Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 16

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44(-0,9)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,16(+0,2)Julian René Bastesen, Ullensaker/Kisa IL23.07.043-fi-A (MS)La Nucia/ESP, Tº PROVINCIAL ABSOLUTO P.C. 1ª Jorn. + IV Control FEDERADO ALICANTE01.02.20
7,28(+0,9)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-h4Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
7,35(+2,0)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Norna young 227.05.20
7,38(+2,0)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.044-h1 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,45(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042Leikvang, Norna young 227.05.20
7,45(-0,7)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
7,46(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,60(+2,0)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.045-h1 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,60(-1,0)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20
7,62(+0,5)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h1Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
-----10--------------------
7,66(+1,8)Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.042-h2 (MS)Grimstad, Klubbstevne21.05.20
7,66(+0,5)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
7,73(+0,4)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Overhalla, Seriestevne16.07.20
7,73(-0,5)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Asker, Askerlekene 202027.09.20
7,75(-0,5)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042Asker, Askerlekene 202027.09.20
7,77(+2,0)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043Leikvang, Norna young 227.05.20
7,84(+0,6)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
7,86(-0,1)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041Arna, Askokarusellen17.06.20
7,86(+0,0)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (MJ)Arna, Askokarusellen12.08.20
7,86(-0,3)William Kollberg, IF Hellas30.04.042-h2 (MS)Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
-----20--------------------
7,87(+1,7)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,88(+1,8)Morgan Ahmer, Mjøsdalen IL24.02.042 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
7,91(-0,9)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-fi (G-14/17)Asker, Askerlekene 202027.09.20
7,94(-0,4)Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,05(+0,8)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,06(+0,1)Sander Elias Bjørkås, Stjørdal Friidrettsklubb10.06.041Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
8,11(+0,3)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.043-h2Bergen/La, Seriestevne17.06.20
8,32(-0,5)Kristian Elias Koppang, Gui Sportsklubb19.10.044Asker, Askerlekene 202027.09.20
8,40(+0,9)Martin-Kristoffer Tidemand Kolseth, Sem IF01.05.043-h4Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
8,49(-3,2)Niklas Liland, Fana IL04.11.044Fana, Karabinlekene04.09.20
-----30--------------------
9,11(-2,5)Oscar Nikolai Skumsnes, Stord IL14.04.045-h3Leirvik, Seriestemne03.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73(+0,9)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041-h2Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
7,80(+1,8)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
9,47(+0,3)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041Rjukan, VU-spel Rjukan04.07.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0(-1,4)Sander Elias Bjørkås, Stjørdal Friidrettsklubb10.06.041Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20
8,1(-0,9)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041Ålesund, Seriestevne24.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,43(+2,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041Førde, Treningstemne15.06.20
7,58(+2,3)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Leikvang, Norna young 410.06.20
7,76(+2,3)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043Leikvang, Norna young 410.06.20
8,15(+2,7)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.045 (MS)Haugesund, Kretsstevne27.05.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne29.06.20
8,9Torbjørn Haugland, Uskedalen IL03.12.042Husnes, Seriestevne29.06.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,68(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041Leikvang, Norna young 410.06.20
9,68(+2,0)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
9,95(+1,1)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Leikvang, Norna young 303.06.20
10,09(+0,1)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Fana, Karabinlekene06.09.20
10,44(+0,1)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041-h3Bergen/La, Seriestevne30.09.20
10,80(+0,1)Niklas Liland, Fana IL04.11.042Fana, Karabinlekene06.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,04(+1,7)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-fi Jessheim, UM 202028.08.20
11,16(+1,7)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.042-fi Jessheim, UM 202028.08.20
11,26(+1,7)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.043-fi Jessheim, UM 202028.08.20
11,42(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-fi Jessheim, UM 202028.08.20
11,42(+1,7)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.045-fi Jessheim, UM 202028.08.20
11,57(+1,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
11,57(+0,3)Julian René Bastesen, Ullensaker/Kisa IL23.07.046-h4 (MS)Valencia/ESP, Campeonato Autonómico Absoluto A.L. OPEN 202028.08.20
11,57(+1,7)Haakon Eieland, Søgne IL20.02.046-fi Jessheim, UM 202028.08.20
11,64(+1,3)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.042-h5 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,69(+1,7)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.048-fi Jessheim, UM 202028.08.20
-----10--------------------
11,70(+1,9)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.041-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,70(+1,8)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
11,74(+1,5)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.043-h6Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
11,77(+1,9)Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.042-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,84(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041Leikvang, Norna young 227.05.20
11,87(-0,6)Marius Eidsli, Skaun IL07.09.044-h3Jessheim, UM 202028.08.20
11,87(+1,7)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
11,90(+1,5)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,90(+1,1)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (MS)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
11,92(+1,7)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.042Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
-----20--------------------
11,96(-0,7)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (MS)Asker, Kretsstevne 2 - løp24.08.20
11,98(+0,0)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
12,00(+1,4)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.045 (MS)Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
12,01(+1,8)Teodor Heldal, Fana IL08.10.044-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
12,02(+0,2)Arian Gjersdal Johansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett20.10.043Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,03(+0,6)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041Narvik, Kretsstevne 302.07.20
12,05(-2,1)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,12(+0,9)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,15(+1,6)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,16(+0,6)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.042Narvik, Kretsstevne 302.07.20
-----30--------------------
12,24(+1,6)Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.042-h2 (MS)Grimstad, Klubbstevne21.05.20
12,29(+1,2)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (MJ)Larvik, Treningsstevne17.06.20
12,31(-1,7)William Kollberg, IF Hellas30.04.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
12,33(-0,9)Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041Vik, Seriestevne04.06.20
12,36(-1,1)Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
12,38(+0,7)Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.043 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
12,42(+0,2)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,45(-0,6)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.047-h3Jessheim, UM 202028.08.20
12,45(-2,5)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Os, OsLekene 202026.09.20
12,46(+1,0)Morgan Ahmer, Mjøsdalen IL24.02.043 (MJ)Arna, Askokarusellen08.07.20
-----40--------------------
12,46(+0,5)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043Asker, Askerlekene 202025.09.20
12,48(+1,2)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
12,49(+1,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044 (MS)Fana, Norna 527.06.20
12,50(+0,9)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Harstad, Seriestevne 102.06.20
12,52(+1,9)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045Leikvang, Norna young 120.05.20
12,56(+1,2)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.042Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
12,57(+1,1)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,72(-0,1)Håvard Funderud, Romerike Friidrett24.09.044 (MS)Moss, Treningsstevne22.06.20
12,75(-2,1)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.043Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,76(+1,1)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041Bodø, Kretsstevne30.06.20
-----50--------------------
12,78(-0,6)Ricardo Gojkovic Mikalsen, Otra IL042Kristiansand, Treningsstevne06.08.20
12,80(-2,1)Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.044Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,86(+0,0)Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.042Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
12,91(+1,2)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.043Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
12,96(+1,7)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.041Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
13,11(+0,5)Kristian Elias Koppang, Gui Sportsklubb19.10.044Asker, Askerlekene 202025.09.20
13,11(+0,1)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041-h2Bergen/La, Seriestevne30.09.20
13,15(-0,1)Matheo Bakke Delgado, Moss IL23.08.045 (MS)Moss, Treningsstevne22.06.20
13,17(+1,1)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.048 (MS)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
13,19(+0,2)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
-----60--------------------
13,20(+1,6)Niklas Liland, Fana IL04.11.046Fana, Gneistspelen 202022.08.20
13,23(+0,8)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
13.30(-4,1)Johannes Gujord, Halsa IL24.01.041Vik, Seriestevne21.05.20
13,54(+1,2)Sander Johansen, Sømna IL09.11.042 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
13,93(-1,7)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
13,97(+1,2)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.043 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
14,20(+1,7)Mathias Elliot Mietinen Bjørkås, Vadsø Turnforening09.08.042Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
14,27(+1,7)Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.043Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62(+1,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.047-fi Jessheim, UM 202028.08.20
11,99(+1,3)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.045-h2 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
12,12(+0,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.045Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,22(+0,9)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
12,26(+1,9)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044Leikvang, Norna young 120.05.20
14,00(+0,7)Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.043 (MS)Hamar, Treningsstevne10.09.20
14,49(+0,8)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.042Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,9(+0,5)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Asker, Askerlekene 202025.09.20
12,0(+0,5)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042Asker, Askerlekene 202025.09.20
12,3(-1,1)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041Ålesund, Seriestevne28.09.20
12,6(+0,0)Sander Elias Bjørkås, Stjørdal Friidrettsklubb10.06.041Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20
13,0(+0,0)Ignacy Jacob Dabrowsky, IL Sandvin07.10.041Sande, Treningsstevne06.06.20
13,4(+1,4)Sander Johansen, Sømna IL09.11.041Vik, Seriestevne27.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,26(+2,5)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.043 (MS)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
11,64(+3,6)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.041-fi Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,65(+2.1)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.043-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,83(+2,1)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
12,0(+2,5)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (MS)Fagernes, Koronastevne01.06.20
12,11(+2,9)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
12,39(+2,1)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h1 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
12,44(+2,4)Fredrik Hatlen Nøst, Strindheim IL22.05.041-h4Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
12,76(+2,9)Ignacy Jacob Dabrowsky, IL Sandvin07.10.042Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
12,77(+2,9)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.043Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
12,78(+5,6)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.045 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
12,97(+2,5)Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041Namsos, Seriestevne07.09.20
13,03(+2,3)Matheo Bakke Delgado, Moss IL23.08.041Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
13,1(+3,3)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.041Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
13,15(+2,4)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
13,18(+2,6)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
13,51(+2,6)Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.042Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,81(+2,0)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-h6 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,40(-0,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,43(-0,6)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.045-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,46(+0,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,96(+0,0)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-h3 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,23(+1,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,50(+1,0)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,53(+0,0)William Kollberg, IF Hellas30.04.045-h3 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,63(+0,1)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
19,24(+2,0)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,25(+1,2)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.045-h2 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,7(+0,2)Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.041Stadsbygd Arena, Treningsstevne17.06.20
19,7(+0,2)Thomas Haarberg, Stadsbygd IL07.06.042Stadsbygd Arena, Treningsstevne17.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,33(+3,2)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,48(+1,6)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041-fi Jessheim, UM 202030.08.20
22,55(+1,6)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-fi Jessheim, UM 202030.08.20
22,57(+1,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi Jessheim, UM 202030.08.20
22,68(+1,6)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.044-fi Jessheim, UM 202030.08.20
22,98(+1,6)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.045-fi Jessheim, UM 202030.08.20
23,46(+1,7)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.042-h1 (MS)Trondheim, Seriestevne13.06.20
23,46(+1,6)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.046-fi Jessheim, UM 202030.08.20
23,67(+0,8)Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.044-h2Jessheim, UM 202029.08.20
23,71(+0,5)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
23,73(+1,6)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.047-fi Jessheim, UM 202030.08.20
-----10--------------------
23,82(+1,1)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Steinkjer, Seriestevne21.06.20
23,82(+1,6)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,83(+0,8)Marius Eidsli, Skaun IL07.09.045-h2Jessheim, UM 202029.08.20
23,83(+1,6)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.048-fi Jessheim, UM 202030.08.20
23,93(+0,4)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.042-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,05(-0,3)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.042-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
24,14(+0,3)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.045-h2 (MS)Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
24,14(-0,7)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
24,17(+1,9)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,36(-1,6)Julian René Bastesen, Ullensaker/Kisa IL23.07.042-h2 (MS)Petrer/ESP, I Control Provincial Alicante Absoluto A.L.17.07.20
-----20--------------------
24,36(+1,9)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.044-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,40(+1,3)Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041Leikvang, Norna young 303.06.20
24,40(+0,5)Patrick Wik, IL Fri05.10.042-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
24,43(-0,2)Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.042Fana, Karabinlekene06.09.20
24,54(-0,3)Arian Gjersdal Johansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett20.10.041 (MS)Ås, Kretsstevne14.09.20
24,64(+2,0)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041-h1Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
24,67(-1,4)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.042Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
24,69(+0,8)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.047-h2Jessheim, UM 202029.08.20
24,71(-0,7)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.043Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
24,76(+0,9)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041-fi-BOsterøy, HTB karusell 129.08.20
-----30--------------------
24,82(+1,6)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
24,94(+1,9)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.047-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,97(+0,9)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
24,99(+1,8)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044Fana, Gneistspelen 202023.08.20
25,00(+0,6)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
25,11(+1,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.045Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,24(+0,5)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043Asker, Askerlekene 202026.09.20
25,42(-1,5)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
25,48(-1,2)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
25,62(+0,0)Sander Elias Bjørkås, Stjørdal Friidrettsklubb10.06.041Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
-----40--------------------
25,78(+0,6)Ricardo Gojkovic Mikalsen, Otra IL041Kristiansand, Treningsstevne06.08.20
25,82(-1,0)Christoffer Voss, Drøbak-Frogn IL Friidrett01.07.046 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
25,90(-0,2)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045Fana, Karabinlekene06.09.20
25,93(-1,4)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
26,01(+1,7)Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.044 (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
26,06(+1,8)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.045-fi-B (MS)Sandnes, Vindsprint02.08.20
26,24(+0,5)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
26,40(+2,0)Martin-Kristoffer Tidemand Kolseth, Sem IF01.05.044-h1Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
26,91(-0,3)Theo Bergsvik, IL Skjalg28.02.046 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
26,94(-1,4)Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.044Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
-----50--------------------
27,04(+0,9)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
27,22(+0,5)Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.042-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
27,25(+1,2)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
27,40(+0,5)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
27,44(-1,0)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041Ålesund, Seriestevne17.08.20
27,76(+0,4)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.045-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
28,27(+1,6)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.041Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20
28,32(+0,0)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Arna, Askokarusellen17.06.20
28,65(-0,1)Hans-Erling Skatvedt-Hansen, Hamar IL13.01.042 (MS)Hamar, Sankthansstevnet24.06.20
28,73(+0,4)Jostein Bogdan Wakounig, Bøler IF28.04.046-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----60--------------------
29,87(+1,6)Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.042Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,62(+0,8)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043-h2Jessheim, UM 202029.08.20
23,87(+0,8)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.046-h2Jessheim, UM 202029.08.20
24,38(+1,4)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.045 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
24,72(+1,8)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043Fana, Gneistspelen 202023.08.20
25,47(-0,2)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
26,28(-3,2)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.044 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
29,36(+1,1)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041Rjukan, Sprintstevne22.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,2(+0,0)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (MS)Fagernes, Koronastevne01.06.20
27,1(+0,0)Ole Jacob Hansen, Sømna IL27.10.041Vik, Seriestevne13.08.20
28,5(+0,0)Sander Johansen, Sømna IL09.11.042Vik, Seriestevne13.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,39(+4,2)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-h3 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,41(+2,4)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.042-h1Jessheim, UM 202029.08.20
23,54(+2,1)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.043-h3Jessheim, UM 202029.08.20
23,60(+2,4)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043-h1Jessheim, UM 202029.08.20
23,76(+2,1)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.044-h3Jessheim, UM 202029.08.20
24,00(+2,4)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.044-h1Jessheim, UM 202029.08.20
24,07(+2,1)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.046-h3Jessheim, UM 202029.08.20
24,08(+2,4)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.045-h1Jessheim, UM 202029.08.20
24,49(+2,4)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.046-h1Jessheim, UM 202029.08.20
24,61(+2,1)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.047-h3Jessheim, UM 202029.08.20
24,85(+3,5)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
25,51(+2,7)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.046-h2 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
26,33(+3,0)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.042Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
26,82(+3,0)Matheo Bakke Delgado, Moss IL23.08.043Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
26,84(+2,4)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.047-h1Jessheim, UM 202029.08.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,6Lorns Finserås, Stadsbygd IL05.03.042Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
26,7Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.043Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
27,1Marius Mandal, Stadsbygd IL12.07.044Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
28,9Thomas Haarberg, Stadsbygd IL07.06.045Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
30,2Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne29.06.20
30,4Torbjørn Haugland, Uskedalen IL03.12.042Husnes, Seriestevne29.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,95Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.043-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
38,07Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041Arna, Askokarusellen08.07.20
38,37Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Os, OsLekene 202026.09.20
38,55Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
38,61Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041Arna, Askokarusellen17.06.20
38,79Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
38,92Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042Arna, Askokarusellen17.06.20
39,33Henrik Hopland, Ski IL Friidrett29.07.042 (MS)Ås, Kretsstevne22.06.20
39,61Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Os, OsLekene 202026.09.20
-----10--------------------
40,14Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,65August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
40,75William Kollberg, IF Hellas30.04.045-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,78Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043Os, OsLekene 202026.09.20
41,07Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,10Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Harstad, Seriestevne 102.06.20
41,31André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
41,45Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,73Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042Leikvang, Norna young 120.05.20
45,25Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.043Arna, Askokarusellen17.06.20
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,25Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
51,73Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.046-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
52,99Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.042 (MS)Os, OsLekene 202027.09.20
53,01Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041Knarvik, Seriestevne28.05.20
53,14Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.044-h1 (MS)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
53,19Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.047 (MS)Fana, Karabinlekene06.09.20
53,77Filip Holdhus, IL Gneist03.05.047-h2 (MS)Fana, Norna 527.06.20
53,80Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
54,28Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.045-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
55,14André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
-----10--------------------
55,27Marius Eidsli, Skaun IL07.09.043-h1 (MS)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
55,68Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
55,77Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
56,06Christoffer Voss, Drøbak-Frogn IL Friidrett01.07.042 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
56,07Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.044-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
56,13Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
56,37Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
56,43Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041Os, OsLekene 202027.09.20
56,46Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
56,51Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
-----20--------------------
56,58Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
56,82Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Os, OsLekene 202027.09.20
56,85Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
56,97Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.041Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
57,03August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
57,04Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Treningsstemne15.09.20
57,05William Kollberg, IF Hellas30.04.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
57,57Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045 (MS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
58,95Fredrik Hatlen Nøst, Strindheim IL22.05.042-h4Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
59,09Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.041Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
-----30--------------------
1,00,81Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043 (MS)Haugesund, Avslutningsstevne23.09.20
1,01,25Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,02,40Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,05,53Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.041Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
1,11,58Sander Johansen, Sømna IL09.11.044 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,04Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
1,01,37Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041Notodden, Klubbstevne 702.08.20
1,05,02Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.044 (MS)Hamar, Treningsstevne10.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,4Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.041 (G-15+)Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
56,9Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.044 (G-15+)Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
57,7Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.045 (G-15+)Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
1,00,5Lorns Finserås, Stadsbygd IL05.03.042Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
1,04,8Marius Mandal, Stadsbygd IL12.07.044Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
1,07,1Thomas Haarberg, Stadsbygd IL07.06.045Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
1,03,5Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.041Vik, L?pestevne28.05.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,16Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.041Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
1,32,14Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.047 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,34,59Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.041Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,35,14Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041Førde, Treningstemne24.08.20
1,37,39Are Fossheim, Namdal løpeklubb25.03.041Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
1,46,38Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,08,08Sander Johansen, Sømna IL09.11.041Vik, Seriestevne25.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,44Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,56,58Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041Rjukan, Løpegalla13.09.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56,46Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.044-h4 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,58,27Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h2Jessheim, UM 202029.08.20
2,01,28August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043-h2Jessheim, UM 202029.08.20
2,01,31Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h2Jessheim, UM 202029.08.20
2,01,52Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.045-h2Jessheim, UM 202029.08.20
2,03,44Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.046-h2Jessheim, UM 202029.08.20
2,04,98Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
2,05,15Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.041Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
2,06,51Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.048-h2Jessheim, UM 202029.08.20
2,07,02Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.043-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
-----10--------------------
2,07,03Einar Nese Johnsen, Sandnes IL06.09.043 (MS)Sandnes, Avslutningsstevne29.09.20
2,07,71Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042-h2 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20
2,08,19Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.048 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,08,42Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h3 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,08,66Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
2,08,70Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.042-h1Jessheim, UM 202029.08.20
2,08,79Elias Holter Steinset, Brandbu IF29.12.043 (MS)Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20
2,08,80Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.043-h1Jessheim, UM 202029.08.20
2,08,89Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.044-h1Jessheim, UM 202029.08.20
2,08,93Tobias Svendheim, IL Fri14.02.046-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
-----20--------------------
2,09,96Ola Skaar, Nittedal IL03.06.0410 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,10,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.046-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,10,68Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.045-h1Jessheim, UM 202029.08.20
2,11,07David Vik, Haugesund IL10.11.041Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
2,11,26Christoffer Voss, Drøbak-Frogn IL Friidrett01.07.042-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,11,73Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.044 (MS)Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20
2,11,97Fredrik Bergerød, IL Skjalg02.10.043Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,12,55Steinar Frønsdal, Hjelmeland IL10.11.048 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2.14,53Johan August Aune Johansen, Tønsberg Friidrettsklubb16.04.041Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
2,16,01August Husby Larsen, Søreide IL12.08.044-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
-----30--------------------
2,16,26Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.042Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
2,16,37Thorvald Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
2,16,67Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Treningsstemne04.06.20
2,16,82Sebastian Miles Holme, Romerike Friidrett21.09.043 (MS)Lillestrøm, Høststevne19.09.20
2,17,36Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.044 (MS)Sandnes, Avslutningsstevne29.09.20
2,18,43Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.041Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
2,18,74Eirik Clausen, Stegaberg IL03.05.041Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 408.09.20
2,19,33Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
2,20,69Eivind Johan Rønneberg Fagereng, Egersunds IK08.07.045Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,21,07André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----40--------------------
2,27,71William Kollberg, IF Hellas30.04.047-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,28,39Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
2,28,83Dennis Jepsen, IL Skjalg06.04.0410 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2.29,02Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
2,31,23Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.041Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,21Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
2,09,27Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,09,93Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,12,23Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.0412 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,21,02Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.046Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2.47,48Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.043Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,83Iver Moen, Nidaros Hockey09.03.042Steinkjer, Seriestevne 519.07.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03,98Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047 (MS)Arna, Askokarusellen23.09.20
3,47,5Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041 (MS)Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54,92Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
4,07,04August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.042 (MS)Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,08,21Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.042-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,08,34Oskar Opstad Vike, IL Runar07.01.041-fi-C (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,11,73Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.044 (MS)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,17,40Oliver Plassen-Brandvol, Lillehammer IF26.05.041Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
4,21,61Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043-h1 (MS)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,21,79Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.0410-h1 (MS)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,22,40Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
4,24,67Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
-----10--------------------
4,24,78Tobias Svendheim, IL Fri14.02.045 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
4,24,84Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.044-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,25,03Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,25,56Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.047 (MS)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,25,83Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,26,45Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.041Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
4,27,56David Vik, Haugesund IL10.11.041Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
4,27,96Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.048 (MS)Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20
4,28,56Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.041 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
4,32,09Elias Holter Steinset, Brandbu IF29.12.041Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
-----20--------------------
4,34,11Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.043Fana, Gneistspelen 202022.08.20
4,35,97Steinar Frønsdal, Hjelmeland IL10.11.041-h2 (G-13/17)Sandnes, Løpsstevne03.07.20
4,36,08Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.047-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,37,56Einar Nese Johnsen, Sandnes IL06.09.042Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
4,38,49August Husby Larsen, Søreide IL12.08.046-hmx1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,38,76Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.047-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,38,99Thorvald Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.042Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
4,40,52Rikardo Mikalsen Gojkovic, Otra IL29.03.041Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
4,41,25Johan August Aune Johansen, Tønsberg Friidrettsklubb16.04.0410 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
4,42,44Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.041Asker, Askerlekene 202026.09.20
-----30--------------------
4,42,54Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.044Fana, Gneistspelen 202022.08.20
4.44,28Oliver Hole, Midsund IL04.05.041Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
4,44,99Ingebrikt Johansen Hovik, Stokmarknes IL24.08.042Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
4,49,95Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.045Fana, Gneistspelen 202022.08.20
4,50,14Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.042 (MS)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
4,53,05+Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047-h2 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20
4,55,55Dennis Jepsen, IL Skjalg06.04.045Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
5,04,54Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.042Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
5,11,63André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,21,56Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.043Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
-----40--------------------
5,23,88Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,25,55Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,25,68Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,25,91William Kollberg, IF Hellas30.04.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5.37,64Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
5,38,26Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,38,89Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14,62Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.046-fi-C (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,27,65Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.043 (MS)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
4,38,96Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
4,44,24Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.044Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11,54Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047-h2 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,35,2Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.041Gausdal, Treningsstevne13.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56,52Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,43,16Oskar Opstad Vike, IL Runar07.01.044-h3 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,52,55Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.044 (MS)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
8,56,72Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.047-h1 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,57,39Henrik Eliassen, Norna-Salhus IL07.03.042-h2Jessheim, UM 202030.08.20
9,03,62Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.047-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,04,34Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.049-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,04,57August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.044-h2Jessheim, UM 202030.08.20
9,10,20Daniel Aakervik, Aurskog/Høland Friidrettslag13.02.047-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,12,78Iver Dalsaune Thun, SK Freidig08.09.042-h2 (MS)Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
9,22,84Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.041-h1Jessheim, UM 202030.08.20
-----10--------------------
9,25,00Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.043-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,26,25Oliver Plassen-Brandvol, Lillehammer IF26.05.042-h1Jessheim, UM 202030.08.20
9,27,12Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,31,64Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.047-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,32,69Anton Tveito, Kaupanger IL10.09.041Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
9,35,75Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.044-h1Jessheim, UM 202030.08.20
9,44,04Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.041Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
9,44,53Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041Førde, Treningstemne15.06.20
9,48,39Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.046-h5 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,55,18Eirik Bjørk Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL08.12.046-h1Jessheim, UM 202030.08.20
-----20--------------------
9,58,42Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.048-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,59,20Sondre Myking, Osterøy IL22.02.049-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
10,02,58Oscar Smogeli Opsann, Lillehammer IF09.10.041Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
10,04,38David Vik, Haugesund IL10.11.041Haugesund, Kretsstevne04.08.20
10,05,15Lars Teigen, Sogndal IL20.11.042Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,08,50Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
10,12,33Johan August Aune Johansen, Tønsberg Friidrettsklubb16.04.041Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
10,17,3Kristoffer Aakvik, Mosjøen Friidrettsklubb06.07.041Mosjøen, Løpestevne06.06.20
10,22,32Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.048-h1Jessheim, UM 202030.08.20
10,22,7Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041Nordkjosbotn, STIL-karusellen 9. løp15.09.20
-----30--------------------
10,27,55Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041-h6Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,29,78Ingebrikt Johansen Hovik, Stokmarknes IL24.08.042Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
10,30,47Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.047-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
10,38,04Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.047-h2 (G-13/16)Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,39,6Ola Skaar, Nittedal IL03.06.048 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,48,64Simon Skjerping, Osterøy IL02.06.045-h6Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,52,0Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.042Mosjøen, Løpestevne06.06.20
10,56,34Vetle Mathiesen Knutsen, Innstranda IL10.01.041Bodø, Kretsstevne02.06.20
11,08,6Eirik Eriksen Steinsvik, Rosendal TL28.09.041Husnes, Seriestevne23.09.20
11,10,94Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041Os, OsLekene 202027.09.20
-----40--------------------
11,43,2Jonas Solli Søllesvik, Rosendal TL042Husnes, Seriestevne23.09.20
11,45,1Espen Kolstad Stephensen, Ås VGS29.12.042 (MJ)Ås, Kretsstevne07.10.20
11,51,1Sigurd Gjerstad, Ås VGS043 (MJ)Ås, Kretsstevne07.10.20
11,52,38Edvard Fuglem, Utleira IL Friidrett24.10.048-h2 (G-13/16)Trondheim, Seriestevne09.06.20
12,04,78Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
12,21,3Martin Johnsen, Ås VGS044 (MJ)Ås, Kretsstevne07.10.20
12,35,1Erik Aleksander Gulbrandsen, Ås VGS045 (MJ)Ås, Kretsstevne07.10.20
12,43,2Jostein Eldorhagen, Ås VGS29.03.046 (MJ)Ås, Kretsstevne07.10.20
13,06,3Alexander Gromholt Suvalov, Ås VGS18.01.048 (MJ)Ås, Kretsstevne07.10.20
14,12,93Sølvar Andersen, Sømna IL06.04.041Vik, L?pestevne28.05.20
-----50--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,41,96Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17,25Eskil Høien, Trondheim Triatlonklubb04.07.044-h2 (MS)Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20

100m Para

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,30Sander Johansen, Sømna IL09.11.042-h1 (MS-Para)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
13,94Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.043-h1 (MS-Para)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,24,48Oskar Opstad Vike, IL Runar07.01.044-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,40,66August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.047-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,50,14Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.0422-h2 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
16,21,0Daniel Aakervik, Aurskog/Høland Friidrettslag13.02.042 (MS)Vik, Sommardagsstevnet23.07.20
16,46,60Steinar Frønsdal, Hjelmeland IL10.11.047-h3 (MS)Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
16,47,00Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.044-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,57,82Casper Rønning, Ivrig14.03.0412-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,06,92Simen Lilledal Kristiansen, Ivrig27.09.044-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,16,66Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.049-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,29,34Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0449-h2 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
-----10--------------------
17,40,0Kristoffer Aakvik, Mosjøen Friidrettsklubb06.07.045 (MS)Vik, Sommardagsstevnet23.07.20
18.14,07Lars Teigen, Sogndal IL20.11.042Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
18,28,11Oliver Arntsen Mosand, Tønsberg Friidrettsklubb24.09.045-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
18,45,94Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.044-h3 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
18,46,0Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.047 (MS)Vik, Sommardagsstevnet23.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,55,21Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.044 (MS)Stavanger, Kveldsstevne26.08.20
18,05,84Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041Notodden, Klubbstevne 702.08.20
18,11,42Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.045 (MS)Stavanger, Kveldsstevne26.08.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,07,74Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.046-h3 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
39,34,71Lars Teigen, Sogndal IL20.11.043-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,55(+1,0)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
14,90(+1,5)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Fana, Gneistspelen 202023.08.20
14,96(+1,5)William Kollberg, IF Hellas30.04.042Fana, Gneistspelen 202023.08.20
15,28(+1,0)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
15,31(+0,3)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
15,43(+0,0)Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
15,53(+0,5)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
15,64(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
16,04(+0,0)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
16,56(+0,3)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
-----10--------------------
16,69(-0,4)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
17,39(+0,0)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
17,51(+0,0)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
17,98(+0,5)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,05(+0,1)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041Fana, Karabinlekene05.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,4(-0,3)Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.041Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,24(+2,6)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041Jessheim, UM 202029.08.20
14,28(+2,6)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042Jessheim, UM 202029.08.20
14,72(+2,6)William Kollberg, IF Hellas30.04.043Jessheim, UM 202029.08.20
14,74(+2,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044Jessheim, UM 202029.08.20
14,92(+2,6)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.045Jessheim, UM 202029.08.20
14,97(+2,6)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.046Jessheim, UM 202029.08.20
15,13(+2,6)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.047Jessheim, UM 202029.08.20

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,72(-0,1)William Kollberg, IF Hellas30.04.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
20,15(-0,1)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,70(+1,2)William Kollberg, IF Hellas30.04.041-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
28,19(+1,9)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
29,30(+0,0)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Leikvang, Norna 904.10.20

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,53Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2Jessheim, UM 202028.08.20
40,68Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h2Jessheim, UM 202028.08.20
41,61Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041-h1Jessheim, UM 202028.08.20
41,62Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042-h1Jessheim, UM 202028.08.20
41,94Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041Arna, Askokarusellen23.09.20
42,43William Kollberg, IF Hellas30.04.044-h2Jessheim, UM 202028.08.20
42,84Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.043-h1Jessheim, UM 202028.08.20
42,85Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
43,17Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
44,66Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.044-h1Jessheim, UM 202028.08.20
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,52Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043-h2Jessheim, UM 202028.08.20
48,13Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,36William Kollberg, IF Hellas30.04.044 (MS)Fana, Gneistspelen 202021.08.20

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,39Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Steinkjer, Seriestevne 519.07.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,12Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041Jessheim, UM 202028.08.20
4,28,64Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042Jessheim, UM 202028.08.20
4,30,10Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.043Jessheim, UM 202028.08.20
4,33,01Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041Sarpsborg, Treningsstevne02.07.20
4,37,63Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20
4,38,09Tobias Svendheim, IL Fri14.02.042Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20
4,38,97Oliver Plassen-Brandvol, Lillehammer IF26.05.044Jessheim, UM 202028.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,91Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
1,82Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Leikvang, Norna young 517.06.20
1,82Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.041Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
1,79William Kollberg, IF Hellas30.04.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,78Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Asker, Askerlekene 202027.09.20
1,75Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.042Asker, Askerlekene 202027.09.20
1,73Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041Harstad, Seriestevne 102.06.20
1,71Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041Geithus, Treningsstevne10.06.20
1,70Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,67Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
-----10--------------------
1,65Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, Kretsstevne10.06.20
1,64André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,60Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041Hattfjelldal, Hattfjelldalstevne14.06.20
1,60Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
1,55Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20
1,55Jakob Woelfert, Tingvoll Friidrettsklubb041Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
1,55Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
1,49Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043Sandnes, Hubbastevne 124.06.20
1,45Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
1,31Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.042Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,70Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.044 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
4,31Sander Oppen, IF Sturla17.12.041Jessheim, UM 202028.08.20
3,85Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Fana, Karabinlekene05.09.20
3,55Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041Narvik, Kretsstevne 302.07.20
3,41Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.044Jessheim, UM 202028.08.20
3,30André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,10William Kollberg, IF Hellas30.04.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,00Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,00Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,00Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
-----10--------------------
2,70Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
2,40Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,55(+1,8)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.04(-)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
6,38(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Jessheim, UM 202030.08.20
6,36(+1,0)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.042Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
6,29(+2,0)William Kollberg, IF Hellas30.04.04(-)Jessheim, UM 202030.08.20
6,21(+1,1)Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041 (G-16/17)Kristiansand, Treningsstevne13.08.20
6,19(+1,3)Teodor Heldal, Fana IL08.10.046Jessheim, UM 202030.08.20
6,18(+1,6)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.04(-)Leikvang, Norna young 517.06.20
6,11(+1,9)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.047Jessheim, UM 202030.08.20
6,02(+0,7)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
5,96(+2,0)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
-----10--------------------
5,77(+0,8)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.042 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
5,75(+0,5)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
5,68(+1,2)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
5,67(+0,1)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, Hopp- og kaststevne17.08.20
5,67(-1,8)Arian Gjersdal Johansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett20.10.043Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,65(+1,9)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043Fana, Gneistspelen 202023.08.20
5,63(-0,2)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044Fana, Gneistspelen 202023.08.20
5,57(+1,3)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
5,56(+1,1)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
5,45(+0,6)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
-----20--------------------
5,42(-1,4)Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.041Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
5,41(-1,2)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Os, OsLekene 202026.09.20
5,39(-0,3)Johannes Gujord, Halsa IL24.01.041Vik, Seriestevne21.05.20
5,38(-1,5)Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
5,35(+1,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
5,33(+1,2)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041Ålesund, Seriestevne15.06.20
5,30(+1,3)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.043Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
5,27(+0,7)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.044 (MS)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
5,15(-1,4)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
5,10(+0,0)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, Seriestevne17.08.20
-----30--------------------
4,86(-1,8)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
4,80(-0,1)Niklas Liland, Fana IL04.11.04(-)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
4,66(-0,6)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.041 (MS-Para)Kristiansand, Treningsstevne30.07.20
4,56(-0,6)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,52(+0,3)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.042Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
4,40(+0,3)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.041Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
4,01(-2,3)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042Asker, Askerlekene 202026.09.20
3,79(-1,3)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
3,66(+0,9)Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.042Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
2,84(+0,7)Sander Johansen, Sømna IL09.11.043 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
-----40--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,66(+0,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
5,26(+1,9)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041Leikvang, Norna young 303.06.20
5,09(+0,2)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041Ulsteinvik, Treningstemne06.08.20
4,53(+1,1)Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.041Elverum, Treningsstevne11.06.20
4,00(+1,5)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.043Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,61(+2,3)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
6,35(+3,6)William Kollberg, IF Hellas30.04.043Jessheim, UM 202030.08.20
6,26(+2,1)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Norna young 517.06.20
6,22(+5,2)Haakon Eieland, Søgne IL20.02.045Jessheim, UM 202030.08.20
5,72(+3,7)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
5,57(+3,5)Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.0410Jessheim, UM 202030.08.20
5,15(+3,4)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.0416Jessheim, UM 202030.08.20
4,89(+2,3)Niklas Liland, Fana IL04.11.045Fana, Gneistspelen 202023.08.20
4,64(+2,7)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.0417Jessheim, UM 202030.08.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,24Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,52(+1,4)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Jessheim, UM 202029.08.20
13,05(-0,4)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.042Jessheim, UM 202029.08.20
13,04(-0,5)Teodor Heldal, Fana IL08.10.043Jessheim, UM 202029.08.20
12,78(+1,5)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
12,69(+1,6)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
11,68(-0,2)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
11,58(+0,7)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.042Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
11,53(+1,9)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.04(-)Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
11,40(-0,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.046Jessheim, UM 202029.08.20
11,26(+0,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Greveskogen, Seriestevne01.08.20
-----10--------------------
11,14(+0,3)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
11,00(+0,5)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041Stavanger, Kveldsstevne12.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,01(+1,1)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,58(+2,2)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
11,20(+2,5)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041Haugesund, Kretsstevne04.08.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,66Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041Bergen/La, Seriestevne09.09.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,66Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Jessheim, UM 202029.08.20
15,21Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.042Jessheim, UM 202029.08.20
15,01Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.043Jessheim, UM 202029.08.20
14,09Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041Vik, Seriestevne04.06.20
13,92Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.044Jessheim, UM 202029.08.20
12,50Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.045Jessheim, UM 202029.08.20
12,39Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.046Jessheim, UM 202029.08.20
11,89Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne09.09.20
11,82Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.041Fana, Gneistspelen 202023.08.20
11,47Niklas Liland, Fana IL04.11.042Fana, Gneistspelen 202023.08.20
-----10--------------------
11,42William Kollberg, IF Hellas30.04.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
10,86Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
10,64Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.042Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
10,47Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Os, OsLekene 202026.09.20
10,29Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
10,13Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, Seriestevne04.08.20
9,57Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
9,49Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
9,47Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
8,98André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
-----20--------------------
8,93Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
8,73Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
8,55Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
8,49Mathias Elliot Mietinen Bjørkås, Vadsø Turnforening09.08.041Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
8,43Sivert Morvik, FIL Aks-7724.08.041Bergen, Skansemyren kastkarusell 530.06.20
8,39Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.042Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
8,20Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.041Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
7,92Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042Steinkjer, Seriestevne17.09.20
7,49Oscar Nikolai Skumsnes, Stord IL14.04.041Leirvik, Seriestemne03.06.20
7,12Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20
-----30--------------------
6,67Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.042Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
6,20Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.043Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
7,57André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,93Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Hornnes, Otra diskosstevne26.06.20
45,88Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.042Jessheim, UM 202028.08.20
44,26Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.043Jessheim, UM 202028.08.20
40,96Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Lillestrøm, Kaststevne06.06.20
40,36Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041Steinkjer, Oppkjøringsstevne UM/Lerøy15.08.20
39,11Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.046Jessheim, UM 202028.08.20
37,22Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.047Jessheim, UM 202028.08.20
36,08Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne10.06.20
34,90William Kollberg, IF Hellas30.04.042Røyken, Spikkestad Open25.07.20
34,30Niklas Liland, Fana IL04.11.041Fana, Kastkarusell-9.228.06.20
-----10--------------------
32,52Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.041Brandbu, Mohagen bil cup 419.08.20
29,35Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.041Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
28,83Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
27,79Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042 (G-16/17)Heggedal, Kastkarusell 216.06.20
27,48Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Narvik, Kretsstevne 302.07.20
26,95Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.042Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
26,54Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
26,22Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,94Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041Porsgrunn, Kast og stavstevne14.06.20
24,97Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041Sandnes, Kaststevne 330.05.20
-----20--------------------
23,68Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041Stavanger, Kveldsstevne12.08.20
23,51Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041Bergen/La, Seriestevne20.05.20
23,10Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.041Geithus, Treningsstevne16.05.20
23,01André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
22,66Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.042Geithus, Treningsstevne16.05.20
21,66Sivert Morvik, FIL Aks-7724.08.041Bergen, Skansemyren kastkarusell 804.08.20
20,51Ignacy Jacob Dabrowsky, IL Sandvin07.10.041Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
19,51Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042Steinkjer, Seriestevne17.09.20
19,14Torbjørn Haugland, Uskedalen IL03.12.042Husnes, Seriestevne29.06.20
18,55Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
-----30--------------------
12,81Sander Johansen, Sømna IL09.11.042Vik, Seriestevne02.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,36Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne05.06.20
15,72Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.041Vik, Seriestevne02.07.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,72Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.042 (MS)Aremark, Diskos stevne11.10.20

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,20Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Brandbu, Gast-stevnet13.09.20
54,21Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.042Jessheim, UM 202029.08.20
52,51Niklas Liland, Fana IL04.11.041Fana, Kastkarusell-1220.08.20
47,20Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041Hattfjelldal, Hattfjelldalstevne14.06.20
44,60Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne26.08.20
42,47Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.044Jessheim, UM 202029.08.20
41,18Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.043Heggedal, Askerlekene 202025.09.20
40,80Sivert Morvik, FIL Aks-7724.08.045Jessheim, UM 202029.08.20
39,18Marius Kalleberg Mydland, Lyngdal IL17.02.041Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
34,72Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.048Jessheim, UM 202029.08.20
-----10--------------------
32,37Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
27,12Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
24,12Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20
22,04André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
21,02Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
18,70Torbjørn Haugland, Uskedalen IL03.12.042Husnes, Seriestevne29.06.20
18,42Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042Steinkjer, Seriestevne17.09.20
18,28Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,44Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne05.06.20
9,41Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.042Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,06Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne10.06.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,51Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.041 (MS)Aremark, Kaststevne09.07.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,15Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041Kristiansand, Treningsstevne18.07.20

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,69Tommi Pasanen, Halden IL07.02.041Halden, Treningsstevne06.09.20
57,35Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.042Jessheim, UM 202030.08.20
54,99Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Larvik, Treningsstevne20.05.20
51,95Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
48,62Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.044Jessheim, UM 202030.08.20
47,31Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
45,23Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.041Asker, Askerlekene 202027.09.20
42,24Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.042Asker, Askerlekene 202027.09.20
41,98Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
40,11Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041Vik, Seriestevne04.06.20
-----10--------------------
39,79Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
39,32Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041Geithus, Treningsstevne16.05.20
37,99Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.042Vik, Seriestevne04.06.20
36,76Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Larvik, Treningsstevne17.06.20
36,20Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne03.10.20
35,88Niklas Liland, Fana IL04.11.042Fana, Gneistspelen 202022.08.20
35,10Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
34,24William Kollberg, IF Hellas30.04.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
34,13Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
33,45Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.041Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
-----20--------------------
33,33Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041Søgne, Friidrettstevne09.05.20
32,62Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.042Geithus, Treningsstevne16.05.20
31,10Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042Sandnes, Kaststevne 427.06.20
30,62Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.043Sandnes, Kaststevne 427.06.20
30,32Sivert Morvik, FIL Aks-7724.08.0410Jessheim, UM 202030.08.20
30,31Oscar Nikolai Skumsnes, Stord IL14.04.041Leirvik, Seriestemne15.06.20
27,55Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043Asker, Askerlekene 202027.09.20
25,50Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043Sandnes, Kaststevne 223.05.20
24,78Ignacy Jacob Dabrowsky, IL Sandvin07.10.042Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
23,97Mathias Elliot Mietinen Bjørkås, Vadsø Turnforening09.08.041Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
-----30--------------------
22,66Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, HTB stevne14.09.20
22,03Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042Steinkjer, Seriestevne17.09.20
21,66André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
19,12Torbjørn Haugland, Uskedalen IL03.12.042Husnes, Seriestevne29.06.20
17,19Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20
14,00Sander Johansen, Sømna IL09.11.043Vik, Seriestevne04.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,61Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.041Elverum, Treningsstevne11.06.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,32Tommi Pasanen, Halden IL07.02.042 (G-18/19)Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
50,77Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.042 (MS)Sandnes, Avslutningsstevne29.09.20
41,50Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.046 (MS)Leikvang, Norna 904.10.20
29,27Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041Bodø, Kretsstevne15.09.20

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,07Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,24Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Asker, Askerlekene 202027.09.20
19,62Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.042Asker, Askerlekene 202027.09.20
16,04Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.04PStjørdal, Treningsstevne i Kastfemkamp20.09.20

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,74Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.041Aremark, Kaststevne01.07.20
14,32Niklas Liland, Fana IL04.11.041Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
10,72Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne26.08.20
9,95Sivert Morvik, FIL Aks-7724.08.042Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5035William Kollberg, IF Hellas
12,33(+1,2)-5,89(+0,9)-11,40-1,79-58,42-16,72(-0,1)-30,80-3,00-31,11-5,25,91
30.04.041 (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
3818André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb
12,68(+1,2)-4,78(+1,6)-8,20-1,55-57,51-20,15(-0,1)-20,73-3,00-20,84-5,11,63
18.12.042 (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-100mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5719Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett
12,17(-1,1)-6,00(-1,0)-14,76-1,76-56,46-16,04(+0,0)-45,48-3,00-41,46-5,25,55
02.02.041Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
5396Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF
12,36(-1,1)-5,38(-1,5)-13,68-1,73-56,13-15,43(+0,0)-40,01-3,00-43,50-5,38,89
05.04.042Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
5219William Kollberg, IF Hellas
12,31(-1,7)-6,12(-0,3)-11,42-1,76-57,05-15,37(+0,0)-33,25-3,10-34,24-5,29,39
30.04.043Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
4630Gaute Aasmo, Sandnes IL
12,38(-1,7)-5,86(-1,3)-8,93-1,67-56,58-15,70(+0,0)-26,54-2,70-28,64-5,23,88
04.10.044Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
4342Sondre Aasmo, Sandnes IL
12,16(-1,1)-5,91(-0,2)-8,55-1,70-1,02,40-15,31(+0,0)-16,91-3,00-24,02-5,25,68
04.10.045Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
4084André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb
12,98(-1,1)-5,15(-1,4)-8,98-1,64-56,80-17,51(+0,0)-20,74-3,30-20,48-5,23,86
18.12.046Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
3367Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL
13,53(-1,7)-5,11(-1,6)-7,65-1,46-1,01,25-17,39(+0,0)-18,55-2,40-24,93-5,38,26
08.01.047Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3391Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio
44,60-11,59-34,03-33,00-10,72
06.01.041Husnes, Seriestevne26.08.20
2640Niklas Liland, Fana IL
45,17-10,87-29,94-33,32-14,32
04.11.041Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
1394Sivert Morvik, FIL Aks-77
37,19-8,15-20,74-27,67-NM
24.08.042Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20

Total requesttime: 10.007025957108 seconds