Statistikk
Velg Sesong: Utendørs Innendørs

Denne siden viser hvilke stevner som er registrert i statistikken for hver enkelt sesong inne eller ute.

Det er så langt registrert 402 stevner innendørssesongen 2019.

DatoStevneArenaSted
11.04.2019SeriestevneBømlohallenBømlo
11.04.2019SeriestevneMessehall A - TønsbergTønsberg
10.04.2019KretsstevneNordlandshallenBodø
10.04.2019Åpent klubbmesterskap hopp u/tSeljestadhallenHarstad
09.04.2019KlubbstevneNes ArenaHvam
06.04.2019ResultattävlingRimnershallenUddevalla/SWE
06.04.2019Sandneslekene 2019SandneshallenSandnes
04.04.2019SeriestevneMessehall A - TønsbergTønsberg
02.04.2019KM hopp u/tBærum IdrettsparkBærum
02.04.2019Treningsstevne stille lengde og stille høydeLøtenhallenLøten
02.04.2019KM for Buskerud - Hopp uten tilløpDrammenshallenDrammen
30.03.2019Treningsstevne innendørs Stevne 3NotoddenhallenNotodden
30.03.2019MarsspelenTybblelundshallenØrebro/SWE
27.03.2019Treningstevne hopp uten tilløpRingerikshallenRingerike
24.03.20198. World Masters Athletics Championships IndoorThrowing Hall TorunTorun/POL
24.03.20198. World Masters Athletics Championships IndoorArena TorunTorun/POL
22.03.2019Hopp u/tLaksevåghallenBergen/La
22.03.2019Bamselekene 2019StangehallenStange
19.03.2019Hopp u/tLaksevåghallenBergen/La
18.03.2019Kastkarusell 1Stavanger StadionStavanger
16.03.2019SeriestevneSunde SkuleKvinnherad
16.03.2019Lakseleikane 2019Florø idrettssenterFlorø
14.03.2019Hovdingrekrutt 2Leikvang FriidrettshallLeikvang
13.03.2019TreningsstevneLyngmyrhallenTvedestrand
13.03.2019KretsstevneNordlandshallenBodø
12.03.2019TreningsstevneSparebanken Sør Amfi GrimstadGrimstad
12.03.2019TreningsstevneSandneshallenSandnes
12.03.2019Klubbstevne Hopp u/t 1Bergen TurnhallBergen
12.03.2019KretsstevneSkihallenSki
11.03.2019Seriestevne i hopp u/tAskøy ForumAskøy
11.03.2019Arnameisterskapet i hopp u/tilløpGarnes UngdomsskoleArna
11.03.2019KretsstevneÅs UngdomsskoleÅs
11.03.2019Hopp u.t.OsterøyhallenOsterøy
10.03.2019KlubbmesterskapRanheim FriidrettshallRanheim
10.03.2019Innendørsstevne 3Deep Ocean ArenaHaugesund
10.03.2019KM HUTRanheim FriidrettshallRanheim
09.03.2019BT-sprett 4HøiehallenBergen/Hø
09.03.2019Strynehalleikane 2019StrynehallenStryn
09.03.2019Campeonato de España Sub18P.C. Velódromo Luis PuigValencia/ESP
09.03.2019Stevne i hopp u/tLeikvang FriidrettshallLeikvang
09.03.2019Telemarkskarusell 1NotoddenhallenNotodden
09.03.2019Veteran-NMNes ArenaHvam
09.03.2019TreningsstevneSøndre Land-hallenSøndre Land
08.03.2019NCAA Division II Indoor Track & Field ChampionshipsRobert W. Plaster Center Pittsburg/KS/USA
08.03.2019Innendørsstevne i sprang uten tilløpMarikollen SkoleKongsvinger
08.03.2019NCAA Division III Indoor Track & Field ChampionshipsReggie Lewis CenterRoxbury/MA/USA
08.03.2019NCAA I Indoor ChampionshipsMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
07.03.2019SeriestevneBømlohallenBømlo
06.03.2019Seriestemne hopp u.t.Mjøsdalen ungdomshusMjøsdalen
05.03.2019COOP Jærcup 3SandneshallenSandnes
04.03.2019LagsmeisterskapOlden SkuleOlden
01.03.2019Ungdomsmesterskapet innendørs 2019UlsteinhallenUlsteinvik
01.03.2019Piper ChallengeLouis-Riel DomeOttawa/CAN
01.03.2019European Athletics Indoor ChampionshipsEmirates ArenaGlasgow/GBR
01.03.2019Carthage Final QualifierN. E. Tarble Athletic and Recreation CenterKenosha/WI/USA
28.02.2019KretsstevneAllbrukshuset BergVik
26.02.2019TreningsstevneSåheimshallenRjukan
26.02.2019HøydestevneNes ArenaHvam
24.02.2019PTFCA Indoor State ChampionshipHorace Ashenfelter III TrackUniversity Park/PA/USA
24.02.2019Nordiska UngdomsspelenJämtkrafthallenÅs/SWE
23.02.2019CCIW Indoor Track & Field ChampionshipsNorth Central-Res/Rec CenterNaperville/IL/USA
23.02.2019Big Sky Indoor Track & Field ChampionshipsBreeden Field HouseBozeman/MT/USA
23.02.2019MAIK indoorFriidrottens HusGøteborg/SWE
23.02.2019Campeonato de Andalucía de Clubes Sub14Centro de Tecnificación de AtletismoAntequera/ESP
23.02.2019South Atlantic Conference Indoor Track & Field ChampionshipsJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
23.02.2019Ivy League Heptagonal Indoor Track & Field ChampionshipsHarvard-Gordon Track and Tennis CenterAllston/MA/USA
23.02.2019Klubbmesterskap hopp uten tilløpBekkelaget SkoleOslo/Bk
23.02.2019NM Mangekamp inne 2019SandneshallenSandnes
23.02.2019Innendørsstevne Hopp u/t + kuleBrandbu IdrettshallBrandbu
22.02.2019DIII New England Women's Indoor ChampionshipFarley Field HouseBrunswick/ME/USA
22.02.2019SEC Indoor ChampionshipsRandal Tyson Track CenterFayetteville/AR/USA
22.02.2019The American Indoor Track & Field ChampionshipsMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
22.02.2019Big Ten Indoor Track and Field ChampionshipsUniversity of Michigan Indoor TrackAnn Arbor/MI/USA
22.02.2019MPSF Indoor ChampionshipsDempsey IndoorSeattle/WA/USA
22.02.2019Big 12 ChampionshipsSports Performance CenterLubbock/TX/USA
22.02.2019NSIC Track and Field Indoor ChampionshipsMyers Field HouseMankato/MN/USA
22.02.2019ACC Indoor Championships Rector FieldhouseBlacksburg/VA/USA
22.02.2019OUA ChampionshipToronto Track and Field CentreToronto/CAN
21.02.2019Hopp uten tilløpEgersundshallenEgersund
21.02.2019Seriestevne i hopp u/tHop SkoleAskøy
20.02.2019PSD Bank Meeting DüsseldorfArena-SportparkDüsseldorf/GER
20.02.2019Jornadas Técnicas de Pista CobertaCentro de Alto Rendimento do JamorJamor/POR
20.02.2019Norna indoorLeikvang FriidrettshallLeikvang
20.02.2019Innendørsstevne 2Deep Ocean ArenaHaugesund
19.02.2019TreningsstemneKristiansund IdrettshallKristiansund
18.02.2019Sun Belt Indoor ChampionshipsMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
18.02.2019Hopp u.t.OsterøyhallenOsterøy
17.02.2019Belgisk innendørsmesterskapTopsporthal BlaarmeersenGent/BEL
17.02.2019DM indeSpar Nord ArenaSkive/DEN
17.02.2019Istanbul Indoor CupAtakoy Athletics ArenaIstanbul/TYR
16.02.2019Oppkjøring UM inne 2019SteinkjerhallenSteinkjer
16.02.2019Margaret Bradley InvitationalHenry Crown Field HouseChicago/IL/USA
16.02.2019Steve Miller OpenAhearn Field HouseManhatten/KS/USA
16.02.2019Müller Indoor Grand PrixArena BirminghamBirmingham/GBR
16.02.2019Pingvinlekene 2019Leikvang FriidrettshallLeikvang
16.02.2019Championnats de France élite en salleStadium Miramas MétropoleMiramas/FRA
16.02.2019VIII Control FACVP.C. Velódromo Luis PuigValencia/ESP
16.02.2019ECC Indoor Track and Field ChampionshipOcean Breeze Athletic ComplexStaten Island/NY/USA
16.02.2019Springfield College Triangle ClassicSpringfield College-Field HouseSpringfield/MA/USA
16.02.2019Conference USA Indoor Track & Field ChampionshipsMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
16.02.2019KM/AgdermesterskapetFibo-TrespohallenLyngdal
16.02.2019Finsk mesterskapKuopiohalliKuopio/FIN
16.02.2019Metaswitch Games OpenLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
16.02.2019BUCS ChampionshipsEnglish Institute of SportSheffield/GBR
16.02.2019Big South Indoor T&F ChampionshipsLiberty-Indoor Track ComplexLynchburg/VA/USA
15.02.2019SDSU Last ChanceSanford-Jackrabbit Athletic ComplexBrookings/SD/USA
15.02.2019HøydestevneValdres StorhallLeira
15.02.2019Redhawks OpenSoutheast Missouri Student Rec CenterCape Girardeau/MO/USA
15.02.2019NAU Tune UpNorthern Arizona-SkydomeFlagstaff/AZ/USA
15.02.2019LSU TwilightMaddox FieldhouseBaton Rouge/LA/USA
15.02.2019Snowshoe OpenUniversity of Minnesota FieldhouseMinneapolis/MN/USA
14.02.2019KM veteran hopp u/tMessehall A - TønsbergTønsberg
14.02.2019SeriestevneBømlohallenBømlo
14.02.2019Jærcup 2SandneshallenSandnes
13.02.2019Seriestemne hopp u.t.Fotlandsvåg SkuleOsterøy
13.02.2019AIT Grand PrixAIT International ArenaAthlone/IRL
13.02.2019Queens University Combined EventsJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
12.02.2019KretsstevneSkihallenSki
12.02.2019Trøndersk Vinterkarusell løp 5Ranheim FriidrettshallRanheim
12.02.2019Veteran kulestevne 3Stavanger IdrettshallStavanger
11.02.2019Stevne i hopp u/tÅstvedthallenBergen/Ås
10.02.2019Meeting Metz Moselle AthlélorHalle d'AthlétismeMetz/FRA
10.02.2019Cornell Sunday InvitationalBarton HallIthaca/NY/USA
10.02.2019BT-sprett 3HøiehallenBergen/Hø
10.02.2019Dour Sprint FestivalStade de la Machine à FeuDour/BEL
10.02.2019NordenkampenBærum IdrettsparkBærum
09.02.2019Campeonato Autonomico Absoluto P.C. 2019Palacio Deportes Luís PuigValencia/ESP
09.02.2019Millrose GamesThe Armory Track & Field CenterNew York/NY/USA
09.02.2019HäcXksanFriidrottens HusGøteborg/SWE
09.02.2019PTFCA Indoor Track CarnivalPhilip Rauch FieldhouseBethlehem/PA/USA
09.02.2019Bearcat InviteHughes FieldhouseMaryville/MO/USA
09.02.2019Gordon Kelly InvitationalHoward W. Johnson Athletic CenterCambridge/MA/USA
09.02.2019Iowa State ClassicLied Recreational CenterAmes/IA/USA
09.02.2019SDSU Indoor ClassicSanford-Jackrabbit Athletic ComplexBrookings/SD/USA
09.02.2019IFAM IndoorTopsporthal BlaarmeersenGent/BEL
09.02.2019Scottish University ChampionshipsEmirates ArenaGlasgow/GBR
08.02.2019Fastrack National InviteOcean Breeze Athletic ComplexStaten Island/NY/USA
08.02.2019NCC Pat Heenan Track & Field InvitationalNorth Central-Res/Rec CenterNaperville/IL/USA
08.02.2019Don Kirby Elite InvitationalAlbuquerque Convention CenterAlbuquerque/NM/USA
08.02.2019Bulldog InviteMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
08.02.2019Music City ChallengeVanderbilt-Multipurpose FacilityNashville/TN/USA
08.02.2019Husky ClassicDempsey IndoorSeattle/WA/USA
08.02.2019Meeting Villa de MadridPolideportivo Municipal GallurMadrid/ESP
08.02.2019Texas Tech ShootoutSports Performance CenterLubbock/TX/USA
08.02.2019Tyson InvitationalRandal Tyson Track CenterFayetteville/AR/USA
08.02.2019Thon Hotels TyrvinglekeneBærum IdrettsparkBærum
07.02.2019JDL College Team ChallengeJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
07.02.2019Kengurukarusell 2Leikvang FriidrettshallLeikvang
06.02.2019TreningsstevneLyngmyrhallenTvedestrand
06.02.2019Miting Internacional de CatalunyaPista Coberta de CatalunyaSabadell/ESP
04.02.2019Folksam GP IndoorSätra FriidrottshallStockholm/SWE
03.02.2019Jaguar InvitationalMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
03.02.2019XL-BYGG lekene 2019KongstenhallenFredrikstad
02.02.2019Växjö InomhuskastTipshallenVäxjö/SWE
02.02.2019Indoor Meeting KarlsruheMessehalle 2Karlsruhe/GER
02.02.2019New Mexico ClassicAlbuquerque Convention CenterAlbuquerque/NM/USA
02.02.2019Power Five InvitationalUniversity of Michigan Indoor TrackAnn Arbor/MI/USA
02.02.2019Ted Nelson ClassicMyers Field HouseMankato/MN/USA
02.02.2019NM 2019 InnendørsDeep Ocean ArenaHaugesund
02.02.2019Göteborgs InomhusFriidrottens HusGøteborg/SWE
02.02.2019Parkside ClassicPetretti Field House Kenosha/WI/USA
02.02.2019Meeting Elite en salle de MondevilleHalle Michel d'OrnanoMondeville/FRA
02.02.2019Sykes & Sabock Challange CupHorace Ashenfelter Indoor TrackUniversity Park/PA/USA
02.02.201920th Annual DeSchriver InvitationalEast Stroudsburg-Field HouseEast Stroudsburg/PA/USA
02.02.2019Bruce Lehane Scarlet and White InvitationalBoston University Track & Tennis CenterBoston/MA/USA
02.02.2019Klubb- og SeriestevneHegrahallenStjørdal
01.02.2019Bison OpenShelly Ellig Track and Field ComplexFargo/ND/USA
01.02.2019Mountain T's InvitationalNorthern Arizona-SkydomeFlagstaff/AZ/USA
01.02.2019Frank Sevigne Husker InvitationalBob Devaney Sports CenterLincoln/NE/USA
01.02.2019Wyomissing Area Team ChallengeO'Pake FieldhouseKutztown/PA/USA
01.02.2019Tromsølekene innendørs 2019TromsøhallenTromsø
01.02.2019Camel City InvitationalJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
01.02.20196. ISTAF IndoorMercedes-Benz ArenaBerlin/GER
01.02.2019NEICAAA Indoor Track & Field ChampionshipsReggie Lewis CenterRoxbury/MA/USA
01.02.2019Doc Hale VT EliteRector FieldhouseBlacksburg/VA/USA
01.02.2019New Mexico ClassicAlbuquerque Convention CenterAlbuquerque/NM/USA
31.01.2019LSU Bayou BengalCarl Maddox Field HouseBaton Rouge/LA/USA
31.01.2019KretsstevneAllbrukshuset BergVik
30.01.2019Meeting National en salle des SacresHalle Poczobut, CREPS de ReimsReims/FRA
30.01.2019Inter Varsity MeetingLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
29.01.2019TreningsstevneSåheimshallenRjukan
28.01.2019Seriestevne i hopp u/tilløpGarnes UngdomsskoleArna
27.01.2019PSD-Bank Indoor Meeting DortmundHelmut Körnig HalleDortmund/GER
27.01.2019Elán mítingŠportová hala ELÁNBratislava/SVK
27.01.2019KretskampSparebanken Sør Amfi GrimstadGrimstad
26.01.2019London Senior & U20 GamesLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
26.01.2019Jack Johnson ClassicUniversity of Minnesota FieldhouseMinneapolis/MN/USA
26.01.2019Robert J. Kane InvitationalBarton HallIthaca/NY/USA
26.01.2019Mark Colligan MemorialBob Devaney Sports CenterLincoln/NE/USA
26.01.2019Liberty KickoffLiberty-Indoor Track ComplexLynchburg/VA/USA
26.01.2019Dr. Sander Columbia ChallengeThe Armory Track & Field CenterNew York/NY/USA
26.01.2019Just Pole Vault!Sätra FriidrottshallStockholm/SWE
26.01.2019Ocean Breeze InvitationalOcean Breeze Athletic ComplexStaten Island/NY/USA
26.01.2019Opent KM for Møre og RomsdalUlsteinhallenUlsteinvik
26.01.2019Nyttårstevne 2019Ranheim FriidrettshallRanheim
26.01.2019KM Hedmark og Oppland 2019StangehallenStange
26.01.2019Norgeslekene Inne 2019Nes ArenaHvam
26.01.2019SkedsmolekeneSkedsmohallenLillestrøm
26.01.2019Götas Ungdomsspel inomhusVåxnäshallenKarlstad/SWE
26.01.2019Pallas Spelen 2019Atleticum, MalmøMalmø/SWE
26.01.2019Indoor Track & Field ViennaFerry Dusika HallenstadionWien/AUT
26.01.2019UW InvitationalDempsey IndoorSeattle/WA/USA
25.01.2019Tadd Metzger InvitationalCarthage-Tarble Athletic CenterKenosha/WI/USA
25.01.2019Karsten Warholm InternationalUlsteinhallenUlsteinvik
25.01.2019ASU InvitationalFirst National Bank ArenaJonesboro/AR/USA
25.01.2019Razorback InvitationalRandal Tyson Track CenterFayetteville/AR/USA
25.01.2019Captains Invitational & Combined EventsChristopher Newport -Freeman CenterNewport News/VA/USA
25.01.2019Texas Tech ClassicSports Performance CenterLubbock/TX/USA
25.01.2019Bob Pollock InvitationalClemson Indoor Track FacilityClemson/SC/USA
25.01.2019John Thomas Terrier ClassicHarvard-Gordon Track and Tennis CenterAllston/MA/USA
25.01.2019HallstemneVikahaugane IdrettsparkLeirvik
24.01.2019KM HUT-LUT 2019KongstenhallenFredrikstad
24.01.2019Hopp uten tilløpEgersundshallenEgersund
24.01.2019Treningsstevne 1AnkeneshallenNarvik
21.01.2019Hoppstemne u/tVikahaugane IdrettsparkLeirvik
20.01.2019Aberdeen Open Graded MeetingAberdeen Sports VillageAberdeen/GBR
20.01.2019Sparebank Sør-lekeneSparebanken Sør Amfi GrimstadGrimstad
20.01.2019KM RogalandDeep Ocean ArenaHaugesund
19.01.2019Bowdoin Invite IIFarley Field HouseBrunswick/ME/USA
19.01.2019Cornell Upstate ChallengeBarton HallIthaca/NY/USA
19.01.2019South of England AA Senior ChampionshipsLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
19.01.2019Nornalekene 2019Leikvang FriidrettshallLeikvang
19.01.2019Wake Forest InvitationalJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
19.01.2019Steinkjer Indoor 2019SteinkjerhallenSteinkjer
19.01.2019Askimlekene 2019AskimhallenAskim
19.01.2019Texas A&M TriangularGilliam Indoor Track StadiumCollege Station/TX/USA
19.01.2019KM Innendørs TelemarkNotoddenhallenNotodden
19.01.2019Sør Norsk MesterskapGimlehallenKristiansand
19.01.2019TrivselshalleikaneTrivselshallenSandane
19.01.2019Bassen Sprint 2019Bærum IdrettsparkBærum
19.01.2019HissmoforsspelenJämtkrafthallenÅs/SWE
18.01.2019University of Central Missouri InviteUCM Multipurpose BuildingWarrensburg/MO/USA
18.01.2019Tjalves høydestevneBærum IdrettsparkBærum
18.01.2019Samford InviteMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
18.01.2019Lumberjack Team ChallengeNorthern Arizona-SkydomeFlagstaff/AZ/USA
18.01.2019KU KSU WSU Triangular MatchAnschutz FHLawrence/KS/USA
18.01.2019Clemson InvitationalClemson Indoor Track FacilityClemson/SC/USA
18.01.2019NYC Gotham CupOcean Breeze Athletic ComplexStaten Island/NY/USA
18.01.2019Hokie InvitationalRector FieldhouseBlacksburg/VA/USA
18.01.2019Vanderbilt InvitationalVanderbilt-Multipurpose FacilityNashville/TN/USA
18.01.2019National Pole Vault SummitReno Livestock Event CenterReno/NV/USA
18.01.2019Larry Wieczorek InvitationalIowa Recreation BuildingIowa City/IA/USA
17.01.2019COOP-Jærcup 1SandneshallenSandnes
17.01.2019TreningsstevneFibo-TrespohallenLyngdal
17.01.2019Lengde uten tilløpRanheim FriidrettshallRanheim
16.01.2019KretsstevneNordlandshallenBodø
16.01.2019Newham & Essex Beagles 60m Sprint SeriesNewham Leisure CentreNewham/GBR
15.01.2019KretsstevneSkihallenSki
15.01.2019Trøndersk Vinterkarusell løp 4Ranheim FriidrettshallRanheim
14.01.2019Veteran kulestevne 2Stavanger IdrettshallStavanger
14.01.2019Stevne hopp u/tÅstvedthallenBergen/Ås
13.01.2019JDL January College Kick-offJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
13.01.2019BT-sprett 2HøiehallenBergen/Hø
12.01.2019KM Hopp u/tLaksevåghallenBergen/La
12.01.2019Wildcat InvitationalAhearn Field HouseManhatten/KS/USA
12.01.2019Golden Bear HS InvitationalO'Pake FieldhouseKutztown/PA/USA
12.01.2019Ostwestfalen-HallenmeisterschaftenSeidensticker-HalleBielefeld/GER
12.01.2019Sørvestmesterskapet 2019SandneshallenSandnes
12.01.2019Great Dane ClassicThe Armory Track & Field CenterNew York/NY/USA
12.01.2019Corky ClassicSports Performance CenterLubbock/TX/USA
12.01.2019JanuarstævneSpar Nord ArenaSkive/DEN
12.01.2019Ted Nelson InvitationalGilliam Indoor Track StadiumCollege Station/TX/USA
12.01.2019BATES/COLBY/MIT Dual MeetHoward W. Johnson Athletic CenterCambridge/MA/USA
12.01.2019Beantown ChallengeHarvard-Gordon Track and Tennis CenterAllston/MA/USA
12.01.2019Campeonato Autonómico de Clubes A P.CP.C. Velódromo Luis PuigValencia/ESP
11.01.2019NAU Friday Night DualsNorthern Arizona-SkydomeFlagstaff/AZ/USA
11.01.2019Graduate ClassicBob Devaney Sports CenterLincoln/NE/USA
10.01.2019SeriestevneBømlohallenBømlo
10.01.2019Kengurukarusell 1Leikvang FriidrettshallLeikvang
10.01.2019TreningsstevneSparebanken Sør Amfi GrimstadGrimstad
09.01.2019Innendørsstevne 1Deep Ocean ArenaHaugesund
08.01.2019Treningsstevne HUT/LUTMossehallenMoss
07.01.2019Sprint stevneBærum IdrettsparkBærum
06.01.2019Dialoglekene 2019Marienlyst StadionDrammen
05.01.2019George Mason Father DiamondGeorge Mason-Rec. Sports ComplexFairfax/VA/USA
05.01.2019Southern Tier Collegiate InviteBarton HallIthaca/NY/USA
05.01.2019KulestevneBærum IdrettsparkBærum
05.01.2019Moha Jumps FestivalCentre Sportif MohaObourg/BEL
04.01.2019Teivashüppe GPRakvere SpordihallRakvere/EST
03.01.2019NyttårsstevneHovlandhallenLarvik
02.01.2019Teivashüppe GP2Lasnamäe KergejõustikuhallTallinn/EST
30.12.2018Bergen Pole Vault 2HøiehallenBergen/Hø
30.12.2018Aastalõpu teivashüppevõistlusLasnamäe KergejõustikuhallTallinn/EST
30.12.2018Romjulsspretten-IIBærum IdrettsparkBærum
29.12.2018RomjulsstevneDeep Ocean ArenaHaugesund
29.12.2018Sidste Chancen 2018MarselisborghallenÅrhus/DEN
29.12.2018Treningsstevne innendørs-Stevne 2NotoddenhallenNotodden
29.12.2018Campeonato Autonomico Clubes Sub 20P.C. Velódromo Luis PuigValencia/ESP
28.12.2018RomjulsstevneValdres StorhallLeira
28.12.2018Hopp u.t.Valestrand SkuleValestrand
28.12.2018Teivashüppe GPVõru spordihallVõru/EST
28.12.2018HallstemneVikahaugane IdrettsparkLeirvik
27.12.2018RomjulssprettenBærum IdrettsparkBærum
26.12.2018Open Indoor MeetingTopsporthal VlaanderenGent/BEL
22.12.2018Franklin & Marshall HS Invitational Alumni Sports & Fitness CenterLancaster/PA/USA
20.12.2018TreningstemneUlsteinhallenUlsteinvik
20.12.2018TreningsstevneRanheim FriidrettshallRanheim
19.12.2018JulestevneNordlandshallenBodø
18.12.2018Veteran kulestevne 1Stavanger IdrettshallStavanger
18.12.2018TreningsstemneØrstahallenØrsta
17.12.2018Hoppstemne u/tVikahaugane IdrettsparkLeirvik
17.12.2018TreningsstevneFørdehusetFørde
16.12.2018JulruschenFriidrottens HusGøteborg/SWE
16.12.2018Cardiff Met GP1: Christmas ClassicNational Indoor Athletics CentreCardiff/GBR
16.12.2018BT-sprett 1HøiehallenBergen/Hø
15.12.2018JulestævneSpar Nord ArenaSkive/DEN
15.12.2018MIT-Alumni MeetHoward W. Johnson Athletic CenterCambridge/MA/USA
15.12.2018JulestevneVentspilsVentspils/LAT
15.12.2018VaultWorX Meet 3VaultWorX Indoor FacilityCamp Hill/PA/USA
15.12.2018DistriktskampenVåxnäshallenKarlstad/SWE
15.12.2018Klubbmesterskap i hopp u/tLeikvang FriidrettshallLeikvang
14.12.2018LuciaspelenSätra FriidrottshallStockholm/SWE
13.12.2018SeriestevneBømlohallenBømlo
13.12.2018VeteranstevneMessehall A - TønsbergTønsberg
12.12.2018Sheffield Run Jump Throw SeriesEnglish Institute of SportSheffield/GBR
11.12.2018Treningsstevne stille lengde og stille høydeLøtenhallenLøten
10.12.2018Stevne hopp u/tÅstvedthallenBergen/Ås
09.12.2018Harvard vs PennHarvard-Gordon Track and Tennis CenterAllston/MA/USA
09.12.2018TreningsstevneRanheim FriidrettshallRanheim
09.12.2018StavstevneRanheim FriidrettshallRanheim
08.12.2018Låvefest Desember 2018Nes ArenaHvam
08.12.2018K-State Winter InvitationalAhearn Field HouseManhatten/KS/USA
08.12.2018Varsity Intersquad MeetLouis-Riel DomeOttawa/CAN
08.12.2018Adventstevnet 2018SteinkjerhallenSteinkjer
08.12.2018Elm City ChallengeMoore Field HouseNew Haven/CT/USA
07.12.2018Hopp u/tLaksevåghallenBergen/La
07.12.2018Air Force Holiday Open Indoor MeetCadet Field House Indoor TrackUS Air Force Academy/CO/USA
07.12.2018Hoosier OpenHarry Gladstein FieldhouseBloomington/IN/USA
04.12.2018Seriestemne hopp u.t.TrivselshallenSandane
04.12.2018TreningsstevneSparebanken Sør Amfi GrimstadGrimstad
04.12.2018Hopp u/tLaksevåghallenBergen/La
03.12.2018Treningsstevne 6TromsøhallenTromsø
03.12.2018Seriestevne i hopp u/tAskøy ForumAskøy
02.12.2018AdventstevnetRanheim FriidrettshallRanheim
01.12.2018JDL College Kick-off ClassicJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
01.12.2018JulklappsjaktenFriidrottens HusGøteborg/SWE
01.12.2018JulestemneBærum IdrettsparkBærum
01.12.2018Frigid Bee InvitationalSt. Ambrose-Wellness and Rec CenterDavenport/IA/USA
01.12.2018Greg Page RelaysBarton HallIthaca/NY/USA
01.12.2018Vanderbilt OpenerVanderbilt-Multipurpose FacilityNashville/TN/USA
01.12.2018Northern Athletics Open MeetingEnglish Institute of SportSheffield/GBR
01.12.2018St Lawrence Saint Indoor Holiday RelaysCantonCanton/NY/USA
01.12.2018Appalachian Open Indoor Track MeetHolmes Convocation CenterBoone/NC/USA
30.11.2018BSC Panther Indoor Icebreaker Metro CrossPlexBirmingham/AL/USA
29.11.2018Hopp uten tilløpEgersundshallenEgersund
28.11.2018KlubbstevneStavernhallenStavern
28.11.2018Hopp u.t.Haus SkuleHaus
28.11.2018TreningsstevneLyngmyrhallenTvedestrand
25.11.2018Bergen Pole Vault 1HøiehallenBergen/Hø
24.11.2018Sparebanken Møre Leikane 2018UlsteinhallenUlsteinvik
24.11.2018Treningsstevne innendørs-Stevne 1NotoddenhallenNotodden
23.11.2018InnendørsstevneBjertneshallenNittedal
20.11.2018TreningsstevneSparebanken Sør Amfi GrimstadGrimstad
19.11.2018Hoppstemne u/tVikahaugane IdrettsparkLeirvik
17.11.2018HøststevnetFinnmarkshallenAlta
13.11.2018Semifinale SØR Skole-cup 2018/2019UlsteinhallenUlsteinvik
12.11.2018SeriestevneNamsoshallenNamsos
12.11.2018Stevne hopp u/tÅstvedthallenBergen/Ås
10.11.2018KM hopp u/tilløpSøndre Land-hallenSøndre Land
08.11.2018SeriestevneBømlohallenBømlo
05.11.2018Treningsstevne 5TromsøhallenTromsø
30.10.2018Hopp u/tBærum IdrettsparkBærum
30.10.2018TreningstemneUlsteinhallenUlsteinvik
29.10.2018Lagmesterskap hopp u/tSandneshallenSandnes
27.10.2018Seriestevne 5NotoddenhallenNotodden
27.10.2018KlubbmesterskapLeikvang FriidrettshallLeikvang
27.10.2018TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
25.10.2018Seriestemne hopp u.t.Nordstranda SkuleSandane
22.10.2018LagseriestevneRanheim FriidrettshallRanheim
21.10.2018Seriestevne 2Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
21.10.2018KlubbstevneKjølnes StadionPorsgrunn
20.10.2018SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
19.10.2018SeriestevneStavanger StadionStavanger
18.10.2018Åpent stevneJessheim FriidrettsstadionJessheim
17.10.2018InnherredskarusellenSteinkjerhallenSteinkjer
16.10.2018Hopp u/t stevneBærum IdrettsparkBærum
13.10.2018TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
13.10.2018SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
11.10.2018SeriestevnetStampeslettaLillehammer
10.10.2018KretsstevneÅs StadionÅs
02.10.2018Hopp u/tBergen TurnhallBergen
02.10.2018Seriestevne i Hopp og KastTønsåsen IdrettssenterStjørdal
01.10.2018SeriestevneTrondheim StadionTrondheim
22.09.2018Stor-KMHøiehallenBergen/Hø
22.09.2018SeriedugnadSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
22.09.2018SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
19.09.2018AvslutningsstevneDeep Ocean ArenaHaugesund
15.09.2018Bergenslekene 2018Leikvang FriidrettshallLeikvang
11.09.2018SeriedugnadSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
06.09.2018VeteranstevneSømna StadionVik
05.09.2018Mohagen Bil cup 4Brandbu StadionBrandbu
02.09.2018TreningsstevneMoelv IdrettsparkMoelv
01.09.2018SeriestevneStavanger StadionStavanger
25.08.2018Åpent klubbmesterskap 2018Sentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
22.08.2018Mohagen Bil cup 3Brandbu StadionBrandbu
15.08.2018Kastkarusell 8Stavanger StadionStavanger
14.08.2018SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
13.08.2018TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
11.08.2018Nordisk U23 mesterskapOmegahallenGävle/SWE
07.08.2018KvalifiseringsstevneSandneshallenSandnes
26.07.2018Seriestevne 2Notodden StadionNotodden
19.01.2018Keydet InvitationalVMI-Corps Physical Training FacilityLexington/VA/USA