Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,02(+1,2)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
7,02(-0,5)Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.061-fi Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,06(-0,5)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,14(+1,2)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
7,20(+1,2)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
7,27(-0,2)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041-h1Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,34(+0,8)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-17)Fana, Karabinlekene 202410.05.24
7,37(-1,8)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,40(+1,2)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071-h1 (G-17)Fana, Framolekene04.06.24
7,42(+1,8)Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.091-h1 (G-15)Fana, Framolekene04.06.24
-----10--------------------
7,42(-0,7)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001-h1Fana, Framolekene04.06.24
7,43(+1,2)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.001Fana, Karabinlekene 202410.05.24
7,45(-0,5)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.075-fi Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,47(-0,9)Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.091-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,50(+0,8)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.081 (G-16)Fana, Karabinlekene 202410.05.24
7,50(-1,8)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.065-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,53(+0,1)Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.063 (G-18/19)Bærum, Løpsstevne02.05.24
7,53(+0,7)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Seriestevne08.05.24
7,55(-0,7)Øyvind Bu, Laksevåg TIL09.06.873-h1Fana, Framolekene04.06.24
7,55(-0,7)Sebastian Knudsen, IL Gneist19.07.034-h1Fana, Framolekene04.06.24
-----20--------------------
7,57(+1,4)Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-17)Drammen, Treningstevne27.04.24
7,58(+1,2)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.064-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
7,59(+0,8)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072 (G-17)Fana, Karabinlekene 202410.05.24
7,60(+1,8)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
7,63(+0,8)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082 (G-16)Fana, Karabinlekene 202410.05.24
7,63(-0,9)Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,66(-0,9)Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.083-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,70(+1,2)Johannes Paulus Paulides, Gloppen Friidrettslag18.01.072-h1 (G-17)Fana, Framolekene04.06.24
7,71(-0,2)Jesper Angvoll, IK Tjalve16.08.042-h1Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,73(+1,8)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.082-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
-----30--------------------
7,74(-0,7)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925-h1Fana, Framolekene04.06.24
7,75(-0,9)Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.084-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,78(+1,4)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
7,85(+1,8)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.083-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
7,87(-0,9)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.085-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,01(-2,9)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092 (G-15)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,02(+1,8)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.092-h1 (G-15)Fana, Framolekene04.06.24
8,02(-3,2)Noah Ruben, IL i BUL16.04.071 (G-17)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,06(-1,8)Michael Setsaas, IL Tyrving05.06.066-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,13(+1,2)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.051 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
-----40--------------------
8,13(+0,1)Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081 (G-16)Voss, Vossameisterskapen05.06.24
8,14(-0,7)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.051 (G-18/19)Hønefoss, Treningsstevne06.05.24
8,14(+1,2)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.043Fana, Karabinlekene 202410.05.24
8,14(-2,5)Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.085 (G-16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,16(+0,6)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.091 (G-15)Alvøen, Loddefjord klubbmesterskap29.05.24
8,22(-0,8)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.091 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
8,38(-0,2)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.643-h1Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,42(+1,8)Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.093-h1 (G-15)Fana, Framolekene04.06.24
8,46(+1,4)Osman Arat Kalayci, IF Hellas23.05.092 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
8,46(-3,2)Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.072 (G-17)Asker, Askerlekene 202409.06.24
-----50--------------------
8,71(-3,2)Jørgen Norgren Funderud, Asker Sk. Friidrett19.06.073 (G-17)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,74(-0,7)Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.091 (G-15)Hønefoss, Treningsstevne06.05.24
8,75(+0,6)Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.092 (G-15)Alvøen, Loddefjord klubbmesterskap29.05.24
8,88(+0,6)Ole Peter Utvær, Loddefjord IL081 (G-16)Alvøen, Loddefjord klubbmesterskap29.05.24
8,97(+0,9)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.661 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
9,43(+0,9)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL05.04.622 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
9,61(-0,7)Lucas Ellefsen Solem, Ringerike Friidrettsklubb21.12.092 (G-15)Hønefoss, Treningsstevne06.05.24
9,63(+0,7)Even Mathisen, Osterøy IL18.11.091 (G-15)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
9,64(+1,4)Fredrik Emre Grøndal-Ekmen, IF Hellas23.10.093 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
10,10(+0,7)Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081 (G-16)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
-----60--------------------
11,44(+0,3)Viggo Landaas, Kongsberg IF31.01.421 (MV80)Sande, Treningsstevne20.05.24
11,45(+0,7)John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV80)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
12,68(+0,7)Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.092 (G-15)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
15,36(-0,3)Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501Ålesund, Seriestevne22.04.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45(-0,7)Robin Grégoire (FRA), IL Gneist07.12.022-h1Fana, Framolekene04.06.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,2(-0,8)Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.091 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup204.06.24
7,3(-0,8)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.071 (G-17)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup204.06.24
7,5(-0,8)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.081 (G-16)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup204.06.24
7,9(-0,8)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.092 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup204.06.24
7,9(-0,8)Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.093 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup204.06.24
9,0(-0,8)Henrik Horsås, Osterøy IL11.08.812-h10 (MV40)Osterøy, HTB seriestevne08.05.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,25(+2,2)Adrian Ege Helleren, Egersunds IK09.11.051 (G-18/19)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
7,43(+2,1)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.071 (G-17)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 115.05.24
7,54(+2,4)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061-h4 (G-18)Bergen, Skansen Athletics 114.05.24
7,65(+2,1)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 115.05.24
8,24(+2,2)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.081 (G-16)Egersund, Åpningsstevne02.05.24

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,9(-0,8)Emil Solstad, ukjent08.12.781-h10 (MV45)Osterøy, HTB seriestevne08.05.24

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,65(+0,3)Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.091 (G-15)Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
9,89(+0,3)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081 (G-16)Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
10,49(+1,0)Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.091 (G-15)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
10,58(+1,0)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.092 (G-15)Fana, Karabinlekene 202412.05.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,5(-1,8)Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061-h7 (G-18)Osterøy, HTB seriestevne08.05.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,34(+2,2)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-17)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
9,37(+2,2)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.072 (G-17)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
9,73(+2,4)Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-17)Drammen, Treningstevne27.04.24
9,97(+2,4)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
10,13(+2,1)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.091 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
10,42(+2,1)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
10,72(+2,1)Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081 (G-16)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
10,81(+2,1)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
10,82(+2,4)Osman Arat Kalayci, IF Hellas23.05.092 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
11,33(+2,1)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.092 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
12,34(+2,4)Fredrik Emre Grøndal-Ekmen, IF Hellas23.10.093 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,6(-1,4)Emil Solstad, ukjent08.12.782-h6 (MV45)Osterøy, HTB seriestevne08.05.24

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56(+0,7)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-nat (MSPara)Oslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
10,56(+1,8)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-fi-ASkara/SWE, Skararacet06.06.24
10,60(+0,3)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991-h5Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
10,63(+0,3)Even Meinseth, Sørild FIK22.05.963-fi-ASödertälje/SWE, Kringelspelen06.06.24
10,68(+0,1)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-h2Fana, Framolekene02.06.24
10,70(+1,5)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.98-h4Jyväskylä/FIN, Motonet GP22.05.24
10,71(+0,1)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
10,75(+0,6)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Greveskogen, Treningsstevne04.05.24
10,76(+0,3)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi-AOslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
10,76(+1,1)Mark Daniel Reyes, IL Tyrving26.07.011-fi-BSkara/SWE, Skararacet06.06.24
-----10--------------------
10,77(+0,4)Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h4Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
10,77(-0,2)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
10,77(+0,5)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.022-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
10,87(+0,6)Filip Bøe, IL Gular30.08.002-h2Fana, Trond Mohn Games22.05.24
10,87(+0,6)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043-h2Fana, Trond Mohn Games22.05.24
10,88(+0,5)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
10,88(+0,1)Even Pettersen, IK Tjalve12.10.933-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
10,88(+0,1)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.984-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
10,90(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
10,90(+0,5)Erik Hagen, IL i BUL27.12.956-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----20--------------------
10,92(+0,6)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.052Greveskogen, Treningsstevne04.05.24
10,92(+1,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.893-h2Skara/SWE, Skararacet06.06.24
10,94(+1,1)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.023-fi-BSkara/SWE, Skararacet06.06.24
10,97(+0,4)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.032-h4Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
10,99(+0,5)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.972Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
10,99(+0,7)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
11,00(+0,3)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.014-fi-AOslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,00(+0,3)Patrick Monga Bifuko, Trondheim Friidrett12.01.967-h5Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,01(-0,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-fi Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
11,02(+0,1)Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.062-fi (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----30--------------------
11,02(+0,7)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-h2Trondheim, Sprintstevne05.06.24
11,03(+1,7)Snorre Sliper Bonesmo, Dimna IL09.05.011Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
11,03(+1,1)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.076-fi-BSkara/SWE, Skararacet06.06.24
11,07(+0,4)Christian Wright, IL i BUL17.03.065-h4Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,08(+0,6)Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.985-h2Fana, Trond Mohn Games22.05.24
11,09(+0,5)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.047-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,10(-0,2)Richard Dahn, IF Sturla10.03.071 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
11,11(-0,4)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h2Bærum, Løpsstevne02.05.24
11,11(+1,0)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.081 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
11,11(+0,2)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----40--------------------
11,13(+0,5)Erik Steinsland, Idrettslaget Skjalg10.04.003Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
11,14(+1,1)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h2Fana, Karabinlekene 202411.05.24
11,14(+1,6)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,15(-0,4)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.994-h2Bærum, Løpsstevne02.05.24
11,17(+0,3)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.026-fi-AOslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,17(+0,7)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
11,17(+1,6)Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.073-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,17(+0,6)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.032Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
11,19(+0,3)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071-h1 (G-18/19)Bærum, Løpsstevne02.05.24
11,19(+0,3)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.008-h5Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
-----50--------------------
11,19(+0,2)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.004-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,20(-0,8)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,20(+1,3)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene02.06.24
11,21(+0,3)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.034-h1Monaco/MON, Journee Athletique Monegasque17.04.24
11,21(+0,0)Fredrik Sveen Schonhowd, Moelven IL20.09.031Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
11,21(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,23(+1,2)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-16)Florø, Sommerstevne09.06.24
11,24(+1,3)Magnus Birk Johnsen, Ranheim IL03.06.061-h1Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
11,24(+1,6)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.075-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,25(+0,2)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.045-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----60--------------------
11,25(+1,6)Adrian Ege Helleren, Egersunds IK09.11.056-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,26(+0,3)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,26(+0,6)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031-h3Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,28(+0,3)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,29(+2,0)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-17)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,29(+1,3)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene02.06.24
11,31(+1,3)Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.081 (G-16)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
11,31(+1,0)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,31(+0,6)Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.042-h3Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,31(+0,1)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.054-h2Fana, Framolekene02.06.24
-----70--------------------
11,31(+0,6)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
11,34(+0,0)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.042Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
11,34(-1,2)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.034Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
11,36(+1,1)Stefan Skrede, IL i BUL10.11.042-fi-AHaugesund, Mailekene 202425.05.24
11,36(+0,9)Sondre Jahren, IK Tjalve02.02.042Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
11,36(-0,8)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.063-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,36(+0,2)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.016-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,37(+0,3)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.065-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,37(+0,6)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h3Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,37(+0,2)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.041-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----80--------------------
11,38(+1,8)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991Larvik, Åpningsstevne15.05.24
11,38(+2,0)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072 (G-17)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,39(+1,3)Lars Magnus Birketveit, Fyllingen IL21.04.041-h1Fana, Karabinlekene 202411.05.24
11,39(+1,3)Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.082 (G-16)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
11,40(+1,0)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,40(+2,0)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.073 (G-17)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,40(+0,7)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
11,40(+0,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
11,42(+0,5)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
11,43(+0,5)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----90--------------------
11,43(+1,7)Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.091 (G-15)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
11,43(+0,6)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.005Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
11,44(+2,0)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.074 (G-17)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,45(+0,7)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071 (G-17)Greveskogen, Treningsstevne04.05.24
11,46(+1,1)Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.094-fi-AHaugesund, Mailekene 202425.05.24
11,47(+0,5)Sindre Fidje Andersen, Sandnes IL01.09.036Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
11,47(+1,1)Vinjar Lampe, Alta IF17.12.021Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
11,47(+1,3)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene02.06.24
11,48(-0,4)Samuel Gyedu, Moelven IL01.05.945-h2Bærum, Løpsstevne02.05.24
11,48(+0,6)Martin Gjørvad, IL Tyrving31.10.075-h3Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
-----100--------------------
11,49(+0,5)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.064 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
11,49(+0,7)Jonas Ramstad, Ranheim IL15.02.061-h2 (G-18/19)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,50(+1,3)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.083 (G-16)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
11,50(+1,3)Jone Alsaker Løken, Norna-Salhus IL20.03.084 (G-16)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
11,51(+0,7)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051-fi Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
11,51(+0,9)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.003Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
11,51(-0,8)Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.065-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,51(+0,9)Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,52(-0,3)Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.094-fi (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,52(+0,0)Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.032-h1Fana, Framolekene02.06.24
-----110--------------------
11,56(+0,2)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.023-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,57(+1,0)Tai Quach Le, IL i BUL13.07.034-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,60(+0,6)Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.047-h3Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,62(-0,4)Herman Jørgensen Huus, IF Sturla12.08.016-h2Bærum, Løpsstevne02.05.24
11,63(-0,2)Chris Aulibråten, Hvam IL14.03.072 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
11,63(+0,7)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.072-fi Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
11,65(+0,5)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.055 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
11,66(-2,5)Tobias Dybos Larsson, Kristiansands IF Friidrett30.04.021Kristiansand, Skillingslekene24.05.24
11,67(-0,8)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.057-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,69(+1,9)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-18/19)Moss, Treningsstevne06.05.24
-----120--------------------
11,69(+1,0)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.085-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,69(+1,3)Markus Bøe Skåren, Ranheim IL16.10.072 (G-17)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
11,69(+0,7)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.071-h2 (G-17)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,71(-1,4)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-18/19)Gjøvik, Gjøvik- Totenlekene25.05.24
11,74(+0,9)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.092 (G-15)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
11,74(+0,4)Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
11,74(+0,7)Arne Røstad, Ranheim IL31.08.023-fi Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
11,74(+0,0)Sebastian Knudsen, IL Gneist19.07.034-h1Fana, Framolekene02.06.24
11,75(+0,6)William Eidissen, IL i BUL05.01.046Greveskogen, Treningsstevne04.05.24
11,76(+0,3)Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
-----130--------------------
11,78(+0,3)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Åpningstemne15.05.24
11,78(+0,0)Elias Tveitane Furuseth, Moelven IL30.06.071 (G-17)Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
11,78(+0,9)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.082-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,79(+0,7)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.053Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
11,81(+0,7)Kristoffer Olstad Dahl, Ullensaker/Kisa IL30.04.083-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,82(+1,0)Henrik Vineshaugen, Heggedal FIK13.04.067-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,82(+0,7)Kiran Brattaker Melbø, Steinkjer Friidrettsklubb12.09.072 (G-17)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
11,82(+0,7)Theodor Skancke Wold, Ranheim IL21.10.062-h2 (G-18/19)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,83(+1,2)Mikkel Mæland, Sandefjord Turn & IF06.06.081 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
11,83(-0,6)Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.081-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
-----140--------------------
11,83(+1,7)Sigve Lundberg, Dimna IL03.10.061 (G-18/19)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
11,86(+1,8)Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.002Larvik, Åpningsstevne15.05.24
11,86(+1,0)Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.082 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
11,86(+0,3)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.063 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
11,86(+0,9)Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,87(+1,3)Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.082 (G-16/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,87(-0,2)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.083-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,87(+0,7)Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.072-h2 (G-17)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,88(+1,5)Øyvind Bu, Laksevåg TIL09.06.875-h1Fana, Trond Mohn Games22.05.24
11,91(+0,9)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----150--------------------
11,92(-0,5)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081-h1 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
11,92(+0,6)David-Thierry Dramstad, Nesodden IF13.02.066Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
11,93(+1,8)Sivert Vataker Liverød, Tønsberg Friidrettsklubb16.03.043Larvik, Åpningsstevne15.05.24
11,93(+0,0)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081 (G-16)Harstad, Seriestevne 204.06.24
11,94(-0,4)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.898-h2Bærum, Løpsstevne02.05.24
11,94(+1,2)René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.092 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
11,94(+1,1)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.087-fi-AHaugesund, Mailekene 202425.05.24
11,95(+2,0)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.075 (G-17)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,97(-0,8)Marcus Valentin Giörtz, IL Sandvin21.02.078-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,98(+0,1)Harald Mytting, IF Hellas31.01.077-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----160--------------------
11,99(-0,5)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082-h1 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
12,02(+0,4)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.081 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
12,02(+1,3)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.064-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene02.06.24
12,05(+0,6)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
12,06(+0,7)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081-h2 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
12,09(+0,2)Jesper Angvoll, IK Tjalve16.08.045-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
12,09(+1,2)Daniel Gulbrandsen, Hinna IL23.08.091 (G-15)Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
12,11(-2,5)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032Kristiansand, Skillingslekene24.05.24
12,11(+0,4)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.082 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
12,12(+0,7)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072 (G-17)Greveskogen, Treningsstevne04.05.24
-----170--------------------
12,12(+0,5)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.084 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,12(+1,2)Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-16)Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
12,13(+0,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,13(-0,5)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.083-h1 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
12,14(+0,9)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.095-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
12,15(+0,6)Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.0410Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
12,16(+0,7)Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.093-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
12,19(+1,5)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
12,19(-0,2)Trym Bugge-Olsen, IL i BUL11.04.084-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
12,19(+0,7)Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.085-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----180--------------------
12,19(+0,7)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082-h2 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
12,19(+0,0)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.082 (G-16)Harstad, Seriestevne 204.06.24
12,20(+1,1)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081-fi-BHaugesund, Mailekene 202425.05.24
12,20(+0,7)Mathias Oliver Skrede, Sandnes IL17.04.094-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
12,21(+1,3)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.083 (G-16/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
12,22(+1,3)Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.084 (G-16/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
12,23(+0,3)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.065 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
12,23(+0,7)Olaf Berger Holgersen, Trondheim Friidrett27.04.073-h2 (G-17)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
12,24(+0,0)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.072-h2 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,26(+0,7)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.086-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----190--------------------
12,27(-1,7)Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,28(+0,7)Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.075 (G-17)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
12,29(+1,0)Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.092 (G-15)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,29(+1,0)Julian Liu Wærnes, Utleira IL Friidrett20.05.091 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
12,29(+0,9)Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett06.07.082 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
12,30(-1,4)Sander Ekeberg, FIK Orion11.09.062 (G-18/19)Gjøvik, Gjøvik- Totenlekene25.05.24
12,31(-1,7)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,32(-1,7)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.081 (G-16)Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
12,32(+0,9)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.072 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,33(-1,1)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
-----200--------------------
12,33(+1,5)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
12,34(+1,1)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082-fi-BHaugesund, Mailekene 202425.05.24
12,35(+0,1)Abithan Uthayavas, Bækkelagets SK08.05.081-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,36(-2,5)Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081 (G-16)Kristiansand, Skillingslekene24.05.24
12,37(+0,9)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.096-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
12,39(+1,3)Johannes Paulus Paulides, Gloppen Friidrettslag18.01.072-h1 (G-17)Fana, Framolekene02.06.24
12,40(-0,6)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
12,42(+0,6)Viktor Stattin, IK Hind04.04.081 (G-16)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
12,43(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,44(+0,2)Ivar Njøs, Leinstrand IL22.10.651 (MV55)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
-----210--------------------
12,45(+0,3)Michael Setsaas, IL Tyrving05.06.064-h1 (G-18/19)Bærum, Løpsstevne02.05.24
12,45(-0,2)Erling Brekke, Bøler IF15.05.073 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
12,49(+0,5)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.066 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,51(+0,6)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.9212Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
12,52(+1,3)Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.075 (G-16/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
12,55(+1,0)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.093 (G-15)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,55(+1,0)William Reberg, Utleira IL Friidrett01.02.092 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
12,57(-0,4)Iver Kvistad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.082 (G-16)Namsos, Kleppenlekene 2429.05.24
12,57(+0,3)Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.066 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
12,58(-0,1)Ivar Hjelmen, Fitjar IL10.10.071 (G-17)Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
-----220--------------------
12,61(+1,7)Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.985 (T64)Dubai/UAE, Dubai 2024 World Para Athletics Grand Prix15.02.24
12,61(+1,1)Stefan Hendrik Jacob Cleophas, Horten Friidrettsklubb11.09.082 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
12,62(+0,4)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.093 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
12,62(+1,5)Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.093 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
12,64(+0,1)Martin Skaarud, Bækkelagets SK26.03.082-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,64(-0,6)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.075-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
12,66(+0,8)Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061-h1 (G-18/19)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
12,69(+0,9)Chinua Albert Macfoy-Hutchinson, Nesodden IF27.01.098-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
12,70(+0,6)Markus Barka, Idrettslaget Skjalg06.04.0913Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
12,72(+1,2)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.051 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
-----230--------------------
12,72(+0,9)Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.093 (G-15)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
12,72(-0,5)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.085-h1 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
12,75(+0,0)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.083 (G-16)Harstad, Seriestevne 204.06.24
12,76(+1,5)Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.094 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
12,77(+0,9)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.094 (G-15)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
12,77(+0,9)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (UHM)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
12,77(+1,2)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082 (G-16)Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
12,81(+0,8)Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,81(-1,7)Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.093 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,81(+0,6)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
-----240--------------------
12,82(+1,0)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.084 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
12,83(+1,0)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.095 (G-15)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,85(+0,0)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.074-h2 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,86(+0,7)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.095-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
12,86(-2,7)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.091 (G-15)Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
12,89(+1,0)Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.096 (G-15)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,91(+0,9)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,92(+0,7)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.085-h2 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
12,96(+1,0)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.097 (G-15)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
13,00(+0,1)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
-----250--------------------
13,01(+0,4)August Lundholm, Byåsen IL26.05.084 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
13,02(-0,9)Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.091 (G-15)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
13,04(+0,8)Pavlo Khaldobin, Trondheim Friidrett18.06.052-h1 (G-18/19)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
13,06(+1,1)Johannes Guttorm Pedersen, Alta IF071 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
13,11(+1,3)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087 (G-16/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
13,12(+1,1)Henrik Høgvold, Sem IF25.12.091 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
13,12(-1,7)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.094 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
13,12(+0,9)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.083 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
13,15(+0,1)Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.078-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
13,17(-2,7)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071 (G-17)Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
-----260--------------------
13,18(+0,5)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642-h1Bærum, Løpsstevne02.05.24
13,18(+0,9)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.095 (G-15)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
13,21(+1,1)Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.092 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
13,26(-0,7)Olav Hernes Lien, Rjukan Idrettslag25.12.071 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
13,27(+1,0)Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.941 (FHM)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
13,29(+0,0)Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.093 (G-15)Bærum, Løpsstevne02.05.24
13,29(+1,0)Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.761 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
13,33(-1,7)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.095 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
13,39(+1,1)Ethan Serad Espinosa, Alta IF091 (G-15)Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
13,40(-2,5)Theodor Solberg, Søgne IL06.08.082 (G-16)Kristiansand, Skillingslekene24.05.24
-----270--------------------
13,44(+0,2)Frode Holt, IF Sturla14.07.642 (MV60)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
13,44(+1,2)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.684Florø, Sommerstevne09.06.24
13,45(-0,1)Amund Kristoffer Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett21.04.071 (G-17)Tromsø, Seriestevne 2-202415.05.24
13,63(+0,7)Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.097-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
13,66(+0,0)Jørgen Norgren Funderud, Asker Sk. Friidrett19.06.072 (G-17)Bærum, Løpsstevne02.05.24
13,67(-2,2)Linus Jansen, Kongsvinger IL Friidrett091 (G-15)Kongsvinger, Klubbstevne 2 - 202405.06.24
13,67(+0,9)David Askeland, Sørild FIK14.07.07Grimstad, Klubbstevne06.06.24
13,74(+0,4)Andreas Juel Søbstad, Utleira IL Friidrett02.09.094 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
13,76(+0,2)Terje Yun Dahl, Asker Sk. Friidrett16.01.701 (MV50)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
13,79(+0,8)Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----280--------------------
13,85(+0,0)Matheus Tønsaas, BUL-Tromsø Friidrett05.02.093 (G-15)Tromsø, Seriestevne 3-202429.05.24
13,92(+0,6)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
14,02(-0,9)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.071 (G-17)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
14,11(+0,8)Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
14,18(-0,1)Andreas Hjelmen, Fitjar IL27.12.051 (G-19)Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
14,30(+1,2)Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.083-h2 (G-16)Flå Stadion, Distriktstevne28.05.24
14,30(+1,0)Espen Hope Nygaard, Lørenskog Friidrettslag27.01.761 (MV45)Kil/SWE, Goliatspelen och DM-JDM-UDM08.06.24
14,43(+0,2)Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.732 (MV50)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
14,45(+0,8)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.662 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
14,54(+0,6)Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.6014Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
-----290--------------------
14,72(+1,0)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV60)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
14,74(-0,5)Lucas Hansen, ISS23.11.096 (G-15)Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
14,82(+0,1)Jan August Christensen, Bækkelagets SK10.09.085-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
14,99(+0,8)Helge Reinholt, Treungen IL29.03.673 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
15,02(+0,8)Harald Hustad, Steinkjer Friidrettsklubb04.07.661 (MV55)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
15,13(+0,8)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
15,16(+0,2)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
15,19(-0,9)Even Mathisen, Osterøy IL18.11.093 (G-15)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
15,20(+1,0)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
15,41(-2,2)Theodor Henriksen, Kongsvinger IL Friidrett21.10.081 (G-16)Kongsvinger, Klubbstevne 2 - 202405.06.24
-----300--------------------
15,43(+0,8)Olav Roald Hansen, IL Fri25.02.694 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
15,51(-0,1)Simon Nordmo-Marvik, BUL-Tromsø Friidrett25.12.095 (G-15)Tromsø, Seriestevne 2-202415.05.24
15,56(+1,1)Amund Heitmann Pedersen, Alta IF072 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
15,57(+1,0)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
15,98(+1,1)Tom Vidar Olsen, Stein FIK13.06.802Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
16,22(+1,0)Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV70)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
16,99(+0,2)Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.451 (MV75)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
18,38(+0,2)Jonathan Borhaug Tranberg, Snøgg Friidrett13.12.087-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
20,24(+1,0)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV85)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
21,24(+1,0)Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----310--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,80(-0,8)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-fi Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
10,97(+1,1)Remark Rrozhani (ALB), Fyllingen IL08.11.042-h2Fana, Karabinlekene 202411.05.24
11,32(+0,5)Sergejs Kononovs (LAT), Idrettslaget Skjalg08.03.894Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
11,33(+0,3)Tommy Duong (USA), NTNUI15.08.961Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
11,46(+0,2)Daniel Thomas Ryan (IRL), IK Tjalve05.06.991Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
11,51(+0,5)Maxime Louis Christian Bombart (FRA), Idrettslaget Skjalg15.09.987Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
11,58(-0,8)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.066-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,67(+0,0)Robin Grégoire (FRA), IL Gneist07.12.023-h1Fana, Framolekene02.06.24
12,30(+0,7)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.083-h2 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
13,14(+1,1)Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.091 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24
13,20(-1,1)Kitti Srimuang (THA), Rjukan Idrettslag01.12.061 (G-18/19)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
14,45(-0,9)Nikodem Damian Jackowski (POL), ukjent08.04.092 (G-15)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,5(+0,0)Julian René Bastesen, Hattfjelldal IL23.07.041Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.23
11,7(+0,0)Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081 (G-16)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.23
12,6(-2,3)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.061 (G-U20)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
13,1(+0,0)Petter Kaspersen, Sport Torghatten IL941Brønnøysund, Friidrettsstevne01.06.24
13,9(+0,8)Dag-Eirik Strømstad, Modum FIK21.09.752 (MV45)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
14,0(+0,8)Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.731 (MV50)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
14,9(+1,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
16,3(+1,0)Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
19,0(+1,4)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
19,9(+1,4)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV80)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,47(+3,6)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h1Skara/SWE, Skararacet06.06.24
10,57(+4,5)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.997-h1Malmø/SWE, Nordic Championship 202418.05.24
10,74(+2,5)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
10,76(+2,5)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.082-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
10,79(+3,6)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.025-h1Skara/SWE, Skararacet06.06.24
10,96(+2,3)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.021-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,11(+2,5)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,14(+3,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-fi-ABjörlanda/SWE, Kvilles Vårtävling11.05.24
11,21(+2,7)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.044-fi-CSkara/SWE, Skararacet06.06.24
11,24(+2,2)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
11,24(+3,0)Tommy Duong (USA), NTNUI15.08.961-h2Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,25(+2,5)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,25(+3,0)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061-h3 (G-18/19)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,26(+2,5)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.065-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,30(+2,5)Stefan Skrede, IL i BUL10.11.041-h1Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,41(+2,5)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.052 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,42(+3,0)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052-h3 (G-18/19)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,50(+3,0)Arne Røstad, Ranheim IL31.08.022-h2Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,51(+3,0)Markus Bøe Skåren, Ranheim IL16.10.071-h3 (G-17)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,56(+2,8)Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.003Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
11,56(+2,3)Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.045-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,62(+2,2)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
11,64(+2,1)Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
11,65(+2,2)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
11,70(+2,2)Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.092Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
11,73(+2,2)Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071 (G-17)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
11,75(+3,1)Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091 (G-15)Moss, Treningsstevne06.05.24
11,82(+2,9)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.071Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
11,83(+2,2)Marcus Valentin Giörtz, IL Sandvin21.02.073 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
11,85(+2,9)René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.091 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
11,89(+2,2)Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-17)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
11,90(+2,7)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-16)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,97(+2,7)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.082 (G-16)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,99(+2,7)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.083 (G-16)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,01(+2,2)Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.074 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
12,01(+2,2)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
12,07(+3,0)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-U23)Bodø, Åpningsstevne06.05.24
12,08(+2,9)Levion Wulff-Wessel, Larvik Turn & IF12.09.061 (G-18)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
12,09(+3,1)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.081 (G-16)Moss, Treningsstevne06.05.24
12,14(+2,2)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
12,18(+2,7)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.084 (G-16)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,25(+2,9)Henrik Kjellevold, Larvik Turn & IF20.04.062 (G-18)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
12,25(+2,7)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.085 (G-16)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,28(+2,2)Fahran Faisal, Sunndal IL Friidrett061 (G-18)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
12,28(+2,2)Jacob Bjerkelund, IL Norodd29.09.072 (G-17)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
12,30(+2,5)Michael Setsaas, IL Tyrving05.06.066-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
12,38(+2,2)Johannes Paulus Paulides, Gloppen Friidrettslag18.01.073Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
12,44(+2,2)Silas August Skar Bulling, Tingvoll FIK21.09.091 (G-15)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
12,44(+2,5)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.053 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,66(+2,2)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.092 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
12,67(+2,2)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.084Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
12,70(+3,0)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.052 (G-U23)Bodø, Åpningsstevne06.05.24
12,79(+2,9)David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.092 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
12,83(+2,1)Theodor Solberg, Søgne IL06.08.082 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
12,88(+2,2)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.077 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
13,02(+2,8)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.048 (T37)Dubai/UAE, Dubai 2024 World Para Athletics Grand Prix15.02.24
13,21(+2,2)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.685Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
13,41(+2,8)David Askeland, Sørild FIK14.07.074Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
13,72(+2,2)Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.078 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
13,92(+2,1)Alexander Wehus, Farsund og Lista IK28.04.091 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+3,6)Mark Daniel Reyes, IL Tyrving26.07.014-h1Skara/SWE, Skararacet06.06.24
11,7Claes Joakim Lille-Mæhlum Gardskär, Hamar IL21.04.081 (G-16)Hamar, Klubbstevne06.06.24
12,5Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.082 (G-16)Hamar, Klubbstevne06.06.24
13,49Johan Glenderød Kristoffersen, Ullensaker/Kisa IL24.01.937-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,36(-0,5)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,45(-0,5)Patrick Monga Bifuko, Trondheim Friidrett12.01.962-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,58(-0,6)Erik Hagen, IL i BUL27.12.951-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,72(-0,7)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,73(-0,5)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,79(-0,6)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,83(-0,7)Christian Wright, IL i BUL17.03.062-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,89(+1,6)Fredrik Sveen Schonhowd, Moelven IL20.09.031Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
16,91(-0,5)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.074-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,92(+1,6)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
-----10--------------------
16,94(-0,6)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,96(-0,5)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.035-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,97(-0,9)Adrian Ege Helleren, Egersunds IK09.11.051 (G-18/19)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
17,00(-0,7)Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,04(-0,6)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.064-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,05(-0,7)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,14(-0,7)Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.075-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,29(-0,7)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.076-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,29(+1,6)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.083Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
17,52(-0,9)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.071 (G-17)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
-----20--------------------
17,70(-0,9)Kevin Koui Meeg, Hinna IL17.01.062 (G-18/19)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
17,87(-0,6)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.081-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
18,05(-0,9)Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-16)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
18,11(-0,7)Mathias Johansen, IK Hind25.03.081 (G-16)Harstad, Seriestevne 122.05.24
18,29(-0,7)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.082 (G-16)Harstad, Seriestevne 122.05.24
18,36(-0,6)Lucas Nande Eggen, IK Tjalve08.07.082-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
18,84(-0,6)Erling Brekke, Bøler IF15.05.073-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
18,87(-0,6)Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.984-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
19,57(+1,6)Sten Anders Kvanvik, Moelven IL14.03.694Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,28(-0,6)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.065-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,46(-0,7)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 122.05.24

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,24Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.071Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,00(+0,1)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.982-fi-ALahti/FIN, Motonet GP24.05.24
21,19(+0,0)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
21,20(+1,1)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.037Kaiserslautern/GER, Gorzów Meeting24.05.24
21,20(-0,1)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
21,20(+0,8)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h4Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
21,29(+0,8)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.022-h4Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
21,37(+1,2)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
21,44(+1,9)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
21,45(+0,8)Even Meinseth, Sørild FIK22.05.963-h4Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
21,58(+0,0)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.021-h1Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
-----10--------------------
21,62(+0,8)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.054-h4Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
21,68(+0,0)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.962-h1Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
21,74(+1,1)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
21,74(+0,8)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.046-h4Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
21,76(+0,8)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.017-h4Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
21,77(+1,2)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-h4Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
21,78(+1,2)Filip Bøe, IL Gular30.08.002-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
21,90(+1,4)Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h3Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
21,92(-0,7)Patrick Monga Bifuko, Trondheim Friidrett12.01.962-h4Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
21,92(+0,9)Even Pettersen, IK Tjalve12.10.931-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----20--------------------
21,93(+1,2)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.023-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
21,94(+1,1)Richard Dahn, IF Sturla10.03.072-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,01(+0,5)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.022-fi-BSkara/SWE, Skararacet06.06.24
22,06(-1,7)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001-h2Asker, Askerlekene 202408.06.24
22,07(+1,2)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.034-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
22,07(+1,2)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.044-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
22,08(+1,2)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.031-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,08(+1,1)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.073-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,10(+0,0)Sjur Grung Thallaug, Moelven IL25.03.061 (G-18/19)Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
22,13(+1,1)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.064-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----30--------------------
22,17(+1,2)Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.986-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
22,19(+1,2)Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.042-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,22(+1,5)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h2Fana, Karabinlekene 202412.05.24
22,23(+0,0)Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.964Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
22,24(+1,4)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.032-h3Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
22,26(+0,9)Tobias Johansen, IK Hind22.08.032-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,29(-2,2)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
22,29(-1,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892-fi-CSkara/SWE, Skararacet06.06.24
22,31(-0,2)Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.061-h2 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202408.06.24
22,32(+0,9)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.043-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----40--------------------
22,33(-0,7)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-h2Mondovi/ITA, Campionati Regionali Assoluti di Societa12.05.24
22,33(+0,9)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,34(+1,2)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.065-h4Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
22,35(+1,2)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,40(+1,1)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.075-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,41(+1,6)Erik Steinsland, Idrettslaget Skjalg10.04.001Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
22,46(+1,4)Snorre Sliper Bonesmo, Dimna IL09.05.011Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
22,47(+0,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h3Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
22,47(+0,5)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.044-fi-BSkara/SWE, Skararacet06.06.24
22,50(+1,2)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.994-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----50--------------------
22,57(-1,5)Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.052-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
22,57(+0,7)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1Fana, Framolekene31.05.24
22,57(+1,9)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,58(+0,2)Adrian Ege Helleren, Egersunds IK09.11.051-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,58(+1,2)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.015-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,61(+0,2)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.072-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,63(+1,1)Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.076-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,64(+1,8)Jone Alsaker Løken, Norna-Salhus IL20.03.081 (G-16)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
22,66(+0,9)Peter Svoren, IL Tyrving18.04.016-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,69(+0,0)Anders Kvesetberget, Moelven IL28.11.026Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
-----60--------------------
22,70(+1,4)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
22,74(+1,0)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.042-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,75(+1,8)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.082 (G-16)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
22,75(-1,7)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032-h2Asker, Askerlekene 202408.06.24
22,76(+0,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h3Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
22,77(+0,0)Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.057Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
22,78(+0,2)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.053-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,78(+1,1)Noah Digernes Merheb, Dimna IL30.11.077-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,79(+1,9)Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.083-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,81(+0,0)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.045-h1Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
-----70--------------------
22,82(-0,1)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.044-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
22,86(-1,5)Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.033-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
22,87(+1,4)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-16)Florø, Sommerstevne09.06.24
22,90(+0,7)Ole Martin Flatjord, Gloppen Friidrettslag14.09.942-h1Fana, Framolekene31.05.24
22,94(+1,4)Martin Gjørvad, IL Tyrving31.10.071-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,97(+1,8)Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.083 (G-16)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
23,01(+1,4)Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.062-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
23,01(+1,0)Espen Ulriksen, Fredrikstad IF28.08.893-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
23,02(+0,7)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene31.05.24
23,03(+1,2)Henrik Vineshaugen, Heggedal FIK13.04.062-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202408.06.24
-----80--------------------
23,04(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.016-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
23,05(+1,2)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202408.06.24
23,11(+0,0)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.071 (G-17)Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
23,13(+1,6)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091-h2 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
23,14(-1,1)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.033-fi-CJupiter/FL/USA, Keiser University Twilight Invitational12.04.24
23,17(+0,7)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071-h2 (G-17)Fana, Framolekene04.06.24
23,18(-0,2)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
23,22(+1,2)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.027-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
23,24(+1,0)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061 (G-18/19)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
23,26(+1,8)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (G-17)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
-----90--------------------
23,27(+0,7)Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.063-h1Fana, Framolekene31.05.24
23,27(+0,7)Lars Magnus Birketveit, Fyllingen IL21.04.044-h1Fana, Framolekene31.05.24
23,32(-1,0)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071 (G-17)Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
23,34(+1,4)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.073-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
23,36(+1,0)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052 (G-18/19)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
23,37(+1,9)Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.094-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
23,38(-1,5)Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.007-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
23,41(+1,0)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071-h2 (G-17)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
23,49(+1,5)Chris Aulibråten, Hvam IL14.03.072 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
23,59(+1,8)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.073 (G-17)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
-----100--------------------
23,68(-0,6)Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081-h3Trondheim, Sprintstevne05.06.24
23,70(+1,1)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.092 (G-15)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
23,72(+0,7)Sebastian Knudsen, IL Gneist19.07.035-h1Fana, Framolekene31.05.24
23,74(+1,7)Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.091 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
23,76(+1,5)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.005-h2Fana, Karabinlekene 202412.05.24
23,82(+1,4)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.052Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
23,82(+1,3)Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-17)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
23,83(+1,6)Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.092-h2 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
23,83(+0,8)Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.081 (G-16)Asker, Askerlekene 202408.06.24
23,85(+0,0)Elias Tveitane Furuseth, Moelven IL30.06.071 (G-17)Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
-----110--------------------
23,88(-0,4)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061-h2Trondheim, Sprintstevne05.06.24
23,93(+0,4)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
23,93(-0,6)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.033-h3Trondheim, Sprintstevne05.06.24
23,95(+1,9)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
24,10(+0,4)Arne Røstad, Ranheim IL31.08.022Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
24,12(+0,2)Trym Bugge-Olsen, IL i BUL11.04.082-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
24,13(-1,3)Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
24,14(-1,7)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.074 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
24,14(+1,3)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.071-h1 (G-17)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
24,18(-1,7)William Eidissen, IL i BUL05.01.044-h2Asker, Askerlekene 202408.06.24
-----120--------------------
24,20(+1,7)Birk Arvola, IK Hind01.04.052 (G-U20)Harstad, Løpestevne 205.06.24
24,20(+0,8)Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.082 (G-16)Asker, Askerlekene 202408.06.24
24,21(+0,6)Jonas Ramstad, Ranheim IL15.02.061 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
24,21(-1,3)Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.092 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
24,22(+0,7)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
24,23(+1,1)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.083 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
24,25(+0,0)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.083-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
24,25(+1,7)Mathias Johansen, IK Hind25.03.083 (G-U20)Harstad, Løpestevne 205.06.24
24,29(+0,7)William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.061 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
24,32(+1,5)Krister Rivera Hvattum, Ullensaker/Kisa IL29.10.073 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
-----130--------------------
24,32(-1,7)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.035Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
24,32(+0,8)Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.082 (G-16)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
24,32(+1,4)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
24,34(+0,6)Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.002Larvik, Åpningsstevne15.05.24
24,36(-0,9)Herman Jørgensen Huus, IF Sturla12.08.013-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
24,38(+0,2)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.093-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
24,38(+1,4)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
24,39(+0,2)Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.084-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
24,43(+1,4)Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.932Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
24,43(+1,3)Markus Bøe Skåren, Ranheim IL16.10.072-h1 (G-17)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
-----140--------------------
24,43(+1,9)Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.096-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
24,44(+1,0)Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.072-h2 (G-17)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
24,44(-2,0)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.081 (G-17)Kil/SWE, Goliatspelen och DM-JDM-UDM08.06.24
24,52(+1,6)Kevin Koui Meeg, Hinna IL17.01.065Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
24,55(-0,1)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081 (G-16)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
24,59(+0,0)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.084-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
24,60(-0,2)Andrew Benestad Hendicott, ISS11.03.075 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
24,60(+0,0)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.085-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
24,62(+1,3)Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.073-h1 (G-17)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
24,68(+1,9)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.071 (G-17)Porsgrunn, Kjølneslekene09.06.24
-----150--------------------
24,69(+0,7)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.073-h2 (G-17)Fana, Framolekene04.06.24
24,74(+0,8)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.083 (G-16)Asker, Askerlekene 202408.06.24
24,78(+0,7)René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.091 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
24,86(+1,5)Erling Brekke, Bøler IF15.05.074 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
24,89(+1,1)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
24,91(+1,5)Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.075 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
25,00(+0,6)Theodor Skancke Wold, Ranheim IL21.10.062 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
25,01(+0,2)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.095-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
25,04(+1,7)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.092 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
25,10(+0,7)Henrik Kjellevold, Larvik Turn & IF20.04.062 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
-----160--------------------
25,11(+1,5)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.076 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
25,18(+1,7)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.093 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
25,20(+1,4)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.076-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
25,21(+1,6)Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.731 (MV50)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
25,21(+0,0)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.086-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
25,24(+1,0)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.071-h1 (G-17)Fana, Framolekene04.06.24
25,30(+1,1)Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.093 (G-15)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
25,30(+1,2)Michael Setsaas, IL Tyrving05.06.065-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202408.06.24
25,33(+1,0)Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.985-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
25,34(-2,2)Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.091 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
-----170--------------------
25,36(-1,8)Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.071 (G-17)Hønefoss, Treningsstevne03.06.24
25,39(+1,0)Johannes Paulus Paulides, Gloppen Friidrettslag18.01.072-h1 (G-17)Fana, Framolekene04.06.24
25,40(+1,9)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Porsgrunn, Kjølneslekene09.06.24
25,41(-1,2)Viktor Stattin, IK Hind04.04.081 (G-16)Harstad, Seriestevne 204.06.24
25,44(+1,7)Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.094 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
25,44(-1,3)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.081-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
25,45(+1,2)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.066-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202408.06.24
25,53(-1,3)Chinua Albert Macfoy-Hutchinson, Nesodden IF27.01.092-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
25,56(-1,3)Julian Liu Wærnes, Utleira IL Friidrett20.05.093 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
25,57(+1,1)Gerrid Schmidt, ISS22.03.086 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
-----180--------------------
25,59(-2,2)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
25,62(+0,8)Mathias Oliver Skrede, Sandnes IL17.04.093-h2 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
25,63(-2,2)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.056Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
25,65(+1,0)Johannes Ottemo Reimers, Fyllingen IL30.08.061-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene31.05.24
25,67(-1,3)Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.043Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
25,67(+0,6)Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.063 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
25,68(-0,2)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.927Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
25,68(-0,1)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082 (G-16)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
25,72(-0,3)Olaf Berger Holgersen, Trondheim Friidrett27.04.071-h1Trondheim, Sprintstevne05.06.24
25,73(-1,7)Mikkel Large Finnbråten, IL Tyrving24.08.975-h2Asker, Askerlekene 202408.06.24
-----190--------------------
25,74(-1,7)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.086 (G-16)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
25,77(+1,0)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.052-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene31.05.24
25,78(-2,2)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.778Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
25,79(+1,6)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.091-h1 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
25,81(-0,3)Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.062-h1Trondheim, Sprintstevne05.06.24
25,83(+1,7)Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.965-h1 (T64)Dubai/UAE, Dubai 2024 World Para Athletics Grand Prix13.02.24
25,85(-0,7)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091-h1 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
25,89(-0,7)Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.092-h1 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
25,90(-2,2)Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.093 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
25,93(+0,6)Iver Kvistad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.081 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
-----200--------------------
26,00(+1,1)Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.094 (G-15)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
26,01(+1,6)Ivar Njøs, Leinstrand IL22.10.651 (MV55)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
26,04(+0,9)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.092 (G-15)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
26,05(+0,8)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.094-h2 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
26,08(+1,6)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.092-h1 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
26,09(+1,1)Markus Barka, Idrettslaget Skjalg06.04.097 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
26,12(-1,1)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.072 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
26,14(+00,6)Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.751 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
26,18(+1,1)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Seriestevne08.05.24
26,21(+1,7)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.083 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
-----210--------------------
26,22(+1,1)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.098 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
26,25(+0,6)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.081 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.24
26,33(+1,1)Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.071 (G-17)Asker, Askerlekene 202408.06.24
26,38(+1,6)Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.093-h1 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
26,53(+0,7)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
26,55(+0,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081 (G-14)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
26,56(-0,3)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.073-h1Trondheim, Sprintstevne05.06.24
26,57(+1,3)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
26,70(-1,3)Håkon Angelo Denstadli, Byåsen IL03.11.094 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
26,81(+1,6)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662 (MV55)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
-----220--------------------
26,92(-1,3)Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.094-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
26,95(+0,0)Sten Anders Kvanvik, Moelven IL14.03.699Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
27,02(+1,1)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.096 (G-15)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
27,05(+0,6)Pavlo Khaldobin, Stjørdal Friidrettsklubb18.06.054 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
27,18(+0,7)Mats Haugen Pande, IL Runar07.06.093 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
27,18(+0,1)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.641-h1Asker, Askerlekene 202408.06.24
27,18(+0,1)Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601-h1Asker, Askerlekene 202408.06.24
27,20(+0,7)Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.094 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
27,25(+1,6)Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.094-h1 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
27,33(+1,6)Øyvind Solberg, Ullensaker/Kisa IL26.01.751 (MV45)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
-----230--------------------
27,39(-0,3)Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.944-h1Trondheim, Sprintstevne05.06.24
27,42(+0,0)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.042Ålesund, Seriestevne22.05.24
27,60(+0,8)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.045-h2 (T37)Dubai/UAE, Dubai 2024 World Para Athletics Grand Prix14.02.24
27,80(+0,8)Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.092 (G-15)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
27,97(-1,1)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.073 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
28,06(+1,1)Jørgen Norgren Funderud, Asker Sk. Friidrett19.06.072 (G-17)Asker, Askerlekene 202408.06.24
28,13(-1,7)Johan Glenderød Kristoffersen, Ullensaker/Kisa IL24.01.936-h2Asker, Askerlekene 202408.06.24
28,14(+1,6)Terje Yun Dahl, Asker Sk. Friidrett16.01.702 (MV50)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
28,14(+0,1)Frode Holt, IF Sturla14.07.644-h1Asker, Askerlekene 202408.06.24
28,47(-2,2)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.094 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
-----240--------------------
28,63(-0,3)Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.765-h1Trondheim, Sprintstevne05.06.24
28,89(+0,3)Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.531 (MV70)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
29,05(-4,4)Linus Jansen, Kongsvinger IL Friidrett091 (G-15)Kongsvinger, Klubbstevne 2 - 202405.06.24
29,24(+0,7)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
29,99(-4,4)Pär Christian Magnusson, Kongsvinger IL Friidrett25.02.081 (G-16)Kongsvinger, Klubbstevne 2 - 202405.06.24
30,55(+1,6)Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.733 (MV50)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
30,74(-1,5)Lucas Hansen, ISS23.11.094 (G-15)Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
31,10(-1,7)Leonardo Barbens, ISS077 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
37,80(+0,3)Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.451 (MV75)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,46(-1,5)Remark Rrozhani (ALB), Fyllingen IL08.11.041-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
22,73(+1,7)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-U20)Harstad, Løpestevne 205.06.24
23,02(+1,6)Sergejs Kononovs (LAT), Idrettslaget Skjalg08.03.893Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
23,28(+1,6)Maxime Louis Christian Bombart (FRA), Idrettslaget Skjalg15.09.984Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
23,86(-0,2)Hrafnkell Numi Bjarkason (ISL), Sandnes IL25.03.073 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
25,48(-1,7)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.084 (G-16)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
27,01(-0,2)Diego Mugnaini (ITA), ISS12.11.076 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,46(+2,6)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-h2Fana, Framolekene31.05.24
21,57(+2,6)Filip Bøe, IL Gular30.08.002-h2Fana, Framolekene31.05.24
21,78(+4,0)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.073-fi-ASkara/SWE, Skararacet06.06.24
21,89(+2,6)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043-h2Fana, Framolekene31.05.24
21,94(+2,6)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.034-h2Fana, Framolekene31.05.24
22,28(+2,6)Remark Rrozhani (ALB), Fyllingen IL08.11.046-h2Fana, Framolekene31.05.24
23,28(+2,4)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1Fana, Karabinlekene 202412.05.24
23,29(+2,3)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
24,65(+2,4)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.081 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
25,02(+2,2)Vinjar Lampe, Alta IF17.12.021Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
25,04(+2,3)Levion Wulff-Wessel, Larvik Turn & IF12.09.061 (G-18)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
25,73(+2,4)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.051-h1 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
25,74(+2,4)Iver Kvistad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.082 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
25,97(+3,6)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
26,10(+2,7)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.081 (G-13/17)Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
26,58(+3,6)Håkon Angelo Denstadli, Byåsen IL03.11.092 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
26,74(+3,6)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (UHM)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
27,11(+3,6)Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.942 (UHM)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
27,13(+3,2)David Askeland, Sørild FIK14.07.07Grimstad, Klubbstevne06.06.24
27,33(+2,2)Ethan Serad Espinosa, Alta IF091 (G-15)Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
27,57(+2,2)Johannes Guttorm Pedersen, Alta IF071 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
33,06(+2,2)Amund Heitmann Pedersen, Alta IF072 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,18Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.773Florø, Sommerstevne09.06.24

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,17Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
34,81Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.961Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
34,94Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.033-h12Boissano/ITA, Boissano Spring Meeting d'Apertura06.04.24
35,03Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.072-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,05Patrick Monga Bifuko, Trondheim Friidrett12.01.963-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,08Sjur Grung Thallaug, Moelven IL25.03.062Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
35,25Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.041-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,27Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,39Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051Bærum, Løpsstevne02.05.24
35,40Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.064-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
-----10--------------------
35,42Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.032Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
35,48Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
35,52Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,52Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.085-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,76Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.032-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
36,03Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.073-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
36,49Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
36,74Christian Wright, IL i BUL17.03.064-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
37,11Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.061 (G-18/19)Bærum, Løpsstevne02.05.24
37,65Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-17)Drammen, Treningstevne27.04.24
-----20--------------------
38,14Mathias Johansen, IK Hind25.03.081 (G-16)Harstad, Seriestevne 122.05.24
38,29Kevin Koui Meeg, Hinna IL17.01.061 (G-18/19)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
38,89Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031 (G-U23)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
39,57Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.081-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
39,75Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
39,87Lucas Nande Eggen, IK Tjalve08.07.082-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
40,38Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081 (G-16)Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
40,41Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.093-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
40,66Erling Brekke, Bøler IF15.05.074-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
40,99Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
-----30--------------------
41,04Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.091 (G-15)Bærum, Løpsstevne02.05.24
41,19Martin Eliah Lilleberre Aune, Overhalla IL081 (G-16)Namsos, Kleppenlekene 2429.05.24
41,23Viktor Stattin, IK Hind04.04.082 (G-16)Harstad, Seriestevne 122.05.24
42,13Thomas Næss, IL Tyrving23.04.071 (G-17)Bærum, Løpsstevne02.05.24
42,17Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.072 (G-17)Bærum, Løpsstevne02.05.24
42,17Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.091 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
42,39Michael Setsaas, IL Tyrving05.06.062 (G-18/19)Bærum, Løpsstevne02.05.24
42,51Julius Hovgaard, Ask Friidrett061 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
42,72Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.985-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
44,58Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.092 (G-15)Bærum, Løpsstevne02.05.24
-----40--------------------
46,65Osman Arat Kalayci, IF Hellas23.05.092 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
50,10Fredrik Emre Grøndal-Ekmen, IF Hellas23.10.093 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,26Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
36,32Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 122.05.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,41Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.027Oslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
45,90Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-fi-AMalmø/SWE, Nordic Championship 202418.05.24
47,74Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
47,79Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.034-h1Isernia/ITA, Campionati Nazionali Universitari Su Pista 202418.05.24
48,10Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
48,25Luca Thompson, T&IF Viking24.11.002-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
48,28Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.037-h2Fana, Trond Mohn Games22.05.24
48,47Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.051-h2Fana, Framolekene02.06.24
48,56Tobias Johansen, IK Hind22.08.031-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
48,58Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.044-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
-----10--------------------
48,69Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.052-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
49,29Sjur Grung Thallaug, Moelven IL25.03.064-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
49,40Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991-h2Asker, Askerlekene 202409.06.24
49,45Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.071-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
49,53Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.963Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
49,80Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031-h1Fana, Trond Mohn Games22.05.24
49,87Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.062-h1Fana, Trond Mohn Games22.05.24
49,94Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.081-h1 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
49,96Noah Digernes Merheb, Dimna IL30.11.072-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
50,07Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.075-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
-----20--------------------
50,09Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.001Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
50,14Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
50,23Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
50,38Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
50,57Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
50,59Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Fana, Karabinlekene 202411.05.24
50,63Sander Rustad-Johansen, Ullensaker/Kisa IL18.04.066-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
50,63Ole Martin Flatjord, Gloppen Friidrettslag14.09.943-h2Fana, Framolekene02.06.24
50,66Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
50,70Snorre Sliper Bonesmo, Dimna IL09.05.012Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
-----30--------------------
50,71Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.084-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
50,73Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042Fana, Karabinlekene 202411.05.24
50,81Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
50,83Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
51,03Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
51,04Jone Alsaker Løken, Norna-Salhus IL20.03.083-h1Fana, Trond Mohn Games22.05.24
51,18Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081-h2 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
51,29Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
51,50Casey Ferdinand Felde, Lørenskog Friidrettslag04.07.095-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
51,61Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061 (G-18/19)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
-----40--------------------
51,65William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.066-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
51,66Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071-h1 (G-17)Fana, Framolekene02.06.24
51,82Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.067-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
51,99Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.058-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
52,18Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.031-h1Fana, Framolekene02.06.24
52,20Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.072 (G-17)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
52,27Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
52,30Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.064 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
52,47Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
52,49Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.072-h1 (G-17)Fana, Framolekene02.06.24
-----50--------------------
52,82Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.055 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
52,84Iver Andreassen-Holm, Sportsklubben Vidar03.03.071-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
52,89Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
52,90Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.033-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
53,00Sander Ekeberg, FIK Orion11.09.062-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
53,27Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
53,42Eirik Haugstad, Nesodden IF17.01.943Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
53,58Adrean Bakke, IK Tjalve18.08.982-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
53,58Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.084-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
53,75Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.037-hGDaytona Beach/FL/USA, Embry-Riddle Running Elements Classic30.03.24
-----60--------------------
53,80Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.085-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
53,94Markus Nordviken, Bøler IF24.10.071 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
54,00Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
54,00Lars Magnus Birketveit, Fyllingen IL21.04.043-h1Fana, Framolekene02.06.24
54,11Krister Rivera Hvattum, Ullensaker/Kisa IL29.10.072 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
54,13Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.082Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
54,17Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.094Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
54,45William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061-h1Asker, Askerlekene 202409.06.24
54,61Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
54,66Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.073Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
-----70--------------------
54,74Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
55,01Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
55,02Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031Kristiansand, Skillingslekene24.05.24
55,03Johannes Ottemo Reimers, Fyllingen IL30.08.061 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
55,10Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.083 (G-16/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
55,10Lucas Stilson, Ranheim IL27.11.071 (G-17)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
55,14Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.073 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
55,28Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.082-h1 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
55,33Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061 (G-18/19)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
55,36Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.083 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----80--------------------
55,52William Chhang Bowitz, Ullensaker/Kisa IL16.07.095Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
55,63Rune Ertsås, Steinkjer Friidrettsklubb24.05.871 (MV35)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
55,65Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041Skien, Herkuleslekene08.06.24
55,66Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.073-h1 (G-17)Fana, Framolekene02.06.24
55,69Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062-h1Asker, Askerlekene 202409.06.24
55,70Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.084 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
55,79Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.091-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
55,89Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
55,98Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.063Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
56,01Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.071 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----90--------------------
56,11Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.085 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
56,29William Syvertsen, Herkules Friidrett10.03.075-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
56,49Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.072 (G-17)Skien, Herkuleslekene08.06.24
56,50August Grimeli, Flåværingen IL08.01.072 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
56,64Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.052-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
56,84Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.066 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
56,90Sondre Boholm, Steinkjer Friidrettsklubb30.03.092 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
57,57Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
57,59Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
57,74Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett06.07.081-h1 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
-----100--------------------
57,83Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.076-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
58,02Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.044Skien, Herkuleslekene08.06.24
58,22Ole Magnus Villanger, Ask Friidrett08.06.074-h1 (G-17)Fana, Framolekene02.06.24
58,39Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.075 (G-16/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
58,74Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924-h1Fana, Framolekene02.06.24
58,85Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.092-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
59,25Øyvind Solberg, Ullensaker/Kisa IL26.01.751 (MV45)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
59,67Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL03.11.091-h1 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
1,00,16Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.081 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 115.05.24
1,00,55Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 115.05.24
-----110--------------------
1,01,55Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.078-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
1,02,05Yevhenii Matiushenko, Herøy IL25.07.011Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
1,02,30Trygve Havro, IL Gneist20.12.914Fana, Karabinlekene 202411.05.24
1,02,61Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.644-h1Asker, Askerlekene 202409.06.24
1,02,96Terje Yun Dahl, Asker Sk. Friidrett16.01.705-h1Asker, Askerlekene 202409.06.24
1,03,82Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.093-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
1,04,01Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,06,01Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,06,95Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,13,13Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV60)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----120--------------------
1,15,01Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,15,46Helge Reinholt, Treungen IL29.03.672 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,17,27Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,28,74Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,30,19Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV70)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,55,53Olav Roald Hansen, IL Fri25.02.693 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,57,90Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
2,00,80Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV85)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,53Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.063-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
52,38Leonid Raiets (UKR), Fyllingen IL12.07.962-h1Fana, Framolekene02.06.24
52,99Maxime Louis Christian Bombart (FRA), Idrettslaget Skjalg15.09.983Fana, Karabinlekene 202411.05.24
53,56Karol Krzysztof Gorny (POL), Ullensaker/Kisa IL25.07.801 (MV40)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,14,56Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-fi-APliezhausen/GER, Internationales thallos Läufermeeting05.05.24
1,15,35Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032-fi-APliezhausen/GER, Internationales thallos Läufermeeting05.05.24
1,19,48John Petter Stevik, IL Gular02.01.031Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,21,79Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.032Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,21,95Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.053Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,23,34Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.032Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,23,49Sander Rustad-Johansen, Ullensaker/Kisa IL18.04.062-fi-AOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,24,82Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.054Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,24,83Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081 (G-16)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
1,25,85Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.053-fi-AOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
-----10--------------------
1,27,49Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.094-fi-AOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,28,30Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.085Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,28,87Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.016Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,29,12Håkon Prøsch Johnsen, Ullensaker/Kisa IL12.08.071-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,29,62William Chhang Bowitz, Ullensaker/Kisa IL16.07.092-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,29,86Herman Eide Troye, Ullensaker/Kisa IL08.11.083-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,30,93Mats Håpnes, Alta IF05.11.871Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
1,32,05Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.064Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,32,81Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.097Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,32,82Krister Rivera Hvattum, Ullensaker/Kisa IL29.10.075-fi-AOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
-----20--------------------
1,32,83Johannes Ottemo Reimers, Fyllingen IL30.08.068Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,33,44Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,33,75Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 115.05.24
1,33,98Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.085Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,34,07Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.091 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,34,22Kirill Myroniuk, Ullensaker/Kisa IL07.04.095-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,34,31Jesper Kristensveen, Nesodden IF22.09.081 (G-16)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
1,37,92Sivert Rusten, Ullensaker/Kisa IL20.06.086-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,39,12Vinjar Lampe, Alta IF17.12.022Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
1,40,49Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.091 (G-15)Hønefoss, Treningsstevne06.05.24
-----30--------------------
1,41,85Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.092 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,42,18Mikael Storli Tomasli, Fredrikstad IF09.08.956Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,43,49Fredrik Dyring Skau, IL Tyrving04.12.741Bærum, Løpsstevne02.05.24
1,48,88Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,50,17Martin Håpnes, Alta IF963Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
2,03,00Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.081 (G-16)Flå Stadion, Distriktstevne28.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,79Leonid Raiets (UKR), Fyllingen IL12.07.963Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,32,82Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.091 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,67Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
1,45,55Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.033Belfast/GBR, Irish Milers Club11.05.24
1,46,70Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.008-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
1,48,72Luca Thompson, T&IF Viking24.11.001-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,50,24Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.005Malmø/SWE, Nordic Championship 202419.05.24
1,51,20Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.027Kaiserslautern/GER, Gorzów Meeting24.05.24
1,51,72Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.062Fana, Trond Mohn Games22.05.24
1,53,82Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.078Kaiserslautern/GER, Gorzów Meeting24.05.24
1,54,56Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.054-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
1,55,13Philip Gulbrandsen, Ullensaker/Kisa IL24.07.075-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
-----10--------------------
1,55,22Erlend Kringeland, Stord IL21.04.034Fana, Trond Mohn Games22.05.24
1,55,29Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.036-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
1,55,57Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
1,56,22Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.973-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,56,64Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.037-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
1,56,85Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.078-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
1,56,98Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.054Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
1,57,16Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.069-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
1,57,20Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051 (G-18/19)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
1,57,67Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.061-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----20--------------------
1,57,73Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.014-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,57,75Iver Andreassen-Holm, Sportsklubben Vidar03.03.0710-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
1,58,11Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,58,22Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.075Fana, Trond Mohn Games22.05.24
1,58,29Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,58,43Sander Rustad-Johansen, Ullensaker/Kisa IL18.04.066-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,58,90Haakon Heltzer Sørstad, Ullensaker/Kisa IL01.03.081-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,58,91Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.082-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,58,92Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.052-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,58,96Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.067Fana, Trond Mohn Games22.05.24
-----30--------------------
1,59,14Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.088Fana, Trond Mohn Games22.05.24
1,59,47Ole Jacob Ellevold, Kongsvinger IL Friidrett05.06.073 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,59,59Jonas Njerve, Sportsklubben Vidar31.07.973-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,59,73Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.094 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,59,79Benjamin Bjørnstad, IL Gular14.05.032Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
2,00,10Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.071 (G-17)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
2,00,20Markus Kristoffer Jacobsen, Hamar IL29.09.011Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
2,00,36Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
2,00,57Theodor Hansen, Ullensaker/Kisa IL061 (G-18/19)Hønefoss, Treningsstevne03.06.24
2,00,76Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.064-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----40--------------------
2,00,80Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
2,00,91Adrean Bakke, IK Tjalve18.08.985Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
2,00,94Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.985-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,01,06Axel Wold Møller, IK Tjalve15.04.084-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,01,12Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.085-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,01,29Alf Ante Idland Tornensis, Spirit Friidrettsklubb16.11.002Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
2,01,34Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081 (G-16)Harstad, Seriestevne 122.05.24
2,01,42Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.0810Fana, Trond Mohn Games22.05.24
2,01,48Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.039-fi-ENashville/TN/USA, Outdoor Music City Challenge27.04.24
2,01,59Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071 (G-17)Fana, Framolekene31.05.24
-----50--------------------
2,01,67Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081 (G-16)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
2,01,84Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.086-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,02,25Idar Odland, Varegg IL29.08.061-h1Fana, Framolekene31.05.24
2,02,57Marius Pedersen, Haugesund IL12.01.074Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
2,02,62Håkon Prøsch Johnsen, Ullensaker/Kisa IL12.08.073-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
2,02,63Bjørn Kåre Høie, Spirit Friidrettsklubb18.02.893Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
2,02,68Karsten Ellevold, Kongsvinger IL Friidrett05.06.075 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,02,82Mads Helland, Spirit Friidrettsklubb27.12.061 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
2,03,15Sverre Lande Johansen, Sarpsborg IL08.01.064-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
2,03,29Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041-h1Fana, Framolekene31.05.24
-----60--------------------
2,03,30Markus Bye Jacobsen, Ullensaker/Kisa IL27.07.076 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,03,58Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.861Harstad, Seriestevne 122.05.24
2,03,72Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.075Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
2,03,75William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.097-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,03,90Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.081-h1 (G-16)Fana, Framolekene31.05.24
2,03,91Håvard Andersen Bråthen, Spirit Friidrettsklubb02.04.924Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
2,03,93Christian Magnus Lothe Hitland, IL Gular13.11.0812Fana, Trond Mohn Games22.05.24
2,03,95Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.951Haugesund, Mailekene 202425.05.24
2,03,98Sigurd Andreas Leikanger, Sportsklubben Vidar12.11.066-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
2,04,36Herman Eide Troye, Ullensaker/Kisa IL08.11.087-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
-----70--------------------
2,04,39Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091 (G-15)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
2,04,55Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-18/19)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
2,04,85Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.066Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
2,04,97Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.088-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,05,04Martin Sørensen, Askim IF19.04.091 (G-14/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
2,05,11Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.081 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
2,05,25Iver Jebsen Hoem, Øygarden IL01.03.082 (G-16)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
2,05,31Emil Harestad, Spirit Friidrettsklubb21.07.061 (G-18/19)Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
2,05,31Hans Petter Aakre, Spirit Friidrettsklubb29.01.925Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
2,05,36Marcus Eek, Ullensaker/Kisa IL14.08.089-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----80--------------------
2,05,46Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.077 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,05,89Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
2,06,14Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
2,06,33Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.072 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
2,06,47Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.079-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
2,06,62Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
2,06,65Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
2,06,94Tobias Harstad Rinde, Skarphedin IL07.09.081 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
2,07,44Oscar Kjos, Ringerike Friidrettsklubb23.04.081-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,07,45Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082 (G-16)Harstad, Seriestevne 122.05.24
-----90--------------------
2,07,47Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Gjesdal IL31.05.092 (G-15)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
2,08,07Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.082-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,08,16Torstein Høie Meling, Idrettslaget Skjalg02.01.062 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
2,08,23Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
2,08,45Halvor Sellesbakk, Byåsen IL31.03.081 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
2,09,04Vegard Øverli Berg, Steinkjer Friidrettsklubb22.12.002Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
2,09,66Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.091Førde, Åpningstemne15.05.24
2,09,73Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.081 (G-16)Gjøvik, Gjøvik- Totenlekene25.05.24
2,10,01William Syvertsen, Herkules Friidrett10.03.078 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,10,06Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.091-h1 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
-----100--------------------
2,10,18Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.083-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,10,35Filip Nåvik, Moss IL11.05.084-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,10,40Arild Øygard, Jølster IL06.03.962Førde, Åpningstemne15.05.24
2,10,68Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.095-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,10,81Kåre Vikan, Stjørdal Friidrettsklubb26.05.091 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
2,10,87Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL03.11.092 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
2,11,39Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,11,47Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.097-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,12,14Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.862Harstad, Seriestevne 122.05.24
2,12,38Alfred Lauvsnes Hovdet, Idrettslaget Skjalg03.04.084 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
-----110--------------------
2,12,73Jakob Simon Treen, Idrettslaget Skjalg09.04.095 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
2,12,77Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.082 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
2,13,02Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.092-h1 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
2,13,07Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.084 (G-16)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
2,13,66William Cornelius Tangvik, Ranheim IL20.08.091 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
2,13,72Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.072 (G-14/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
2,13,80Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 105.06.24
2,14,01David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.083Førde, Åpningstemne15.05.24
2,14,25Vetle Titlestad Bye, IL Runar30.09.092 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
2,14,27Theodor Solberg, Søgne IL06.08.081 (G-16)Kristiansand, Skillingslekene24.05.24
-----120--------------------
2,14,37Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.081 (G-16)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
2,14,39Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
2,14,51Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.093 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
2,14,52Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.062-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene31.05.24
2,14,64Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.072 (G-17)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
2,16,05Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
2,16,37Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.822Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
2,16,54Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.069 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,16,87Øystein Raustøl Dahle, IL Molde-Olymp04.03.071 (G-17)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
2,17,07Hayato Tanno, ISS21.12.092 (G-15)Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
-----130--------------------
2,17,21Viljar Stavrum, Verdal Friidrettsklubb19.08.052 (G-18/19)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
2,17,33Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051 (G-18/19)Moss, Treningsstevne06.05.24
2,18,03Jonas Kaland Leiknes, Øygarden IL03.06.085 (G-16)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
2,18,98Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.072 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
2,19,25Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.062 (G-18/19)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
2,19,3Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081 (G-16)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
2,20,96Sverre Snilsberg, Byåsen IL28.03.082 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
2,21,81Espen Gundersen, IK Hind843Harstad, Seriestevne 122.05.24
2,23,0Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061 (G-U20)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
2,25,88Ole-Viljam Skjefte, Fagernes IL03.02.051Fagernes, Åpent Valdresmesterskap08.06.24
-----140--------------------
2,27,05David Askeland, Sørild FIK14.07.072Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
2,27,17Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.091 (G-15)Hønefoss, Treningsstevne03.06.24
2,28,44Mikael Storli Tomasli, Fredrikstad IF09.08.951Moss, Treningsstevne06.05.24
2,29,94Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.091 (G-15)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
2,32,71Ola Hellenes, Snøgg Friidrett16.06.914Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
2,35,47Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (UHM)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
2,39,01Kim Thunheim, GTI18.08.801 (MV40)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
2,40,73Johnny Evjen, Sortland Friidrettsklubb28.02.724Harstad, Seriestevne 122.05.24
2,45,57Tobias Solberg Rødland, Kristiansands IF Friidrett25.05.091 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
2,45,77Hans Petter Lohne, GTI12.06.802 (MV40)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
-----150--------------------
2,53,94Jon Trygve Johnsen, Modum FIK01.02.811Geithus, Distriktsstevne06.06.24
3,29,4Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
3,41,0Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
3,48,6Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
3,55,4Marino Øien, Stovnerkameratene29.04.551 (MV65)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
4,35,4Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.552 (MV65)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
4,36,0Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.452 (MV75)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,81Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.975Xiamen/CHN, Wanda Diamond League20.04.24
1,56,89Philip Lonmon (GER), Idrettslaget Skjalg28.07.961Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
2,01,72Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Namdal Løpeklubb11.06.912Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
2,03,01Tibo Coremans (BEL), Snøgg Friidrett11.02.011Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
2,03,03Leonid Raiets (UKR), Fyllingen IL12.07.961Fana, Karabinlekene 202411.05.24
2,13,65Sofiane Meslier (FRA), Snøgg Friidrett17.11.032Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
2,27,66Ismael Palomo (UTL), Snøgg Friidrett03.12.013Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
2,33,61Yoab Kibreab Yacob (ERI), Sandane Turn og Idrettslag31.03.092Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,2Arve Listaul, Seljord IL31.12.941Bø, Klubbmesterskap06.06.24
2,38,42Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-20/22)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
2,38,68Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
2,42,68Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.081 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
2,43,4Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-17)Bø, Klubbmesterskap06.06.24
2,52,40Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup204.06.24
2,52,97Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.052 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
2,59,04Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.091 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
2,59,25Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.092 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
3,00,83Ole Magnus Villanger, Ask Friidrett08.06.071 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
-----10--------------------
3,02,16Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.091 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,16,58Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,18,92Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.093 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,30,95Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.094 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,33,49Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.095 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,29,74Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Oslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
3,33,87Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.986Doha/QAT, Seashore Doha Meeting10.05.24
3,37,25Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.064-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,38,32Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.056-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,38,59Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.936Fana, Trond Mohn Games22.05.24
3,38,73Sigurd Tveit, Kristiansands IF Friidrett16.03.007Fana, Trond Mohn Games22.05.24
3,38,91Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9312Huelva/ESP, XIX Meeting Iberoamericano30.04.24
3,39,43Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.019Fana, Trond Mohn Games22.05.24
3,41,95Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.037-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
3,41,96Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.038-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
-----10--------------------
3,43,15Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.029-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
3,44,08Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.0010-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,44,33August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.0412-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,44,97Per Svela, Norna-Salhus IL19.03.9212-fi-BKarlsruhe/GER, 8. PUMA NITRO Lange Laufnacht11.05.24
3,46,79Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.064-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,47,48Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,47,48Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.0615-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,47,66Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.032-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,47,94Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.037-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,48,47Johannes Teigland, IL Gular17.04.9517-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----20--------------------
3,48,73Tore Akerlie, IL Gular19.02.991-h1Fana, Framolekene04.06.24
3,48,99Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.993-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,49,25Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.0314-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
3,50,75John Petter Stevik, IL Gular02.01.032-h1Fana, Framolekene04.06.24
3,50,81Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.074-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,51,00Sebastian van der Veen, IL i BUL06.08.025-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,51,29Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.976-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,51,80Ulrik Astrup Arnesen, IK Tjalve28.01.977-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,52,53Andreas Fantoft, IL Gneist30.06.9913-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,52,85Lukas Buncic, Ullensaker/Kisa IL27.12.078-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----30--------------------
3,53,08Philip Gulbrandsen, Ullensaker/Kisa IL24.07.0710-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,53,49Erlend Kringeland, Stord IL21.04.0311-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,53,98Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.0515-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,54,85Trond Einar Moen Pedersli, Sportsklubben Vidar21.02.9412-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,54,98Aleksander Hauge Øyen, IL Gneist10.01.063-h1Fana, Framolekene04.06.24
3,55,18Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,55,25Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.0613-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,56,60Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.0716-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,56,90Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.062-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,57,59Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.074-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----40--------------------
3,57,9Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-18/19)Øvre Årdal, Treningsstemne18.05.24
3,58,02Robin Wathne Nedrehagen, IL i BUL27.02.991-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,58,15Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.0316-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,58,51Teodor Hansen, Ullensaker/Kisa IL25.05.061-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
3,58,51Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,58,70Henrik Laukli, Strindheim IL08.04.014Trondheim, 3000m for alle25.04.24
3,58,89Eivind Klokkehaug, Sportsklubben Vidar27.07.916-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,58,91Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.057-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,59,02Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.062-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
3,59,10Petter M. Rypdal, Namdal Løpeklubb30.10.935Trondheim, 3000m for alle25.04.24
-----50--------------------
3,59,20Kristoffer Petersen Skonnord, Lillehammer IF14.12.938-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,59,22Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.0210-fi-AOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
3,59,25Karl Oraug Rygh, IK Tjalve30.08.091-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
3,59,57Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.949-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,00,42Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.882-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,01,12Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.9511-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,01,17Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.0812-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,01,48Haakon Heltzer Sørstad, Ullensaker/Kisa IL01.03.083-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,01,79Haakon Engelsen Berg, Sportsklubben Vidar17.01.924-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,02,01Jens Samuelsen, IL Fri29.12.0613-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----60--------------------
4,02,04Axel Wold Møller, IK Tjalve15.04.0814-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,02,97Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.084-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,03,21Johannes Dalland, IL i BUL08.01.036-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,03,64Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.073-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,03,90Steinar Bøe, Sportsklubben Vidar20.07.977-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,04,18Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.084-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,04,36Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.056Trondheim, 3000m for alle25.04.24
4,04,48Tomas Jack James Skjaeråsen, Varegg IL13.02.955-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,04,73Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.916-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,04,76Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.0516-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----70--------------------
4,05,13Øystein Støfring, Jølster IL19.08.017Trondheim, 3000m for alle25.04.24
4,06,32Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.962-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,06,33Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.082 (G-16)Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,06,38Eirik Offenberg, IL Runar06.06.967-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
4,06,45Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.053-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,06,66Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,06,82Henrik Velle, IK Tjalve28.11.915-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,06,94Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.061 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
4,07,08Kristian Ulriksen, Tromsø Løpeklubb02.10.865-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,07,19Nils August Flornes Rustad, IL Gneist05.05.077-h1Fana, Framolekene04.06.24
-----80--------------------
4,07,54Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.038-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,07,72Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061Grimstad, Klubbstevne06.06.24
4,07,76Christian Magnus Lothe Hitland, IL Gular13.11.089-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,07,85Tord Andresen, IL Gneist05.08.0610-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,08,05Oliver Sund, Ranheim IL01.10.052Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.24
4,08,44Lars Kongssund, FIK Ren-Eng19.04.046-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,08,51Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.038Trondheim, 3000m for alle25.04.24
4,08,67Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.097-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,09,31Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.0610-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,09,56Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.089-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----90--------------------
4,09,88Piera Niillas Tobiassen, Sirma IL27.05.9210-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,09,91Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.0511-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,10,01Benjamin Bjørnstad, IL Gular14.05.0311-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,10,09Lauritz Grønvold Menkerud, Ullensaker/Kisa IL10.11.079-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
4,10,24Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.0612-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,10,41Herman Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL11.08.0512-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,10,42Jens Kristian Lunde, Lillehammer IF05.07.081 (G-16)Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
4,10,64Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.0913-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,11,25Jonas Njerve, Sportsklubben Vidar31.07.975-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,11,53Axel Gutterød Dabe, IL Runar02.04.0614-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----100--------------------
4,12,18Kirill Myroniuk, Ullensaker/Kisa IL07.04.091-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,12,23Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.0615-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,12,99Martin Mjelde, IL Gneist03.08.0812-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,13,41Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.072-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,13,69Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.0613-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,13,70Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.063-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,14,36Idar Odland, Varegg IL29.08.0614-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,14,65Tesfay Brhane, Moelven IL13.03.951Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
4,15,50Simen Nieuwlaat, Rygge IL13.07.871 (MV35)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
4,15,58Håkon Prøsch Johnsen, Ullensaker/Kisa IL12.08.0717-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----110--------------------
4,15,58Ådne Nesje Hernes, IL Gular09.04.0215-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,15,92Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.951Haugesund, Mailekene 202426.05.24
4,16,59Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.0714-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,17,83Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091 (G-15)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
4,18,55Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.044-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,19,14Eric Haugen Grønvold, Nittedal IL27.03.095-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,20,73Markus Bye Jacobsen, Ullensaker/Kisa IL27.07.077-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,20,88Trond Håkon Trondsen, Trondheim & Omegn Sportsklubb08.04.9413-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
4,20,89Oscar Kjos, Ringerike Friidrettsklubb23.04.081 (G-16)Asker, Askerlekene 202408.06.24
4,20,92Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.861Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
-----120--------------------
4,21,04Haakon Røvik Svanæs, IK Tjalve19.04.088-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,21,35Johannes Deraas Grimsgaard, BUL-Tromsø Friidrett28.07.0114-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
4,21,46Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.039-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,23,6Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.071-h1 (G-17)Fana, Framolekene04.06.24
4,23,68Sander Spilhaug Stuwe, Ullensaker/Kisa IL24.06.0611-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,24,35Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.091 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
4,24,6Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.081-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
4,25,03Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
4,25,23Sivert Rusten, Ullensaker/Kisa IL20.06.0812-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,25,73Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.0913-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----130--------------------
4,26,25Kristoffer Kipperberg Tollås, Ålesund Friidrettsklubb21.02.851Ålesund, Seriestevne22.04.24
4,26,31Frederik Redigh Stickler, IL i BUL05.02.0714-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,26,59Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.052 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
4,26,81Viljar Stavrum, Verdal Friidrettsklubb19.08.051 (G-18/19)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
4,26,95Tobias Harstad Rinde, Skarphedin IL07.09.085 (G-16)Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,27,07Erlend Rolien, Skogn IL30.06.841 (MV40)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
4,27,34Marcus Eek, Ullensaker/Kisa IL14.08.0815-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,28,57Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Gjesdal IL31.05.092 (G-15)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
4,28,78Alfred Lauvsnes Hovdet, Idrettslaget Skjalg03.04.081 (G-16)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
4,28,87William Bratsberg, Bærums Verk IF25.05.048-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
-----140--------------------
4,28,87Alexander Gjerulff, Sportsklubben Vidar02.02.0916-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,29,1Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.082-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
4,29,3Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.091-h1 (G-15)Fana, Framolekene04.06.24
4,29,36Tor Johan Nedreberg Askeland, Varegg IL30.08.9316-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,29,44Vegard Øverli Berg, Steinkjer Friidrettsklubb22.12.001Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
4,29,47Henning Hellebust, Sportsklubben Vidar31.01.957-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,30,51Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.869Trondheim, 3000m for alle25.04.24
4,30,54Julian Fagerli, Rana FIK12.11.081 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
4,30,94Vetle Titlestad Bye, IL Runar30.09.092 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
4,31,84Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.082 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
-----150--------------------
4,32,63Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081 (G-16)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
4,33,94Truls Skarvøy, Sportsklubben Vidar06.02.9417-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,34,13Ludwik Monsrud-Sikorski, Bratsberg IL21.01.091 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
4,36,11Filip Nåvik, Moss IL11.05.0818-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,36,20Alf-Georg Joranger, Fredrikstad IF04.11.7919-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,36,36Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081 (G-16)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
4,37,14Alexander Hjelmeland Rygg, Førde IL Friidrett12.10.801Førde, Åpningstemne15.05.24
4,37,35William Syvertsen, Herkules Friidrett10.03.071 (G-17)Porsgrunn, Kjølneslekene09.06.24
4,37,48Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.082Førde, Åpningstemne15.05.24
4,37,5Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.061-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
-----160--------------------
4,39,42Isak Eliassen Løkke, Sem IF30.06.088-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,39,71Thorbjørn Forbord Jacobsen, IL Tyrving12.06.091 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
4,39,86Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.082 (G-16)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
4,40,14Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
4,40,26Frode Saugestad, Sankthanshaugen Løpeklubb02.04.7417-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
4,40,44André Haugsbø, Gaular IL10.03.793Førde, Åpningstemne15.05.24
4,40,77Erling Viljugrein Stølen, IK Tjalve16.06.9020-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,40,94Terje Wille Vestre, Ålesund Friidrettsklubb21.05.842Ålesund, Seriestevne22.04.24
4,41,16Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082 (G-16)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
4,41,65Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.083 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
-----170--------------------
4,41,87Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
4,41,95Oliver Dahl Olsen, Ullensaker/Kisa IL14.02.0821-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,42,23Kasper Furnesvik, IK Hind23.03.9522-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,45,15Martin Randli Elden, Bratsberg IL03.05.092 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
4,48,28Arve Romslo Schistad, Ålesund Friidrettsklubb11.08.923Ålesund, Seriestevne22.04.24
4,49,54Anders Rusten, Ålesund Friidrettsklubb08.01.814Ålesund, Seriestevne22.04.24
4,50,92Erik Sondre Paulsen, Ålesund Friidrettsklubb27.08.875Ålesund, Seriestevne22.04.24
4,51,50Anders Rossen Bryhni, Asker Sk. Friidrett27.06.781Asker, Askerlekene 202408.06.24
4,52,07Linus Schie Selander, IL Runar05.09.094 (G-15)Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,53,86Olai Spillum, IF Hellas24.03.091 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
-----180--------------------
4,54,44Marius Myran, Ullensaker/Kisa IL09.10.0824-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,58,37William Cornelius Tangvik, Ranheim IL20.08.091 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
5,02,88Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,02,95Yevhenii Matiushenko, Herøy IL25.07.012Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
5,04,56Mats Haugen Pande, IL Runar07.06.094 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
5,06,61Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.064 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,07,67Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.071 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,10,19Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.065 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,11,00Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.081 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,11,20Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.056 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
-----190--------------------
5,13,58Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.072 (G-U20)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
5,17,43Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.082 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,22,09Stig Magne Loftheim, GTI25.10.791 (MV45)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
5,23,44Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.093 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
5,24,93Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,25,19Stian Vallestad Alvær, Førde IL Friidrett09.12.774Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.24
5,26,26Rune Boge, GTI25.10.711 (MV50)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
5,27,54Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,27,59Sebastian Leksund Rogne, Ullensaker/Kisa IL14.01.0825-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
5,29,17August Grimeli, Flåværingen IL08.01.072 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
-----200--------------------
5,29,46Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.085 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,31,77Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,34,58Øyvind Røkenes, GTI16.10.671 (MV55)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
5,43,61Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.046Ålesund, Seriestevne22.04.24
5,57,44Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,59,60Helge Reinholt, Treungen IL29.03.671 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
6,02,00Jakob Wang, IF Hellas16.09.941Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
6,11,50Øyvind Eie, GTI30.05.631 (MV60)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
6,19,14Rune Freyer, GTI31.01.662 (MV55)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
6,36,22Theodor Henriksen, Kongsvinger IL Friidrett21.10.081 (G-16)Kongsvinger, Klubbstevne 2 - 202405.06.24
-----210--------------------
6,40,72Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV60)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
6,55,28Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
7,04,49Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.804Førde, Åpningstemne15.05.24
7,06,17Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
8,55,00Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV70)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
9,21,74Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46,58Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), Ullensaker/Kisa IL10.12.9514-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,59,32Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.08.0618-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,10,38Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Namdal Løpeklubb11.06.913Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.24
4,14,26Dina Anjara Herilanto Randrianampiantsoa (MDG), Sportsklubben Vidar25.02.9912-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
4,17,05Janis Arsenikovs (LAT), Ullensaker/Kisa IL24.05.8318-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,19,77Karol Krzysztof Gorny (POL), Ullensaker/Kisa IL25.07.806-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,42,39Grzegorz Bartosz Kosel (POL), Ullensaker/Kisa IL10.02.8223-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45,60Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.002Eugene/OR/USA, Diamond League - The Prefontaine Classic25.05.24

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,52,22Kyryl Myroniuk, Lørenskog Friidrettslag07.04.091 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
5,54,03Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.092 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
6,04,8Ludvig Langøygard, Frol IL16.07.081 (G-16)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
6,07,64Odin Fossheim, Namdal Løpeklubb03.06.091 (G-15)Namsos, Kleppenlekene 2429.05.24
6,08,56Alexander Gjerulff, Sportsklubben Vidar02.02.093 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
6,13,4Jonas Alstad, Frol IL082 (G-16)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
6,13,99Lars Kålås Abrahamsen, IL Runar12.02.094 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
6,15,99Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Gjesdal IL31.05.091 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
6,16,17Alfred Lauvsnes Hovdet, Idrettslaget Skjalg03.04.082 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
6,17,05Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.095 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----10--------------------
6,18,41Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-18/19)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
6,25,40Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061 (G-18)Bergen/La, Seriestevne05.06.24
6,28,17Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.096 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
6,29,1Rolf Alstad, Frol IL801 (MV35)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
6,45,3Hermann Leithe, Frol IL802 (MV35)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
6,49,37Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.093 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
7,05,73Marius Dyb Endresen, IL Gneist06.03.091-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
7,09,10Jakob Simon Treen, Idrettslaget Skjalg09.04.094 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,15,99Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.091 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,33,49Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981Stockholm/SWE, Bauhaus-galan02.06.24
7,50,83Per Svela, Norna-Salhus IL19.03.924Fana, Trond Mohn Games22.05.24
7,55,44+Awet Nftalem Kibrab, Ullensaker/Kisa IL09.05.95-fi-AStockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24
8,04,21Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.061-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,04,39Tore Akerlie, IL Gular19.02.996Fana, Trond Mohn Games22.05.24
8,06,47Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.922-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,07,62+Henrik Børkja Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.91-fi-AStockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24
8,10,67Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.943-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,12,94Johannes Teigland, IL Gular17.04.954-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,14,94Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.025-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
-----10--------------------
8,15,61Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.066-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,16,74Sindre Solbakken Omvik, IL Gular18.08.937-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,20,14Henrik Laukli, Strindheim IL08.04.011Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
8,21,95Lukas Buncic, Ullensaker/Kisa IL27.12.071Kristiansand, Stadionmila12.05.24
8,22,25August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.048-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,22,55Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.999-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,25,03Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.0710-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,26,04+Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.01-fi-AStockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24
8,27,15Andreas Fantoft, IL Gneist30.06.9911-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,28,69Magnus Øyen, Rindal IL26.04.079Fana, Trond Mohn Games22.05.24
-----20--------------------
8,29,68Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.962Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
8,35,56Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,35,75Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.081 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,35,94Aleksander Hauge Øyen, IL Gneist10.01.061-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,39,14Eirik Bergene Aabrekk, Sandefjord Turn & IF03.03.982Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,39,15Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.062Kristiansand, Stadionmila12.05.24
8,39,25Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.082 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,39,71Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.953Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,42,16Haakon Heltzer Sørstad, Ullensaker/Kisa IL01.03.083Kristiansand, Stadionmila12.05.24
8,44,47Johannes Havn, Lillehammer IF26.08.011Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
-----30--------------------
8,44,98Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074Kristiansand, Stadionmila12.05.24
8,45,08Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.052-h3Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
8,45,71Axel Wold Møller, IK Tjalve15.04.084Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,45,87Johannes Bredesen Øvereng, Namdal Løpeklubb26.06.031-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
8,46,05Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.922-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,46,19Jonas Liljejord, Osterøy IL01.01.983-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,46,72Markus Løkke Granaas, U & IL Klippen03.07.981Tromsø, Seriestevne 3-202429.05.24
8,46,97Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.063Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
8,47,36Hans Petter Rolke, Kristiansand Løpeklubb17.05.985Kristiansand, Stadionmila12.05.24
8,47,45Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.065Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----40--------------------
8,48,38Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.944-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,49,04Matias Brekkå, Sportsklubben Vidar28.10.006Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,49,91Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.067Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,51,09Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.058Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,52,74Fredrik Torgersen, Varegg IL21.05.915-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,53,12Jens Kristian Lunde, Lillehammer IF05.07.082Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
8,53,49Martin Mjelde, IL Gneist03.08.086-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,53,71Alf Ante Idland Tornensis, Spirit Friidrettsklubb16.11.001Egersund, Åpningsstevne02.05.24
8,53,98Tore Klungland, Bøler IF09.08.979Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,54,15Sondre Johan Knutsen, IL Gneist07.04.947-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
-----50--------------------
8,54,58Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.068-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,54,61Christopher Holberg, IL Heming29.01.0610Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,57,21Jonas Lillejord, Osterøy IL09.02.983-h3Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
8,57,69Martin Ukkelberg Sløgedal, Kristiansands IF Friidrett15.04.051 (G-18/19)Kristiansand, Skillingslekene24.05.24
8,58,83Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.079-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,59,03Nils August Flornes Rustad, IL Gneist05.05.0710-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,59,28Stian Flo, Sørild FIK04.03.851Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
8,59,37Kim-Roger Trøite, IK Hind17.06.962Tromsø, Seriestevne 3-202429.05.24
9,00,45Jonas Njerve, Sportsklubben Vidar31.07.9711Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,03,21Per Anders Dugstad, Birkenes IL10.06.982-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
-----60--------------------
9,03,36Atle Wendel Scheie, IK Tjalve22.08.9513Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,03,78Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.062Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
9,05,52Ole-Kristian Lindebø Kverner, Ullensaker/Kisa IL06.02.056Kristiansand, Stadionmila12.05.24
9,06,13Kaspar Lilja, Ås IL02.03.9614Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,06,23Vetle Arder Skildheim, BUL-Tromsø Friidrett07.10.033Tromsø, Seriestevne 3-202429.05.24
9,06,69Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.083 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,06,73Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.071Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
9,07,07Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.084 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,07,40Anders Jerpstad, Sportsklubben Vidar04.05.952Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
9,07,55Espen Roll Karlsen, IL Gneist27.08.9111-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
-----70--------------------
9,07,72Håvard Haukenes, IL i BUL22.04.9012-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,09,13Ådne Nesje Hernes, IL Gular09.04.0213-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,10,45Njål Torillson Tyssing, Velledalen IL01.01.821-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,10,49Mats Håpnes, Alta IF05.11.871Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
9,11,87Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.984Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
9,12,00Vidar Bjørnås, Målselv IL23.11.071 (G-17)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
9,12,73Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.061 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
9,20,96Morten Tengesdal, Egersunds IK13.01.952Egersund, Åpningsstevne02.05.24
9,21,94André Haugsbø, Gaular IL10.03.791Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
9,22,49Olav Meling Spikkeland, IL Gular17.09.981-h1Fana, Framolekene02.06.24
-----80--------------------
9,22,91Erik Bertheussen, BUL-Tromsø Friidrett17.04.092-h1 (G-15)Kingston upon Thames/GBR, Kingston AC & Polytechnic Harriers Open24.03.24
9,23,40Oscar Kjos, Ringerike Friidrettsklubb23.04.081 (G-16)Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
9,24,82Odin Fossheim, Namdal Løpeklubb03.06.091 (G-15)Overhalla, Namdalskarusellen løp 3/ KM 3000m13.05.24
9,25,65Marius Renå, Hommelvik IL22.09.994-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,26,39Henrik Holberg, IL Heming02.08.085 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,26,98Torstein Høie Meling, Idrettslaget Skjalg02.01.062 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
9,27,30Mats Engelund Hellerud, Moss IL24.03.921Moss, Banekarusell 116.04.24
9,27,42Frederik Redigh Stickler, IL i BUL05.02.076 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,31,57Lars Øvrebø, Jølster IL16.08.002Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
9,32,47Sander Spilhaug Stuwe, Ullensaker/Kisa IL24.06.067 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----90--------------------
9,32,99Halvor Sellesbakk, Byåsen IL31.03.081 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
9,36,09Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.081-h3Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,36,83Remy Furevik, Ask Friidrett06.02.882-h3Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,38,93Kristian Nestor Jarnung, Norna-Salhus IL31.07.783-h3Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,39,97August Krokan, Tromsø Løpeklubb29.12.924Tromsø, Seriestevne 3-202429.05.24
9,40,13Magne Henriksen, Nordreisa IL04.08.932Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
9,41,13Marius Haugen Strandhaug, Lillehammer IF04.09.0316Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,41,43Iver Jebsen Hoem, Øygarden IL01.03.081 (G-16)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
9,41,71Sigmund Aasen Kvalheim, Lillehammer IF24.03.975Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
9,42,9Håkon Lundvall, Froland IL091 (G-15)Fevik, Løbestævne05.05.24
-----100--------------------
9,43,04Are Fetveit, IL Norodd27.06.921Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
9,45,77Viljar Stavrum, Verdal Friidrettsklubb19.08.055-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,47,30Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.852Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
9,48,53Mark Edward Purkis, Varegg IL27.05.954-h3Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,49,31Sivert Mørch, Byåsen IL28.10.086-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,49,61Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.083Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
9,50,22Isak Eliassen Løkke, Sem IF30.06.088 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,50,98Anders Austad, BFG Bergen Løpeklubb10.01.915-h3Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,52,76Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.083Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
9,54,29Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.069 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----110--------------------
9,55,08Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.056-h3Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,55,33Ottar Andreas Grønvold, Moss IL10.09.822Moss, Banekarusell 116.04.24
9,55,81Tobias Bergslid, Namdal Løpeklubb13.08.001Overhalla, Namdalskarusellen løp 3/ KM 3000m13.05.24
9,57,00Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.077-h3Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,57,16Ole Løseth Elvetun, Ås IL08.01.861Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
9,58,66Truls Skarvøy, Sportsklubben Vidar06.02.944Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
9,59,84Øyvind Mehus Sjursen, Bøler IF08.03.757-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,00,16Håvard Strand Ødegård, Moss IL22.09.933Moss, Banekarusell 116.04.24
10,00,21Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene02.06.24
10,00,32Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.094Moss, Banekarusell 116.04.24
-----120--------------------
10,00,79Steinar Bøe, Sportsklubben Vidar20.07.975Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
10,01,90Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.082 (G-16)Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
10,03,27Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.055Moss, Banekarusell 116.04.24
10,03,85Nikolai Hjelle Nitter, Moss IL06.06.886Moss, Banekarusell 116.04.24
10,05,47Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081 (G-16)Harstad, Seriestevne 204.06.24
10,06,02Torstein Svendsen, IK Hind13.04.661 (MV55)Harstad, Seriestevne 204.06.24
10,09,12Emanuels Egils Zaurins, Gjøvik FIK06.09.041Gjøvik, Gjøvik- Totenlekene25.05.24
10,09,37Thorbjørn Forbord Jacobsen, IL Tyrving12.06.0910 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
10,11,88Sivert Rusten, Lørenskog Friidrettslag20.06.0811 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
10,12,10Marthon Hetland, Egersunds IK10.06.923Egersund, Åpningsstevne02.05.24
-----130--------------------
10,12,3Eskil Lindestad, Snøgg Friidrett25.07.021 (G-U23)Notodden, Løpsstevne 119.04.24
10,13,03Erik Marki Bjorli, Modum FIK23.08.721Geithus, Distriktsstevne06.06.24
10,15,6Rune Godal Kimerud, Snøgg Friidrett17.01.841 (MV40)Notodden, Løpsstevne 119.04.24
10,16,60Thomas Hetland, Egersunds IK21.07.761 (MV45)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
10,17,01Eric James Holtquist, Ås IL24.11.811-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,17,93Bård Henning Kvinen, Egersunds IK19.03.792 (MV45)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
10,18,57Marius Myran, Ullensaker/Kisa IL09.10.0812 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
10,19,07Anders Rossen Bryhni, Asker Sk. Friidrett27.06.781Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
10,19,68Vebjørn Orheim Mundal, Jølster IL16.10.084Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
10,20,31Steinar Knutshaug Alshaug, IL Norodd841 (MV40)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
-----140--------------------
10,21,62Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.092 (G-16)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
10,22,26Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082 (G-16)Harstad, Seriestevne 204.06.24
10,25,83Martin Spillum Grønli, Frol IL06.11.967-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
10,26,64Kristoffer Aaby, Sigdal FIK05.06.081 (G-16)Geithus, Distriktsstevne06.06.24
10,27,31Filip Nåvik, Moss IL11.05.087Moss, Banekarusell 116.04.24
10,27,75William Takvam, Egersunds IK20.02.984Egersund, Åpningsstevne02.05.24
10,28,08Arne Fjeldseth, Namdal Løpeklubb29.01.881 (MV35)Overhalla, Namdalskarusellen løp 3/ KM 3000m13.05.24
10,29,50Eirik Elnan Garnvik, Follafoss IL10.09.873Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
10,29,59Andreas Skjelle, Medkila Skilag043Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
10,32,31Markus Rekstad, Byåsen IL17.09.088-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
-----150--------------------
10,32,37Einar Engvig, IL Norodd09.09.751 (MV45)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
10,32,79Robin Pettersen, Alta IF11.04.954Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
10,37,45Ole Kristian Unnerud, Moss IL07.10.748Moss, Banekarusell 116.04.24
10,38,67Svein B. Sandvik, Ås IL01.10.812Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
10,40,61Karl Henrik Lilleheier, Ås IL06.11.713Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
10,41,20Svein-Åge Karlsen, Rygge IL09.07.819Moss, Banekarusell 116.04.24
10,41,51Tormod Rangnes, Asker Sk. Friidrett25.11.802Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
10,42,71Harald Iversen Lædre, Egersunds IK09.04.801 (MV40)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
10,42,96Terje Yun Dahl, Asker Sk. Friidrett16.01.703Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
10,43,16Bjørn Kristian Kallasten, Ås IL18.09.744Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
-----160--------------------
10,43,72Daniel Bruvik, Osterøy IL20.02.961-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
10,45,37Aaron Möbius, Asker Sk. Friidrett12.11.874Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
10,46,52Ole Leirvik, Namdal Løpeklubb02.11.721 (MV50)Overhalla, Namdalskarusellen løp 3/ KM 3000m13.05.24
10,46,83Odd Ramstad, Modum FIK26.06.722Geithus, Distriktsstevne06.06.24
10,54,57Inge Magnar Skjerven Hauståker, Osterøy IL23.04.772-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
10,54,87Kjell Øygard, Jølster IL25.12.625Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
10,55,33Olav Fjeld Kraugerud, Ås IL22.01.765Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
10,56,79Thomas Nilsen, Mjøsdalen IL793-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
11,01,54Richard James Mckeon, Moss IL28.09.8710Moss, Banekarusell 116.04.24
11,03,8Steinar Hagen Nymoen, Snøgg Friidrett22.02.952Notodden, Løpsstevne 119.04.24
-----170--------------------
11,07,19Edvard Holden, Modum FIK01.04.963Geithus, Distriktsstevne06.06.24
11,09,26Sondre Skjelvik, Bodø Bauta Løpeklubb01.01.911Bodø, Åpningsstevne06.05.24
11,09,38Frode Bolli Strøm, Narvik IL28.06.772 (MV45)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
11,09,94Hans Kristian Wiger, Modum FIK17.01.082 (G-16)Geithus, Distriktsstevne06.06.24
11,13,3Tobias Møretrø, Snøgg Friidrett24.03.933Notodden, Løpsstevne 119.04.24
11,13,31Martin Håpnes, Alta IF965Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
11,14,7Jarle Vaa, Snøgg Friidrett13.05.802 (MV40)Notodden, Løpsstevne 119.04.24
11,18,50Terje Stormo, Byåsen IL13.08.741Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,20,02Jon Fredrik Strandrud, Ås IL27.12.746Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
11,21,77Øystein Eriksen, Alta IF826Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
-----180--------------------
11,22,86Kjetil Nordahl, Asker Sk. Friidrett12.08.755Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
11,24,21Magne Aas, Asker Sk. Friidrett12.06.686Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
11,24,39Bård Sundsli, Snøgg Friidrett29.07.932Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
11,26,58Fredrik Andersen, Egersunds IK16.05.773 (MV45)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
11,29,54Thomas Hånde, IL Norodd881 (MV35)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
11,31,48John Bjørgård, Kautokeino IL15.08.807Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
11,32,27Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.735-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
11,32,4Knut Idar Torgnes, Sport Torghatten IL06.09.881 (MV35)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.23
11,33,4Sverre Svendsen, Sport Torghatten IL29.12.821 (MV40)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.23
11,34,21Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.071 (G-17)Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
-----190--------------------
11,34,57Hans Petter Overvoll, Ås IL30.05.757Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
11,35,37Oscar Sanengen, Fredrikstad IF17.06.0812Moss, Banekarusell 116.04.24
11,36,2Bjørn Inge Lange, Sømna IL09.02.701 (MV50)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.23
11,37,30Sigve Torland, IL Norodd09.11.752 (MV45)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
11,44,3Steinar Johansen Lilleås, Sport Torghatten IL24.10.671 (MV55)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.23
11,45,03Adrian Thorsen, Namdal Løpeklubb05.10.953Overhalla, Namdalskarusellen løp 3/ KM 3000m13.05.24
11,49,16Atle Nymo, Moss IL06.09.7713Moss, Banekarusell 116.04.24
11,52,22Ari Brox, IL Pioner18.04.831 (MV40)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
11,54,05Torfinn Bull, Alta IF051 (G-18/19)Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
12,01,04Vegar Karlsen, Burfjord IL889Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
-----200--------------------
12,02,73Tor Henning Erdal, Osterøy IL03.04.836-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
12,07,61Jørgen Wiger, Modum FIK01.07.091 (G-15)Geithus, Distriktsstevne06.06.24
12,08,13Sivert Kroken, Modum FIK08.12.071 (G-17)Geithus, Distriktsstevne06.06.24
12,12,18Yngve Engkvist, Alta IF16.02.7311Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
12,16,69Raphael Grung Prieur, Heggedal FIK11.01.071 (G-17)Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
12,17,9Simen Veseth, Snøgg Friidrett13.02.934Notodden, Løpsstevne 119.04.24
12,18,25Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072 (G-17)Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
12,18,67Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.654Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
12,23,46Johan Fridtjof Rosenberg, Gui Sportsklubb30.11.047Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
12,29,30Håvard Johansen, BUL i Alta9112Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
-----210--------------------
12,41,3Tov-christian Isaksen, Snøgg Friidrett21.07.915Notodden, Løpsstevne 119.04.24
12,41,38Kurt Halvorsen, Alta IF8813Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
12,44,58Andreas Rosenberg, Gui Sportsklubb08.03.718Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
13,00,61Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.699-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
13,55,00Amund Heitmann Pedersen, Alta IF071 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
14,07,03Magnus Langli, Alta IF8014Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
14,28,48Olav Hagland, GTI16.02.485Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
14,51,6Jan Stian Saltermark, Sport Torghatten IL15.05.751 (MV45)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.23
15,15,72Vidar Rosnes, Osterøy IL24.07.751-h1Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
17,43,24Torbjørn Hoem, Øygarden IL26.12.805-h1Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
-----220--------------------
26,47,9Lars Try, Tvedestrand Turn & IF31.07.561 (MV65)Fevik, Løbestævne05.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44,05Frew Zenebe Brkineh (ETH), Sandnes IL17.10.841Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
9,26,94Janis Arsenikovs (LAT), Ullensaker/Kisa IL24.05.8315Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
10,18,06Mads Bak Madsen (DEN), Narvik IL28.12.751 (MV45)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
10,28,49Tibo Coremans (BEL), Snøgg Friidrett11.02.011Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
11,18,54Aurimas Vasiliauskas (LTU), ukjent864-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,53,8Rasmus Johansen, ukjent871 (MV35)Fevik, Løbestævne05.05.24
9,57,1Simen Skaansar, ukjent13.11.901Fevik, Løbestævne05.05.24
10,19,34Andreas Bjørgesæter, ukjent19.01.972Gjøvik, Gjøvik- Totenlekene25.05.24
10,22,3Jo Cornel Odden Langedok, Tpil26.04.931Notodden, Løpsstevne 119.04.24
10,59,53Øyvind Kvernen, ukjent03.02.721 (MV50)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
11,23,9Knut Erik Lyngroth, ukjent08.10.781 (MV45)Fevik, Løbestævne05.05.24
11,41,55Geir Kvello, Namdal Sykkelklubb08.02.611 (MV60)Overhalla, Namdalskarusellen løp 3/ KM 3000m13.05.24
12,13,95Ståle Daltveit, ukjent13.10.757-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
12,26,54Roger Skretteberg, ukjent974Geithus, Distriktsstevne06.06.24
12,41,14Roger Birkelund, ukjent18.06.868-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
13,01,09Daniel Kleiveland, ukjent12.08.9010-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
16,07,51Øyvind Litland, ukjent30.07.682-h1Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
17,21,88Einar Gjerstad, ukjent26.02.864-h1Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24

Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26,43Aleksander Jæger, Øst-Bamble Løpelaug29.02.962-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,28,17Kjetil André Bang Throndsen, Sankthanshaugen Løpeklubb15.05.803-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,36,29Anders Vamsæter, Gjerdrum IL15.05.001-h4Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,36,71Jan Briseid, Sankthanshaugen Løpeklubb19.11.744-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,40,11Andreas Thunes, ukjent17.01.895-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,51,01Pierre Andersson, Sankthanshaugen Løpeklubb01.10.906-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,55,67Håvard Mattias Nilsen Årdal, Gjerdrum IL07.02.982-h4Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,18,17Torgrim Overland Svensen, Sankthanshaugen Løpeklubb17.03.788-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,24,39Dag Olav Heian-Engdal, Sankthanshaugen Løpeklubb21.02.812-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,36,44Rolf-Arne Halvorsen, Sankthanshaugen Løpeklubb06.07.693-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,43,14Øyvind Kjuus, Sankthanshaugen Løpeklubb31.10.874-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,43,66Lars Martin Steinhovden, Sankthanshaugen Løpeklubb31.10.915-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,44,54Herman Steen Eriksen, Sankthanshaugen Løpeklubb16.07.856-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,47,00Kestutis Janusonis, Sankthanshaugen Løpeklubb01.11.898-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,50,85Andreas Jensen, Sankthanshaugen Løpeklubb01.09.899-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,51,73Trygve Kjensli, Sankthanshaugen Løpeklubb26.01.7210-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,51,93Sven Skuterud, Sankthanshaugen Løpeklubb30.11.7411-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,53,34Marius Bakke, Sankthanshaugen Løpeklubb03.05.7712-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,58,01Baard Henningsen, Sankthanshaugen Løpeklubb15.04.6913-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,04,85André Borka, Sankthanshaugen Løpeklubb15.06.6914-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,12,97Håkon Moslet, Sankthanshaugen Løpeklubb31.03.7315-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,14,63Bjørn Tore Gullord, Lørenskog Friidrettslag17.09.6516-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,15,69Øystein Gjerstad, Sankthanshaugen Løpeklubb7617-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,26,02Tom Ragnar Prestegård Staavi, Sankthanshaugen Løpeklubb15.12.7418-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
12,29,84Nicolay Fredrik Dahl Nickelsen, Sankthanshaugen Løpeklubb29.09.711-h1Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24

Ingen kontroll av sko
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17,53Kjetil Thoresen, Strindheim IL29.07.961-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,19,17Espen Tveit, Bratsberg IL21.12.912-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,24,55Erik Kårvatn, Rindal IL07.03.033-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,26,51Erik Løfald, Rindal IL30.06.024-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,29,47Håkon Bøklep, Rindal IL31.01.075-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,30,16Torgeir Skjeldnes, Svorkmo N.O.I.05.02.916-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,33,32Martin Nilsen, Melhus IL13.12.947-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,33,35Mattis Amundsen, Namdal Løpeklubb23.09.928-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,33,38Are Fossheim, Namdal Løpeklubb25.03.049-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,46,23Tobias Bøgeberg, Namdal Løpeklubb02.09.9910-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,54,65Arnstein Buøy, Børsa IL25.02.9112-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
10,29,81Erik Johannes Jevne, Privat26.07.0113-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
10,31,27Rolf Solheimdal Johansen, Trondheim & Omegn Sportsklubb19.07.7614-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
10,44,37Ole Leirvik, Namdal Løpeklubb02.11.7215-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
11,09,56Alvin Le, Byåsen IL01.06.0816-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24

Mellomtid men fullførte ikke hele distansen
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14,24+Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.03Stockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,19,87Per Svela, Norna-Salhus IL19.03.924Huelva/ESP, XIX Meeting Iberoamericano30.04.24
13,23,66Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.9316Oslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
13,25,48Awet Nftalem Kibrab, Ullensaker/Kisa IL09.05.956-fi-AStockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24
13,26,92Henrik Børkja Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.9115-h1Brussel/BEL, IFAM Outdoor25.05.24
13,29,26Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.034-h2Brussel/BEL, IFAM Outdoor25.05.24
14,09,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.0113-fi-AStockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24
14,09,67Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.033Malmø/SWE, Nordic Championship 202419.05.24
14,12,53August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.041Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
14,22,97Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.921Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.24
14,24,09Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.034Malmø/SWE, Nordic Championship 202419.05.24
-----10--------------------
14,25,20Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.0111-fi-APortland/OR/USA, Portland Twilight04.05.24
14,25,99Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
14,30,80Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.022Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
14,33,33Andreas Iden, IL Fri10.03.952Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
14,33,38Andreas Penne Nygård, Sandnes IL23.07.823Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
15,13,92Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.0310Champaign/IL/USA, Gary Wieneke Memorial13.04.24
15,17,50Piera Niillas Tobiassen, Sirma IL27.05.925Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
15,18,87Henrik Velle, IK Tjalve28.11.916Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
15,22,11Håkon Mindrebøe, Oslostudentenes IK Friidrett16.09.971Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,23,32Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.067Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
-----20--------------------
15,26,29Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.061Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
15,27,50Axel Gutterød Dabe, IL Runar02.04.068Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
15,29,15Matias Brekkå, Sportsklubben Vidar28.10.002Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,30,76Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.099Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
15,32,89Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
15,33,50Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.933Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,34,35Tore Klungland, Bøler IF09.08.974Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,39,80Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.925Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,41,23Herman Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL11.08.054Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
15,41,29Ulrik Moen Ødegård, Sportsklubben Vidar22.05.876Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
-----30--------------------
15,41,4Espen Vasby, Snøgg Friidrett02.09.961Notodden, Løpsstevne 119.04.24
15,44,08Marius Haugen Strandhaug, Lillehammer IF04.09.035Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
15,45,16Atle Wendel Scheie, IK Tjalve22.08.956Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
15,48,90Ola Matre, Sportsklubben Vidar31.12.897Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
15,50,05Mathias Møller, Sportsklubben Vidar22.07.947Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,51,8Stian Flo, Sørild FIK04.03.851 (MV35)Fevik, Løbestævne05.05.24
15,53,08Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.063Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
15,57,22Nils August Flornes Rustad, IL Gneist05.05.071Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
16,02,59Morten Tengesdal, Egersunds IK13.01.951Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
16,03,67Njål Torillson Tyssing, Velledalen IL01.01.822-h2Bærum, 5000m14.05.24
-----40--------------------
16,07,77Knut Jonny Hjertvik, Sportsklubben Vidar25.05.908Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
16,16,92Andreas Torsvik, IL Bjarg06.12.909Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
16,17,76Halvor Myhrvold, Sportsklubben Vidar22.03.9010Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
16,20,6Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061 (G-18)Fevik, Løbestævne05.05.24
16,24,8Bjørnar Stenberg, Flekkefjord IF921Fevik, Løbestævne05.05.24
16,30,5Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.952Notodden, Løpsstevne 119.04.24
16,31,65Olaf Hedberg Sissener, Trondheim & Omegn Sportsklubb10.05.8911Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
16,45,69Lars Kålås Abrahamsen, IL Runar12.02.0911Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
16,46,87Tom Kenneth Ilagsmoen, Steinkjer Friidrettsklubb03.01.781 (MV45)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
16,58,32Nikolai Handle Jensen, Velledalen IL873-h2Bærum, 5000m14.05.24
-----50--------------------
17,10,13Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.944-h2Bærum, 5000m14.05.24
17,17,88Jon Drogset Østeng, Steinkjer Friidrettsklubb24.04.881 (MV35)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
17,19,2Halvor Haugetuft Sletta, Sauland IL13.01.963Notodden, Løpsstevne 119.04.24
17,20,28Julian Fagerli, Rana FIK12.11.081 (G-17)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
17,29,46Einar Melgård, Steinkjer Friidrettsklubb06.05.882 (MV35)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
17,30,2Georg Smedsaas, Tvedestrand Turn & IF20.03.791 (MV45)Fevik, Løbestævne05.05.24
18,01,92Thomas Hetland, Egersunds IK21.07.761 (MV45)Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
18,03,09Harald Iversen Lædre, Egersunds IK09.04.801 (MV40)Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
18,08,11Runar Mong, Egersunds IK032Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
18,09,18Jon Kristian Aasen, Egersunds IK23.10.881 (MV35)Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
-----60--------------------
18,24,26William Takvam, Egersunds IK20.02.983Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
18,39,58Erik Axel Rønnevig Nielsen, Nærsnes Løpeklubb11.04.826-h2Bærum, 5000m14.05.24
18,44,92Leif Inge Nesvåg, Egersunds IK05.11.792 (MV45)Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
18,50,35Espen Wøien, Asker Sk. Friidrett31.08.698-h2Bærum, 5000m14.05.24
19,05,65Awet Tesfahiwet Nguse, Austevoll IK Friidrett942Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
19,10,01Troel Ravn, Egersunds IK832 (MV40)Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
19,15,1Knut Idar Torgnes, Sport Torghatten IL06.09.881Brønnøysund, Friidrettsstevne01.06.24
19,18,80Oleksandr Komiahin, Herøy IL03.01.032Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
19,27,3Bjørn Arve Bønå, Brønnøysund IL27.02.752Brønnøysund, Friidrettsstevne01.06.24
19,36,8Stian Kleven, Snøgg Friidrett02.04.924Notodden, Løpsstevne 119.04.24
-----70--------------------
19,38,56Yevhenii Matiushenko, Herøy IL25.07.013Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
19,42,4Sverre Svendsen, Sport Torghatten IL29.12.823Brønnøysund, Friidrettsstevne01.06.24
19,46,41Kjetil Nordahl, Asker Sk. Friidrett12.08.751-h1Bærum, 5000m14.05.24
19,50,0Thor Einar Jacobsen, IL Express01.07.811 (MV40)Fevik, Løbestævne05.05.24
20,03,29Martin Dugstad, Austevoll IK Friidrett07.04.923Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
20,18,60Jørgen Wekre, Henning IL21.09.984Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
20,24,81Tor-Harald Njåstad, Austevoll IK Friidrett07.07.811 (MV40)Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
20,26,65Tage Djupvik, Asker Sk. Friidrett18.07.644-h1Bærum, 5000m14.05.24
20,46,31Øystein Jørgensborg, Egersunds IK27.11.711 (MV50)Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
20,48,9Kim Rune Lia, Snøgg Friidrett15.12.861 (MV35)Notodden, Løpsstevne 119.04.24
-----80--------------------
20,50,4Jon Stavset, IL Express26.07.853 (MV35)Fevik, Løbestævne05.05.24
20,54,8Thomas Holmesland, Høybråten og Stovner IL884 (MV35)Fevik, Løbestævne05.05.24
21,12,7Vlastimir Jovanovic, Snøgg Friidrett24.03.965Notodden, Løpsstevne 119.04.24
21,24,7Sondre Stenersen, Snøgg Friidrett01.05.936Notodden, Løpsstevne 119.04.24
25,53,0Jan Stian Saltermark, Sport Torghatten IL15.05.754Brønnøysund, Friidrettsstevne01.06.24
26,50,3Preben Rugholm, Kristiansand Løpeklubb06.07.867 (MV35)Fevik, Løbestævne05.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,29,08Kiruhura Emmanuel Ntagunga (KEN), Sandnes IL25.12.941Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
14,39,01Frew Zenebe Brkineh (ETH), Sandnes IL17.10.842Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
15,18,48Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.08.061-h2Bærum, 5000m14.05.24
15,39,54mxDina Anjara Herilanto Randrianampiantsoa (MDG), Sportsklubben Vidar25.02.991 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
16,21,8Jaroslaw Sosin (POL), ukjent13.12.681 (MV55)Fevik, Løbestævne05.05.24
16,26,18Magnus Højen (DEN), Sportsklubben Vidar15.08.9310Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
16,47,55David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.0112Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
23,22,9Henrik Kofoed Nielsen (DEN), IL Express24.05.581 (MV65)Fevik, Løbestævne05.05.24

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,11,01Nicolaj Tidemand, ukjent755-h2Bærum, 5000m14.05.24
19,01,6Rune Skinnerlien, ukjent04.08.692 (MV55)Fevik, Løbestævne05.05.24
19,41,4Paul Ystad, ukjent05.06.852 (MV35)Fevik, Løbestævne05.05.24
19,46,63Johannes Lien, ukjent03.06.779-fi-FStockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24
21,41,4Marius Holmesland, ukjent865 (MV35)Fevik, Løbestævne05.05.24
22,49,6Dag Brastad, ukjent876 (MV35)Fevik, Løbestævne05.05.24
24,31,0Frank Olsen, ukjent29.06.711 (MV50)Fevik, Løbestævne05.05.24

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,03,44Zerei Kbrom Mezngi, Idrettslaget Skjalg12.01.8622-fi-ALondon/GBR, Night of the 10,000m PBs18.05.24
28,44,60Awet Nftalem Kibrab, Ullensaker/Kisa IL09.05.9512-fi-BLondon/GBR, Night of the 10,000m PBs18.05.24
29,30,08Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.983-fi-CLondon/GBR, Night of the 10,000m PBs18.05.24
29,32,95Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.017-h3Azusa/CA/USA, Bryan Clay Invitational11.04.24
29,35,61Tore Akerlie, IL Gular19.02.994-fi-CLondon/GBR, Night of the 10,000m PBs18.05.24
30,32,83Morten Gjendem, Haugesund IL22.04.921Kristiansand, Stadionmila12.05.24
30,33,75Andreas Penne Nygård, Sandnes IL23.07.824-fi-ELondon/GBR, Night of the 10,000m PBs18.05.24
30,37,06Petter M. Rypdal, Namdal Løpeklubb30.10.938-fi-DLondon/GBR, Night of the 10,000m PBs18.05.24
31,23,40Fredrik B Schencke, Kamp/Vestheim IF11.05.922Kristiansand, Stadionmila12.05.24
31,25,71Gabriel Ingebretsen, Kristiansand Løpeklubb17.10.903Kristiansand, Stadionmila12.05.24
-----10--------------------
31,30,16Alexander Kirkeberg, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.961Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.24
31,36,12Bjørn Erik Langstein, Tomrefjord IL22.08.984Kristiansand, Stadionmila12.05.24
31,42,16Markus Løkke Granaas, U & IL Klippen03.07.981Harstad, Løpestevne 125.05.24
31,42,85Sondre Taugbøl Lomeland, Sportsklubben Vidar06.04.961Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
31,43,44Kristian Ulriksen, Tromsø Løpeklubb02.10.865Kristiansand, Stadionmila12.05.24
31,48,27Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.911Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
31,52,04Tage Augustson, Varegg IL17.11.892Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
31,55,83Jonas Lillejord, Osterøy IL09.02.982Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
31,58,21Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.862Harstad, Løpestevne 125.05.24
32,03,81Bjørnar Ustad Kristensen, Sandnes IL26.01.823Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
-----20--------------------
32,26,17Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.863Harstad, Løpestevne 125.05.24
32,43,66Svein Olav Krakstad, IK Grane11.11.817Kristiansand, Stadionmila12.05.24
32,50,26Atle Wendel Scheie, IK Tjalve22.08.958Kristiansand, Stadionmila12.05.24
33,01,25Endre Berg Leiren, Strindheim IL07.07.012Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.24
33,08,85Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.943Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
33,11,93Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.0319Charleston/IL/USA, OVC Outdoor Track & Field Championships09.05.24
33,12,89Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.914Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
34,15,57Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.745Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
34,47,77Sander Spilhaug Stuwe, Ullensaker/Kisa IL24.06.069Kristiansand, Stadionmila12.05.24
36,44,35Espen Gundersen, IK Hind844Harstad, Løpestevne 125.05.24
-----30--------------------
38,15,90Per-Einar Torbergsen, Bratsberg IL31.03.804Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,26,20Johannes Maree (RSA), Bratsberg IL16.06.823Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.24

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,40,82Aron Haile Tesfamichael, Grimstad Løpeklubb01.01.866Kristiansand, Stadionmila12.05.24

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,76(-0,9)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.912-h2Malmø/SWE, Nordic Championship 202419.05.24
14,15(+1,0)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Fana, Framolekene31.05.24
14,94(+0,1)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Fana, Karabinlekene 202411.05.24
21,34(+0,6)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,47(+2,8)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-h1Clermont/FL/USA, PURE Athletics Sprint Elite Meet11.05.24

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,65(-0,2)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
27,38(-0,2)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.082Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
27,45(-0,2)Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.083Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
31,51(-0,2)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.084Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
31,90(+0,0)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.051 (G-19)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
32,52(+0,0)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.661 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,28Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961Fana, Trond Mohn Games22.05.24
35,42Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012Fana, Trond Mohn Games22.05.24
36,72Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.023Fana, Trond Mohn Games22.05.24
38,06Andreas Dixon, Fana IL03.04.014Fana, Trond Mohn Games22.05.24

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,70Karsten Warholm, Dimna IL28.02.962Oslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
51,32Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.017Oslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
54,82Andreas Dixon, Fana IL03.04.012Fana, Karabinlekene 202412.05.24
56,29Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.003Fana, Karabinlekene 202412.05.24
57,37Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (G-U20)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
58,19Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1Fana, Framolekene01.06.24
1,01,90Johannes Ottemo Reimers, Fyllingen IL30.08.063-h1Fana, Framolekene01.06.24
1,04,16David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.092 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
1,15,77Henrik Kjellevold, Larvik Turn & IF20.04.063 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,37,60Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.081Fana, Karabinlekene 202410.05.24

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22,94Jacob Boutera, Ullensaker/Kisa IL29.04.964-fi-AKarlsruhe/GER, 8. PUMA NITRO Lange Laufnacht11.05.24
8,29,80Fredrik Sandvik, Ullensaker/Kisa IL23.03.987Chorzów/POL, ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego18.05.24
8,34,56Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.893-h2Brussel/BEL, IFAM Outdoor26.05.24
8,39,37Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.032Brussel/BEL, IFAM Outdoor26.05.24
9,00,33Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.061Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
9,12,15Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.052Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
9,14,66Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.037Malmø/SWE, Nordic Championship 202418.05.24

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,01Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.091 (G-15)Harstad, Seriestevne 204.06.24
5,58,85Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-18/19)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24
6,43,44Tor Modahl, FIL Aks-7722.07.531 (MV)Bergen/La, Seriestevne29.05.24
7,19,37Geir Nævdal, Laksevåg TIL03.09.642 (MV)Bergen/La, Seriestevne29.05.24
7,22,38Lasse Bjordal, Laksevåg TIL11.04.731 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
8,37,90Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-17)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24
8,38,27Olav Hernes Lien, Rjukan Idrettslag25.12.072 (G-17)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,58,78Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.091 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24
8,37,28Kitti Srimuang (THA), Rjukan Idrettslag01.12.062 (G-18/19)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,28,16Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.091 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,05,65Arild Fotland, Søfteland TIL31.07.591 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
20,08,39Ole Amund Gjersvik, Søfteland TIL10.12.632 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
20,56,37Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.503 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
21,47,37Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.444 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,53,62Erling Andersen, Søfteland TIL22.09.601 (MV)Bergen/La, Seriestevne29.05.24
30,23,88Arild Fotland, Søfteland TIL31.07.592 (MV)Bergen/La, Seriestevne29.05.24
34,44,28Ole Amund Gjersvik, Søfteland TIL10.12.633 (MV)Bergen/La, Seriestevne29.05.24
37,20,35Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.444 (MV)Bergen/La, Seriestevne29.05.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.002Jyväskylä/FIN, Motonet GP22.05.24
2,07Sondre Jahren, IK Tjalve02.02.041Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
2,00Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-18/19)Fana, Framolekene01.06.24
1,95Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081 (G-16)Bærum, Høydestevne15.05.24
1,95Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Fana, Framolekene01.06.24
1,93Michael Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.09.051 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
1,90Marcus Valentin Giörtz, IL Sandvin21.02.071 (G-17)Greveskogen, Treningsstevne04.05.24
1,90Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
1,90Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.003Fana, Framolekene01.06.24
1,89Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----10--------------------
1,85Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
1,83Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,83Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,81Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051 (G-18/19)Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
1,80Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051 (G-18/19)Bærum, Høydestevne15.05.24
1,80Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,76Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091 (G-15)Fana, Framolekene01.06.24
1,75Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.072 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
1,75Nikola Dolina, Sportsklubben Vidar22.06.011Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
1,75Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----20--------------------
1,74Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.003Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,74Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.064 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,73Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081 (G-16)Fana, Framolekene01.06.24
1,73Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-17)Fana, Framolekene01.06.24
1,71Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.091 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,71Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,70Marius Torbjørnsen, NTNUI21.05.031Trondheim, Jotrackandfield 1 - Hoppstevne08.05.24
1,70Mikkel Mæland, Sandefjord Turn & IF06.06.081 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
1,70Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.091 (G-15)Alvøen, Loddefjord klubbmesterskap29.05.24
1,70Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-18/19)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24
-----30--------------------
1,68Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.091 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.24
1,68Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,68August Grimeli, Flåværingen IL08.01.072 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,65Fredrik Gudheim Haraldstad, IL i BUL01.04.001Askim, Sparebanklekene 202404.05.24
1,65William Reberg, Utleira IL Friidrett01.02.093Trondheim, Jotrackandfield 1 - Hoppstevne08.05.24
1,65Henrik Høgvold, Sem IF25.12.091 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
1,65Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,65Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.065 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,65Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.056 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,65Anders Noraker, Fagernes IL13.05.051Fagernes, Åpent Valdresmesterskap08.06.24
-----40--------------------
1,62Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.092 (G-15)Fana, Karabinlekene 202410.05.24
1,62Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.093 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,60Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.092 (G-15)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
1,59Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.094 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,57Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.091 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
1,57Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091 (G-16)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
1,57Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.051 (G-19)Bergen/La, Seriestevne29.05.24
1,57Kristoffer Milde, Laksevåg TIL25.08.081 (G-16)Bergen/La, Seriestevne29.05.24
1,56Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.081 (G-16)Ski, Klubbstevne14.05.24
1,56Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.085 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----50--------------------
1,55Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.091 (G-15)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
1,55Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.091 (G-15)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
1,55Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.761 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
1,55Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.093 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,53Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.095 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,50Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
1,50Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081 (G-16)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
1,50Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
1,48Ulf Tudem, Tønsberg Friidrettsklubb25.09.511Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
1,45Peder Andresen, Voss IL10.01.081 (G-16)Voss, Seriestemne15.05.24
-----60--------------------
1,45Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.091 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
1,45Geir Arne Kjønstad, Byåsen IL16.12.691 (MV55)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
1,41Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,38Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,35Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011Osterøy, Seriestemne23.05.24
1,35Ole Peter Utvær, Loddefjord IL081 (G-16)Alvøen, Loddefjord klubbmesterskap29.05.24
1,35Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.092 (G-15)Alvøen, Loddefjord klubbmesterskap29.05.24
1,32Olav Roald Hansen, IL Fri25.02.692 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,32Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.091 (G-15)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
1,26Helge Reinholt, Treungen IL29.03.673 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----70--------------------
1,25Bjørn Arild Sande, Aremark IF30.03.611 (MV60)Askim, Sparebanklekene 202404.05.24
1,25Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV65)Osterøy, Seriestemne23.05.24
1,23Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV70)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,23Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,23Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,20Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,20Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,17Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV60)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,15Simon Nordmo-Marvik, BUL-Tromsø Friidrett25.12.092 (G-15)Tromsø, Seriestevne 2-202415.05.24
1,15Heljar Fahle, IL Sandvin04.07.841 (MV40)Sande, Treningsstevne20.05.24
-----80--------------------
1,15Bjørn Helge Kleppe, Mjøsdalen IL14.08.621 (MV60)Osterøy, Seriestemne23.05.24
1,10Øystein Øvsthus, Mjøsdalen IL06.04.582 (MV65)Osterøy, Seriestemne23.05.24
1,05Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV85)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,02Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Kenneth Hoffmann (USA), Sportsklubben Vidar26.06.732Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
1,55Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.091 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24
1,50Aldric Kenarlikdjian (FRA), Ullensaker/Kisa IL14.07.091 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,75Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992Austin/TX/USA, 96th Clyde Littlefield Texas Relays30.03.24
5,70Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012WestWood/CA/USA, USATF Los Angeles Grand Prix18.05.24
5,50Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.012Hechingen/GER , Jump $ Fly09.05.24
5,23Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.049-fi-ATäby/SWE, Täby Stavhoppsgala31.05.24
5,03Andreas F. T. Gjesdal, Fana IL22.11.955Fana, Trond Mohn Games22.05.24
4,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022Bærum, Maispretten11.05.24
4,73Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-18/19)Porsgrunn, Urædd stavstevne25.05.24
4,71Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.023Philadelphia/PA/USA, Penn Relays26.04.24
4,63Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081 (G-15)Porsgrunn, Urædd stavstevne25.05.24
4,63Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061-fi-DTäby/SWE, Täby Stavhoppsgala01.06.24
-----10--------------------
4,60Sander Oppen, IF Sturla17.12.043Bærum, Maispretten11.05.24
4,60Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021Fana, WA Gneist maistevne25.05.24
4,51Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.032Fana, Karabinlekene 202411.05.24
4,50Sondre Jahren, IK Tjalve02.02.044Bærum, Maispretten11.05.24
4,40Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-18/19)Bærum, Maispretten11.05.24
4,40Johannes Handeland, Fana IL28.10.061 (G-18)Bergen, Skansen Athletics 114.05.24
4,31Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043Fana, Karabinlekene 202411.05.24
4,20Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
4,20Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.052 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
4,13Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071 (G-17)Porsgrunn, Urædd stavstevne25.05.24
-----20--------------------
4,10Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.053 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
4,00Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.064 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
4,00Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.055 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,90August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,60Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,60Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,50Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,50Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.066 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,30Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.083 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,00Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
-----30--------------------
3,00Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,00Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.093 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,00Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,00Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.091 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
2,90William Berny Warnes Barthel, Gjøvik FIK08.11.091 (G-15)Gjøvik, Gjøvik- Totenlekene25.05.24
2,90Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.091 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
2,80Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.094 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
2,80Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.085 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
2,40Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV60)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
2,40Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
-----40--------------------
2,40Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.072 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
2,20Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.095 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
2,10Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
2,10Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
2,10Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
2,00Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV70)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
2,00Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
2,00Olav Roald Hansen, IL Fri25.02.692 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
1,80Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV85)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
1,50Helge Reinholt, Treungen IL29.03.673 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
-----50--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,90Roland van den Tillaar (NED), Frol IL29.07.721 (MV50)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,90(+1,1)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.01(-)Malmø/SWE, Nordic Championship 202419.05.24
7,80(+0,2)Ingar Bratseth-Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Johannesburg/RSA, ASA Athletics Grand Prix 327.03.24
7,55(+0,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
7,54(+0,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.96(-)Malmø/SWE, Nordic Championship 202419.05.24
7,31(-0,5)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
7,21(+0,5)Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
7,20(+1,2)Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.058Johannesburg/RSA, ASA Athletics Grand Prix 327.03.24
7,14(+0,8)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.033Greveskogen, Treningsstevne04.05.24
7,00(+0,0)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-17)Fana, Framolekene02.06.24
6,97(+1,1)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----10--------------------
6,86(+1,4)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
6,82(-1,4)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
6,64(+0,8)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.065Greveskogen, Treningsstevne04.05.24
6,63(-0,2)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.993 (T13)Kobe/JPN, Para Athletics World Championships21.05.24
6,63(-0,4)Marcus Valentin Giörtz, IL Sandvin21.02.071 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
6,60(+0,6)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
6,58(+0,6)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (G-18/19)Bærum, Lengdestevne06.06.24
6,50(+1,3)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
6,50(+1,1)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
6,50(+0,2)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene09.06.24
-----20--------------------
6,49(+0,0)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 105.06.24
6,45(+1,9)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.051 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
6,44(+0,4)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
6,41(+0,8)Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.061 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
6,37(+0,5)Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.082Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
6,35(+1,3)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.053 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
6,31(+0,9)Kiran Brattaker Melbø, Steinkjer Friidrettsklubb12.09.071 (G-U23)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
6,19(+1,7)Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.051Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
6,19(+0,0)Sivert Vataker Liverød, Tønsberg Friidrettsklubb16.03.041Larvik, Åpningsstevne15.05.24
6,17(+1,0)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.064 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----30--------------------
6,15(+1,9)Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.002Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
6,15(+1,7)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
6,14(+1,8)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091 (G-15)Kristiansand, Klubbstevne03.05.24
6,13(+0,7)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072 (G-17)Fana, Framolekene02.06.24
6,05(-0,3)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.055 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
6,02(+1,4)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
6,00(+1,6)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
5,98(-2,0)Mikkel Mæland, Sandefjord Turn & IF06.06.081 (G-16)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
5,91(+0,7)Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091Trondheim, Jotrackandfield 1 - Hoppstevne08.05.24
5,88(+0,7)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092 (G-15)Kristiansand, Klubbstevne03.05.24
-----40--------------------
5,86(-0,5)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.086Greveskogen, Treningsstevne04.05.24
5,86(+1,7)Anders Noraker, Fagernes IL13.05.051Fagernes, Åpent Valdresmesterskap08.06.24
5,85(+1,3)Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.08(-)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
5,84(+1,6)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.082 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
5,76(-2,4)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-18/19)Fana, Framolekene02.06.24
5,68(+0,0)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091 (G-15)Tromsø, Seriestevne 3-202429.05.24
5,67(-0,8)Christian Øydne, Søgne IL14.09.05(-)Kristiansand, Klubbstevne03.05.24
5,67(+1,8)Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.961Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
5,66(-0,3)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-U20)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
5,63(+1,9)Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091 (G-15)Vennesla, 3.Kamp08.05.24
-----50--------------------
5,57(-1,1)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-20/22)Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
5,56(+1,3)Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.012Trondheim, Jotrackandfield 1 - Hoppstevne08.05.24
5,55(-2,2)Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.091 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
5,55(+1,7)Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.091 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
5,53(+0,9)August Lundholm, Byåsen IL26.05.081 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
5,52(+1,7)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.647Greveskogen, Treningsstevne04.05.24
5,51(+0,6)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081 (G-16)Harstad, Seriestevne 122.05.24
5,50(+1,4)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.072 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
5,49(-0,1)Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.094Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
5,49(+1,5)Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.941 (UHM)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
-----60--------------------
5,47(+1,6)David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.091 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
5,47(+0,3)Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.085Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
5,46(+0,4)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.091 (G-15)Asker, Askerlekene 202409.06.24
5,44(-0,3)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, Seriestevne22.05.24
5,43(+0,5)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.084 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
5,40(-3,7)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922Fana, Framolekene02.06.24
5,33(+0,1)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.066 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
5,32(-1,5)Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.082Bækkelaget, Hopp til Musikk28.04.24
5,32(-0,7)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.085 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
5,31(+1,0)Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.092 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
-----70--------------------
5,29(-1,7)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-17)Bømlo, Seriestevne18.04.24
5,24(+0,6)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.045 (T37)Dubai/UAE, Dubai 2024 World Para Athletics Grand Prix13.02.24
5,24(-0,6)Ivar Hjelmen, Fitjar IL10.10.071 (G-17)Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
5,21(+0,4)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.092 (G-15)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
5,20(+1,2)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.091 (G-15)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
5,19(+1,9)Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091 (G-15)Moss, Treningsstevne06.05.24
5,16(+1,5)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.002 (UHM)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
5,15(-0,6)Martin Eliah Lilleberre Aune, Overhalla IL081 (G-16)Namsos, Kleppenlekene 2429.05.24
5,15(-0,2)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.094 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
5,13(+0,0)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.091 (G-15)Flå Stadion, Distriktstevne28.05.24
-----80--------------------
5,12(+0,8)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
5,07(+0,0)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081 (G-16)Leirvik, Seriestemne26.04.24
5,05(+0,6)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-17)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24
5,01(+1,2)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
5,00(+1,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
4,99(-0,2)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.081 (G-16)Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
4,97(+0,3)Benjamin Strand Blichfeldt, IL Nor05.03.09(-)Fana, Framolekene02.06.24
4,91(-0,5)Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.092 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
4,89(+1,6)Olav Hernes Lien, Rjukan Idrettslag25.12.072 (G-17)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24
4,88(+0,0)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.082 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
-----90--------------------
4,86(-0,6)Henrik Høgvold, Sem IF25.12.093 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
4,84(+1,4)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.09(-)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
4,82(-0,6)Claes Joakim Lille-Mæhlum Gardskär, Hamar IL21.04.081 (G-16)Hamar, Klubbstevne06.06.24
4,80(+0,0)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.073 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
4,80(+0,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
4,79(+0,0)Ivar Njøs, Leinstrand IL22.10.651 (MV55)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
4,78(+0,2)Martin Gjørvad, IL Tyrving31.10.076Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,77(+1,5)Silas August Skar Bulling, Tingvoll FIK21.09.09(-)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
4,71(-0,9)Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.093 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
4,70(+1,6)Alexander Wehus, Farsund og Lista IK28.04.091 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
-----100--------------------
4,68(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061 (G-18)Bergen/La, Seriestevne29.05.24
4,67(+0,0)Dag-Eirik Strømstad, Modum FIK21.09.751 (MV45)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
4,67(+0,0)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
4,63(+0,0)Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.073Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
4,62(+0,3)Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
4,59(+0,2)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.051 (G-19)Bergen/La, Seriestevne29.05.24
4,58(-1,9)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
4,52(+0,9)Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
4,49(+1,3)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.09(-)Bodø, Kretsstevne21.05.24
4,48(-0,1)Geir Arne Kjønstad, Byåsen IL16.12.69(-)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
-----110--------------------
4,47(-0,4)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.08(-)Fana, Framolekene02.06.24
4,43(+0,0)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.071 (G-17)Tvedestrand, Treningsstevne08.05.24
4,41(+0,0)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.092 (G-15)Tromsø, Seriestevne 3-202429.05.24
4,35(+1,0)Ethan Serad Espinosa, Alta IF091 (G-15)Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
4,35(+1,3)Johannes Guttorm Pedersen, Alta IF071 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
4,25(-0,6)Andreas Hjelmen, Fitjar IL27.12.051 (G-19)Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
4,23(+0,5)Espen Gundersen, IK Hind841Harstad, Seriestevne 122.05.24
4,17(-0,5)Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081 (G-16)Voss, Vossameisterskapen05.06.24
4,16(-0,2)Peder Andresen, Voss IL10.01.081 (G-16)Voss, Seriestemne15.05.24
4,13(+0,7)Harald Hustad, Steinkjer Friidrettsklubb04.07.662 (MV55)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
-----120--------------------
4,11(+1,8)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV60)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
4,09(+0,0)Matheus Tønsaas, BUL-Tromsø Friidrett05.02.094 (G-15)Tromsø, Seriestevne 3-202429.05.24
4,06(+0,6)Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (G-18)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
3,99(+0,0)Helge Reinholt, Treungen IL29.03.672 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
3,95(+0,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
3,92(+1,9)Olav Roald Hansen, IL Fri25.02.693 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
3,82(+2,0)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
3,80(+1,5)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
3,50(+1,8)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44(-)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
3,43(+1,4)Lars Aabø, Havørn IL14.09.85(-)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----130--------------------
3,39(+1,1)Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.081 (G-16)Bø, Klubbmesterskap23.05.24
3,35(-1,2)Oddbjørn Bergheim, Samhald IL17.01.502Ålesund, Seriestevne22.05.24
3,27(+0,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
3,20(+0,0)Amund Heitmann Pedersen, Alta IF072 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
3,18(+1,5)John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV80)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
3,16(+0,0)Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.451 (MV75)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
2,94(+1,5)Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.54(-)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
2,55(+0,5)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV85)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
2,33(+0,3)Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
2,15(+1,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
-----140--------------------
1,89(+1,8)Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071 (G-17)Gjøvik, Gjøvik- Totenlekene25.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,57(+1,3)Daniel Thomas Ryan (IRL), IK Tjalve05.06.991Bærum, Lengdestevne06.06.24
5,18(+1,2)Kitti Srimuang (THA), Rjukan Idrettslag01.12.061 (G-18/19)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,02(+2,4)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012Malmø/SWE, Nordic Championship 202419.05.24
7,63(+2,4)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965Malmø/SWE, Nordic Championship 202419.05.24
6,30(+3,9)Martin Gjørvad, IL Tyrving31.10.071 (G-17)Bærum, Lengdestevne06.06.24
5,77(+2,8)Christian Øydne, Søgne IL14.09.051 (G-18/19)Kristiansand, Klubbstevne03.05.24
5,74(+2,6)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.081 (G-16)Moss, Treningsstevne06.05.24
5,73(+3,6)Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071 (G-17)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
5,70(+3,6)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051Fana, Framolekene02.06.24
5,61(+3,1)Tor Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-18)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
5,55(+2,1)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
5,34(+2,7)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.082 (G-16)Moss, Treningsstevne06.05.24
5,28(+2,1)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.091 (G-15)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
5,24(+2,4)Benjamin Strand Blichfeldt, IL Nor05.03.093 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
5,18(+2,5)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.092 (G-15)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
5,16(+2,5)Fahran Faisal, Sunndal IL Friidrett062 (G-18)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
5,08(+2,4)Jacob Bjerkelund, IL Norodd29.09.072 (G-17)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
4,94(+2,3)Silas August Skar Bulling, Tingvoll FIK21.09.091 (G-15)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
4,80(+2,1)Geir Arne Kjønstad, Byåsen IL16.12.691 (MV55)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
4,64(+3,2)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.084 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
4,62(+2,8)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091 (G-15)Bodø, Kretsstevne21.05.24
4,04(+2,2)Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
3,51(+2,2)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
2,97(+2,5)Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV70)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,86Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.081 (G-16)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
5,19Martin Larsen, Egersunds IK05.11.081 (G-16)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
4,90Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.082 (G-16)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
4,31Linus Jansen, Kongsvinger IL Friidrett091 (G-15)Kongsvinger, Klubbstevne 2 - 202405.06.24
4,06Pär Christian Magnusson, Kongsvinger IL Friidrett25.02.081 (G-16)Kongsvinger, Klubbstevne 2 - 202405.06.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,12(-0,6)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011Fana, Framolekene31.05.24
14,61(+0,0)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
13,55(+1,9)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
13,02(+1,0)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
13,00(-1,0)Sindre Fidje Andersen, Sandnes IL01.09.031Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
12,48(-0,9)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061Trondheim, Jotrackandfield 1 - Hoppstevne08.05.24
12,30(-0,8)Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.091 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
12,22(+0,4)Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.091 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
11,87(+1,3)August Lundholm, Byåsen IL26.05.081 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
11,63(+0,0)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.082 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----10--------------------
11,51(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
11,20(+0,0)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.071 (G-17)Trondheim, Sprintstevne05.06.24
10,93(+0,2)Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.751 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
10,76(+1,1)Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-16)Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
10,58(-1,1)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
10,47(-2,0)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
9,67(-0,1)Olav Hernes Lien, Rjukan Idrettslag25.12.072 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
9,54(+0,0)Arvid Jansson, Ås IL06.07.091 (G-15)Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
9,42(+0,0)Andreas Juel Søbstad, Utleira IL Friidrett02.09.091 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
8,74(+0,9)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071 (G-17)Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
-----20--------------------
6,35(+0,0)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV75)Stjørdal, Seriestevne07.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,60(+1,1)Karl Fredrik Gerhard Wilsborn (SWE), Hvam IL12.08.892Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,07(+3,4)Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.091 (G-15)Fana, Karabinlekene 202412.05.24

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,05Marcus Thomsen, Norna-Salhus IL07.01.981-fi-ASollentuna/SWE, Stora Turebergskastet04.05.24
17,22Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.047Malmø/SWE, Nordic Championship 202418.05.24
14,73Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.031 (G-20/22)Trondheim, Kastkarusell-104.06.24
14,59Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-U23)Gloppen, Loggane Open02.06.24
14,28Sondre Jahren, IK Tjalve02.02.041Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
12,88Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.032 (G-U23)Gloppen, Loggane Open02.06.24
12,47Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021Fana, Karabinlekene 202412.05.24
12,43Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
11,27Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
11,11Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.042Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
-----10--------------------
10,90Stein Fossen, IL Fri03.11.681Bergen/La, Seriestevne08.05.24
10,78Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.701Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
10,46Kjartan Revheim, Laksevåg TIL26.01.851 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
10,46Åsmund Frøyen, Kristiansands IF Friidrett06.01.022Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
10,33Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.662Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
10,28Sondre Thorvik, IL Tyrving05.03.022Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
9,76Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.993Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
9,71Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, Seriestevne22.05.24
9,08Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.043Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
8,97Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.045Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----20--------------------
8,84Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
8,79Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
8,65Sondre Båsen Eriksen, Modum FIK02.06.861Geithus, Kastkarusell11.06.24
8,56Joakim Hermansen, Vindbjart Friidrett16.02.971Kristiansand, Skillingslekene24.05.24
8,42Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Asker, Askerlekene 202408.06.24
8,04Mats Eirik Elvik, Osterøy IL06.08.711Osterøy, HTB kaststevne27.05.24
7,82Bjørge Pedersen, Bergens Turnforening12.06.642 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
7,50Johan Glenderød Kristoffersen, Ullensaker/Kisa IL24.01.931Kongsvinger, Klubbstevne 1 - 202415.05.24
6,80Tom Vidar Olsen, Stein FIK13.06.801Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
6,58David Askeland, Sørild FIK14.07.074Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
-----30--------------------
6,51Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.723 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
6,20Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
6,05Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.502Ålesund, Seriestevne22.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,46Jander Heil (EST), IK Tjalve20.04.974Fana, Trond Mohn Games22.05.24
15,72Marcin Gasiorowski (POL), Begnadalen IL02.08.811Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
8,53Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, Treningsstevne06.05.24

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,36Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.958Oslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
56,83Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-U23)Byrkjelo, Loggane Open12.05.24
53,04Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041 (G-U23)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring10.05.24
52,20Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Bærum, Kaststevne07.04.24
51,80Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.032 (G-U23)Byrkjelo, Loggane Open12.05.24
48,75Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021Fana, Karabinlekene 202412.05.24
46,92Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
45,34Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Bergen, Skansemyren kastkarusell 206.04.24
38,92Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.042 (G-U23)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring10.05.24
36,40Danil Przhehorlynskiy, IL Pioner901Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
-----10--------------------
36,24Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.031Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
35,32Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.032Løten, Treningsstevne27.04.24
35,20Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.701Porsgrunn, Kjølneslekene09.06.24
35,17Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.043Løten, Treningsstevne27.04.24
34,80Paal Nordland, Bratsberg IL04.05.681Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
34,56Emil Lukassen Tårneby, Løten Friidrett21.11.034Løten, Treningsstevne27.04.24
33,43Lukas Haugvik, IK Våg11.10.031Kristiansand, Skillingslekene24.05.24
32,07Tommy Dale, Sømna IL15.08.711 (MV50)Dalbotn, Kaststevne29.05.24
31,90Jon Olav Bjørhusdal, Ranheim IL03.01.682Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
31,68Sondre Thorvik, IL Tyrving05.03.022Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
-----20--------------------
31,39Per Marius Hole, Ros IL12.06.891 (MV35)Spikkestad, Spikkestad Open09.06.24
30,16Mats Tonning, Stord IL06.01.761Leirvik, Seriestemne26.04.24
29,92Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042Porsgrunn, Kjølneslekene09.06.24
29,45Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Asker, Askerlekene 202408.06.24
29,00Stein Fossen, IL Fri03.11.681Bergen, Skansemyren kastkarusell 106.04.24
28,80Per Gregersen, Stord IL08.06.702Leirvik, Seriestemne26.04.24
28,60Sondre Båsen Eriksen, Modum FIK02.06.861Geithus, Kastkarusell30.04.24
27,36Erlend Vada, Løten Friidrett02.01.831 (MV40)Løten, Treningsstevne27.04.24
27,23Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.663Bærum, Kaststevne05.05.24
26,36Kristian Opsal, IK Våg16.07.871 (MV35)Lyngdal, NM vinterkast for veteraner 202424.02.24
-----30--------------------
26,35Dag-Eirik Strømstad, Modum FIK21.09.751 (MV45)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
25,72Tore Drange, GTI14.09.561 (MV65)Stavanger, GTI Veteran Klubbstevne06.05.24
24,57Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
21,46Bjørge Pedersen, Bergens Turnforening12.06.641 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
18,84Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.042Fana, Karabinlekene 202412.05.24
18,78Johan Glenderød Kristoffersen, Ullensaker/Kisa IL24.01.931Kongsvinger, Klubbstevne 1 - 202415.05.24
18,68Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
17,03Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,31Marcin Gasiorowski (POL), Begnadalen IL02.08.811Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
28,73Roland van den Tillaar (NED), Frol IL29.07.723Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
76,02Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971Malmø/SWE, Nordic Championship 202418.05.24
74,74Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.904Fana, Trond Mohn Games22.05.24
69,49Jon Nerdal, Norna-Salhus IL17.02.963Lawrence/KS/USA, Rock Chalk Invite27.04.24
63,85Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
58,94Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Løten, Treningsstevne27.04.24
58,70Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.032Løten, Treningsstevne27.04.24
55,64Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.043Løten, Treningsstevne27.04.24
50,10Niklas Liland, Fana IL04.11.043 (G-U23)Byrkjelo, Loggane Open12.05.24
50,00Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
47,58Sverre Ranes Olstad, Ranheim IL16.06.061 (G-18/19)Trondheim, Kastkarusell-104.06.24
-----10--------------------
46,60Emil Lukassen Tårneby, Løten Friidrett21.11.032Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
42,34Kjetil Reistad Aasen, Løten Friidrett25.09.821 (MV40)Løten, Treningsstevne27.04.24
41,37Sebastian Gulaker Busterud, Løten Friidrett07.11.005Bærum, Kaststevne14.04.24
40,28Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.701Porsgrunn, Kjølneslekene09.06.24
38,14Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.961Bergen/La, Seriestevne08.05.24
34,20Bjørn Arild Sande, Aremark IF30.03.612Aremark, Treningsstevne23.04.24
33,35Kjartan Revheim, Laksevåg TIL26.01.851 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
32,19Stein Fossen, IL Fri03.11.682Bergen/La, Seriestevne08.05.24
31,97Kristian Opsal, IK Våg16.07.871 (MV35)Lyngdal, NM vinterkast for veteraner 202424.02.24
29,52Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Bærum, Kaststevne07.04.24
-----20--------------------
24,82Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Bergen, Skansemyren kastkarusell 304.05.24
24,12Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL05.04.622 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
23,09Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.661 (MV55)Notodden, Snøggkastet #105.06.24
21,89Tommy Johansen, Sport Torghatten IL771 (MV45)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.23
19,44Sverre Svendsen, Sport Torghatten IL29.12.821 (MV40)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.23
18,97Jørgen Torgvær, Sport Torghatten IL941 (MV30)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.23
18,60John-Andreas Lorentzen, Sport Torghatten IL861 (MV35)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.23
17,05Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.723 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
16,95Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.663 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
16,36Bjørge Pedersen, Bergens Turnforening12.06.645 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
-----30--------------------
15,32Jonas Kvam, Sport Torghatten IL892 (MV35)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.23
14,17Kristoffer Reigstad, Osterøy IL27.05.801 (MV40)Lyngdal, NM vinterkast for veteraner 202424.02.24

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
80,01Kasper Sagen, IL i BUL19.04.992Kaiserslautern/GER, Gorzów Meeting24.05.24
68,32Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.021Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
68,12Myron Weinberg, IK Våg09.12.991Brandbu, Kaststevne04.05.24
63,02Eric Christopher Becklund, IK Tjalve17.05.051 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
60,17Tommi Aslaksrud Pasanen, Halden IL07.02.041Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
59,41Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
58,63Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.021Bærum, Kaststevne21.04.24
57,80Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.011Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
57,41Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.892Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
55,92Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.062 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
-----10--------------------
54,00Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.045Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
53,06Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.053Johannesburg/RSA, ASA Athletics Grand Prix 327.03.24
52,13Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
50,53Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Bergen, Skansemyren kastkarusell 206.04.24
48,40Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
46,61Nathaniel Laukhammer Trobe, Moss IL13.05.055 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
45,61Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.054 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
44,47Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-18/19)Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
43,92Bjørn Arne Kristiansen, Ullensaker/Kisa IL27.06.683Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
43,75Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Osterøy, HTB kaststevne27.05.24
-----20--------------------
43,60Sindre Netland, Kristiansands IF Friidrett26.09.062 (G-18/19)Geithus, Kastkarusell11.06.24
43,15Sondre Thorvik, IL Tyrving05.03.024Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
41,62Erlend Ørjedal, Hattfjelldal IL10.02.091Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
41,30Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.042Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
37,96Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.065 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
37,29Tor Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-18)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
37,13Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.052 (G-18/19)Brandbu, Kaststevne04.05.24
35,72Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 105.06.24
35,19Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031Bærum, Kaststevne14.04.24
33,39Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.061 (G-18/19)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
-----30--------------------
33,23Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991Larvik, Åpningsstevne15.05.24
32,83Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
32,80Tom Vidar Olsen, Stein FIK13.06.801Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
32,38Mats Tonning, Stord IL06.01.761 (MV)Leirvik, Seriestemne26.04.24
32,16Per Gregersen, Stord IL08.06.702 (MV)Leirvik, Seriestemne26.04.24
31,20Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.061 (G-18/19)Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
30,86Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
26,92Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
26,20Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
26,18Stein Fossen, IL Fri03.11.681Bergen, Skansemyren kastkarusell 106.04.24
-----40--------------------
23,35Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.962Bergen/La, Seriestevne08.05.24
20,23Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.051 (G-19)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,54Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, Treningsstevne06.05.24

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62Stein Fossen, IL Fri03.11.681Bergen/La, Seriestevne08.05.24
9,22Kristian Opsal, IK Våg16.07.871 (MV35)Lyngdal, NM vinterkast for veteraner 202424.02.24

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7195Gjert Høie Sjursen, IL Gneist
10,99-6,97-12,43-1,89-50,66-14,96-43,75-4,20-50,23-5,02,88
09.01.001Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
4093Olav Gissinger, Ranheim IL
11,51-6,15-8,84-1,74-50,09-21,34-24,57-NH-30,86-DNF
14.02.002Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2152Stein Fossen, IL Fri
32,19-10,83-28,86-24,75-11,52
03.11.681Bergen/La, Seriestevne08.05.24

Total requesttime: 1.1144051551819 seconds