Statistikk
Velg Sesong: Utendørs Innendørs

Denne siden viser hvilke stevner som er registrert i statistikken for hver enkelt sesong inne eller ute.

Det er så langt registrert 1000 stevner utendørssesongen 2019.

DatoStevneArenaSted
14.10.2019Rekruttstevne 2019Fana StadionFana
09.10.2019SeriestevneStavanger StadionStavanger
08.10.2019Kastkarusell 12Stavanger StadionStavanger
05.10.2019KM i kast 5-kamp for veteranerSkansemyren IdrettsplassBergen
05.10.2019TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
05.10.2019TitusenmeterenSømna StadionVik
05.10.2019SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
05.10.2019LøpsstevneLeikvang StadionLeikvang
05.10.2019AvslutningsstevneIdrettsparken, EgersundEgersund
03.10.2019SeriestevneSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
01.10.2019KlubbmesterskapHamar IdrettsparkHamar
01.10.2019TreningsstevneLøten SentralidrettsplassLøten
01.10.2019KlubbmesterskapSøgne StadionSøgne
29.09.2019TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
29.09.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
29.09.2019Seriestevne 6Notodden StadionNotodden
29.09.2019Kast-mangekampen 2019Føyka StadionAsker
29.09.2019Kast-mangekampen 2019Heggedal KastarenaHeggedal
29.09.2019Sørnorsk mesterskap veteranLyngdal StadionLyngdal
28.09.2019KretsstevneSki IdrettsparkSki
28.09.2019Høststevne 2019Søndre Land IdrettsparkSøndre Land
28.09.2019Spikkestad OpenROS-banenRøyken
28.09.2019KM Veteran 2019Os IdrettsparkOs
28.09.2019PoengstevneKnarvik StadionKnarvik
28.09.2019Kastkarusell 11 - kastfemkampStavanger StadionStavanger
26.09.2019SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
26.09.2019TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
26.09.2019StavstevneKnarvik StadionKnarvik
25.09.2019Karusellstevne 4Ravnanger IdrettsparkRavnanger
25.09.2019SeriestevneØverlands MindeStjørdal
25.09.2019TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
25.09.2019SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
25.09.2019Åpent klubbmesterskap for Larvik TurnBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
25.09.2019SeriestevneÅrnes StadionÅrnes
25.09.2019TreningsstevneKjølnes StadionPorsgrunn
25.09.2019SeriestemneFotlandsvåg IdrettsbaneOsterøy
24.09.2019Åpent klubbmesterskapKalnes FriidrettstadionSarpsborg
24.09.2019Klubbmesterskap 2019Dalgård IdrettsanleggTrondheim
24.09.2019Gneist kaststevne 1Fana StadionFana
23.09.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
23.09.2019Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IFSentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
22.09.2019TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
22.09.2019Klubbmesterskap dag 2Lovisenlund IdrettsplassLarvik
22.09.2019Pluggen friidrettsstevneBerger StadionNesodden
22.09.2019Åpent klubbmesterskap Lambertseter 2019Lambertseter StadionLambertseter
21.09.2019TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
21.09.2019Lindboe-pokalstevne - mangekampGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
21.09.2019Mohagen Bil cup 6Brandbu StadionBrandbu
21.09.2019TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
21.09.2019Åpent klubbmesterskapSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
21.09.2019Bækkelagets Klubbmesterskap 2019Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
21.09.2019KlubbmesterskapNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
21.09.2019OsLekene 2019Os IdrettsparkOs
21.09.2019KlubbmesterskapMelløs StadionMoss
21.09.2019TreningsstevneStrandebarm IdrettsparkStrandebarm
21.09.2019GD-stevnetStampeslettaLillehammer
20.09.2019TreningsstevneFagernes IdrettsparkFagernes
20.09.2019Einar Brynemo MemorialBislett StadionOslo/Bi
20.09.2019TreningsstevneStrandebarm IdrettsparkStrandebarm
19.09.2019Rjukanmesterskap 2019 Dag5Rjukan StadionRjukan
19.09.2019SeriestevneSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
19.09.2019Åpent klubbmesterskapSømna StadionVik
19.09.2019Seriestevne 5Notodden StadionNotodden
19.09.2019SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
19.09.2019KaststevneNadderud StadionNadderud
19.09.2019SeriestevneKnarvik StadionKnarvik
18.09.2019KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
18.09.2019KretsstevneSki IdrettsparkSki
18.09.2019SeriestemneVoss IdrettsplassVoss
18.09.2019TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
18.09.2019SeriestevneArna IdrettsparkArna
17.09.2019Kastkarusell 4Heggedal KastarenaHeggedal
17.09.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
16.09.2019KvalifiseringsstevnetÅs StadionÅs
16.09.2019Treningsstevne 2019-4Valhall StadionTromsø
16.09.2019LagseriestevneMoelv IdrettsparkMoelv
16.09.2019HøststevneJessheim FriidrettsstadionJessheim
15.09.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
15.09.2019Sesongavslutning 2019Stangnes IdrettsparkHarstad
15.09.2019HYPPY- JA HEITTOKISATKyrönniemen kenttäSavonliinna/FIN
14.09.2019SalmingkarusellMelløs StadionMoss
14.09.2019KM 2019Melløs StadionMoss
14.09.2019Furumolekene 2019Furumo IdrettsparkGeithus
14.09.2019Kretsmesterskap Vestfold Telemark 2019Bugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
14.09.2019Bergenslekene 2019Leikvang StadionLeikvang
14.09.2019KleppenlekeneKleppen FriidrettsanleggNamsos
14.09.2019Kamila Skolimowska MemorialStadion ŚląskiChorzów/POL
14.09.2019Schweizer Team-MeisterschaftenStadion WankdorfBern/SUI
14.09.2019JSM/Varbergs MångkampPåskbergsvallenVarberg/SWE
13.09.2019LagseriestevneSveum IdrettsparkBrumunddal
13.09.2019KM Oslo og AkershusStovnerbanenOslo/St
12.09.2019OtrahoppHornnes StadionHornnes
12.09.2019Rjukanmesterskap 2019 Dag4Rjukan StadionRjukan
12.09.2019KaststevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
12.09.2019Seriestevne 4Notodden StadionNotodden
12.09.2019Kastkarusell IVHeggedal KastarenaHeggedal
12.09.2019Klubbmesterskap 2019Levermyr StadionGrimstad
12.09.2019KM stav - Oslo/AkershusNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
12.09.2019Tyrvings høstserie - HoppstevneNadderud StadionNadderud
12.09.2019COOP JærcupKvernaland IdrettsplassKvernaland
11.09.2019Kastkarusell 10Stavanger StadionStavanger
11.09.2019Seriestevnet 4Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
11.09.2019Mohagen Bil cup 5Brandbu StadionBrandbu
11.09.2019KretsstevneÅrnes StadionÅrnes
11.09.2019SeriestevneHusnes StadionHusnes
11.09.2019TreningsstevneMarienlyst StadionDrammen
11.09.2019SeriestevneHaus IdrettsplassOsterøy
10.09.2019Tyrvings høstserieNadderud StadionNadderud
10.09.2019Rekrutteringscup 6Ørsta StadionØrsta
10.09.2019KveldsstevneNordkjosbotn IdrettsparkNordkjosbotn
10.09.2019TreningsstevneØverlands MindeStjørdal
10.09.2019Haugesund Sparebank Cup 4Sveio StadionSveio
10.09.2019Skansemyren kastkarusell 10Skansemyren IdrettsplassBergen
10.09.2019The Match Europe v USADinamo National Olympic StadiumMinsk/BLR
09.09.2019Kretsstevne 4 - løpFøyka StadionAsker
09.09.2019Rekrutteringsstevne 4Åstvedt IdrettsparkBergen
07.09.2019Great North CityGamesStockton town centreStockton on Tees/GBR
07.09.2019DT finaleOdense Atletik StadionOdense/DEN
06.09.2019UMJessheim FriidrettsstadionJessheim
06.09.2019Mangekampstevne KM 10-14år 2018Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
06.09.2019Memorial van DammeKing Baudouin StadiumBrussel/BEL
06.09.2019Meeting Internacional Jaén Paraíso InteriorPolideportivo Municipal AndújarAndújar/ESP
05.09.2019Rjukanmesterskap 2019 Dag3Rjukan StadionRjukan
05.09.2019SeriestevneSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
05.09.2019TreningsstevneHalden StadionHalden
05.09.2019TreningsstevneAremark GrusbaneAremark
05.09.2019KaststevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
05.09.2019MIT Steinberner struck CambridgeHenry G. Steinbrenner TrackCambridge/MA/USA
05.09.2019Randvere heitevõistlusRandvere Kooli StaadionRandvere/EST
04.09.2019KretsstevneSki IdrettsparkSki
04.09.2019KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
04.09.201915. NetAachen-DomspringensKatschhofAachen/GER
04.09.2019Warwickshire Open Graded SeriesEdmondscote StadiumLeamington/GBR
03.09.2019Veidekke-stevnetStampeslettaLillehammer
03.09.2019Skansen Athletics 5Skansemyren IdrettsplassBergen
03.09.2019Tyrvings høstserieNadderud StadionNadderud
03.09.2019Boris Hanžeković MemorialSRC Mladost StadionZagreb/CRO
03.09.2019Noorte heitjate SV IV etappAudentese staadionilTallinn/EST
03.09.2019KLL:n PM-kilpailutLieksan KeskuskenttäLieksa/FIN
02.09.2019Lagsmesterskap 2019Førde StadionFørde
02.09.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
02.09.2019SeriestevneAksla StadionÅlesund
02.09.2019TreningsstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
01.09.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
01.09.2019Otra diskosstevneHornnes StadionHornnes
01.09.2019SeriestemneFotlandsvåg IdrettsbaneOsterøy
01.09.2019Belgisk mesterskapKing Baudouin StadiumBrussel/BEL
01.09.2019ISTAFOlympiastadion BerlinBerlin/GER
31.08.2019Spikkestad OpenROS-banenRøyken
31.08.2019StadionmilaKristiansand StadionKristiansand
31.08.2019Lerøy Lekene Midt-Nord 2019Måndalen StadionMåndalen
31.08.2019Lerøylekene 2019Hamar IdrettsparkHamar
31.08.2019Otra diskosstevneHornnes StadionHornnes
31.08.2019SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
31.08.2019Lerøylekene Haugesund 2019Haugesund FriidrettsstadionHaugesund
31.08.2019DM mangekampØsterbro StadionKøbenhavn/DEN
31.08.2019Heitjate SV V etappKohila staadionKohila/EST
31.08.2019Midland Veterans' League CupHarvey Hadden StadiumNottingham/GBR
30.08.2019Otra diskosstevneHornnes StadionHornnes
30.08.2019Thumer WerfertagStadion an der WiesenstraßeThum/GER
30.08.201920. Internationales Stabhochsprung-MeetingStern-CenterPotsdam/GER
30.08.2019SMTingvalla IdrottsplatsKarlstad/SWE
30.08.2019Tracks T14Odense Atletik StadionOdense/DEN
29.08.2019Rjukanmesterskap 2019 Dag2Rjukan StadionRjukan
29.08.2019Kaststevne-10Fana StadionFana
29.08.2019Klubbmesterskap 2019Levermyr StadionGrimstad
29.08.2019SkjalgstevneStavanger StadionStavanger
29.08.2019Pluggen friidrettsstevneBerger StadionNesodden
29.08.2019WeltklasseStadion LetzigrundZürich/SUI
28.08.2019KastkarusellFurumo IdrettsparkGeithus
28.08.2019Ranheimslekene 2019Trondheim StadionTrondheim
28.08.2019Nasjonalt StevneKjølnes StadionPorsgrunn
28.08.2019SeriestemneVoss IdrettsplassVoss
28.08.2019Seriestevnet 3Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
28.08.2019KretsstevneÅrnes StadionÅrnes
28.08.2019Karusellstevne 4Osterøy StadionOsterøy
28.08.2019ResultattävlingRimnersvallenUddevalla/SWE
27.08.2019Nasjonalt StevneBislett StadionOslo/Bi
27.08.2019KlubbstevneSøgne StadionSøgne
27.08.2019Kastkarusell 9Stavanger StadionStavanger
27.08.2019Kastkarusell 2Heggedal KastarenaHeggedal
27.08.2019Haugesund Sparebank Cup 3Haugesund FriidrettsstadionHaugesund
27.08.2019TreningsstevneRjukan StadionRjukan
27.08.2019Skansemyren kastkarusell 9Skansemyren IdrettsplassBergen
27.08.2019TreningsstemneØrsta StadionØrsta
27.08.2019SeriestemneOstereidet IdrettsbaneOstereidet
27.08.2019TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
27.08.20194th Pál Németh Memorial-IAAF Hammer Throw ChallengeSugár úti Sportcentrum Atlétika CentrumSzombathely/HUN
27.08.201955° Palio Citta Della QuerciaStadio QuerciaRovereto/ITA
27.08.2019Nachwuchsspringen NetAachen DomspringenKatschhofAachen/GER
27.08.2019BMC Regional Races ExternalExeter ArenaExeter/GBR
27.08.2019SeriestevneAksla StadionÅlesund
26.08.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
26.08.2019Kretsstevne 2 - løpFøyka StadionAsker
26.08.2019KvalifiseringsstevnetÅs StadionÅs
26.08.2019KvalifiseringsstevneOs IdrettsparkOs
26.08.2019Salmingkarusellen 2019Askim StadionAskim
26.08.2019RekrutteringsstevneMåndalen StadionMåndalen
26.08.2019Kaststevne-9Fana StadionFana
26.08.2019TreningsstevneFagernes IdrettsparkFagernes
25.08.2019Seriestevne 5Stangnes IdrettsparkHarstad
25.08.2019OppegårdlekeneSofiemyr StadionOppegård
25.08.2019Treningsstevne HoppRjukan StadionRjukan
25.08.2019Høstlekene 2019Sandnes StadionSandnes
25.08.2019Bøkeskoglekene 2019Lovisenlund IdrettsplassLarvik
25.08.2019BømlomeisterskapSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
24.08.2019Nittedalslekene 2019Sentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
24.08.2019Seriestevne - løp/hoppGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
24.08.2019ØrstaleikaneØrsta StadionØrsta
24.08.2019Treningsstevne kastLyngdal StadionLyngdal
24.08.2019Schweizer LeichtathletikmeisterschaftenStadion SchützenmatteBasel/SUI
24.08.20196th Flanders Cup - ALLONSIUS SPORTAtletiekpiste Provinciaal domein HuizingenHuizingen/BEL
24.08.20196th Flanders Cup - ALLONSIUS SPORTOude MarktKessel-Louvain/BEL
24.08.2019Pärnu Athletics MeetingRannastaadioniPärnu/EST
24.08.2019IAAF Diamond League - MEETING de PARISCharlety StadiumParis/FRA
24.08.2019Susirajan Seiväskoulun TuloskisaLieksan KeskuskenttäLieksa/FIN
24.08.2019SkarakampenSparbanken ArenaSkara/SWE
23.08.2019NM JuniorPrestfoss IdrettsparkSigdal
23.08.2019Brussels Grand PrixKing Baudouin StadiumBrussel/BEL
22.08.2019Kretsstevne 3Narvik StadionNarvik
22.08.2019Kaststevne-8Fana StadionFana
22.08.2019Rjukanmesterskap 2019 Dag1Rjukan StadionRjukan
22.08.2019Jærcup LyeLye StadionLye
22.08.2019Klubbmesterskap 2019Levermyr StadionGrimstad
22.08.2019Hovdingrullett 3Leikvang StadionLeikvang
21.08.2019KretsstevneSki IdrettsparkSki
21.08.2019KarusellstevneKjølnes StadionPorsgrunn
21.08.2019Karusellstevne 3Ravnanger IdrettsparkRavnanger
21.08.2019Mohagen Bil cup 4Brandbu StadionBrandbu
21.08.2019HIL-TreffKristiansand StadionKristiansand
21.08.2019TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
21.08.2019TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
21.08.2019Morton GamesMorton StadiumDublin/IRL
21.08.2019FestungsspringenFestung EhrenbreitsteinKoblenz/GER
21.08.2019Rosenheim League FinalKingsmeadow Athletics StadiumKingston upon Thames/GBR
20.08.2019Skansen Athletics 4Skansemyren IdrettsplassBergen
20.08.2019Skansemyren kastkarusell 8Skansemyren IdrettsplassBergen
20.08.2019TreningsstevneSøgne StadionSøgne
20.08.2019Sjøsidestevnet 2019Øya Stadion HommelvikHommelvik
18.08.2019Vindsprint Overhalla 2019Svenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
18.08.2019SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
18.08.2019Sandefjordslekene 2019Bugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
18.08.2019GroruddalslekeneStovnerbanenOslo/St
18.08.2019Jubileumsstevne EIK 100 årIdrettsparken, EgersundEgersund
18.08.2019Elvelekene med KM 2.dagMarienlyst StadionDrammen
18.08.2019IAAF Diamond LeagueBirmingham Alexander StadiumBirmingham/GBR
18.08.2019CAS Meeting InternationalStade Jean-JacobySchifflange/LUX
18.08.2019Motonet GPLeppävaara Sports ParkEspoo/FIN
18.08.201910. Internationaler Goldwurst-Power StabTramhaltestelle Arlesheim DorfArlesheim/SUI
17.08.2019KM/Krinsleikar 2019 Sogn og FjordaneFørde StadionFørde
17.08.2019Sparebank 1 Lekene 2019Mørkvedlia IdrettsparkBodø
17.08.2019Nordic U20Kristiansand StadionKristiansand
17.08.2019Løtenstevnet høstLøten SentralidrettsplassLøten
17.08.2019KM Møre og RomsdalMolde IdrettsparkMolde
17.08.2019OlavslekeneKalnes FriidrettstadionSarpsborg
17.08.2019TA-sprinten 2019 - fylkesfinaleGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
17.08.2019Isbjørnlekene 2019Hammerfest StadionHammerfest
17.08.2019Götas UngdomsspelTingvalla IdrottsplatsKarlstad/SWE
17.08.2019Meeting voor MonAtletiekArena Gaston RoelantsKessel-Louvain/BEL
17.08.2019Control Extra Car Sierra NevadaCentro de Alto Rendimiento de Sierra NevadaMonachil/ESP
17.08.2019Sparta Copenhagen GamesØsterbro StadionKøbenhavn/DEN
17.08.2019MångkampLugnets IPFalun/SWE
16.08.2019Göteborg Friidrott Grand PrixSlottsskogsvallenGøteborg/SWE
16.08.2019TreningsstevneØverlands MindeStjørdal
15.08.2019SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
15.08.2019Kretsstevne 4Sømna StadionVik
15.08.2019SeriestevneHusnes StadionHusnes
15.08.2019KarusellstevneMidtkiløra StadionStjørdal
15.08.2019HFIK-karusell 3Heggedal KastarenaHeggedal
14.08.2019KastkarusellFurumo IdrettsparkGeithus
14.08.2019SeriestevneAksla StadionÅlesund
14.08.2019Seriestevne 4Stangnes IdrettsparkHarstad
14.08.2019Valkean Kaupungin KisatOulu Raatin StadionOulu/FIN
14.08.2019BAM Cork City SportsCIT Athletics TrackCork/IRL
13.08.2019Eidsiva-stevnetStampeslettaLillehammer
13.08.2019Kastkarusell 8Stavanger StadionStavanger
13.08.2019KasttävlingArenastadens KastparkVäxjö/SWE
12.08.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
12.08.2019KM veteraner Oslo & Akershus, del 2StovnerbanenOslo/St
12.08.2019SeriestevneArna IdrettsparkArna
12.08.2019TreningsstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
12.08.2019Innherredskarusellen 1. stevneInderøy IdrettsparkInderøy
12.08.2019PK. KilpailutKyrönniemen kenttäSavonliinna/FIN
11.08.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
11.08.2019SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
11.08.2019Orkla Sparebank Lekene 2019Moan IdrettsparkBørsa
11.08.2019TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
11.08.2019British Masters ChampionshipsBirmingham Alexander StadiumBirmingham/GBR
10.08.2019Midt-Norsk 2019Øverlands MindeStjørdal
10.08.2019NorgeslekeneJessheim FriidrettsstadionJessheim
10.08.2019Sortlandsmesterskapet 2019Sortland IdrettsparkSortland
10.08.2019BMC Grand PrixTrafford Athletic StadiumStretford/GBR
09.08.2019Stordleikane 2019Stord IdrettsparkLeirvik
09.08.2019JSMSlottsskogsvallenGøteborg/SWE
09.08.2019Finsk mesterskap U16Lahti StadiumLahti/FIN
09.08.2019European Athletics Team Championships 2019 First LeagueSandnes StadionSandnes
08.08.2019SprintstevneRjukan StadionRjukan
08.08.2019TreningsstevneSømna StadionVik
08.08.2019SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
08.08.2019Rehearsal ETCHSandnes StadionSandnes
08.08.2019Treningsstevne kastLyngdal StadionLyngdal
07.08.2019KaststemneVoss IdrettsplassVoss
07.08.2019Seriestevne - hoppGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
07.08.2019Treningsstevne m/KM Agder i stavKristiansand StadionKristiansand
07.08.2019HIL-Treff/Prøvestevne Nordic MatchKristiansand StadionKristiansand
06.08.2019Hoppstevne 2Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
06.08.2019TreningsstevneÅkrestrømmen StadionRendalen
06.08.2019TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
05.08.2019Treningsstevne 2Stavanger StadionStavanger
05.08.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
03.08.2019Vest-Telemark karusellenEventyrøy friidrettsarena SeljordSeljord
03.08.2019Sky Is The LimitÅbyvallenMölndal/SWE
03.08.2019GoliatspelenSannerudsvallenKil/SWE
02.08.2019NM Hamar 2019Hamar IdrettsparkHamar
01.08.2019TreningsstevneSømna StadionVik
01.08.2019Elokuun KisatKaavi SportsplanKaavi/FIN
01.08.2019Youth Games in AthleticsSkovdalen StadionAalborg/DEN
01.08.2019WPA Junior Championships U17Sport Arena NottwilNottwil/SUI
31.07.2019TreningsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
31.07.2019Ogndal hopp og kastGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
31.07.2019SeriestevneHusnes StadionHusnes
31.07.2019Kaststevne 2Sandnes StadionSandnes
30.07.2019Skansemyren kastkarusell 7Skansemyren IdrettsplassBergen
29.07.2019SeriestevneKleppen FriidrettsanleggNamsos
29.07.2019Charnwood AC Open SeriesPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
28.07.2019Otra Hopp og Kast 3Hornnes StadionHornnes
28.07.2019Spikkestad OpenROS-banenRøyken
28.07.2019KaststevneBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
28.07.2019Kaststevne-6Fana StadionFana
28.07.2019HAIS-spelenGöingevallenHässleholm/SWE
28.07.2019Sundsvall WindsprintBaldershovs IdrottsplatsSundsvall/SWE
27.07.2019Otra Hopp og Kast 2Hornnes StadionHornnes
27.07.2019TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
27.07.2019Antwerps AtletiekgalaOlse Merksem Atletiek ArenaMerksem/BEL
27.07.2019Championnats de France EliteStade Henri-LuxSaint Etienne/FRA
27.07.2019Stjärnspelen 2019Vikvallens IdrottsplatsArvika/SWE
26.07.201910th European Athletics Championships of the DeafLohrheidestadionBochum/GER
26.07.2019DMEsbjerg AtletikstadionEsbjerg/DEN
25.07.2019SommardagstevnetSømna StadionVik
25.07.2019KastkarusellHeggedal KastarenaHeggedal
25.07.2019Otra Hopp og Kast 1Hornnes StadionHornnes
25.07.2019SommerstevneHaugesund FriidrettsstadionHaugesund
25.07.2019SeriestevnePioner StadionLenvik
24.07.2019SeriestemneHyen StadionGloppen
24.07.2019Motonet Grand PrixJoensuun KeskuskenttäJoensuu/FIN
24.07.2019Bayer-Classics 2019Manforter StadionLeverkusen/GER
23.07.2019SeriestevneØya Stadion HommelvikHommelvik
23.07.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
23.07.2019Treningsstevne kastLyngdal StadionLyngdal
22.07.2019KvalifiseringsstevneSandnes StadionSandnes
22.07.2019Karusellstevne 3Osterøy StadionOsterøy
21.07.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
21.07.2019Saudastevne 6Sauda StadionSauda
21.07.2019European Youth Olympic FestivalTofiq Bahramov StadiumBaku/AZE
20.07.2019TreningsstevneRjukan StadionRjukan
20.07.201915^ Edizione Meeting su Pista BrugneraPista Atletica BrugneraBrugnera/ITA
20.07.2019KBC NachtAtletiekstadion De VeenHeusden-Zolder/BEL
20.07.2019BMC Grand PrixSutcliffe Park Athletics TrackEltham/GBR
20.07.2019IAAF Diamond League - Müller Anniversary GamesLondon Olympic StadiumLondon/GBR
19.07.201923. Bühler HochsprungmeetingLudwig Jahn StadionBühl/GER
19.07.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
19.07.2019FredagsstævneOdense Atletik StadionOdense/DEN
18.07.2019SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
18.07.2019SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
18.07.2019European Athletics Under 20 Championships 2019RyavallenBorås/SWE
17.07.2019Oslo Sommerstevne 2019Bislett StadionOslo/Bi
17.07.2019Løpestevne 2Valhall StadionTromsø
17.07.2019Kastekarusell 5-2019Valhall StadionTromsø
17.07.2019Oslo Youth Meet 2019Bislett StadionOslo/Bi
17.07.2019SommerstevneKristiansand StadionKristiansand
17.07.2019Savo GamesValio AreenaLapinlahti/FIN
17.07.2019Meeting Internationale D'athlétisme de la Province de LiègeStadium de Naimette-XhovémontNaimette-Xhovémont/BEL
17.07.201925. Internationales Stabhochsprung-MeetingStadion an der LudwigstrasseJockgrim/GER
17.07.2019Rosenheim League Division EastTooting Bec Athletics TrackLondon/GBR
16.07.2019Skansemyren kastkarusell 6Skansemyren IdrettsplassBergen
16.07.2019Pre Nats Tune-upVarsity StadiumToronto/CAN
15.07.2019Folksam Grand PrixPåskbergsvallenVarberg/SWE
15.07.2019Kaststevne-5Fana StadionFana
14.07.2019North of England League Division 2EC Costello StadiumKingston upon Hull/GBR
13.07.2019TreningsstevneRjukan StadionRjukan
13.07.2019Kladno hází a Kladenské memoriályMěstský stadionKladno/CZE
13.07.201922th GuldendensporenmeetingSportcentrum WembleyKortrijk/BEL
12.07.2019LA Portal B&S Kurpfalz Gala 2019Sepp Herberger StadionWeinheim/GER
12.07.2019IAAF Diamond League - HerculisStade Louis IIMonaco/MON
12.07.20192e Medaillewedstrijd Steenwijkde OerthebaanSteenwijk/NED
11.07.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
11.07.2019European Athletics Under 23 Championships 2019Gunder Hägg StadionGävle/SWE
10.07.2019OFIKs Løpsstevne 2019Bislett StadionOslo/Bi
10.07.2019Treningsstevne 1Stavanger StadionStavanger
10.07.2019Seriestevne - løpGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
10.07.2019BMC Gold Standard RacesWoodside StadiumWatford/GBR
10.07.2019TreningsstevneFurumo IdrettsparkGeithus
09.07.2019SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
09.07.2019Seriestevne - hopp og kastGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
09.07.2019Sommerstevnet 2019Lyngdal StadionLyngdal
09.07.2019Skansemyren kastkarusell 5Skansemyren IdrettsplassBergen
09.07.20199th István Gyulai MemorialSzékesfehérvári Regionális Atlétikai KözpontbanSzékesfehérvár/HUN
09.07.2019Spitzen Leichtathletik LuzernStadion AllmendLuzern/SUI
08.07.2019TreningsstevneMelløs StadionMoss
07.07.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
07.07.2019Vindsprint 2019Sola StadionSola
07.07.2019FriidrettskarusellHegra StadionStjørdal
07.07.2019Meeting de la GruyèreStade de BouleyresBulle/SUI
07.07.201925. Internationalen Hochsprung-MeetingSportanlage an der LöhViersen/GER
07.07.2019SunnespelenFryxellska IPSunne/SWE
07.07.2019Laufnacht und Sparkassen GalaRegensburger Uni-StadionRegensburg/GER
07.07.2019Åpent Stjørdalsmesterskap i Kuletikamp, med VektkastTønsåsen IdrettssenterStjørdal
06.07.2019Otra diskosstevneHornnes StadionHornnes
06.07.2019KaststevneLøten SentralidrettsplassLøten
06.07.2019Triveneto Meeting InternazionaleStadio Giuseppe GrezarTrieste/ITA
06.07.2019European 10000 Cup (Night of the 10000)Parliament Hill Fields Athletics TrackLondon/GBR
06.07.2019Klaverblad Arena GamesAtletiekcomplex van de Gooise Atletiek ClubHilversum/NED
06.07.2019European Combined Events Team Championships Second LeagueCentro Desportivo de MadeiraRibeira Brava/POR
06.07.201912. Tegernseer Tal SpringermeetingKuranlage Rottach-EgernRottach-Egern/GER
06.07.2019Campeonato de EspanÞa Sub20Pistes Municipals d'AtletismeGranollers/ESP
06.07.2019CTº PROVINCIAL INDIVIDUAL MASTER A.L. + Control ABS.Estadi Municipal D'Atletisme Manolo JaénElche/ESP
06.07.2019UK Women's League Division 1Ridlins Wood Athletics TrackStevenage/GBR
05.07.2019Boysen Memorial 2019Bislett StadionOslo/Bi
05.07.2019IAAF Diamond League - AthletissimaStade de la PontaiseLausanne/SUI
05.07.2019ÖresundsspelenHedens IdrottsplatsHelsingborg/SWE
05.07.2019Banestevnede OerthebaanSteenwijk/NED
04.07.2019TreningsstevneHalden StadionHalden
04.07.2019Kretsstevne 3Sømna StadionVik
04.07.2019Seriestevne 3Notodden StadionNotodden
04.07.2019SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
04.07.2019KlubbkonkurranseKaavi SportsplanKaavi/FIN
04.07.2019Tresteg Berger StadionBerger StadionNesodden
03.07.2019StavstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
03.07.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
03.07.2019Otra diskosstevneHornnes StadionHornnes
03.07.2019SeriestemneHosanger MontesorriskuleMjøsdalen
03.07.2019Lee Valley Sprint 100m / 200m Open SeriesLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
03.07.2019Folksam Grand Prix - Karlstad GPTingvalla IdrottsplatsKarlstad/SWE
02.07.2019Seriestevne 3Stangnes IdrettsparkHarstad
02.07.2019Abend-MeetingStadion KleinholzOlten/SUI
02.07.2019Lemmingiaden 40 årMassas ÄngKarlstad/SWE
02.07.2019Hinderkväll i KrokomKrokoms SportcenterKrokom/SWE
02.07.2019TreningsstevneLyngdal StadionLyngdal
02.07.2019Summer Universiade 2019San Paolo StadiumNapoli/ITA
01.07.2019Charnwood AC Open SeriesPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
30.06.201940e Résisprint InternationalStade de la CharrièreLa Chaux-de-Fonds/SUI
30.06.2019Somero Pole Vaulting CarnavalsSomero IdrottsplanSomero/FIN
30.06.2019IAAF Diamond League - Prefontaine ClassicCobb Track and Angell FieldPalo Alto/CA/USA
29.06.2019Seriestevne - løpGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
29.06.2019Suldalsleikane 2019Suldal SentralidrettsanleggSuldal
29.06.2019Watford Grand PrixWoodside StadiumWatford/GBR
29.06.2019Somero Pole Vaulting CarnavalsSomero IdrottsplanSomero/FIN
29.06.2019Bauhaus JuniorengalaMichael-Hoffmann-StadionMannheim/GER
29.06.2019BottnarydskastetBottnaryds IdrottsplatsBottnaryd/SWE
29.06.2019Bulgarsk mesterskap mangekampVasil Levski National StadiumSofia/BUL
29.06.2019Campeonato XVII Control FACVEstadi Municipal D'Atletisme Manolo JaénElche/ESP
29.06.2019Bonus-Track MeetingSportanlage Schweizer ParaplegikerNottwil/SUI
29.06.2019Belgisk juniormesterskapAtletiekpiste LebbekeLebbeke/BEL
29.06.2019KvalifiseringsstevneÅlgård StadionÅlgård
28.06.2019Världsungdomsspelen 2019Nya Ullevi StadionGøteborg/SWE
28.06.2019Världsungdomsspelen 2019SlottsskogsvallenGøteborg/SWE
28.06.2019XXII Meeting Internazionale Città di NembroPista Atletica Jerry BertocchiNembro/ITA
28.06.2019London Finsbury Park Open 5000mFinsbury ParkLondon/GBR
28.06.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
28.06.2019American JavFestEast Stroudsburg South HS’s trackEast Stroudsburg/PA/USA
28.06.2019World Paraathletics Grand PrixRades Athletics StadiumTunis/TUN
27.06.2019KM slegge og vektkast veteraner Oslo FIK/Akershus FIKHeggedal KastarenaHeggedal
27.06.20193-Kamp/NA-karusellSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
27.06.2019Hovdingrullett 2Leikvang StadionLeikvang
27.06.2019SpydkarnevallCentralidrottsplan PihtipudasPihtipudas/FIN
27.06.2019Ja HyppykarnevaalitPaunun Athletic FieldJämsä/FIN
27.06.2019European Company Sport Games 2019SalzburgSalzburg/AUT
26.06.2019Løpsstevne 1Valhall StadionTromsø
26.06.2019Kastkarusell 7Stavanger StadionStavanger
26.06.2019KastkarusellFurumo IdrettsparkGeithus
26.06.2019SprintstevneLevermyr StadionGrimstad
26.06.2019Mohagen Bil cup 3Brandbu StadionBrandbu
26.06.2019Kastekarusell 3-2019Valhall StadionTromsø
26.06.2019HTB - Karusellstevne 2Osterøy StadionOsterøy
26.06.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
26.06.2019Bestseller Goleniów Athletics ParkStadion MiejskiGoleniów/POL
26.06.2019Spydkarnevall ungdomCentralidrottsplan PihtipudasPihtipudas/FIN
26.06.2019Hercules Wimbledon 3000m Night OpenWimbledon Athletics TrackLondon/GBR
26.06.2019GangstevneKristiansand StadionKristiansand
25.06.2019Skansen Athletics 3Skansemyren IdrettsplassBergen
25.06.2019Kolls sommerstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
25.06.20197th “Protergia” Athens Street Pole VaultZáppioAthen/GRE
25.06.2019Långlöparnas KvällEnskede IdrottsplatsEnskede/SWE
25.06.2019Treningsstevne StavFurumo IdrettsparkGeithus
23.06.2019Janusz Sidlo Sopot Grand PrixStadion LesnySopot/POL
23.06.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
23.06.2019TrekungamötetKongevi IPKungälv/SWE
23.06.2019Saarijärven JuhannuskisatSaarijärven IdrettsplassSaarijärvi/FIN
23.06.2019England Athletics U20 / U23 ChampionshipsBedford StadiumBedford/GBR
22.06.2019Festspill-lekene 2019Stangnes IdrettsparkHarstad
22.06.2019Meeting Pro Athlé Tour Stanislas de NancyLe Stade Raymond PetitTomblaine/FRA
22.06.2019USATF New England Junior Olympic Track & Field ChampionshipFitchburg State UniversityFitchburg/MA/USA
21.06.2019Otra invitationalHornnes StadionHornnes
21.06.2019NM Veteraner 2019Furumo IdrettsparkGeithus
21.06.2019KM RogalandSandnes StadionSandnes
20.06.2019VeidekkelekeneStampeslettaLillehammer
20.06.2019Skjalgstevne JærcupStavanger StadionStavanger
20.06.2019TreningsstevneHalden StadionHalden
20.06.2019SeriestevneKnarvik StadionKnarvik
20.06.2019XV Meeting Iberoamericano de AtletismoEstadio Iberoamericano de Atletismo «Emilio Martín»Huelva/ESP
19.06.2019KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
19.06.2019TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
19.06.2019KretsstevneSki IdrettsparkSki
19.06.2019SeriestemneHosanger MontesorriskuleMjøsdalen
19.06.2019Lee Valley Sprint Double 100m Lee Valley Athletics CentreLondon/GBR
19.06.2019West Country MilesExeter ArenaExeter/GBR
19.06.2019I Trofeo Nacional AtletismoLa pista de atletismo del Polideportivo Municipal de GandiaGandía/ESP
18.06.2019Kastkarusell 6Stavanger StadionStavanger
18.06.2019Skansemyren kastkarusell 4Skansemyren IdrettsplassBergen
18.06.2019TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
18.06.2019TreningsstevneStavanger StadionStavanger
18.06.2019SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
18.06.2019HinderfestivalenJessheim FriidrettsstadionJessheim
18.06.2019TreningsstevneLyngdal StadionLyngdal
18.06.2019FriidrettskarusellstevneØverlands MindeStjørdal
18.06.2019Rekruttstevnet 2019Dalgård IdrettsanleggTrondheim
18.06.2019Copenhagen Athletics GamesØsterbro StadionKøbenhavn/DEN
18.06.2019Folksam Grand Prix - Sollentuna GPSollentunavallenSollentuna/SWE
17.06.2019SeriestevneSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
17.06.2019SeriestemneStord IdrettsparkLeirvik
16.06.2019NamdalslekeneKleppen FriidrettsanleggNamsos
16.06.2019Baltic Team championships/ President's cupOgres novada sporta centra stadionāOgre/LAT
16.06.2019Janusz Kusociński MemorialStadion ŚląskiChorzów/POL
16.06.2019IAAF Diamond League - Meeting International Mohammed VI d'athlétismePrince Moulay Abdellah StadiumRabat/MAR
16.06.2019PROV. ABSOLUTO ALICANTE A.L. 1ª Jornada + Control Delegacion AlicantePista de Atletismo EldaElda/ESP
15.06.2019Spikkestad OpenROS-banenRøyken
15.06.2019Åpningsstevne HelgelandHattfjelldalHattfjelldal
15.06.2019Hardanger FriidrettsfestivalStrandebarm IdrettsparkStrandebarm
15.06.2019Memorial Georges CaillatStade du Bout-du-MondeGenève/SUI
15.06.2019BMC Grand PrixPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
15.06.2019RosenbomspelenVästra Marks IdrottsplatsKarlskrona/SWE
15.06.2019LaxaspelenSannarps IdrottsplatsHalmstad/SWE
15.06.2019Campeonato Autonómico Individual Sub18 A.L. + XIV Control FACVEstadio de Atletismo del TuriaValencia/ESP
15.06.2019Southern Athletics League Division 1Bannister Sports CentreHarrow/GBR
14.06.2019Oslo Sportslager TyrvinglekeneNadderud StadionNadderud
14.06.2019Narvik Lekene 2019Narvik StadionNarvik
14.06.2019New Balance National OutdoorAggie StadiumGreensboro/NC/USA
13.06.2019IAAF Diamond League - Bislett GamesBislett StadionOslo/Bi
13.06.2019TreningsstevneGullbringbanen
13.06.2019KretsstevneIdrettsparken, EgersundEgersund
13.06.2019Kretsstevne 2Sømna StadionVik
13.06.2019SnåsaleikanViosen StadionSnåsa
13.06.2019XXVIII. PRAŽSKÁ TYČKA 2019Jan Palach SquarePraha/CZE
12.06.2019KM veteraner Del 2 Oslo og AkershusSki IdrettsparkSki
12.06.2019KastkarusellFurumo IdrettsparkGeithus
12.06.2019SeriestemneHyen StadionGloppen
12.06.2019Kastekarusell 2-2019Valhall StadionTromsø
12.06.2019TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
12.06.20191. Irena Szewińska MemorialZdzislaw Krzyszkowiak StadiumBydgoszcz/POL
12.06.2019BMC Gold Standard RacesWoodside StadiumWatford/GBR
11.06.2019GloppemeisterskapByrkjelo StadionByrkjelo
11.06.2019TreningsstevneStavanger StadionStavanger
11.06.2019Skansen Athletics 2Skansemyren IdrettsplassBergen
11.06.2019KM Agder og lagmesterskap AgderKristiansand StadionKristiansand
11.06.2019TreningsstevneHalden StadionHalden
11.06.2019Paavo Nurmi GamesPaavo Nurmi StadiumTurku/FIN
11.06.2019Control Extraordinario Saltos Horizontales D.M.A.Pista de Atletismo TorremolinosTorremolinos/ESP
11.06.2019KretsstevneÅs StadionÅs
11.06.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
10.06.2019Eiker-Kvikk LekeneRøren IdrettsparkHokksund
10.06.2019Hoppstevne 1Leikvang StadionLeikvang
10.06.2019Charnwood AC Open SeriesPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
09.06.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
09.06.2019Vikjastafett og stemnaVik StadionVik
09.06.2019Internationales PfingstsportfestBungertstadion RehlingenRehlingen/GER
09.06.2019V Meeting - Paco Sanchez VargasEstadio de la JuventudGranada/ESP
09.06.2019FBK GamesFanny Blankers-Koen StadiumHengelo/NED
09.06.2019UK Women's League Division 1Allianz Park, HendonLondon/GBR
08.06.2019Elite 800mSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
08.06.2019GjensidigelekeneFagernes IdrettsparkFagernes
08.06.2019Nordic junior championships in combined eventsUppsala FriidrottsarenaUppsala/SWE
08.06.2019Steinkjerlekene 2019Guldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
08.06.2019Tromsølekene 2019Valhall StadionTromsø
08.06.2019Sparebank 1 Lekene 2019Melløs StadionMoss
08.06.2019AKS-Leikane 2019Knarvik StadionKnarvik
08.06.2019Friidrett Aure 2019Aure StadionAure
08.06.2019Open Lithuanian Federation's Cup/ Sports Clubs' CupMultipurpose Sports CentreUtena/LTU
08.06.201917. Int. Sparkassen HammerwurfmeetingKampmann Arena BrunnenwieseFränkisch-Crumbach/GER
08.06.2019IX International Meeting Combined EventsEstadio Antonio Dominguez de AronaArona/ESP
08.06.2019Copenhagen GamesHvidovre StadionHvidovre/DEN
08.06.2019Surrey County Schools ChampionshipsKingsmeadow Athletics StadiumKingston upon Thames/GBR
08.06.2019Cto. Andalucía Clubes Sub14Ciudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
08.06.2019HøgdegallaVik SentrumVik
07.06.2019Askerlekene 2019Føyka StadionAsker
07.06.2019SAYO – Sollentuna Athletic Youth OpenSollentunavallenSollentuna/SWE
07.06.2019SAYO – Sollentuna Athletic Youth OpenSportfältet EdsbergSollentuna/SWE
06.06.2019Grefsen Eiendom EliteJessheim FriidrettsstadionJessheim
06.06.2019Kretsstevne 1Narvik StadionNarvik
06.06.2019TreningstevneFørde StadionFørde
06.06.2019Saudastevne 5Sauda StadionSauda
06.06.2019DistriktstevneFurumo IdrettsparkGeithus
06.06.2019Otra kretskarusellHornnes StadionHornnes
06.06.2019TA-sprinten/MoanstevneMoan FriidrettsanleggLevanger
06.06.2019TreningsstevneStraumsnes StadionTingvoll
06.06.2019TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
06.06.2019Skara RacetSparbanken ArenaSkara/SWE
06.06.2019IAAF Diamond League - Golden Gala Pietro MenneaOlympic Stadium in RomeRoma/ITA
05.06.2019SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
05.06.2019Premiestevne 1Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
05.06.2019SeriestemneVoss IdrettsplassVoss
05.06.2019Vestfoldkarusellen 2019 stevne 2Bugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
05.06.2019Telemarkskarusell 3 - 2019Notodden StadionNotodden
05.06.2019SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
05.06.2019KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
05.06.2019TreningstevneSeiersten StadionDrøbak
05.06.2019KaststevneBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
05.06.2019Karusellstevne 2Ravnanger IdrettsparkRavnanger
05.06.2019Nussen OpenNygårdsmyrenBergen/La
05.06.2019FriidrettskarusellHegra StadionStjørdal
05.06.2019SeriestevneHusnes StadionHusnes
05.06.2019Friidrettsturnè Øvre ÅrdalJotun StadionØvre Årdal
05.06.2019KretsstevneÅrnes StadionÅrnes
05.06.2019TreningsstevneMarienlyst StadionDrammen
05.06.2019RekruttstevneOs IdrettsparkOs
05.06.2019HIL-treffKristiansand StadionKristiansand
05.06.2019Seriestevne 3Sortland IdrettsparkSortland
05.06.2019Lee Valley Sprint 100m / 200m Open SeriesLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
05.06.2019Motonet GPLahti StadiumLahti/FIN
05.06.2019NCAA Division I ChampionshipsMike A. Myers Track & Soccer StadiumAustin/TX/USA
05.06.2019Midland Veterans' League Division NorthBirmingham Alexander StadiumBirmingham/GBR
04.06.2019Clean Air GamesLambertseter StadionLambertseter
04.06.2019Rekrutteringscup 4Ørsta StadionØrsta
04.06.2019Gkrør-stevnetStampeslettaLillehammer
04.06.2019TreningsstevneLyngdal StadionLyngdal
04.06.2019Salming 3Sentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
04.06.2019COOP JærcupSola StadionSola
04.06.2019Seriestevne 2Stangnes IdrettsparkHarstad
04.06.2019KretskarusellVågsbygd IdrettsplassVågsbygd
04.06.2019Haugesund Sparebank Cup 2Torvastad IdrettssenterKarmøy
03.06.2019StatkraftstevneSelbu FriidrettsstadionSelbu
03.06.2019KretsstevneÅs StadionÅs
03.06.2019SeriestevneAksla StadionÅlesund
02.06.2019RyfylkemesterskapetTau StadionJørpeland
02.06.2019Grand Prix GliwicStadionu lekkoatletycznegoGliwice/POL
02.06.2019Touch the CloudsSportplatz des Kurt-Huber-GymnasiumsGräfelfing/GER
02.06.2019South of England AA U20 / Senior ChampionshipsBedford StadiumBedford/GBR
02.06.2019YmerspelenRyahallenBorås/SWE
01.06.2019Quartleker 2019Kristiansand StadionKristiansand
01.06.2019BDO-lekene 2019Øverlands MindeStjørdal
01.06.2019Memorial Leon BuylePutbos StadiumOordegem/BEL
01.06.2019Stefan Holm-spelenSannerudsvallenKil/SWE
01.06.2019Hallesche WerfertageSportzentrum BrandbergeHalle/GER
01.06.2019Schweizer VereinsmeisterschaftenStade Pierre de CoubertinLausanne/SUI
01.06.2019Campeonato de España Sub14 IndividualNuevo Estadio Los PajaritosSoria/ESP
01.06.2019Internationales Junioren-Mehrkampf-MeetingFleinsbachstadionFilderstadt/GER
31.05.2019Tjalvelekene 2019Bislett StadionOslo/Bi
31.05.2019Framolekene 2019Fana StadionFana
31.05.2019ÅpningsstevnePioner StadionLenvik
30.05.2019KretsstevneSømna StadionVik
30.05.2019Midsundleikane 2019Midsund StadionMidsund
30.05.2019IAAF Diamond League - Bauhaus GalanStockholms StadionStockholm/SWE
30.05.2019Harry Schulting GamesStadhoudersparkVught/NED
29.05.2019KretsstevneSki IdrettsparkSki
29.05.2019TreningsstevneDalen KastbaneMolde
29.05.2019Mohagen Bil cup 2Brandbu StadionBrandbu
29.05.2019Kretsstevne 1 - løpFøyka StadionAsker
29.05.2019SeriestemneStrandebarm IdrettsparkStrandebarm
29.05.2019Seriestevnet 2Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
29.05.2019Åpent KM veteraner VestfoldLovisenlund IdrettsplassLarvik
29.05.2019Kastekarusell 1Valhall StadionTromsø
29.05.2019TA-sprintenØverlands MindeStjørdal
29.05.2019TA-sprintKolvereid SentralidrettsanleggKolvereid
29.05.2019Friidrettsturnè SogndalKvåle StadionSogndal
29.05.2019Seriestevne 2Sortland IdrettsparkSortland
29.05.2019Watford Open Graded MeetingWoodside StadiumWatford/GBR
29.05.2019Loughborough Students MatchPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
29.05.2019Edward Listos MemorialStadion OlimpijskiWroclaw/POL
28.05.2019Hoppstevne 1Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
28.05.2019SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
28.05.2019KM/Agdermesterskap senior og veteranLyngdal StadionLyngdal
28.05.2019TA-sprintViosen StadionSnåsa
28.05.2019Kaststevne-4Fana StadionFana
27.05.2019RekrutteringsstevneMåndalen StadionMåndalen
27.05.2019KM 10-14Levermyr StadionGrimstad
27.05.2019ISST Track & Field ChampionshipsAtletiekArena Gaston RoelantsKessel-Louvain/BEL
26.05.2019Dimnaleikane 2019Høddvoll StadionUlsteinvik
26.05.2019Saudastevne 4Sauda StadionSauda
26.05.2019KjølneslekeneKjølnes StadionPorsgrunn
26.05.2019East Sweden GamesCampusvallenLinköping/SWE
25.05.2019RomerikslekeneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
25.05.2019Skansemyren kastkarusell 3Skansemyren IdrettsplassBergen
25.05.2019KretsmesterskapLersbryggen IdrettsanleggSande
25.05.2019SBM AkslaleikaneAksla StadionÅlesund
25.05.2019SparebankleikaneByrkjelo StadionByrkjelo
25.05.2019HSB-cupSømna StadionVik
25.05.2019SeriestevneSeiersten StadionDrøbak
25.05.2019Kristinalekene 2019Greveskogen IdrettsparkGreveskogen
25.05.2019NM StafetterStampeslettaLillehammer
25.05.2019Herkuleslekene 2019Herkules StadionSkien
25.05.2019GT-lekene 2019Gjøvik StadionGjøvik
25.05.2019Honndalsleikane 2019Hornindal IdrettsparkHornindal
25.05.2019BMC Grand PrixManchester Regional ArenaManchester/GBR
25.05.2019IFAM OutdoorPutbos StadiumOordegem/BEL
25.05.2019Chrono Classics WeinheimSepp Herberger StadionWeinheim/GER
25.05.2019Hypomeeting #45MöslestadionGötzis/AUT
25.05.2019Heitjate SV I etappRandvere Kooli StaadionRandvere/EST
25.05.2019Ctº Prov. Ind. Junior A.L.1ªJorn.+IV Control Abs.+Ctº Prov. Pertiga Juv/ProPista de Atletismo de OnilOnil/ESP
25.05.2019VI Control Aire Libre MálagaCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
24.05.2019Ski-Stav GP2Ski IdrettsparkSki
24.05.2019ParAthletics 2019 WPA Grand PrixSport Arena NottwilNottwil/SUI
23.05.2019Bækkelagets Sprintstevne 2019Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
23.05.2019SI stevneSandnes StadionSandnes
23.05.2019Hovdingleikane 2019Leikvang StadionLeikvang
23.05.2019KretsstevneTau StadionJørpeland
23.05.2019NCAA Division III 2019 Outdoor Track & Field ChampionshipsSPIRE Institute Outdoor StadiumGeneva/OH/USA
23.05.2019NCAA DivisionII Outdoor T&F ChampionshipsJavelina StadiumKingsville/TX/USA
23.05.2019NCAA East Preliminary RoundHodges StadiumJacksonville/FL/USA
23.05.2019NCAA West Preliminary RoundHornet StadiumSacramento/CA/USA
22.05.2019Treningsstevne 2Valhall StadionTromsø
22.05.2019KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
22.05.2019TMG 2019Fana StadionFana
22.05.2019Kastkarusell 5 - kastfemkampStavanger StadionStavanger
22.05.2019SeriestemneHyen StadionGloppen
22.05.2019KretsstevneÅrnes StadionÅrnes
22.05.2019TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
22.05.2019Lee Valley Sprint Double 100m OpenLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
21.05.2019Kruskastevnet 2019Øya Stadion HommelvikHommelvik
21.05.2019Strandtorget-stevnetStampeslettaLillehammer
21.05.2019Seriestevne 1Stangnes IdrettsparkHarstad
21.05.2019KM/kretskarusell 2019Søgne StadionSøgne
21.05.2019Salmingkarusell IIKalnes FriidrettstadionSarpsborg
20.05.2019SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
20.05.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
20.05.2019TreningsstevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
20.05.2019Ski-Stav GP1Ski IdrettsparkSki
20.05.2019Søfteland TIL 100-års jubileumsstemneFriplassen, SøftelandSøfteland
20.05.2019SeriestemneVoss IdrettsplassVoss
20.05.20193000m VårkarusellSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
20.05.2019COOP-JærcupLye StadionLye
20.05.2019Karusellstevne 1Osterøy StadionOsterøy
20.05.2019Selbu SparebankstevneSelbu FriidrettsstadionSelbu
20.05.2019Charnwood AC Open SeriesPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
19.05.2019SpareBank1-leikaneØrsta StadionØrsta
19.05.2019ÅpningstemneSkei StadionJølster
19.05.2019Championnat de France des clubs Elite 1Stadium Lille MetropoleVilleneuve-d'Ascq/FRA
19.05.2019Southern Athletics League Division 1Bannister Sports CentreHarrow/GBR
19.05.2019PlatenspelenIdrottsparken, MotalaMotala/SWE
18.05.2019Skansemyren kastkarusell 2Skansemyren IdrettsplassBergen
18.05.2019Løtenstevnet VårLøten SentralidrettsplassLøten
18.05.2019Mailekene 2019Haugesund FriidrettsstadionHaugesund
18.05.2019Lyngdalslekene 2019Lyngdal StadionLyngdal
18.05.2019UM og NM mangekamp 2019Furumo IdrettsparkGeithus
18.05.2019NEPSTA Div. III T&F ChampionshipGaudet FieldMiddletown/RI/USA
18.05.2019BoregalanBjörnevi IdrottsplatsTorsby/SWE
18.05.2019Campeonato Autonómico Absoluto de Clubes A.L. ALa pista de atletismo del Polideportivo Municipal de GandiaGandía/ESP
18.05.2019V Control Aire Libre D.M.A.Ciudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
17.05.2019KM langdistanseDalgård IdrettsanleggTrondheim
17.05.2019PIAA District III ChampionshipsSeth Grove StadiumShippensburg/PA/USA
16.05.2019Kastkarusell 1Heggedal KastarenaHeggedal
16.05.2019KaststeveneKristiansand StadionKristiansand
16.05.2019SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
16.05.2019OSIF BanestevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
16.05.2019Pluggen 600mBerger StadionNesodden
16.05.2019NCC Gregory Final QualifierBenedetti-Wehrli StadiumNaperville/IL/USA
15.05.2019LøpsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
15.05.2019KretsstevneSki IdrettsparkSki
15.05.2019Arne Risa Classic 3000mFana StadionFana
15.05.2019Mohagen Bil cup 1Brandbu StadionBrandbu
15.05.2019Seriestevnet 1Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
15.05.2019Vestfoldkarusellen og åpningsstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
15.05.2019Treningsstevne kast 1Sandnes StadionSandnes
15.05.2019Telemarkskarusellen 2 2019Rjukan StadionRjukan
15.05.2019Welsh Athletics RunWithTheWind Sprints Open MeetingCardiff International Sports StadiumCardiff/GBR
14.05.2019Skansen Athletics 1Skansemyren IdrettsplassBergen
14.05.2019HFIK-karusell 1Heggedal KastarenaHeggedal
14.05.2019Friidrettsturnè FørdeFørde StadionFørde
14.05.2019Trafford AC Grand Prix OpenLongford Park StadiumStretford/GBR
13.05.2019OsterøytrearenOsterøy StadionOsterøy
13.05.2019MandagsstævneSkive StadionSkive/DEN
12.05.2019Gast-stevnet 2019Brandbu StadionBrandbu
12.05.2019Ucup Del 2Linflåa IdrettsplassGausdal
12.05.2019SparebanklekeneAskim StadionAskim
12.05.2019Åpningssteevne 2019Marienlyst StadionDrammen
11.05.2019Spikkestad OpenROS-banenRøyken
11.05.2019Grimstadlekene 2019Levermyr StadionGrimstad
11.05.2019EIL ChampionshipsMarianapolis Prep’s Athletics TrackThompson/CT/USA
11.05.2019Kvilles VårtävlingSlottsskogsvallenGøteborg/SWE
11.05.2019Pac-12 ChampionshipsRoy P. Drachman StadiumTucson/AZ/USA
11.05.2019LøbestævneViby StadionViby/DEN
11.05.2019IV Control Aire Libre Málaga-Provincial MenoresCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
10.05.2019Lambertsetersprinten 2019Lambertseter StadionLambertseter
10.05.2019Seriestevne 2Notodden StadionNotodden
10.05.2019Karabinlekene 2019Fana StadionFana
10.05.2019TreningsstevneRjukan StadionRjukan
10.05.2019Hamar IL SpydgallaHamar IdrettsparkHamar
10.05.2019KM Kast VeteranerBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
10.05.2019NCC Dr. Keeler Track & Field MeetBenedetti-Wehrli StadiumNaperville/IL/USA
10.05.2019Mount Olive First Chance and MultiRay McDonald Sr. Sports ComplexMount Olive/NC/USA
10.05.2019NSIC Outdoor Track & Field ChampionshipsMalosky StadiumDuluth/MN/USA
10.05.2019New England Outdoor Championship (NEICAAA)Jess Dow FieldNew Haven/CT/USA
10.05.2019Sun Belt ChampionshipsArkansas State Track and Field ComplexJonesboro/AR/USA
10.05.2019Big Ten Track and Field ChampionshipsFrancis X. Cretzmeyer TrackIowa City/IA/USA
10.05.2019Big Sky Outdoor Track & Field ChampionshipDornblaser Track &Field ComplexMissoula/MT/USA
10.05.2019Big 12 Conference Outdoor ChampionshipsJohn Jacobs Track ComplexNorman/OK/USA
10.05.2019Big West T&F ChampionshipsPauley TrackSanta Barbara/CA/USA
10.05.2019American Athletics Conference ChampionshipsCessna StadiumWichita/KS/USA
09.05.2019SeriestevneSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
09.05.2019Kretsstevne 1Sømna StadionVik
09.05.2019COOP JærcupSandnes StadionSandnes
09.05.2019TreningsstevneLyngdal StadionLyngdal
09.05.2019BCIAA Firing ChampionshipGovernor Mifflin StadiumShillington/PA/USA
09.05.2019SEC Outdoor Track and Field ChampionshipsJohn McDonnell FieldFayetteville/AR/USA
08.05.2019KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
08.05.2019Rema 1000 Lekene 2019Moan IdrettsparkBørsa
08.05.2019Nasjonalt StevneKjølnes StadionPorsgrunn
08.05.2019Kastkarusell 4Stavanger StadionStavanger
08.05.2019SeriestemneVoss IdrettsplassVoss
08.05.2019SeriestemneStrandebarm IdrettsparkStrandebarm
08.05.2019SeriestemneStord IdrettsparkLeirvik
08.05.2019SeriestevneHaus IdrettsplassOsterøy
08.05.2019TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
08.05.2019Salmingkarusell 1 - 2019Melløs StadionMoss
08.05.2019Big South Outdoor Track & Field ChampionshipWinthrop Irwin Belk Track and Field ComplexRock Hill/SC/USA
08.05.2019Andover Phillips Academy/Concord/Cushing/Pingree/Landmark MatchSorota TrackAndover/MA/USA
07.05.2019Kaststevne-2Fana StadionFana
07.05.2019Haugesund Sparebank Cup1Haugesund FriidrettsstadionHaugesund
07.05.2019HolmenkolluttakFøyka StadionAsker
07.05.2019Birkebeineren Hotell-stevnetStampeslettaLillehammer
07.05.2019Friidrettsturnè StrynStryn StadionStryn
06.05.2019SeriestevneAksla StadionÅlesund
05.05.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
05.05.2019Loggane OpenByrkjelo StadionByrkjelo
05.05.2019Saudastevne 3Sauda StadionSauda
05.05.2019Laksevåg-LekeneNygårdsmyrenBergen/La
05.05.2019Kaststevne-1Fana StadionFana
05.05.2019LøbestævneFevik StadionFevik
05.05.2019Mizuno U-cup del 1Hamar IdrettsparkHamar
05.05.2019AustevollsmesterskapAustevoll IdrettsanleggAustevoll
05.05.2019Championnat de France des Clubs - 1er tour - I-F Poule BStade des MaradasPontoise/FRA
05.05.2019CACC Outdoor Track and Field ChampionshipGCU Track & Field ComplexLakewood/NJ/USA
05.05.2019BUCS ChampionshipsBedford StadiumBedford/GBR
04.05.2019Skansemyren kastkarusell 1Skansemyren IdrettsplassBergen
04.05.2019Bækkelagets Maileker 2019Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
04.05.2019New England Division III T&F ChampionshipWeston Athletic ComplexWilliamstown/MA/USA
04.05.2019Ken Shannon InvitationalHusky TracksSeattle/WA/USA
04.05.2019Ward Haylett InvitationalR.V. Christian Track ComplexManhatten/KS/USA
04.05.2019Campeonato Regional de Iniciados + Troféu Montepio OctaKids5 + Jornada de PistaPista de Atletismo LisboaLisboa/POR
04.05.2019Herning GamesHerning AtletikstadionHerning/DEN
04.05.2019EAP MaltaMatthew Micallef St. John Athletic TrackMarsa/MLT
04.05.2019MIAA Outdoor Track and Field ChampionshipsWalton StadiumWarrensburg/MO/USA
04.05.2019CTº Provincial Abs. de Clubes A.L. ALICANTEEstadi Municipal D'Atletisme Manolo JaénElche/ESP
04.05.2019III Control Aire Libre Málaga-Provincial MenoresCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
03.05.2019KaststevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
03.05.2019Nasjonal kastmønstringByrkjelo StadionByrkjelo
03.05.2019TreningsstevneMelløs StadionMoss
03.05.2019CCIW Outdoor Track & Field ChampionshipsArt Keller FieldKenosha/WI/USA
03.05.2019Howard Wood Dakota RelaysHoward Wood FieldSioux Falls/SD/USA
03.05.2019IAAF Diamond LeagueKhalifa International StadiumDoha/QAT
02.05.2019KastkarusellTrondheim StadionTrondheim
02.05.2019KaststevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
02.05.2019Tyrvings løpsstevneNadderud StadionNadderud
02.05.2019KretsstevneIdrettsparken, EgersundEgersund
02.05.2019Hovdingrulett 1Leikvang StadionLeikvang
02.05.2019Klubbmesterskap del 1. / SeriestevneTønsåsen IdrettssenterStjørdal
02.05.2019Payton Jordan InvitationalCobb Track and Angell FieldPalo Alto/CA/USA
01.05.2019Kick-off 2019StovnerbanenOslo/St
01.05.2019ÅpningsstevnetÅs StadionÅs
01.05.2019Minnesota Men's TwilightUniversity of Minnesota Track and Field StadiumMinneapolis/MN/USA
01.05.2019DM 10000 meter för GöteborgSlottsskogsvallenGøteborg/SWE
01.05.2019Liberty Twilight QualifierMatthes-Hopkins Track ComplexLynchburg/VA/USA
01.05.2019Midland Veterans' League Division NorthTelford Athletics StadiumTelford/GBR
30.04.2019Bergen Pole Vault 3Skansemyren IdrettsplassBergen
30.04.2019Kastkarusell 3Stavanger StadionStavanger
30.04.2019Seriestevne 1Notodden StadionNotodden
29.04.2019SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
29.04.2019Vårkarusell 800mKleppen FriidrettsanleggNamsos
29.04.2019Southern Counties Veterans' League South London DivisionWimbledon Athletics TrackLondon/GBR
28.04.2019Hornnes openHornnes StadionHornnes
28.04.2019Loggane OpenLoggane StadionGloppen
28.04.2019Saudastevne 2Sauda StadionSauda
28.04.2019Cornell Big Red InvitationalKane Sports ComplexIthaca/NY/USA
27.04.2019Kastfemkamp veteranerGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
27.04.2019Drake RelaysDrake Stadium - Des MoinesDes Moines/IA/USA
27.04.2019NEWMAC Outdoor T&F ChampionshipBlack Track, Springfield CollegeSpringfield/MA/USA
27.04.2019Steve Scott InvitationalAnteater StadiumIrvine/USA
27.04.2019Cal Brutus Hamilton InvitationalEdwards StadiumBerkeley/CA/USA
27.04.2019Don McGarey Invitational Track and Field InvitationalKennesaw State University Track FacilityKennesaw/GA/USA
27.04.2019Desert Heat ClassicRoy P. Drachman StadiumTucson/AZ/USA
27.04.2019Southern Miss OpenBell Track and Field StadiumHattiesburg/MS/USA
27.04.2019Multistars 2019Raika SportzoneLana/ITA
27.04.2019V Jornada Juegos GCCiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
26.04.2019Meeting Internacional de Atletismo do AlgarvePista de Atletismo de QuarteiraQuarteira/POR
26.04.2019CUC Cougar InvitationalConcordia StadiumRiver Forest/IL/USA
26.04.2019Kip Janvrin OpenBill Buxton StadiumIndianola/IA/USA
26.04.2019Memphis Tiger InvitationalBilly J. Murphy Track ComplexMemphis/TN/USA
26.04.2019Bobcat ClassicBobcat Track and Field StadiumSan Marcos/TX/USA
26.04.2019Torrin Lawrence MemorialSpec Towns TrackAthens/GA/USA
26.04.2019Tom Jones MemorialPercy Beard TrackGainesville/FL/USA
25.04.2019KastkarusellTrondheim StadionTrondheim
25.04.2019TreningsstevneFurumo IdrettsparkGeithus
25.04.2019KaststevneKnarvik StadionKnarvik
25.04.2019Bolstorff TwilightMacalester StadiumSt. Paul/MN/USA
24.04.2019SeriestevneHusnes StadionHusnes
24.04.2019SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
24.04.2019TreningsstevneMarienlyst StadionDrammen
24.04.2019Marianapolis Prep vs Concord MeetMarianapolis Prep’s Athletics TrackThompson/CT/USA
20.04.2019Mark Young InvitationalCuyler Athletic Complex and Dwyer Track, Frank FieldNew Haven/CT/USA
20.04.2019Red Raider OpenDeValois StadiumOrange City/IA/USA
20.04.2019Sean Collier InvitationalMorrison TrackCambridge/MA/USA
20.04.2019Duke InvitationalMorris Williams StadiumDurham/NC/USA
20.04.2019LSU Alumni GoldBernie Moore Track StadiumBaton Rouge/LA/USA
19.04.2019Virginia ChallengeLannigan FieldCharlottesville/VA/USA
19.04.2019Beach InvitationalJack Rose TrackLong Beach/CA/USA
19.04.2019War Eagle InvitationalHutsell-Rosen TrackAuburn/AL/USA
18.04.2019Kansas RelaysRock Chalk ParkLawrence/KS/USA
18.04.2019Mt. SAC RelaysMurdock StadiumTorrance/CA/USA
18.04.2019South Atlantic Conference Outdoor Track and Field ChampionshipIrwin Belk Track at The Moretz Sports Athletic ComplexHickory/NC/USA
17.04.2019Bryan Clay InvitationalCougar Athletic StadiumAzusa/CA/USA
16.04.2019Berks Catholic vs. Kutztown MeetBerks Catholic High School’s TrackReading/PA/USA
13.04.2019Seriestevne kastGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
13.04.2019MIT vs. Williams Dual MeetHenry G. Steinbrenner TrackCambridge/MA/USA
13.04.2019Benedictine Relays and InvitationalBenedictine University Sports ComplexLisle/IL/USA
13.04.2019Platteville InvitationalPlatteville Track & Field ComplexPlatteville/WI/USA
13.04.2019Rafer Johnson/Jackie Joyner-Kersee InvitationalDrake Stadium - WestwoodWestWood/CA/USA
13.04.2019Cole-Lancon Conference ChallengeRagin’ Cajuns Track ComplexLafayette/LA/USA
13.04.2019I Control Aire libre MálagaCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
12.04.2019Alabama Track ChallengeSamford University Track FacilityBirmingham/AL/USA
12.04.2019Triton InvitationalTriton Track & Field StadiumLa Jolla/CA/USA
12.04.2019Charlotte InvitationalIrwin Belk Track & Field CenterCharlotte/NC/USA
12.04.2019Woodman ClassicCessna StadiumWichita/KS/USA
12.04.2019Aggie InvitationalNorth Carolina A+T UniversityGreensboro/NC/USA
12.04.2019Sterling Hoffman InvitationalTulpehocken HS TrackBernville/PA/USA
12.04.2019Texas A&M InvitationalEB Cushing StadiumCollege Station/TX/USA
12.04.2019Charlotte InvitationalIrwin Belk Track & Field CenterCharlotte/NC/USA
12.04.2019DiskosstevneAlbufeiraAlbufeira/POR
12.04.2019Cerritos InvitationalCerritos College Athletics TrackNorwalk/CA/USA
11.04.2019Crimson Tide InvitationalSam Bailey Track & Field ComplexTuscaloosa/AL/USA
10.04.2019SAISA Track & Field Meet 2019American International School ChennaiChennai/IND
09.04.2019Kastkarusell 2Stavanger StadionStavanger
09.04.2019Kutztown Area High School vs Tulphehocken High SchoolKutztownKutztown/PA/USA
08.04.2019TreningsstemneØrsta StadionØrsta
07.04.2019Saudastevne 1Sauda StadionSauda
06.04.2019KaststevneKnarvik StadionKnarvik
06.04.2019Dordt InvitationalSioux Center Outdoor TrackSioux Center/IA/USA
06.04.2019Pomona-Pitzer InvitationalStrehle TrackClaremont/CA/USA
06.04.2019Jim Click ShootoutRoy P. Drachman StadiumTucson/AZ/USA
06.04.2019Bates-RPI-MIT-Tufts Quad MeetMorrison TrackCambridge/MA/USA
06.04.2019Benedictine InvitationalBenedictine University Sports ComplexLisle/IL/USA
06.04.2019Big Meet (Stanford vs California)Cobb StadiumCoral Gables/FL/USA
06.04.20199th Annual Yellow Jacket InvitationalJohn G. Hoyt '52 Track & Field ComplexSpringfield/MA/USA
06.04.2019Don Kirby Tailwind OpenUNM Track & Field ComplexAlbuquerque/NM/USA
06.04.2019EA Race Walking Permit MeetingPodebradyPodebrady/CZE
05.04.2019Spec Towns InvitationalSpec Towns TrackAthens/GA/USA
05.04.2019Johnson C. Smith University InvitationalIrwin Belk Track & Field CenterCharlotte/NC/USA
05.04.2019Arcadia InvitationalSalter StadiumArcadia/CA/USA
04.04.2019Sun Angel Track ClassicSun Angel StadiumTempe/AZ/USA
02.04.2019Kutztown Area High School vs Conrad Weiser High SchoolKutztownKutztown/PA/USA
31.03.2019Bournemouth AC OpenKings ParkBournemouth/GBR
30.03.2019ER-ANs åpningsstevneOs IdrettsparkOs
30.03.2019Titan Team ChallengeTitan Track and Field ComplexFullerton/CA/USA
30.03.2019California Collegiate OpenTriton Track & Field StadiumLa Jolla/CA/USA
30.03.2019Terrier RelaysViking Athletic ComplexSpartanburg/SC/USA
30.03.2019Knox College OpenTurner Track at Trevor FieldGalesburg/ILL/USA
29.03.2019Stanford InvitationalCobb Track and Angell FieldPalo Alto/CA/USA
29.03.2019Raleigh RelaysPaul Derr TrackRaleigh/NC/USA
29.03.2019Florida RelaysJames G. Pressly StadiumGainesville/FL/USA
29.03.2019Joey Haines InvitationalAbe Stuber Track & Field ComplexCape Girardeau/MO/USA
28.03.2019Bobcat InvitationalBobcat Track and Field StadiumSan Marcos/TX/USA
27.03.2019TreningssstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
27.03.2019Texas RelaysMike A. Myers Track & Soccer StadiumAustin/TX/USA
26.03.2019Kutztown Area High School vs Hamburg Area High SchoolKutztownKutztown/PA/USA
24.03.20198. World Masters Athletics Championships IndoorMain Stadium TorunTorun/POL
24.03.20198. World Masters Athletics Championships IndoorTorunTorun/POL
23.03.2019Roadrunner InvitationalPark West Athletics ComplexWest San Antonio/TX/USA
23.03.2019Emporia State Spring InviteZola Witten Track/Fran Welch StadiumEmporia/KS/USA
23.03.2019Penn ChallengeFranklin FieldPhiladelphia/PA/USA
23.03.2019Dudinská päťdesiatka 2019 - EA Race Walking Permit MeetingDudinceDudince/SVK
23.03.2019III Jornada Copa Aire Libre FiagcCiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
22.03.2019ASU InvitationalSun Angel StadiumTempe/AZ/USA
22.03.2019FSU RelaysMike Long TrackTallahassee/FL/USA
22.03.2019Al Schmidt Bulldog RelaysMike Sanders Track ComplexStarkville/MS/USA
22.03.2019South Alabama InvitationalJaguar TrackMobile/AL/USA
21.03.2019VertKlasse MeetingVert StadiumHigh Point/NC/USA
18.03.2019Kastkarusell 1Stavanger StadionStavanger
17.03.2019CTO. Andalucia Zonal Oriental Sub´14Ciudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
16.03.2019TCU InvitationalLowdon Track & Field ComplexFort Worth/TX/USA
16.03.2019Baldy Castillo InvitationalSun Angel StadiumTempe/AZ/USA
16.03.2019Hornet InvitationalHornet StadiumSacramento/CA/USA
16.03.2019Utep SpringtimeKidd TrackEl Paso/TX/USA
15.03.2019Hurricane InvitationalCobb StadiumCoral Gables/FL/USA
15.03.2019Charlotte 49er ClassicIrwin Belk Track & Field CenterCharlotte/NC/USA
15.03.2019Jaguar OpenerJaguar TrackMobile/AL/USA
15.03.2019Louisiana ClassicsRagin’ Cajuns Track ComplexLafayette/LA/USA
12.03.2019Shark InviteMiramar Ansin Sports ComplexMiramar/FL/USA
09.03.2019European Throwing Cupx-bionic® sphere Sport ComplexŠamorin/SVK
08.03.2019Track MeetSingapore American School’s TrackSingapore/SGP
02.03.2019NM vinterkast for veteranerLyngdal StadionLyngdal
02.03.2019Cal OpenerEdwards StadiumBerkeley/CA/USA
02.03.2019Strawberry RelaysStrawberry StadiumHammond/LA/USA
24.02.201911th Fazza Championships World Para Athletics Grand PrixDubai Club For People Of DeterminationDubai/UAE
23.02.2019CTº Prov. Absoluto Alicante P.C. 1ª JornadaEstadi Municipal D'Atletisme Manolo JaénElche/ESP
18.02.20199th Sharjah International Open Athletics MeetingAlthiqah club for DisabledSharjah/UAE
14.02.2019IWAS World Games 2019Althiqah club for DisabledSharjah/UAE
12.02.2019League Meeting 3Mc Arthur StadiumPotchefstroom/RSA
09.02.2019I Jornada JuegosCiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
09.02.2019IV Control de Invierno MálagaCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
02.02.2019VI Control Absoluto Federado Delegación de AlicanteEstadio Atletismo AlicanteAlicante/ESP
19.01.2019II Control de Invierno MálagaCiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
19.01.2019Ctº Provincial Abs. de Clubes P.C. AlicanteEstadi Municipal D'Atletisme Manolo JaénElche/ESP
06.01.2019QA Pole Vault MeetUSC Athletics TrackSippy Downs/AUS