Statistikk

Gutter 13

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h18,54(+1,7) Kien Truong(2011)Bækkelagets SK
2-h19,91(+1,7) Marius Wilhelm Ruland(2011)Lambertseter IF
3-h110,18(+1,7) Leo Andreas Roan Reinhardt(2011)Oppegård IL
1-h28,21(+0,9) Adrian Wasswa Aalberg(2011)Romerike Friidrett
2-h28,41(+0,9) Brian Kato Aalberg(2011)Romerike Friidrett
3-h28,50(+0,9) Matteo Olivier Bricot(2011)IL Sandvin
4-h28,77(+0,9) Storm Faye-Schjøll(2011)Bækkelagets SK

200 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
125,80(+0,9) Adrian Wasswa Aalberg(2011)Romerike Friidrett
226,64(+0,9) Brian Kato Aalberg(2011)Romerike Friidrett
328,09(+0,9) Kien Truong(2011)Bækkelagets SK
432,89(+0,9) Marius Wilhelm Ruland(2011)Lambertseter IF
534,32(+0,9) Leo Andreas Roan Reinhardt(2011)Oppegård IL

600 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,40,95 Adrian Wasswa Aalberg(2011)Romerike Friidrett
21,42,03 Brian Kato Aalberg(2011)Romerike Friidrett
31,47,30 Kien Truong(2011)Bækkelagets SK
42,01,29 Marius Wilhelm Ruland(2011)Lambertseter IF
52,25,95 Leo Andreas Roan Reinhardt(2011)Oppegård IL

60 meter hekk (76,2cm)

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
111,01(+0,1) Matteo Olivier Bricot(2011)IL Sandvin
212,15(+0,1) Jacob Landmark Sahlin(2011)Bækkelagets SK

Høyde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,45 Storm Faye-Schjøll(2011)Bækkelagets SK

Kule 3,0kg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
18,47 Storm Faye-Schjøll(2011)Bækkelagets SK
28,15 Matteo Olivier Bricot(2011)IL Sandvin

Gutter 14

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h19,22(+0,8) Emrik Guldvog(2010)Bækkelagets SK
2-h19,28(+0,8) Hans Ludvig Wang Bjørge(2010)Sportsklubben Vidar
3-h19,40(+0,8) Alexander Sæbø(2010)Sportsklubben Vidar
4-h110,06(+0,8) Jakob Slettebakken(2010)Sportsklubben Vidar
1-h28,26(+0,0) Noah Alexander Schibbye(2010)Bækkelagets SK
2-h28,70(+0,0) Oskar Gram Amundsen(2010)Bækkelagets SK
3-h28,78(+0,0) Morten Halmøy(2010)Bækkelagets SK
4-h28,82(+0,0) Åsmund Gjone-Sandnes(2010)Bækkelagets SK

400 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h11,00,40 Sondre Hanshus Hjelm(2010)Lambertseter IF
2-h11,06,80 Morten Halmøy(2010)Bækkelagets SK
3-h11,11,90 Oskar Gram Amundsen(2010)Bækkelagets SK
4-h11,14,50 Åsmund Gjone-Sandnes(2010)Bækkelagets SK
1-h259,36 Noah Alexander Schibbye(2010)Bækkelagets SK
2-h21,07,64 Audun Uberg-Carlsen(2010)Bækkelagets SK
3-h21,11,65 Nicholas von Jakitsch Garvik(2010)IL i BUL
4-h21,12,34 Alexander Sæbø(2010)Sportsklubben Vidar
5-h21,19,32 Jakob Slettebakken(2010)Sportsklubben Vidar

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
12,43,63 Nicholas von Jakitsch Garvik(2010)IL i BUL

80 meter hekk (84,0cm)

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h117,44(+0,6) Emrik Guldvog(2010)Bækkelagets SK
2-h118,17(+0,6) Jakob Slettebakken(2010)Sportsklubben Vidar
3-h118,18(+0,6) Alexander Sæbø(2010)Sportsklubben Vidar
1-h214,33(+0,0) Oskar Gram Amundsen(2010)Bækkelagets SK
2-h214,49(+0,0) Noah Alexander Schibbye(2010)Bækkelagets SK
3-h215,08(+0,0) Audun Uberg-Carlsen(2010)Bækkelagets SK
4-h216,00(+0,0) Nicholas von Jakitsch Garvik(2010)IL i BUL

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
14,92(+0,5) Noah Alexander Schibbye(2010)Bækkelagets SK
24,84(+0,8) Matteo Olivier Bricot(2011)IL Sandvin
34,78(+0,0) Oskar Gram Amundsen(2010)Bækkelagets SK
44,25(+0,6) Nicholas von Jakitsch Garvik(2010)IL i BUL
54,17(+1,2) Alexander Sæbø(2010)Sportsklubben Vidar
64,06(+0,0) Åsmund Gjone-Sandnes(2010)Bækkelagets SK
73,79(+1,0) Jakob Slettebakken(2010)Sportsklubben Vidar
83,78(+0,8) Emrik Guldvog(2010)Bækkelagets SK
93,74(+0,3) Audun Uberg-Carlsen(2010)Bækkelagets SK

Spyd 600gram

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
133,71 Noah Alexander Schibbye(2010)Bækkelagets SK
229,56 Mikkel Trageton(2010)Romerike Friidrett
328,87 Audun Uberg-Carlsen(2010)Bækkelagets SK
423,42 Åsmund Gjone-Sandnes(2010)Bækkelagets SK
518,26 Morten Halmøy(2010)Bækkelagets SK
615,99 Alexander Sæbø(2010)Sportsklubben Vidar
715,33 Nicholas von Jakitsch Garvik(2010)IL i BUL
811,75 Emrik Guldvog(2010)Bækkelagets SK
911,68 Jakob Slettebakken(2010)Sportsklubben Vidar

Gutter 16/17

100 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h112,35(+0,1) Abithan Uthayavas(2008)Bækkelagets SK
2-h112,64(+0,1) Martin Skaarud(2008)Bækkelagets SK
3-h113,00(+0,1) Aksel Gimmingsrud Nagelhus(2008)Bækkelagets SK
4-h113,39(+0,1) Andreas Kragholm(2008)Groruddalen Friidrettsklubb
5-h114,82(+0,1) Jan August Christensen(2008)Bækkelagets SK
1-h212,13(+0,0) Jørgen Halmøy(2008)Bækkelagets SK
2-h212,24(+0,0) Kristian Weider Bore(2007)Sportsklubben Vidar
3-h212,43(+0,0) Jørgen Farbrot Gether(2008)Bækkelagets SK
4-h212,85(+0,0) Didrik Søndenå Sanne(2007)Oppegård IL

400 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
155,89 Sverre Hansen Munkvold(2009)Lambertseter IF
257,59 Aksel Gimmingsrud Nagelhus(2008)Bækkelagets SK

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
12,06,65 Jørgen Halmøy(2008)Bækkelagets SK
22,09,97 Oscar Kjos(2008)Ringerike Friidrettsklubb
32,12,29 Eliot Blachère Børsum(2008)Bækkelagets SK

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
15,31(+0,6) Radin Kalbasi(2008)IL i BUL
25,00(+1,0) Jørgen Farbrot Gether(2008)Bækkelagets SK
34,80(+0,0) Didrik Søndenå Sanne(2007)Oppegård IL
44,80(+0,0) Andreas Kragholm(2008)Groruddalen Friidrettsklubb

Tresteg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
111,41(+0,0) Jørgen Farbrot Gether(2008)Bækkelagets SK

Spyd 700gram

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
139,33 Daniel Tagge(2007)Oppegård IL
238,20 Noah Ruben(2007)IL i BUL
332,44 Alexander Jernberg(2008)Lambertseter IF
429,16 Didrik Søndenå Sanne(2007)Oppegård IL

Gutter 18/19

100 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h111,47(+0,7) Simen Johan Teigstad(2005)IL Sandvin
2-h112,64(+0,7) Michael Setsaas(2006)IL Tyrving
1-h211,06(+1,7) Franz Philip Pap Holmen(2006)IL Tyrving
2-h211,35(+1,7) Erlend Halmøy(2005)Bækkelagets SK
3-h211,48(+1,7) Oliver Tomala(2007)IL Sandvin

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
12,05,89 Erlend Halmøy(2005)Bækkelagets SK

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
16,41(+0,8) Franz Philip Pap Holmen(2006)IL Tyrving
26,29(+1,0) Simen Johan Teigstad(2005)IL Sandvin

Spyd 800gram

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
159,76 Eric Christopher Becklund(2005)IK Tjalve
248,40 Simen Johan Teigstad(2005)IL Sandvin

Menn Senior

100 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h111,16(+0,2) Lukas Øiseth(2004)Asker Sk. Friidrett
2-h111,58(+0,2) Samuel Gyedu(1994)Moelven IL
3-h111,82(+0,2) Sondre Audahl Vik(2004)IL i BUL
1-h210,94(+0,0) Even Pettersen(1993)IK Tjalve
2-h211,09(+0,0) Stephan Skogheim Kyeremeh(2001)IL i BUL
3-h211,10(+0,0) Hallgeir Martinsen(1989)Florø Turn og IF
4-h211,15(+0,0) Mats Hjørnevik(2003)IL i BUL
1-h310,66(+0,1) Edem Schaanning Agbo(1999)IL i BUL
2-h310,70(+0,1) Øyvind Strømmen Kjerpeset(1991)Florø Turn og IF
3-h310,94(+0,1) Sondre Witzøe(2004)IL Sandvin
4-h311,57(+0,1) Samuel Gyedu(1994)Moelven IL
1-fi 10,69(+0,0) Edem Schaanning Agbo(1999)IL i BUL
2-fi 10,82(+0,0) Sondre Witzøe(2004)IL Sandvin
3-fi 10,89(+0,0) Øyvind Strømmen Kjerpeset(1991)Florø Turn og IF
4-fi 11,04(+0,0) Sander Werge Nilsen(2003)IL i BUL
5-fi 11,16(+0,0) Stephan Skogheim Kyeremeh(2001)IL i BUL
6-fi 11,18(+0,0) Hallgeir Martinsen(1989)Florø Turn og IF

400 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
146,30 Andreas Grimerud(2003)Moelven IL
248,94 Fredrik H. Gullachsen(2003)Norna-Salhus IL
349,53 Alexander Løvik Nyheim(1996)Moelven IL
450,57 Syver Røinaas(1999)IL Tyrving

Spyd 800gram

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
160,17 Tommi Aslaksrud Pasanen(2004)Halden IL
252,94 Marcus Henriksen(2002)FIK Orion

Jenter 13

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h19,30(-0,2) Linnea Magnolia Reiersen(2011)Lambertseter IF
2-h19,43(-0,2) Henny Frølich(2011)Bækkelagets SK
3-h19,53(-0,2) Ellen Sjølett-Eklund(2011)Lambertseter IF
4-h19,72(-0,2) Astrid Indahl(2011)Ski IL Friidrett
5-h110,16(-0,2) Vårin Skolem Follesø(2011)Lambertseter IF
1-h28,85(-0,9) Eir Bergendal Nordby(2011)Bækkelagets SK
2-h28,86(-0,9) Ane Pauline Gram Amundsen(2011)Bækkelagets SK
3-h28,92(-0,9) Chebet Hidayah Sabilla(2011)IL i BUL
4-h29,10(-0,9) Ingrid Louise Wadahl Sweetman(2011)IL Koll
5-h29,30(-0,9) Hedda Amalie Brandstadmoen(2011)Bækkelagets SK

200 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
129,04(+1,2) Chebet Hidayah Sabilla(2011)IL i BUL
229,63(+1,2) Ane Pauline Gram Amundsen(2011)Bækkelagets SK
329,68(+1,2) Hedda Amalie Brandstadmoen(2011)Bækkelagets SK
430,38(+1,2) Ingrid Louise Wadahl Sweetman(2011)IL Koll
532,66(+1,2) Vårin Skolem Follesø(2011)Lambertseter IF

600 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,50,89 Ingrid Louise Wadahl Sweetman(2011)IL Koll
21,52,05 Celine Marie Nedberg Bjelland(2011)IL i BUL
31,55,82 Maroua Ghanem(2011)IL i BUL
41,57,63 Linnea Magnolia Reiersen(2011)Lambertseter IF
52,03,38 Vårin Skolem Follesø(2011)Lambertseter IF

60 meter hekk (76,2cm)

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
110,77(-0,2) Ane Pauline Gram Amundsen(2011)Bækkelagets SK
211,85(-0,2) Linnea Magnolia Reiersen(2011)Lambertseter IF
311,98(-0,2) Thea Miranda Falkman Myklebust(2011)Lambertseter IF

Høyde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,35 Ane Pauline Gram Amundsen(2011)Bækkelagets SK
21,30 Ingrid Louise Wadahl Sweetman(2011)IL Koll
31,30 Ellen Sjølett-Eklund(2011)Lambertseter IF
41,20 Thea Miranda Falkman Myklebust(2011)Lambertseter IF
51,20 Henny Frølich(2011)Bækkelagets SK
61,15 Linnea Magnolia Reiersen(2011)Lambertseter IF

Kule 2,0kg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
19,65 Astrid Indahl(2011)Ski IL Friidrett
26,99 Ane Pauline Gram Amundsen(2011)Bækkelagets SK
36,82 Thea Miranda Falkman Myklebust(2011)Lambertseter IF
46,68 Hedda Amalie Brandstadmoen(2011)Bækkelagets SK
56,45 Henny Frølich(2011)Bækkelagets SK
66,04 Vårin Skolem Follesø(2011)Lambertseter IF

Jenter 14

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h18,99(+0,1) Milla Mariko Overgaard Lodden(2010)Bækkelagets SK
2-h19,32(+0,1) Olivia Elde Paulsen(2010)Bækkelagets SK
3-h19,58(+0,1) Johanne Guldvog(2010)Bækkelagets SK
1-h28,91(+0,1) Mathea Sofie Borgaas Sørlie(2010)Bækkelagets SK
2-h28,95(+0,1) Lisa Fjeldheim Aamoth(2010)Oppegård IL
3-h29,02(+0,1) Ida Krogh Langøy(2010)IL i BUL
4-h29,12(+0,1) Amalie Høegh-Maass(2010)Heggedal FIK
5-h29,68(+0,1) Sofia Skånlund(2010)Oppegård IL
1-h38,20(+0,0) Linda Caridad Mariel Mercedes Blen Nordblom(2010)Flåværingen IL
2-h38,25(+0,0) Lisa-Marie Finstad(2010)Heggedal FIK
3-h38,56(+0,0) Emilie Lindstad(2010)Bækkelagets SK
4-h38,59(+0,0) Oline Rostrup Thagaard(2010)IF Sturla

400 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,02,26 Maja Brandstadmoen Ellingsen(2010)Oppegård IL
21,04,10 Natalie Isabelle Loftesnes-Aas(2010)Oppegård IL
31,04,18 Sofie Engeset(2010)IF Sturla
41,06,02 Helena Skepetaris Melleby(2010)Lambertseter IF
51,09,31 Kristine Grimstad(2010)IL i BUL
61,17,86 Sofia Skånlund(2010)Oppegård IL

60 meter hekk (76,2cm)

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h111,10(+0,1) Ida Krogh Langøy(2010)IL i BUL
2-h111,71(+0,1) Milla Mariko Overgaard Lodden(2010)Bækkelagets SK
1-h29,92(+1,0) Lisa-Marie Finstad(2010)Heggedal FIK
2-h29,98(+1,0) Linda Caridad Mariel Mercedes Blen Nordblom(2010)Flåværingen IL
3-h210,09(+1,0) Emilie Lindstad(2010)Bækkelagets SK
4-h210,51(+1,0) Amalie Høegh-Maass(2010)Heggedal FIK
5-h210,58(+1,0) Sofie Engeset(2010)IF Sturla

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
14,66(+0,8) Linda Caridad Mariel Mercedes Blen Nordblom(2010)Flåværingen IL
24,54(+0,0) Ida Krogh Langøy(2010)IL i BUL
34,41(+0,3) Natalie Isabelle Loftesnes-Aas(2010)Oppegård IL
44,22(+0,0) Amalie Høegh-Maass(2010)Heggedal FIK
54,11(+0,0) Emilie Lindstad(2010)Bækkelagets SK
63,92(+0,4) Olivia Elde Paulsen(2010)Bækkelagets SK
73,83(+0,0) Mathea Sofie Borgaas Sørlie(2010)Bækkelagets SK
83,49(+0,8) Milla Mariko Overgaard Lodden(2010)Bækkelagets SK

Spyd 400gram

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
131,46 Lisa-Marie Finstad(2010)Heggedal FIK
222,73 Olivia Elde Paulsen(2010)Bækkelagets SK
322,62 Lisa Fjeldheim Aamoth(2010)Oppegård IL
415,90 Johanne Guldvog(2010)Bækkelagets SK
515,12 Emilie Lindstad(2010)Bækkelagets SK

Jenter 16/17

100 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
113,32(+0,1) Sara Ceesay Hattestad(2008)Bækkelagets SK

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
12,33,29 Silje Dønheim(2008)Bækkelagets SK
22,39,27 Jade Chamberland(2007)IL Koll

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
14,51(-1,1) Sara Ceesay Hattestad(2008)Bækkelagets SK
23,93(+0,5) Eiril Bukkemoen Rødsrud(2008)Bækkelagets SK

Jenter 15

100 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
113,12(+0,4) Ingrid Akosua Larssen Taggart(2009)Lambertseter IF
213,78(+0,4) Emilie Lindstad(2010)Bækkelagets SK
313,95(+0,4) Maria Vintervold Aicher(2009)Lambertseter IF
414,38(+0,4) Aurora Mariell Naper-Helgestad(2009)Kragerø IF Friidrett

400 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,08,60 Alise Haugen Seiersten(2009)Ås IL

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
14,89(+0,0) Ingrid Akosua Larssen Taggart(2009)Lambertseter IF
24,65(+0,0) Maria Vintervold Aicher(2009)Lambertseter IF
34,56(+0,0) Aurora Mariell Naper-Helgestad(2009)Kragerø IF Friidrett

Spyd 500gram

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
130,69 Melisa Zogaj(2009)Lambertseter IF

Jenter 18/19

100 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
112,48(+1,2) Nora Proctor(2006)IL i BUL
212,96(+1,2) Ingrid Johanne Solheim(2005)Fagernes IL

400 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
158,41 Ingrid Johanne Solheim(2005)Fagernes IL

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
12,26,99 Cassandra Ødegård Nilsen(2006)Sportsklubben Vidar

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
15,01(+0,0) Cassandra Ødegård Nilsen(2006)Sportsklubben Vidar

Spyd 600gram

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
130,57 Cassandra Ødegård Nilsen(2006)Sportsklubben Vidar

Kvinner Senior

100 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
111,87(+0,4) Vilde Humstad Aasmo(1998)IK Tjalve
212,90(+0,4) Sunniva Fjeld(2005)Fagernes IL
313,44(+0,4) Ida-Louise Øverland(2003)IK Hind
413,55(+0,4) Udoka Chile Madu(1998)IL i BUL

400 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
155,53 Laura Tietje Johanna Van Der Veen(2003)IK Tjalve
258,42 Sunniva Fjeld(2005)Fagernes IL

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
15,95(+0,4) Iben Carnhed(2001)Bækkelagets SK
25,67(-0,2) Lisa Wilker(2003)Tingvoll FIK
35,58(+0,0) Nora Pauline Helm(1999)IK Tjalve
45,58(+0,9) Hannah Rebekah Murai-Ubby(2007)Sportsklubben Vidar
55,56(+1,2) Sunniva Fjeld(2005)Fagernes IL

Tresteg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
112,44(+0,0) Mathilde Sofie Klokseth(2003)IK Tjalve
212,21(+0,0) Elise Sanden Søvik(1997)IK Tjalve
311,19(+0,5) Regine Johansen(2000)Bækkelagets SK

Spyd 600gram

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
147,83 Emilie Ingerø(1995)Halden IL
238,94 Lisa Wilker(2003)Tingvoll FIK
333,25 Anja Wilker(2004)Tingvoll FIK