Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18Vetle Lier, IL Koll05.02.101-fi Stange, Bamselekene11.03.23
8,62Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.101-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,62Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.102-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,81Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.102Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,07Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.103-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,16Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.104-h3Stange, Bamselekene11.03.23
9,17Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.105-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,27Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
9,27Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.103Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,33Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.104-h1Stange, Bamselekene11.03.23
-----10--------------------
9,40Oskar Johansson Mykle, Bækkelagets SK24.03.105-h3Stange, Bamselekene11.03.23
9,59Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.106-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,59Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.105-h4Stange, Bamselekene11.03.23
9,73Leon Elias Coronel, Bækkelagets SK17.03.107-h5Stange, Bamselekene11.03.23
9,74Simen Slungaard Bakke, IL Koll26.05.105-h2 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
9,87Leander Mauricio Andrade, Lambertseter IF19.07.106-h2 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
10,07Alexander Weider Bore, Sportsklubben Vidar27.12.106-h1Stange, Bamselekene11.03.23
10,08Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.106-h3Stange, Bamselekene11.03.23
10,17Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.105-h3 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
10,36Daniel Solbakken Gjetnes, Bækkelagets SK10.11.107-h3Stange, Bamselekene11.03.23
-----20--------------------
10,43Arne Landmark, IL Koll11.11.106-h2Stange, Bamselekene11.03.23
11,50Aksel Johannes Sætnan Valio, IL Koll08.04.104-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,66Vetle Lier, IL Koll05.02.101-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
28,89Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.102-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,51Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.101-h2 (G-12)Hvam, Låvefesten03.12.22
29,83Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.103-h2Stange, Bamselekene12.03.23
30,15Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.101-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
30,39Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.103-h3Stange, Bamselekene12.03.23
31,08Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.103-h4Stange, Bamselekene12.03.23
31,25Arne Landmark, IL Koll11.11.103-h5Stange, Bamselekene12.03.23
31,34Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.104-h4Stange, Bamselekene12.03.23
32,22Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.104-h1Stange, Bamselekene12.03.23
-----10--------------------
32,40Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.104-h2Stange, Bamselekene12.03.23
32,53Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.105-h1Stange, Bamselekene12.03.23
33,08Leander Mauricio Andrade, Lambertseter IF19.07.106-h1Stange, Bamselekene12.03.23
35,38Daniel Solbakken Gjetnes, Bækkelagets SK10.11.104-h3Stange, Bamselekene12.03.23
40,87Aksel Johannes Sætnan Valio, IL Koll08.04.105-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,89Jonas Røstum, IL Koll08.05.102-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
1,47,00Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.104-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
1,48,86Jørgen Smedsrud Engebretsen, IL i BUL01.05.104-h2 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
1,49,77Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.106-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
1,51,36Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.103-h2Stange, Bamselekene11.03.23
1,52,12Iver Mikkelsen Wennemo, IL Koll19.07.107-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
1,54,69Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102-h1Stange, Bamselekene11.03.23
1,56,59Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.102-h1 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
1,56,59Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.102Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
1,58,43Jonas Storm Christophersen, IL i BUL05.10.104-h1 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
-----10--------------------
2,01,63Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.105-h1 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
2,05,51Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.104Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
2,16,86Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.107-h2Stange, Bamselekene11.03.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,06Jonas Røstum, IL Koll08.05.102Bærum, Distriktskampen14.01.23
2,27,59Jørgen Smedsrud Engebretsen, IL i BUL01.05.104Bærum, Distriktskampen14.01.23

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,06Vetle Lier, IL Koll05.02.101-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
10,26Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.101-h2Bærum, Distriktskampen14.01.23
11,19Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.105-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
11,88Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.103Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
12,03Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.107-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
12,30Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.102Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
12,40Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.103-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
12,96Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.105Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
12,96Arne Landmark, IL Koll11.11.103Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.101 (G-12)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,35Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.101Askim, Askimlekene07.01.23
1,35Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.101Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
1,25Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.105Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
1,25Vetle Lier, IL Koll05.02.105Stange, Bamselekene12.03.23
1,25Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.105Stange, Bamselekene12.03.23
1,25Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.109Stange, Bamselekene12.03.23
1,25Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.109Stange, Bamselekene12.03.23
1,25Leon Elias Coronel, Bækkelagets SK17.03.1014Stange, Bamselekene12.03.23
1,20Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.107Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
-----10--------------------
1,15Oskar Johansson Mykle, Bækkelagets SK24.03.1017Stange, Bamselekene12.03.23
1,15Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.1017Stange, Bamselekene12.03.23
1,15Daniel Solbakken Gjetnes, Bækkelagets SK10.11.1019Stange, Bamselekene12.03.23
1,10Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.1011Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
1,05Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.1022Stange, Bamselekene12.03.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.101Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,05Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.102Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,05Leon Elias Coronel, Bækkelagets SK17.03.103Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,05Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.104Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,00Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.105Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
0,95Daniel Solbakken Gjetnes, Bækkelagets SK10.11.106Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
0,95Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.107Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
0,90Oskar Johansson Mykle, Bækkelagets SK24.03.108Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.101Bærum, Stavstevne 13-14 år28.04.23
1,65Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.102Bærum, Stavstevne 13-14 år28.04.23
1,50Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.104Bærum, Stavstevne 13-14 år28.04.23
1,50Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.105Bærum, Stavstevne 13-14 år28.04.23
1,50Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.105Bærum, Stavstevne 13-14 år28.04.23
1,35Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.107Bærum, Stavstevne 13-14 år28.04.23
1,20Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.108Bærum, Stavstevne 13-14 år28.04.23

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,71Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.101Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,40Vetle Lier, IL Koll05.02.107Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,38Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.105Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,26Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.108Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,23Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.106Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,08Jonas Storm Christophersen, IL i BUL05.10.107 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
4,04Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.109Stange, Bamselekene11.03.23
4,04Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.1010Stange, Bamselekene11.03.23
4,02Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.109 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
3,95Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.1010 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
-----10--------------------
3,92Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.1015Stange, Bamselekene11.03.23
3,91Simen Slungaard Bakke, IL Koll26.05.1012 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
3,74Arne Landmark, IL Koll11.11.1019Stange, Bamselekene11.03.23
3,55Oskar Johansson Mykle, Bækkelagets SK24.03.1023Stange, Bamselekene11.03.23
3,52Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.1017 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
3,47Leander Mauricio Andrade, Lambertseter IF19.07.104Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
3,45Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.1025Stange, Bamselekene11.03.23
3,44Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.1026Stange, Bamselekene11.03.23
3,28Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.1018 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
3,17Leon Elias Coronel, Bækkelagets SK17.03.1028Stange, Bamselekene11.03.23
-----20--------------------
3,08Daniel Solbakken Gjetnes, Bækkelagets SK10.11.1029Stange, Bamselekene11.03.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,26Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.101Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,05Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.102Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,03Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.103Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,00Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.104Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,98Oskar Johansson Mykle, Bækkelagets SK24.03.105Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,95Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.106Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,87Leon Elias Coronel, Bækkelagets SK17.03.107Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,72Daniel Solbakken Gjetnes, Bækkelagets SK10.11.108Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,57Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.103Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
9,22Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.105Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
9,02Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.106Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
8,74Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.107Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
8,45Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.108Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
8,07Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.109Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,65Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.102Stange, Bamselekene12.03.23
7,63Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.106Stange, Bamselekene12.03.23
7,41Oskar Johansson Mykle, Bækkelagets SK24.03.108Stange, Bamselekene12.03.23
7,37Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.109Stange, Bamselekene12.03.23
7,30Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.101Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
6,85Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.1011Stange, Bamselekene12.03.23
6,80Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.104Drammen, Dialoglekene08.01.23
6,62Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.102Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
6,20Simen Slungaard Bakke, IL Koll26.05.106 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
5,97Leander Mauricio Andrade, Lambertseter IF19.07.107 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
-----10--------------------
5,76Arne Landmark, IL Koll11.11.1015Stange, Bamselekene12.03.23
5,71Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.108 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
5,52Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.1017Stange, Bamselekene12.03.23
5,04Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.1020Stange, Bamselekene12.03.23
4,92Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.1010 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
4,89Jonas Storm Christophersen, IL i BUL05.10.1011 (G-12)Bærum, Julestemne26.11.22
4,89Daniel Solbakken Gjetnes, Bækkelagets SK10.11.1024Stange, Bamselekene12.03.23
4,86Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.1025Stange, Bamselekene12.03.23

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,97William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.093-fi Stange, Bamselekene11.03.23
8,19Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.093-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,35Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.096-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,38Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,47Niklas Førre, IL i BUL20.03.091-h1 (G-13)Bærum, Julestemne26.11.22
8,54Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.096Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
8,98Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,98Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.096-h4Stange, Bamselekene11.03.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,31Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,27William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.091-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,87Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.091-h1Stange, Bamselekene12.03.23
27,43Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
28,61Niklas Førre, IL i BUL20.03.094-h3 (G-13)Bærum, Julestemne26.11.22
29,18Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.095-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,59Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
1,48,02Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.094-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
1,52,83Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.094Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,17Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-13)Hvam, Låvefesten03.12.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,37Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.093Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
13,20Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.097 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05Ola Moksnes, Bækkelagets SK16.12.092 (G-13)Bærum, Førjulsspretten17.12.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,00William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.093Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,54Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.0910Stange, Bamselekene11.03.23
4,21Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.0913Stange, Bamselekene11.03.23
3,90Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.0917Stange, Bamselekene11.03.23

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,86William Christophe Jeremy Peurton, Bækkelagets SK20.02.091 (G-13)Hvam, Låvefesten03.12.22
4,72Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092 (G-13)Hvam, Låvefesten03.12.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.093Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
7,34Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.094Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-h2Bærum, Distriktskampen14.01.23
7,66Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-h2Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
7,74Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.081-hG (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,91Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h3Stange, Bamselekene11.03.23
8,04Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082Drammen, Dialoglekene08.01.23
8,15Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,26Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.083-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,29Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2Stange, Bamselekene11.03.23
8,54Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.085-h1Stange, Bamselekene11.03.23
8,56Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085-h3Stange, Bamselekene11.03.23
-----10--------------------
8,56Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.086-h3Stange, Bamselekene11.03.23
8,77Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,82Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.082-hJ (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,86Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,99Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.086-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,50Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,89Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084Drammen, Dialoglekene08.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,86Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.083-fi-AGøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
24,89Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
25,65Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h4Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
26,28Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.081-h1Stange, Bamselekene12.03.23
26,78Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h1Stange, Bamselekene12.03.23
27,74Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082-h1Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
27,89Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
28,50Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.084-h2Stange, Bamselekene12.03.23
28,91Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1Stange, Bamselekene12.03.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,85Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.084-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
55,31Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
59,11Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.084-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
1,10,86Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,88Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.081 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,38,06Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082Stange, Bamselekene11.03.23
1,40,11Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085Stange, Bamselekene11.03.23
1,52,85Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087Stange, Bamselekene11.03.23
1,54,40Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (G-13/14)Bærum, Julestemne26.11.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06,84Axel Wold Møller, IL Koll15.04.084-h2Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,11,90Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.086-h2Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,12,34Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2,16,92Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.083-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,19,41Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2,44,00Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,95Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081Bærum, Distriktskampen14.01.23
3,14,22Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.087Bærum, Distriktskampen14.01.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,53Axel Wold Møller, IL Koll15.04.083Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,26,86Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.084Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,58,24Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.083 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,64Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-fi Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
8,92Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h2Bærum, Distriktskampen14.01.23
9,63Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
11,39Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.088Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
1,55Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,50Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
1,35Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.085 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,25Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082 (G-14)Hvam, UKI Høydestevne22.12.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,20Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,15Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,10Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,05Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.084Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,70Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,70Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,50Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,96Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-fi Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
5,51Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082Bærum, Distriktskampen14.01.23
5,42Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083Stange, Bamselekene11.03.23
5,36Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,82Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084Stange, Bamselekene11.03.23
4,75Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.085 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,74Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.086Stange, Bamselekene11.03.23
4,46Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.089Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,37Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,03Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.0811Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----10--------------------
3,97Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.0812Stange, Bamselekene11.03.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,48Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,36Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,33Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,28Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,99Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
11,88Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
10,54Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
8,70Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,76Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,74Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.085 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,49Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,83Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,20Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
7,60Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
7,07Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.0810Bærum, Distriktskampen14.01.23

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3519Even Bogen Nørjordet, IL Koll
7,86-5,34-8,83-1,57-9,17-2,60-2,19,41
12.05.082Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
3505Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll
8,05-5,33-10,34-1,54-9,63-2,50-2,12,34
09.11.083Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,21Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,35Zion Ramirez, IL i BUL15.05.071-fi-B (MS)Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,36Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.075-fi Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,51Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,54Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,55Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,70Herman Røe, IL i BUL05.10.074-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,94Noah Ruben, IL i BUL16.04.074-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,05Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-h7 (G-15/16)Bærum, Sprintstevne13.01.23
8,09Simen Furuseth, Bøler IF03.11.076-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
-----10--------------------
8,19Morten Gjesdal Bech, IK Tjalve11.03.073-h3 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,21Erling Brekke, Bøler IF15.05.07HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,24Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,28Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,31Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.074-h2Stange, Bamselekene11.03.23
8,33Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.078-fi Stange, Bamselekene11.03.23
8,50Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074-h1Stange, Bamselekene11.03.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h2Drammen, Dialoglekene08.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,84Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,92Zion Ramirez, IL i BUL15.05.071-h4Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
23,51Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.072-h4Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
23,61Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
23,89Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
24,22Herman Røe, IL i BUL05.10.071-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,59Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,10Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.074-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,40Noah Ruben, IL i BUL16.04.074-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,79Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
-----10--------------------
26,82Erling Brekke, Bøler IF15.05.072-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
27,17Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073-h1Stange, Bamselekene12.03.23
27,95Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.075-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,88Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
55,22Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,58Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,32,44Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.072 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,38,49Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075Stange, Bamselekene11.03.23
1,43,11Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.075 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,44,95Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.076 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,48,03Erling Brekke, Bøler IF15.05.078 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,98Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,03,50Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
2,09,06Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073-h1Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,10,95Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073-h1 (MS)Hvam, Låvefesten03.12.22
2,12,66Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,14,45Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.074-h1 (MS)Hvam, Låvefesten03.12.22
2,19,92Erling Brekke, Bøler IF15.05.076Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,32,47Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14,16Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,14,30Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,48,21Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.0710-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,55,51Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,03Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.076 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,97Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
9,97Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
10,49Markus Nordviken, Bøler IF24.10.074-h1 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
12,36Erling Brekke, Bøler IF15.05.07HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,70Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071Drammen, Dialoglekene08.01.23
1,55Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,55Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075Stange, Bamselekene12.03.23
1,45Simen Furuseth, Bøler IF03.11.076 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,31Erling Brekke, Bøler IF15.05.07HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
1,90Erling Brekke, Bøler IF15.05.07HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073Bærum, Julestemne26.11.22
4,85Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
4,43Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.076Stange, Bamselekene11.03.23
4,22Erling Brekke, Bøler IF15.05.07HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,84Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.078 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,83Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.079 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,79Zion Ramirez, IL i BUL15.05.0710 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,69Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.0713 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,59Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.0716 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,45Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.0718 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,19Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,90Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,95Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
8,83Erling Brekke, Bøler IF15.05.078Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
7,77Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07HSandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3198Adrian Sandholtbråten, Bøler IF
8,24-4,65-7,77-1,67-9,97-2,50-2,12,81
22.04.075Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2245Erling Brekke, Bøler IF
8,21-4,22-8,68-1,31-12,36-1,90-2,27,97
15.05.077Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Christian Wright, IL i BUL17.03.061-fi Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,13Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,21Aleksandar Vukicevic, Sportsklubben Vidar12.10.063-fi Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,30Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.066-fi Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,61Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,85Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.064 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.066-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,35Christian Wright, IL i BUL17.03.061-h2Bærum, Distriktskampen14.01.23
22,46Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.062-h5Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,55Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,92Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061-h2 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
24,90Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
25,74Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.065-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,50Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-h1Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,93Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,78Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065-h2Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,23,51Christopher Holberg, IL Heming29.01.065Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,28,96Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,06,62Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.064 (MS)Hvam, Låvefesten03.12.22

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Bærum, Julestemne26.11.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,18Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,53Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.0617 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,02Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.063Bærum, Distriktskampen14.01.23

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,18Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,25Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
7,27Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-sf1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,45Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,48Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (MS)Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,52John Maina Rønning, IK Tjalve05.06.053-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,72Thai Drager, IL i BUL16.07.052-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,87Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.048-h3 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
8,15Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052-h1 (MS)Hvam, Låvefesten03.12.22
8,54Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044-h2Stange, Bamselekene11.03.23
-----10--------------------

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,57Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h5 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
23,08Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h4 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
23,22Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
24,11Thai Drager, IL i BUL16.07.054-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,97Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
26,63Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h3 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
52,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,20Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,40,81Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,40Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.051-h2 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,00,89Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.051-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,02,44Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.051-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,03,33Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.052-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,05,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,15Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.051-h2 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
4,04,30Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h3 (MS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
4,08,97Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.054 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,36,18Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.056-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Stange, Bamselekene12.03.23
1,55Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053Stange, Bamselekene12.03.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,66Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
6,03Thai Drager, IL i BUL16.07.056 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
5,74Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Stange, Bamselekene11.03.23
4,90Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054Stange, Bamselekene11.03.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,77Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.0411 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,67Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.0414 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,60Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.0415 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,26Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,75Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.042 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
11,50Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
8,66Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,17Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053Stange, Bamselekene12.03.23
7,65Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054Stange, Bamselekene12.03.23

Gutter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,98Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
6,99Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.026-fi-A (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,03Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-fi-B (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,06Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.013-h9 (MS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
7,12Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.034-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
7,13Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h8 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,14Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.032-h3 (MS)Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,15Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.037-fi (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,17Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,19Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----10--------------------
7,23Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011-h3 (MS)Princeton/NJ/USA, Joe Handelman Invitational10.12.22
7,29Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.011 (MS)Ranheim, Adventstevne27.11.22
7,35Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-fi-D (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,54Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
22,20Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,47Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h7 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,58Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,66Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,84Thomas Graftås, IL i BUL10.09.013-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
23,14Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031-h1 (MS)Bærum, Julestemne26.11.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,67Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3 (MS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
49,21Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h6 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
50,45Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h6 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
51,59Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.022 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,34Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.022 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,22,03Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.023 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,67Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h4 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
1,54,95Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.022-h3 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,07,36Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.036-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,82Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Tallinn/EST, Indoor Combined Events05.02.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,48,00Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h3 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
3,52,01Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h3 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,04,40Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.013-h2 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,29,72Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.035-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,04Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Karlstad/SWE, Nordenkampen12.02.23
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.031 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MS)Princeton/NJ/USA, Joe Handelman Invitational10.12.22
5,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Istanbul/TYR, European Athletics Indoor Championships04.03.23
4,95Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.031 (MS)Bærum, Vårspretten12.05.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Tallinn/EST, Indoor Combined Events04.02.23
4,67Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (MS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
11,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,48Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Tallinn/EST, Indoor Combined Events04.02.23
11,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.032 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6318Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,05-7,60-14,09-2,19-8,05-5,00-2,37,82
31.05.022 (MS)Istanbul/TYR, European Athletics Indoor Championships05.03.23

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Christian Wright, IL i BUL17.03.061-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,13Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,18Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,21Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,21Aleksandar Vukicevic, Sportsklubben Vidar12.10.063-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,25Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
7,27Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-sf1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,30Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.066-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,35Zion Ramirez, IL i BUL15.05.071-fi-B (MS)Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,36Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.075-fi (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
-----10--------------------
7,42Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-h2 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
7,45Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,48Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (MS)Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,51Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,52John Maina Rønning, IK Tjalve05.06.053-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,54Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,55Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,61Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,66Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
7,70Herman Røe, IL i BUL05.10.074-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----20--------------------
7,72Thai Drager, IL i BUL16.07.052-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,74Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.081-hG (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,85Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.064 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
7,87Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.048-h3 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,91Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h3 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
7,94Noah Ruben, IL i BUL16.04.074-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,04Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
8,05Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-h7 (G-15/16)Bærum, Sprintstevne13.01.23
8,09Simen Furuseth, Bøler IF03.11.076-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,15Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052-h1 (MS)Hvam, Låvefesten03.12.22
-----30--------------------
8,15Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,19Morten Gjesdal Bech, IK Tjalve11.03.073-h3 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,21Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,24Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,26Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.083-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,28Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,29Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,31Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.074-h2 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
8,33Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.078-fi (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
8,50Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074-h1 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
-----40--------------------
8,54Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
8,54Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.085-h1 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,56Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085-h3 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,56Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.086-h3 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,77Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,82Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.082-hJ (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,86Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,99Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.086-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.066-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,50Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,89Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,35Christian Wright, IL i BUL17.03.061-h2 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
22,46Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.062-h5 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,55Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,57Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h5 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,84Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-h5 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,92Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061-h2 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
22,92Zion Ramirez, IL i BUL15.05.071-h4 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
23,08Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h4 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
23,22Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
23,51Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.072-h4 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
-----10--------------------
23,61Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
23,86Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.083-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
23,89Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
24,11Thai Drager, IL i BUL16.07.054-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,22Herman Røe, IL i BUL05.10.071-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,59Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,89Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,90Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
24,97Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
25,65Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h4 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
-----20--------------------
25,74Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.065-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,10Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.074-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,28Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.081-h1 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
26,40Noah Ruben, IL i BUL16.04.074-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,63Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
26,78Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h1 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
26,79Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,82Erling Brekke, Bøler IF15.05.072-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
27,17Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073-h1 (G-16)Stange, Bamselekene12.03.23
27,74Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
-----30--------------------
27,89Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
27,95Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.075-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
28,50Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.084-h2 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
28,91Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h3 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
52,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
52,88Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
54,50Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-h1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
54,85Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.084-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
55,22Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
55,31Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
59,11Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.084-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
1,10,86Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,58Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,29,20Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,31,93Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
1,32,44Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.072 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,37,88Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.081 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,38,06Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,38,49Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
1,40,11Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,40,81Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,43,11Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.075 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
-----10--------------------
1,44,95Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.076 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,48,03Erling Brekke, Bøler IF15.05.078 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,52,85Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,54,40Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (G-13/14)Bærum, Julestemne26.11.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,40Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.051-h2 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,00,89Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.051-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,02,44Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.051-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,02,98Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,03,33Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.052-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,03,50Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
2,04,78Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,05,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,06,84Axel Wold Møller, IL Koll15.04.084-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,09,06Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073-h1 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
-----10--------------------
2,10,95Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073-h1 (MS)Hvam, Låvefesten03.12.22
2,11,90Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.086-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,12,34Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2,12,66Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,14,45Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.074-h1 (MS)Hvam, Låvefesten03.12.22
2,16,92Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.083-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,19,41Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2,19,92Erling Brekke, Bøler IF15.05.076 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,32,47Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
2,44,00Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----20--------------------

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,95Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
3,14,22Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.087 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,15Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.051-h2 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
4,04,30Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h3 (MS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
4,08,97Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.054 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,14,16Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,14,30Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,22,53Axel Wold Møller, IL Koll15.04.083 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,23,51Christopher Holberg, IL Heming29.01.065 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,26,86Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.084 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,28,96Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,48,21Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.0710-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
-----10--------------------

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,36,18Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.056-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,55,51Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,58,24Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.083 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
11,06,62Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.064 (MS)Hvam, Låvefesten03.12.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,64Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-fi (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
8,92Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h2 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
9,63Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
10,03Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.076 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
11,39Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.088 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
8,97Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
9,97Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
10,49Markus Nordviken, Bøler IF24.10.074-h1 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
12,36Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,70Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,70Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
1,65Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23
1,57Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
1,55Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,55Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,55Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23
1,55Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075 (G-16)Stange, Bamselekene12.03.23
1,50Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
-----10--------------------
1,45Simen Furuseth, Bøler IF03.11.076 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,35Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.085 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,31Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
1,25Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082 (G-14)Hvam, UKI Høydestevne22.12.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,22Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,20Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,15Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,10Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,05Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.084 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,70Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,70Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,50Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2,50Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
1,90Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,66Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
6,18Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
6,14Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
6,03Thai Drager, IL i BUL16.07.056 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
5,96Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-fi (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
5,74Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
5,51Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
5,42Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
5,36Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,90Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
-----10--------------------
4,85Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
4,82Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
4,75Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.085 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,74Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.086 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
4,46Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.089 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,43Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.076 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
4,37Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,22Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
4,03Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.0811 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
3,97Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.0812 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
-----20--------------------

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,84Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.078 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,83Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.079 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,79Zion Ramirez, IL i BUL15.05.0710 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,77Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.0411 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,69Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.0713 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,67Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.0414 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,60Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.0415 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,59Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.0716 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,55Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,53Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.0617 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
-----10--------------------
2,48Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,45Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.0718 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,36Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,33Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,28Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,19Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
12,26Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
11,99Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
11,88Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
10,54Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
8,70Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
7,45Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,76Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,74Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.085 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,49Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
9,55Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,90Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,83Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,20Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
7,60Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
7,07Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.0810 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,02Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.063 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
10,95Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
8,83Erling Brekke, Bøler IF15.05.078 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
7,77Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,75Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.042 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
11,50Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
8,66Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,17Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23
7,65Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3519Even Bogen Nørjordet, IL Koll
7,86-5,34-8,83-1,57-9,17-2,60-2,19,41
12.05.082 (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
3505Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll
8,05-5,33-10,34-1,54-9,63-2,50-2,12,34
09.11.083 (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
3198Adrian Sandholtbråten, Bøler IF
8,24-4,65-7,77-1,67-9,97-2,50-2,12,81
22.04.075 (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2245Erling Brekke, Bøler IF
8,21-4,22-8,68-1,31-12,36-1,90-2,27,97
15.05.077 (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,98Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
6,99Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.026-fi-A (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,03Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-fi-B (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,06Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.013-h9 (MS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
7,09Christian Wright, IL i BUL17.03.061-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,12Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.034-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
7,13Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h8 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,13Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,14Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.032-h3 (MS)Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,15Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.037-fi (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
-----10--------------------
7,17Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,18Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,19Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,21Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,21Aleksandar Vukicevic, Sportsklubben Vidar12.10.063-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,23Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011-h3 (MS)Princeton/NJ/USA, Joe Handelman Invitational10.12.22
7,25Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
7,27Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-sf1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,29Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.011 (MS)Ranheim, Adventstevne27.11.22
7,30Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.066-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
-----20--------------------
7,35Zion Ramirez, IL i BUL15.05.071-fi-B (MS)Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,35Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-fi-D (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,36Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.075-fi (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,42Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-h2 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
7,45Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,48Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (MS)Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,51Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,52John Maina Rønning, IK Tjalve05.06.053-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,54Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,55Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
-----30--------------------
7,61Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,66Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
7,70Herman Røe, IL i BUL05.10.074-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,72Thai Drager, IL i BUL16.07.052-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,74Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.081-hG (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,85Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.064 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
7,87Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.048-h3 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,91Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h3 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
7,94Noah Ruben, IL i BUL16.04.074-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,04Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
-----40--------------------
8,05Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-h7 (G-15/16)Bærum, Sprintstevne13.01.23
8,09Simen Furuseth, Bøler IF03.11.076-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,15Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052-h1 (MS)Hvam, Låvefesten03.12.22
8,15Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,19Morten Gjesdal Bech, IK Tjalve11.03.073-h3 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,21Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,24Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,26Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.083-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,28Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,29Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
-----50--------------------
8,31Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.074-h2 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
8,33Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.078-fi (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
8,50Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074-h1 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
8,54Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
8,54Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.085-h1 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,56Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085-h3 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,56Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.086-h3 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,77Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,82Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.082-hJ (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,86Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----60--------------------
8,99Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.086-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.066-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,50Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,89Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,54Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
22,20Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,35Christian Wright, IL i BUL17.03.061-h2 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
22,46Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.062-h5 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,47Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h7 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,55Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,57Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h5 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,58Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,66Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,84Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-h5 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
-----10--------------------
22,84Thomas Graftås, IL i BUL10.09.013-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,92Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061-h2 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
22,92Zion Ramirez, IL i BUL15.05.071-h4 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
23,08Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h4 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
23,14Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031-h1 (MS)Bærum, Julestemne26.11.22
23,22Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
23,51Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.072-h4 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
23,61Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
23,86Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.083-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
23,89Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
-----20--------------------
24,11Thai Drager, IL i BUL16.07.054-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,22Herman Røe, IL i BUL05.10.071-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,59Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,89Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,90Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
24,97Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
25,65Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h4 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
25,74Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.065-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,10Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.074-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,28Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.081-h1 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
-----30--------------------
26,40Noah Ruben, IL i BUL16.04.074-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,63Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
26,78Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h1 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
26,79Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,82Erling Brekke, Bøler IF15.05.072-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
27,17Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073-h1 (G-16)Stange, Bamselekene12.03.23
27,74Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
27,89Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
27,95Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.075-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
28,50Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.084-h2 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
-----40--------------------
28,91Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,67Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3 (MS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
49,21Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h6 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
50,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h3 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
50,45Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h6 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
51,59Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.022 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
52,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
52,88Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
54,50Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-h1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
54,85Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.084-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
55,22Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----10--------------------
55,31Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
59,11Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.084-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
1,10,86Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,34Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.022 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,22,03Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.023 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,28,58Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,29,20Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,31,93Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
1,32,44Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.072 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,37,88Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.081 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,38,06Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,38,49Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
1,40,11Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
-----10--------------------
1,40,81Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,43,11Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.075 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,44,95Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.076 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,48,03Erling Brekke, Bøler IF15.05.078 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,52,85Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,54,40Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (G-13/14)Bærum, Julestemne26.11.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,67Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h4 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
1,54,95Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.022-h3 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
1,58,40Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.051-h2 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,00,89Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.051-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,02,44Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.051-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,02,98Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,03,33Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.052-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,03,50Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
2,04,78Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,05,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
-----10--------------------
2,06,84Axel Wold Møller, IL Koll15.04.084-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,07,36Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.036-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
2,09,06Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073-h1 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,10,95Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073-h1 (MS)Hvam, Låvefesten03.12.22
2,11,90Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.086-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,12,34Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2,12,66Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,14,45Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.074-h1 (MS)Hvam, Låvefesten03.12.22
2,16,92Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.083-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,19,41Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
-----20--------------------
2,19,92Erling Brekke, Bøler IF15.05.076 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,32,47Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
2,44,00Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,82Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Tallinn/EST, Indoor Combined Events05.02.23
2,46,95Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
3,14,22Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.087 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,48,00Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h3 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
3,52,01Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h3 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
4,00,15Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.051-h2 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
4,04,30Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h3 (MS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
4,08,97Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.054 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,14,16Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,14,30Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,22,53Axel Wold Møller, IL Koll15.04.083 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,23,51Christopher Holberg, IL Heming29.01.065 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,26,86Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.084 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
-----10--------------------
4,28,96Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,48,21Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.0710-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,04,40Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.013-h2 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,29,72Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.035-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,36,18Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.056-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,55,51Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,58,24Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.083 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
11,06,62Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.064 (MS)Hvam, Låvefesten03.12.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,64Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-fi (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
8,92Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h2 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
9,63Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
10,03Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.076 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
11,39Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.088 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
8,97Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
9,97Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
10,49Markus Nordviken, Bøler IF24.10.074-h1 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
12,36Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,04Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Karlstad/SWE, Nordenkampen12.02.23
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.031 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
1,70Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,70Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,70Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
1,65Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23
1,57Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
1,55Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,55Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,55Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23
-----10--------------------
1,55Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075 (G-16)Stange, Bamselekene12.03.23
1,50Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
1,45Simen Furuseth, Bøler IF03.11.076 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,35Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.085 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,31Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
1,25Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082 (G-14)Hvam, UKI Høydestevne22.12.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,22Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,20Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,15Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,10Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,05Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.084 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MS)Princeton/NJ/USA, Joe Handelman Invitational10.12.22
5,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Istanbul/TYR, European Athletics Indoor Championships04.03.23
4,95Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.031 (MS)Bærum, Vårspretten12.05.23
4,30Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,70Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,70Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,50Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2,50Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
1,90Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Tallinn/EST, Indoor Combined Events04.02.23
6,66Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
6,18Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
6,14Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
6,03Thai Drager, IL i BUL16.07.056 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
5,96Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-fi (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
5,74Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
5,51Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
5,42Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
5,36Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
-----10--------------------
4,90Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
4,85Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
4,82Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
4,75Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.085 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,74Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.086 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
4,67Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,46Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.089 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,43Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.076 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
4,37Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,22Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
-----20--------------------
4,03Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.0811 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
3,97Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.0812 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,84Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.078 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,83Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.079 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,79Zion Ramirez, IL i BUL15.05.0710 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,77Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.0411 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,69Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.0713 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,67Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.0414 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,60Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.0415 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,59Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.0716 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,55Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,53Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.0617 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
-----10--------------------
2,48Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,45Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.0718 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,36Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,33Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,28Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (MS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
13,19Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
12,26Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
11,99Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
11,88Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
11,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
10,54Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
8,70Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
7,45Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,76Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,74Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.085 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,49Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
9,55Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,90Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,83Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,20Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
7,60Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
7,07Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.0810 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,02Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.063 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
10,95Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
8,83Erling Brekke, Bøler IF15.05.078 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
7,77Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,75Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.042 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
11,50Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
8,66Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,17Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23
7,65Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,48Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Tallinn/EST, Indoor Combined Events04.02.23
11,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.032 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6318Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,05-7,60-14,09-2,19-8,05-5,00-2,37,82
31.05.022 (MS)Istanbul/TYR, European Athletics Indoor Championships05.03.23

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3519Even Bogen Nørjordet, IL Koll
7,86-5,34-8,83-1,57-9,17-2,60-2,19,41
12.05.082 (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
3505Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll
8,05-5,33-10,34-1,54-9,63-2,50-2,12,34
09.11.083 (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
3198Adrian Sandholtbråten, Bøler IF
8,24-4,65-7,77-1,67-9,97-2,50-2,12,81
22.04.075 (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2245Erling Brekke, Bøler IF
8,21-4,22-8,68-1,31-12,36-1,90-2,27,97
15.05.077 (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,77Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-sf2Bærum, NM innendørs 202318.02.23
6,85Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
6,86Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.995-fi Bærum, NM innendørs 202318.02.23
6,98Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992-h1Princeton/NJ/USA, Joe Handelman Invitational10.12.22
6,98Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
6,98Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.005-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
6,99Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.026-fi-ABærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,02Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,03Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-fi-BBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,05Even Pettersen, IK Tjalve12.10.933-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----10--------------------
7,06Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.013-h9Bærum, NM innendørs 202318.02.23
7,09Christian Wright, IL i BUL17.03.061-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,12Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.034-h1Bærum, NM innendørs 202318.02.23
7,13Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,13Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,14Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.032-h3Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,15Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.037-fi (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,17Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,18Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,19Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----20--------------------
7,21Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,21Aleksandar Vukicevic, Sportsklubben Vidar12.10.063-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,23Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011-h3Princeton/NJ/USA, Joe Handelman Invitational10.12.22
7,25Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
7,27Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-sf1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,29Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.011Ranheim, Adventstevne27.11.22
7,30Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.066-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,35Zion Ramirez, IL i BUL15.05.071-fi-BBærum, Sprintstevne13.01.23
7,35Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-fi-DBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,36Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.075-fi (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
-----30--------------------
7,42Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-h2 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
7,45Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,48Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,51Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,52John Maina Rønning, IK Tjalve05.06.053-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,54Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,55Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,61Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,66Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
7,70Herman Røe, IL i BUL05.10.074-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----40--------------------
7,72Thai Drager, IL i BUL16.07.052-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,74Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.081-hGBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,77Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-hGBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,85Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.064 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
7,87Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.048-h3 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
7,91Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h3 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
7,94Noah Ruben, IL i BUL16.04.074-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,04Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
8,05Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-h7 (G-15/16)Bærum, Sprintstevne13.01.23
8,09Simen Furuseth, Bøler IF03.11.076-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
-----50--------------------
8,15Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
8,15Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,16Mikkel Aas, IL i BUL09.03.721 (MV50)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
8,19Morten Gjesdal Bech, IK Tjalve11.03.073-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,21Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,24Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
8,26Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.083-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,28Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,29Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,31Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.074-h2 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
-----60--------------------
8,32Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.984 (MSPara)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
8,33Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.078-fi (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
8,46Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.962 (MSPara)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,50Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074-h1 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
8,54Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
8,54Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.085-h1 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,55Michael Winnem Fuglesang, IL i BUL19.02.788-h1Bærum, Julestemne26.11.22
8,56Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085-h3 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,56Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.086-h3 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,68Torbjørn Helland Solhaug, IL Koll20.04.763-hIBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----70--------------------
8,77Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,82Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.082-hJBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,86Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,99Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.086-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,25Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.636 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
9,51Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
11,41Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.066-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,58Dmitrij Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.872-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,1Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV55)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
9,4Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV50)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
9,6Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23
10,8Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
11,4Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23
12,2Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441 (MV75)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,50Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,58Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,89Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,54Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi Bærum, NM innendørs 202319.02.23
21,94Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961-h9Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,20Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,30Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002-h3Bærum, NM innendørs 202318.02.23
22,35Christian Wright, IL i BUL17.03.061-h2 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
22,46Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.062-h5 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,47Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h7Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,55Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,57Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h5 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
22,58Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
-----10--------------------
22,66Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,84Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-h5 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,84Thomas Graftås, IL i BUL10.09.013-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
22,92Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061-h2 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
22,92Zion Ramirez, IL i BUL15.05.071-h4 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
23,08Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h4 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
23,14Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031-h1Bærum, Julestemne26.11.22
23,22Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
23,51Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.072-h4 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
23,61Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
-----20--------------------
23,86Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.083-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
23,89Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
24,11Thai Drager, IL i BUL16.07.054-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,22Herman Røe, IL i BUL05.10.071-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,59Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,89Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
24,90Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
24,97Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
25,65Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h4 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
25,74Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.065-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
-----30--------------------
25,79Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,10Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.074-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,11Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.963 (MSPara)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
26,28Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.081-h1 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
26,31Mikkel Aas, IL i BUL09.03.721 (MV50)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
26,40Noah Ruben, IL i BUL16.04.074-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,63Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
26,65Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,77Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.985 (MSPara)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
26,78Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h1 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
-----40--------------------
26,79Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,82Erling Brekke, Bøler IF15.05.072-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
27,17Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073-h1 (G-16)Stange, Bamselekene12.03.23
27,74Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
27,89Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
27,95Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.075-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
28,50Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.084-h2 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
28,91Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1 (G-15)Stange, Bamselekene12.03.23
29,12Torbjørn Helland Solhaug, IL Koll20.04.765-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
31,92Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.544 (MV65)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
-----50--------------------
45,08Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,67Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3Bærum, NM innendørs 202318.02.23
49,21Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
50,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h3 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
50,45Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
51,53Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
51,59Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.022Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
52,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
52,88Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
54,50Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-h1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
54,85Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.084-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----10--------------------
55,22Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
55,31Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
59,11Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.084-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
1,10,86Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,34Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.022Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,22,03Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.023Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,22,25Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,28,58Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,29,20Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,31,93Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
1,32,44Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.072 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,37,88Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.081 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,38,06Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,38,49Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
-----10--------------------
1,40,11Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,40,81Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,43,11Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.075 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,44,95Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.076 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,48,03Erling Brekke, Bøler IF15.05.078 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,52,85Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,54,40Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (G-13/14)Bærum, Julestemne26.11.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,37Andreas Vangsnes, Sportsklubben Vidar19.08.002-h4Bærum, NM innendørs 202319.02.23
1,52,67Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h4Bærum, NM innendørs 202319.02.23
1,53,89Luca Thompson, IK Tjalve24.11.001-h2Hvam, Låvefesten03.12.22
1,54,95Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.022-h3Bærum, NM innendørs 202319.02.23
1,58,40Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.051-h2 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,00,88Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.971-h2Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,00,89Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.051-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,02,44Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.051-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,02,98Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,03,33Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.052-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
-----10--------------------
2,03,50Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
2,04,78Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,05,00Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h1 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,06,84Axel Wold Møller, IL Koll15.04.084-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,07,36Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.036-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
2,07,75Adrean Bakke, IK Tjalve17.08.985-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,09,06Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073-h1 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,10,95Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
2,11,90Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.086-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,12,34Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
-----20--------------------
2,12,66Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,14,45Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.074-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
2,16,92Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.083-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,19,41Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2,19,92Erling Brekke, Bøler IF15.05.076 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,32,47Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
2,44,00Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,58,54Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543 (MV65)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
3,37,0Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
3,41,2Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
-----30--------------------
4,04,2Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
4,19,0Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442 (MV75)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
5,19,0Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.552 (MV65)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
6,56,0Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,82Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HTallinn/EST, Indoor Combined Events05.02.23
2,46,95Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
3,14,22Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.087 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,39,66Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.9311Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais15.02.23
3,46,89Andreas Vangsnes, Sportsklubben Vidar19.08.001-h3Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
3,48,00Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h3Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
3,52,01Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h3Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
4,00,15Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.051-h2Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
4,04,30Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h3Bærum, NM innendørs 202318.02.23
4,04,66Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.946-h2Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
4,08,97Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.054 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,14,16Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,14,30Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
-----10--------------------
4,22,53Axel Wold Møller, IL Koll15.04.083 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,23,51Christopher Holberg, IL Heming29.01.065 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,26,86Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.084 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,28,96Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,48,21Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.0710-h1Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,04,40Ibrahim Buras, IL i BUL21.08.013-h2Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,26,39Rune Solli, Sportsklubben Vidar07.11.923-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,29,72Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.035-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,36,18Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.056-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,46,72Haakon Engelsen Berg, Bøler IF17.01.928-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,50,58Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.9410-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,51,86Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.881 (MV35)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
8,51,94Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.9411-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,55,51Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,27,12Emil Martin Ahlbäck, IK Tjalve24.02.9314-h1Bærum, NM innendørs 202319.02.23
-----10--------------------
9,45,18Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.921Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
9,58,24Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.083Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
10,08,51Emil Hagevik Bakke, Oslostudentenes IK Friidrett12.11.984Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
11,06,62Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.064Hvam, Låvefesten03.12.22

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.917-fi Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais15.02.23
8,04Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022Bærum, NM innendørs 202319.02.23

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,03,40Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Bærum, NM innendørs 202318.02.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Karlstad/SWE, Nordenkampen12.02.23
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.031 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
1,70Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,70Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,70Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
1,65Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23
1,57Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
1,55Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,55Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,55Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23
-----10--------------------
1,55Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.075 (G-16)Stange, Bamselekene12.03.23
1,50Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
1,45Simen Furuseth, Bøler IF03.11.076 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,35Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.085 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,35Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.581 (MV65)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
1,35Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.631 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
1,35Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.593 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
1,31Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
1,25Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082 (G-14)Hvam, UKI Høydestevne22.12.22
0,90Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,30Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,22Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,20Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.591 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
1,20Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV50)Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23
1,20Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,15Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,15Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,11Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.583 (MV65)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
1,10Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23
-----10--------------------
1,10Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,05Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.084 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
0,95Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
0,90Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV50)Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,00Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Albuquerque/NM/USA, NCAA Indoor Championships10.03.23
5,55Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Princeton/NJ/USA, Joe Handelman Invitational10.12.22
5,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HIstanbul/TYR, European Athletics Indoor Championships04.03.23
4,95Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.031Bærum, Vårspretten12.05.23
4,30Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,70Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,70Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,50Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08H (G-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2,50Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
1,90Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
-----10--------------------

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HTallinn/EST, Indoor Combined Events04.02.23
7,37Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
6,66Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
6,18Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
6,14Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
6,03Thai Drager, IL i BUL16.07.056 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
5,96Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-fi (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
5,74Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
5,51Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
5,42Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
-----10--------------------
5,36Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,90Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
4,85Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
4,82Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
4,75Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.085 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,74Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.086 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
4,67Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
4,46Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.089 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,43Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.076 (G-16)Stange, Bamselekene11.03.23
4,37Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
-----20--------------------
4,34Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
4,22Erling Brekke, Bøler IF15.05.07H (G-16)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202328.01.23
4,03Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.0811 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
3,97Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.0812 (G-15)Stange, Bamselekene11.03.23
3,82Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
3,45Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.595 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
2,04Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,29Joachim Skjønhaug, Bækkelagets SK28.05.002Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,91Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.0010Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,89Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.001Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,84Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.078 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,83Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.079 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,79Zion Ramirez, IL i BUL15.05.0710 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,77Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.0411 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,69Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,69Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.0713 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,67Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.0414 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
-----10--------------------
2,60Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.0415 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,59Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.0716 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,55Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,53Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.0617 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,48Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,45Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.0718 (G-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,44Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
2,41Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
2,38Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV55)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
2,36Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
-----20--------------------
2,33Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,29Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.596 (MV60)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
2,28Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,11Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV50)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
2,10Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
2,09Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543 (MV65)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
2,08Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.584 (MV65)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
1,89Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022Bærum, NM innendørs 202318.02.23
14,63Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965Bærum, NM innendørs 202318.02.23
13,19Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
12,26Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
11,99Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
11,88Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
11,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
10,54Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
8,70Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
8,22Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Reykjavik/ISL, Nordic Masters Open24.02.23
-----10--------------------
5,17Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,89Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.001Ås, KM i hopp u/t06.11.22
8,16Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
7,84Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
7,45Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
6,61Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Fet, Bedriftsfriidrett30.05.23
5,70Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
5,32Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Fet, Treningsstevne11.03.23
4,71Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Ås, KM i hopp u/t06.11.22

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,48Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HTallinn/EST, Indoor Combined Events04.02.23
11,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.032 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,71Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.904Karlstad/SWE, Nordenkampen12.02.23

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6318Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,05-7,60-14,09-2,19-8,05-5,00-2,37,82
31.05.022Istanbul/TYR, European Athletics Indoor Championships05.03.23

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.101-h2 (J-12)Hvam, Låvefesten03.12.22
8,93Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.103-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,94Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.102-h1Stange, Bamselekene11.03.23
8,95Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.107-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,06Adele Fiskaa Lønningen, Sportsklubben Vidar26.04.102-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,15Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.102-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,25Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.106-h4 (J-12)Bærum, Julestemne26.11.22
9,33Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.103-h3Stange, Bamselekene11.03.23
9,52Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.106-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
9,52Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK06.09.105-h3Stange, Bamselekene11.03.23
-----10--------------------
9,53Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.102-h2 (J-12)Bærum, Julestemne26.11.22
9,72Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.104-h5Stange, Bamselekene11.03.23
9,76Maria Tøsse Pihlstrøm, IL i BUL07.03.106-h3 (J-12)Bærum, Julestemne26.11.22
9,79Mary Angelina Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb26.01.105Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,87Andrea Eltervåg, IL Koll25.08.103-h1 (J-12)Bærum, Julestemne26.11.22
9,93Lotte Sofie Oklum Andersen, IL i BUL18.05.104-h1 (J-12)Bærum, Julestemne26.11.22
10,05Johanne Guldvog, Bækkelagets SK30.09.106-h5Stange, Bamselekene11.03.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,54Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.102 (J-14)Drammen, Dialoglekene08.01.23
16,66Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.104 (J-14)Drammen, Dialoglekene08.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,34Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.101-h4Stange, Bamselekene12.03.23
29,36Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.102-h1Bærum, Distriktskampen14.01.23
29,37Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.102-h3Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
30,13Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.101-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
30,37Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.102-h5Stange, Bamselekene12.03.23
30,57Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.102-h3Stange, Bamselekene12.03.23
31,36Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.104-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
31,81Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK06.09.104-h6Stange, Bamselekene12.03.23
31,87Adele Fiskaa Lønningen, Sportsklubben Vidar26.04.104-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
32,50Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.102-h2Stange, Bamselekene12.03.23
-----10--------------------
32,66Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.103-h2Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
34,13Johanne Guldvog, Bækkelagets SK30.09.105-h5Stange, Bamselekene12.03.23
34,31Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.103-h2 (J-12)Hvam, Låvefesten03.12.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,21Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.102 (J-12)Bærum, Julestemne26.11.22
1,54,50Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.107-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,01,29Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.103-h2Stange, Bamselekene11.03.23
2,02,26Maria Tøsse Pihlstrøm, IL i BUL07.03.104-h2Stange, Bamselekene11.03.23
2,06,61Lotte Sofie Oklum Andersen, IL i BUL18.05.108 (J-12)Bærum, Julestemne26.11.22
2,08,64Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.103-h1Stange, Bamselekene11.03.23
2,14,20Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.103Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,42,40Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.104Bærum, Distriktskampen14.01.23
2,48,56Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.106Bærum, Distriktskampen14.01.23

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,82Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.101-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
11,17Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.105-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
11,27Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.101Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
11,68Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.105-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
11,91Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.104 (J-12)Hvam, Låvefesten03.12.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.102 (J-12)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,35Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.102Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
1,30Iben Bisgaard Loven, Lambertseter IF19.01.105 (J-12)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,25Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.105Askim, Askimlekene07.01.23
1,25Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.1010Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
1,20Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.1014Bærum, Julestemne26.11.22
1,10Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.1014Stange, Bamselekene11.03.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK06.09.101Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,00Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.103 (J-12)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,00Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.102Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
0,95Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.104Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
0,90Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.105Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
0,80Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.106Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.102Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.104 (J-12)Hvam, Låvefesten03.12.22
4,32Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.107Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,23Iben Bisgaard Loven, Lambertseter IF19.01.105 (J-12)Hvam, Låvefesten03.12.22
4,22Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.1012Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
3,98Ida Krogh Langøy, IL Koll04.04.107Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
3,87Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.1023Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
3,76Mary Angelina Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb26.01.109Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
3,73Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK06.09.1010Stange, Bamselekene12.03.23
3,58Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.108 (J-12)Hvam, Låvefesten03.12.22
3,53Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.109 (J-12)Hvam, Låvefesten03.12.22
-----10--------------------
3,51Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.1010 (J-12)Hvam, Låvefesten03.12.22
3,38Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.1019 (J-12)Bærum, Julestemne26.11.22
3,35Maria Tøsse Pihlstrøm, IL i BUL07.03.1020 (J-12)Bærum, Julestemne26.11.22
3,29Johanne Guldvog, Bækkelagets SK30.09.1023Stange, Bamselekene12.03.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.101Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,15Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.102Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,00Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.103Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,93Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.104Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,90Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK06.09.105Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,87Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.106Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,81Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.102 (J-12)Ås, KM i hopp u/t06.11.22

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,14Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.103Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
9,59Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.103 (J-12)Bærum, Julestemne26.11.22
7,60Iben Bisgaard Loven, Lambertseter IF19.01.107Stange, Bamselekene11.03.23
7,31Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK06.09.109Stange, Bamselekene11.03.23
7,22Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.1011Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
7,20Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.107 (J-12)Bærum, Julestemne26.11.22
7,00Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.1012Stange, Bamselekene11.03.23
6,98Mary Angelina Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb26.01.102Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
6,82Maria Tøsse Pihlstrøm, IL i BUL07.03.109 (J-12)Bærum, Julestemne26.11.22
6,80Alina Amarachi Reiersgård, Bækkelagets SK12.02.104 (J-12)Hvam, Låvefesten03.12.22
-----10--------------------
6,42Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.1017Stange, Bamselekene11.03.23
6,42Johanne Guldvog, Bækkelagets SK30.09.1018Stange, Bamselekene11.03.23
6,27Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.1020Stange, Bamselekene11.03.23
4,34Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.105Drammen, Dialoglekene08.01.23

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,99Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,41Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,52Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.095-fi Stange, Bamselekene11.03.23
8,54Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.097-fi Stange, Bamselekene11.03.23
8,59Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,89Leonora Steimler, Bækkelagets SK06.07.093-h6Stange, Bamselekene11.03.23
8,98Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.097-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,99Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.094-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,01Martine Rooth, IK Tjalve25.07.094-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
9,22Emilie Skappel Steihaug, Bøler IF11.01.094-h2 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
-----10--------------------
9,25Hanna Cecilia Braaten, Sportsklubben Vidar27.01.095-h1 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
9,55Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.094-h2Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
9,55Naomi Elias Asfaha, Bøler IF09.05.093-h1Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,60Adina Kjørmo-Aakernes, Bøler IF31.10.095-h1Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,62Ayda Djau, Groruddalen Friidrettsklubb21.10.098-h6Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
9,64Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.098-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,70Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.095-h5Stange, Bamselekene11.03.23
9,85Melisa Zogaj, Lambertseter IF02.10.095-h3 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
9,90Simantika Dey, Lambertseter IF22.06.097-h6Stange, Bamselekene11.03.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,13Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-h7Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
26,83Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091-h3 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
27,68Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.091-h5Stange, Bamselekene12.03.23
29,24Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.091-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,28Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092-h3 (J-13)Hvam, Låvefesten03.12.22
29,64Martine Rooth, IK Tjalve25.07.094-h1Stange, Bamselekene12.03.23
29,96Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.094-h3Stange, Bamselekene12.03.23
30,16Ragna Paur Løken, Bækkelagets SK19.04.091-h1 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
30,31Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.093-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
30,33Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.091-h1Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
-----10--------------------
30,43Emilie Skappel Steihaug, Bøler IF11.01.092-h1 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
31,07Hanna Cecilia Braaten, Sportsklubben Vidar27.01.094-h1 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
32,09Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.095-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
32,37Ayda Djau, Groruddalen Friidrettsklubb21.10.093-hHGøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
33,90Simantika Dey, Lambertseter IF22.06.096-h2Stange, Bamselekene12.03.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,06Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.093-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
1,54,85Ragna Paur Løken, Bækkelagets SK19.04.095 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
2,00,58Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.097-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,56,89Ayda Djau, Groruddalen Friidrettsklubb21.10.094-fi-BGøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22
3,58,44Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.096-fi-BGøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,16Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.093-h1 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
10,67Martine Rooth, IK Tjalve25.07.092Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
10,74Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.095Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
11,78Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.097-h3Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22
12,28Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.092-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.0912Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22
1,40Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.094 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
1,35Martine Rooth, IK Tjalve25.07.094 (J-13)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,30Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.0910Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
1,25Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.0916Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
1,20Emilie Skappel Steihaug, Bøler IF11.01.0914 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
1,20Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.0914 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
1,20Leonora Steimler, Bækkelagets SK06.07.0915Stange, Bamselekene11.03.23
1,15Melisa Zogaj, Lambertseter IF02.10.0918Stange, Bamselekene11.03.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.091Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,00Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.092Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.094 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
1,35Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.094Bærum, Stavstevne 13-14 år28.04.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,85Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.093 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,49Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.092Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
4,47Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.094Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,37Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.097Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,19Martine Rooth, IK Tjalve25.07.0910Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,04Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.096Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
3,95Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.0918Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
3,95Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.0917Stange, Bamselekene12.03.23
3,73Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.0920Stange, Bamselekene12.03.23
3,69Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.098-grp2 Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
-----10--------------------
3,36Simantika Dey, Lambertseter IF22.06.0925Stange, Bamselekene12.03.23
3,33Melisa Zogaj, Lambertseter IF02.10.0916Bærum, Julestemne26.11.22
2,82Ayda Djau, Groruddalen Friidrettsklubb21.10.0929Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,62Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092 (J-13)Hvam, Låvefesten03.12.22
4,56Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.093 (J-13)Hvam, Låvefesten03.12.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.091Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,18Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.092Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,94Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.094Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22
9,49Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
9,31Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.095Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
7,70Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.0922Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56Martine Rooth, IK Tjalve25.07.091 (J-13)Hvam, Låvefesten03.12.22
9,07Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.093 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
8,75Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.094 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
8,68Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.095 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
8,13Melisa Zogaj, Lambertseter IF02.10.097 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
7,91Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.099 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22
7,87Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.0910 (J-13)Bærum, Julestemne26.11.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,44Martine Rooth, IK Tjalve25.07.091Stange, Bamselekene11.03.23
7,95Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.093Stange, Bamselekene11.03.23
7,46Leonora Steimler, Bækkelagets SK06.07.095Stange, Bamselekene11.03.23
7,28Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.095Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
7,28Melisa Zogaj, Lambertseter IF02.10.096Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
7,23Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.098Stange, Bamselekene11.03.23
6,76Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.0914Stange, Bamselekene11.03.23
6,75Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.0915Stange, Bamselekene11.03.23
6,25Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.0918Stange, Bamselekene11.03.23
5,91Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.0919Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
-----10--------------------

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14Oda Lier, IL Koll14.01.081-h2Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
8,35Mathilde Falck, IL i BUL08.01.081-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,58Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.083-fi Stange, Bamselekene11.03.23
8,61Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.081-fi-D (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,66Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.084-h1Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
8,72Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.082-fi-D (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,87Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.082-h1 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,98Gabriella Sofia Vardan Canales, Sportsklubben Vidar08.05.082-h1Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
8,99Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.085-h1 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,01Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----10--------------------
9,12Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.085-h1Stange, Bamselekene11.03.23
9,25Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.087-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,27Eira Helene Nordhaug Brandtzæg, Sportsklubben Vidar29.06.084-h1Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,29Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.087-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,43Antzela Gkiona, IL Koll25.05.085-h1Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,52Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.088-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,91Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.087-h1 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.081Drammen, Dialoglekene08.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,00Oda Lier, IL Koll14.01.083-fi Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
28,06Mathilde Falck, IL i BUL08.01.083-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
28,70Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.083-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
29,06Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.081-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,33Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.083-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,40Linnea Viktoria Normann-Eide, IK Tjalve15.09.084-h3 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
29,51Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.083-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,70Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.083-h2Stange, Bamselekene12.03.23
29,96Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.084-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
30,58Gabriella Sofia Vardan Canales, Sportsklubben Vidar08.05.081-h1Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
-----10--------------------
30,58Eira Helene Nordhaug Brandtzæg, Sportsklubben Vidar29.06.082-h1Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
30,97Emilie Helland Solhaug, IK Tjalve20.11.084-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
31,17Antzela Gkiona, IL Koll25.05.083-h1Stange, Bamselekene12.03.23
31,90Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.084-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,12Ava Viktoria Sætnan Valio, IK Tjalve23.02.083-h1 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
1,17,78Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.084-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,69Oda Lier, IL Koll14.01.08PSandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
1,50,73Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.081Stange, Bamselekene11.03.23
1,52,33Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082Stange, Bamselekene11.03.23
1,55,28Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.083Stange, Bamselekene11.03.23
1,58,70Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.086Stange, Bamselekene11.03.23
2,00,11Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.085 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,09Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.083Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,35,73Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.085Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,41,21Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.085Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,15,27Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.083Bærum, Distriktskampen14.01.23
3,15,60Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.084Bærum, Distriktskampen14.01.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55,19Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.082-h1 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
5,26,79Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.084Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,24,94Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.081 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,10Oda Lier, IL Koll14.01.081-fi Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
10,70Antzela Gkiona, IL Koll25.05.086Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,52,85Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.082Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.084Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22
1,45Mathilde Falck, IL i BUL08.01.082Bærum, Julestemne26.11.22
1,40Antzela Gkiona, IL Koll25.05.082 (J-14)Hvam, Låvefesten03.12.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,88Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.0811 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,70Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.083 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05Oda Lier, IL Koll14.01.081Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,56Mathilde Falck, IL i BUL08.01.084 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,21Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.088 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,05Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.0812 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
3,99Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.086Stange, Bamselekene12.03.23
3,89Antzela Gkiona, IL Koll25.05.0813 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
3,52Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.0814 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
3,46Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.0815 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,86Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.082Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,11Antzela Gkiona, IL Koll25.05.081Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
8,72Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.086Bærum, Distriktskampen14.01.23
7,56Oda Lier, IL Koll14.01.084Stange, Bamselekene11.03.23
7,21Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.085Stange, Bamselekene11.03.23
5,94Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.085 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2957Oda Lier, IL Koll
9,14-1,44-6,95-4,91-1,50,69
14.01.082Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,94Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.074-h2 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,14Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,27Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.075 (J-15)Hvam, Låvefesten03.12.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,12Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071-h4 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
27,34Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h3 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
31,02Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.074-h2 (J-15)Hvam, Låvefesten03.12.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,35Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.073Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52,27Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
5,02,42Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.077 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,61Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.073-h1 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.073 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.075Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,07Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.0710 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.071Askim, Askimlekene07.01.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,02Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.078 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,64Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.066-h2Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,83Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,22Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.057-fi-B (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,24Mina Mikkelsen Sørensen, IK Tjalve14.02.057-h3 (KS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
8,36Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041Stange, Bamselekene11.03.23
8,64Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043Stange, Bamselekene11.03.23
8,90Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.053 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
9,56Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.047-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
9,75Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.058-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,54Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051-h5 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
27,06Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.052-h1 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
27,21Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h4 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
27,29Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.053-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
27,32Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.043-h2 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,41Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.044-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,10,94Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.053-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,62Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (KS)Bærum, Julestemne26.11.22
1,56,75Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.051 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,59,84Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.041Stange, Bamselekene11.03.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,28,76Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,39,85Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.054 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,01,38Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
5,16,83Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.053-h1 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,00,00Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
11,06,02Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.054 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,21Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.055-fi (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.041Stange, Bamselekene12.03.23
1,30Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.042Stange, Bamselekene12.03.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.056 (KS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051 (KS)Bærum, Julestemne26.11.22
4,80Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041Stange, Bamselekene11.03.23
4,54Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.042Stange, Bamselekene11.03.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,26Mina Mikkelsen Sørensen, IK Tjalve14.02.0513 (J-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,46Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.042Stange, Bamselekene11.03.23

Jenter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi-A (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,74Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.021-fi (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,88Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014-h3 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,90Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.015-h3 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,94Leah Marie Henriksen Indrebø, IK Tjalve15.12.023-h2 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,11Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-h2 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
8,12Edel Halle, IL i BUL25.04.033-h2 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,45Laura Tietje Johanna Van Der Veen, IK Tjalve25.01.031-h4 (KS)Ulsteinvik, Karsten Warholm Invitational02.02.23
25,59Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-fi-B (KS)Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus04.02.23
25,82Leah Marie Henriksen Indrebø, IK Tjalve15.12.022 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
25,84Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-h28 (KS)Boston/MA/USA, Boston University David Hemery Valentine Invite10.02.23
28,96Jasmin Sandtel, IL i BUL24.12.034-h1 (KS)Bærum, Julestemne26.11.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,53Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
57,94Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,85Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.035-fi-D (KS)Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational28.01.23
2,13,74Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (KS)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48,36Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h3 (KS)Fayetteville/AR/USA, Arkansas Invitational13.01.23

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,10Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.034-fi-C (KS)Seattle/WA/USA, Husky Classic11.02.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,33,03Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.017 (KS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.024-fi-A (KS)Aarhus/DEN, Aarhus Sprint'n'Jump25.01.23
8,41Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.022-h2 (KS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,56Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.015-fi (KS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,72Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.035-fi (KS)Allston/MA/USA, Crimson Elite03.02.23
8,97Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.038-fi (KS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,67Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (KS)Tallinn/EST, Indoor Combined Events05.02.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,81Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.024 (KS)US Air Force Academy/CO/USA, Air Force Holiday Collegiate Open02.12.22
5,71Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (KS)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
5,32Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.031 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,72Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.032 (KS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,57Edel Halle, IL i BUL25.04.035 (KS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,55Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,70Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.032 (KS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
12,66Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.024 (KS)Birmingham/AL/USA, The American Indoor Track & Field Championships25.02.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,73Elisabeth Thon Rosvold, IK Tjalve13.11.024 (KS)Lincoln/NE/USA, Nebraska Tune-Up17.02.23
11,17Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (KS)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,84Elisabeth Thon Rosvold, IK Tjalve13.11.023 (KS)Lincoln/NE/USA, Prairie Wolf Indoor Invitational 202320.01.23

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4098Andrea Rooth, Lambertseter IF
8,36-1,63-11,17-5,71-2,13,74
06.03.021 (KS)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,83Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052-fi (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,94Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.074-h2 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,14Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h3 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,14Oda Lier, IL Koll14.01.081-h2 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
8,22Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.057-fi-B (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,24Mina Mikkelsen Sørensen, IK Tjalve14.02.057-h3 (KS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
8,35Mathilde Falck, IL i BUL08.01.081-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,36Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
8,58Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.083-fi (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,61Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.081-fi-D (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----10--------------------
8,64Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.066-h2 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
8,64Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
8,66Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.084-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
8,72Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.082-fi-D (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,87Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.082-h1 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,90Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.053 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
8,98Gabriella Sofia Vardan Canales, Sportsklubben Vidar08.05.082-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
8,99Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.085-h1 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,01Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,12Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.085-h1 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
-----20--------------------
9,25Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.087-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,27Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.075 (J-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
9,27Eira Helene Nordhaug Brandtzæg, Sportsklubben Vidar29.06.084-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,29Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.087-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,43Antzela Gkiona, IL Koll25.05.085-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,52Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.088-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,56Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.047-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
9,75Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.058-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
9,91Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.087-h1 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.081 (J-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,12Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071-h4 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
25,54Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051-h5 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
27,00Oda Lier, IL Koll14.01.083-fi (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
27,06Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.052-h1 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
27,21Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h4 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
27,29Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.053-h1 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
27,32Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.043-h2 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
27,34Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h3 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
28,06Mathilde Falck, IL i BUL08.01.083-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
28,70Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.083-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
-----10--------------------
29,06Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.081-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,33Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.083-h4 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,40Linnea Viktoria Normann-Eide, IK Tjalve15.09.084-h3 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
29,51Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.083-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,70Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.083-h2 (J-15)Stange, Bamselekene12.03.23
29,96Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.084-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
30,58Gabriella Sofia Vardan Canales, Sportsklubben Vidar08.05.081-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
30,58Eira Helene Nordhaug Brandtzæg, Sportsklubben Vidar29.06.082-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
30,97Emilie Helland Solhaug, IK Tjalve20.11.084-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
31,02Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.074-h2 (J-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
-----20--------------------
31,17Antzela Gkiona, IL Koll25.05.083-h1 (J-15)Stange, Bamselekene12.03.23
31,90Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.084-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,12Ava Viktoria Sætnan Valio, IK Tjalve23.02.083-h1 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
1,06,41Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.044-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,10,94Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.053-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,17,78Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.084-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,62Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (KS)Bærum, Julestemne26.11.22
1,50,69Oda Lier, IL Koll14.01.08P (J-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
1,50,73Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.081 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,52,33Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,55,28Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.083 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,56,75Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.051 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,58,70Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.086 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,59,84Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.041 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
2,00,11Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.085 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,35Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.073 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,28,76Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,31,09Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.083 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,35,73Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.085 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,39,85Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.054 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,41,21Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.085 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,15,27Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.083 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
3,15,60Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.084 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52,27Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,55,19Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.082-h1 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
5,01,38Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
5,02,42Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.077 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
5,16,83Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.053-h1 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
5,26,79Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.084 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,24,94Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.081 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
11,00,00Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
11,06,02Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.054 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,10Oda Lier, IL Koll14.01.081-fi (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
10,70Antzela Gkiona, IL Koll25.05.086 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
11,61Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.073-h1 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,21Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.055-fi (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,52,85Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.082 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.073 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,51Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.084 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22
1,45Mathilde Falck, IL i BUL08.01.082 (J-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,40Antzela Gkiona, IL Koll25.05.082 (J-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,30Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.041 (J-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23
1,30Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.042 (J-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.056 (KS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
1,88Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.0811 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,70Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.083 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051 (KS)Bærum, Julestemne26.11.22
5,05Oda Lier, IL Koll14.01.081 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,80Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
4,56Mathilde Falck, IL i BUL08.01.084 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,56Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.075 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,54Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.042 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
4,21Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.088 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,07Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.0710 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,05Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.0812 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
3,99Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.086 (J-15)Stange, Bamselekene12.03.23
-----10--------------------
3,89Antzela Gkiona, IL Koll25.05.0813 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
3,52Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.0814 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
3,46Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.0815 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,26Mina Mikkelsen Sørensen, IK Tjalve14.02.0513 (J-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,22Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.071 (J-16)Askim, Askimlekene07.01.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,86Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.082 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,11Antzela Gkiona, IL Koll25.05.081 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,17Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
9,02Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.078 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
8,72Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.086 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
7,56Oda Lier, IL Koll14.01.084 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
7,21Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.085 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
5,94Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.085 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,46Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.042 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2957Oda Lier, IL Koll
9,14-1,44-6,95-4,91-1,50,69
14.01.082 (J-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi-A (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,74Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.021-fi (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,83Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052-fi (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,88Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014-h3 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,90Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.015-h3 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,94Leah Marie Henriksen Indrebø, IK Tjalve15.12.023-h2 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,94Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.074-h2 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,11Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-h2 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
8,12Edel Halle, IL i BUL25.04.033-h2 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
8,14Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h3 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----10--------------------
8,14Oda Lier, IL Koll14.01.081-h2 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
8,22Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.057-fi-B (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,24Mina Mikkelsen Sørensen, IK Tjalve14.02.057-h3 (KS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
8,35Mathilde Falck, IL i BUL08.01.081-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,36Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
8,58Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.083-fi (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
8,61Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.081-fi-D (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,64Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.066-h2 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
8,64Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
8,66Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.084-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
-----20--------------------
8,72Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.082-fi-D (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,87Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.082-h1 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,90Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.053 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
8,98Gabriella Sofia Vardan Canales, Sportsklubben Vidar08.05.082-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
8,99Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.085-h1 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,01Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,12Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.085-h1 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
9,25Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.087-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,27Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.075 (J-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
9,27Eira Helene Nordhaug Brandtzæg, Sportsklubben Vidar29.06.084-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
-----30--------------------
9,29Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.087-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,43Antzela Gkiona, IL Koll25.05.085-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,52Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.088-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,56Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.047-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
9,75Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.058-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
9,91Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.087-h1 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.081 (J-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,12Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071-h4 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
25,45Laura Tietje Johanna Van Der Veen, IK Tjalve25.01.031-h4 (KS)Ulsteinvik, Karsten Warholm Invitational02.02.23
25,54Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051-h5 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
25,59Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-fi-B (KS)Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus04.02.23
25,82Leah Marie Henriksen Indrebø, IK Tjalve15.12.022 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
25,84Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-h28 (KS)Boston/MA/USA, Boston University David Hemery Valentine Invite10.02.23
27,00Oda Lier, IL Koll14.01.083-fi (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
27,06Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.052-h1 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
27,21Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h4 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
27,29Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.053-h1 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
-----10--------------------
27,32Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.043-h2 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
27,34Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h3 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
28,06Mathilde Falck, IL i BUL08.01.083-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
28,70Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.083-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
28,96Jasmin Sandtel, IL i BUL24.12.034-h1 (KS)Bærum, Julestemne26.11.22
29,06Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.081-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,33Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.083-h4 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,40Linnea Viktoria Normann-Eide, IK Tjalve15.09.084-h3 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
29,51Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.083-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,70Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.083-h2 (J-15)Stange, Bamselekene12.03.23
-----20--------------------
29,96Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.084-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
30,58Gabriella Sofia Vardan Canales, Sportsklubben Vidar08.05.081-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
30,58Eira Helene Nordhaug Brandtzæg, Sportsklubben Vidar29.06.082-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
30,97Emilie Helland Solhaug, IK Tjalve20.11.084-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
31,02Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.074-h2 (J-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
31,17Antzela Gkiona, IL Koll25.05.083-h1 (J-15)Stange, Bamselekene12.03.23
31,90Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.084-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,53Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
57,94Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
1,06,12Ava Viktoria Sætnan Valio, IK Tjalve23.02.083-h1 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
1,06,41Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.044-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,10,94Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.053-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,17,78Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.084-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,62Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (KS)Bærum, Julestemne26.11.22
1,50,69Oda Lier, IL Koll14.01.08P (J-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
1,50,73Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.081 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,52,33Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,55,28Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.083 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,56,75Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.051 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,58,70Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.086 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,59,84Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.041 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
2,00,11Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.085 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,85Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.035-fi-D (KS)Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational28.01.23
2,13,74Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (KS)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2,18,35Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.073 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,28,76Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,31,09Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.083 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,35,73Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.085 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,39,85Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.054 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,41,21Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.085 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48,36Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h3 (KS)Fayetteville/AR/USA, Arkansas Invitational13.01.23
3,15,27Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.083 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
3,15,60Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.084 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52,27Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,55,19Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.082-h1 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
5,01,38Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
5,02,42Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.077 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
5,16,83Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.053-h1 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
5,26,79Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.084 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,10Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.034-fi-C (KS)Seattle/WA/USA, Husky Classic11.02.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,33,03Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.017 (KS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
10,24,94Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.081 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
11,00,00Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
11,06,02Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.054 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,10Oda Lier, IL Koll14.01.081-fi (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
10,70Antzela Gkiona, IL Koll25.05.086 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
11,61Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.073-h1 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.024-fi-A (KS)Aarhus/DEN, Aarhus Sprint'n'Jump25.01.23
8,41Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.022-h2 (KS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,56Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.015-fi (KS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,72Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.035-fi (KS)Allston/MA/USA, Crimson Elite03.02.23
8,97Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.038-fi (KS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
9,21Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.055-fi (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,52,85Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.082 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,67Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (KS)Tallinn/EST, Indoor Combined Events05.02.23
1,55Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.073 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,51Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.084 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22
1,45Mathilde Falck, IL i BUL08.01.082 (J-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,40Antzela Gkiona, IL Koll25.05.082 (J-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,30Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.041 (J-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23
1,30Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.042 (J-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.056 (KS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
1,88Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.0811 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,70Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.083 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,81Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.024 (KS)US Air Force Academy/CO/USA, Air Force Holiday Collegiate Open02.12.22
5,71Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (KS)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
5,32Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.031 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
5,12Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051 (KS)Bærum, Julestemne26.11.22
5,05Oda Lier, IL Koll14.01.081 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,80Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
4,56Mathilde Falck, IL i BUL08.01.084 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,56Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.075 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,54Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.042 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
4,21Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.088 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
-----10--------------------
4,07Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.0710 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,05Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.0812 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
3,99Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.086 (J-15)Stange, Bamselekene12.03.23
3,89Antzela Gkiona, IL Koll25.05.0813 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
3,52Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.0814 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
3,46Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.0815 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,72Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.032 (KS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,57Edel Halle, IL i BUL25.04.035 (KS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,55Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,26Mina Mikkelsen Sørensen, IK Tjalve14.02.0513 (J-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,22Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.071 (J-16)Askim, Askimlekene07.01.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,70Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.032 (KS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23
12,66Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.024 (KS)Birmingham/AL/USA, The American Indoor Track & Field Championships25.02.23
10,86Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.082 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,11Antzela Gkiona, IL Koll25.05.081 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,17Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
9,02Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.078 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
8,72Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.086 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
7,56Oda Lier, IL Koll14.01.084 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
7,21Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.085 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
5,94Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.085 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,73Elisabeth Thon Rosvold, IK Tjalve13.11.024 (KS)Lincoln/NE/USA, Nebraska Tune-Up17.02.23
11,17Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (KS)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
6,46Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.042 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,84Elisabeth Thon Rosvold, IK Tjalve13.11.023 (KS)Lincoln/NE/USA, Prairie Wolf Indoor Invitational 202320.01.23

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4098Andrea Rooth, Lambertseter IF
8,36-1,63-11,17-5,71-2,13,74
06.03.021 (KS)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2957Oda Lier, IL Koll
9,14-1,44-6,95-4,91-1,50,69
14.01.082 (J-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi-ABærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,48Vilde Humstad Aasmo, IK Tjalve10.10.986-fi Stockholm/SWE, Folksam GP29.01.23
7,74Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.021-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,83Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052-fi (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,88Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,90Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.015-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,94Leah Marie Henriksen Indrebø, IK Tjalve15.12.023-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
7,94Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.074-h2 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,01Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.976-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,10Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.972-h1Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
-----10--------------------
8,11Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-h2 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
8,12Edel Halle, IL i BUL25.04.033-h2 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
8,14Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h3 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,14Oda Lier, IL Koll14.01.081-h2 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
8,22Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.057-fi-BBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,24Mina Mikkelsen Sørensen, IK Tjalve14.02.057-h3Bærum, NM innendørs 202318.02.23
8,33Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.985-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
8,35Mathilde Falck, IL i BUL08.01.081-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,36Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
8,58Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.083-fi (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
-----20--------------------
8,61Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.081-fi-DBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,64Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.066-h2 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
8,64Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
8,66Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.084-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
8,72Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.082-fi-DBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,87Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.082-h1 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,90Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.053 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
8,98Gabriella Sofia Vardan Canales, Sportsklubben Vidar08.05.082-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
8,99Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.085-h1 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,01Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
-----30--------------------
9,12Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.085-h1 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
9,25Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.087-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
9,27Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.075 (J-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
9,27Eira Helene Nordhaug Brandtzæg, Sportsklubben Vidar29.06.084-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,29Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.087-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,43Antzela Gkiona, IL Koll25.05.085-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
9,52Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.088-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,56Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.047-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
9,75Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.058-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
9,91Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.087-h1 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
-----40--------------------
11,54Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.532 (KV70)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
13,33Ann Færden, Stovnerkameratene08.03.533 (KV70)Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,84Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.912-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,2Hege Selnes, Bækkelagets SK601 (KV60)Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23
10,9Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531 (KV70)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
11,7Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
13,2Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431 (KV80)Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.081 (J-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,12Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071-h4 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
25,45Laura Tietje Johanna Van Der Veen, IK Tjalve25.01.031-h4Ulsteinvik, Karsten Warholm Invitational02.02.23
25,54Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051-h5 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
25,59Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-fi-BGøteborg/SWE, Göteborg inomhus04.02.23
25,82Leah Marie Henriksen Indrebø, IK Tjalve15.12.022 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
25,84Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-h28Boston/MA/USA, Boston University David Hemery Valentine Invite10.02.23
27,00Oda Lier, IL Koll14.01.083-fi (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
27,06Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.052-h1 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
27,21Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
27,29Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.053-h1 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
-----10--------------------
27,32Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.043-h2Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
27,34Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h3 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
28,06Mathilde Falck, IL i BUL08.01.083-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
28,70Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.083-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
28,96Jasmin Sandtel, IL i BUL24.12.034-h1Bærum, Julestemne26.11.22
29,06Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL09.07.081-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,33Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.083-h4 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,40Linnea Viktoria Normann-Eide, IK Tjalve15.09.084-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
29,51Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.083-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
29,70Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.083-h2 (J-15)Stange, Bamselekene12.03.23
-----20--------------------
29,96Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.084-h2 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
30,58Gabriella Sofia Vardan Canales, Sportsklubben Vidar08.05.081-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
30,58Eira Helene Nordhaug Brandtzæg, Sportsklubben Vidar29.06.082-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
30,97Emilie Helland Solhaug, IK Tjalve20.11.084-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
31,02Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.074-h2 (J-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
31,17Antzela Gkiona, IL Koll25.05.083-h1 (J-15)Stange, Bamselekene12.03.23
31,90Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.084-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23
47,38Ann Færden, Stovnerkameratene08.03.531 (KV70)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,05Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.914-h5Bærum, NM innendørs 202318.02.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,53Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
57,94Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23
1,06,12Ava Viktoria Sætnan Valio, IK Tjalve23.02.083-h1Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
1,06,41Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.044-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,10,94Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.053-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,17,78Sara Louise El Houssaini, IL i BUL23.09.084-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,74Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.971Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,47,62Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043Bærum, Julestemne26.11.22
1,50,69Oda Lier, IL Koll14.01.08P (J-15)Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
1,50,73Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.081 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,52,33Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,55,28Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.083 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,56,75Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.051 (J-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,58,70Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.086 (J-15)Stange, Bamselekene11.03.23
1,59,84Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.041 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
2,00,11Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.085 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
-----10--------------------

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,34Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.904-h3Istanbul/TYR, European Athletics Indoor Championships02.03.23
2,05,38Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.975-fi-AStockholm/SWE, Folksam GP29.01.23
2,07,85Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.035-fi-DFayetteville/AR/USA, Razorback Invitational28.01.23
2,12,87Margrete Jørgensen Baustad, IK Tjalve25.05.002Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
2,13,74Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02PSandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
2,18,35Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.073 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,28,76Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
2,31,09Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.083 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,35,73Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.085 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
2,39,85Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.054 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
-----10--------------------
2,41,21Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.085 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202304.03.23
4,05,9Hege Selnes, Bækkelagets SK601 (KV60)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
5,06,0Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531 (KV70)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
5,24,05Eva Carlsen, Ready04.10.404-fi (KV80)Torun/POL, World Masters Athletics Indoor Championships30.03.23

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48,36Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h3Fayetteville/AR/USA, Arkansas Invitational13.01.23
3,15,27Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.083 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
3,15,60Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.084 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,28Malin Edland, IK Tjalve31.03.991Karlstad/SWE, Götas ungdomsspel28.01.23
4,52,27Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,55,19Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.082-h1Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
5,01,38Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
5,02,42Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.077 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
5,16,83Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.053-h1Hvam, Norgeslekene Inne04.02.23
5,26,79Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.084 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
11,15,30Eva Carlsen, Ready04.10.405-fi (MV80)Torun/POL, World Masters Athletics Indoor Championships01.04.23

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,10Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.034-fi-CSeattle/WA/USA, Husky Classic11.02.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,25,12Ine Bakken, Sportsklubben Vidar28.05.9610-h1Istanbul/TYR, European Athletics Indoor Championships02.03.23
9,27,18Malin Edland, IK Tjalve31.03.991Bærum, NM innendørs 202319.02.23
9,32,42Sara Aarsvoll Svarstad, Sportsklubben Vidar16.01.976Bærum, NM innendørs 202319.02.23
9,33,03Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.017Bærum, NM innendørs 202319.02.23
10,24,94Venus Abraham Teffera, Sportsklubben Vidar03.07.081Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23
11,00,00Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
11,06,02Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.054Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.024-fi-AAarhus/DEN, Aarhus Sprint'n'Jump25.01.23
8,41Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.022-h2Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,56Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.015-fi Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,72Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.035-fi Allston/MA/USA, Crimson Elite03.02.23
8,97Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.038-fi Bærum, NM innendørs 202319.02.23
9,21Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.055-fi (J-U20)Ulsteinvik, UM innendørs 202303.03.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,67Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02PTallinn/EST, Indoor Combined Events05.02.23
1,55Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.073 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,51Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.084 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22
1,45Mathilde Falck, IL i BUL08.01.082 (J-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,40Antzela Gkiona, IL Koll25.05.082 (J-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,30Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.041 (J-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23
1,30Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.042 (J-18/19)Stange, Bamselekene12.03.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
1,10Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.002Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
0,95Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23
0,90Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531 (KV)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,45Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.9612-kv Istanbul/TYR, European Athletics Indoor Championships03.03.23
3,50Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.056Bærum, NM innendørs 202318.02.23
1,88Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.0811 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,70Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.083 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,81Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.024US Air Force Academy/CO/USA, Air Force Holiday Collegiate Open02.12.22
5,71Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02PSandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
5,51Nora Pauline Helm, IK Tjalve17.02.996-fi Bærum, NM innendørs 202319.02.23
5,32Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.031 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 202305.03.23
5,12Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051Bærum, Julestemne26.11.22
5,05Oda Lier, IL Koll14.01.081 (J-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,80Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
4,56Mathilde Falck, IL i BUL08.01.084 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,56Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.075 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23
4,54Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.042 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23
-----10--------------------
4,21Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.088 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,07Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.0710 (J-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,05Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.0812 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
3,99Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.086 (J-15)Stange, Bamselekene12.03.23
3,89Antzela Gkiona, IL Koll25.05.0813 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
3,52Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.0814 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
3,46Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.0815 (J-14)Bærum, Julestemne26.11.22
2,70Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.664 (KV55)Reykjavik/ISL, Nordic Masters Open25.02.23
2,36Ann Færden, Stovnerkameratene08.03.532 (KV70)Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,72Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.032Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,57Edel Halle, IL i BUL25.04.035Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,55Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,30Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.002Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23
2,26Mina Mikkelsen Sørensen, IK Tjalve14.02.0513 (J-U20)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
2,22Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.071 (J-16)Askim, Askimlekene07.01.23
2,06Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531 (KV70)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
1,86Hege Selnes, Bækkelagets SK601 (KV60)Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
1,70Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Fet, Treningsstevne23.01.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,70Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.032Bærum, NM innendørs 202318.02.23
12,66Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.024Birmingham/AL/USA, The American Indoor Track & Field Championships25.02.23
12,10Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.972Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus04.02.23
11,39Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.967Bærum, NM innendørs 202318.02.23
10,86Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.082 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22
5,94Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.663 (KV55)Reykjavik/ISL, Nordic Masters Open24.02.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,27Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531 (KV70)Fet, Bedriftsfriidrett30.05.23
4,50Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Fet, Treningsstevne23.01.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,73Elisabeth Thon Rosvold, IK Tjalve13.11.024Lincoln/NE/USA, Nebraska Tune-Up17.02.23
12,83Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.9913Birmingham/AL/USA, Conference USA Indoor Championships19.02.23
11,17Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02PSandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23
6,46Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.042 (J-18/19)Stange, Bamselekene11.03.23

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,84Elisabeth Thon Rosvold, IK Tjalve13.11.023Lincoln/NE/USA, Prairie Wolf Indoor Invitational 202320.01.23

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4098Andrea Rooth, Lambertseter IF
8,36-1,63-11,17-5,71-2,13,74
06.03.021Sandnes, NM/UM mangekamp inne 202329.01.23

Menn veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,02Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h8 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,05Even Pettersen, IK Tjalve12.10.933-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,39,66Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.9311 (MS)Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais15.02.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,26,39Rune Solli, Sportsklubben Vidar07.11.923-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
8,46,72Haakon Engelsen Berg, Bøler IF17.01.928-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
9,27,12Emil Martin Ahlbäck, IK Tjalve24.02.9314-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202319.02.23
9,45,18Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.921 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne05.02.23

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.917-fi (MS)Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais15.02.23

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,71Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.904 (MS)Karlstad/SWE, Nordenkampen12.02.23

Menn veteran 35-39

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,58Dmitrij Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.872-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,51,86Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.881Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23

Menn veteran 45-49

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,55Michael Winnem Fuglesang, IL i BUL19.02.788-h1 (MS)Bærum, Julestemne26.11.22
8,68Torbjørn Helland Solhaug, IL Koll20.04.763-hI (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,12Torbjørn Helland Solhaug, IL Koll20.04.765-h3 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23

Menn veteran 50-54

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16Mikkel Aas, IL i BUL09.03.721Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
9,51Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,4Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,31Mikkel Aas, IL i BUL09.03.721Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,37,0Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,20Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23
0,90Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,82Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,69Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,11Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723Reykjavik/ISL, Nordic Masters Open24.02.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,84Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
5,32Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721Fet, Treningsstevne11.03.23

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,92Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23
6,87Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23

Menn veteran 55-59

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,65Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202312.02.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,04,2Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,17Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Menn veteran 60-64

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,25Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.636Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.631Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
1,35Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.593Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.591Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
3,45Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.595Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,44Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
2,29Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.596Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

Menn veteran 65-69

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,92Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.544Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,58,54Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
5,19,0Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.552Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.581Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.583Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
1,10Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,41Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
2,09Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23
2,08Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.584Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,61Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551Fet, Bedriftsfriidrett30.05.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,42Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Menn veteran 75-79

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,41,2Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
4,19,0Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,70Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Ås, KM i hopp u/t06.11.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,80Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.442Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23
7,11Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23
6,25Knut Alme, Oslo Politis IL09.06.463Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23

Menn veteran 80-84

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,79Knut Tore Alfstad, Bækkelagets SK25.01.431Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23

Menn veteran 85-89

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,41Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,8Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,08Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,56,0Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,17Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,90Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,95Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Ås, KM i hopp u/t06.11.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,89Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,71Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Ås, KM i hopp u/t06.11.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,25Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23

Kvinner veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,84Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.912-h3 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202311.02.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,05Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.914-h5 (KS)Bærum, NM innendørs 202318.02.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,34Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.904-h3 (KS)Istanbul/TYR, European Athletics Indoor Championships02.03.23

Kvinner veteran 55-59

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,95Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,70Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.664Reykjavik/ISL, Nordic Masters Open25.02.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661Fet, Treningsstevne23.01.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,94Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.663Reykjavik/ISL, Nordic Masters Open24.02.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661Fet, Treningsstevne23.01.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,60Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.662Reykjavik/ISL, Nordic Masters Open25.02.23

Kvinner veteran 60-64

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,05,9Hege Selnes, Bækkelagets SK601Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,86Hege Selnes, Bækkelagets SK601Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Kvinner veteran 70-74

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.532Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23
13,33Ann Færden, Stovnerkameratene08.03.533Stange, Veteran NM - KM Innlandet29.01.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,9Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,38Ann Færden, Stovnerkameratene08.03.531Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,06,0Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,90Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531 (KV)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t06.03.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36Ann Færden, Stovnerkameratene08.03.532Stange, Veteran NM - KM Innlandet28.01.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,27Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531Fet, Bedriftsfriidrett30.05.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,10Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531Oslo/Ek, Bedriftsstevne18.04.23

Kvinner veteran 80-84

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,24,05Eva Carlsen, Ready04.10.404-fi Torun/POL, World Masters Athletics Indoor Championships30.03.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,15,30Eva Carlsen, Ready04.10.405-fi (MV80)Torun/POL, World Masters Athletics Indoor Championships01.04.23

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,97Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431Oslo/Ek, Treningsstevne14.02.23

Total requesttime: 20.086236953735 seconds