Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,04(+1,5)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
7,25(+1,7)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Drøbak, Drøbakslekene19.06.21
7,26(-1,7)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011-h1Greveskogen, Seriestevne29.05.21
7,29(+0,7)Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.981Arna, Askokarusellen09.06.21
7,32(-0,6)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892-h2Greveskogen, Seriestevne29.05.21
7,32(-0,6)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
7,35(+1,8)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-17)Notodden, Klubbstevne 321.04.21
7,41(+0,2)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.043-h2Petrer/ESP, III Control Provincial Federado Alicante Absoluto P.C.16.02.21
7,41(+1,8)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031 (G-18/19)Grimstad, Klubbstevne27.05.21
7,41(-1,7)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051 (G-16)Greveskogen, Seriestevne29.05.21
-----10--------------------
7,41(+1,8)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (MJ)Arna, Askokarusellen05.07.21
7,43(-1,5)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-18/19)Fana, Framolekene 202129.05.21
7.43(+0,0)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (MJ)Arna, Askokarusellen09.06.21
7,45(-0,6)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
7,48(-1,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011Florø, SSF-leikane05.06.21
7,49(+1,1)Eirik Natvik, Stord IL04.02.051-h6 (G-16)Leirvik, Seriestemne05.05.21
7,50(+1,7)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.061 (G-15)Drøbak, Drøbakslekene19.06.21
7,52(+1,8)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.052 (MJ)Arna, Askokarusellen05.07.21
7,53(+0,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
7,53(+0,7)Nii Mensah Narh, GTI28.01.982Arna, Askokarusellen09.06.21
-----20--------------------
7,53(+1,9)Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.871Osterøy, HTB karusell 228.06.21
7,55(-0,2)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041 (G-17)Grimstad, Klubbstevne20.05.21
7,55(+1,7)Arian Gjersdal Johansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett20.10.041 (G-17)Drøbak, Drøbakslekene19.06.21
7,56(+1,8)Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032 (G-18/19)Grimstad, Klubbstevne27.05.21
7,59(+1,5)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
7,59(-1,6)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.061 (G-15)Lillestrøm, Klubbstevne12.06.21
7,61(-0,6)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
7,62(+1,5)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
7,63(+0,8)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052 (G-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
7,64(-0,3)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041-h1 (G-17)Asker, Askerlekene 202106.06.21
-----30--------------------
7,67(+1,5)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
7,67(+0,1)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.031 (G-18/19)Jessheim, UKI Klubbstevne 203.06.21
7,71(-0,6)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032-h2 (G-18/19)Greveskogen, Seriestevne29.05.21
7,73(-0,3)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042-h1 (G-17)Asker, Askerlekene 202106.06.21
7,74(-1,5)John Arild Torkelsen, Stord IL11.02.022 (G-18/19)Fana, Framolekene 202129.05.21
7,74(-0,2)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-h2 (G-15)Overhalla, Seriestevne05.06.21
7,77(-0,4)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 215.06.21
7,77(+1,8)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.063 (MJ)Arna, Askokarusellen05.07.21
7,80(+0,5)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.871-h9Bergen/La, Seriestevne02.06.21
7,80(+1,4)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.051 (G-16)Moss, Treningsstevne02.06.21
-----40--------------------
7,82(+0,4)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031-h6 (G-18)Leirvik, Seriestemne23.04.21
7,83(-1,7)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041 (G-17)Greveskogen, Seriestevne29.05.21
7,83(-0,3)Robert Andrè Moldestad, Gloppen Friidrettslag04.01.001Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
7,84(-1,7)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.041 (G-17)Fana, Framolekene 202129.05.21
7,85(-1,5)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.062 (G-15)Fana, Framolekene 202129.05.21
7,85(-1,5)Vegard Rinde, Fana IL03.01.063 (G-15)Fana, Framolekene 202129.05.21
7,90(+0,7)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 202106.06.21
7,91(+1,9)Håkon Lund, Norna-Salhus IL25.03.061-fi (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
7,91(-0,7)Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-14/15)Bergen, Skansen Athletics 215.06.21
7,95(+0,7)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.062-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 202106.06.21
-----50--------------------
7,96(+1,7)Sondre Andersen, Surnadal IL17.06.061 (G-15)Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
8,04(+0,1)Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.051 (G-16)Jessheim, UKI Klubbstevne 203.06.21
8,04(-0,4)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.052 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 215.06.21
8,06(-1,7)Magnus Andersland, Fana IL30.07.052 (G-16)Fana, Framolekene 202129.05.21
8,11(+1,5)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.032 (G-18/19)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
8,11(-0,4)Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.053 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 215.06.21
8,12(+0,7)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.063-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 202106.06.21
8,17(-0,5)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
8,19(+1,7)Jo Lasse Bøe, Surnadal IL06.04.062 (G-15)Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
8,20(-0,5)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.062 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
-----60--------------------
8,22(+0,0)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971-h1Bergen/La, Hopp u/t19.05.21
8,22(-0,3)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.051 (G-16)Asker, Askerlekene 202106.06.21
8,24(+1,1)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-18)Voss, Seriestemne05.05.21
8,26(-0,6)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.055Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
8,28(+0,2)Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.061 (G-14)Lye, Treningsstevne27.05.21
8,29(-0,5)Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.063 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
8,30(-0,4)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne06.05.21
8,30(+0,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.064 (MJ)Arna, Askokarusellen09.06.21
8,30(-2,7)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 316.06.21
8,32(-1,7)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV55)Greveskogen, Seriestevne29.05.21
-----70--------------------
8,35(+1,4)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Seriestevne08.05.21
8,37(-1,8)Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.061 (G-15)Greveskogen, Seriestevne29.05.21
8,45(+1,9)Henrik Bjørndal, Norna-Salhus IL28.10.062-fi (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
8,52(-0,5)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.065 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
8,57(+1,9)Sadalla Badwy Sadallah Swerki, Norna-Salhus IL07.11.063-fi (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
8,58(-1,3)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611Fagernes, Treningsstevne28.05.21
8,60(-1,5)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.065 (G-15)Fana, Framolekene 202129.05.21
8,62(+0,8)Lyndon Palmer, Nittedal IL05.06.051 (G-16)Nittedal, Klubbstevne 129.04.21
8,63(+0,7)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.064-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 202106.06.21
8,67(+1,1)Andreas Andalsvik Økland, Voss IL02.02.041 (G-17)Voss, Seriestemne05.05.21
-----80--------------------
8,71(-3,2)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911-h2Osterøy, HTB karusell 110.05.21
8,71(+1,3)Andreas Hagen, Norna-Salhus IL27.05.062-h2 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
8,74(-1,2)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.061 (G-15)Lyngdal, Treningsstevne06.05.21
8,74(-0,6)Anders Kihle Balstad, Jardar IL31.07.806Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
8,75(+0,6)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062-h7 (G-15)Bergen/La, Seriestevne02.06.21
8,77(+0,5)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.622-h9 (MV)Bergen/La, Seriestevne02.06.21
8,79(+0,3)Oliver Brudvik, Norna-Salhus IL29.07.061-h5 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
8,88(+0,3)Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.061-h1 (G-15)Overhalla, Seriestevne05.06.21
8,89(+1,5)Tobias Natland, Ask Friidrett04.02.052 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
8,90(+1,7)Andreas Kalset Jensen, IL Norodd051 (G-16)Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
-----90--------------------
8,90(+1,2)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV)Arna, Askokarusellen20.05.21
8,92(-2,7)Stian André Mjøs, Ask Friidrett30.11.053 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 316.06.21
8,93(+1,7)Theo Knudsen, IL Norodd21.09.061 (G-14)Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
8,95(-1,8)Isak Bøthun, Sogndal IL04.03.061 (G-15)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
8,95(+0,7)Eskil Dahl Marstein, Gui Sportsklubb07.11.065-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 202106.06.21
9,05(-0,1)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.492 (MV)Arna, Askokarusellen05.07.21
9,06(+1,9)Henry Kim Quang Nguyen, Norna-Salhus IL15.02.067-fi (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
9,11(+1,2)Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.572 (MV)Arna, Askokarusellen20.05.21
9,15(+1,5)Oskar Natland, Ask Friidrett04.02.053 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
9,15(+0,5)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.663-h9 (MV)Bergen/La, Seriestevne02.06.21
-----100--------------------
9,24(+1,1,)Theo Nordahl Johannessen, Norna-Salhus IL27.04.062-h6 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
9,25(+1,1,)Fredrik Simonsen, Norna-Salhus IL063-h6 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
9,26(+0,0)Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.003-h1Bergen/La, Hopp u/t19.05.21
9,32(+1,7)Lukas Fjerstad, Surnadal IL17.02.063 (G-15)Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
9,41(-0,5)Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.066 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
9,47(+0,3)Preben Våmartveit Eriksen, Norna-Salhus IL13.07.062-h5 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
9,48(+1,3)Adrian Skistad Nystad, Norna-Salhus IL29.05.062-h3 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
9,70(+1,3)Sander Seljelid, Norna-Salhus IL02.01.063-h3 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
9,79(-1,8)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062-h1 (G-15)Bergen/La, Seriestevne16.06.21
9,81(+1,2)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.483 (MV)Arna, Askokarusellen20.05.21
-----110--------------------
9,88(+0,3)Sander Gjelsvik Hope, Norna-Salhus IL22.02.063-h5 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
9,93(+0,5)Roger Larsen, IL Fri19.09.502 (MV)Arna, Askokarusellen09.06.21
9,94(+0,0)Henrik Pahr Follesø, Norna-Salhus IL061-h4 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
10,00(+1,3)Magnus Smørdal Kvamme, Norna-Salhus IL28.09.064-h3 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
10,51(+1,1,)William Askeland Petersen, Norna-Salhus IL28.11.064-h6 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
10,51(+0,3)Nicolai Klemmetsen Dale, Norna-Salhus IL24.03.064-h5 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
10,74(-1,7)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Greveskogen, Seriestevne29.05.21
11,05(-3,2)John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.442-h2 (MV75)Osterøy, HTB karusell 110.05.21
11,12(+1,3)Sander Myking Hana, Norna-Salhus IL24.03.063-h2 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
11,69(+0,3)Birk Viking Fjelland, Norna-Salhus IL14.11.065-h5 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
-----120--------------------
12,01(+0,0)Askil Magnus Natås, Norna-Salhus IL063-h4 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
13,43(+0,0)Geir Ove Eide, Norna-Salhus IL064-h4 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,39(+0,8)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-17)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
7,51(-0,2)Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-15)Grimstad, Klubbstevne20.05.21
8,62(+1,9)Yabets Yaliso Yaya (ETH), Norna-Salhus IL15.02.064-fi (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
11,73(+0,0)Houssam Maamoun Khallouf (SYR), Norna-Salhus IL062-h4 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2(+0,3)Erik Kårvatn, Todalen IL07.03.031 (G-18/19)Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
10,1(ok)Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601 (MV60)Ostereidet, Seriestemne22.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,9(+3,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
7,22(+2,7)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051Sandnes, SI-stevne 210.06.21
7,27(+2,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.05.21
7,3(+2,7)Oskar Opdøl, Ålesund Friidrettsklubb06.07.031 (G-18)Ålesund, Friidrettskarusell14.06.21
7,3(+4,6)Eskil Gauslaa-Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.032 (G-18)Ålesund, Friidrettskarusell14.06.21
7,31(+2,9)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.045-h1 (G-U18)La Nucia/ESP, Criterium Autonómico Sub18 de Carreras PC06.03.21
7,34(+2,4)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 226.05.21
7,55(+2,8)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041-fi (G-17)Asker, Askerlekene 202104.06.21
7,6(+2,7)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041 (G-17)Ålesund, Friidrettskarusell14.06.21
7,64(+2,8)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042-fi (G-17)Asker, Askerlekene 202104.06.21
7,65(+3,7)Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne06.05.21
7,80(+2,1)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061-fi (G-15)Asker, Askerlekene 202104.06.21
7,81(+2,7)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922Sandnes, SI-stevne 210.06.21
7,90(+2,1)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.062-fi (G-15)Asker, Askerlekene 202104.06.21
7,91(+3,1)Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
7,92(+2,4)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.051 (G-16)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 226.05.21
7,94(+3,1)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV55)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
8,12(+3,7)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne06.05.21
8,25(+2,2)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.05.21
8,58(+2,1)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.063-fi (G-15)Asker, Askerlekene 202104.06.21
8,65(+2,2)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.05.21
8,72(+5,2)Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.061 (G-15)Overhalla, Seriestevne 315.07.21
8,74(+2,2)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.05.21
9,1(+4,2)Mats Stige, Ålesund Friidrettsklubb19.09.061 (G-15)Ålesund, Friidrettskarusell14.06.21
9,79(+2,4)Heine Nordahl Johannessen, Norna-Salhus IL27.04.063-h1 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
10,07(+2,4)Andreas Torsvik Slethaug, Norna-Salhus IL25.02.064-h1 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
10,41(+3,1)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Greveskogen, Seriestevne19.07.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,88Hakim Andersen, Fana IL16.01.061-h1 (G-15/19)Fana, Fana Intern01.06.21
7,92Tage Horn, Gui Sportsklubb26.08.041 (G-17)Heggedal, Klubbstevne31.05.21
8,18Kristian Elias Koppang, Gui Sportsklubb19.10.042 (G-17)Heggedal, Klubbstevne31.05.21
8,22Luka Snorrason, Gui Sportsklubb27.01.043 (G-17)Heggedal, Klubbstevne31.05.21
8,24Niklas Liland, Fana IL04.11.042-h1 (G-15/19)Fana, Fana Intern01.06.21
8,35Johan Fridtjof Rosenberg, Gui Sportsklubb30.11.044 (G-17)Heggedal, Klubbstevne31.05.21
8,7Jokubas Normantas, Askim IF04.11.051 (G-16)Askim, Treningsstevne14.06.21
8,78Tobias Nordtveit Knudsen, Gui Sportsklubb15.05.061 (G-15)Heggedal, Klubbstevne31.05.21
8,8Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
8,9Bjørn Arne Kristiansen, Heggedal FIK27.06.681 (MV50)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
8,98Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.662-h3 (MV)Bergen/La, Seriestevne09.06.21
9,1Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
10,51Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.603-h3 (MV)Bergen/La, Seriestevne09.06.21
13,4John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,71(+0,5)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-17)Asker, Kretsstevne 126.05.21
9,76(+0,5)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-17)Asker, Kretsstevne 126.05.21
9,83(+0,5)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043 (G-17)Asker, Kretsstevne 126.05.21
10,12(+0,5)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.054 (G-17)Asker, Kretsstevne 126.05.21
10,30(-0,1)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-U23)Ravnanger, Klubbstevne 205.05.21
10,38(+0,5)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.065 (G-17)Asker, Kretsstevne 126.05.21
13,65(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063-h1 (G-15)Bergen/La, Seriestevne28.04.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,39(+1,9)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.983-fi Kuortane/FIN, Motonet GP26.06.21
10,40(+1,5)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-h5Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
10,47(+1,7)Even Meinseth, IL Gular22.05.962-sf2Granada/ESP, VI Meeting Paco Sánchez Vargas30.05.21
10,58(+0,2)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
10,68(+0,2)Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.002Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
10,69(+1,6)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h6Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
10,70(+0,2)Even Pettersen, IL Tyrving12.10.933Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
10,74(+1,6)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-18/19)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
10,75(+0,7)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
10,78(+0,2)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.965Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
-----10--------------------
10,85(+1,5)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.985-h5Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
10,87(+1,6)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.013-h6Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
10,88(+1,2)Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.981-h1Leikvang, Norna 307.06.21
10,88(+1,8)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.891-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
10,89(+0,8)Martin Roe, IL Fri01.04.92DArona/ESP, Meeting Internacional Arona12.06.21
10,89(+1,8)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.032-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
10,92(+1,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-fi (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
10,95(-0,7)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 202115.05.21
10,98(+0,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGötzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21
10,98(+1,2)Tor-Junor Kringstad Vedde, IL Gular07.06.971-h1Leikvang, Norna 307.06.21
-----20--------------------
10,99(+1,0)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001-fi-ARock Hill/SC/USA, Winthrop Opener27.02.21
11,00(-0,4)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.942-h2Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
11,00(+0,4)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.003-fi Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
11,00(+1,5)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.972-h3Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,03(-0,7)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
11,03(+1,6)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.957-h6Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,05(-0,2)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961-h1Trondheim, Sommerliga02.06.21
11,05(+1,8)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,05(+1,8)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.054-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,06(+1,4)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21
-----30--------------------
11,06(+0,7)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h1Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
11,06(+0,4)Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.953-h3Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
11,11(+1,3)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.862-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
11,12(+1,5)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.993-h3Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,12(+1,5)Jørgen Evensen Lund, Raufoss Idrettslag Friidrett05.05.034-h3Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,14(+1,4)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-16)Steinkjer, KM bane 202103.07.21
11,15(+1,0)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.022-fi (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,16(+1,3)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
11,16(+1,0)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033-fi (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,16(+1,5)Ole Martin Flatjord, IL Gneist14.09.945-h3Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
-----40--------------------
11,16(-0,1)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h5Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
11,18(+1,5)Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.986-h3Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,21(+0,9)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031Overhalla, Seriestevne05.06.21
11,22(+1,6)Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00DDuluth/MN/USA, NSIC Outdoor Track & FIeld Championships13.05.21
11,22(+1,6)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.995-h1Nerja/ESP, Control Extraordinario Nerja08.06.21
11,23(+0,6)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041-fi (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,23(+1,5)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.997-h3Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,24(+1,3)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
11,24(+1,1)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h5Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,27(+0,5)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
-----50--------------------
11,28(+0,8)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h1 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,29(+0,7)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h2Leikvang, Norna 111.05.21
11,29(+1,2)Simon Grimstad, Dimna IL08.02.993-h1Leikvang, Norna 307.06.21
11,29(+1,1)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,31(-1,3)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012Greveskogen, Seriestevne13.05.21
11,32(+1,0)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.034-fi (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,34(+1,5)August Hemstad, Moelven IL12.04.028-h3Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,35(+1,3)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
11,35(+1,2)Sebastian Plows, IL Gular29.11.012-h1Leikvang, Norna 307.06.21
11,36(+1,1)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.032-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
-----60--------------------
11,36(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.035-fi (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,36(-1,0)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
11,37(+0,0)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,38(+0,7)Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.011-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
11,38(-0,1)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.052-h5Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
11,39(+1,1)Peter Svoren, IL Tyrving18.04.014-h5Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,42(+1,8)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.052Sandnes, SI-stevne27.05.21
11,42(+0,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,42(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,42(+1,1)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.013-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
-----70--------------------
11,43(-0,1)Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.005-h5Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
11,44(+1,4)Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021-h1Steinkjer, KM bane 202103.07.21
11,45(-0,2)Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.014-h1Trondheim, Sommerliga02.06.21
11,45(+1,3)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,45(+1,3)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,47(-0,2)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.025-h1Trondheim, Sommerliga02.06.21
11,47(+1,5)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031 (G-18/19)Sande, Treningsstevne06.06.21
11,48(+0,8)Marius Eidsli, Ranheim IL07.09.042-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,48(+1,5)Christian Wright, IL Tyrving17.03.061-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,49(+1,3)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.037-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
-----80--------------------
11,50(+0,8)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 112.05.21
11,50(+0,8)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043-h1 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,50(+1,5)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.042-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,53(+0,5)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,54(+0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-18/19)Knarvik, AKS-Leikane 202122.05.21
11,54(+1,2)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.021 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
11,54(+1,5)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.033-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,54(+1,3)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.024-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,55(-0,1)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
11,55(+1,5)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033 (G-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
-----90--------------------
11,55(+1,8)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,55(+1,8)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,56(+0,4)Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.051 (G-16)Knarvik, AKS-Leikane 202122.05.21
11,56(+0,1)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.033-h2Nadderud, Treningsstevne07.06.21
11,57(+2,0)Simon Stornes, IL i BUL14.07.042 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,57(+1,3)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.055-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,58(-1,0)Sture Måseide, Dimna IL17.05.002-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
11,59(+1,4)Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012Larvik, Treningsstevne28.04.21
11,59(+0,8)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.044-h1 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,60(+1,1)Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.004-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
-----100--------------------
11,61(-0,6)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.024 (G-18/19)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
11,61(-0,6)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.024 (G-18/19)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
11,62(-0,4)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.023-h4Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,63(+0,9)Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.952-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,64(+1,2)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.003-h1Leikvang, Norna 307.06.21
11,64(+0,0)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.062 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,64(+0,8)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,64(-0,6)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
11,65(-0,4)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.034-h2 (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,66(+0,7)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034-h2Leikvang, Norna 111.05.21
-----110--------------------
11,66(+1,1)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-17)Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
11,66(-2,0)Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.032 (G-18/19)Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
11,66(+1,0)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.027-fi (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,66(+1,5)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.765-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,67(+1,1)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032 (G-18/19)Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
11,68(+1,4)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.043-h1Steinkjer, KM bane 202103.07.21
11,68(-1,0)Ludvig Elias Engen, Fredrikstad IF23.01.014-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
11,69(+0,3)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21
11,69(-0,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-h4Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,69(+0,7)Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.003-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
-----120--------------------
11,71(+1,1)Paul-Louis O'Rock, Moelven IL13.04.895-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,72(-0,6)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.026 (G-18/19)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
11,72(+1,3)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.032-h2Sandnes, SI-stevne 210.06.21
11,72(+0,8)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.042-h1 (G-17)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
11,73(-2,3)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne13.05.21
11,73(+0,5)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.063 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
11,73(+0,9)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041-h2 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202104.06.21
11,73(+0,9)Bård Venholen, Hamar IL11.04.753-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,75(+1,4)Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.041 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21
11,75(+0,6)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.047-fi (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
-----130--------------------
11,76(-2,3)Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.002Kristiansand, Treningsstevne13.05.21
11,76(-1,0)Kim Kamanzi, IL Tyrving24.03.015-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
11,77(+0,3)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.772 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21
11,77(+1,6)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051 (G-16)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
11,78(+1,1)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.016-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,79(-0,2)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.022-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
11,80(+1,6)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.041 (G-17)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
11,82(-2,6)Tobias Johansen, IK Hind22.08.032 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
11,82(+1,3)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-17)Larvik, Treningsstevne15.06.21
11,82(-0,2)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.043-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
-----140--------------------
11,83(+0,0)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.063 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,84(+2,0)Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.051 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
11,84(+1,6)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 202130.05.21
11,84(-3,2)Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051 (G-16)Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
11,84(+1,8)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,85(-0,4)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.052 (G-16)Sande, KM for Buskerud19.06.21
11,85(+1,2)Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.033 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
11,86(+1,5)Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-16)Fana, Framolekene 202130.05.21
11,86(+1,6)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 202130.05.21
11,86(+1,4)Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
-----150--------------------
11,88(+0,5)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,88(-0,6)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
11,89(+0,2)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.045-fi (G-15/19)Haugesund, Mailekene 202115.05.21
11,89(+0,4)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.873-h2Fana, Framolekene 202130.05.21
11,89(+0,9)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042-h2 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202104.06.21
11,90(+2,0)Sindre Kibsgaard Andersen, Otra IL26.01.013 (G-18/19)Kristiansand, Nasjonalt stevne18.04.21
11,90(+2,0)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051-h1Leikvang, Norna 111.05.21
11,91(-1,4)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
11,91(+1,8)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.055 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,91(+1,6)Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.871Osterøy, HTB karusell 228.06.21
-----160--------------------
11,92(-0,3)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
11,92(-0,2)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
11,93(+1,1)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.927-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,94(+0,0)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.042La Nucia/ESP, Récord de la Hora20.04.21
11,94(+0,1)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041 (G-17)Grimstad, Klubbstevne03.06.21
11,94(+2,0)Felix Christensen, IL i BUL20.04.023 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,95(+2,0)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042-h1Leikvang, Norna 111.05.21
11,95(+2,0)Arne Røstad, Strindheim IL31.08.021 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
11,95(+0,9)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,97(-0,6)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-15)Namsos, Kleppenlekene02.06.21
-----170--------------------
11,97(+1,3)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.044-h2Sandnes, SI-stevne 210.06.21
11,98(+0,8)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.047-h1 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,98(+1,3)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
12,00(-0,4)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041-h2Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
12,01(+1,1)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-15)Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21
12,02(+1,7)John Arild Torkelsen, Stord IL11.02.023-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 202130.05.21
12,04(+0,0)Birk Staven, Nesodden IF28.02.031 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell11.05.21
12,04(+0,1)Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032 (G-18/19)Grimstad, Klubbstevne03.06.21
12,04(+1,6)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061 (G-15)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
12,05(+2,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
-----180--------------------
12,10(-0,9)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052 (G-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
12,11(+2,0)Christian Øydne, Søgne IL14.09.051 (G-16)Kristiansand, Nasjonalt stevne18.04.21
12,11(-0,4)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031-h2 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne06.06.21
12,12(+0,9)Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.995Overhalla, Seriestevne05.06.21
12,12(-0,4)Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.962-h2Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
12,13(+0,5)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.053-fi-ALeikvang, Norna 307.06.21
12,15(+0,7)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051-h1 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202104.06.21
12,16(+0,0)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.062 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell11.05.21
12,16(-2,3)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne13.05.21
12,16(-0,4)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.053 (G-16)Haugesund, Mailekene 202115.05.21
-----190--------------------
12,17(+1,4)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013Larvik, Treningsstevne28.04.21
12,17(+1,3)Tobi Kees van Merkensteijn, IL Skjalg18.03.065-h2Sandnes, SI-stevne 210.06.21
12,18(+0,8)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-16)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
12,19(-0,4)Nii Mensah Narh, GTI28.01.983-h2Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
12,21(-0,9)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.043 (G-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
12,21(-0,4)Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.062-h2 (G-15)Leirvik, Seriestemne06.06.21
12,22(-0,1)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.052 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
12,22(+2,0)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.044-h1Leikvang, Norna 111.05.21
12,22(+1,5)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-15)Sande, Treningsstevne06.06.21
12,25(-1,0)Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.062 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
-----200--------------------
12,25(+1,0)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.062 (G-15)Fana, Framolekene 202130.05.21
12,25(+0,8)André da Silva Cruz, Lørenskog Friidrettslag18.12.048-h1 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,26(-2,6)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.042 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
12,26(+0,9)Tage Horn, Gui Sportsklubb26.08.044-h2 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202104.06.21
12,26(+2,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,26(+0,7)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.041-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
12,27(+0,2)Sander Frøseth Fenes, Ranheim IL24.04.026-h1Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
12,28(-1,3)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041 (G-17)Greveskogen, Seriestevne13.05.21
12,29(+1,3)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061-h3Trondheim, Sommerliga02.06.21
12,29(+0,5)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (G-16)Nadderud, Treningsstevne07.06.21
-----210--------------------
12,30(+1,1)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-16)Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21
12,32(+1,6)Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.033-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 202130.05.21
12,35(+1,0)Vegard Rinde, Fana IL03.01.063 (G-15)Fana, Framolekene 202130.05.21
12,36(-1,5)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.051 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
12,36(+1,5)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-16)Sande, Treningsstevne06.06.21
12,36(+2,0)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,39(+1,8)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (MJ)Fagernes, Gjensidige korona klubbstevne22.05.21
12,39(+1,3)Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.042-h3Trondheim, Sommerliga02.06.21
12,40(-0,3)Håkon Yri Aaberg, Seljord IL14.07.051 (G-16)Seljord, Sjøormstevne13.03.21
12,43(+0,7)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
-----220--------------------
12,45(-1,5)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.052 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
12,47(-1,6)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061 (G-15)Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
12,47(+0,3)Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.732 (MV45)Førde, NM Veteran25.06.21
12,48(-2,2)Jan Teodor Tvete Grønberg, Fredrikstad IF10.12.021 (G-18/19)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
12,50(-0,2)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (MJ19)Bodø, Lagseriestevne29.06.21
12,52(+0,7)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062-h1 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202104.06.21
12,52(+1,4)Sondre Andersen, Surnadal IL17.06.061 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
12,53(+0,8)Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052-h1 (G-16)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
12,55(-0,4)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054 (G-16)Haugesund, Mailekene 202115.05.21
12,56(-2,3)Herman Rosenkilde, Fana IL08.10.034 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne13.05.21
-----230--------------------
12,56(-0,1)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.035 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
12,56(+1,4)Axel Frei, IL Norodd29.08.051 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
12,56(+0,8)Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041 (G-17)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
12,57(-1,3)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.023 (G-18/19)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
12,58(+1,0)Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.044 (G-17)Fana, Framolekene 202130.05.21
12,58(+0,7)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.053-h1 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202104.06.21
12,58(+1,4)Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.052 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
12,59(-2,6)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
12,59(+1,4)Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.022 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
12,63(+0,8)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.051 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 112.05.21
-----240--------------------
12,66(-3,2)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.052 (G-16)Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
12,69(+2,0)Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
12,73(+1,5)Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.052 (G-16)Fana, Framolekene 202130.05.21
12,73(+1,0)Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.064 (G-15)Fana, Framolekene 202130.05.21
12,75(+0,3)Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.733 (MV45)Førde, NM Veteran25.06.21
12,76(-0,7)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.044 (G-17)Haugesund, Mailekene 202115.05.21
12,76(+0,9)Johan Fridtjof Rosenberg, Gui Sportsklubb30.11.045-h2 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202104.06.21
12,76(+0,9)Kristian Elias Koppang, Gui Sportsklubb19.10.045-h2 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202104.06.21
12,80(-3,6)Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.031 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne05.05.21
12,80(+1,1)André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.023 (G-18/19)Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
-----250--------------------
12,80(+0,2)Brage Østebø, IL Skjalg21.07.057 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
12,80(+1,4)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.053 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
12,82(+1,6)Oliver Moen Eidet, IL Molde-Olymp27.09.023 (G-18/19)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
12,83(+0,2)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.664-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
12,86(+0,9)Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV55)Førde, NM Veteran25.06.21
12,87(+1,0)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042 (G-17)Notodden, Klubbstevne 114.04.21
12,87(-3,2)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
12,87(-0,7)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.691 (MV50)Førde, NM Veteran25.06.21
12,88(-0,1)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.062 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
12,90(-0,6)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.054Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
-----260--------------------
12,91(-2,6)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.044 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
12,91(+1,4)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.061 (G-15)Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21
12,92(+1,1)Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.052 (G-16)Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21
12,92(+0,7)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.933-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
12,94(+0,2)Jonas Mydland Hope, IL Skjalg06.07.058 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
12,98(-0,4)Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.063-h2 (G-15)Leirvik, Seriestemne06.06.21
13,01(+0,0)Owain Wyn Jones, Nesodden IF02.09.034 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell11.05.21
13,04(+1,2)Ottman el Bouhali, Romerike Friidrett21.02.055 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
13,10(-0,6)Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.061 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
13,10(+0,2)Sten Anders Kvanvik, Hamar IL14.03.695-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
-----270--------------------
13,16(+0,9)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.06.21
13,16(+0,0)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.641 (MV55)Raufoss, Innlandet Veteranstevne 220.06.21
13,19(+0,7)Marcus André Gustavsen Nysveen, Ringerike Friidrettsklubb28.06.021 (G-19)Hønefoss, Treningstevne26.05.21
13,25(+0,2)Samuel Runde, IL Skjalg16.01.049 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
13,28(+1,4)Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.062 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
13,28(+0,8)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
13,33(-3,6)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-17)Porsgrunn, Nasjonalt stevne05.05.21
13,33(+0,2)Noah Nordbø Kleppe, IL Skjalg12.09.0610 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
13,36(+0,8)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.062 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
13,37(-0,4)Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.064-h2 (G-15)Leirvik, Seriestemne06.06.21
-----280--------------------
13,38(+1,1)Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.053 (G-16)Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21
13,39(+0,8)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.063 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.06.21
13,43(+1,5)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-15)Sande, Treningsstevne06.06.21
13,43(+0,0)Lars Skogvold, Romerike Friidrett21.03.681 (MV50)Raufoss, Innlandet Veteranstevne 220.06.21
13,50(-0,9)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-15)Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
13,50(-0,1)Matteus Fossum, Skogn IL03.04.063 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
13,55(-1,5)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062 (G-15)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
13,56(+0,7)Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.994-h1 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
13,57(+2,0)Daniel Sandnes, Kristiansand IF Friidrett01.03.062 (G-15)Kristiansand, Nasjonalt stevne18.04.21
13,61(-5,1)Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041 (G-17)Os, Klubbstevne04.05.21
-----290--------------------
13,61(+0,4)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Seriestevne08.05.21
13,62(-0,6)Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.062 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
13,62(-0,4)Eirik Nitter, Bremnes IL27.06.065-h2 (G-15)Leirvik, Seriestemne06.06.21
13,63(+1,0)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.062 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 202122.05.21
13,66(+0,2)Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.0611 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
13,66(+0,3)Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.764 (MV45)Førde, NM Veteran25.06.21
13,67(+0,0)Markus Naue, Nesodden IF15.06.765 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell11.05.21
13,67(+1,0)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.063 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 202122.05.21
13,68(-3,6)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt stevne05.05.21
13,70(-1,5)Johan Andreas Løland, GTI02.05.591 (MV60)Førde, NM Veteran25.06.21
-----300--------------------
13,74(-3,2)Sander Johansen, Sømna IL09.11.041 (G-17)Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
13,75(-0,9)Erling Rønning Føsker, Sandnessjøen IL13.11.062 (G-15)Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
13,81(+0,7)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.044-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
13,83(+0,1)Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041 (G-17)Hønefoss, Treningstevne26.05.21
13,83(+0,7)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.965-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
13,86(+1,0)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061 (G-15)Notodden, Klubbstevne 114.04.21
13,92(-3,0)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611Fagernes, Treningsstevne28.05.21
13,92(+0,0)Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601 (MV60)Raufoss, Innlandet Veteranstevne 220.06.21
13,92(-1,5)Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.572 (MV60)Førde, NM Veteran25.06.21
13,96(+1,0)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
-----310--------------------
14,11(+0,9)Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.664 (MV55)Førde, NM Veteran25.06.21
14,13(+0,7)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.986-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
14,28(-0,6)Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.062 (G-15)Namsos, Kleppenlekene02.06.21
14,33(+0,2)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.065-h1 (G-17)Asker, Klubbstevne11.05.21
14,33(+0,0)Tor Magne Nesset, Moelven IL11.08.642 (MV55)Raufoss, Innlandet Veteranstevne 220.06.21
14,39(-1,5)Morten Warankov, Strindheim IL28.10.603 (MV60)Førde, NM Veteran25.06.21
14,40(-0,6)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.621 (MV)Bergen/La, Seriestevne09.06.21
14,41(+1,2)Didrik Pettersen, Spillum IL951Vik, Kretsstevne 408.07.21
14,42(-1,1)Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.062 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202106.06.21
14,44(-0,6)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.662 (MV)Bergen/La, Seriestevne09.06.21
-----320--------------------
14,49(-3,2)Mathias Henningsen, Sandnessjøen IL11.07.053 (G-16)Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
14,59(+1,4)Torstein Penne Pedersen, Farsund og Lista IK03.04.052 (G-16)Farsund, Treningsstevne07.06.21
14,70(-0,7)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.712 (MV50)Førde, NM Veteran25.06.21
14,71(-0,4)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
14,74(+1,1)Jonas Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.054 (G-16)Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21
14,86(+0,1)Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.571 (MV)Arna, Askokarusellen20.05.21
14,90(-1,5)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.594 (MV60)Førde, NM Veteran25.06.21
14,99(-0,4)Rune Jakob Holme, Florø Turn og IF28.01.552 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
15,08(-1,1)Sander Eimo, Moss IL21.09.052 (G-16)Moss, Treningsstevne 209.06.21
15,17(+1,5)Ingolf Thorbjørnsen, IL Sandvin05.03.731Sande, Treningsstevne06.06.21
-----330--------------------
15,19(+1,1)Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.055 (G-16)Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21
15,26(+0,8)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.064 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
15,34(-0,4)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21
15,70(-0,4)Gudmund Furnes, Gaular IL12.10.553 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
15,85(+0,5)Erling Bleie, Finnøy IL29.04.481 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
15,86(-0,1)Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.064 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
16,07(+0,5)Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.492 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
16,09(-0,4)Frithjof Lyng-Nielsen, Strindheim IL11.09.534 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
16,28(+0,5)Roger Larsen, IL Fri19.09.503 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
16,43(-0,4)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.462 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21
-----340--------------------
16,85(+0,1)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.483 (MV)Arna, Askokarusellen20.05.21
16,96(+0,8)Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.381 (MV80)Førde, NM Veteran25.06.21
17,21(-0,4)Leif Theodorsen, Tromsø Friidrettsklubb24.08.453 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21
17,29(-0,4)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.424 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21
17,36(-0,7)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
17,86(+0,8)Ivan Schmidt Thorsnes, GTI14.06.372 (MV80)Førde, NM Veteran25.06.21
18,14(+0,0)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Greveskogen, Seriestevne01.06.21
18,31(-0,4)Magne Inge Haugsgjerd, Skjoldar IL11.11.435 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21
18,33(+0,5)Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.474 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
18,50(-0,4)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.535 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
-----350--------------------
18,59(+0,8)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.373 (MV80)Førde, NM Veteran25.06.21
19,82(-0,4)John Iver Elvestad, Øyer-Tretten IL26.06.456 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21
19,94(+0,8)Jon Bjarne Ljotebø, Vadheim IL - Friidrett19.09.394 (MV80)Førde, NM Veteran25.06.21
20,75(-0,7)John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.362 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
21,00(+0,8)Torbjørn Mong, Egersunds IK01.05.405 (MV80)Førde, NM Veteran25.06.21
21,61(-0,7)Henry Opland, IL Norodd05.09.363 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
22,19(-0,7)Harry Tvedt, IL Gular15.09.334 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
22,40(-0,7)Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.325 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18(+0,4)Erik Olof Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.015-fi Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
11,50(+1,4)Robert Sheath (GBR), IK Hind16.01.021 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
11,51(+1,4)Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.002-h1Steinkjer, KM bane 202103.07.21
11,54(+2,0)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,55(-0,1)Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
11,62(-0,1)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-17)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
11,89(+1,6)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-17)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
12,01(+1,8)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.056 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,06(+2,0)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043-h1Leikvang, Norna 111.05.21
12,20(+0,3)Andre Devinci Alford (USA), Fana IL08.07.721 (MV45)Førde, NM Veteran25.06.21
12,53(-1,8)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.033 (G-18/19)Gjøvik, Gjøvik Totenlekene29.05.21
12,82(-1,6)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052 (G-16)Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
12,84(+0,0)Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.053 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell11.05.21
13,96(+0,3)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Løpstevne07.07.21
14,38(-0,6)Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.051 (G-16)Namsos, Kleppenlekene02.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,5(ok)Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.041 (G-17)Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
11,8(ok)Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.051 (G-16)Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
11,9(ok)Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061 (G-15)Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
12,1(-0,6)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-17)Geithus, Treningsstevne20.05.21
12,2(-0,6)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061 (G-15)Geithus, Treningsstevne20.05.21
12,5(-0,6)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042 (G-17)Geithus, Treningsstevne20.05.21
12,6(+1,1)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-16)Fosnes, Jøa Friidrettsleker08.05.21
12,6(+0,3)Mads Rasmus L Solem, Hegra IL19.07.011 (MJ)Stjørdal, Sona-Lekene11.07.21
12,6(+0,3)Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.062 (G-15)Stjørdal, Sona-Lekene11.07.21
12,7(ok)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062 (G-15)Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
-----10--------------------
12,8(ok)Thomas Haarberg, Stadsbygd IL07.06.042 (G-17)Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
12,9(ok)Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.063 (G-15)Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,25(+2,9)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-fi-ALillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
10,51(+2,9)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.932-fi-ALillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
10,62(+2,9)Even Pettersen, IL Tyrving12.10.933-fi-ALillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
10,72(+2,9)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.984-fi-ALillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
10,78(+2,9)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.895-fi-ALillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
10,79(+2,9)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.036-fi-ALillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
10.95(+2,2)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.006-h5Columbia/SC/USA, Gamecock Invitational10.04.21
10,97(+4,7)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052-h2Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
10,98(+4,7)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.973-h2Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
11,08(+2,5)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h1 (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,10(+2,5)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.022-h1 (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,21(+2,8)Sture Måseide, Dimna IL17.05.001Ulsteinvik, Treningstemne20.07.21
11,31(+2,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
11,32(+2,8)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,33(+4,7)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.021Porsgrunn, Løpsstevne23.06.21
11,36(+2,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,36(+2,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
11,37(+4,7)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h2Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
11,45(+2,4)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.022 (G-18/19)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
11,46(+2,5)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.033-h1 (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,50(+3,2)Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.003Sandnes, SI-stevne 423.06.21
11,53(+4,7)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.035-h2Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
11,56(+2,8)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,60(+4,7)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-17)Porsgrunn, Løpsstevne23.06.21
11,62(+2,4)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.033 (G-18/19)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
11,62(+2,5)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.025-h1 (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,64(+2,8)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-15)Ulsteinvik, Treningstemne20.07.21
11,70(+2,1)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.041-h2Trondheim, Sommerliga02.06.21
11,71(+2,1)Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.042-h2Trondheim, Sommerliga02.06.21
11,77(+3,2)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.774Sandnes, SI-stevne 423.06.21
11,81(+2,8)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-17)Ulsteinvik, Treningstemne20.07.21
11,84(+3,8)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041 (G-17)Asker, Kretsstevne 2 - løp15.06.21
11,86(+2,4)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041 (G-17)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
11,88(+3,2)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.045Sandnes, SI-stevne 423.06.21
11,96(+3,2)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (G-18)Porsgrunn, Treningsstevne28.04.21
11,96(+2,1)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
12,06(+2,9)Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne06.05.21
12,08(+2,7)Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.031 (G-18/19)Porsgrunn, Klubbstevne16.06.21
12,09(+3,8)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.053 (G-17)Asker, Kretsstevne 2 - løp15.06.21
12,09(+2,1)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.062 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
12,14(+2,4)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052 (G-16)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
12,18(+5,1)Nii Mensah Narh, GTI28.01.982Haugesund, Kretsstevne20.07.21
12,21(+2,6)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052-h1Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
12,28(+2,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h1Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
12,40(+2,8)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,44(+2,1)Oskar Stattin, IK Hind08.05.063 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
12,45(+4,8)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-16)Vik, Klubbstevne27.05.21
12,49(+3,8)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-15)Asker, Kretsstevne 2 - løp15.06.21
12,65(+2,3)Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.051-h1Sandnes, SI-stevne 210.06.21
12,66(+2,4)Teo Holm-Gabler, Sarpsborg IL14.06.062 (G-15)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
12,69(+3,2)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-17)Porsgrunn, Treningsstevne28.04.21
12,80(+2,7)Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
12,87(+2,4)Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.051 (G-16)Brandbu, Mohagen bil Cup 223.06.21
12,88(+2,9)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.061 (G-13)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.05.21
12,91(+4,7)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-15)Porsgrunn, Løpsstevne23.06.21
12,98(+2,9)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne06.05.21
13,03(+2,7)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV55)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
13,09(+2,3)Noah Nordbø Kleppe, IL Skjalg12.09.062-h1Sandnes, SI-stevne 210.06.21
13,13(+4,7)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-16)Porsgrunn, Løpsstevne23.06.21
13,67(+2,1)Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.064 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
13,73(+2,3)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623-h1Sandnes, SI-stevne 210.06.21
13,76(+2,8)Terje Myhre, IL i BUL10.04.625Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,79(+3,8)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062 (G-15)Asker, Kretsstevne 2 - løp15.06.21
14,18(+5,1)Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.993Haugesund, Kretsstevne20.07.21
14,21(+3,2)Mohamed Salman Ahmed, Kyrksæterøra IL12.08.041 (G-17)Aure, Friidrett Aure 202112.06.21
15,12(+2,3)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.464-h1Sandnes, SI-stevne 210.06.21
17,80(+2,7)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Greveskogen, Seriestevne19.07.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.041-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,70Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,75Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.033-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,78Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.064-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
12,7William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.061 (G-15)Nesbyen, Treningsstevne09.06.21
14,54Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV)Arna, Askokarusellen05.07.21
15,0Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.062 (G-15)Nesbyen, Treningsstevne09.06.21
15,98Roger Larsen, IL Fri19.09.502 (MV)Arna, Askokarusellen05.07.21

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,15(+0,0)Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.001Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
16,43(+0,9)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021Overhalla, Seriestevne05.06.21
16,55(+0,0)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.952Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
16,63(+1,1)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
16,68(+0,7)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
16,74(+0,0)Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
16,89(+0,0)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.054Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
17,01(+0,1)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041-h2Skien, Teststevne27.04.21
17,12(-0,5)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.981Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
17,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
-----10--------------------
17,36(+0,1)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.022-h2Skien, Teststevne27.04.21
17,36(+0,7)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.052-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
17,37(+0,0)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.006Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
17,42(+1,2)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041Trondheim, Sprintstevne20.05.21
17,44(+0,0)Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021 (G-19)Overhalla, Seriestevne17.06.21
17,61(-2,3)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031-h1 (G-18)Osterøy, HTB karusell 110.05.21
17,69(+1,1)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
17,72(-2,4)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
17,73(+0,7)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.773-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
17,74(-0,5)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.032Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
-----20--------------------
17,78(+1,1)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
17,89(-0,5)Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.763Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
17,97(+0,0)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-17)Greveskogen, Seriestevne08.06.21
18,02(+1,1)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
18,16(+1,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052Trondheim, Sprintstevne20.05.21
18,24(-0,5)Nii Mensah Narh, GTI28.01.984Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
18,33(+1,2)Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.033Trondheim, Sprintstevne20.05.21
18,43(+1,1)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
18,57(+1,2)Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.004Trondheim, Sprintstevne20.05.21
18,60(-0,5)Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.735Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
-----30--------------------
18,63(+1,1)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.033 (G-18/19)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
18,73(+0,0)William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.011 (G-U23)Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
18,83(+1,2)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.065Trondheim, Sprintstevne20.05.21
18,83(+1,2)Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.046Trondheim, Sprintstevne20.05.21
18,93(+1,2)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.067Trondheim, Sprintstevne20.05.21
19,08(+0,7)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
19,15(-0,5)Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.066Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
19,38(+0,6)Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.061-h3Skien, Teststevne27.04.21
19,55(+0,6)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062-h3Skien, Teststevne27.04.21
19,74(+0,6)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.063-h3Skien, Teststevne27.04.21
-----40--------------------
19,87(-0,5)Brage Østebø, IL Skjalg21.07.057Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
20,07(+0,0)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.931Greveskogen, Seriestevne08.06.21
20,96(-2,3)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.042-h1 (G-17)Osterøy, HTB karusell 110.05.21
21,18(+1,1)Tobias Natland, Ask Friidrett04.02.052 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
21,40(+0,7)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.625-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
22,16(+0,0)Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.061 (G-15)Overhalla, Seriestevne17.06.21
22,20(+1,1)Oskar Natland, Ask Friidrett04.02.053 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,80(+2,2)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-15)Overhalla, Seriestevne05.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,86(+0,3)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h1Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
20,94(+1,2)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-h6Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
21,20(+0,5)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
21,20(+1,2)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h6Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
21,32(+1,2)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011-h6Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
21,37(+1,2)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h6Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
21,48(+1,2)Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.003-h6Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
21,51(+1,8)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
21,81(+1,3)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h5Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
21,87(+1,0)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-18/19)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
-----10--------------------
21,88(+1,8)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-fi-CNerja/ESP, Control Extraordinario Nerja08.06.21
21,91(+0,3)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.942-h1Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
21,91(+0,3)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-h1Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
21,91(+1,1)Tor-Junor Kringstad Vedde, IL Gular07.06.971-h1Leikvang, Norna 307.06.21
21,95(+1,8)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
21,97(+1,3)Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.983-h5Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,11(+1,3)Luca Thompson, IK Tjalve24.11.004-h5Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,12(+1,8)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.004Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
22,13(-0,4)Even Pettersen, IL Tyrving12.10.937Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
22,17(+0,8)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h3Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
-----20--------------------
22,19(+1,4)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001-fi-BRock Hill/SC/USA, Winthrop Opener27.02.21
22,20(+1,4)Jørgen Evensen Lund, Raufoss Idrettslag Friidrett05.05.031-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,23(+0,5)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
22,25(+1,3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.955-h5Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,26(+0,8)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.032-h3Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,30(+1,4)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.962-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,31(+0,8)Peter Svoren, IL Tyrving18.04.013-h3Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,33(+0,7)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
22,33(-0,4)Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.958Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
22,40(+1,4)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.053-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
-----30--------------------
22,42(+1,4)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.894-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,43(+1,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-U20)Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
22,43(-0,1)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Haugesund, Kretsstevne20.07.21
22,47(+1,2)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
22,53(-0,4)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h1 (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,54(+0,6)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.914-h1Fana, Framolekene 202128.05.21
22,57(+1,1)Sebastian Plows, IL Gular29.11.012-h1Leikvang, Norna 307.06.21
22,58(+0,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,61(+0,5)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.005-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
22,61(+1,2)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.033-h1La Nucia/ESP, CTº Provincial de Clubes Aire Libre Delegacion De Alicante05.06.21
-----40--------------------
22,63(+0,2)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.032-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 202128.05.21
22,65(+1,0)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041-h2Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
22,68(+0,8)Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.014-h3Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,70(+1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,73(+0,5)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21
22,73(+1,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h4Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
22,75(-1,5)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
22,79(+1,2)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.001-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,79(+1,2)Ole Martin Flatjord, IL Gneist14.09.942-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,80(+2,0)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031 (G-18/19)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
-----50--------------------
22,81(-0,4)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.033-h1 (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,85(-0,7)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
22,86(+0,5)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,88(+1,4)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.995-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,90(+0,1)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031-h1Nadderud, Treningsstevne07.06.21
22,96(+0,2)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-18/19)Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
23,01(+1,2)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.033-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,03(+1,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
23,04(+0,7)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
23,04(+1,1)Simon Grimstad, Dimna IL08.02.995-h1Leikvang, Norna 307.06.21
-----60--------------------
23,12(+0,5)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043-h3 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,13(+1,4)Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.052 (G-U20)Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
23,13(+0,5)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,15(+0,5)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.044-h3 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,17(+0,7)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.022 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
23,17(+0,8)Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.013-fi-DGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202110.07.21
23,19(+1,1)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,19(+0,8)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.041-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
23,21(+1,3)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-h4Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
23,22(+1,8)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
-----70--------------------
23,22(+1,2)Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.004-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,23(+1,4)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.981Sandnes, SI-stevne 210.06.21
23,25(-1,2)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.053-h2Greveskogen, Seriestevne29.05.21
23,26(+1,8)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.022 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
23,27(+1,2)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.042-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,28(+1,3)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.022 (G-18/19)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
23,29(+1,5)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031 (G-18/19)Sande, Treningsstevne06.06.21
23,30(+1,2)Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.983Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
23,30(+0,6)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031-h2 (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,31(+0,7)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
-----80--------------------
23,32(+1,3)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.055-h4Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
23,34(+1,2)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051-h1 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,35(+0,5)Marius Eidsli, Ranheim IL07.09.045-h3 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,36(+1,3)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.024 (G-18/19)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
23,41(+0,7)Christian Wright, IL Tyrving17.03.062-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
23,42(-1,5)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.056-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
23,44(+1,3)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.025 (G-18/19)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
23,46(+0,7)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-17)Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
23,46(+0,8)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021-h4 (G-19)Bergen/La, Seriestevne02.06.21
23,46(+0,7)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
-----90--------------------
23,48(+1,2)Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.031 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell03.06.21
23,52(-1,8)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (G-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
23,53(+1,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Drøbak, Drøbakslekene19.06.21
23,55(+1,6)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 226.05.21
23,57(+0,1)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.052Sandnes, SI-stevne27.05.21
23,59(+0,0)Kim Kamanzi, IL Tyrving24.03.013-h2Nadderud, Treningsstevne07.06.21
23,59(+0,5)Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.953-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,62(+1,4)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041Sandnes, SI-stevne 423.06.21
23,63(+1,3)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992-h2Grimstad, Klubbstevne19.07.21
23,63(+1,3)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.033-h2Grimstad, Klubbstevne19.07.21
-----100--------------------
23,65(+0,9)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.041 (G-17)Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
23,69(+1,4)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.034Sandnes, SI-stevne 210.06.21
23,70(+1,1)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.063 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,72(+0,2)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.025-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 202128.05.21
23,78(-1,4)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051 (G-16)Grimstad, Klubbstevne20.05.21
23,79(+1,3)August Hemstad, Moelven IL12.04.027 (G-18/19)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
23,84(+0,2)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-17)Asker, Askerlekene 202105.06.21
23,84(+1,4)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.042Sandnes, SI-stevne 423.06.21
23,85(+0,7)Simon Stornes, IL i BUL14.07.045-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
23,88(+0,7)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.766-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
-----110--------------------
23,91(+0,0)Lasse Møller Alm, IL Tyrving18.04.914-h2Nadderud, Treningsstevne07.06.21
23,92(-1,3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.935-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
23,93(-2,0)Kristian Magnussen, Haugesund IL25.06.861Haugesund, Kretsstevne03.06.21
23,93(+1,4)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.775Sandnes, SI-stevne 210.06.21
23,97(+1,2)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.042 (G-17)Lyngdal, Lyngdalslekene 202122.05.21
23,97(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,98(-1,4)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031 (G-18/19)Grimstad, Klubbstevne20.05.21
23,98(-0,8)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
24,00(+0,2)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-17)Asker, Askerlekene 202105.06.21
24,00(+1,5)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041-h2Leikvang, Norna 307.06.21
-----120--------------------
24,02(-2,5)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-17)Narvik, Narvik-Lekene 202113.06.21
24,02(+1,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052-h1 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
24,03(+0,2)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043 (G-17)Asker, Askerlekene 202105.06.21
24,08(+0,1)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.053-h1Nadderud, Treningsstevne07.06.21
24,08(+1,8)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
24,09(-0,9)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 202128.05.21
24,16(-0,6)Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.033-h4Arna, Askokarusellen09.06.21
24,18(+0,7)Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.052 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
24,19(+1,8)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051-h5Arna, Askokarusellen09.06.21
24,20(+0,6)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
-----130--------------------
24,21(+1,4)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.043Sandnes, SI-stevne 423.06.21
24,22(-0,7)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061 (G-15)Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
24,22(+1,7)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.041-h1 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
24,24(+2,0)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-17)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
24,27(+1,4)Eirik Natvik, Stord IL04.02.053 (G-U20)Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
24,29(-0,9)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
24,31(-0,8)Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991Harstad, Festspill-lekene 202120.06.21
24,38(+0,8)Paul-Louis O'Rock, Moelven IL13.04.894-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
24,42(+1,8)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.043-h2La Nucia/ESP, CTº Provincial de Clubes Aire Libre Delegacion De Alicante05.06.21
24,45(+0,5)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
-----140--------------------
24,46(+1,4)Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.761-h1Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
24,49(+1,2)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.046-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
24,51(+0,8)Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.962-h4Bergen/La, Seriestevne02.06.21
24,51(+1,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.055-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
24,52(+1,4)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.054 (G-U20)Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
24,59(+0,3)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.055-h2Leikvang, Norna 223.05.21
24,62(-2,0)Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (MJ19)Bodø, Lagseriestevne15.06.21
24,67(+0,2)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.033-h1Leikvang, Norna 223.05.21
24,68(+1,3)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051 (G-16)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
24,70(-1,2)Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031 (G-18/19)Grimstad, Klubbstevne03.06.21
-----150--------------------
24,71(-0,7)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202120.06.21
24,72(-0,3)Nii Mensah Narh, GTI28.01.983Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
24,72(+1,5)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-16)Sande, Treningsstevne06.06.21
24,74(+0,8)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.873-h4Bergen/La, Seriestevne02.06.21
24,75(-2,0)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-16)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
24,80(+0,3)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-U23)Ravnanger, Klubbstevne 205.05.21
24,80(-0,3)Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202130.05.21
24,80(+1,2)Sander Frøseth Fenes, Ranheim IL24.04.024Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
24,80(+0,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
24,80(+1,2)André da Silva Cruz, Lørenskog Friidrettslag18.12.047-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
-----160--------------------
24,81(-0,3)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051 (G-16)Asker, Askerlekene 202105.06.21
24,82(-0,3)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.062 (G-15)Fana, Framolekene 202128.05.21
24,84(-0,3)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-16)Fana, Framolekene 202128.05.21
24,89(+0,8)Oskar Stattin, IK Hind08.05.061 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
24,90(+1,7)Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.062 (G-15)Haugesund, Mailekene 202116.05.21
24,93(-2,0)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.032 (MJ19)Bodø, Lagseriestevne15.06.21
24,93(+0,9)Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.044 (G-17)Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
24,97(+1,2)Birk Staven, Nesodden IF28.02.032 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell03.06.21
24,98(+1,8)Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.872-h5Arna, Askokarusellen09.06.21
25,00(+0,7)Bård Knudsen, IL i BUL07.02.741 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
-----170--------------------
25,01(+0,1)Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.041-h1Grimstad, Klubbstevne19.07.21
25,03(+1,2)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.054-h1 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
25,04(+1,4)Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.035 (G-U20)Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
25,04(-0,7)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.063 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202120.06.21
25,04(+1,7)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061 (G-15)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
25,05(+1,2)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene 202122.05.21
25,10(+0,3)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.012Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
25,11(+1,5)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-15)Sande, Treningsstevne06.06.21
25,15(+0,7)Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.732 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
25,20(+0,8)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.051 (G-16)Frakkagjerd, KM 13-19 år20.06.21
-----180--------------------
25,22(+1,2)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
25,29(+1,2)Fredrik Altberg-Abelsen, Sandefjord Turn & IF10.07.061 (G-15)Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
25,32(-0,3)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052 (G-16)Asker, Askerlekene 202105.06.21
25,33(-0,3)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-15)Asker, Askerlekene 202105.06.21
25,35(-2,1)Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.061 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202130.05.21
25,35(-0,9)Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.972Ås, Kretsstevne07.06.21
25,40(-0,6)Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061-h2 (G-13/16)Bergen, Skansen Athletics 215.06.21
25,41(-0,6)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061-h1 (G-13/16)Bergen, Skansen Athletics 215.06.21
25,51(+1,2)Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.062 (G-15)Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
25,55(-0,3)Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.052 (G-16)Fana, Framolekene 202128.05.21
-----190--------------------
25,56(-0,3)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.044 (G-17)Fana, Framolekene 202128.05.21
25,63(-0,3)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202130.05.21
25,64(+1,2)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.062 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
25,66(+0,2)Kristian Elias Koppang, Gui Sportsklubb19.10.044 (G-17)Asker, Askerlekene 202105.06.21
25,67(+1,6)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.051 (G-16)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 226.05.21
25,69(-0,6)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.052-h2 (G-13/16)Bergen, Skansen Athletics 215.06.21
25,71(-0,3)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.062 (G-15)Asker, Askerlekene 202105.06.21
25,73(+1,2)Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.051 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
25,77(-0,9)Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.062 (G-15)Lillestrøm, Klubbstevne12.06.21
25,79(-0,3)Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.045 (G-17)Fana, Framolekene 202128.05.21
-----200--------------------
25,83(+1,3)Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.051 (G-16)Jessheim, UKI Klubbstevne 203.06.21
25,83(+1,5)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-16)Os, Klubbstevne08.06.21
25,87(+0,2)Johan Fridtjof Rosenberg, Gui Sportsklubb30.11.045 (G-17)Asker, Askerlekene 202105.06.21
25,88(+0,5)Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.033Nesodden, Lokalt Treningsstevne01.05.21
25,93(+0,6)Håkon Yri Aaberg, Seljord IL14.07.051 (G-16)Seljord, Sjøormstevne13.03.21
25,93(-0,8)Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.022 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 202120.06.21
25,93(+0,1)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.062-h1Grimstad, Klubbstevne19.07.21
25,96(+1,4)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.047Sandnes, SI-stevne 210.06.21
25,99(+0,9)Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052 (G-16)Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
26,06(-1,4)Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.033 (G-18/19)Grimstad, Klubbstevne20.05.21
-----210--------------------
26,14(-0,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
26,16(+0,8)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.974-h4Bergen/La, Seriestevne02.06.21
26,19(-2,4)Tobi Kees van Merkensteijn, IL Skjalg18.03.061 (G-15)Haugesund, Kretsstevne16.06.21
26,21(+0,2)Tage Horn, Gui Sportsklubb26.08.046 (G-17)Asker, Askerlekene 202105.06.21
26,22(+1,8)Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.054-h5Arna, Askokarusellen09.06.21
26,23(+1,1)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.066 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
26,31(-0,9)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.691 (MV50)Førde, NM Veteran26.06.21
26,34(+1,0)Sondre Andersen, Surnadal IL17.06.061 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
26,38(-0,3)Ola Møen Tungesvik, Fana IL25.07.046 (G-17)Fana, Framolekene 202128.05.21
26,39(-0,3)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.662 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
-----220--------------------
26,44(+0,5)Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.042 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21
26,45(+1,2)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.052 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
26,49(+0,2)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-17)Ørsta, Treningsstemne08.05.21
26,50(+0,5)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.935-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
26,53(+0,7)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042 (G-17)Notodden, Klubbstevne 217.04.21
26,57(+1,1)Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.062 (G-15)Harstad, Seriestevne 208.06.21
26,58(+1,1)Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.063 (G-15)Harstad, Seriestevne 208.06.21
26,59(-2,2)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.051 (G-16)Greveskogen, Seriestevne29.05.21
26,60(+1,2)Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.063 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
26,61(-0,3)Frode Holt, IF Sturla14.07.643 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
-----230--------------------
26,63(+0,5)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-18)Voss, Seriestemne05.05.21
26,68(+1,2)Matteus Fossum, Skogn IL03.04.062 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
26,70(-3,1)Brage Østebø, IL Skjalg21.07.051Stavanger, Løpsstevne21.07.21
26,72(-0,3)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.644 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
26,74(-0,3)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.043 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202130.05.21
26,79(-0,8)Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.062 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
26,79(+0,5)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.061 (G-15)Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21
26,81(+0,0)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-15)Vik, Kretsstevne 317.06.21
26,86(+1,2)Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.994 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell03.06.21
26,90(+1,2)Axel Frei, IL Norodd29.08.053 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
-----240--------------------
26,91(-1,1)Samuel Runde, IL Skjalg16.01.041 (G-17)Stavanger, JærCup17.06.21
26,95(+0,5)Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.062 (G-15)Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21
27,06(+1,8)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065-h5Arna, Askokarusellen09.06.21
27,14(+1,5)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-15)Sande, Treningsstevne06.06.21
27,17(+1,1)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Løpsstevne15.06.21
27,28(-2,0)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-16)Bodø, Lagseriestevne15.06.21
27,33(-3,3)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-17)Porsgrunn, Nasjonalt stevne05.05.21
27,37(+1,0)Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.063 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
27,38(+1,7)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.043-h1 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
27,51(+1,0)Eskil Grimstad Kirkebø, Hareid IL27.08.064 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
-----250--------------------
27,53(+0,5)Owain Wyn Jones, Nesodden IF02.09.035Nesodden, Lokalt Treningsstevne01.05.21
27,54(+0,5)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052 (G-16)Seljord, Sjøormstevne13.03.21
27,57(+1,4)Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.064Sandnes, SI-stevne 423.06.21
27,92(-2,4)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne10.06.21
27,95(+0,7)Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV60)Førde, NM Veteran26.06.21
27,97(+0,9)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061 (G-15)Notodden, Klubbstevne 217.04.21
28,05(-0,3)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.625 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
28,13(-0,8)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
28,17(+1,4)Brede Kristoffer Styrvold, Rjukan Idrettslag16.06.841 (MV)Rjukan, Løpstevne07.07.21
28,21(-1,3)Daniel Sandnes, Kristiansand IF Friidrett01.03.062 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne29.04.21
-----260--------------------
28,32(-0,2)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.063 (G-15)Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
28,35(+0,7)Johan Andreas Løland, GTI02.05.592 (MV60)Førde, NM Veteran26.06.21
28,72(-0,2)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.041 (G-17)Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
28,74(+1,4)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.625Sandnes, SI-stevne 423.06.21
28,77(+0,3)Tobias Natland, Ask Friidrett04.02.053 (G-U23)Ravnanger, Klubbstevne 205.05.21
28,86(-2,4)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne10.06.21
29,13(+0,7)Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.763 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
29,23(+0,9)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062-h2 (G-15)Bergen/La, Seriestevne02.06.21
29,32(+0,5)Andreas Andalsvik Økland, Voss IL02.02.041 (G-17)Voss, Seriestemne05.05.21
29,40(+0,3)Oskar Natland, Ask Friidrett04.02.054 (G-U23)Ravnanger, Klubbstevne 205.05.21
-----270--------------------
29,50(+0,7)Morten Warankov, Strindheim IL28.10.603 (MV60)Førde, NM Veteran26.06.21
29,50(-0,3)Haakon Gunby, IL Fri28.06.666 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
29,52(-0,8)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.041 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 202120.06.21
29,70(-0,7)Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.065 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202120.06.21
29,76(+0,0)Sander Johansen, Sømna IL09.11.041 (G-17)Vik, Kretsstevne 317.06.21
30,04(-2,0)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
30,31(-1,3)Aron Fosseli Mørkestøl, Kristiansand IF Friidrett15.09.063 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne29.04.21
30,36(-0,1)Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.993Haugesund, Kretsstevne20.07.21
30,48(+0,7)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.594 (MV60)Førde, NM Veteran26.06.21
30,59(+1,2)Elias Hardersen, Nesodden IF15.09.065 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell03.06.21
-----280--------------------
30,81(-0,3)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.662 (MV)Bergen/La, Seriestevne16.06.21
31,37(+0,3)Espen Irgens Haugen, IL Fri10.01.851 (MV35)Førde, NM Veteran26.06.21
31,56(+0,5)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Førde, NM Veteran26.06.21
31,74(-1,3)Felix S. Underland, Kristiansand IF Friidrett15.06.032 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne29.04.21
31,93(-0,9)Helge Reinholt, Treungen IL29.03.672 (MV50)Førde, NM Veteran26.06.21
32,56(-1,5)Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.491 (MV70)Førde, NM Veteran26.06.21
32,88(-0,9)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.713 (MV50)Førde, NM Veteran26.06.21
34,11(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063-h2 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t19.05.21
34,61(+1,5)Ingolf Thorbjørnsen, IL Sandvin05.03.731Sande, Treningsstevne06.06.21
35,63(+0,5)Leif Theodorsen, Tromsø Friidrettsklubb24.08.452 (MV75)Førde, NM Veteran26.06.21
-----290--------------------
35,92(-1,5)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.482 (MV70)Førde, NM Veteran26.06.21
35,93(+0,5)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.423 (MV75)Førde, NM Veteran26.06.21
37,06(-1,5)Ivar Hjellestad, IL Gneist19.12.513 (MV70)Førde, NM Veteran26.06.21
37,72(-0,5)Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.381 (MV80)Førde, NM Veteran26.06.21
38,80(-0,5)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Førde, NM Veteran26.06.21
43,59(+0,5)Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.444 (MV75)Førde, NM Veteran26.06.21
44,11(-0,5)Jon Bjarne Ljotebø, Vadheim IL - Friidrett19.09.392 (MV80)Førde, NM Veteran26.06.21
47,27(-0,5)Harry Tvedt, IL Gular15.09.332 (MV85)Førde, NM Veteran26.06.21
51,21(-0,5)Henry Opland, IL Norodd05.09.363 (MV85)Førde, NM Veteran26.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,78(+1,0)Erik Olof Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.012-h2Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
23,08(+0,2)Robert Sheath (GBR), IK Hind16.01.022 (G-18/19)Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
23,13(+1,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,28(+1,3)Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061-h2Grimstad, Klubbstevne19.07.21
23,66(+0,8)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.042-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
24,09(+0,2)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041-h1Leikvang, Norna 223.05.21
24,11(+1,2)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.053-h1 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
24,15(+1,2)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.044-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
25,11(+1,1)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052 (G-16)Harstad, Seriestevne 208.06.21
25,18(-2,2)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.033-h1 (G-15/19)Gjøvik, Gjøvik Totenlekene29.05.21
25,80(+0,5)Emal Shinwari (AFG), Fredrikstad IF22.11.041 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21
26,35(+1,2)Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.053 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell03.06.21
28,36(+1,1)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Løpsstevne15.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,1(-1,2)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051 (G-16)Sande, KM for Buskerud20.06.21
23,8(-1,2)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.052 (G-16)Sande, KM for Buskerud20.06.21
25,8(+1,7)Tobi Kees van Merkensteijn, IL Skjalg18.03.063 (G-15)Haugesund, Mailekene 202116.05.21
26,2(-1,2)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.062 (G-15)Sande, KM for Buskerud20.06.21
27,7(-2,0)Hans Einar Danielsen, Tvedestrand Turn & IF01.06.771 (MV40)Tvedestrand, Treningsstevne26.05.21
28,2(-1,2)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063 (G-15)Sande, KM for Buskerud20.06.21
28,5(+1,6)Eirik Busk Mundal, Oppegård IL17.12.053 (G-16)Oppegård, Treningsstevne27.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,95(+2,3)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-h2 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,12(+2,1)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.002-hGColumbia/SC/USA, USC Open17.04.21
22,44(+2,3)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-h5Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
22,46(+2,3)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h5Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
22,63(+2,3)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.043-h5Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
22,67(+2,3)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-h5Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
22,73(+2,3)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.052-h2 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,22(+2,3)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.053-h2 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,29(+2,3)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.054-h2 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,60(+2,3)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041 (G-17)Porsgrunn, Løpsstevne23.06.21
23,72(+2,3)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (G-17)Porsgrunn, Løpsstevne23.06.21
23,84(+3,3)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031-h2Fana, Norna 6 - Sommerfinale27.06.21
24,25(+3,3)Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.962-h2Fana, Norna 6 - Sommerfinale27.06.21
24,53(+2,1)Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.067 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
25,07(+2,7)Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.021 (G-18/19)Porsgrunn, Klubbstevne16.06.21
25,08(+2,1)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.058 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
25,12(+2,7)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.031 (MJ)Fagernes, Gjensidige korona klubbstevne22.05.21
25,47(+4,4)Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-16)Overhalla, Seriestevne 315.07.21
25,80(+2,7)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.042 (MJ)Fagernes, Gjensidige korona klubbstevne22.05.21
25,95(+2,1)Tobi Kees van Merkensteijn, IL Skjalg18.03.069 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
26,01(+2,2)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-17)Porsgrunn, Treningsstevne28.04.21
26,33(+2,2)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-15)Porsgrunn, Treningsstevne28.04.21
26,52(+2,1)Samuel Runde, IL Skjalg16.01.0410 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
26,88(+2,1)Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.0611 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
28,58(+2,8)Lars Skogvold, Romerike Friidrett21.03.681 (MV50)Raufoss, Innlandet Veteranstevne 220.06.21
29,28(+2,8)Tor Magne Nesset, Moelven IL11.08.642 (MV55)Raufoss, Innlandet Veteranstevne 220.06.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,59Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.771 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21
23,83Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.001Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
24,13Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.772 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21
24,30Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053 (G-16)Haugesund, Mailekene 202116.05.21
28,89Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.561 (MV65)Førde, NM Veteran26.06.21
30,14Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Førde, NM Veteran26.06.21
34,27Frithjof Lyng-Nielsen, Strindheim IL11.09.533 (MV65)Førde, NM Veteran26.06.21
36,21Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.564 (MV65)Førde, NM Veteran26.06.21

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,44(-0,8)Audun Glesaaen, ukjent30.06.051 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 118.05.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,85Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011Leikvang, Gular-sprinten30.06.21
34,07Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991Trondheim, Sprintstevne20.05.21
34,37Tor-Junor Kringstad Vedde, IL Gular07.06.972Leikvang, Gular-sprinten30.06.21
34,53Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011-h1Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
34,79Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.001-h2Leikvang, Norna 111.05.21
34,95Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-h1 (G-16)Overhalla, Seriestevne20.05.21
35,04Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h2Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
35,21Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032-h1Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
35,38Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003-h2Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
35,38Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Arna, Askokarusellen05.07.21
-----10--------------------
35,47Sebastian Plows, IL Gular29.11.012-h2Leikvang, Norna 111.05.21
35,76Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h3 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne06.06.21
35,86Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002Arna, Askokarusellen05.07.21
36,04Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.034-h2Leikvang, Norna 111.05.21
36,08Simon Grimstad, Dimna IL08.02.995-h2Leikvang, Norna 111.05.21
36,28Tobias Johansen, IK Hind22.08.032 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 125.05.21
36,44Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011Overhalla, Seriestevne20.05.21
36,56Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.014-h2Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
36,57Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h1Leikvang, Norna 111.05.21
36,90Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.033Arna, Askokarusellen05.07.21
-----20--------------------
37,03Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.003-h1Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
37,10Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-18/19)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
37,15Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042 (MJ)Arna, Askokarusellen20.05.21
37,34Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-17)Overhalla, Seriestevne20.05.21
37,44John Arild Torkelsen, Stord IL11.02.022-h3 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne06.06.21
37,50Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.042Trondheim, Sprintstevne20.05.21
37,76Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-15)Overhalla, Seriestevne20.05.21
37,87Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.993Trondheim, Sprintstevne20.05.21
37,91Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.032-h1Leikvang, Norna 111.05.21
38,29Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-17)Asker, Kretsstevne 126.05.21
-----30--------------------
38,34August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-17)Asker, Kretsstevne 126.05.21
38,56Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054Trondheim, Sprintstevne20.05.21
38,83Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-17)Greveskogen, Seriestevne08.06.21
38,90Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.033-h3 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne06.06.21
39,13Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.035Trondheim, Sprintstevne20.05.21
39,43Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.961Arna, Askokarusellen20.05.21
39,54Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
39,65Oskar Stattin, IK Hind08.05.061 (G-15)Harstad, Seriestevne 125.05.21
39,78Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061-h3 (G-15)Leirvik, Seriestemne06.06.21
39,95Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.033 (G-18/19)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
-----40--------------------
40,09Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051-h2 (G-16)Overhalla, Seriestevne20.05.21
40,32Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.046Trondheim, Sprintstevne20.05.21
40,56Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.053 (G-17)Asker, Kretsstevne 126.05.21
40,67Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.067Trondheim, Sprintstevne20.05.21
40,72Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
41,36William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.064 (G-17)Asker, Kretsstevne 126.05.21
42,57Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Ravnanger, Klubbstevne 316.06.21
43,77Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.044Arna, Askokarusellen05.07.21
44,11Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-16)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
45,99Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-15)Bergen/La, Seriestevne09.06.21
-----50--------------------
54,84Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-15)Bergen/La, Seriestevne09.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,28Robert Sheath (GBR), IK Hind16.01.021 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 125.05.21
37,92Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043-h1Leikvang, Norna 111.05.21
39,17Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.051 (G-16)Harstad, Seriestevne 125.05.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,9Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031Kristiansand, 2X300 M Løp15.05.21
36,7Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041 (G-17)Kristiansand, 2X300 M Løp15.05.21
37,3Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.002Kristiansand, 2X300 M Løp15.05.21
37,6Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.031 (G-18)Kristiansand, 2X300 M Løp15.05.21
37,8Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.032 (G-18)Kristiansand, 2X300 M Løp15.05.21
38,8Sander Lindevik, Kristiansand IF Friidrett28.12.013Kristiansand, 2X300 M Løp15.05.21
37,5Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-15)Kristiansand, 2X300 M Løp15.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,50Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011Fana, Framolekene 202130.05.21
46,70Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023-fi (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships16.07.21
47,45Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
47,49Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
47,89Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
48,18Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
48,18Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.892-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
48,19Tor-Junor Kringstad Vedde, IL Gular07.06.974-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
48,50Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.035-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
48,57Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.996Granada/ESP, VI Meeting Paco Sánchez Vargas30.05.21
-----10--------------------
48,74Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-fi-AAlhama de Murcia/ESP, Control Nacional Sub20 Y Absoluto20.02.21
48,93Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
49,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
49,15Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.951Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
49,15Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
49,39Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
49,46Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships10.07.21
49,48Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
49,50Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
49,53Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.024-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
-----20--------------------
49,54Tobias Johansen, IK Hind22.08.031-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
49,79Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.014-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
49,90Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.053-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
49,91Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.004-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
50,00Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.018Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
50,27Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
50,48Martin Roe, IL Fri01.04.92DLana/ITA, Multistars24.04.21
50,66Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
50,66Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships17.07.21
50,68Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.013-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
-----30--------------------
50,79Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
50,93Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
51,07Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032 (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
51,08Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
51,10Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.982Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
51,12Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044Fana, Framolekene 202130.05.21
51,15Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
51,25Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
51,27Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
51,37Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
-----40--------------------
51,37Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.971Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
51,49Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.031 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
51,61Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.032Greveskogen, Seriestevne08.06.21
51,63Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
51,70Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00DDuluth/MN/USA, NSIC Outdoor Track & FIeld Championships13.05.21
51,80Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
51,93Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-15/16)Sandnes, SI-stevne27.05.21
52,17Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031 (G-18/19)Fana, Framolekene 202130.05.21
52,17Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.032Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
52,19Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.042Overhalla, Seriestevne05.06.21
-----50--------------------
52,35Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.032 (G-18/19)Fana, Framolekene 202130.05.21
52,35Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.034-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
52,36Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023 (G-18/19)Fana, Framolekene 202130.05.21
52,41Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.063Steinkjer, KM bane 202104.07.21
52,47Marius Eidsli, Ranheim IL07.09.041-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
52,61Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
52,66Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.044Steinkjer, KM bane 202104.07.21
52,69Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.055Fana, Framolekene 202130.05.21
52,71Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.036Fana, Framolekene 202130.05.21
53,00August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
-----60--------------------
53,06Timmi Brandvik Anderl, IL Gular09.01.993-h2Arna, Askokarusellen09.06.21
53,06Oliver Hole, Midsund IL04.05.042-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
53,08Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.973-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
53,16Sture Måseide, Dimna IL17.05.003-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
53,19Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.954-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
53,22Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041 (G-17)Grimstad, Klubbstevne27.05.21
53,35Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.004Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
53,50Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
53,67Eirik Haugstad, Nesodden IF17.01.941 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell11.05.21
53,98Birk Arvola, IK Hind01.04.052 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
-----70--------------------
54,01Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.062 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
54,10Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.043-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
54,30Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-15)Fana, Framolekene 202130.05.21
54,38Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031 (G-18)Drammen, Treningsstevne15.06.21
54,42Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.05.21
54,45Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.043 (G-17)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
54,48Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
54,56Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
54,62Oskar Stattin, IK Hind08.05.06 (G-15)Steinkjer, KM bane 202104.07.21
54,67Nii Mensah Narh, GTI28.01.982Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
-----80--------------------
54,71Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.041 (G-17)Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
54,71André da Silva Cruz, Lørenskog Friidrettslag18.12.043-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
54,76Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
54,78Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042 (G-17)Asker, Kretsstevne 2 - løp15.06.21
54,82Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell11.05.21
54,83Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.061 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
54,83Nicolai Ulvan, Nidelv IL27.10.053 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
54,86Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.057-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
55,04Jonathan Tønne-Johansen, Ranheim IL27.08.041 (G-17)Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
55,14Bård Knudsen, IL i BUL07.02.741 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
-----90--------------------
55,57Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.966-h2Arna, Askokarusellen09.06.21
55,69Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.012Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
55,92Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.05 (G-16)Steinkjer, KM bane 202104.07.21
55,94Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051-h3Arna, Askokarusellen09.06.21
55,96Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.034 (G-18/19)Fana, Framolekene 202130.05.21
56,06Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-17)Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
56,06Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-17)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
56,07Birk Staven, Nesodden IF28.02.033 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell11.05.21
56,11Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.031 (G-18/19)Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
56,23Vegard Rinde, Fana IL03.01.062 (G-15)Fana, Framolekene 202130.05.21
-----100--------------------
56,24Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.985-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
56,35Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
56,43Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.732 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
56,54Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.977-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
56,57Alexander Hjelmeland Rygg, Førde IL Friidrett12.10.801 (MV40)Førde, NM Veteran27.06.21
56,69Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.041Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
56,70Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
56,82Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.994Overhalla, Seriestevne05.06.21
56,95Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
57,00Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.053 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
-----110--------------------
57,13Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.061 (G-15)Steinkjer, KM bane 202104.07.21
57,14Matteus Fossum, Skogn IL03.04.062 (G-15)Steinkjer, KM bane 202104.07.21
57,21Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
57,24Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.052-h3Arna, Askokarusellen09.06.21
57,45Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.055 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
57,55Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.053 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
57,60Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.062 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
57,76Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051 (G-16)Fana, Framolekene 202130.05.21
57,85Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.053 (G-17)Asker, Kretsstevne 2 - løp15.06.21
58,09Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032 (G-18)Drammen, Treningsstevne15.06.21
-----120--------------------
58,15Kim Tangedal, Gaular IL04.12.831 (MV35)Førde, NM Veteran27.06.21
58,19Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.061 (G-15)Drammen, Treningsstevne15.06.21
58,30Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.023 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
58,31Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.06 (G-15)Steinkjer, KM bane 202104.07.21
58,46Ove Fremsæter, Ålesund Friidrettsklubb25.03.802 (MV40)Førde, NM Veteran27.06.21
58,58Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062 (G-15/16)Sandnes, SI-stevne27.05.21
58,67Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.061 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 202122.05.21
59,08Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.063 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
59,19Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.054 (G-17)Asker, Kretsstevne 2 - løp15.06.21
59,22William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-15)Asker, Kretsstevne 2 - løp15.06.21
-----130--------------------
59,33Simon Skjøstad, Kyrksæterøra IL18.11.032 (G-18/19)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
59,91Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
1,00,16André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.022 (G-18/19)Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
1,00,65Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.743 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
1,00,75Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041 (G-17)Sande, KM for Buskerud19.06.21
1,00,97Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.045-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
1,02,36Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-17)Notodden, Klubbstevne 114.04.21
1,02,72Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.995 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell11.05.21
1,03,21Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.067Bydgoszcz/POL, World Para Athletics European Championships02.06.21
1,03,27Svein Oskar Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.11.681 (MV50)Førde, NM Veteran27.06.21
-----140--------------------
1,03,69Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV60)Førde, NM Veteran27.06.21
1,03,79Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
1,04,24Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.592 (MV60)Førde, NM Veteran27.06.21
1,04,29Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
1,04,49Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.05.21
1,04,92Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.623 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
1,05,32Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.05.21
1,05,46Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623Sandnes, SI-stevne 210.06.21
1,05,68Atle Skrede, Førde IL Friidrett13.05.734 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
1,05,82Magne Geir Verlo, Førde IL Friidrett12.01.624 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
-----150--------------------
1,05,96Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.665 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
1,06,12Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062 (G-15)Asker, Kretsstevne 2 - løp15.06.21
1,06,12Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.666 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
1,07,27Morten Warankov, Strindheim IL28.10.603 (MV60)Førde, NM Veteran27.06.21
1,07,41Jan Teodor Tvete Grønberg, Fredrikstad IF10.12.021 (G-18/19)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
1,07,94Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.561 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
1,08,96Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.594 (MV60)Førde, NM Veteran27.06.21
1,12,04Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
1,14,05Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.063 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
1,16,62Øyvind Oppedal, Førde IL Friidrett09.12.813 (MV40)Førde, NM Veteran27.06.21
-----160--------------------
1,17,67Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.604-h3Arna, Askokarusellen09.06.21
1,23,43Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.421 (MV75)Førde, NM Veteran27.06.21
1,25,07Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV85)Førde, NM Veteran27.06.21
1,25,84Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.563 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
1,27,19Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.381 (MV80)Førde, NM Veteran27.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,86Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.031 (G-18/19)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
51,13Robert Sheath (GBR), IK Hind16.01.022 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
51,49Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.002Steinkjer, KM bane 202104.07.21
52,08Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
53,96Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.051 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
54,77Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.044-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
58,60Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.054 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell11.05.21
58,66Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.031 (MJ)Fagernes, Gjensidige korona klubbstevne22.05.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,7Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051 (G-16)Tvedestrand, Treningsstevne09.06.21
56,6Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031 (G-18/19)Tvedestrand, Treningsstevne09.06.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,79Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,16,07Markus Einan, IL i BUL04.02.972Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,18,01Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.913Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,18,25Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.014Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,22,49Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.021-h1Trondheim, KM langdistanse17.05.21
1,22,84Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.972-h1Trondheim, KM langdistanse17.05.21
1,23,10Sondre Rishøi, Selsbakk IF30.04.003-h1Trondheim, KM langdistanse17.05.21
1,23,43Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.034-h1Trondheim, KM langdistanse17.05.21
1,24,75Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041 (G-17)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,24,87Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.995-h1Trondheim, KM langdistanse17.05.21
-----10--------------------
1,25,39Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011Greveskogen, Seriestevne01.06.21
1,25,41Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,25,65Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031 (G-18/19)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,26,45Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.031Sem, Sems mai stevne 202112.05.21
1,27,44Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.062 (G-15)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,27,55Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042 (G-17)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,27,81Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051-h2 (G-16)Trondheim, KM langdistanse17.05.21
1,27,85Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,28,42Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.031 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
1,28,47Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.036-h1Trondheim, KM langdistanse17.05.21
-----20--------------------
1,28,98Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,30,04Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.023 (G-18/19)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,30,22Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.034 (G-18/19)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,30,4Sander Lindevik, Kristiansand IF Friidrett28.12.011Kristiansand, Treningsstevne17.06.21
1,30,70Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.022-h2 (G-18/19)Trondheim, KM langdistanse17.05.21
1,30,86Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.043 (G-17)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,30,90Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031 (G-18/19)Grimstad, Klubbstevne03.06.21
1,30,96Andreas Rivenes, Sem IF11.08.032Sem, Sems mai stevne 202112.05.21
1,31,31Martin Riseth Strømøy, Svorkmo N.O.I.05.09.023-h2 (G-18/19)Trondheim, KM langdistanse17.05.21
1,31,81Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
-----30--------------------
1,31,83Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.064-h2 (G-15)Trondheim, KM langdistanse17.05.21
1,32,80Mats Arild Johnsen, Ask Friidrett30.07.031 (G-18/19)Ravnanger, Klubbstevne 316.06.21
1,32,90Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.044 (G-17)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,33,15Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-16)Notodden, Klubbstevne 321.04.21
1,33,21Olve Løseth, Svorkmo N.O.I.05.03.036-h2 (G-18/19)Trondheim, KM langdistanse17.05.21
1,34,16Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041 (G-17)Os, Klubbstevne18.05.21
1,34,9August Tuvnes Ellingsen, Drøbak-Frogn IL Friidrett08.04.041 (G-17)Drøbak, Treningsstevne12.05.21
1,35,68Sebastian Ruud Skjelbred, IL Runar061 (G-15)Sem, Sems mai stevne 202112.05.21
1,36,64Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.992 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
1,37,39Gunnar Mo Gausvik, T&IF Viking18.02.066 (G-15)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
-----40--------------------
1,37,69Matteus Fossum, Skogn IL03.04.067-h2 (G-15)Trondheim, KM langdistanse17.05.21
1,38,50Andreas Tveite, IL Runar09.12.062 (G-15)Sem, Sems mai stevne 202112.05.21
1,39,11Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.064 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,39,2Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.042 (G-17)Drøbak, Treningsstevne12.05.21
1,39,54Marcus André Gustavsen Nysveen, Ringerike Friidrettsklubb28.06.021 (G-19)Hønefoss, Treningstevne26.05.21
1,40,3Christoffer Voss, Drøbak-Frogn IL Friidrett01.07.043 (G-17)Drøbak, Treningsstevne12.05.21
1,40,55Jonas Heidenberg, Fredrikstad IF02.01.051 (G-16)Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21
1,41,27Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.062 (G-15)Gausdal, Vårstevne Gausdal 202109.05.21
1,41,3Vinter Andersson, Drøbak-Frogn IL Friidrett07.04.061 (G-15)Drøbak, Treningsstevne12.05.21
1,41,49Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061 (G-15)Førde, Treningstemne08.06.21
-----50--------------------
1,42,81André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021 (G-18)Farsund, Treningsstevne07.06.21
1,45,00Jakob Jarild, Fredrikstad IF10.10.031 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21
1,46,04Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-17)Seljord, Sjøormstevne13.03.21
1,46,52Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-15)Overhalla, Seriestevne20.05.21
1,47,99Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.068 (G-15)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,48,40Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.051 (G-11/16)Ravnanger, Klubbstevne 205.05.21
1,49,22Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.061 (G-15)Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
1,54,4Jokubas Normantas, Askim IF04.11.051 (G-16)Askim, Treningsstevne14.06.21
1,54,73Lukas Fjerstad, IL Norodd17.02.061 (G-15)Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
1,55,21Torstein Penne Pedersen, Farsund og Lista IK03.04.051 (G-16)Farsund, Treningsstevne07.06.21
-----60--------------------
1,57,46Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.062 (G-15)Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
1,59,82Andreas Kalset Jensen, IL Norodd051 (G-16)Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
2,13,11Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-16)Overhalla, Seriestevne20.05.21
2,19,12Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.061 (G-15)Greveskogen, Seriestevne01.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,57Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,34,59Emal Shinwari (AFG), Fredrikstad IF22.11.041 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,34Markus Einan, IL i BUL04.02.971Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
1,47,61Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.031-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
1,47,73Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.022-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
1,50,59Luca Thompson, IK Tjalve24.11.004-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
1,50,72Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.933Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
1,50,81Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.015-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
1,51,06Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.006-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
1,52,25Sondre Rishøi, Selsbakk IF30.04.003-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
1,52,45Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
1,52,78Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.002-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
-----10--------------------
1,52,96Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.921Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
1,53,05Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.014-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
1,53,41Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.055-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
1,53,55Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.976-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
1,53,70Robin Wathne Nedrehagen, IL Gular27.02.992-h4Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
1,53,88Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.941Osterøy, HTB karusell 228.06.21
1,54,13Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.958-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
1,54,27Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.997-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
1,54,38Markus Loftås, Osterøy IL08.04.942Osterøy, HTB karusell 228.06.21
1,54,42Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h1Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
-----20--------------------
1,54,63Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.021-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
1,54,72Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.007-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
1,54,78Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.032-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
1,54,90Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.935-h4Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
1,55,13John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.034-h2Trondheim, Sommerliga02.06.21
1,55,21Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.988-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
1,55,28Johannes Teigland, IL Gular17.04.956-h4Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
1,55,59Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.992-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
1,55,69Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.036Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
1,55,70Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001Haugesund, Løpsstevne12.05.21
-----30--------------------
1,55,84Tobias Johansen, IK Hind22.08.033Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
1,56,20Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.994Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
1,56,40Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.033-h1Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
1,56,42Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.033Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
1,56,78Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032Fana, Framolekene 202128.05.21
1,56,93Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012-h1Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
1,57,12Salim Bukari, IL Skjalg28.06.021Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
1,57,37Timmi Brandvik Anderl, IL Gular09.01.991-h3 (MV)Arna, Askokarusellen05.07.21
1,57,42Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043-h1Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
1,57,84Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.054-h1Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
-----40--------------------
1,57,9Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.963Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
1,57,90Martin Mæle, IL i BUL14.03.004-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
1,58,06Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.031-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
1,58,29Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.055-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
1.58,32Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.021Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
1,58,38Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.034Fana, Framolekene 202128.05.21
1,58,43Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
1.58,52Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.022Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
1,58,61Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.941-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
1,58,82Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.984-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
-----50--------------------
1,59,03Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.981Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
1,59,09Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.052Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
1,59,31Johannes Dalland, IL Skjalg08.01.032Stavanger, Løpsstevne21.07.21
1,59,70Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.009-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
2,00,00Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.033Stavanger, Løpsstevne21.07.21
2,00,10August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041Øvre Årdal, Treningstemne07.07.21
2,00,25Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.015-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,00,39Mikkel Blikstad Thomassen, Lillehammer IF13.10.032Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
2,00,64Vetle Farbu-Solbakken, IL Skjalg25.09.034Stavanger, Løpsstevne21.07.21
2,00,65Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.062-h3 (MV)Arna, Askokarusellen05.07.21
-----60--------------------
2,01,02Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.025-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
2,01,04Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.064-h2 (G-15)Trondheim, Sommerliga 215.06.21
2,01,06Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.036-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
2,01,08Sebastian van der Veen, IL Skjalg06.08.023Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
2,01,13Torjus Ingdal, Ranheim IL19.11.041 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
2,01,21Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.061-h2Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
2,01,79Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.046-h2Trondheim, Sommerliga02.06.21
2,02,0Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031 (MJ)Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
2,02,28Mathias Sandvik, Sandnes IL13.12.001Sandnes, SI-stevne27.05.21
2,02,30Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h2Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
-----70--------------------
2,02,47Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.043-h2Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2,02,49Sander Lindevik, Kristiansand IF Friidrett28.12.018-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
2,02,57Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-U20)Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
2,02,65Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052-h1 (G-16)Trondheim, Sommerliga 215.06.21
2,02,73Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.933Osterøy, HTB karusell 228.06.21
2,02,81Kristian Bråthen Børve, Gui Sportsklubb08.12.061 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
2,02,85Andreas Skulstad Størkson, IL Gneist07.06.013-h2Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
2,02,9Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051 (G-16)Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
2,02,99Halvor Mikkelsen, FIK Ren-Eng05.11.035Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
2,03,36Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.061 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
-----80--------------------
2,03,66Henrik Velle, IK Tjalve28.11.916Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
2,03,69Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.054-h2Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2,03,80Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.061 (G-15)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
2,03,95Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-U20)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
2,04,05Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h2Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
2,04,13Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.05.21
2,04,15Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-16)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
2,04,19Amaru Wijman, Halden IL28.09.991Halden, Åpent Klubbstevne15.06.21
2,04,28Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.055-h2Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2,04,39André Seliussen, IL Gneist05.04.015-h1Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
-----90--------------------
2,04,42Stian Haugland, Ølen IL07.07.851-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2.04,52Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
2,04,57Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.045-h2Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
2,04,58Oliver Sund, Ranheim IL01.10.053-h1 (G-16)Trondheim, Sommerliga 215.06.21
2,05,17Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062 (G-15)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
2,05,49Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.041 (G-17)Nadderud, Treningsstevne07.06.21
2,05,55Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.05.21
2,05,69Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.042-h3Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2,05,81Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-16)Haugesund, Mailekene 202115.05.21
2,05,87Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
-----100--------------------
2,05,89Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.042 (G-17)Nadderud, Treningsstevne07.06.21
2,05,96Emil Hagevik Bakke, Trysilgutten12.11.986-h2Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2,06,01Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.987-h2Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2,06,04Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.063 (G-15)Fana, Framolekene 202128.05.21
2,06,17August Tuvnes Ellingsen, Drøbak-Frogn IL Friidrett08.04.043-h3Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2,06,24Abel Sæterbø Raaen, Bæverfjord IL14.09.061 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
2,06,37Oddne Nørve, Mandal & Halse IL30.06.031 (G-18/19)Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
2,06,38Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.022 (G-18/19)Fana, Framolekene 202128.05.21
2,06,49Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051 (G-16)Halden, Åpent Klubbstevne15.06.21
2,06,49Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.034-h1 (G-18)Trondheim, Sommerliga 215.06.21
-----110--------------------
2,06,54Jonathan Tønne-Johansen, Ranheim IL27.08.045-h1 (G-17)Trondheim, Sommerliga 215.06.21
2,06,73Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.014Osterøy, HTB karusell 228.06.21
2,06,79Emil Martin Ahlbäck, IK Tjalve24.02.936-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,06,95Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.064 (G-15)Fana, Framolekene 202128.05.21
2,07,19Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
2,07,25Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031 (G-18/19)Grimstad, Klubbstevne27.05.21
2,07,32Hauk Are Fjeld, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.947-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,07,37Nicolai Ulvan, Nidelv IL27.10.051 (G-16)Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
2,07,71Einar Nese Johnsen, Sandnes IL06.09.042 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
2,07,78Elias Holter Steinset, Brandbu IF29.12.041 (G-17)Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21
-----120--------------------
2,07,98Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.065-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,08,15Christopher Rettedal Fardan, Sandnes IL11.07.955Stavanger, Løpsstevne21.07.21
2,08,18Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.057-h1 (G-16)Trondheim, Sommerliga 215.06.21
2,08,64Filip Skari, Nittedal IL06.02.053 (MJ)Nittedal, Løpsstevne24.05.21
2,08,65Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.054 (MJ)Nittedal, Løpsstevne24.05.21
2,08,66Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.062 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
2,08,68Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.031 (G-18)Osterøy, HTB karusell 110.05.21
2,08,70Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.054-h3Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2.08,95Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
2,09,07Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.051 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
-----130--------------------
2,09,17Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.052 (G-16)Knarvik, AKS-Leikane 202122.05.21
2,09,26Oliver Hole, Midsund IL04.05.043 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
2,09,36Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.856Stavanger, Løpsstevne21.07.21
2,09,39Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.21
2,09,44Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.046 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.05.21
2,09,55Svein Olav Krakstad, Stavanger Friidrettsklubb11.11.817Stavanger, Løpsstevne21.07.21
2,09,88Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.023-h3 (MV)Arna, Askokarusellen05.07.21
2,09,91Are Fossheim, Namdal løpeklubb25.03.041 (G-17)Namsos, Kleppenlekene02.06.21
2,09,92Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne07.07.21
2,10,37Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065-h3Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
-----140--------------------
2,10,40Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.026-h2Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
2,10,52Tobias Utaker, Moss IL17.09.061 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
2,10,56Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.061 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
2,10,62Mathias Berg, IL Fri07.08.011Osterøy, HTB karusell 110.05.21
2,10,69Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
2,10,82Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.062 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
2,10,84Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.952Haugesund, Løpsstevne12.05.21
2,11,08Truls Horten, Lillehammer IF03.03.051 (G-16)Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
2,11,23Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.042 (G-17)Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
2,11,27Matteus Fossum, Skogn IL03.04.062 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
-----150--------------------
2,11,9Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.053 (G-16)Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
2,11,90Vinter Andersson, Drøbak-Frogn IL Friidrett07.04.067-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,12,16Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.055 (MJ)Nittedal, Løpsstevne24.05.21
2,12,55Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
2,12,60Martin Steinmo Eia, Sandnes IL22.07.061 (G-15)Stavanger, JærCup17.06.21
2,12,74Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.047 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.05.21
2,12,84Lars Ole Hageskal, Kyrksæterøra IL25.06.762 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
2,12,99Øystein Wergeland, Sandnes IL02.01.848Stavanger, Løpsstevne21.07.21
2,13,08Storm Kristoffer Veitsle, Nittedal IL15.02.061 (G-15)Nittedal, Seriedugnad 214.05.21
2,13,31Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.055 (G-U20)Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
-----160--------------------
2,13,43Sander Frøseth Fenes, Ranheim IL24.04.021Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
2,13,63Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.047-h2Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
2,13,77Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.061-h1 (G-15)Nadderud, Treningsstevne07.06.21
2,13,98Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.045Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
2,14,33Emil Harestad, IL Skjalg21.07.069Stavanger, Løpsstevne21.07.21
2,14,39Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.998-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,14,4Daniel Oppen, IF Sturla26.02.031 (G-18/19)Sande, KM for Buskerud20.06.21
2,14,80Gunnar Mo Gausvik, T&IF Viking18.02.066 (G-15)Fana, Framolekene 202128.05.21
2,14,81Henrik Stensby, FIK Orion23.08.054 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
2,15,24Andreas Tveite, IL Runar09.12.061 (G-15)Larvik, Treningsstevne15.06.21
-----170--------------------
2,15,29Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.743 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
2,15,31Håkon Hjemly, Aurskog/Høland Friidrettslag20.06.701 (MV50)Førde, NM Veteran26.06.21
2,15,32Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.061 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202130.05.21
2,15,43Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.043 (G-17)Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
2,15,60Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.064Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
2,15,63Esteban Gutierrez Meza, IL Skjalg025Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
2,15,75Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.062-h1 (G-15)Nadderud, Treningsstevne07.06.21
2,15,8Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.061 (G-15)Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
2,16,17Børge Harestad, IL Skjalg21.04.8010Stavanger, Løpsstevne21.07.21
2,16,21Ove Fremsæter, Ålesund Friidrettsklubb25.03.801 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21
-----180--------------------
2,16,43Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051 (G-16)Lillehammer, Stampesletta-stevnet04.05.21
2,16,59Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.063 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
2,16,79Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-16)Finnsnes, Åpningsstevne 202106.06.21
2,16,92Sigurd Høisæter Brattlien, Nittedal IL20.07.051 (G-16)Nittedal, Seriedugnad 214.05.21
2,17,0Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.063-h1 (G-14/19)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
2,17,20Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.744 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
2,17,8Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041 (G-17)Sande, KM for Buskerud20.06.21
2,18,03Vemund Lien, Lillehammer IF17.12.931Lillehammer, Stampesletta-stevnet04.05.21
2,18,05Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-15)Vik, Jente og guttestevne29.05.21
2,18,12Jon Per Nygaard, FIK Ren-Eng28.05.672 (MV50)Førde, NM Veteran26.06.21
-----190--------------------
2,18,75Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061 (G-15)Grimstad, Klubbstevne27.05.21
2,18,85Preben Bolsøy, Stavanger Friidrettsklubb01.04.052 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
2,18,86Vetle Brekmo, Lillehammer IF15.07.962Lillehammer, Stampesletta-stevnet04.05.21
2,18,92Steffen Kristiansen, Bodø Bauta Løpeklubb03.02.921Bodø, Lagseriestevne15.06.21
2,19,03Tobias Bergslid, Namdal løpeklubb13.08.001Namsos, 800m-stevne26.04.21
2,19,12Arne Fjeldseth, Namdal løpeklubb29.01.882Namsos, 800m-stevne26.04.21
2,19,16Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.064 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
2,19,19Roger Eide, Varegg IL04.03.801-h2 (MV)Arna, Askokarusellen05.07.21
2,19,31Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
2,19,97Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-17)Finnsnes, Åpningsstevne 202106.06.21
-----200--------------------
2,20,10Akos Nagy, IL Tyrving04.07.051 (G-16)Nadderud, Treningsstevne07.06.21
2,20,68Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.056 (MJ)Nittedal, Løpsstevne24.05.21
2,20,69Ola Hovdhaugen, Nittedal IL25.09.052 (G-16)Nittedal, Seriedugnad 214.05.21
2,21,47Sondre Aasen Lande, Namdal løpeklubb02.09.051 (G-16)Namsos, 800m-stevne26.04.21
2,21,57Svein Oskar Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.11.683 (MV50)Førde, NM Veteran26.06.21
2,21,80Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.062 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
2,22,43Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.053 (G-16)Fana, Framolekene 202128.05.21
2,22,68Simon Skjøstad, Kyrksæterøra IL18.11.031 (G-18/19)Aure, Friidrett Aure 202112.06.21
2,22,8Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.061 (G-15)Sande, KM for Buskerud20.06.21
2,22,83Mads Helland, IL Skjalg27.12.061 (G-15)Haugesund, Mailekene 202115.05.21
-----210--------------------
2,23,06Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.041 (G-17)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
2,23,07Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.062 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
2,23,3Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-15)Sande, KM for Buskerud20.06.21
2,23,75Nils Tore Sæterdal, IL Fri03.03.674 (MV50)Førde, NM Veteran26.06.21
2,23,79Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-17)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
2,23,85Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.063 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
2,24,06Jonas Heidenberg, Fredrikstad IF02.01.051 (G-16)Sarpsborg, Treningsstevne30.06.21
2,24,10Ole Danielsen, Namdal løpeklubb24.12.801 (MV40)Namsos, 800m-stevne26.04.21
2,24,11Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.062 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
2,24,23Kristian Hyttnes Sødal, Kyrksæterøra IL31.08.061 (G-15)Aure, Friidrett Aure 202112.06.21
-----220--------------------
2,24,46Mads Kirkreit Gjethammer, Molde og Omegn IF13.09.064 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
2,24,79Emil Aslaksen Røed, Molde og Omegn IF12.09.065 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
2,25,01Noah Raknes, Osterøy IL18.10.051 (G-16)Osterøy, HTB karusell 110.05.21
2,25,19Isak Vars Vatne, Namdal løpeklubb22.08.061 (G-15)Namsos, 800m-stevne26.04.21
2,25,21Christer Sælen, IL Fri09.12.811-h1Arna, Askokarusellen20.05.21
2,25,40Isak Skorstad Mortensen, Namdal løpeklubb26.06.041 (G-17)Namsos, 800m-stevne26.04.21
2,25,47Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
2,25,48Alf Robert Wågan, Namdal løpeklubb22.05.841 (MV35)Namsos, 800m-stevne26.04.21
2,25,85Atle Skrede, Førde IL Friidrett13.05.735 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
2,26,08Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.611 (MV60)Førde, NM Veteran26.06.21
-----230--------------------
2,26,11Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.041 (G-17)Sarpsborg, Treningsstevne30.06.21
2,26,2Thomas Haarberg, Stadsbygd IL07.06.042 (G-17)Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
2,26,41Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.592 (MV60)Førde, NM Veteran26.06.21
2,27,66Mio Gjelsvik Steigen, IL Skjalg07.07.056Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
2,28,53Haakon Gunby, IL Fri28.06.661 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
2,29,13Lars Magnus S. Smevik, Namsen Friidrettsforening11.03.052 (G-16)Namsos, Kleppenlekene02.06.21
2,29,73Peter Skog, Kristiansand IF Friidrett30.08.063 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
2,30,00Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.061 (G-15)Namsos, Kleppenlekene02.06.21
2,30,45Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.057 (MJ)Nittedal, Løpsstevne24.05.21
2,30,54Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.662 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
-----240--------------------
2,30,57Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-17)Osterøy, HTB karusell 110.05.21
2,32,28Petter Nordhagen, Fredrikstad IF25.03.031 (G-18/19)Sarpsborg, Treningsstevne30.06.21
2,32,35Jakob Jarild, Fredrikstad IF10.10.032 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.21
2,32,41Magne Geir Verlo, Førde IL Friidrett12.01.623 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
2,32,65Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.691 (MV50)Osterøy, HTB karusell 110.05.21
2,33,00Ole Leirvik, Namdal løpeklubb02.11.721 (MV45)Namsos, 800m-stevne26.04.21
2,33,03Bård Eikemo Bringedal, Varegg IL12.09.011-h2Arna, Askokarusellen20.05.21
2,33,04Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062 (G-15)Lillehammer, Stampesletta-stevnet04.05.21
2,33,51Jan Teodor Tvete Grønberg, Fredrikstad IF10.12.023 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.21
2,33,94Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.051 (G-16)Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21
-----250--------------------
2,36,55Jonas Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.052 (G-16)Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21
2,37,76Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.063-h1 (G-15)Nadderud, Treningsstevne07.06.21
2,38,38Arvid Supphellen, Gjerpen Idrettsforening10.01.603 (MV60)Førde, NM Veteran26.06.21
2,39,70Kim Thunheim, GTI18.08.807Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
2,40,07Erling Rønning Føsker, Sandnessjøen IL13.11.061 (G-15)Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
2,43,06Knut Arve Engesæt, IL Fri08.01.644 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
2,48,12Markus Andre Sagvik, Namsen Friidrettsforening052 (G-16)Namsos, 800m-stevne26.04.21
2,48,75Andreas Vannebo, Namdal løpeklubb26.01.681 (MV50)Namsos, 800m-stevne26.04.21
2,51,43Mathias Henningsen, Sandnessjøen IL11.07.051 (G-16)Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
2,56,80Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.602-h2 (MV)Arna, Askokarusellen05.07.21
-----260--------------------
2,58,38Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.541 (MV65)Førde, NM Veteran26.06.21
2,59,46Olav Selnes, Namdal løpeklubb19.04.832 (MV35)Namsos, 800m-stevne26.04.21
3,01,31John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV75)Førde, NM Veteran26.06.21
3,02,56Ole Roald Torset, Aure IL11.10.542 (MV65)Førde, NM Veteran26.06.21
3,04,6Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.611 (MV60)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
3,16,8Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
3,19,14Jørgen Haukø Skorstad, Namdal løpeklubb10.11.843 (MV35)Namsos, 800m-stevne26.04.21
3,20,22Arvid Syrstad, Skaun IL24.11.491 (MV70)Førde, NM Veteran26.06.21
3,22,16Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV80)Førde, NM Veteran26.06.21
3,23,73Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV85)Førde, NM Veteran26.06.21
-----270--------------------
3,32,80Ivar Bølset, Triumf12.01.362 (MV85)Førde, NM Veteran26.06.21
3,46,93Harald Sel, Bryne FIK17.08.422 (MV75)Førde, NM Veteran26.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,05Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.977Stockholm/SWE, Diamond League - Bauhaus-Galan04.07.21
1,54,77Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), Ullensaker/Kisa IL10.12.954-h4Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,03,32Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,07,16Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.052 (G-13/18)Drammen, Treningsstevne25.05.21
2,11,79Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
2,32,66Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.042 (G-17)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,87Simon Kornelius Johansen, Senja Ski24.03.061 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202106.06.21
2,29,44Kristian Erik Mathisen, Senja Ski04.03.062 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202106.06.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,77August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-17)Vik, Vikjastemna24.05.21
2,37,55Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.011Skien, Teststevne27.04.21
2,43,68Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
2,44,39Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.052 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
2,45,2Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (G-18/19)Bø, Klubbmesterskap27.05.21
2,46,02Mats Arild Johnsen, Ask Friidrett30.07.031 (G-18/19)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
2,46,84Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-16)Notodden, Klubbstevne 114.04.21
2,47,61Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-15)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
2,49,34Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031 (G-18/19)Grimstad, Klubbstevne20.05.21
2,50,18Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-15)Rjukan, Løpstevne07.07.21
-----10--------------------
2,52,9Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.061 (G-15)Bø, Klubbmesterskap27.05.21
2,56,31Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.053 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
2,59,77Harald Hanevik Folkestad, Ask Friidrett27.11.032 (G-18/19)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
3,04,55Eirik Nitter, Bremnes IL27.06.061 (G-15)Leirvik, Seriestemne06.06.21
3,06,80Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
3,08,21Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061 (G-15)Grimstad, Klubbstevne20.05.21
3,12,21Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.062 (G-15)Leirvik, Seriestemne06.06.21
3,13,78Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.054 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,36,27Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Gateshead/GBR, Diamond League - Gateshead23.05.21
3,37,98+Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.938Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
3,40,03Fredrik Sandvik, Ullensaker/Kisa IL23.03.982-h7Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,43,78Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.003-h7Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,44,31Eivind Øygard, Jølster IL18.02.924-h7Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,44,55Marius Vedvik, IL Gular18.03.925-h7Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,44,92Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.996-h7Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,45,77Mats Hauge, IL Gular16.07.971-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,45,96Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.017-h7Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,46,51Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.958-h7Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
-----10--------------------
3,46,66Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.994-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,46,66Per Svela, Ullensaker/Kisa IL19.03.924-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,46,92Sigurd Ruud Skjeseth, Ullensaker/Kisa IL24.12.966-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,46,98Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.947-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,48,12Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.039-h7Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,48,37Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041-h6Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,48,39Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h6Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,48,49Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.018-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,48,85Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.931-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
3,49,23Sondre Rishøi, Selsbakk IF30.04.001-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
-----20--------------------
3,49,25Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.984-h6Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,49,72Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.024Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
3,49,80Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.929-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,50,09Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.034-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
3,50,30Markus Loftås, Osterøy IL08.04.9410-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,50,88Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.002-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,51,08Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.036-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
3,51,36Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.936Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
3,52,33Johannes Teigland, IL Gular17.04.957-h6Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,52,45Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.993-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
-----30--------------------
3,52,90Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.044-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,52,95Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.989-h6Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,54,37Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.054-h5Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,54,50Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.9911-h6Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,55,09Håvard Eidsmo, SK Freidig13.09.983Uddevalla/SWE, Team Ben 1500m15.06.21
3,55,62Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.987-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,56,20Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.0112-h6Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,57,09Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.038-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,57,32Robert Bergstå, Svarstad IL20.01.911-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,58,07Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.0410-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
-----40--------------------
3,58,62August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0411-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,59,24Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.882-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3.59,25John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.031Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
3,59,43Dag Blandkjenn, Strindheim IL01.10.964Uddevalla/SWE, Team Ben 1500m15.06.21
3,59,59Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012-h3Arna, Askokarusellen09.06.21
4,00,10Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.035-h5Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,00,43Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.023-h3Arna, Askokarusellen09.06.21
4,00,58Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.971Ravnanger, Klubbstevne 205.05.21
4,00,66Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.036-h5Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,00,72Johannes Dalland, IL Skjalg08.01.032-h4Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
-----50--------------------
4.00,92Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.962Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
4,01,25Sebastian van der Veen, IL Skjalg06.08.023-h4Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,01,36Tore Akerlie, IL Gular19.02.997-h5Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,01,45Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.054-h4Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,01,95Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.952Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
4,02,18Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.993-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,02,34Helge Langen, Rindal IL16.03.8510-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,02,38Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.973Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
4,02,43Martin Mæle, IL i BUL14.03.0013-h6Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,02,74André Seliussen, IL Gneist05.04.014-h3Arna, Askokarusellen09.06.21
-----60--------------------
4,02,93Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.011 (MJ)Greveskogen, Seriestevne01.06.21
4,03,11Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
4,03,49Mikkel Blikstad Thomassen, Lillehammer IF13.10.033Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
4,03,70Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.054-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,03,73Kristian Bråthen Børve, Gui Sportsklubb08.12.065-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,04,07Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.061 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
4,04,49Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.059-h5Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,04,58Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.037-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,04,92Alf Ante Idland Tornensis, Stavanger Friidrettsklubb16.11.001Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
4.05,18Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.023Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
-----70--------------------
4,06,31Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.989-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,06,36Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.871-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,06,39Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.9414-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,06,59Vetle Farbu-Solbakken, IL Skjalg25.09.031-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,07,33Henrik Velle, IK Tjalve28.11.912-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,07,66Filip Meo, IL i BUL19.03.021-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,07,81Salim Bukari, IL Skjalg28.06.021Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
4,07,82Nils Tveite, Ås IL18.02.026-h4Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,08,11Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.023-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,08,62Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
-----80--------------------
4,09,22Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.021 (G-18/19)Fana, Framolekene 202129.05.21
4,09,52Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,09,64Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.942-h2Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,09,83August Lunde, Strindheim IL04.09.0310-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,10,14Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.037-h4Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,10,18Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.0311-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,10,29Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.941Nadderud, Treningsstevne07.06.21
4,10,30Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.023-h2Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,10,47Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.063-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,11,17Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.775-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
-----90--------------------
4,11,92Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.022Nadderud, Treningsstevne07.06.21
4,12,11Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042 (G-17)Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
4,12,57Andreas Skulstad Størkson, IL Gneist07.06.015-h3Arna, Askokarusellen09.06.21
4,12,62Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.055-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,12,64Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.046-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,12,85Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-16)Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
4,12,87Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.046-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,13,67Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.026Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
4,13,79Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061 (G-15)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
4,13,84Tobias Skog, Sortland Friidrettsklubb29.09.021 (G-18/19)Sortland, Treningsstevne 309.06.21
-----100--------------------
4,13,85Marius Ingebrigtsen, IL Skjalg03.09.028Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
4,13,85Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.062 (G-15)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
4,14,02Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052 (G-16)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
4,14,33Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054-h2Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,14,52Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.0112-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,14,54Storm Kristoffer Veitsle, Nittedal IL15.02.065-h2Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,14,96Oliver Sund, Ranheim IL01.10.053 (G-16)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
4,15,57Filip Skari, Nittedal IL06.02.057-h2Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,15,70Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.037-h3Arna, Askokarusellen09.06.21
4,16,83Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.032 (MJ)Greveskogen, Seriestevne01.06.21
-----110--------------------
4,17,33Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.058-h2Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,17,49Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
4,17,76Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
4,18,25Lars Erik Malde, IL Skjalg28.01.909Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
4,18,88Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.986-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,19,15Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.068-h3Arna, Askokarusellen09.06.21
4,19,33Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.061-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,19,35Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.051 (G-16)Fana, Framolekene 202129.05.21
4,19,69Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.033 (G-18/19)Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
4,19,70Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.039-h3Arna, Askokarusellen09.06.21
-----120--------------------
4,20,58Mats Arild Johnsen, Ask Friidrett30.07.0311-h3Arna, Askokarusellen09.06.21
4,20,94Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052 (G-16)Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
4,21,10Svein Olav Krakstad, Stavanger Friidrettsklubb11.11.8110Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
4,21,13Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.9813-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,21,72Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 217.04.21
4,21,76Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051 (G-16)Gjøvik, Gjøvik Totenlekene29.05.21
4,22,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.047-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,22,35Andreas Rivenes, Sem IF11.08.033 (MJ)Greveskogen, Seriestevne01.06.21
4,22,37Lars Ole Hageskal, Kyrksæterøra IL25.06.761 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
4,22,54Vetle Mathisen, Sem IF23.03.024 (MJ)Greveskogen, Seriestevne01.06.21
-----130--------------------
4,22,57Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.069-h2Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,22,82Vegard Havn, Stord IL28.09.972Fana, Framolekene 202129.05.21
4.23,32Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.014Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
4.23,50André Johnsen Navjord, Steinkjer Friidrettsklubb13.07.941Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
4,23,61Einar Nese Johnsen, Sandnes IL06.09.041 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
4,23,73Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.061 (G-15)Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
4,23,89Håkon Hjemly, Aurskog/Høland Friidrettslag20.06.701 (MV50)Førde, NM Veteran27.06.21
4,24,27Halvor Mikkelsen, FIK Ren-Eng05.11.038-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,24,73Emil Hagevik Bakke, Trysilgutten12.11.989-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,25,67Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.042-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
-----140--------------------
4,25,70Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-16)Vik, Kretsstevne 408.07.21
4,25,81Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.063 (G-15)Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
4,25,84Martin Steinmo Eia, Sandnes IL22.07.063Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
4,25,98Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.043Fana, Framolekene 202129.05.21
4,26,11Lars Opstad Vike, Andebu IL18.12.061 (G-15)Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
4,26,26Emil Harestad, IL Skjalg21.07.062Sandnes, SI-stevne 210.06.21
4,27,01Lars Schjølberg Evensen, Fana IL01.09.0210-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,27,26Andreas Lerø, IL Tyrving12.02.038-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,28,11Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.052 (G-16)Gjøvik, Gjøvik Totenlekene29.05.21
4,28,92Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.053-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
-----150--------------------
4,29,94Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.044-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,30,38Jon Per Nygaard, FIK Ren-Eng28.05.675-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,30,44Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.051-h4Arna, Askokarusellen09.06.21
4,30,75Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.053 (G-16)Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
4,31,34Hans Petter Aakre, Stavanger Friidrettsklubb29.01.925Sandnes, SI-stevne 210.06.21
4,31,47Jonas Lillejordet, Hamar IL10.06.061 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
4,31,8Jo-Harald Færø, Eikanger IL12.09.831 (MV35)Ostereidet, Seriestemne22.06.21
4,32,01Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.042-h4Arna, Askokarusellen09.06.21
4,32,04Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.742 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
4,32,16Gaute Fosstveit, Ullensaker/Kisa IL21.03.026-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
-----160--------------------
4,32,81Casper Rønning, Ivrig14.03.045 (MJ)Greveskogen, Seriestevne01.06.21
4,33,12Magnus Kallager, Varegg IL29.09.933-h4Arna, Askokarusellen09.06.21
4,33,52Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
4,33,99Einar Haakon Christian Rose, Lillehammer IF16.05.914Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
4,34,02Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.067-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,34,59Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.041 (G-17)Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
4,34,89Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.0310-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,35,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
4,35,81Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-16)Overhalla, Seriestevne17.06.21
4,36,30Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
-----170--------------------
4,36,71Børge Harestad, IL Skjalg21.04.806Sandnes, SI-stevne 210.06.21
4,37,08Christer Sælen, IL Fri09.12.811 (MV40)Arna, Askokarusellen09.06.21
4,37,36Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21
4,38,73Andreas Tveite, IL Runar09.12.062 (G-15)Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
4,39,33Leif Johannes Omland, Stavanger Friidrettsklubb06.03.828Sandnes, SI-stevne 210.06.21
4,39,60Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061 (G-15)Steinkjer, KM bane 202103.07.21
4,40,42Ørjan Nilsen, Varegg IL01.12.784-h4Arna, Askokarusellen09.06.21
4,40,54Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.055-h4Arna, Askokarusellen09.06.21
4,40,81Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21
4.40,98Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-15)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
-----180--------------------
4,41,05Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.0612-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,41,12Vinter Andersson, Drøbak-Frogn IL Friidrett07.04.069-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,41,18Vetle Brekmo, Lillehammer IF15.07.964Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
4,41,53Vemund Lien, Lillehammer IF17.12.935Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
4,41,86Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051 (G-16)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
4,42,10Tobias Utaker, Moss IL17.09.061 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
4,42,35Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.064 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
4,42,83Martin Roe, IL Fri01.04.92DArona/ESP, Meeting Internacional Arona13.06.21
4,43,81Sebastian O Skjelbred, IL Runar061 (G-16)Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
4,44,00Heine Steinar Sandvold, Gausdal FIK20.09.053 (G-16)Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
-----190--------------------
4,44,99Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031 (G-18/19)Grimstad, Klubbstevne03.06.21
4,45,39Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061 (G-15)Grimstad, Klubbstevne03.06.21
4,46,42Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.067Bydgoszcz/POL, World Para Athletics European Championships05.06.21
4,46,64Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.9913-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,48,95Henrik Stensby, FIK Orion23.08.054 (G-16)Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
4,50,60Mads Helland, IL Skjalg27.12.061 (G-15)Haugesund, Mailekene 202116.05.21
4,50,73Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.0510-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,51,26Nils Tore Sæterdal, IL Fri03.03.676-h4Arna, Askokarusellen09.06.21
4,52,56Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-17)Vik, Kretsstevne 408.07.21
4,52,74Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00DDuluth/MN/USA, NSIC Outdoor Track & FIeld Championships14.05.21
-----200--------------------
4,53,02Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21
4,53,29Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
4,53,48Odd Joar Rognebakke, Tambarskjelvar IL23.12.631 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
4,54,31Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21
4,54,83Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.031 (G-18/19)Steinkjer, KM bane 202103.07.21
4,55,6Mads Rasmus L Solem, Hegra IL19.07.011 (MJ)Stjørdal, Sona-Lekene11.07.21
4,55,78Mio Gjelsvik Steigen, IL Skjalg07.07.0517Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
4,56,78Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.611 (MV60)Førde, NM Veteran27.06.21
4,58,84Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.065 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
4,58,90Nils Andre Reinfjord, Sømna IL20.01.721Vik, Kretsstevne 408.07.21
-----210--------------------
4,58,94Jørund Hammersvik, Førde IL Friidrett10.09.652 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
4,59,95Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.064 (G-15)Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
5,00,0Akos Nagy, IL Tyrving04.07.052 (G-12/16)Nadderud, Testløp08.05.21
5,01,75Ola Johnsrud, Brandbu IF30.08.061 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
5,03,17Eirik Nitter, Bremnes IL27.06.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne10.06.21
5,03,49Atle Nordbotten, IL Skjalg11.12.584Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
5,03,5Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.061 (G-15)Stjørdal, Sona-Lekene11.07.21
5,04,15Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047-h4Arna, Askokarusellen09.06.21
5,05,87Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.791 (MV40)Ravnanger, Klubbstevne 205.05.21
5,07,9Eirik Busk Mundal, Oppegård IL17.12.052 (G-16)Oppegård, Treningsstevne27.05.21
-----220--------------------
5,09,10Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.691 (MV50)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
5,09,94Åsmund Skålevik, Ask Friidrett23.02.761 (MV45)Ravnanger, Klubbstevne 205.05.21
5,10,58Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-17)Notodden, Klubbstevne 217.04.21
5,10,87Kristian Hyttnes Sødal, Kyrksæterøra IL31.08.067 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
5,11,0Stian Rønning, Lånke IL Friidrett29.08.062 (G-15)Stjørdal, Sona-Lekene11.07.21
5,12,12Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-15)Vik, Kretsstevne 408.07.21
5,12,13Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-18)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
5,12,66Peter Skog, Kristiansand IF Friidrett30.08.061 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 202122.05.21
5,17,31Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.051 (G-16)Brandbu, Mohagen bil Cup 223.06.21
5,17,46Jonas Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.052 (G-16)Brandbu, Mohagen bil Cup 223.06.21
-----230--------------------
5,18,09Simon Morales, Varegg IL28.04.948-h4Arna, Askokarusellen09.06.21
5,18,34Geir Lindberg, Varegg IL25.11.699-h4Arna, Askokarusellen09.06.21
5,19,94Øivind Bernes, Mjøsdalen IL16.01.582 (MV60)Førde, NM Veteran27.06.21
5,26,8Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.065 (G-12/16)Nadderud, Testløp08.05.21
5,27,23Jan Monsrud, Kongsvinger IL Friidrett09.02.551 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
5,30,73Even Løkken, Strindheim IL28.10.542 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
5,35,16Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne10.06.21
5,40,57Anders Sydney Svensson, Asker Sk. Friidrett14.06.061 (G-15)Asker, Askerlekene 202105.06.21
5,46,34Eivind Nybakken, Lillehammer IF03.11.501 (MV70)Førde, NM Veteran27.06.21
5,54,29John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV75)Førde, NM Veteran27.06.21
-----240--------------------
5,54,29Bjarne Martin Gausvik, Eikanger IL04.08.543 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
5,56,52Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.6010-h4Arna, Askokarusellen09.06.21
6,08,57Gard Sønnesyn, IL Bjørn29.04.062 (G-15)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
6,09,61Olav Hagland, GTI16.02.4818Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
6,36,94Arvid Syrstad, Skaun IL24.11.492 (MV70)Førde, NM Veteran27.06.21
6,45,6Gunnar Hauge, Eikanger IL21.07.551 (MV65)Ostereidet, Seriestemne22.06.21
7,22,42Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV80)Førde, NM Veteran27.06.21
7,44,64Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV85)Førde, NM Veteran27.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,52,14Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), Ullensaker/Kisa IL10.12.957-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,11,94Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.051 (G-16)Sande, KM for Buskerud19.06.21
4,19,86David Rieger (GER), FIK Ren-Eng04.08.017-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,28,09Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.042 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
4,37,04Laimutis Verbliugevicius (LTU), Stavanger Friidrettsklubb19.02.8212Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
4,38,13Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.011 (G-20/22)Jessheim, Klubbstevne29.05.21
4,42,36Steven Michael Acarregui (USA), Stavanger Friidrettsklubb20.03.8714Stavanger, Skjalg Stevne 112.05.21
5,02,92Andrzej Mielnik (POL), Førde IL Friidrett18.09.031Førde, Opningsstemne 202108.05.21
5,25,95Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.052 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell03.06.21

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,42Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.938Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
5,22,56Steffen Kristiansen, Bodø Bauta Løpeklubb03.02.921Bodø, Løpsstevne20.07.21
5,22,62Audun Selnes, Bodø Bauta Løpeklubb13.07.902Bodø, Løpsstevne20.07.21

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,13,5+Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.008Firenze/ITA, Wanda Diamond League10.06.21
5,36,91+Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.9912-fi-B (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships10.07.21
5,40,16+Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.008-fi-A (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships10.07.21
5,40,34+Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.9910-fi-A (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships10.07.21
5,54,87+Trym Tønnesen, Halden IL04.02.0022 (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships08.07.21
5,55,14+Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.0123 (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships08.07.21
5,56,52Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061 (G-15)Fana, Framolekene 202130.05.21
5,58,48Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062 (G-15)Fana, Framolekene 202130.05.21
6,03,68+Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.0311 (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships16.07.21
6,04,84+Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.0221 (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships16.07.21
-----10--------------------
6,05,12+Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.0322 (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships16.07.21
6,06,34Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.061 (G-15)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
6,08,51Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-16)Rjukan, Seriestevne08.05.21
6,10,62Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-15)Rjukan, Seriestevne08.05.21
6,17,19Jonas Lillejordet, Hamar IL10.06.062 (G-15)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
6,17,31Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.063 (G-15)Fana, Framolekene 202130.05.21
6,29,56Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.061 (G-15)Bodø, Lagseriestevne29.06.21
6,31,21Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.061 (G-15)Drøbak, Drøbakslekene19.06.21
6,31,79Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-15)Øvre Årdal, Treningsstemne16.06.21
6,37,53Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (G-15)Brandbu, Mohagen bil Cup 223.06.21
-----20--------------------
6,38,31Eirik Nitter, Bremnes IL27.06.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.06.21
6,42,82Bjørn Ketil Sørvik, Bremnes IL26.06.751Bømlo, Seriestevne17.06.21
6,44,91Mads Kirkreit Gjethammer, Molde og Omegn IF13.09.061 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
6,46,07Vebjørn Jakobsen, Nordre Land friidrett27.02.062 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
6,46,56Gunnar Mo Gausvik, T&IF Viking18.02.064 (G-15)Fana, Framolekene 202130.05.21
6,48,89Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.062 (G-15)Rjukan, Seriestevne08.05.21
7,00,45Mathias Bugge Danielsen, Rjukan Idrettslag25.07.052 (G-16)Rjukan, Seriestevne08.05.21
7,26,34Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.06.21
7,39,80Marius Anderson, Dimna IL10.03.062 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
8,02,44Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.063 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.06.21
-----30--------------------
8,30,54Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762Bømlo, Seriestevne17.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,53,0Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.051 (G-16)Sande, KM for Buskerud20.06.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,34,00Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.935Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
7,46,7+Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.005Firenze/ITA, Wanda Diamond League10.06.21
7,54,08Per Svela, Ullensaker/Kisa IL19.03.924Naimette-Xhovémont/BEL, Meeting International de la Province de Liège30.06.21
7,57,18Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.991-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
7,58,15Marius Vedvik, IL Gular18.03.922-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
7,58,64Sigurd Ruud Skjeseth, Ullensaker/Kisa IL24.12.963-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,01,20Mats Hauge, IL Gular16.07.974-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,10,29Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.995-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,10,76Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.956-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,13,38Trym Tønnesen, Halden IL04.02.007-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
-----10--------------------
8,16,06Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051Oslo/Bi, Bislett Running I Elite12.05.21
8,17,93Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.011-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,18,08Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.972-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,20,53Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.022-h6Trondheim, 3000m for alle04.05.21
8,22,07Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.921Lillehammer, Stampesletta-stevnet04.05.21
8,22,15Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.938-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,22,90Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.033-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,23,64Mikkel Blikstad Thomassen, Lillehammer IF13.10.032Lillehammer, Stampesletta-stevnet04.05.21
8,24,88Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.944-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,25,39Johannes Teigland, IL Gular17.04.955-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
-----20--------------------
8,25,64Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.026-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,25,87Markus Loftås, Osterøy IL08.04.947-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,26,17+Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.005-fi-A (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships10.07.21
8,26,58Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.031Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
8,26,84Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.048-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,27,13Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.983Lillehammer, Stampesletta-stevnet04.05.21
8,27,95Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.963-h6Trondheim, 3000m for alle04.05.21
8,28,64Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.989-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,29,23Sigurd Paulsen Vie, NTNUI11.01.014-h6Trondheim, 3000m for alle04.05.21
8,29,24Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.995-h6Trondheim, 3000m for alle04.05.21
-----30--------------------
8,30,83Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.037-h6Trondheim, 3000m for alle04.05.21
8,32,45Tore Akerlie, IL Gular19.02.992Fana, Framolekene 202130.05.21
8,33,35Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.931Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
8,33,75Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.052Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
8,34,69Sverre Solligård, Svorkmo N.O.I.04.01.918-h6Trondheim, 3000m for alle04.05.21
8,35,31Henrik Laukli, Strindheim IL08.04.019-h6Trondheim, 3000m for alle04.05.21
8,37,24Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
8,39,97Øyvind Utengen, Bratsberg IL24.01.891-h5Trondheim, 3000m for alle04.05.21
8,40,68Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033Fana, Framolekene 202130.05.21
8,41,49Fredrik Torgersen, Varegg IL21.05.912-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
-----40--------------------
8,41,96Børge Larsson Christensen, Varegg IL19.10.922-h2Arna, Askokarusellen05.07.21
8,42,94August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.042Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
8,43,22Joakim Coward-Hanssen, Kristiansand Løpeklubb10.11.841Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
8,43,60Jonas Gjesdal, Varegg IL01.06.963-h2Arna, Askokarusellen05.07.21
8,46,23Sondre Rishøi, Selsbakk IF30.04.0010-h6Trondheim, 3000m for alle04.05.21
8,46,55Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.022-h5Trondheim, 3000m for alle04.05.21
8,47,00Jon Arne Gaundal, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.8811-h6Trondheim, 3000m for alle04.05.21
8,47,65Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.021Tromsø, Løpestevne 1-202130.06.21
8,47,90Helge Langen, Rindal IL16.03.853Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
8,48,31Kristian Riseth Hammer, Svorkmo N.O.I.01.08.893-h5Trondheim, 3000m for alle04.05.21
-----50--------------------
8,49,43Jo-Inge Sandvik, Svorkmo N.O.I.10.05.934-h5Trondheim, 3000m for alle04.05.21
8,49,54Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.954-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,50,67Espen Joensen, IL Fri18.08.922-h1Arna, Askokarusellen20.05.21
8,51,52Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.031 (MJ)Nittedal, Løpsstevne24.05.21
8,51,55Anders Jakobsen Sommer, Varegg IL14.06.971-fi-DFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,51,98Joakim Coward-Hanssen, Kristiansand IF Friidrett10.11.841Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
8,52,36Ebrahim Abdulaziz, Strindheim IL17.11.7812-h6Trondheim, 3000m for alle04.05.21
8,52,41Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.015-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,52,63Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.055-h5Trondheim, 3000m for alle04.05.21
8,53,54Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.964Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
-----60--------------------
8,53,76Erik Rasmussen Vadla, Sandnes IL24.01.902-fi-DFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,54,10Kim André Haugstad, Gjesdal IL12.04.841 (MV35)Ålgård, Treningsstevne04.05.21
8,54,26Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.032Trondheim, Sommerliga02.06.21
8,54,3Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.021 (G-18/19)Sande, KM for Buskerud20.06.21
8,54,57Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
8,54,91Ole Kristian Heggheim, Kristiansand Løpeklubb10.06.722Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
8,55,90Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.044Fana, Framolekene 202130.05.21
8,56,63Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.024-h2Arna, Askokarusellen05.07.21
8,56,82Lars Aanensen, Kristiansand Løpeklubb21.11.913Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
8,56,88Sivert Laukli, NTNUI25.05.996-h5Trondheim, 3000m for alle04.05.21
-----70--------------------
8,57,93Andreas Skulstad Størkson, IL Gneist07.06.011-h4Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
8,58,10Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.981Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
8,58,76Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.913-fi-DFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
8,58,89Thomas Førland Asgautsen, Stavanger Friidrettsklubb13.03.895Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
8,59,32Eirik Bergene Aabrekk, Sandefjord Turn & IF03.03.984Lillehammer, Stampesletta-stevnet04.05.21
8,59,81Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.062-h4Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
8,59,98Kristoffer Petersen Skonnord, Lillehammer IF14.12.931Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
9,00,64Ragnar Nersten, IL Gular11.09.986-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
9,00,87Henrik Eliassen, Norna-Salhus IL07.03.047-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
9,01,35Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.067-h5Trondheim, 3000m for alle04.05.21
-----80--------------------
9,03,03Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.028-h5Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,03,19Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.988-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
9,03,23Erik Fossen Nilsen, IK Hind11.05.871Harstad, Seriestevne 208.06.21
9,03,27Hans Petter Mathisen, NTNUI21.08.919-h5Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,04,15Oscar Ovanger, NTNUI08.12.9510-h5Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,05,32Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.862Harstad, Seriestevne 208.06.21
9,05,38Jonas Lillejord, Osterøy IL09.02.986-fi-DFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
9,06,4Thomas Fremo, Fjellørnen IL27.11.871Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
9,06,50Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.915-h2Arna, Askokarusellen05.07.21
9,07,81Lucas Bernard Marechet, IL Gneist23.12.919-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
-----90--------------------
9,08,18Magnus Halvorsrud Salberg, Lillehammer IF06.04.881Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
9,09,39Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011-h4Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,10,03Martin André Granild, IK Hind18.12.993Harstad, Seriestevne 208.06.21
9,12,15Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.033-h4Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
9,13,07Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.863-h4Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,13,27Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.936-h2Arna, Askokarusellen05.07.21
9,13,98Knut Ødegaard, Bratsberg IL01.10.754-h4Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,14,05Filip Skari, Nittedal IL06.02.051 (G-16)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
9,14,24Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.032 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 321.04.21
9,14,77Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.035-h4Trondheim, 3000m for alle04.05.21
-----100--------------------
9,14,83Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202130.05.21
9,14,89Vegard Ressem, Bratsberg IL20.06.956-h4Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,15,11Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.052 (G-16)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
9,15,42Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.0511-h5Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,15,47Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.947-h2Arna, Askokarusellen05.07.21
9,15,63Johnny Stensvold, Kristiansand Løpeklubb04.07.734Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
9,15,80Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.0012-h5Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,16,20Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
9,16,91Syver Brøste Nørstegard, Dombås IL08.05.031 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
9,17,08Erik Kårvatn, Rindal IL07.03.037-h4Trondheim, 3000m for alle04.05.21
-----110--------------------
9,17,21Vegard Havn, Stord IL28.09.978-fi-DFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
9,17,31Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.041 (G-17)Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
9,18,67Simen Næss Berge, Lillehammer IF26.03.922Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
9,19,62Oliver Plassen-Brandvol, Lillehammer IF26.05.042 (G-17)Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
9,20,05Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.983Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
9,21,45Glenn Trane, Bodø Friidrettsklubb29.04.912Bodø, Lagseriestevne15.06.21
9,21,49Jo Sverre Sande, Svorkmo N.O.I.05.02.916Trondheim, Sommerliga02.06.21
9,22,56Håkon Hjemly, Aurskog/Høland Friidrettslag20.06.703Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
9,22,95Storm Kristoffer Veitsle, Nittedal IL15.02.061 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
9,23,85Sondre Brattabø, IL Fri03.02.056-h1Arna, Askokarusellen20.05.21
-----120--------------------
9,24,37Truls Torblå, IK Hind10.12.964Harstad, Seriestevne 208.06.21
9,24,62Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.031 (G-18/19)Fana, Framolekene 202130.05.21
9,25,30Gjermund Erikstein-Midtbø, Skarphedin IL12.11.915Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
9,25,68Christer Gjerald, IL Tyrving21.10.994Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
9,26,59Sturle Starheim, Gossen IL14.07.751Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
9,27,02Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.051 (G-16)Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
9,27,30Torstein Olai Leiren Mastervik, IL Fri28.12.039-h2Arna, Askokarusellen05.07.21
9,27,83André Aasen, BFG Bergen Løpeklubb10.06.927-h1Arna, Askokarusellen20.05.21
9,29,08Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-16)Notodden, Klubbstevne 422.05.21
9,29,44Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.0411-h2Arna, Askokarusellen05.07.21
-----130--------------------
9,30,38Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.044Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
9,30,45Syver Viksås Holt, Brandbu IF10.08.055Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
9,30,72Martin Hoset, Bodø Bauta Løpeklubb01.09.861Bodø, Åpningsstevne04.05.21
9,31,28Robin Ivarjord Amundsen, Narvik IL27.04.871Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
9,31,47Jonas Ressem, Bratsberg IL20.06.958-h4Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,31,9Stian Darell, Stadsbygd IL21.08.912Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
9,32,99Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051 (G-16)Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
9,33,10Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-15)Notodden, Klubbstevne 422.05.21
9,33,45Fredrik Sandberg, BUL-Tromsø Friidrett28.04.871Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
9,34,03Kristoffer Magnus Nohr Unstad, Bodø Bauta Løpeklubb22.08.882Bodø, Åpningsstevne04.05.21
-----140--------------------
9,34,74Olve Løseth, Svorkmo N.O.I.05.03.037Trondheim, Sommerliga02.06.21
9,34,97Vetle Mathisen, Sem IF23.03.021Sem, Sems mai stevne 202112.05.21
9,34,99Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.061 (G-15)Fana, Fana Intern01.06.21
9,35,15Simen Krogseth Olsen, IL Molde-Olymp12.09.852Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
9,35,21Eskil Høien, Trondheim Triatlonklubb04.07.041-h3Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,36,01Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.939-h4Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,36,12Sander Kjøsnes Lie, IL Fri18.05.991-h2Arna, Askokarusellen20.05.21
9,36,22Eirik Vestrheim, IL Fri31.08.822-h2Arna, Askokarusellen20.05.21
9,36,90Magnus Kallager, Varegg IL29.09.939-fi-DFana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
9,37,17Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.043 (G-U20)Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
-----150--------------------
9,37,73Tor Johan Nedreberg Askeland, Varegg IL30.08.939-h1Arna, Askokarusellen20.05.21
9,38,05Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052-h3Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,38,28Jon Per Nygaard, FIK Ren-Eng28.05.676Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
9,38,59Knut Tromsnes, Sør-Vekkom Lauparlag07.12.9510-h4Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,38,79Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.7812-h2Arna, Askokarusellen05.07.21
9,39,42Ola Haseth Balestrand, Rindal IL03.03.8211-h4Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,40,5Per Voie, Vegårshei IL30.03.841 (MV35)Tvedestrand, Treningsstevne26.05.21
9,41,1Espen Udjus Frorud, Vegårshei IL10.04.911Tvedestrand, Treningsstevne26.05.21
9,42,28Eskil Frøisland, NTNUI17.02.003-h3Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,42,48Noah Raknes, Osterøy IL18.10.055-h4Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
-----160--------------------
9,42,55Karl Erik Pettersson, IL Fri14.05.893-h2Arna, Askokarusellen20.05.21
9,43,15Espen Irgens Haugen, IL Fri10.01.854-h2Arna, Askokarusellen20.05.21
9,43,82Truls Horten, Lillehammer IF03.03.053Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
9,44,01Magnus Steien Løseth, Svorkmo N.O.I.31.01.058Trondheim, Sommerliga02.06.21
9,44,7Knut Olav Vangstad, Vegårshei IL16.09.912Tvedestrand, Treningsstevne26.05.21
9,44,99Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.057-h4Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
9,45,4Daniel Straum, Vegårshei IL12.02.893Tvedestrand, Treningsstevne26.05.21
9,45,85William Lundberg, BUL-Tromsø Friidrett08.04.031 (G-18/19)Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
9,46,30Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051 (G-16)Førde, Treningstemne08.06.21
9,46,63Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.043 (G-17)Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
-----170--------------------
9,46,89Benjamin Røssum Jensen, Nittedal IL20.03.063 (MJ)Nittedal, Løpsstevne24.05.21
9,47,30Simon André Haldorsen, Nordland FIK01.08.942Bodø, Lagseriestevne18.05.21
9,47,40Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.051 (G-16)Fana, Framolekene 202130.05.21
9,47,90Anton Tveito, Jølster IL10.09.042 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
9,47,90Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.052 (G-16)Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
9,48,53Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.062 (G-15)Notodden, Klubbstevne 422.05.21
9,49,30Vetle Arder Skildheim, BUL-Tromsø Friidrett07.10.032 (G-18/19)Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
9,49,68Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.069Trondheim, Sommerliga02.06.21
9,49,86Olaf Bentzen, Rindal IL09.06.944-h3Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,51,26Joakim Skadal, Tjøme løpeklubb28.07.011-h2Trondheim, 3000m for alle04.05.21
-----180--------------------
9,51,3Ståle Fenstad, Stadsbygd IL19.07.863Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
9,51,36Leander Warncke-Wang, Norna-Salhus IL19.01.057 (G-U20)Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
9,51,79Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.068 (G-U20)Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
9,52,15Haakon Myklebust Skjelnes, Rosendal TL23.01.059 (G-U20)Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
9,52,21Bjarte Eikanger, IL Gneist20.07.721-h1Arna, Askokarusellen05.07.21
9,53,24Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-17)Førde, Treningstemne08.06.21
9,54,36Andreas Vågen, IL Fri15.05.002-h1Arna, Askokarusellen05.07.21
9,54,86Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.065-h3Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,54,91Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052 (G-16)Førde, Treningstemne08.06.21
9,55,82Petter Grahn Wangberg, Nordland FIK09.03.011 (MJ22)Bodø, Lagseriestevne18.05.21
-----190--------------------
9,56,13Steffen Kristiansen, Bodø Bauta Løpeklubb03.02.923Bodø, Lagseriestevne18.05.21
9,56,34Mathias Berg, IL Fri07.08.015-h2Arna, Askokarusellen20.05.21
9,56,77Harald Robstad, Otra IL01.02.041 (G-17)Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
9,57,70Vemund Lien, Lillehammer IF17.12.934Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
9,57,78Arild Øygard, Jølster IL06.03.967-h3Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,58,00Mats Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.062 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
9,58,00Henrik Omland, Nittedal IL11.10.053 (G-16)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
9,58,66Vegard Veisetaune, Tverlandet IL18.07.051 (G-16)Bodø, Lagseriestevne18.05.21
9,58,83Jan Sandstad Næss, Mosvik IL20.07.918-h3Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,59,68Stian Løkke Øvrebø, Kaupanger IL11.01.891Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
-----200--------------------
10,00,07Anders Bærheim, Nittedal IL04.02.031 (G-18)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
10,00,07Pelle Sunde, Nittedal IL14.04.054 (G-16)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
10,01,40Kristian Vatne, BUL-Tromsø Friidrett22.12.002Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
10,01,54Ola Hovdhaugen, Nittedal IL25.09.055 (MJ)Nittedal, Løpsstevne24.05.21
10,02,5Sander Werket-Haug, Mjøndalen IL20.09.051 (G-16)Sande, KM for Buskerud20.06.21
10,03,01Fredrik Madsen, Laksevåg TIL16.09.721 (MV)Bergen/La, Seriestevne09.06.21
10,03,52Michael Brian Watts, Strindheim IL06.05.8812-h4Trondheim, 3000m for alle04.05.21
10,04,58Anders Treekrem, Ås IL23.05.931Ås, Kretsstevne07.06.21
10,04,73Øystein Horsås, Osterøy IL12.06.839-h4Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
10,05,0Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.041 (G-17)Sande, KM for Buskerud20.06.21
-----210--------------------
10,05,19Christer Sælen, IL Fri09.12.816-h2Arna, Askokarusellen20.05.21
10,05,84Bernt Emil Finserås Rognes, Utleira IL Friidrett30.01.012-h2Trondheim, 3000m for alle04.05.21
10,06,84Karl Henrik Lilleheier, Ås IL06.11.712Ås, Kretsstevne07.06.21
10,09,51Martin Riseth Strømøy, Svorkmo N.O.I.05.09.0211Trondheim, Sommerliga02.06.21
10,10,56Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.051 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202130.05.21
10,11,03Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061Grimstad, Klubbstevne19.07.21
10,11,30Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.033Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
10,11,40Elias Stangvik, Nittedal IL29.06.056 (G-16)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
10,12,17Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-17)Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
10,12,38Petter Unstad, Bodø Bauta Løpeklubb09.10.904Bodø, Lagseriestevne18.05.21
-----220--------------------
10,12,40Samuel Kleppa, Gjesdal IL19.03.031 (G-18/19)Ålgård, Treningsstevne04.05.21
10,12,47Leiv Børge Mjølhus, Gjesdal IL07.12.911Ålgård, Treningsstevne04.05.21
10,12,51Tord Bakken Andresen, IL Gneist063-h1Arna, Askokarusellen05.07.21
10,12,58Samuel A. Stokkeland, Egersunds IK08.12.051 (G-16)Egersund, Kretsstevne10.06.21
10,12,78Lars Harald Blikra, Strindheim IL19.03.601 (MV60)Førde, NM Veteran25.06.21
10,12,99Inge Magnar Skjerven Hauståker, Osterøy IL23.04.7710-h4Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
10,13,35Trygve Andresen, Varegg IL09.03.797-h2Arna, Askokarusellen20.05.21
10,13,55Lars Teigen, Jølster IL20.11.043 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
10,13,62Bjørnar Nedrebø, Sandnes IL18.05.732-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
10,13,64Matyas Galambos, Vik IL30.07.044 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
-----230--------------------
10,13,96Anders Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.063 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
10,14,66Jon Ivar Djønne, IL Fri29.12.798-h2Arna, Askokarusellen20.05.21
10,16,36Morten Lunheim Solbakken, Lillehammer IF03.12.846Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
10,16,46Bård Henning Kvinen, Egersunds IK19.03.791 (MV40)Egersund, Kretsstevne10.06.21
10,17,27Daniel Rubach Uglehus, BUL-Tromsø Friidrett25.05.033 (G-18/19)Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
10,18,69Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.063 (G-15)Notodden, Klubbstevne 422.05.21
10,18,94Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.612 (MV60)Førde, NM Veteran25.06.21
10,19,78Magnus Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett08.02.053 (G-16)Førde, Treningstemne08.06.21
10,20,04Ola Skaar, Nittedal IL03.06.041 (G-17)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
10,20,05Ole Strand, Snåsa IL14.09.985Bodø, Lagseriestevne18.05.21
-----240--------------------
10,20,6Eirik Mjelde, Osterøy IL27.05.921-h3Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
10,21,40Tesfamichael Bieday Rezene, Bodø Friidrettsklubb04.10.031 (MJ19)Bodø, Åpningsstevne04.05.21
10,22,4Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.002-h3Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
10,23,79Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052 (G-16)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
10,24,59Peter Vedal Utnes, Tromsø Løpeklubb16.07.814Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
10,25,05Sander Kristian Stenseth, Lillehammer IF23.11.917Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
10,25,74Carl Joacim Fensbekk, BUL-Tromsø Friidrett03.09.895Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
10,26,12Kjartan Ovrid, Hafslo IL08.09.022 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
10,26,40Nils Andre Reinfjord, Sømna IL20.01.721Vik, Klubbstevne13.05.21
10,26,43Erik Tveit Ødegård, Nittedal IL26.10.069 (MJ)Nittedal, Løpsstevne24.05.21
-----250--------------------
10,26,70Sivert Silsand Gerhardsen, BUL-Tromsø Friidrett21.07.042 (G-17)Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
10,27,0Fredrik Nilssen, Nittedal IL21.04.064 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
10,29,79Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.054 (G-16)Førde, Treningstemne08.06.21
10,29,88Iver Martinsen, Tromsø Løpeklubb01.05.876Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
10,29,93Kristian Holmgaard, Trondheim Triatlonklubb16.02.063-h2Trondheim, 3000m for alle04.05.21
10,31,59Einar Haakon Christian Rose, Lillehammer IF16.05.918Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
10,31,89Nils Tore Sæterdal, IL Fri03.03.679-h2Arna, Askokarusellen20.05.21
10,32,4Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.051 (G-16)Nadderud, Testløp08.05.21
10,33,0Iver Bakke Sundnes, Nittedal IL02.01.065 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
10,33,75Henning Strand, BUL-Tromsø Friidrett17.11.034 (G-18/19)Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
-----260--------------------
10,34,55Harald Iversen, Egersunds IK802 (MV40)Egersund, Kretsstevne10.06.21
10,35,2Heine Steinar Sandvold, Gausdal FIK20.09.053 (G-16)Gausdal, Vårstevne Gausdal 202109.05.21
10,35,69Jostein Brunvær Steffensen, Steinkjer Friidrettsklubb07.12.964-h2Trondheim, 3000m for alle04.05.21
10,35,98Audun Nystad Kvitvær, Tromsø Løpeklubb03.04.986Bodø, Lagseriestevne15.06.21
10,36,19Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202120.06.21
10,37,11Ingve Aalbu, Egersunds IK27.11.761 (MV45)Egersund, Kretsstevne10.06.21
10,37,42Magne Aunebakk, Varegg IL24.02.6210-h2Arna, Askokarusellen20.05.21
10,38,71Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.0410 (G-U20)Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
10,41,19Bjarne Kolstad Martinsen, Sortland Friidrettsklubb11.10.792Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
10,42,16Andreas Kroknes Dahle, Sømna IL11.05.892Vik, Klubbstevne13.05.21
-----270--------------------
10,43,82Rolv-Jørgen Bredesen, Sømna IL03.04.732Vik, Klubbstevne27.05.21
10,45,42Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.057 (G-16)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
10,47,06Bjørnar Bjåstad, Sandnes IL16.03.723-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
10,47,95Alexander Helland, Norna-Salhus IL21.10.0611 (G-U20)Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
10,48,86Audun Selnes, Bodø Bauta Løpeklubb13.07.908Bodø, Lagseriestevne15.06.21
10,50,11Ola Huglen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.044 (G-17)Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
10,50,22Hans-Petter Tverfjell Madsen, NTNUI16.03.986-h2Trondheim, 3000m for alle04.05.21
10,50,35Kjetil Torgersen, Egersunds IK16.07.762 (MV45)Egersund, Kretsstevne10.06.21
10,50,44Espen Johan Ellefsen, T&IF Viking02.05.825-h1Arna, Askokarusellen05.07.21
10,51,7Marcus Alexander Næss, Nittedal IL30.03.066 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
-----280--------------------
10,52,05Olav Marcus Wendel, Bodø Bauta Løpeklubb03.10.874Bodø, Åpningsstevne04.05.21
10,53,93Tov Røysland, Rjukan Idrettslag08.05.061 (G-15)Rjukan, Løpstevne07.07.21
10,54,51Simon Morales, Varegg IL28.04.946-h1Arna, Askokarusellen05.07.21
10,55,16Christoffer Trolie Larsen, Bodø Bauta Løpeklubb29.11.995Bodø, Åpningsstevne04.05.21
10,58,82Bård Sundsli, Snøgg Friidrett29.07.931Notodden, Klubbstevne 321.04.21
10,59,03Arne Lernes, Tromstun Skole16.07.051 (G-16)Tromsø, Løpestevne 1-202130.06.21
11,00,16Fredrik Andersen, Egersunds IK16.05.773 (MV40)Egersund, Kretsstevne10.06.21
11,01,0Andreas Nodland, Tvedestrand Turn & IF771 (MV40)Tvedestrand, Treningsstevne26.05.21
11,01,97Peter Skog, Kristiansand IF Friidrett30.08.061 (G-15)Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
11,02,65Patrick Solvoll Flygt, Bodø Bauta Løpeklubb02.12.877Bodø, Lagseriestevne18.05.21
-----290--------------------
11,02,96Vetle Brekmo, Lillehammer IF15.07.961Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
11,02,98August Reinfjord, Sømna IL06.04.051 (G-16)Vik, Klubbstevne13.05.21
11,03,04Olaus Orheim Mundal, Sogndal IL01.06.033 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,03,10Mathias Bugge Danielsen, Rjukan Idrettslag25.07.051 (G-16)Rjukan, Løpstevne07.07.21
11,06,14Stein Ove Erikstad, Rindal IL14.05.657-h2Trondheim, 3000m for alle04.05.21
11,06,2Torbjørn Småland, Osterøy IL05.08.817-h3Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
11,06,2Markus Hannestad, Nittedal IL26.04.058 (G-16)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
11,06,7Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.059 (G-16)Nittedal, Treningsstevne18.06.21
11,07,65Kurt Kleppa, Gjesdal IL15.05.753 (MV35)Ålgård, Treningsstevne04.05.21
11,07,70Simen Longva, Sogndal IL04.12.892Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
-----300--------------------
11,09,09Jon Fredrik Strandrud, Ås IL27.12.743Ås, Kretsstevne07.06.21
11,09,76Frode Kjølmoen Øen, Gjesdal IL27.11.784 (MV35)Ålgård, Treningsstevne04.05.21
11,09,90Simen Elvestrand, Bodø Bauta Løpeklubb10.08.918Bodø, Åpningsstevne04.05.21
11,10,26Marius Sylta, Laksevåg TIL14.10.951Bergen/La, Seriestevne09.06.21
11,10,44Kristian Seiersten, Ås IL07.09.764Ås, Kretsstevne07.06.21
11,11,42Ørjar Evensen, Sømna IL28.08.693Vik, Klubbstevne13.05.21
11,12,51Øystein Langseth, Rennebu IL04.05.869Bodø, Lagseriestevne18.05.21
11,16,7Magne Espelid, Mjøsdalen IL13.06.648-h3Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
11,17,22Geir Knudsen, Gui Sportsklubb22.09.731Asker, 3000m test Føyka16.06.21
11,17,9Lars Braathen Reigstad, Osterøy IL29.09.919-h3Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
-----310--------------------
11,19,36Ole Garpestad, Egersunds IK03.07.743 (MV45)Egersund, Kretsstevne10.06.21
11,19,51Olav Arnold Sødal, Kyrksæterøra IL20.06.058-h2Trondheim, 3000m for alle04.05.21
11,21,86Håkon Aa Albertsen, Kaupanger IL024 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,22,77Erik Iden, IL Fri02.08.697-h1Arna, Askokarusellen05.07.21
11,23,41Kristoffer Madsen, Laksevåg TIL06.06.962Bergen/La, Seriestevne09.06.21
11,23,70Brage Skille, BUL-Tromsø Friidrett29.08.061 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
11,23,86Simon Skjøstad, Kyrksæterøra IL18.11.039-h2Trondheim, 3000m for alle04.05.21
11,23,88Aleksander Haabeth Holand, Bodø Bauta Løpeklubb21.01.8210Bodø, Lagseriestevne15.06.21
11,24,16Leif Inge Skagemo, Ås IL22.03.785Ås, Kretsstevne07.06.21
11,24,2Bjørn Helge Kleppe, Mjøsdalen IL14.08.6210-h3Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
-----320--------------------
11,25,67Kristian Hyttnes Sødal, Kyrksæterøra IL31.08.0610-h2Trondheim, 3000m for alle04.05.21
11,27,16Kjetil Fusche, Rjukan Idrettslag07.03.011 (MJ)Rjukan, Løpstevne07.07.21
11,27,68Helge Åse, Egersunds IK09.04.711 (MV50)Egersund, Kretsstevne10.06.21
11,27,79Runar Gregussen, Bodø Bauta Løpeklubb10.09.8611Bodø, Lagseriestevne15.06.21
11,28,86Jon-Vidar Gaustad, Ås IL16.10.806Ås, Kretsstevne07.06.21
11,30,49André Styrvold, Rjukan Idrettslag18.07.861 (MV)Rjukan, Løpstevne07.07.21
11,31,23Ketil Johansen, Bodø Bauta Løpeklubb24.10.6912Bodø, Lagseriestevne15.06.21
11,32,70Sebastian Styrvold, Rjukan Idrettslag063 (G-15)Rjukan, Løpstevne07.07.21
11,33,46Kenneth Bergsagel, Sandnes IL12.02.781-h2Sandnes, SI-stevne 317.06.21
11,33,50Simon Risanger, NTNUI11.06.9311-h2Trondheim, 3000m for alle04.05.21
-----330--------------------
11,34,46Fredrik Forfang, Rjukan Idrettslag10.06.921Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
11,37,33Håvard Aarvik, Laksevåg TIL26.10.963Bergen/La, Seriestevne09.06.21
11,41,54Martin Lillefjell, Sømna IL17.06.875Vik, Klubbstevne27.05.21
11,42,01Tage Horn, Gui Sportsklubb26.08.041 (G-17)Asker, 3000m test Føyka16.06.21
11,44,25Julian Haagensen, Tromsø Løpeklubb07.04.062 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
11,45,11Jan Monsrud, Kongsvinger IL Friidrett09.02.551 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
11,45,41Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.061 (G-15)Asker, 3000m test Føyka16.06.21
11,47,03Even Løkken, Strindheim IL28.10.542 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
11,50,39John Arne Nyland, Sortland Friidrettsklubb22.08.653Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
11,51,01Jon Isak Kalnes, Overhalla IL23.12.9112-h2Trondheim, 3000m for alle04.05.21
-----340--------------------
11,52,50Geir Lindberg, Varegg IL25.11.6912-h2Arna, Askokarusellen20.05.21
11,53,21Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.692-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
11,54,00Leif Magne Øvrebust, Sømna IL10.07.636Vik, Klubbstevne27.05.21
11,54,22Ørjan Eilertsen, Bodø Bauta Løpeklubb30.11.719Bodø, Åpningsstevne04.05.21
11,55,52Werner Reinfjord, Sømna IL27.08.654Vik, Klubbstevne13.05.21
11,55,60Johnny Myhra, Rjukan Idrettslag12.04.692 (MV)Rjukan, Løpstevne07.07.21
11,56,24Hans Eirik Brox, BUL-Tromsø Friidrett21.07.052 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
11,58,45Peter Øyen-Havekes, Ås IL02.11.737Ås, Kretsstevne07.06.21
11,59,26Johan Fridtjof Rosenberg, Gui Sportsklubb30.11.042 (G-17)Asker, 3000m test Føyka16.06.21
12,01,50Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.651 (MV55)Egersund, Kretsstevne10.06.21
-----350--------------------
12,02,58Ståle Daltveit, Osterøy IL13.10.755-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
12,03,18Øystein Jørgensborg, Egersunds IK27.11.712 (MV50)Egersund, Kretsstevne10.06.21
12,:05,61Arild Inge Eikeland, Sandnes IL06.04.725-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
12,08,33Eivind Sivertsen, Asker Sk. Friidrett08.07.782Asker, 3000m test Føyka16.06.21
12,08,83Steffen Thorsen, Stavanger Friidrettsklubb18.04.766-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
12,09,43Ovar Andreas Johansson Rosenberg, Gui Sportsklubb03.08.713Asker, 3000m test Føyka16.06.21
12,09,64Tommy Byberg, Sandnes IL24.03.777-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
12,12,42Tore Magne Vevle, Osterøy IL05.11.647-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
12,12,93Birger Johann Eidshaug, Bodø Friidrettsklubb16.03.7810Bodø, Åpningsstevne04.05.21
12,12,98Harald Haga, Sandnes IL18.07.678-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
-----360--------------------
12,19,71Fredrik Aaserud, Gui Sportsklubb14.05.043 (G-17)Asker, 3000m test Føyka16.06.21
12,30,03Christian Brandtzæg, Sandnes IL18.05.752-h2Sandnes, SI-stevne 317.06.21
12,31,65Egil Qvale, Sandnes IL06.08.669-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
12,33,04Joakim Haugen, Sandnes IL10.10.733-h2Sandnes, SI-stevne 317.06.21
12,42,16Mahmoud Dib, Rjukan Idrettslag12.12.862Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
12,43,99Rune Hagaeie, Rjukan Idrettslag19.09.703 (MV)Rjukan, Løpstevne07.07.21
12,46,17Bjarne Martin Gausvik, Eikanger IL04.08.543 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
12,48,44Knut Kvalbein, Sandnes IL05.04.715-h2Sandnes, SI-stevne 317.06.21
12,50,03Roald Martinsen, Osterøy IL12.09.7012-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
12,50,09Espen Nessestrand Mjøs, Osterøy IL24.08.9113-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
-----370--------------------
12,53,35Eivind Nybakken, Lillehammer IF03.11.501 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
12,54,16Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.608-h1Arna, Askokarusellen05.07.21
12,59,71Arne Steen, Snøgg Friidrett23.12.591 (MV60)Notodden, Klubbstevne 422.05.21
13,00,91Olav Hagland, GTI16.02.482 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
13,26,7Helge Tysse, Osterøy IL01.03.642-h1Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
13,29,81Eldar Bjørge, GTI25.11.564 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
13,31,42Arnbjørn Vevle, Osterøy IL02.02.7320-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
13,42,22Kenneth Are, Rjukan Idrettslag834 (MV)Rjukan, Løpstevne07.07.21
13,46,14Øyvind Seielstad Johnsen, Gui Sportsklubb10.04.765Asker, 3000m test Føyka16.06.21
13,51,60Kjell Eide, Sandnes IL14.06.5711-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
-----380--------------------
13,51,70John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21
14,18,98Arvid Syrstad, Skaun IL24.11.493 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
14,31,87Johannes Awe, Gui Sportsklubb11.02.044 (G-17)Asker, 3000m test Føyka16.06.21
14,39,9Eivind Solberg, Osterøy IL03.06.557-h1Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
14,40,2Heine Solberg, Osterøy IL29.06.778-h1Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
14,57,53Jan Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.07.755 (MV)Rjukan, Løpstevne07.07.21
15,25,88Svein Eirik Pettersen, Sandnes IL01.05.7811-h2Sandnes, SI-stevne 317.06.21
15,34,96Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV80)Førde, NM Veteran25.06.21
15,36,16Per Skaar, IL Gular10.02.474 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
15,38,50Ivar Hjellestad, IL Gneist19.12.515 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
-----390--------------------
16,04,57Harald Sel, Bryne FIK17.08.422 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21
16,21,73Ivar Bølset, Triumf12.01.361 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
16,40,94Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.362 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
17,11,01Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.433 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21
19,45,33Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.535 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
27,22,0Runar Borge, Bruvik IL8211-h1Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,00,34Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041-h1Sandnes, SI-stevne 317.06.21
10,24,36Martin Dorber (GER), Strindheim IL28.06.9010-h3Trondheim, 3000m for alle04.05.21
10,43,58Andrzej Mielnik (POL), Førde IL Friidrett18.09.031 (G-18)Førde, Treningstemne08.06.21
12,05,86Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Løpstevne07.07.21
12,20,88Felix James Snow (AUS), Bodø Bauta Løpeklubb30.11.7711Bodø, Lagseriestevne18.05.21

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,15,54Daniel Stensland, Haiene04.10.891Bodø, Lagseriestevne15.06.21
9,36,00Gaute Bere, Genarps30.05.758-fi-AYstad/SWE, DM-JDM-UDM-VDM 300016.06.21
9,54,87Ingemar Reilstad, ukjent24.09.966-h3Trondheim, 3000m for alle04.05.21
10,04,14Simon Kornelius Johansen, Senja Ski24.03.061 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
10,05,78Marco Anelli (ITA), Asics Frontrunner27.11.863Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
10,13,54Kristian Erik Mathisen, Senja Ski04.03.062 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
10,35,07Ivar Unhjem, Haiene22.10.904Bodø, Lagseriestevne15.06.21
10,35,71Runar Unhjem, Haiene08.08.885Bodø, Lagseriestevne15.06.21
10,39,51Børge Godejord, Q-Free AS29.11.8911-h3Trondheim, 3000m for alle04.05.21
10,40,6Knut Steinar Grini, Grimstad Løpeklubb03.08.841Fevik, Løbestævne09.05.21
10,41,29Rune Aasland, Sandved IL10.08.965-h2Trondheim, 3000m for alle04.05.21
10,55,7Lars Olav Brattabø, OIL Ski11.05.735-h3Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
10,58,2Norvald Andreassen, Grimstad Løpeklubb15.04.782Fevik, Løbestævne09.05.21
11,46,92Lukas Bysheim Isvik, Valestrand Hjellvik15.12.041-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
11,47,52Audun Glesaaen, ukjent30.06.051 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
11,48,9Håvard Petersson, ukjent05.01.843Fevik, Løbestævne09.05.21
11,59,36Olav Småland, ukjent13.09.064-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
12,03,93Jarle Ravndal, ukjent01.03.671 (G-U23)Ålgård, Treningsstevne04.05.21
12,08,32Dani Emil Bø Larsen, Valestrand Hjellvik12.06.026-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
12,09,53Tore Gerhardsen, TDM03.11.7814-h2Trondheim, 3000m for alle04.05.21
12,12,21Kristian Markegård, ukjent03.05.724Asker, 3000m test Føyka16.06.21
12,17,45Arno Småland Isvik, K. Lerøy Metall01.09.798-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
12,47,7Andreas Markussen, Valestrand Hjellvik25.09.911-h1Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
12,48,31Frank Loftås, Sætre Sten23.04.6511-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
12,57,17Trond Lone, Thunestvedt AS05.04.9414-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
12,57,4Tommy Ulsted, Grimstad Løpeklubb27.10.834Fevik, Løbestævne09.05.21
13,00,58Jørn Jacobsen, Lobas16.04.6715-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
13,08,43Jørn Fjellskålnes, OIL Ski27.12.7417-h2Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
13,37,3Åge Bruvik, Mjeldalen tegning03.10.844-h1Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
14,44,3Christer Aaser, Grimstad Løpeklubb23.02.636Fevik, Løbestævne09.05.21
15,00,7Kjell Ivar Moen, ukjent10.02.457Fevik, Løbestævne09.05.21
17,40,3Knut Erik Reigstad, Tide Buss17.06.859-h1Osterøy, Osterøytrearn14.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,48,45Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Firenze/ITA, Wanda Diamond League10.06.21
13,16,67Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.984Luzern/SUI, Spitzen Leichtathletik Luzern29.06.21
13,16,80Henrik Børkja Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.911Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
13,32,97Per Svela, Ullensaker/Kisa IL19.03.929-fi-AHeusden-Zolder/BEL, KBC Nacht van de Atletiek03.07.21
13,36,60Marius Vedvik, IL Gular18.03.923Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
13,37,45Eivind Øygard, Jølster IL18.02.925Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
13,37,74Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.996Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
13,38,69Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.001-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
13,39,23Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.932-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
13,41,47Sigurd Ruud Skjeseth, Ullensaker/Kisa IL24.12.964-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
-----10--------------------
13,46,07Erik Udø Pedersen, Ullensaker/Kisa IL09.04.947Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
13,58,55Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.999Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
14,03,42Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.999-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,08,13Trym Tønnesen, Halden IL04.02.0010-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,13,07Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9311-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,14,43Trond Einar Moen Pedersli, Strindheim IL21.02.941-h2Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
14,16,66Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.981-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
14,17,44Thomas Fremo, Fjellørnen IL27.11.873-h2Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
14,18,65Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.9313-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,19,00Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.011-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
-----20--------------------
14,21,03Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.964-h2Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
14,21,99Trond Ørjan Eide, Svorkmo N.O.I.18.01.901Trondheim, Sommerliga 215.06.21
14,22,39Eivind Trym Wikshåland, IL Gular16.11.971Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
14,25,28Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.9714-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,26,85Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.943-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,28,31Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.882Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
14,28,51Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.034-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,28,87Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.965-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,29,02Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.033-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
14,31,23Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.024-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
-----30--------------------
14,33,07Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.017-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,35,22Fredrik Schwencke, Kamp/Vestheim IF11.05.929-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,35,94Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.005-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
14,37,28Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.0116-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,37,69Alexander Kirkeberg, Namdal løpeklubb24.06.967-h2Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
14,37,76Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.048-h2Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
14,38,48Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.983-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
14,43,18Johannes Teigland, IL Gular17.04.9511-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,43,48Mikkel Blikstad Thomassen, Lillehammer IF13.10.036-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
14,44,95Robert Bergstå, Svarstad IL20.01.9112-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
-----40--------------------
14,45,13Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.925-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
14,45,50Markus Loftås, Osterøy IL08.04.9413-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,47,71Filip Meo, IL i BUL19.03.026-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
14,49,76Tore Akerlie, IL Gular19.02.997-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
14,52,21Henrik Laukli, Strindheim IL08.04.019-h2Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
14,53,08Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.998-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
14,53,25Cedrik Bakke Christophersen, T&IF Viking11.12.0114-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,53,94Ulrik Astrup Arnesen, Strindheim IL28.01.979-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
14,55,28Sverre Solligård, Svorkmo N.O.I.04.01.911Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
14,56,92Markus Kjærner-Semb, Strindheim IL10.11.983-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
-----50--------------------
14,58,34Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.9710-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
14,58,58Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.944-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,01,79Fredrik Torgersen, Varegg IL21.05.911-h1Arna, Askokarusellen09.06.21
15,02,91Andreas Penne Nygård, GTI23.07.821-h2Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
15,03,32Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.915-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,05,53Oskar Opstad Vike, IL Runar07.01.0416-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
15,05,94Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.9811-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,06,05Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.966-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,06,87Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.011-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,09,25Alf Ante Idland Tornensis, Stavanger Friidrettsklubb16.11.002-h2Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
-----60--------------------
15,09,90Jonas Gjesdal, Varegg IL01.06.962-h1Arna, Askokarusellen09.06.21
15,10,77Emil Martin Ahlbäck, IK Tjalve24.02.937-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,11,56Magnus Sirnes Hjellum, Oslostudentenes IK Friidrett03.02.949-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,12,49Tobias Alstad, Frol IL31.08.021-h1Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
15,12,71Joakim Coward-Hanssen, Kristiansand Løpeklubb10.11.8413-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,13,74Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.9210-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,14,74Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.0214-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,15,29Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.912-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,16,22August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,16,34Endre Wigaard, IL i BUL25.06.961-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
-----70--------------------
15,17,14Jørgen Håvåg Korum, Oslostudentenes IK Friidrett13.01.874-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,18,46Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.9015-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,20,37Andreas Biørnstad Schwencke, IF Kamp-Vestheim28.08.884Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
15,22,79Espen Joensen, IL Fri18.08.923-h1Arna, Askokarusellen09.06.21
15,23,40Jon Rolf Skamo Hope, Gloppen Friidrettslag17.02.981Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
15,23,68Erik Fossen Nilsen, IK Hind11.05.872-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,24,19Johannes Bredesen Øvereng, Mosjøen Friidrettsklubb26.06.035-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,24,52Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.032-h1Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
15,24,78Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.953-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,24,86Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.946-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
-----80--------------------
15,24,88Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.053-h1Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
15,26,02Halvard Cartfjord Bech, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.9217-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,27,10Børge Larsson Christensen, Varegg IL19.10.924-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,27,21Øystein Kvaal Østerbø, Strindheim IL07.07.8110-h2Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
15,27,87Ole Kristian Heggheim, Kristiansand Løpeklubb10.06.725-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,28,10Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.024-h1Arna, Askokarusellen09.06.21
15,28,74Filip Vik Oanes, Stavanger Friidrettsklubb12.11.963-h2Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
15,28,96Stian Bergstå, Svarstad IL23.08.896-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,29,88Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.037-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,30,23André Seliussen, IL Gneist05.04.0111-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
-----90--------------------
15,31,33Simen Spets Storhov, SK Freidig16.07.014-h1Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
15,32,94Jo-Inge Sandvik, Svorkmo N.O.I.10.05.932Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
15,33,13Vebjørn Røed, Bodø Friidrettsklubb21.02.021 (MJ19)Bodø, Lagseriestevne01.06.21
15,33,92Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
15,35,75Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.032 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 422.05.21
15,37,35Lasse Blom, Sømna IL24.11.8318-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,38,11Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.026-h1Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
15,38,27Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
15,39,4Johannes Thomsen, Stord IL20.08.831Leirvik, Seriestemne15.05.21
15,42,7Erlend Nymark Jensen, Bergen Løpeklubb26.07.931Husnes, Seriestevne19.05.21
-----100--------------------
15,43,44Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.948-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,46,52Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.019-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,46,61Alexander Moritsgård, Gloppen Friidrettslag11.04.943Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
15,47,70Martin Kaarby, IK Hind26.03.821Harstad, Seriestevne 125.05.21
15,47,76Thomas Jeremiassen, Tverlandet IL11.11.871Bodø, Lagseriestevne29.06.21
15,48,25Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.945-h1Arna, Askokarusellen09.06.21
15,49,16Harald Ihlebæk, Bækkelagets SK9611-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,49,78Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.034-h2Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
15,50,07Magnus Halvorsrud Salberg, Lillehammer IF06.04.8812-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,50,22Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.862Harstad, Seriestevne 125.05.21
-----110--------------------
15,50,99Håkon Hjemly, Aurskog/Høland Friidrettslag20.06.7013-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,52,14Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.057-h1Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
15,52,68Tom Ole Dalsrud, IL Skjalg29.04.755-h2Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
15,53,10Christoffer Rüger, Gulset IF Friidrett0614-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,54,45Kjetil Brårud, Snøgg Friidrett18.10.821 (MV35)Notodden, Klubbstevne 422.05.21
15,54,68Aleksander Lie, Varegg IL08.03.966-h1Arna, Askokarusellen09.06.21
15,56,48Rune Eie, Stavanger Friidrettsklubb26.05.826-h2Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
15,56,67Henrik Velle, IK Tjalve28.11.911Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
15,59,73Eskil Høien, Trondheim Triatlonklubb04.07.048-h1Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
15,59,97Helge Langen, Rindal IL16.03.8517-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
-----120--------------------
16,00,98Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.864Harstad, Seriestevne 125.05.21
16,03,36Even Bentzen Løvås, Halden IL05.05.891Sarpsborg, Treningsstevne30.06.21
16,04,57André Haugsbø, Gaular IL10.03.791 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21
16,05,61Svein Olav Krakstad, Stavanger Friidrettsklubb11.11.817-h2Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
16,05,87Gustav Rauø Vasdal, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.918-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
16,07,09Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-16)Trondheim, Sommerliga 215.06.21
16,07,47Magnus Cato Andersen, Sarpsborg IL26.07.892Sarpsborg, Treningsstevne30.06.21
16,07,82Glenn Trane, Bodø Friidrettsklubb29.04.911Bodø, Lagseriestevne01.06.21
16,09,07Per Melander Often, FIK Ren-Eng9115-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
16,17,54Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-17)Finnsnes, Åpningsstevne 202106.06.21
-----130--------------------
16,17,74Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.937-h1Arna, Askokarusellen09.06.21
16,18,7Espen Udjus Frorud, Vegårshei IL10.04.911Tvedestrand, Treningsstevne09.06.21
16,19,06Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
16,19,71Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.032 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
16,23,15Tor Johan Nedreberg Askeland, Varegg IL30.08.938-h1Arna, Askokarusellen09.06.21
16,23,36Sander Kjøsnes Lie, IL Fri18.05.999-h1Arna, Askokarusellen09.06.21
16,24,25Lars Ole Hageskal, Kyrksæterøra IL25.06.761 (MV45)Førde, NM Veteran25.06.21
16,24,78Espen Irgens Haugen, IL Fri10.01.8510-h1Arna, Askokarusellen09.06.21
16,25,23Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061-h2Arna, Askokarusellen09.06.21
16,25,39Håvard Barkved, Stavanger Friidrettsklubb06.03.938-h2Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
-----140--------------------
16,26,66Torjus Børsheim, Ulvik IL29.08.883Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
16,29,05Richard Kverneland, Havørn IL05.06.869-h2Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
16,31,93Daniel May Instanes, Varegg IL10.01.9611-h1Arna, Askokarusellen09.06.21
16,32,03Øystein Støfring, Jølster IL07.02.013Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
16,32,04Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-15)Rjukan, Løpsstevne15.06.21
16,33,2Terje Bruborg, IL Express30.09.811Fevik, Løbestævne09.05.21
16,36,4Knut Olav Vangstad, Vegårshei IL16.09.912Tvedestrand, Treningsstevne09.06.21
16,37,38Jon Per Nygaard, FIK Ren-Eng28.05.672 (MV50)Førde, NM Veteran25.06.21
16,37,7Daniel Straum, Vegårshei IL12.02.893Tvedestrand, Treningsstevne09.06.21
16,43,52Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.053-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
-----150--------------------
16,44,53Magnus-Johan Færø, Eikanger IL15.12.951Osterøy, HTB karusell 228.06.21
16,45,51Lars Øvrebø, Jølster IL16.08.005Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
16,46,98Andreas Grøteide Polden, Stord IL22.03.914-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
16,47,9Per Voie, Vegårshei IL30.03.841 (MV35)Tvedestrand, Treningsstevne09.06.21
16,48,88Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
16,55,17Oskar Guddal Breivik, Markane IL25.01.023 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
16,55,23Noah Raknes, Osterøy IL18.10.052-h2Arna, Askokarusellen09.06.21
16,57,67Sindre Jørgensen, Stavanger Friidrettsklubb07.02.8811-h2Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
16,59,13Sivert Laukli, NTNUI25.05.999-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
17,01,50Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Oslostudentenes IK Friidrett05.02.875-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
-----160--------------------
17,04,61Terje Gulbrandsen, Lillehammer IF03.03.703 (MV50)Førde, NM Veteran25.06.21
17,05,31Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.951Notodden, Klubbstevne 422.05.21
17,12,36Bakr Ettayebi, Oslostudentenes IK Friidrett22.04.976-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
17,15,31Dennis Jepsen, IL Skjalg06.04.042-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
17,15,89Preben Bolsøy, Stavanger Friidrettsklubb01.04.053-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
17,19,54Petter Grahn Wangberg, Alsvåg Idrettslag09.03.012Bodø, Lagseriestevne29.06.21
17,20,09Inge Magnar Skjerven Hauståker, Osterøy IL23.04.773-h2Arna, Askokarusellen09.06.21
17,21,52Øystein Horsås, Osterøy IL12.06.834-h2Arna, Askokarusellen09.06.21
17,21,79Jan Schneider, Oslostudentenes IK Friidrett22.01.917-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
17,23,24Martin N Mjøs, Osterøy IL23.10.975-h2Arna, Askokarusellen09.06.21
-----170--------------------
17,23,81Hans Petter Aakre, Stavanger Friidrettsklubb29.01.924-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
17,24,3Kristoffer Andersson, Sørild FIK22.01.823Fevik, Løbestævne09.05.21
17,24,31Leif Johannes Omland, Stavanger Friidrettsklubb06.03.825-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
17,28,43Bjørn Ingvar Kydland, GTI26.10.786-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
17,30,24Nils-Einar Berget Glesnes, GTI02.11.847-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
17,30,88John Nicolaysen, GTI27.12.678-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
17,35,85Arne André Vetrhus, Stavanger Friidrettsklubb20.09.789-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
17,35,9Haakon Myklebust Skjelnes, Rosendal TL23.01.052Husnes, Seriestevne19.05.21
17,36,20Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
17,36,88Simon Morales, Varegg IL28.04.946-h2Arna, Askokarusellen09.06.21
-----180--------------------
17,37,51Tor Olav Aakre, Stavanger Friidrettsklubb29.01.9210-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
17,40,65Heine Solberg, Osterøy IL29.06.777-h2Arna, Askokarusellen09.06.21
17,41,47Christer Sælen, IL Fri09.12.818-h2Arna, Askokarusellen09.06.21
17,44,43David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.051 (G-16)Bodø, Lagseriestevne01.06.21
17,47,28Per Sigurd Bethuelsen, GTI01.05.8111-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
17,48,88Thomas Hetland, Egersunds IK21.07.761 (MV45)Egersund, Åpningsstevne06.05.21
17,49,03Steinar Hagen Nymoen, Snøgg Friidrett22.02.952Notodden, Klubbstevne 422.05.21
17,51,25Lars Harald Blikra, Strindheim IL19.03.601 (MV60)Førde, NM Veteran27.06.21
17,52,65Odd Inge Thorkildsen Hesjedal, GTI09.11.8412-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
17,53,57Steffen Kristiansen, Bodø Bauta Løpeklubb03.02.923Bodø, Lagseriestevne29.06.21
-----190--------------------
17,54,90Jan Roar Solberg, Osterøy IL17.04.791 (MV40)Osterøy, HTB karusell 110.05.21
18,00,53Alexander Ganc-Petersen, Fjellhug/Vereide IL26.05.061 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
18,01,24Kristian Holmgaard, Trondheim Triatlonklubb16.02.0611-h1Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
18,03,90Nils Andre Reinfjord, Sømna IL20.01.722Vik, Kretsstevne 317.06.21
18,07,51Rolv-Jørgen Bredesen, Sømna IL03.04.733Vik, Kretsstevne 317.06.21
18,08,42Bård Henning Kvinen, Egersunds IK19.03.791 (MV40)Egersund, Åpningsstevne06.05.21
18,09,29Odd Joar Rognebakke, Tambarskjelvar IL23.12.631 (MV55)Førde, NM Veteran25.06.21
18,11,22Andre Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL07.07.035Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
18,11,30Pål Refvem, GTI11.05.701-h3Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
18,17,24Rune Boge, GTI25.10.7113-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
-----200--------------------
18,20,83Audun Nystad Kvitvær, Tromsø Løpeklubb03.04.984Bodø, Lagseriestevne29.06.21
18,25,58Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.041 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
18,27,95Ingve Aalbu, Egersunds IK27.11.762 (MV45)Egersund, Åpningsstevne06.05.21
18,30,12Marius Hop, GTI19.06.7914-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
18,31,08Einar Færø, Eikanger IL28.06.561 (MV65)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
18,31,98Vebjørn Bergh-Hansen, Byåsen IL13.02.0612-h1Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
18,33,09Ivan Randbye, Snøgg Friidrett05.05.811 (MV40)Notodden, Klubbstevne 422.05.21
18,33,84Harald Iversen Lædre, Egersunds IK09.04.802 (MV40)Egersund, Åpningsstevne06.05.21
18,35,9Einar Skogby, Vegårshei IL26.02.914Tvedestrand, Treningsstevne09.06.21
18,40,28Alf Håvard Bråten Stensø, Flatås Idrettslag27.05.0613-h1Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
-----210--------------------
18,41,36Simon Bjørheim, Stavanger Friidrettsklubb24.12.9115-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
18,43,84Andreas Kroknes Dahle, Sømna IL11.05.894Vik, Kretsstevne 317.06.21
18,45,87Jon Kristian Aasen, Egersunds IK23.10.881Egersund, Åpningsstevne06.05.21
18,48,1Andreas Nodland, Tvedestrand Turn & IF771 (MV40)Tvedestrand, Treningsstevne09.06.21
18,49,14Erling Frøyse Moe, Lillehammer IF12.05.845Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
18,49,55Trond Helling Svanøe, Egersunds IK26.09.803 (MV40)Egersund, Åpningsstevne06.05.21
18,50,1Magnus Haugse, Rosendal TL08.04.053Husnes, Seriestevne19.05.21
18,50,75Magnus Reite-Bjellaas, Jølster IL30.11.026Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
18,51,32Owe André Mikkelsen, Egersunds IK05.07.892Egersund, Åpningsstevne06.05.21
18,51,56Audun Selnes, Bodø Bauta Løpeklubb13.07.906Bodø, Lagseriestevne29.06.21
-----220--------------------
18,54,71Håvard Aaberge Nes, Bodø Bauta Løpeklubb15.09.902Bodø, Lagseriestevne01.06.21
18,55,63Leif Inge Nesvåg, Egersunds IK05.11.794 (MV40)Egersund, Åpningsstevne06.05.21
18,55,63Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.612 (MV60)Førde, NM Veteran27.06.21
19,05,60Kristoffer Buvarp, Steinkjer Friidrettsklubb11.08.014Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
19,05,65Simen Elvestrand, Bodø Bauta Løpeklubb10.08.917Bodø, Lagseriestevne29.06.21
19,09,31Lars Ole Gudevang, GTI28.06.7616-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
19,10,26Torfinn Hansen Rjukan, Snøgg Friidrett01.02.822 (MV35)Notodden, Klubbstevne 422.05.21
19,11,37Jens Ole Årdal, Jølster IL25.02.603 (MV60)Førde, NM Veteran27.06.21
19,18,00Markus Ryeng Fosseli, Bodø Bauta Løpeklubb891Bodø, Løpsstevne20.07.21
19,18,77Dani Birkeland, Bodø Bauta Løpeklubb29.01.842Bodø, Løpsstevne20.07.21
-----230--------------------
19,22,4Jørgen Almås, Stord IL09.12.922Leirvik, Seriestemne15.05.21
19,22,7Kenneth Blom, IL Trio12.01.634Husnes, Seriestevne19.05.21
19,28,59Aleksander Haabeth Holand, Bodø Bauta Løpeklubb21.01.823Bodø, Løpsstevne20.07.21
19,29,73Øystein Langseth, Rennebu IL04.05.868Bodø, Lagseriestevne29.06.21
19,32,88Thomas Bentsen, Bodø Bauta Løpeklubb27.10.985Bodø, Lagseriestevne01.06.21
19,34,42Bjørn Torjus Hanssen, Adamstuen Løpeklubb30.05.7517-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
19,42,62Leif Magne Øvrebust, Sømna IL10.07.635Vik, Kretsstevne 317.06.21
19,48,00Runar Gregussen, Bodø Bauta Løpeklubb10.09.864Bodø, Løpsstevne20.07.21
19,52,83Magne Espelid, Mjøsdalen IL13.06.641 (MV55)Osterøy, HTB karusell 110.05.21
19,58,62Stig Magne Loftheim, GTI25.10.792-h3Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
-----240--------------------
20,16.01Werner Reinfjord, Sømna IL27.08.657Vik, Kretsstevne 317.06.21
20,34,78Gisle Raknes, Osterøy IL24.08.701 (MV50)Osterøy, HTB karusell 110.05.21
20,38,9Lars Christiansen, Vegårshei IL11.10.895Tvedestrand, Treningsstevne09.06.21
20,40,0Tor Harald Bringedal, IL Trio07.02.655Husnes, Seriestevne19.05.21
20,43,62Ole G. Nodland, Egersunds IK31.05.815 (MV40)Egersund, Åpningsstevne06.05.21
20,46,09Johnny Myhra, Rjukan Idrettslag12.04.691Rjukan, Løpsstevne15.06.21
20,49,67Bjørn Gaustad, Rjukan Idrettslag22.02.672Rjukan, Løpsstevne15.06.21
20,50,32Jan Monsrud, Kongsvinger IL Friidrett09.02.551 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
20,56,40Øystein Jørgensborg, Egersunds IK27.11.711 (MV50)Egersund, Åpningsstevne06.05.21
21,12,13Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.651 (MV55)Egersund, Åpningsstevne06.05.21
-----250--------------------
21,21,3Gunnar Vaage, IL Trio12.07.586Husnes, Seriestevne19.05.21
21,22,08Olav Egebakken, Egersunds IK03.08.702 (MV50)Egersund, Åpningsstevne06.05.21
21,25,9Albert Anderssen, IL Express14.01.668Fevik, Løbestævne09.05.21
21,29,29Rune Hagaeie, Rjukan Idrettslag19.09.703Rjukan, Løpsstevne15.06.21
21,29,70Helge Reinholt, Treungen IL29.03.674 (MV50)Førde, NM Veteran25.06.21
21,34,59Martin Østrem, Bodø Bauta Løpeklubb25.05.7712Bodø, Lagseriestevne29.06.21
21,52,78Brede Kristoffer Styrvold, Rjukan Idrettslag16.06.844Rjukan, Løpsstevne15.06.21
22,08,28Mahmoud Dib, Rjukan Idrettslag12.12.865Rjukan, Løpsstevne15.06.21
22,08,99Kim Thunheim, GTI18.08.803-h3Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
22,10,09Steinar Pettersen, Bodø Bauta Løpeklubb06.08.7513Bodø, Lagseriestevne29.06.21
-----260--------------------
22,24,32Bjarne Martin Gausvik, Eikanger IL04.08.542 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
22,41,38Olav Hagland, GTI16.02.481 (MV70)Førde, NM Veteran27.06.21
22,42,52Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.609-h2Arna, Askokarusellen09.06.21
22,53,64Eldar Bjørge, GTI25.11.563 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
23,11,45Christian Sør-Reime, Rjukan Idrettslag28.01.796Rjukan, Løpsstevne15.06.21
23,13,10Håvard Kleven, Rjukan Idrettslag847Rjukan, Løpsstevne15.06.21
23,55,4Eirik Spjeld, Stord IL12.03.843Leirvik, Seriestemne15.05.21
24,27,46Frode Eikeland, IL Fri16.10.564 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
26,21,08Per Skaar, IL Gular10.02.472 (MV70)Førde, NM Veteran27.06.21
26,25,55Jan Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.07.758Rjukan, Løpsstevne15.06.21
-----270--------------------
26,47,60Harald Sel, Bryne FIK17.08.421 (MV75)Førde, NM Veteran27.06.21
27,16,45Tommy Storøygard, Rjukan Idrettslag21.05.739Rjukan, Løpsstevne15.06.21
28,30,24Ivar Bølset, Triumf12.01.361 (MV85)Førde, NM Veteran27.06.21
28,52,26Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.432 (MV75)Førde, NM Veteran27.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,49,88Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.037-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,18,33Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), Ullensaker/Kisa IL10.12.9512-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,50,45Awet Nftalem Kibrab (ERI), Ullensaker/Kisa IL09.05.958-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,37,28Alan Cherry (GBR), Nydalens SK21.05.917-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,47,09Njål Aase (SUI), FIL Aks-770110-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
16,35,77David Rieger (GER), FIK Ren-Eng04.08.014Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
16,45,28Daniel Peter Abicht (GER), IL Skjalg14.02.7910-h2Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
17,12,02Steven Michael Acarregui (USA), Stavanger Friidrettsklubb20.03.871-h1Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
17,42,31Laimutis Verbliugevicius (LTU), Stavanger Friidrettsklubb19.02.8212-h2Stavanger, Skjalgstevne 202.06.21
21,10,95Felix James Snow (AUS), Bodø Bauta Løpeklubb30.11.776Bodø, Lagseriestevne01.06.21
21,25,84Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Løpsstevne15.06.21

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,34,9Jarek Sosin (POL), ukjent13.12.682Fevik, Løbestævne09.05.21
18,37,3Knut Erik Lyngroth, ukjent08.10.784Fevik, Løbestævne09.05.21
19,01,4Håvard Petersson, ukjent05.01.845Fevik, Løbestævne09.05.21
20,02,39Steinar Johansen Lilleås, Torsdagsklubben24.10.676Vik, Kretsstevne 317.06.21
20,13,6Aleksander Jensen, ukjent21.01.876Fevik, Løbestævne09.05.21
21,44,6Christian Solheim, ukjent22.03.819Fevik, Løbestævne09.05.21
23,23,4Frank Olsen, ukjent29.06.7110Fevik, Løbestævne09.05.21
25,23,5Dagfinn Jensen, ukjent25.06.7011Fevik, Løbestævne09.05.21
29,04,8Roy Gundersen, ukjent25.10.7012Fevik, Løbestævne09.05.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,57,63Zerei Kbrom Mezngi, Stavanger Friidrettsklubb12.01.862Manchester/GBR, Olympic Qualifying race25.06.21
28,11,71Sondre Nordstad Moen, Ros IL12.01.911Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
28,36,06Sigurd Ruud Skjeseth, Ullensaker/Kisa IL24.12.961-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
28,46,40Eivind Øygard, Jølster IL18.02.922-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
29,30,12Erik Udø Pedersen, Ullensaker/Kisa IL09.04.943-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
29,31,54Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.984-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
29,47,93Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.995-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
29,48,12Trym Tønnesen, Halden IL04.02.006-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
29,49,72Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.027-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
29,58,79Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.019-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
-----10--------------------
29,59,20Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.0310-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,00,00Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.0011-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,06,03Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.9712-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,07,12Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.8413-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,14,66Ebrahim Abdulaziz, Strindheim IL17.11.781Trondheim, KM langdistanse17.05.21
30,17,18Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.0014-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,27,21Alexander Kirkeberg, Namdal løpeklubb24.06.9615-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,30,57Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.9616-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,31,49Andreas Penne Nygård, GTI23.07.8217-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,53,58Magnus Grøttum Erstad, IF Kamp-Vestheim08.09.881Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
-----20--------------------
31,03,31Filip Meo, IL i BUL19.03.022Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
31,18,16Øyvind Utengen, Bratsberg IL24.01.894Trondheim, KM langdistanse17.05.21
31,22,49Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.983Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
31,24,32Robert Bergstå, Svarstad IL20.01.911-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
31,29,58Tore Akerlie, IL Gular19.02.992Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
31,33,89Jon Arne Gaundal, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.885Trondheim, KM langdistanse17.05.21
31,42,39Sivert Laukli, NTNUI25.05.992-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
31,43,05Mathias Sæten, Ullensaker/Kisa IL26.05.953-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
31,43,65Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.904-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
31,46,04Ole Mikal Tørsdal, Haugesund IL21.06.913-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
-----30--------------------
31,47,75Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.985-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
31,48,66Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.056Trondheim, KM langdistanse17.05.21
31,48,93Lars-Olav Måkestad Apold, IL Gular05.06.923Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
31,50,17Halvard Cartfjord Bech, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.926-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
31,50,46Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.927-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
31,51,13Kristoffer Kipperberg Tollås, IL Koll21.02.854Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
31,52,38Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.904-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
31,53,21Andreas Biørnstad Schwencke, IF Kamp-Vestheim28.08.882-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
31,53,52Fredrik Schwencke, IF Kamp-Vestheim11.05.923-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
31,54,68Ola Matre, Oslostudentenes IK Friidrett31.12.895-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
-----40--------------------
32,04,91Erik Fossen Nilsen, IK Hind11.05.875Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
32,06,1Alexander Skurve, GTI23.10.922Tau, Kveldsstevne30.04.21
32,10,45Ulrik Moen Ødegård, Oslostudentenes IK Friidrett22.05.879-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
32,14,73Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.946Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
32,16,9Tom Erik Halvorsen, GTI30.06.803Tau, Kveldsstevne30.04.21
32,17,70Lasse Blom, Sømna IL24.11.838Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
32,22,74Johan-Jørgen Lindgaard-Strømberg, Sportsklubben Vidar09.10.746-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
32,24,95Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.914Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
32,25,22Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.945Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
32,26,94Hans Kristian Sørum, Veldre Friidrett07.03.9812-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
-----50--------------------
32,28,63Magnus Halvorsrud Salberg, Aurskog/Høland Friidrettslag06.04.884-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
32,28,64Johannes Thomsen, Stord IL20.08.836Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
32,29,08Kristoffer Petersen Skonnord, Lillehammer IF14.12.939Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
32,35,45Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
32,37,61Johannes Bredesen Øvereng, Mosjøen Friidrettsklubb26.06.0310Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
32,48,12Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.917-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
32,48,51Vetle Mathiesen Knutsen, Innstranda IL10.01.041Bodø, Løpsstevne20.07.21
32,51,54Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.917Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
32,54,23Mattis Haug, Aurskog/Høland Friidrettslag29.07.965-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
32,57,18Thomas Førland Asgautsen, Stavanger Friidrettsklubb13.03.8913-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
-----60--------------------
32,57,50Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.956-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
32,59,54Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.008-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
33,02,09Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.878-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
33,02,68Håkon Hjemly, Aurskog/Høland Friidrettslag20.06.7012Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
33,05,55Lucas Bernard Marechet, IL Gneist23.12.918Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
33,06,71Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.9513Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
33,08,58Even Bentzen Løvås, Halden IL05.05.8914Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
33,10,12Jonny Kibsgaard, Føyk Idrettslag23.10.7810Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
33,10,19Kjetil Brårud, Snøgg Friidrett18.10.8215Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
33,12,76Ole Flatebø, Veldre Friidrett31.05.9814-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
-----70--------------------
33,14,41Stian Bergstå, Svarstad IL23.08.899-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
33,20,92Knut Borkholm, IF Sturla07.06.0216Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
33,28,03Iver Dalsaune Thun, SK Freidig08.09.047Trondheim, KM langdistanse17.05.21
33,29,16Magnus Cato Andersen, Sarpsborg IL26.07.8918Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
33,29,34Håvard Tømmerdal, NTNUI02.03.938Trondheim, KM langdistanse17.05.21
33,30,1Rune Eie, Stavanger Friidrettsklubb26.05.824Tau, Kveldsstevne30.04.21
33,39,96Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.8610-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
33,49,02André Haugsbø, Gaular IL10.03.791 (MV40)Førde, NM Veteran27.06.21
33,50,62Aleksander Lie, Varegg IL08.03.9612Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
33,58,12Petter Skrove, Oslostudentenes IK Friidrett04.02.979-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
-----80--------------------
34,00,22Henrik Velle, IK Tjalve28.11.9116-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
34,11,49Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.0413Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
34,28,63Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9919Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
34,28,69Ulrik Astrup Arnesen, Strindheim IL28.01.9720Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
34,32,32Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0011-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
34,40,60Jon Per Nygaard, FIK Ren-Eng28.05.671 (MV50)Førde, NM Veteran27.06.21
34,55,96Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9921Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
34,59,02Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.0522Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
35,29,52Lars Ole Hageskal, Kyrksæterøra IL25.06.761 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
35,35,73Terje Olsen, Strindheim IL26.08.679Trondheim, KM langdistanse17.05.21
-----90--------------------
35,36,54Richard Williamson, Hommelvik IL09.12.8410Trondheim, KM langdistanse17.05.21
36,14,67Terje Gulbrandsen, Lillehammer IF03.03.702 (MV50)Førde, NM Veteran27.06.21
36,14,83Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.9524Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
36,16,08Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.742 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
36,32,62Mats Høyset, Eikefjord IL02.06.743 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
36,53,64Per Eivind Gurvin, Førde IL Friidrett01.03.703 (MV50)Førde, NM Veteran27.06.21
37,38,78Knut Ragnar Slettebø, Bryne FIK26.10.941Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
38,25,4Preben Bolsøy, Stavanger Friidrettsklubb01.04.055Tau, Kveldsstevne30.04.21
38,26,6Harald Bjørkhaug, Stavanger Friidrettsklubb27.11.756Tau, Kveldsstevne30.04.21
38,37,88Jonas Roaldsvik Hagen, Bodø Bauta Løpeklubb002Bodø, Løpsstevne20.07.21
-----100--------------------
38,41,8Simon Bjørheim, Stavanger Friidrettsklubb24.12.917Tau, Kveldsstevne30.04.21
39,36,79Kristian Holmgaard, Trondheim Triatlonklubb16.02.0611Trondheim, KM langdistanse17.05.21
40,15,13Bård Sundsli, Snøgg Friidrett29.07.931Notodden, Klubbstevne 422.05.21
40,15,96Øystein Sellevold, Førde IL Friidrett03.01.841 (MV35)Førde, NM Veteran27.06.21
40,56,96Kim Rune Lia, Snøgg Friidrett15.12.862Notodden, Klubbstevne 422.05.21
41,26,03Karsten Karlsen Sunde, Gaular IL28.07.802 (MV40)Førde, NM Veteran27.06.21
43,12,19Bjørn Torjus Hanssen, Adamstuen Løpeklubb30.05.7525Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
44,37,41Martin Østrem, Bodø Bauta Løpeklubb25.05.774Bodø, Løpsstevne20.07.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,57,27Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), Ullensaker/Kisa IL10.12.958-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
31,21,79Magnus Højen (DEN), Oslostudentenes IK Friidrett15.08.932-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
33,24,84Martin Kjäll-Ohlsson (SWE), Sportsklubben Vidar12.06.7817Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
35,07,69Habtom Gebremeskel Negash (ERI), Nesodden IF05.09.0023Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,08,63Tom Erik Forsberg Karlsen, Vindafjord IL23.10.899Fana, Hans Jakob Berge 10 000 meter Invitational16.06.21
35,58,25Halvor Eid Nielsen, Ärla IF27.02.8921-fi-AStockholm/SWE, Långlöparnas Kväll 206.07.21
38,50,33Erik Adeler, ukjent24.01.7921-fi-BStockholm/SWE, Långlöparnas Kväll 206.07.21

1 times løp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16081mMorten Tengesdal, Egersunds IK13.01.951Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
15518mThomas Hetland, Egersunds IK21.07.762Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
15244mBård Henning Kvinen, Egersunds IK19.03.793Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
14972mTrond Helling Svanøe, Egersunds IK26.09.804Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
14971mIngve Aalbu, Egersunds IK27.11.765Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
14731mFredrik Andersen, Egersunds IK16.05.776Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
14685mLeif Inge Nesvåg, Egersunds IK05.11.797Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
14635mHelge Åse, Egersunds IK09.04.718Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
14617mHarald Iversen Lædre, Egersunds IK09.04.809Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
14495mOle Garpestad, Egersunds IK03.07.7410Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
-----10--------------------
14446mOwe André Mikkelsen, Egersunds IK05.07.8911Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
13357mØystein Jørgensborg, Egersunds IK27.11.7112Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
13350mOlav Egebakken, Egersunds IK03.08.7013Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,49(+0,9)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-fi Espoo/FIN, Motonet GP10.06.21
14,61(-0,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
14,62(+0,0)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
14,95(+0,0)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
15,33(+0,0)Martin Roe, IL Fri01.04.92DArona/ESP, Meeting Internacional Arona13.06.21
16,20(+0,4)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
16,33(+0,2)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.016-fi-BCluj-Napoca/ROU, European Athletics Team Championships20.06.21
16,45(+1,7)Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.003Mankato/MN/USA, Maverick Classic07.05.21
16,76(+1,4)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,58(+2,3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951-h1Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,02(+1,1)Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
26,31(-0,2)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Ås, Kretsstevne07.06.21
26,88(+0,0)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-19)Bergen/La, Seriestevne28.04.21
27,43(+1,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
29,33(-0,2)Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.972Ås, Kretsstevne07.06.21

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,26Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
36,19Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
38,57Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.032Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
38,73Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.003Fana, Arne Risa Classic 3000 meter12.05.21
39,65Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.013Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
40,11Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.014Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
40,50Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-19)Bergen/La, Seriestevne09.07.21

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,70Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
51,32Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911Florø, SSF-leikane05.06.21
52,23Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Fana, Framolekene 202129.05.21
52,78Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011Arna, Askokarusellen20.05.21
56,56Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011Larvik, Treningsstevne28.04.21
56,57Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
56,66Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-18/19)Fana, Framolekene 202129.05.21
57,39Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011Larvik, Treningsstevne15.06.21
57,74Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031 (G-18)Sande, Treningsstevne08.06.21
59,76Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Ås, Kretsstevne28.06.21
-----10--------------------
1,00,28Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.013Larvik, Treningsstevne28.04.21
1,02,79Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
1,03,36Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.043Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
1,06,36Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.972Ås, Kretsstevne28.06.21
1,06,66Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.014Larvik, Treningsstevne28.04.21
1,18,86Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,37,60Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.892Aarhus/DEN, Aarhus Midsommer29.06.21
6,35,14Johannes Dalland, IL Skjalg08.01.031 (MJ)Stavanger, Skjalgstevne 316.06.21
13,07,67Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV65)Førde, NM Veteran26.06.21

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,26,60Jacob Boutera, Ullensaker/Kisa IL29.04.967Nice/FRA, Meeting National à thème de Nice12.06.21
8,42,38Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.985Cluj-Napoca/ROU, European Athletics Team Championships20.06.21
9,14,41Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.031Stavanger, Skjalgstevne 316.06.21
9,14,92Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.042Stavanger, Skjalgstevne 316.06.21
9,17,79Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
9,46,50Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033Stavanger, Skjalgstevne 316.06.21
9,52,73Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.984Stavanger, Skjalgstevne 316.06.21
9,59,85Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.025Stavanger, Skjalgstevne 316.06.21
12,12,76John Nicolaysen, GTI27.12.676Stavanger, Skjalgstevne 316.06.21
13,30,45Stig Magne Loftheim, GTI25.10.797Stavanger, Skjalgstevne 316.06.21
-----10--------------------
14,22,99Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.661 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,20,28Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.06 (G-15)Steinkjer, KM bane 202103.07.21
14,21,61Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,24,63Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 112.05.21
13.29,24Magnus Græsli, Leinstrand02.03.051Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
20,38,9Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.501 (MV)Bergen, Skansemyrgangen31.05.21
21,39,1Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV)Bergen, Skansemyrgangen31.05.21

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,01,2Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031Bergen, Skansemyrgangen31.05.21
32,54,85Erling Andersen, Søfteland TIL22.09.601 (MV60)Førde, NM Veteran25.06.21
35,09,45Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.501 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
36,05,27Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.801 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21
36,14,98Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.441 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21
40,58,34Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.432 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,42,86Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031Haugesund, Kappgangstevne- elite15.05.21
48,45,34Magnus Græsli, Leinstrand02.03.051 (G-18/19)Haugesund, Kappgangstevne- elite15.05.21

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,41+Håvard Haukenes, Norna-Salhus IL22.04.90Podebrady/CZE, European Race Walking Team Championships16.05.21

Kappgang 20 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,05Håvard Haukenes, Norna-Salhus IL22.04.9027Podebrady/CZE, European Race Walking Team Championships16.05.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
2,04Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
2,00Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001Fana, Framolekene 202129.05.21
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGötzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21
1,95Martin Roe, IL Fri01.04.92DLana/ITA, Multistars24.04.21
1,93Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Fana, Fana Vår Hopp 116.05.21
1,93Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-17)Fana, Fana Vår Hopp 116.05.21
1,93Inge Eide Johnsen, Ranheim IL08.01.981Trondheim, Høydestevne06.06.21
1,90Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.006Mankato/MN/USA, NSIC Outdoor Challenge01.05.21
1,90Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-16)Knarvik, AKS-Leikane 202122.05.21
-----10--------------------
1,86Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
1,86Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031 (G-18/19)Grimstad, Klubbstevne03.06.21
1,86Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-16)Os, Kvalifiseringsstevne III10.07.21
1,85Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
1,83Tobias Heldal, Fana IL20.04.063Fana, Fana Intern02.06.21
1,83Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne06.06.21
1,83Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041Nadderud, Treningsstevne06.06.21
1,83Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.031 (G-18/19)Fana, Fana Sommer Hopp 129.06.21
1,83Jørgen Bergh, IL Koll29.12.031Greveskogen, Seriestevne19.07.21
1,82Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031 (G-18)Heggedal, Klubbstevne02.06.21
-----20--------------------
1,81Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-18/19)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
1,80August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (MJ19)Bodø, Åpningsstevne04.05.21
1,76Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-17)Haugesund, Mailekene 202115.05.21
1,76Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-17)Geithus, Treningsstevne23.06.21
1,75Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202130.05.21
1,75Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041Sandnes, SI-stevne 210.06.21
1,75Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Askim, Treningsstevne14.06.21
1,75Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.05 (G-16)Steinkjer, KM bane 202104.07.21
1,73Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-15)Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
1,73Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.061 (G-15)Hommelvik, Seriestevne26.06.21
-----30--------------------
1,71Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Leirvik, Seriestemne06.06.21
1,70Oliver Engen, IL Sandvin02.02.011 (G-20/22)Geithus, Treningsstevne06.05.21
1,70Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.051 (G-16)Hattfjelldal, Kvalifiseringsstevne22.05.21
1,70Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.032 (G-18/19)Fana, Framolekene 202129.05.21
1,70Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-17)Porsgrunn, Treningsstevne30.06.21
1,70Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.053Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
1,68Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
1,67Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051 (G-16)Sande, Treningsstevne28.06.21
1,66Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-15)Porsgrunn, Klubbstevne16.06.21
1,65Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne15.04.21
-----40--------------------
1,65Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
1,65Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.061 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202130.05.21
1,65Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.062 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
1,65Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.063 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
1,65Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.012Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
1,65Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.042Greveskogen, Seriestevne19.07.21
1,64Sondre Andersen, Surnadal IL17.06.061 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
1,62Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-16)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21
1,60Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061 (G-15)Geithus, Treningsstevne06.05.21
1,60Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.061 (G-15)Greveskogen, Seriestevne29.05.21
-----50--------------------
1,60Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-17)Greveskogen, Seriestevne29.05.21
1,60Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.061 (G-15)Heggedal, Klubbstevne02.06.21
1,60Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061 (G-15)Haugesund, Kretsstevne03.06.21
1,60Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032 (G-18/19)Grimstad, Klubbstevne03.06.21
1,60Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.062 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
1,60Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
1,60Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.051 (G-16)Ravnanger, Klubbstevne 316.06.21
1,60Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Ravnanger, Klubbstevne 316.06.21
1,60Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.052 (MJ)Arna, Askokarusellen05.07.21
1,60Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.054Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
-----60--------------------
1,59Johannes Handeland, Fana IL28.10.062 (G-15)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,59Are Gunnar Korsvoll, Førde IL Friidrett25.05.791 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21
1,59Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
1,56Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 405.06.21
1,56Ulf Tudem, Tønsberg Friidrettsklubb25.09.511 (MV70)Førde, NM Veteran26.06.21
1,55Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.062 (G-15)Geithus, Treningsstevne06.05.21
1,55Rolf Magnus Marstein Kristiansen, Gui Sportsklubb24.08.062 (G-15)Heggedal, Klubbstevne02.06.21
1,55Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.063 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
1,55Eskil Dahl Marstein, Gui Sportsklubb07.11.062 (G-15)Asker, Askerlekene 202106.06.21
1,55Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061 (G-15)Sortland, Treningsstevne 309.06.21
-----70--------------------
1,55Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061 (G-15)Sande, KM for Buskerud19.06.21
1,55Henrik Kvisvik, Straumsnes IL15.05.041 (G-17)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
1,55Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.065 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
1,55Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.063 (MJ)Arna, Askokarusellen05.07.21
1,53Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
1,53Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.662 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
1,51Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.062 (G-15)Leirvik, Seriestemne06.06.21
1,50Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.064 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
1,50Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041 (G-17)Sande, KM for Buskerud19.06.21
1,50Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-15)Sande, KM for Buskerud19.06.21
-----80--------------------
1,50Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
1,50Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.623 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
1,50Jan Teodor Tvete Grønberg, Fredrikstad IF10.12.022 (G-18/19)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
1,45Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-15)Sande, Treningsstevne02.06.21
1,45Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051 (G-16)Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21
1,45Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.051 (G-16)Sortland, Treningsstevne 309.06.21
1,45Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061 (G-15)Voss, Hopp- og kaststemne30.06.21
1,41Øyvind Oppedal, Førde IL Friidrett09.12.812 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21
1,40Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-15)Lillehammer, Stampesletta-stevnet04.05.21
1,40Fredrik Milde, Laksevåg TIL10.06.792 (MV)Bergen/La, Seriestevne09.06.21
-----90--------------------
1,40Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-15)Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
1,40Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.061 (G-15)Overhalla, Seriestevne 315.07.21
1,36Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Førde, NM Veteran26.06.21
1,35Tobias Nordtveit Knudsen, Gui Sportsklubb15.05.063 (G-15)Heggedal, Klubbstevne02.06.21
1,30Marius Anderson, Dimna IL10.03.062 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
1,30Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.644 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
1,27Erling Bleie, Finnøy IL29.04.482 (MV70)Førde, NM Veteran26.06.21
1,25Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.604 (MV)Bergen/La, Seriestevne02.06.21
1,25Are Torsvik, Sandnes IL14.02.622Sandnes, SI-stevne 210.06.21
1,25Johan Andreas Løland, GTI02.05.591 (MV60)Førde, NM Veteran26.06.21
-----100--------------------
1,25Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
1,25Kåre Strande, Fagernes IL29.05.612Fagernes, Treningsstevne20.07.21
1,24Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Førde, NM Veteran26.06.21
1,20Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.803 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21
1,15Elias André Bjørlo Olsen, Gui Sportsklubb01.01.064 (G-15)Heggedal, Klubbstevne02.06.21
1,12Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV75)Førde, NM Veteran26.06.21
1,12Magne Inge Haugsgjerd, Skjoldar IL11.11.433 (MV75)Førde, NM Veteran26.06.21
1,11Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061 (G-15)Bergen/La, Seriestevne09.07.21
1,09John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.361 (MV85)Førde, NM Veteran26.06.21
1,09Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV80)Førde, NM Veteran26.06.21
-----110--------------------
1,06Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
1,00Henry Opland, IL Norodd05.09.362 (MV85)Førde, NM Veteran26.06.21
1,00Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.323 (MV85)Førde, NM Veteran26.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.732Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
1,60Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
1,46Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Hoppstevne14.07.21
1,45Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.051 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell03.06.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,81Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Chula Vista/CA/USA, Chula Vista High Performance #430.05.21
5,61Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.015Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
5,60Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.011Fana, Framolekene 202128.05.21
5,01Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21
4,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
4,90Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
4,85Martin Roe, IL Fri01.04.92DLana/ITA, Multistars25.04.21
4,70Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-17)Fana, Framolekene 202129.05.21
4,55Sander Oppen, IF Sturla17.12.041 (G-17)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 405.06.21
4,50Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Fana, Framolekene 202129.05.21
-----10--------------------
4,46Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-18/19)Fana, Fana Sommer Hopp 129.06.21
4,37Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-17)Fana, Sommer Hopp 215.07.21
4,26Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (G-18/19)Fana, Fana Sommer Hopp 129.06.21
4,10Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Finnsnes, Stavstevne11.07.21
4,00Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051 (G-16)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 405.06.21
4,00Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021 (G-18/19)Finnsnes, Stavstevne11.07.21
3,90Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.031 (G-18/19)Porsgrunn, Stavstevne19.06.21
3,85Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21
3,80Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.051 (G-16)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 229.05.21
3,80Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Bækkelaget, Stavhopp på Oslos tak 212.06.21
-----20--------------------
3,80Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051 (G-16)Sande, KM for Buskerud20.06.21
3,75Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21
3,70Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (G-18/19)Porsgrunn, Treningsstevne26.06.21
3,50Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-17)Narvik, Narvik-Lekene 202113.06.21
3,45Per Gregersen, Stord IL08.06.701 (MV50)Leirvik, Seriestemne15.05.21
3,45Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061 (G-15)Fana, Fana Sommer Stav 427.06.21
3,45Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.057Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
3,35Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00DOrange City/IA/USA, Red Raider Open10.04.21
3,15Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21
3,10Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
-----30--------------------
3,00Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-16)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 405.06.21
3,00Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
3,00Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041 (G-17)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
3,00Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-16)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
2,90Endre Maldal, Sandnes IL30.06.052 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
2,80Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV45)Førde, NM Veteran25.06.21
2,70Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
2,70Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.051 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
2,70Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-15)Porsgrunn, Treningsstevne26.06.21
2,60Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.061 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
-----40--------------------
2,50Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.661 (MV55)Førde, NM Veteran25.06.21
2,30Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.622 (MV55)Førde, NM Veteran25.06.21
2,30Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-16)Moss, Treningsstevne Stav30.06.21
2,20Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21
2,20Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.643 (MV55)Førde, NM Veteran25.06.21
2,00Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV80)Førde, NM Veteran25.06.21
1,90Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.801 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21
1,90Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.062 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
1,70Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Førde, NM Veteran25.06.21
1,60John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.361 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
-----50--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
2,80Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.721Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,95(+1,3)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012Kuortane/FIN, Motonet GP26.06.21
7,82(+2,0)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Nerja/ESP, Control Extraordinario Nerja08.06.21
7,62(+1,6)Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001Mankato/MN/USA, NSIC Outdoor Challenge01.05.21
7,55(+1,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships17.07.21
7,52(+1,0)Martin Roe, IL Fri01.04.92DArona/ESP, Meeting Internacional Arona12.06.21
7,31(+0,6)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGötzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21
7,23(+1,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
7,19(+1,8)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
7,14(+2,0)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.033Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
6,94(+0,5)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.001Fana, Framolekene 202130.05.21
-----10--------------------
6,81(-0,2)Toralv Opsal, Dimna IL09.03.982Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
6,81(+1,9)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051Greveskogen, Seriestevne30.06.21
6,74(+0,7)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
6,73(+0,9)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.043Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
6,70(+1,3)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.00(-)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
6,62(+1,4)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031Aremark, Klubb stevne21.05.21
6,60(+1,6)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.011Fana, Fana Sommer Stav 213.06.21
6,58(+0,6)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.031 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne29.05.21
6,57(+0,2)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-17)Fana, Fana Sommer Stav 320.06.21
6,54(+0,4)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
-----20--------------------
6,40(+0,0)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052Nadderud, Treningsstevne04.06.21
6,39(+2,0)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
6,39(+1,5)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.01(-)Fana, Framolekene 202130.05.21
6,34(+1,5)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.03(-)Nadderud, Treningsstevne04.06.21
6,29(+0,0)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.057Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
6,26(+1,2)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.937Bydgoszcz/POL, World Para Athletics European Championships02.06.21
6,23(+0,4)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DOslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
6,23(+0,7)Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.971Nittedal, Treningsstevne02.07.21
6,16(+1,3)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042 (G-17)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
6,09(-0,1)Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.032 (G-18/19)Fana, Framolekene 202130.05.21
-----30--------------------
6,09(+1,3)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-16)Sande, KM for Buskerud19.06.21
6,04(+2,0)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041 (G-17)Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
6,02(+1,1)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
5,98(+0,8)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-17)Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
5,94(+1,0)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052 (G-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
5,92(+0,0)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
5,90(-1,2)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
5,89(-0,7)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031Nittedal, Treningsstevne12.07.21
5,88(-0,3)Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.033 (G-18/19)Fana, Framolekene 202130.05.21
5,85(+1,9)Åsmund Frøyen, Fagernes IL06.01.021 (MJ)Fagernes, Gjensidige korona klubbstevne22.05.21
-----40--------------------
5,83(-0,6)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-15/19)Fana, Fana Intern02.06.21
5,82(+0,9)Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Sandnes, SI-stevne27.05.21
5,79(+1,3)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-15/19)Gjøvik, Gjøvik Totenlekene29.05.21
5,78(+0,5)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 215.06.21
5,77(+1,9)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031 (G-18/19)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
5,75(+1,8)Magnus Andersland, Fana IL30.07.051 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
5,75(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.03(-)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
5,74(+0,0)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051 (G-16)Sande, Treningsstevne07.06.21
5,68(-0,3)Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-15)Fana, Framolekene 202130.05.21
5,67(+0,0)Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.001Trondheim, Nasjonalt Stevne13.05.21
-----50--------------------
5,64(-1,5)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.051 (G-16)Hattfjelldal, Kvalifiseringsstevne22.05.21
5,64(+1,9)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.05(-)Vik, Jente og guttestevne29.05.21
5,63(-0,2)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV55)Førde, NM Veteran25.06.21
5,62(+1,9)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.042 (G-17)Fana, Framolekene 202130.05.21
5,60(+1,3)Gabriel Lande Norheim, Hattfjelldal IL23.02.052 (G-16)Vik, Jente og guttestevne29.05.21
5,60(-1,0)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
5,60(+0,0)Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Trondheim, Sommerliga02.06.21
5,59(+1,0)Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.034 (G-18/19)Fana, Framolekene 202130.05.21
5,59(-0,2)Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Førde, NM Veteran25.06.21
5,57(+2,0)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.04(-)La Nucia/ESP, CTº Provincial de Clubes Aire Libre Delegacion De Alicante05.06.21
-----60--------------------
5,57(+1,7)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-17)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
5,57(+1,7)Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061 (G-15)Hommelvik, Seriestevne26.06.21
5,57(+0,4)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-16)Os, Kvalifiseringsstevne III10.07.21
5,57(+0,2)Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (MJ)Stjørdal, Sona-Lekene11.07.21
5,54(+1,8)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.054 (G-15/19)Gjøvik, Gjøvik Totenlekene29.05.21
5,51(-1,3)Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.732 (MV45)Førde, NM Veteran25.06.21
5,50(-0,6)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.043 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
5,48(+1,3)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-17)Haugesund, Mailekene 202116.05.21
5,48(+0,8)Vegard Rinde, Fana IL03.01.062 (G-15/19)Fana, Fana Intern02.06.21
5,48(+0,7)Thai Drager, IL i BUL16.07.05(-)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
-----70--------------------
5,46(+0,1)Oskar Stattin, IK Hind08.05.061 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
5,46(-0,4)Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.051 (G-16)Ulsteinvik, Treningstemne20.07.21
5,43(-0,1)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061 (G-15)Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
5,40(-0,7)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-15)Namsos, Kleppenlekene02.06.21
5,40(+1,4)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.062Trondheim, Sommerliga02.06.21
5,37(+1,9)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051 (G-16)Ski, Klubbstevne02.06.21
5,36(-1,3)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
5,36(+0,4)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.061 (G-15)Asker, Askerlekene 202105.06.21
5,35(+1,3)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.05(-)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
5,33(+2,0)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-15)Elverum, Treningsstevne17.06.21
-----80--------------------
5,33(+0,4)Daniel Oppen, IF Sturla26.02.031 (G-18/19)Sande, KM for Buskerud19.06.21
5,31(+1,4)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.042 (G-17)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
5,30(+0,2)Mads Rasmus L Solem, Hegra IL19.07.013 (MJ)Stjørdal, Sona-Lekene11.07.21
5,29(+0,0)Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.043Trondheim, Sommerliga02.06.21
5,28(-3,3)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-16)Fosnes, Jøa Friidrettsleker08.05.21
5,27(+0,0)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051 (G-16)Hamar, Treningsstevne07.06.21
5,27(+1,6)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.051 (G-16)Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
5,26(+1,3)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-15)Sande, KM for Buskerud19.06.21
5,25(-0,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.0511Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
5,24(-0,7)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.044 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
-----90--------------------
5,24(+0,1)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne10.06.21
5,22(+1,5)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062 (G-15)Fana, Framolekene 202130.05.21
5,18(+0,5)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-18)Voss, Vossameisterskapen07.06.21
5,17(+1,3)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
5,15(+0,0)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-15)Sande, Treningsstevne07.06.21
5,14(+1,4)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-16)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
5,11(+1,5)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.052 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
5,10(+1,6)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061 (G-15)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
5,10(+1,3)Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.05(-)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
5,10(-1,4)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.062 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202120.06.21
-----100--------------------
5,09(+1,1)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041 (G-17)Ålesund, Friidrettskarusell14.06.21
5,09(+1,2)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
5,09(-0,2)Stein Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL02.08.581 (MV60)Førde, NM Veteran25.06.21
5,04(-2,0)Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
5,04(+1,9)Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.062 (G-15)Harstad, Seriestevne 125.05.21
5,03(-0,9)Frode Holt, IF Sturla14.07.642 (MV55)Førde, NM Veteran25.06.21
5,02(+0,7)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne10.06.21
5,00(+1,7)Håkon Lund, Norna-Salhus IL25.03.061 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
5,00(+1,4)Sondre Andersen, Surnadal IL17.06.061 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
4,98(+0,0)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
-----110--------------------
4,97(-0,5)Brage Østebø, IL Skjalg21.07.056 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
4,93(+1,8)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.612Fagernes, Treningsstevne20.07.21
4,91(+0,3)Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.041 (G-17)Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
4,90(ok)August Reinfjord, Sømna IL06.04.052 (G-16)Vik, Klubbstevne13.05.21
4,90(+0,0)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.061 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 202122.05.21
4,90(-1,2)Øyvind Oppedal, Førde IL Friidrett09.12.811 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21
4,87(-0,8)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-15)Hattfjelldal, Kvalifiseringsstevne22.05.21
4,87(-0,8)Jonas Mydland Hope, IL Skjalg06.07.057 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
4,86(+0,7)Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne06.05.21
4,85(+0,7)Julian Paula, Trysilgutten01.05.052 (G-16)Elverum, Treningsstevne17.06.21
-----120--------------------
4,79(+0,0)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.042 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
4,79(-0,7)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.062 (G-14/15)Fana, Fana Intern02.06.21
4,76(+0,4)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.92(-)Sandnes, SI-stevne27.05.21
4,74(+1,4)Hallvard Langen, Ski IL Friidrett04.06.041 (G-17)Ski, Klubbstevne02.06.21
4,73(-1,2)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.041 (G-17)Kristiansand, Nasjonalt stevne18.04.21
4,65(+1,3)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623Sandnes, SI-stevne27.05.21
4,60(-0,7)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.05(-)Farsund, Treningsstevne07.06.21
4,57(+1,0)Sadalla Badwy Sadallah Swerki, Norna-Salhus IL07.11.062 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
4,54(+0,5)Johan Andreas Løland, GTI02.05.592 (MV60)Førde, NM Veteran25.06.21
4,53(+1,6)Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.06(-)Namsos, Kleppenlekene02.06.21
-----130--------------------
4,48(-1,3)Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.063 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
4,47(+1,5)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.062 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 202122.05.21
4,47(-0,9)Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.061 (G-14)Lye, Treningsstevne27.05.21
4,47(-0,4)Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.063 (G-15)Namsos, Kleppenlekene02.06.21
4,41(+0,8)Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.062 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202106.06.21
4,41(-0,6)Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061 (G-15)Voss, Hopp- og kaststemne30.06.21
4,40(-0,8)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.06.21
4,38(-1,9)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.061 (G-15)Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
4,33(+1,9)Brage Arumairasa, Sømna IL18.01.053 (G-16)Vik, Jente og guttestevne29.05.21
4,30(+1,3)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-16)Steinkjer, KM bane 202103.07.21
-----140--------------------
4,25(+0,8)Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.064 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
4,24(+0,6)Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.643 (MV55)Førde, NM Veteran25.06.21
4,23(+2,0)Jan Teodor Tvete Grønberg, Fredrikstad IF10.12.02(-)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
4,22(+2,0)Henrik Bjørndal, Norna-Salhus IL28.10.064 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
4,20(+0,7)Torstein Penne Pedersen, Farsund og Lista IK03.04.052 (G-16)Farsund, Treningsstevne07.06.21
4,13(+0,2)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Arna, Askokarusellen20.05.21
4,13(+0,2)Theo Knudsen, IL Norodd21.09.061 (G-14)Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
4,08(-1,9)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.062 (G-15)Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
4,08(+2,0)Heine Nordahl Johannessen, Norna-Salhus IL27.04.065 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
4,02(+1,9)Adrian Skistad Nystad, Norna-Salhus IL29.05.066 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
-----150--------------------
4,02(+0,0)Andreas Hagen, Norna-Salhus IL27.05.067 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
3,99(+1,0)Theo Nordahl Johannessen, Norna-Salhus IL27.04.068 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
3,98(-0,4)Andreas Andalsvik Økland, Voss IL02.02.041 (G-17)Voss, Seriestemne05.05.21
3,93(+1,9)Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.062 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
3,88(+1,6)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.462Sandnes, SI-stevne 210.06.21
3,87(+0,9)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.052 (G-16)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
3,85(-0,1)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.664 (MV55)Førde, NM Veteran25.06.21
3,83(-0,5)Erling Bleie, Finnøy IL29.04.481 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
3,82(+2,0)Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.053 (G-15/19)Gjøvik, Gjøvik Totenlekene29.05.21
3,81(+0,4)Sander Seljelid, Norna-Salhus IL02.01.06(-)Leikvang, Norna 515.06.21
-----160--------------------
3,73(+0,6)Oliver Brudvik, Norna-Salhus IL29.07.0611 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
3,70(+1,8)Oliver Aadland, Turn & IL Hovding03.05.0612 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
3,69(+0,5)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV45)Førde, NM Veteran25.06.21
3,66(+1,1)Marius Anderson, Dimna IL10.03.062 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
3,64(+0,1)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21
3,55(+2,0)Henry Kim Quang Nguyen, Norna-Salhus IL15.02.0613 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
3,55(+0,1)Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.064 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
3,47(+2,0)Philip Vestgård, Norna-Salhus IL09.06.06(-)Leikvang, Norna 515.06.21
3,40(+0,0)Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.064 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
3,40(+0,7)Fredrik Simonsen, Norna-Salhus IL0614 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
-----170--------------------
3,37(+1,4)Sander Gjelsvik Hope, Norna-Salhus IL22.02.0615 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
3,34(+1,2)Magnus Smørdal Kvamme, Norna-Salhus IL28.09.0616 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
3,28(+0,3)Preben Våmartveit Eriksen, Norna-Salhus IL13.07.0617 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
3,21(+0,0)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV80)Førde, NM Veteran25.06.21
3,19(+0,0)Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.802 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21
3,11(+0,5)Henrik Pahr Follesø, Norna-Salhus IL0618 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
3,08(-0,1)Oddbjørn Bergheim, Samhald IL17.01.502 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
3,02(-0,4)John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.361 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
3,00(+1,0)Magne Inge Haugsgjerd, Skjoldar IL11.11.432 (MV75)Førde, NM Veteran25.06.21
2,71(+0,0)Ivar Hjellestad, IL Gneist19.12.513 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
-----180--------------------
2,63(+0,9)Askil Magnus Natås, Norna-Salhus IL0619 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
2,42(-0,7)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.372 (MV80)Førde, NM Veteran25.06.21
2,36(+0,6)Nicolai Klemmetsen Dale, Norna-Salhus IL24.03.0621 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
2,26(+1,8)Geir Ove Eide, Norna-Salhus IL0622 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
2,26(+0,0)Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.322 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
2,14(-0,2)Henry Opland, IL Norodd05.09.363 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
1,75(-0,4)Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.504 (MV70)Førde, NM Veteran25.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,98(-1,5)Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-15)Kristiansand, Nasjonalt stevne18.04.21
5,45(+1,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-17)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
5,20(+1,9)Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.041 (G-17)Elverum, Treningsstevne17.06.21
5,06(+0,0)Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.051 (G-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell11.05.21
5,03(+0,9)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.043 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
4,93(+1,9)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.032 (MJ)Fagernes, Gjensidige korona klubbstevne22.05.21
4,55(+0,6)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Hoppstevne14.07.21
4,43(+1,3)Yabets Yaliso Yaya (ETH), Norna-Salhus IL15.02.063 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21
4,00(+0,4)Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.05(-)Namsos, Kleppenlekene02.06.21
2,44(+1,0)Houssam Maamoun Khallouf (SYR), Norna-Salhus IL0620 (G-15)Leikvang, Norna 515.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,85(+4,5)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202111.07.21
7,30(+4,4)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.031Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
6,76(+2,5)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.004Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
6,75(+2,1)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-18/19)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
6,64(+2,5)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.031 (G-18/19)Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
6,55(+2,2)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.012Fana, Framolekene 202130.05.21
6,50(+2,3)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031Nadderud, Treningsstevne04.06.21
5,91(+3,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
5,84(+2,1)Oskar Opdøl, Ålesund Friidrettsklubb06.07.031 (G-18)Ålesund, Friidrettskarusell14.06.21
5,73(+5,4)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.047La Nucia/ESP, CTº Provincial de Clubes Aire Libre Delegacion De Alicante05.06.21
5,73(+2,1)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.642Greveskogen, Seriestevne08.06.21
5,71(2,8)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-16)Vik, Jente og guttestevne29.05.21
5,68(+2,2)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.052 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
5,59(+2,2)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
5,43(+2,3)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.053 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
5,21(+2,7)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-15)Sande, Treningsstevne28.06.21
5,11(+2,4)Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.051 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
5,10(+2,7)Eskil Gauslaa-Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.032 (G-18)Ålesund, Friidrettskarusell14.06.21
4,95(+3,1)Imran Mahmood, Sandnes IL