Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,99(+2,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,27(+2,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,44(-0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,47(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,64(-0,2)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.071 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,65(-0,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,69(-0,2)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.072 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,71(-0,6)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,71(+1,3)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
7,73(+0,4)Hakim Andersen, Fana IL16.01.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
-----10--------------------
7,74(-0,6)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.043 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,82(-0,5)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
7,96(+1,3)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
7,97(+1,7)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.071 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne10.05.22
7,99(+1,8)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h8 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 110.05.22
8,04(+2,0)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.723Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,10(+1,7)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,11(-1,5)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett20.10.061 (G-16)Ski, Klubbstevne 03.05.22
8,22(+0,4)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063 (G-16)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
8,24(-0,2)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
-----20--------------------
8,30(-0,6)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,33(-0,6)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,36(+1,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,38(-0,2)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641Greveskogen, Seriestevne14.05.22
8,71(+1,7)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.073 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,73(+2,0)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.984Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,79(-1,5)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.071 (G-15)Ski, Klubbstevne 03.05.22
8,85(-1,5)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.072 (G-15)Ski, Klubbstevne 03.05.22
9,06(-0,7)Jon-Anders Øvrebø, Jølster IL05.07.031 (G-18/19)Førde, Opningstemne 202207.05.22
9,09(+1,7)Jon Joel Halvorsen, Tønsberg Friidrettsklubb28.07.072 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne10.05.22
-----30--------------------
9,15(-2,5)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
10,95(-0,2)John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.432Greveskogen, Seriestevne14.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,11(+2,1)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (G-17)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
7,93(+2,1)David Nyhus, IF Hellas28.02.071 (G-15)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
8,50(+2,1)Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.731 (MV45)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
8,99(+2,1)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.031 (G-18/19)Drammen, Treningsstevne 27.04.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,37Audhild Tindeland Nesse, Havørn IL811-h1 (G-10)Stavanger, Jærcup19.05.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,23(-1,0)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (G-17)Ås, Åpningsstevne01.05.22
9,45(+1,1)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
9,77(+1,1)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
9,80(-1,5)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.871Fana, Karabinlekene 202215.05.22
9,84(+1,1)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
9,88(-1,7)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,05(-1,5)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,08(-1,7)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,33(+1,1)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10,36(-1,5)Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.012Fana, Karabinlekene 202215.05.22
-----10--------------------
10,49(-1,7)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,70(+1,1)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.053 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10,73(-1,7)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.073 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,81(-0,2)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.071 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
10,89(-0,2)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,28(-0,2)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,71(+1,1)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
11,71(-0,2)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.074 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,85(-1,7)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.062 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,47(-0,2)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.075 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----20--------------------

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57(-0,2)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-fi Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
10,63(+1,1)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-fi-AOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
10,70(+1,1)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-fi-AOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
10,89(+0,0)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011Greveskogen, Seriestevne14.05.22
10,90(+0,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
10,91(+0,7)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
10,92(+1,9)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne06.05.22
10,96(+1,1)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.053-fi-AOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,00(+0,0)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.052Greveskogen, Seriestevne14.05.22
11,00(-0,2)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-fi Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
-----10--------------------
11,02(+0,7)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,03(+1,6)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,07(+1,1)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.044-fi-AOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,09(+0,7)Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.023Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,13(-0,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-fi Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
11,14(+1,1)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.036-fi-AOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,17(-0,5)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
11,19(-0,2)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.995-fi Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
11,22(-0,3)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.005-h2High Point/NC/USA, VertKlasse Meeting02.04.22
11,22(-0,1)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h3Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----20--------------------
11,24(+0,0)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033Greveskogen, Seriestevne14.05.22
11,24(+0,4)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
11,30(+1,2)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
11,31(+1,2)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-18/19)Sande, Treningsstevne16.05.22
11,32(+1,1)Christian Wright, IL Tyrving17.03.067-fi-AOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,37(+1,0)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.021Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
11,37(+0,9)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051 (G-17)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,39(+0,7)Ole Martin Flatjord, IL Gneist14.09.944Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,43(+0,1)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,46(+0,7)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.045Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
-----30--------------------
11,49(+1,1)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.018-fi-AOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,49(+1,2)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
11,50(+0,7)Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.006Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,52(+1,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,55(+1,9)Tobias Dybos Larsson, Kristiansands IF Friidrett30.04.021 (G-U23)Kristiansand, Treningsstevne06.05.22
11,61(-0,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h3Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,61(-0,8)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
11,62(+0,0)Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.031 (G-18/19)Gausdal, Vårstevne08.05.22
11,65(-0,1)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.896-h3Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,66(-0,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
-----40--------------------
11,69(+2,0)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (MJ)Larvik, Åpningsstevne11.05.22
11,70(+1,4)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,77(-0,4)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
11,78(+1,3)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,78(-0,1)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.057-h3Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,79(+0,4)Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051 (G-17)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
11,81(+2,0)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.052-h2Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
11,85(-0,6)Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.051 (G-17)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
11,86(+1,3)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,95(+1,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----50--------------------
11,95(-0,4)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
11,96(+1,2)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-16)Sande, Treningsstevne16.05.22
11,99(+0,1)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,99(+1,2)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071 (G-15)Sande, Treningsstevne16.05.22
11,99(+1,4)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
12,01(+1,2)Teodor Miller, IL Tyrving30.01.053 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
12,02(+0,0)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.046Greveskogen, Seriestevne14.05.22
12,03(+1,6)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,03(+1,4)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.063 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
12,04(-0,4)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
-----60--------------------
12,09(-0,6)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (G-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
12,11(-1,0)Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turnforening11.08.021Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
12,16(+0,9)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052 (G-17)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,21(+1,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,22(+0,9)Odin Dahlberg Johnsen, Idrettslaget Skjalg28.01.053 (G-17)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,23(+1,0)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.031 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
12,24(+1,4)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.064 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
12,32(+0,9)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.054 (G-17)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,37(-2,6)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Førde, Opningstemne 202207.05.22
12,38(+1,1)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.871-h1Bergen/La, Seriestevne27.04.22
-----70--------------------
12,40(+1,6)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.073 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,42(-0,6)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne05.05.22
12,45(+0,1)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,48(-0,6)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.071 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
12,59(+0,0)Elias Tveitane Furuseth, Hamar IL30.06.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
12,59(+1,0)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.071 (G-15)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
12,69(-1,6)David Nyhus, IF Hellas28.02.072 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
12,70(-0,8)Mensah Nyarko, GTI28.01.984-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
12,72(+1,9)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h4 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 110.05.22
12,73(-0,6)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne05.05.22
-----80--------------------
12,74(-2,4)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.054 (G-17)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
12,78(-1,6)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.073 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
12,79(+1,6)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.074 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,84(+0,4)Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
12,85(-1,6)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061 (G-16)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
12,92(+0,4)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (MS-Para)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
12,97(+0,1)Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.064 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,98(-2,0)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-18)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
13,00(+0,4)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
13,00(-1,0)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.022Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
-----90--------------------
13,21(+2,0)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.043-h2Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
13,21(+0,0)Leo Sebastian Evensen Røskaft, Byåsen IL17.08.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,27(-1,4)Savez Omed, Moss IL17.04.071 (G-15)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
13,28(+1,2)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-16)Sande, Treningsstevne16.05.22
13,30(-0,6)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-17)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
13,33(-0,8)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.935-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
13,34(-1,4)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.061Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
13,34(+1,2)Markus Giörtz, IL Sandvin062 (G-15)Sande, Treningsstevne16.05.22
13,35(+1,9)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.072-h4 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 110.05.22
13,45(+0,0)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.965 (MS-Para)Dubai/UAE, Dubai 2022 World Para Athletics Grand Prix24.03.22
-----100--------------------
13,54(-0,4)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.073 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
13,54(+0,0)Stian Lande Vik, Byåsen IL16.03.072 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,73(-2,0)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
13,73(+0,0)Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.073 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,79(-2,4)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
13,81(-2,4)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.042 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
13,87(+0,0)Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.074 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,90(-0,4)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.074 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
13,98(+1,1)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.662-h1 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22
14,00(+0,0)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.986 (MS-Para)Dubai/UAE, Dubai 2022 World Para Athletics Grand Prix24.03.22
-----110--------------------
14,04(-2,0)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
14,22(+1,1)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL09.11.623-h1 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22
14,46(-0,4)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.075 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
14,47(-2,0)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
14,67(+0,0)Henrik Børresen, Gausdal FIK30.04.051 (G-17)Gausdal, Vårstevne08.05.22
14,67(-3,0)Sindre Børsheim Ramung, Syril IL10.10.821 (MV35)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
14,71(-3,0)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
15,11(-3,0)Arnstein Menes, Balestrand IL16.03.761 (MV45)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
15,29(-0,7)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
15,96(-2,6)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591 (MV)Førde, Opningstemne 202207.05.22
-----120--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,68(+2,0)Paul William B. Gaubert (FRA), Sørild FIK23.01.961-h2Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
12,63(-0,6)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
14,16(-1,4)Jokubas Normantas (LTU), Askim IF04.11.051 (G-17)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,62(+3,4)Jacob Vaula, IL Gular01.08.011Fana, Karabinlekene 202214.05.22
10,83(+3,0)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
10,97(+3,4)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971-fi Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,00(+2,5)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
11,00(+3,4)Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.022Fana, Karabinlekene 202214.05.22
11,04(+2,6)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004-h1Greensboro/NC/USA, Aggie Classic23.04.22
11,17(+3,4)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052-fi Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,36(+2,8)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,37(+3,0)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.032-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
11,38(+3,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
11,39(+3,4)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043-fi Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,39(+2,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,40(+3,4)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.064-fi Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,46(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,48(+2,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,51(+2,1)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.894-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,58(+3,7)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
11,65(+2,1)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.056-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,68(+2,5)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
11,74(+2,3)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
11,78(+3,4)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.775-fi Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,85(+2,4)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
11,90(+2,3)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.063 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
11,91(+2,1)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,96(+2,6)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.071 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,96(+2,7)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,96(+3,0)Martin Rogerio Flaten, Lyngdal IL01.11.024-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
11,99(+2,4)Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turnforening11.08.022Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
12,01(+2,7)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.072 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,05(+2,6)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.072 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,11(+2,3)Hakim Andersen, Fana IL16.01.064 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,14(+2,1)Herman Røe, IL i BUL05.10.071 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,16(+2,3)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,18(+3,0)Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.065-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
12,19(+2,6)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.073 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,23(+2,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,24(+3,7)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.072 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
12,32(+2,1)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,33(+2,1)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,37(+2,6)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.074 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,48(+3,0)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (MJ19)Bodø, Lagseriestevne18.05.22
12,67(+3,7)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.073 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
12,68(+3,0)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-17)Bodø, Lagseriestevne18.05.22
12,69(+2,3)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.066 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,73(+3,7)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.074 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
12,94(+2,1)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.064 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,94(+3,0)Vetle Mathiesen Knutsen, Bodø Friidrettsklubb10.01.042 (MJ19)Bodø, Lagseriestevne18.05.22
13,15(+2,6)Knut Halvor Amdal, Gjesdal IL06.10.075 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
13,28(+2,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.074 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
13,42(+2,5)Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.071 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
14,18(+2,5)Eskil Kristiansen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.072 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
14,23(+2,3)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.067 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
14,28(+2,5)Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.073 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
14,31(+3,7)David Askeland, Sørild FIK14.07.075 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,93Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922-h1Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,15Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.042 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
13,76Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.942 (MS-Para)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,03(-1,4)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
16,14(-1,4)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.982-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
16,24(-1,4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
16,83(-1,4)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.044-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,29(0,3)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,45(0,3)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,47(-1,0)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,84(-1,0)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.892-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,88(-1,0)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,00(0,3)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.013-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
-----10--------------------
18,09(-0,1)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett20.10.061-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,22(-1,0)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.064-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,24(0,3)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,52(+1,0)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.031 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
19,23(+0,3)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
19,80(-0,1)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.962-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
21,56(-0,1)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.983-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,46(+1,8)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
22,15(-0,9)Jacob Vaula, IL Gular01.08.012Fana, Karabinlekene 202215.05.22
22,28(-0,9)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.913Fana, Karabinlekene 202215.05.22
22,30(-0,2)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004-fi-EGreensboro/NC/USA, Aggie Classic22.04.22
22,42(-0,3)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
22,51(+1,8)Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.022Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
22,59(+0,3)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
22,61(-1,1)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971Stavanger, Jærcup19.05.22
22,62(+0,3)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
22,72(+2,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----10--------------------
22,72(-0,3)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
22,84(+0,9)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
22,93(-0,9)Andreas Dixon, Fana IL03.04.014Fana, Karabinlekene 202215.05.22
22,94(-0,3)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.013-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
22,97(+1,8)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
22,97(+0,3)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.053-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
22,98(-0,9)August Hemstad, IL Gular12.04.025Fana, Karabinlekene 202215.05.22
23,02(+2,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
23,06(-1,1)Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.051 (G-17)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
23,10(+2,0)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----20--------------------
23,16(+0,3)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.024-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
23,18(+0,5)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
23,18(+1,0)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
23,19(-0,3)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.02.024-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
23,29(+1,0)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
23,32(+0,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
23,34(+1,4)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
23,40(+1,1)Eskil Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
23,40(+0,9)Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.982Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
23,50(+1,4)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----30--------------------
23,62(-1,1)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061 (G-16)Gausdal, Vårstevne08.05.22
23,62(-0,3)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
23,70(-2,0)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-18/19)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
23,82(+0,3)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.035-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
23,87(-0,5)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
23,93(+1,1)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.072 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
23,94(+1,8)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.064Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
23,98(+0,0)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett20.10.061 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
24,10(+0,9)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.043Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
24,19(-0,3)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
-----40--------------------
24,23(-0,9)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.027Fana, Karabinlekene 202215.05.22
24,25(+0,2)André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.042-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
24,30(+0,5)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.771 (MV)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
24,31(-1,1)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
24,41(-1,5)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (G-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
24,51(+1,4)Thai Drager, IL i BUL16.07.053 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
24,59(+1,4)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.054 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
24,60(-2,7)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
24,64(+0,9)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
24,69(-0,5)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
-----50--------------------
24,75(+1,0)Teodor Miller, IL Tyrving30.01.053 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
24,77(+0,5)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.072 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
24,79(+0,5)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.073 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
25,09(-0,3)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
25,11(+0,0)Herman Røe, IL i BUL05.10.072 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,13(-1,5)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
25,15(-2,7)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.062 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
25,19(-0,5)Benjamin Moen, Fana IL19.07.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
25,23(-0,3)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.071 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
25,26(-2,0)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.053 (G-17)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
-----60--------------------
25,27(+1,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,29(+0,0)Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.063 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,49(+1,7)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,50(-2,7)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.073 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
25,52(+1,1)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
25,63(+0,0)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.064 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,74(+0,2)Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.973-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
25,78(-0,7)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.071 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
25,79(-0,5)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.073 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
25,86(+0,2)Mensah Nyarko, GTI28.01.984-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
-----70--------------------
25,89(+0,0)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,92(-1,1)Elias Tveitane Furuseth, Hamar IL30.06.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
25,97(-1,1)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.072 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
26,07(-0,9)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne05.05.22
26,18(-1,5)David Nyhus, IF Hellas28.02.072 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
26,39(-2,7)Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.065 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
26,49(-1,5)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.061 (G-16)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
26,65(-0,3)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
26,93(-1,5)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.073 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
26,93(+1,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----80--------------------
27,08(+0,6)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.963 (MS-Para)Dubai/UAE, Dubai 2022 World Para Athletics Grand Prix22.03.22
27,12(+0,2)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.935-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
27,14(-0,7)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (MS-Para)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
27,17(-0,7)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.072 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
27,23(+0,0)Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,36(+0,0)Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,60(-1,5)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-17)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
28,07(-0,7)Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.942 (MS-Para)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
28,10(-0,3)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.074 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
28,28(+0,0)Adrian Tagge, Oppegård IL26.10.052 (G-17)Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----90--------------------
28,58(-0,3)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar075 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
28,78(-0,4)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.073 (G-15)Stavanger, Jærcup19.05.22
28,89(+0,0)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.074 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
29,04(+0,6)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.984 (MS-Para)Dubai/UAE, Dubai 2022 World Para Athletics Grand Prix22.03.22
29,80(-0,3)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.076 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
29,87(+0,5)Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.602 (MV)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
30,42(+0,0)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.075 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
30,74(-0,3)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.077 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
31,82(+0,0)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.076 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,94(-1,1)Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
25,75(-1,5)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
26,12(+1,1)Eric Mark Banman (CAN), ISS05.11.054 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
26,56(-1,1)Thorben Bücker (GER), IL Gneist24.05.043 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
27,98(+1,1)Ellert Clark W Georgesson (USA), ISS14.09.065 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,64(+3,1)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011Larvik, Åpningsstevne11.05.22
22,07(+2,3)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
23,83(+2,3)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
24,68(+2,3)Thorvald Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.043 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
25,30(+3,1)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.051 (G-17)Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,61Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.051 (G-17)Stavanger, Jærcup19.05.22
24,91Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.052 (G-17)Stavanger, Jærcup19.05.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,69Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
35,71Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
36,23Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
36,44Martin Pettersen, FIK Orion16.02.021Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
37,16Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,36Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
38,09Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
38,77August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
38,88Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
38,89Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
-----10--------------------
39,04Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.015-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
39,48Noah Karlsen, Moelven IL17.05.012-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
39,49William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
40,09Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett20.10.064-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
41,15Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.071 (G-15)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
44,81Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

Ikke godkjente resultater
Uapprobert stevne/Meeting not ratified
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,8Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Tenerife/ESP, Treningsstevne07.01.22
33,9Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032Tenerife/ESP, Treningsstevne07.01.22
40,8Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.073Tenerife/ESP, Treningsstevne07.01.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,76Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
48,98Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.891Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
49,45Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011Larvik, Åpningsstevne11.05.22
49,52Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
49,59Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.912Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
50,01Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h1Columbia/SC/USA, Rams College Invitational18.03.22
50,80Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.051Knarvik, AKS Leikane 202222.05.22
51,40Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
51,46Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.02.024Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
52,13Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----10--------------------
52,51Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
52,63Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
52,76Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
52,83Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.035Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
53,44Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
53,58André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.046Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
53,90Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.061Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
54,20Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
54,55Thorvald Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-18/19)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
54,65Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----20--------------------
54,72Theodor Pedersen, IK Våg25.05.062Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
55,34Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.993Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
55,73Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-17)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
55,83Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-15)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
56,23Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.072Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
56,87Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.072 (G-15)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
57,38Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.064Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
58,32Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.064Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
58,51Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
58,61Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.061 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
-----30--------------------
58,63Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042 (G-18/19)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
59,88Mensah Nyarko, GTI28.01.987Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
1,00,78Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
1,01,52Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
1,01,66Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,01,85Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.941 (MS-Para)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
1,02,55Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.065-h1 (MS-Para)Dubai/UAE, Dubai 2022 World Para Athletics Grand Prix21.03.22
1,03,49Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.063 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
1,03,64Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,03,64Stian Lande Vik, Byåsen IL16.03.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
-----40--------------------
1,04,39Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.074 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,04,71Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.072 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
1,06,76Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.605Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
1,17,61Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-14)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,93Paul William B. Gaubert (FRA), Sørild FIK23.01.961Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,26,32Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.941Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,26,49Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
1,27,88Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.023Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,27,98Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
1,29,76Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.064Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,30,64Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1.31,65Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-17)Overhalla, Seriestevne19.05.22
1,35,08Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
1,35,97Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071 (G-12/16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
1,37,21Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061 (G-16)Førde, Opningstemne 202207.05.22
-----10--------------------
1,37,81Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,38,54Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,38,78Lars Magnus Villanger, Ask Friidrett02.01.851 (MV35)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
1,40,72Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.072 (G-12/16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
1,43,15Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073 (G-12/16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
1,43,70Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.056Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,54,15Fredrik Pinås, Fredrikstad IF06.05.051 (G-17)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,56,1Sindre Børsheim Ramung, Syril IL10.10.821 (MV35)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
2,02,93Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,44Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.012Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,85Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.031-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,50,91Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.042-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,51,18Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.933-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,51,54Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.004-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,52,09Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.055-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,53,51Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.007-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,54,9Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042Knarvik, Seriestevne26.04.22
1,55,00Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.062-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,55,09Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.038-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,55,40Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.921Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
-----10--------------------
1,56,01Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,56,65Simen Gløgård Stensrud, Ullensaker/Kisa IL22.01.053-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,57,16Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.0510-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,57,33Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.974-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,57,47Timmi Brandvik Anderl, IL Gular09.01.992Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
1,57,92Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.036-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,58,10Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
1,58,14Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.992Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
1,58,19Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.064Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
1,58,54Magnus Øyen, Rindal IL26.04.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
-----20--------------------
1,58,56Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.071-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,58,63Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb08.01.031Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
1,58,89Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.065Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
1,59,57Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.032-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,59,80Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.066Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
1,59,91Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.057Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,00,07Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.037-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
2,00,33Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.063-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
2,00,45Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
2,01,00Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.054-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----30--------------------
2,01,30Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.032Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
2,01,84Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.071 (G-15)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
2,02,33Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.071 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,02,72Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Fana, Karabinlekene 202214.05.22
2,02,76Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.051 (G-17)Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
2,03,3Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033Knarvik, Seriestevne26.04.22
2,03,99Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.062-h2Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,04,06Stian Flo, Sørild FIK04.03.851 (MV35)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,04,40Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.063-h2Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,04,42Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
-----40--------------------
2,04,65Milan Frenay, Halden IL25.05.034-h2Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,05,55Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,05,60Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.068Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,06,07Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.955-h2Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,06,40Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
2,06,51Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.0510Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,06,97Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.051-h1Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,07,07Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.036-h2Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,07,60Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.057-h2Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,07,64Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.041 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
-----50--------------------
2,08,7Hans Petter Aakre, Spirit Friidrettsklubb29.01.921Stavanger, Jærcup19.05.22
2,09,02Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
2,09,20Tobias Mandt, Ullensaker/Kisa IL14.05.058-h2Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,09,48Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,10,19Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.042 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,10,26Martin Steinmo Eia, Sandnes IL22.07.061 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
2,10,72Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,10,78Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.062-h1Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,11,06Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
2,11,06Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.055-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----60--------------------
2,11,15Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.042Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,11,18Vinter Andersson, Drøbak-Frogn IL Friidrett07.04.062 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,11,61Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.0411Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,11,70Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.071 (G-15)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
2,11,87Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071 (G-15)Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
2,12,29Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.061 (G-16)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
2,12,39Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.061 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
2,12,68Sven Nevin, Strindheim IL04.07.072 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
2,12,71Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,12,72Martin Aske, Spirit Friidrettsklubb12.03.033Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
-----70--------------------
2,13,48Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.013Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,13,69Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.033-h1Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,13,88Eivind Johan Rønneberg Fagereng, Egersunds IK08.07.042 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
2,14,35Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.072 (G-15)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
2,14,58Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,15,09Victor Åsrud Toussaint, Nittedal IL14.10.073 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,15,48Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.062 (G-16)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
2,15,59Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,16,24Einar Haakon Christian Rose, Lillehammer IF16.05.913Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
2,17,01Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
-----80--------------------
2,18,36Sander Fjellsol, Moelven IL06.08.051 (G-17)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
2,18,97Iver Volden, Vollan Idrettsklubb18.02.073 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
2,19,36Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
2,20,10Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.061 (G-16)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
2,20,74Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.071Moss, Treningsstevne 104.05.22
2,21,39Håkon Hjemly, Aurskog/Høland Friidrettslag20.06.704-h1Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,26,05Noah Karlsen, Moelven IL17.05.014Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
2,26,28Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.071 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
2,27,23Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar073 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,28,34Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
-----90--------------------
2,28,5Fredrik Dyring Skau, IL Tyrving04.12.741 (MV45)Ski, Klubbstevne 03.05.22
2,28,76Fredrik Pinås, Fredrikstad IF06.05.051 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,28,84Eskil Ekenes, Halden IL18.01.075-h1Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,29,61Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
2,31,15Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.072 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,38,79Åsmund Hessevik Eikeland, Farsund og Lista IK19.10.053Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,40,21David Askeland, Sørild FIK14.07.073 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
3,02,56Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
3,04,07Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,9Seumas Duncan Mackay (GBR), Norna-Salhus IL08.03.011Knarvik, Seriestevne26.04.22
2,02,63Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.061 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,03,78Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.011-h2Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,08,39Abdalla Targan Yousif (SUD), Herkules Friidrett28.09.961Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,08,49Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,59Meri Solomon, Ullensaker/Kisa IL15.07.911Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,40,40Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.062Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,43,26Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.033Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,43,28Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.054Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,44,28Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.045Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,50,99Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.037Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,51,14Tobias Mandt, Ullensaker/Kisa IL14.05.058Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,54,11Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.069Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
4,19,04Harald Måge, IF Klypetussen06.04.541 (MV65)Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
5,04,44Gisle Sellevold, IF Klypetussen13.01.511 (MV70)Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,47,31Adrian Litwic (POL), Ullensaker/Kisa IL13.03.866Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,44Mats Hauge, IL Gular16.07.9713-fi-AKarlsruhe/GER, 6. Lange Laufnacht21.05.22
4,18,44Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.062 (G-16)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,19,93Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.063 (G-16)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,20,27Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.071 (G-15)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,20,47Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.064 (G-16)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,23,22Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.072 (G-15)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,29,11Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
4,33,08Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
4,38,32Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
4,38,85Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.066 (MS-Para)Dubai/UAE, Dubai 2022 World Para Athletics Grand Prix24.03.22
-----10--------------------
5,12,62Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071 (G-15)Halden, Treningsstevne10.05.22
5,25,48Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne11.05.22
5,30,57Reinert Emmerhoff, IL Gular06.08.711 (MV)Bergen/La, Seriestevne11.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,11Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,07,19Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,27,90Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
6,35,13Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08,16+Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.00Stockholm/SWE, Hoka Spåret 5000 m21.05.22
8,11,16Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.051-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,13,73Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.021-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,15,92Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.942-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,16,67Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.973-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,18,52Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.992-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,19,57Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.984-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,21,11Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.993-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,22,57Eivind Trym Wikshåland, IL Gular16.11.975-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,22,61Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.936-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
-----10--------------------
8,22,65Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.017-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,26,88Johannes Teigland, IL Gular17.04.958-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,27,23Andreas Iden, IL Gneist10.03.959-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,27,58Tore Akerlie, IL Gular19.02.9910-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,28,38Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.034-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,29,95Simen Gløgård Stensrud, Ullensaker/Kisa IL22.01.0511-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,32,40Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.971-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,32,52Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,33,77Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,33,99Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.983-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
-----20--------------------
8,34,52Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.024-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,34,7August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-18/19)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
8,35,05Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.036-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,37,16Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.0412-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,37,21Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.067-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,41,09Henrik Laukli, Strindheim IL08.04.018-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,43,42Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.985-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,44,57Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.066-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,45,05Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.917-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,48,53Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.928-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
-----30--------------------
8,53,99Magnus Øyen, Rindal IL26.04.079-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,55,26Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-18/19)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
8,56,60Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.0610-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,57,10Sivert Laukli, Strindheim IL25.05.9911-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,00,52Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.861Tromsø, Back on Track in May18.05.22
9,01,53Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.0512-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,01,90Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.049-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,05,24Øyvind Utengen, Bratsberg IL24.01.8913-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,05,39Bendik Støa-Aanensen, Bratsberg IL04.07.8714-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,06,29Oliver Sund, Ranheim IL01.10.0515-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
-----40--------------------
9,06,76Vegard Havn, Stord IL28.09.9710-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,11,15Bendik Blix, BUL-Tromsø Friidrett05.11.022Tromsø, Back on Track in May18.05.22
9,11,31Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.8617-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,12,35Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.0218-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,17,66Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.0311-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,19,08Håkon Holstad, IL Gular08.09.0112-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,19,26Harald Ihlebæk, Bækkelagets SK22.05.9613-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,19,70Mats Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.061 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
9,20,79Endre Wigaard, IL i BUL25.06.963Tromsø, Back on Track in May18.05.22
9,20,90Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.0414-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
-----50--------------------
9,21,24Håvard Tømmerdal, Bratsberg IL02.03.9319-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,22,90Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
9,25,82Svein Olav Krakstad, Spirit Friidrettsklubb11.11.811Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
9,28,31Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.0515-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,30,80Storm Kristoffer Veitsle, Nittedal IL15.02.062 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
9,33,21Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.0520-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,33,45Syver Brøste Nørstegård, Lesja IL08.05.031 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
9,38,48Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,41,08Kjetil Brårud, Snøgg Friidrett18.10.821 (MV40)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
9,41,09Ole Martin Vedøy, Spirit Friidrettsklubb25.03.812Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
-----60--------------------
9,41,17André Lenningsvik, Tromsø Løpeklubb11.05.964Tromsø, Back on Track in May18.05.22
9,42,83Sven Nevin, Strindheim IL04.07.0721-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,44,94Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.042Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
9,47,79Einar Sortland Sande, Spirit Friidrettsklubb23.02.903Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
9,48,1Stian Løkke Øvrebø, Kaupanger IL11.01.891Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,50,51Syver Rusten Dalen, Lillehammer IF09.02.051Gausdal, Vårstevne08.05.22
9,52,37Sebastian Børset, Rindal IL28.12.072-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,59,56Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.063Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
10,02,57Lukas Kampesveen, Gausdal FIK05.11.052Gausdal, Vårstevne08.05.22
10,05,01Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.984Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
-----70--------------------
10,11,08Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.041 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
10,11,43Marcus Danielsen, Hamar IL10.04.051 (G-17)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
10,12,16Ronny Ingebrigtsen, Bratsberg IL16.10.734-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,15,39Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.042 (G-18/19)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
10,16,71Thomas Norder, Tjøme løpeklubb15.02.985-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,17,68Mathias Heuer Thorstensen, Nittedal IL25.03.063 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
10,19,01Anders Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.064 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
10,32,29Fredrik Nilssen, Nittedal IL21.04.065 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
10,35,23Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
10,42,75Iver Bakke Sundnes, Nittedal IL02.01.066 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
-----80--------------------
10,44,3Amund Riiser, Sogndal IL08.07.771 (MV40)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
10,48,94Lars Harald Blikra, Strindheim IL19.03.607-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,54,09Bjarne Austad, Bratsberg IL24.09.748-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,56,40Stig Sjølstad, Strindheim IL06.09.789-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,56,90Daniel Kjønsvik, Kyrksæterøra IL08.06.0510-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
11,01,19Per-Einar Torbergsen, Bratsberg IL31.03.8011-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
11,02,21Per Sunde Rønning, Nittedal IL13.11.077 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
11,05,77Amund Kristoffer Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett21.04.071 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,18,3Simen Longva, Syril IL04.12.892Leikanger, Opningsstemne14.05.22
11,24,52Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
-----90--------------------
11,33,0Anders Johan Almås, Sogndal IL25.11.792 (MV40)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
11,54,10Simon Skjøstad, Kyrksæterøra IL18.11.0312-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
12,16,4Karl Jacob Sævil, Fana IL12.08.943Leikanger, Opningsstemne14.05.22
13,18,64Olav Hagland, GTI16.02.485Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,19,53Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.061Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
9,56,85Laimutis Verbliugevicius (LTU), Spirit Friidrettsklubb19.02.824Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
10,34,55Martin Dorber (GER), Strindheim IL28.06.906-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15,13Daniel Rubach Uglehus, NTG Tromsø25.05.031Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,03,47David Rubach Uglehus, NTG Tromsø14.01.061 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,07,05Julian Haagensen, NTG Tromsø07.04.062 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,07,12Brage Skille, NTG Tromsø29.08.063 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,02,03Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-fi-ASan Juan Capistrano/CA/USA, The Track Meet 202206.05.22
13,27,06Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.001-fi-AStockholm/SWE, Hoka Spåret 5000 m21.05.22
13,29,92Henrik Børkja Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.918-fi-APalo Alto/CA/USA, Payton Jordan Invitational29.04.22
13,57,57Marius Øyre Vedvik, IL Gular18.03.921-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,05,32Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.993-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,07,15Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.984-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,07,16Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.935-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,07,59Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.946-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,07,75Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.027-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,08,85Eivind Trym Wikshåland, IL Gular16.11.978-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----10--------------------
14,10,74Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.939-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,11,72Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.9210-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,18,40Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.0111-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,18,64Andreas Iden, IL Gneist10.03.9512-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,27,38Johannes Teigland, IL Gular17.04.9513-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,31,03Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.9614-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,43,21Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.921-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,43,48Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.022-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,43,63Robert Bergstå, Svarstad IL20.01.913-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,44,73Tore Akerlie, IL Gular19.02.994-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----20--------------------
14,49,24August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.045-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,55,47Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.946-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,55,88Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.947-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
15,02,69Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.038-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
15,23,95Haakon Engelsen Berg, Bøler IF17.01.921-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
15,37,44Eivind Klokkehaug, Sportsklubben Vidar27.07.912-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
15,43,26Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (G-18/19)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
15,49,76Petter Ellingsbø, Hamar IL28.09.001-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
15,50,81Kristian Frøyen, Kristiansand Løpeklubb16.08.934-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
15,53,27Knut Borkholm, IF Eiker-Kvikk07.06.022-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----30--------------------
16,11,37Magnus Warvik, Sportsklubben Vidar29.07.945-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
16,15,37Arve Listaul, Seljord IL31.12.941Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
16,16,76Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.043-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
16,22,45Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.952Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
16,22,60Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-17)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
16,38,49Vegard Horgen, Skarphedin IL09.01.032 (G-18/19)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
17,07,31David Stefan Riger, Oslostudentenes IK Friidrett04.08.016-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
17,09,25Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Sportsklubben Vidar05.02.877-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
17,09,75Ottar Andreas Grønvold, Moss IL10.09.828-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
17,44,43Marthon Hetland, Egersunds IK10.06.921Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
-----40--------------------
17,54,04Bård Henning Kvinen, Egersunds IK19.03.791 (MV40)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
17,58,00Jonas Roaldsvik Hagen, Bodø Bauta Løpeklubb11.12.001Bodø, Lagseriestevne18.05.22
17,59,60Erlend Rinden, Oslostudentenes IK Friidrett22.11.974-h3Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
18,32,18Harald Iversen Lædre, Egersunds IK09.04.802 (MV40)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
18,48,26Øyvind Espelund, Moss IL24.02.811Moss, Treningsstevne 104.05.22
18,54,16Leif Inge Nesvåg, Egersunds IK05.11.793 (MV40)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
19,12,16Bård Sundsli, Snøgg Friidrett29.07.933Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
19,39,93Martin Malmstrøm, Moss IL06.03.803Moss, Treningsstevne 104.05.22
19,47,48Thomas Hetland, Egersunds IK21.07.761 (MV45)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
19,47,51Helge Åse, Egersunds IK09.04.711 (MV50)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
-----50--------------------
19,51,49Anders Martinussen Pedersen, Moss IL04.09.854Moss, Treningsstevne 104.05.22
20,07,55Fredrik Andersen, Egersunds IK16.05.772 (MV45)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
20,20,25Øystein Jørgensborg, Egersunds IK27.11.712 (MV50)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
20,38,70Øystein Langseth, Rennebu IL04.05.862Bodø, Lagseriestevne18.05.22
20,46,00Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.651 (MV55)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
20,56,73William Takvam, Egersunds IK20.02.982Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
21,00,68Tom-André Haugen, Snøgg Friidrett05.09.861 (MV35)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
21,42,75Kim Rune Lia, Snøgg Friidrett15.12.862 (MV35)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
22,10,82Fredrik Nemeth Preus, Moss IL21.03.835Moss, Treningsstevne 104.05.22
23,12,89Morten Bye, Moss IL18.10.636Moss, Treningsstevne 104.05.22
-----60--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,01,46Awet Nftalem Kibrab (ERI), Ullensaker/Kisa IL09.05.952-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,35,39Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), Ullensaker/Kisa IL10.12.9515-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
15,32,32Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.069-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
15,40,97Magnus Højen (DEN), Sportsklubben Vidar15.08.933-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
17,25,96Dina Anjara Herilanto Randrianampiantsoa (MDG), Oslostudentenes IK Friidrett25.02.992-h3Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22

Ikke godkjente resultater
Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,57,38Vetle Nevland, Oslostudentenes IK Friidrett08.10.981-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
19,05,80Tore Lervik, Sportsklubben Vidar04.07.852-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
19,45,59Christoffer Skarle, Sportsklubben Vidar875-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
19,52,46Marius Hage, Sportsklubben Vidar12.05.947-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
19,56,24Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.888-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
20,34,85Aaron Møbius, ukjent8711-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
21,22,42Edvard Gjessing Bakken, Sportsklubben Vidar11.02.9414-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
21,33,76Kristian Werge, Sportsklubben Vidar13.03.9215-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,04,42Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981-h2Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
28,04,69Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.002-h2Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
28,11,71Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.033-h2Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
28,17,01Sigurd Ruud Skjeseth, Ullensaker/Kisa IL24.12.9610-fi-ALondon/GBR, Night of the 10,000m PBs14.05.22
28,20,39Henrik Børkja Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.914-h2Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
28,32,58Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.925-h2Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
28,35,79Per Svela, Ullensaker/Kisa IL19.03.926-h2Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
31,24,08Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.911-h1Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
31,46,68Sondre Øvre-Helland, T&IF Viking28.09.951Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
31,56,45Christopher Bergsagel Wiggen, IL Gular05.01.012Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
-----10--------------------
31,59,24Johannes Thomsen, Stord IL20.08.833Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
32,24,48Tage Augustson, Varegg IL17.11.894Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
32,44,71Kristian Frøyen, Kristiansand Løpeklubb16.08.932-h1Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
32,52,99André Seliussen, IL Gneist05.04.011Fana, Påskemilen - 10 000 meter bane14.04.22
32,58,42Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.945Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
33,05,87Knut Borkholm, IF Sturla07.06.023-h1Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,46(+0,1)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
14,81(-0,6)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
14,89(+0,6)Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.011Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
15,37(-1,1)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Fana, Karabinlekene 202214.05.22
16,42(+1,1)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
30,68(-2,7)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071 (G-15)Moss, Treningsstevne 104.05.22

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,32Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
39,33Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.002Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
44,50Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,32Andreas Dixon, Fana IL03.04.011Fana, Karabinlekene 202213.05.22
56,38Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031Ås, Åpningsstevne01.05.22
58,07Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011Larvik, Åpningsstevne11.05.22

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,11,72Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-17)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,13,70Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.031Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
9,15,91Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.022Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,44,73Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.501 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22
7,01,84Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.712 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22
7,01,92Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.443 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,45,79Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
18,39,67Arild Fotland, Søfteland TIL31.07.591 (MV)Bergen/La, Seriestevne11.05.22

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,42,49Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.051Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,27Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.052Dudince/SVK, Racewalking Tour Meeting Dudinska23.04.22
50,57Andreas Døske, Haugesund IL26.05.0340 (G-U20)Podebrady/CZE, Podebrady Race Walking02.04.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
1,95Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
1,85Michael Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.09.051Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,80Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
1,80Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
1,75Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
1,75Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
1,75Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,70Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.061 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
1,70Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
-----10--------------------
1,60Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
1,60Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.071 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,60Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,58Ulf Tudem, Tønsberg Friidrettsklubb25.09.511 (MV)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
1,58Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.071 (G-15)Stavanger, Jærcup19.05.22
1,55Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.051 (G-17)Stavanger, Jærcup19.05.22
1,50Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-16)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
1,50Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.071 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
1,46Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051 (G-17)Gausdal, Vårstevne08.05.22
1,37Johan Felde Hasund, Syril IL31.08.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
-----20--------------------
1,30Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.072 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Jokubas Normantas (LTU), Askim IF04.11.051 (G-17)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,75Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Austin/TX/USA, 94th Clyde Littlefield Texas Relays26.03.22
5,65Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012Austin/TX/USA, 94th Clyde Littlefield Texas Relays26.03.22
5,05Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
4,70Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
4,65Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
4,50Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.042 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
4,40Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021Fana, Karabinlekene 202214.05.22
3,80Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
3,70Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
3,20Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071 (G-15)Moss, Treningsstevne 104.05.22
-----10--------------------
2,60Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL09.11.621 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22
2,50Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.662 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22
2,50Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
2,40Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.713 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22
2,40Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.071 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
2,20Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.071 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89(+1,5)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011Greveskogen, Seriestevne14.05.22
7,74(+1,3)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02(-)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
7,49(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962Greveskogen, Seriestevne14.05.22
6,92(-0,7)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01(-)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
6,53(+1,1)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
6,50(+1,3)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053Greveskogen, Seriestevne14.05.22
6,38(-0,4)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (G-17)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
6,33(+1,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.04(-)Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
6,13(+0,1)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-18/19)Sande, Treningsstevne16.05.22
6,10(+0,0)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
-----10--------------------
6,01(+0,4)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
5,98(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.04(-)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
5,93(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.064Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
5,85(+2,0)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.05(-)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
5,81(+0,8)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-17)Ås, Åpningsstevne01.05.22
5,70(+1,8)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-16)Sande, Treningsstevne16.05.22
5,68(+1,7)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
5,65(+1,2)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
5,55(+1,5)André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.02(-)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
5,54(+1,8)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.072 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----20--------------------
5,50(+1,9)Åsmund Frøyen, Kristiansands IF Friidrett06.01.021 (G-U23)Kristiansand, Treningsstevne06.05.22
5,49(+0,9)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.92(-)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
5,45(+1,3)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
5,40(+0,9)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
5,40(+0,0)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne05.05.22
5,40(+0,2)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (MS-Para)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
5,35(+1,4)Markus Giörtz, IL Sandvin061 (G-15)Sande, Treningsstevne16.05.22
5,33(+1,1)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.042 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
5,30(+0,0)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett20.10.061 (G-16)Ski, Klubbstevne 03.05.22
5,27(+1,4)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-17)Moss, Treningsstevne 104.05.22
-----30--------------------
5,27(+1,5)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
5,24(-0,7)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
5,22(+1,2)Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.053Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
5,20(+0,7)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne05.05.22
5,11(+1,4)Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.731 (MV45)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
5,10(+1,1)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-16)Sande, Treningsstevne16.05.22
5,05(+0,0)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
5,00(+1,9)Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,96(+0,8)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-15)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
4,94(+0,0)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----40--------------------
4,92(+1,9)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.043Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
4,86(+1,8)Knut Halvor Amdal, Gjesdal IL06.10.07(-)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
4,73(+0,0)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
4,72(+1,5)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne05.05.22
4,60(+1,7)Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.942 (MS-Para)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
4,58(+0,3)Nathaniel Laukhammer Trobe, Moss IL13.05.052 (G-17)Moss, Treningsstevne 104.05.22
4,58(+1,2)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.06(-)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,56(+0,0)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
4,45(+0,0)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.071 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
4,42(-0,7)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.072 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
-----50--------------------
4,40(+1,8)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.06(-)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,33(+0,4)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
4,27(-0,1)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.053 (G-17)Moss, Treningsstevne 104.05.22
4,19(+0,9)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
4,18(+1,8)Jon Joel Halvorsen, Tønsberg Friidrettsklubb28.07.071 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne10.05.22
4,16(-0,1)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
4,15(+1,8)Leo Sebastian Evensen Røskaft, Byåsen IL17.08.072 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
3,95(+1,6)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.072 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
3,77(+0,2)Sander Eimo, Moss IL22.09.054 (G-17)Moss, Treningsstevne 104.05.22
3,70(+0,0)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.074 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----60--------------------
3,67(+1,5)Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.07(-)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
3,53(+0,0)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.075 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,64(-0,2)Eric Mark Banman (CAN), ISS05.11.051 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,77(+2,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
7,70(+2,1)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
6,61(+4,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
6,54(+2,5)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-18/19)Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
6,34(+3,7)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
6,20(+3,3)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051 (G-17)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
6,18(+2,6)Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
6,15(+2,4)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.043Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
6,02(+2,9)Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
6,02(+2,1)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
5,74(+2,5)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
5,62(+2,8)André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.022Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
5,07(+2,3)Knut Halvor Amdal, Gjesdal IL06.10.074Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
4,76(+2,3)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.062 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,42(+2,5)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.063 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,24(+2,3)Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.071 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
3,98(+2,2)Johan Felde Hasund, Syril IL31.08.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,86(-0,2)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.011Fana, Karabinlekene 202215.05.22
14,84(+1,5)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002Fana, Karabinlekene 202215.05.22
14,60(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
13,78(+1,8)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,22(+1,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,14(+1,0)Herman Rosenkilde, Fana IL08.10.032 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,03(+1,6)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051 (G-17)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,01(+1,5)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031 (G-18/19)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
12,15(+0,1)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
11,03(-2,0)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
-----10--------------------
10,06(+1,4)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
9,74(+2,0)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
8,41(+1,3)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,73(+5,9)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.071 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,63Marcus Thomsen, Norna-Salhus IL07.01.983Leiria/POR, European Athletics Throwing Cup 202213.03.22
15,11Stig Ove Dahlen Selnes, Namsen Friidrettsforening19.07.941Stjørdal, Seriestevne01.05.22
14,68Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open08.05.22
14,32Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.042Stjørdal, Seriestevne30.04.22
14,25Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
13,84Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
13,83Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.032Stjørdal, Seriestevne01.05.22
12,91Alexander Nilsson, Askim IF17.01.701Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
12,55Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021Fana, Karabinlekene 202215.05.22
11,30Stein Fossen, IL Fri03.11.681Knarvik, Seriestevne26.04.22
-----10--------------------
11,07Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Ås, Åpningsstevne01.05.22
10,97Marius Gannsen, GTI19.03.641Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
10,96Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.012Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,94Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.701Brandbu, GAST-stevne07.05.22
10,67Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.661Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
10,47Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Bømlo, Seriestevne05.05.22
10,13Kaj-Robin Weslien, Kongsberg IF06.04.822Ås, Åpningsstevne01.05.22
9,80Joakim Hermansen, Vindbjart Friidrett16.02.971Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
9,78Fredrik Gudheim Haraldstad, BUL-Tromsø Friidrett01.04.001Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,60Lars Espedal, Sandnes IL10.10.942Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
-----20--------------------
9,22Kristian Seiersten, Ås IL07.09.763Ås, Åpningsstevne01.05.22
8,95Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, Seriestevne25.04.22
8,83Knut Henry Dahlgren, GTI02.05.631 (MV55)Stavanger, Veteran kaststevne 126.04.22
8,64Tore Drange, GTI14.09.561 (MV65)Stavanger, Veteran kaststevne 210.05.22
8,21Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.713Brandbu, GAST-stevne07.05.22
8,01Sondre Båsen Eriksen, Modum FIK02.06.861Geithus, Kastkarusell27.04.22
7,88Terje Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.562Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
7,26Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.563Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
5,87Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.042Ålesund, Seriestevne25.04.22

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,28Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Knarvik, AKS Leikane 202222.05.22
50,60Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
49,13Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Lambertseter, Vårkast21.04.22
48,29Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.021Fana, Karabinlekene 202215.05.22
43,71Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.022Fana, Karabinlekene 202215.05.22
43,67Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
42,56Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.041Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
37,75Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Arna, Arna kastkarusell 130.04.22
35,12Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.701Brandbu, GAST-stevne07.05.22
33,78Per Marius Hole, Ros IL12.06.891 (MV30)Røyken, Spikkestad Open18.04.22
-----10--------------------
33,78Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.013Fana, Karabinlekene 202215.05.22
31,70Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.912Knarvik, AKS Leikane 202222.05.22
29,76Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
28,80Stein Fossen, IL Fri03.11.681Knarvik, Seriestevne26.03.22
28,78Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Brandbu, GAST-stevne07.05.22
27,82Lars Widar Nygaard, Ås IL20.04.773Ås, Mai-kaststevne11.05.22
27,53Sondre Båsen Eriksen, Modum FIK02.06.861Geithus, Kastkarusell27.04.22
27,01Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.663Brandbu, GAST-stevne07.05.22
26,94Lars Espedal, Sandnes IL10.10.941Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
26,00Espen Bergstrøm, Idrettsforeningen Ørn15.09.861 (MV35)Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner25.03.22
-----20--------------------
24,89Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV45)Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner25.03.22
24,35Terje Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.564Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
16,63Svein Olav Krakstad, Spirit Friidrettsklubb11.11.811 (MV40)Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner25.03.22
14,50Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.822 (MV40)Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner25.03.22

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
77,93Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Gloppen, Nasjonalt sleggestemne21.05.22
73,41Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.972Gloppen, Nasjonalt sleggestemne21.05.22
67,75Jon Nerdal, Norna-Salhus IL17.02.962Baton Rouge/LA/USA, LSU Joe May Invitational09.04.22
63,83Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.0111 (G-U23)Leiria/POR, European Athletics Throwing Cup 202212.03.22
56,59Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.005Bålsta/SWE, Vårkastet14.05.22
53,00Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Aremark, Seriestevne23.04.22
44,22Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.022Fana, Karabinlekene 202213.05.22
39,39Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.701 (MV50)Sandefjord, Kaststevne veteraner13.03.22
38,42Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601 (MV60)Bergen, Skansemyren kastkarusell 307.05.22
34,34Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.961Bergen/La, Seriestevne27.04.22
-----10--------------------
33,26Marius Gannsen, GTI19.03.641 (MV55)Stavanger, Veteran kaststevne 321.05.22
33,10Stein Fossen, IL Fri03.11.681Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
24,09Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.662Brandbu, GAST-stevne07.05.22
23,48Sondre Båsen Eriksen, Modum FIK02.06.861Geithus, Kastkarusell27.04.22
23,13Espen Bergstrøm, Idrettsforeningen Ørn15.09.861 (MV35)Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner25.03.22
22,62Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV45)Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner25.03.22
22,62Kristoffer Reigstad, Osterøy IL27.05.801 (MV40)Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner25.03.22

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
66,99Kasper Sagen, IL i BUL19.04.997-grpB Leiria/POR, European Athletics Throwing Cup 202213.03.22
62,62Benjamin Gressløs, Sarpsborg IL04.12.021Halden, Treningsstevne10.05.22
61,55Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
61,53Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.021Nittedal, Nasjonal kastsamling21.05.22
61,21Tommi Pasanen, Halden IL07.02.042Nittedal, Nasjonal kastsamling21.05.22
61,12Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.013Nittedal, Nasjonal kastsamling21.05.22
60,83Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
60,10Vebjørn Kaldahl Bottenvik, Bryne FIK13.01.951Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
59,76Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.982Halden, Treningsstevne10.05.22
57,66Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.025Nittedal, Nasjonal kastsamling21.05.22
-----10--------------------
55,32Fredrik Gudheim Haraldstad, BUL-Tromsø Friidrett01.04.001Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
49,46Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.016Nittedal, Nasjonal kastsamling21.05.22
49,25Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Bergen, Skansemyren kastkarusell 102.04.22
48,67Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
37,68Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
35,96Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041 (G-18/19)Stavanger, Jærcup19.05.22
34,16Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
33,32Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
28,66Lars Espedal, Sandnes IL10.10.942Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
24,11Stein Fossen, IL Fri03.11.681Knarvik, Seriestevne26.03.22
-----20--------------------
23,64Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.061Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,92Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.701 (MV50)Arendal, Torsdagsstevne12.05.22
11,57Stein Fossen, IL Fri03.11.681Bergen, Skansemyren kastkarusell 223.04.22
10,69Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601 (MV60)Bergen, Skansemyren kastkarusell 307.05.22
8,88Espen Bergstrøm, Idrettsforeningen Ørn15.09.861 (MV35)Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner25.03.22
5,25Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV45)Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner25.03.22

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8307Markus Rooth, IK Tjalve
10,90(+0,3)-7,70(+2,1)-14,25-1,95-49,52-14,46(+0,1)-45,80-5,05-60,83-4,33,08
22.12.011Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
8298Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
11,17(-0,5)-7,77(+2,1)-13,84-2,16-48,76-14,81(-0,6)-43,67-4,65-61,55-4,29,11
31.05.022Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2080Stein Fossen, IL Fri
32,39 10,85 28,80 24,11 10,79
03.11.681Knarvik, Seriestevne26.03.22

Total requesttime: 1.7385449409485 seconds