Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,06(-0,5)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,37(-1,8)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,45(-0,5)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.075-fi Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,63(-0,9)Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,66(-0,9)Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.083-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,71(-0,2)Jesper Angvoll, IK Tjalve16.08.042-h1Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,75(-0,9)Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.084-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,02(-3,2)Noah Ruben, IL i BUL16.04.071 (G-17)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,14(-2,5)Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.085 (G-16)Asker, Askerlekene 202409.06.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,6(+0,4)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV50)Fet, Bedriftstevne05.06.24
9,9(+0,1)Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Fet, Bedriftstevne05.06.24

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,32(+0,7)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.097-h5 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,47(+0,0)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-sf1Sandnes, NM 202427.06.24
10,56(+2,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
10,68(+1,1)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
10,69(+2,0)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.073-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
10,77(+0,4)Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h4Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
10,77(+2,0)Even Pettersen, IK Tjalve12.10.934-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
10,77(+0,3)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h5Sandnes, NM 202427.06.24
10,80(-0,1)Erik Hagen, IL i BUL27.12.952-h6Sandnes, NM 202427.06.24
10,82(-0,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DRoma/ITA, European Athletics Championships10.06.24
10,89(-0,4)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DRoma/ITA, European Athletics Championships10.06.24
-----10--------------------
10,90(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h7Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
10,92(+1,8)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
10,93(+1,4)Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.071-fi-DLillehammer, Veidekkelekene23.06.24
10,94(+0,3)Christian Wright, IL i BUL17.03.065-h5Sandnes, NM 202427.06.24
10,94(+0,9)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
10,97(+0,6)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-h1Sandnes, NM 202427.06.24
10,99(+0,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.055-h3Sandnes, NM 202427.06.24
11,12(-0,1)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-h6Sandnes, NM 202427.06.24
11,13(+1,4)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-fi-CLillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,17(+0,6)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.032Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
-----20--------------------
11,19(+0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056-h1Sandnes, NM 202427.06.24
11,20(-0,8)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,24(+1,6)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.075-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,24(+0,3)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.017-h5Sandnes, NM 202427.06.24
11,26(+0,3)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,27(+0,2)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.017-h7Sandnes, NM 202427.06.24
11,31(+0,6)Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.042-h3Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,31(+0,6)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
11,36(+0,9)Sondre Jahren, IK Tjalve02.02.042Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
11,36(+1,1)Stefan Skrede, IL i BUL10.11.042-fi-AHaugesund, Mailekene 202425.05.24
-----30--------------------
11,37(+0,3)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.065-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,43(+0,6)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.005Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
11,54(+0,2)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h3Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,56(-0,3)William Eidissen, IL i BUL05.01.041-fi Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
11,57(+1,0)Tai Quach Le, IL i BUL13.07.034-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,60(+0,6)Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.047-h3Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,68(+1,3)Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.082-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,68(-1,5)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-15/17)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
11,69(+1,0)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.085-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,70(+1,8)Jesper Angvoll, IK Tjalve16.08.043-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
-----40--------------------
11,77(+1,1)Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.084-h3 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
11,83(-0,6)Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.081-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
12,02(+1,6)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.071-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,08(+1,9)Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.087-fi (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,10(+1,5)Erling Brekke, Bøler IF15.05.077-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
12,11(+1,3)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,13(+0,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,15(+1,3)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,29(+1,6)Simen Furuseth, Bøler IF03.11.073-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,33(+1,5)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
-----50--------------------
12,35(+0,1)Abithan Uthayavas, Bækkelagets SK08.05.081-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,43(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,52(+1,3)Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.075 (G-16/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
12,56(-1,5)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.076 (G-15/17)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
12,61(+1,7)Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.985 (T64)Dubai/UAE, Dubai 2024 World Para Athletics Grand Prix15.02.24
12,64(+0,1)Martin Skaarud, Bækkelagets SK26.03.082-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,64(-0,6)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.075-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
12,72(+1,6)Noah Ruben, IL i BUL16.04.075-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,76(+1,7)Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.961-h1 (MSPara)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,76(+0,9)Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.881 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
-----60--------------------
12,91(+0,9)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,97(+0,6)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
13,00(+0,1)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
13,12(+0,2)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV55)Wien/AUT, LGBTIQ+ EuroGames18.07.24
13,41(+1,4)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.085-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
13,53(+0,8)Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.096-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
14,82(+0,1)Jan August Christensen, Bækkelagets SK10.09.085-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
15,16(+0,2)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
15,54(-0,2)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24
16,80(-0,2)Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24
-----70--------------------
18,46(+0,5)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,46(+0,2)Daniel Thomas Ryan (IRL), IK Tjalve05.06.991Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
11,58(-0,8)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.066-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,9(+1,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
16,3(+1,0)Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
19,9(+1,4)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV80)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,37(+2,5)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-fi Sandnes, NM 202427.06.24
10,65(+2,9)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,91(+3,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,22(+2,3)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.076-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,25(+2,5)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,26(+2,5)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.065-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,30(+2,5)Stefan Skrede, IL i BUL10.11.041-h1Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,56(+2,3)Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.045-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
16,67(+2,4)Egil Andreas Fors, Sportsklubben Vidar12.02.563 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,58(-0,6)Erik Hagen, IL i BUL27.12.951-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,72(-0,7)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,73(-0,5)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,79(-0,6)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,83(-0,7)Christian Wright, IL i BUL17.03.062-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,94(-0,6)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,96(-0,5)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.035-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,00(-0,7)Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,05(-0,7)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,14(-0,7)Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.075-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
-----10--------------------
17,29(-0,7)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.076-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,87(-0,6)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.081-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
18,36(-0,6)Lucas Nande Eggen, IK Tjalve08.07.082-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
18,84(-0,6)Erling Brekke, Bøler IF15.05.073-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
18,87(-0,6)Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.984-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,28(-0,6)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.065-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,94(+0,7)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033-fi-DLa Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint International14.07.24
21,27(+0,7)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.994-fi-DLa Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint International14.07.24
21,65(+0,0)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
21,72(+0,6)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.075-h9Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
21,83(+1,7)Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
21,84(+0,6)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-sf3Sandnes, NM 202428.06.24
21,87(+1,0)Even Pettersen, IK Tjalve12.10.931-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
22,05(+1,0)Christian Wright, IL i BUL17.03.062-h7Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,08(+1,2)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.031-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,12(+1,3)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
-----10--------------------
22,15(+0,4)Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.071-h6Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,18(+1,7)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
22,19(+1,2)Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.042-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,33(+0,9)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,43(-0,4)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
22,44(+1,7)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
22,45(+1,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
22,47(+0,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h3Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
22,58(+1,2)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.015-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,61(+0,2)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.072-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----20--------------------
22,65(+0,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h6Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,66(+0,8)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h5Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,70(+1,4)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
22,71(+1,4)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.061-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
22,92(+0,8)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h5Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,96(+0,8)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.075-h5Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
23,04(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.016-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
23,14(-1,1)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.033-fi-CJupiter/FL/USA, Keiser University Twilight Invitational12.04.24
23,48(+2,0)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
23,69(+1,2)Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.084-fi-B (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
-----30--------------------
23,76(+1,2)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.075-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
23,83(+0,8)Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.081 (G-16)Asker, Askerlekene 202408.06.24
23,85(-1,3)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
24,00(+1,0)Jesper Angvoll, IK Tjalve16.08.047-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
24,01(+1,0)William Eidissen, IL i BUL05.01.041-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
24,13(-0,1)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.084-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
24,18(-0,1)Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.085-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
24,38(+1,4)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
24,53(+1,3)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.073-fi-F (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
24,56(+2,0)Iver Andreassen-Holm, Sportsklubben Vidar03.03.077-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
-----40--------------------
24,86(+1,5)Erling Brekke, Bøler IF15.05.074 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
24,86(+0,2)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
24,91(+1,5)Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.075 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
25,18(+1,7)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.093 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
25,20(+1,4)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.076-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
25,21(+1,6)Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.731 (MV50)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
25,33(+1,0)Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.985-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
25,37(-1,0)Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.085-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,52(-1,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,52(+1,3)Simen Furuseth, Bøler IF03.11.076-fi-F (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
-----50--------------------
25,82(-1,0)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.087-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,83(+1,7)Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.965-h1 (T64)Dubai/UAE, Dubai 2024 World Para Athletics Grand Prix13.02.24
26,19(+0,2)Noah Ruben, IL i BUL16.04.074-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
26,25(+1,9)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
26,81(+1,6)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662 (MV55)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
28,47(-2,2)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.094 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
32,40(-0,8)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.724 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
43,21(-1,7)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,7(+0,0)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV55)Oslo/St, AOBIK friidrett21.05.24
31,4(+0,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/St, AOBIK friidrett21.05.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,52(+2,8)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-fi Sandnes, NM 202429.06.24
21,68(+2,7)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962-h4Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
22,12(+4,6)Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.073-h5 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
22,25(+5,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h7Sandnes, NM 202428.06.24
22,39(+2,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.055-h2Sandnes, NM 202428.06.24
22,65(+4,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.055-h3Sandnes, NM 202428.06.24
22,80(+5,1)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-h6Sandnes, NM 202428.06.24
22,83(+2,5)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.016-h2Sandnes, NM 202428.06.24
24,67(+2,2)Erling Brekke, Bøler IF15.05.076-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,83Andreas Ofstad Kulseng, IK Tjalve19.05.011Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
34,17Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
35,25Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.041-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,39Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051Bærum, Løpsstevne02.05.24
35,40Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.064-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,42Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.032Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
35,48Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
35,52Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,76Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.032-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
36,49Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
-----10--------------------
36,58Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.073Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
36,74Christian Wright, IL i BUL17.03.064-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
39,20Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.098-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
39,57Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.081-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
39,87Lucas Nande Eggen, IK Tjalve08.07.082-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
40,66Erling Brekke, Bøler IF15.05.074-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
42,72Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.985-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
44,31Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.096-fi-F (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,26Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,50Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DRoma/ITA, European Athletics Championships10.06.24
47,67Andreas Ofstad Kulseng, IK Tjalve19.05.012-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
47,74Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.023-fi Sandnes, NM 202428.06.24
47,89Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
48,03Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DRoma/ITA, European Athletics Championships10.06.24
48,58Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.044-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
48,64Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05D (G-19)Kil/SWE, USM-JSM-VSM Mångkamp13.07.24
49,03Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
49,43Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
50,07Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.075-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
-----10--------------------
50,33Simon Hannestad, Kjelsås IL31.12.032-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
50,86Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
51,03Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
51,96Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.067-h3Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
52,47Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
52,56Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.031-h1Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
52,84Iver Andreassen-Holm, Sportsklubben Vidar03.03.071-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
53,23Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.082-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
53,58Adrean Bakke, IK Tjalve18.08.982-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
53,58Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.084-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----20--------------------
53,75Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.037-hGDaytona Beach/FL/USA, Embry-Riddle Running Elements Classic30.03.24
53,80Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.085-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
53,91Markus Nordviken, Bøler IF24.10.074-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
54,00Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
54,23Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
54,42Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.085-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
54,61Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
55,04Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.072-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
55,16Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
56,34Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.084-fi-E (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
-----30--------------------
56,68Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.075-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
57,57Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
57,59Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
1,00,05Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.731 (MV50)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24
1,01,19Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
1,01,60Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV55)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24
1,46,18Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.481 (MV75)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,14,56Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-fi-APliezhausen/GER, Internationales thallos Läufermeeting05.05.24
1,21,95Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.053Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,33,44Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,41,85Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.092 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,67Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
1,49,82Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.028-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,52,76Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,53,10Robin Wathne Nedrehagen, IL i BUL27.02.993-fi-FWatford/GBR, Watford Grand Prix08.06.24
1,54,08Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.055-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,55,25Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.031Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
1,55,51Sebastian van der Veen, IL i BUL06.08.022-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,56,24Johannes Dalland, IL i BUL08.01.035-h3Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
1,56,34Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.972Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
1,56,57Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
-----10--------------------
1,56,98Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.054Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
1,57,75Iver Andreassen-Holm, Sportsklubben Vidar03.03.0710-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
1,59,52Simon Hannestad, Kjelsås IL31.12.031-h1Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
1,59,59Jonas Njerve, Sportsklubben Vidar31.07.973-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,00,91Adrean Bakke, IK Tjalve18.08.985Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
2,00,94Bendik Skaalerud Lillemoen, IK Tjalve03.09.985-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,00,94Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.096-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,01,06Axel Wold Møller, IK Tjalve15.04.084-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,01,84Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.086-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,02,44Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.031Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24
-----20--------------------
2,03,98Sigurd Andreas Leikanger, Sportsklubben Vidar12.11.066-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
2,05,15Haakon Engelsen Berg, Sportsklubben Vidar17.01.926Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
2,05,46Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.077 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,05,89Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
2,06,33Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.072 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
2,06,45Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,08,92Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.0510-h2Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,09,42Trym Gjedebo-Skarpeteig, Bøler IF20.08.084-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
2,11,39Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,13,72Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.072 (G-14/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
-----30--------------------
2,13,78Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.092-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
2,16,63Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.0711-fi-C (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
2,16,72Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.087-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,23,06Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.0810-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
3,29,4Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
3,41,0Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
3,48,6Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
3,55,4Marino Øien, Stovnerkameratene29.04.551 (MV65)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
4,35,4Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.552 (MV65)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,42,99Ger Wijnandus van Graas (NED), Sportsklubben Vidar07.02.551 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,0Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Fet, Bedriftstevne05.06.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,38,59Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.936Fana, Trond Mohn Games22.05.24
3,41,95Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.037-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
3,45,99Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.039-fi-CWatford/GBR, Watford Grand Prix08.06.24
3,45,99Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9910-fi-CWatford/GBR, Watford Grand Prix08.06.24
3,47,48Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,49,25Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.0314-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
3,50,54Mats Hauge, IL i BUL16.07.976-fi-DWatford/GBR, Watford Grand Prix08.06.24
3,51,00Sebastian van der Veen, IL i BUL06.08.025-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,51,80Ulrik Astrup Arnesen, IK Tjalve28.01.977-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,53,33Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.972Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
-----10--------------------
3,53,98Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.0515-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,54,85Trond Einar Moen Pedersli, Sportsklubben Vidar21.02.9412-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,58,02Robin Wathne Nedrehagen, IL i BUL27.02.991-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,58,15Børge Nilsen Berg, IK Tjalve26.08.041-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
3,58,51Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,58,89Eivind Klokkehaug, Sportsklubben Vidar27.07.916-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,59,00Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.883-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
3,59,25Karl Oraug Rygh, IK Tjalve30.08.091-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
3,59,57Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.949-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,00,24Johannes Dalland, IL i BUL08.01.031Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
-----20--------------------
4,01,79Haakon Engelsen Berg, Sportsklubben Vidar17.01.924-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,01,82Axel Wold Møller, IL Koll15.04.087-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,03,90Steinar Bøe, Sportsklubben Vidar20.07.977-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,04,44Jo Eirik Møller, IF Kamp-Vestheim07.12.957Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
4,06,30Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.085-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
4,06,66Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,06,82Henrik Velle, IK Tjalve28.11.915-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,08,80Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.9910Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
4,11,25Jonas Njerve, Sportsklubben Vidar31.07.975-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,14,29Atle Wendel Scheie, IK Tjalve22.08.952-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
-----30--------------------
4,16,26Thomas Kjellberg, Sportsklubben Vidar18.04.8611Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
4,19,90Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,20,86Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.926-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
4,22,41Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DRoma/ITA, European Athletics Championships11.06.24
4,24,02Axel Wollan, Sportsklubben Vidar19.02.939-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
4,25,66Anton Janovskis Heldal, Sportsklubben Vidar20.06.9012Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
4,26,31Frederik Redigh Stickler, IL i BUL05.02.0714-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,26,59Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.052 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
4,26,74Ole Viktor Ravna, Sportsklubben Vidar14.02.9511-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
4,28,87Alexander Gjerulff, Sportsklubben Vidar02.02.0916-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----40--------------------
4,29,47Henning Hellebust, Sportsklubben Vidar31.01.957-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,33,94Truls Skarvøy, Sportsklubben Vidar06.02.9417-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,34,83Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.951Jessheim, UKI-Karusellen 2. løp 202424.05.24
4,40,26Frode Saugestad, Sankthanshaugen Løpeklubb02.04.7417-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
4,40,77Erling Viljugrein Stølen, IK Tjalve16.06.9020-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,43,10 Mats Muluken Flogeland, Sportsklubben Vidar18.02.0214-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
4,52,93Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.711 (MV50)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24
5,24,93Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,43,00Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.672 (MV55)Jessheim, UKI-Karusellen 2. løp 202424.05.24
5,57,63Rune Wilhelmsen, Stovnerkameratene16.07.751 (MV45)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24
-----50--------------------
5,58,75Tone Gravvold, Sportsklubben Vidar19.06.773 (T12)Paris/FRA, Handisport Open Paris 202413.06.24
7,28,70Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.522 (MV70)Jessheim, UKI-Karusellen 2. løp 202424.05.24
7,34,68Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24
7,51,0Marino Øien, Stovnerkameratene29.04.551 (MV65)Oslo/St, AOBIK friidrett21.05.24
9,32,41Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.443 (MV80)Jessheim, UKI-Karusellen 2. løp 202424.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14,26Dina Anjara Herilanto Randrianampiantsoa (MDG), Sportsklubben Vidar25.02.9912-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
5,32,63Ger Wijnandus van Graas (NED), Sportsklubben Vidar07.02.551 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26,59Karl Oraug Rygh, IL Koll30.08.091-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
6,08,56Alexander Gjerulff, Sportsklubben Vidar02.02.093 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
6,19,37Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.093-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
6,28,17Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.096 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12,30Håkon Stavik, IL i BUL30.03.003-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,20,88Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.036-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,21,17Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.039-fi-AKarlstad/SWE, Folksam GP Karlstad04.07.24
8,23,21Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.973-fi-BKarlstad/SWE, Folksam GP Karlstad04.07.24
8,24,21Sebastian van der Veen, IL i BUL06.08.0211-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,24,69Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.8812-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,26,04+Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.01-fi-AStockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24
8,31,93Ulrik Astrup Arnesen, IK Tjalve28.01.972Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,35,56Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,36,48Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.071-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
-----10--------------------
8,38,20Mats Hauge, IL i BUL16.07.973-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,39,71Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.953Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,40,39Hans Christer Holund, Lyn Ski25.02.895Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,42,19Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.006Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,43,14Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.946-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,44,21Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
8,48,53Jørgen Hvatum, IL Heming30.12.0611-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,49,04Matias Brekkå, Sportsklubben Vidar28.10.006Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,52,29Andreas Habtamu Fossan, Sportsklubben Vidar21.10.9913Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,53,98Tore Klungland, Bøler IF09.08.979Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----20--------------------
8,53,99Gjermund Næss, Kjelsås IL30.11.9615Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,54,61Christopher Holberg, IL Heming29.01.0610Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,57,70Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.9918Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,59,03Mathias Møller, Sportsklubben Vidar22.07.9421Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,00,45Jonas Njerve, Sportsklubben Vidar31.07.9711Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,02,44Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
9,03,36Atle Wendel Scheie, IK Tjalve22.08.9513Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,03,36Andreas Aas-Jakobsen, IL Heming10.05.0023Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,04,83Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.9224Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,07,20Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.0129Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
-----30--------------------
9,07,40Anders Jerpstad, Sportsklubben Vidar04.05.952Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
9,07,72Håvard Haukenes, IL i BUL22.04.9012-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,11,06Kristian Bjune Sveen, Sportsklubben Vidar03.09.9131Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,13,06Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.073 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
9,13,30Simon Hannestad, Kjelsås IL31.12.0332Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,13,67Erik Bøe, Sportsklubben Vidar28.02.9633Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,15,34Magnus Sedeniussen, Lyn Ski29.12.0134Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,18,90Trym Gjedebo-Skarpeteig, Bøler IF20.08.081-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
9,22,83Eirik Kamstrup Hovind, Sportsklubben Vidar17.02.903Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
9,23,50Halvor Kleivi, Kjelsås IL31.12.9635Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
-----40--------------------
9,26,39Henrik Holberg, IL Heming02.08.085 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,27,42Frederik Redigh Stickler, IL i BUL05.02.076 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,54,29Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.069 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,58,66Truls Skarvøy, Sportsklubben Vidar06.02.944Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
9,59,84Øyvind Mehus Sjursen, Bøler IF08.03.757-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,00,79Steinar Bøe, Sportsklubben Vidar20.07.975Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
11,08,81 Simen Hagerup Kjeldsen, Sportsklubben Vidar04.03.869Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
11,39,67Joakim Sondre Huseby Marthinsen, Sportsklubben Vidar01.09.9611Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,25,96David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.0131-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
11,31,57Ger Wijnandus van Graas (NED), Sportsklubben Vidar07.02.551 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24

Ikke godkjente resultater
Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28,17Kjetil André Bang Throndsen, Sankthanshaugen Løpeklubb15.05.803-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,36,71Jan Briseid, Sankthanshaugen Løpeklubb19.11.744-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,51,01Pierre Andersson, Sankthanshaugen Løpeklubb01.10.906-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,18,17Torgrim Overland Svensen, Sankthanshaugen Løpeklubb17.03.788-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,24,39Dag Olav Heian-Engdal, Sankthanshaugen Løpeklubb21.02.812-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,36,44Rolf-Arne Halvorsen, Sankthanshaugen Løpeklubb06.07.693-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,43,14Øyvind Kjuus, Sankthanshaugen Løpeklubb31.10.874-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,43,66Lars Martin Steinhovden, Sankthanshaugen Løpeklubb31.10.915-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,44,54Herman Steen Eriksen, Sankthanshaugen Løpeklubb16.07.856-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,47,00Kestutis Janusonis, Sankthanshaugen Løpeklubb01.11.898-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,50,85Andreas Jensen, Sankthanshaugen Løpeklubb01.09.899-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,51,73Trygve Kjensli, Sankthanshaugen Løpeklubb26.01.7210-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,51,93Sven Skuterud, Sankthanshaugen Løpeklubb30.11.7411-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,53,34Marius Bakke, Sankthanshaugen Løpeklubb03.05.7712-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,58,01Baard Henningsen, Sankthanshaugen Løpeklubb15.04.6913-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,04,85André Borka, Sankthanshaugen Løpeklubb15.06.6914-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,12,97Håkon Moslet, Sankthanshaugen Løpeklubb31.03.7315-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,15,69Øystein Gjerstad, Sankthanshaugen Løpeklubb19.08.7617-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,26,02Tom Ragnar Prestegård Staavi, Sankthanshaugen Løpeklubb15.12.7418-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
12,29,84Nicolay Fredrik Dahl Nickelsen, Sankthanshaugen Løpeklubb29.09.711-h1Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24

Mellomtid men fullførte ikke hele distansen
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14,24+Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.03Stockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,23,66Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.9316Oslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
13,29,26Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.034-h2Brussel/BEL, IFAM Outdoor25.05.24
13,47,63Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.033Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
14,09,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.0113-fi-AStockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24
14,09,96Trond Einar Moen Pedersli, Sportsklubben Vidar21.02.941-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,16,23Joakim Skjæggestad Mohn, Sportsklubben Vidar29.10.932-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,42,28Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9917-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
14,49,79Sondre Taugbøl Lomeland, Sportsklubben Vidar06.04.965-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,50,60Henrik Velle, IK Tjalve28.11.916-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,51,61Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.887-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
-----10--------------------
14,54,37Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.9410-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,57,30Jo Eirik Møller, IF Kamp-Vestheim07.12.9511-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,00,32Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.953Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
15,00,46Haakon Engelsen Berg, Sportsklubben Vidar17.01.929-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
15,08,37Steinar Bøe, Sportsklubben Vidar20.07.9713-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,13,29Andreas Habtamu Fossan, Sportsklubben Vidar21.10.9914-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,21,34Rune Solli, Sportsklubben Vidar07.11.9215-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,22,11Håkon Mindrebøe, Oslostudentenes IK Friidrett16.09.971Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,24,17Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.8516-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,29,15Matias Brekkå, Sportsklubben Vidar28.10.002Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
-----20--------------------
15,32,89Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
15,33,50Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.933Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,33,73Mathias Møller, Sportsklubben Vidar22.07.943-h1Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,34,35Tore Klungland, Bøler IF09.08.974Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,36,28Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.004-h1Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,39,14Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.9415-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
15,39,80Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.925Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,41,29Ulrik Moen Ødegård, Sportsklubben Vidar22.05.876Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,45,16Atle Wendel Scheie, IK Tjalve22.08.956Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
15,48,90Ola Matre, Sportsklubben Vidar31.12.897Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
-----30--------------------
16,07,77Knut Jonny Hjertvik, Sportsklubben Vidar25.05.908Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
16,11,78Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.007Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
16,14,01Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.018-h1Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
16,17,76Halvor Myhrvold, Sportsklubben Vidar22.03.9010Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
16,24,18Endre Wigaard, IL i BUL25.01.961Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
16,41,15Bendik Skaalerud Lillemoen, IK Tjalve03.09.9810Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne18.07.24
20,54,8Thomas Holmesland, Høybråten og Stovner IL30.03.884 (MV35)Fevik, Løbestævne05.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,57,89Rolf Steier (USA), Sportsklubben Vidar07.06.8412-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,39,54mxDina Anjara Herilanto Randrianampiantsoa (MDG), Sportsklubben Vidar25.02.991 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
16,26,18Magnus Højen (DEN), Sportsklubben Vidar15.08.9310Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
16,47,55David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.0112Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
19,41,32Ger Wijnandus van Graas (NED), Sportsklubben Vidar07.02.551 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,08,82Sjur Prestsæter, Sportsklubben Vidar25.10.906-fi Sandnes, NM 202427.06.24
30,13,86Trond Einar Moen Pedersli, Sportsklubben Vidar21.02.948-fi Sandnes, NM 202427.06.24
30,50,37Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.0112-fi Sandnes, NM 202427.06.24
31,23,40Fredrik B Schencke, Kamp/Vestheim IF11.05.922Kristiansand, Stadionmila12.05.24
31,25,21Sondre Taugbøl Lomeland, Sportsklubben Vidar06.04.9614-fi Sandnes, NM 202427.06.24
31,37,06Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.8815-fi Sandnes, NM 202427.06.24
31,41,64Haakon Engelsen Berg, Sportsklubben Vidar17.01.922Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
31,49,70Henrik Velle, IK Tjalve28.11.914Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
32,16,54Matias Brekkå, Sportsklubben Vidar28.10.005Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
32,16,77Magnus Warvik, Sportsklubben Vidar29.07.942Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
-----10--------------------
32,20,43Mathias Møller, Sportsklubben Vidar22.07.946Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
32,42,57Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.927Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
32,49,34Atle Wendel Scheie, IK Tjalve22.08.955Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
32,54,77Sven Kilander, Sportsklubben Vidar24.11.776Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
33,15,20Ola Matre, Sportsklubben Vidar31.12.898Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
33,20,22Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.9620-fi Sandnes, NM 202427.06.24
33,24,28Halvor Myhrvold, Sportsklubben Vidar22.03.909Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
33,44,60Martin Kjäll-Ohlsson, Sportsklubben Vidar12.06.7811Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
41,08,88Torkel Engeness, IL Koll14.08.723 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,35,89Rolf Steier (USA), Sportsklubben Vidar07.06.841Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,44(+0,3)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.912-fi La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint International14.07.24
14,30(+0,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DRoma/ITA, European Athletics Championships11.06.24
14,59(-0,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DRoma/ITA, European Athletics Championships11.06.24
14,60(+1,5)Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.054-fi Sandnes, NM 202427.06.24

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,38(-0,2)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.082Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
27,45(-0,2)Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.083Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
31,51(-0,2)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.084Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,75Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-fi Sandnes, NM 202427.06.24

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46,79Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.943Bærum, Tyrvinglekene16.06.24

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,49,57Kåre Sandvik, Bøler IF25.06.541 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DRoma/ITA, European Athletics Championships10.06.24
2,07Sondre Jahren, IK Tjalve02.02.041Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
2,05Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.032-fi Sandnes, NM 202429.06.24
1,99Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DRoma/ITA, European Athletics Championships10.06.24
1,90Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
1,85Nikola Dolina, Sportsklubben Vidar22.06.012Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
1,82Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05D (G-19)Kil/SWE, USM-JSM-VSM Mångkamp13.07.24
1,75Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.035Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
1,71Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,65Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----10--------------------
1,60Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.097 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
1,60Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.881 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
1,55Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.093 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,55Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
1,20Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Fet, Bedriftstevne05.06.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
1,75Kenneth Hoffmann (USA), Sportsklubben Vidar26.06.732Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,75Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992Austin/TX/USA, 96th Clyde Littlefield Texas Relays30.03.24
5,70Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012WestWood/CA/USA, USATF Los Angeles Grand Prix18.05.24
5,10Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DRoma/ITA, European Athletics Championships11.06.24
4,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022Bærum, Maispretten11.05.24
4,80Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.055Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
4,50Sondre Jahren, IK Tjalve02.02.044Bærum, Maispretten11.05.24
4,22Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05D (G-19)Kil/SWE, USM-JSM-VSM Mångkamp14.07.24
3,60Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.0819 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
3,30Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.881 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,01(-1,1)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DRoma/ITA, European Athletics Championships10.06.24
7,94(+0,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021-fi Sandnes, NM 202427.06.24
7,82(-0,1)Ingar Bratseth-Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.9619-kv Roma/ITA, European Athletics Championships07.06.24
7,54(+0,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.96Malmø/SWE, Nordic Championship 202419.05.24
7,20(+1,2)Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.058Johannesburg/RSA, ASA Athletics Grand Prix 327.03.24
6,90(+1,1)Sondre Jahren, IK Tjalve02.02.044Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
6,60(+0,6)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
6,02(+1,4)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
5,81(+1,4)Nikola Dolina, Sportsklubben Vidar22.06.016Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
5,67(+1,8)Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.961Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
-----10--------------------
5,66(-0,3)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-U20)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
5,50(+1,2)Simen Furuseth, Bøler IF03.11.07 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
5,48(+0,4)Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.881 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
5,47(+0,3)Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.085Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
5,32(-1,5)Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.082Bækkelaget, Hopp til Musikk28.04.24
5,01(+1,2)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
5,00(+1,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
4,80(+0,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
4,63(+1,9)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.08 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
4,15(+0,6)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.09-kv (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
-----20--------------------
3,95(+0,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne07.05.24
3,91(+0,2)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.724 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
3,34(+0,0)Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24
2,36(+0,0)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV80)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24
2,15(+1,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,57(+1,3)Daniel Thomas Ryan (IRL), IK Tjalve05.06.991Bærum, Lengdestevne06.06.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63(+2,4)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965Malmø/SWE, Nordic Championship 202419.05.24
6,07(+3,4)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
5,69(+3,4)Simen Furuseth, Bøler IF03.11.075 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
5,52(+3,0)Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.085 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
5,10(+4,3)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.086 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
4,22(+2,1)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.0927-kv (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,57(+1,1)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.07 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
12,81(+0,5)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
11,51(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
10,27(-0,8)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.084 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
8,00(+0,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/St, AOBIK friidrett21.05.24
7,74(+0,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24
7,41(-1,0)Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24
6,40(-0,8)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV80)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24
5,00(+0,0)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, Åpent KM Masters Stovner28.05.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,59(+3,8)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,27Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DRoma/ITA, European Athletics Championships10.06.24
14,28Sondre Jahren, IK Tjalve02.02.041Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
13,96Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DRoma/ITA, European Athletics Championships10.06.24
13,93Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.056-fi Sandnes, NM 202429.06.24
10,47Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.882 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
8,58Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,46Jander Heil (EST), IK Tjalve20.04.974Fana, Trond Mohn Games22.05.24

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,20Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Bærum, Kaststevne07.04.24
52,19Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Oslo/NIH, Diskosstevne05.07.24
50,21Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.982-fi Sandnes, NM 202427.06.24
47,89Sondre Jahren, IK Tjalve02.02.045-fi Sandnes, NM 202427.06.24
47,14Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.965Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
46,92Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
34,69Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Oslo/NIH, Diskosstevne21.07.24
30,82Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.882 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
29,45Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Asker, Askerlekene 202408.06.24

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
76,51Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.907-fi Roma/ITA, European Athletics Championships09.06.24
29,52Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Bærum, Kaststevne07.04.24

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
80,66Kasper Sagen, IL i BUL19.04.991Heusden-Zolder/BEL, Night of Athletics15.06.24
64,04Eric Christopher Becklund, IK Tjalve17.05.053-fi Sandnes, NM 202429.06.24
61,27Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DRoma/ITA, European Athletics Championships11.06.24
57,91Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.014Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
57,41Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.892Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
54,00Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.045Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
53,53Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05D (G-19)Kil/SWE, USM-JSM-VSM Mångkamp14.07.24
48,66Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.881 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
42,91Nikola Dolina, Sportsklubben Vidar22.06.017Bærum, Tyrvinglekene16.06.24

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.882 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8635Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
10,82(-0.4)-7,93(+4,0)-13,96-2,17-47,50-14,30(+0,0)-46,18-4,60-61,27-4,22,41
31.05.022Roma/ITA, European Athletics Championships11.06.24

Total requesttime: 3.5467221736908 seconds