Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,00(+0,5)Vinjar Lunde, Laksevåg TIL12.08.091-h2Bergen/La, Seriestevne27.04.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,4(-2,3)Sander Haukøy, Mjøsdalen IL091Osterøy, Seriestemne09.05.22
6,7(-2,3)Noah Olsen, Mjøsdalen IL17.06.092Osterøy, Seriestemne09.05.22

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,1Ådne Opsanger Tveit, IL Trio05.09.091Husnes, Seriestemne21.09.22
6,7Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.092Husnes, Seriestemne21.09.22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,74(-0,6)Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.091-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
7,76(-0,6)Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.092-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
7,94(+1,8)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091-h2Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
7,98(+0,5)Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
8,00(+0,2)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091Geithus, Furumolekene 202210.09.22
8,06(+1,0)Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.098-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
8,11(+0,9)Casey Ferdinand Felde, Lørenskog Friidrettslag04.07.091-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
8,12(+0,3)René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.093-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.22
8,17(-1,3)Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.092 (G-13/14)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
8,19(+0,6)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.094-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----10--------------------
8,20(+0,0)August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Tvedestrand, Mini-cup01.06.22
8,23(+0,8)Kasper Vårdal, Førde IL Friidrett06.04.091Jølster, Treningsstemne Jølster23.08.22
8,24(+0,2)Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.091-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.22
8,25(+0,7)William Reberg, IL Nybrott02.01.091-h5Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
8,26(-0,7)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.093-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,26(+0,6)Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.091-h1Asker, Askerlekene 202205.06.22
8,27(+0,6)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.091-fi Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
8,28(+0,6)Leon Kangethe Espeli, Loddefjord IL05.10.092-fi Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
8,29(+1,6)Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091-h1Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
8,30(+1,1)William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
-----20--------------------
8,31(+0,1)Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.091Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
8,32(-1,5)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.092-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,33(+1,7)Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
8,34(+0,1)Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.093Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
8,35(+0,3)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.095-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.22
8,36(+1,4)Trym Foss Smedsrud, Tingvoll IL07.02.092-fi-ALillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,38(-0,2)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
8,45(-0,2)Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
8,45(+0,1)Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.094Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
8,47(+0,6)Nicolai Liulin Bjorvand, Kristiansands IF Friidrett04.06.091-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----30--------------------
8,49(+0,9)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.091-h1 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
8,56(-0,2)Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.092Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
8,57(-0,2)Olve Låte, Stord IL27.03.092Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
8,58(+0,5)Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
8,58(+1,2)Christopher Sandvik, Torvastad IL14.10.091Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 414.09.22
8,59(+0,6)Patrick Pacheco Osaland, Idrettslaget Skjalg29.08.094-fi Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
8,61(+0,2)Zweman Aung, IL Nybrott13.01.093Stjørdal, Friidrettskariusellstevne31.08.22
8,61(+0,1)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.096Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
8,62(+1,7)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.092-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
8,62(+0,7)Julian Liu Wærnes, IL Nybrott20.05.093-h5Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
-----40--------------------
8,63(+1,7)Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.092Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
8,64(-0,4)Thomas Berge Marcelino, Brandbu IF28.03.091Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
8,65(+1,7)Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.093-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
8,65(+1,2)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.092Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 414.09.22
8,66(-0,7)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.095-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,68(+1,8)Anders Thaule Andersen, IK Grane11.01.092-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
8,69(+0,5)Aldric Kenarlikdjian, Ullensaker/Kisa IL14.07.092-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,70(+0,7)Noah Aakre Dromnes, Byåsen IL29.12.092-h2Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,70(+1,7)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.094-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
8,71(-0,1)Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.092Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
-----50--------------------
8,75(-0,1)Samuel Hargaut-Jensen, IL Stein06.12.091Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
8,75(+1,9)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
8,77(+0,9)Lucas Lopes Patey, IL i BUL09.08.092-h1 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
8,78(+0,6)Oscar Inuk Kvalheim Rosing, Måløy IL29.05.093-h4 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,79(+0,3)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.091-h1Bergen/La, Seriestevne11.05.22
8,79(+0,7)Reidar Vik Bidtnes, Stjørdal Friidrettsklubb04.02.094-h5Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
8,80(+2,0)Joel Röhrs, Sandefjord Turn & IF10.08.092Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
8,81(+1,8)Jesper Corneliussen Moe, IK Hind25.05.092-fi Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
8,82(+0,4)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.092-h2Drammen, Treningsstevne 27.04.22
8,84(+0,2)Kåre Vikan, Stjørdal Friidrettsklubb26.05.094Stjørdal, Friidrettskariusellstevne31.08.22
-----60--------------------
8,84(+1,2)Kasper Elias Eriksen, Haugesund IL04.08.093Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 414.09.22
8,85(-1,3)Bror Theo Flø Haugli, IL Tyrving31.07.094-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,85(+1,3)Noah Griffin Bruvoll, Eid IL25.07.093-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,85(+1,9)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091 (G-11/13)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
8,87(+1,7)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.094Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
8,87(+0,0)Alfred Aa Hope, Hyen IL15.07.091Florø, Florø leikane24.08.22
8,89(-0,2)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.093Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
8,89(+0,2)Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.092Geithus, Furumolekene 202210.09.22
8,90(+0,6)Noah Steiro, IF Hellas30.04.094-h1Asker, Askerlekene 202205.06.22
8,90(+0,2)Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.093Geithus, Furumolekene 202210.09.22
-----70--------------------
8,92(-1,0)Daniel Beck Riiber, Malvik IL25.06.094Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
8,94(+1,0)Jostein Marvik Hølland, IL Sand26.01.093-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
8,94(-1,9)Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.091Grimstad, KM 13-1621.06.22
8,94(+1,3)Bjørnar Aaland Eggum, Syril IL21.03.094-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,94(-0,5)Jonas Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb21.10.093Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
8,94(+0,7)Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL11.03.092Trondheim, Seriestevne29.08.22
8,95(+1,5)Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.091Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
8,96(+0,7)Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.093-h2Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,96(+0,3)Benjamin Thue, Moss IL07.09.093-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,96(+1,1)Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.092Fana, KM Hordaland24.09.22
-----80--------------------
8,97(+2,0)Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.093Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
8,97(+0,0)Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.091-h1Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,98(+1,0)William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.095-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
8,98(+1,1)Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.093Fana, KM Hordaland24.09.22
9,00(+0,4)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.092Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
9,01(+1,7)Herman Ystheim Undseth, Idrettslaget Skjalg08.03.095-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
9,03(+0,0)Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.092-h1Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
9,03(+1,9)Oscar Klingan Salomonsen, BUL-Tromsø Friidrett24.03.093Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
9,04(+0,4)Joakim Valaker, Førde IL Friidrett01.05.092-h3 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,05(+0,4)Sigve Ølmheim, Sogndal IL19.03.093-h3 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
-----90--------------------
9,06(+0,5)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.093Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
9,07(+1,7)Martinus Sørhaug Pettersen, IL Fenring18.12.092Fana, Gneistspelen 202220.08.22
9,07(-0,5)Mateo Henderson, Steinkjer Friidrettsklubb11.11.094Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
9,10(+1,5)Vetle Titlestad Bye, Larvik Turn & IF30.09.093Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
9,12(-0,1)Samson Pissinga, IL Nybrott07.01.093Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
9,14(+0,7)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.094-h4Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,16(+1,0)Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.093-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
9,17(+1,8)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.094-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
9,18(+0,6)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.096-fi Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
9,20(+0,6)Anders Sørli, Egersunds IK05.11.093Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
-----100--------------------
9,20(+1,5)Emil Hillestad, Sogndal IL11.02.091-h7 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,22(+1,3)Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.093-h1Haugesund, Mailekene21.05.22
9,22(+0,8)Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.095 (G-12/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
9,22(-1,3)Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.096-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,23(+1,3)Sondre Solstad Herfindal, Sogndal IL05.02.095-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,24(+0,0)Petrus Egge-Flattum, Ringerike Friidrettsklubb01.09.092-h1Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
9,25(+1,6)Alexander Eikås, Fana IL15.07.093Fana, Karabinlekene 202213.05.22
9,25(-0,1)Morten Andreas Hjartland, Mosjøen Friidrettsklubb29.01.092 (G-13/14)Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
9,25(-0,5)Jens Susegg Lien, Frol IL01.12.096Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
9,26(-0,4)Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.094-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
-----110--------------------
9,26(-0,1)Fernando Henriksen Kralicek, Rana FIK02.08.093 (G-13/14)Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
9,26(+1,3)Oliver Strand Nilssen, Fredrikstad IF04.04.091Fredrikstad, Treningsstevne24.08.22
9,27(+0,7)Angelo Johnsen, IK Grane23.12.095-h4Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,28(+0,2)Even Arntzen Gulli, Raufoss Idrettslag Friidrett27.10.094-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,28(+0,5)Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
9,32(+1,7)Vemund Myreng, Fagernes IL06.07.091Fagernes, Gjensidigelekene 202206.06.22
9,33(-0,2)Silas August Skar Bulling, Tingvoll IL21.09.091-fi-BLillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,36(+1,7)Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.095Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
9,37(+1,7)Mads Nygaard, Ask Friidrett07.04.092Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
9,38(-0,5)Lars Jenset Lous, Midsund IL06.01.091Midsund, Midsundleikane26.05.22
-----120--------------------
9,38(+1,9)Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.093 (G-11/13)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
9,38(+0,6)Mateus Sommerstad, Raufoss Idrettslag Friidrett15.05.097-fi Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
9,39(-2,8)Paulo Nysveen, IF Hellas12.10.094Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
9,40(-1,5)Vinjar Krutvik, Aure IL30.06.091Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
9,40(+0,2)Kasper Felde, Eid IL30.05.093-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,41(+0,5)Andreas Sunde, IL Koll17.11.095-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,42(+1,3)Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.095-h1Haugesund, Mailekene21.05.22
9,43(+1,0)Gabriel Antonie Vermeulen, Rana FIK17.06.092 (G-11/14)Rana, Banecup07.06.22
9,43(+2,0)Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.091Søgne, Kretskarusell14.06.22
9,43(+1,8)Håkon Emilian Nilsen, IK Hind094-fi Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
-----130--------------------
9,44(+0,0)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.093-h1Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
9,46(-0,1)Henrik Moe Berg, Kyrksæterøra IL08.07.094Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
9,47(-0,4)Sigurd Johannes Borgen, Romerike Friidrett14.01.095-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,48(-2,2)Mykola Kozlov, Vindbjart Friidrett20.01.093Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
9,48(+0,4)Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.093Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
9,50(+1,3)Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.096-h1Haugesund, Mailekene21.05.22
9,50(+0,4)David Kongelf, Sogndal IL30.08.094-h3 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,50(+0,3)Arvid Jansson, Ås IL06.07.095-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,51(-0,4)Leo Patryk Olszanski Johansen, Romerike Friidrett16.10.096-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,51(+0,1)Vinjar Lunde, Laksevåg TIL12.08.091-h4Bergen/La, Seriestevne06.06.22
-----140--------------------
9,52(+1,5)Gjermund Mo Gausvik, Norna-Salhus IL05.07.092-h1Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
9,53(+1,7)Heine Tungland, Sandnes IL05.08.096Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
9,55(-1,5)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.092Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
9,56(+0,7)Sondre Stenseth, Byåsen IL08.01.094-h2Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
9,56(-0,1)Håkon Nishimwe, IL Nybrott06.01.095Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
9,57(+0,7)Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.091Osterøy, HTB karusell 213.06.22
9,58(-0,2)Ola Husby Mosand, Tingvoll IL11.05.094-fi-BLillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,59(+1,6)Vetle Nilsen Roiha, IL Bjarg08.04.091Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
9,59(+0,2)Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.096-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.22
9,59(+1,5)Kristoffer Svori Moe, Sogndal IL07.01.092-h7 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
-----150--------------------
9,60(+1,7)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.096-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
9,61(+1,3)Henrik Hesjedal, Stryn T og IL27.04.096-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,62(-0,5)Mathias Vosseteig Hagen, Førde IL Friidrett04.09.092 (G-13/14)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,62(+0,2)Theo Tenden, Stryn T og IL08.08.094-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,63(-0,6)Filip Molenaar, Modum FIK28.09.091Geithus, Distriktsstevne14.06.22
9,67(+0,4)Emil Kolsvik, Sømna IL09.02.095-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
9,68(+0,7)Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.092Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
9,69(+1,5)Kasper Hatlenes Åbø, Selje IL26.04.093-h7 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,72(-0,1)Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.092Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
9,72(-0,2)William Berny Warnes Barthel, Gjøvik FIK08.11.093Raufoss, Treningsstevne21.09.22
-----160--------------------
9,73(-0,2)Tobias Koch, Raufoss Idrettslag Friidrett23.11.094Raufoss, Treningsstevne21.09.22
9,74(-0,1)Cornelius Gjerlaugsen Kvevik, Fredrikstad IF30.06.093Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
9,74(-1,5)Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.097-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,74(+0,5)Igor Pawel Luszcz, Sportsklubben Vidar08.07.094Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
9,75(-3,3)Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.091Knarvik, Seriestevne26.04.22
9,75(-0,1)Ruben André Sagli Houmsmoen, Halden IL29.09.094Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
9,75(+1,5)Amun Austbø Dvergsdal, Førde IL Friidrett08.02.094-h7 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,76(+0,2)Nikolas Ullebø Hool, Stryn T og IL14.03.095-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,78(+1,6)David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.092Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
9,80(+1,1)Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.092Osterøy, Seriestemne30.05.22
-----170--------------------
9,82(+0,5)Theodor Gabriel Holseter, Bøler IF21.01.095Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
9,87(-0,8)Shehab Amr Ibrahim, IL Tyrving20.11.097-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,87(+1,6)Håvard Lorgen, Førde IL Friidrett06.05.094-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,90(+1,0)Alfred Jess Ekeland, Idrettslaget Skjalg29.04.095-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
9,90(+1,3)Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.092Fredrikstad, Treningsstevne24.08.22
9,91(+1,9)Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.095Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
9,94(+0,6)Tord Langeteig, Sandane Turn og Idrettslag07.07.095-h4 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,96(+0,3)Tobias Solberg Rødland, IK Våg25.05.096Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
9,97(+0,2)Emil Alne-Simonsen, Haugesund IL11.08.095-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
10,07(+0,2)Isak Synnevåg, IK Grane18.05.092Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
-----180--------------------
10,09(+1,0)Petter Angel Sønvisen Snefjellå, Rana FIK27.02.093 (G-11/14)Rana, Banecup07.06.22
10,10(+1,8)Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.096-fi Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
10,10(-0,6)Anders Brennset Gjerland, Syril IL02.10.096-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
10,12(-0,1)Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.096Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
10,12(+1,8)Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.097-fi Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
10,12(-2,2)Marko Janus, Farsund og Lista IK25.06.094Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
10,13(+0,6)Markus Olsen, Stryn T og IL13.07.096-h4 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
10,14(-1,9)William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.092Grimstad, KM 13-1621.06.22
10,18(+0,5)Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.095Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
10,30(+1,8)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.093-h1Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
-----190--------------------
10,33(+0,3)Ola Wilhelm Vold, Lillehammer IF27.08.091Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
10,37(+1,9)Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.096Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
10,39(+1,3)Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.091-h1Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
10,41(+1,3)William André Mittet, Urædd Friidrett09.07.092Porsgrunn, Treningsstevne27.04.22
10,42(+0,4)Sindre Aalberg, Beitstad IL03.06.093Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
10,43(-2,5)Benjamin Schanke Eikum, Vik IL17.06.093 (G-12/13)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
10,55(-0,1)Konrad Emanuel Halsen, Rana FIK03.07.094 (G-13/14)Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
10,57(+1,3)Milmar Pedersen Bergshaven, Sørild FIK26.04.092Grimstad, Klubbstevne06.09.22
10,58(+1,8)Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.094-h2Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
10,59(+0,2)Fredrik Njøten, Stryn T og IL06.10.096-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
-----200--------------------
10,63(+1,7)Noah Todnem, Sandnes IL05.02.098Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
10,63(-1,4)Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.092Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
10,66(+0,3)Amund Flasnes, Lillehammer IF31.05.092Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
10,71(-0,8)Oscar Beyer-Olsen, Halden IL30.03.092Halden, Treningsstevne10.05.22
10,82(+1,3)Ivan Adelsten Johannessen, Urædd Friidrett10.12.093Porsgrunn, Treningsstevne27.04.22
10,83(+0,1)Eirik Henjum, Nesodden IF03.02.093 (G-11/12)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell25.08.22
10,97(+1,3)Johan Victor Hamsund, Urædd Friidrett18.06.094Porsgrunn, Treningsstevne27.04.22
10,97(-1,3)Marcus William Flynn, IL Tyrving13.08.097-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
11,06(+1,3)Tage Gurholt, Urædd Friidrett15.05.095Porsgrunn, Treningsstevne27.04.22
11,13(+1,1)Even Mathisen, Osterøy IL18.11.093Osterøy, Seriestemne30.05.22
-----210--------------------
11,17(-1,4)Daniel Bekele Kebede, Sortland Friidrettsklubb10.12.093Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
11,24(+0,3)Edward Myles Engelstad Hanafin, Nesodden IF07.04.092 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
11,38(-0,1)Casper Heltne Berg, Alta IF08.07.092Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
11,43(-0,8)Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.098-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
13,17(-0,7)Isak Gullbrå, Osterøy IL22.08.092Osterøy, HTB karusell 123.05.22
13,38(+1,1)Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.094Osterøy, Seriestemne30.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,9(+1,4)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.091 (G-13/14)Leikvang, Seriestevne01.10.22
8,2(+1,4)Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.093 (G-13/14)Leikvang, Seriestevne01.10.22
8,5(-4,0)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.091Ås, Høststevne12.09.22
8,9(+0,7)Silas August Skar Bulling, Tingvoll FIK21.09.091Tingvoll, Straumsneslekene10.09.22
9,0(+0,5)Sander Steen, Skarphedin IL05.05.091Bø, Klubbmesterskap31.05.22
9,2(+0,7)Ola Husby Mosand, Tingvoll IL11.05.092Tingvoll, Straumsneslekene10.09.22
9,3(-4,0)Arvid Jansson, Ås IL06.07.092Ås, Høststevne12.09.22
9,5(-1,0)Marcus Lassesen, IK Grane03.01.092Arendal, Kretskarusell 112.05.22
9,9(+0,3)Gunnar Johnsen, Fet Friidrettsklubb30.01.091Fet, Erik Norakers Minnestevne19.06.22
10,2(-1,0)Jonas Elstrøm Johansen, IK Grane26.11.094Arendal, Kretskarusell 112.05.22
-----10--------------------
10,8(-1,0)Julien Rea, IK Grane097Arendal, Kretskarusell 112.05.22
11,4(-1,0)Teodor Skutlaberg, IK Grane10.06.098Arendal, Kretskarusell 112.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,69(+3,6)Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.091Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
7,81(+3,8)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,86(+3,8)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.092-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,88(+3,8)René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.093-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,00(+3,8)Casey Ferdinand Felde, Lørenskog Friidrettslag04.07.094-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,04(+3,8)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.095-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,05(+3,8)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.096-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,19(+3,8)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.097-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,21(+2,3)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.092Fana, Framolekene 202228.05.22
8,24(+2,8)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.092Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,54(+3,0)Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.092-h2Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
8,56(+2,8)Benjamin Thue, Moss IL07.09.091Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
8,56(+2,5)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.091 (G-11/13)Ålgård, Extralekene 202227.08.22
8,56(+2,7)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.091Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
8,57(+2,3)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.094Fana, Framolekene 202228.05.22
8,62(+2,6)Joel Röhrs, Sandefjord Turn & IF10.08.092Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
8,65(+2,7)Oliver Strand Nilssen, Fredrikstad IF04.04.092Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
8,68(+4,5)Jesper Corneliussen Moe, IK Hind25.05.091-h1Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
8,68(+2,7)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.092Drammen, Elvelekene 202221.08.22
8,82(+2,1)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.094-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
8,87(+2,5)Gard Harjo Haugsnes, IL Pioner31.05.092Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
8,88(+2,4)Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.091Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
8,89(+2,1)Jostein Marvik Hølland, IL Sand26.01.095-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
8,95(+3,0)Edvin Sehic, Sportsklubben Vidar17.12.091Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
8,97(+3,0)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
8,99(+2,3)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.095Fana, Framolekene 202228.05.22
9,01(+2,5)Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.092 (G-11/13)Ålgård, Extralekene 202227.08.22
9,11(+2,3)Johannes Grov Nilsen, Stord IL15.12.096Fana, Framolekene 202228.05.22
9,17(+4,5)Håkon Emilian Nilsen, IK Hind092-h1Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
9,30(+2,6)Adrian Westbye-Smith, Tønsberg Friidrettsklubb11.08.093Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
9,31(+2,6)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093-h2Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
9,37(+2,8)Cornelius Gjerlaugsen Kvevik, Fredrikstad IF30.06.093Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
9,58(+2,8)Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.094Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
9,59(+3,0)Oskar Sandblåst Garborg, Sportsklubben Vidar01.01.094Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
9,74(+3,2)Marko Janus, Farsund og Lista IK25.06.093Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
9,85(+2,2)Gabriel Stavland, Førde IL Friidrett03.11.092-h1 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,86(+2,9)William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.092Grimstad, Klubbstevne31.05.22
9,87(+3,0)Sam Edlund Skullerud, Sportsklubben Vidar01.11.095Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
9,95(+2,9)Johan Bertnes Leite, Innstranda IL20.10.092Bodø, Lagseriestevne31.05.22
9,95(+2,6)Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.095-h2Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
9,98(+2,7)Adrian Nilsen, IF Hellas13.05.093Drammen, Elvelekene 202221.08.22
10,03(+4,5)Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.093-h1Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
10,05(+2,9)Iver Merkesdal, Os Turnforening20.02.094Os, OsLekene 202217.09.22
10,10(+2,5)Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.091Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
10,15(+2,5)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.092Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
10,34(+2,4)Ivan Adelsten Johannessen, Urædd Friidrett10.12.093Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
10,43(+3,2)Alexander Wehus, Farsund og Lista IK28.04.094Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
10,45(+4,5)Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.094-h1Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
10,51(+2,2)Oliver Midtbø, Eid IL07.06.093-h1 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
10,90(+2,5)Daniel Bekele Kebede, Sortland Friidrettsklubb10.12.093Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
11,03(+2,8)Andreas Sørensen, BUL-Tromsø Friidrett30.09.095Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,38(+2,7)Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.096Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6Zweman Aung, IL Nybrott13.01.091Flornes, Friidrettskarusell20.09.22
8,8Ådne Opsanger Tveit, IL Trio05.09.091Husnes, Kvinnheradmeisterskap01.10.22
8,82Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL11.03.092Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
8,94Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.093Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
8,95Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.094Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
9,65Leon Hårvik, Kopervik IL14.09.092Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22
9,71Anton Kristian Hjertvik Edison, Gui Sportsklubb07.11.092Heggedal, Gui Vårleker 202208.05.22
9,75Serine Boisen, Oppstad IL25.07.091 (J-13)Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22
9,8Elias Sæther Pigott, Beitstad IL23.07.092Beitstad, T-A Sprinten 202224.05.22
9,85Benjamin Tomter, Snåsa IL29.05.091Snåsa, TA-sprint25.05.22
10,0Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.092Husnes, Kvinnheradmeisterskap01.10.22
10,08Mia Sundby Bredesen, Oppstad IL18.01.092 (J-13)Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22
10,2Sindre Aalberg, Beitstad IL03.06.093Beitstad, T-A Sprinten 202224.05.22
10,23Mikael Øverland, Asker Sk. Friidrett17.01.093Heggedal, Gui Vårleker 202208.05.22
11,50Ask Viljar Belbo, Snåsa IL01.12.093Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,6(+1,9)Even Mathisen, Privat18.11.092Osterøy, Seriestevne04.05.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36(+0,4)Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
11,00(+0,0)Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.091-h1Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,00(-1,5)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.096Fana, Karabinlekene 202215.05.22
11,01(+0,0)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.091-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,02(-1,5)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.092Fana, Karabinlekene 202215.05.22
11,30(+0,0)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092-h1Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,53(+0,0)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.091Bergen/La, Seriestevne15.06.22
11,56(+0,0)Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.093-h1Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,57(+0,4)Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
11,88(+0,0)Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.094-h1Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----10--------------------
11,91(+0,0)Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.092-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
12,00(+0,0)Arvid Jansson, Ås IL06.07.093-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
12,10(+0,4)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.093Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
12,23(-1,5)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.093Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,28(+0,0)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.094-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
12,30(-1,5)Alexander Eikås, Fana IL15.07.094Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,71(+0,8)Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.092Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
12,86(+0,0)Jonas Sellevold, Oppegård IL25.09.095-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
12,93(-1,5)Jakob Bargård Aarnes, Fana IL17.03.095Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,97(-1,5)Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.091Fana, Karabinlekene 202215.05.22
-----20--------------------
13,00(-1,5)Vetle Nilsen Roiha, IL Bjarg08.04.097Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,22(+0,4)Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.094Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
13,23(+0,8)Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.093Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
13,57(+0,4)Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.095Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,0(+1,8)Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.091Osterøy, Seriestevne04.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,60(+2,3)Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.091Osterøy, HTB karusell 214.07.22
11,86(+2,3)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.092Osterøy, HTB karusell 214.07.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,4(+0,0)Sondre Høylo Trefall, ukjent11.11.091Osterøy, HTB Seriestevne31.08.22
14,2(+1,8)Even Mathisen, Privat18.11.092Osterøy, Seriestevne04.05.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,20(+1,0)Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091 (G-15)Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
12,76(-0,5)Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091-h2Rjukan, Friidrettsstevne27.09.22
12,95(+0,3)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091Drammen, Treningstevne07.09.22
13,06(-0,2)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
13,10(+1,0)Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091Stadsbygd, Bunnprislekene18.09.22
13,11(-0,5)Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.091Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
13,12(-0,5)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.092Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
13,21(+1,7)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.091Fana, Karabinlekene 202214.05.22
13,41(+0,2)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
13,46(+1,8)Trym Foss Smedsrud, Tingvoll IL07.02.092-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----10--------------------
13,46(+0,0)August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Tvedestrand, Tvedestrandslekene27.08.22
13,48(-0,2)Leon Kangethe Espeli, Loddefjord IL05.10.092Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
13,50(-0,5)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.093Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
13,52(+1,3)Oliver Strand Nilssen, Fredrikstad IF04.04.091Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
13,58(+0,8)Zweman Aung, IL Nybrott13.01.092-h1Stjørdal, Seriestevne22.09.22
13,70(+1,9)Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091 (G-11/14)Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
13,71(-2,6)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.091Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
13,71(-0,5)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
13,79(+0,9)Julian Liu Wærnes, IL Nybrott20.05.092-h2Stjørdal, Seriestevne22.09.22
13,99(+0,5)Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.094Fana, Framolekene 202229.05.22
-----20--------------------
14,08(+1,4)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 331.08.22
14,08(+0,4)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.094 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
14,23(+0,4)Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.095 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
14,24(+1,3)Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.092Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
14,26(-2,6)Nicolai Nergård, Kristiansands IF Friidrett092Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
14,35(+0,4)Herman Ystheim Undseth, Idrettslaget Skjalg08.03.096 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
14,36(-0,2)Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.093Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
14,40(+0,8)Reidar Vik Bidtnes, Stjørdal Friidrettsklubb04.02.093-h1Stjørdal, Seriestevne22.09.22
14,45(-0,2)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.094Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
14,50(+1,4)Kasper Elias Eriksen, Haugesund IL04.08.092Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 331.08.22
-----30--------------------
14,51(+0,3)Benjamin Thue, Moss IL07.09.091Moss, Treningsstevne 331.08.22
14,52(+0,4)Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091-h1Rjukan, Sommerstevne29.07.22
14,58(+0,3)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.092Drammen, Treningstevne07.09.22
14,60(+0,2)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
14,65(+1,7)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.094Fana, Karabinlekene 202214.05.22
14,72(-1,6)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
14,75(-0,1)Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.092-h1Stavanger, Jærcup19.05.22
14,77(+1,7)Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.095Fana, Karabinlekene 202214.05.22
14,97(-0,2)Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.096Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
15,04(-0,5)Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.095Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
-----40--------------------
15,14(+0,4)Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.091-h1Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
15,19(+1,8)Vemund Myreng, Fagernes IL06.07.095-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
15,21(-0,1)Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.093-h1Stavanger, Jærcup19.05.22
15,31(-0,9)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.093Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
15,31(+0,4)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.093-h1Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
15,33(+1,4)Mads Nygaard, Ask Friidrett07.04.091Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
15,42(+1,7)Vetle Nilsen Roiha, IL Bjarg08.04.096Fana, Karabinlekene 202214.05.22
15,47(+1,8)Ola Husby Mosand, Tingvoll IL11.05.096-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
15,52(-0,1)Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.091Osterøy, HTB karusell 422.08.22
15,62(-1,8)Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.091Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
-----50--------------------
15,62(-1,8)Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.092Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
15,68(-0,1)Mikkel Mauritzen Presthus, Idrettslaget Skjalg22.04.094-h1Stavanger, Jærcup19.05.22
15,74(+1,1)Emil Kolsvik, Sømna IL09.02.091Vik, Kretsstevne 330.06.22
15,75(+1,7)Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.097Fana, Karabinlekene 202214.05.22
15,85(-0,1)Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.095-h1Stavanger, Jærcup19.05.22
15,86(+0,4)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.097 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
15,93(+0,2)Eirik Aasebø Løvland, Ålesund Friidrettsklubb01.04.091Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
15,99(+0,1)Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.092Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
16,09(+0,2)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
16,11(+0,6)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.094-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----60--------------------
16,28(-0,1)Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.096-h1Stavanger, Jærcup19.05.22
16,57(+0,6)Emil Alne-Simonsen, Haugesund IL11.08.095-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
16,71(-1,7)David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.093Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
16,77(+1,6)Ola Wilhelm Vold, Lillehammer IF27.08.091Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
16,88(-0,2)Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.091-h1Rjukan, Friidrettsstevne27.09.22
17,20(-1,8)Sverre Monsen Brundtland, Oppegård IL10.05.093Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
17,20(+0,3)Adrian Nilsen, IF Hellas13.05.093Drammen, Treningstevne07.09.22
17,30(+1,6)Amund Flasnes, Lillehammer IF31.05.092Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
17,33(+0,1)Kåre Vikan, Stjørdal Friidrettsklubb26.05.091Stjørdal, Friidrettskarusellstevne14.06.22
17,39(+0,6)Maciek Elwart, Tvedestrand Turn & IF20.11.092Tvedestrand, Seriestevne14.09.22
-----70--------------------
17,40(-0,9)Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.095Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
17,43(+0,4)Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.095-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
17,49(+0,2)Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.094Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
18,23(+0,1)Even Mathisen, Osterøy IL18.11.093Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
24,40(-0,1)Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.095Osterøy, HTB karusell 422.08.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,6(+0,0)William Reberg, IL Nybrott02.01.091Stjørdal, Friidrettskarusell01.06.22
15,0(-2,3)Sander Haukøy, Mjøsdalen IL091Osterøy, Seriestemne09.05.22
16,4(-2,3)Noah Olsen, Mjøsdalen IL17.06.092Osterøy, Seriestemne09.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,32(+5,0)Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091Fredrikstad, Treningsstevne06.07.22
13,90(+2,5)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.091Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
14,06(+3,2)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091-h2 (G-15)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
14,08(+2,5)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.092Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
14,87(+3,2)Cornelius Gjerlaugsen Kvevik, Fredrikstad IF30.06.092Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
14,89(+2,5)Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.094Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
15,38(+3,0)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Lagseriestevne18.05.22
16,9(+3,6)Aksel Myrvold Østerås, Grong IL08.04.091Fosnes, Jøa Friidrettsleker28.08.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,05(+0,1)Sondre Høylo Trefall, ukjent11.11.091Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
21,88(-0,1)Isak Gullbrå, ukjent22.08.094Osterøy, HTB karusell 422.08.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,45(-0,4)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.092 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
22,44(-0,4)Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.094 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
24,84(-1,5)Heine Tungland, Sandnes IL05.08.092 (G-11/13)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
25,03(-1,5)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.093 (G-11/13)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,75(+1,7)Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091-h4Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
25,60(+0,6)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
25,76(+1,5)Casey Ferdinand Felde, Lørenskog Friidrettslag04.07.091-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,85(-1,7)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091-h1Fana, Framolekene 202227.05.22
25,89(-0,8)Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.091-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
26,30(-1,2)Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.092-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
26,31(+0,6)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.093-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
26,36(+1,7)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.093-h4Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
26,40(+0,1)Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091-h1Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
26,74(+0,6)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.094-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----10--------------------
26,80(-1,2)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.093-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
26,95(+0,6)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.095-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
27,07(+1,7)Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.094-h4Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
27,26(+1,6)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.097-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
27,28(+1,5)Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.093-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
27,30(+1,3)Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.091Os, OsLekene 202218.09.22
27,37(-0,4)August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Tvedestrand, Treningsstevne17.08.22
27,52(-0,8)Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.093Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
27,52(+0,1)William Reberg, IL Nybrott02.01.092-h1Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
27,53(-0,8)Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.093-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
-----20--------------------
27,67(-0,3)Olve Låte, Stord IL27.03.092Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
27,76(+1,1)Leon Kangethe Espeli, Loddefjord IL05.10.091-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
27,83(+1,1)Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.092-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
27,87(-0,4)Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.092Fana, KM Hordaland25.09.22
27,90(+1,7)Aldric Kenarlikdjian, Ullensaker/Kisa IL14.07.091-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
27,91(+0,4)Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091-h2Fana, Framolekene 202227.05.22
27,92(+1,7)Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.091Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
28,01(+0,2)William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.093-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
28,14(-1,2)Patrick Pacheco Osaland, Idrettslaget Skjalg29.08.094-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
28,18(+1,3)Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.092Os, OsLekene 202218.09.22
-----30--------------------
28,31(+0,3)Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.091Asker, Local meet 4 - track05.09.22
28,57(+1,2)Jesper Corneliussen Moe, IK Hind25.05.091Harstad, Seriestevne 124.05.22
28,57(+1,7)Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.092-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
28,70(+1,7)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.094-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
28,93(+0,6)Jonas Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb21.10.091Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
28,96(-0,1)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.091-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
28,97(-0,9)Noah Steiro, IF Hellas30.04.094Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
29,05(+0,2)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.092 (G-13/14)Ålgård, Extralekene 202227.08.22
29,05(-1,3)Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
29,09(+1,7)Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.094Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----40--------------------
29,14(+1,2)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.091Bergen/La, Seriestevne22.06.22
29,20(-1,4)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
29,32(+0,8)Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.092Geithus, Furumolekene 202211.09.22
29,45(-0,6)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.093 (G-11/14)Sandnes, SI-stevne 208.08.22
29,45(+0,8)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.091Fredrikstad, Treningsstevne24.08.22
29,57(-3,4)Mons Varhaug Oftedal, Undheim IL25.04.092Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
29,62(+1,5)Temitope Adeola Olalemi, Idrettslaget Skjalg05.09.092Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
29,69(-1,2)Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.093Fana, Karabinlekene 202215.05.22
29,70(-1,3)Samuel Hargaut-Jensen, IL Stein06.12.091Hammerfest, Isbjørnlekene 202228.08.22
29,77(+1,2)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Lagseriestevne13.09.22
-----50--------------------
29,78(+0,8)Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.093Geithus, Furumolekene 202211.09.22
29,84(+0,1)Reidar Vik Bidtnes, Stjørdal Friidrettsklubb04.02.093-h1Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
29,94(+0,9)Jesper Schøning Busch, Varegg IL29.08.092Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
29,97(-1,3)Jens Susegg Lien, Frol IL01.12.092-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
30,03(+1,7)Vetle Titlestad Bye, Larvik Turn & IF30.09.095-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
30,04(-1,3)Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.093Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
30,06(-0,1)Olai Spillum, IF Hellas24.03.092-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
30,14(-1,2)Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.094Fana, Karabinlekene 202215.05.22
30,14(+1,7)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.092Drammen, Treningstevne08.06.22
30,23(+0,9)Trym Foss Smedsrud, Tingvoll IL07.02.091Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
-----60--------------------
30,24(+1,5)Gard Harjo Haugsnes, IL Pioner31.05.092Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
30,28(+0,5)Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Jølster, Treningsstemne10.05.22
30,33(-0,1)Angelo Johnsen, IK Grane23.12.093-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
30,34(-3,4)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.093Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
30,37(-0,5)Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.091Grimstad, Klubbstevne06.09.22
30,44(-0,8)Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.093Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
30,49(+0,4)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.092-h2Fana, Framolekene 202227.05.22
30,57(-1,2)Jostein Marvik Hølland, IL Sand26.01.093Haugesund, Mailekene22.05.22
30,57(+1,1)Even Arntzen Gulli, Raufoss Idrettslag Friidrett27.10.093-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
30,72(-1,4)Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.093-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----70--------------------
30,74(+1,7)Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.094Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
30,84(+1,1)Mateus Sommerstad, Raufoss Idrettslag Friidrett15.05.094-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
30,89(+1,1)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.095-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
30,92(+0,9)Vetle Nilsen Roiha, IL Bjarg08.04.093Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
31,11(-1,2)Vestar Almeland-Stub, Varegg IL01.12.096Fana, Karabinlekene 202215.05.22
31,15(+1,9)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
31,17(-1,2)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.094Haugesund, Mailekene22.05.22
31,17(-1,2)Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.095Haugesund, Mailekene22.05.22
31,19(+1,5)Herman Ystheim Undseth, Idrettslaget Skjalg08.03.094Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
31,21(+0,2)Alfred Aa Hope, Hyen IL15.07.091Florø, Florø leikane24.08.22
-----80--------------------
31,26(+0,8)Lars Jenset Lous, Midsund IL06.01.091Midsund, Midsundleikane26.05.22
31,35(-0,9)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.096Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
31,50(-3,4)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.095Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
31,61(-1,2)David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.097Fana, Karabinlekene 202215.05.22
31,68(+0,9)Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.091-h1Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
31,69(-0,4)Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.093-h1Ås, Åpningsstevne01.05.22
31,74(-1,4)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.094-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
31,79(+0,7)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.092Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
31,81(+0,9)Gjermund Mo Gausvik, Norna-Salhus IL05.07.092-h1Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
31,86(-0,6)Birk Fiskum, Grong IL14.08.091Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
-----90--------------------
32,20(+0,0)Theodor Tønseth, Ålesund Friidrettsklubb25.04.091Ålesund, Seriestevne31.08.22
32,24(-1,2)Jakob Bargård Aarnes, Fana IL17.03.098Fana, Karabinlekene 202215.05.22
32,25(-0,9)Isak Synnevåg, IK Grane18.05.091Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
32,32(-1,3)Jens Adrian Staff, Larvik Turn & IF18.01.094Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
32,45(+0,8)Eirik Aasebø Løvland, Ålesund Friidrettsklubb01.04.091Ålesund, Seriestevne23.05.22
32,54(+0,1)Vinjar Lunde, Laksevåg TIL12.08.091-h3Bergen/La, Seriestevne21.09.22
32,57(+0,9)Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.095-h2Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
32,60(-3,3)Arvid Jansson, Ås IL06.07.094Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
32,66(-2,1)Joachim Østhus Johnsen, Gjesdal IL23.07.097Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
32,81(-0,2)Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.095Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
-----100--------------------
32,81(+0,6)Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.092Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
32,86(+1,9)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.094Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
33,04(+0,0)Lukas Melkersen Normark, Narvik IL01.04.091Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
33,11(+1,7)Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.096Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
33,19(+1,2)Håkon Emilian Nilsen, IK Hind092Harstad, Seriestevne 124.05.22
33,23(-1,4)Thomas Ennals, Drøbak-Frogn IL Friidrett16.10.095-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
33,49(-0,4)Jonas Sellevold, Oppegård IL25.09.094-h1Ås, Åpningsstevne01.05.22
33,50(+0,9)Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.094Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
34,01(+1,5)Sebastian James Pettersen, Lørenskog Friidrettslag18.05.095-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
34,05(-0,9)Thomas Grundvold Nøstvåg, Stord IL13.04.091Leirvik, Seriestemne14.09.22
-----110--------------------
34,15(-0,5)Olav Naustenget, Hareid IL07.03.092Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
34,22(-0,6)Aksel Myrvold Østerås, Grong IL08.04.092Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
34,24(+0,4)Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.093-h2Fana, Framolekene 202227.05.22
34,43(+1,6)Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.092Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
34,53(+1,5)Pablo David Gutierrez Meza, Idrettslaget Skjalg11.03.096Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
34,69(-0,2)Henry Michael Cringean, ISS15.09.097Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
34,76(+1,9)Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.095Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
34,80(-1,2)Alfred Jess Ekeland, Idrettslaget Skjalg29.04.097Haugesund, Mailekene22.05.22
34,85(-0,9)Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.092-h2Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
34,96(-1,3)Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.095Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
-----120--------------------
35,05(-0,9)Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.093-h2Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
35,45(-0,5)Milmar Pedersen Bergshaven, Sørild FIK26.04.092Grimstad, Klubbstevne06.09.22
35,55(-0,7)Johan Bertnes Leite, Innstranda IL20.10.091Bodø, Lagseriestevne14.06.22
35,78(+1,7)Heine Tungland, Sandnes IL05.08.097Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
36,15(+0,8)Iver Eide, Ålesund Friidrettsklubb093Ålesund, Seriestevne23.05.22
36,64(+0,2)Adrian Nilsen, IF Hellas13.05.093Drammen, Elvelekene 202221.08.22
38,50(+0,0)David Gerard Sadowski, Stord IL14.07.092Leirvik, Seriestemne13.06.22
43,24(+0,0)Casper Heltne Berg, Alta IF08.07.092Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,3(-0,3)Eirik Henjum, Nesodden IF03.02.092 (G-11/12)Nesodden, PLUGGEN elektro fridrettsstevne15.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,11(+2,3)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.091-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
27,60(+2,8)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.092-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
28,02(+2,3)Nicolai Liulin Bjorvand, Kristiansands IF Friidrett04.06.092-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
28,24(+4,6)Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091Fredrikstad, Treningsstevne06.07.22
28,52(+2,4)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.091-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
28,61(+2,2)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091Ålgård, COOP-Jærcup 708.09.22
28,73(+3,6)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092-h1 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
28,74(+2,3)Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.093-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
28,80(+3,6)Lucas Lopes Patey, IL i BUL09.08.093-h1 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
28,86(+2,8)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.094-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
29,13(+2,3)Benjamin Thue, Moss IL07.09.094-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
29,54(+2,2)Herman Ystheim Undseth, Idrettslaget Skjalg08.03.093Ålgård, COOP-Jærcup 708.09.22
30,11(+2,8)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.095-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
30,27(+2,2)Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.094Ålgård, COOP-Jærcup 708.09.22
30,40(+2,3)Sander Steen, Skarphedin IL05.05.095-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
30,48(+2,4)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.092Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
31,27(+2,4)Ulrik Holst Holmqvist, IL Tyrving13.11.093-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
31,37(+2,8)Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.096-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
31,70(+2,1)Gabriel Antonie Vermeulen, Rana FIK17.06.091 (G-13/14)Rana, Banecup07.06.22
33,12(+2,4)Iver Fykerud, IL Tyrving23.01.094-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
33,49(+2,1)Adrian Rømma, Mosjøen Friidrettsklubb27.08.092 (G-13/14)Rana, Banecup07.06.22
34,28(+2,8)Erik Ro Hansen, IL Tyrving11.05.098-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
35,43(+2,1)Petter Angel Sønvisen Snefjellå, Rana FIK27.02.093 (G-13/14)Rana, Banecup07.06.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,45Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.095-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
37,5Gunnar Johnsen, Fet Friidrettsklubb30.01.091Fet, Erik Norakers Minnestevne19.06.22
39,2Lucas Solbak Østnes, Fet Friidrettsklubb07.12.091Fet, Åpent Fet mesterskap05.09.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,18(+0,3)Sondre Høylo Trefall, ukjent11.11.091Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,80Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Friidrettsstevne04.10.22
42,10Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.091Os, OsLekene 202217.09.22
47,87Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.091 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
49,39Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.092 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
49,92Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.091Grimstad, Klubbstevne22.09.22
50,65Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.093Os, OsLekene 202217.09.22
51,24Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.091Osterøy, HTB karusell 422.08.22
56,14Iver Merkesdal, Os Turnforening20.02.094Os, OsLekene 202217.09.22
57,59Eirik Henjum, Nesodden IF03.02.092 (G-11/12)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell25.08.22
58,45Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.092Osterøy, HTB karusell 422.08.22
-----10--------------------

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,0Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.091 (G-13/14)Leikvang, Seriestevne01.10.22
43,5Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.093 (G-13/14)Leikvang, Seriestevne01.10.22
46,2Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.092Os, OsLekene 202217.09.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,76Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
1,00,23Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.092Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
1,00,72William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.093Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
1,03,64August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Tvedestrand, Mini-cup08.06.22
1,04,68Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091 (G-15)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
1,06,84Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.091Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
1,08,66Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Sommerstevne29.07.22
1,09,06Oliver Strand Nilssen, Fredrikstad IF04.04.092Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
1,09,14Nils Audun Lothe Tystad, Sandane Turn og Idrettslag06.10.091Byrkjelo, Seriestemne25.08.22
1,10,32Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.093Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
-----10--------------------
1,12,16Nikolai Oppedal Berge, Varegg IL16.10.093-h3Bergen, Skansen Athletics 323.08.22
1,19,37Oscar Beyer-Olsen, Halden IL30.03.091Halden, Treningsstevne10.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22,3Benjamin Schanke Eikum, Vik IL17.06.092 (G-12/13)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,01Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.091Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,32,87Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,36,71Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
1,36,94William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.093Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,37,21Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.094Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,37,83Bjørnar Dahle Flesjå, Sandnes IL22.03.092 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
1,38,71Eric Haugen Grønvold, Nittedal IL27.03.092-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,38,88Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.093Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
1,39,15Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,39,25Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.092-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
-----10--------------------
1,39,50Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.093-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,39,52Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.091-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,40,37Ask Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL21.02.093Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,40,39Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.092Fana, KM Hordaland25.09.22
1,40,41Patrick Pacheco Osaland, Idrettslaget Skjalg29.08.093-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,41,17Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.092-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,41,38Andreas Lundekvam, Førde IL Friidrett25.03.093-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,41,71Erik Bertheussen, BUL-Tromsø Friidrett17.04.096-h3Crawley/GBR, Crawley AC Graded Early Spring Open03.04.22
1,41,78Lucas Andreas Bøen-Hope, Spirit Friidrettsklubb26.05.095-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,41,82Magnus Hauge Øyen, Fana IL24.05.096-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
-----20--------------------
1,42,19Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.097-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,42,45August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
1,43,09Jens Susegg Lien, Frol IL01.12.091Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,43,23Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.095Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,43,90Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Friidrettsstevne21.09.22
1,43,90Nikolai Oppedal Berge, Varegg IL16.10.094Fana, KM Hordaland25.09.22
1,44,04Gard Harjo Haugsnes, IL Pioner31.05.092Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
1,44,22Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.094-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,44,23Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.092Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
1,44,29Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.091Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
-----30--------------------
1,44,64Jacob Weldingh, Nittedal IL15.08.091Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
1,44,74Olai Spillum, IF Hellas24.03.096-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,44,96Vetle Titlestad Bye, Larvik Turn & IF30.09.093Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
1,45,07Jonas Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb21.10.092Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,45,34Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.094Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
1,45,61Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.093Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,45,86Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL11.03.094Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,46,01Jesper Corneliussen Moe, IK Hind25.05.091Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,46,21David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.091Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
1,46,45Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.092Fana, Framolekene 202229.05.22
-----40--------------------
1,46,48Julius Evensen, Bardu IL31.03.092Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
1,46,97Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
1,46,98Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.091-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,47,02Ruben André Sagli Houmsmoen, Halden IL29.09.091Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
1,47,29Tobias Solberg Rødland, IK Våg25.05.092Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
1,47,33Kristoffer Schei, Utleira IL Friidrett16.07.091Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,47,61Sondre Stenseth, Byåsen IL08.01.092Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,47,92Petter Laukli, IF Sturla16.06.093Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,48,16Daniel Beck Riiber, Malvik IL25.06.092Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,48,22Kristian Haakenstad, Fyresdal IL03.09.091-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----50--------------------
1,48,59Sigurd Johannes Borgen, Romerike Friidrett14.01.096Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,48,64Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.095-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,48,94David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.092Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
1,48,96Nils Audun Lothe Tystad, Sandane Turn og Idrettslag06.10.096-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,49,03Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.095Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,49,26Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.092-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,49,26Kåre Vikan, Stjørdal Friidrettsklubb26.05.092Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
1,49,38Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.093Fana, Framolekene 202229.05.22
1,49,39Noah Aakre Dromnes, Byåsen IL29.12.093Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,49,39Sander Steen, Skarphedin IL05.05.092-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----60--------------------
1,49,59Olve Låte, Stord IL27.03.092Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
1,49,78Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.094Fana, Karabinlekene 202214.05.22
1,50,14Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,50,36Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.092Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
1,50,82Anders Brennset Gjerland, Syril IL02.10.097-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,51,00Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.092Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
1,51,20Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.094Fana, Framolekene 202229.05.22
1,51,23Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.092Ålgård, COOP-Jærcup 708.09.22
1,51,31William Reberg, IL Nybrott02.01.093Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
1,51,34Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.093Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
-----70--------------------
1,51,44Aldric Kenarlikdjian, Ullensaker/Kisa IL14.07.095Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,51,54Vestar Almeland-Stub, Varegg IL01.12.096Fana, Karabinlekene 202214.05.22
1,51,69Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.093-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,51,77Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.094Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
1,52,01William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.092Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
1,52,33Håkon Nishimwe, IL Nybrott06.01.091Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
1,52,42Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.093Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
1,52,43Isak Synnevåg, IK Grane18.05.093Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
1,52,79Birk Fiskum, Grong IL14.08.091Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
1,52,85Erland Soldal Austreng, Gausdal FIK20.02.091Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
-----80--------------------
1,53,22Julian Liu Wærnes, IL Nybrott20.05.095Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,53,44Andreas Lade, Sørum IL14.10.096Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,53,48Tarjei Momrak, Fyresdal IL28.03.093Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
1,53,67Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.093Ålgård, COOP-Jærcup 708.09.22
1,53,86Ole Monrad Hole, Midsund IL04.03.091Midsund, Midsundleikane26.05.22
1,53,90Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.096Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,54,33Elias Tesfalen, IF Hellas093Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
1,54,85Jesper Schøning Busch, Varegg IL29.08.097Fana, Karabinlekene 202214.05.22
1,54,87Adrian Westbye-Smith, Tønsberg Friidrettsklubb11.08.093Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
1,55,20Sander Tengheden Løken, Ås IL04.05.092Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----90--------------------
1,55,28Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.094-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,55,68Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.093 (G-13/14)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
1,55,74Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.092Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
1,55,88Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091Drammen, Treningsstevne sesongavslutning15.10.22
1,56,17Eivind Støbet Lande-Moen, Tingvoll IL03.03.098Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,56,24Adrian Tjørnhom, IL Tyrving22.07.0910Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,56,28Fernando Henriksen Kralicek, Rana FIK02.08.091Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
1,56,37William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
1,56,49Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.094Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
1,56,77Alexander Eikås, Fana IL15.07.098Fana, Karabinlekene 202214.05.22
-----100--------------------
1,57,18Lars Jenset Lous, Midsund IL06.01.092Midsund, Midsundleikane26.05.22
1,57,30Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.094 (G-13/14)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
1,57,36Filip Molenaar, Modum FIK28.09.091Geithus, Distriktsstevne14.06.22
1,57,50Martin Egerborg, Ros IL27.11.095Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
1,57,8Thomas Grundvold Nøstvåg, Stord IL13.04.091Leirvik, Seriestemne29.04.22
1,57,95Embrik Nordset, Nittedal IL02.05.092 (G-10/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
1,58,48Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.095Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
1,58,51Thomas Ennals, Drøbak-Frogn IL Friidrett16.10.093Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,59,29Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.094Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,59,32Marko Janus, Farsund og Lista IK25.06.091Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
-----110--------------------
1,59,68Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.099Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
2,00,08Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.096-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,00,60Iver Moen, Lillehammer IF09.07.091Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
2,00,79Øyvind Helle Hjemås, Valnesfjord IL29.06.093Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
2,00,94Olav Naustenget, Hareid IL07.03.091Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
2,01,47Vinjar Krutvik, Aure IL30.06.091Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
2,02,07Thorbjørn Andreas Wahl Dulsrud, Ros IL19.12.099Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,02,48Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.095Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
2,03,11Even Arntzen Gulli, Raufoss Idrettslag Friidrett27.10.091-h1Raufoss, Treningsstevne21.09.22
2,03,21Lukas Melkersen Normark, Narvik IL01.04.091Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
-----120--------------------
2,03,26Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.0910Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,03,90Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.092Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
2,04,62Erik Ro Hansen, IL Tyrving11.05.097-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,04,71Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.092Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
2,05,93Johan Bertnes Leite, Innstranda IL20.10.092Bodø, Lagseriestevne31.05.22
2,07,44Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.092Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
2,07,45Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.091Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
2,07,47Andreas Øygjord Økland, Bremnes IL13.04.091Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
2,07,67Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.092Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
2,08,37Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.091Knarvik, Seriestevne26.04.22
-----130--------------------
2,08,85Eirik Henjum, Nesodden IF03.02.091 (G-13/14)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
2,09,06Sindre Aalberg, Beitstad IL03.06.091Overhalla, Trekamp/NA-karusell05.07.22
2,09,76Isak Faaravik, IF Hellas28.08.097Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
2,10,03Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.091Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
2,10,04Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.095Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
2,10,21Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.097Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
2,11,10Benjamin Thue, Moss IL07.09.098-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
2,14,26Edward Myles Engelstad Hanafin, Nesodden IF07.04.092 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
2,14,9Morten Andreas Hjartland, Mosjøen Friidrettsklubb29.01.092Mosjøen, Klubbmesterskap27.09.22
2,14,93Oskar Sandblåst Garborg, Sportsklubben Vidar01.01.093Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
-----140--------------------
2,15,52Marcus William Flynn, IL Tyrving13.08.099-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,19,10Benjamin Tomter, Snåsa IL29.05.091Snåsa, TA-sprint25.05.22
2,20,54Adrian Nilsen, IF Hellas13.05.091Drammen, Treningstevne07.09.22
2,22,98Ivan Adelsten Johannessen, Urædd Friidrett10.12.092Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,25,44Bogdan Codreanu, ISS09.05.094Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
2,27,12Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.096Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
2,30,08Daniel Bekele Kebede, Sortland Friidrettsklubb10.12.092Harstad, Seriestevne 423.08.22
2,31,94Ask Viljar Belbo, Snåsa IL01.12.094Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
2,32,73Max Dimmen Alvestad, Hareid IL12.08.093Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
2,34,09Iver Merkesdal, Os Turnforening20.02.093Os, OsLekene 202217.09.22
-----150--------------------
3,22,8Elias Sæther Pigott, Beitstad IL23.07.091Beitstad, T-A Sprinten 202224.05.22

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig tidtaking/Insufficient timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58William Reberg, IL Nybrott02.01.091Stjørdal, TA-sprinten27.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,20Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.093 (G-14)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2.21.81Erik Bertheussen, BUL-Tromsø Friidrett17.04.095-h1Chelmsford/GBR, South of England U13/15/17 Championships13.08.22
2,21,88Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.091Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,22,18Ask Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL21.02.091Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,23,25Eric Haugen Grønvold, Nittedal IL27.03.092Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,23,39Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.092 (G-13/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,23,75Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.091Fana, Framolekene 202227.05.22
2,24,68Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
2,24,76Andreas Lade, Sørum IL14.10.092Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,26,07August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Tvedestrand, Mini-cup01.06.22
-----10--------------------
2,26,88Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.092Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
2,27,49Jacob Weldingh, Nittedal IL15.08.091Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
2,28,00Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.093Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,28,34Jens Susegg Lien, Frol IL01.12.091Overhalla, Seriestevne29.07.22
2,30,32Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.092Fana, Framolekene 202227.05.22
2,30,49Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.094Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,32,80Jesper Schøning Busch, Varegg IL29.08.091Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
2,34,10David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.092Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
2,35,35Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.093Fana, Framolekene 202227.05.22
2,36,33Vestar Almeland-Stub, Varegg IL01.12.094Fana, Framolekene 202227.05.22
-----20--------------------
2,42,48Tarjei Momrak, Fyresdal IL28.03.091Tvedestrand, Friidrettsstevne03.08.22
2,43,36Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.092 (G-14)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
2,43,63Embrik Nordset, Nittedal IL02.05.093Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,46,29Sigurd Skog-Ustgård, Nittedal IL17.08.092Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
2,47,02Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.091Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
2,47,07Halvard Bjonge, Nittedal IL06.07.093Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
2,53,53Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.092Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
3,04,3Ola Husby Mosand, Tingvoll IL11.05.091Tingvoll, Straumsneslekene10.09.22
3,07,6Lucas Solbak Østnes, Fet Friidrettsklubb07.12.091Fet, Åpent Fet mesterskap05.09.22
3,15,95Sigurd Bale, Jotun IL22.03.091Øvre Årdal, Treningsstemne06.07.22
-----30--------------------
3,16,45Sverre Monsen Brundtland, Oppegård IL10.05.093Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,59,76Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Friidrettsstevne27.09.22
3,12,00Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.091Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
3,16,59Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.094 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
3,35,51Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.091Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
3,48,25Simen Eelco Paulides, Årdalstangen IL10.01.091Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
5,16,82Even Mathisen, Osterøy IL18.11.093Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,96Lucas Heimvik-Bønes, ukjent07.03.092Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,81Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.091-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
4,34,57Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.091Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,41,10Magnus Hauge Øyen, Fana IL24.05.091Fana, KM Hordaland24.09.22
4,42,30Eric Haugen Grønvold, Nittedal IL27.03.092-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
4,42,67Bjørnar Dahle Flesjå, Sandnes IL22.03.092 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
4,42,85Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.093-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
4,43,39Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,45,53Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.094-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
4,45,98Gard Harjo Haugsnes, IL Pioner31.05.091Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
4,45,98Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
-----10--------------------
4,48,94Andreas Lundekvam, Førde IL Friidrett25.03.094Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,50,02Lars Kålås Abrahamsen, IL Runar12.02.092Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,50,43Ask Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL21.02.091Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,51,35Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.095-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
4,52,78Ruben André Sagli Houmsmoen, Halden IL29.09.098-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,52,98Erik Bertheussen, BUL-Tromsø Friidrett17.04.091Tromsø, July Track Festival20.07.22
4,53,01Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.092Fana, KM Hordaland24.09.22
4,53,34Olai Spillum, IF Hellas24.03.096-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
4,54,97Lucas Andreas Bøen-Hope, Spirit Friidrettsklubb26.05.094 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
4,56,93Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.093Fana, KM Hordaland24.09.22
-----20--------------------
4,57,11Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.096Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,58,18Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.0911-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,58,90Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.093Fana, Gneistspelen 202220.08.22
4,59,61Nikolai Oppedal Berge, Varegg IL16.10.094Fana, KM Hordaland24.09.22
5,00,87Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.096 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
5,03,03Kristian Wollan Benum, Byåsen IL15.12.093 (G-13/15)Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
5,04,55Henrik Moe Berg, Kyrksæterøra IL08.07.091Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
5,04,83Vetle Titlestad Bye, Larvik Turn & IF30.09.091Larvik, Treningsstevne27.07.22
5,08,9Kristian Haakenstad, Skarphedin IL03.09.091Bø, Klubbmesterskap31.05.22
5,09,05Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
-----30--------------------
5,10,95Petter Laukli, IF Sturla16.06.099-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,11,42Jesper Schøning Busch, Varegg IL29.08.091Fana, Framolekene 202228.05.22
5,11,99Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.092Fana, Framolekene 202228.05.22
5,16,32Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.094Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
5,16,75Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.0911Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,17,62Julius Evensen, Bardu IL31.03.092Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
5,17,69August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Tvedestrand, Tvedestrandslekene27.08.22
5,17,85Jens Susegg Lien, Frol IL01.12.091Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,18,51Anders Brennset Gjerland, Syril IL02.10.099Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
5,22,53Elliot Magnus Etnan, Sandnes IL30.10.097 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
-----40--------------------
5,22,63Andreas Lade, Sørum IL14.10.093Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
5,22,87Vestar Almeland-Stub, Varegg IL01.12.095Fana, Framolekene 202228.05.22
5,23,19Jonas Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb21.10.092Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,24,2Sander Steen, Skarphedin IL05.05.092Bø, Klubbmesterskap31.05.22
5,25,38Kristoffer Schei, Utleira IL Friidrett16.07.093 (G-13/14)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
5,25,72Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.093Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,27,65Tobias Solberg Rødland, IK Våg25.05.0913-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,29,08Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.096 (G-12/14)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
5,30,30Øyvind Helle Hjemås, Valnesfjord IL29.06.093 (G-13/14)Mosjøen, Helgelandslekene 202219.06.22
5,31,63Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.092Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
-----50--------------------
5,32,01Isak Synnevåg, IK Grane18.05.0914-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,33,55Tarjei Momrak, Fyresdal IL28.03.0913Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,33,59Ole Monrad Hole, Midsund IL04.03.094Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,38,54Gabriel Antonie Vermeulen, Rana FIK17.06.094 (G-13/14)Rana, Banecup07.06.22
5,40,49Eivind Støbet Lande-Moen, Tingvoll IL03.03.096Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,42,36Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.097Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,43,46Nils Audun Lothe Tystad, Sandane Turn og Idrettslag06.10.0910Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
5,48,74William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.0915-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,54,07Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.098Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,55,19Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.095 (G-13/14)Rana, Banecup07.06.22
-----60--------------------
5,58,92Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.094Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
6,00,92Mats Haugen Pande, IL Runar07.06.0914Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,12,60Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.094Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
6,20,63Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.098 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
6,22,12Johan Bertnes Leite, Innstranda IL20.10.091Bodø, Lagseriestevne14.06.22

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig tidtaking/Insufficient timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.091Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,33,0Kristian Haakenstad, Skarphedin IL03.09.091Bø, Klubbmesterskap04.10.22
5,33,6Tarjei Momrak, Fyresdal IL28.03.092Bø, Klubbmesterskap04.10.22
5,36,9Sander Steen, Skarphedin IL05.05.093Bø, Klubbmesterskap04.10.22
5,52,18Elliot Magnus Etnan, Sandnes IL30.10.092 (G-12/13)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,30,14Magnus Hauge Øyen, Fana IL24.05.091Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,30,75Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.092 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
7,05,56Nicolai Oppedal Berge, Varegg IL11.01.092Fana, Gneistspelen 202221.08.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,16,03Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Jølster, Treningsstemne02.08.22
10,38,37Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Friidrettsstevne04.10.22
10,47,91Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.094-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
10,53,69Tarjei Momrak, Fyresdal IL28.03.091Notodden, Seriestevne02.10.22
11,48,40Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.091Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
11,54,23William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.091Grimstad, Klubbstevne22.09.22
13,08,9Peder Kleiven Sømåen, FIK Ren-Eng04.11.091Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
13,40,48Jakob Buran-Bøe, Fredrikstad IF16.10.092Fredrikstad, Treningsstevne15.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,25,41August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Tvedestrand, Treningsstevne17.08.22
21,25,76Tarjei Momrak, Fyresdal IL28.03.092Tvedestrand, Treningsstevne17.08.22

Ikke godkjente resultater
Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,23,5Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.096-h2 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22
19,41,2Thomas Grundvold Nøstvåg, Stord IL13.04.0913-h2 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,27(+1,9)Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
9,31(-0,2)Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
9,71(+1,2)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
9,77(-0,2)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.095-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
9,79(-0,2)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
9,82(+0,4)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
10,14(+0,2)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
10,15(-1,6)Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.092-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
10,28(+0,4)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.094-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
10,30(+0,2)David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.093-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----10--------------------
10,43(+1,2)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.091Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
10,58(-0,2)Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.092Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
10,67(-0,2)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.093Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
10,82(+0,7)Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
10,87(+0,3)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.092Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
10,91(-0,3)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.093-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
10,91(-0,2)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.095Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
10,97(+1,2)Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
11,03(-1,3)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.091Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
11,04(-0,3)Arvid Jansson, Ås IL06.07.094-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----20--------------------
11,19(+0,6)Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.091Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
11,26(-1,4)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.092Haugesund, Mailekene22.05.22
11,29(+0,8)William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
11,38(+0,0)Samuel Hargaut-Jensen, IL Stein06.12.091Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
11,51(+0,2)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.095-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
11,52(+0,2)Zweman Aung, IL Nybrott13.01.092Stjørdal, Friidrettskariusellstevne31.08.22
11,65(+0,7)Sondre Stenseth, Byåsen IL08.01.092Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
11,66(+1,8)Noah Aakre Dromnes, Byåsen IL29.12.092Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,77(-0,8)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.092-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
11,87(-0,2)William Berny Warnes Barthel, Gjøvik FIK08.11.096Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
-----30--------------------
11,90(-1,6)Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
11,93(+1,8)Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.094Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,99(-1,4)Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.093Haugesund, Mailekene22.05.22
12,05(-0,2)Andreas Lundekvam, Førde IL Friidrett25.03.097Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
12,27(-0,4)Fernando Henriksen Kralicek, Rana FIK02.08.091Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
12,37(-1,0)Mateo Henderson, Steinkjer Friidrettsklubb11.11.093-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
12,42(-0,2)Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.093Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
12,62(-1,4)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.093Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
12,63(+1,2)Gard Harjo Haugsnes, IL Pioner31.05.092Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
12,71(+1,8)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.091Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
-----40--------------------
12,82(-1,0)Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.094-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
12,85(-0,8)Ola Husby Mosand, Tingvoll IL11.05.093-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
13,11(-0,3)Benjamin Thue, Moss IL07.09.095-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
13,15(-1,4)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.094Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
13,54(+1,2)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.092 (J-13)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
13,56(+1,9)Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.094Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
13,67(+1,0)Eirik Aasebø Løvland, Ålesund Friidrettsklubb01.04.091Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
13,84(+1,8)Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.092Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
13,85(-0,2)Noah Todnem, Sandnes IL05.02.095Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
13,86(+1,9)Jens Adrian Staff, Larvik Turn & IF18.01.093Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
-----50--------------------
14,23(+0,5)Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.094Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
14,87(+1,2)Daniel Bekele Kebede, Sortland Friidrettsklubb10.12.095Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,6(ok)Ådne Opsanger Tveit, IL Trio05.09.091Husnes, Seriestemne31.08.22
11,1(ok)Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.092Husnes, Seriestemne31.08.22
14,0(+0,5)August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Tvedestrand, Treningsstevne11.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,17(+2,8)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091Drammen, Elvelekene 202221.08.22
10,20(+2,1)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.092Fana, KM Hordaland24.09.22
10,34(+3,3)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
11,75(+2,4)Benjamin Thue, Moss IL07.09.092Sarpsborg, Olavslekene20.08.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,1Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.091Mosjøen, Klubbmesterskap27.09.22
11,3Morten Andreas Hjartland, Mosjøen Friidrettsklubb29.01.092Mosjøen, Klubbmesterskap27.09.22
13,32Mykola Kozlov, Vindbjart Friidrett20.01.092Vennesla, Kretskarusell24.08.22

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,91(-0,5)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
29,93(-0,5)Casey Ferdinand Felde, Lørenskog Friidrettslag04.07.092-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
30,55(+0,2)Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Friidrettsstevne20.09.22
30,61(-1,4)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
31,13(+0,4)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
31,76(+1,5)Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.091-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
31,78(+1,7)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
31,88(+1,2)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
32,05(+1,7)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.092Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
32,13(-0,5)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.093-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----10--------------------
32,27(+1,2)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.093Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
32,69(+2,0)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.091Fana, KM Hordaland24.09.22
32,81(+0,2)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
33,30(-0,3)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.092Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
33,34(+0,2)David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.092-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
33,85(+0,4)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.093Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
33,98(+0,4)Andreas Lundekvam, Førde IL Friidrett25.03.094Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
35,12(+1,4)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
35,19(-0,3)Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
35,62(+0,2)Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Rjukan, Friidrettsstevne20.09.22
-----20--------------------
35,71(+1,5)Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL11.03.092-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
36,03(-0,3)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.091Geithus, Furumolekene 202210.09.22
36,68(+0,1)Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.092Stavanger, Jærcup19.05.22
37,37(+0,2)Benjamin Thue, Moss IL07.09.094-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
37,55(+1,4)Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.093-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
37,95(-0,2)William Berny Warnes Barthel, Gjøvik FIK08.11.091Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
38,28(-1,4)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.092Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
38,31(+0,1)Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.093Stavanger, Jærcup19.05.22
38,50(+1,5)Eivind Støbet Lande-Moen, Tingvoll IL03.03.093-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
38,65(-0,5)Mykola Kozlov, Vindbjart Friidrett20.01.096-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----30--------------------
38,76(+2,0)William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.091Grimstad, Klubbstevne22.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,2(+0,0)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.091Leikvang, Seriestevne01.10.22
34,5(+0,0)Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.092Leikvang, Seriestevne01.10.22
36,7(-1,6)Arvid Jansson, Ås IL06.07.092Ås, Høststevne12.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,62(+2,1)Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.092Harstad, Seriestevne 309.08.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,0Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Vennesla, Kretskarusell24.08.22
35,36Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
38,8Ådne Opsanger Tveit, IL Trio05.09.091Husnes, Seriestemne21.09.22
43,2Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.092Husnes, Seriestemne21.09.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,48,76Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,46,10Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.091Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
5,47,04Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
5,58,30Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.091Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,08,90Sander Steen, Skarphedin IL05.05.091Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,11,06Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.091Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,13,33Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.092Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,13,68Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Harstad, Seriestevne 309.08.22
6,15,98Mykola Kozlov, Vindbjart Friidrett20.01.093Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,23,94Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.092Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,26,10Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.092Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
-----10--------------------
6,27,49Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.094Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,41,27Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.095Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,42,91Tobias Solberg Rødland, IK Våg25.05.096Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,58,19Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.093Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
7,06,36Jens Susegg Lien, Frol IL01.12.094Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
7,06,51Ole Monrad Hole, Midsund IL04.03.095Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
7,17,64Vetle Titlestad Bye, Larvik Turn & IF30.09.097Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
7,19,75Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.096Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
7,29,02Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.098Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
7,34,53Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.093Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
-----20--------------------
7,40,37Eivind Støbet Lande-Moen, Tingvoll IL03.03.097Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
7,53,03Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL11.03.098Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,60Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,60Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
1,55Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091 (G-14)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
1,55Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.091Asker, Askerlekene 202205.06.22
1,55William Reberg, IL Nybrott02.01.091Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
1,50Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,50Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.091Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
1,48Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
1,46Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.092Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
-----10--------------------
1,45Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Tromsø, Back on Track in May18.05.22
1,45Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.091Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,45Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.092Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
1,45Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.091Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
1,42Samuel Hargaut-Jensen, IL Stein06.12.091Hammerfest, Isbjørnlekene 202228.08.22
1,42Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.091Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
1,41Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.093Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,40Anton Kristian Hjertvik Edison, Gui Sportsklubb07.11.092Heggedal, Gui Vårleker 202208.05.22
1,40Mateo Henderson, Steinkjer Friidrettsklubb11.11.091Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
1,40Noah Steiro, IF Hellas30.04.092Asker, Askerlekene 202205.06.22
-----20--------------------
1,40Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.091Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
1,40Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.092Jessheim, Norgeslekene07.08.22
1,40Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.091Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 331.08.22
1,40Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.092Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,40Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.092Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
1,40Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.092Geithus, Furumolekene 202211.09.22
1,40Ådne Opsanger Tveit, IL Trio05.09.091Husnes, Kvinnheradmeisterskap01.10.22
1,37Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.091Tromsø, Back to School24.08.22
1,36Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091Leirvik, Seriestemne13.06.22
1,36Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.092Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
-----30--------------------
1,36Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.094Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,36Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.095Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,36Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.095Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
1,35Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.091Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
1,35Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.092 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
1,35Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.093 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
1,35Henrik Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb25.12.091Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
1,35Emil Kolsvik, Sømna IL09.02.091Vik, Kretsstevne 330.06.22
1,35Oscar Klingan Salomonsen, BUL-Tromsø Friidrett24.03.091Tromsø, Teknisk karusell 607.09.22
1,35Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.094Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
-----40--------------------
1,35Reidar Vik Bidtnes, Stjørdal Friidrettsklubb04.02.091Stjørdal, Seriestevne22.09.22
1,31Silas August Skar Bulling, Tingvoll IL21.09.094Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
1,31Leon Kangethe Espeli, Loddefjord IL05.10.096Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,30Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.092Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
1,30Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.092Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
1,30Lucas Lopes Patey, IL i BUL09.08.093Jessheim, Norgeslekene07.08.22
1,30Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.092Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
1,30Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
1,30Oliver Strand Nilssen, Fredrikstad IF04.04.092Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
1,30William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
-----50--------------------
1,26Sondre Stenseth, Byåsen IL08.01.091Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,26Mateus Sommerstad, Raufoss Idrettslag Friidrett15.05.097Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,25Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.095Haugesund, Mailekene22.05.22
1,25Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.092Fana, Framolekene 202229.05.22
1,25Vemund Myreng, Fagernes IL06.07.091Fagernes, Gjensidigelekene 202206.06.22
1,25Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.092Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
1,25Vetle Nilsen Roiha, IL Bjarg08.04.091Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
1,25Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.092Tromsø, Back to School24.08.22
1,25Benjamin Fosseli Bye, Sørild FIK27.10.091Grimstad, Klubbstevne06.09.22
1,25Brage Wiborg, BUL-Tromsø Friidrett17.01.092Tromsø, Teknisk karusell 607.09.22
-----60--------------------
1,24Sindre Aalberg, Beitstad IL03.06.091Overhalla, Trekamp/NA-karusell05.07.22
1,21Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.0912Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
1,21Isak Synnevåg, IK Grane18.05.0914Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
1,20Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Meløy, Åmøylekene26.05.22
1,20David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.092Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
1,18Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.092Ålgård, COOP-Jærcup 708.09.22
1,15Benjamin Tomter, Snåsa IL29.05.091Snåsa, TA-sprint25.05.22
1,15Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.092 (G-11/13)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
1,15Benjamin Thue, Moss IL07.09.091Moss, Treningsstevne 331.08.22
1,15Franz Emmanuel Christoph Malua, Stord IL091Leirvik, Seriestemne05.09.22
-----70--------------------
1,15Eirik Henjum, Nesodden IF03.02.091 (G-11/12)Nesodden, PLUGGEN elektro fridrettsstevne15.09.22
1,10Andreas Sørensen, BUL-Tromsø Friidrett30.09.093Tromsø, Back on Track in May18.05.22
1,10Noah Aakre Dromnes, Byåsen IL29.12.092Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,08Vinjar Lunde, Laksevåg TIL12.08.091Bergen/La, Seriestevne06.06.22
1,07Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.093Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
1,07Peder Røyseng Lund, Ogndal IL22.05.091Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast03.08.22
1,05Oscar Beyer-Olsen, Halden IL30.03.091Halden, Treningsstevne10.05.22
1,05Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.094Tromsø, Back on Track in May18.05.22
1,00Elias Sæther Pigott, Beitstad IL23.07.093Beitstad, T-A Sprinten 202224.05.22
1,00Mykola Kozlov, Vindbjart Friidrett20.01.093Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
-----80--------------------
0,95Ask Viljar Belbo, Snåsa IL01.12.091Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
0,90Casper Heltne Berg, Alta IF08.07.092Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,90Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.091Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
2,62Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.091Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
2,55William Berny Warnes Barthel, Gjøvik FIK08.11.091Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
2,47Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
2,32Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
2,22Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.093Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
2,02Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.092Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,97Johannes Thorsheim, FIL Aks-7725.04.092Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,92Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.093Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,92Arvid Jansson, Ås IL06.07.094Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----10--------------------
1,82David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.095Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,70Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.091Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
1,62Mateo Henderson, Steinkjer Friidrettsklubb11.11.093Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,62Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.094Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,62Andreas Lundekvam, Førde IL Friidrett25.03.095Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,62Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.096Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,52Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.095Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,42Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.096Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,22William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.098Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,14Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.091Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
-----20--------------------
1,14Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.092Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12(+1,3)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091 (G-16)Greveskogen, Seriestevne08.10.22
3,86(-1,4)Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.091Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22
3,57(-0,9)Leon Hårvik, Kopervik IL14.09.092Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,90Serine Boisen, Oppstad IL25.07.091 (J-14)Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22
3,10Mia Sundby Bredesen, Oppstad IL18.01.093 (J-14)Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,79(+0,0)Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.22
5,59(+0,0)Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
5,54(-0,8)Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.092Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
5,47(-0,1)Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.094Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
5,27(-0,2)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
5,26(+0,0)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
5,24(-1,1)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091Drammen, Treningsstevne sesongavslutning15.10.22
5,23(+0,0)Casey Ferdinand Felde, Lørenskog Friidrettslag04.07.092Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,22(-0,2)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
5,05(+0,8)Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.091Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
-----10--------------------
4,94(+0,3)Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.091Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
4,92(+0,0)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.092Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,86(+1,9)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.092Fana, Framolekene 202228.05.22
4,84(+1,4)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.092Drammen, Elvelekene 202221.08.22
4,83(-3,8)Aldric Kenarlikdjian, Ullensaker/Kisa IL14.07.093Jessheim, Norgeslekene06.08.22
4,79(+1,8)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.09(-)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,76(+1,1)Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.092Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
4,74(-1,7)Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
4,73(-4,7)Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.092Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
4,72(+1,6)Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.092Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
-----20--------------------
4,70(+ 0,7)August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Tvedestrand, Mini-cup01.06.22
4,70(+1,1)David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.095Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
4,70(+0,0)Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.093Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
4,68(+0,6)William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.092Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,68(+1,1)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.091Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
4,67(-1,1)Trym Foss Smedsrud, Tingvoll IL07.02.093Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,64(+0,7)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
4,62(+0,8)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.094Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
4,58(+1,9)Julius Evensen, Bardu IL31.03.092Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
4,56(+1,1)Arvid Jansson, Ås IL06.07.093Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
-----30--------------------
4,54(-2,1)Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.093Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
4,54(+1,5)Kristian Giskehaug Waage, Horten Friidrettsklubb23.04.092Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
4,54(+1,3)Samuel Hargaut-Jensen, IL Stein06.12.091Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
4,54(-1,3)Oliver Strand Nilssen, Fredrikstad IF04.04.091Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
4,51(+1,2)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.098Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
4,49(+0,1)Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
4,49(-0,4)Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.094Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
4,49(ok)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.095Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
4,48(-0,1)Leon Kangethe Espeli, Loddefjord IL05.10.096Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
4,46(+0,7)Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.091Asker, Askerlekene 202204.06.22
-----40--------------------
4,45(ok)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
4,44(+0,2)Noah Steiro, IF Hellas30.04.092Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
4,43(+0,0)Adrian Westbye-Smith, Tønsberg Friidrettsklubb11.08.093Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
4,42(+0,8)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.097Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
4,40(-1,7)Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.092Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
4,39(+1,4)Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.092Fana, Karabinlekene 202214.05.22
4,37(-0,7)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.0910Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,35(+0,0)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.093Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
4,33(+2,0)Jacob Weldingh, Nittedal IL15.08.091Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
4,30(+0,0)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Meløy, Åmøylekene26.05.22
-----50--------------------
4,28(+0,3)Emil Kolsvik, Sømna IL09.02.091Vik, Kretsstevne 511.08.22
4,26(+0,1)Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.096Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
4,25(+0,0)Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.094Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
4,24(+1,6)Adrian Tjørnhom, IL Tyrving22.07.093Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
4,23(+0,5)Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.091Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
4,22(+0,0)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.093Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
4,20(+0,1)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.09MHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4,20(+1,0)Mateo Henderson, Steinkjer Friidrettsklubb11.11.091Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
4,20(-0,1)Alfred Aa Hope, Hyen IL15.07.091Florø, Florø leikane24.08.22
4,20(+0,0)Angelo Johnsen, IK Grane23.12.099Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----60--------------------
4,17(+1,0)Noah Aakre Dromnes, Byåsen IL29.12.092Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,17(+0,6)Joel Röhrs, Sandefjord Turn & IF10.08.095Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
4,17(+0,5)Mateus Sommerstad, Raufoss Idrettslag Friidrett15.05.099Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
4,17(ok)Reidar Vik Bidtnes, Stjørdal Friidrettsklubb04.02.091Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
4,14(+1,8)Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.094Ås, Åpningsstevne01.05.22
4,14(+1,7)Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.09(-)Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
4,13(+1,7)Sondre Stenseth, Byåsen IL08.01.094Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,13(+1,7)Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL11.03.09(-)Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
4,12(-0,3)Petrus Egge-Flattum, Ringerike Friidrettsklubb01.09.092Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
4,11(+0,6)Sigurd Mork Aarnes, Romerike Friidrett24.03.091Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
-----70--------------------
4,10(+0,9)Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.094Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
4,10(+1,9)Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.096Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
4,10(-2,0)Elias Solbu Grøttumsbraaten, Ready21.05.094Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,10(-1,3)Anders Sørli, Egersunds IK05.11.096Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,08(+0,5)Vemund Myreng, Fagernes IL06.07.097Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,08(-0,2)Iver Merkesdal, Os Turnforening20.02.093Os, OsLekene 202217.09.22
4,07(+1,6)Alexander Eikås, Fana IL15.07.09(-)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
4,07(+0,3)Ola Husby Mosand, Tingvoll IL11.05.098Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
4,07(+2,0)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
4,06(-1,1)David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.091Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
-----80--------------------
4,06(+1,9)Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.093 (G-11/13)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
4,03(+0,0)Silas August Skar Bulling, Tingvoll IL21.09.098Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,03(-0,2)Kasper Elias Eriksen, Haugesund IL04.08.091Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
4,03(+2,0)Mykola Kozlov, Vindbjart Friidrett20.01.093Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
4,02(+1,7)Lars Jenset Lous, Midsund IL06.01.091Midsund, Midsundleikane26.05.22
4,02(+0,3)Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.092Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
3,98(+1,6)Morten Andreas Hjartland, Mosjøen Friidrettsklubb29.01.091Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
3,96(+2,0)Olav Naustenget, Hareid IL07.03.091Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
3,96(-2,2)Gard Harjo Haugsnes, IL Pioner31.05.092Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
3,95(+1,7)Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.091Osterøy, HTB karusell 422.08.22
-----90--------------------
3,94(-2,8)Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.0915Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,94(+2,0)Vetle Titlestad Bye, Larvik Turn & IF30.09.092Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
3,92(ok)Even Arntzen Gulli, Raufoss Idrettslag Friidrett27.10.0910Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
3,91(+0,0)Ruben André Sagli Houmsmoen, Halden IL29.09.096Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
3,90(-1,1)Shehab Amr Ibrahim, IL Tyrving20.11.097Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
3,90(-0,9)Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.0916Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,89(-1,1)Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.098Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
3,89(+1,3)Erland Soldal Austreng, Gausdal FIK20.02.091Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
3,89(-1,1)Johannes Thorsheim, FIL Aks-7725.04.092Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
3,88(+0,5)Sigurd Johannes Borgen, Romerike Friidrett14.01.09(-)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----100--------------------
3,88(+1,4)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.097Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
3,88(+1,9)Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.096Fana, Framolekene 202228.05.22
3,88(ok)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.092Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
3,87(-2,4)Martinus Sørhaug Pettersen, IL Fenring18.12.093Fana, Gneistspelen 202221.08.22
3,86(+1,2)Vinjar Krutvik, Aure IL30.06.091Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
3,84(+0,0)Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.092Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 414.09.22
3,81(+0,0)Iver Moen, Lillehammer IF09.07.091Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
3,81(+1,2)Marko Janus, Farsund og Lista IK25.06.092Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
3,81(-1,7)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.093Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
3,80(+0,0)William Berny Warnes Barthel, Gjøvik FIK08.11.092Raufoss, Treningsstevne21.09.22
-----110--------------------
3,79(-0,9)Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.0917Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,78(+0,2)Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.092Mosjøen, Helgelandslekene 202219.06.22
3,77(+0,4)Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.096Ås, Åpningsstevne01.05.22
3,77(+2,0)Lukas Lande Nordheim, Hattfjelldal IL23.12.094 (G-11/13)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
3,75(-2,6)Paulo Nysveen, IF Hellas12.10.092Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
3,75(-1,1)Bror Theo Flø Haugli, IL Tyrving31.07.0918Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,74(+1,6)William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.092Grimstad, Klubbstevne31.05.22
3,73(+0,7)Benjamin Thue, Moss IL07.09.094Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
3,72(+0,2)Tobias Solberg Rødland, IK Våg25.05.091Kristiansand, Treningsstevne02.08.22
3,72(ok)Kåre Vikan, Stjørdal Friidrettsklubb26.05.092Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
-----120--------------------
3,70(+0,3)Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Jølster, Treningsstemne10.05.22
3,70(+1,6)Jacob Thorsen Norheim, Idrettslaget Skjalg23.10.099Haugesund, Mailekene21.05.22
3,70(+1,1)Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.093Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
3,69(+0,0)Cornelius Gjerlaugsen Kvevik, Fredrikstad IF30.06.0955Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
3,69(+0,2)Birk Fiskum, Grong IL14.08.092Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
3,68(+1,3)Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.094Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
3,68(+0,0)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.0912Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
3,67(-1,0)Isak Synnevåg, IK Grane18.05.092Arendal, Kretskarusell 112.05.22
3,66(+1,7)Heine Tungland, Sandnes IL05.08.096Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
3,65(-0,9)Temitope Adeola Olalemi, Idrettslaget Skjalg05.09.095Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
-----130--------------------
3,64(+0,4)Leo Patryk Olszanski Johansen, Romerike Friidrett16.10.098Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
3,64(+0,0)Eirik Aasebø Løvland, Ålesund Friidrettsklubb01.04.091Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
3,62(-1,8)Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.0922Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,58(+0,2)Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.097Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
3,58(-0,8)Håkon Nishimwe, IL Nybrott06.01.091Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
3,58(+1,3)Jens Adrian Staff, Larvik Turn & IF18.01.094Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
3,56(-0,8)Samson Pissinga, IL Nybrott07.01.092Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
3,56(+1,5)Aksel Myrvold Østerås, Grong IL08.04.093Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
3,55(ok)Anders Brennset Gjerland, Syril IL02.10.0911Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
3,53(-0,7)Johannes Grov Nilsen, Stord IL15.12.097Fana, Framolekene 202228.05.22
-----140--------------------
3,52(+0,0)Filip Molenaar, Modum FIK28.09.091Geithus, Distriktsstevne14.06.22
3,50(+1,9)Johan Bertnes Leite, Innstranda IL20.10.091Bodø, Lagseriestevne14.06.22
3,49(+0,0)Henrik Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb25.12.0913Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
3,46(+0,4)Edward Myles Engelstad Hanafin, Nesodden IF07.04.091Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
3,41(+0,2)Jonas Sellevold, Oppegård IL25.09.097Ås, Åpningsstevne01.05.22
3,39(+2,0)Noah Todnem, Sandnes IL05.02.09(-)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
3,39(+2,0)Daniel Bekele Kebede, Sortland Friidrettsklubb10.12.094Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
3,38(+1,5)Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.09(-)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
3,38(+0,0)Eirik Henjum, Nesodden IF03.02.092 (G-11/12)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell25.08.22
3,38(+0,0)Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.091Tromsø, Teknisk karusell 607.09.22
-----150--------------------
3,37(+0,0)Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.096Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
3,36(+1,9)Milmar Pedersen Bergshaven, Sørild FIK26.04.099Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
3,36(-0,3)Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.091Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
3,35(+1,5)Oscar Beyer-Olsen, Halden IL30.03.092Halden, Treningsstevne10.05.22
3,35(+0,7)Edwin Vevecka-Martinussen, Romerike Friidrett14.09.093Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
3,34(+1,8)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.09(-)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
3,33(ok)Julian Liu Wærnes, IL Nybrott20.05.091Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell12.07.22
3,32(+0,5)Ola Wilhelm Vold, Lillehammer IF27.08.092Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
3,31(+0,0)Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.094Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
3,30(+0,0)Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.095Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
-----160--------------------
3,27(+0,9)Even Mathisen, Osterøy IL18.11.092Osterøy, HTB karusell 422.08.22
3,23(+0,0)Alexander Wehus, Farsund og Lista IK28.04.094Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
3,21(-1,3)Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.096Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
3,20(-1,0)Marcus Lassesen, IK Grane03.01.094Arendal, Kretskarusell 112.05.22
3,20(-1,0)Jonas Elstrøm Johansen, IK Grane26.11.094Arendal, Kretskarusell 112.05.22
3,20(+0,0)Didrik Hagelsteen, Ringerike Friidrettsklubb10.04.093Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
3,17(-1,1)Marcus William Flynn, IL Tyrving13.08.0925Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,15(-1,0)Julien Rea, IK Grane096Arendal, Kretskarusell 112.05.22
3,03(+0,3)Siva-Agan Raja, Romerike Friidrett14.01.094Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
3,02(+0,1)Amund Flasnes, Lillehammer IF31.05.093Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
-----170--------------------
3,01(-1,4)Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.095Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
2,99(-0,2)Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.095Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
2,98(-1,0)Teodor Skutlaberg, IK Grane10.06.097Arendal, Kretskarusell 112.05.22
2,91(-0,8)Henry Michael Cringean, ISS15.09.098Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
2,91(+0,8)Casper Heltne Berg, Alta IF08.07.092Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
2,87(-1,1)Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.096Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,50(+2,7)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
4,89(+2,3)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.091Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,68(+3,1)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.093Fana, Framolekene 202228.05.22
4,59(+2,3)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092Kristiansand, Treningsstevne/KM02.06.22
4,50(+2,7)Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.091Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,48(+2,6)Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL11.03.091Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
4,30(+2,2)Alexander Eikås, Fana IL15.07.093Fana, Karabinlekene 202214.05.22
4,25(+2,8)Anders Thaule Andersen, IK Grane11.01.093Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
4,18(+2,5)Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.094Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,16(+3,5)Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.091Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
4,03(4,03)Olav Naustenget, Hareid IL07.03.091Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
4,03(+2,7)Iver Fykerud, IL Tyrving23.01.095Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,00(+2,9)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.091Ålgård, Extralekene 202227.08.22
3,93(+3,5)Sigurd Johannes Borgen, Romerike Friidrett14.01.095Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
3,89(+6,2)Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.094Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
3,89(+4,0)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.091Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
3,81(+2,3)Tobias Solberg Rødland, IK Våg25.05.095Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
3,80(+2,8)Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.092Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
3,68(+2,4)Sverre Monsen Brundtland, Oppegård IL10.05.093Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
3,49(+2,7)Noah Todnem, Sandnes IL05.02.092Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
3,49(+2,1)Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.092Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
3,46(+3,8)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.097Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.091Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
4,55Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.092Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
4,38Zweman Aung, IL Nybrott13.01.091Flornes, Friidrettskarusell20.09.22
4,38Morten Andreas Hjartland, Mosjøen Friidrettsklubb29.01.091Mosjøen, Klubbmesterskap27.09.22
4,36Ådne Opsanger Tveit, IL Trio05.09.091Husnes, Kvinnheradmeisterskap01.10.22
4,20Ola Husby Mosand, Tingvoll IL11.05.091Tingvoll, Straumsneslekene10.09.22
3,97Theodor Gabriel Holseter, Bøler IF21.01.093Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
3,92William Reberg, IL Nybrott02.01.091Stjørdal, Friidrettskarusell01.06.22
3,89Igor Pawel Luszcz, Sportsklubben Vidar08.07.094Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
3,58Vinjar Lunde, Laksevåg TIL12.08.091Bergen/La, Seriestevne11.05.22
3,28Gunnar Johnsen, Fet Friidrettsklubb30.01.091Fet, Erik Norakers Minnestevne19.06.22
2,94Petter Angel Sønvisen Snefjellå, Rana FIK27.02.091Rana, Banecup07.06.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,73(+0,0)Sondre Høylo Trefall, ukjent11.11.091Osterøy, HTB Seriestevne31.08.22
1,82(+0,7)Isak Gullbrå, ukjent22.08.094Osterøy, HTB karusell 422.08.22

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,94(+0,0)Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,85(+0,0)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
11,33(+0,0)Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Friidrettsstevne28.09.22
10,32(+1,1)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.091Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
10,28(+0,0)Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.091Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
9,95(+2,0)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
9,86(+1,9)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.092Drammen, Treningstevne07.09.22
9,76(+1,4)Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.091Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
9,73(+0,0)Julius Evensen, Bardu IL31.03.092Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
9,72(+1,9)Arvid Jansson, Ås IL06.07.09(-)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
-----10--------------------
9,69(+1,2)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.092Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
9,61(+1,3)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,49(+1,9)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.094Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
9,48(+0,4)Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
9,37(+1,3)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.095Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,32(+0,0)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
9,26(+0,2)Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.094Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
9,26(+0,0)Emil Kolsvik, Sømna IL09.02.095Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
9,13(+1,2)Angelo Johnsen, IK Grane23.12.098Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,07(+1,1)Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.092Fana, KM Hordaland24.09.22
-----20--------------------
8,98(+0,0)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.093Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
8,89(+1,9)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Lagseriestevne13.09.22
8,88(+0,5)Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.094Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
8,62(+0,3)Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.091Grimstad, Klubbstevne22.09.22
8,59(+0,2)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092Geithus, Furumolekene 202210.09.22
8,58(+1,7)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.093Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
8,56(+0,3)David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.0910Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,47(+0,2)Alexander Eikås, Fana IL15.07.091Fana, Karabinlekene 202215.05.22
8,36(+1,3)William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.092Grimstad, Klubbstevne22.09.22
8,34(-0,4)Even Arntzen Gulli, Raufoss Idrettslag Friidrett27.10.095Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
-----30--------------------
8,34(+1,0)Oliver Strand Nilssen, Fredrikstad IF04.04.09(-)Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
8,08(+0,8)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.091Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
8,05(+0,3)Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.0911Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
7,91(+0,3)Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.0912Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
7,80(+0,0)Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.097Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
7,16(+2,0)Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.093Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
7,11(+0,4)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.092Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
7,04(+1,5)Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.09(-)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
7,03(+0,0)Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.092Rjukan, Friidrettsstevne28.09.22
6,95(+0,7)Noah Todnem, Sandnes IL05.02.093Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
-----40--------------------
6,49(-0,8)Even Mathisen, Osterøy IL18.11.091Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
6,45(-0,3)Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.092Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
5,89(+1,6)Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.092Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
5,65(+1,3)Adrian Nilsen, IF Hellas13.05.093Drammen, Treningstevne07.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,87(+3,2)Arvid Jansson, Ås IL06.07.092Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
8,70(+3,4)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.095Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
8,70(+2,3)Oliver Strand Nilssen, Fredrikstad IF04.04.091Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
7,15(+2,2)Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.094Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,43Tobias Solberg Rødland, IK Våg25.05.092Vennesla, Kretskarusell24.08.22
7,06Elias Sæther Pigott, Beitstad IL23.07.091Beitstad, Innherredskarusell - åpent klubbmesterskap16.09.22

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,79Serine Boisen, Oppstad IL25.07.091 (J-13)Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22
6,18Mia Sundby Bredesen, Oppstad IL18.01.092 (J-13)Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,59René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.091Jessheim, Norgeslekene07.08.22
12,50Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
10,49Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.092Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
10,46Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.091Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
10,39Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.091Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
10,28William Reberg, IL Nybrott02.01.091Selbu, Selbustevne23.05.22
10,28Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.091Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
10,13Anders Thaule Andersen, IK Grane11.01.091Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
10,09Sander Hammer Moen, Vikane IL22.03.091Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22
10,02Petrus Egge-Flattum, Ringerike Friidrettsklubb01.09.091Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
-----10--------------------
9,95Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.091Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
9,63Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091Fana, KM Hordaland24.09.22
9,54Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
9,38Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,11Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Friidrettsstevne21.09.22
9,04Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.093Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
9,02Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.092Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
9,00Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.093Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
9,00Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.092Rjukan, Friidrettsstevne21.09.22
8,99Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.09PKnarvik, Kast5Kamp18.09.22
-----20--------------------
8,91Erik Johnsen Bjerkli, IL Nybrott18.10.091Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
8,88Aldric Kenarlikdjian, Ullensaker/Kisa IL14.07.094Jessheim, Norgeslekene07.08.22
8,87Sigurd Mork Aarnes, Romerike Friidrett24.03.091Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
8,86Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
8,83Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.091Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
8,82Ola Wilhelm Vold, Lillehammer IF27.08.091Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
8,78Noah Aakre Dromnes, Byåsen IL29.12.091Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,74Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.092Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
8,71Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.092Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,66Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.093Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
-----30--------------------
8,65Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.093Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
8,64Silas August Skar Bulling, Tingvoll FIK21.09.091Tingvoll, Straumsneslekene10.09.22
8,60Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.095Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
8,58Erlend Ørjedal, Hattfjelldal IL10.02.094Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,56Lars Jenset Lous, Midsund IL06.01.091Midsund, Midsundleikane26.05.22
8,49Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.092Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
8,44Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.09Fet, Åpent Fet mesterskap18.08.22
8,39Iver Fykerud, IL Tyrving23.01.097Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
8,33Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.091Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
8,32Martinus Sørhaug Pettersen, IL Fenring18.12.092Fana, KM Hordaland24.09.22
-----40--------------------
8,19Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.092Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
8,19William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
8,15Edvin Sehic, Sportsklubben Vidar17.12.092Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
8,15Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.092Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
8,13Julian Liu Wærnes, IL Nybrott20.05.091Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
8,08Adrian Rømma, Mosjøen Friidrettsklubb27.08.092Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
8,04Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.091Geithus, Furumolekene 202210.09.22
8,02Angelo Johnsen, IK Grane23.12.091Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
7,98Trym Foss Smedsrud, Tingvoll IL07.02.095Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
7,93Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091Stadsbygd, Bunnprislekene18.09.22
-----50--------------------
7,91Even Mathisen, Osterøy IL18.11.091Osterøy, HTB karusell 213.06.22
7,88Joel Röhrs, Sandefjord Turn & IF10.08.091Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
7,81Aksel Myrvold Østerås, Grong IL08.04.091Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
7,81Ådne Opsanger Tveit, IL Trio05.09.091Husnes, Seriestemne21.09.22
7,79Håkon Nishimwe, IL Nybrott06.01.092Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
7,77Gunnar Johnsen, Fet Friidrettsklubb30.01.091Fet, Erik Norakers Minnestevne19.06.22
7,77Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.096Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
7,75Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.091Rana, Banecup07.06.22
7,73Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.098Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
7,70Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.092Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
-----60--------------------
7,69Daniel Bekele Kebede, Sortland Friidrettsklubb10.12.091Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
7,60Mykola Kozlov, Vindbjart Friidrett20.01.092Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
7,50Morten Andreas Hjartland, Mosjøen Friidrettsklubb29.01.091Mosjøen, Treningsstevne01.07.22
7,50Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.093Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
7,49Sverre Monsen Brundtland, Oppegård IL10.05.093Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
7,48Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.093Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
7,48Henrik Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb25.12.092Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
7,44Peter Angelskår, FIL Aks-7714.04.095Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
7,43Samson Pissinga, IL Nybrott07.01.093Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
7,43Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091Drammen, Treningsstevne sesongavslutning15.10.22
-----70--------------------
7,42Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.091Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
7,39Siva-Agan Raja, Romerike Friidrett14.01.092Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
7,32Theodor Gabriel Holseter, Bøler IF21.01.091Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,30Sondre Stenseth, Byåsen IL08.01.092Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
7,18Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.092Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,05Leo Patryk Olszanski Johansen, Romerike Friidrett16.10.093Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
7,04Vinjar Krutvik, Aure IL30.06.091Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
7,04Samuel Hargaut-Jensen, IL Stein06.12.091Hammerfest, Isbjørnlekene 202228.08.22
7,03Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.094Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
6,98Arvid Jansson, Ås IL06.07.093Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----80--------------------
6,96Johannes Thorsheim, FIL Aks-7725.04.091Arna, Arna kastkarusell 328.06.22
6,96Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.091Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
6,89Jens Susegg Lien, Frol IL01.12.091Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast03.08.22
6,89Brage Wiborg, BUL-Tromsø Friidrett17.01.091Tromsø, Teknisk karusell 607.09.22
6,89Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.092Os, OsLekene 202217.09.22
6,87Theodor Tønseth, Ålesund Friidrettsklubb25.04.091Ålesund, Seriestevne31.08.22
6,87Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.094Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
6,86Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.092Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
6,80Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.093Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,77Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.093Rjukan, Friidrettsstevne21.09.22
-----90--------------------
6,75Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.092Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
6,69Cornelius Gjerlaugsen Kvevik, Fredrikstad IF30.06.093Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
6,68Oscar Klingan Salomonsen, BUL-Tromsø Friidrett24.03.092Tromsø, Teknisk karusell 607.09.22
6,67Iver Merkesdal, Os Turnforening20.02.093Os, OsLekene 202217.09.22
6,65Amund Flasnes, Lillehammer IF31.05.092Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
6,65Shehab Amr Ibrahim, IL Tyrving20.11.096Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
6,58Noah Todnem, Sandnes IL05.02.094Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
6,56Oscar Beyer-Olsen, Halden IL30.03.091Halden, Treningsstevne10.05.22
6,54Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.094Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
6,53Benjamin Thue, Moss IL07.09.095Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
-----100--------------------
6,49Emil Ekeli Midtun, Fana IL12.01.094Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,48Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.091Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
6,47Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.094Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
6,45Didrik Hagelsteen, Ringerike Friidrettsklubb10.04.095Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
6,40Leon Hårvik, Kopervik IL14.09.091Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22
6,31Kasper Elias Eriksen, Haugesund IL04.08.091Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
6,31Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.092Ålgård, COOP-Jærcup 708.09.22
6,27Sindre Aalberg, Beitstad IL03.06.091Overhalla, Trekamp/NA-karusell05.07.22
6,24Mikael Øverland, Asker Sk. Friidrett17.01.09MAsker, Kastmangekamp25.09.22
6,23Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.095Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
-----110--------------------
6,12Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.092Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
6,06Kristoffer Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb21.06.091Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
6,05Thomas Grundvold Nøstvåg, Stord IL13.04.091Leirvik, Seriestemne14.09.22
6,03Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.092Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
6,01Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.097Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
6,00Erland Soldal Austreng, Gausdal FIK20.02.093Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
5,98Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.095Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
5,94Petter Laukli, IF Sturla16.06.0912Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,89Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.096Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
5,84Edwin Vevecka-Martinussen, Romerike Friidrett14.09.094Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
-----120--------------------
5,82Oliver Strand Nilssen, Fredrikstad IF04.04.094Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
5,81William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.095Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
5,80Oskar Sandblåst Garborg, Sportsklubben Vidar01.01.094Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
5,80Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.092Husnes, Seriestemne21.09.22
5,74Isak Synnevåg, IK Grane18.05.093Arendal, Kretskarusell 112.05.22
5,74Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.092Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
5,70Ask Viljar Belbo, Snåsa IL01.12.091Snåsa, TA-sprint25.05.22
5,70Benjamin Tomter, Snåsa IL29.05.091Snåsa, TA-sprint25.05.22
5,65Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.095Ås, Åpningsstevne01.05.22
5,64Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.092Tromsø, Back to School24.08.22
-----130--------------------
5,63Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.093Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
5,57Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.099Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
5,57Max Dimmen Alvestad, Hareid IL12.08.092Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
5,55David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.092Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
5,41Vinjar Lunde, Laksevåg TIL12.08.091Bergen/La, Seriestevne11.05.22
5,27Petter Angel Sønvisen Snefjellå, Rana FIK27.02.093Rana, Banecup07.06.22
5,04Peder Røyseng Lund, Ogndal IL22.05.092Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast03.08.22
5,00Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.092Rjukan, Stevne uke21 202225.05.22
4,80Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.093Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
4,22Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.093Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
-----140--------------------
4,12Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.095Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
3,67Casper Heltne Berg, Alta IF08.07.091Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
3,46Isak Gullbrå, Osterøy IL22.08.093Osterøy, HTB karusell 213.06.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16Lars Martin Søderstrøm, ukjent19.11.091Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
4,38Isak Gullbrå, ukjent22.08.093Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,75Erik Bertheussen, BUL-Tromsø Friidrett17.04.092-grpB Carshalton/GBR, Ebbisham Boys League Division 119.06.22

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,07Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091Kristiansand, Treningsstevne15.09.22
32,85Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.091Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
30,80Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
30,36Mikael Øverland, Asker Sk. Friidrett17.01.091Heggedal, Kastkarusell 309.08.22
29,47Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.092Kristiansand, Treningsstevne15.09.22
28,40Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.091Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
26,42Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
26,38Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.091Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
25,66Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.091Geithus, Furumolekene 202211.09.22
25,47Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Narvik, Kretsstevne 130.06.22
-----10--------------------
25,13Erlend Ørjedal, Hattfjelldal IL10.02.091Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
25,13Peter Angelskår, FIL Aks-7714.04.091Knarvik, Skansemyren kastkarusell 406.06.22
24,63Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
24,38Jens Adrian Staff, Larvik Turn & IF18.01.092Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
24,33Johannes Thorsheim, FIL Aks-7725.04.092Knarvik, Skansemyren kastkarusell 406.06.22
24,07Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.092Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
23,21Henrik Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb25.12.094Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
23,12Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.092Fana, Karabinlekene 202215.05.22
22,82Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.092Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
22,78Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.091Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
-----20--------------------
22,43Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.095Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
22,37Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.093Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
22,19Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.096Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
22,09Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.092Rjukan, Sommerkaststevne 330.06.22
21,90Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.093Rjukan, Sommerkaststevne 330.06.22
21,75Lukas Lande Nordheim, Hattfjelldal IL23.12.094Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
21,42Julian Liu Wærnes, IL Nybrott20.05.091Stjørdal, Seriestevne22.09.22
20,90Daniel Bekele Kebede, Sortland Friidrettsklubb10.12.091Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
20,89Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.092Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
19,94Sverre Monsen Brundtland, Oppegård IL10.05.092Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
-----30--------------------
19,04Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.091Grimstad, Klubbstevne22.09.22
18,85Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.093Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
18,58Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.094Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
18,57Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
18,25Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.093Tromsø, Teknisk karusell 607.09.22
18,23Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.092Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
17,97Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.091Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
17,97Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.092Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
16,79Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.092Fana, Framolekene 202227.05.22
16,56Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.099Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
-----40--------------------
16,54Erland Soldal Austreng, Gausdal FIK20.02.091Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
16,36Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Stevneuke 21 202227.05.22
16,25Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.091Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
16,23Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.091Husnes, Kvinnheradmeisterskap01.10.22
16,14Morten Andreas Hjartland, Mosjøen Friidrettsklubb29.01.094Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
16,14Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.093Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
16,07Noah Todnem, Sandnes IL05.02.092Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
16,04Oliver Pontén Fredman, Ranheim IL21.10.092Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
15,49Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.093Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
15,38Adrian Rømma, Mosjøen Friidrettsklubb27.08.095Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
-----50--------------------
15,36Jakob Bargård Aarnes, Fana IL17.03.093Fana, Karabinlekene 202215.05.22
14,82Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.095Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
14,79Ådne Opsanger Tveit, IL Trio05.09.092Husnes, Seriestemne07.09.22
14,75Nicolai Liulin Bjorvand, Kristiansands IF Friidrett04.06.0910Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
14,56Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.091Ås, Mai-kaststevne11.05.22
14,07Bjørn Vatne Benum, Fana IL06.10.094Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,96Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.095Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
13,89Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.097Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
13,42Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.092Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
12,16Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.095Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
-----60--------------------
12,08Ola Husby Mosand, Tingvoll IL11.05.098Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
11,88Heine Tungland, Sandnes IL05.08.097Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
11,55Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.0911Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
11,44Oliver Strand Nilssen, Fredrikstad IF04.04.094Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
10,62Even Mathisen, Osterøy IL18.11.091Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
8,77Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.092Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,85Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.093 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,41Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
37,22Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.091Bergen, Skansemyren kastkarusell 1022.10.22
31,57Peter Angelskår, FIL Aks-7714.04.092Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
30,40William Reberg, IL Nybrott02.01.091Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
27,06Erik Johnsen Bjerkli, IL Nybrott18.10.091Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
25,31Erlend Ørjedal, Hattfjelldal IL10.02.092Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
25,13Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
23,11Vegar Magne Forstrøm, Groruddalen Friidrettsklubb17.04.091Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
23,11Julian Liu Wærnes, IL Nybrott20.05.094Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
23,01Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.091Bergen/La, Seriestevne07.09.22
-----10--------------------
22,98Henrik Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb25.12.093Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
22,36Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.092Rjukan, Sommerstevne29.07.22
22,12Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.093Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
21,93Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
21,73Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.094Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
21,62Samson Pissinga, IL Nybrott07.01.092Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
21,35Sverre Monsen Brundtland, Oppegård IL10.05.091Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
20,97Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.091Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
20,57Johannes Thorsheim, FIL Aks-7725.04.091Bergen, Skansemyren kastkarusell 612.07.22
20,54Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.095Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
-----20--------------------
20,13Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.091Geithus, Furumolekene 202210.09.22
20,08Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.096Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
19,58Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.097Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
19,49Håkon Nishimwe, IL Nybrott06.01.093Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
19,03Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.091Husnes, Kvinnheradmeisterskap01.10.22
18,13Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092Geithus, Kastkarusell27.04.22
17,67Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.093Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
17,58Ådne Opsanger Tveit, IL Trio05.09.092Husnes, Seriestemne07.09.22
17,39Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.092Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
17,29Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.091Tromsø, Back to School24.08.22
-----30--------------------
17,27Kristoffer Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb21.06.094Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
17,19Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.092Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
16,66Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Lagseriestevne28.06.22
16,63Noah Todnem, Sandnes IL05.02.091Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
16,58Jens Susegg Lien, Frol IL01.12.091Beitstad, Lerøy-kvalifisering19.08.22
16,41Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.095Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
16,26Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.096Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
15,39Daniel Bekele Kebede, Sortland Friidrettsklubb10.12.091Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
15,00Mikael Øverland, Asker Sk. Friidrett17.01.09MHeggedal, Kastmangekamp25.09.22
14,93Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.098Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
-----40--------------------
13,69William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.097Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
13,20Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.097Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
12,79Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.098Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
12,36Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.092Tromsø, Back to School24.08.22
12,11Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.094Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
11,57Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.092Tromsø, Teknisk karusell 215.06.22
9,38Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.093Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
5,08Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.098Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,86Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Vennesla, Kretskarusell24.08.22
38,55Erlend Ørjedal, Hattfjelldal IL10.02.091Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
34,89Erik Johnsen Bjerkli, IL Nybrott18.10.092Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
34,49Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.091Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
33,05Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.091Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
31,54Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.091Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
31,18Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
31,11David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.091Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
31,04Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.093Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
30,93Oliver Strand Nilssen, Fredrikstad IF04.04.092Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
-----10--------------------
30,32Daniel Bekele Kebede, Sortland Friidrettsklubb10.12.091Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
29,12Tobias Koch, Raufoss Idrettslag Friidrett23.11.091Raufoss, Treningsstevne21.09.22
29,10William Reberg, IL Nybrott02.01.092Stjørdal, Friidrettskariusellstevne31.08.22
28,99Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.091Bærum, Kaststevne18.09.22
28,63Henrik Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb25.12.094Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
28,57Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.091Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
28,52Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.092Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
27,91Johannes Thorsheim, FIL Aks-7725.04.093Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
27,52Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Friidrettsstevne04.10.22
27,04William Berny Warnes Barthel, Gjøvik FIK08.11.092Raufoss, Treningsstevne21.09.22
-----20--------------------
26,86Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.094Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
26,59Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.092Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
26,18Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.095Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
26,08Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Friidrettsstevne21.09.22
26,06Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.095Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
25,63Lukas Lande Nordheim, Hattfjelldal IL23.12.092Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
25,62Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.091Stavanger, Jærcup19.05.22
25,52Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.093Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
25,16Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.096Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
25,07Ole Monrad Hole, Midsund IL04.03.091Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
-----30--------------------
24,43Kristoffer Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb21.06.091Ørsta, Ørstaleikane28.08.22
24,15Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.093Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
23,85Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Narvik, Kretsstevne 130.06.22
23,85Mateus Sommerstad, Raufoss Idrettslag Friidrett15.05.093Raufoss, Treningsstevne21.09.22
23,44Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.091Tromsø, Teknisk karusell 607.09.22
23,14Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.093Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
23,05Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Lagseriestevne20.09.22
22,96Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.091Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
22,89Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.096Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
22,82Cornelius Gjerlaugsen Kvevik, Fredrikstad IF30.06.093Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
-----40--------------------
22,81Sander Hammer Moen, Vikane IL22.03.091Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22
22,57Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.091Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
21,95Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.094Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
21,80Adrian Rømma, Mosjøen Friidrettsklubb27.08.091Rana, Banecup07.06.22
21,28Eirik Henjum, Nesodden IF03.02.091 (G-11/12)Nesodden, PLUGGEN elektro fridrettsstevne15.09.22
21,14Even Mathisen, Osterøy IL18.11.091Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
20,94Iver Fykerud, IL Tyrving23.01.092Bærum, Kaststevne18.09.22
20,78Ola Wilhelm Vold, Lillehammer IF27.08.096Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
20,72Mikkel Mauritzen Presthus, Idrettslaget Skjalg22.04.094Stavanger, Jærcup19.05.22
20,64Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.094Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
-----50--------------------
20,38Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.095Stavanger, Jærcup19.05.22
20,27Amund Flasnes, Lillehammer IF31.05.092Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
19,97Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.092Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
19,95Noah Todnem, Sandnes IL05.02.094Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
19,39Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.098Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
18,92William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.0911Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
18,67Aldric Kenarlikdjian, Ullensaker/Kisa IL14.07.0912Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
18,49Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
18,21Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.092Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
17,80Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.092Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
-----60--------------------
17,75Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.098Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
17,48Heine Tungland, Sandnes IL05.08.095Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
16,82Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.091Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
16,33Peder Røyseng Lund, Ogndal IL22.05.091Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast03.08.22
16,26Samuel Hargaut-Jensen, IL Stein06.12.091Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
16,23Eirik Aasebø Løvland, Ålesund Friidrettsklubb01.04.093Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
16,13Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.092Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
16,04Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.092Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
15,71Sverre Monsen Brundtland, Oppegård IL10.05.092Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
15,55Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.09MAsker, Kastmangekamp25.09.22
-----70--------------------
15,42Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.093Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
15,05Jens Adrian Staff, Larvik Turn & IF18.01.091Larvik, Klubbmesterskap14.09.22
14,85Oliver Pontén Fredman, Ranheim IL21.10.092Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
14,74Tobias Solberg Rødland, IK Våg25.05.092Vennesla, Kretskarusell24.08.22
14,72Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.093Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
14,47Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.0910Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
14,42Adrian Nilsen, IF Hellas13.05.092Drammen, Elvelekene 202221.08.22
14,39Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.094Haugesund, Mailekene21.05.22
14,04Peter Angelskår, FIL Aks-7714.04.091Knarvik, Seriestevne26.03.22
13,99Theodor Tønseth, Ålesund Friidrettsklubb25.04.093Ålesund, Seriestevne23.05.22
-----80--------------------
13,22Oscar Beyer-Olsen, Halden IL30.03.091Halden, Treningsstevne10.05.22
12,97Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.094Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
12,64Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.093Sortland, Treningsstevne 101.06.22
12,57Mykola Kozlov, Vindbjart Friidrett20.01.093Vennesla, Kretskarusell24.08.22
12,45Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.096Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
12,21Mikael Øverland, Asker Sk. Friidrett17.01.09MAsker, Kastmangekamp25.09.22
12,00Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.095Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
11,74Shehab Amr Ibrahim, IL Tyrving20.11.099Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
10,75Jens Susegg Lien, Frol IL01.12.092Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast03.08.22
10,64Casper Heltne Berg, Alta IF08.07.091Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
-----90--------------------
10,36Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.094Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
10,35Edward Myles Engelstad Hanafin, Nesodden IF07.04.091Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
9,60Iver Eide, Ålesund Friidrettsklubb094Ålesund, Seriestevne23.05.22
8,43Marcus William Flynn, IL Tyrving13.08.0910Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,45Andreas Sørensen, BUL-Tromsø Friidrett30.09.094Tromsø, Back on Track in May18.05.22
7,31Isak Gullbrå, Osterøy IL22.08.095Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,14Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.092 (G-14)Asker, Askerlekene 202205.06.22
24,47Henrik Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb25.12.093 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,05Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Vennesla, Kretskarusell24.08.22
46,06William Reberg, IL Nybrott02.01.091Stjørdal, Friidrettskarusell01.06.22
43,06David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.091Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
40,10Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.092Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
39,71Jens Susegg Lien, Frol IL01.12.091Stjørdal, Karusellstevne11.08.22
39,32Vemund Myreng, Fagernes IL06.07.091Fagernes, Gjensidigelekene 202206.06.22
35,43Filip Molenaar, Modum FIK28.09.091Geithus, Distriktsstevne14.06.22
33,15Even Mathisen, Osterøy IL18.11.091Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
32,57Jens Adrian Staff, Larvik Turn & IF18.01.091Larvik, Klubbmesterskap14.09.22
32,23Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.092Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
-----10--------------------
29,53Simen Eelco Paulides, Årdalstangen IL10.01.095 (G-11/14)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
26,32Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.093Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
23,95Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.094Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
22,88Mykola Kozlov, Vindbjart Friidrett20.01.092Vennesla, Kretskarusell24.08.22
10,85Isak Gullbrå, Osterøy IL22.08.095Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Peter Angelskår, FIL Aks-7714.04.091Knarvik, Seriestevne26.03.22

3 Kamp (60m-Lengde-Kule)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2021Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas
8,88(-1,2)-4,48(-1,6)-7,43
28.02.091Drammen, Treningsstevne sesongavslutning15.10.22

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4065William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK
8,30(+1,1)-3,88(+0,0)-8,19-11,29(+0,8)-1,30-1,56,37
20.02.091Bækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
3547Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL
9,44(+0,0)-3,79(+0,4)-7,48-11,40(-0,8)-1,42-2,03,67
30.04.091Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22

Kast 4 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1595Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll
18,14-8,95-27,68-15,55
03.12.091Asker, Kastmangekamp25.09.22
1160Mikael Øverland, Asker Sk. Friidrett
15,00-6,24-28,04-12,21
17.01.092Asker, Kastmangekamp25.09.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2068Peter Angelskår, FIL Aks-77
28,68 7,03 22,96 14,04 8,15
14.04.091Knarvik, Seriestevne26.03.22

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+0,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
7,52(+1,0)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,57(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
7,64(+0,3)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082-h2 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
7,66(+0,6)Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.082-fi Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
7,74(+0,0)Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.081-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
7,84(+0,3)Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.081Fana, KM Hordaland24.09.22
7,88(+1,0)Lionell Lundberg-Larsen, Haugesund IL17.01.082-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
7,89(+1,7)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Fana, Gneistspelen 202220.08.22
7,92(-1,0)David Andreas Torres, Lørenskog Friidrettslag19.08.081-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----10--------------------
7,93(-1,0)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
7,97(+1,7)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.083Fana, Gneistspelen 202220.08.22
8,01(-1,0)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.083-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,01(-1,0)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.084-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,05(+1,7)Finn Connor Saint, Fana IL01.09.084Fana, Gneistspelen 202220.08.22
8,06(+1,9)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Harstad, Seriestevne 124.05.22
8,07(+1,4)Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.082Førde, Cargill leikane11.06.22
8,10(+0,0)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.084-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,11(+1,2)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081-h1Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,11(+0,0)Iver Kvistad, Inderøy IL02.07.082-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
-----20--------------------
8,11(+1,1)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
8,17(+1,0)Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.083-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
8,18(+1,0)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.084-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
8,20(-0,4)Adrian Hepsø, Utleira IL Friidrett082-h3Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,21(+0,3)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Fana, KM Hordaland24.09.22
8,23(+1,5)Tobias Herstad, Florø Turn og IF01.03.081-h8 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,23(+0,0)Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.084-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,24(+0,2)Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,27(+0,8)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.082 (G-12/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
8,27(+1,8)Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
-----30--------------------
8,27(+1,2)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 414.09.22
8,28(-1,1)Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.082Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
8,28(+0,2)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,29(+1,6)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
8,30(-0,5)Even Nørjordet, IL Koll12.05.08MHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
8,30(+1,6)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.082Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
8,31(+1,5)Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.082Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
8,31(+1,2)Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.081Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
8,32(+1,6)Phillip Patkoh-Berge, Moss IL13.01.083Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
8,34(+1,9)Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.083Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
-----40--------------------
8,35(+1,2)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082-h2 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
8,36(+0,4)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.082Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
8,36(+0,8)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.082Jessheim, Norgeslekene07.08.22
8,36(+1,2)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.082Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
8,37(+1,1)Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Seriestemne30.05.22
8,37(+1,7)Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.081Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
8,38(-0,3)Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.084-fi-ALillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,39(+1,5)Kristian Kvamme, IL Stein15.01.081Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
8,40(+1,2)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.081Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.08.22
8,41(+1,0)Odin Olsson Selnes, Lensvik IL11.10.081-h2Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
-----50--------------------
8,41(+1,2)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.082Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.08.22
8,43(+0,9)Lukas Tangedal, Gaular IL06.08.083-fi (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,43(-0,4)Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.083-h3Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,44(+0,7)Salumu Amsare, Stjørdal Friidrettsklubb02.02.082-h5 (G-15)Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
8,45(+0,6)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.082Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
8,45(+0,2)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082Geithus, Furumolekene 202210.09.22
8,46(+0,1)Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.081Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
8,47(+1,3)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Fana, Karabinlekene 202213.05.22
8,47(+1,1)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
8,48(-0,1)Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.081Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
-----60--------------------
8,48(+0,3)Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett04.02.084-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,49(-0,4)Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.084-h3Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,50(+1,7)Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.081-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
8,50(+0,4)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
8,51(+1,9)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.084Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
8,51(-0,6)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.081Arna, Askokarusellen15.08.22
8,52(+1,7)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.082-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
8,52(+0,3)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.085-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,53(-0,5)Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
8,53(+2,0)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.083Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
-----70--------------------
8,54(-0,3)August Lundholm, Byåsen IL26.05.086-fi-ALillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,56(-1,2)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.083-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,60(-0,3)Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.087-fi-ALillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,61(-0,9)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.082-h2Os, OsLekene 202217.09.22
8,63(+1,4)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.083Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
8,65(-1,0)Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.084-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,65(+0,0)Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.084-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,67(+1,9)Viktor Stattin, IK Hind04.04.085Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
8,67(+0,5)Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.082-h3 (G-12/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
8,68(-1,0)Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Voss, Seriestemne31.08.22
-----80--------------------
8,70(+0,6)Oddmund Hauge Otterdal, Stryn T og IL08.04.082-h4 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,71(+1,7)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.083-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
8,72(+0,5)Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.085Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
8,72(+1,2)Torvald Røhr, Byåsen IL24.06.082-h1Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,72(+0,8)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.082Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,73(+1,5)Sondre Høydal, Florø Turn og IF06.05.083-h8 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,75(+1,0)Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett01.02.084-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22
8,76(-1,4)Marley Delvyn-Thomas Leader, Dimna IL03.12.083Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
8,76(-1,6)Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.081Meløy, Åmøylekene26.05.22
8,76(+0,7)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.081Larvik, Treningsstevne15.06.22
-----90--------------------
8,76(+0,2)Vegard Guddal, Oppstryn IL20.04.081-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,76(+1,2)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.083-h2 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
8,77(-0,6)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.084Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
8,78(+1,4)Eystein Grüner Bjåstad, IL Molde-Olymp17.09.084Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
8,79(-0,4)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h3 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
8,82(+0,2)Ola Vatn Osnes, Straumsnes IL20.11.081Tingvoll, Treningsstevne09.06.22
8,83(+0,8)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.083 (G-12/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
8,83(+0,9)Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.083-h1 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
8,83(+0,2)Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.084-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,84(-0,7)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.082-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
-----100--------------------
8,84(+1,0)Torstein Aam, Byåsen IL29.08.082-h2Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,84(+0,2)Brage Holten Kvalvik, Straumsnes IL24.04.082Tingvoll, Treningsstevne09.06.22
8,87(-0,9)Viljar Blomvågnes Strandtun, Nordre Fjell Friidrett13.07.083-h2Os, OsLekene 202217.09.22
8,88(+1,8)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.084Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
8,88(-0,5)Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.083Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
8,88(+0,7)Andrew Amusare, IL Nybrott31.12.085-h5 (G-13)Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
8,92(+0,2)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.083Geithus, Furumolekene 202210.09.22
8,93(+1,5)Gaute Sunde Sandal, Førde IL Friidrett13.09.084-h8 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,93(+0,3)Kristian Heggtveit Andersen, IK Grane14.06.081Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
8,95(-0,9)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.082Brandbu, Mohagen Bil cup 317.08.22
-----110--------------------
8,99(-2,0)Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.082Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
8,99(+0,6)Njord Leversund, Florø Turn og IF13.08.084-h4 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,00(-0,1)Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.083Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
9,01(+0,2)Jonas Henjesand Sætre, Sogndal IL18.04.082-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,06(+0,3)Alvin Le, Byåsen IL01.06.085-fi-BLillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,07(-0,5)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.08MHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
9,07(+0,7)Isak Soltveit Taranger, Rosendal TL081-h1 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,10(+0,3)Jesper Kristensveen, Nesodden IF22.09.081 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
9,12(+1,7)Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
9,13(+0,7)Haakon Alexander Kollerud Johansen, IL Sandvin30.09.085-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----120--------------------
9,22(+1,3)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,23(+0,6)Kaijus Deguties, Jølster IL01.01.081Jølster, Treningsstemne Jølster23.08.22
9,24(+0,1)Marius Østerås, Grong IL09.04.083Namsos, Kleppenlekene01.06.22
9,27(-1,5)Edward Bjertnæs, IL Tyrving19.12.086-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,30(-1,5)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,30(+0,5)Matas Ridzevicius, Rosendal TL081-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,31(+0,0)Nicolai Ådnanes, Bremnes IL13.09.082Bømlo, Seriestevne05.05.22
9,31(-0,7)Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.084-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,32(-0,1)Juhan Niillas Aasprong, IL Ilar11.09.084Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
9,32(+0,7)Tord Lorentzen Furdal, Rosendal TL082-h1 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----130--------------------
9,32(+1,6)Noah Brattreit, Førde IL Friidrett10.03.083-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,35(+0,3)Erik Stenhjem Nygård, Tingvoll IL01.10.086-fi-BLillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,35(+0,7)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.086-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,43(-0,9)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.084-h2Os, OsLekene 202217.09.22
9,44(+0,2)Tor Gundersen, Gausdal FIK11.08.084-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
9,45(+1,7)Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.084-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
9,47(+0,0)Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.082Ski, Klubbstevne 03.05.22
9,49(-2,8)William Opsahl Svendsen, IF Sturla07.09.084Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
9,49(+1,5)Kristian Johannessen Nord, Sogndal IL30.07.085-h8 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,49(-0,1)Iver Jebsen Hoem, Nordre Fjell Friidrett01.03.085-h1Os, OsLekene 202217.09.22
-----140--------------------
9,53(-0,5)Kristian Pfeuti, Asker Sk. Friidrett24.06.087-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,53(+1,5)Martin A Vollan, Verdal Friidrettsklubb21.12.084Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
9,54(+1,3)Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.085Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,57(+1,4)Elias Eide Moltumyr, Dimna IL12.05.086Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
9,63(-1,2)Tristan Elias Karamé-Nicolaysen, IL Tyrving24.03.088-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,65(+0,2)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.085-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
9,75(-1,0)Peder Andresen, Voss IL10.01.082Voss, Seriestemne31.08.22
9,77(+0,5)William Samland Eik, Rosendal TL082-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,81(+0,8)Henrik Hjelmeland Steinsvik, Rosendal TL081-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,83(-0,5)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.086-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
-----150--------------------
9,88(-1,1)Sondre Kongsvik, FIL Aks-77082Knarvik, Seriestevne21.06.22
9,94(+1,6)Erlend Hetle, Breimsbygda IL29.12.085-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
10,15(+0,8)Joakim Sundal, Rosendal TL082-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,15(+0,7)Emil Thunold-Gausvik, Rosendal TL083-h1 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,38(+0,5)Sivert Gjuvsland Riise, Rosendal TL083-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,43(-0,1)Sander Vindenes-Lekven, Nordre Fjell Friidrett13.04.086-h1Os, OsLekene 202217.09.22
10,58(+0,8)Sindre Jenssen, Rosendal Ungdomsskule083-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,66(-2,2)Morten Eliassen, Tingvoll IL06.07.086-h1Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
11,02(+0,5)Marcus Ousdal, Rosendal Ungdomsskule084-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
11,31(+1,1)Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.082Osterøy, Seriestemne30.05.22
-----160--------------------
11,32(+0,5)Lars Mehl, Rosendal Ungdomsskule085-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
11,33(+0,8)Sindre Sundal, Rosendal Ungdomsskule084-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
11,93(+0,8)Ezekiel Yoshua, Rosendal Ungdomsskule085-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,5(-2,6)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081Ås, Høststevne12.09.22
7,9(+0,5)Iver Kvistad, Inderøy IL02.07.081Inderøy, Innherredskarusellen (1. stevne)08.08.22
8,0(-2,5)Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081Stadsbygd, Stadsbygd Sparebanklekene08.05.22
8,0(+1,4)Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082 (G-13/14)Leikvang, Seriestevne01.10.22
8,3(ok)Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell12.07.22
8,4(-2,6)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.082Ås, Høststevne12.09.22
9,0(+0,0)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.081Hamar, Åpent Klubbmesterskap04.10.22
9,2(+0,5)Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.081Bø, Klubbmesterskap31.05.22
9,5(+0,9)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Stjørdal, Friidrettskarusell01.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,43(+2,2)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,55(+2,2)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,73(+2,2)David Andreas Torres, Lørenskog Friidrettslag19.08.083-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,91(+2,2)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.085-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,97(+2,2)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.086-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,10(+2,2)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081-h2Fana, Framolekene 202228.05.22
8,12(+2,2)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082-h2Fana, Framolekene 202228.05.22
8,34(+2,2)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083-h2Fana, Framolekene 202228.05.22
8,40(+2,6)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Overhalla, Trekamp/NA-karusell05.07.22
8,44(+2,4)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082Drammen, Elvelekene 202221.08.22
8,77(+2,7)Kristian Heggtveit Andersen, IK Grane14.06.081Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
9,37(+2,2)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.085-h2Fana, Framolekene 202228.05.22
9,58(+2,6)John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.082Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
9,60(+2,9)Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.081Grimstad, Klubbstevne31.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,8Jens Hindenes Myklebust, Ostereidet ungdomsskule06.10.081Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,0Sondre Tunes Lund, Ostereidet ungdomsskule29.06.082Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,1Oleg Buvik-Aasgard, Ostereidet ungdomsskule22.11.083Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,2Sebastian Stall, Ostereidet ungdomsskule09.11.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,2Marvin Telle, Ostereidet ungdomsskule06.06.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,3Andreas Orvedal, Ostereidet ungdomsskule04.12.086Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,4Vetle V. Natås, Ostereidet ungdomsskule08.10.087Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,5Bjørn Erik Hjelmtveit, Ostereidet ungdomsskule22.04.088Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,80Pär Christian Magnusson, Kongsvinger IL Friidrett25.02.081Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22
9,8Conrad Wakefield, Ostereidet ungdomsskule05.08.089Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,9Sverke Såtendal, Ostereidet ungdomsskule11.05.0810Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,3Sander Namdal, Ostereidet ungdomsskule0811Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,4Mikkel Villanger, Ostereidet ungdomsskule25.08.0812Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,4Johannes Weimer, Ostereidet ungdomsskule05.11.0812Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,5Mathias Veland, Ostereidet ungdomsskule0814Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
11,3Ådne Heggertveit Hagesæter, Ostereidet ungdomsskule30.12.0815Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,59(-0,8)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.083-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,39(-0,4)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.087-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,48(-1,7)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,68(-0,2)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Kretsstevne 125.05.22
10,72(-1,5)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.084-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,74(-1,8)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081Bømlo, Seriestevne10.09.22
10,87(+0,8)Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.081Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10,88(-1,9)Even Nørjordet, IL Koll12.05.085-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,96(+0,8)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.082Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
11,14(+0,0)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.083Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.22
-----10--------------------
11,33(-1,5)Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.086-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,49(+0,9)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.088-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,60(-1,7)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.082Fana, Karabinlekene 202215.05.22
11,75(-1,8)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.082Bømlo, Seriestevne10.09.22
12,42(-0,2)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.082Asker, Kretsstevne 125.05.22
12,82(-1,2)Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne14.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,92(+2,3)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081Osterøy, HTB karusell 214.07.22
11,70(+2,5)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.088-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,79(+1,2)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,82(+1,8)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,83(+1,8)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.082Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,99(+0,6)Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,62(-0,1)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,66(-1,7)Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.081Arna, Askokarusellen06.07.22
12,71(+1,5)Lionell Lundberg-Larsen, Haugesund IL17.01.081Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
12,77(-1,3)Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.081Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
12,77(+0,4)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.082Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
12,78(-0,1)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082Fana, Karabinlekene 202214.05.22
-----10--------------------
12,83(+2,0)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.081Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
12,89(+0,4)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.083Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,91(+2,0)Phillip Patkoh-Berge, Moss IL13.01.082Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
13,01(+1,6)Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.081Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
13,03(+0,4)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.082 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
13,04(+1,2)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.083-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,07(+0,8)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Harstad, Seriestevne 620.09.22
13,09(-0,8)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.081Arna, Askokarusellen15.08.22
13,12(-0,1)Finn Connor Saint, Fana IL01.09.083Fana, Karabinlekene 202214.05.22
13,17(-0,1)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Fana, Karabinlekene 202214.05.22
-----20--------------------
13,20(+1,4)Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Nittedal, Løpsstevne16.05.22
13,21(-0,1)Carson Copeland, ISS26.10.081-h2 (G-13)Stavanger, Jærcup19.05.22
13,25(+0,6)Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.081Gausdal, Vårstevne08.05.22
13,25(+1,2)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.085-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,29(+0,4)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
13,30(-0,1)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.085Fana, Karabinlekene 202214.05.22
13,33(+0,3)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.086Fana, Framolekene 202229.05.22
13,38(+0,2)Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
13,38(+1,6)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
13,53(-3,2)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Sande, Treningsstevne24.09.22
-----30--------------------
13,54(-0,1)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.086Fana, Karabinlekene 202214.05.22
13,64(+1,4)Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.081Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
13,65(-1,3)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
13,70(+0,6)Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.085-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,73(+2,0)Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.083-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,73(+0,3)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,76(+0,4)Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett04.02.084Asker, Askerlekene 202203.06.22
13,76(+2,0)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.084-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,77(+0,6)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.086-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,78(+0,3)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
-----40--------------------
13,91(-1,7)Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.082Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
13,93(-1,5)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.082Larvik, Klubbmesterskap07.09.22
13,96(+0,3)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.088Fana, Framolekene 202229.05.22
13,99(-1,7)Tobias Karl Albert, IL Bjarg20.04.083Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
14,04(-1,3)Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.083Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
14,07(+1,6)Stefan Hendrik Jacob Cleophas, Horten Friidrettsklubb11.09.082Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
14,09(-0,6)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
14,23(-2,7)Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.081Moss, Treningsstevne 104.05.22
14,24(-2,2)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Ås, Vårstevne23.05.22
14,30(+2,0)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.085-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----50--------------------
14,33(-1,4)Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett01.02.082Ski, Kretsstevne 08.06.22
14,36(-2,4)Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.081Ålesund, Seriestevne25.04.22
14,36(-1,3)Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
14,36(+0,1)Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
14,41(-0,1)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.087Fana, Karabinlekene 202214.05.22
14,41(+1,6)Herman Andersen, Hvittingfoss IL09.11.084Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
14,44(+1,2)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Sande, Treningsstevne16.05.22
14,46(-1,8)Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.081Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
14,47(+2,0)Alvin Le, Byåsen IL01.06.086-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,53(+1,6)Emil Weum Elnan, Hvittingfoss IL08.12.085Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
-----60--------------------
14,57(+1,8)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
14,64(+1,1)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.081Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
14,68(+0,6)Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.084-h2Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
14,79(+1,4)Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
15,12(+0,4)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.085Asker, Askerlekene 202203.06.22
15,12(+2,0)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.087-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
15,27(+0,6)Tor Gundersen, Gausdal FIK11.08.084Gausdal, Vårstevne08.05.22
15,66(+0,8)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.087-h1Stjørdal, Seriestevne22.09.22
15,68(-1,4)Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.083Ski, Kretsstevne 08.06.22
15,84(+0,4)Kristian Pfeuti, Asker Sk. Friidrett24.06.086Asker, Askerlekene 202203.06.22
-----70--------------------
15,85(+0,1)August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.082Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
17,02(-2,7)Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.082Moss, Treningsstevne 104.05.22
19,75(+0,1)Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
21,00(-2,7)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.083Moss, Treningsstevne 104.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,9(+0,0)Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
13,1(+0,0)Thomas Tysseland, IL Koll02.06.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
13,1(+0,0)Fredrik Storbraaten Hagen, IL Koll16.04.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
15,4(+0,0)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Stjørdal, Friidrettskarusell01.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,24(+3,5)Lionell Lundberg-Larsen, Haugesund IL17.01.083-h1 (G-15)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
12,35(+2,5)Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.081Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
12,88(+2,1)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Sande, Treningsstevne11.07.22
12,9(+3,9)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Fosnes, Jøa Friidrettsleker28.08.22
12,91(+2,3)Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.081Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
13,63(+2,1)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082Sande, Treningsstevne11.07.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,7Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Løpsstevne15.08.22
13,33Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Stavanger, Jærcup19.05.22
13,88Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.084Stavanger, Jærcup19.05.22
15,11Gerrid Schmidt, ISS22.03.085Stavanger, Jærcup19.05.22
17,21Jack David Dubois, ISS02.11.086Stavanger, Jærcup19.05.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,30(-0,4)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
20,61(-2,8)Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081Egersund, Kretsstevne25.08.22
22,27(-0,4)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.083 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
22,48(+0,3)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,87(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.082 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
23,89(+2,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-h2 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
24,12(+0,9)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081Asker, Askerlekene 202204.06.22
24,39(+0,2)Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081Drammen, Elvelekene 202221.08.22
24,84(+0,3)Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.081-h2Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
24,89(-0,5)Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.081-h3Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
25,01(+2,0)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082-h2 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
25,13(-1,5)Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.081Os, OsLekene 202218.09.22
25,22(-0,1)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
25,35(+0,1)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.082Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----10--------------------
25,54(-1,5)Finn Connor Saint, Fana IL01.09.082Os, OsLekene 202218.09.22
25,67(-1,5)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.083Os, OsLekene 202218.09.22
25,69(-0,9)Adrian Hepsø, Utleira IL Friidrett081-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
25,75(+0,8)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082Geithus, Furumolekene 202211.09.22
25,77(+1,0)Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
25,82(-1,7)Lionell Lundberg-Larsen, Haugesund IL17.01.082-h1Fana, Framolekene 202227.05.22
26,00(-0,1)Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.083-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
26,00(-0,2)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.083Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
26,15(+1,6)Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
26,39(-1,5)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.083Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----20--------------------
26,40(-0,6)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Fana, KM Hordaland25.09.22
26,44(-1,5)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.084Os, OsLekene 202218.09.22
26,45(+0,1)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
26,56(-0,3)David Andreas Torres, Lørenskog Friidrettslag19.08.084Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
26,58(+0,3)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Local meet 4 - track05.09.22
26,66(+0,6)Iver Kvistad, Inderøy IL02.07.081Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
26,67(+1,9)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
26,68(+1,9)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
26,76(+0,3)Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.082-h2Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
26,76(-1,0)Kristian Kvamme, IL Stein15.01.085-h4Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
-----30--------------------
26,80(-1,5)Marcus Eek, Sørum IL14.08.084Jessheim, Norgeslekene05.08.22
26,81(+0,0)Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.081Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
26,83(+0,0)Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.082Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
26,90(-2,6)Even Nørjordet, IL Koll12.05.084-h1Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
26,91(-0,4)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081-h3Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
26,91(+0,4)Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.081-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
26,98(-0,1)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.084-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
27,09(+1,6)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.082Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
27,17(+0,9)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Asker, Askerlekene 202204.06.22
27,22(-2,3)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.086Fana, Gneistspelen 202221.08.22
-----40--------------------
27,22(+1,2)Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.081Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
27,34(-0,2)Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.083Haugesund, Mailekene22.05.22
27,36(+1,7)August Lundholm, Byåsen IL26.05.082Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
27,37(+1,9)Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.082-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
27,42(+0,0)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.083Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
27,43(-0,6)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
27,46(-0,5)Marley Delvyn-Thomas Leader, Dimna IL03.12.082Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
27,47(+0,4)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082-h2Fana, Framolekene 202227.05.22
27,48(-1,1)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.082-h1Fana, Karabinlekene 202215.05.22
27,61(-0,3)Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.087Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
-----50--------------------
27,64(-0,8)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.083Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
27,64(-0,9)Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.082-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
27,80(-0,1)Tobias Karl Albert, IL Bjarg20.04.085-h2Fana, Karabinlekene 202215.05.22
27,82(+0,1)Edward Bjertnæs, IL Tyrving19.12.083Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
27,87(+0,3)Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.081Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
27,90(+1,9)Phillip Patkoh-Berge, Moss IL13.01.082Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
27,97(-1,1)Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.083-h1Fana, Karabinlekene 202215.05.22
28,00(+1,2)Viktor Stattin, IK Hind04.04.081Harstad, Seriestevne 124.05.22
28,04(+1,0)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.084Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
28,05(+1,7)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.082 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
-----60--------------------
28,14(+0,6)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.082Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
28,15(+1,9)Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.081Nittedal, Sesongstartstevne 202207.05.22
28,17(+0,4)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.082-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
28,21(-0,4)Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.083-h3Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
28,24(+1,9)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.083-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
28,26(-0,9)Eystein Grüner Bjåstad, IL Molde-Olymp17.09.083-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
28,29(+0,0)Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.084Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
28,32(+0,7)Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.082Ørsta, Ørstaleikane28.08.22
28,41(-2,1)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h2Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
28,56(+0,9)Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett01.02.084Asker, Askerlekene 202204.06.22
-----70--------------------
28,58(+0,4)Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.082Harstad, Seriestevne 530.08.22
28,63(+1,6)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.088-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
28,69(-1,5)Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.082Hammerfest, Isbjørnlekene 202228.08.22
28,83(ok)Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Kretsstevne 116.06.22
28,84(-0,6)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h2 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
28,89(+0,0)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.081Larvik, Klubbmesterskap14.09.22
28,92(+0,4)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.083-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
28,97(-2,1)Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.082Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
29,10(-0,1)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.086-h2Fana, Karabinlekene 202215.05.22
29,15(+0,0)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----80--------------------
29,21(+0,0)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081Leirvik, Seriestemne13.06.22
29,40(+0,3)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.083-h2Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
29,41(+0,0)Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.083Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
29,43(+1,2)Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Lagseriestevne13.09.22
29,54(+0,0)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082-h2Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
29,67(-1,1)Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.085-h1Fana, Karabinlekene 202215.05.22
29,76(-0,5)Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.081Knarvik, Seriestevne21.06.22
29,79(+0,0)Alvin Le, Byåsen IL01.06.085Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
29,80(-0,2)Gerrid Schmidt, ISS22.03.081Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
29,84(-2,1)Elias Borgersen, Gjesdal IL28.09.083Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
-----90--------------------
29,92(-0,8)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.084Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
30,00(+0,1)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
30,04(+0,3)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.082Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
30,36(-0,6)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h2 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
30,94(+0,0)Juhan Niillas Aasprong, IL Ilar11.09.084Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
31,05(+0,4)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.084-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
31,17(+1,2)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.082Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
31,24(+0,9)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.085Asker, Askerlekene 202204.06.22
31,38(+0,6)Julian Fagerli, Rana FIK12.11.083Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
31,59(-0,5)Martin Kornelius Sukke Voldsdal, IL Molde-Olymp25.04.083-h1Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
-----100--------------------
31,92(+0,9)John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.082Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
32,03(+1,2)August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.082Bodø, Lagseriestevne13.09.22
32,20(-0,3)Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.088Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
32,33(-0,5)Elias Eide Moltumyr, Dimna IL12.05.084-h1Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
32,76(+0,3)Pär Christian Magnusson, Kongsvinger IL Friidrett25.02.081Kongsvinger, Premiestevne 202207.09.22
33,49(+0,4)Tor Gundersen, Gausdal FIK11.08.085-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
34,06(-0,9)Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.084-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,6(+1,2)Fredrik Storbraaten Hagen, IL Koll16.04.082Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
29,0(-0,3)Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.081Ski, Klubbstevne 23.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,47(+3,3)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
23,65(+2,1)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.082-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,89(+5,1)Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.082-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
25,69(+2,1)David Andreas Torres, Lørenskog Friidrettslag19.08.084-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
25,81(+2,4)Lionell Lundberg-Larsen, Haugesund IL17.01.083 (G-15)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
25,86(+5,1)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.084-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
26,19(+2,1)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.085-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
26,27(+2,1)Even Nørjordet, IL Koll12.05.086-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
26,45(+2,5)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.082-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
26,94(+2,5)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.084-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
27,18(+2,5)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.085-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
27,28(+2,5)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.086-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
27,34(+3,5)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081Osterøy, HTB karusell 214.07.22
27,64(+2,5)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.087-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
27,77(+2,1)Viktor Stattin, IK Hind04.04.083Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
27,86(+3,1)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
28,00(+2,5)Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett01.02.088-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
28,54(+3,3)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.082-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
29,21(+3,3)Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.083-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
30,15(+3,1)Mortimer Feliot, IL Tyrving01.04.084-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
30,18(+3,1)Tristan Elias Karamé-Nicolaysen, IL Tyrving24.03.085-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
32,10(+3,1)Andor Nagy, IL Tyrving31.12.088-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
32,95(+3,3)Marcus Hoen, IL i BUL02.09.085-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,22Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.081-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
31,31John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.082-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,64Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
39,17Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082-fi-CGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
40,57August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.081-fi-DGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
41,09Even Nørjordet, IL Koll12.05.081-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
43,05Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.084-fi-CGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
43,62Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Kretsstevne 125.05.22
46,25Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.081Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
46,53Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.081Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
46,55Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
46,64Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.083Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
-----10--------------------
48,06Iver Jebsen Hoem, Nordre Fjell Friidrett01.03.081Os, OsLekene 202217.09.22
50,97Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
51,46Marius Østerås, Grong IL09.04.081Namsos, Kleppenlekene01.06.22
55,50Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.082Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,3Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081Kragerø, Løpsstevne29.10.22
39,5Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081Ski, Klubbstevne 21.06.22
41,7Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082 (G-13/14)Leikvang, Seriestevne01.10.22
44,6Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.084 (G-13/14)Leikvang, Seriestevne01.10.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,57Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
57,38Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
57,72Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
59,04Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,00,07Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.081Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
1,00,45Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Nittedal, Løpsstevne16.05.22
1,01,02Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,01,40Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, Seriestevne 207.06.22
1,02,08Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
1,02,20Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----10--------------------
1,02,26Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.082Harstad, Seriestevne 207.06.22
1,02,46Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.081 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,02,64Viktor Stattin, IK Hind04.04.083Harstad, Seriestevne 207.06.22
1,03,35Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Kretsstevne 330.06.22
1,03,53Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.086-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
1,05,09Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.084Harstad, Seriestevne 207.06.22
1,07,67Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.085Harstad, Seriestevne 207.06.22
1,07,95Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Løpsstevne15.08.22
1,07,97Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
1,11,06Brage Holten Kvalvik, Straumsnes IL24.04.081Tingvoll, Treningsstevne09.06.22
-----20--------------------
1,11,09Tobias Meier Berntzen, Bækkelagets SK12.05.084 (G-13/14)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,11,29Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Lagseriestevne20.09.22
1,11,45Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Stjørdal, Seriestevne22.09.22
1,12,62Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,13,15Ola Vatn Osnes, Straumsnes IL20.11.082Tingvoll, Treningsstevne09.06.22
1,15,29Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,17,73Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.081Stjørdal, Friidrettskariusellstevne31.08.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,95Elias Dybing, Sauda IL24.02.081-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,29,27Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.082-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,29,70Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,30,06David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.084-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,30,80Bjørnar Risa Taksdal, Undheim IL11.01.085-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,31,62Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.086-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,31,70Marcus Eek, Sørum IL14.08.081-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,31,97Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,32,11Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.083-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,32,15Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.084-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----10--------------------
1,32,48Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.083-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,32,72Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.087-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,32,75Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,33,20Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.086-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,34,24Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.082Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,36,07Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.082-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,36,32Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.083-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,36,33Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.088-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,36,69Torben Søfting, Sauda IL01.03.081 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
1,36,97Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.085Fana, Framolekene 202229.05.22
-----20--------------------
1,37,08Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.081-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,37,20Eirik Kaas Strande, IL Try07.02.081-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,37,34Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,37,35Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.084-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,38,05Martin Mjelde, IL Gneist03.08.081Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
1,38,07Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.0810-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,38,77Haakon Alexander Kollerud Johansen, IL Sandvin30.09.087Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,38,99Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.083Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,39,07Even Nørjordet, IL Koll12.05.08MHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
1,39,21Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.084Fana, KM Hordaland25.09.22
-----30--------------------
1,39,25Fredrik Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.084Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,39,29Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.082Byrkjelo, Seriestemne25.08.22
1,39,58Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,40,21Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.082-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,40,54Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08MHønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
1,40,61Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.081-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,40,81Elias Selnes, Rana FIK30.04.082-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,40,86Brayden Matthew Pregler, ISS10.12.082 (G-13)Stavanger, Jærcup19.05.22
1,40,98Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.083-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,41,25Carson Copeland, ISS26.10.083 (G-13)Stavanger, Jærcup19.05.22
-----40--------------------
1,41,33Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Geithus, Furumolekene 202210.09.22
1,41,37Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.082Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
1,41,53August Lundholm, Byåsen IL26.05.083Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
1,41,57Lauritz Dyrkolbotn, Mandal & Halse IL01.09.081Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
1,41,77Mathias Johansen, IK Hind25.03.089Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,42,25Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
1,42,33Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.082-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,42,37Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.0810Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,42,41Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,42,55Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.081Tromsø, Back on Track in May18.05.22
-----50--------------------
1,43,08Kristian Kvamme, IL Stein15.01.085-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,43,10Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,43,37Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.082 (G-10/14)Sandnes, SI-stevne 105.07.22
1,43,54Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.082Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
1,43,56Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,43,59Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.082Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.08.22
1,43,66Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.086-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,43,73Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,44,14Iver Kvistad, Inderøy IL02.07.082Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
1,44,15Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.085-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
-----60--------------------
1,44,29Marius Myran, Ullensaker/Kisa IL09.10.084-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,44,39Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
1,44,46Julian Fagerli, Rana FIK12.11.087-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,44,68Filip Nåvik, Moss IL11.05.086-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,44,92Viktor Stattin, IK Hind04.04.082Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
1,45,16Iver Bastlien, Sauda IL25.07.088-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,45,66Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.086-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,45,91Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.084-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,46,07Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.082Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
1,46,16Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.087-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----70--------------------
1,46,23John Aiden Cline Kvernmo, Sandefjord Turn & IF01.02.088-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,46,33Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.083Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
1,46,62Alvin Le, Byåsen IL01.06.082Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
1,46,87Henrik Holberg, IL Heming02.08.085Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,47,24Magnus Djupvik, Valnesfjord IL23.07.081 (G-13/14)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
1,48,05Liam Vedal Berdahl, IL Nybrott15.06.083Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
1,48,26Andreas Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.089-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,48,42Jesper Kristensveen, Nesodden IF22.09.081 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
1,48,89Peder Hagen, FIK Orion27.06.087-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,49,36Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.083Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
-----80--------------------
1,50,83Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,51,09Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.0815Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,51,29John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.085-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,51,95Torstein Aam, Byåsen IL29.08.082Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,52,36Elias Borgersen, Gjesdal IL28.09.084Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
1,53,19Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.081Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
1,53,27Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Stavanger, Jærcup19.05.22
1,53,66Torvald Røhr, Byåsen IL24.06.083Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,54,60Sivert Mørch, Byåsen IL28.10.084Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,55,58Sivert Djupvik, Halsøy IL12.09.083Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
-----90--------------------
1,55,73Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-14/17)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,56,5Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.082Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
1,56,68Andreas Fyhn, Norna-Salhus IL25.06.086Fana, Framolekene 202229.05.22
1,57,01Juhan Niillas Aasprong, IL Ilar11.09.081Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
1,57,06Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.08MHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
1,59,2Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.081Leikanger, Opningsstemne14.05.22
1,59,62Martin Kornelius Sukke Voldsdal, IL Molde-Olymp25.04.082Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
2,01,21Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.083Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
2,01,42Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.082-h3Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
2,05,97Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
-----100--------------------
2,06,6Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.083Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
2,06,81Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Voss, Vossameisterskapen01.06.22
2,12,10Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.085 (G-13/14)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
2,15,68Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.083Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
2,43,62Vegard Gaustad, Ås IL12.06.082Ås, Åpningsstevne01.05.22

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig tidtaking/Insufficient timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Stjørdal, TA-sprinten27.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,32Elias Dybing, Sauda IL24.02.081 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,04,56Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,05,53Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,07,42Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.083Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,07,65Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.081Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
2,08,97Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,09,44Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,09,79Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.082Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,11,49Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.082Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,11,53David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081 (G-13/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
-----10--------------------
2,11,99Bjørnar Risa Taksdal, Undheim IL11.01.081Ålgård, COOP-Jærcup 708.09.22
2,14,94Martin Mjelde, IL Gneist03.08.082Fana, Framolekene 202227.05.22
2,15,22Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.084 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,15,29Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.082Arna, Askokarusellen06.07.22
2,15,37Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.084Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,16,34Torben Søfting, Sauda IL01.03.083 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,16,56Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.083Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,17,29Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.083Fana, Framolekene 202227.05.22
2,19,86Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.084Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,21,07Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Harstad, Seriestevne 620.09.22
-----20--------------------
2,21,25Marcus Eek, Sørum IL14.08.085Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,21,36Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.084Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,21,53Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.085Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,21,8Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081Ski, Klubbstevne 20.09.22
2,22,00Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.084Fana, Framolekene 202227.05.22
2,22,12Fredrik Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.085Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,22,75Petter Spiten, Kongsberg IF05.01.081Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
2,22,86Eirik Kaas Strande, IL Try07.02.083Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
2,23,04Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.086Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,23,55Tobias Harstad Rinde, Skarphedin IL08.09.081Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
-----30--------------------
2,24,81Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082Harstad, Seriestevne 620.09.22
2,25,13Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.081Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
2,25,35Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
2,25,42Mathias Reinertsen Leroyer, Strindheim IL02.08.083 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
2,25,60Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.082Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
2,25,8Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.082Ski, Klubbstevne 20.09.22
2,26,27Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.087Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,26,42Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.086Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,26,48Sivert Rusten, IF Sturla20.06.083Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
2,27,24Svale Toreskaas Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.12.081Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
-----40--------------------
2,28,57Filip Nåvik, Moss IL11.05.086Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,29,09Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.082Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
2,29,44Andreas Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.081Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,29,50Mathis Breie Nystuen, FIK Ren-Eng17.11.081Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
2,30,54Henrik Holberg, IL Heming02.08.088Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,30,8Iver Bastlien, Sauda IL25.07.084Haugesund, Mailekene21.05.22
2,31,94Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.081Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
2,33,24Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.088Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,33,31Alvin Le, Byåsen IL01.06.089Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,34,02Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.081Moss, Treningsstevne 104.05.22
-----50--------------------
2,34,6Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
2,35,74Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
2,36,69Iver Jebsen Hoem, Nordre Fjell Friidrett01.03.084Os, OsLekene 202217.09.22
2,40,83Peder Hagen, FIK Orion27.06.082Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
2,41,19Lucas Berge, FIK Orion08.05.089-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,43,1Sondre Tunes Lund, Ostereidet ungdomsskule29.06.081Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,43,3Jens Hindenes Myklebust, Ostereidet ungdomsskule06.10.082Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,46,0Oleg Buvik-Aasgard, Ostereidet ungdomsskule22.11.083Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,48,1Marvin Telle, Ostereidet ungdomsskule06.06.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,57,90Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Lagseriestevne20.09.22
-----60--------------------
2,58,30August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.082Bodø, Lagseriestevne20.09.22
3,05,87Kajus Degutis, Jølster IL20.07.083 (G-13/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
3,28,6Andreas Orvedal, Ostereidet ungdomsskule04.12.085Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
4,10,0Sverke Såtendal, Ostereidet ungdomsskule11.05.086Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,10,1Sebastian Stall, Ostereidet ungdomsskule09.11.087Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
6,10,0Conrad Wakefield, Ostereidet ungdomsskule05.08.088Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,45,05Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
2,50,90Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
3,07,05Fredrik Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.082 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
3,10,21Andreas Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.083 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
3,19,9Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081 (G-13/15)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
3,25,7Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.082 (G-13/15)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
4,20,23Vegard Gaustad, Ås IL12.06.081Ås, Høstkarusell #729.09.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,12,99Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Fana, KM Hordaland24.09.22
4,15,01Elias Dybing, Sauda IL24.02.081-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,15,70Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.081 (G-15)Lillehammer, USBL-stevnet09.08.22
4,15,74Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,18,41Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.081 (G-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
4,22,72Bjørnar Risa Taksdal, Undheim IL11.01.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,23,32Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082Fana, KM Hordaland24.09.22
4,24,27Andreas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,24,31Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.087Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,24,51Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
-----10--------------------
4,24,56David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.088Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,36,33Martin Mjelde, IL Gneist03.08.084Fana, Framolekene 202228.05.22
4,36,43Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.089Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,38,92Torben Søfting, Sauda IL01.03.081Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
4,39,22Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.082Os, OsLekene 202218.09.22
4,39,78Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Ørsta, Rekrutteringscup 613.09.22
4,40,83Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.082Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
4,41,54Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.084Fana, KM Hordaland24.09.22
4,42,53Lauritz Dyrkolbotn, Mandal & Halse IL01.09.087-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,43,12Mathias Reinertsen Leroyer, Strindheim IL02.08.082 (G-13/15)Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
-----20--------------------
4,43,28Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.083Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,44,05Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.082Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,45,93Eirik Kaas Strande, IL Try07.02.089-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,46,06Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.0811-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,46,06Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.081Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
4,46,27Kristian Skjeflo Unhjem, Isfjorden IL26.04.083Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
4,46,6Oliver Meldal, IL Nybrott20.01.081 (G-13/15)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,46,63Petter Spiten, Kongsberg IF05.01.081Drammen, Elvelekene 202221.08.22
4,47,20Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.0812Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,47,39Andreas Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.081-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----30--------------------
4,48,63Tobias Harstad Rinde, Skarphedin IL08.09.084Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,49,84Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
4,50,40Fredrik Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.085Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,50,7Haakon Alexander Kollerud Johansen, IL Sandvin30.09.082Drammen, Elvelekene 202221.08.22
4,50,90Bjørnar Skjeflo Unhjem, Isfjorden IL26.04.085Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
4,50,91Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
4,52,16Fredrik Lande Skretteberg, IF Sturla01.12.0812-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,52,53Elias Selnes, Rana FIK30.04.086Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
4,52,92Baste Høyerholt, IL Try29.04.0813-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,53,36Sivert Rusten, IF Sturla20.06.082Geithus, Furumolekene 202211.09.22
-----40--------------------
4,54,14Iver Bastlien, Sauda IL25.07.0814-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,54,24Marcus Eek, Sørum IL14.08.084Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,55,36Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.087Fana, KM Hordaland24.09.22
4,55,47Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
4,57,36Svale Toreskaas Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.12.087Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,58,73Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.084-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
4,59,33Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.081Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
4,59,63Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.088Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,01,17Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.0816Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
5,01,20Henrik Holberg, IL Heming02.08.086 (G-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
-----50--------------------
5,01,23Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.084-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
5,01,57Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.089Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,02,52Peder Hagen, FIK Orion27.06.0817Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
5,03,18Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
5,03,52Iver Bjørnstad, Valnesfjord IL06.08.081 (G-12/14)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
5,03,91Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.0810Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,04,26Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.088Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
5,04,29Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.087Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
5,04,66Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
5,04,92John Aiden Cline Kvernmo, Sandefjord Turn & IF01.02.087-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----60--------------------
5,05,14Marius Myran, Ullensaker/Kisa IL09.10.085-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,05,39Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.086-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,05,40Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.087-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,05,86Julian Fagerli, Rana FIK12.11.0811Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,12,19Alvin Le, Byåsen IL01.06.086Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
5,12,70Filip Nåvik, Moss IL11.05.089-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,16,28Magnus Djupvik, Valnesfjord IL23.07.083 (G-12/14)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
5,18,05Sivert Djupvik, Halsøy IL12.09.082 (G-13/14)Mosjøen, Helgelandslekene 202219.06.22
5,21,17Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.081Stjørdal, Friidrettskariusellstevne31.08.22
5,28,48Sigurd Bertnes Råheim, Innstranda IL07.01.085 (G-12/14)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
-----70--------------------
5,31,27Mattis Hansen, Nordre Eidsvoll IL27.05.0811Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
5,33,08John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.0812Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,44,00Pär Christian Magnusson, Kongsvinger IL Friidrett25.02.082 (G-14/15)Kongsvinger, Premiestevne 202207.09.22
5,49,93Martin Kornelius Sukke Voldsdal, IL Molde-Olymp25.04.082Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
6,04,47Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.089-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
6,09,43Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Lagseriestevne13.09.22
6,10,93Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.0810-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
6,12,77Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0811-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
6,19,45Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.0810-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
6,22,01August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.082Bodø, Lagseriestevne13.09.22
-----80--------------------
6,24,84Vegard Gaustad, Ås IL12.06.081Ås, Avslutningsstevnet i Ås12.10.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,56,28Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.087-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
5,58,86Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.081 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
5,58,87Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.089-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,01,26Bjørnar Risa Taksdal, Undheim IL11.01.081 (G-15/16)Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
6,05,37Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,06,16Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
6,07,30Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.081Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,07,83Andreas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.082Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,09,38Martin Mjelde, IL Gneist03.08.083Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,30,42Mathias Reinertsen Leroyer, Strindheim IL02.08.084 (MJ)Trondheim, Seriestevne29.08.22
-----10--------------------
6,34,71Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.083Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,36,01Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.084 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
6,37,48Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.084Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,38,56Andreas Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.087-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,40,10Fredrik Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.085 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
6,52,04Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.084Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,55,45Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.082 (G-15/16)Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
6,55,68Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.0812 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
7,02,85Baste Høyerholt, IL Try29.04.084 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
7,20,03Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.085 (MJ)Trondheim, Seriestevne29.08.22
-----20--------------------

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,08,79Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
9,27,84Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.083-h3 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
9,46,95David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081Førde, 3000 kveld25.10.22
10,02,54Mathias Reinertsen Leroyer, Strindheim IL02.08.083-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,42,88Eik Viljar Nertun Jøsendal, Nittedal IL28.08.081Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,54,12Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.087-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
11,15,59Eirik Brattabø, IL Fri06.05.0814-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
11,22,24Kilian Syver Köhler-Olsen, Nittedal IL25.08.082Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
11,24,17Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.085 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
11,26,04Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Sande, Treningsstevne01.10.22
-----10--------------------
11,31,3Peder Hagen, FIK Orion27.06.081Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22

Ikke godkjente resultater
I konkurranse med seniorer
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,47,89Martin Mjelde, IL Gneist03.08.082-h2Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,06,23Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22

Ikke godkjente resultater
I konkurranse med seniorer
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,40,3Trym Gjedebo-Skarpeteig, Bøler IF20.08.081Fevik, Løbestævne14.08.22

Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,50,0Severin Langaker, ukjent12.12.0811-h1 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,75(-0,7)Finn Connor Saint, Fana IL01.09.081-h6Bergen, Skansen Athletics 207.06.22
11,40(+0,0)Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.081Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13(+1,5)Finn Connor Saint, Fana IL01.09.081Os, OsLekene 202218.09.22
12,16(+0,4)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.086-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
12,30(-1,5)Mathias Johansen, IK Hind25.03.081-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
12,51(-1,9)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
12,52(-1,3)Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.082-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
12,68(+0,4)Even Nørjordet, IL Koll12.05.081-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
12,75(+0,4)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
12,81(+0,6)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.081Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
12,92(+1,4)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.082Fana, Gneistspelen 202221.08.22
12,99(+0,4)August Lundholm, Byåsen IL26.05.081-h2Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
-----10--------------------
13,11(+1,6)Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.082Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
13,12(-1,5)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.083-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
13,13(+0,4)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.083-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
13,20(+1,5)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083Os, OsLekene 202218.09.22
13,33(-1,5)Viktor Stattin, IK Hind04.04.084-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
13,33(+1,0)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082Fana, KM Hordaland24.09.22
13,37(+0,4)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
13,50(+0,4)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.085-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
13,55(+1,5)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.085Os, OsLekene 202218.09.22
13,77(+1,6)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.084Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
-----20--------------------
13,84(+0,6)Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.082Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
14,18(-1,3)Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.083-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
14,36(-0,8)Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Voss, Seriestemne31.08.22
14,48(+1,3)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.08MHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
14,51(-1,3)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.084-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
14,66(-1,6)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Sande, Treningsstevne24.09.22
14,73(-1,2)Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.083-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
14,80(+1,8)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
14,96(+0,4)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.083Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
14,98(-0,6)Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
-----30--------------------
15,00(-1,2)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.084-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
15,07(+1,9)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.081Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
15,44(+1,6)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.085Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
15,51(+0,4)Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.086-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
15,92(-0,6)Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
15,94(+0,9)Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.082Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
16,20(-1,2)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.085-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
16,27(+0,6)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.083Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
16,29(+1,2)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.083Fana, Framolekene 202228.05.22
16,46(+0,1)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
-----40--------------------
16,85(+1,8)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
17,90(+0,9)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.083Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
18,54(-0,8)Peder Andresen, Voss IL10.01.082Voss, Seriestemne31.08.22
18,76(+1,2)Chris Oseland, Gjesdal IL23.04.084Fana, Framolekene 202228.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,96(+2,9)Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.081Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
17,17(+2,7)Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,91(+1,2)Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, Seriestevne 620.09.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,78(+1,3)Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
28,94(+1,3)Mathias Johansen, IK Hind25.03.082Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
29,04(+2,0)Finn Connor Saint, Fana IL01.09.081Fana, KM Hordaland24.09.22
29,79(-0,6)Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
30,47(-0,8)Even Nørjordet, IL Koll12.05.081-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
30,55(-0,8)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
30,72(+1,3)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
31,05(+1,3)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.083Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
31,11(+0,8)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Sande, Treningsstevne22.09.22
31,63(+1,3)Viktor Stattin, IK Hind04.04.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
-----10--------------------
31,67(-0,8)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.083-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
31,99(+0,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
32,27(-0,7)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.083-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
32,63(-0,6)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.081-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
32,64(+1,7)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.081Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
32,99(+1,3)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.085Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
33,52(+1,3)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.086Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
33,54(-0,6)Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.082-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
33,61(-0,8)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.084-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
33,79(-0,6)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.082-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----20--------------------
34,97(-0,6)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
35,07(-0,6)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.083-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
35,48(-0,6)Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.084-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
35,52(-0,7)Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.085-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
36,24(-0,5)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
36,86(+0,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
37,56(+1,3)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.084Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
38,36(-0,5)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.081 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
38,95(-0,6)Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.084-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
38,96(-0,8)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.085-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----30--------------------

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,2(+0,0)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Leikvang, Seriestevne01.10.22
35,2(+0,0)Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082Leikvang, Seriestevne01.10.22

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,97Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.083-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
46,04Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, Seriestevne 620.09.22
46,90Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081 (G-15)Knarvik, AKS Leikane 202222.05.22
48,99Viktor Stattin, IK Hind04.04.082Harstad, Seriestevne 620.09.22
49,81Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.083Harstad, Seriestevne 620.09.22
51,60Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.084Harstad, Seriestevne 620.09.22
53,00Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.081Gausdal, Vårstevne08.05.22
57,35Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,0Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
48,3Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Ås, Høststevne12.09.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,36,15Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
4,54,54Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Ørsta, Treningsstemne22.09.22
5,20,02Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.081 (G-15)Jessheim, Norgeslekene06.08.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26,60Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.081Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,27,38Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
5,36,56Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.081Fana, KM Hordaland24.09.22
5,39,73Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,41,13Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
5,48,54Julian Fagerli, Rana FIK12.11.081Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
5,51,75Filip Nåvik, Moss IL11.05.083Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,54,65Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.084Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,59,87Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.085Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,05,07Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
-----10--------------------
6,12,55Haakon Alexander Kollerud Johansen, IL Sandvin30.09.086Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,12,79Martin Mjelde, IL Gneist03.08.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,17,80Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,24,75Marcus Hoen, IL i BUL02.09.087Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,25,60August Lundholm, Byåsen IL26.05.082Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
6,26,41Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.088Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,27,13Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.089Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,31,35Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.0810Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,32,93Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.0811Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,33,90Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.083Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
-----20--------------------
6,34,09Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.087Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,37,70Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
6,45,65Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
7,13,69Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.085Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
7,58,68John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.086Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,69Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.081Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
1,68Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
1,66Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
1,65Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
1,65Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081Jessheim, Norgeslekene07.08.22
1,65Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081Geithus, Furumolekene 202211.09.22
1,65Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.081Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,60Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
1,60Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.081Fana, Framolekene 202229.05.22
1,58Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.082Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
-----10--------------------
1,57Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
1,56Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,56Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,55Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.082 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,55Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
1,55Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.082Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
1,53Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Fana, KM Hordaland25.09.22
1,52Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.081Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
1,52Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
1,51Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
-----20--------------------
1,50Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.082Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,50Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,50Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.083Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
1,50Viktor Stattin, IK Hind04.04.084Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
1,50Kristian Kvamme, IL Stein15.01.081Hammerfest, Isbjørnlekene 202228.08.22
1,48Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,46Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.085Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
1,45Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.081Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
1,45Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.08MHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
1,45Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.081Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
-----30--------------------
1,45Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.082Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
1,45Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.083Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,45Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,45Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.081Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
1,45Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.082Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
1,42Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
1,41Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081Leirvik, Seriestemne13.06.22
1,41Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,41Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.087Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,41Eystein Grüner Bjåstad, IL Molde-Olymp17.09.088Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
-----40--------------------
1,40Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.081 (G-14/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,40August Lundholm, Byåsen IL26.05.081Stadsbygd, Stadsbygd Sparebanklekene08.05.22
1,40Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.082Gausdal, Vårstevne08.05.22
1,40Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Haugesund, Mailekene22.05.22
1,40Mathèo Müller Schackt, Asker Sk. Friidrett14.06.082Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,40Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.083Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
1,40Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.088Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
1,40Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.082Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
1,40Herman Andersen, Hvittingfoss IL09.11.082Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
1,40Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.084Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
-----50--------------------
1,40Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.082Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,40Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,36Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.089Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
1,35Mino Ridar-Aasen, IL i BUL18.09.082Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,35Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.082Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
1,35John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.081Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
1,35Peder Andresen, Voss IL10.01.082Voss, Hopp- og kaststemne22.06.22
1,35Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Lagseriestevne20.09.22
1,33Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
1,31Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.0810Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
-----60--------------------
1,30Tor Gundersen, Gausdal FIK11.08.083Gausdal, Vårstevne08.05.22
1,30Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.082Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,30Jacob Kristoffersson Traaen, Ski IL Friidrett24.08.082Ski, Kretsstevne 25.05.22
1,30Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Seriestemne30.05.22
1,30Emil Weum Elnan, Hvittingfoss IL08.12.083Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
1,30Viljar Blomvågnes Strandtun, Nordre Fjell Friidrett13.07.083Os, OsLekene 202217.09.22
1,25Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.084Haugesund, Mailekene22.05.22
1,25Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.083Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,25Isak Østbye Lysnes, BUL-Tromsø Friidrett28.07.081Tromsø, Teknisk karusell 607.09.22
1,25August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.082Bodø, Lagseriestevne20.09.22
-----70--------------------
1,15Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0810Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,15Sander Vindenes-Lekven, Nordre Fjell Friidrett13.04.084Os, OsLekene 202217.09.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,82Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
2,60Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.081Jessheim, Norgeslekene06.08.22
2,52Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
2,52Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.082Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
2,42Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.081Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
2,20Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
2,10Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
2,10Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
2,02Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.083Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----10--------------------
2,00Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.082Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
2,00Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.081Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
1,92Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,90Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.082Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
1,82William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,82Erlend Hetle, Breimsbygda IL29.12.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,82Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.086Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,80Viktor Stattin, IK Hind04.04.083Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
1,20Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Harstad, Seriestevne 309.08.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,12(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
5,78(+0,6)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.087-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
5,59(+0,1)Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.081Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
5,57(-0,5)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
5,48(+1,9)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Sande, Treningsstevne11.07.22
5,47(+0,1)Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
5,43(+0,0)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.083Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
5,30(+1,3)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
5,29(+1,1)Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.082Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
5,23(-0,4)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
-----10--------------------
5,19(+1,7)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,19(+0,0)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
5,10(+0,7)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.0818Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
5,09(+0,9)Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.082Geithus, Furumolekene 202211.09.22
5,05(+0,5)Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
5,03(+1,9)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
5,03(+0,0)Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.083Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,02(+1,9)August Lundholm, Byåsen IL26.05.081Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
5,01(+1,9)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.082Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
5,00(-2,8)Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081Egersund, Kretsstevne25.08.22
-----20--------------------
4,99(+1,4)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.08(-)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,99(+2,0)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.086Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,93(+0,0)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
4,92(+2,0)Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.081Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
4,87(+0,4)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.085Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
4,87(ok)Salumu Amsare, Stjørdal Friidrettsklubb02.02.081 (G-15)Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
4,86(+0,7)Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.082Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,84(+1,3)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.082Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
4,81(+0,1)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.086Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
4,80(+1,6)Eystein Grüner Bjåstad, IL Molde-Olymp17.09.087Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
-----30--------------------
4,79(-1,7)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.084Fana, Framolekene 202228.05.22
4,77(+1,6)Mathias Johansen, IK Hind25.03.082Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
4,76(+0,9)Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.082Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
4,76(+1,3)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.081Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
4,76(+1,2)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.083 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202205.06.22
4,76(-0,9)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Os, OsLekene 202217.09.22
4,72(-0,6)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
4,71(+1,4)Finn Connor Saint, Fana IL01.09.084Fana, Karabinlekene 202214.05.22
4,71(-0,3)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.083Os, OsLekene 202217.09.22
4,70(+0,0)Iver Kvistad, Inderøy IL02.07.082Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
-----40--------------------
4,66(-0,7)Brage Knatterud, Skarphedin IL18.06.081Bø, Klubbmesterskap12.05.22
4,65(+1,9)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.08(-)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
4,60(+0,6)Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.083Ørsta, Ørstaleikane28.08.22
4,60(+0,4)Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Voss, Seriestemne31.08.22
4,59(+0,7)Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.085Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,53(+0,0)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.08(-)Haugesund, Mailekene21.05.22
4,50(+2,0)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
4,47(+1,4)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.08.22
4,47(+1,0)Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.081Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
4,46(+0,7)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.08MHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----50--------------------
4,46(-0,7)Odin Olsson Selnes, Lensvik IL11.10.082Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,46(+1,0)Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.083Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
4,44(+1,2)Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.087Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
4,44(+0,0)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081Ski, Klubbstevne 20.09.22
4,41(-0,1)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.082Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
4,41(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
4,40(+1,0)Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.086Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,39(+0,9)Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.08(-)Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
4,38(+2,0)Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.083Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
4,35(+1,9)Elias Borgersen, Gjesdal IL28.09.084Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
-----60--------------------
4,35(+1,5)Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.08(-)Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
4,35(+0,5)Viktor Stattin, IK Hind04.04.089Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
4,34(+1,4)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.084Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
4,34(-1,0)Filip Nåvik, Moss IL11.05.083Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
4,33(+1,8)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.08(-)Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
4,32(+0,9)Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.08(-)Haugesund, Mailekene21.05.22
4,32(+2,0)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.084Haugesund, Mailekene21.05.22
4,32(+0,4)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
4,30(-0,7)Torvald Røhr, Byåsen IL24.06.083Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,25(+0,7)Mathèo Müller Schackt, Asker Sk. Friidrett14.06.084 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202205.06.22
-----70--------------------
4,24(+0,1)Jesper Kristensveen, Nesodden IF22.09.081Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
4,24(+0,0)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
4,23(+1,5)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081Bømlo, Seriestevne05.05.22
4,22(-0,4)Espen Pedersen, Skarphedin IL06.05.082Bø, Klubbmesterskap12.05.22
4,22(-1,8)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.082Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
4,21(+1,7)Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.082Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,19(+1,9)Ola Vatn Osnes, Straumsnes IL20.11.081Tingvoll, Treningsstevne09.06.22
4,17(-1,1)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082Egersund, Kretsstevne25.08.22
4,14(+0,4)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.085Fana, Karabinlekene 202214.05.22
4,14(-1,0)Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.085Haugesund, Mailekene21.05.22
-----80--------------------
4,12(ok)Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell12.07.22
4,12(+0,0)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
4,08(+1,2)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.084Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
4,07(+1,5)Brage Birkeland, Sandnes IL04.06.08(-)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,07(+0,7)Juhan Niillas Aasprong, IL Ilar11.09.082Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
4,07(-1,4)Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.088Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
4,06(+1,9)Brage Holten Kvalvik, Straumsnes IL24.04.082Tingvoll, Treningsstevne09.06.22
4,05(+0,6)Albin Monsen, Sømna IL27.04.08(-)Vik, Kretsstevne 511.08.22
4,02(+0,8)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Sande, Treningsstevne16.05.22
4,00(+0,2)Tor Gundersen, Gausdal FIK11.08.089Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
-----90--------------------
4,00(+1,0)Erik Stenhjem Nygård, Tingvoll IL01.10.0814Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
4,00(+0,0)Viljar Blomvågnes Strandtun, Nordre Fjell Friidrett13.07.086Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
3,99(+1,2)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.084Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
3,99(+0,8)Martin A Vollan, Verdal Friidrettsklubb21.12.084Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
3,98(+1,5)Sigurd Mengshoel Gausemel, Nittedal IL21.04.083Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
3,98(+1,2)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.083Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
3,96(+0,0)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.082Ås, Åpningsstevne01.05.22
3,94(+0,5)Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.083Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
3,93(+1,1)Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.085Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
3,93(+0,0)Henrik Hjelmeland Steinsvik, Rosendal TL081Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----100--------------------
3,92(+0,3)Marius Østerås, Grong IL09.04.082Namsos, Kleppenlekene01.06.22
3,91(+1,5)Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.08(-)Nittedal, Sesongstartstevne 202207.05.22
3,91(+2,0)Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.08(-)Grimstad, Klubbstevne31.05.22
3,88(+1,0)Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.084Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
3,88(+1,3)Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.083 (G-14/18)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
3,87(-1,4)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.084Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
3,87(+1,1)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.0815Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
3,85(-0,5)Eivind Ekle-Danielsen, Utleira IL Friidrett23.07.085Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
3,85(+0,7)Alvin Le, Byåsen IL01.06.0813Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
3,85(+1,7)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
-----110--------------------
3,79(-0,4)Sondre Otterlei, Romerike Friidrett02.05.086Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
3,76(+2,0)Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Sortland, Treningsstevne 101.06.22
3,75(-0,9)Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.085Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
3,73(+0,0)August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.084 (G-14/18)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
3,70(+0,0)Isak Soltveit Taranger, Rosendal TL082Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,70(+0,2)Matas Ridzevicius, Rosendal TL083Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,66(+0,2)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.083Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
3,65(-0,1)Joakim Sundal, Rosendal TL084Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,62(+0,0)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.086 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202205.06.22
3,60(+0,8)Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.085Moss, Treningsstevne 104.05.22
-----120--------------------
3,56(+1,7)Tobias Malmstrøm-Johansen, Idrettslaget Skjalg30.11.085Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
3,53(+0,3)Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Seriestemne30.05.22
3,45(+0,2)Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.081Bø, Klubbmesterskap15.09.22
3,43(+0,0)Wililam Samland Eik, Rosendal TL085Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,43(-3,6)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.081Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
3,42(+0,0)Sander Vindenes-Lekven, Nordre Fjell Friidrett13.04.087Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
3,37(+1,0)Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.082Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
3,24(-0,3)Ola Vold, Overhalla IL15.04.084Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
3,21(+0,1)Tord Lorentzen Furdal, Rosendal TL086Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,19(+0,5)Morten Eliassen, Tingvoll IL06.07.0816Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----130--------------------
2,98(+0,1)Emil Thunold-Gausvik, Rosendal TL087Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,97(+0,1)Lars Mehl, Rosendal TL088Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,95(+0,3)Sivert Gjuvsland Riise, Rosendal TL089Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,85(+0,0)Sindre Sundal, Rosendal Ungdomsskule0810Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,80(+0,0)Sindre Jenssen, Rosendal Ungdomsskule0811Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,80(+0,8)Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB karusell 422.08.22
2,78(+0,0)Marcus Ousdal, Rosendal Ungdomsskule0812Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,63(+1,7)Elias Eide Moltumyr, Dimna IL12.05.08(-)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
2,25(+0,0)Torger Johan Koløy, Rosendal TL0813Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,00(+0,1)Ezekiel Yoshua, Rosendal Ungdomsskule0814Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----140--------------------
1,72(-1,5)Vegard Haugen, Sandnes IL18.06.082Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51(+2,5)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,32(+4,4)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.083Fana, Framolekene 202228.05.22
5,25(+3,6)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082Fana, Gneistspelen 202221.08.22
5,15(+3,4)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.084Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,79(+2,8)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
4,63(+2,1)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.082Haugesund, Mailekene21.05.22
4,52(+2,4)Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.082Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
4,41(+2,1)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.082Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
4,39(+3,6)Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Kretsstevne 511.08.22
4,33(+2,8)Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.083Haugesund, Mailekene21.05.22
4,17(+2,3)Brage Birkeland, Sandnes IL04.06.085Fana, Framolekene 202228.05.22
4,15(+2,1)Mortimer Feliot, IL Tyrving01.04.0814Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
3,96(+2,4)Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.081Nittedal, Sesongstartstevne 202207.05.22
3,96(+2,3)Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.081Grimstad, Klubbstevne31.05.22
3,95(+2,2)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.0816Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
3,79(+2,9)Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.084Moss, Treningsstevne 104.05.22
3,74(+3,0)Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.081Leikanger, Opningsstemne14.05.22
3,22(+2,8)Elias Eide Moltumyr, Dimna IL12.05.085Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
2,86(+2,3)Vegard Haugen, Sandnes IL18.06.082Sandnes, Høstlekene 202210.09.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,37Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.081Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
4,24Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.082Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
4,19Sondre Tunes Lund, Ostereidet ungdomsskule29.06.081Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,95Jens Hindenes Myklebust, Ostereidet ungdomsskule06.10.082Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,95Vetle V. Natås, Ostereidet ungdomsskule08.10.083Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,65Conrad Wakefield, Ostereidet ungdomsskule05.08.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,55Sander Namdal, Ostereidet ungdomsskule085Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,54Sebastian Stall, Ostereidet ungdomsskule09.11.086Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,45Andreas Orvedal, Ostereidet ungdomsskule04.12.087Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,43Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne11.05.22
3,40Sverke Såtendal, Ostereidet ungdomsskule11.05.088Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,31Bjørn Erik Hjelmtveit, Ostereidet ungdomsskule22.04.089Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,28Marvin Telle, Ostereidet ungdomsskule06.06.0810Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,91Ådne Heggertveit Hagesæter, Ostereidet ungdomsskule30.12.0811Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,88Vetle Fjellanger, Ostereidet ungdomsskule01.03.0812Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,70Johannes Weimer, Ostereidet ungdomsskule05.11.0813Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,68Mikkel Villanger, Ostereidet ungdomsskule25.08.0814Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,55Tor Håkon Kaspersen, Flora IL081Flornes, Friidrettskarusell20.09.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08(+1,5)Elias Borgersen, Gjesdal IL28.09.08(-)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13(+2,7)Elias Borgersen, Gjesdal IL28.09.081Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,39(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
11,67(+0,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.085 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,17(+0,4)Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
11,13(-0,8)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Os, OsLekene 202218.09.22
11,06(-0,5)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.08(-)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,94(+1,1)Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.081Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
10,88(+0,0)Even Nørjordet, IL Koll12.05.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
10,50(+0,8)Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
10,42(+1,0)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082Fana, Framolekene 202227.05.22
10,38(+0,0)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.083Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----10--------------------
10,34(-1,1)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.082Os, OsLekene 202218.09.22
10,32(+0,0)Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.084Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
10,31(+0,9)August Lundholm, Byåsen IL26.05.082Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
10,22(+0,7)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.081Harstad, Seriestevne 530.08.22
10,19(+1,7)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
10,17(-1,3)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
10,11(+1,9)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
10,02(+0,0)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.085Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,99(+1,4)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
9,98(+0,3)Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
-----20--------------------
9,94(+1,3)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.082Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
9,90(+1,3)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.085Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
9,87(-0,3)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-14/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,73(+1,3)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08(-)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
9,70(-0,8)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.081Mosjøen, Helgelandslekene 202219.06.22
9,58(+0,0)Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.086Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,50(+0,0)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.087Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,46(+0,9)Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.083Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
9,42(+1,3)Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.08(-)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
9,41(+1,9)Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.08(-)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
-----30--------------------
9,35(-0,2)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Ås, Vårstevne23.05.22
9,19(-1,7)Chris Oseland, Gjesdal IL23.04.083Fana, Framolekene 202227.05.22
9,11(+0,0)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.088Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,09(+1,3)Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.085Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
9,03(+0,0)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083 (G-14/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,02(+0,0)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.081Gausdal, Vårstevne08.05.22
8,97(+0,0)Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.089Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,97(+0,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
8,90(-0,2)Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Kretsstevne 511.08.22
8,87(+0,2)Liam Vedal Berdahl, IL Nybrott15.06.081Stjørdal, Friidrettskarusellstevne14.06.22
-----40--------------------
8,79(+0,0)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.0810Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,74(+0,0)Tor Gundersen, Gausdal FIK11.08.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
8,49(+1,2)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.088Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,45(+0,9)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.089Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,40(+0,0)Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.0812Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,33(+0,1)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
8,14(+0,9)August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.081Bodø, Lagseriestevne13.09.22
8,12(+0,5)Viktor Stattin, IK Hind04.04.085Narvik, Narvik-lekene 202210.06.22
8,11(+0,9)Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.0810Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
7,33(+0,0)Mathias Sølverud, Botne SK10.03.0814Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----50--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13(+2,1)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.081Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,28(+2,4)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.083Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
9,89(+2,4)Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
9,82(+2,4)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
9,52(+3,7)Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.082Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
9,48(+3,9)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.082Moss, Sparebank1-lekene17.09.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,90Peder Andresen, Voss IL10.01.081 (G-13)Voss, Seriestemne11.05.22
7,99Brage Knatterud, Skarphedin IL18.06.081Bø, Klubbmesterskap12.05.22
7,98Espen Pedersen, Skarphedin IL06.05.082Bø, Klubbmesterskap12.05.22
6,11Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.083Bø, Klubbmesterskap12.05.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,69Sigve Holten, Surnadal IL20.02.081Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
12,05Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
10,80Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Geithus, Furumolekene 202210.09.22
10,53Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.08.22
10,40Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
10,20Peder Andresen, Voss IL10.01.082Voss, Seriestemne31.08.22
10,09Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081Ski, Klubbstevne 23.08.22
10,03Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
9,90Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.081Jessheim, Norgeslekene07.08.22
9,79Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.083Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----10--------------------
9,72Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
9,71Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.083Fana, KM Hordaland24.09.22
9,60Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.084Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
9,58Sondre Tunes Lund, Ostereidet ungdomsskule29.06.081Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,40Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
9,38Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.083Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
9,29Erlend Hetle, Breimsbygda IL29.12.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
9,28Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
9,19Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
9,12Bjørn Erik Hjelmtveit, Ostereidet ungdomsskule22.04.082Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----20--------------------
9,05Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
9,03Isak Valand, Gjesdal IL10.03.082Ålgård, COOP-Jærcup 708.09.22
9,02Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
9,02Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,90Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,88William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
8,81Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett04.02.085Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
8,78Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081Leikanger, Opningsstemne14.05.22
8,71Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
8,69Tor Håkon Kaspersen, Flora IL081Flornes, Friidrettskarusell20.09.22
-----30--------------------
8,63Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.081Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
8,61Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
8,56Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.089Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
8,51Mathias Sølverud, Botne SK10.03.087Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
8,46Phillip Patkoh-Berge, Moss IL13.01.082Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
8,41Birk Huva Stenseth, Søndre Land IL17.06.0810Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
8,38Mathis Breie Nystuen, FIK Ren-Eng17.11.081Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
8,35August Lundholm, Byåsen IL26.05.082Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
8,30Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.081Stavanger, Veteran kaststevne 907.09.22
8,29Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081Tromsø, Teknisk karusell 215.06.22
-----40--------------------
8,29Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
8,21Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
8,10Linus Kristian Kjølberg, Romerike Friidrett15.08.082Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
8,06Even Tjåland Liverud, Undheim IL05.04.082Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
7,99Viktor Stattin, IK Hind04.04.082Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
7,98Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.082Sande, Treningsstevne03.10.22
7,96Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.082Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
7,93Andreas Orvedal, Ostereidet ungdomsskule04.12.083Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,93Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.0823Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
7,92Kristian Heggtveit Andersen, IK Grane14.06.081Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
-----50--------------------
7,89Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.081Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,75Iver Kvistad, Inderøy IL02.07.083Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
7,73Simon Kaarbø, IK Hind15.04.082Harstad, Seriestevne 207.06.22
7,71Mathias Veland, Ostereidet ungdomsskule084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,68Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.081Asker, Askerlekene 202204.06.22
7,68Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081Kristiansand, Treningsstevne15.09.22
7,60Iver Agjeld, IL Bjarg03.03.083Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
7,59Mathèo Müller Schackt, Asker Sk. Friidrett14.06.082Asker, Askerlekene 202204.06.22
7,57Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.087Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
7,57Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
-----60--------------------
7,54Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.084Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
7,53Marvin Telle, Ostereidet ungdomsskule06.06.085Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,52Conrad Wakefield, Ostereidet ungdomsskule05.08.086Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,46Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.083Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
7,42Emil Thunold-Gausvik, Rosendal TL081Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,41Chris Oseland, Gjesdal IL23.04.084Fana, Framolekene 202229.05.22
7,39Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.081Bergen, Skansemyren kastkarusell 102.04.22
7,34Marius Østerås, Grong IL09.04.082Namsos, Kleppenlekene01.06.22
7,23Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
7,22Ådne Heggertveit Hagesæter, Ostereidet ungdomsskule30.12.087Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----70--------------------
7,21Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,20Stefan Hendrik Jacob Cleophas, Horten Friidrettsklubb11.09.082Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
7,13Jonas Lundsaunet, Verdal Friidrettsklubb14.01.089Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
7,07Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB karusell 213.06.22
6,99Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.083Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
6,99Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.082Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
6,93Alvin Le, Byåsen IL01.06.084Stadsbygd, Stadsbygd Sparebanklekene08.05.22
6,92Johan Adolfsen, Sandnes IL07.02.083Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
6,91Sigurd Mengshoel Gausemel, Nittedal IL21.04.083Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
6,89Jens Hindenes Myklebust, Ostereidet ungdomsskule06.10.088Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----80--------------------
6,88Isak Soltveit Taranger, Rosendal TL082Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,85Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.086Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,85Sander Namdal, Ostereidet ungdomsskule089Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
6,84Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.089Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,84Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.081Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
6,80Theodor Resch Tobiassen, Romerike Friidrett24.09.083Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
6,80Daniel Holmeide, Tingvoll IL01.12.0810Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
6,75Martin Larsen, Egersunds IK05.11.081Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
6,75Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.0810Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,72Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.081Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
-----90--------------------
6,71Sverre Gudmestad Jensen, Haugesund IL13.11.083Haugesund, Mailekene21.05.22
6,69Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Os, OsLekene 202218.09.22
6,68Erik Stenhjem Nygård, Tingvoll IL01.10.0811Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
6,67Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.082Moss, Treningsstevne 104.05.22
6,57Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.082Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
6,52Matheus Mikalsen, IL Bjarg21.04.085Fana, Framolekene 202229.05.22
6,52Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.082Hammerfest, Isbjørnlekene 202228.08.22
6,49Tord Lorentzen Furdal, Rosendal TL083Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,45Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.08M