Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Jenter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,74(+0,2)Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion13.09.992-h6 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,78(+0,6)Nathalie Ommundsen Johnsen, IL Skjalg02.07.983-h8 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,79(-0,2)Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.982-h4 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,88(+0,1)Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991 (KS)Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
8,07(-0,1)Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.001-h3 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,09(-0,1)Cassandra Bache, Lørenskog Friidrettslag25.06.002-h3 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,50(-0,1)Jorunn Bjørkli Bakløkk, Ranheim IL01.01.985-h3 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,50(+0,4)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.001 (KS)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
8,51(+1,6)Maria Ones, Norna-Salhus IL08.03.001 (KS)Leikvang, Norna young 227.05.20
8,71(+1,0)Ellen Homstad, Overhalla IL06.02.991 (KS)Overhalla, Seriestevne26.05.20
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,51(+2,8)Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.991-h5 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,60(+2,8)Linn Oppegaard, Moss IL23.12.982-h5 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,13(+2,8)Therese Skyttermoen, Lillehammer IF16.09.994-h5 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,63(+1,8)Helene Rønningen, IL Tyrving04.09.981-h3 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
11,67(+1,7)Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.991-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,79(+1,7)Linn Oppegaard, Moss IL23.12.982-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,89(+1,7)Vilde Aasmo, Sandnes IL10.10.983-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,15(+1.1)Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion13.09.995-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,15(+0,8)Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991 (KS)Oslo/Bi, Seriestevnet Trondheim05.09.20
12,27(+1.1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.007-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,34(-0,3)Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.993-h3 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
12,37(+1.3)Nathalie Ommundsen Johnsen, IL Skjalg02.07.981-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,44(+1,8)Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.983-h1 (KS)Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
-----10--------------------
12,51(+1,4)Ingrid Sortland, IL Gneist10.09.992 (KS)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,60(-0,3)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.995-h3 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
12,62(+1,8)Magdeli Støten, Sarpsborg IL17.08.984-h3 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
12,66(+1,8)Celina Nilsen Lundevik, IL Tyrving25.10.993-h1 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,71(+0,8)Therese Skyttermoen, Lillehammer IF16.09.992-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,77(+0,5)Maja Medic, Lyngdal IL26.06.006-h1 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
12,80(+0,7)Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.001 (KS)Overhalla, Seriestevne02.07.20
12,81(+0,5)Telma Eid, Søndre Land IL20.03.982-h3 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,87(-2,1)Emma Natalie Hagen Dhir, Kristiansand IF Friidrett03.02.995-h2 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
13,12(+1,9)Charlotte Thorjussen, Eidanger Idrettslag24.06.001-h1 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
-----20--------------------
13,14(-1,5)Tonje Nedberg, IL Skjalg25.12.991 (KS)Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
13,21(-2,2)Cassandra Bache, Lørenskog Friidrettslag25.06.007-h1 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
13,24(+1,3)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.001 (KS)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
13,43(+0,8)Marthe Sand, Ullensaker/Kisa IL01.07.984 (KS)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
13,52(+1,3)Maria Helene Kinn Olsen, Larvik Turn & IF27.09.001-h1 (KS)Larvik, Sommerstevne05.08.20
13,54(+0,2)Udoka C. Madu, IL i BUL06.04.981-h5 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,59(-0,2)Synnøve Julseth Frantzen, Asker Sk. Friidrett13.12.005 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
13,85(-1,9)Monica Fagerli, Storfjord IL01.02.002 (KS)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
14,20(-1,6)Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.004 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
18,58(+0,0)Ann Selda Deliler, Eidanger Idrettslag13.01.992-h1 (KS-Para)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
-----30--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,52(+3,3)Helene Rønningen, IL Tyrving04.09.981-h9 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,02(+3,8)Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991 (KS)Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
12,12(+3,3)Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion13.09.997-h9 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,22(+3,0)Nathalie Ommundsen Johnsen, IL Skjalg02.07.982 (KS)Grimstad, Klubbstevne08.06.20
12,26(+2,8)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-h2 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,28(+4,1)Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.981-h2 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,5(+4,1)Celina Nilsen Lundevik, IL Tyrving25.10.991Kristiansand, Treningsstevne30.07.20
12,64(+3,6)Cassandra Bache, Lørenskog Friidrettslag25.06.005-h7 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,68(+3,8)Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.003 (KS)Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
13,09(+4,0)Jorunn Bjørkli Bakløkk, Ranheim IL01.01.981-h5 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,42(+0,2)Helene Rønningen, IL Tyrving04.09.981-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,76(+1,2)Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.993-h8 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,82(+1,2)Linn Oppegaard, Moss IL23.12.984-h8 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,95(+1,2)Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion13.09.995-h8 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,39(+0,2)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,54(+1,3)Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991-h4 (J-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
18,62(+0,0)Nathalie Ommundsen Johnsen, IL Skjalg02.07.984-h7 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,99(+1,7)Therese Skyttermoen, Lillehammer IF16.09.995-h5 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
19,26(-0,3)Cassandra Bache, Lørenskog Friidrettslag25.06.001-h3 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
19,94(+1,3)Jorunn Bjørkli Bakløkk, Ranheim IL01.01.985-h4 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
-----10--------------------
20,37(+0,3)Synnøve Julseth Frantzen, Asker Sk. Friidrett13.12.005-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,72(+1,8)Helene Rønningen, IL Tyrving04.09.981 (KS)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
24,32(+1,0)Linn Oppegaard, Moss IL23.12.984-h9 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,33(+0,6)Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.992-h2 (KS)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
24,43(+1.1)Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion13.09.994-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
24,89(-1,4)Josefine Tomine Eriksen, Sem IF16.08.004-sf2 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
24,90(+1.1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.006-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
24,95(+0,0)Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991-h3 (KS)Trondheim, Seriestevne13.06.20
25,36(-2,1)June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.991 (KS)Fana, Hoppkarusell-331.05.20
25,55(-1,4)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.997-sf2 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
25,60(+0,5)Ingrid Sortland, IL Gneist10.09.994-h1 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
-----10--------------------
25,81(+0,6)Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.991 (KS)Fana, Karabinlekene06.09.20
25,84(+0,0)Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.983-h2 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
25,93(+0,3)Therese Skyttermoen, Lillehammer IF16.09.992 (KS)Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
26,16(-0,8)Telma Eid, Søndre Land IL20.03.98H (KS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
26,49(+0,0)Cassandra Bache, Lørenskog Friidrettslag25.06.004-h2 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
26,53(+0,0)Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.991 (KS)Molde, Treningsstevne11.06.20
26,87(+1,9)Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.004-h1 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
26,89(+1,0)Marie Skjæggestad, IL Tyrving18.01.996-h2 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
26,93(+1,1)Jorunn Bjørkli Bakløkk, Ranheim IL01.01.984-h7 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
27,89(+1,3)Marthe Sand, Ullensaker/Kisa IL01.07.986 (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
-----20--------------------
28,03(-1,5)Monica Fagerli, Storfjord IL01.02.003 (KS)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
28,22(-1,1)Synnøve Julseth Frantzen, Asker Sk. Friidrett13.12.005-h1 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
28,28(-0,6)Ellen Homstad, Overhalla IL06.02.991 (KS)Overhalla, Seriestevne03.06.20
28,40(+0,0)Marie Eggset, Ranheim IL31.12.982-h1 (KS)Trondheim, Seriestevne13.06.20
28,50(+0,7)Margrethe Lauritzen, Larvik Turn & IF07.02.002-h1 (KS)Larvik, Sommerstevne05.08.20
30,52(+1,8)Emma Sofie Blaauw, Sem IF29.12.003-h1Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
32,77(-1,0)Katrine Grønås Kongshavn, Haugesund IL14.12.005 (KS)Haugesund, Kretsstevne04.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,16(+3,1)Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.991 (KS)Porsgrunn, Treningsstevne26.07.20
24,74(+2,1)Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991-h2 (KS)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
24,85(+2,5)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005-h3 (KS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
26,06(+2,1)Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.996-h2 (KS)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
28,90(+3,5)Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL16.09.005-h1 (KS)Haugesund, Kretsstevne27.05.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,62Linn Oppegaard, Moss IL23.12.981-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
39,74Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.991 (KS)Grimstad, Klubbstevne08.06.20
39,79June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.994-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
39,85Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,14Josefine Tomine Eriksen, Sem IF16.08.004 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
41,83Marie Skjæggestad, IL Tyrving18.01.995 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
44,01Synnøve Julseth Frantzen, Asker Sk. Friidrett13.12.003 (KS)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
46,76Maria Ones, Norna-Salhus IL08.03.002 (KS)Leikvang, Norna young 227.05.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,6Marie Skjæggestad, IL Tyrving18.01.991 (KS)Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,16Linn Oppegaard, Moss IL23.12.981 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
55,62Josefine Tomine Eriksen, Sem IF16.08.002 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
56,05Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
56,06June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.991 (KS)Fana, Norna 421.06.20
57,07Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.985 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
57,82Marie Skjæggestad, IL Tyrving18.01.995 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
60,72Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.997 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
1,02,51Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL16.09.002 (KS)Haugesund, Kretsstevne27.05.20
1,03,21Sofie Wilmann, IL Tyrving03.11.001-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
1,04,72Emma Sofie Blaauw, Sem IF29.12.002-h1Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
-----10--------------------

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,1Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991 (J-U23)Stjørdal, Seriestevne23.09.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39,45Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK09.02.981 (KS)Grimstad, Klubbstevne21.06.20
1,44,89Meera Sagli, Aure IL11.04.002 (KS)Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,73Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.991-h2 (KS)Kristiansand, Stadionmila07.08.20
2,09,91Christine Næss, IL Tyrving18.12.003-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
2,09,96Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.982-h2 (KS)Kristiansand, Stadionmila07.08.20
2,11,57Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL16.09.005-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,12,21Malin Edland, IK Tjalve31.03.995-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
2,14,87Josefine Tomine Eriksen, Sem IF16.08.005-h2 (KS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,17,48Kristin Fagerli, IL i BUL08.01.005-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
2,17,52Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK09.02.986 (KS)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,17,77Telma Eid, Søndre Land IL20.03.98H (KS)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
2,19,99Tuva Thomassen Fagerbakke, IL Gular06.05.993-h1 (KS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
-----10--------------------
2,23,80Meera Sagli, Aure IL11.04.004 (KS)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
2,23,95Sofie Wilmann, IL Tyrving03.11.001 (KS)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,25,86Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.002-h1 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,26,18Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.002-h1 (KS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,26,26Ingunn Nilsen Hagen, Løten Friidrett24.10.003-h1 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,30,79Marianne Bruvoll Dretvik, IL Skjalg29.09.001 (J-18/19)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,31,16Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.99H (KS)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
2,47,58Margrethe Lauritzen, Larvik Turn & IF07.02.001 (KS)Larvik, Klubbmesterskap dag 216.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,00Maike Verhofstad (GER), IL Gneist25.12.986 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,19,21Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.001 (KJ22)Notodden, Klubbstevne 620.07.20
3,25,84Marianne Bruvoll Dretvik, IL Skjalg29.09.003-h1 (KS)Stavanger, Skjalgstevne02.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,34Malin Edland, IK Tjalve31.03.992 (KS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
4,25,60mxVilde Våge Henriksen, Haugesund IL16.09.0012-h2 (KS)Sandnes, Løpsstevne03.07.20
4,26,57Christine Næss, IL Tyrving18.12.002 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
4,42,52Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.983 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
4,46,34Emma Sofie Blaauw, Sem IF29.12.003 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
4,48,79Synnøve Antonsen Torp, Ranheim IL17.07.992 (KS)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,55,89Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK09.02.984 (KS)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
4,58,48Meera Sagli, Aure IL11.04.003 (KS)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
5,12,31Vilde Eid, Ranheim IL31.03.996 (J-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
5,13,48Ingunn Nilsen Hagen, Løten Friidrett24.10.008-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----10--------------------
5,18,73Mathilde Hagen, Ullensaker/Kisa IL23.04.0010-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
5,20,42Marianne Bruvoll Dretvik, IL Skjalg29.09.001 (J-18/19)Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
5,43,8Maria Ones, Norna-Salhus IL08.03.001 (KS)Leikvang, Norna 1009.10.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40,78Maike Verhofstad (GER), IL Gneist25.12.986-fi-B (KS)Osterøy, HTB karusell 129.08.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,32,09Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.001 (KJ22)Notodden, Klubbstevne 423.05.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17,79Malin Edland, IK Tjalve31.03.993 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20
9,41,40Christine Næss, IL Tyrving18.12.004-h2 (KS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,59,29Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL16.09.004 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
10,04,57Siren Amelia Seiler, Kristiansand Løpeklubb28.06.982 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
10,12,9mxThea Hovda, Haugesund IL17.02.993-h2 (KS)Trondheim, 3000m for alle02.09.20
10,13,51mxLiv Nordengen, Strindheim IL24.04.9810-h3 (KS)Trondheim, 3000m for alle02.09.20
10,16,55Emma Sofie Blaauw, Sem IF29.12.006 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
10,21,96Ine Skjellum, Strindheim IL20.08.982-h10 (KS)Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,45,90mxHannah Eriksen, Strindheim IL25.07.989-h2 (KS)Trondheim, 3000m for alle02.09.20
10,46,27Vilde Eid, Ranheim IL31.03.993-h10 (KS)Trondheim, Seriestevne09.06.20
-----10--------------------
10,53,21Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10.55,78Mina Lilleheier, Ås IL25.05.001 (KS)Ås, Kretsstevne18.06.20
10,59,35Ragnhild Eide, Byåsen IL20.06.995-h10 (KS)Trondheim, Seriestevne09.06.20
11,11,66Meera Sagli, Aure IL11.04.004 (KS)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
11,27,22Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.001 (KJ22)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,49,78mxKristina Axelsson (SWE), Strindheim IL11.05.994-h3 (KS)Trondheim, 3000m for alle02.09.20
10,26,87mxMaike Verhofstad (GER), IL Gneist25.12.986-hmx1 (KS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,36,61Malin Edland, IK Tjalve31.03.994-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,49,68Siren Amelia Seiler, Kristiansand Løpeklubb28.06.986-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,32,42Thea Hovda, Strindheim IL17.02.993-h1 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
17,40,46mxSigrid Ytterhus Haugset, Strindheim IL01.03.9914-h1 (KS)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
17,42,00mxStine Dale, Norna-Salhus IL11.11.984-h1 (KS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
19,29,50mxLene Heimdal, IK Tjalve08.09.0014-h1 (KS)Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,57,49mxKristina Axelsson (SWE), Strindheim IL11.05.9911-h1 (KS)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,17,2mxSiren Amelia Seiler, Kristiansand Løpeklubb28.06.987-h7 (KS)Kristiansand, Stadionmila07.08.20
36,38,67Maria Wiig, Stavanger IF Friidrett26.12.9910-h1 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,83(+1,3)Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.001 (KS)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
14,02(+2,0)Magdeli Støten, Sarpsborg IL17.08.981 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
14,59(+2,0)Marie Skjæggestad, IL Tyrving18.01.993 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
14,61(+0,1)Tonje Nedberg, IL Skjalg25.12.994-h2 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
14,64(-0,8)Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.99H (KS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
14,99(-0,8)Telma Eid, Søndre Land IL20.03.98H (KS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
15,05(+1,4)Celina Nilsen Lundevik, IL Tyrving25.10.994 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,87(+3,8)Magdeli Støten, Sarpsborg IL17.08.982 (KS)Sarpsborg, Olavslekene22.08.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,26(-0,3)Jorunn Bjørkli Bakløkk, Ranheim IL01.01.982-h3 (KS)Stjørdal, Seriestevne06.06.20

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,19Marie Skjæggestad, IL Tyrving18.01.991 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
1,02,07Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.992 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
1,07,11Jorunn Bjørkli Bakløkk, Ranheim IL01.01.983 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
1,16,57Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.001 (KJ22)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,11,46Kristina Axelsson (SWE), Strindheim IL11.05.993 (J-U23)Linköping/SWE, JSM U2322.08.20

3000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,48,86Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL16.09.001 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
12,48,12Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.002 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202014.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,77Thea Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
1,71Telma Eid, Søndre Land IL20.03.98H (KS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,68Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.99H (KS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,67Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.982 (KS)Leikvang, Norna young 517.06.20
1,40Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.001 (KS)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,09(+0,9)Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.003 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
6,02(+1,4)Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.994 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
5,76(+1,6)Telma Eid, Søndre Land IL20.03.98(-)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
5,69(+1,9)Thea Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.992 (KS)Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
5,66(+1,2)Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.997 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
5,54(+1,9)Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.008 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
5,25(+1,5)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.005 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
4,66(+1,1)Silje Storaa, Målselv IL06.05.002 (J-15)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,55(+0,0)Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.002 (KS)Steinkjer, Seriestevne 409.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,09(+2,7)Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991 (KS)Trondheim, Dalgård Jumpfest25.06.20
5,94(+2,7)Telma Eid, Søndre Land IL20.03.984 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
5,32(+2,2)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.001 (KS)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,51(+1,2)Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.98(-)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
12,27(+0,6)Telma Eid, Søndre Land IL20.03.984 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
11,72(+1,8)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.992 (KS)Jessheim, Norgeslekene09.08.20
11,45(+1,7)Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.99(-)Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
11,19(-0,5)Thea Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991 (J-U23)Stjørdal, Seriestevne23.09.20
11,16(-1,5)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.002 (KS)Fana, Karabinlekene06.09.20
11,00(+1,3)Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.003 (KS)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
10,73(+0,1)Marte Mina Gravdal, Bækkelagets SK30.07.994 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,69(+2,2)Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.982 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
11,74(+2,1)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
11,68(+2,6)Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.994 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,14Julie Noraberg Nilsen, Seljord IL25.02.005 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
12,03Kristina Thunem, Fiskå IL20.05.981 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
11,65Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.001Ålesund, Seriestevne15.06.20
11,57Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.998 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
11,40Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001 (KJ)Bergen, Skansen Athletics 325.08.20
11,40Anette Sagmo, Halden IL13.09.992 (KS)Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20
11,01Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.991 (KS)Molde, Treningsstevne09.06.20
10,34Telma Eid, Søndre Land IL20.03.981 (KS)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
9,28Ellen Homstad, Overhalla IL06.02.991 (KS)Overhalla, Seriestevne18.06.20
9,09Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.982 (KS)Bergen, Kaststevne30.09.20
-----10--------------------
8,92Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
8,46Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991 (KS)Trondheim, Lageseriestevne01.10.20
8,34Thea Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.992 (KS)Trondheim, Lageseriestevne01.10.20
8,29Inga Amalie Iversen, Norna-Salhus IL20.01.003 (KS)Bergen, Kaststevne30.09.20
8,16Maud Dybvad Evjemo, Stjørdal Friidrettsklubb17.11.001 (KS)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
8,10Mathilde Felida Kristoffersen, Lye IL24.05.001 (KS)Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
7,22Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.003 (KS)Steinkjer, Seriestevne17.09.20
6,67Ingrid Færøvik Mork, IK Tjalve12.05.9910 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
6,30Margrethe Lauritzen, Larvik Turn & IF07.02.001 (KS)Larvik, Klubbmesterskap09.09.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,67Berit Stunes Isene, IF Sturla15.01.981 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
41,11Julie Noraberg Nilsen, Seljord IL25.02.002 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
32,70Maren Stensvåg Seim, Haugesund IL04.03.001 (KS)Haugesund, Kretsstevne17.06.20
29,17Kristina Thunem, Fiskå IL20.05.981 (KS)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
28,17Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.981 (KS)Bergen, Kaststevne30.09.20
21,55Inga Amalie Iversen, Norna-Salhus IL20.01.002 (KS)Bergen, Kaststevne30.09.20
21,33Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.991 (KS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 614.07.20
21,23Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.002 (KS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
19,52Ida Sørheim Førland, IL Staal24.05.983 (KS)Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
16,07Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.003 (KS)Steinkjer, Seriestevne17.09.20
-----10--------------------
15,88Helene Brekke, Laksevåg TIL13.04.982 (KS)Bergen/La, Seriestevne30.09.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,35Kristina Thunem, Fiskå IL20.05.981 (KS)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
41,53Julie Noraberg Nilsen, Seljord IL25.02.001 (KJ22)Notodden, Klubbstevne 210.05.20
39,44Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.991 (KS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 614.07.20
39,15Inga Amalie Iversen, Norna-Salhus IL20.01.001 (KS)Bergen, Kaststevne30.09.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,71Stella Weinberg, Kristiansand IF Friidrett21.10.981 (KS)Kristiansand, Treningsstevne10.09.20
49,80Linnea Greiff, Larvik Turn & IF16.05.981 (KS)Larvik, Sommerstevne01.07.20
47,90Andrine Hjellen Haugland, Ørsta IL18.02.992 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
42,58Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion13.09.991 (KS)Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
41,47Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.991 (KS)Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
41,38Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.002 (KS)Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
38,29Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001 (KS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
33,35Telma Eid, Søndre Land IL20.03.98H (KS)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
30,39Stine Førland, IL Staal29.08.001 (KS)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
30,31Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.981 (KS)Bergen, Kaststevne30.09.20
-----10--------------------
24,15Ida Sørheim Førland, IL Staal24.05.983 (KS)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
24,02Hilde Karoline Tvete Grønberg, Fredrikstad IF14.11.983 (KS)Halden, Treningsstevne30.05.20
22,03Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.003 (KS)Steinkjer, Seriestevne17.09.20
16,52Inga Amalie Iversen, Norna-Salhus IL20.01.003 (KS)Bergen, Kaststevne30.09.20
15,67Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.007 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,23Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.992 (KS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5093Telma Eid, Søndre Land IL
14,99(-0,8)-1,71-10,17-26,16(-0,8)-5,38(+1,2)-33,35-2,17,77
20.03.981 (KS)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
5026Elise Hoel Ulseth, IL Norodd
14,64(-0,8)-1,68-10,33-27,09(-0,8)-5,43(+0,0)-41,35-2,31,16
23.12.992 (KS)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Total requesttime: 4.287752866745 seconds