Statistikk
Velg Sesong: Utendørs Innendørs

Denne siden viser hvilke stevner som er registrert i statistikken for hver enkelt sesong inne eller ute.

Det er så langt registrert 704 stevner utendørssesongen 2019.

DatoStevneArenaSted
14.08.2019BAM Cork City SportsCIT Athletics TrackCork/IRL
14.08.2019Valkean Kaupungin KisatOulu Raatin StadionOulu/FIN
13.08.2019KasttävlingArenastadens KastparkVäxjö/SWE
13.08.2019Eidsiva-stevnetStampeslettaLillehammer
12.08.2019PK. KilpailutKyrönniemen kenttäSavonliinna/FIN
12.08.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
12.08.2019KM veteraner Oslo & Akershus, del 2StovnerbanenOslo/St
12.08.2019SeriestevneArna IdrettsparkArna
11.08.2019British Masters ChampionshipsBirmingham Alexander StadiumBirmingham/GBR
11.08.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
11.08.2019SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
11.08.2019Orkla Sparebank Lekene 2019Moan IdrettsparkBørsa
10.08.2019Midt-Norsk 2019Øverlands MindeStjørdal
10.08.2019NorgeslekeneJessheim FriidrettsstadionJessheim
10.08.2019BMC Grand PrixTrafford Athletic StadiumStretford/GBR
09.08.2019JSMSlottsskogsvallenGøteborg/SWE
09.08.2019Finsk mesterskap U16Lahti StadiumLahti/FIN
08.08.2019SprintstevneRjukan StadionRjukan
08.08.2019SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
08.08.2019TreningsstevneSømna StadionVik
07.08.2019Treningsstevne m/KM Agder i stavKristiansand StadionKristiansand
07.08.2019KaststemneVoss IdrettsplassVoss
07.08.2019Seriestevne - hoppGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
06.08.2019TreningsstevneÅkrestrømmen StadionRendalen
06.08.2019Hoppstevne 2Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
05.08.2019Treningsstevne 2Stavanger StadionStavanger
05.08.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
03.08.2019Sky Is The LimitÅbyvallenMölndal/SWE
03.08.2019GoliatspelenSannerudsvallenKil/SWE
02.08.2019NM Hamar 2019Hamar IdrettsparkHamar
01.08.2019Youth Games in AthleticsSkovdalen StadionAalborg/DEN
01.08.2019Elokuun KisatKaavi SportsplanKaavi/FIN
01.08.2019WPA Junior Championships U17Sport Arena NottwilNottwil/SUI
01.08.2019TreningsstevneSømna StadionVik
31.07.2019TreningsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
31.07.2019SeriestevneHusnes StadionHusnes
31.07.2019Kaststevne 2Sandnes StadionSandnes
31.07.2019Ogndal hopp og kastGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
30.07.2019Skansemyren kastkarusell 7Skansemyren IdrettsplassBergen
29.07.2019SeriestevneKleppen FriidrettsanleggNamsos
29.07.2019Charnwood AC Open SeriesPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
28.07.2019HAIS-spelenGöingevallenHässleholm/SWE
28.07.2019Kaststevne-6Fana StadionFana
28.07.2019Spikkestad OpenROS-banenRøyken
28.07.2019KaststevneBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
28.07.2019Otra Hopp og Kast 3Hornnes StadionHornnes
28.07.2019Sundsvall WindsprintBaldershovs IdrottsplatsSundsvall/SWE
27.07.2019Otra Hopp og Kast 2Hornnes StadionHornnes
27.07.2019Stjärnspelen 2019Vikvallens IdrottsplatsArvika/SWE
27.07.2019Championnats de France EliteStade Henri-LuxSaint Etienne/FRA
27.07.2019Antwerps AtletiekgalaOlse Merksem Atletiek ArenaMerksem/BEL
27.07.2019TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
26.07.201910th European Athletics Championships of the DeafLohrheidestadionBochum/GER
26.07.2019DMEsbjerg AtletikstadionEsbjerg/DEN
25.07.2019KastkarusellHeggedal KastarenaHeggedal
25.07.2019SommardagstevnetSømna StadionVik
25.07.2019SommerstevneHaugesund FriidrettsstadionHaugesund
25.07.2019Otra Hopp og Kast 1Hornnes StadionHornnes
24.07.2019Bayer-Classics 2019Manforter StadionLeverkusen/GER
24.07.2019SeriestemneHyen StadionGloppen
24.07.2019Motonet Grand PrixJoensuun KeskuskenttäJoensuu/FIN
23.07.2019SeriestevneØya Stadion HommelvikHommelvik
23.07.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
23.07.2019Treningsstevne kastLyngdal StadionLyngdal
22.07.2019Karusellstevne 3Osterøy StadionOsterøy
22.07.2019KvalifiseringsstevneSandnes StadionSandnes
21.07.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
21.07.2019Saudastevne 6Sauda StadionSauda
21.07.2019European Youth Olympic FestivalTofiq Bahramov StadiumBaku/AZE
20.07.2019IAAF Diamond League - Müller Anniversary GamesLondon Olympic StadiumLondon/GBR
20.07.201915^ Edizione Meeting su Pista BrugneraPista Atletica BrugneraBrugnera/ITA
20.07.2019BMC Grand PrixSutcliffe Park Athletics TrackEltham/GBR
20.07.2019TreningsstevneRjukan StadionRjukan
20.07.2019KBC NachtAtletiekstadion De VeenHeusden/BEL
19.07.201923. Bühler HochsprungmeetingLudwig Jahn StadionBühl/GER
19.07.2019FredagsstævneOdense Atletik StadionOdense/DEN
19.07.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
18.07.2019European Athletics Under 20 Championships 2019RyavallenBorås/SWE
18.07.2019SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
18.07.2019SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
17.07.2019Meeting Internationale D'athlétisme de la Province de LiègeStadium de Naimette-XhovémontNaimette-Xhovémont/BEL
17.07.2019Oslo Sommerstevne 2019Bislett StadionOslo/Bi
17.07.2019Kastekarusell 5-2019Valhall StadionTromsø
17.07.201925. Internationales Stabhochsprung-MeetingStadion an der LudwigstrasseJockgrim/GER
17.07.2019Oslo Youth Meet 2019Bislett StadionOslo/Bi
17.07.2019Savo GamesValio AreenaLapinlahti/FIN
17.07.2019SommerstevneKristiansand StadionKristiansand
17.07.2019Rosenheim League Division EastTooting Bec Athletics TrackLondon/GBR
17.07.2019Løpestevne 2Valhall StadionTromsø
16.07.2019Skansemyren kastkarusell 6Skansemyren IdrettsplassBergen
16.07.2019Pre Nats Tune-upVarsity StadiumToronto/CAN
15.07.2019Folksam Grand PrixPåskbergsvallenVarberg/SWE
15.07.2019Kaststevne-5Fana StadionFana
14.07.2019North of England League Division 2EC Costello StadiumKingston upon Hull/GBR
13.07.2019Kladno hází a Kladenské memoriályMěstský stadionKladno/CZE
13.07.201922th GuldendensporenmeetingSportcentrum WembleyKortrijk/BEL
13.07.2019TreningsstevneRjukan StadionRjukan
12.07.2019LA Portal B&S Kurpfalz Gala 2019Sepp Herberger StadionWeinheim/GER
12.07.20192e Medaillewedstrijd Steenwijkde OerthebaanSteenwijk/NED
12.07.2019IAAF Diamond League - HerculisStade Louis IIMonaco/MON
11.07.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
11.07.2019European Athletics Under 23 Championships 2019Gunder Hägg StadionGävle/SWE
10.07.2019Seriestevne - løpGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
10.07.2019TreningsstevneFurumo IdrettsparkGeithus
10.07.2019BMC Gold Standard RacesWoodside StadiumWatford/GBR
10.07.2019OFIKs Løpsstevne 2019Bislett StadionOslo/Bi
10.07.2019Treningsstevne 1Stavanger StadionStavanger
09.07.2019Spitzen Leichtathletik LuzernStadion AllmendLuzern/SUI
09.07.2019Seriestevne - hopp og kastGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
09.07.2019Sommerstevnet 2019Lyngdal StadionLyngdal
09.07.20199th István Gyulai MemorialSzékesfehérvári Regionális Atlétikai KözpontbanSzékesfehérvár/HUN
09.07.2019SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
09.07.2019Skansemyren kastkarusell 5Skansemyren IdrettsplassBergen
08.07.2019TreningsstevneMelløs StadionMoss
07.07.2019Meeting de la GruyèreStade de BouleyresBulle/SUI
07.07.201925. Internationalen Hochsprung-MeetingSportanlage an der LöhViersen/GER
07.07.2019SunnespelenFryxellska IPSunne/SWE
07.07.2019Åpent Stjørdalsmesterskap i Kuletikamp, med VektkastTønsåsen IdrettssenterStjørdal
07.07.2019FriidrettskarusellHegra StadionStjørdal
07.07.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
07.07.2019Vindsprint 2019Sola StadionSola
07.07.2019Laufnacht und Sparkassen GalaRegensburger Uni-StadionRegensburg/GER
06.07.2019Otra diskosstevneHornnes StadionHornnes
06.07.2019KaststevneLøten SentralidrettsplassLøten
06.07.2019Campeonato de EspanÞa Sub20Pistes Municipals d'AtletismeGranollers/ESP
06.07.2019CTº PROVINCIAL INDIVIDUAL MASTER A.L. + Control ABS.Estadi Municipal D'Atletisme Manolo JaénElche/ESP
06.07.2019Triveneto Meeting InternazionaleStadio Giuseppe GrezarTrieste/ITA
06.07.2019UK Women's League Division 1Ridlins Wood Athletics TrackStevenage/GBR
06.07.2019European 10000 Cup (Night of the 10000)Parliament Hill Fields Athletics TrackLondon/GBR
06.07.201912. Tegernseer Tal SpringermeetingKuranlage Rottach-EgernRottach-Egern/GER
06.07.2019Klaverblad Arena GamesAtletiekcomplex van de Gooise Atletiek ClubHilversum/NED
06.07.2019European Combined Events Team Championships Second LeagueCentro Desportivo de MadeiraRibeira Brava/POR
05.07.2019Boysen Memorial 2019Bislett StadionOslo/Bi
05.07.2019IAAF Diamond League - AthletissimaStade de la PontaiseLausanne/SUI
05.07.2019Banestevnede OerthebaanSteenwijk/NED
05.07.2019ÖresundsspelenHedens IdrottsplatsHelsingborg/SWE
04.07.2019Kretsstevne 3Sømna StadionVik
04.07.2019TreningsstevneHalden StadionHalden
04.07.2019Seriestevne 3Notodden StadionNotodden
04.07.2019SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
04.07.2019Tresteg Berger StadionBerger StadionNesodden
04.07.2019KlubbkonkurranseKaavi SportsplanKaavi/FIN
03.07.2019StavstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
03.07.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
03.07.2019Lee Valley Sprint 100m / 200m Open SeriesLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
03.07.2019SeriestemneHosanger MontesorriskuleMjøsdalen
03.07.2019Folksam Grand Prix - Karlstad GPTingvalla IdrottsplatsKarlstad/SWE
03.07.2019Otra diskosstevneHornnes StadionHornnes
02.07.2019TreningsstevneLyngdal StadionLyngdal
02.07.2019Lemmingiaden 40 årMassas ÄngKarlstad/SWE
02.07.2019Hinderkväll i KrokomKrokoms SportcenterKrokom/SWE
02.07.2019Abend-MeetingStadion KleinholzOlten/SUI
02.07.2019Seriestevne 3Stangnes IdrettsparkHarstad
02.07.2019Summer Universiade 2019San Paolo StadiumNapoli/ITA
01.07.2019Charnwood AC Open SeriesPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
30.06.2019Somero Pole Vaulting CarnavalsSomero IdrottsplanSomero/FIN
30.06.2019IAAF Diamond League - Prefontaine ClassicCobb Track and Angell FieldPalo Alto/CA/USA
30.06.201940e Résisprint InternationalStade de la CharrièreLa Chaux-de-Fonds/SUI
29.06.2019Bauhaus JuniorengalaMichael-Hoffmann-StadionMannheim/GER
29.06.2019Bulgarsk mesterskap mangekampVasil Levski National StadiumSofia/BUL
29.06.2019Seriestevne - løpGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
29.06.2019BottnarydskastetBottnaryds IdrottsplatsBottnaryd/SWE
29.06.2019Belgisk juniormesterskapAtletiekpiste LebbekeLebbeke/BEL
29.06.2019Watford Grand PrixWoodside StadiumWatford/GBR
29.06.2019KvalifiseringsstevneÅlgård StadionÅlgård
29.06.2019Bonus-Track MeetingSportanlage Schweizer ParaplegikerNottwil/SUI
29.06.2019Campeonato XVII Control FACVEstadi Municipal D'Atletisme Manolo JaénElche/ESP
29.06.2019Suldalsleikane 2019Suldal SentralidrettsanleggSuldal
29.06.2019Somero Pole Vaulting CarnavalsSomero IdrottsplanSomero/FIN
28.06.2019American JavFestEast Stroudsburg South HS’s trackEast Stroudsburg/PA/USA
28.06.2019Världsungdomsspelen 2019Nya Ullevi StadionGøteborg/SWE
28.06.2019Världsungdomsspelen 2019SlottsskogsvallenGøteborg/SWE
28.06.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
28.06.2019London Finsbury Park Open 5000mFinsbury ParkLondon/GBR
28.06.2019XXII Meeting Internazionale Città di NembroPista Atletica Jerry BertocchiNembro/ITA
27.06.2019KM slegge og vektkast veteraner Oslo FIK/Akershus FIKHeggedal KastarenaHeggedal
27.06.2019Ja HyppykarnevaalitPaunun Athletic FieldJämsä/FIN
27.06.2019SpydkarnevallCentralidrottsplan PihtipudasPihtipudas/FIN
27.06.20193-Kamp/NA-karusellSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
27.06.2019European Company Sport Games 2019SalzburgSalzburg/AUT
26.06.2019Løpsstevne 1Valhall StadionTromsø
26.06.2019Kastekarusell 3-2019Valhall StadionTromsø
26.06.2019KastkarusellFurumo IdrettsparkGeithus
26.06.2019SprintstevneLevermyr StadionGrimstad
26.06.2019Mohagen Bil cup 3Brandbu StadionBrandbu
26.06.2019Kastkarusell 7Stavanger StadionStavanger
26.06.2019Spydkarnevall ungdomCentralidrottsplan PihtipudasPihtipudas/FIN
26.06.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
26.06.2019Bestseller Goleniów Athletics ParkStadion MiejskiGoleniów/POL
26.06.2019HTB - Karusellstevne 2Osterøy StadionOsterøy
26.06.2019Hercules Wimbledon 3000m Night OpenWimbledon Athletics TrackLondon/GBR
26.06.2019GangstevneKristiansand StadionKristiansand
25.06.20197th “Protergia” Athens Street Pole VaultZáppioAthen/GRE
25.06.2019Skansen Athletics 3Skansemyren IdrettsplassBergen
25.06.2019Kolls sommerstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
25.06.2019Långlöparnas KvällEnskede IdrottsplatsEnskede/SWE
25.06.2019Treningsstevne StavFurumo IdrettsparkGeithus
23.06.2019England Athletics U20 / U23 ChampionshipsBedford StadiumBedford/GBR
23.06.2019Saarijärven JuhannuskisatSaarijärven IdrettsplassSaarijärvi/FIN
23.06.2019Janusz Sidlo Sopot Grand PrixStadion LesnySopot/POL
23.06.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
23.06.2019TrekungamötetKongevi IPKungälv/SWE
22.06.2019Meeting Pro Athlé Tour Stanislas de NancyLe Stade Raymond PetitTomblaine/FRA
22.06.2019Festspill-lekene 2019Stangnes IdrettsparkHarstad
22.06.2019USATF New England Junior Olympic Track & Field ChampionshipFitchburg State UniversityFitchburg/MA/USA
21.06.2019Otra invitationalHornnes StadionHornnes
21.06.2019NM Veteraner 2019Furumo IdrettsparkGeithus
21.06.2019KM RogalandSandnes StadionSandnes
20.06.2019Skjalgstevne JærcupStavanger StadionStavanger
20.06.2019VeidekkelekeneStampeslettaLillehammer
20.06.2019TreningsstevneHalden StadionHalden
20.06.2019XV Meeting Iberoamericano de AtletismoEstadio Iberoamericano de Atletismo «Emilio Martín»Huelva/ESP
20.06.2019SeriestevneKnarvik StadionKnarvik
19.06.2019KretsstevneSki IdrettsparkSki
19.06.2019Lee Valley Sprint Double 100m Lee Valley Athletics CentreLondon/GBR
19.06.2019TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
19.06.2019KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
19.06.2019West Country MilesExeter ArenaExeter/GBR
19.06.2019SeriestemneHosanger MontesorriskuleMjøsdalen
19.06.2019I Trofeo Nacional AtletismoLa pista de atletismo del Polideportivo Municipal de GandiaGandía/ESP
18.06.2019HinderfestivalenJessheim FriidrettsstadionJessheim
18.06.2019Folksam Grand Prix - Sollentuna GPSollentunavallenSollentuna/SWE
18.06.2019SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
18.06.2019TreningsstevneStavanger StadionStavanger
18.06.2019TreningsstevneLyngdal StadionLyngdal
18.06.2019Copenhagen Athletics GamesØsterbro StadionKøbenhavn/DEN
18.06.2019TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
18.06.2019Skansemyren kastkarusell 4Skansemyren IdrettsplassBergen
18.06.2019Kastkarusell 6Stavanger StadionStavanger
17.06.2019SeriestevneSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
16.06.2019Baltic Team championships/ President's cupOgres novada sporta centra stadionāOgre/LAT
16.06.2019IAAF Diamond League - Meeting International Mohammed VI d'athlétismePrince Moulay Abdellah StadiumRabat/MAR
16.06.2019PROV. ABSOLUTO ALICANTE A.L. 1ª Jornada + Control Delegacion AlicantePista de Atletismo EldaElda/ESP
16.06.2019Janusz Kusociński MemorialStadion ŚląskiChorzów/POL
16.06.2019NamdalslekeneKleppen FriidrettsanleggNamsos
15.06.2019Memorial Georges CaillatStade du Bout-du-MondeGenève/SUI
15.06.2019BMC Grand PrixPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
15.06.2019RosenbomspelenVästra Marks IdrottsplatsKarlskrona/SWE
15.06.2019LaxaspelenSannarps IdrottsplatsHalmstad/SWE
15.06.2019Southern Athletics League Division 1Bannister Sports CentreHarrow/GBR
15.06.2019Campeonato Autonómico Individual Sub18 A.L. + XIV Control FACVEstadio de Atletismo del TuriaValencia/ESP
15.06.2019Hardanger FriidrettsfestivalStrandebarm IdrettsparkStrandebarm
15.06.2019Åpningsstevne HelgelandHattfjelldalHattfjelldal
15.06.2019Spikkestad OpenROS-banenRøyken
14.06.2019Narvik Lekene 2019Narvik StadionNarvik
14.06.2019New Balance National OutdoorAggie StadiumGreensboro/NC/USA
14.06.2019Oslo Sportslager TyrvinglekeneNadderud StadionNadderud
13.06.2019Kretsstevne 2Sømna StadionVik
13.06.2019KretsstevneIdrettsparken, EgersundEgersund
13.06.2019SnåsaleikanViosen StadionSnåsa
13.06.2019TreningsstevneGullbringbanen
13.06.2019XXVIII. PRAŽSKÁ TYČKA 2019Jan Palach SquarePraha/CZE
13.06.2019IAAF Diamond League - Bislett GamesBislett StadionOslo/Bi
12.06.2019SeriestemneHyen StadionGloppen
12.06.2019Kastekarusell 2-2019Valhall StadionTromsø
12.06.2019KM veteraner Del 2 Oslo og AkershusSki IdrettsparkSki
12.06.20191. Irena Szewińska MemorialZdzislaw Krzyszkowiak StadiumBydgoszcz/POL
12.06.2019BMC Gold Standard RacesWoodside StadiumWatford/GBR
12.06.2019TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
12.06.2019KastkarusellFurumo IdrettsparkGeithus
11.06.2019KM Agder og lagmesterskap AgderKristiansand StadionKristiansand
11.06.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
11.06.2019KretsstevneÅs StadionÅs
11.06.2019Skansen Athletics 2Skansemyren IdrettsplassBergen
11.06.2019TreningsstevneStavanger StadionStavanger
11.06.2019GloppemeisterskapByrkjelo StadionByrkjelo
11.06.2019Control Extraordinario Saltos Horizontales D.M.A.Pista de Atletismo TorremolinosTorremolinos/ESP
11.06.2019Paavo Nurmi GamesPaavo Nurmi StadiumTurku/FIN
11.06.2019TreningsstevneHalden StadionHalden
10.06.2019Hoppstevne 1Leikvang StadionLeikvang
10.06.2019Charnwood AC Open SeriesPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
10.06.2019Eiker-Kvikk LekeneRøren IdrettsparkHokksund
09.06.2019Internationales PfingstsportfestBungertstadion RehlingenRehlingen/GER
09.06.2019V Meeting - Paco Sanchez VargasEstadio de la JuventudGranada/ESP
09.06.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
09.06.2019FBK GamesFanny Blankers-Koen StadiumHengelo/NED
09.06.2019Vikjastafett og stemnaVik StadionVik
09.06.2019UK Women's League Division 1Allianz Park, HendonLondon/GBR
08.06.2019GjensidigelekeneFagernes IdrettsparkFagernes
08.06.2019Open Lithuanian Federation's Cup/ Sports Clubs' CupMultipurpose Sports CentreUtena/LTU
08.06.2019Elite 800mSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
08.06.2019Tromsølekene 2019Valhall StadionTromsø
08.06.2019IX International Meeting Combined EventsEstadio Antonio Dominguez de AronaArona/ESP
08.06.2019Friidrett Aure 2019Aure StadionAure
08.06.2019Steinkjerlekene 2019Guldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
08.06.2019Surrey County Schools ChampionshipsKingsmeadow Athletics StadiumKingston upon Thames/GBR
08.06.2019Nordic junior championships in combined eventsUppsala FriidrottsarenaUppsala/SWE
08.06.2019Sparebank 1 Lekene 2019Melløs StadionMoss
08.06.201917. Int. Sparkassen HammerwurfmeetingKampmann Arena BrunnenwieseFränkisch-Crumbach/GER
08.06.2019Cto. Andalucía Clubes Sub14Ciudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
08.06.2019AKS-Leikane 2019Knarvik StadionKnarvik
08.06.2019HøgdegallaVik SentrumVik
08.06.2019Copenhagen GamesHvidovre StadionHvidovre/DEN
07.06.2019SAYO – Sollentuna Athletic Youth OpenSollentunavallenSollentuna/SWE
07.06.2019SAYO – Sollentuna Athletic Youth OpenSportfältet EdsbergSollentuna/SWE
07.06.2019Askerlekene 2019Føyka StadionAsker
06.06.2019Skara RacetSparbanken ArenaSkara/SWE
06.06.2019Otra kretskarusellHornnes StadionHornnes
06.06.2019Saudastevne 5Sauda StadionSauda
06.06.2019TreningstevneFørde StadionFørde
06.06.2019IAAF Diamond League - Golden Gala Pietro MenneaOlympic Stadium in RomeRoma/ITA
06.06.2019DistriktstevneFurumo IdrettsparkGeithus
06.06.2019TA-sprinten/MoanstevneMoan FriidrettsanleggLevanger
06.06.2019TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
06.06.2019Kretsstevne 1Narvik StadionNarvik
06.06.2019Grefsen Eiendom EliteJessheim FriidrettsstadionJessheim
06.06.2019TreningsstevneStraumsnes StadionTingvoll
05.06.2019Motonet GPLahti StadiumLahti/FIN
05.06.2019Midland Veterans' League Division NorthBirmingham Alexander StadiumBirmingham/GBR
05.06.2019NCAA Division I ChampionshipsMike A. Myers Track & Soccer StadiumAustin/TX/USA
05.06.2019SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
05.06.2019Telemarkskarusell 3 - 2019Notodden StadionNotodden
05.06.2019SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
05.06.2019Premiestevne 1Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
05.06.2019SeriestemneVoss IdrettsplassVoss
05.06.2019Vestfoldkarusellen 2019 stevne 2Bugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
05.06.2019Lee Valley Sprint 100m / 200m Open SeriesLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
05.06.2019KretsstevneÅrnes StadionÅrnes
05.06.2019TreningsstevneMarienlyst StadionDrammen
05.06.2019RekruttstevneOs IdrettsparkOs
05.06.2019SeriestevneHusnes StadionHusnes
05.06.2019Friidrettsturnè Øvre ÅrdalJotun StadionØvre Årdal
05.06.2019Nussen OpenNygårdsmyrenBergen/La
05.06.2019Karusellstevne 2Ravnanger IdrettsparkRavnanger
05.06.2019FriidrettskarusellHegra StadionStjørdal
05.06.2019KaststevneBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
05.06.2019KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
05.06.2019HIL-treffKristiansand StadionKristiansand
05.06.2019TreningstevneSeiersten StadionDrøbak
04.06.2019Seriestevne 2Stangnes IdrettsparkHarstad
04.06.2019COOP JærcupSola StadionSola
04.06.2019Rekrutteringscup 4Ørsta StadionØrsta
04.06.2019Gkrør-stevnetStampeslettaLillehammer
04.06.2019TreningsstevneLyngdal StadionLyngdal
04.06.2019Clean Air GamesLambertseter StadionLambertseter
04.06.2019Salming 3Sentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
04.06.2019KretskarusellVågsbygd IdrettsplassVågsbygd
03.06.2019StatkraftstevneSelbu FriidrettsstadionSelbu
03.06.2019SeriestevneAksla StadionÅlesund
03.06.2019KretsstevneÅs StadionÅs
02.06.2019Grand Prix GliwicStadionu lekkoatletycznegoGliwice/POL
02.06.2019RyfylkemesterskapetTau StadionJørpeland
02.06.2019Touch the CloudsSportplatz des Kurt-Huber-GymnasiumsGräfelfing/GER
02.06.2019YmerspelenRyahallenBorås/SWE
02.06.2019South of England AA U20 / Senior ChampionshipsBedford StadiumBedford/GBR
01.06.2019Schweizer VereinsmeisterschaftenStade Pierre de CoubertinLausanne/SUI
01.06.2019Memorial Leon BuylePutbos StadiumOordegem/BEL
01.06.2019Stefan Holm-spelenSannerudsvallenKil/SWE
01.06.2019Hallesche WerfertageSportzentrum BrandbergeHalle/GER
01.06.2019Internationales Junioren-Mehrkampf-MeetingFleinsbachstadionFilderstadt/GER
01.06.2019Campeonato de España Sub14 IndividualNuevo Estadio Los PajaritosSoria/ESP
01.06.2019Quartleker 2019Kristiansand StadionKristiansand
01.06.2019BDO-lekene 2019Øverlands MindeStjørdal
31.05.2019Tjalvelekene 2019Bislett StadionOslo/Bi
31.05.2019Framolekene 2019Fana StadionFana
31.05.2019ÅpningsstevnePioner StadionLenvik
30.05.2019Harry Schulting GamesStadhoudersparkVught/NED
30.05.2019IAAF Diamond League - Bauhaus GalanStockholms StadionStockholm/SWE
30.05.2019Midsundleikane 2019Midsund StadionMidsund
30.05.2019KretsstevneSømna StadionVik
29.05.2019Mohagen Bil cup 2Brandbu StadionBrandbu
29.05.2019Watford Open Graded MeetingWoodside StadiumWatford/GBR
29.05.2019Loughborough Students MatchPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
29.05.2019Edward Listos MemorialStadion OlimpijskiWroclaw/POL
29.05.2019TA-sprintKolvereid SentralidrettsanleggKolvereid
29.05.2019SeriestemneStrandebarm IdrettsparkStrandebarm
29.05.2019Seriestevnet 2Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
29.05.2019Friidrettsturnè SogndalKvåle StadionSogndal
29.05.2019TA-sprintenØverlands MindeStjørdal
29.05.2019Kastekarusell 1Valhall StadionTromsø
29.05.2019Kretsstevne 1 - løpFøyka StadionAsker
29.05.2019Åpent KM veteraner VestfoldLovisenlund IdrettsplassLarvik
29.05.2019TreningsstevneDalen KastbaneMolde
29.05.2019KretsstevneSki IdrettsparkSki
28.05.2019KM/Agdermesterskap senior og veteranLyngdal StadionLyngdal
28.05.2019SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
28.05.2019Hoppstevne 1Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
28.05.2019TA-sprintViosen StadionSnåsa
27.05.2019RekrutteringsstevneMåndalen StadionMåndalen
27.05.2019ISST Track & Field ChampionshipsAtletiekArena Gaston RoelantsKessel-Louvain/BEL
27.05.2019KM 10-14Levermyr StadionGrimstad
26.05.2019East Sweden GamesCampusvallenLinköping/SWE
26.05.2019KjølneslekeneKjølnes StadionPorsgrunn
26.05.2019Dimnaleikane 2019Høddvoll StadionUlsteinvik
26.05.2019Saudastevne 4Sauda StadionSauda
25.05.2019BMC Grand PrixManchester Regional ArenaManchester/GBR
25.05.2019Chrono Classics WeinheimSepp Herberger StadionWeinheim/GER
25.05.2019Hypomeeting #45MöslestadionGötzis/AUT
25.05.2019Ctº Prov. Ind. Junior A.L.1ªJorn.+IV Control Abs.+Ctº Prov. Pertiga Juv/ProPista de Atletismo de OnilOnil/ESP
25.05.2019Heitjate SV I etappRandvere Kooli StaadionRandvere/EST
25.05.2019Honndalsleikane 2019Hornindal IdrettsparkHornindal
25.05.2019IFAM OutdoorPutbos StadiumOordegem/BEL
25.05.2019VI Control Aire Libre MálagaCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
25.05.2019GT-lekene 2019Gjøvik StadionGjøvik
25.05.2019RomerikslekeneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
25.05.2019Skansemyren kastkarusell 3Skansemyren IdrettsplassBergen
25.05.2019HSB-cupSømna StadionVik
25.05.2019KretsmesterskapLersbryggen IdrettsanleggSande
25.05.2019SeriestevneSeiersten StadionDrøbak
25.05.2019Kristinalekene 2019Greveskogen IdrettsparkGreveskogen
25.05.2019SBM AkslaleikaneAksla StadionÅlesund
25.05.2019SparebankleikaneByrkjelo StadionByrkjelo
25.05.2019NM StafetterStampeslettaLillehammer
25.05.2019Herkuleslekene 2019Herkules StadionSkien
24.05.2019ParAthletics 2019 WPA Grand PrixSport Arena NottwilNottwil/SUI
24.05.2019Ski-Stav GP2Ski IdrettsparkSki
23.05.2019NCAA West Preliminary RoundHornet StadiumSacramento/CA/USA
23.05.2019NCAA East Preliminary RoundHodges StadiumJacksonville/FL/USA
23.05.2019NCAA DivisionII Outdoor T&F ChampionshipsJavelina StadiumKingsville/TX/USA
23.05.2019NCAA Division III 2019 Outdoor Track & Field ChampionshipsSPIRE Institute Outdoor StadiumGeneva/OH/USA
23.05.2019SI stevneSandnes StadionSandnes
23.05.2019KretsstevneTau StadionJørpeland
23.05.2019Hovdingleikane 2019Leikvang StadionLeikvang
23.05.2019Bækkelagets Sprintstevne 2019Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
22.05.2019KretsstevneÅrnes StadionÅrnes
22.05.2019Kastkarusell 5 - kastfemkampStavanger StadionStavanger
22.05.2019TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
22.05.2019Lee Valley Sprint Double 100m OpenLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
22.05.2019TMG 2019Fana StadionFana
22.05.2019SeriestemneHyen StadionGloppen
22.05.2019Treningsstevne 2Valhall StadionTromsø
22.05.2019KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
21.05.2019Seriestevne 1Stangnes IdrettsparkHarstad
21.05.2019KM/kretskarusell 2019Søgne StadionSøgne
21.05.2019Kruskastevnet 2019Øya Stadion HommelvikHommelvik
21.05.2019Strandtorget-stevnetStampeslettaLillehammer
20.05.2019Charnwood AC Open SeriesPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
20.05.20193000m VårkarusellSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
20.05.2019SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
20.05.2019SeriestemneVoss IdrettsplassVoss
20.05.2019COOP-JærcupLye StadionLye
20.05.2019TreningsstevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
20.05.2019Karusellstevne 1Osterøy StadionOsterøy
20.05.2019Selbu SparebankstevneSelbu FriidrettsstadionSelbu
20.05.2019Søfteland TIL 100-års jubileumsstemneFriplassen, SøftelandSøfteland
20.05.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
20.05.2019Ski-Stav GP1Ski IdrettsparkSki
19.05.2019Southern Athletics League Division 1Bannister Sports CentreHarrow/GBR
19.05.2019PlatenspelenIdrottsparken, MotalaMotala/SWE
19.05.2019SpareBank1-leikaneØrsta StadionØrsta
19.05.2019Championnat de France des clubs Elite 1Stadium Lille MetropoleVilleneuve-d'Ascq/FRA
19.05.2019ÅpningstemneSkei StadionJølster
18.05.2019UM og NM mangekamp 2019Furumo IdrettsparkGeithus
18.05.2019Mailekene 2019Haugesund FriidrettsstadionHaugesund
18.05.2019NEPSTA Div. III T&F ChampionshipGaudet FieldMiddletown/RI/USA
18.05.2019Lyngdalslekene 2019Lyngdal StadionLyngdal
18.05.2019BoregalanBjörnevi IdrottsplatsTorsby/SWE
18.05.2019Skansemyren kastkarusell 2Skansemyren IdrettsplassBergen
18.05.2019Løtenstevnet VårLøten SentralidrettsplassLøten
18.05.2019V Control Aire Libre D.M.A.Ciudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
18.05.2019Campeonato Autonómico Absoluto de Clubes A.L. ALa pista de atletismo del Polideportivo Municipal de GandiaGandía/ESP
17.05.2019KM langdistanseDalgård IdrettsanleggTrondheim
17.05.2019PIAA District III ChampionshipsSeth Grove StadiumShippensburg/PA/USA
16.05.2019Pluggen 600mBerger StadionNesodden
16.05.2019NCC Gregory Final QualifierBenedetti-Wehrli StadiumNaperville/IL/USA
16.05.2019KaststeveneKristiansand StadionKristiansand
16.05.2019SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
16.05.2019OSIF BanestevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
16.05.2019Kastkarusell 1Heggedal KastarenaHeggedal
15.05.2019Telemarkskarusellen 2 2019Rjukan StadionRjukan
15.05.2019KretsstevneSki IdrettsparkSki
15.05.2019Mohagen Bil cup 1Brandbu StadionBrandbu
15.05.2019Seriestevnet 1Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
15.05.2019LøpsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
15.05.2019Vestfoldkarusellen og åpningsstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
15.05.2019Treningsstevne kast 1Sandnes StadionSandnes
15.05.2019Welsh Athletics RunWithTheWind Sprints Open MeetingCardiff International Sports StadiumCardiff/GBR
15.05.2019Arne Risa Classic 3000mFana StadionFana
14.05.2019Trafford AC Grand Prix OpenLongford Park StadiumStretford/GBR
14.05.2019HFIK-karusell 1Heggedal KastarenaHeggedal
14.05.2019Skansen Athletics 1Skansemyren IdrettsplassBergen
14.05.2019Friidrettsturnè FørdeFørde StadionFørde
13.05.2019MandagsstævneSkive StadionSkive/DEN
13.05.2019OsterøytrearenOsterøy StadionOsterøy
12.05.2019Gast-stevnet 2019Brandbu StadionBrandbu
12.05.2019Åpningssteevne 2019Marienlyst StadionDrammen
12.05.2019Ucup Del 2Linflåa IdrettsplassGausdal
12.05.2019SparebanklekeneAskim StadionAskim
11.05.2019Pac-12 ChampionshipsRoy P. Drachman StadiumTucson/AZ/USA
11.05.2019LøbestævneViby StadionViby/DEN
11.05.2019Spikkestad OpenROS-banenRøyken
11.05.2019IV Control Aire Libre Málaga-Provincial MenoresCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
11.05.2019EIL ChampionshipsMarianapolis Prep’s Athletics TrackThompson/CT/USA
11.05.2019Kvilles VårtävlingSlottsskogsvallenGøteborg/SWE
11.05.2019Grimstadlekene 2019Levermyr StadionGrimstad
10.05.2019Seriestevne 2Notodden StadionNotodden
10.05.2019KM Kast VeteranerBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
10.05.2019Hamar IL SpydgallaHamar IdrettsparkHamar
10.05.2019TreningsstevneRjukan StadionRjukan
10.05.2019Karabinlekene 2019Fana StadionFana
10.05.2019New England Outdoor Championship (NEICAAA)Jess Dow FieldNew Haven/CT/USA
10.05.2019Big West T&F ChampionshipsPauley TrackSanta Barbara/CA/USA
10.05.2019Mount Olive First Chance and MultiRay McDonald Sr. Sports ComplexMount Olive/NC/USA
10.05.2019NSIC Outdoor Track & Field ChampionshipsMalosky StadiumDuluth/MN/USA
10.05.2019Sun Belt ChampionshipsArkansas State Track and Field ComplexJonesboro/AR/USA
10.05.2019Big Ten Track and Field ChampionshipsFrancis X. Cretzmeyer TrackIowa City/IA/USA
10.05.2019Big 12 Conference Outdoor ChampionshipsJohn Jacobs Track ComplexNorman/OK/USA
10.05.2019American Athletics Conference ChampionshipsCessna StadiumWichita/KS/USA
10.05.2019NCC Dr. Keeler Track & Field MeetBenedetti-Wehrli StadiumNaperville/IL/USA
10.05.2019Lambertsetersprinten 2019Lambertseter StadionLambertseter
10.05.2019Big Sky Outdoor Track & Field ChampionshipDornblaser Track &Field ComplexMissoula/MT/USA
09.05.2019TreningsstevneLyngdal StadionLyngdal
09.05.2019SeriestevneSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
09.05.2019Kretsstevne 1Sømna StadionVik
09.05.2019COOP JærcupSandnes StadionSandnes
09.05.2019BCIAA Firing ChampionshipGovernor Mifflin StadiumShillington/PA/USA
09.05.2019SEC Outdoor Track and Field ChampionshipsJohn McDonnell FieldFayetteville/AR/USA
08.05.2019Kastkarusell 4Stavanger StadionStavanger
08.05.2019Nasjonalt StevneKjølnes StadionPorsgrunn
08.05.2019TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
08.05.2019SeriestevneHaus IdrettsplassOsterøy
08.05.2019Salmingkarusell 1 - 2019Melløs StadionMoss
08.05.2019SeriestemneVoss IdrettsplassVoss
08.05.2019SeriestemneStord IdrettsparkLeirvik
08.05.2019SeriestemneStrandebarm IdrettsparkStrandebarm
08.05.2019KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
08.05.2019Big South Outdoor Track & Field ChampionshipWinthrop Irwin Belk Track and Field ComplexRock Hill/SC/USA
08.05.2019Rema 1000 Lekene 2019Moan IdrettsparkBørsa
08.05.2019Andover Phillips Academy/Concord/Cushing/Pingree/Landmark MatchSorota TrackAndover/MA/USA
07.05.2019Haugesund Sparebank Cup1Haugesund FriidrettsstadionHaugesund
07.05.2019Birkebeineren Hotell-stevnetStampeslettaLillehammer
07.05.2019HolmenkolluttakFøyka StadionAsker
07.05.2019Friidrettsturnè StrynStryn StadionStryn
07.05.2019Kaststevne-2Fana StadionFana
05.05.2019LøbestævneFevik StadionFevik
05.05.2019BUCS ChampionshipsBedford StadiumBedford/GBR
05.05.2019Mizuno U-cup del 1Hamar IdrettsparkHamar
05.05.2019AustevollsmesterskapAustevoll IdrettsanleggAustevoll
05.05.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
05.05.2019Laksevåg-LekeneNygårdsmyrenBergen/La
05.05.2019Loggane OpenByrkjelo StadionByrkjelo
05.05.2019CACC Outdoor Track and Field ChampionshipGCU Track & Field ComplexLakewood/NJ/USA
05.05.2019Saudastevne 3Sauda StadionSauda
05.05.2019Championnat de France des Clubs - 1er tour - I-F Poule BStade des MaradasPontoise/FRA
05.05.2019Kaststevne-1Fana StadionFana
04.05.2019Skansemyren kastkarusell 1Skansemyren IdrettsplassBergen
04.05.2019Bækkelagets Maileker 2019Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
04.05.2019Ward Haylett InvitationalR.V. Christian Track ComplexManhatten/KS/USA
04.05.2019Ken Shannon InvitationalHusky TracksSeattle/WA/USA
04.05.2019New England Division III T&F ChampionshipWeston Athletic ComplexWilliamstown/MA/USA
04.05.2019EAP MaltaMatthew Micallef St. John Athletic TrackMarsa/MLT
04.05.2019CTº Provincial Abs. de Clubes A.L. ALICANTEEstadi Municipal D'Atletisme Manolo JaénElche/ESP
04.05.2019Herning GamesHerning AtletikstadionHerning/DEN
04.05.2019Campeonato Regional de Iniciados + Troféu Montepio OctaKids5 + Jornada de PistaPista de Atletismo LisboaLisboa/POR
04.05.2019III Control Aire Libre Málaga-Provincial MenoresCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
04.05.2019MIAA Outdoor Track and Field ChampionshipsWalton StadiumWarrensburg/MO/USA
03.05.2019KaststevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
03.05.2019IAAF Diamond LeagueKhalifa International StadiumDoha/QAT
03.05.2019Howard Wood Dakota RelaysHoward Wood FieldSioux Falls/SD/USA
03.05.2019CCIW Outdoor Track & Field ChampionshipsArt Keller FieldKenosha/WI/USA
03.05.2019TreningsstevneMelløs StadionMoss
03.05.2019Nasjonal kastmønstringByrkjelo StadionByrkjelo
02.05.2019Tyrvings løpsstevneNadderud StadionNadderud
02.05.2019KaststevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
02.05.2019Hovdingrulett 1Leikvang StadionLeikvang
02.05.2019KretsstevneIdrettsparken, EgersundEgersund
02.05.2019Payton Jordan InvitationalCobb Track and Angell FieldPalo Alto/CA/USA
02.05.2019Klubbmesterskap del 1. / SeriestevneTønsåsen IdrettssenterStjørdal
02.05.2019KastkarusellTrondheim StadionTrondheim
01.05.2019Kick-off 2019StovnerbanenOslo/St
01.05.2019ÅpningsstevnetÅs StadionÅs
01.05.2019Minnesota Men's TwilightUniversity of Minnesota Track and Field StadiumMinneapolis/MN/USA
01.05.2019Liberty Twilight QualifierMatthes-Hopkins Track ComplexLynchburg/VA/USA
01.05.2019DM 10000 meter för GöteborgSlottsskogsvallenGøteborg/SWE
01.05.2019Midland Veterans' League Division NorthTelford Athletics StadiumTelford/GBR
30.04.2019Seriestevne 1Notodden StadionNotodden
30.04.2019Kastkarusell 3Stavanger StadionStavanger
30.04.2019Bergen Pole Vault 3Skansemyren IdrettsplassBergen
29.04.2019Vårkarusell 800mKleppen FriidrettsanleggNamsos
29.04.2019SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
29.04.2019Southern Counties Veterans' League South London DivisionWimbledon Athletics TrackLondon/GBR
28.04.2019Saudastevne 2Sauda StadionSauda
28.04.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
28.04.2019Cornell Big Red InvitationalKane Sports ComplexIthaca/NY/USA
28.04.2019Hornnes openHornnes StadionHornnes
27.04.2019Drake RelaysDrake Stadium - Des MoinesDes Moines/IA/USA
27.04.2019Desert Heat ClassicRoy P. Drachman StadiumTucson/AZ/USA
27.04.2019V Jornada Juegos GCCiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
27.04.2019Don McGarey Invitational Track and Field InvitationalKennesaw State University Track FacilityKennesaw/GA/USA
27.04.2019Kastfemkamp veteranerGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
27.04.2019NEWMAC Outdoor T&F ChampionshipBlack Track, Springfield CollegeSpringfield/MA/USA
27.04.2019Steve Scott InvitationalAnteater StadiumIrvine/USA
27.04.2019Cal Brutus Hamilton InvitationalEdwards StadiumBerkeley/CA/USA
27.04.2019Southern Miss OpenBell Track and Field StadiumHattiesburg/MS/USA
27.04.2019Multistars 2019Raika SportzoneLana/ITA
26.04.2019CUC Cougar InvitationalConcordia StadiumRiver Forest/IL/USA
26.04.2019Kip Janvrin OpenBill Buxton StadiumIndianola/IA/USA
26.04.2019Memphis Tiger InvitationalBilly J. Murphy Track ComplexMemphis/TN/USA
26.04.2019Tom Jones MemorialPercy Beard TrackGainesville/FL/USA
26.04.2019Bobcat ClassicBobcat Track and Field StadiumSan Marcos/TX/USA
26.04.2019Torrin Lawrence MemorialSpec Towns TrackAthens/GA/USA
26.04.2019Meeting Internacional de Atletismo do AlgarvePista de Atletismo de QuarteiraQuarteira/POR
25.04.2019KaststevneKnarvik StadionKnarvik
25.04.2019KastkarusellTrondheim StadionTrondheim
25.04.2019TreningsstevneFurumo IdrettsparkGeithus
25.04.2019Bolstorff TwilightMacalester StadiumSt. Paul/MN/USA
24.04.2019SeriestevneHusnes StadionHusnes
24.04.2019Marianapolis Prep vs Concord MeetMarianapolis Prep’s Athletics TrackThompson/CT/USA
24.04.2019SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
24.04.2019TreningsstevneMarienlyst StadionDrammen
20.04.2019Mark Young InvitationalCuyler Athletic Complex and Dwyer Track, Frank FieldNew Haven/CT/USA
20.04.2019Duke InvitationalMorris Williams StadiumDurham/NC/USA
20.04.2019Sean Collier InvitationalMorrison TrackCambridge/MA/USA
20.04.2019LSU Alumni GoldBernie Moore Track StadiumBaton Rouge/LA/USA
20.04.2019Red Raider OpenDeValois StadiumOrange City/IA/USA
19.04.2019Virginia ChallengeLannigan FieldCharlottesville/VA/USA
19.04.2019War Eagle InvitationalHutsell-Rosen TrackAuburn/AL/USA
19.04.2019Beach InvitationalJack Rose TrackLong Beach/CA/USA
18.04.2019Mt. SAC RelaysMurdock StadiumTorrance/CA/USA
18.04.2019Kansas RelaysRock Chalk ParkLawrence/KS/USA
18.04.2019South Atlantic Conference Outdoor Track and Field ChampionshipIrwin Belk Track at The Moretz Sports Athletic ComplexHickory/NC/USA
17.04.2019Bryan Clay InvitationalCougar Athletic StadiumAzusa/CA/USA
16.04.2019Berks Catholic vs. Kutztown MeetBerks Catholic High School’s TrackReading/PA/USA
13.04.2019Platteville InvitationalPlatteville Track & Field ComplexPlatteville/WI/USA
13.04.2019Cole-Lancon Conference ChallengeRagin’ Cajuns Track ComplexLafayette/LA/USA
13.04.2019MIT vs. Williams Dual MeetHenry G. Steinbrenner TrackCambridge/MA/USA
13.04.2019Benedictine Relays and InvitationalBenedictine University Sports ComplexLisle/IL/USA
13.04.2019Seriestevne kastGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
13.04.2019I Control Aire libre MálagaCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
13.04.2019Rafer Johnson/Jackie Joyner-Kersee InvitationalDrake Stadium - WestwoodWestWood/CA/USA
12.04.2019Sterling Hoffman InvitationalTulpehocken HS TrackBernville/PA/USA
12.04.2019Texas A&M InvitationalEB Cushing StadiumCollege Station/TX/USA
12.04.2019Charlotte InvitationalIrwin Belk Track & Field CenterCharlotte/NC/USA
12.04.2019Cerritos InvitationalCerritos College Athletics TrackNorwalk/CA/USA
12.04.2019DiskosstevneAlbufeiraAlbufeira/POR
12.04.2019Aggie InvitationalNorth Carolina A+T UniversityGreensboro/NC/USA
12.04.2019Woodman ClassicCessna StadiumWichita/KS/USA
12.04.2019Charlotte InvitationalIrwin Belk Track & Field CenterCharlotte/NC/USA
12.04.2019Triton InvitationalTriton Track & Field StadiumLa Jolla/CA/USA
12.04.2019Alabama Track ChallengeSamford University Track FacilityBirmingham/AL/USA
11.04.2019Crimson Tide InvitationalSam Bailey Track & Field ComplexTuscaloosa/AL/USA
10.04.2019SAISA Track & Field Meet 2019American International School ChennaiChennai/IND
09.04.2019Kutztown Area High School vs Tulphehocken High SchoolKutztownKutztown/PA/USA
09.04.2019Kastkarusell 2Stavanger StadionStavanger
08.04.2019TreningsstemneØrsta StadionØrsta
07.04.2019Saudastevne 1Sauda StadionSauda
06.04.2019Dordt InvitationalSioux Center Outdoor TrackSioux Center/IA/USA
06.04.2019Pomona-Pitzer InvitationalStrehle TrackClaremont/CA/USA
06.04.2019Jim Click ShootoutRoy P. Drachman StadiumTucson/AZ/USA
06.04.2019Bates-RPI-MIT-Tufts Quad MeetMorrison TrackCambridge/MA/USA
06.04.2019EA Race Walking Permit MeetingPodebradyPodebrady/CZE
06.04.2019Benedictine InvitationalBenedictine University Sports ComplexLisle/IL/USA
06.04.2019Big Meet (Stanford vs California)Cobb StadiumCoral Gables/FL/USA
06.04.2019KaststevneKnarvik StadionKnarvik
06.04.2019Don Kirby Tailwind OpenUNM Track & Field ComplexAlbuquerque/NM/USA
06.04.20199th Annual Yellow Jacket InvitationalJohn G. Hoyt '52 Track & Field ComplexSpringfield/MA/USA
05.04.2019Johnson C. Smith University InvitationalIrwin Belk Track & Field CenterCharlotte/NC/USA
05.04.2019Spec Towns InvitationalSpec Towns TrackAthens/GA/USA
05.04.2019Arcadia InvitationalSalter StadiumArcadia/CA/USA
04.04.2019Sun Angel Track ClassicSun Angel StadiumTempe/AZ/USA
02.04.2019Kutztown Area High School vs Conrad Weiser High SchoolKutztownKutztown/PA/USA
31.03.2019Bournemouth AC OpenKings ParkBournemouth/GBR
30.03.2019Knox College OpenTurner Track at Trevor FieldGalesburg/ILL/USA
30.03.2019Terrier RelaysViking Athletic ComplexSpartanburg/SC/USA
30.03.2019California Collegiate OpenTriton Track & Field StadiumLa Jolla/CA/USA
30.03.2019ER-ANs åpningsstevneOs IdrettsparkOs
30.03.2019Titan Team ChallengeTitan Track and Field ComplexFullerton/CA/USA
29.03.2019Florida RelaysJames G. Pressly StadiumGainesville/FL/USA
29.03.2019Stanford InvitationalCobb Track and Angell FieldPalo Alto/CA/USA
29.03.2019Raleigh RelaysPaul Derr TrackRaleigh/NC/USA
29.03.2019Joey Haines InvitationalAbe Stuber Track & Field ComplexCape Girardeau/MO/USA
28.03.2019Bobcat InvitationalBobcat Track and Field StadiumSan Marcos/TX/USA
27.03.2019Texas RelaysMike A. Myers Track & Soccer StadiumAustin/TX/USA
27.03.2019TreningssstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
26.03.2019Kutztown Area High School vs Hamburg Area High SchoolKutztownKutztown/PA/USA
24.03.20198. World Masters Athletics Championships IndoorTorunTorun/POL
24.03.20198. World Masters Athletics Championships IndoorMain Stadium TorunTorun/POL
23.03.2019III Jornada Copa Aire Libre FiagcCiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
23.03.2019Penn ChallengeFranklin FieldPhiladelphia/PA/USA
23.03.2019Emporia State Spring InviteZola Witten Track/Fran Welch StadiumEmporia/KS/USA
23.03.2019Dudinská päťdesiatka 2019 - EA Race Walking Permit MeetingDudinceDudince/SVK
23.03.2019Roadrunner InvitationalPark West Athletics ComplexWest San Antonio/TX/USA
22.03.2019Al Schmidt Bulldog RelaysMike Sanders Track ComplexStarkville/MS/USA
22.03.2019FSU RelaysMike Long TrackTallahassee/FL/USA
22.03.2019ASU InvitationalSun Angel StadiumTempe/AZ/USA
22.03.2019South Alabama InvitationalJaguar TrackMobile/AL/USA
21.03.2019VertKlasse MeetingVert StadiumHigh Point/NC/USA
18.03.2019Kastkarusell 1Stavanger StadionStavanger
17.03.2019CTO. Andalucia Zonal Oriental Sub´14Ciudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
16.03.2019TCU InvitationalLowdon Track & Field ComplexFort Worth/TX/USA
16.03.2019Baldy Castillo InvitationalSun Angel StadiumTempe/AZ/USA
16.03.2019Hornet InvitationalHornet StadiumSacramento/CA/USA
16.03.2019Utep SpringtimeKidd TrackEl Paso/TX/USA
15.03.2019Charlotte 49er ClassicIrwin Belk Track & Field CenterCharlotte/NC/USA
15.03.2019Louisiana ClassicsRagin’ Cajuns Track ComplexLafayette/LA/USA
15.03.2019Jaguar OpenerJaguar TrackMobile/AL/USA
15.03.2019Hurricane InvitationalCobb StadiumCoral Gables/FL/USA
12.03.2019Shark InviteMiramar Ansin Sports ComplexMiramar/FL/USA
09.03.2019European Throwing Cupx-bionic® sphere Sport ComplexŠamorin/SVK
08.03.2019Track MeetSingapore American School’s TrackSingapore/SGP
02.03.2019Strawberry RelaysStrawberry StadiumHammond/LA/USA
02.03.2019Cal OpenerEdwards StadiumBerkeley/CA/USA
02.03.2019NM vinterkast for veteranerLyngdal StadionLyngdal
24.02.201911th Fazza Championships World Para Athletics Grand PrixDubai Club For People Of DeterminationDubai/UAE
23.02.2019CTº Prov. Absoluto Alicante P.C. 1ª JornadaEstadi Municipal D'Atletisme Manolo JaénElche/ESP
18.02.20199th Sharjah International Open Athletics MeetingAlthiqah club for DisabledSharjah/UAE
14.02.2019IWAS World Games 2019Althiqah club for DisabledSharjah/UAE
12.02.2019League Meeting 3Mc Arthur StadiumPotchefstroom/RSA
09.02.2019I Jornada JuegosCiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
09.02.2019IV Control de Invierno MálagaCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
02.02.2019VI Control Absoluto Federado Delegación de AlicanteEstadio Atletismo AlicanteAlicante/ESP
19.01.2019Ctº Provincial Abs. de Clubes P.C. AlicanteEstadi Municipal D'Atletisme Manolo JaénElche/ESP
19.01.2019II Control de Invierno MálagaCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
06.01.2019QA Pole Vault MeetUSC Athletics TrackSippy Downs/AUS