Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,30(+1,1)William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
8,38(-0,2)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
8,49(+0,9)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.091-h1 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
8,77(+0,9)Lucas Lopes Patey, IL i BUL09.08.092-h1 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
9,14(+0,7)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.094-h4Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,17(+1,8)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.094-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
9,26(-0,4)Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.094-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,28(+0,5)Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
9,41(+0,5)Andreas Sunde, IL Koll17.11.095-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,59(+0,2)Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.096-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.22
-----10--------------------
9,74(+0,5)Igor Pawel Luszcz, Sportsklubben Vidar08.07.094Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
9,82(+0,5)Theodor Gabriel Holseter, Bøler IF21.01.095Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,95(+3,0)Edvin Sehic, Sportsklubben Vidar17.12.091Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
8,97(+3,0)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
9,59(+3,0)Oskar Sandblåst Garborg, Sportsklubben Vidar01.01.094Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
9,87(+3,0)Sam Edlund Skullerud, Sportsklubben Vidar01.11.095Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,71(-0,5)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
15,04(-0,5)Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.095Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,45(-0,4)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.092 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
22,44(-0,4)Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.094 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,31(+0,6)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.093-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
28,70(+1,7)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.094-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
28,96(-0,1)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.091-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
31,35(-0,9)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.096Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,52(+2,4)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.091-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
28,80(+3,6)Lucas Lopes Patey, IL i BUL09.08.093-h1 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
30,11(+2,8)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.095-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,45Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.095-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,87Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.091 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
49,39Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.092 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,76Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,87Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,46,98Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.091-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,49,26Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.092-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,50,14Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,56,37William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
2,10,03Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.091Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
2,14,93Oskar Sandblåst Garborg, Sportsklubben Vidar01.01.093Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,28,00Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.093Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,58,18Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.0911-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
5,16,75Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.0911Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,82(+0,4)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
11,29(+0,8)William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
11,51(+0,2)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.095-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,91(-0,5)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
33,30(-0,3)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.092Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
35,19(-0,3)Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27,49Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.094Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.091Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,40Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.092Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,36Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.095Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
1,30Lucas Lopes Patey, IL i BUL09.08.093Jessheim, Norgeslekene07.08.22
1,30William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,68(+0,6)William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.092Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,64(+0,7)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
4,51(+1,2)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.098Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
4,26(+0,1)Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.096Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
4,10(-2,0)Elias Solbu Grøttumsbraaten, Ready21.05.094Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
3,90(-0,9)Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.0916Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,88(+1,4)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.097Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.091Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
4,55Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.092Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
3,97Theodor Gabriel Holseter, Bøler IF21.01.093Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
3,89Igor Pawel Luszcz, Sportsklubben Vidar08.07.094Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,61(+1,3)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
7,91(+0,3)Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.0912Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,95Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.091Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
8,66Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.093Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
8,60Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.095Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
8,44Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.09Fet, Åpent Fet mesterskap18.08.22
8,19William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
8,15Edvin Sehic, Sportsklubben Vidar17.12.092Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
7,32Theodor Gabriel Holseter, Bøler IF21.01.091Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,18Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.092Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
5,80Oskar Sandblåst Garborg, Sportsklubben Vidar01.01.094Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,85Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.091Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,85Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.093 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,11Vegar Magne Forstrøm, Groruddalen Friidrettsklubb17.04.091Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
20,97Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.091Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,57Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.091Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
15,55Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.09MAsker, Kastmangekamp25.09.22

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4065William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK
8,30(+1,1)-3,88(+0,0)-8,19-11,29(+0,8)-1,30-1,56,37
20.02.091Bækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22

Kast 4 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1595Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll
18,14-8,95-27,68-15,55
03.12.091Asker, Kastmangekamp25.09.22

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+0,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,11(+1,1)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
8,28(+0,2)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,30(-0,5)Even Nørjordet, IL Koll12.05.08MHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
8,36(+0,8)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.082Jessheim, Norgeslekene07.08.22
8,47(+1,1)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
8,72(+0,8)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.082Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,79(-0,4)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h3 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
9,22(+1,3)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,30(-1,5)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----10--------------------
9,54(+1,3)Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.085Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,59(-0,8)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.083-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,88(-1,9)Even Nørjordet, IL Koll12.05.085-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,33(-1,5)Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.086-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,70(+2,5)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.088-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,82(+1,8)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
13,20(+1,4)Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Nittedal, Løpsstevne16.05.22
13,29(+0,4)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
13,73(+0,3)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,78(+0,3)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
14,57(+1,8)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,9(+0,0)Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
13,1(+0,0)Thomas Tysseland, IL Koll02.06.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
13,1(+0,0)Fredrik Storbraaten Hagen, IL Koll16.04.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,27(-0,4)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.083 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,89(+2,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-h2 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
26,45(+0,1)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
26,68(+1,9)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
26,90(-2,6)Even Nørjordet, IL Koll12.05.084-h1Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
27,17(+0,9)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Asker, Askerlekene 202204.06.22
28,41(-2,1)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h2Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
28,84(-0,6)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h2 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
30,00(+0,1)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
30,36(-0,6)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h2 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,6(+1,2)Fredrik Storbraaten Hagen, IL Koll16.04.082Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,47(+3,3)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
26,19(+2,1)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.085-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
26,27(+2,1)Even Nørjordet, IL Koll12.05.086-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
27,28(+2,5)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.086-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
32,95(+3,3)Marcus Hoen, IL i BUL02.09.085-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,64Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
41,09Even Nørjordet, IL Koll12.05.081-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
50,97Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,72Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
59,04Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,00,45Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Nittedal, Løpsstevne16.05.22
1,01,02Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,02,20Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,02,46Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.081 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,11,09Tobias Meier Berntzen, Bækkelagets SK12.05.084 (G-13/14)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,12,62Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,15,29Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,97Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,32,15Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.084-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,37,20Eirik Kaas Strande, IL Try07.02.081-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,37,34Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,38,07Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.0810-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,39,07Even Nørjordet, IL Koll12.05.08MHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
1,39,58Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,40,54Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08MHønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
1,42,41Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,43,56Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----10--------------------
1,43,73Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,46,87Henrik Holberg, IL Heming02.08.085Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,55,73Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-14/17)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
2,05,97Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,97Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,15,22Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.084 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,15,37Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.084Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,19,86Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.084Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,22,86Eirik Kaas Strande, IL Try07.02.083Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
2,26,42Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.086Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,30,54Henrik Holberg, IL Heming02.08.088Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,34,6Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50,90Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24,51Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,45,93Eirik Kaas Strande, IL Try07.02.089-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,46,06Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.0811-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,50,91Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
4,52,92Baste Høyerholt, IL Try29.04.0813-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,58,73Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.084-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,01,20Henrik Holberg, IL Heming02.08.086 (G-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
5,03,18Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
6,04,47Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.089-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
6,12,77Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0811-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----10--------------------

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,06,16Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
7,02,85Baste Høyerholt, IL Try29.04.084 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,16(+0,4)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.086-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
12,68(+0,4)Even Nørjordet, IL Koll12.05.081-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
13,37(+0,4)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
14,80(+1,8)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
16,46(+0,1)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
16,85(+1,8)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,47(-0,8)Even Nørjordet, IL Koll12.05.081-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
31,67(-0,8)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.083-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
31,99(+0,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
34,97(-0,6)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
36,86(+0,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
38,36(-0,5)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.081 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,35Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,0Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
48,3Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Ås, Høststevne12.09.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26,60Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.081Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,24,75Marcus Hoen, IL i BUL02.09.087Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.082 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,52Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
1,51Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
1,42Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
1,40Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.081 (G-14/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,40Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,35Mino Ridar-Aasen, IL i BUL18.09.082Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,15Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0810Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,78(+0,6)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.087-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
5,23(-0,4)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
5,05(+0,5)Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
5,01(+1,9)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.082Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,72(-0,6)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
4,41(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
4,40(+1,0)Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.086Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,12(+0,0)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
3,85(+1,7)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,95(+2,2)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.0816Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.082Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,67(+0,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.085 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,88(+0,0)Even Nørjordet, IL Koll12.05.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,87(-0,3)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-14/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,73(+1,3)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
9,03(+0,0)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083 (G-14/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,97(+0,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,82(+2,4)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,05Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
8,21Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
7,93Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.0823Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
7,89Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.081Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,68Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.081Asker, Askerlekene 202204.06.22
7,23Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
7,21Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
6,75Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.0810Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,45Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
4,22Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----10--------------------

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,09Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
18,51Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.088Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,75Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
13,95Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.089Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
11,23Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.0810Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,03Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,59Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
35,37Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
32,18Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.082Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
30,10Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,92Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.088Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
3,53Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.0815Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,06Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
37,30Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-80mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4686Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll
8,44(+0,0)-5,23(-0,4)-9,05-14,02(-2,5)-1,51-1,40,54
09.11.081Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
4521Even Nørjordet, IL Koll
8,30(-0,5)-5,01(+0,0)-7,07-13,43(+1,3)-1,45-1,39,07
12.05.081Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4114Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK
8,11(+1,1)-4,45(-0,2)-6,45-14,80(+1,8)-1,42-1,41,41
27.05.081Bækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
3320Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK
8,47(+1,1)-4,41(+0,0)-6,96-16,85(+1,8)-1,39-1,58,40
09.03.082Bækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,52(+0,5)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,09(+0,5)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,10(+1,7)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,36(+1,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,71(+1,7)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.073Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07(-0,2)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071-h1Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.22
10,26(+1,9)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,47(-1,6)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,58(+0,0)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,91(+1,9)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,83(+1,0)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.076-h3 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
12,35(+0,6)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
12,45(+0,4)Herman Røe, IL i BUL05.10.076-h3Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
12,68(+0,4)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,74(+1,8)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,83(-1,1)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,23(+1,2)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
13,33(+0,9)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
13,88(+1,8)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.078-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,23(+2,9)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
12,08(+2,1)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
12,14(+2,1)Herman Røe, IL i BUL05.10.071 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,23(+2,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
13,28(+2,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.074Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,57Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,47(-1,0)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,29(+0,8)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072-h2 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
24,40(+0,6)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,87(+0,0)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
25,11(+0,0)Herman Røe, IL i BUL05.10.072 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,35(+1,5)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,36(+1,3)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
26,67(+0,3)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071Asker, Local meet 4 - track05.09.22
27,23(+0,0)Erling Brekke, Bøler IF15.05.072Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,36(+0,0)Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.073Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,61(+1,5)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----10--------------------
28,58(-0,3)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,7(+2,7)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,81Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,09Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-CGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
42,17Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.076-fi-EGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,31Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
56,87Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
58,25Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
1,01,66Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,04,39Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.074 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,17,61Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-14)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,95Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,32,11Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.075-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,37,81Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,38,54Erling Brekke, Bøler IF15.05.072Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,43,7Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,16Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,08,49Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,09,79Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,10,93Sverre Amundsen Klungland, IL Heming14.03.078-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,11,35Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.079-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,16,47Erling Brekke, Bøler IF15.05.077-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,18,03Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.072-fi-CGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,27,23Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.073Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,30,28Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-fi-DGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
3,02,56Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----10--------------------

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55,61Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.071Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,27Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.077-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,34,24+Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.0713-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
5,21,45Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50,56Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.0711-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55,25Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,15,43Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
6,21,93Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,32,93Sverre Amundsen Klungland, IL Heming14.03.0718-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,39,14Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,43,29Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.073Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,12,93Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,49,50Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,22(+0,7)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,84(+1,6)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072Drammen, Elvelekene 202221.08.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,97(-0,1)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071Nesodden, PLUGGEN elektro fridrettsstevne15.09.22

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,59Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
44,76Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
44,85Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
48,52Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.075-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,09Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55,15Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,67Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,06(+1,5)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
5,14(+1,2)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,96(+0,7)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.076 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,59(+1,1)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
4,42(-2,9)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,99(+2,1)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,25(+0,0)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,10Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
10,78Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,06Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,80Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,78Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
18,27Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,75Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Karlstad/SWE, Götas Ungdomsspel20.08.22

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,99Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Bærum, Kaststevne (også para-approbert)30.10.22

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,41Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-16)Greveskogen, Seriestevne22.10.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,58Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
25,45Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.07PAsker, Kastmangekamp25.09.22

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,50Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.07PAsker, Kastmangekamp25.09.22

9 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3771Adrian Sandholtbråten, Bøler IF
13,23(+1,2)-4,99(+2,1)-7,80-1,67-16,00(+1,5)-18,27-2,50-30,58-2,55,61
22.04.073Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2990Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
45,97-11,46-44,13-25,45-16,50
28.05.071Asker, Kastmangekamp25.09.22

Gutter 16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,21(+1,6)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h4 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,49(+0,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065-fi Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
12,71(+1,6)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.065-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,4(ok)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,39(+2,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,32(+2,1)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,04(-1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.067-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,14(+1,2)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,69(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h7 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
24,47(-0,1)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.068-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
25,49(-2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063-h1 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
25,89(+0,0)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,9(+2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
25,40(+5,0)Nikolai Ottestad Ljosland, IL Koll13.08.065-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,79(+5,0)Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.068-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,27Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
44,81Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,49Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.064-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
53,59Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
57,27Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.062 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
57,43Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
1,03,49Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.063Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,98Christopher Holberg, IL Heming29.01.065-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,29,36Christopher Holberg, IL Heming29.01.061Asker, Askerlekene 202204.06.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,15,45Balder Meland, Sportsklubben Vidar11.06.0612Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,19,29Christopher Holberg, IL Heming29.01.0613Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,23,90Alexander Aronsen Skjeldal, IL Koll28.11.064 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,39,59Torjus Brusveen-Jensen, Lyn Ski18.09.067Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,45(+1,5)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,25(+3,0)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
19,33(+3,0)Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.064Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,13(+0,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,23Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Jessheim, Norgeslekene06.08.22

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,65Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-U18)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,21Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
10,06Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,00Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,34Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.067Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
15,95Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,57Alan Lee Graadahl, Sportsklubben Vidar28.05.061Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
32,22Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
20,19Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06PAsker, Kastmangekamp25.09.22

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06PAsker, Kastmangekamp25.09.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2111Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll
29,80-12,34-32,00-20,19-10,31
16.10.064Asker, Kastmangekamp25.09.22

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,44(-0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,61(+0,5)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,71(-0,6)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,33(-0,6)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,37(+1,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,42(+0,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
11,77(+1,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h4Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,95(+1,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,92(+1,5)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.058-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,64(+2,8)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056-fi-E (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,75(+0,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-fi Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
23,24(+0,0)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
24,02(+1,4)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,49(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
27,12(+0,0)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,63(+2,9)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,06(+2,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,16Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,25Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
57,28Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,00,32Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,05Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-14/17)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,28,11Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.052-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,29,65Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.054-h2 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,35,57Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.057-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56,43Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.056-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,00,71Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.057-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,02,38Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.0514 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
2,03,03Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,09,40Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.059-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,16,95Sverre Avlund Børringbo, IK Tjalve03.01.059-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,55,04Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.059-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,11,14Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
4,11,69Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,16,87Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.058-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35,44Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.052 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,18,92Lars Wold Møller, IL Koll30.06.057Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,42(-0,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
18,84(-0,7)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,62(-0,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054 (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,50Thai Drager, IL i BUL16.07.052Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,50Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,45Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10Lucas F. T. Gjesdal, IK Tjalve24.06.054 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,09(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
5,42(+0,0)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.05Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51(+2,2)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,93William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,33(+0,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
11,63(-0,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,73Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,71Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
72,10Eric Christopher Becklund, IK Tjalve17.05.051 (G-U18)Elche/ESP, I Control Absoluto Aire Libre09.04.22
32,06William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
24,22Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,44Eric Christopher Becklund, IK Tjalve17.05.052 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27(+2,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,30(-0,6)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,60(+1,2)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,83(+1,1)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-sf2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,90(+1,1)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-sf2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,25(-0,9)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
11,30(+1,9)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-fi-D (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,45(+1,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,47(+0,0)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,77(+0,9)Simon Stornes, IL i BUL14.07.045-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,77(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-fi-F (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
12,27(-1,4)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
-----10--------------------
13,05(-1,1)Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.042-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,68(-1,1)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.043-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
11,46(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-fi-B (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,24(-1,4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033-h4 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,29(0,3)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,16(+0,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
22,16(+2,0)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.033 (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22
22,53(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
22,60(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,87(+0,7)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h2 (MS)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
22,89(+0,4)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
23,05(+1,8)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,66(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,68(+0,7)Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
25,01(-0,3)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,76(+0,7)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,43(+2,3)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,71Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,36Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,52Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
50,69Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.035-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
51,41Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
52,01Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
52,91Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
53,76Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,90Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,33Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h3 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,53Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,00,99Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (MS)Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
2,13,93Simon Stornes, IL i BUL14.07.044 (G-17/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,57Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,51,76Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.033 (MS)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
4,11,48Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.036-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,50,61Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival02.07.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,43Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,27,09Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,30,88Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.039-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53,24Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.0316-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,36,27Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.031-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,20(+0,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,11Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-B (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,02,58Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,23(-0,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
6,57(+1,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,61(+4,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,38Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.045-fi (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs18.09.22
13,25Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
8,41Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
6,43Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04PAsker, Kastmangekamp25.09.22

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,40Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.045 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
44,19Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
27,19Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
24,90Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,38Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,22Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
52,94Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
21,54Simon Stornes, IL i BUL14.07.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
18,62Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04PAsker, Kastmangekamp25.09.22

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,42Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04PAsker, Kastmangekamp25.09.22

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7567Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
11,25(-0,9)-7,23(-0,3)-12,51-1,99-51,41-14,20(+0,7)-44,19-4,60-52,94-4,55,05
11.02.034 (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1348Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
23,29-6,43-22,72-18,62-8,42
26.11.044Asker, Kastmangekamp25.09.22

Gutter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,62(+0,8)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-fi (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,88(-0,2)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Eugene/OR/USA, World Athletics Championships23.07.22
10,90(+0,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
10,96(+1,1)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h4 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,10(+1,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-fi-B (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,14(+1,5)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h3 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,22(+1,6)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-h4 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,30(+1,6)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.016-h2 (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,73(+0,3)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.016-h1 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,93(+3,0)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.007-fi (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
10,98(+2,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,16(+2,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h5 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,00(0,3)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.013-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,82(+0,5)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022-h3 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
21,95(-0,4)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h6 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,50(-0,6)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.006-h4 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,52(-0,1)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h4 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,61(+1,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h3 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,67(-0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h4 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,69(-1,0)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012-h5 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,73(-1,0)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h5 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,03(+0,9)Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.012 (MS)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
23,64(-1,1)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.015-fi-C (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----10--------------------

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,3(+1,2)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001 (MS)Asker, Askerlekene 202204.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,34(+3,5)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,41(+3,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,53(+3,5)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.014-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,04Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.015-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,27Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)München/GER, European Championships 202215.08.22
48,67Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
49,29Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
49,52Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
49,71Luca Thompson, IK Tjalve24.11.007-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
50,42Thomas Graftås, IL i BUL10.09.013-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19,80Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h3 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,27,88Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.023 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

Ikke godkjente resultater
Mannlig hare
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30,76Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012 (KS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,02Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.024 (MS)Dessau/GER, 24. Internationales Leichtathletik Meeting Anhalt25.05.22
1,51,84Luca Thompson, IK Tjalve24.11.004 (MS)Weinheim/GER, Kurpfalz Gala28.05.22
1,53,24Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004-fi-A (MS)Gøteborg/SWE, Bannister 800 m07.06.22
1,53,54Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.007-fi (MS)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
1,55,18Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,56,01Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-h3 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,56,77Roderick Duodu, IL i BUL30.03.027-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,57,34Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.017-h2 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
2,00,89Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.0210 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,49,59Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.0110-h5 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,54,80Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025 (MS)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,57,03Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.014 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,15,38Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.007-h2 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,26,38Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)München/GER, European Championships 202216.08.22
4,33,08Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05,41Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.015-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,22,06Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,32,52Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,33,79Roderick Duodu, IL i BUL30.03.024-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,04,55Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.005-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,35,2David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.012 (MS)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05,36Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,09,18Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.017 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,46,87Matias Brekkå, Oslostudentenes IK Friidrett28.10.001-fi-B (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
16,10,11Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.0018-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,22,65David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.0114-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,35,39Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0018-h1 (MS)Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22

Ikke godkjente resultater
Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,36,45Matias Brekkå, Oslostudentenes IK Friidrett28.10.0010-h2 (MS)Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,46(+0,1)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
14,52(-0,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Eugene/OR/USA, World Athletics Championships23.07.22
1,96Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Talence/FRA, Décastar17.09.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,72Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013 (MS)Täby/SWE, Stavhoppsgala28.06.22
5,05Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
5,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)München/GER, European Championships 202216.08.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,74(+1,3)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02 (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
7,23(+1,4)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Talence/FRA, Décastar17.09.22
6,26(+0,7)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.005 (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,77(+2,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
7,70(+2,1)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,58(-0,3)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
14,91(+1,6)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.007 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,39Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Talence/FRA, Décastar17.09.22
13,84Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,13Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MS)Lambertseter, Vårkast21.04.22
44,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Oslo/NIH, Stevne i diskos03.08.22

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,55Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
61,26Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.014 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
60,83Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8307Markus Rooth, IK Tjalve
10,90(+0,3)-7,70(+2,1)-14,25-1,95-49,52-14,46(+0,1)-45,80-5,05-60,83-4,33,08
22.12.011 (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
8298Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
11,17(-0,5)-7,77(+2,1)-13,84-2,16-48,76-14,81(-0,6)-43,67-4,65-61,55-4,29,11
31.05.022 (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27(+2,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,44(-0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,52(+0,5)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,61(+0,5)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,71(-0,6)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,09(+0,5)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,10(+1,7)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,30(-0,6)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,33(-0,6)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,36(+1,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
-----10--------------------
8,71(+1,7)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.073 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07(-0,2)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071-h1 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.22
10,26(+1,9)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,47(-1,6)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,58(+0,0)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,91(+1,9)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,60(+1,2)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,83(+1,1)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-sf2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,90(+1,1)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-sf2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,21(+1,6)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h4 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,25(-0,9)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
11,30(+1,9)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-fi-D (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,37(+1,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,42(+0,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
11,45(+1,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,47(+0,0)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----10--------------------
11,49(+0,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,77(+0,9)Simon Stornes, IL i BUL14.07.045-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,77(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-fi-F (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,77(+1,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h4 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,83(+1,0)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.076-h3 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
11,95(+1,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,27(-1,4)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
12,35(+0,6)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
12,45(+0,4)Herman Røe, IL i BUL05.10.076-h3 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
12,68(+0,4)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----20--------------------
12,71(+1,6)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.065-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,74(+1,8)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,83(-1,1)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
12,92(+1,5)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.058-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,05(-1,1)Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.042-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,23(+1,2)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
13,33(+0,9)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
13,68(-1,1)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.043-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,88(+1,8)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.078-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,4(ok)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061 (G-16)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
11,23(+2,9)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071 (G-15)Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
11,39(+2,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,46(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-fi-B (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,64(+2,8)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056-fi-E (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
12,08(+2,1)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
12,14(+2,1)Herman Røe, IL i BUL05.10.071 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,23(+2,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,32(+2,1)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
13,28(+2,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.074 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,57Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,24(-1,4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033-h4 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,04(-1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.067-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
17,29(0,3)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,47(-1,0)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,16(+0,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
22,14(+1,2)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,16(+2,0)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.033 (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22
22,53(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
22,60(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,69(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h7 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,75(+0,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,87(+0,7)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h2 (MS)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
22,89(+0,4)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
23,05(+1,8)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----10--------------------
23,24(+0,0)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
23,66(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,68(+0,7)Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,02(+1,4)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,29(+0,8)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072-h2 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
24,40(+0,6)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,47(-0,1)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.068-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,49(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
24,87(+0,0)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
25,01(-0,3)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
-----20--------------------
25,11(+0,0)Herman Røe, IL i BUL05.10.072 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,35(+1,5)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,36(+1,3)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
25,49(-2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063-h1 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
25,89(+0,0)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
26,67(+0,3)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071 (G-15)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
27,12(+0,0)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
27,23(+0,0)Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,36(+0,0)Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,61(+1,5)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----30--------------------
28,58(-0,3)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,76(+0,7)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,43(+2,3)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,63(+2,9)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,06(+2,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,7(+2,7)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
24,9(+2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061 (G-16)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
25,40(+5,0)Nikolai Ottestad Ljosland, IL Koll13.08.065-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,79(+5,0)Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.068-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,81Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,27Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
35,71Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,16Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,36Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
38,09Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
42,17Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.076-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
44,81Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,52Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
50,49Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.064-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
50,69Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.035-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
51,25Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
51,41Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
52,01Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
52,91Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
53,31Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
53,59Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
53,76Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
-----10--------------------
56,87Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
57,27Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.062 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
57,28Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
57,43Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
58,25Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
1,00,32Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
1,01,66Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,03,49Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.063 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
1,04,39Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.074 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,17,61Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-14)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,90Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,33Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h3 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,28,05Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-14/17)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,28,11Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.052-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,29,65Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.054-h2 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,29,95Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,32,11Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.075-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,35,57Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.057-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,37,81Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,38,54Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,43,7Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
-----10--------------------

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,53Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,56,43Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.056-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,00,71Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.057-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,00,99Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (MS)Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
2,02,38Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.0514 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
2,03,03Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,05,98Christopher Holberg, IL Heming29.01.065-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,08,16Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,08,49Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,09,40Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.059-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----10--------------------
2,09,79Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,10,93Sverre Amundsen Klungland, IL Heming14.03.078-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,11,35Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.079-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,13,93Simon Stornes, IL i BUL14.07.044 (G-17/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
2,16,47Erling Brekke, Bøler IF15.05.077-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,16,95Sverre Avlund Børringbo, IK Tjalve03.01.059-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,18,03Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.072-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,27,23Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.073 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,30,28Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
3,02,56Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----20--------------------

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55,61Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.071 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,57Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,51,76Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.033 (MS)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,55,04Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.059-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,11,14Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
4,11,48Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.036-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,11,69Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
4,22,27Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.077-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,29,36Christopher Holberg, IL Heming29.01.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
4,34,24+Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.0713-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,50,61Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival02.07.22
-----10--------------------
5,21,45Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,43Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,16,87Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.058-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,50,56Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.0711-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55,25Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,15,43Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
6,21,93Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,32,93Sverre Amundsen Klungland, IL Heming14.03.0718-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,39,14Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,43,29Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.073 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,27,09Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,30,88Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.039-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,35,44Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.052 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,12,93Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,15,45Balder Meland, Sportsklubben Vidar11.06.0612 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,18,92Lars Wold Møller, IL Koll30.06.057 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,19,29Christopher Holberg, IL Heming29.01.0613 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,23,90Alexander Aronsen Skjeldal, IL Koll28.11.064 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,39,59Torjus Brusveen-Jensen, Lyn Ski18.09.067 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53,24Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.0316-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,36,27Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.031-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,49,50Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,22(+0,7)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,84(+1,6)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Drammen, Elvelekene 202221.08.22

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,45(+1,5)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,25(+3,0)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
19,33(+3,0)Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.064 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,42(-0,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
18,84(-0,7)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,20(+0,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
15,62(-0,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054 (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
28,13(+0,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
30,97(-0,1)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071 (G-15)Nesodden, PLUGGEN elektro fridrettsstevne15.09.22

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,59Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
44,76Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
44,85Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
48,52Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,23Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Jessheim, Norgeslekene06.08.22

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,65Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-U18)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,11Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-B (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,02,09Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
1,02,58Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55,15Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
1,80Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,75Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,67Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
1,55Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,50Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,50Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,45Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-17)Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
4,10Lucas F. T. Gjesdal, IK Tjalve24.06.054 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,50Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,23(-0,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
6,57(+1,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,27(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,09(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
6,06(+1,5)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
5,42(+0,0)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.05 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
5,14(+1,2)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,96(+0,7)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.076 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,59(+1,1)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
4,42(-2,9)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,61(+4,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
5,51(+2,2)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
4,99(+2,1)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,93William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
5,09Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,33(+0,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
12,25(+0,0)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
11,63(-0,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,10Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
10,78Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,06Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,80Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,21Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061 (G-16)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
10,06Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
8,73Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,38Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.045-fi (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs18.09.22
13,25Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
8,41Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
6,43Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04P (G-18/19)Asker, Kastmangekamp25.09.22

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,78Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
18,27Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,00Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
22,71Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,40Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.045 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
44,19Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
27,19Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
24,90Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,75Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-15)Karlstad/SWE, Götas Ungdomsspel20.08.22

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,99Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-15)Bærum, Kaststevne (også para-approbert)30.10.22
32,34Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.067 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
15,95Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,41Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-16)Greveskogen, Seriestevne22.10.22
25,38Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,58Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
25,45Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.07P (G-15)Asker, Kastmangekamp25.09.22

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
72,10Eric Christopher Becklund, IK Tjalve17.05.051 (G-U18)Elche/ESP, I Control Absoluto Aire Libre09.04.22
52,57Alan Lee Graadahl, Sportsklubben Vidar28.05.061 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
32,22Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
32,06William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
24,22Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
20,19Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06P (G-16)Asker, Kastmangekamp25.09.22

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,44Eric Christopher Becklund, IK Tjalve17.05.052 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
54,22Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
52,94Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
21,54Simon Stornes, IL i BUL14.07.041 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
18,62Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04P (G-18/19)Asker, Kastmangekamp25.09.22

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,50Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.07P (G-15)Asker, Kastmangekamp25.09.22
10,31Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06P (G-16)Asker, Kastmangekamp25.09.22

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,42Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04P (G-18/19)Asker, Kastmangekamp25.09.22

9 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3771Adrian Sandholtbråten, Bøler IF
13,23(+1,2)-4,99(+2,1)-7,80-1,67-16,00(+1,5)-18,27-2,50-30,58-2,55,61
22.04.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7567Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
11,25(-0,9)-7,23(-0,3)-12,51-1,99-51,41-14,20(+0,7)-44,19-4,60-52,94-4,55,05
11.02.034 (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2990Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
45,97-11,46-44,13-25,45-16,50
28.05.071 (G-15)Asker, Kastmangekamp25.09.22
2111Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll
29,80-12,34-32,00-20,19-10,31
16.10.064 (G-16)Asker, Kastmangekamp25.09.22
1348Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
23,29-6,43-22,72-18,62-8,42
26.11.044 (G-18/19)Asker, Kastmangekamp25.09.22

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27(+2,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,44(-0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,52(+0,5)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,61(+0,5)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,71(-0,6)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,09(+0,5)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,10(+1,7)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,30(-0,6)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,33(-0,6)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,36(+1,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
-----10--------------------
8,71(+1,7)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.073 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07(-0,2)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071-h1 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.22
10,26(+1,9)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,47(-1,6)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,58(+0,0)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,91(+1,9)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,60(+1,2)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,62(+0,8)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-fi (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,83(+1,1)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-sf2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,88(-0,2)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Eugene/OR/USA, World Athletics Championships23.07.22
10,90(+0,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
10,90(+1,1)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-sf2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,96(+1,1)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h4 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,10(+1,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-fi-B (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,14(+1,5)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h3 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,21(+1,6)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h4 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
-----10--------------------
11,22(+1,6)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-h4 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,25(-0,9)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
11,30(+1,9)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-fi-D (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,30(+1,6)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.016-h2 (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,37(+1,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,42(+0,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
11,45(+1,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,47(+0,0)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,49(+0,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,73(+0,3)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.016-h1 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----20--------------------
11,77(+0,9)Simon Stornes, IL i BUL14.07.045-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,77(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-fi-F (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,77(+1,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h4 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,83(+1,0)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.076-h3 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
11,95(+1,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,27(-1,4)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
12,35(+0,6)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
12,45(+0,4)Herman Røe, IL i BUL05.10.076-h3 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
12,68(+0,4)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,71(+1,6)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.065-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----30--------------------
12,74(+1,8)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,83(-1,1)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
12,92(+1,5)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.058-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,05(-1,1)Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.042-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,23(+1,2)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
13,33(+0,9)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
13,68(-1,1)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.043-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,88(+1,8)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.078-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,4(ok)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061 (G-16)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,93(+3,0)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.007-fi (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
10,98(+2,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,16(+2,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h5 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,18(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
11,23(+2,9)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071 (G-15)Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
11,39(+2,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,46(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-fi-B (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,64(+2,8)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056-fi-E (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
12,08(+2,1)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
12,14(+2,1)Herman Røe, IL i BUL05.10.071 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,23(+2,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,32(+2,1)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
13,28(+2,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.074 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,57Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,24(-1,4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033-h4 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,04(-1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.067-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
17,29(0,3)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,47(-1,0)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,00(0,3)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.013-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,16(+0,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
21,82(+0,5)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022-h3 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
21,95(-0,4)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h6 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,14(+1,2)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,16(+2,0)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.033 (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22
22,50(-0,6)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.006-h4 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,52(-0,1)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h4 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,53(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
22,60(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,61(+1,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h3 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----10--------------------
22,67(-0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h4 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,69(-1,0)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012-h5 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,69(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h7 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,73(-1,0)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h5 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,75(+0,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,87(+0,7)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h2 (MS)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
22,89(+0,4)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
23,03(+0,9)Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.012 (MS)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
23,05(+1,8)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,24(+0,0)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
-----20--------------------
23,64(-1,1)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.015-fi-C (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,66(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,68(+0,7)Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,02(+1,4)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,29(+0,8)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072-h2 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
24,40(+0,6)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,47(-0,1)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.068-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,49(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
24,87(+0,0)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
25,01(-0,3)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
-----30--------------------
25,11(+0,0)Herman Røe, IL i BUL05.10.072 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,35(+1,5)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,36(+1,3)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
25,49(-2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063-h1 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
25,89(+0,0)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
26,67(+0,3)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071 (G-15)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
27,12(+0,0)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
27,23(+0,0)Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,36(+0,0)Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,61(+1,5)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----40--------------------
28,58(-0,3)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,76(+0,7)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,3(+1,2)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001 (MS)Asker, Askerlekene 202204.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,34(+3,5)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,41(+3,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,43(+2,3)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,63(+2,9)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,06(+2,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,53(+3,5)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.014-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,7(+2,7)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
24,9(+2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061 (G-16)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
25,40(+5,0)Nikolai Ottestad Ljosland, IL Koll13.08.065-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,79(+5,0)Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.068-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,81Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,27Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
35,71Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,16Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,36Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
38,09Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
39,04Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.015-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
42,17Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.076-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
44,81Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,27Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)München/GER, European Championships 202215.08.22
48,67Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
49,29Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
49,52Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
49,52Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
49,71Luca Thompson, IK Tjalve24.11.007-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
50,42Thomas Graftås, IL i BUL10.09.013-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
50,49Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.064-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
50,69Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.035-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
51,25Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----10--------------------
51,41Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
52,01Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
52,91Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
53,31Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
53,59Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
53,76Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
56,87Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
57,27Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.062 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
57,28Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
57,43Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----20--------------------
58,25Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
1,00,32Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
1,01,66Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,03,49Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.063 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
1,04,39Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.074 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,17,61Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-14)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,90Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19,80Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h3 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,21,33Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h3 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,27,88Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.023 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,28,05Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-14/17)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,28,11Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.052-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,29,65Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.054-h2 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,29,95Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,32,11Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.075-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,35,57Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.057-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,37,81Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----10--------------------
1,38,54Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,43,7Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22

Ikke godkjente resultater
Mannlig hare
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30,76Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012 (KS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,02Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.024 (MS)Dessau/GER, 24. Internationales Leichtathletik Meeting Anhalt25.05.22
1,51,84Luca Thompson, IK Tjalve24.11.004 (MS)Weinheim/GER, Kurpfalz Gala28.05.22
1,53,24Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004-fi-A (MS)Gøteborg/SWE, Bannister 800 m07.06.22
1,53,54Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.007-fi (MS)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
1,54,53Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,55,18Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,56,01Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-h3 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,56,43Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.056-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,56,77Roderick Duodu, IL i BUL30.03.027-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,57,34Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.017-h2 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
-----10--------------------
2,00,71Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.057-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,00,89Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.0210 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
2,00,99Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (MS)Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
2,02,38Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.0514 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
2,03,03Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,05,98Christopher Holberg, IL Heming29.01.065-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,08,16Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,08,49Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,09,40Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.059-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,09,79Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----20--------------------
2,10,93Sverre Amundsen Klungland, IL Heming14.03.078-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,11,35Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.079-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,13,93Simon Stornes, IL i BUL14.07.044 (G-17/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
2,16,47Erling Brekke, Bøler IF15.05.077-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,16,95Sverre Avlund Børringbo, IK Tjalve03.01.059-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,18,03Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.072-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,27,23Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.073 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,30,28Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
3,02,56Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55,61Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.071 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,49,59Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.0110-h5 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,50,57Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,51,76Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.033 (MS)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,54,80Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025 (MS)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,55,04Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.059-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,57,03Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.014 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,11,14Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
4,11,48Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.036-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,11,69Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
4,15,38Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.007-h2 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----10--------------------
4,22,27Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.077-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,26,38Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)München/GER, European Championships 202216.08.22
4,29,36Christopher Holberg, IL Heming29.01.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
4,33,08Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
4,34,24+Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.0713-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,50,61Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival02.07.22
5,21,45Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,43Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,16,87Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.058-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,50,56Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.0711-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55,25Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,15,43Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
6,21,93Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,32,93Sverre Amundsen Klungland, IL Heming14.03.0718-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,39,14Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,43,29Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.073 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05,41Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.015-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,22,06Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,27,09Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,30,88Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.039-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,32,52Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,33,79Roderick Duodu, IL i BUL30.03.024-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,35,44Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.052 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,04,55Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.005-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,12,93Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,15,45Balder Meland, Sportsklubben Vidar11.06.0612 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
-----10--------------------
9,18,92Lars Wold Møller, IL Koll30.06.057 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,19,29Christopher Holberg, IL Heming29.01.0613 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,23,90Alexander Aronsen Skjeldal, IL Koll28.11.064 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,39,59Torjus Brusveen-Jensen, Lyn Ski18.09.067 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,35,2David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.012 (MS)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05,36Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,53,24Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.0316-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,09,18Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.017 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,36,27Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.031-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,46,87Matias Brekkå, Oslostudentenes IK Friidrett28.10.001-fi-B (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
15,49,50Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
16,10,11Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.0018-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,22,65David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.0114-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,35,39Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0018-h1 (MS)Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22

Ikke godkjente resultater
Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,36,45Matias Brekkå, Oslostudentenes IK Friidrett28.10.0010-h2 (MS)Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,22(+0,7)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,84(+1,6)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Drammen, Elvelekene 202221.08.22

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,45(+1,5)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,25(+3,0)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
19,33(+3,0)Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.064 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,42(-0,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
18,84(-0,7)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,20(+0,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
15,62(-0,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054 (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,46(+0,1)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
14,52(-0,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
28,13(+0,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
30,97(-0,1)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071 (G-15)Nesodden, PLUGGEN elektro fridrettsstevne15.09.22

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,59Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
44,76Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
44,85Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
48,52Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,23Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Jessheim, Norgeslekene06.08.22

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,65Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-U18)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,11Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-B (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,02,09Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
1,02,58Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55,15Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Eugene/OR/USA, World Athletics Championships23.07.22
2,01Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
1,96Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Talence/FRA, Décastar17.09.22
1,80Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,75Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,67Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
1,55Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,50Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,50Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,45Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-17)Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
-----10--------------------

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,72Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013 (MS)Täby/SWE, Stavhoppsgala28.06.22
5,05Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
5,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)München/GER, European Championships 202216.08.22
4,60Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
4,10Lucas F. T. Gjesdal, IK Tjalve24.06.054 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,50Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,74(+1,3)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02 (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
7,23(-0,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
7,23(+1,4)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Talence/FRA, Décastar17.09.22
6,57(+1,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,27(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,26(+0,7)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.005 (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,09(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
6,06(+1,5)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
5,42(+0,0)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.05 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
5,14(+1,2)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----10--------------------
4,96(+0,7)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.076 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,59(+1,1)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
4,42(-2,9)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,77(+2,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
7,70(+2,1)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
6,61(+4,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
5,51(+2,2)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
4,99(+2,1)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,93William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
5,09Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,58(-0,3)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
14,91(+1,6)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.007 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
12,33(+0,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
12,25(+0,0)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
11,63(-0,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,10Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
10,78Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,06Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,80Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,21Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061 (G-16)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
10,06Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
8,73Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,38Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.045-fi (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs18.09.22
13,25Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
8,41Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
6,43Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04P (G-18/19)Asker, Kastmangekamp25.09.22

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,39Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Talence/FRA, Décastar17.09.22
13,84Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,78Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
18,27Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,00Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
22,71Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,40Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.045 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
44,19Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
27,19Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
24,90Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,13Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MS)Lambertseter, Vårkast21.04.22
44,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Oslo/NIH, Stevne i diskos03.08.22

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,75Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-15)Karlstad/SWE, Götas Ungdomsspel20.08.22

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,99Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-15)Bærum, Kaststevne (også para-approbert)30.10.22
32,34Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.067 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
15,95Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,41Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-16)Greveskogen, Seriestevne22.10.22
25,38Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,58Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
25,45Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.07P (G-15)Asker, Kastmangekamp25.09.22

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
72,10Eric Christopher Becklund, IK Tjalve17.05.051 (G-U18)Elche/ESP, I Control Absoluto Aire Libre09.04.22
52,57Alan Lee Graadahl, Sportsklubben Vidar28.05.061 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
32,22Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
32,06William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
24,22Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
20,19Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06P (G-16)Asker, Kastmangekamp25.09.22

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,55Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
61,26Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.014 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
60,83Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
60,44Eric Christopher Becklund, IK Tjalve17.05.052 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
54,22Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
52,94Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
21,54Simon Stornes, IL i BUL14.07.041 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
18,62Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04P (G-18/19)Asker, Kastmangekamp25.09.22

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,50Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.07P (G-15)Asker, Kastmangekamp25.09.22
10,31Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06P (G-16)Asker, Kastmangekamp25.09.22

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,42Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04P (G-18/19)Asker, Kastmangekamp25.09.22

9 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3771Adrian Sandholtbråten, Bøler IF
13,23(+1,2)-4,99(+2,1)-7,80-1,67-16,00(+1,5)-18,27-2,50-30,58-2,55,61
22.04.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7567Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
11,25(-0,9)-7,23(-0,3)-12,51-1,99-51,41-14,20(+0,7)-44,19-4,60-52,94-4,55,05
11.02.034 (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8307Markus Rooth, IK Tjalve
10,90(+0,3)-7,70(+2,1)-14,25-1,95-49,52-14,46(+0,1)-45,80-5,05-60,83-4,33,08
22.12.011 (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
8298Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
11,17(-0,5)-7,77(+2,1)-13,84-2,16-48,76-14,81(-0,6)-43,67-4,65-61,55-4,29,11
31.05.022 (MS)Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2990Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
45,97-11,46-44,13-25,45-16,50
28.05.071 (G-15)Asker, Kastmangekamp25.09.22
2111Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll
29,80-12,34-32,00-20,19-10,31
16.10.064 (G-16)Asker, Kastmangekamp25.09.22
1348Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
23,29-6,43-22,72-18,62-8,42
26.11.044 (G-18/19)Asker, Kastmangekamp25.09.22

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,99(+2,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,27(+2,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,44(-0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,52(+0,5)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,61(+0,5)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,71(-0,6)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,04(+2,0)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.723Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,09(+0,5)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,10(+1,7)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,30(-0,6)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
-----10--------------------
8,33(-0,6)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,36(+1,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,71(+1,7)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.073 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,73(+2,0)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.984Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,1Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Fet, OABIK og Veteraner04.05.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07(-0,2)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071-h1 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.22
10,26(+1,9)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,47(-1,6)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,58(+0,0)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,91(+1,9)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,60(+1,2)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,62(+0,8)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-fi (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,65(+1,1)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-nat1Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
10,83(+1,1)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-sf2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,84(+0,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-fi-AJessheim, Norgeslekene07.08.22
10,88(-0,2)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DEugene/OR/USA, World Athletics Championships23.07.22
10,90(+0,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
10,90(+1,1)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-sf2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,96(+1,1)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,10(+1,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----10--------------------
11,14(+1,5)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,21(+1,6)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h4 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,22(+1,6)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-h4Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,25(-0,9)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
11,30(+1,9)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-fi-DJessheim, Norgeslekene07.08.22
11,30(+1,6)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.016-h2 (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,37(+1,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,39(+1,3)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.984-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,42(+0,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
11,45(+1,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----20--------------------
11,47(+0,0)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,49(+0,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,73(+0,3)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.016-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,77(+0,9)Simon Stornes, IL i BUL14.07.045-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,77(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-fi-FJessheim, Norgeslekene07.08.22
11,77(+1,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h4 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,78(-3,1)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.976-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,83(+1,0)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.076-h3Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
11,95(+1,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,27(-1,4)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
-----30--------------------
12,35(+0,6)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
12,45(+0,4)Herman Røe, IL i BUL05.10.076-h3 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
12,66(-1,4)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.923-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,68(+0,4)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,71(+1,6)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.065-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,74(+1,8)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,74(+0,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.986-h2Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
12,83(-1,1)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071-h1Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
12,88(+0,6)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
12,90(+1,5)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.963-foNottwil/SUI, World Para Athletics Grand Prix27.05.22
-----40--------------------
12,92(+1,5)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.058-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,05(-1,1)Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.042-h1Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,10(+0,6)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.983-h2Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,23(+1,2)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
13,33(+0,9)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
13,47(+0,0)Michael Winnem Fuglesang, IL i BUL19.02.784-h1Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
13,68(+0,0)Frode Siljehaug, Oslo Politis IL05.06.871 (MV35)Bækkelaget, Politimesterskapet30.08.22
13,68(-1,1)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.043-h1Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,88(+1,8)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.078-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
14,30(+0,2)Terje Myhre, IL i BUL10.04.624 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
-----50--------------------
17,83(+0,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,4(ok)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061 (G-16)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,63(+2,2)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-h3Skara/SWE, Skararacet06.06.22
10,93(+3,0)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.007-fi Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
10,98(+2,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,16(+2,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h5Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,18(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
11,23(+2,9)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071 (G-15)Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
11,29(+2,8)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.974-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,39(+2,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,46(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,64(+2,8)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056-fi-EJessheim, Norgeslekene07.08.22
12,08(+2,1)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
12,14(+2,1)Herman Røe, IL i BUL05.10.071 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,23(+2,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,32(+2,1)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
13,00(+3,1)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.983Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
13,28(+2,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.074 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,57Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,24(-1,4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,04(-1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.067-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
17,29(0,3)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,47(-1,0)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,00(0,3)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.013-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
19,80(-0,1)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.962-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
21,56(-0,1)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.983-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,16(+0,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
21,49(+1,4)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991-nat5La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint03.07.22
21,82(+0,5)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022-h3 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
21,95(-0,4)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h6Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,13(+0,5)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
22,14(+1,2)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,16(+2,0)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.033 (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22
22,50(-0,6)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.006-h4Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,52(-0,1)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h4Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,53(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----10--------------------
22,59(-2,8)Tor-Junor Kringstad Vedde, IL i BUL07.06.976-h3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,60(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,61(+1,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,67(-0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h4Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,69(-1,0)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012-h5Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,69(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h7 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,73(-1,0)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h5Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,75(+0,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,87(+0,7)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h2Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
22,89(+0,4)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
-----20--------------------
23,03(+0,9)Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.012Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
23,05(+1,8)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,13(+0,9)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.976-h1Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
23,24(+0,0)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
23,64(-1,1)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.015-fi-CGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,66(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,68(+0,7)Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,02(+1,4)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,29(+0,8)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072-h2Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
24,40(+0,6)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----30--------------------
24,47(-0,1)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.068-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,49(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
24,87(+0,0)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
25,01(-0,3)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
25,11(+0,0)Herman Røe, IL i BUL05.10.072 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,35(+1,5)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,36(+1,3)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
25,49(-2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063-h1 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
25,53(-0,3)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.923-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
25,89(+0,0)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----40--------------------
26,05(-0,3)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.961Nottwil/SUI, World Para Athletics Grand Prix26.05.22
26,35(+0,2)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
26,67(+0,3)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071 (G-15)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
26,73(-0,9)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
27,12(+0,0)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
27,17(+0,0)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.984Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
27,23(+0,0)Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,36(+0,0)Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,61(+1,5)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,99(-0,9)Michael Winnem Fuglesang, IL i BUL19.02.786Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
-----50--------------------
28,58(-0,3)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
29,43(+1,3)Terje Myhre, IL i BUL10.04.625 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
32,63(-0,1)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV50)Greveskogen, NM 4/5-kamp for veteraner11.09.22
40,41(-1,5)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202203.07.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,76(+0,7)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,3(+1,2)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001Asker, Askerlekene 202204.06.22
33,2(+0,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64P (MV55)Oslo/St, OAFIK og OABIK06.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,06(+3,6)Tor-Junor Kringstad Vedde, IL i BUL07.06.972-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,34(+3,5)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,41(+3,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,43(+2,3)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,63(+2,9)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,06(+2,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,53(+3,5)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.014-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,7(+2,7)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
24,9(+2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061 (G-16)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
25,40(+5,0)Nikolai Ottestad Ljosland, IL Koll13.08.065-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,79(+5,0)Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.068-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,81Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
32,1Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,27Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
35,71Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,16Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,36Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
38,09Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
39,04Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.015-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
42,17Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.076-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
44,81Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,27Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DMünchen/GER, European Championships 202215.08.22
48,67Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
48,70Tor-Junor Kringstad Vedde, IL i BUL07.06.972Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
49,29Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
49,52Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
49,52Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
49,71Luca Thompson, IK Tjalve24.11.007-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
50,42Thomas Graftås, IL i BUL10.09.013-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
50,49Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.064-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
50,69Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.035-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
-----10--------------------
51,25Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
51,41Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
52,01Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
52,91Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
53,31Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
53,59Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
53,76Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
56,87Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
57,27Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.062 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
57,28Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----20--------------------
57,43Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
58,25Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
1,00,32Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
1,01,66Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,03,49Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.063 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
1,04,39Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.074 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,06,32Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.983Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
1,17,61Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-14)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,90Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19,80Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h3Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,21,33Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h3Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,27,88Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.023Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,28,05Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-14/17)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,28,11Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.052-h1Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,29,65Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.054-h2Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,29,95Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,32,11Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.075-h1Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,35,57Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.057-h1Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,37,81Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----10--------------------
1,38,54Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,43,7Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22

Ikke godkjente resultater
Mannlig hare
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30,76Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012 (KS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,02Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.024Dessau/GER, 24. Internationales Leichtathletik Meeting Anhalt25.05.22
1,51,84Luca Thompson, IK Tjalve24.11.004Weinheim/GER, Kurpfalz Gala28.05.22
1,53,24Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004-fi-AGøteborg/SWE, Bannister 800 m07.06.22
1,53,54Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.007-fi Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
1,54,53Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,55,18Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,56,01Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,56,43Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.056-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,56,77Roderick Duodu, IL i BUL30.03.027-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,57,34Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.017-h2Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
-----10--------------------
1,58,79Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.903Trondheim, Norgesserien05.07.22
1,59,86Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.971-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,00,71Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.057-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,00,89Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.0210Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
2,00,99Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
2,02,38Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.0514Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
2,03,03Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,03,06Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.954-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,04,29Endre Wigaard, IL i BUL25.01.961Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
2,05,98Christopher Holberg, IL Heming29.01.065-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----20--------------------
2,08,16Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,08,49Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,09,40Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.059-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,09,79Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,10,93Sverre Amundsen Klungland, IL Heming14.03.078-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,11,35Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.079-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,13,93Simon Stornes, IL i BUL14.07.044 (G-17/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
2,16,47Erling Brekke, Bøler IF15.05.077-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,16,95Sverre Avlund Børringbo, IK Tjalve03.01.059-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,18,03Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.072-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----30--------------------
2,27,23Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.073 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,30,28Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,37,09Torbjørn Helland Solhaug, IL Koll20.04.7610-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,02,56Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
3,11,87Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.521 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen Løp 508.09.22
3,18,8Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, OBIK stevne31.08.22
3,22,34Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.484 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen Løp 508.09.22
3,53,7Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643 (MV55)Oslo/St, OBIK stevne31.08.22
4,18,0Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.553 (MV65)Fet, OABIK og Veteraner04.05.22
4,30,87Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen Løp 508.09.22
-----40--------------------

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55,61Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.071 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,37,27Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.938Berlin/GER, ISTAF04.09.22
3,49,59Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.0110-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,50,57Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,51,76Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.033Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,54,80Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,55,04Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.059-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,56,88Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.9012-h2Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
3,57,03Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.014 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,58,99Endre Wigaard, IL i BUL25.01.961Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
4,03,73Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.9410-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----10--------------------
4,09,09Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.961-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,09,54Jørgen Moen, Sportsklubben Vidar21.06.915Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
4,09,90+Henrik Velle, IK Tjalve28.11.913-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,11,14Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055Jessheim, Norgeslekene06.08.22
4,11,48Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.036-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,11,69Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
4,15,38Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.007-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,19,14Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,22,27Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.077-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,23,00Kristen Vamsæter, Sportsklubben Vidar25.06.9817-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----20--------------------
4,26,38Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DMünchen/GER, European Championships 202216.08.22
4,29,36Christopher Holberg, IL Heming29.01.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
4,33,08Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
4,34,24+Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.0713-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,50,61Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival02.07.22
5,21,45Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
5,22,93Frode Siljehaug, Oslo Politis IL05.06.871 (MV35)Bækkelaget, Politimesterskapet30.08.22
5,42,00Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.671 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen Løp 302.06.22
6,00,6Rune Wilhelmsen, Stovnerkameratene16.07.751 (MV45)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
6,36,85Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.523 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen Løp 302.06.22
-----30--------------------
6,59,6Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
7,01,36Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV50)Greveskogen, NM 4/5-kamp for veteraner11.09.22
7,36,94Per Magnus Holt, Oslo Politis IL10.02.521 (MV65)Bækkelaget, Politimesterskapet30.08.22
9,18,14Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.443 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen Løp 302.06.22
9,54,9Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64P (MV55)Oslo/St, OAFIK og OABIK06.09.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,55,75Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.939Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
4,10,43Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,16,87Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.058-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,27,34Henrik Velle, IK Tjalve28.11.914-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,28,41Jørgen Moen, Sportsklubben Vidar21.06.915-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,30,17Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.9414-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,50,56Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.0711-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55,25Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,15,43Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
6,21,93Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,32,93Sverre Amundsen Klungland, IL Heming14.03.0718-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,39,14Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,43,29Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.073 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48,12Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.939Zagreb/CRO, Memorial Boris Hanžeković11.09.22
8,05,41Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.015-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,22,06Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,25,33Sjur Prestsæter, Sportsklubben Vidar25.10.904-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,27,09Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,30,88Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.039-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,32,52Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,33,79Roderick Duodu, IL i BUL30.03.024-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,35,44Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.052Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,40,46Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.8814-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----10--------------------
8,41,28Andreas Biørnstad Schwencke, Kamp/Vestheim IF28.08.8815-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,43,42Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.985-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,47,23Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.966Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,48,44Eivind Klokkehaug, Sportsklubben Vidar27.07.917Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,51,09Endre Wigaard, IL i BUL25.01.961-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,53,36Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.948Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,54,43Jostein Rogstad, Sportsklubben Vidar08.06.879Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,04,55Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.005-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,05,92Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.936-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,06,93Henrik Velle, IK Tjalve28.11.9112Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----20--------------------
9,07,40Henrik Mobakk Nilsson, Sportsklubben Vidar27.09.937-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,11,05Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.9713Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,12,77Erik Tobiassen Rønneberg, Sportsklubben Vidar29.01.9114Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,12,93Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,15,45Balder Meland, Sportsklubben Vidar11.06.0612 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,16,16Jens Nikolai Kortner, Sportsklubben Vidar19.12.865-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,18,92Lars Wold Møller, IL Koll30.06.057 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,19,26Harald Ihlebæk, Bækkelagets SK22.05.9613-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,19,29Christopher Holberg, IL Heming29.01.0613 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,20,58Axel Wollan, Sportsklubben Vidar19.02.9316Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----30--------------------
9,21,89Eirik Dyrset, Sportsklubben Vidar14.12.9017Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,23,90Alexander Aronsen Skjeldal, IL Koll28.11.064 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,26,16Kristen Vamsæter, Sportsklubben Vidar25.06.988-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,37,68Emil Hagevik Bakke, Oslostudentenes IK Friidrett12.11.9816-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,39,59Torjus Brusveen-Jensen, Lyn Ski18.09.067 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,18,08Arne Olav Sunde, Bækkelagets SK09.06.661 (MV)Bækkelaget, Seriestevne11.10.22
10,18,54Ole Kristian Sørland, Bækkelagets SK20.12.682 (MV)Bækkelaget, Seriestevne11.10.22
11,12,91Øyvind Husby, Bækkelagets SK26.04.683 (MV)Bækkelaget, Seriestevne11.10.22
11,16,86Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.614 (MV)Bækkelaget, Seriestevne11.10.22
14,45,0Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner20.09.22
-----40--------------------
15,08,1Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, Bedriftsstevne14.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,35,2David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.012Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05,36Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,10,74Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.939-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,37,66Sjur Prestsæter, Sportsklubben Vidar25.10.901-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,53,07Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.983-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,53,24Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.0316-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,53,64Fredrik Sætran, Sportsklubben Vidar30.06.933-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,53,87Jostein Rogstad, Sportsklubben Vidar08.06.874-fi-AOslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
14,54,59Magnus Grøttum Erstad, IF Kamp-Vestheim08.09.884-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,55,88Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.947-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
15,01,02Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.886-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
-----10--------------------
15,05,21Eivind Klokkehaug, Sportsklubben Vidar27.07.918-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,08,47Magnus Warvik, Sportsklubben Vidar29.07.9410-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,09,18Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.017 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,11,24Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.967-fi-AOslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
15,13,18Erlend Gjerdevik Sørtveit, Sportsklubben Vidar17.12.948-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,23,95Haakon Engelsen Berg, Bøler IF17.01.921-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
15,25,38Anthony Sebergsen, Kamp/Vestheim IF21.10.912Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
15,28,49Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9611-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,36,27Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.031-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,39,69Erik Tobiassen Rønneberg, Sportsklubben Vidar29.01.911-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----20--------------------
15,46,87Matias Brekkå, Oslostudentenes IK Friidrett28.10.001-fi-BOslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
15,48,66Eirik Dyrset, Sportsklubben Vidar14.12.902-fi-BOslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
15,49,39Kristoffer Kipperberg Tollås, IL Koll21.02.852-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,49,50Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,51,31Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.9311-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,53,41Pål Erik Johnsen, Sportsklubben Vidar23.12.823-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,54,56Henrik Mobakk Nilsson, Sportsklubben Vidar27.09.9314-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,55,20Ola Matre, Sportsklubben Vidar31.12.8915-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,55,48Fredrik Lorentzen, IF Kamp-Vestheim03.07.8916-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,58,88Simon Tsuruta Pedersen, Sportsklubben Vidar13.03.928-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----30--------------------
16,01,17Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.991Bodø, Lagseriestevne28.06.22
16,10,11Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.0018-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
16,19,34Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.9220-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
16,32,68Ole Viktor Ravna, Sportsklubben Vidar14.02.956-fi-BOslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
16,33,03Tobias Hansen, Sportsklubben Vidar15.05.933Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
16,54,22Thorkild Schrumpf, Sportsklubben Vidar12.03.798Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
17,09,25Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Sportsklubben Vidar05.02.877-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
17,17,91Andreas Husa, Sportsklubben Vidar16.03.979Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
17,39,2Harald Skarpeteig, Bøler IF11.08.771 (MV45)Fevik, Løbestævne14.08.22
17,59,60Erlend Rinden, Oslostudentenes IK Friidrett22.11.974-h3Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
-----40--------------------
18,05,48Bjørn Torjus Hanssen, Adamstuen Løpeklubb30.05.7523-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,27,42Bjorn Sether Wastvedt (USA), Sportsklubben Vidar24.05.902Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
15,40,97Magnus Højen (DEN), Sportsklubben Vidar15.08.933-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
16,02,63Tom Kuyken (BEL), Sportsklubben Vidar30.12.884Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
16,22,65David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.0114-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
16,40,55Dina Anjara Herilanto Randrianampiantsoa (MDG), Oslostudentenes IK Friidrett25.02.997Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22

Ikke godkjente resultater
Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,57,38Vetle Nevland, Oslostudentenes IK Friidrett08.10.981-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
19,05,80Tore Lervik, Sportsklubben Vidar04.07.852-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
19,45,59Christoffer Skarle, Sportsklubben Vidar18.07.875-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
19,52,46Marius Hage, Sportsklubben Vidar12.05.947-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
20,59,21Michael Floater, Sportsklubben Vidar15.01.633-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
21,22,42Edvard Gjessing Bakken, Sportsklubben Vidar11.02.9414-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
21,33,76Kristian Werge, Sportsklubben Vidar13.03.9215-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,49,81Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.934-fi-AStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
30,39,12Magnus Sirnes Hjellum, Sportsklubben Vidar03.02.942-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,00,02Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.853-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,46,58Jostein Rogstad, Sportsklubben Vidar08.06.875-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,50,80Endre Wigaard, IL i BUL25.01.963Oslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
31,52,10Anthony Sebergsen, Kamp/Vestheim IF21.10.919-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,54,90Erlend Gjerdevik Sørtveit, Sportsklubben Vidar17.12.9411-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,58,69Henrik Mobakk Nilsson, Sportsklubben Vidar27.09.9313-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
32,00,55Ulrik Moen Ødegård, Sportsklubben Vidar22.05.8714-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
32,21,44Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.986-fi-BStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
-----10--------------------
32,24,51Kristian Bjune Sveen, Kjelsås IL03.09.914Oslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
32,33,59Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.888-fi-BStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
32,35,39Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0018-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
32,41,00Kidane Tsegay Breketab, Sportsklubben Vidar08.12.9319-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,15,24Henrik Velle, IK Tjalve28.11.916Oslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
33,37,13Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8822-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,16,52Timothée Jung (FRA), IK Tjalve10.12.8823-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22

Ikke godkjente resultater
Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,42,04Erik Tobiassen Rønneberg, Sportsklubben Vidar29.01.912-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,10,60Pål Erik Johnsen, Sportsklubben Vidar23.12.827-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,17,96Ola Matre, Sportsklubben Vidar31.12.898-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,21,32Martin Kjäll-Ohlsson, Sportsklubben Vidar12.06.789-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,36,45Matias Brekkå, Oslostudentenes IK Friidrett28.10.0010-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,42,77Jakob Meløy, Sportsklubben Vidar10.08.9311-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,58,11Eirik Dyrset, Sportsklubben Vidar14.12.9012-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
34,44,06Tobias Hansen, Sportsklubben Vidar15.05.9314-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
37,43,38Trond Olav Berg, Bøler IF10.12.6018-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
37,54,97Tore Lervik, Sportsklubben Vidar04.07.8519-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
39,15,38Simon Seland, Oslostudentenes IK Friidrett21.06.9922-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
39,32,25Erlend Daae Alstad, Oslostudentenes IK Friidrett02.03.9423-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
39,40,06Aaron Möbius, Sportsklubben Vidar12.11.8725-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
39,40,51Erlend Rinden, Oslostudentenes IK Friidrett22.11.9726-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
43,12,11Bjørn Torjus Hanssen, Adamstuen Løpeklubb30.05.7531-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,52(+1,2)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911Sestriere/ITA, High Speed League31.07.22
14,46(+0,1)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
14,52(-0,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
28,13(+0,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
30,97(-0,1)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071 (G-15)Nesodden, PLUGGEN elektro fridrettsstevne15.09.22

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,11Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,02,09Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
1,02,58Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,34,66Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.949Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DEugene/OR/USA, World Athletics Championships23.07.22
2,01Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
1,96Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DTalence/FRA, Décastar17.09.22
1,80Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,75Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,67Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
1,55Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,50Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,50Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,45Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-17)Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
-----10--------------------
1,24Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
1,10Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
0,95John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Oslo/St, OBIK stevne31.08.22
0,93Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.354 (MV85)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,86Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992Zürich/SUI, Wanda Diamond League - Weltklasse08.09.22
5,72Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013Täby/SWE, Stavhoppsgala28.06.22
5,10Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.95Zweibrücken/GER, Sky's the Limit Nachwuchs 202212.06.22
5,05Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
5,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DMünchen/GER, European Championships 202216.08.22
4,60Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
4,10Lucas F. T. Gjesdal, IK Tjalve24.06.054 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,50Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,77(+2,0)Ingar Bratseth-Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.96Sestriere/ITA, High Speed League31.07.22
7,74(+1,3)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
7,49(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962Greveskogen, Seriestevne14.05.22
7,23(-0,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
7,23(+1,4)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DTalence/FRA, Décastar17.09.22
6,57(+1,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,27(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,26(+0,7)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.005 (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,09(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
6,06(+1,5)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----10--------------------
5,42(+0,0)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.05 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
5,14(+1,2)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,96(+0,7)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.076 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,59(+1,1)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
4,42(-2,9)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,41(-1,1)Frode Siljehaug, Oslo Politis IL05.06.871 (MV35)Bækkelaget, Politimesterskapet30.08.22
4,15(+1,1)Torbjørn Helland Solhaug, IL Koll20.04.765Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,80(+0,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64P (MV55)Oslo/St, OAFIK og OABIK06.09.22
3,71(+0,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV50)Greveskogen, NM 4/5-kamp for veteraner11.09.22
2,36(+0,0)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
-----20--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87(+2,4)Ingar Bratseth-Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Sestriere/ITA, High Speed League31.07.22
7,77(+2,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
7,70(+2,1)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
6,61(+4,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
5,51(+2,2)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
4,99(+2,1)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,93William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
5,09Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,58(-0,3)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
14,91(+1,6)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.007Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
14,83(+1,9)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
12,33(+0,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
12,25(+0,0)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
11,63(-0,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
11,41(-1,2)Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731Ås, Høstkarusell 626.09.22
7,88(+0,9)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
7,73(+1,8)Rolf Espen Riktor, IL Koll16.05.613 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
5,68(+0,0)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
-----10--------------------
5,16(+1,7)John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Oslo/St, Bedriftsstevne14.06.22

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,39Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DTalence/FRA, Décastar17.09.22
13,84Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
12,79Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.98PAsker, Kastmangekamp25.09.22
8,94Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
7,48Frode Siljehaug, Oslo Politis IL05.06.876Bækkelaget, Politimesterskapet30.08.22

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,30Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981Oslo/NIH, Stevne i diskos03.08.22
49,13Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Lambertseter, Vårkast21.04.22
44,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023Oslo/NIH, Stevne i diskos03.08.22
35,15Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.8217 (MV35)Tampere/FIN, World Master Athletics 202203.07.22
28,79Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV50)Røyken, Spikkestad Open31.07.22
18,69Frode Siljehaug, Oslo Politis IL05.06.875Bækkelaget, Politimesterskapet30.08.22

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
80,87Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.903-fi Eugene/OR/USA, World Athletics Championships16.07.22
38,42Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601 (MV60)Bergen, Skansemyren kastkarusell 307.05.22
36,69Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.98PHeggedal, Kastmangekamp25.09.22
29,62Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Bærum, Kaststevne17.09.22
13,62Frode Siljehaug, Oslo Politis IL05.06.875Bækkelaget, Politimesterskapet30.08.22

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
66,99Kasper Sagen, IL i BUL19.04.997-grpB Leiria/POR, European Athletics Throwing Cup 202213.03.22
61,55Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
61,26Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.014 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
60,83Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
60,44Eric Christopher Becklund, IK Tjalve17.05.052Jessheim, Norgeslekene07.08.22
57,45Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.893Jessheim, Kast i vinden03.09.22
54,22Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
52,94Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
41,99Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.98PAsker, Kastmangekamp25.09.22
22,45Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.71PAsker, Kastmangekamp25.09.22
-----10--------------------
21,54Simon Stornes, IL i BUL14.07.041 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
18,62Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04P (G-18/19)Asker, Kastmangekamp25.09.22

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,49Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.98PAsker, Kastmangekamp25.09.22
11,10Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601 (MV60)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1129.10.22
7,50Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.71PAsker, Kastmangekamp25.09.22

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8307Markus Rooth, IK Tjalve
10,90(+0,3)-7,70(+2,1)-14,25-1,95-49,52-14,46(+0,1)-45,80-5,05-60,83-4,33,08
22.12.011Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
8298Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
11,17(-0,5)-7,77(+2,1)-13,84-2,16-48,76-14,81(-0,6)-43,67-4,65-61,55-4,29,11
31.05.022Grosseto/ITA, Multistars 202201.05.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3003Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve
36,69-12,79-47,98-41,99-12,49
13.11.981Asker, Kastmangekamp25.09.22
1552Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF
26,04-8,15-25,75-22,45-7,50
23.08.713Asker, Kastmangekamp25.09.22

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21(+1,1)Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.092-fi-ALillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,61(+1,8)Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
8,62(+0,9)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
8,73(+0,6)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.094-h2 (J-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
8,73(+1,1)Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
8,75(-0,1)Leonora Steimler, Bækkelagets SK07.06.092-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,82(+0,7)Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.092-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,83(+0,1)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.093-h9Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
8,94(+0,7)Martine Rooth, IK Tjalve25.07.093-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,22(+1,1)Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
-----10--------------------
9,25(+0,5)Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.096Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,26(-0,1)Ella Solie, Bækkelagets SK29.08.094-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,36(+1,7)Ada Gray, Sportsklubben Vidar01.01.092Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
9,46(+0,7)Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.094-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,52(+1,8)Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
9,60(-0,1)Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.095-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
9,81(+1,7)Nora Øiestad Bjørnstad, Sportsklubben Vidar25.02.093Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
9,84(+1,7)Hedda Haug Bonnevie, Sportsklubben Vidar22.04.094Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
10,71(-0,6)Alma Bruaset Young, Bækkelagets SK18.08.093-h3 (J-11/13)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,8(-0,2)Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.091Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
9,0(-0,2)Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.092Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
9,5(-0,2)Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.093Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
9,5(-0,2)Lilly Kvikne Silgjerd, IL Koll07.06.094Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13(+2,3)Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-fi-AAsker, Askerlekene 202205.06.22
8,41(+2,3)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.092-fi-AAsker, Askerlekene 202205.06.22
8,48(+2,4)Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.092-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,63(+2,3)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.093-fi-AAsker, Askerlekene 202205.06.22
8,74(+2,4)Leonora Steimler, Bækkelagets SK07.06.093-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,96(+2,1)Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.095-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
9,38(+2,2)Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.093-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
9,46(+2,2)Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.094-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
9,70(+2,2)Lilly Kvikne Silgjerd, IL Koll07.06.095-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,79(-0,3)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.091-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
12,49(-0,3)Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.094-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,97(+2,0)Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
15,16(-0,7)Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.091Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
15,20(-2,2)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.096-h2Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
15,39(-1,8)Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.093-h1Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
16,27(-0,7)Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.092Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
17,06(-1,8)Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.096-h1Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,6(-0,8)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091-h1Asker, Askerlekene 202203.06.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,96(-0,4)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.091 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
24,41(-0,4)Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.092 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,29(+1,3)Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
27,41(+1,5)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.092-h6Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
29,12(-1,4)Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.091-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
29,22(+0,1)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.096-fi-CGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
29,23(-0,9)Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.093-h4Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
29,43(-0,3)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.091-fi-EGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
29,92(+1,0)Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.093-fi-FGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
30,97(+0,6)Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.095-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
31,15(+1,2)Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.091-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
31,87(-0,4)Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.092Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
-----10--------------------
32,13(+1,2)Ayda Djau, Groruddalen Friidrettsklubb21.10.092-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
32,26(-3,6)Martine Rooth, IK Tjalve25.07.094-h2Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
32,87(+0,5)Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.095-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
33,59(-1,0)Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.095Ås, Åpningsstevne01.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,75(+3,9)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.094-h2 (J-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
29,51(+2,2)Leonora Steimler, Bækkelagets SK07.06.092-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
31,59(+2,7)Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.092-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,53Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.091 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,43Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,27,75Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.092Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,98Maia Kulle Andreassen, IL Koll25.06.091-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,48,17Ida Matheson Fergestad, IL Koll18.09.094Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,53,42Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.091Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
1,53,76Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.096Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,55,52Hedda Haug Bonnevie, IL Heming22.04.092Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,56,38Lilly Kvikne Silgjerd, IL Koll07.06.097Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,56,5Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.091Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
1,57,23Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.095-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,02,08Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
2,02,65Ada Gray, Sportsklubben Vidar01.01.092 (J-12/13)Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
-----10--------------------
2,03,19Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
2,03,67Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.098Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,06,25Ayda Djau, Groruddalen Friidrettsklubb21.10.091Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
2,09,1Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.093Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
2,10,01Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.099-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,13,82Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.091Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
2,18,17Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.093Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,33,20Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.093Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,24,01Maia Kulle Andreassen, IL Koll25.06.091Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,47,48Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.096 (J-12/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,18Maia Kulle Andreassen, IL Koll25.06.091Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,59,77Ida Matheson Fergestad, IL Koll18.09.092Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
5,22,43Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.097-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,37,24Solveig Skjærholt, IL Koll21.02.095Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
5,37,33Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.0912-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
7,07,27Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.094-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,24(-1,1)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
10,45(+1,2)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.093-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
11,15(-0,2)Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.094-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,29(+0,3)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.091-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
10,50(+0,5)Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.091Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
10,83(-1,4)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.095-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,16(+0,5)Martine Rooth, IK Tjalve25.07.095Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
11,46(+1,5)Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
11,90(+1,5)Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
12,74(-0,9)Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.096Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
12,92(-2,1)Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.095Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
13,58(-1,1)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.097-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,77(+2,2)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094Asker, Askerlekene 202204.06.22
11,34(+2,1)Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.092-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,73(+2,1)Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.093-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,77(+0,5)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.091-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
33,72(-0,1)Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
33,83(-0,1)Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.092-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
36,74(+0,6)Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.093Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
38,28(-1,0)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.092 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
38,82(-2,5)Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.095Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
41,68(-1,0)Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.093 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,55,22Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.093Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
7,30,98Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.095Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.092Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
1,35Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.091 (J-13/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,35Martine Rooth, IK Tjalve25.07.092 (J-13/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,30Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.092Jessheim, Norgeslekene07.08.22
1,27Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
1,26Leonora Steimler, Bækkelagets SK07.06.0914Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
1,21Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.0918Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
1,21Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.0919Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
1,18Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
1,17Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.093Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
-----10--------------------
1,15Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.096Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.091Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
1,12Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.0910Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,84(+0,0)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.0910-kv Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,72(-0,1)Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.091Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
4,67(+1,9)Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.09Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,48(+1,0)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.093Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
4,43(+0,8)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092Ås, Åpningsstevne01.05.22
4,38(-0,8)Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.093Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
4,35(+0,0)Martine Rooth, IK Tjalve25.07.094Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
4,18(-1,7)Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.0917Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,10(+0,2)Leonora Steimler, Bækkelagets SK07.06.097Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
4,05(+0,5)Lilly Kvikne Silgjerd, IL Koll07.06.091Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
-----10--------------------
4,04(+0,0)Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
4,01(+0,7)Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.095Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
4,01(-1,2)Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.0925Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,89(-0,1)Astrid Wulfsberg-Gamre, Bækkelagets SK08.08.097Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
3,86(+0,2)Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.097Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
3,84(+1,6)Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.098Ås, Åpningsstevne01.05.22
3,64(+1,1)Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.092Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
3,59(+0,7)Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.098Asker, Askerlekene 202204.06.22
3,44(-2,0)Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.093Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
3,11(+1,7)Solveig Skjærholt, IL Koll21.02.09Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
-----20--------------------
3,10(+0,0)Alma Bruaset Young, Bækkelagets SK18.08.093Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,74(+2,6)Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.092Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
3,86(+2,3)Solveig Skjærholt, IL Koll21.02.0911Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,67Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.091Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,10(-0,1)Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.091Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
9,94(-1,1)Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.099Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
9,47(-0,3)Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.0916Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
9,46(+1,0)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.0919Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
8,70(+1,8)Martine Rooth, IK Tjalve25.07.0914Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
8,67(+1,5)Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.0913Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
7,83(+0,1)Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.0956Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,52(+2,4)Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.096Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
8,72(+3,6)Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.0913Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
8,71(+2,5)Martine Rooth, IK Tjalve25.07.0914Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,07Martine Rooth, IK Tjalve25.07.092Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
9,13Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.0926Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,08Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
8,86Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
8,50Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.092Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
8,50Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
8,36Leonora Steimler, Bækkelagets SK07.06.098Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
8,28Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.093Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
8,17Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092Ås, Åpningsstevne01.05.22
7,97Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.093Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
-----10--------------------
7,60Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.092Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
7,33Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.093Heggedal, Gui Vårleker 202208.05.22
7,19Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.09MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
6,29Astrid Wulfsberg-Gamre, Bækkelagets SK08.08.0910 (J-12/13)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
4,20Ayda Djau, Groruddalen Friidrettsklubb21.10.093Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,18Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.092Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
20,40Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.094Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
19,22Martine Rooth, IK Tjalve25.07.096Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
14,70Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.092Asker, Askerlekene 202204.06.22
13,84Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.094Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,31Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.091Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
22,96Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
21,94Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.096Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
19,07Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.098Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
16,57Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.092Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
16,18Ayda Djau, Groruddalen Friidrettsklubb21.10.099Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,85Martine Rooth, IK Tjalve25.07.091Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
27,59Melisa Zogaj, Lambertseter IF09.02.091Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
23,00Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.095Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,81Martine Rooth, IK Tjalve25.07.091 (J-11/13)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4774Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF
8,76(+1,1)-4,43(+0,0)-7,84-10,32(+1,3)-1,27-2,03,19
01.02.091Bækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
4617Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK
8,73(+1,1)-3,90(+0,0)-8,50-11,46(+1,5)-1,21-1,57,84
29.06.093Bækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
4307Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK
8,61(+1,8)-4,36(+0,0)-8,86-11,21(+1,3)-1,33-DNF
15.01.095Bækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
4126Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF
9,22(+1,1)-4,04(+0,0)-7,19-11,90(+1,5)-1,18-2,02,08
18.07.096Bækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18(+0,6)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081-h2 (J-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
8,58(-0,6)Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.082-h1Asker, Askerlekene 202205.06.22
8,58(-0,2)Mathilde Falck, IL i BUL08.01.083-h5Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,82(+0,1)Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.083-h4Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,93(+0,5)Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.081Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,05(-0,3)Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL07.09.083-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,07(+0,1)Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.084-h4Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,08(+0,9)Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.084-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.22
9,13(-1,0)Linnea Viktoria Normann-Eide, IL Koll15.09.084Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
9,21(-1,3)Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.084-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----10--------------------
9,24(+0,5)Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.082Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,60(-1,0)Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.085Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
9,69(-0,3)Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.085-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,71(+0,0)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.085-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,77(-0,2)Elise Frausing Wiborg, IL Koll06.10.086-h5Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,80(+0,5)Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.087Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,85(-1,3)Mie Christiane Jørgensen, IL Koll04.11.086-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
10,07(-0,3)Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.086-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,0(+0,0)Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.081-h2Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
9,1(-0,5)Linnea Viktoria Normann-Eide, IL Koll15.09.081-h3Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
9,3(-0,5)Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.082-h3Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
9,7(-0,5)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.083-h3Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
9,9(+0,0)Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.083-h2Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,11(+2,6)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,43(+2,6)Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.082-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,58(+0,1)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.087-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,25(+0,5)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
13,82(-0,7)Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.083-h1Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
14,00(+0,9)Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.082-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
14,27(-0,6)Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.087-h2Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
14,53(-0,1)Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
14,78(-0,6)Linnea Viktoria Normann-Eide, IL Koll15.09.088-h2Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
14,87(+0,9)Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.083-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
14,96(+0,5)Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.084-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
15,53(+0,5)Elise Frausing Wiborg, IL Koll06.10.085-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
15,74(+0,9)Mie Christiane Jørgensen, IL Koll04.11.084-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----10--------------------
16,06(-0,6)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.089-h2Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
16,22(-0,1)Sonya Amir Abdulla Doski, Bækkelagets SK05.04.082Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
16,59(+0,9)Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.085-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,8(+1,3)Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
14,0(+1,3)Linnea Viktoria Normann-Eide, IL Koll15.09.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
14,8(+1,3)Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
15,1(+1,3)Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.084Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,98(+1,0)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
27,21(+1,0)Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.082-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
29,07(+0,8)Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.081-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
29,61(+1,0)Linnea Viktoria Normann-Eide, IL Koll15.09.084-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
29,90(+0,0)Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
30,37(+0,4)Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
30,96(+0,7)Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.084-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
31,11(+0,2)Astrid Sandnes Vesseler, Sportsklubben Vidar14.02.081-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
31,12(-6,4)Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.083Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
31,47(+0,2)Viktoria Marie Harung Steffner, Sportsklubben Vidar28.02.082-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
-----10--------------------
31,70(+0,0)Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.082Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
31,74(+0,2)Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.083-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
33,43(+0,4)Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.083-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
33,50(+1,8)Venus Abraham Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb07.04.085Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
33,81(+0,0)Sonya Amir Abdulla Doski, Bækkelagets SK05.04.083Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
34,47(+1,8)Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.086Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,2(+1,5)Linnea Viktoria Normann-Eide, IL Koll15.09.081Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
29,2(+1,5)Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.082Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
30,3(+1,5)Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.083Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
31,0(+0,0)Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL07.09.083 (J-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro fridrettsstevne15.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,47(+2,9)Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.086-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,26Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.082 (J-14/16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,08,85Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.083 (J-14/16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,09,36Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.084 (J-14/16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,11,06Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.082Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,11,12Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.083Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42,13Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.083-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,49,0Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.085-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,53,75Mathilde Rekkertbø Koren, IL Koll25.03.083-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,53,80Venus Abraham Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb07.04.083 (J-10/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
1,54,19Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.084Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
1,55,64Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.086-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,57,38Antzela Gkiona, IL Koll25.05.08MHønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
2,03,24Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.081 (J-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
2,10,65Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.085Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
2,12,74Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.086Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
-----10--------------------
2,41,47Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.082Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,8Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
2,34,8Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
2,39,02Venus Abraham Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb07.04.083Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
2,41,7Mathilde Rekkertbø Koren, IL Koll25.03.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
2,47,15Lea Maria Rimol, Røa IL11.05.082Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,50,05Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.086 (J-14/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,22,10Venus Abraham Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb07.04.082 (J-12/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
3,37,88Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.083 (J-12/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05,61Emma Rohrbach, Sportsklubben Vidar20.03.081-h1 (J-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
5,06,96Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.081-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,07,48Venus Abraham Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb07.04.083-h1 (J-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
5,23,32Mathilde Rekkertbø Koren, IL Koll25.03.087Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
5,36,52Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.0812Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
5,40,92Lea Maria Rimol, Røa IL11.05.084Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
6,22,85Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.0810-h1 (J-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,63(+0,8)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
11,25(-1,3)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.082Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
11,78(-0,2)Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
12,25(-0,8)Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.082Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
14,52(-0,9)Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.083-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,47(+2,1)Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.084Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,52(+0,4)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,01(+1,4)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
40,67(+0,4)Linnea Viktoria Normann-Eide, IL Koll15.09.083-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02,95Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,06,73Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.081Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,31,58Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.084Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,53,24Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL07.09.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Mathilde Falck, IL i BUL08.01.081Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
1,45Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.082Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
1,40Antzela Gkiona, IL Koll25.05.083Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
1,30Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.083 (J-13/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,30Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.084 (J-13/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,21Elise Frausing Wiborg, IL Koll06.10.0811Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
1,15Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.084Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,82Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.084Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,72Elise Frausing Wiborg, IL Koll06.10.085Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,32Mie Christiane Jørgensen, IL Koll04.11.086Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,89(+0,0)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.0813-kv Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
4,35(+2,0)Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.081Kristiansand, Treningsstevne02.08.22
4,17(+0,0)Linnea Viktoria Normann-Eide, IL Koll15.09.087Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
4,11(+0,0)Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
4,09(-0,8)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
4,08(-1,9)Leah Falkum, IK Tjalve17.02.081Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
4,04(+0,3)Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
3,95(+0,0)Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.0810Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
3,77(+0,0)Sonya Amir Abdulla Doski, Bækkelagets SK05.04.082Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
3,60(-1,0)Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.084Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
-----10--------------------
3,56(+2,0)Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.082Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
3,41(+0,3)Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.084Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
3,40(+0,0)Elise Frausing Wiborg, IL Koll06.10.0818Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
3,36(-1,0)Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.0822Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
3,30(+0,6)Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.085Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
4,09Leah Falkum, IK Tjalve17.02.085Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,41(+1,7)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
9,40(+0,0)Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.084Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
7,91(+0,0)Linnea Viktoria Normann-Eide, IL Koll15.09.0813Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
7,45(+0,8)Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.082Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
7,19(+0,0)Mie Christiane Jørgensen, IL Koll04.11.0815Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
7,01(+0,0)Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.0817Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
6,20(+0,0)Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.0818Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,62(+3,4)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.082Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,08Antzela Gkiona, IL Koll25.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
8,40Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.083Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
7,58Mathilde Falck, IL i BUL08.01.088Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
7,38Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.085Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
6,96Mie Christiane Jørgensen, IL Koll04.11.0811Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,75Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
6,26Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
6,19Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
6,11Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.084Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
5,97Linnea Viktoria Normann-Eide, IL Koll15.09.085Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
-----10--------------------
5,52Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.087Jessheim, Norgeslekene07.08.22
5,15Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.086Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
4,99Sonya Amir Abdulla Doski, Bækkelagets SK05.04.082Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
4,53Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.083Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,31Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
22,52Antzela Gkiona, IL Koll25.05.083Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
17,90Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.082Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
16,03Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.088Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,55Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Oslo/Bi, Tjalvelekene27.05.22
31,08Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.081Bærum, Kaststevne (også para-approbert)30.10.22
30,02Antzela Gkiona, IL Koll25.05.081Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,80Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
17,24Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.082Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3450Antzela Gkiona, IL Koll
9,89(-1,2)-NM-8,32-11,65(-1,2)-1,38-1,57,38
25.05.083Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16(+0,0)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.071-fi (KS)Asker, Askerlekene 202205.06.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,93(+0,8)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,23(-0,5)Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.077-h2 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
15,23(+0,2)Nyx Simion, IK Tjalve11.11.076-h3 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
16,07(-0,5)Alva Vinje-Andreassen, IL Koll18.01.078-h2 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61(+1,9)Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.071-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,5(+1,3)Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.071Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,80(+2,2)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,73(+1,6)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
28,01(-0,4)Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.071-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,39(+0,8)Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.073-h4 (KS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,25Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.073-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,84Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072 (KS)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,38Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.072-h2 (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16,33Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.071-h1 (J-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,22,45Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.077-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50,32Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.077-h1 (J-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,50,71Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.079-h1 (KS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,38,27Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.075Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,42,39Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.077Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,55(+1,2)Petra Helene Bell, IL Koll20.11.073Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,25,86Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.072Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.071Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,03(-0,6)Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.071Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
3,73(+0,4)Nyx Simion, IK Tjalve11.11.077 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15(+0,2)Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.071 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.071Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34(+0,8)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.062 (J-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,88(+1,7)Nora Proctor, IL i BUL22.02.063-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,06(+1,2)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.065-fi-A (J-17)Hvidovre/DEN, Copenhagen Open 202211.06.22
13,32(+1,5)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.064-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,83(-0,5)Josefine Falck, IL i BUL25.04.066-h2 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
13,85(+2,0)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.064Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,37(+0,9)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.063-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,44(+0,9)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.067-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
28,56(+0,9)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.066-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,92(+2,9)Nora Proctor, IL i BUL22.02.062-h1 (KS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
27,83(+2,7)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.061-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,77Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.061 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,05,27Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-17)Hvidovre/DEN, Copenhagen Open 202211.06.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,29Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.064 (J-16/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,86(+1,7)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,27(+0,6)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.064 (KS)Bækkelaget, Treningsstevne18.06.22

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,75Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.065 (J-17)Hvidovre/DEN, Copenhagen Open 202212.06.22

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,43Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.066 (J-17)Hvidovre/DEN, Copenhagen Open 202211.06.22

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,68Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.067 (J-17)Hvidovre/DEN, Copenhagen Open 202211.06.22

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28(+0,8)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.051 (J-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,73(+1,9)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
13,10(+0,0)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.051-fi-C (KS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
13,32(+0,2)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.056-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
13,50(+1,9)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.055-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
14,82(-1,1)Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.053Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,01(+2,2)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-h3 (KS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
13,18(+3,1)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,44(+2,1)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.056 (KS)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,10(+0,9)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.054-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,85(+1,3)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051-fi Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
26,18(+1,3)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-fi Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
28,15(+0,8)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.05HHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
28,54(+0,2)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.052 (KS)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,40Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-h1 (J-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,95Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.05HHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,35(+0,5)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.055Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
17,00(+1,4)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,88(+2,2)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,17(-0,1)Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.055 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,67Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,63Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.051 (KS)Ski, Ski PV elite IV01.07.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,14(+0,1)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053 (J-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
5,07(+1,8)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.053Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,65Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.05HHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.051 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,02Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.05HHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3933Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll
15,49(-1,5)-1,63-8,65-28,15(+0,8)-4,69(+0,5)-16,02-2,34,95
08.08.052Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,77(+0,5)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-19)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,36(+2,0)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.043 (J-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22
12,56(-0,2)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034-fi Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
13,01(+1,6)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.043-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,22(+1,6)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.044-fi (KS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
13,61(+2,0)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.045-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,81(+1,2)Saveetha Satkunananthan, IL i BUL02.02.041 (KJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
14,18(-2,5)Liza Bergh, Bækkelagets SK044-h1 (J-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,50(+2,1)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,83(-0,1)Isabella Alida Indrebø, IK Tjalve16.07.042-sf3 (J-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
27,30(-0,5)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.044 (J-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,79(+2,7)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
27,10(+3,1)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.043 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
28,48(+2,7)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.036-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,50Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,09Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042 (J-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
1,06,52Saveetha Satkunananthan, IL i BUL02.02.041 (KJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
1,06,96Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (J-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,59Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.033-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,21,71Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.044 (J-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs18.09.22
2,27,47Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,41,81Hedda Mimona Husøy Al-Zouki, Rustad IL17.09.041 (KS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,21,14Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.0310-nat (KS)Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
4,31,25Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.047-h2 (KS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
5,02,84Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.0416-h1 (KS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,30,00Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.048 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
10,59,78Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.046Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,19,13Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.046 (KS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,74(+0,9)Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.032 (J-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
14,05(+1,4)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,00(-0,1)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
34,77(+0,0)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

3000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,54,95Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.041 (J-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31(+0,0)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032-kv (J-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,98(+0,8)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.035Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,71(+2,0)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
4,64(+2,0)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,36(+0,6)Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.043 (J-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,54Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
8,28Saveetha Satkunananthan, IL i BUL02.02.041Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
6,50Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,27Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
23,10Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-19)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22

Jenter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,06(+0,7)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
12,24(-1,8)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-h3 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,24(-0,2)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.026-fi (KS)Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
12,27(+1,6)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.015-fi (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,36(+1,0)Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.022-h2 (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
12,76(-1,4)Emilie Sandberg, IK Tjalve12.02.005-h1 (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
14,47(+0,4)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.013 (KS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,71(+2,4)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-fi-BMalmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen16.07.22
12,09(+2,4)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.023-fi-A (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
12,26(+2,4)Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.026-fi-A (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
12,64(+2,2)Emilie Sandberg, IK Tjalve12.02.003-fi-B (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,04(-0,9)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023-h2 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,62(-0,8)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012 (KS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
19,07(-0,9)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.025-h2 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,87(+1,5)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-fi-AMalmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen17.07.22
24,34(+2,0)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge02.07.22
24,78(-2,5)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011 (J-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
24,84(-0,8)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023-h2 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
25,27(+0,1)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.024-fi-A (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
25,66(+1,4)Emilie Sandberg, IK Tjalve12.02.004-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,37(+2,7)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-fi-B (KS)Vari/GRE, Dromia, International Sprint & Relay Meeting02.06.22
25,16(+2,5)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.024-fi-BMalmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen17.07.22
25,49(+3,0)Emilie Sandberg, IK Tjalve12.02.002-h2 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,20Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.025 (KS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
39,30Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h2 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,74Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-fi-B (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna GP12.06.22
53,17Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-fi-AMalmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen16.07.22
56,11Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.026-fi-AMalmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen16.07.22
56,52Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.014-fi-A (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
56,94Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021 (J-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,04,15Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.011 (KS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06,25Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.025 (KS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
2,07,35Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.015-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,13,88Mari Andreassen Rud, Sportsklubben Vidar01.11.012-fi-C (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna GP12.06.22
2,14,86</