Statistikk
Velg Klubb: Velg Klasse:
Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,64(+1,9)Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.114-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,14(+1,0)Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.112Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,90(-0,2)Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.113 (G-14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,64(+3,7)Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.111Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
14,95(+3,7)Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.112Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,12(-1,3)Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.112 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,16(+1,5)Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.116-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,73(+3,6)Lasse Lysgård-Andersen, Nittedal IL02.12.117-fi-DGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38,63Lasse Lysgård-Andersen, Nittedal IL02.12.116-h2Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
1,48,04Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.111Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,20Lasse Lysgård-Andersen, Nittedal IL02.12.111Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
2,34,77Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.111Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
3,22,25Christian Schanche, Nittedal IL18.02.111Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,54Lasse Lysgård-Andersen, Nittedal IL02.12.111Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
5,15,50Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.111Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,50,74Lasse Lysgård-Andersen, Nittedal IL02.12.111 (G-14)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,88(-0,5)Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.115-h2Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,61(+1,5)Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.112Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,43(+0,1)Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.111Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Lasse Lysgård-Andersen, Nittedal IL02.12.111Oslo/St, GFIK-Sommerstevne13.07.24
1,26Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.111Nittedal, Treningsstevne29.05.24
1,26Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.112Nittedal, Treningsstevne29.05.24

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,71(+0,0)Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.1129Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
3,78(+0,0)Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.115Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,89Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.111Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,83(+1,2)Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.118Bærum, Tyrvinglekene16.06.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,33Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.111Nittedal, Treningsstevne02.05.24
7,15Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.113Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
5,52Christian Schanche, Nittedal IL18.02.114Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,57Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.111Nittedal, Treningsstevne02.05.24

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,81Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.111Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
16,49Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.111Nittedal, Treningsstevne13.06.24

Gutter 14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,49,65Ole Jakob Trøan, Nittedal IL01.10.102Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
11,28,73Ola Pfister, Nittedal IL10.07.103Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
11,54,19Håkon Petrus Weijer Jenssen, Nittedal IL09.01.104Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
12,13,85Oliver Hjertum Jarsve, Nittedal IL11.09.105Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
14,08,67Marco Myhr, Nittedal IL24.05.106Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

Gutter 15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,76Embrik Nordset, Nittedal IL05.02.096-h1Bærum, Tyrvinglekene15.06.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,14Eric Haugen Grønvold, Nittedal IL27.03.095-fi-E (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46,26Jonas Haugmo Kaspersen, Nittedal IL04.02.091Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,24,33Embrik Nordset, Nittedal IL05.02.092Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,26,55Alfred Sæter Riise, Nittedal IL30.06.093Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,30,44Eiven Skram, Nittedal IL25.04.094Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
11,09,14Jørgen Heggelund Dahl, Nittedal IL30.01.095Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

Gutter 16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,02Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.083-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,84Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.084-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39,25Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.082 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,42,14Eik Viljar Nertun Jøsendal, Nittedal IL28.08.081Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
9,45,61Sigurd Storvik Grønvold, Nittedal IL29.04.082Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,28,90Andreas Ljåstad, Nittedal IL29.10.083Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,37,86Tobias Tømte, Nittedal IL14.02.084Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

Gutter 17

Gutter 18/19

Gutter 20/22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18,22Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.034-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,54,33Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.031 (MS)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,00,71Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.036-fi (MS)Sandnes, NM 202428.06.24

Menn Junior 15-19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,02Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.083-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
2,22,76Embrik Nordset, Nittedal IL05.02.096-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,84Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.084-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,19,14Eric Haugen Grønvold, Nittedal IL27.03.095-fi-E (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39,25Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.082 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,42,14Eik Viljar Nertun Jøsendal, Nittedal IL28.08.081 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
9,45,61Sigurd Storvik Grønvold, Nittedal IL29.04.082 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
9,46,26Jonas Haugmo Kaspersen, Nittedal IL04.02.091 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,24,33Embrik Nordset, Nittedal IL05.02.092 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,26,55Alfred Sæter Riise, Nittedal IL30.06.093 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,28,90Andreas Ljåstad, Nittedal IL29.10.083 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,30,44Eiven Skram, Nittedal IL25.04.094 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,37,86Tobias Tømte, Nittedal IL14.02.084 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
11,09,14Jørgen Heggelund Dahl, Nittedal IL30.01.095 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
-----10--------------------

Menn Junior 15-22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,02Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.083-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
2,22,76Embrik Nordset, Nittedal IL05.02.096-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,84Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.084-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,19,14Eric Haugen Grønvold, Nittedal IL27.03.095-fi-E (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18,22Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.034-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,39,25Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.082 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,42,14Eik Viljar Nertun Jøsendal, Nittedal IL28.08.081 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
9,45,61Sigurd Storvik Grønvold, Nittedal IL29.04.082 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
9,46,26Jonas Haugmo Kaspersen, Nittedal IL04.02.091 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,24,33Embrik Nordset, Nittedal IL05.02.092 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,26,55Alfred Sæter Riise, Nittedal IL30.06.093 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,28,90Andreas Ljåstad, Nittedal IL29.10.083 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,30,44Eiven Skram, Nittedal IL25.04.094 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,37,86Tobias Tømte, Nittedal IL14.02.084 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
-----10--------------------
11,09,14Jørgen Heggelund Dahl, Nittedal IL30.01.095 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,54,33Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.031 (MS)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,00,71Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.036-fi (MS)Sandnes, NM 202428.06.24

Menn Senior

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,02Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.083-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
2,22,76Embrik Nordset, Nittedal IL05.02.096-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,84Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.084-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,19,14Eric Haugen Grønvold, Nittedal IL27.03.095-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18,22Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.034-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,39,25Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.082 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,50,82Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0110Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,42,14Eik Viljar Nertun Jøsendal, Nittedal IL28.08.081 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
9,45,61Sigurd Storvik Grønvold, Nittedal IL29.04.082 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
9,46,26Jonas Haugmo Kaspersen, Nittedal IL04.02.091 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,24,33Embrik Nordset, Nittedal IL05.02.092 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,25,67Are Stødle, Nittedal IL08.07.771Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,26,55Alfred Sæter Riise, Nittedal IL30.06.093 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,28,90Andreas Ljåstad, Nittedal IL29.10.083 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
-----10--------------------
10,30,44Eiven Skram, Nittedal IL25.04.094 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,37,86Tobias Tømte, Nittedal IL14.02.084 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
11,09,14Jørgen Heggelund Dahl, Nittedal IL30.01.095 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,54,33Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.031Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,00,71Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.036-fi Sandnes, NM 202428.06.24

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32(-0,1)Tone Elise Holm, Nittedal IL26.07.114-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
10,05(-0,7)Ida Simunek, Nittedal IL13.10.111Nittedal, Treningsstevne18.04.24

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,56(-2,2)Tone Elise Holm, Nittedal IL26.07.116Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
16,53(-2,2)Nora Alette Hagelsteen Møkkelgjerd, Nittedal IL30.06.117Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
16,93(-2,2)Alva Hagberg Sporstøl, Nittedal IL14.11.118Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,52(+3,7)Nikoline Bjørnenak, Nittedal IL10.10.111Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,76(+0,2)Tone Elise Holm, Nittedal IL26.07.112Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
32,18(+0,2)Eira Jacobsen-Sjue, Nittedal IL03.02.113Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
33,41(+1,3)Ida Simunek, Nittedal IL13.10.111Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
34,98(+1,3)Nikoline Bjørnenak, Nittedal IL10.10.112Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,46Tone Elise Holm, Nittedal IL26.07.113-fi-DGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,35,62Eira Jacobsen-Sjue, Nittedal IL03.02.111Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
2,36,23Tone Elise Holm, Nittedal IL26.07.112Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
2,58,49Nikoline Bjørnenak, Nittedal IL10.10.114Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
3,03,00Nora Alette Hagelsteen Møkkelgjerd, Nittedal IL30.06.115Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,22,00Tone Elise Holm, Nittedal IL26.07.119Bærum, Tyrvinglekene14.06.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,52,41Pernille Gamst Strandberg, Nittedal IL04.04.112 (J-14)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18(+0,2)Tone Elise Holm, Nittedal IL26.07.113-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,90(+0,4)Tone Elise Holm, Nittedal IL26.07.112Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
39,25(+0,4)Ida Simunek, Nittedal IL13.10.113Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,68(+0,8)Tone Elise Holm, Nittedal IL26.07.111Nittedal, Treningsstevne23.05.24
3,56(+0,5)Nora Alette Hagelsteen Møkkelgjerd, Nittedal IL30.06.112Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
3,36(+0,0)Alva Hagberg Sporstøl, Nittedal IL14.11.113Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
3,35(+2,0)Ida Simunek, Nittedal IL13.10.112Nittedal, Treningsstevne23.05.24

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,97Eira Jacobsen-Sjue, Nittedal IL03.02.111Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
7,74Nora Alette Hagelsteen Møkkelgjerd, Nittedal IL30.06.112Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
7,46Tone Elise Holm, Nittedal IL26.07.113Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
7,14Ida Simunek, Nittedal IL13.10.111Nittedal, Treningsstevne02.05.24
5,77Alva Hagberg Sporstøl, Nittedal IL14.11.114Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24

Slegge 2,0kg/110cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,22Nora Alette Hagelsteen Møkkelgjerd, Nittedal IL30.06.111Nittedal, Treningsstevne13.06.24
14,27Tyra Linnea Olsson, Nittedal IL24.02.112Nittedal, Treningsstevne13.06.24
13,37Pernille Gamst Strandberg, Nittedal IL04.04.113Nittedal, Treningsstevne13.06.24

Jenter 14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,28,13Maria Mortensen Gonzalez, Nittedal IL103Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
13,55,97Nora Onstad, Nittedal IL24.04.104Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
14,09,47Josefine Waal Rogstad, Nittedal IL09.11.105Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39(-0,7)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.091Nittedal, Treningsstevne18.04.24
9,08(-0,7)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092Nittedal, Treningsstevne18.04.24

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,94(+0,8)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.091Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
14,35(-1,3)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24
15,97(+0,8)Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.096Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,69(+3,7)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.091Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,47(+0,4)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.092Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
29,34(+1,3)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.091Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,52Ingrid Skaar, Nittedal IL05.08.091Asker, Askerlekene 202408.06.24
5,04,99Erle Haukåen Stødle, Nittedal IL02.07.0918-fi-C (KS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,17,26Erle Haukåen Stødle, Nittedal IL02.07.091Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
12,17,08Maria Rutle, Nittedal IL05.01.092Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
12,59,74Ingeborg Sofie Jacobsen, Nittedal IL02.05.093Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,58(-0,2)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
4,18(-0,1)Tuva Helene Rugsveen, Nittedal IL04.09.091Nittedal, Treningsstevne23.05.24
3,75(+1,0)Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.095Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,11(+1,6)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,81Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.091Nittedal, Treningsstevne02.05.24
7,17Tuva Helene Rugsveen, Nittedal IL04.09.092Nittedal, Treningsstevne02.05.24
6,65Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.093Nittedal, Treningsstevne02.05.24
6,14Pia Thomasgaard Aanensen, Nittedal IL16.02.094Nittedal, Treningsstevne02.05.24

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,20Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.091Nittedal, Treningsstevne02.05.24
16,65Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.092Nittedal, Treningsstevne02.05.24

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,05Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.091Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
30,22Tuva Helene Rugsveen, Nittedal IL04.09.091Nittedal, Treningsstevne13.06.24
20,53Pia Thomasgaard Aanonsen, Nittedal IL092Nittedal, Treningsstevne13.06.24
20,19Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.093Nittedal, Treningsstevne13.06.24

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,70Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.094Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24

Jenter 16

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,89(-0,7)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.071Nittedal, Treningsstevne18.04.24

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,64(+0,3)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.075-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,11(-0,8)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.071Nittedal, Treningsstevne18.04.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,00Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.073-h1 (J-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,31Eline Skaar, Nittedal IL01.01.071-h2 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,11,91Eline Skaar, Nittedal IL01.01.071Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
12,46,74Anja Thomasgaard Aanensen, Nittedal IL21.02.072Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,08(+1,7)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.076-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,60Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.075Bærum, Tyrvinglekene14.06.24

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10,12Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.075-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24

Jenter 18/19

Jenter 20/22

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,78Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (KS)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39(-0,7)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.091 (J-15)Nittedal, Treningsstevne18.04.24
8,89(-0,7)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.071 (J-17)Nittedal, Treningsstevne18.04.24
9,08(-0,7)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092 (J-15)Nittedal, Treningsstevne18.04.24

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,94(+0,8)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.091 (J-15)Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
13,64(+0,3)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.075-h2 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
14,35(-1,3)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092 (J-15)Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24
15,97(+0,8)Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.096 (J-15)Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,69(+3,7)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.091 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,47(+0,4)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.092 (J-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
29,11(-0,8)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.071 (J-17)Nittedal, Treningsstevne18.04.24
29,34(+1,3)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.091 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,00Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.073-h1 (J-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,31Eline Skaar, Nittedal IL01.01.071-h2 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,53,52Ingrid Skaar, Nittedal IL05.08.091 (J-15)Asker, Askerlekene 202408.06.24
5,04,99Erle Haukåen Stødle, Nittedal IL02.07.0918-fi-C (KS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,11,91Eline Skaar, Nittedal IL01.01.071 (J-17)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
11,17,26Erle Haukåen Stødle, Nittedal IL02.07.091 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
12,17,08Maria Rutle, Nittedal IL05.01.092 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
12,46,74Anja Thomasgaard Aanensen, Nittedal IL21.02.072 (J-17)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
12,59,74Ingeborg Sofie Jacobsen, Nittedal IL02.05.093 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,08(+1,7)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.076-h2 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,60Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.075 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10,12Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.075-fi-B (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,58(-0,2)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092 (J-15)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
4,18(-0,1)Tuva Helene Rugsveen, Nittedal IL04.09.091 (J-15)Nittedal, Treningsstevne23.05.24
3,75(+1,0)Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.095 (J-15)Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,11(+1,6)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092 (J-15)Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,81Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.091 (J-15)Nittedal, Treningsstevne02.05.24
7,17Tuva Helene Rugsveen, Nittedal IL04.09.092 (J-15)Nittedal, Treningsstevne02.05.24
6,65Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.093 (J-15)Nittedal, Treningsstevne02.05.24
6,14Pia Thomasgaard Aanensen, Nittedal IL16.02.094 (J-15)Nittedal, Treningsstevne02.05.24

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,20Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.091 (J-15)Nittedal, Treningsstevne02.05.24
16,65Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.092 (J-15)Nittedal, Treningsstevne02.05.24

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,05Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.091 (J-15)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
30,22Tuva Helene Rugsveen, Nittedal IL04.09.091 (J-15)Nittedal, Treningsstevne13.06.24
20,53Pia Thomasgaard Aanonsen, Nittedal IL092 (J-15)Nittedal, Treningsstevne13.06.24
20,19Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.093 (J-15)Nittedal, Treningsstevne13.06.24

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,70Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.094 (J-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39(-0,7)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.091 (J-15)Nittedal, Treningsstevne18.04.24
8,89(-0,7)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.071 (J-17)Nittedal, Treningsstevne18.04.24
9,08(-0,7)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092 (J-15)Nittedal, Treningsstevne18.04.24

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,94(+0,8)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.091 (J-15)Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
13,64(+0,3)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.075-h2 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
14,35(-1,3)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092 (J-15)Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24
15,97(+0,8)Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.096 (J-15)Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,69(+3,7)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.091 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,47(+0,4)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.092 (J-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
29,11(-0,8)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.071 (J-17)Nittedal, Treningsstevne18.04.24
29,34(+1,3)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.091 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,00Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.073-h1 (J-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,31Eline Skaar, Nittedal IL01.01.071-h2 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,53,52Ingrid Skaar, Nittedal IL05.08.091 (J-15)Asker, Askerlekene 202408.06.24
5,04,99Erle Haukåen Stødle, Nittedal IL02.07.0918-fi-C (KS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,11,91Eline Skaar, Nittedal IL01.01.071 (J-17)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
11,17,26Erle Haukåen Stødle, Nittedal IL02.07.091 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
12,17,08Maria Rutle, Nittedal IL05.01.092 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
12,46,74Anja Thomasgaard Aanensen, Nittedal IL21.02.072 (J-17)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
12,59,74Ingeborg Sofie Jacobsen, Nittedal IL02.05.093 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,08(+1,7)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.076-h2 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,60Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.075 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10,12Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.075-fi-B (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,58(-0,2)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092 (J-15)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
4,18(-0,1)Tuva Helene Rugsveen, Nittedal IL04.09.091 (J-15)Nittedal, Treningsstevne23.05.24
3,75(+1,0)Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.095 (J-15)Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,11(+1,6)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092 (J-15)Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,81Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.091 (J-15)Nittedal, Treningsstevne02.05.24
7,17Tuva Helene Rugsveen, Nittedal IL04.09.092 (J-15)Nittedal, Treningsstevne02.05.24
6,65Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.093 (J-15)Nittedal, Treningsstevne02.05.24
6,14Pia Thomasgaard Aanensen, Nittedal IL16.02.094 (J-15)Nittedal, Treningsstevne02.05.24

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,20Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.091 (J-15)Nittedal, Treningsstevne02.05.24
16,65Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.092 (J-15)Nittedal, Treningsstevne02.05.24

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,05Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.091 (J-15)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
30,22Tuva Helene Rugsveen, Nittedal IL04.09.091 (J-15)Nittedal, Treningsstevne13.06.24
20,53Pia Thomasgaard Aanonsen, Nittedal IL092 (J-15)Nittedal, Treningsstevne13.06.24
20,19Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.093 (J-15)Nittedal, Treningsstevne13.06.24

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,78Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (KS)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,70Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.094 (J-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39(-0,7)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.091 (J-15)Nittedal, Treningsstevne18.04.24
8,89(-0,7)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.071 (J-17)Nittedal, Treningsstevne18.04.24
9,08(-0,7)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092 (J-15)Nittedal, Treningsstevne18.04.24

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,94(+0,8)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.091 (J-15)Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24
13,64(+0,3)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.075-h2 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
14,35(-1,3)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092 (J-15)Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24
15,97(+0,8)Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.096 (J-15)Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,69(+3,7)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.091 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,47(+0,4)Sofie Bjerva Johnskareng, Nittedal IL10.09.092 (J-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
29,11(-0,8)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.071 (J-17)Nittedal, Treningsstevne18.04.24
29,34(+1,3)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.091 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,00Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.073-h1 (J-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,31Eline Skaar, Nittedal IL01.01.071-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,53,52Ingrid Skaar, Nittedal IL05.08.091 (J-15)Asker, Askerlekene 202408.06.24
5,04,99Erle Haukåen Stødle, Nittedal IL02.07.0918-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,11,91Eline Skaar, Nittedal IL01.01.071 (J-17)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
11,17,26Erle Haukåen Stødle, Nittedal IL02.07.091 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
12,17,08Maria Rutle, Nittedal IL05.01.092 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
12,46,74Anja Thomasgaard Aanensen, Nittedal IL21.02.072 (J-17)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
12,59,74Ingeborg Sofie Jacobsen, Nittedal IL02.05.093 (J-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,60Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.075 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10,12Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.075-fi-B (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,58(-0,2)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092 (J-15)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
4,18(-0,1)Tuva Helene Rugsveen, Nittedal IL04.09.091 (J-15)Nittedal, Treningsstevne23.05.24
3,75(+1,0)Florez Trælvik, Nittedal IL03.10.095 (J-15)Nittedal, Sesongstartstevne 202427.04.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,11(+1,6)Helene Korsmo Walskrå, Nittedal IL17.06.092 (J-15)Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,78Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031Bærum, Tyrvinglekene14.06.24

Menn veteran 30-34

Menn veteran 35-39

Menn veteran 40-44

Menn veteran 45-49

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,25,67Are Stødle, Nittedal IL08.07.771 (MS)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24

Menn veteran 50-54

Menn veteran 55-59

Menn veteran 60-64

Menn veteran 65-69

Menn veteran 70-74

Menn veteran 75-79

Menn veteran 80-84

Menn veteran 85-89

Menn veteran 90-94

Menn veteran 95-99

Menn veteran 100-104

Kvinner veteran 100-104

Kvinner veteran 105-109

Menn veteran 105-109

Kvinner veteran 30-34

Kvinner veteran 35-39

Kvinner veteran 40-44

Kvinner veteran 45-49

Kvinner veteran 50-54

Kvinner veteran 55-59

Kvinner veteran 60-64

Kvinner veteran 65-69

Kvinner veteran 70-74

Kvinner veteran 75-79

Kvinner veteran 80-84

Kvinner veteran 85-89

Kvinner veteran 90-94

Kvinner veteran 95-99

Total requesttime: 8.1621789932251 seconds