Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,17(+0,2)Vetle Lier, IL Koll05.02.103-fi Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
8,44(-0,5)Jonas Røstum, IL Koll08.05.103 (G-13/14)Oslo/St, Sommerstevne27.07.23
8,52(+0,2)Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.108-fi Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
8,77(+0,0)Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
8,80(-0,2)Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.103-h4Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
8,91(+1,1)Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.102-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,95(+0,0)Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.104-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,00(-0,3)Arne Landmark, IL Koll11.11.102-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
9,13(-1,1)Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.105-h3Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
9,16(-1,5)Even Bratberg, IL Koll03.09.102-h2Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
-----10--------------------
9,32(+0,0)Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
9,45(+0,0)Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.105Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
9,52(+0,0)Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.107-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,52(-0,3)Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll02.01.103-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
9,57(-0,9)Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.106-h1Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
9,62(+1,2)Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.106-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,89(-1,5)Jonas Holte Vetlesen, IL Koll30.04.104-h2Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
9,96(-1,1)Leander Mauricio Andrade, Lambertseter IF19.07.107-h3Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
10,04(-0,3)Alexander Weider Bore, Sportsklubben Vidar27.12.105-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
10,55(+0,4)Aksel Johannes Sætnan Valio, IL Koll08.04.105-h1Jessheim, Norgeslekene13.08.23
-----20--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16(+2,1)Vetle Lier, IL Koll05.02.102-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,43(+2,2)Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.102Asker, Askerlekene 202311.06.23

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,53(+1,6)Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.101-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,85(+2,5)Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.101-h2Ås, Åpningsstevnet01.05.23
13,21(+2,5)Leander Mauricio Andrade, Lambertseter IF19.07.103-h2Ås, Åpningsstevnet01.05.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,06(+1,9)Vetle Lier, IL Koll05.02.102Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
14,17(+1,3)Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.104Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
14,18(+0,5)Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.101-h2Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
14,18(+0,5)Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.102-h2Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
14,31(+1,9)Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.101-h1Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
15,34(+1,9)Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.103-h1Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
15,39(+1,9)Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.104-h1Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
15,49(+0,5)Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.103-h2Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
15,86(+1,3)Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.108Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
16,07(+0,5)Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.104-h2Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
-----10--------------------
16,20(+0,5)Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.105-h2Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
16,33(+1,3)Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.109Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,44(+0,5)Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.101 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
23,29(+0,5)Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.102 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
24,07(+0,5)Leander Mauricio Andrade, Lambertseter IF19.07.103 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,84(+0,4)Vetle Lier, IL Koll05.02.103-h4Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
27,29(+0,4)Jonas Røstum, IL Koll08.05.104-h4Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
27,76(+1,6)Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.102-fi-DGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
28,31(+0,0)Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
28,44(+0,4)Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.103-h2Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
28,94(+1,3)Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.103-h2Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
29,34(+0,5)Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.106-h3Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
29,72(+0,0)Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.101-h2Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
29,82(+0,0)Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.102-h2Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
31,05(+0,7)Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.101-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
-----10--------------------
31,29(+0,7)Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll02.01.102-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
31,61(-0,4)Einar Fuglesteg Thorheim, IL Heming14.01.106Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
32,17(-0,9)Arne Landmark, IL Koll11.11.105Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
32,26(+0,9)Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.105Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
32,43(+2,0)Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.105-h1Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
32,56(+2,0)Leander Mauricio Andrade, Lambertseter IF19.07.107-h1Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
33,71(+0,9)Alexander Weider Bore, Sportsklubben Vidar27.12.106Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
35,95(-0,1)Aksel Johannes Sætnan Valio, IL Koll08.04.107Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,24(+3,1)Vetle Lier, IL Koll05.02.105-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,45Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.101 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
52,37Leander Mauricio Andrade, Lambertseter IF19.07.102 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,48Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.101Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
1,08,34Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.102Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
1,10,61Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.103Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
1,10,67Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.104Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
1,11,41Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.105Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
1,19,50Aksel Johannes Sætnan Valio, IL Koll08.04.106Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
1,23,25Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.107Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,16Jonas Røstum, IL Koll08.05.102 (G-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
1,39,41Jørgen Smedsrud Engebretsen, IL i BUL01.05.103 (G-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
1,44,42Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.101Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,44,97Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.103-h2Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
1,46,56Even Bratberg, IL Koll03.09.102Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
1,46,99Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.107-h2Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
1,47,10Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
1,48,96Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
1,49,80Hamdan Hadi Handule, IL i BUL01.01.103 (G-11/14)Oslo/St, Sommerstevne27.07.23
1,51,48Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.105-h1Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
-----10--------------------
1,53,18Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.1010Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
1,53,29Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.106Jessheim, Norgeslekene12.08.23
1,57,34Simen Slungaard Bakke, IL Koll26.05.103Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
1,58,26Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll02.01.103Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
1,58,78Arne Landmark, IL Koll11.11.104Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
2,01,32Sondre Sørebø, IL Koll10.11.105Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
2,01,59Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
2,02,83Aksel Johannes Sætnan Valio, IL Koll08.04.106Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
2,04,02Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.1013Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,52Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.102Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
2,35,72Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.101 (G-12/14)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
2,36,26Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.101Oppegård, Oppegårdlekene 202327.08.23
2,36,36Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.104Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
2,40,07Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.104 (G-12/14)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34,66Jonas Røstum, IL Koll08.05.102 (G-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
4,43,47Jørgen Smedsrud Engebretsen, IL i BUL01.05.102Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
5,03,23Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.104 (G-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
5,12,30Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.108-h1Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
5,23,90Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.108Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
5,33,32Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.107 (G-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
5,45,85Arne Landmark, IL Koll11.11.1015-h1Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,88(-1,2)Vetle Lier, IL Koll05.02.105-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
9,98(+0,0)Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
10,40(-0,9)Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
10,56(+0,0)Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
11,33(+0,0)Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
12,12(+0,7)Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.103-h1Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
12,21(+0,7)Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.104-h1Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
12,26(+0,8)Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.105Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
12,49(+0,7)Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll02.01.104-h1Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
12,54(+0,7)Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.105-h1Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
-----10--------------------
12,57(+0,0)Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
13,15(+0,0)Einar Fuglesteg Thorheim, IL Heming14.01.106Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,80(+2,1)Vetle Lier, IL Koll05.02.101Jessheim, Norgeslekene12.08.23

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,76(+1,9)Vetle Lier, IL Koll05.02.101-h2Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
32,19(+1,4)Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.101Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
33,54(-1,7)Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
34,69(+1,1)Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.103Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
35,42(+1,1)Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.104Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
36,63(-1,7)Arne Landmark, IL Koll11.11.104Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
37,22(-0,5)Simen Slungaard Bakke, IL Koll26.05.102-h1Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
37,84(+0,0)Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.104-h3Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
38,89(+0,0)Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.105-h3Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,27(+2,3)Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.103-h1Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,07,00Simen Slungaard Bakke, IL Koll26.05.101Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
6,20,98Arne Landmark, IL Koll11.11.104Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.101Bækkelaget, Nabolagsstevne08.06.23
1,41Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.102Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
1,40Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.102Bækkelaget, Nabolagsstevne08.06.23
1,40Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.101Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,35Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.102 (G-12/13)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
1,35Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.104Jessheim, Norgeslekene13.08.23
1,30Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.103Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
1,30Even Bratberg, IL Koll03.09.101Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
1,25Simen Slungaard Bakke, IL Koll26.05.104Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
1,25Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.105Bækkelaget, Nabolagsstevne08.06.23
-----10--------------------
1,21Arne Landmark, IL Koll11.11.1013Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
1,20Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll02.01.106Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
1,20Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.106Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
1,15Leander Mauricio Andrade, Lambertseter IF19.07.106Bækkelaget, Nabolagsstevne08.06.23
1,15Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
1,10Aksel Johannes Sætnan Valio, IL Koll08.04.1010Jessheim, Norgeslekene13.08.23
1,10Jonas Holte Vetlesen, IL Koll30.04.103Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.103Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
1,97Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.104Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
1,97Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.105Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
1,82Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.106Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
1,80Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.104Jessheim, Norgeslekene13.08.23
1,60Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.103Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,69(+0,0)Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.104Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
4,59(+2,0)Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.104Jessheim, Norgeslekene12.08.23
4,39(+2,0)Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.105Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
4,37(-1,3)Vetle Lier, IL Koll05.02.101Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
4,34(+0,0)Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.105Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
4,32(+0,9)Simen Slungaard Bakke, IL Koll26.05.106Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
4,26(+0,8)Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll02.01.107Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
4,26(+0,3)Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
4,25(-1,5)Even Bratberg, IL Koll03.09.102Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
4,17(-1,1)Arne Landmark, IL Koll11.11.103Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
-----10--------------------
4,05(-0,3)Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.104Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
4,02(-0,6)Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.106Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
3,92(+0,4)Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.102 (G-12/13)Oslo/Bi, Bislett-Lekene25.05.23
3,83(+1,5)Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
3,58(-1,1)Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.1019Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
3,52(+0,4)Nils Nakamura-Pleym, Sportsklubben Vidar15.01.1011Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
3,45(+1,4)Leander Mauricio Andrade, Lambertseter IF19.07.1025Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
3,10(-0,7)Aksel Johannes Sætnan Valio, IL Koll08.04.105Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,66(+1,5)Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.105 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,20(+0,1)Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.101Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
10,10(+0,2)Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
10,09(+0,0)Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.101Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
9,59(+0,0)Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.103Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
9,38(+0,0)Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.104Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
9,24(+0,5)Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.105Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
8,98(+0,0)Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll02.01.108Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
8,55(+0,0)Simen Slungaard Bakke, IL Koll26.05.1013Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
8,48(-1,1)Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.108Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
7,92(-0,3)Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.109Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
-----10--------------------
7,84(+0,0)Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.105Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,11Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.104Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
8,86Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
7,79Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
7,52Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.103Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
7,52Vetle Lier, IL Koll05.02.101Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
7,38Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.103Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
7,17Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.101Asker, Askerlekene 202311.06.23
6,83Arne Landmark, IL Koll11.11.102Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
6,52Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.105Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
6,30Leander Mauricio Andrade, Lambertseter IF19.07.1013Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
-----10--------------------
5,96Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll02.01.103Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
5,90Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.106Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
5,67Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
5,34Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.103Asker, Askerlekene 202311.06.23
5,06Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.107Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
5,01Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.1017Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
4,75Aksel Johannes Sætnan Valio, IL Koll08.04.104Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,35Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.101Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
22,16Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
18,15Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.103Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
16,62Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.104Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
14,75Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.105Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
13,80Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.103Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
12,77Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.104Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,20Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.101Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
13,29Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.102Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,35Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102Oppegård, Oppegårdlekene 202327.08.23
31,28Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK09.02.102Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
26,45Vetle Lier, IL Koll05.02.103Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
24,64Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll02.01.104Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
24,28Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.104Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
23,05Leander Mauricio Andrade, Lambertseter IF19.07.101Lambertseter, Åpent klubbmesterskap24.09.23
21,54Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.103Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
17,89Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.104Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
16,07Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.106Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
15,47Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.1012Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
-----10--------------------
12,66Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.107Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,28Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.108Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
10,73Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.105Bækkelaget, Nabolagsstevne08.06.23
9,45Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.1016Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
8,00Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.106Bækkelaget, Nabolagsstevne08.06.23

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,89Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll02.01.101Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
43,01Even Bratberg, IL Koll03.09.102Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
25,96Arne Landmark, IL Koll11.11.103Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
23,20Aksel Johannes Sætnan Valio, IL Koll08.04.104Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

6 Kamp (Kule-60m-Lengde-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4540Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK
8,69-8,77(+0,0)-4,49(+0,8)-10,90(+0,0)-1,40-1,45,92
06.05.102Bækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
4490Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK
7,32-8,70(+0,0)-4,55(+0,0)-9,98(+0,0)-1,30-1,47,10
08.02.103Bækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
4191Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK
7,79-9,32(+0,0)-4,26(+0,3)-10,56(+0,0)-1,35-1,48,96
09.02.104Bækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
3838Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK
9,14-8,95(-0,1)-3,95(+1,6)-11,33(+0,0)-1,25-2,01,59
14.05.105Bækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
3261Morten Halmøy, Bækkelagets SK
5,67-9,03(-0,1)-3,83(+1,5)-12,57(+0,0)-1,15-1,53,77
13.08.106Bækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
3233Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL
5,61-9,72(+0,0)-3,86(+0,3)-12,15(+0,0)-1,30-1,54,94
25.11.107Bækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,55(+1,1)William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.093-fi Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
8,05(-0,8)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
8,14(-0,8)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
8,37(+1,0)Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.097-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,91(+1,8)Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.096-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,03(+0,2)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.098-h2Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50(+2,0)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091Ås, Åpningsstevnet01.05.23
12,08(-2,1)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.096-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,33(+2,0)William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.091 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
14,22(+0,3)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.095-h2Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,8(+0,4)Adrian Sørlie-Reininger, Bækkelagets SK27.02.092Kragerø, Sommerstevne17.07.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,23(-0,8)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
25,43(-0,8)William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.092Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
25,93(+0,8)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.094-h3Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
27,03(+0,0)Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.091Asker, Askerlekene 202310.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,82(+3,6)William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.094-h4Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
25,87(+2,2)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092-h2Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
29,31(+2,1)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.095-h1Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,96Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.095-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
46,04Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.094-hGGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,43Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,03Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091Jessheim, Norgeslekene12.08.23
1,46,10Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.092-h1Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
1,49,72Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
1,49,90Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093-h1Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,03Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,23,81Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.093Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,27,82Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.096Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,39,07Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.098Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51,56Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.093 (G-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
4,56,19Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.0912Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,53,21Karl Oroug Rygh, IL Koll30.08.091 (G-15)Jessheim, Norgeslekene13.08.23

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,21(+1,3)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
13,68(-1,0)William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.092 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
14,66(+0,0)Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
15,14(+0,0)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
15,35(+0,0)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.098-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
16,21(+0,0)Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.094-h1Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,74(-0,2)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.093 (G-14/16)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
35,53(-0,1)Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.094-h1Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,77Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.096-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
50,71Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.096-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
1,48Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.09MMoss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
1,45Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
1,35Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.098Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.094Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90(-4,1)William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.091Nittedal, Sesongstartstevne 202322.04.23
4,77(+1,3)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
4,60(+0,0)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
4,33(+1,6)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.0926-kv Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
4,22(+1,0)Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.098Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,19(+0,5)William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.095 (G-14/16)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
8,63Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.093Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
8,10Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
7,80Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,34Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.094Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
17,68Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.094Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,88Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.095Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
21,95Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.0925Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23

6 Kamp (Kule-60m-Lengde-80mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4968Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF
7,80-8,14(-0,8)-4,77(+1,3)-12,52(+0,0)-1,45-1,29,98
17.03.092Bækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-80mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4644Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF
7,24-8,26(-1,0)-4,70(+2,0)-13,20(-1,8)-1,48-1,35,25
17.03.092Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23

6 Kamp (Kule-60m-Lengde-80mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4182Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar
8,66-8,05(-0,8)-4,60(+0,0)-15,14(+0,0)-1,45-1,49,72
09.10.094Bækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
3703Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar
8,10-8,97(-0,8)-3,86(+1,1)-14,66(+0,0)-1,48-1,53,69
25.09.095Bækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,80(+1,3)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.083 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro sprintstevne25.09.23

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31(-1,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.086-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,26(+0,4)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-fi-BJessheim, Norgeslekene13.08.23
12,39(+2,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
12,84(+2,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
12,90(+0,8)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083Drammen, Treningsstevne24.08.23
13,09(-0,2)Thomas Tysseland, IL Koll02.06.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
13,20(+2,0)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
13,20(-1,3)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.081Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
13,31(+2,0)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
13,72(+1,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086-h2Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
13,77(-0,2)Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.084Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
-----10--------------------
13,87(-1,6)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.084Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,0(+0,4)Mikkel Fredrik Seim Utstumo, Bækkelagets SK13.05.081Kragerø, Sommerstevne17.07.23
17,9(+0,4)Kasper Sørlie-Reininger, Bækkelagets SK27.02.082Kragerø, Sommerstevne17.07.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,06(+2,5)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,37(+0,2)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.083-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,73(+0,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
24,89(-1,0)Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.081Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
25,82(+0,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
26,38(+0,0)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
26,92(-1,5)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.087-h3Fana, UM 202309.09.23
27,95(+1,6)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.085-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
28,48(+1,8)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
33,45(+0,0)Jan August Christensen, Bækkelagets SK10.09.083Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,09(+3,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.086-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,49Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083-fi-DGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,1Mikkel Fredrik Seim Utstumo, Bækkelagets SK13.05.081Kragerø, Sommerstevne17.07.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,34Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.083 (MS)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
56,33Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.084 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
57,99Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.086-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
58,89Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.082-h1Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,34Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,36,34Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,97Axel Wold Møller, IL Koll15.04.085-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,06,65Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2Fana, UM 202309.09.23
2,07,79Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.082Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
2,11,66Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.086-h2Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,12,75Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,21,06Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
2,21,40Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.086-h1Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55,01Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.0811 (MS)Bærum, Vårslepp04.05.23
3,07,65Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08MMoss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,06,50Axel Wold Møller, IK Tjalve15.04.085-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
4,27,29Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.088-h1 (MS)Jessheim, 1500m Elite08.06.23
4,39,0Henrik Holberg, IL Heming02.08.081Asker, Askerlekene 202310.06.23
5,11,14Gjermund Fluge Ulleberg, IL Try15.12.082 (G-15/17)Jessheim, UKI-karusellen løp nr 308.06.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44,54Axel Wold Møller, IL Koll15.04.083-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
6,00,86Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.081Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
6,03,54Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.084Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
6,07,82Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.086Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
6,19,80August Bruland, IL Koll22.07.088Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
6,21,08Henrik Holberg, IL Heming02.08.0810Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,16(+1,9)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,64(+0,6)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085-fi Fana, UM 202309.09.23
19,82(+0,9)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,44(-0,2)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.082 (G-14/16)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,72Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h3Fana, UM 202308.09.23
44,97Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083Drammen, Treningsstevne24.08.23

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09,19Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083Jessheim, Norgeslekene12.08.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,61Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
1,45Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.086Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
1,45Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0810Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
1,40Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
1,25Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,17Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
3,10Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08MMoss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73(+0,7)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
5,07(+1,3)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08Fana, UM 202309.09.23
4,80(+0,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
4,74(+1,2)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.088Jessheim, Norgeslekene13.08.23
4,73(+1,1)Thomas Tysseland, IL Koll02.06.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
4,70(+0,1)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.089 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
4,54(+0,0)Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
4,43(+1,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0811Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
3,94(+1,4)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.084Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17(+5,5)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.0813Fana, UM 202309.09.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,93(+1,8)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08Fana, UM 202308.09.23
11,03(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.081Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
10,79(+0,3)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083 (G-14/16)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
9,83(+2,0)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.08 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
9,43(-2,9)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,99(+2,2)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082Fana, UM 202308.09.23
9,87(+2,4)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.084 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,13Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
8,38Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
8,07Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
7,79Thomas Tysseland, IL Koll02.06.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
6,55Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,57Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.0813Fana, UM 202308.09.23
24,72Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,67Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
27,61Alexsander Jernberg, Lambertseter IF21.08.081Lambertseter, Åpent klubbmesterskap24.09.23
24,57Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08MMoss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

9 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4121Even Bogen Nørjordet, IL Koll
12,44(-1,5)-5,46(+2,0)-8,85-1,59-15,14(-0,8)-22,74-3,10-24,57-3,07,65
12.05.083Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29(+1,3)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro sprintstevne25.09.23

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,84(+1,2)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.075Ås, Åpningsstevnet01.05.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,77(+1,2)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi-A (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,21(+1,3)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.074-fi Fana, UM 202309.09.23
11,49(+0,9)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072-h3Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,52(+1,4)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.076-fi Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,55(+1,8)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,56(+1,2)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.075-fi-A (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
12,19(-0,1)Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM nasjonalt stevne23.05.23
12,23(+0,0)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-fi (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
12,38(+0,8)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
12,50(-0,3)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
-----10--------------------
12,54(+0,4)Erling Brekke, Bøler IF15.05.077-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
12,57(+1,4)Simen Furuseth, Bøler IF11.03.077-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
12,73(-0,3)Noah Ruben, IL i BUL16.04.076-h1Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
12,99(-0,3)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.075-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
13,29(+1,0)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.077-h4Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
13,30(-1,3)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.072Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
13,45(+0,8)Lucas Mengistu Wassihun, Tøyen Sportsklubb01.01.077-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36(+2,9)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2Jessheim, Norgeslekene13.08.23
11,52(+2,9)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-h2Jessheim, Norgeslekene13.08.23
13,16(+2,5)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.077-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,53(+0,1)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-h4 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,22(+0,2)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,42(+0,2)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,51(+0,2)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.074-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,61(+0,2)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.075-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,93(+0,3)Herman Røe, IL i BUL05.10.071-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
19,15(+0,2)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.074-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
19,22(+0,2)Erling Brekke, Bøler IF15.05.075-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
19,64(+0,3)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,58(+1,3)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23
22,82(+0,9)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h3 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
22,85(-0,5)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.074-sf2 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
22,98(+0,1)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.075-fi Fana, UM 202310.09.23
23,41(+0,1)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.076-fi Fana, UM 202310.09.23
23,42(-0,3)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h2Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
24,19(+0,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.23
25,20(+1,8)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.077-h2Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
25,25(-0,3)Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
25,41(+1,6)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
-----10--------------------
25,58(+2,0)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072 (G-U20)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne22.06.23
25,87(-0,2)Erling Brekke, Bøler IF15.05.073-h1Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
26,55(+1,9)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073Ås, Åpningsstevnet01.05.23
26,57(-1,1)Noah Ruben, IL i BUL16.04.075-h1Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,86(+2,5)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.23
25,22(+3,4)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.073-fi-EGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
25,29(+3,1)Simen Furuseth, Bøler IF11.03.076-fi-FGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
25,54(+3,0)Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.077-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,70Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
37,27Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
37,70Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
39,13Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
41,64Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
42,67Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.076-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,82Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202325.08.23
50,83Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
52,98Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.074Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
54,13Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.072 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
58,54Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.077Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,20Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074 (MS)Bærum, Vårslepp04.05.23
1,34,42Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071Ås, Åpningsstevnet01.05.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,31Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-fi-B (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
2,05,39Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,08,20Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.072-h1Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,09,26Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075-h1Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,09,39Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.072-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
2,12,35Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.078-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
2,13,38Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,17,90Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.076 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
2,36,46Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.073Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,34Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene12.08.23
4,48,86Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.0710-fi-C (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44,23Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
9,35,71Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
10,31,58Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.0710-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,18,55Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.077-h2 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,23(+1,4)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro sprintstevne25.09.23

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,93Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072Fana, UM 202308.09.23

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,20Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
1,65Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0718Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
1,65Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,40(+0,7)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-grp1 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202325.08.23
5,72(+1,2)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
5,18(+0,5)Simen Furuseth, Bøler IF11.03.0721Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
4,60(+1,7)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,40(+1,5)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071Fana, UM 202309.09.23
10,83(+1,2)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.072 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,00Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.071Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
11,73Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Geithus, Kastkarusell21.08.23
10,64Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.075Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
10,26Erling Brekke, Bøler IF15.05.076Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
9,56Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0712Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
8,24Noah Ruben, IL i BUL16.04.073Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,51Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072Fana, UM 202308.09.23
18,58Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
12,76Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,76Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-18/19)Jessheim, Norgeslekene13.08.23

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,15Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Bærum, Kaststevne14.10.23

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,82Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Brandbu, Mohagen Bil cup 423.09.23

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,92Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-18/19)Jessheim, Norgeslekene13.08.23

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,51Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Bærum, Kaststevne14.10.23

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,94Noah Ruben, IL i BUL16.04.073 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
31,04Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0723 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
27,44Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.07PAsker, Kastmangekamp24.09.23
22,06Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.073Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,15Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.07PAsker, Kastmangekamp24.09.23

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3042Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
51,35-10,55-39,04-27,44-18,15
28.05.071Asker, Kastmangekamp24.09.23

Gutter 17

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,38(+0,1)Christian Wright, IL i BUL17.03.061-h1 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,34(+0,7)Christian Wright, IL i BUL17.03.063-h2Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03(+1,5)Christian Wright, IL i BUL17.03.061-fi Fana, UM 202309.09.23
11,07(+1,9)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.065-h5 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,14(+0,9)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.062Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,24(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.064Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
12,02(+1,8)Max Skjerpen Huseby, IK Tjalve17.06.065-fi-E (MS)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
12,41(+0,9)Jonas Grüner-Mørck, IL i BUL20.02.067-h2Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51(+1,5)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064-h4 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,41(+2,4)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,56(+0,0)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h2 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23
16,72(+0,2)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
18,32(+0,3)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,31(+0,0)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063-h1 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,97(+1,6)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h6 (MS)Jessheim, NM 202307.07.23
22,26(-1,1)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
22,68(+1,2)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.066-h1 (MS)Jessheim, NM 202307.07.23
24,32(+0,0)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
24,63(-0,9)Jonas Grüner-Mørck, IL i BUL20.02.062-h1Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
24,93(+1,1)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,05(+2,4)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.064-h2 (MS)Jessheim, NM 202307.07.23
24,04(+2,6)Max Skjerpen Huseby, IK Tjalve17.06.061-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,07Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23
35,27Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
39,24Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,10Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063-h3 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,27Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.062-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
51,26Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.061Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
55,59Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,42Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.061Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,47,37Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.0610 (MS)Bærum, Vårslepp04.05.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,4Christopher Holberg, IL Heming29.01.061Asker, Askerlekene 202310.06.23
4,31,66Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.061Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,05,28Christopher Holberg, IL Heming29.01.061Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
9,10,04Alexander Aronsen Skjeldal, IL Koll28.11.066 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
9,12,64Jørgen Hvatum, Ready30.12.061 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,18,33Jakob Bruun Lorentsen, IL Koll28.02.069 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
10,17,17Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,96(+0,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,75(+0,8)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,95Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062Jessheim, Norgeslekene12.08.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,86Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062Fana, UM 202308.09.23

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,21Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.0614Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,09Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06PHeggedal, Kastmangekamp24.09.23

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,67Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06PAsker, Kastmangekamp24.09.23

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,38Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06PAsker, Kastmangekamp24.09.23

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2462Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll
33,09-13,85-35,09-13,67-14,38
16.10.062Asker, Kastmangekamp24.09.23

Gutter 18/19

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40(+0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,52(+0,7)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h2Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,17(+1,4)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-fi-A (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,21(+1,4)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-fi-A (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,31(-0,6)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.047-h1 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
11,44(+1,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056-h4 (MS)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
11,59(-1,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h2Fana, UM 202308.09.23
11,77(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h1Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
13,10(+0,4)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.056Bækkelaget, Maileker 202306.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,38(+2,1)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,13(+0,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056-h4 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,38(+0,2)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
18,06(+0,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,57(+1,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h3Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
22,72(+0,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Asker, Askerlekene 202310.06.23
22,72(-0,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi Fana, UM 202310.09.23
22,95(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052-h7 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
23,71(-0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.052-h1Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
27,04(+0,0)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,71Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
38,79William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
50,27Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
52,00Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.057-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
52,28Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,86Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,71Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.059 (MS)Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23
1,58,95Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h2Fana, UM 202310.09.23
1,59,14Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.054-h2 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,05,54Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
4,09,10Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.0511-h3 (MS)Jessheim, 1500m Elite08.06.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48,92Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.056 (MS)Moelv, Friidrettens Venner Festival21.05.23
8,57,36Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056Fana, UM 202308.09.23
9,21,54Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.0516Fana, UM 202308.09.23

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,11(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.058 (G-U20)Oslo/Bi, Nordic U20 Match22.07.23
16,58(+0,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,85Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
1,00,45William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,50Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053Fana, UM 202309.09.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,56(+0,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202325.08.23
6,21(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,03(+0,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.051Bækkelaget, Maileker 202306.05.23

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,07Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.045 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,76Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.041Brandbu, Mohagen Bil Cup 107.06.23
19,20Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,22Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.049 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,25Eric Christopher Becklund, IK Tjalve17.05.052 (MS)Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23
56,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
46,60Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.044Fana, UM 202309.09.23
22,53Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.051Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
22,05Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
18,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Bækkelaget, Maileker 202306.05.23

Gutter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+1,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
10,75(+1,6)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-h7 (MS)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
10,76(+0,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting27.05.23
10,81(+1,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships15.07.23
10,87(+0,9)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3 (MS)Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten20.08.23
11,02(+1,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-fi-A (MS)Gøteborg/SWE, Bannister Summer Games16.07.23
11,03(+1,9)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h5 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,11(+1,3)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.036-h2 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
11,13(+2,0)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
11,14(-0,1)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.033-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
-----10--------------------
11,23(-1,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
11,27(+0,5)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h1 (MS)Moelv, Skarpsno Games 107.06.23
11,43(+1,4)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,90(+5,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h1 (MS)Gøteborg/SWE, Bannister Summer Games16.07.23
11,03(+3,4)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.016-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,60(+0,0)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h2 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23
16,82(+0,0)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h1 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,18(+2,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi (G-U23)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23
21,57(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3 (MS)Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten20.08.23
22,16(+1,3)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h2 (MS)Moelv, Skarpsno Games 107.06.23
22,40(+1,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.016-h6 (MS)Jessheim, NM 202307.07.23
22,44(+0,7)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
22,76(-2,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
22,93(-0,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
23,12(-0,9)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,82(+3,5)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
22,85(+2,1)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.017-h3 (MS)Jessheim, NM 202307.07.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,87Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h1 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23
35,33Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h2 (MS)Fana, Trond Mohn Games03.06.23
35,69Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012-h3 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,64Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting27.05.23
47,96Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.025-fi (MS)Jessheim, NM 202308.07.23
48,27Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.013-h2 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
48,27Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Budapest/HUN, World Athletics Championships25.08.23
49,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
49,38Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
50,80Thomas Graftås, IL i BUL10.09.013 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,33Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-fi-B (MS)Pliezhausen/GER, Internationales thallos Läufermeeting14.05.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,67Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Grosseto/ITA, Grifone Meeting27.05.23
1,50,35Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.039 (MS)Szczecin/POL, 6. Memoriał Wiesław Maniak06.09.23
1,53,73Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.028-nat (MS)Oslo/Bi, Wanda Diamond League15.06.23
1,57,82Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.033-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,01,68Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.031 (MS)Trondheim, Byåsenlekene 202317.06.23
2,03,27Tobias Skog, Sportsklubben Vidar01.03.024 (MS)Oslo/Bi, Bislett-Lekene25.05.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,24,44Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.036 (MS)Gøteborg/SWE, Folksam GP18.06.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,43,72Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.011-fi (G-U23)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
3,44,15Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032 (MS)Warszawa/POL, Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 202317.09.23
3,48,59Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.038-h2 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
3,51,36Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016 (MS)Gøteborg/SWE, Bannister Opening01.06.23
4,11,2Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.031 (MS)Steinkjer, Grong Sparebank - Steinkjerlekene27.05.23
4,16,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships16.07.23
4,29,66Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships16.07.23
5,07,99Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,59,70Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.014-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
8,08,16Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.031-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28,97David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.017 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,10,40Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-fi-A (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
14,12,30Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.019-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
14,44,19Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.038-fi (G-U23)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,57,29Njål Aase (SUI), Oslostudentenes IK Friidrett21.11.0116-h2 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23
16,29,86David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.0111 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,10,94Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.012-h2 (MS)Jämsä/FIN, Kestävyysjuoksu- ja kävelykarnevaalit01.07.23
30,54,80Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-fi-A (MS)Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
30,59,04Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.031-h1 (MS)Jessheim, NM 202308.07.23

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,97(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
14,23(+1,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-h2 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
14,40(-1,6)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,20,97Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.031 (MS)Jessheim, Norgeslekene12.08.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
2,03Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships15.07.23
2,02Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
1,30Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031 (MS)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap24.09.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.015 (MS)Szczecin/POL, 6. Memoriał Wiesław Maniak06.09.23
5,35Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
5,10Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships16.07.23
5,00Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,80(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Budapest/HUN, World Athletics Championships25.08.23
7,62(+0,4)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Budapest/HUN, World Athletics Championships25.08.23
7,24(+1,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
6,45(+1,5)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
6,13(+0,0)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,72(+0,0)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
11,61(+0,0)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,31Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships15.07.23
13,74Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting27.05.23
12,06Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,60Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (MS)Spikkestad, Spikkestad Open11.06.23
44,95Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U23)Heggedal, Throwing 1 - Discus16.05.23
39,93Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
66,12Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (MS)Albufeira/POR, Meeting de Albufeira14.05.23
62,11Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.025 (MS)Jessheim, NM 202308.07.23
56,64Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012 (MS)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
53,76Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8608Markus Rooth, IK Tjalve
10,81(+1,3)-7,61(+3,6)-15,31-2,03-49,05-14,43(-1,2)-48,63-5,10-63,71-4,29,66
22.12.011 (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships16.07.23
8590Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
10,76(+0,4)-7,60(+0,5)-13,74-2,15-47,64-14,16(-0,1)-43,01-4,90-61,22-4,19,38
31.05.023 (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting28.05.23
7617Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
11,23(-1,3)-7,24(+1,5)-12,06-2,02-49,28-14,40(-1,6)-39,93-5,00-53,76-5,07,99
11.02.031 (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23

Menn Junior 15-19

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,38(+0,1)Christian Wright, IL i BUL17.03.061-h1 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23
5,40(+0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29(+1,3)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro sprintstevne25.09.23
7,34(+0,7)Christian Wright, IL i BUL17.03.063-h2 (G-17)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23
7,52(+0,7)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h2 (G-18/19)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23
7,80(+1,3)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.083 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro sprintstevne25.09.23

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31(-1,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.086-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
10,84(+1,2)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.075 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31(+2,3)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (MS)Ås, Åpningsstevnet01.05.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,77(+1,2)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi-A (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,03(+1,5)Christian Wright, IL i BUL17.03.061-fi (G-17)Fana, UM 202309.09.23
11,07(+1,9)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.065-h5 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,14(+0,9)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.062 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,17(+1,4)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-fi-A (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,21(+1,4)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-fi-A (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,21(+1,3)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.074-fi (G-16)Fana, UM 202309.09.23
11,24(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.064 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,31(-0,6)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.047-h1 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
11,44(+1,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056-h4 (MS)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
-----10--------------------
11,49(+0,9)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,52(+1,4)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.076-fi (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,55(+1,8)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,56(+1,2)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.075-fi-A (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,59(-1,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h2 (G-18/19)Fana, UM 202308.09.23
11,77(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
12,02(+1,8)Max Skjerpen Huseby, IK Tjalve17.06.065-fi-E (MS)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
12,19(-0,1)Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM nasjonalt stevne23.05.23
12,23(+0,0)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-fi (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
12,26(+0,4)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-fi-B (G-15)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
-----20--------------------
12,38(+0,8)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h5 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
12,39(+2,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
12,41(+0,9)Jonas Grüner-Mørck, IL i BUL20.02.067-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
12,50(-0,3)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072-h1 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
12,54(+0,4)Erling Brekke, Bøler IF15.05.077-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
12,57(+1,4)Simen Furuseth, Bøler IF11.03.077-h6 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
12,73(-0,3)Noah Ruben, IL i BUL16.04.076-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
12,84(+2,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
12,90(+0,8)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083 (G-15)Drammen, Treningsstevne24.08.23
12,99(-0,3)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.075-h1 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
-----30--------------------
13,09(-0,2)Thomas Tysseland, IL Koll02.06.083 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
13,10(+0,4)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.056 (G-18/19)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
13,20(+2,0)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
13,20(-1,3)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.081 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
13,29(+1,0)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.077-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
13,30(-1,3)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.072 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
13,31(+2,0)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
13,45(+0,8)Lucas Mengistu Wassihun, Tøyen Sportsklubb01.01.077-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
13,72(+1,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
13,77(-0,2)Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.084 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
-----40--------------------
13,87(-1,6)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.084 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51(+1,5)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064-h4 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,0(+0,4)Mikkel Fredrik Seim Utstumo, Bækkelagets SK13.05.081 (G-15)Kragerø, Sommerstevne17.07.23
17,9(+0,4)Kasper Sørlie-Reininger, Bækkelagets SK27.02.082 (G-15)Kragerø, Sommerstevne17.07.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36(+2,9)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2 (G-16)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
11,38(+2,1)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,52(+2,9)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-h2 (G-16)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
12,06(+2,5)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
12,41(+2,4)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
13,16(+2,5)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.077-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,53(+0,1)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-h4 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
16,56(+0,0)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h2 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23
16,72(+0,2)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,13(+0,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056-h4 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,22(+0,2)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,38(+0,2)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,42(+0,2)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,51(+0,2)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.074-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,61(+0,2)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.075-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,93(+0,3)Herman Røe, IL i BUL05.10.071-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
-----10--------------------
18,06(+0,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
18,32(+0,3)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
18,37(+0,2)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.083-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
19,15(+0,2)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.074-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
19,22(+0,2)Erling Brekke, Bøler IF15.05.075-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
19,64(+0,3)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,31(+0,0)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063-h1 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,58(+1,3)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23
21,97(+1,6)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h6 (MS)Jessheim, NM 202307.07.23
22,26(-1,1)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
22,57(+1,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
22,68(+1,2)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.066-h1 (MS)Jessheim, NM 202307.07.23
22,72(+0,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202310.06.23
22,72(-0,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-18/19)Fana, UM 202310.09.23
22,82(+0,9)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h3 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
22,85(-0,5)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.074-sf2 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
22,95(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052-h7 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
-----10--------------------
22,98(+0,1)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.075-fi (G-16)Fana, UM 202310.09.23
23,41(+0,1)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.076-fi (G-16)Fana, UM 202310.09.23
23,42(-0,3)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
23,71(-0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.052-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
24,19(+0,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073 (G-16)Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.23
24,32(+0,0)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
24,63(-0,9)Jonas Grüner-Mørck, IL i BUL20.02.062-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
24,73(+0,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
24,89(-1,0)Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.081 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
24,93(+1,1)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
-----20--------------------
25,20(+1,8)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.077-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
25,25(-0,3)Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
25,41(+1,6)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
25,58(+2,0)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072 (G-U20)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne22.06.23
25,82(+0,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085 (G-15)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
25,87(-0,2)Erling Brekke, Bøler IF15.05.073-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
26,38(+0,0)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
26,55(+1,9)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.23
26,57(-1,1)Noah Ruben, IL i BUL16.04.075-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
26,92(-1,5)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.087-h3 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
-----30--------------------
27,04(+0,0)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
27,95(+1,6)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.085-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
28,48(+1,8)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
33,45(+0,0)Jan August Christensen, Bækkelagets SK10.09.083 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,05(+2,4)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.064-h2 (MS)Jessheim, NM 202307.07.23
22,86(+2,5)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074-h2 (G-16)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
24,04(+2,6)Max Skjerpen Huseby, IK Tjalve17.06.061-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
25,09(+3,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.086-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
25,22(+3,4)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.073-fi-E (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
25,29(+3,1)Simen Furuseth, Bøler IF11.03.076-fi-F (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
25,54(+3,0)Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.077-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,07Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23
35,27Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
36,70Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
36,71Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
37,27Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
37,70Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
38,79William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
39,13Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
39,24Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
39,49Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
-----10--------------------
41,64Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
42,67Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.076-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,10Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063-h3 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,1Mikkel Fredrik Seim Utstumo, Bækkelagets SK13.05.081 (G-15)Kragerø, Sommerstevne17.07.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,27Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.062-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
50,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
50,27Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
50,82Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202325.08.23
50,83Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
51,26Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.061 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
52,00Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.057-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
52,28Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
52,98Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.074 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
54,13Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.072 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
-----10--------------------
55,34Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.083 (MS)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
55,59Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
56,33Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.084 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
57,99Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.086-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
58,54Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.077 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
58,89Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.082-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,86Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,28,20Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074 (MS)Bærum, Vårslepp04.05.23
1,28,34Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,34,42Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.23
1,36,34Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,71Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.059 (MS)Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23
1,57,31Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-fi-B (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
1,58,95Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h2 (G-18/19)Fana, UM 202310.09.23
1,59,14Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.054-h2 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
2,01,97Axel Wold Møller, IL Koll15.04.085-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,05,39Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,05,42Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.061 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,06,65Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
2,07,79Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.082 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
2,08,20Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.072-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
-----10--------------------
2,09,26Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,09,39Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.072-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
2,11,66Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.086-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,12,35Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.078-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
2,12,75Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,13,38Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,17,90Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.076 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
2,21,06Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
2,21,40Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.086-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,36,46Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.073 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
-----20--------------------

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,47,37Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.0610 (MS)Bærum, Vårslepp04.05.23
2,55,01Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.0811 (MS)Bærum, Vårslepp04.05.23
3,07,65Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08M (G-15)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,05,54Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
4,06,50Axel Wold Møller, IK Tjalve15.04.085-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
4,09,10Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.0511-h3 (MS)Jessheim, 1500m Elite08.06.23
4,13,34Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene12.08.23
4,22,4Christopher Holberg, IL Heming29.01.061 (G-17)Asker, Askerlekene 202310.06.23
4,27,29Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.088-h1 (MS)Jessheim, 1500m Elite08.06.23
4,31,66Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.061 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
4,39,0Henrik Holberg, IL Heming02.08.081 (G-15)Asker, Askerlekene 202310.06.23
4,48,86Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.0710-fi-C (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
5,11,14Gjermund Fluge Ulleberg, IL Try15.12.082 (G-15/17)Jessheim, UKI-karusellen løp nr 308.06.23
-----10--------------------

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44,54Axel Wold Møller, IL Koll15.04.083-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
6,00,86Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.081 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
6,03,54Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.084 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
6,07,82Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.086 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
6,19,80August Bruland, IL Koll22.07.088 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
6,21,08Henrik Holberg, IL Heming02.08.0810 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44,23Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
8,48,92Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.056 (MS)Moelv, Friidrettens Venner Festival21.05.23
8,57,36Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056 (G-18/19)Fana, UM 202308.09.23
9,05,28Christopher Holberg, IL Heming29.01.061 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
9,10,04Alexander Aronsen Skjeldal, IL Koll28.11.066 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
9,12,64Jørgen Hvatum, Ready30.12.061 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,18,33Jakob Bruun Lorentsen, IL Koll28.02.069 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
9,21,54Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.0516 (G-18/19)Fana, UM 202308.09.23
9,35,71Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
10,17,17Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
-----10--------------------
10,31,58Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.0710-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,18,55Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.077-h2 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23

Ikke godkjente resultater
Ingen kontroll av sko
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,57,03Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084-h2 (MS)Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,16(+1,9)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,64(+0,6)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085-fi (G-15)Fana, UM 202309.09.23
19,82(+0,9)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,96(+0,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,75(+0,8)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,11(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.058 (G-U20)Oslo/Bi, Nordic U20 Match22.07.23
16,58(+0,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,44(-0,2)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.082 (G-14/16)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
29,23(+1,4)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro sprintstevne25.09.23

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,72Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h3 (G-15)Fana, UM 202308.09.23
44,97Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083 (G-15)Drammen, Treningsstevne24.08.23

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,93Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072 (G-16)Fana, UM 202308.09.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,95Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062 (G-17)Jessheim, Norgeslekene12.08.23

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,20Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-16)Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,85Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
1,00,45William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09,19Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083 (G-15)Jessheim, Norgeslekene12.08.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
1,65Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0718 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
1,65Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
1,61Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
1,60Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,50Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,45Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.086 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
1,45Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0810 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
1,40Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084 (G-15)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
1,25Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-18/19)Fana, UM 202309.09.23
3,17Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
3,10Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08M (G-15)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,56(+0,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202325.08.23
6,40(+0,7)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-grp1 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202325.08.23
6,21(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
5,73(+0,7)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
5,72(+1,2)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
5,18(+0,5)Simen Furuseth, Bøler IF11.03.0721 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
5,07(+1,3)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
4,80(+0,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
4,74(+1,2)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.088 (G-15)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
4,73(+1,1)Thomas Tysseland, IL Koll02.06.082 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
-----10--------------------
4,70(+0,1)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.089 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
4,60(+1,7)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
4,54(+0,0)Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
4,43(+1,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0811 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
3,94(+1,4)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.084 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17(+5,5)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.0813 (G-15)Fana, UM 202309.09.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,40(+1,5)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-16)Fana, UM 202309.09.23
12,03(+0,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-18/19)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
11,93(+1,8)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08 (G-15)Fana, UM 202308.09.23
11,03(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.081 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
10,83(+1,2)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.072 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
10,79(+0,3)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083 (G-14/16)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
9,83(+2,0)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.08 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
9,43(-2,9)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,99(+2,2)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-15)Fana, UM 202308.09.23
9,87(+2,4)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.084 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,13Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
8,38Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082 (G-15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
8,07Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
7,79Thomas Tysseland, IL Koll02.06.082 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
6,55Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,86Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062 (G-17)Fana, UM 202308.09.23
12,00Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.071 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
11,73Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-16)Geithus, Kastkarusell21.08.23
10,64Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.075 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
10,26Erling Brekke, Bøler IF15.05.076 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
9,56Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0712 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
8,24Noah Ruben, IL i BUL16.04.073 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,07Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.045 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,57Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.0813 (G-15)Fana, UM 202308.09.23
24,72Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,51Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-16)Fana, UM 202308.09.23
38,21Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.0614 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
18,58Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
12,76Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,76Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.041 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil Cup 107.06.23
36,76Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-18/19)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
19,20Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,22Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.049 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
30,15Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-16)Bærum, Kaststevne14.10.23

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,82Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 423.09.23
33,09Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06P (G-17)Heggedal, Kastmangekamp24.09.23

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,92Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-18/19)Jessheim, Norgeslekene13.08.23

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,51Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-16)Bærum, Kaststevne14.10.23

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,67Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
27,61Alexsander Jernberg, Lambertseter IF21.08.081 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap24.09.23
24,57Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08M (G-15)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,94Noah Ruben, IL i BUL16.04.073 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
31,04Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0723 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
27,44Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.07P (G-16)Asker, Kastmangekamp24.09.23
22,06Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.073 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
13,67Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06P (G-17)Asker, Kastmangekamp24.09.23

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,25Eric Christopher Becklund, IK Tjalve17.05.052 (MS)Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23
56,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
46,60Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.044 (G-18/19)Fana, UM 202309.09.23
22,53Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.051 (G-18/19)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
22,05Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
18,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,15Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.07P (G-16)Asker, Kastmangekamp24.09.23
14,38Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06P (G-17)Asker, Kastmangekamp24.09.23

9 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4121Even Bogen Nørjordet, IL Koll
12,44(-1,5)-5,46(+2,0)-8,85-1,59-15,14(-0,8)-22,74-3,10-24,57-3,07,65
12.05.083 (G-15)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3042Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
51,35-10,55-39,04-27,44-18,15
28.05.071 (G-16)Asker, Kastmangekamp24.09.23
2462Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll
33,09-13,85-35,09-13,67-14,38
16.10.062 (G-17)Asker, Kastmangekamp24.09.23

Menn Junior 15-22

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,38(+0,1)Christian Wright, IL i BUL17.03.061-h1 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23
5,40(+0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29(+1,3)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro sprintstevne25.09.23
7,34(+0,7)Christian Wright, IL i BUL17.03.063-h2 (G-17)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23
7,52(+0,7)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h2 (G-18/19)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23
7,80(+1,3)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.083 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro sprintstevne25.09.23

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31(-1,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.086-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
10,84(+1,2)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.075 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31(+2,3)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (MS)Ås, Åpningsstevnet01.05.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+1,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
10,75(+1,6)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-h7 (MS)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
10,76(+0,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting27.05.23
10,77(+1,2)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi-A (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
10,81(+1,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships15.07.23
10,87(+0,9)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3 (MS)Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten20.08.23
11,02(+1,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-fi-A (MS)Gøteborg/SWE, Bannister Summer Games16.07.23
11,03(+1,9)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h5 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,03(+1,5)Christian Wright, IL i BUL17.03.061-fi (G-17)Fana, UM 202309.09.23
11,07(+1,9)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.065-h5 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
-----10--------------------
11,11(+1,3)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.036-h2 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
11,13(+2,0)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
11,14(-0,1)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.033-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
11,14(+0,9)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.062 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,17(+1,4)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-fi-A (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,21(+1,4)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-fi-A (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,21(+1,3)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.074-fi (G-16)Fana, UM 202309.09.23
11,23(-1,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
11,24(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.064 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,27(+0,5)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h1 (MS)Moelv, Skarpsno Games 107.06.23
-----20--------------------
11,31(-0,6)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.047-h1 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
11,43(+1,4)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,44(+1,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056-h4 (MS)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
11,49(+0,9)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,52(+1,4)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.076-fi (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,55(+1,8)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,56(+1,2)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.075-fi-A (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,59(-1,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h2 (G-18/19)Fana, UM 202308.09.23
11,77(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
12,02(+1,8)Max Skjerpen Huseby, IK Tjalve17.06.065-fi-E (MS)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
-----30--------------------
12,19(-0,1)Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM nasjonalt stevne23.05.23
12,23(+0,0)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-fi (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
12,26(+0,4)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-fi-B (G-15)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
12,38(+0,8)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h5 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
12,39(+2,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
12,41(+0,9)Jonas Grüner-Mørck, IL i BUL20.02.067-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
12,50(-0,3)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072-h1 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
12,54(+0,4)Erling Brekke, Bøler IF15.05.077-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
12,57(+1,4)Simen Furuseth, Bøler IF11.03.077-h6 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
12,73(-0,3)Noah Ruben, IL i BUL16.04.076-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
-----40--------------------
12,84(+2,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
12,90(+0,8)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083 (G-15)Drammen, Treningsstevne24.08.23
12,99(-0,3)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.075-h1 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
13,09(-0,2)Thomas Tysseland, IL Koll02.06.083 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
13,10(+0,4)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.056 (G-18/19)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
13,20(+2,0)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
13,20(-1,3)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.081 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
13,29(+1,0)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.077-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
13,30(-1,3)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.072 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
13,31(+2,0)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
-----50--------------------
13,45(+0,8)Lucas Mengistu Wassihun, Tøyen Sportsklubb01.01.077-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
13,72(+1,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
13,77(-0,2)Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.084 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
13,87(-1,6)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.084 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51(+1,5)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064-h4 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,0(+0,4)Mikkel Fredrik Seim Utstumo, Bækkelagets SK13.05.081 (G-15)Kragerø, Sommerstevne17.07.23
17,9(+0,4)Kasper Sørlie-Reininger, Bækkelagets SK27.02.082 (G-15)Kragerø, Sommerstevne17.07.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,90(+5,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h1 (MS)Gøteborg/SWE, Bannister Summer Games16.07.23
11,03(+3,4)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.016-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
11,36(+2,9)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2 (G-16)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
11,38(+2,1)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,52(+2,9)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-h2 (G-16)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
12,06(+2,5)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
12,41(+2,4)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
13,16(+2,5)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.077-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,53(+0,1)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-h4 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
16,56(+0,0)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h2 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23
16,60(+0,0)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h2 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23
16,72(+0,2)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
16,82(+0,0)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h1 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23
17,13(+0,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056-h4 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,22(+0,2)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,38(+0,2)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,42(+0,2)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,51(+0,2)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.074-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
-----10--------------------
17,61(+0,2)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.075-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,93(+0,3)Herman Røe, IL i BUL05.10.071-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
18,06(+0,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
18,32(+0,3)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
18,37(+0,2)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.083-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
19,15(+0,2)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.074-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
19,22(+0,2)Erling Brekke, Bøler IF15.05.075-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
19,64(+0,3)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,31(+0,0)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063-h1 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,18(+2,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi (G-U23)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23
21,57(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3 (MS)Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten20.08.23
21,58(+1,3)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23
21,97(+1,6)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h6 (MS)Jessheim, NM 202307.07.23
22,16(+1,3)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h2 (MS)Moelv, Skarpsno Games 107.06.23
22,26(-1,1)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
22,40(+1,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.016-h6 (MS)Jessheim, NM 202307.07.23
22,44(+0,7)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
22,57(+1,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
22,68(+1,2)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.066-h1 (MS)Jessheim, NM 202307.07.23
-----10--------------------
22,72(+0,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202310.06.23
22,72(-0,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-18/19)Fana, UM 202310.09.23
22,76(-2,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
22,82(+0,9)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h3 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
22,85(-0,5)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.074-sf2 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
22,93(-0,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
22,95(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052-h7 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
22,98(+0,1)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.075-fi (G-16)Fana, UM 202310.09.23
23,12(-0,9)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23
23,41(+0,1)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.076-fi (G-16)Fana, UM 202310.09.23
-----20--------------------
23,42(-0,3)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
23,71(-0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.052-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
24,19(+0,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073 (G-16)Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.23
24,32(+0,0)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
24,63(-0,9)Jonas Grüner-Mørck, IL i BUL20.02.062-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
24,73(+0,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
24,89(-1,0)Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.081 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
24,93(+1,1)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
25,20(+1,8)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.077-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
25,25(-0,3)Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
-----30--------------------
25,41(+1,6)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
25,58(+2,0)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072 (G-U20)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne22.06.23
25,82(+0,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085 (G-15)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
25,87(-0,2)Erling Brekke, Bøler IF15.05.073-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
26,38(+0,0)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
26,55(+1,9)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.23
26,57(-1,1)Noah Ruben, IL i BUL16.04.075-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
26,92(-1,5)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.087-h3 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
27,04(+0,0)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
27,95(+1,6)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.085-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
-----40--------------------
28,48(+1,8)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
33,45(+0,0)Jan August Christensen, Bækkelagets SK10.09.083 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,05(+2,4)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.064-h2 (MS)Jessheim, NM 202307.07.23
22,82(+3,5)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
22,85(+2,1)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.017-h3 (MS)Jessheim, NM 202307.07.23
22,86(+2,5)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074-h2 (G-16)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
24,04(+2,6)Max Skjerpen Huseby, IK Tjalve17.06.061-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
25,09(+3,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.086-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
25,22(+3,4)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.073-fi-E (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
25,29(+3,1)Simen Furuseth, Bøler IF11.03.076-fi-F (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
25,54(+3,0)Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.077-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,87Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h1 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23
35,07Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23
35,27Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
35,33Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h2 (MS)Fana, Trond Mohn Games03.06.23
35,69Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012-h3 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23
36,70Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
36,71Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
37,27Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
37,70Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
38,79William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
-----10--------------------
39,13Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
39,24Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
39,49Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
41,64Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
42,67Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.076-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,10Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063-h3 (MS)Moelv, Klubbstevne 111.05.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,1Mikkel Fredrik Seim Utstumo, Bækkelagets SK13.05.081 (G-15)Kragerø, Sommerstevne17.07.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,64Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting27.05.23
47,96Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.025-fi (MS)Jessheim, NM 202308.07.23
48,27Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.013-h2 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
48,27Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Budapest/HUN, World Athletics Championships25.08.23
49,27Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.062-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
49,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
49,38Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
50,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
50,27Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
50,80Thomas Graftås, IL i BUL10.09.013 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
-----10--------------------
50,82Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202325.08.23
50,83Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
51,26Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.061 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
52,00Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.057-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
52,28Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
52,98Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.074 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
54,13Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.072 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
55,34Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.083 (MS)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
55,59Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
56,33Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.084 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
-----20--------------------
57,99Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.086-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
58,54Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.077 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
58,89Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.082-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,33Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-fi-B (MS)Pliezhausen/GER, Internationales thallos Läufermeeting14.05.23
1,23,86Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,28,20Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074 (MS)Bærum, Vårslepp04.05.23
1,28,34Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,34,42Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.23
1,36,34Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,67Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Grosseto/ITA, Grifone Meeting27.05.23
1,50,35Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.039 (MS)Szczecin/POL, 6. Memoriał Wiesław Maniak06.09.23
1,53,73Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.028-nat (MS)Oslo/Bi, Wanda Diamond League15.06.23
1,54,71Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.059 (MS)Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23
1,57,31Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-fi-B (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
1,57,82Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.033-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
1,58,95Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h2 (G-18/19)Fana, UM 202310.09.23
1,59,14Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.054-h2 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
2,01,68Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.031 (MS)Trondheim, Byåsenlekene 202317.06.23
2,01,97Axel Wold Møller, IL Koll15.04.085-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
-----10--------------------
2,03,27Tobias Skog, Sportsklubben Vidar01.03.024 (MS)Oslo/Bi, Bislett-Lekene25.05.23
2,05,39Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,05,42Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.061 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,06,65Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
2,07,79Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.082 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
2,08,20Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.072-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,09,26Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,09,39Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.072-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
2,11,66Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.086-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,12,35Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.078-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
-----20--------------------
2,12,75Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,13,38Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,17,90Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.076 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
2,21,06Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
2,21,40Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.086-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,36,46Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.073 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,24,44Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.036 (MS)Gøteborg/SWE, Folksam GP18.06.23
2,47,37Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.0610 (MS)Bærum, Vårslepp04.05.23
2,55,01Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.0811 (MS)Bærum, Vårslepp04.05.23
3,07,65Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08M (G-15)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,43,72Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.011-fi (G-U23)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
3,44,15Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032 (MS)Warszawa/POL, Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 202317.09.23
3,48,59Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.038-h2 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
3,51,36Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016 (MS)Gøteborg/SWE, Bannister Opening01.06.23
4,05,54Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
4,06,50Axel Wold Møller, IK Tjalve15.04.085-h1 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
4,09,10Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.0511-h3 (MS)Jessheim, 1500m Elite08.06.23
4,11,2Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.031 (MS)Steinkjer, Grong Sparebank - Steinkjerlekene27.05.23
4,13,34Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene12.08.23
4,16,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships16.07.23
-----10--------------------
4,22,4Christopher Holberg, IL Heming29.01.061 (G-17)Asker, Askerlekene 202310.06.23
4,27,29Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.088-h1 (MS)Jessheim, 1500m Elite08.06.23
4,29,66Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships16.07.23
4,31,66Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.061 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
4,39,0Henrik Holberg, IL Heming02.08.081 (G-15)Asker, Askerlekene 202310.06.23
4,48,86Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.0710-fi-C (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
5,07,99Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
5,11,14Gjermund Fluge Ulleberg, IL Try15.12.082 (G-15/17)Jessheim, UKI-karusellen løp nr 308.06.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44,54Axel Wold Møller, IL Koll15.04.083-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
6,00,86Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.081 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
6,03,54Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.084 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
6,07,82Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.086 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
6,19,80August Bruland, IL Koll22.07.088 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
6,21,08Henrik Holberg, IL Heming02.08.0810 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,59,70Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.014-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
8,08,16Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.031-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
8,44,23Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
8,48,92Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.056 (MS)Moelv, Friidrettens Venner Festival21.05.23
8,57,36Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056 (G-18/19)Fana, UM 202308.09.23
9,05,28Christopher Holberg, IL Heming29.01.061 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
9,10,04Alexander Aronsen Skjeldal, IL Koll28.11.066 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
9,12,64Jørgen Hvatum, Ready30.12.061 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,18,33Jakob Bruun Lorentsen, IL Koll28.02.069 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
9,21,54Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.0516 (G-18/19)Fana, UM 202308.09.23
-----10--------------------
9,35,71Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
10,17,17Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
10,31,58Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.0710-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28,97David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.017 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,10,40Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-fi-A (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
14,12,30Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.019-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
14,44,19Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.038-fi (G-U23)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23
15,18,55Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.077-h2 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,57,29Njål Aase (SUI), Oslostudentenes IK Friidrett21.11.0116-h2 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23
16,29,86David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.0111 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23

Ikke godkjente resultater
Ingen kontroll av sko
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,57,03Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084-h2 (MS)Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,10,94Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.012-h2 (MS)Jämsä/FIN, Kestävyysjuoksu- ja kävelykarnevaalit01.07.23
30,54,80Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-fi-A (MS)Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
30,59,04Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.031-h1 (MS)Jessheim, NM 202308.07.23

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,16(+1,9)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,64(+0,6)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085-fi (G-15)Fana, UM 202309.09.23
19,82(+0,9)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,96(+0,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,75(+0,8)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,11(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.058 (G-U20)Oslo/Bi, Nordic U20 Match22.07.23
16,58(+0,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,97(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
14,23(+1,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-h2 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
14,40(-1,6)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,44(-0,2)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.082 (G-14/16)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
29,23(+1,4)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro sprintstevne25.09.23

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,72Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h3 (G-15)Fana, UM 202308.09.23
44,97Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083 (G-15)Drammen, Treningsstevne24.08.23

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,93Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072 (G-16)Fana, UM 202308.09.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,95Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062 (G-17)Jessheim, Norgeslekene12.08.23

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,20Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-16)Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,85Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
1,00,45William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09,19Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083 (G-15)Jessheim, Norgeslekene12.08.23

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,20,97Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.031 (MS)Jessheim, Norgeslekene12.08.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
2,03Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships15.07.23
2,02Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
1,70Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
1,65Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0718 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
1,65Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
1,61Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
1,60Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,50Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,45Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.086 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
-----10--------------------
1,45Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0810 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
1,40Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084 (G-15)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
1,30Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031 (MS)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap24.09.23
1,25Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.015 (MS)Szczecin/POL, 6. Memoriał Wiesław Maniak06.09.23
5,35Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
5,10Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships16.07.23
5,00Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
4,51Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-18/19)Fana, UM 202309.09.23
3,17Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
3,10Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08M (G-15)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,80(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Budapest/HUN, World Athletics Championships25.08.23
7,62(+0,4)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Budapest/HUN, World Athletics Championships25.08.23
7,24(+1,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
6,56(+0,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202325.08.23
6,45(+1,5)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
6,40(+0,7)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-grp1 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202325.08.23
6,21(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
6,13(+0,0)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
5,73(+0,7)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
5,72(+1,2)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
-----10--------------------
5,18(+0,5)Simen Furuseth, Bøler IF11.03.0721 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
5,07(+1,3)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
4,80(+0,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
4,74(+1,2)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.088 (G-15)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
4,73(+1,1)Thomas Tysseland, IL Koll02.06.082 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
4,70(+0,1)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.089 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
4,60(+1,7)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
4,54(+0,0)Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
4,43(+1,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0811 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
3,94(+1,4)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.084 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
-----20--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17(+5,5)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.0813 (G-15)Fana, UM 202309.09.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,40(+1,5)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-16)Fana, UM 202309.09.23
12,03(+0,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-18/19)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
11,93(+1,8)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08 (G-15)Fana, UM 202308.09.23
11,72(+0,0)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
11,61(+0,0)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
11,03(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.081 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
10,83(+1,2)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.072 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
10,79(+0,3)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083 (G-14/16)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
9,83(+2,0)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.08 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
9,43(-2,9)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,99(+2,2)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-15)Fana, UM 202308.09.23
9,87(+2,4)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.084 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,13Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
8,38Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082 (G-15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
8,07Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
7,79Thomas Tysseland, IL Koll02.06.082 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
6,55Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,86Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062 (G-17)Fana, UM 202308.09.23
12,00Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.071 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
11,73Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-16)Geithus, Kastkarusell21.08.23
10,64Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.075 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
10,26Erling Brekke, Bøler IF15.05.076 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
9,56Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0712 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
8,24Noah Ruben, IL i BUL16.04.073 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,07Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.045 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,31Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships15.07.23
13,74Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting27.05.23
12,06Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,57Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.0813 (G-15)Fana, UM 202308.09.23
24,72Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,51Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-16)Fana, UM 202308.09.23
38,21Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.0614 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
18,58Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
12,76Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,76Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.041 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil Cup 107.06.23
36,76Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-18/19)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
19,20Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,60Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (MS)Spikkestad, Spikkestad Open11.06.23
45,22Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.049 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
44,95Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U23)Heggedal, Throwing 1 - Discus16.05.23
39,93Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
30,15Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-16)Bærum, Kaststevne14.10.23

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,82Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 423.09.23
33,09Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06P (G-17)Heggedal, Kastmangekamp24.09.23

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,92Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-18/19)Jessheim, Norgeslekene13.08.23

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,51Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-16)Bærum, Kaststevne14.10.23

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,67Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
27,61Alexsander Jernberg, Lambertseter IF21.08.081 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap24.09.23
24,57Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08M (G-15)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,94Noah Ruben, IL i BUL16.04.073 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
31,04Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0723 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
27,44Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.07P (G-16)Asker, Kastmangekamp24.09.23
22,06Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.073 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
13,67Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06P (G-17)Asker, Kastmangekamp24.09.23

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
66,12Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (MS)Albufeira/POR, Meeting de Albufeira14.05.23
64,25Eric Christopher Becklund, IK Tjalve17.05.052 (MS)Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23
62,11Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.025 (MS)Jessheim, NM 202308.07.23
56,64Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012 (MS)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
56,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
53,76Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
46,60Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.044 (G-18/19)Fana, UM 202309.09.23
22,53Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.051 (G-18/19)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
22,05Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
18,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
-----10--------------------

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,15Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.07P (G-16)Asker, Kastmangekamp24.09.23
14,38Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06P (G-17)Asker, Kastmangekamp24.09.23

9 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4121Even Bogen Nørjordet, IL Koll
12,44(-1,5)-5,46(+2,0)-8,85-1,59-15,14(-0,8)-22,74-3,10-24,57-3,07,65
12.05.083 (G-15)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8608Markus Rooth, IK Tjalve
10,81(+1,3)-7,61(+3,6)-15,31-2,03-49,05-14,43(-1,2)-48,63-5,10-63,71-4,29,66
22.12.011 (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships16.07.23
8590Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
10,76(+0,4)-7,60(+0,5)-13,74-2,15-47,64-14,16(-0,1)-43,01-4,90-61,22-4,19,38
31.05.023 (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting28.05.23
7617Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
11,23(-1,3)-7,24(+1,5)-12,06-2,02-49,28-14,40(-1,6)-39,93-5,00-53,76-5,07,99
11.02.031 (MS)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3042Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
51,35-10,55-39,04-27,44-18,15
28.05.071 (G-16)Asker, Kastmangekamp24.09.23
2462Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll
33,09-13,85-35,09-13,67-14,38
16.10.062 (G-17)Asker, Kastmangekamp24.09.23

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,81(+0,2)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h3Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten19.08.23
7,04(+0,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten19.08.23
7,29(+1,3)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071Nesodden, PLUGGEN elektro sprintstevne25.09.23
7,34(+0,7)Christian Wright, IL i BUL17.03.063-h2 (G-17)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23
7,52(+0,7)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h2 (G-18/19)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23
7,80(+1,3)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.083Nesodden, PLUGGEN elektro sprintstevne25.09.23
7,94(-0,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h2Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten19.08.23
8,00(-3,0)Stian Grastveit, IL Heming30.06.952Egersund, Åpningsstevne06.05.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,0(+0,2)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV55)Fet, Oslo og Akershus Veteran og bedrift04.10.23
9,4(+0,6)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, Oslo og Akershus Veteran og bedrift05.09.23
11,0(+1,5)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442 (MV75)Oslo/St, Oslo og Akershus Veteran og bedrift05.09.23

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,4Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Fet, Bedriftsfriidrett27.06.23
12,9John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Fet, Bedriftsfriidrett27.06.23

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31(-1,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.086-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
10,84(+1,2)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.075 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31(+2,3)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Ås, Åpningsstevnet01.05.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,38(+1,8)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-fi Jessheim, NM 202306.07.23
10,55(-0,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961-fi-AOslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
10,60(+1,2)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991-sf2Jessheim, NM 202306.07.23
10,69(+1,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2Jessheim, NM 202306.07.23
10,75(+1,6)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-h7Jessheim, Norgeslekene13.08.23
10,76(+0,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGötzis/AUT, Hypomeeting27.05.23
10,77(+1,2)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi-A (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
10,77(+1,6)Even Pettersen, IK Tjalve12.10.936-h7Jessheim, Norgeslekene13.08.23
10,81(+1,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships15.07.23
10,87(+0,9)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten20.08.23
-----10--------------------
10,99(+0,4)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h2Asker, Askerlekene 202309.06.23
11,02(+1,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-fi-AGøteborg/SWE, Bannister Summer Games16.07.23
11,03(+1,9)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h5Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,03(+1,5)Christian Wright, IL i BUL17.03.061-fi (G-17)Fana, UM 202309.09.23
11,07(+0,4)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.004-fi Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
11,07(+1,9)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.065-h5Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,11(+1,3)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.036-h2Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
11,13(+1,4)Erik Hagen, IL i BUL27.12.952-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,13(+2,0)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
11,14(-0,1)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.033-h4Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
-----20--------------------
11,14(+0,9)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.062 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,17(+1,4)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-fi-A (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,21(+1,4)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-fi-A (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,21(+1,3)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.074-fi (G-16)Fana, UM 202309.09.23
11,23(-1,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03DMoss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
11,24(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.064 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,27(+0,5)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h1Moelv, Skarpsno Games 107.06.23
11,31(-0,6)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.047-h1Jessheim, NM 202306.07.23
11,43(+1,4)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,44(+1,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056-h4Jessheim, Norgeslekene13.08.23
-----30--------------------
11,49(+0,9)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,51(+0,9)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.006-h3Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,52(+1,4)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.076-fi (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
11,55(+1,8)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,56(+1,2)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.075-fi-A (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,59(-1,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h2 (G-18/19)Fana, UM 202308.09.23
11,77(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
12,02(+1,8)Max Skjerpen Huseby, IK Tjalve17.06.065-fi-EJessheim, Norgeslekene13.08.23
12,11(+1,0)Dmitrii Kuzkin, IL i BUL10.10.876-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
12,19(-0,1)Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h1Oslo/Bi, KFUM nasjonalt stevne23.05.23
-----40--------------------
12,21(+0,8)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
12,23(+0,0)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-fi (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
12,26(+0,4)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-fi-B (G-15)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
12,38(+0,8)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h5 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
12,39(+2,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
12,41(+0,9)Jonas Grüner-Mørck, IL i BUL20.02.067-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
12,45(+0,3)Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.982 (T64)Nottwil/SUI, ParAthletics 2023 WPA Grand Prix27.05.23
12,50(-0,3)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072-h1 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
12,50(-0,1)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h1Oslo/Bi, KFUM nasjonalt stevne23.05.23
12,54(+0,4)Erling Brekke, Bøler IF15.05.077-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
-----50--------------------
12,57(+1,4)Simen Furuseth, Bøler IF11.03.077-h6 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
12,68(+1,6)Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.964 (MSPara)Jessheim, NM 202306.07.23
12,73(-0,3)Noah Ruben, IL i BUL16.04.076-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
12,83(+0,6)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.721 (MV50)Geithus, Veteran NM23.06.23
12,84(+2,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
12,90(+0,8)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083 (G-15)Drammen, Treningsstevne24.08.23
12,91(-1,9)Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.88D (MV35)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
12,99(-0,3)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.075-h1 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
13,09(-0,2)Thomas Tysseland, IL Koll02.06.083 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
13,10(+0,4)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.056 (G-18/19)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
-----60--------------------
13,20(+2,0)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
13,20(-1,3)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.081 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
13,29(+1,0)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.077-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
13,30(-1,3)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.072 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
13,31(+2,0)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085 (G-14/15)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
13,45(+0,8)Lucas Mengistu Wassihun, Tøyen Sportsklubb01.01.077-h1Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
13,72(+1,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
13,77(-0,2)Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.084 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
13,87(-1,6)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.084 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
14,85(-1,7)Christian Vogelsang, Nydalens SK10.01.68D (MV55)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
-----70--------------------
15,17(+0,6)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Geithus, Veteran NM23.06.23
15,91(-1,9)Rolf Inge Skotheim, IL Koll04.02.75D (MV45)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
16,77(+1,5)Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.584 (MV65)Geithus, Veteran NM23.06.23
18,60(+1,3)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Geithus, Veteran NM23.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51(+1,5)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064-h4Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,0(+0,4)Mikkel Fredrik Seim Utstumo, Bækkelagets SK13.05.081 (G-15)Kragerø, Sommerstevne17.07.23
15,0(+0,4)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV55)Oslo/St, Bedriftsfriidrett09.05.23
15,1(+0,4)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, Bedriftsfriidrett09.05.23
16,2(+0,0)Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, Veteranstevne22.08.23
17,9(+0,4)Kasper Sørlie-Reininger, Bækkelagets SK27.02.082 (G-15)Kragerø, Sommerstevne17.07.23
18,0(+1,2)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, Bedriftsfriidrett09.05.23
18,6(+1,2)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/St, Bedriftsfriidrett09.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,49(+2,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962-sf3Jessheim, NM 202306.07.23
10,90(+5,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h1Gøteborg/SWE, Bannister Summer Games16.07.23
11,03(+3,4)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.016-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
11,36(+2,9)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2 (G-16)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
11,38(+2,1)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
11,52(+2,9)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-h2 (G-16)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
12,06(+2,5)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
12,41(+2,4)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
13,16(+2,5)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.077-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,82(+0,0)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h2Moelv, Klubbstevne 111.05.23
16,30(-0,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962-h3Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten19.08.23
16,53(+0,1)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
16,56(+0,0)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h2Moelv, Klubbstevne 111.05.23
16,60(+0,0)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h2Moelv, Klubbstevne 111.05.23
16,72(+0,2)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
16,82(+0,0)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h1Moelv, Klubbstevne 111.05.23
17,13(+0,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,22(+0,2)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,38(+0,2)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
-----10--------------------
17,42(+0,2)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,51(+0,2)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.074-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,61(+0,2)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.075-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
17,93(+0,3)Herman Røe, IL i BUL05.10.071-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
18,06(+0,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
18,32(+0,3)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
18,37(+0,2)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.083-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
18,77(+0,3)Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.983-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
18,80(+0,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h2Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten19.08.23
18,90(+0,3)William Fabian Høijord Edvardsen, IL i BUL08.10.974-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
-----20--------------------
19,15(+0,2)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.074-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
19,22(+0,2)Erling Brekke, Bøler IF15.05.075-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
19,64(+0,3)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,31(+0,0)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063-h1Moelv, Klubbstevne 111.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,18(+2,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi (G-U23)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23
21,27(+0,5)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h4Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten20.08.23
21,42(+1,3)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961-h6Jessheim, Norgeslekene11.08.23
21,57(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten20.08.23
21,58(+1,3)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23
21,92(+0,7)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991-h3Oslo/St, Sommerstevne27.07.23
21,97(+1,6)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h6Jessheim, NM 202307.07.23
22,07(+0,5)Even Pettersen, IK Tjalve12.10.936-h4Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten20.08.23
22,16(+1,3)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h2Moelv, Skarpsno Games 107.06.23
22,26(-1,1)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
-----10--------------------
22,40(+1,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.016-h6Jessheim, NM 202307.07.23
22,44(+0,7)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h1Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
22,57(+1,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
22,63(+1,3)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.005-h2Moelv, Skarpsno Games 107.06.23
22,68(+1,2)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.066-h1Jessheim, NM 202307.07.23
22,72(+0,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202310.06.23
22,72(-0,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-18/19)Fana, UM 202310.09.23
22,76(-2,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
22,82(+0,9)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h3 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
22,85(-0,5)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.074-sf2 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
-----20--------------------
22,93(-0,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h2Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
22,95(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052-h7 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
22,98(+0,1)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.075-fi (G-16)Fana, UM 202310.09.23
23,12(-0,9)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-h2Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23
23,41(+0,1)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.076-fi (G-16)Fana, UM 202310.09.23
23,42(-0,3)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
23,71(-0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.052-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
24,19(+0,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073 (G-16)Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.23
24,32(+0,0)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
24,47(-2,1)Adrean Bakke, IK Tjalve17.08.983-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
-----30--------------------
24,63(-0,9)Jonas Grüner-Mørck, IL i BUL20.02.062-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
24,73(+0,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
24,89(-1,0)Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.081 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
24,93(+1,1)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
25,20(+1,8)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.077-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
25,25(-0,3)Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
25,32(+1,1)Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.981 (MSPara)Moelv, Friidrettens Venner Festival21.05.23
25,41(+1,6)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
25,41(+0,7)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
25,49(+0,8)Dmitrii Kuzkin, IL i BUL10.10.875-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
-----40--------------------
25,58(+2,0)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072 (G-U20)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne22.06.23
25,63(+1,7)Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.966-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
25,82(+0,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085 (G-15)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
25,87(-0,2)Erling Brekke, Bøler IF15.05.073-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
26,27(+0,6)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h2Oslo/St, Sommerstevne27.07.23
26,38(+0,0)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
26,55(+1,9)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.23
26,57(-1,1)Noah Ruben, IL i BUL16.04.075-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
26,64(+0,0)Michael Winnem Fuglesang, IL i BUL19.02.781 (MV45)Oslo/St, KM Veteraner Oslo og Akerhus29.08.23
26,78(-0,3)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722 (MV50)Geithus, Veteran NM24.06.23
-----50--------------------
26,92(-1,5)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.087-h3 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
27,04(+0,0)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
27,95(+1,6)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.085-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
28,48(+1,8)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
29,62(+0,8)William Fabian Høijord Edvardsen, IL i BUL08.10.976-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
31,99(-0,3)Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.544 (MV65)Geithus, Veteran NM24.06.23
33,45(+0,0)Jan August Christensen, Bækkelagets SK10.09.083 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
45,75(+0,6)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Geithus, Veteran NM24.06.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,6(-0,3)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, OBIK og Veteraner06.06.23
32,2(-0,3)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, OBIK og Veteraner06.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,25(+2,4)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h7Jessheim, Norgeslekene11.08.23
21,86(+2,4)Even Pettersen, IK Tjalve12.10.934-h7Jessheim, Norgeslekene11.08.23
22,05(+2,4)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.064-h2Jessheim, NM 202307.07.23
22,19(+3,1)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002-h5Jessheim, Norgeslekene11.08.23
22,82(+3,5)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h2Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
22,85(+2,1)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.017-h3Jessheim, NM 202307.07.23
22,86(+2,5)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074-h2 (G-16)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
23,89(+4,3)Adrean Bakke, IK Tjalve17.08.982Florø, Sommerstevne11.06.23
24,04(+2,6)Max Skjerpen Huseby, IK Tjalve17.06.061-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.23
25,09(+3,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.086-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
25,22(+3,4)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.073-fi-E (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
25,29(+3,1)Simen Furuseth, Bøler IF11.03.076-fi-F (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
25,54(+3,0)Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.077-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
26,15(+2,6)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.666-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,87Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h1Moelv, Klubbstevne 111.05.23
35,07Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2Moelv, Klubbstevne 111.05.23
35,27Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
35,33Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h2Fana, Trond Mohn Games03.06.23
35,69Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012-h3Moelv, Klubbstevne 111.05.23
36,70Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
36,71Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
37,27Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
37,70Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
38,79William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
-----10--------------------
39,13Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
39,24Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
39,49Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
41,36Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.984-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
41,64Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
42,67Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.076-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,10Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063-h3Moelv, Klubbstevne 111.05.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,1Mikkel Fredrik Seim Utstumo, Bækkelagets SK13.05.081 (G-15)Kragerø, Sommerstevne17.07.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,64Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGötzis/AUT, Hypomeeting27.05.23
47,76Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004-fi Jessheim, NM 202308.07.23
47,96Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.025-fi Jessheim, NM 202308.07.23
48,27Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.013-h2Jessheim, NM 202306.07.23
48,27Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DBudapest/HUN, World Athletics Championships25.08.23
49,27Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.062-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
49,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03DMoss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
49,38Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h2Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
50,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
50,27Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
-----10--------------------
50,80Thomas Graftås, IL i BUL10.09.013Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
50,82Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202325.08.23
50,83Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
51,16Eirik Sørgård Anderssen, Lillomarka Skiklubb03.04.983Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
51,26Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.061 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
52,00Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.057-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
52,28Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
52,98Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.074 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
54,13Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.072 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
55,34Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.083Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
-----20--------------------
55,59Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
56,33Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.084Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
57,99Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.086-h1Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
58,54Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.077 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
58,89Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.082-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
59,38Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV55)Geithus, Veteran NM25.06.23
59,57Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.88D (MV35)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
59,82Vegard Lie, IK Tjalve23.01.864Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
1,00,07Michael Winnem Fuglesang, IL i BUL19.02.783 (MV45)Geithus, Veteran NM25.06.23
1,04,73Christian Vogelsang, Nydalens SK10.01.68D (MV55)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
-----30--------------------
1,13,86Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.544 (MV65)Geithus, Veteran NM25.06.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,33Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-fi-BPliezhausen/GER, Internationales thallos Läufermeeting14.05.23
1,23,86Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,28,20Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074Bærum, Vårslepp04.05.23
1,28,34Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,28,51Stian Grastveit, IL Heming30.06.951Egersund, Åpningsstevne06.05.23
1,34,42Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.23
1,36,34Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082 (G-15)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,67Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Grosseto/ITA, Grifone Meeting27.05.23
1,50,35Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.039Szczecin/POL, 6. Memoriał Wiesław Maniak06.09.23
1,53,04Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.006Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23
1,53,73Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.028-natOslo/Bi, Wanda Diamond League15.06.23
1,54,54Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.997-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
1,54,71Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.059Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23
1,57,31Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
1,57,82Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.033-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
1,58,95Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h2 (G-18/19)Fana, UM 202310.09.23
1,59,14Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.054-h2 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
-----10--------------------
2,00,90Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.942-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,01,55Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.003-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,01,68Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.031Trondheim, Byåsenlekene 202317.06.23
2,01,97Axel Wold Møller, IL Koll15.04.085-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,02,59Joakim Skjæggestad Mohn, Sportsklubben Vidar29.10.932Oslo/Bi, Bislett-Lekene25.05.23
2,02,67Adrean Bakke, IK Tjalve17.08.983Oslo/Bi, Bislett-Lekene25.05.23
2,03,09Henrik Velle, IK Tjalve28.11.916-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,03,27Tobias Skog, Sportsklubben Vidar01.03.024Oslo/Bi, Bislett-Lekene25.05.23
2,04,60Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.9711Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
2,05,39Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
-----20--------------------
2,05,42Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.061 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,06,65Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
2,07,79Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.082 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
2,08,20Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.072-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,09,26Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,09,39Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.072-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
2,11,66Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.086-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,12,35Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.078-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
2,12,75Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,13,38Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
-----30--------------------
2,17,90Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.076 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
2,21,06Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
2,21,40Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.086-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,36,46Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.073 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
2,53,3Rune Wilhelmsen, Stovnerkameratene16.07.751 (MV45)Oslo/St, Veteranstevne22.08.23
3,03,32Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.675 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen løp nr 5-202307.09.23
3,10,4Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Fet, Bedriftsfriidrett30.05.23
3,12,23Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.524 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen løp nr 5-202307.09.23
3,22,1Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Fet, Bedriftsfriidrett30.05.23
3,30,31Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.483 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen løp nr 5-202307.09.23
-----40--------------------
3,31,9Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV55)Fet, Oslo og Akershus Veteran og bedrift04.10.23
3,32,2Marino Øien, Stovnerkameratene29.04.551 (MV65)Fet, Oslo og Akershus Veteran og bedrift04.10.23
4,50,33Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.445 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen løp nr 5-202307.09.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,39,18Gerardus Wijnandus van Graas (NED), Sportsklubben Vidar07.02.552 (MV65)Geithus, Veteran NM24.06.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,24,44Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.036Gøteborg/SWE, Folksam GP18.06.23
2,31,67Endre Wigaard, IL i BUL25.01.964Bærum, Vårslepp04.05.23
2,47,37Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.0610Bærum, Vårslepp04.05.23
2,55,01Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.0811Bærum, Vårslepp04.05.23
3,07,65Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08M (G-15)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
4,25,7Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Fet, Bedriftsfriidrett27.06.23
4,32,8Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, Oslo og Akershus Veteran og bedrift05.09.23
4,46,3Marino Øien, Stovnerkameratene29.04.551 (MV65)Oslo/St, Oslo og Akershus Veteran og bedrift05.09.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,39,03Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.935-h6Jessheim, 1500m Elite08.06.23
3,43,72Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.011-fi (G-U23)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
3,44,15Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032Warszawa/POL, Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 202317.09.23
3,48,59Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.038-h2Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
3,49,96Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.993-fi-DWatford/GBR, BMC Grand Prix01.07.23
3,51,36Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016Gøteborg/SWE, Bannister Opening01.06.23
4,04,53Joakim Skjæggestad Mohn, Sportsklubben Vidar29.10.931-h1Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
4,04,61Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.995-h3Jessheim, 1500m Elite08.06.23
4,05,12Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.966-h3Jessheim, 1500m Elite08.06.23
4,05,54Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
-----10--------------------
4,05,97Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.883-h1Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
4,06,50Axel Wold Møller, IK Tjalve15.04.085-h1Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
4,09,10Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.0511-h3Jessheim, 1500m Elite08.06.23
4,09,61Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.006-h2Jessheim, 1500m Elite08.06.23
4,09,66Henrik Velle, IK Tjalve28.11.9112-h3Jessheim, 1500m Elite08.06.23
4,10,66Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.9413-h3Jessheim, 1500m Elite08.06.23
4,11,2Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.031Steinkjer, Grong Sparebank - Steinkjerlekene27.05.23
4,13,34Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h1Jessheim, Norgeslekene12.08.23
4,15,75Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9611-h2Jessheim, NM 202307.07.23
4,16,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships16.07.23
-----20--------------------
4,22,4Christopher Holberg, IL Heming29.01.061 (G-17)Asker, Askerlekene 202310.06.23
4,27,29Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.088-h1Jessheim, 1500m Elite08.06.23
4,29,66Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships16.07.23
4,31,66Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.061 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
4,39,0Henrik Holberg, IL Heming02.08.081 (G-15)Asker, Askerlekene 202310.06.23
4,43,68Andreas Jonassen, Oslostudentenes IK Friidrett11.08.9514-h1Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
4,48,86Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.0710-fi-C (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
5,02,44Christian Vogelsang, Nydalens SK10.01.68D (MV55)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
5,07,99Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03DMoss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
5,11,14Gjermund Fluge Ulleberg, IL Try15.12.082 (G-15/17)Jessheim, UKI-karusellen løp nr 308.06.23
-----30--------------------
5,38,32Rune Wilhelmsen, Stovnerkameratene16.07.751 (MV45)Oslo/St, KM Veteraner Oslo og Akerhus29.08.23
6,02,03Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.88D (MV35)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
6,23,35Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.522 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen løp nr 308.06.23
6,52,75Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.482 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen løp nr 308.06.23
7,01,6Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, OBIK og Veteraner06.06.23
7,15,4Marino Øien, Stovnerkameratene29.04.552 (MV65)Gol, Post-NM i friidrett25.08.23
7,17,49Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.463 (MV75)Geithus, Veteran NM25.06.23
8,55,1Per Magnus Holt, Oslo Politis IL10.02.521 (MV70)Oslo/St, OBIK og Veteraner06.06.23
8,55,1Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, OBIK og Veteraner06.06.23
9,19,23Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.446 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen løp nr 308.06.23
-----40--------------------

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44,54Axel Wold Møller, IL Koll15.04.083-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
6,00,86Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.081 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
6,03,54Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.084 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
6,07,82Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.086 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
6,19,80August Bruland, IL Koll22.07.088 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
6,21,08Henrik Holberg, IL Heming02.08.0810 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,36,32Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.935Zagreb/CRO, 73rd Memorial Boris Hanžeković10.09.23
7,59,70Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.014-h3Jessheim, Norgeslekene11.08.23
8,08,16Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.031-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.23
8,37,09Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.962Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,41,53Simen Hernes Ellingsdalen, IL i BUL18.08.9620-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.23
8,43,52Haakon Engelsen Berg, Bøler IF17.01.924-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.23
8,44,23Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.23
8,48,92Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.056Moelv, Friidrettens Venner Festival21.05.23
8,49,43Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.955Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,52,47Erik Tobiassen Rønneberg, Sportsklubben Vidar29.01.916Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
-----10--------------------
8,55,03Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.0010-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.23
8,57,36Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056 (G-18/19)Fana, UM 202308.09.23
9,04,34Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.9215-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.23
9,05,28Christopher Holberg, IL Heming29.01.061 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
9,07,74Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.949Førde, 3000 show16.05.23
9,09,50Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.9316-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.23
9,10,04Alexander Aronsen Skjeldal, IL Koll28.11.066Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
9,12,64Jørgen Hvatum, Ready30.12.061 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,13,79Henrik Velle, IK Tjalve28.11.918Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
9,17,21Pål Erik Johnsen, Sportsklubben Vidar23.12.8213-h1Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
-----20--------------------
9,18,33Jakob Bruun Lorentsen, IL Koll28.02.069Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
9,20,13Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.996-h1Trondheim, 3000m/5000m elite04.05.23
9,21,54Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.0516 (G-18/19)Fana, UM 202308.09.23
9,22,42Even Dalen, Sportsklubben Vidar22.06.9321-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.23
9,25,71Emil Hagevik Bakke, Oslostudentenes IK Friidrett12.11.9822-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.23
9,30,42Erling Viljugrein Stølen, IK Tjalve16.06.9010Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,35,71Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
9,41,7Lars Myrseth Kurås, Kamp/Vestheim IF10.06.891Ski, Kretsstevne02.05.23
10,17,17Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
10,20,39Arne Olav Sunde, Bækkelagets SK09.06.661Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
-----30--------------------
10,31,58Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.0710-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
11,14,53Baard Henningsen, Bækkelagets SK15.04.692Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
11,23,15Øyvind Husby, Bækkelagets SK26.04.683Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
12,43,3Rune Wilhelmsen, Stovnerkameratene16.07.753 (MV45)Oslo/St, Veteran- og bedriftsstevne26.09.23
13,28,42Øystein Falch, Bækkelagets SK07.04.664Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
13,37,25Harald Bøe, Bækkelagets SK12.07.645Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
14,20,01Christian Grorud, Bækkelagets SK08.04.606Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
14,28,60Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.482 (MV75)Geithus, Veteran NM23.06.23
14,46,1Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, Bedriftsfriidrett09.05.23
15,05,2Marino Øien, Stovnerkameratene29.04.551 (MV65)Oslo/St, Veteran- og bedriftsstevne26.09.23
-----40--------------------
15,17,91Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.463 (MV75)Geithus, Veteran NM23.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28,97David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.017Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
11,48,28Gerardus Wijnandus van Graas (NED), Sportsklubben Vidar07.02.551 (MV65)Geithus, Veteran NM23.06.23

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,57,36Sjur Prestsæter, Sportsklubben Vidar25.10.905-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
14,10,40Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-fi-AGreveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
14,12,30Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.019-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
14,39,20Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.942-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
14,43,16Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.883-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
14,44,19Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.038-fi (G-U23)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23
14,45,14Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.969-fi-AGreveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
14,51,86Jostein Rogstad, Sportsklubben Vidar08.06.877-h2Jessheim, NM 202306.07.23
14,54,98Simen Hernes Ellingsdalen, IL i BUL18.08.9611-fi-AGreveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
14,55,97Joakim Skjæggestad Mohn, Sportsklubben Vidar29.10.934-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23
-----10--------------------
14,56,27Magnus Warvik, Sportsklubben Vidar29.07.945-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23
14,59,13Eivind Klokkehaug, Sportsklubben Vidar27.07.919-h2Jessheim, NM 202306.07.23
15,04,55Asbjørn Slagtern Fjellvåg, Nydalens SK08.10.926-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23
15,05,09Rune Solli, Sportsklubben Vidar07.11.9211-h2Jessheim, NM 202306.07.23
15,08,25Magnus Grøttum Erstad, IF Kamp-Vestheim08.09.8813-h2Jessheim, NM 202306.07.23
15,09,78Steinar Bøe, Sportsklubben Vidar20.07.9715-h2Jessheim, NM 202306.07.23
15,13,09Haakon Engelsen Berg, Bøler IF17.01.921-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
15,18,55Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.077-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23
15,19,74Henrik Velle, IK Tjalve28.11.913-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
15,25,51Erik Tobiassen Rønneberg, Sportsklubben Vidar29.01.916-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
-----20--------------------
15,25,99Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9610-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
15,27,96Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.9411-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
15,35,81Ruairi Long, Oslostudentenes IK Friidrett23.01.999-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23
15,41,01Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.8812-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23
15,47,29Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.9211-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
15,47,81Ola Matre, Sportsklubben Vidar31.12.894Jessheim, Norgeslekene12.08.23
15,50,71Ulrik Moen Ødegård, Sportsklubben Vidar22.05.873Oslo/Bi, KFUM nasjonalt stevne23.05.23
15,55,88Fredrik Sætereng Fyksen, Sportsklubben Vidar04.12.904Oslo/Bi, KFUM nasjonalt stevne23.05.23
15,56,10Halvor Myhrvold, Sportsklubben Vidar22.03.906Jessheim, Norgeslekene12.08.23
16,04,44Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.006-fi-BGreveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
-----30--------------------
16,17,25Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.007Oslo/Bi, KFUM nasjonalt stevne23.05.23
16,18,90Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.937-fi-BGreveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
16,29,99Samuel Hafsahl, IK Tjalve13.05.7712Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
16,43,58Thomas Arnulf, IF Kamp-Vestheim01.05.8813Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
16,48,36Emil Hagevik Bakke, Oslostudentenes IK Friidrett12.11.982-h1Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23
17,39,02Anton Janovskis Heldal, Sportsklubben Vidar20.06.9014Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
21,38,77Tone Gravvold, Sportsklubben Vidar19.06.771 (KSPara)Lillestrøm, Nordisk Para20.08.23
25,55,13Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.482 (MV75)Geithus, Veteran NM25.06.23
27,51,77Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.464 (MV75)Geithus, Veteran NM25.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,41,36Dina Anjara Herilanto Randrianampiantsoa (MDG), Oslostudentenes IK Friidrett25.02.992Jessheim, Norgeslekene12.08.23
15,45,95Simen Wästlund (SWE), Bækkelagets SK05.01.941Notodden, Løpsstevne 119.07.23
15,45,98Bojan Blumenstein (GER), Nydalens SK11.02.9313-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23
15,48,72Tom Kuyken (BEL), Sportsklubben Vidar30.12.8812-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
15,57,29Njål Aase (SUI), Oslostudentenes IK Friidrett21.11.0116-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23
16,29,86David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.0111Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23

Ikke godkjente resultater
Ingen kontroll av sko
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,57,03Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
17,14,80Thorkild Schrumpf, Sportsklubben Vidar12.03.796-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
18,27,21Halvor Haugan, Sportsklubben Vidar29.10.919-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
19,52,48Martin Mesøy Sleipnes, Sportsklubben Vidar14.02.8614-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
21,27,97Runar Østhaug, Sportsklubben Vidar10.04.958-h1Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
21,57,21Stephen Allwright, Sportsklubben Vidar16.03.9310-h1Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
41,30,09Truls Skarvøy, Sportsklubben Vidar06.02.9410-h1Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,10,94Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.012-h2Jämsä/FIN, Kestävyysjuoksu- ja kävelykarnevaalit01.07.23
29,41,97Sjur Prestsæter, Sportsklubben Vidar25.10.904-h2Jessheim, NM 202308.07.23
30,54,80Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-fi-AOslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
30,55,18Jostein Rogstad, Sportsklubben Vidar08.06.872-fi-AOslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
30,59,04Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.031-h1Jessheim, NM 202308.07.23
31,06,04Magnus Warvik, Sportsklubben Vidar29.07.942-h1Jessheim, NM 202308.07.23
31,11,61Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.883-h1Jessheim, NM 202308.07.23
31,15,93Simen Hernes Ellingsdalen, IL i BUL18.08.964-h1Jessheim, NM 202308.07.23
31,28,23Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.856-h1Jessheim, NM 202308.07.23
31,45,71Joakim Skjæggestad Mohn, Sportsklubben Vidar29.10.935-fi-AOslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
-----10--------------------
31,50,32Tsegay Breketab Kidane, Sportsklubben Vidar12.08.938-fi-AOslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
31,50,43Steinar Bøe, Sportsklubben Vidar20.07.979-fi-AOslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
31,59,34Magnus Grøttum Erstad, IF Kamp-Vestheim08.09.8810-fi-AOslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
31,59,65Eivind Klokkehaug, Sportsklubben Vidar27.07.9111-fi-AOslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
32,11,27Haakon Engelsen Berg, Bøler IF17.01.9213-fi-AOslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
32,28,80Erik Tobiassen Rønneberg, Sportsklubben Vidar29.01.9115-fi-AOslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
32,53,67Henrik Velle, IK Tjalve28.11.913Oslo/Bi, Kvalheimmila23.09.23
32,56,32Ola Matre, Sportsklubben Vidar31.12.8919-fi-AOslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
32,57,44Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9618-h2Jämsä/FIN, Kestävyysjuoksu- ja kävelykarnevaalit01.07.23
33,03,19Fredrik Sætereng Fyksen, Sportsklubben Vidar04.12.9020-fi-AOslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
-----20--------------------
33,03,43Martin Kjäll-Ohlsson, Sportsklubben Vidar12.06.7810Kristiansand, Stadionmila03.06.23
33,08,04Matias Brekkå, Oslostudentenes IK Friidrett28.10.0021-fi-AOslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
33,08,85Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.8812Kristiansand, Stadionmila03.06.23
34,46,75Frode Saugestad, Sankthanshaugen Løpeklubb02.04.741 (MV45)Geithus, Veteran NM25.06.23
34,47,98Jan Briseid, IL Koll19.11.742 (MV45)Geithus, Veteran NM25.06.23
35,15,20Johan Aimo Soilammi Jørgensen, Sankthanshaugen Løpeklubb04.01.841 (MV35)Geithus, Veteran NM25.06.23
36,56,04Tord Karstein Rønning Krogtoft, Sankthanshaugen Løpeklubb04.12.764 (MV45)Geithus, Veteran NM25.06.23
39,09,53Aleksander Stray, Sankthanshaugen Løpeklubb20.10.702 (MV50)Geithus, Veteran NM25.06.23
39,20,55Jørgen Teslo, Sankthanshaugen Løpeklubb17.06.822 (MV40)Geithus, Veteran NM25.06.23
39,23,72Trygve Kjensli, Sankthanshaugen Løpeklubb26.01.724 (MV50)Geithus, Veteran NM25.06.23
-----30--------------------
39,56,53Mikkel Bovim Bugge, Sankthanshaugen Løpeklubb29.03.786 (MV45)Geithus, Veteran NM25.06.23
41,50,70Håkon Moslet, Sankthanshaugen Løpeklubb31.03.735 (MV50)Geithus, Veteran NM25.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,53,93Tom Kuyken (BEL), Sportsklubben Vidar30.12.8818-fi-AOslo/Bi, Bislett-mila20.06.23

Ikke godkjente resultater
Ingen kontroll av sko
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,23,91Halvor Myhrvold, Sportsklubben Vidar22.03.901-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
33,32,05Viljar Buer, Sportsklubben Vidar21.08.963-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
34,22,91Jens Christian Meinich, Sportsklubben Vidar25.04.925-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
34,42,10Emil Hagevik Bakke, Oslostudentenes IK Friidrett12.11.987-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
34,47,05Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.928-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
35,04,08Stian Grastveit, IL Heming30.06.959-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
35,39,49Fredrik Kolverud, Sportsklubben Vidar26.06.7413-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
35,43,70Kjetil André Bang Throndsen, Rye Sportsklubb15.05.8014-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
35,45,16Bastian Fjermeros, Sportsklubben Vidar27.07.8815-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
37,20,05Sondre Bø Kongsgård, Sportsklubben Vidar22.09.9317-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
37,45,84Eirik Sørgård Anderssen, Lillomarka Skiklubb03.04.9819-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
37,52,11Erik Bucher Johannessen, Sportsklubben Vidar12.11.9620-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
37,52,27Eskild Aas, Sportsklubben Vidar13.08.9321-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
37,55,46Fredrik Killerud, Sportsklubben Vidar17.10.9022-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
38,36,92Sveinung Nersten, Sportsklubben Vidar14.11.9323-h2Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
39,36,34Tore Leirvik, Sportsklubben Vidar04.07.853-h1Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
40,51,96Jørgen Sætre, Oslostudentenes IK Friidrett19.05.006-h1Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
41,35,03Espen Bielke, Sportsklubben Vidar07.04.8511-h1Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23
41,58,53Thomas Misje Mathiisen, Sportsklubben Vidar14.11.7313-h1Oslo/Bi, Bislett-mila20.06.23

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,97(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Jessheim, NM 202306.07.23
14,23(+1,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
14,40(-1,6)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03DMoss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,44(-0,2)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.082 (G-14/16)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
29,23(+1,4)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072Nesodden, PLUGGEN elektro sprintstevne25.09.23

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,85Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi Jessheim, NM 202306.07.23
1,00,45William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43,73Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.948Jessheim, NM 202307.07.23
10,20,97Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.031Jessheim, Norgeslekene12.08.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Jessheim, NM 202306.07.23
2,03Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships15.07.23
2,02Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03DMoss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
1,70Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
1,66Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.88D (MV35)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
1,65Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0718 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
1,65Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
1,61Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
1,60Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,50Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
-----10--------------------
1,45Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.086 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
1,45Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0810 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
1,40Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084 (G-15)Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
1,36Christian Vogelsang, Nydalens SK10.01.68D (MV55)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
1,35Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.593 (MV60)Geithus, Veteran NM24.06.23
1,35Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.621 (MV60)Oslo/St, Veteranstevne22.08.23
1,30Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031Lambertseter, Åpent klubbmesterskap24.09.23
1,27Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Geithus, Veteran NM24.06.23
1,25Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
1,20Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV55)Oslo/St, Veteranstevne22.08.23
-----20--------------------
1,05Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/St, OBIK og Veteraner06.06.23
0,85John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Oslo/St, OBIK og Veteraner06.06.23
0,85Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.354 (MV85)Geithus, Veteran NM24.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,90Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Austin/TX/USA, Texas Invitational29.04.23
5,57Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.015Szczecin/POL, 6. Memoriał Wiesław Maniak06.09.23
5,35Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
5,10Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships16.07.23
5,00Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03DMoss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
4,51Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-18/19)Fana, UM 202309.09.23
3,20Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.88D (MV35)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
3,17Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
3,10Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08M (G-15)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
1,80Christian Vogelsang, Nydalens SK10.01.68D (MV55)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,70Yoann Rouzieres (FRA), IK Tjalve20.05.971Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21(-0,8)Ingar Bratseth-Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962Gaborono/Botswana, Botswana Golden Grand Prix29.04.23
7,80(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DBudapest/HUN, World Athletics Championships25.08.23
7,69(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-grpB Chengdu/CHN, 31st Summer Universiade05.08.23
7,62(+0,4)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DBudapest/HUN, World Athletics Championships25.08.23
7,24(+1,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03DMoss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
6,56(+0,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202325.08.23
6,45(+1,5)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
6,40(+0,7)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-grp1 (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202325.08.23
6,23(+1,0)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.0013Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23
6,21(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
-----10--------------------
6,13(+0,0)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
5,79(+1,8)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002Bærum, Hoppstevne13.09.23
5,73(+0,7)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
5,72(+1,2)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
5,71(+1,6)Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.963 (MSPara)Lillestrøm, Nordisk Para19.08.23
5,38(+2,0)Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.88D (MV35)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
5,18(+0,5)Simen Furuseth, Bøler IF11.03.0721 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
5,17(+1,1)Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731 (MV50)Geithus, Veteran NM23.06.23
5,07(+1,3)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
5,06(-0,1)Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.982 (T64)Nottwil/SUI, ParAthletics 2023 WPA Grand Prix25.05.23
-----20--------------------
4,80(+0,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
4,74(+1,2)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.088 (G-15)Jessheim, Norgeslekene13.08.23
4,73(+1,1)Thomas Tysseland, IL Koll02.06.082 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
4,70(+0,1)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.089 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
4,60(+1,7)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
4,54(+0,0)Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
4,43(+1,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0811 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
4,29(+0,8)Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.634 (MV60)Geithus, Veteran NM23.06.23
4,28(+1,7)Rolf Inge Skotheim, IL Koll04.02.75D (MV45)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
3,94(+1,2)Christian Vogelsang, Nydalens SK10.01.68D (MV55)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
-----30--------------------
3,94(+1,4)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.084 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
3,94(+0,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, Veteran- og bedriftsstevne26.09.23
3,74(+0,2)Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.582 (MV65)Geithus, Veteran NM23.06.23
3,66(+1,3)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Geithus, Veteran NM23.06.23
2,60(+0,3)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, KM Veteraner Oslo og Akerhus29.08.23
2,33(+0,0)John Broholt, Stovnerkameratene17.09.342 (MV85)Oslo/St, KM Veteraner Oslo og Akerhus29.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17(+5,5)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.0813 (G-15)Fana, UM 202309.09.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,54(+1,4)Ingar Bratseth-Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Jessheim, NM 202307.07.23
13,56(+1,2)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.006Jessheim, NM 202307.07.23
13,40(+1,5)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-16)Fana, UM 202309.09.23
12,03(+0,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-18/19)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
11,93(+1,8)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08 (G-15)Fana, UM 202308.09.23
11,72(+0,0)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
11,61(+0,0)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
11,18(+1,0)Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.881 (MV35)Geithus, Veteran NM25.06.23
11,03(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.081 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
10,83(+1,2)Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.072 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
-----10--------------------
10,79(+0,3)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083 (G-14/16)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
9,83(+2,0)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.08 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
9,43(-2,9)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
8,17(+1,7)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Geithus, Veteran NM25.06.23
5,45(+0,5)John Broholt, Stovnerkameratene17.09.343 (MV85)Geithus, Veteran NM25.06.23
5,45(+0,0)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, KM Veteraner Oslo og Akerhus29.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,99(+2,2)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-15)Fana, UM 202308.09.23
9,87(+2,4)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.084 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,31Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships15.07.23
13,74Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGötzis/AUT, Hypomeeting27.05.23
12,06Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03DMoss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
11,25Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.88P (MV35)Lenangen, NM Kast5kamp for veteraner12.08.23
10,45Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
9,07Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Brandbu, Mohagen Bil cup 423.09.23
6,88Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
6,12Rolf Inge Skotheim, IL Koll04.02.75D (MV45)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,65Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981Spikkestad, Spikkestad Open11.06.23
51,60Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012Spikkestad, Spikkestad Open11.06.23
45,22Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.049Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
44,95Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U23)Heggedal, Throwing 1 - Discus16.05.23
39,93Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03DMoss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
35,67Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.88D (MV35)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
31,20Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
30,20Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
30,15Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-16)Bærum, Kaststevne14.10.23
20,17Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
-----10--------------------

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
77,06Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.907-fi Budapest/HUN, World Athletics Championships20.08.23
33,51Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-16)Bærum, Kaststevne14.10.23
28,89Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.71PHeggedal, Kastmangekamp24.09.23
28,66Bjørn Harald Olstad, Stovnerkameratene16.11.74P (MV45)Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner12.09.23
24,73Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.88P (MV35)Lenangen, NM Kast5kamp for veteraner12.08.23

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
77,54Kasper Sagen, IL i BUL19.04.991Jessheim, Norgeslekene12.08.23
66,12Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013Albufeira/POR, Meeting de Albufeira14.05.23
64,25Eric Christopher Becklund, IK Tjalve17.05.052Moelv, Friidrettens Venner Festival20.05.23
62,11Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.025Jessheim, NM 202308.07.23
56,64Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
56,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
55,27Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.893Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
53,76Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03DMoss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
50,75Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.88D (MV35)Moss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
46,60Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.044 (G-18/19)Fana, UM 202309.09.23
-----10--------------------
41,92Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV45)Oslo/St, Veteranstevne22.08.23
25,74Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.71PAsker, Kastmangekamp24.09.23
22,53Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.051 (G-18/19)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
22,05Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
18,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,89Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.881 (MV35)Geithus, Veteran NM25.06.23
8,33Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.71PAsker, Kastmangekamp24.09.23
8,14Bjørn Harald Olstad, Stovnerkameratene16.11.74P (MV45)Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner12.09.23

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8608Markus Rooth, IK Tjalve
10,81(+1,3)-7,61(+3,6)-15,31-2,03-49,05-14,43(-1,2)-48,63-5,10-63,71-4,29,66
22.12.011 (G-U23)Espoo/FIN, European Athletics U23 Championships16.07.23
8590Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
10,76(+0,4)-7,60(+0,5)-13,74-2,15-47,64-14,16(-0,1)-43,01-4,90-61,22-4,19,38
31.05.023Götzis/AUT, Hypomeeting28.05.23
7617Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
11,23(-1,3)-7,24(+1,5)-12,06-2,02-49,28-14,40(-1,6)-39,93-5,00-53,76-5,07,99
11.02.031Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1739Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF
28,89-8,40-27,60-25,74-8,33
23.08.712Asker, Kastmangekamp24.09.23

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,47(+0,6)Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.104-fi Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
8,69(+1,0)Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.102-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,76(+1,2)Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.105-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,77(+0,5)Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.103-h2Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
8,89(+1,0)Hanna Kampen Ellingvåg, IL Koll13.04.103-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,92(+0,2)Adele Fiskaa Lønningen, Sportsklubben Vidar26.04.103-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,92(-1,0)Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.101-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
8,93(+1,0)Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.104-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,97(-1,0)Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.102-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
9,15(+1,0)Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.106-h3Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
-----10--------------------
9,15(-1,0)Hedda Garnås, IL Koll20.06.101-h2Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
9,19(+2,0)Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.105-fi (J-10/13)Asker, Askerlekene 202311.06.23
9,21(-0,3)Amalie Lilleheim Nordbø, IL i BUL13.07.101Oslo/Bi, Bislett-Lekene25.05.23
9,28(+0,8)Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.106-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,31(-1,0)Mathilda Finborud Reigstad, IL Koll17.06.103-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
9,42(-0,6)Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.104-h2Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
9,45(+1,0)Lotte Sofie Oklum Andersen, IL i BUL18.05.106-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,47(+0,2)Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK09.06.104-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,50(-1,0)Ida Røvik Hedenstrøm, IL Koll12.10.102-h2Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
9,61(+0,2)Sofia Bebanic Høgset, IL Koll10.05.106-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
-----20--------------------
9,71(-1,0)Kajsa Brevik, IL Koll07.06.104-h2Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
9,75(-1,0)Sine Elisabeth Wallberg, IL Koll03.09.105-h2Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
10,09(-0,9)Shahitya Senthilnathan, Groruddalen Friidrettsklubb19.05.107Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
10,48(-1,0)Mathilde Erichsen, IL Koll13.11.104-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,02(+2,1)Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.102-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
9,17(+2,1)Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.103-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
9,30(+2,1)Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK09.06.104-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,66(+0,6)Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.101-h2Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
14,01(+0,6)Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.102-h2Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
14,36(+0,6)Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.103-h2Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
14,37(+0,7)Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.101Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
14,71(-1,2)Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.102-h3Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
14,83(-1,4)Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.103Oppegård, Oppegårdlekene 202327.08.23
15,02(-0,8)Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.101Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202309.09.23
15,33(-1,2)Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.103-h3Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
16,16(+0,6)Mathilda Finborud Reigstad, IL Koll17.06.105-h2Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
16,22(-1,3)Sofia Bebanic Høgset, IL Koll10.05.103-h1Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
-----10--------------------
16,22(-1,2)Johanne Guldvog, Bækkelagets SK30.09.104-h3Bækkelaget, Maileker 202306.05.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,73(+1,7)Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.103-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
24,31(+1,0)Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.103 (J-13/14)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,45(+3,0)Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.102-h2 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
22,09(+3,0)Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.105-h2 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,93(+1,5)Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.102-h5Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
29,76(+1,5)Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.104-h5Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
29,81(+1,9)Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.101-h4Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
29,89(-1,8)Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.101-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
30,10(-1,8)Amalie Lilleheim Nordbø, IL i BUL13.07.102-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
30,67(+1,3)Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.107Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
30,74(+1,9)Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.106-h4Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
30,89(+0,2)Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.104-h3Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
30,91(+0,0)Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.104-h2Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
30,96(+0,0)Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.102Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
-----10--------------------
31,38(+0,0)Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.103Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
32,36(+0,2)Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.105 (J-13/14)Oslo/St, Sommerstevne27.07.23
33,10(+0,1)Sofia Bebanic Høgset, IL Koll10.05.105-h1Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
34,19(-0,2)Shahitya Senthilnathan, Groruddalen Friidrettsklubb19.05.103-h3Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,04Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.101 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
48,22Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.102 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
57,55Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.103 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,20Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.101Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,99Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.103-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
1,49,10Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.109-h2Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
1,52,89Amalie Lilleheim Nordbø, IL i BUL13.07.101Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
1,53,19Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.107Jessheim, Norgeslekene12.08.23
1,56,31Lotte Sofie Oklum Andersen, IL i BUL18.05.107-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
1,56,84Hedda Garnås, IL Koll20.06.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
1,56,93Sine Elisabeth Wallberg, IL Koll03.09.108-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
1,58,85Ida Røvik Hedenstrøm, IL Koll12.10.102Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
2,00,35Mathilde Erichsen, IL Koll13.11.104Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
2,01,01Mathilda Finborud Reigstad, IL Koll17.06.105Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
-----10--------------------
2,01,57Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.1010Jessheim, Norgeslekene12.08.23
2,01,57Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.106Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
2,04,08Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.101Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
2,05,17Kajsa Brevik, IL Koll07.06.1010-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,18,11Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.104Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
2,28,81Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,39,50Claire Rykke, Bækkelagets SK24.10.102 (J-12/13)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
2,41,08Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.103 (J-12/13)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
2,44,20Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.104 (J-12/13)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
2,56,55Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.101Oppegård, Oppegårdlekene 202327.08.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,34,61Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.103Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
6,07,14Clémentine Nicole France Lundh Gazzotti, Sportsklubben Vidar08.01.101Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
6,19,80Amalie Moldestad, Lillomarka Skiklubb19.02.102Nittedal, Nasjonalt løpsstevne22.05.23
6,40,00Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.102Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31(-2,2)Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.102-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,42(+0,1)Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
10,79(+0,5)Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.105-fi Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
10,91(+0,9)Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.105Jessheim, Norgeslekene12.08.23
11,86(+0,1)Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
11,89(-0,3)Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.104-h2Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
12,75(+0,1)Hedda Garnås, IL Koll20.06.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
12,75(+0,5)Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.105Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
13,04(-3,6)Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.102-h1Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
13,72(-4,9)Sofia Bebanic Høgset, IL Koll10.05.104Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
13,94(-4,9)Mathilda Finborud Reigstad, IL Koll17.06.105Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
-----10--------------------
14,47(+0,6)Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.103-h2Bækkelaget, Maileker 202306.05.23

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,92(+1,6)Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.102-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
36,17(-0,2)Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.102-h2Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
37,90(+1,6)Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.103-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
38,34(+0,9)Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.105-h2Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
42,93(+1,4)Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.102-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,38,17Kajsa Brevik, IL Koll07.06.105Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.103Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
1,40Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.101Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
1,31Sofia Bebanic Høgset, IL Koll10.05.108Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
1,30Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.105Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
1,25Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.107Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
1,25Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.104Jessheim, Norgeslekene13.08.23
1,25Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK09.06.102Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,20Mathilda Finborud Reigstad, IL Koll17.06.107Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
1,20Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.101Bækkelaget, Nabolagsstevne08.06.23
1,15Hedda Garnås, IL Koll20.06.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
-----10--------------------
1,10Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.1011Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
1,10Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.104Bækkelaget, Nabolagsstevne08.06.23
1,10Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.104Asker, Askerlekene 202311.06.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.104Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,49(-0,7)Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.103Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
4,40(-0,8)Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.101Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
4,36(+0,7)Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
4,35(+1,4)Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.108Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
4,29(+0,0)Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
4,22(+1,7)Iben Bisgaard Loven, Lambertseter IF19.01.105Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
4,03(+0,0)Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK09.06.1012Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
4,02(+0,0)Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
3,97(+1,9)Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.10Jessheim, Norgeslekene12.08.23
3,95(-1,2)Hedda Garnås, IL Koll20.06.103Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
-----10--------------------
3,88(+0,0)Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.101Lambertseter, Åpent klubbmesterskap24.09.23
3,81(+0,0)Ida Røvik Hedenstrøm, IL Koll12.10.104Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
3,78(-0,8)Sofia Bebanic Høgset, IL Koll10.05.105Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
3,69(+0,1)Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.1014Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
3,65(-1,2)Mathilda Finborud Reigstad, IL Koll17.06.106Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
3,64(+0,0)Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.1010Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
3,57(+0,0)Mary Angelina Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb26.01.1015Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
3,49(-0,9)Sine Elisabeth Wallberg, IL Koll03.09.107Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
3,47(+0,0)Shahitya Senthilnathan, Groruddalen Friidrettsklubb19.05.1016Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
3,46(+0,6)Johanne Guldvog, Bækkelagets SK30.09.1013Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
-----20--------------------
3,40(+0,0)Kajsa Brevik, IL Koll07.06.1015Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
3,27(-1,7)Mathilde Erichsen, IL Koll13.11.108Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57(+2,4)Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.101Nittedal, Sesongstartstevne 202322.04.23
4,06(+2,9)Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.107Jessheim, Norgeslekene12.08.23

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,34(+0,0)Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.103Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
9,11(+0,0)Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.102Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
8,07(+0,0)Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK09.06.103Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
7,79(+0,6)Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.104Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
7,67(-0,2)Sofia Bebanic Høgset, IL Koll10.05.104Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
7,33(-0,8)Mathilda Finborud Reigstad, IL Koll17.06.105Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,42Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.10MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
9,79Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.103Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,71Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.103Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
8,28Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.104Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
8,01Hedda Garnås, IL Koll20.06.102Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
7,97Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.102Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
7,88Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.103Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
7,63Iben Bisgaard Loven, Lambertseter IF19.01.104Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
7,44Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK09.06.105Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
6,89Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.101Lambertseter, Åpent klubbmesterskap24.09.23
-----10--------------------
6,76Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.106Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
6,75Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.1015Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
6,63Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.102Lambertseter, Åpent klubbmesterskap24.09.23
6,28Mary Angelina Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb26.01.108Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
6,24Johanne Guldvog, Bækkelagets SK30.09.1010Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
4,91Shahitya Senthilnathan, Groruddalen Friidrettsklubb19.05.106Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,45Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.102Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23

Slegge 2,0kg/110cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,80Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.103Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
20,35Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK09.06.109Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
16,05Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.1014Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,12Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.101 (J-15)Jessheim, Norgeslekene13.08.23

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,07Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK09.06.103Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
19,59Iben Bisgaard Loven, Lambertseter IF19.01.104Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
18,00Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.1010Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
16,91Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.103Jessheim, Norgeslekene12.08.23
16,18Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.105Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
13,93Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.103Bækkelaget, Nabolagsstevne08.06.23
11,96Johanne Guldvog, Bækkelagets SK30.09.104Bækkelaget, Nabolagsstevne08.06.23
10,98Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.104Oppegård, Oppegårdlekene 202327.08.23
10,41Shahitya Senthilnathan, Groruddalen Friidrettsklubb19.05.107Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
7,78Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.106Bækkelaget, Nabolagsstevne08.06.23
-----10--------------------

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,59Ida Røvik Hedenstrøm, IL Koll12.10.101Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
26,27Hedda Garnås, IL Koll20.06.102Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
20,56Mathilda Finborud Reigstad, IL Koll17.06.103Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
19,42Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.104Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
16,67Mathilde Erichsen, IL Koll13.11.105Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
15,55Sine Elisabeth Wallberg, IL Koll03.09.106Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

6 Kamp (Kule-60m-Lengde-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4834Ellen Herzog Mate, IL Koll
10,42-9,14(+0,0)-4,29(+0,0)-11,86(+0,1)-1,35-1,54,72
14.04.101Bækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
4130Emilie Lindstad, Bækkelagets SK
8,61-9,21(+0,0)-4,36(+0,7)-10,42(+0,1)-1,15-2,28,81
15.04.102Bækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
3941Hedda Garnås, IL Koll
6,99-9,37(+0,0)-3,64(+0,0)-12,75(+0,1)-1,15-1,56,84
20.06.103Bækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,99(+0,9)Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-fi Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
8,27(+0,0)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.092-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,48(+0,7)Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.092-h2Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
8,53(+0,7)Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.094-h2Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
8,65(-0,3)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
8,73(+0,4)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.092-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
8,80(+0,8)Martine Rooth, IK Tjalve25.07.094-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,81(-0,3)Leonora Steimler, Bækkelagets SK06.07.093-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,83(-1,3)Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.092-h1Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
8,90(+0,9)Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.092-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
-----10--------------------
8,92(+0,4)Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.094-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
8,98(+0,4)Linnea Skjelvik Kristoffersen, IL i BUL06.03.095-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
9,13(+0,8)Hermine Sundby Knudsen, Bækkelagets SK29.06.096-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
9,27(-0,6)Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.097-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
9,37(+0,9)Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.097-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
9,60(-0,8)Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.097-h6Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,65Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.091 (J-13/14)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap24.09.23
9,40Adina Kjørmo-Aakernes, Bøler IF31.10.094-h4Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,93(-1,4)Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.097-h15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,89(+2,9)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091-h3Ås, Åpningsstevnet01.05.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,77(+0,9)Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.092-fi Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
13,59(+1,2)Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.092Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
13,69(+0,0)Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.092-h2Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
13,95(+0,4)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.095Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
14,01(+0,7)Leonora Steimler, Bækkelagets SK06.07.091-h1Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
14,18(+0,4)Martine Rooth, IK Tjalve25.07.097Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
14,18(-1,2)Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.091-h2Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
14,47(+0,4)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.098Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
14,71(+0,7)Hermine Sundby Knudsen, Bækkelagets SK29.06.092-h1Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
14,90(+0,0)Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.094-h2Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
-----10--------------------
15,24(+0,4)Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.0911Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
15,68(-1,2)Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.091-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
15,92(-1,2)Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.092-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,78(+1,7)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,27(+3,0)Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.091-h2 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23
21,61(+3,0)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.093-h2 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,20(+1,0)Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-h3 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
27,23(-1,8)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.092-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
28,39(-2,7)Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.094-h2Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
28,70(-0,2)Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.092-h1Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
29,73(-0,2)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.091-h1Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
29,96(+0,0)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.098Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
30,57(-0,2)Adina Kjørmo-Aakernes, Bøler IF31.10.094-h2Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
31,26(-0,2)Hermine Sundby Knudsen, Bækkelagets SK29.06.093-h1Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
31,30(+0,0)Ragna Paur Løken, Bækkelagets SK19.04.092Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
31,41(+1,2)Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.094-h1Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
-----10--------------------
32,08(-1,2)Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.094-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,20(+2,3)Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.098-h5Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
28,48(+3,4)Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.091-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.23
29,27(+3,4)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.23
31,04(+3,4)Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.096-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,17Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.094-fi-FGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,00Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.0910Jessheim, Norgeslekene12.08.23
1,53,85Ragna Paur Løken, Bækkelagets SK19.04.091Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
1,57,07Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.094-h1Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
1,57,13Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.095-h1Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
1,58,49Martine Rooth, IK Tjalve25.07.09MMoss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
2,02,84Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
2,07,20Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.093 (J-11/14)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap24.09.23
2,08,00Hermine Sundby Knudsen, Bækkelagets SK29.06.092Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,12Maia Kulle Andreassen, Sportsklubben Vidar25.06.098-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
2,36,42Ragna Paur Løken, Bækkelagets SK19.04.093Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
2,40,91Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.091Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
2,41,04Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.094-fi-CGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
2,44,38Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.093-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,55,24Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.093Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,58,62Maia Kulle Andreassen, Sportsklubben Vidar25.06.092 (J-13/14)Greveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
5,20,58Ragna Paur Løken, Bækkelagets SK19.04.092Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
5,27,19Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.093Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
5,31,17Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.0915Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,06,57Maia Kulle Andreassen, Sportsklubben Vidar25.06.0912-fi-A (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,98(+0,4)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.091-fi Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
10,10(+1,0)Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.091Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
10,48(+1,0)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
10,50(-1,7)Martine Rooth, IK Tjalve25.07.094-h2Sarpsborg, Olavslekene19.08.23
11,29(+0,5)Adina Kjørmo-Aakernes, Bøler IF31.10.094-h2Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
11,92(+0,0)Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
12,15(+2,0)Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.092-h1Jessheim, Norgeslekene12.08.23

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,32(+1,2)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.097-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,73(+0,2)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.091Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
34,74(+0,8)Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.094Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
36,02(+0,8)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,41,22Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.091Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
7,18,25Hermine Sundby Knudsen, Bækkelagets SK29.06.092Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.092Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
1,41Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.093Rjukan, Lerøy-lekene 202303.09.23
1,40Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.091Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
1,40Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne09.09.23
1,36Martine Rooth, IK Tjalve25.07.094Asker, Askerlekene 202310.06.23
1,30Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.095Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
1,30Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.091Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
1,20Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.0923Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
1,20Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.092Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,42Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.092Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
1,85Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.091Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,82(-0,8)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091Asker, Askerlekene 202311.06.23
4,73(+0,9)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.092Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
4,52(+0,2)Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.092Lillestrøm, Romerikslekene13.05.23
4,47(+1,2)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
4,44(+0,0)Martine Rooth, IK Tjalve25.07.093Oslo/St, Sommerstevne27.07.23
4,36(+1,3)Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.095Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
4,33(-0,6)Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.093Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
4,31(+1,3)Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.092Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
4,27(+0,0)Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.096Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
4,25(+0,0)Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.097Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
-----10--------------------
4,09(-0,4)Leonora Steimler, Bækkelagets SK06.07.097Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
4,09(+1,3)Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.093Lambertseter, Åpent klubbmesterskap24.09.23
3,94(-1,5)Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.098-grp1 Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
3,69(+0,0)Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.093Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
3,33(-0,3)Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.094Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,81(+0,0)Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.092Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
9,73(+0,0)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.093Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
9,60(+0,1)Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.091Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
9,54(+1,9)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.092Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
8,86(+0,0)Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.092Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
8,39(+0,9)Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.097Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,61Martine Rooth, IK Tjalve25.07.091Sarpsborg, Olavslekene19.08.23
9,40Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.092Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
8,90Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.093Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
8,07Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.094Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
8,04Leonora Steimler, Bækkelagets SK06.07.092Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,03Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.091Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
7,51Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
7,40Melisa Zogaj, Lambertseter IF02.10.094Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
7,19Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.095Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
7,06Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.097Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus16.09.23
-----10--------------------
6,97Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.09MBækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23
6,83Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.091Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
6,52Hermine Sundby Knudsen, Bækkelagets SK29.06.097Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
6,06Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.092Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
5,50Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.093Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
5,48Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.0918Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
5,27Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.094Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,87Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.094Rjukan, Lerøy-lekene 202302.09.23
21,72Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.091Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
19,47Melisa Zogaj, Lambertseter IF02.10.094Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
15,95Martine Rooth, IK Tjalve25.07.0910Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,99Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.091Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus15.09.23
28,43Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.093Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
20,05Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.098Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
12,63Melisa Zogaj, Lambertseter IF02.10.096Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.23

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,71Martine Rooth, IK Tjalve25.07.091Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
30,24Melisa Zogaj, Lambertseter IF02.10.092Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
28,01Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.091Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
27,99Ava Lundborg, Kjelsås IL09.03.092Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
22,49Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.091Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23
15,67Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.092Bækkelaget, Bækkelaget Klubbmesterskap 202323.09.23

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,55Martine Rooth, IK Tjalve25.07.0911Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,05Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.091Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
22,74Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.092Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
21,35Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.093Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
19,76Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.094Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

6 Kamp (Kule-60m-Lengde-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4545Martine Rooth, IK Tjalve
9,27-9,25(-3,2)-4,37(+1,3)-11,19(-1,4)-1,34-1,58,49
25.07.095Moss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
4063Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK
6,55-8,75(-0,3)-4,29(+0,0)-11,92(+0,0)-1,25-2,02,84
29.06.093Bækkelaget, Bækkelagets mangekampstevne08.09.23

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38(+0,6)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.081Greveskogen, Treningsstevne02.05.23

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56(+1,0)Oda Lier, IL Koll14.01.081-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53(+2,8)Oda Lier, IL Koll14.01.086-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202301.07.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,68(+0,3)Oda Lier, IL Koll14.01.083-fi-A (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
13,53(+1,4)Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.081 (J-15/16)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
13,78(+1,8)Mathilde Falck, IL i BUL08.01.085-h2Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
13,93(+1,2)Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.085-h1Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
14,09(-1,2)Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.082-h2Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
14,14(+0,6)Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.086Asker, Askerlekene 202309.06.23
14,22(+0,2)Linnea Viktoria Normann-Eide, IL Koll15.09.086-h4Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
14,28(+1,4)Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.082 (J-15/16)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
14,32(+0,2)Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.087-h1Jessheim, Norgeslekene13.08.23
14,94(+1,4)Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.083 (J-15/16)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
-----10--------------------
15,06(+0,4)Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.086-h3Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23
15,21(-1,2)Elise Frausing Wiborg, IL Koll06.10.081-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
15,34(-1,2)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.084-h2Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
15,41(-1,2)Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.083-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
15,83(-1,2)Malin Mikkelsen Sørensen, IL Koll25.07.084-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,94(+0,6)Oda Lier, IL Koll14.01.081-h2Asker, Askerlekene 202310.06.23
27,82(+1,5)Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.082-h3Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
28,94(-0,6)Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.086-h2Fana, UM 202309.09.23
29,37(+0,2)Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.083Oslo/St, Kretsmesterskap i Friidrett Oslo & Akershus17.09.23
29,53(+0,1)Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.086-h1 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
29,84(+0,4)Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.082-h1Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
31,56(-2,7)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.08HMoss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,38(+2,2)Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.084Ås, Åpningsstevnet01.05.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,47Oda Lier, IK Tjalve14.01.083-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202312.05.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,36Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.081 (J-16)Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
1,06,62Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.083Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,18Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.081Ås, Åpningsstevnet01.05.23
1,51,96Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.082Ås, Åpningsstevnet01.05.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,56Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.083-h2Fana, UM 202309.09.23
2,22,06Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.084-h2Fana, UM 202309.09.23
2,26,90Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar04.07.089-h2Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,28,20Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.084Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
2,30,58Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.083Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
2,33,92Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.084 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23
2,45,98Antzela Gkiona, IL Koll25.05.08HMoss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
2,53,36Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
2,54,23Elise Frausing Wiborg, IL Koll06.10.084Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,47,05Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.081Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23
4,47,48Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar04.07.084 (J-15/16)Greveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
5,29,25Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.086 (J-15/16)Greveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
5,30,49Lea Maria Rimol, Røa IL11.05.083Nittedal, Nittedalslekene 202319.08.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,29,16Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.082Fana, UM 202310.09.23
6,33,51Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar04.07.083Fana, UM 202310.09.23
6,59,63Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.087Fana, UM 202310.09.23
7,22,66Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.087Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,10,21Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar04.07.086-fi (J-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23
10,23,85Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.081 (KS)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne02.08.23

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,80(+1,0)Oda Lier, IL Koll14.01.081-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23
14,31(+1,4)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.084-h1 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.06.23

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,69Oda Lier, IL Koll14.01.086-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202330.06.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41Antzela Gkiona, IL Koll25.05.08HMoss, Jobzone NM/UM mangekamp20.05.23
1,40Oda Lier, IL Koll14.01.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
1,25Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
1,25Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.084Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
1,20Elise Frausing Wiborg, IL Koll06.10.085Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,22(+1,4)Oda Lier, IL Koll14.01.08Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
4,29(+1,0)Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.081Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
4,20(+0,0)Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.082Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
4,19(+0,0)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.08HMoss, Jobzone NM/UM mangekamp21.05.23
4,12(+1,9)Leah Falkum, IK Tjalve17.02.083Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
3,98(+1,5)Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.084Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
3,84(+1,6)Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
3,66(+1,0)Malin Mikkelsen Sørensen, IL Koll25.07.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
3,49(+1,4)Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.084Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,37(+2,1)Oda Lier, IL Koll14.01.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,65(+1,6)Oda Lier, IL Koll14.01.081 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,67Antzela Gkiona, IL Koll25.05.081Oslo/Bi, Tjalvelekene03.06.23
8,12Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.082Oslo/St, Groruddalslekene 202314.05.23
7,88Oda Lier, IL Koll14.01.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
7,60Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.081Bækkelaget, Maileker 202306.05.23
7,00Julia Hoven, IL Koll11.10.082Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
5,76Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23
5,51Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.084Oslo/NIH, Klubbmesterskap23.09.23

Diskos 750gram