Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,77Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-sf2Bærum, NM innendørs 202318.02.23
6,85Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
6,86Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.995-fi Bærum, NM innendørs 202318.02.23
6,98Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992-h1Princeton/NJ/USA, Joe Handelman Invitational10.12.22
6,98Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
6,98Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.005-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
6,99Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.026-fi-ABærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,02Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,03Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-fi-BBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,05Even Pettersen, IK Tjalve12.10.933-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----10--------------------
7,06Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.013-h9Bærum, NM innendørs 202318.02.23
7,09Christian Wright, IL i BUL17.03.061-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,12Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.034-h1Bærum, NM innendørs 202318.02.23
7,13Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,13Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,14Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.032-h3Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,15Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.037-fi (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,17Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,18Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,19Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----20--------------------
7,21Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,21Aleksandar Vukicevic, Sportsklubben Vidar12.10.063-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,23Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011-h3Princeton/NJ/USA, Joe Handelman Invitational10.12.22
7,25Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
7,27Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-sf1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,29Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.011Ranheim, Adventstevne27.11.22
7,30Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.066-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,35Zion Ramirez, IL i BUL15.05.071-fi-BBærum, Sprintstevne13.01.23
7,35Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-fi-DBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,36Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.075-fi (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
-----30--------------------
7,42Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-h2 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
7,45Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,48Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,51Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,52John Maina Rønning, IK Tjalve05.06.053-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,54Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,55Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,61Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,66Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
7,70Herman Røe, IL i BUL05.10.074-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----40--------------------
7,72Thai Drager, IL i BUL16.07.052-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,74Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.081-hGBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,77Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-hGBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,85Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.064 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
7,87Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.048-h3 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,91Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h3 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
7,94Noah Ruben, IL i BUL16.04.074-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,04Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
8,05Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-h7 (G-15/16)Bærum, Sprintstevne13.01.23
8,09Simen Furuseth, Bøler IF03.11.076-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
-----50--------------------
8,15Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
8,15Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,16Mikkel Aas, IL i BUL09.03.721 (MV50)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
8,19Morten Gjesdal Bech, IK Tjalve11.03.073-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,21Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,24Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,26Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.083-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,28Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,29Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,31Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.074-h2 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
-----60--------------------
8,32Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.984 (MSPara)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
8,33Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.078-fi (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
8,46Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.962 (MSPara)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,50Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074-h1 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
8,54Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
8,54Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.085-h1 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,55Michael Winnem Fuglesang, IL i BUL19.02.788-h1Bærum, Julestemne26.11.22
8,56Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085-h3 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,56Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.086-h3 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,68Torbjørn Helland Solhaug, IL Koll20.04.763-hIBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----70--------------------
8,77Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,82Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.082-hJBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,86Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,99Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.086-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,25Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.636 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
9,51Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
11,41Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.066-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,58Dmitrij Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.872-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,1Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV55)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
9,4Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV50)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
9,6Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23
10,8Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
11,4Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23
12,2Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441 (MV75)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,50Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,58Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,89Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,54Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi Bærum, NM innendørs 202319.02.23
21,94Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961-h9Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,20Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,30Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002-h3Bærum, NM innendørs 202318.02.23
22,35Christian Wright, IL i BUL17.03.061-h2 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
22,46Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.062-h5 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,47Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h7Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,55Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,57Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h5 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,58Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
-----10--------------------
22,66Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,84Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-h5 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,84Thomas Graftås, IL i BUL10.09.013-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,92Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061-h2 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
22,92Zion Ramirez, IL i BUL15.05.071-h4 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
23,08Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h4 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
23,14Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031-h1Bærum, Julestemne26.11.22
23,22Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
23,51Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.072-h4 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
23,61Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
-----20--------------------
23,86Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.083-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
23,89Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
24,11Thai Drager, IL i BUL16.07.054-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,22Herman Røe, IL i BUL05.10.071-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,59Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,89Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,90Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
24,97Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
25,65Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h4 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
25,74Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.065-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
-----30--------------------
25,79Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,10Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.074-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,11Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.963 (MSPara)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
26,28Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.081-h1 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
26,31Mikkel Aas, IL i BUL09.03.721 (MV50)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
26,40Noah Ruben, IL i BUL16.04.074-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,63Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
26,65Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,77Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.985 (MSPara)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
26,78Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h1 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
-----40--------------------
26,79Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,82Erling Brekke, Bøler IF15.05.072-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
27,17Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073-h1 (G-16)Stange, Bamselekene12.03.23
27,74Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
27,89Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
27,95Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.075-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
28,50Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.084-h2 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
28,91Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
29,12Torbjørn Helland Solhaug, IL Koll20.04.765-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
31,92Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.544 (MV65)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
-----50--------------------
45,08Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,67Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3Bærum, NM innendørs 202318.02.23
49,21Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
50,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h3 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
50,45Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
51,53Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
51,59Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.022Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
52,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
52,88Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
54,50Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-h1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
54,85Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.084-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----10--------------------
55,22Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
55,31Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
59,11Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.084-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
1,10,86Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,34Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.022Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,22,03Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.023Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,22,25Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,28,58Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,29,20Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,31,93Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
1,32,44Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.072 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,37,88Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.081 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,38,06Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,38,49Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
-----10--------------------
1,40,11Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,40,81Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,43,11Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.075 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,44,95Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.076 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,48,03Erling Brekke, Bøler IF15.05.078 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,52,85Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,54,40Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (G-13/14)Bærum, Julestemne26.11.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,37Andreas Vangsnes, Sportsklubben Vidar19.08.002-h4Bærum, NM innendørs 202319.02.23
1,52,67Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h4Bærum, NM innendørs 202319.02.23
1,53,89Luca Thompson, IK Tjalve24.11.001-h2Hvam, Låvefesten03.12.22
1,54,95Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.022-h3Bærum, NM innendørs 202319.02.23
1,58,40Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.051-h2 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,00,88Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.971-h2Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,00,89Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.051-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,02,44Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.051-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,02,98Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,03,33Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.052-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
-----10--------------------
2,03,50Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
2,04,78Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,05,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,06,84Axel Wold Møller, IL Koll15.04.084-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,07,36Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.036-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
2,07,75Adrean Bakke, IK Tjalve18.08.985-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,09,06Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073-h1 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,10,95Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
2,11,90Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.086-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,12,34Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
-----20--------------------
2,12,66Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,14,45Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.074-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
2,16,92Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.083-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,19,41Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2,19,92Erling Brekke, Bøler IF15.05.076 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,32,47Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
2,44,00Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,58,54Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543 (MV65)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
3,37,0Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
3,41,2Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
-----30--------------------
4,04,2Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
4,19,0Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442 (MV75)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
5,19,0Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.552 (MV65)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
6,56,0Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,82Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HTallinn/EST, Indoor Combined Events05.02.23
2,46,95Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
3,14,22Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.087 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,39,66Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.9311Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais15.02.23
3,46,89Andreas Vangsnes, Sportsklubben Vidar19.08.001-h3Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
3,48,00Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h3Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
3,52,01Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h3Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
4,00,15Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.051-h2Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
4,04,30Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h3Bærum, NM innendørs 202318.02.23
4,04,66Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.946-h2Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
4,08,97Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.054 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,14,16Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,14,30Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
-----10--------------------
4,22,53Axel Wold Møller, IL Koll15.04.083 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,23,51Christopher Holberg, IL Heming29.01.065 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,26,86Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.084 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,28,96Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,48,21Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.0710-h1Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,04,40Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.013-h2Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,26,39Rune Solli, Sportsklubben Vidar07.11.923-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,29,72Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.035-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,36,18Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.056-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,46,72Haakon Engelsen Berg, Bøler IF17.01.928-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,50,58Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.9410-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,51,86Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.881 (MV35)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
8,51,94Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.9411-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,55,51Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,27,12Emil Martin Ahlbäck, IK Tjalve24.02.9314-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
-----10--------------------
9,45,18Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.921Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
9,58,24Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.083Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
10,08,51Emil Hagevik Bakke, Oslostudentenes IK Friidrett12.11.984Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
11,06,62Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.064Hvam, Låvefesten03.12.22

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.917-fi Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais15.02.23
8,04Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022Bærum, NM innendørs 202319.02.23

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,03,40Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Bærum, NM innendørs 202318.02.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Karlstad/SWE, Nordenkampen12.02.23
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.031 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
1,70Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,70Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,70Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
1,65Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23
1,57Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
1,55Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,55Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,55Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23
-----10--------------------
1,55Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075 (G-16)Stange, Bamselekene12.03.23
1,50Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
1,45Simen Furuseth, Bøler IF03.11.076 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,35Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.085 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,35Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.631 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
1,35Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.581 (MV65)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
1,35Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.593 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
1,31Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
1,25Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082 (G-14)Hvam, UKI Høydestevne22.12.22
0,90Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,30Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,22Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,20Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.591 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
1,20Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV50)Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23
1,20Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,15Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,15Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,11Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.583 (MV65)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
1,10Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23
-----10--------------------
1,10Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,05Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.084 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
0,95Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
0,90Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV50)Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,00Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Albuquerque/NM/USA, NCAA Indoor Championships10.03.23
5,55Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Princeton/NJ/USA, Joe Handelman Invitational10.12.22
5,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HIstanbul/TYR, European Athletics Indoor Championships04.03.23
4,95Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.031Bærum, Vårspretten12.05.23
4,30Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,70Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,70Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,50Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2,50Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
1,90Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
-----10--------------------

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HTallinn/EST, Indoor Combined Events04.02.23
7,37Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
6,66Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
6,18Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
6,14Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
6,03Thai Drager, IL i BUL16.07.056 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
5,96Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-fi (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
5,74Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
5,51Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
5,42Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
-----10--------------------
5,36Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,90Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
4,85Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
4,82Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
4,75Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.085 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,74Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.086 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
4,67Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,46Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.089 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,43Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.076 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
4,37Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
-----20--------------------
4,34Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
4,22Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
4,03Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.0811 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
3,97Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.0812 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
3,82Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
3,45Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.595 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
2,04Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,29Joachim Skjønhaug, Bækkelagets SK28.05.002Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,91Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.0010Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,89Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.001Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,84Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.078 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,83Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.079 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,79Zion Ramirez, IL i BUL15.05.0710 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,77Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.0411 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,69Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,69Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.0713 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,67Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.0414 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
-----10--------------------
2,60Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.0415 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,59Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.0716 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,55Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,53Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.0617 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,48Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,45Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.0718 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,44Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
2,41Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
2,38Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV55)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
2,36Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
-----20--------------------
2,33Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,29Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.596 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
2,28Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,11Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV50)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
2,10Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
2,09Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543 (MV65)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
2,08Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.584 (MV65)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
1,89Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022Bærum, NM innendørs 202318.02.23
14,63Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965Bærum, NM innendørs 202318.02.23
13,19Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
12,26Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
11,99Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
11,88Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
11,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
10,54Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
8,70Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
8,22Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Reykjavik/ISL, Nordic Masters Open24.02.23
-----10--------------------
5,17Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,89Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.001Ås, KM i hopp u/t06.11.22
8,16Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
7,84Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
7,45Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
6,61Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Fet, Bedriftsfriidrett30.05.23
5,70Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
5,32Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Fet, Treningsstevne11.03.23
4,71Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Ås, KM i hopp u/t06.11.22

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,48Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HTallinn/EST, Indoor Combined Events04.02.23
11,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.032 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,71Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.904Karlstad/SWE, Nordenkampen12.02.23

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6318Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,05-7,60-14,09-2,19-8,05-5,00-2,37,82
31.05.022Istanbul/TYR, European Athletics Indoor Championships05.03.23

Total requesttime: 0.9278290271759 seconds