Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,61(-0,6)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,7(+0,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21
9,7(ok)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Fet, OBIK og Veteraner21.09.21
10,7(-1,4)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Fet, OBIK Veteraner07.09.21
11,5(-0,5)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Fet, OBIK Veteraner07.09.21
12,0(-0,5)Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.442 (MV75)Fet, OBIK Veteraner07.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27(+2,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,25(+2,2)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,65(+2,2)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,74(+2,2)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,8Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
9,1Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
13,4John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+0,5)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-sf1Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
10,73(+1,7)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032-fi (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
10,76(+1,3)Edem Agbo, IL i BUL01.12.993Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
10,98(+0,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGötzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21
11,03(+1,6)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.957-h6Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,05(+1,5)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-fi-BJessheim, Norgeslekene08.08.21
11,06(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h5Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,06(+1,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-fi-BJessheim, Norgeslekene08.08.21
11,10(+1,1)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-h4Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
11,16(+1,3)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
-----10--------------------
11,17(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,24(+1,3)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
11,24(+1,1)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h5Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,27(+0,5)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,27(+1,6)Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.008-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
11,29(+1,1)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,30(+1,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.065-h5Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,35(+1,3)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
11,40(+1,5)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,41(+1,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h6 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
-----20--------------------
11,42(+0,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,42(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,42(+1,3)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.977Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
11,56(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.064-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,57(+2,0)Simon Stornes, IL i BUL14.07.042 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,64(+0,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-15/19)Asker, Kretsstevne 3 - løp23.08.21
11,66(+1,5)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.765-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,73(+1,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,81(-2,3)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
11,90(+1,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h3 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
-----30--------------------
11,99(+0,4)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.011-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
12,00(+1,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043-h1Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
12,05(+2,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,26(+2,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,27(+0,7)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.066-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,29(+0,5)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (G-16)Nadderud, Treningsstevne07.06.21
12,35(+1,1)Jørgen Bergh, IL Koll29.12.038-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,36(+2,0)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,43(+0,7)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
12,96(+1,0)Max Skjerpen Huseby, Nydalens SK17.06.067-h1 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
-----40--------------------
13,54(+0,3)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.965 (MS-Para)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
14,13(+0,7)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.986-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
17,36(-0,7)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54(+2,0)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,0(+0,0)Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
15,1(+0,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
15,8(-0,1)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
18,5(+0,5)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
18,6(+0,5)Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.462 (MV75)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,21(+2,4)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-fi-BOslo/St, Groruddalslekene14.08.21
11,32(+2,8)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,36(+2,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,56(+2,8)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,56(+3,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-fi-COslo/St, Groruddalslekene14.08.21
11,65(+2,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.057-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,16(+2,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.21
12,28(+2,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h1Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
12,88(+2,9)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.061 (G-13)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,6Terje Myhre, IL i BUL10.04.621 (MV60)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
16,1Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,55(+0,0)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.952Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
16,74(+0,0)Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
17,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
17,72(-2,4)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,37(+1,9)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
22,11(+1,3)Luca Thompson, IK Tjalve24.11.004-h5Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,25(+1,3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.955-h5Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,33(-0,8)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
22,56(+1,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-sf2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
22,58(+1,9)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
22,60(+1,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.015-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
22,70(+1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,85(-0,7)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
22,88(+0,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h3Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
-----10--------------------
23,07(+0,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
23,09(-0,8)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.006-h1Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
23,11(+0,7)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h2Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
23,14(+1,2)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,19(+0,4)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.972Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
23,21(+1,3)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-h4Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
23,60(+1,0)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h4 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,60(+0,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h2Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
23,71(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,71(-1,3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.936-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
-----20--------------------
23,86(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,88(+0,7)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.766-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
24,04(-0,9)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
24,19(+1,8)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
24,56(+0,5)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.047-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
24,68(+1,3)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051 (G-16)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
25,00(+0,7)Bård Knudsen, IL i BUL07.02.741 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
25,76(-0,9)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.067-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
25,78(+1,5)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (MJ)Arna, Askokarusellen11.08.21
26,14(-0,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
-----30--------------------
26,18(-0,6)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
27,58(+0,9)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.964-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
28,89(+0,6)Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.561 (MV65)Førde, NM Veteran26.06.21
30,14(+0,6)Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Førde, NM Veteran26.06.21
38,80(-0,5)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Førde, NM Veteran26.06.21
40,46(+0,9)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.985-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,13(+1,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,5(+0,3)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, Bedriftsfriidrettsstevne28.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,59(+2,4)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2 (G-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21
23,11(+2,7)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h2 (G-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,4Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21
42,0Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,96Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
35,38Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003-h2Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
40,72Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,18Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
48,18Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
49,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
49,11Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
49,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
49,46Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships10.07.21
50,00Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.018Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
50,66Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships17.07.21
51,75Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h1 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
51,80Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
-----10--------------------
53,08Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.973-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
53,19Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.954-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
54,25Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.21
54,27Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
55,14Bård Knudsen, IL i BUL07.02.741 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
55,86Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
56,35Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
56,95Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
57,21Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
59,91Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
-----20--------------------
1,04,49Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,05,32Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,07,94Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.561 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
1,12,04Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,08Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,79Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,16,07Markus Einan, IL i BUL04.02.972Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,17,68Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002Nesodden, QA 600 m19.08.21
1,18,25Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.014Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,23,04Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.055Nesodden, QA 600 m19.08.21
1,28,98Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,31,81Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,39,11Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.064 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,57Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,46Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.022-fi-AHalluin/FRA, Meeting National à thème d'Halluin01.09.21
1,47,34Markus Einan, IL i BUL04.02.971Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
1,49,05Luca Thompson, IK Tjalve24.11.005-fi-AFana, Trond Mohn Games 202118.09.21
1,51,06Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.006-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
1,52,95Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.017-fi Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
1,53,41Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.055-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
1,54,42Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
1,55,30Martin Mæle, IL i BUL14.03.003Trondheim, Trondheimslekene15.08.21
1,57,22Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,58,58Roderick Duodu, IL i BUL30.03.021-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
-----10--------------------
1,58,82Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.984-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
1,59,70Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.009-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
2,00,75Christian André Falkum Olsen, IL i BUL18.10.016-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
2,01,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,01,53Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.053 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,02,73Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.933Osterøy, HTB karusell 228.06.21
2,02,77Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.064-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.21
2,03,66Henrik Velle, IK Tjalve28.11.916Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
2,03,95Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-U20)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
2,04,09Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.944-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
-----20--------------------
2,04,13Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,04,28Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.055-h2Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2,05,55Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,06,70Kristian Bråthen Børve, Sportsklubben Vidar08.12.065 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,06,79Emil Martin Ahlbäck, IK Tjalve24.02.936-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,07,28Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.045 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,07,32Hauk Are Fjeld, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.947-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,07,60Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,09,39Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.21
2,09,70Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
-----30--------------------
2,10,69Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
2,12,16Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.063-h1 (G-15/17)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
2,12,74Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.047 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,19,31Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
2,19,37Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.671 (MV50)Jessheim, UKI Karusellen 5. løp09.09.21
2,38,1Ole Kristian Sørland, Bækkelagets SK20.12.681 (MV)Bækkelaget, Veteran 3000m04.10.21
2,58,38Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.541 (MV65)Førde, NM Veteran26.06.21
3,04,6Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.611 (MV60)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
3,07,8Arne Olav Sunde, Bækkelagets SK09.06.662 (MV)Bækkelaget, Veteran 3000m04.10.21
3,11,24Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.523 (MV65)Jessheim, UKI Karusellen 5. løp09.09.21
-----40--------------------
3,16,8Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
3,19,0Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Fet, OBIK og Veteraner21.09.21
4,31,4Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
4,35,9Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
4,38,36Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442 (MV75)Jessheim, UKI Karusellen 5. løp09.09.21
5,55,2Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
6,35,3Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Fet, OBIK Veteraner07.09.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,32Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,8Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
4,28,8Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,37,98+Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.938Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
3,46,66Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.994-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,48,39Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h6Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,48,49Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.018-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,51,08Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.036-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
3,57,08Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.9011-h1Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
3,59,24Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.882-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,00,37Martin Mæle, IL i BUL14.03.005-fi-ATrondheim, Mellom- og langdistanse aften18.08.21
4,00,72Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,04,49Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.059-h5Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
-----10--------------------
4,06,36Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.871-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,06,88Filip Meo, IL i BUL19.03.021-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,07,33Henrik Velle, IK Tjalve28.11.912-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,07,84Christian André Falkum Olsen, IL i BUL18.10.017Málaga/ESP, IV Control Aire Libre Málaga23.05.21
4,08,51Endre Wigaard, IL i BUL25.06.963Jessheim, Norgeslekene07.08.21
4,08,62Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,09,52Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,09,64Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.942-h2Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,11,17Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.775-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,12,64Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.046-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
-----20--------------------
4,14,33Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054-h2Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,15,45Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006Jessheim, Norgeslekene07.08.21
4,19,33Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.061-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,21,13Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.9813-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,22,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.047-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,25,67Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.042-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,29,59Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.058-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,30,03Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.065 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,34,89Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.0310-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,35,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
-----30--------------------
4,36,30Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
4,42,17Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.8417Jessheim, Norgeslekene07.08.21
4,47,90Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.066 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,53,02Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21
5,17,90Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611 (MV)Bækkelaget, Veteran 1500m23.09.21
5,57,14Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.982 (MS-Para)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
6,02,43Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.9611-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
6,11,5Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.481 (MV70)Oslo/St, KM 1 Veteraner Oslo/Akershus31.08.21
6,41,6Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21
6,51,0Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21
-----40--------------------

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,42Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.938Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45,52Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.931-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,08,62Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.0114-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,12,02Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9918-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,12,82Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.0519-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,23,84Filip Meo, IL i BUL19.03.0213-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,24,56Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
8,24,71Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.903-h2Trondheim, 3000m i flomlys28.09.21
8,26,42Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.8816-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,29,78Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.924Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
8,33,35Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.931Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
-----10--------------------
8,33,75Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.052Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
8,34,28Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
8,37,24Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
8,37,32Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
8,41,33Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.981-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,41,91Endre Wigaard, IL i BUL25.06.962-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,41,93Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.966-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
8,43,34Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.987-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
8,46,55Emil Martin Ahlbäck, IK Tjalve24.02.938-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
8,47,27Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.909-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
-----20--------------------
8,54,51Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.959-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,58,64Lars Maukon Muren, IL Heming22.02.9314Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
8,59,49Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.9416Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
9,01,60Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0013-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
9,05,15Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.059 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,06,64Henrik Velle, IK Tjalve28.11.9118Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
9,12,29Erlend Berger, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.933-h1 (Mix)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
9,13,27Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.936-h2Arna, Askokarusellen05.07.21
9,15,88Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.985-h1 (Mix)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
9,16,20Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
-----30--------------------
9,17,15Lars Wold Møller, IL Koll30.06.0510 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,18,58Christian Hannestad, IL i BUL02.03.921Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
9,19,97Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.9515-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
9,29,98Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Oslostudentenes IK Friidrett05.02.8710-h1 (Mix)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
10,06,0Arne Olav Sunde, Bækkelagets SK09.06.661 (MV)Bækkelaget, Veteran 3000m04.10.21
10,11,30Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.033Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
10,36,1Ole Kristian Sørland, Bækkelagets SK20.12.682 (MV)Bækkelaget, Veteran 3000m04.10.21
12,50,9Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.481 (MV70)Oslo/St, Bedriftsfriidrettsstevne28.09.21
14,27,5Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, Bedriftsfriidrettsstevne28.09.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,39,23Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.932-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,03,42Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.999-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,13,07Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9311-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,20,24Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.012-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,28,31Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.882Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
14,35,22Fredrik Schwencke, Kamp/Vestheim IF11.05.929-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,35,94Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.005-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
14,36,63Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.923-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,38,67Filip Meo, IL i BUL19.03.024-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,45,91Roderick Duodu, IL i BUL30.03.023Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
-----10--------------------
14,50,02Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.968-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,53,40Andreas Biørnstad Schwencke, Kamp/Vestheim IF28.08.8811-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,59,31Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.9813-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
15,00,94Fredrik Sætran, Oslostudentenes IK Friidrett30.06.939Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
15,03,32Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.915-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,05,94Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.9811-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,06,87Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.011-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,10,77Emil Martin Ahlbäck, IK Tjalve24.02.937-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,11,56Magnus Sirnes Hjellum, Oslostudentenes IK Friidrett03.02.949-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,15,29Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.912-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
-----20--------------------
15,15,96Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9615-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
15,17,14Jørgen Håvåg Korum, Oslostudentenes IK Friidrett13.01.874-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,17,87Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.973Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
15,18,46Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.9015-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,24,86Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.946-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,26,02Halvard Cartfjord Bech, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.9217-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,28,75Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0012Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
15,49,16Harald Ihlebæk, Bækkelagets SK22.05.9611-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,56,67Henrik Velle, IK Tjalve28.11.911Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
16,01,10Ole Viktor Ravna, Oslostudentenes IK Friidrett9514Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
-----30--------------------
16,05,87Gustav Rauø Vasdal, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.918-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
16,17,74Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.937-h1Arna, Askokarusellen09.06.21
16,19,06Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
16,31,58Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Oslostudentenes IK Friidrett05.02.8716Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
17,12,36Bakr Ettayebi, Oslostudentenes IK Friidrett22.04.976-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
17,21,79Jan Schneider, Oslostudentenes IK Friidrett22.01.917-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
19,34,42Bjørn Torjus Hanssen, Adamstuen Løpeklubb30.05.7517-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
22,24,9Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.481 (MV70)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
24,32,9Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,37,28Alan Cherry (GBR), Nydalens SK21.05.917-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,47,93Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.995-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,00,00Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.0011-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,07,12Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.8413-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,30,78Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9311-h1Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
30,43,05Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.921-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
30,50,35Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.882-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
30,52,36Weldu Negash Gebretsadik, IL i BUL12.11.8615-h1Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
30,53,58Magnus Grøttum Erstad, IF Kamp-Vestheim08.09.881Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
30,54,21Filip Meo, IL i BUL19.03.0217-h1Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
31,02,00Magnus Sirnes Hjellum, Oslostudentenes IK Friidrett03.02.944-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
-----10--------------------
31,22,49Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.983Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
31,36,01Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.906-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
31,38,04Andreas Biørnstad Schwencke, Kamp/Vestheim IF28.08.887-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
31,41,29Endre Wigaard, IL i BUL25.06.962Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
31,47,12Ulrik Moen Ødegård, Oslostudentenes IK Friidrett22.05.871Jessheim, Norgeslekene06.08.21
31,47,75Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.985-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
31,50,17Halvard Cartfjord Bech, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.926-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
31,51,13Kristoffer Kipperberg Tollås, IL Koll21.02.854Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
31,52,38Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.904-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
31,52,91Johan-Jørgen Lindgaard-Strømberg, Sportsklubben Vidar09.10.744Jessheim, Norgeslekene06.08.21
-----20--------------------
31,53,52Fredrik Schwencke, IF Kamp-Vestheim11.05.923-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
31,54,68Ola Matre, Oslostudentenes IK Friidrett31.12.895-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
32,04,23Knut Jonny Hjertvik, Oslostudentenes IK Friidrett25.05.901Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
32,14,73Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.946Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
32,48,12Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.917-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
32,57,50Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.956-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
32,59,54Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.008-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
33,11,40Martin Kjäll-Ohlsson, Sportsklubben Vidar12.06.784Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
33,58,12Petter Skrove, Oslostudentenes IK Friidrett04.02.979-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
34,00,22Henrik Velle, IK Tjalve28.11.9116-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
-----30--------------------
34,28,63Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9919Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
34,32,32Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0011-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
34,55,96Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9921Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
43,12,19Bjørn Torjus Hanssen, Adamstuen Løpeklubb30.05.7525Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,21,79Magnus Højen (DEN), Oslostudentenes IK Friidrett15.08.932-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
32,15,99Michael Tesfamichael (ERI), IL i BUL24.09.905Jessheim, Norgeslekene06.08.21

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42(+1,7)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-h2La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint International14.08.21
14,61(-0,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
14,62(+0,0)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35(+3,2)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
14,58(+2,3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951-h1Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,43(+1,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Lambertseter, Koronasprinten07.05.21

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,41,70Felix Christensen, IL i BUL20.04.022 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
2,08Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.032Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGötzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21
1,83Jørgen Bergh, IL Koll29.12.031Greveskogen, Seriestevne19.07.21
1,65Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
1,62Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-16)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21
1,56Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 405.06.21
1,22Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
1,15Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
1,00Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21
-----10--------------------
1,00Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,81Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Chula Vista/CA/USA, Chula Vista High Performance #430.05.21
5,62Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Ski, Ski PV Elite11.08.21
5,01Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21
4,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
4,90Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
4,70Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.955Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
3,80Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Bækkelaget, Stavhopp på Oslos tak 212.06.21
3,10Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.055 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89(+0,8)Ingar Bratseth-Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962Karlsruhe/GER, Karlsruhe springt04.09.21
7,55(+1,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships17.07.21
7,43(+1,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
7,37(+0,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
6,76(+0,5)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
6,57(+2,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
6,09(+0,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
5,71(+1,6)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.066 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
5,68(+1,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
5,51(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap11.09.21
-----10--------------------
5,31(-0,2)Jørgen Bergh, IK Tjalve29.12.038Jessheim, Norgeslekene07.08.21
5,25(-0,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.0511Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,77(+0,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, Bedriftsfriidrettsstevne28.09.21
3,69(+0,5)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV45)Førde, NM Veteran25.06.21
2,50(-0,8)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, KM 1 Veteraner Oslo/Akershus31.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,57(+2,8)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
6,88(+2,3)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
6,59(+2,8)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
5,60(+3,1)Thai Drager, IL i BUL16.07.054 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,51(+1,2)Ingar Bratseth-Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
14,97(+0,5)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
13,67(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045 (G-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
13,18(+2,0)Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.001Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
12,08(+0,8)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
8,07(-0,5)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
7,21(+0,5)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,96Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Helsingborg/SWE, Victor Svanesohn Memorial22.05.21
15,47Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
14,01Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGötzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21
13,88Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.984Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
10,33Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.77P (MV40)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
8,66Michael Cruz, Oslo Politis IL08.01.781 (MV40)Oslo/St, Bedriftsfriidrettsstevne28.09.21
8,54Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Greveskogen, Seriestevne18.07.21
6,56Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Nittedal, Treningsstevne02.08.21
6,08Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,41Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.902Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
49,30Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.985Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
48,16Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.966Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
47,31Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
37,76Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821 (MV35)Førde, NM Veteran26.06.21
31,84Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.77P (MV40)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
29,42Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Nesodden, QA Diskos stevne06.06.21
19,69Michael Cruz, Oslo Politis IL08.01.781 (MV40)Oslo/St, Bedriftsfriidrettsstevne28.09.21
18,65Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Nittedal, Treningsstevne02.08.21
15,33Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
-----10--------------------

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
81,58Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.902-fi Tokyo/JPN, XXXII Olympic Games 202004.08.21
33,66Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.98PHeggedal, Kastmangekamp26.09.21
28,97Bjørn Harald Olstad, Stovnerkameratene16.11.74P (MV45)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
28,94Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Greveskogen, Seriestevne18.07.21
27,39Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.77P (MV40)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
15,65Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
14,90Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV45)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,65Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
61,47Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022 (G-18/19)Bækkelaget, Spydstevne - juniorlandslaget08.05.21
58,20Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012Bækkelaget, Spydstevne - juniorlandslaget08.05.21
57,25Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21
54,85Dag Wergeland, IL i BUL24.05.891Ski, Klubbstevne24.08.21
42,86Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.77P (MV40)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
36,21Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.98PAsker, Kastmangekamp26.09.21
22,73Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21
22,32Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Nittedal, Treningsstevne02.08.21

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,01Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.98PAsker, Kastmangekamp26.09.21
9,41Bjørn Harald Olstad, Stovnerkameratene16.11.74P (MV45)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
8,84Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.77P (MV40)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
4,60Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV45)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7967Markus Rooth, IK Tjalve
11,19(-0,4)-7,25(+2,0)-13,00-1,93-49,46-14,61(-0,5)-47,31-4,90-59,53-4,36,30
22.12.013 (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2834Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve
33,66-12,45-48,51-36,21-12,01
13.11.981Asker, Kastmangekamp26.09.21

Total requesttime: 7.5242359638214 seconds