Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Jenter 14

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,89(-1,9)Annveig Meyenberg, Romerike Friidrett22.05.061Hønefoss, Treningstevne09.08.20
6,95(-1,9)Emma Alnæs Sandbraaten, Romerike Friidrett12.07.062Hønefoss, Treningstevne09.08.20

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03(+1,9)Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.061Leikvang, Norna young 227.05.20
8,15(+1,2)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061-fi Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,15(+0,8)Sunniva Indahl, Ski IL Friidrett23.07.061-h1 (J-14/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,16(+0,1)Sofia Aamillom, Romerike Friidrett09.06.061-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
8,20(+1,9)Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.062Leikvang, Norna young 227.05.20
8,21(+0,4)Emma Hagen, Seljord IL12.06.061-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,21(+0,6)Thea Steiro Belsvik, Herkules Friidrett29.06.061-fi Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,24(+1,9)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.063Leikvang, Norna young 227.05.20
8,24(+1,1)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.062-h1Fana, Gneistspelen 202022.08.20
8,24(+1,2)Victoria Sørland, Bryne FIK17.04.063-fi Haugesund, Lerøylekene06.09.20
-----10--------------------
8,31(+0,1)Frida Kristine Buer, Drøbak-Frogn IL Friidrett22.09.062-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
8,34(+1,0)Borghild Oline Holstad, Hareid IL25.04.061-fi Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,35(+0,1)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.063-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
8,38(+1,0)Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
8,40(+1,4)Line Al-Saiddi, IL Skjalg17.12.062Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
8,41(+1,0)Nina Næss Bolme, Surnadal IL07.11.062-fi Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,46(+1,0)Ulrikke Bjørkmo Eliassen, Rana FIK09.08.063-fi Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,48(+1,9)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.064Leikvang, Norna young 227.05.20
8,52(+0,6)Ingrid Westberg, Fredrikstad IF25.03.064-fi Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,56(+0,4)Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.063-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
-----20--------------------
8,57(+0,1)Ronja Johnsen Skåtøy, Egersunds IK28.10.062 (J-13/14)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
8,58(+0,9)Åse Vik Larsen, Hattfjelldal IL05.02.061Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
8,60(+0,1)Erika Rose Huitson, Gjesdal IL12.12.063 (J-13/14)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
8,61(+0,0)Tora Kvitvang Benan, Steinkjer Friidrettsklubb30.04.061Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
8,62(+0,4)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.062-h2Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
8,62(+0,4)Ane Steine Randen, Lørenskog Friidrettslag03.03.064-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,63(+0,4)Elise Aarflot, Ørsta IL26.04.063-h2Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
8,65(-0,9)Julie Torlin Erichsen, Brandbu IF12.02.063-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,67(+1,6)Selma B Skisaker, Larvik Turn & IF16.08.061Larvik, Sommerstevne05.08.20
8,68(+1,2)Ingvild Welander Bjørgo, Kristiansand IF Friidrett14.03.067-fi Haugesund, Lerøylekene06.09.20
-----30--------------------
8,69(+1,4)Emma Hageselle, Dimna IL02.02.061Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
8,70(+0,1)Erika Ryan Øien, Ogndal IL15.07.062Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
8,70(+1,0)Tida Sanyang, IL i BUL21.09.062-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
8,73(-0,2)Siren Habbestad Ersland, Bremnes IL07.02.061Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
8,73(-0,9)Marija Miksyte, Nøtterøy IF18.06.064-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,73(-0,5)Eline Folvik, Nesøya IL22.06.062Asker, Askerlekene 202027.09.20
8,74(-0,8)Mari Skraastad, Stadsbygd IL10.03.062Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
8,75(+1,4)Birte Skeide Sætre, Dimna IL07.08.062Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
8,75(+1,0)Signe Kristine Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.066-fi Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,80(+1,5)Elise Haug Karlsen, Lillehammer IF27.10.061-h1Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.20
-----40--------------------
8,80(+0,8)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.061-h2Fana, Gneistspelen 202022.08.20
8,81(+0,1)Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.062Rjukan, VU-spel Rjukan04.07.20
8,82(+0,9)Maren Sjåvik, Hattfjelldal IL07.04.063Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
8,83(+1,0)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.09.063-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
8,83(-0,4)Ina Norheim Høverstad, IF Sturla04.07.061Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
8,85(+1,7)Serine Brakstad, FIL Aks-7704.10.062Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
8,86(+1,4)Nora Louise Sand, IL Skjalg10.10.063Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
8,86(-0,3)Hannah Louise Strøm, IF Sturla03.07.062-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,87(+0,1)Leah Prestholt Lorne, Seljord IL07.03.063-fi Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
8,89(+0,8)Tuva Kylland, IF Sturla12.07.062Greveskogen, Seriestevne01.08.20
-----50--------------------
8,90(-0,6)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.064-h2Os, OsLekene 202026.09.20
8,92(+0,6)Inger Marie Antonsen, Lillehammer IF24.07.062Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,92(-0,3)Anna Torve Lyse, Sandefjord Turn & IF07.03.063-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,94(+1,9)Ingeborg Pedersen Alter, Ranheim IL01.09.062-h3 (J-13/14)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
8,94(-1,1)Åsne Øverlie Isaksen, Mandal & Halse IL13.01.061Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
8,95(+1,0)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.064-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
8,96(+0,8)Ingrid Solberg, Fyllingen IL01.05.063-h2Fana, Gneistspelen 202022.08.20
8,97(-0,6)Eline Yazhi Bjørndal, Molde og Omegn IF10.02.064-h3Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,99(-1,1)Alida Haaland, Sørild FIK03.02.061Arendal, Arendalslekene22.08.20
9,01(+1,4)Amalie Solli-Mork, Holmemstranda IL18.05.063Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
-----60--------------------
9,03(+0,0)Runa Skår Fossen, Hommelvik IL20.07.061Hommelvik, Sjøsidestevnet 202018.08.20
9,03(-0,3)Pernille Hatten Engerbakk, Trysilgutten01.06.064-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,04(+1,9)Johanna Thørring Krogstad, Byåsen IL07.09.063-h3 (J-13/14)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
9,04(+0,8)Solveig Helen Wattø Aasgaard, Ålesund Friidrettsklubb06.11.061-h1Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
9,05(+0,6)June Hauan, Lillehammer IF07.05.063Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
9,05(+0,8)Helene Hoddevik Sunnset, IL Gneist13.01.064-h2Fana, Gneistspelen 202022.08.20
9,07(-0,2)Tuva Moa Frick, Holmemstranda IL05.10.061Måndalen, Treningsstevne10.08.20
9,08(+0,0)Camilla Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF08.02.061Larvik, Treningsstevne17.06.20
9,11(+0,8)Kristine Hagen, FIK Orion16.02.061-h2Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.20
9,12(+0,0)Maia Kristine Hepsø, Ranheim IL07.05.062Hommelvik, Sjøsidestevnet 202018.08.20
-----70--------------------
9,14(+0,8)Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.062-h6Bergen/La, Seriestevne10.06.20
9,14(-1,1)Nora Sofie Figved Kvanvig, IL Skjalg22.03.064-h2Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
9,15(+0,1)Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.063Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
9,15(+0,6)Anne Rudjord Lorentzen, Sørild FIK24.08.063Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
9,15(-0,4)Marie Folgerø, Bremnes IL25.08.063-h1Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
9,17(+0,0)Irmelin Billdal, Steinkjer Friidrettsklubb03.06.062Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
9,21(+0,9)Alva Moen, Sømna IL17.04.064Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
9,21(+2,0)Tonje Songe, Kristiansand IF Friidrett19.12.062Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
9,21(+0,0)Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.064Leikvang, Norna 904.10.20
9,22(+1,4)Jenny Hermine Bjørneset, Ørsta IL07.08.064Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
-----80--------------------
9,22(+0,8)Erika Vedø-Carlsen, IK Hind22.06.061Sortland, Sortlandsmesterskapet 202023.08.20
9,22(-1,0)Julie Nyborg, Gjøvik FIK23.01.062Brandbu, Mohagen bil cup 526.08.20
9,23(-0,8)Johanne Gylthe Berget, Hamar IL06.09.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
9,27(-0,4)Eiril Hermansen Fagerli, Botne SK04.02.062Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
9,28(-2,2)Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.062-h1Os, OsLekene 202026.09.20
9,31(+0,0)Embla Fagerli, IL Norodd11.07.063Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
9,31(+1,4)Ina Hamre, Sandnes IL10.06.064Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
9,33(-0,9)Hedvig Garseg, Askim IF15.10.061Askim, Treningsstevne22.06.20
9,35(+0,0)Oda Natalie Rørstad Jensen, Nøtterøy IF08.04.062Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20
9,36(+2,0)Elise Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK15.08.063Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
-----90--------------------
9,37(+1,3)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.063Leikvang, Norna young 120.05.20
9,37(+0,0)Mathea Aakerhus Øgstad, Verdal Friidrettsklubb25.10.063Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
9,38(+0,4)Matilde Tørudbakken Slettan, Hamar IL20.10.062Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
9,40(-0,2)Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.063-h2Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
9,45(+2,0)Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.064Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
9,51(-1,2)Aurora Laukeland, Førde IL Friidrett31.03.062Byrkjelo, Seriestemne17.09.20
9,53(+0,0)Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.063Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,53(+0,0)Ingrid Hastadklev Skotvoll, Stjørdal Friidrettsklubb08.07.064Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
9,54(-0,3)Sanna Berg, Trysilgutten19.04.065-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,58(+0,4)Nora Vangen, Byåsen IL05.09.064-h7 (J-13/14)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
-----100--------------------
9,59(+0,2)Tiri Iselin Minde-Bøe, FIL Aks-7703.02.062Knarvik, Seriestevne16.06.20
9,59(+0,0)Sunniva Storli Olsen, Namsen Friidrettsforening13.07.061Overhalla, Seriestevne25.06.20
9,61(+0,1)Oleanna Utgård-Weltzien, Oppegård IL20.03.065-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
9,65(-0,3)Johanne Mengqian Røskar, Tingvoll Friidrettsklubb09.11.067-h2Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,67(-0,6)Alma Kolberg Hakonardottir, Verdal Friidrettsklubb21.03.066-h3Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,70(-1,4)Emma Sorthe Røsberg, IL Molde-Olymp17.11.062Molde, Treningsstevne11.06.20
9,71(+1,7)Milena Husøy, Dimna IL08.06.061Ulsteinvik, Seriestemne30.09.20
9,74(-2,8)Ann-Elida Gjerstad Hansen, Fana IL17.02.061Fana, Karabinlekene04.09.20
9,76(+0,8)Aurora Hånes, Ålesund Friidrettsklubb01.12.064-h1Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
9,79(+0,7)Alicia Tambac, Rjukan Idrettslag18.07.064Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
-----110--------------------
9,79(-0,7)Helene Monsen, IK Hind27.05.062Harstad, Seriestevne 518.08.20
9,80(ok)Vigdis Johanne Bønå Herring, Brønnøysund IL21.02.061Vik, Seriestevne21.05.20
9,81(-1)Emma Alnæs Sandbraaten, Romerike Friidrett12.07.061Hønefoss, Treningstevne09.08.20
9,88(-1)Annveig Meyenberg, Romerike Friidrett22.05.062Hønefoss, Treningstevne09.08.20
9,89(-1,1)Aziza Al Sayed Ali, IK Grane13.09.062Arendal, Arendalslekene22.08.20
9,91(-0,2)Julie Lie Karlberg, Snøgg Friidrett28.10.066Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
9,92(+0,8)Kesia Mellison, Lillehammer IF07.12.062-h2Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.20
9,94(-1,4)Heidi Hol-Edvardsen, IL Molde-Olymp27.10.063Molde, Treningsstevne11.06.20
10,04(+0,0)Thu-Dang Sophie Ly, Bækkelagets SK19.09.065Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
10,08(+1,4)Stine Vibeke Reisænen, IL Ilar01.03.061Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
-----120--------------------
10,19(+1,7)Ramona Anderson, Dimna IL10.03.062Ulsteinvik, Seriestemne30.09.20
10,44(+1,4)Sara Pettersen, IL Ilar08.10.062Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
10,61(-0,1)Ann Katrin Hoem, Selbu IL061Selbu, Selbu Sparebank-stevne24.08.20
11,04(+1,4)Linéa Wangen Hansen, Vadsø Turnforening28.06.063Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
11,24(+1,7)Sunniva Vik, Fitjar IL10.08.061-h1 (J-6/9)Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6(+1,3)Hannah Louise Strøm, IF Sturla03.07.061Drammen, Treningsstevne26.05.20
8,6(+1,6)Guro Elizabeth Strindeberg, IF Hellas05.02.061Sande, Treningsstevne17.06.20
8,6(+1,1)Anne Rudjord Lorentzen, IK Våg24.08.061Lyngdal, Kretskarusell m/treningsstevne18.06.20
8,7(+1,3)Tuva Kylland, IF Sturla12.07.062Drammen, Treningsstevne26.05.20
9,2(+1,3)Selma Marie Toftøy-Lohne, IF Sturla20.11.063Drammen, Treningsstevne26.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08(+2,5)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
8,12(+2,9)Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.061Leikvang, Norna young 410.06.20
8,15(+2,1)Victoria Sørland, Bryne FIK17.04.061Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
8,16(+3,2)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061-h3Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,17(+2,6)Emma Hagen, Seljord IL12.06.061Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
8,52(+2,1)Ronja Johnsen Skåtøy, Egersunds IK28.10.062Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
8,54(+2,1)Siren Habbestad Ersland, Bremnes IL07.02.063Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
8,56(+3,2)Ingvild Welander Bjørgo, Kristiansand IF Friidrett14.03.064-h3Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,65(+2,2)Birte Skeide Sætre, Dimna IL07.08.061-h2Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
8,70(+2,6)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
8,73(+2,1)Christine Lerøen-Pedersen, Laksevåg TIL21.12.063-h1Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,76(+3,2)Christina Mjøs, Aurland IL25.01.065-h3Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,78(+2,2)Elise Haug Karlsen, Lillehammer IF27.10.062Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
8,78(+2,1)Marie Folgerø, Bremnes IL25.08.064Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
8,87(+2,5)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.064Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
9,08(+2,3)Maia Kristine Hepsø, Ranheim IL07.05.061-h4 (J-13/14)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
9,14(+5,2)Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.061Rjukan, Treningsstevne Corona 112.05.20
9,18(+2,1)Tonje Songe, Kristiansand IF Friidrett19.12.065-h1Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,19(+2,5)Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.065Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
9,28(+5,1)Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.062Rjukan, Treningsstevne Corona 112.05.20
9,37(+2,2)Kesia Mellison, Lillehammer IF07.12.063Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
9,46(+2,3)Sanna Wolden, Byåsen IL06.05.062-h4 (J-13/14)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
9,64(+5,2)Alicia Tambac, Rjukan Idrettslag18.07.064Rjukan, Treningsstevne Corona 112.05.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,02Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.061Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20
9,53Sunniva Storli Olsen, Namsen Friidrettsforening13.07.061Overhalla, Seriestevne25.06.20

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,76(+2,2)Siri Knutsen, Brumunddal23.03.061Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,45(+0,3)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061Leikvang, Norna young 303.06.20
10,47(+0,3)Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.062Leikvang, Norna young 303.06.20
10,96(+1,3)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
11,23(+1,2)Elise Haug Karlsen, Lillehammer IF27.10.061Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
11,40(+0,3)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.063Leikvang, Norna young 303.06.20
11,48(+0,3)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.064Leikvang, Norna young 303.06.20
11,49(+1,2)Inger Marie Antonsen, Lillehammer IF24.07.062Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
11,51(+0,0)Christine Lerøen-Pedersen, Laksevåg TIL21.12.061-h1Bergen/La, Seriestevne23.09.20
11,79(+1,2)June Hauan, Lillehammer IF07.05.063Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
11,94(+0,3)Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.065Leikvang, Norna young 303.06.20
-----10--------------------
12,00(+0,3)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.066Leikvang, Norna young 303.06.20
12,17(+0,6)Ann-Elida Gjerstad Hansen, Fana IL17.02.063Fana, Karabinlekene06.09.20
12,18(+1,3)Johanne Gylthe Berget, Hamar IL06.09.064Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
13,05(-1,6)Emma Alnæs Sandbraaten, Romerike Friidrett12.07.061Hønefoss, Treningstevne09.08.20
13,10(-1,6)Annveig Meyenberg, Romerike Friidrett22.05.062Hønefoss, Treningstevne09.08.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,05(+0,9)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061 (J-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
13,06(+1,9)Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.061Leikvang, Norna young 227.05.20
13,09(+0,8)Sofia Aamillom, Romerike Friidrett09.06.061Nittedal, Løpsstevne13.06.20
13,19(-2,3)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061-h1 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
13,27(+0,9)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.062 (J-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
13,36(-1,4)Emma Hagen, Seljord IL12.06.061Porsgrunn, Nasjonalt Stevne26.08.20
13,38(+1,7)Victoria Sørland, Bryne FIK17.04.061 (J-13/14)Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
13,38(-1,4)Thea Steiro Belsvik, Herkules Friidrett29.06.062Porsgrunn, Nasjonalt Stevne26.08.20
13,41(+1,7)Line Al-Saiddi, IL Skjalg17.12.061 (J-13/14)Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
13,42(-1,1)Sunniva Indahl, Ski IL Friidrett23.07.062Lillestrøm, Høststevne19.09.20
-----10--------------------
13,44(+0,8)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.062Nittedal, Løpsstevne13.06.20
13,48(+1,7)Ingrid Westberg, Fredrikstad IF25.03.061Sarpsborg, Treningsstevne02.07.20
13,51(+1,9)Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.062Leikvang, Norna young 227.05.20
13,55(-3,7)Nora Proctor, IL i BUL22.02.062Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
13,63(+0,6)Mari Skraastad, Ranheim IL10.03.062 (J-13/14)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
13,67(-0,6)Frida Kristine Buer, Drøbak-Frogn IL Friidrett22.09.062Ås, Kretsstevne14.09.20
13,74(+1,9)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.063Leikvang, Norna young 227.05.20
13,76(+1,3)Ronja Johnsen Skåtøy, Egersunds IK28.10.063 (J-16)Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
13,77(+1,6)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.061Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
14,00(ok)Siren Habbestad Ersland, Bremnes IL07.02.061Bømlo, Seriestevne17.09.20
-----20--------------------
14,00(+1,2)Emma Hageselle, Dimna IL02.02.061Ulsteinvik, Seriestemne30.09.20
14,02(+0,8)Elise Haug Karlsen, Lillehammer IF27.10.063Nittedal, Løpsstevne13.06.20
14,02(-0,1)Nora Louise Sand, IL Skjalg10.10.062 (J-13/14)Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
14,13(+0,0)Christine Lerøen-Pedersen, Laksevåg TIL21.12.061-h2Bergen/La, Seriestevne23.09.20
14,15(+0,2)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.09.062Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
14,16(+0,6)Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.061Rjukan, Kvalifiseringsstevne 104.08.20
14,18(+0,9)Elise Aarflot, Ørsta IL26.04.061Ørsta, Treningsstemne15.09.20
14,21(-1,1)Signe Kristine Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.061Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
14,23(+1,7)Emma Kvinen, Sandnes IL31.12.064 (J-13/14)Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
14,24(+2,0)Nora Sofie Figved Kvanvig, IL Skjalg22.03.062 (J-15)Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
-----30--------------------
14,25(-2,5)Ulrikke Bjørkmo Eliassen, Rana FIK09.08.061Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
14,26(-3,8)Tida Sanyang, IL i BUL21.09.064Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
14,31(-2,5)Åse Vik Larsen, Hattfjelldal IL05.02.062Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
14,32(+1,7)Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.062Sarpsborg, Treningsstevne02.07.20
14,40(+0,5)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.063Arna, Askokarusellen08.07.20
14,41(-2,4)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.061Fana, Karabinlekene05.09.20
14,43(-0,5)Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.063Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
14,46(-0,3)Eline Yazhi Bjørndal, IL Molde-Olymp10.02.061Molde, Treningsstevne11.06.20
14,46(+0,8)Inger Marie Antonsen, Lillehammer IF24.07.064Nittedal, Løpsstevne13.06.20
14,48(+0,2)June Hauan, Lillehammer IF07.05.062Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
-----40--------------------
14,56(+0,2)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
14,66(-1,4)Leah Prestholt Lorne, Seljord IL07.03.063Porsgrunn, Nasjonalt Stevne26.08.20
14,68(+2,0)Camilla Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF08.02.061Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
14,69(+1,9)Alida Haaland, Sørild FIK03.02.061Grimstad, Klubbstevne21.06.20
14,75(-1,0)Tora Traa, FIL Aks-7731.12.061Knarvik, Seriestevne28.05.20
14,76(+1,6)Hannah Johannessen, Moss IL27.12.062Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
14,77(-0,1)Mathea W. Sanne, IL Skjalg17.10.063 (J-13/14)Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
14,81(-1,1)Nathalie Mathisen Linder, Lørenskog Friidrettslag21.12.065Lillestrøm, Høststevne19.09.20
14,83(+2,0)Eiril Hermansen Fagerli, Botne SK04.02.062Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
14,88(+1,0)Johanne Gylthe Berget, Hamar IL06.09.061Hamar, Treningsstevne27.05.20
-----50--------------------
15,02(-2,3)Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.063-h1 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
15,05(-0,4)Alva Moen, Fana IL17.04.062Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
15,07(-0,7)Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.063Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
15,09(-1,0)Tonje Songe, Kristiansand IF Friidrett19.12.061Kristiansand, Treningsstevne06.08.20
15,19(+1,0)Matilde Tørudbakken Slettan, Hamar IL20.10.062Hamar, Treningsstevne27.05.20
15,21(-0,4)Ann-Elida Gjerstad Hansen, Fana IL17.02.063Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
15,24(+1,9)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.065Leikvang, Norna young 227.05.20
15,24(-1,1)Erika Vedø-Carlsen, IK Hind22.06.062Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
15,28(-0,4)Ingrid Rommetveit Knappen, Fana IL13.07.064Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
15,36(+0,4)Kesia Mellison, Lillehammer IF07.12.064Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
-----60--------------------
15,40(+1,4)Sunniva Haaland, Stegaberg IL04.10.061Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 408.09.20
15,47(-0,9)Sanna Wolden, Byåsen IL06.05.061Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
15,54(+0,0)Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.062Grimstad, Klubbstevne03.09.20
15,74(-0,2)Helene Monsen, IK Hind27.05.061Harstad, Seriestevne 329.06.20
15,77(-2,5)Lykke Bjørkmo-Johansen, Rana FIK21.01.063Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
15,84(+0,0)Johanne Mengqian Røskar, Tingvoll Friidrettsklubb09.11.063-h1Tingvoll, Treningsstevne02.07.20
15,85(+1,4)Milena Husøy, Dimna IL08.06.062Ulsteinvik, Seriestemne28.09.20
15,90(-1,1)Ingrid Aguillaume Nome, Romerike Friidrett06.07.066Lillestrøm, Høststevne19.09.20
15,92(-1,1)Emma Alnæs Sandbraaten, Romerike Friidrett12.07.067Lillestrøm, Høststevne19.09.20
15,98(-0,5)Julie Lie Karlberg, Snøgg Friidrett28.10.064Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
-----70--------------------
16,05(-0,3)Ingrid Maria Romstad, Moss IL25.07.062Moss, Treningsstevne12.06.20
16,16(-0,4)Amélie Bauer-Furnes, Fana IL06.03.065Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
16,16(-0,7)Ane Wingsternes Lund, Ask Friidrett15.09.064Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
16,21(-3,8)Stella Skiri, Oppegård IL21.03.068Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
16,48(-0,3)Heidi Hol-Edvardsen, IL Molde-Olymp27.10.062Molde, Treningsstevne11.06.20
16,54(-3,8)Annveig Meyenberg, Romerike Friidrett22.05.0610Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
16,67(-0,3)Emma Sorthe Røsberg, IL Molde-Olymp17.11.063Molde, Treningsstevne11.06.20
16,68(+1,4)Veslemøy Kvamsø Olsen, Stegaberg IL06.04.062Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 408.09.20
16,79(-0,5)Sunniva Storli Olsen, Namsen Friidrettsforening13.07.061Namsos, Seriestevne07.09.20
17,01(-1,1)Rita Lund Mauseth, Sørum IL21.02.068Lillestrøm, Høststevne19.09.20
-----80--------------------
17,35(-1,6)Ann Katrin Hoem, Selbu IL061Selbu, Selbu-stevne07.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,8(-0,1)Sofia Aamillom, Romerike Friidrett09.06.061Asker, Askerlekene 202025.09.20
13,5(+1,4)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.063Leikvang, Norna young 517.06.20
14,3(+1,4)Alva Moen, Sømna IL17.04.061Vik, Seriestevne27.08.20
14,4(-0,5)Solveig Helen Wattø Aasgaard, Ålesund Friidrettsklubb06.11.061Ålesund, Seriestevne28.09.20
14,7(-0,5)Aurora Hånes, Ålesund Friidrettsklubb01.12.062Ålesund, Seriestevne28.09.20
14,9(-0,5)Linnea Hagset Krogsæter, Ålesund Friidrettsklubb15.12.063Ålesund, Seriestevne28.09.20
15,6(+0,3)Sunniva Storli Olsen, Namsen Friidrettsforening13.07.061Namsos, Seriestevne15.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,8(+2,3)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061Leikvang, Norna young 517.06.20
12,9(+2,3)Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.062Leikvang, Norna young 517.06.20
13,03(+2,1)Emma Hagen, Seljord IL12.06.061Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
13,1(+2,4)Camilla Uldal, Kristiansand IF Friidrett07.06.061Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
13,11(+3,3)Sunniva Indahl, Ski IL Friidrett23.07.061-h1 (J-15)Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
13,13(+2,1)Thea Steiro Belsvik, Herkules Friidrett29.06.062Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
13,38(+5,1)Nora Eikeng, Urædd Friidrett24.03.065 (KS)Porsgrunn, Treningsstevne26.07.20
13,39(+2,2)Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.061Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
13,65(+3,4)Elise Haug Karlsen, Lillehammer IF27.10.061Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
13,74(+2,2)Erika Rose Huitson, Gjesdal IL12.12.062 (J-13/14)Sandnes, Treningsstevne14.09.20
13,8(+2,4)Anne Rudjord Lorentzen, IK Våg24.08.062Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
14,0(+2,3)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.064Leikvang, Norna young 517.06.20
14,04(+2,1)Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.063Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
14,09(+3,4)Inger Marie Antonsen, Lillehammer IF24.07.062Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
14,1(+2,3)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.065Leikvang, Norna young 517.06.20
14,3(+2,4)Nora Duka, IK Våg16.02.063Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
14,4(+2,3)Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.066Leikvang, Norna young 517.06.20
14,4(+2,3)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.067Leikvang, Norna young 517.06.20
14,47(+3,4)June Hauan, Lillehammer IF07.05.063Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
14,56(+2,1)Leah Christin Almquist Kjøbli, Herkules Friidrett24.05.064Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
14,75(+2,2)Frida Fausk, Sandnes IL25.10.063 (J-13/14)Sandnes, Treningsstevne14.09.20
15,08(+2,2)Ann-Elida Gjerstad Hansen, Fana IL17.02.063Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
15,59(+4,8)Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.063Rjukan, Treningsstevne Corona 112.05.20

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,08(+0,2)Siri Knutsen, Brumunddal23.03.061Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
15,97(+1,1)Sofie Muurmans Hasselbergsen, Heimhug Iul22.05.061Bodø, Kretsstevne30.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,15(-1,4)Sunniva Indahl, Ski IL Friidrett23.07.061-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
21,39(-0,2)Signe Blomfeldt, Lambertseter IF24.07.061 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
25,20(-1,7)Annveig Meyenberg, Romerike Friidrett22.05.061Hønefoss, Treningstevne09.08.20
25,78(-1,7)Emma Alnæs Sandbraaten, Romerike Friidrett12.07.062Hønefoss, Treningstevne09.08.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,3(+0,1)Mari Skraastad, Stadsbygd IL10.03.061Stadsbygd Arena, Treningsstevne17.06.20
23,9(+0,1)Signe Rønningen, Stadsbygd IL07.03.062Stadsbygd Arena, Treningsstevne17.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,47(+2,7)Sunniva Storli Olsen, Namsen Friidrettsforening13.07.061Overhalla, Seriestevne20.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,39(+1,1)Sofia Aamillom, Romerike Friidrett09.06.061-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
26,41(-0,1)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061 (J-15)Arna, Askokarusellen12.08.20
26,73(+1,0)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061Leikvang, Norna young 303.06.20
26,84(+1,0)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061-h2Os, OsLekene 202027.09.20
26,94(+0,2)Victoria Sørland, Bryne FIK17.04.061Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
26,98(+0,4)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
26,98(+1,1)Emma Hagen, Seljord IL12.06.061-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
27,13(+1,0)Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.062-h2Os, OsLekene 202027.09.20
27,25(+0,4)Line Al-Saiddi, IL Skjalg17.12.061Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
27,39(+1,1)Thea Steiro Belsvik, Herkules Friidrett29.06.062-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----10--------------------
27,40(+1,1)Sunniva Indahl, Ski IL Friidrett23.07.063-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
27,43(+1,5)Borghild Oline Holstad, Hareid IL25.04.061-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
27,43(+0,6)Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
27,64(+1,4)Nora Eikeng, Urædd Friidrett24.03.062Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
27,64(+1,1)Frida Kristine Buer, Drøbak-Frogn IL Friidrett22.09.064-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
27,70(+1,4)Ingrid Westberg, Fredrikstad IF25.03.061Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
28,00(+1,5)Mari Skraastad, Stadsbygd IL10.03.062-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
28,13(+0,6)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.09.062-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
28,28(+1,7)Lea Alise Gundersen, Ask Friidrett02.11.062Leikvang, Norna young 410.06.20
28,30(+1,1)Selma B Skisaker, Larvik Turn & IF16.08.064-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----20--------------------
28,35(+1,0)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.063-h2Os, OsLekene 202027.09.20
28,41(+1,4)Emma Kvinen, Sandnes IL31.12.061 (J-13/14)Sandnes, Treningsstevne14.09.20
28,46(+1,5)Ulrikke Bjørkmo Eliassen, Rana FIK09.08.063-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
28,52(+0,5)Nina Næss Bolme, Surnadal IL07.11.061Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
28,55(+0,3)Elise Haug Karlsen, Lillehammer IF27.10.062Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
28,63(+0,6)Mirian Gjertsen Barkbu, Jardar IL10.01.063-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
28,65(+1,8)Christina Mjøs, Aurland IL25.01.061-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
28,69(+0,2)Ronja Johnsen Skåtøy, Egersunds IK28.10.062Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
28,72(+0,8)Emma Hageselle, Dimna IL02.02.061Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
28,73(+0,9)Tuva Kylland, IF Sturla12.07.061-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----30--------------------
28,78(+1,5)Åse Vik Larsen, Hattfjelldal IL05.02.064-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
28,86(+0,8)Tuva Moa Frick, Holmemstranda IL05.10.062Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
28,97(+1,3)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.061-h1Os, OsLekene 202027.09.20
28,98(+0,9)Hannah Louise Strøm, IF Sturla03.07.062-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
28,98(+1,1)Marija Miksyte, Nøtterøy IF18.06.065-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
29,01(+1,1)Aurora Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.066-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
29,02(+0,4)Malin Søtorp Solberg, Sarpsborg IL21.04.062-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
29,05(+0,6)Tida Sanyang, IL i BUL21.09.064-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
29,11(+1,8)Åsne Øverlie Isaksen, Mandal & Halse IL13.01.063-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
29,14(+1,8)Camilla Uldal, Kristiansand IF Friidrett07.06.064-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
-----40--------------------
29,21(+1,5)Ingeborg Pedersen Alter, Ranheim IL01.09.065-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
29,24(-0,4)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.061Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
29,27(+2,0)Amalie Solli-Mork, Holmemstranda IL18.05.061Måndalen, Treningsstevne24.08.20
29,30(+0,3)Kristine Hagen, FIK Orion16.02.063Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
29,31(+1,3)Inger Marie Antonsen, Lillehammer IF24.07.062Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
29,37(+1,8)Hermine Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.062Moss, Treningsstevne17.06.20
29,43(+0,4)Signe Blomfeldt, Lambertseter IF24.07.063-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
29,46(-1,0)Ingeborg Rosager, Kongsvinger IL Friidrett25.03.061Hamar, Sankthansstevnet24.06.20
29,49(+1,8)Anne Rudjord Lorentzen, IK Våg24.08.062Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
29,50(+0,4)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.064-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----50--------------------
29,54(-0,8)Erika Rose Huitson, Gjesdal IL12.12.062 (J-13/14)Sandnes, Sprintstevne 309.09.20
29,65(-0,9)Elise Aarflot, Ørsta IL26.04.061-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
29,71(+1,8)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.066-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
29,85(+0,4)Julie Torlin Erichsen, Brandbu IF12.02.064-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
29,89(+0,4)Trea Busic, IL Skjalg06.06.063Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
29,93(+0,2)Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.062Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
29,98(-0,9)Solveig Helen Wattø Aasgaard, Ålesund Friidrettsklubb06.11.062-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
29,99(+0,4)Mathea W. Sanne, IL Skjalg17.10.064Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
30,04(+0,1)Johanne Gylthe Berget, Hamar IL06.09.062Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
30,05(+1,4)Camilla Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF08.02.063Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
-----60--------------------
30,10(+0,4)Sanna Berg, Trysilgutten19.04.065-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
30,11(+1,4)Anna Torve Lyse, Sandefjord Turn & IF07.03.064Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
30,12(+1,3)June Hauan, Lillehammer IF07.05.063Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
30,21(+0,9)Oda Natalie Rørstad Jensen, Nøtterøy IF08.04.064-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
30,31(+1,3)Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.062-h1Os, OsLekene 202027.09.20
30,38(+1,1)Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.061Rjukan, Sprintstevne22.09.20
30,41(-2,5)Nora Sofie Figved Kvanvig, IL Skjalg22.03.063Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
30,42(-1,2)Signe Kristine Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.061Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
30,63(+0,9)Pernille Hatten Engerbakk, Trysilgutten01.06.065-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
30,67(+1,3)Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.063-h1Os, OsLekene 202027.09.20
-----70--------------------
30,73(+1,4)Frida Fausk, Sandnes IL25.10.063 (J-13/14)Sandnes, Treningsstevne14.09.20
30,80(-0,4)Embla Fagerli, IL Norodd11.07.061Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
30,82(+2,0)Eline Yazhi Bjørndal, Molde og Omegn IF10.02.062Måndalen, Treningsstevne24.08.20
30,96(+0,7)Aurora Laukeland, Førde IL Friidrett31.03.061Byrkjelo, Seriestemne17.09.20
31,06(-0,9)Erika Vedø-Carlsen, IK Hind22.06.063-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
31,12(-0,9)Alma Kolberg Hakonardottir, Verdal Friidrettsklubb21.03.064-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
31,22(+1,8)Alida Haaland, Sørild FIK03.02.063Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
31,29(+0,5)Signe Rønningen, Stadsbygd IL07.03.062Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
31,29(+1,4)Hannah Johannessen, Moss IL27.12.062Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
31,31(+0,8)Ann-Elida Gjerstad Hansen, Fana IL17.02.063Fana, Karabinlekene06.09.20
-----80--------------------
31,35(+0,8)Linnea Hagset Krogsæter, Ålesund Friidrettsklubb15.12.063Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
31,46(+0,6)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.067Leikvang, Norna young 303.06.20
31,67(-0,9)Tilde Dorthea Lakang-Johannessen, Bodø Friidrettsklubb21.03.061Bodø, Kretsstevne15.09.20
31,84(+0,8)Eiril Hermansen Fagerli, Botne SK04.02.061Larvik, Sommerstevne01.07.20
31,88(-0,9)Mari Henriksen, Ås IL10.05.061Ås, Kretsstevne22.06.20
31,98(+0,2)Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.063Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
32,31(-1,4)Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.061Rjukan, Corona stevne 611.06.20
32,44(+0,7)Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.062Rjukan, Sprintstevne22.09.20
32,49(-0,9)Kine Elisabeth Linnes, IL Stein16.04.065-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
32,72(-3,7)Lykke Bjørkmo-Johansen, Rana FIK21.01.063Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
-----90--------------------
32,73(-1,3)Johanne Mengqian Røskar, Tingvoll Friidrettsklubb09.11.065Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
32,76(-1,0)Matilde Tørudbakken Slettan, Hamar IL20.10.063Hamar, Sankthansstevnet24.06.20
32,80(+0,1)Kesia Mellison, Lillehammer IF07.12.062Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
33,01(+1,2)Amanda Totland Osa, Laksevåg TIL17.09.062-h1Bergen/La, Seriestevne17.06.20
33,14(-1,2)Helene Monsen, IK Hind27.05.063Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
33,16(-0,6)Aurora Hånes, Ålesund Friidrettsklubb01.12.062Ålesund, Seriestevne17.08.20
33,58(+1,8)Ingrid Maria Romstad, Moss IL25.07.063Moss, Treningsstevne17.06.20
33,91(+0,7)Alicia Tambac, Rjukan Idrettslag18.07.063Rjukan, Sprintstevne22.09.20
34,28(+0,8)Emma Sorthe Røsberg, IL Molde-Olymp17.11.064Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
34,52(-0,2)Heidi Hol-Edvardsen, IL Molde-Olymp27.10.061Molde, Treningsstevne11.06.20
-----100--------------------
35,53(+0,6)Veslemøy Kvamsø Olsen, Stegaberg IL06.04.061Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
35,92(-0,9)Julie Marie Kaspersen Katralen, Bodø Friidrettsklubb23.06.062Bodø, Kretsstevne15.09.20
36,18(+0,5)Iben Holsen, Trondheim Friidrett17.01.063Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
37,92(-3,4)Rita Lund Mauseth, Sørum IL21.02.066Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
39,54(+0,4)Tiril Bergland, IL Skjalg22.08.065Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,5(+0,0)Alva Moen, Sømna IL17.04.061Vik, Seriestevne13.08.20
31,1(-2,5)Alette Stavnum, Sandefjord Turn & IF21.04.063-h2Sandefjord, Klubbstevne03.06.20
31,8(-1,8)Eiril Hermansen Fagerli, Botne SK04.02.061Sande, Treningsstevne27.09.20
34,2(+1,8)Andrine Edvardsen, Fredrikstad IF08.09.062Fredrikstad, Treningsstevne24.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,80(+2,1)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
27,31(+2,9)Nora Proctor, IL i BUL22.02.062Jessheim, Norgeslekene08.08.20
27,62(+2,9)Ingrid Westberg, Fredrikstad IF25.03.061Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
27,62(+2,6)Selma B Skisaker, Larvik Turn & IF16.08.062-h1 (KJ)Larvik, Sommerstevne05.08.20
28,06(+2,8)Selma H. Hamborg, Ringerike Friidrettsklubb22.06.061Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
28,25(+2,2)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.065Fana, Gneistspelen 202023.08.20
28,36(+3,6)Ulrikke Bjørkmo Eliassen, Rana FIK09.08.061Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
28,39(+2,8)Tuva Kylland, IF Sturla12.07.062Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
28,39(+2,8)Hannah Louise Strøm, IF Sturla03.07.063Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
28,68(+2,1)Christine Lerøen-Pedersen, Laksevåg TIL21.12.063-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
28,72(+3,5)Marie Folgerø, Bremnes IL25.08.061Bømlo, Seriestevne01.10.20
28,77(+3,6)Maja Kristin Sørmo, Hattfjelldal IL21.12.062Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
28,79(+2,2)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.066Fana, Gneistspelen 202023.08.20
29,0(+2,1)Anne Rudjord Lorentzen, IK Våg24.08.061Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
29,03(+3,6)Ingeborg Pedersen Alter, Ranheim IL01.09.063Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
29,29(+2,9)Amalie Nitteberg, Nesodden IF12.05.064Jessheim, Norgeslekene08.08.20
29,30(+3,5)Siren Habbestad Ersland, Bremnes IL07.02.062Bømlo, Seriestevne01.10.20
29,35(+2,5)Trea Busic, IL Skjalg06.06.062 (J-13/14)Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
29,46(+2,3)Nora Louise Sand, IL Skjalg10.10.061 (J-13/14)Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
31,14(+2,8)Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.061Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
31,2(+2,1)Nora Duka, IK Våg16.02.062Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
31,3(+2,6)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.065Leikvang, Norna young 517.06.20
35,62(+2,6)Stine Vibeke Reisænen, IL Ilar01.03.061Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20
35,75(+2,6)Sara Pettersen, IL Ilar08.10.062Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,47Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.061Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20
34,26Sunniva Storli Olsen, Namsen Friidrettsforening13.07.061Overhalla, Seriestevne03.06.20

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,23(+0,1)Siri Knutsen, Brumunddal23.03.061Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,55Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061Arna, Askokarusellen17.06.20
42,78Sofia Aamillom, Romerike Friidrett09.06.061Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
44,04Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.062Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
44,97Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
45,47Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.062Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
46,24Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.063Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
46,64Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.064Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
46,96Ronja Johnsen Skåtøy, Egersunds IK28.10.061Egersund, Kretsstevne11.06.20
49,19Elise Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK15.08.061Grimstad, Klubbstevne08.06.20
53,24Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.062Grimstad, Klubbstevne08.06.20
-----10--------------------
53,28Alida Haaland, Sørild FIK03.02.063Grimstad, Klubbstevne08.06.20
53,54Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.065Ravnanger, Seriestevne 108.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,17Selma B Skisaker, Larvik Turn & IF16.08.061Larvik, Klubbmesterskap09.09.20
1,01,46Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061Arna, Askokarusellen23.09.20
1,02,52Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,02,60Mari Skraastad, Stadsbygd IL10.03.065 (KS)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
1,04,30Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
1,04,32Amalie Nitteberg, Nesodden IF12.05.06Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20
1,04,60Oda Bråten Richenberg, Lillehammer IF20.02.061Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.20
1,05,54Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.062Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
1,05,96Nora Sofie Figved Kvanvig, IL Skjalg22.03.061Kristiansand, Treningsstevne09.07.20
1,06,03Vega Drangfelt, BUL-Tromsø Friidrett07.02.061Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
-----10--------------------
1,06,36Andrea Nygård Vie, FIL Aks-7704.07.062Knarvik, Seriestevne28.05.20
1,09,28Elise Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK15.08.061Grimstad, Klubbstevne10.09.20
1,12,73Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.061Arendal, Arendalslekene22.08.20
1,14,48Alette Stavnum, IL Runar21.04.061Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
1,14,51Signe Rønningen, Stadsbygd IL07.03.068 (KS)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
1,17,74Frida Tønnessen Vik, Kristiansand IF Friidrett19.03.061Kristiansand, Treningsstevne05.09.20
1,21,39Stine Vibeke Reisænen, IL Ilar01.03.061Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,13,3Frida Wiik, Kristiansand IF Friidrett061Kristiansand, Treningsstevne30.07.20
1,14,2Signe Rønningen, Stadsbygd IL07.03.061Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39,66Selma B Skisaker, Larvik Turn & IF16.08.061-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,39,99Tomine Svendheim, IL Fri02.03.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
1,40,59Malin Søtorp Solberg, Sarpsborg IL21.04.062-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,40,76Line Al-Saiddi, IL Skjalg17.12.061-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,40,83Mari Skraastad, Stadsbygd IL10.03.061-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,40,96Ingrid Ingebrigtsen, Sandnes IL11.05.062Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,41,01Julie Sand-Hanssen, IF Eiker-Kvikk13.04.063-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,41,19Mille Haneberg, IL Tyrving05.08.064-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,41,96Ingeborg Rosager, Kongsvinger IL Friidrett25.03.062Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,42,04Marie Wollan Benum, Byåsen IL10.01.062-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----10--------------------
1,43,03Norah Sand-Hanssen, IF Eiker-Kvikk13.04.065-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,43,23Sanne Hviding Berg-Thomassen, IL Skjalg17.05.061Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,43,29Victoria Sørland, Bryne FIK17.04.062Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,43,37Elise Bredesen Øvereng, Mosjøen Friidrettsklubb17.03.063-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,44,16Elise Weber Eriksen, IL Tyrving01.05.064Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,44,39Andrea Nygård Vie, FIL Aks-7704.07.063-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,44,86Amalie Nitteberg, Nesodden IF12.05.065Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,45,08Tuva Moa Frick, Holmemstranda IL05.10.061Måndalen, Treningsstevne10.08.20
1,45,45Mathea W. Sanne, IL Skjalg17.10.063Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,45,58Ingfrid Klokset, Tomrefjord IL05.11.061-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----20--------------------
1,46,68Alma Kolberg Hakonardottir, Verdal Friidrettsklubb21.03.062-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,47,30Constance Maria Usler, Rustad IL12.05.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
1,47,33Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.061-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,47,64Aurora Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.061Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
1,47,74Ingrid Solberg, Fyllingen IL01.05.061-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,47,80Kristine Hagen, FIK Orion16.02.064Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,47,88Manda Nordhus Thuv, Nesodden IF12.07.061Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,48,08Emma Kvinen, Sandnes IL31.12.064Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,48,11Elise Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK15.08.062-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,48,26Amalie Solli-Mork, Holmemstranda IL18.05.062Måndalen, Treningsstevne10.08.20
-----30--------------------
1,48,4Emilie Owe, Kjelsås IL04.08.064-h2Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20
1,48,57Hermine Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.061Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,48,62Christina Mjøs, Aurland IL25.01.063-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,48,75Tonje Songe, Kristiansand IF Friidrett19.12.064-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,48,96Tuva Kylland, IF Sturla12.07.062-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,49,94Jenny Hermine Bjørneset, Ørsta IL07.08.062Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
1,50,16Anne Rudjord Lorentzen, IK Våg24.08.061Grimstad, Klubbstevne21.06.20
1,50,28Kristiane Teig, Sauda IL04.04.065Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,50,94Nora Sofie Figved Kvanvig, IL Skjalg22.03.061Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
1,51,69Ina Norheim Høverstad, IF Sturla04.07.061Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
-----40--------------------
1,51,9Lotte Bergsholm, Sem IF18.10.061Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20
1,52,04Selma Marie Toftøy-Lohne, IF Sturla20.11.062Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
1,52,09Paula Aunvåg Matsen, Trondheim Friidrett19.12.061Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
1,52,33Malin Høntorp, Oppegård IL05.01.067Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,52,35Ingrid Westberg, Fredrikstad IF25.03.067Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,52,37Signe Blomfeldt, Lambertseter IF24.07.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
1,52,67Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
1,53,43Thea Alvestad-Rupar, Fredrikstad IF04.03.062Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,53,57Sophie Øvland Wiig, IL Tyrving13.05.068Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,53,65Amalie Kallestad, FIL Aks-7719.06.062Knarvik, Seriestevne16.06.20
-----50--------------------
1,53,76Maia Kristine Hepsø, Ranheim IL07.05.062 (J-12/14)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
1,53,82Vega Drangfelt, BUL-Tromsø Friidrett07.02.063-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,54,16Ragnhild Repål Namtvedt, FIL Aks-7717.06.063Knarvik, Seriestevne16.06.20
1,54,41Linnea Hagset Krogsæter, Ålesund Friidrettsklubb15.12.064-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,54,7Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.061Leikvang, Norna 904.10.20
1,55,65India Ruby Swift, IL Tyrving25.08.061Nadderud, Høststevne02.09.20
1,55,82Johanne Hay Opsahl, IL Skjalg25.04.066Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,56,65Tomine Hansen, IL Skjalg14.11.067Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,57,22Sanna Wolden, Byåsen IL06.05.061Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,58,2Hannah Louise Strøm, IF Sturla03.07.063Drammen, Treningsstevne26.05.20
-----60--------------------
1,58,23Thea Sofie Madsen, IL Skjalg13.05.068Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,58,71Juliane Nordraak, Drøbak-Frogn IL Friidrett03.07.064 (J-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,58,76Johanne Gylthe Berget, Hamar IL06.09.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
1,58,95Vilde Fredriksen, Sarpsborg IL28.01.063Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
1,59,39Emma Hageselle, Dimna IL02.02.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
1,59,46Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.065Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
2,00,73Signe Rønningen, Stadsbygd IL07.03.062Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
2,01,5Oda Natalie Rørstad Jensen, Nøtterøy IF08.04.062Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20
2,01,76Madeleine Kristiansen, Ullensaker/Kisa IL18.09.069Jessheim, Muliglekene24.05.20
2,02,13Hedvig Garseg, Askim IF15.10.061Askim, Treningsstevne22.06.20
-----70--------------------
2,02,94Johanne Mengqian Røskar, Tingvoll Friidrettsklubb09.11.065-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
2,03,26Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.061Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20
2,03,90Birte Skeide Sætre, Dimna IL07.08.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
2,05,45Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.061Rjukan, Løpegalla13.09.20
2,06,35Mari Henriksen, Ås IL10.05.062Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20
2,06,90Aurora Hånes, Ålesund Friidrettsklubb01.12.062Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
2,07,41Helene Monsen, IK Hind27.05.061Harstad, Løpsstevne10.08.20
2,08,10Nora Vangen, Byåsen IL05.09.067 (J-12/14)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
2,08,7Marit Nordhagen, Nesbyen IL30.04.061Nesbyen, Treningsstevne02.09.20
2,10,76Sanna Berg, Trysilgutten19.04.065-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----80--------------------
2,11,44Matilde Tørudbakken Slettan, Hamar IL20.10.066-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
2,12,87Solveig Helen Wattø Aasgaard, Ålesund Friidrettsklubb06.11.063Måndalen, Treningsstevne10.08.20
2,14,57Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.062Rjukan, Løpegalla13.09.20
2,14,79Julie Nyborg, Gjøvik FIK23.01.061Brandbu, Mohagen bil cup 526.08.20
2,23,49Alicia Tambac, Rjukan Idrettslag18.07.063Rjukan, Løpegalla13.09.20
2,26,89Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.064Rjukan, Løpegalla13.09.20
2,27,63Quinty Frenay, Halden IL05.03.062Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20
2.29,89Eiril Hermansen Fagerli, Botne SK04.02.062Greveskogen, Mangekamp 10-14 år20.06.20
2,30,48Tiril Bergland, IL Skjalg22.08.069Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,32,45Linnea Solum Bakken, Overhalla IL08.03.061Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
-----90--------------------

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42,42Rim Kamboui, At. Mijas11.05.061-fi-AMálaga/ESP, III Control de Invierno Málaga22.02.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,00Selma B Skisaker, Larvik Turn & IF16.08.061Larvik, Sommerstevne01.07.20
2,18,8Julie Sand-Hanssen, IF Eiker-Kvikk13.04.061Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,19,2Malin Søtorp Solberg, Sarpsborg IL21.04.062Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,21,5Mille Haneberg, IL Tyrving05.08.063Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,21,65Oda Bråten Richenberg, Lillehammer IF20.02.061Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
2,23,72Norah Sand-Hanssen, IF Eiker-Kvikk13.04.064Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,24,82Ingrid Ingebrigtsen, Sandnes IL11.05.061Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,26,44Ingeborg Rosager, Kongsvinger IL Friidrett25.03.065Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,30,08Amalie Nitteberg, Nesodden IF12.05.065Nittedal, Løpsstevne13.06.20
2,30,14Vilde-Sofie Torvund, IL Fri28.01.061Arna, Askokarusellen17.06.20
-----10--------------------
2,30,2Manda Nordhus Thuv, Nesodden IF12.07.065Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,30,70Tuva Kylland, IF Sturla12.07.066Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,31,39Selma Holm-Lombnæs, Lillehammer IF23.01.062Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
2,31,62Line Al-Saiddi, IL Skjalg17.12.061Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
2,32,00mxEmma Kvinen, Sandnes IL31.12.061Sandnes, Avslutningsstevne29.09.20
2,32,10Kristine Hagen, FIK Orion16.02.063Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
2,35,15Victoria Sørland, Bryne FIK17.04.062Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
2,35,37Mathea W. Sanne, IL Skjalg17.10.063Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
2,38,28Nora Sofie Figved Kvanvig, IL Skjalg22.03.065Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
2,38,46Aurora Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.061Moss, Treningsstevne17.06.20
-----20--------------------
2,39,14Jenny Hermine Bjørneset, Ørsta IL07.08.061Ørsta, Treningsstemne04.06.20
2,39,19Kristiane Teig, Sauda IL04.04.066Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
2,39,97Ingrid Solberg, Fyllingen IL01.05.061Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,41,04Camilla Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF08.02.061Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
2,41,39Marie Juell Gevelt, Nøtterøy IF20.03.062Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
2,42,45Malin Høntorp, Oppegård IL05.01.066Nittedal, Løpsstevne13.06.20
2,46,56Ingrid Klepp, Inderøy IL13.07.061Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
2,47,5Frida Tønnessen Vik, Kristiansand IF Friidrett19.03.061Kristiansand, Treningsstevne25.06.20
2,47,66Johanne Gylthe Berget, Hamar IL06.09.061Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
2,55,90Johanne Hay Opsahl, IL Skjalg25.04.067Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
-----30--------------------
2,56,2Linnea Hagset Krogsæter, Ålesund Friidrettsklubb15.12.061Ålesund, Seriestevne28.09.20
2,56,96Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.061Grimstad, Klubbstevne20.08.20
2,57,04Matilde Tørudbakken Slettan, Hamar IL20.10.062Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
3,05,6Aurora Hånes, Ålesund Friidrettsklubb01.12.062Ålesund, Seriestevne28.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42,62Oda Bråten Richenberg, Lillehammer IF20.02.061Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20
4,45,08Selma B Skisaker, Larvik Turn & IF16.08.061Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
4,45,98Julie Sand-Hanssen, IF Eiker-Kvikk13.04.062Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
4,46,75Malin Søtorp Solberg, Sarpsborg IL21.04.063Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
4,51,98Elise Bredesen Øvereng, Mosjøen Friidrettsklubb17.03.061Trondheim, Lerøylekene06.09.20
4,52,78Norah Sand-Hanssen, IF Eiker-Kvikk13.04.064Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
4,52,80Mille Haneberg, IL Tyrving05.08.064Rjukan, Lerøylekene06.09.20
4,53,25Ingrid Ingebrigtsen, Sandnes IL11.05.062Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,53,60Marie Wollan Benum, Byåsen IL10.01.062Trondheim, Lerøylekene06.09.20
4,56,78Ingfrid Klokset, Tomrefjord IL05.11.063Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----10--------------------
4,57,20Elise Weber Eriksen, IL Tyrving01.05.063Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,01,46Tuva Grasbekk Pedersen, Nittedal IL07.10.065Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,02,11Vilde-Sofie Torvund, IL Fri28.01.061Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,02,97Alma Kolberg Hakonardottir, Verdal Friidrettsklubb21.03.064Trondheim, Lerøylekene06.09.20
5,03,35Andrea Nygård Vie, FIL Aks-7704.07.062Haugesund, Lerøylekene06.09.20
5,09,28Ingeborg Rosager, Kongsvinger IL Friidrett25.03.066Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,09,33Astrid Elida Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett12.11.061Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
5,10,44Ingrid Solheim, Sportsklubben Vidar25.01.068Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,11,75Amalie Solli-Mork, Holmemstranda IL18.05.061Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
5,12,63Mathea Andersen, Nittedal IL28.03.067Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
-----20--------------------
5,13,23Selma H. Hamborg, Ringerike Friidrettsklubb22.06.061Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
5,16,58mxKristiane Teig, Sauda IL04.04.065-h1 (J-13/17)Sandnes, Løpsstevne03.07.20
5,16,75Johanna Hval, Ringerike Friidrettsklubb04.04.062Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
5,17,50Manda Nordhus Thuv, Nesodden IF12.07.068Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,18,68Amalie Nitteberg, Nesodden IF12.05.069Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,20,79mxEmma Kvinen, Sandnes IL31.12.062Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
5,20,98Tuva Moa Frick, Holmemstranda IL05.10.062Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
5,21,12mxMathea W. Sanne, IL Skjalg17.10.069-h1 (J-13/17)Sandnes, Løpsstevne03.07.20
5,21,31Eline Andrea Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett12.11.062Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
5,21,60Nora Hafsmo, Byåsen IL18.08.062 (J-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
-----30--------------------
5,22,88Ingrid Solberg, Fyllingen IL01.05.062Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,23,79Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.067Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
5,25,79Tuva Kylland, IF Sturla12.07.069Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,26,42Liva Lynghammar, Nittedal IL05.05.0610Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,26,83Elise Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK15.08.065Haugesund, Lerøylekene06.09.20
5,28,50Selma Marie Toftøy-Lohne, IF Sturla20.11.064Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
5,29,26Guro Mikkelsen Stokke, FIK Ren-Eng15.10.062Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20
5,33,46mxVictoria Sørland, Bryne FIK17.04.069-h2 (J-13/17)Sandnes, Løpsstevne03.07.20
5,42,73Tonje Songe, Kristiansand IF Friidrett19.12.067Haugesund, Lerøylekene06.09.20
5,43,60Kristin Helen Nystad, Nittedal IL23.02.062Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
-----40--------------------
5,52,88Lea Margrethe Haug Sankerud, Sarpsborg IL26.06.0610Jessheim, 1500 Elite04.06.20
6,06,95Vega Drangfelt, BUL-Tromsø Friidrett07.02.067Trondheim, Lerøylekene06.09.20
6,09,20Hermine Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.067Rjukan, Lerøylekene06.09.20
6,12,86Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.069Haugesund, Lerøylekene06.09.20
6,20,42Matilde Tørudbakken Slettan, Hamar IL20.10.065Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20
7,00,80Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.069Rjukan, Lerøylekene06.09.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49,05Amalie Nitteberg, Nesodden IF12.05.06Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29,50Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.061Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,57,94mxMarie Wollan Benum, Byåsen IL10.01.066-h1 (KS)Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
10,30,68Elise Bredesen Øvereng, Mosjøen Friidrettsklubb17.03.061Vik, Seriestevne02.07.20
10,54,8Mathea Andersen, Nittedal IL28.03.061Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,10,7Tuva Grasbekk Pedersen, Nittedal IL07.10.062Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,46,83Vanessa Brenden, Sogndal IL21.09.061Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
11,51,01Astrid Elida Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett12.11.061 (J-15)Tromsø, Løpestevne 122.07.20
11,52,24Eline Andrea Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett12.11.062 (J-15)Tromsø, Løpestevne 122.07.20
12,03,2Liva Lynghammar, Nittedal IL05.05.063Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,03,3Kristin Helen Nystad, Nittedal IL23.02.064Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,44,26Ane Torbergsen, Tromsø Løpeklubb03.01.063 (J-15)Tromsø, Løpestevne 122.07.20
-----10--------------------

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,22,05Alma Kolberg Hakonardottir, Verdal Friidrettsklubb21.03.061Steinkjer, Seriestevne 630.07.20
21.15,08Vanessa Brenden, Sogndal IL21.09.061 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
22,48,2Amalie Kallestad, FIL Aks-7719.06.063 (KS)Ostereidet, Eikangerløpet 201927.09.20

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22(+0,2)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
9,37(+1,5)Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.061Fana, Gneistspelen 202023.08.20
9,42(+1,3)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061Leikvang, Norna young 303.06.20
9,77(+1,7)Sunniva Indahl, Ski IL Friidrett23.07.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
9,81(+0,8)Mirian Gjertsen Barkbu, Jardar IL10.01.062-fi Rjukan, Lerøylekene05.09.20
9,86(+0,5)Nora Sofie Figved Kvanvig, IL Skjalg22.03.061Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
9,86(-0,4)Nora Eikeng, Urædd Friidrett24.03.061Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
9,90(+1,5)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.063Fana, Gneistspelen 202023.08.20
10,07(+0,6)Emma Hageselle, Dimna IL02.02.061-fi Trondheim, Lerøylekene05.09.20
10,09(+0,6)Maja Kristin Sørmo, Hattfjelldal IL21.12.062-fi Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----10--------------------
10,11(+1,3)Nina Næss Bolme, Surnadal IL07.11.062-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
10,20(+0,8)Christine Lerøen-Pedersen, Laksevåg TIL21.12.061Bergen/La, Seriestevne16.09.20
10,21(+0,5)Siren Habbestad Ersland, Bremnes IL07.02.061Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
10,22(+1,5)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.064Fana, Gneistspelen 202023.08.20
10,37(+0,3)Signe Kristine Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.062-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
10,43(-0,9)Borghild Oline Holstad, Hareid IL25.04.061Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
10,45(+0,8)Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.061Bergen/La, Seriestevne17.06.20
10,46(+0,3)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.063Os, OsLekene 202027.09.20
10,48(+0,6)Hannah Louise Strøm, IF Sturla03.07.061Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
10,53(+1,3)Ingrid Solberg, Fyllingen IL01.05.064Leikvang, Norna young 303.06.20
-----20--------------------
10,54(+0,6)Kaija Emilie Rypås Holck, Modum FIK28.12.062Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
10,59(+1,3)Ulrikke Bjørkmo Eliassen, Rana FIK09.08.063-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
10,91(+0,8)Marie Juell Gevelt, Nøtterøy IF20.03.064-fi Rjukan, Lerøylekene05.09.20
10,93(+1,9)Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.061Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
10,95(+0,8)Ingrid Westberg, Fredrikstad IF25.03.065-fi Rjukan, Lerøylekene05.09.20
10,97(+0,3)Oda Natalie Rørstad Jensen, Nøtterøy IF08.04.063-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
11,00(+0,3)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.064Os, OsLekene 202027.09.20
11,03(+1,0)Alva Moen, Sømna IL17.04.061Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
11,05(+0,5)Elise Møller Soland, Hinna IL04.04.062Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
11,08(+0,6)Mari Skraastad, Stadsbygd IL10.03.065-fi Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----30--------------------
11,25(+1,3)Maia Kristine Hepsø, Ranheim IL07.05.064-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
12,11(+0,3)Irmelin Billdal, Steinkjer Friidrettsklubb03.06.061Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
12,21(+0,3)Linnea Hagset Krogsæter, Ålesund Friidrettsklubb15.12.065-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
12,21(+1,3)Kine Elisabeth Linnes, IL Stein16.04.065-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
13,11(-0,6)Sunniva Storli Olsen, Namsen Friidrettsforening13.07.061Namsos, Kleppenlekene12.09.20
13,57(-0,9)Emma Sorthe Røsberg, IL Molde-Olymp17.11.063Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
13,61(-0,9)Solveig Helen Wattø Aasgaard, Ålesund Friidrettsklubb06.11.064Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
13,87(+0,1)Helene Monsen, IK Hind27.05.061Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
13,97(+0,5)Maren Øglænd, Hinna IL26.09.063Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,0(+1,7)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.062Leikvang, Norna young 517.06.20
10,4(+1,5)Ingrid Solberg, Fyllingen IL01.05.061Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
11,9(+0,6)Anne Rudjord Lorentzen, IK Våg24.08.061Lyngdal, Kretskarusell m/treningsstevne18.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97(+3,5)Siren Habbestad Ersland, Bremnes IL07.02.061Bømlo, Seriestevne01.10.20
10,38(+2,3)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.065Haugesund, Lerøylekene08.09.20
10,70(+3,9)Elise Møller Soland, Hinna IL04.04.061Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
11,31(+2,3)Thea Sofie Madsen, IL Skjalg13.05.067Haugesund, Lerøylekene08.09.20

Manglende hekk
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,30(+0,9)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061Leikvang, Norna young 227.05.20
10,00(+0,9)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.063Leikvang, Norna young 227.05.20
10,28(+0,9)Ingrid Solberg, Fyllingen IL01.05.064Leikvang, Norna young 227.05.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13(+1,5)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061 (J-15)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
12,55(+0,9)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061 (J-15)Arna, Askokarusellen12.08.20
13,58(+0,7)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.062 (J-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61(+2,8)Sunniva Indahl, Ski IL Friidrett23.07.061 (J-15)Sarpsborg, Olavslekene22.08.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,47(+1,8)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
30,53(+0,9)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061Arna, Askokarusellen08.07.20
31,15(+1,8)Sunniva Indahl, Ski IL Friidrett23.07.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
31,92(+1,8)Mirian Gjertsen Barkbu, Jardar IL10.01.063Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
32,23(+0,7)Maja Kristin Sørmo, Hattfjelldal IL21.12.061-h1Trondheim, Lerøylekene06.09.20
32,53(+1,2)Nora Eikeng, Urædd Friidrett24.03.062-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
32,73(+0,1)Christine Lerøen-Pedersen, Laksevåg TIL21.12.061-h1Bergen/La, Seriestevne30.09.20
33,37(-0,5)Borghild Oline Holstad, Hareid IL25.04.061-h2Trondheim, Lerøylekene06.09.20
33,40(+1,1)Hannah Louise Strøm, IF Sturla03.07.061-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
34,08(-0,5)Emma Hageselle, Dimna IL02.02.062-h2Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----10--------------------
34,23(-0,5)Mari Skraastad, Stadsbygd IL10.03.063-h2Trondheim, Lerøylekene06.09.20
34,57(+0,9)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.062Arna, Askokarusellen08.07.20
34,60(+1,2)Tuva Kylland, IF Sturla12.07.064-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
34,65(+1,1)Oda Natalie Rørstad Jensen, Nøtterøy IF08.04.062-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
34,91(+0,0)Anne Rudjord Lorentzen, IK Våg24.08.061Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
35,56(+1,2)Ingrid Westberg, Fredrikstad IF25.03.065-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
36,38(+0,7)Ulrikke Bjørkmo Eliassen, Rana FIK09.08.062-h1Trondheim, Lerøylekene06.09.20
36,39(+1,1)Aurora Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.063-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
36,77(+0,7)Irmelin Billdal, Steinkjer Friidrettsklubb03.06.063-h1Trondheim, Lerøylekene06.09.20
38,78(-1,8)Johanne Gylthe Berget, Hamar IL06.09.061Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
-----20--------------------
39,22(-0,5)Linnea Hagset Krogsæter, Ålesund Friidrettsklubb15.12.064-h2Trondheim, Lerøylekene06.09.20
39,68(+0,0)Aurora Hånes, Ålesund Friidrettsklubb01.12.062Ålesund, Seriestevne17.08.20
40,55(+0,3)Sanna Berg, Trysilgutten19.04.062-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,9(+0,0)Kaija Emilie Rypås Holck, Modum FIK28.12.061Geithus, Treningsstevne18.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,63(+3,0)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
30,11(+3,0)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.062Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
32,80(+4,8)Line Al-Saiddi, IL Skjalg17.12.061-h2Haugesund, Lerøylekene06.09.20
33,26(+4,8)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.062-h2Haugesund, Lerøylekene06.09.20
34,04(+2,1)Emma Hageselle, Dimna IL02.02.061Ulsteinvik, Seriestemne30.09.20
34,27(+5,0)Elise Møller Soland, Hinna IL04.04.061-h1Haugesund, Lerøylekene06.09.20
34,97(+5,0)Ingvild Welander Bjørgo, Kristiansand IF Friidrett14.03.062-h1Haugesund, Lerøylekene06.09.20
41,87(+5,0)Aziza Al Sayed Ali, IK Grane13.09.063-h1Haugesund, Lerøylekene06.09.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,63Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061Leikvang, Norna young 410.06.20
47,53Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
49,02Nora Sofie Figved Kvanvig, IL Skjalg22.03.064 (J-14/17)Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
49,47Line Al-Saiddi, IL Skjalg17.12.065 (J-14/17)Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
51,83Ingrid Westberg, Fredrikstad IF25.03.062Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04,88Amalie Nitteberg, Nesodden IF12.05.061Rjukan, Lerøylekene05.09.20
5,24,34Marie Wollan Benum, Byåsen IL10.01.061Trondheim, Lerøylekene05.09.20
5,24,80Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.061Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
5,39,95Amanda Totland Osa, Laksevåg TIL17.09.061Haugesund, Lerøylekene08.09.20
5,44,66Johanne Hay Opsahl, IL Skjalg25.04.062Haugesund, Lerøylekene08.09.20
5,48,17Mathea W. Sanne, IL Skjalg17.10.063Haugesund, Lerøylekene08.09.20
5,49,92Malin Søtorp Solberg, Sarpsborg IL21.04.062Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,00,66Matilde Tørudbakken Slettan, Hamar IL20.10.063Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,16,69Hermine Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.064Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,26,02Amalie Solli-Mork, Holmemstranda IL18.05.062Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----10--------------------
6,26,52Helene Monsen, IK Hind27.05.063Trondheim, Lerøylekene05.09.20
6,29,21Marie Juell Gevelt, Nøtterøy IF20.03.065Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,39,11Aziza Al Sayed Ali, IK Grane13.09.064Haugesund, Lerøylekene08.09.20
6,42,68Norah Sand-Hanssen, IF Eiker-Kvikk13.04.066Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,50,67Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.067Rjukan, Lerøylekene05.09.20
7,05,43Helena Utheim Borgen, Narvik IL02.01.064Trondheim, Lerøylekene05.09.20
7,09,85Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.065Haugesund, Lerøylekene08.09.20
7,10,52Elise Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK15.08.066Haugesund, Lerøylekene08.09.20
7,13,07Isa Ingeborg Sørbakk, Snåsa IL11.09.065Trondheim, Lerøylekene05.09.20
7,26,30Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.068Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----20--------------------
7,40,38Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.069Rjukan, Lerøylekene05.09.20
7,41,79Ingrid Krutnes, Hattfjelldal IL28.04.066Trondheim, Lerøylekene05.09.20
7,46,98Alicia Tambac, Rjukan Idrettslag18.07.0610Rjukan, Lerøylekene05.09.20
7,47,41Sanna Berg, Trysilgutten19.04.0611Rjukan, Lerøylekene05.09.20
8,30,2Julie Nyborg, Gjøvik FIK23.01.062Raufoss, Treningsstevne02.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.061Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,53Maja Kristin Sørmo, Hattfjelldal IL21.12.061Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
1,53Nina Næss Bolme, Surnadal IL07.11.061Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
1,50Mirian Gjertsen Barkbu, Jardar IL10.01.061Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,50Tomine Svendheim, IL Fri02.03.06Fana, Gneistspelen 202022.08.20
1,46Mari Steen Myrvang, Ullensaker/Kisa IL30.08.062Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,45Patricja Luiza Kibalcica, Sandnessjøen IL17.03.062Hattfjelldal, Hattfjelldalstevne14.06.20
1,45Ingrid Hastadklev Skotvoll, Stjørdal Friidrettsklubb08.07.061Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
1,41Mari Sofie Borø Een, Mandal & Halse IL26.06.062Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,41Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.063Rjukan, Lerøylekene06.09.20
-----10--------------------
1,40Sunniva Indahl, Ski IL Friidrett23.07.061Ski, Kretsstevne16.06.20
1,40Kaija Emilie Rypås Holck, Modum FIK28.12.061Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
1,39Emma Kvinen, Sandnes IL31.12.061Sandnes, Hubbastevne 124.06.20
1,38Anna Torve Lyse, Sandefjord Turn & IF07.03.061Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
1,36Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.061Bergen/La, Seriestevne10.06.20
1,36Alida Haaland, Sørild FIK03.02.063Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,36Marie Folgerø, Bremnes IL25.08.063Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,36Marie Juell Gevelt, Nøtterøy IF20.03.064Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,35Signe Kristine Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.061Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
1,31Mathea Aakerhus Øgstad, Verdal Friidrettsklubb25.10.064Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----20--------------------
1,31Marija Miksyte, Nøtterøy IF18.06.065Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,31Ingrid Solberg, Fyllingen IL01.05.067Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,31Aurora Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.067Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,31Sanne Hviding Berg-Thomassen, IL Skjalg17.05.068Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,31Sanna Berg, Trysilgutten19.04.068Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,30Alicia Tambac, Rjukan Idrettslag18.07.061Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
1,30Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.062Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
1,30Erika Vedø-Carlsen, IK Hind22.06.062Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
1,26Julie Torlin Erichsen, Brandbu IF12.02.0611Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,25Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.062Rjukan, Corona stevne 509.06.20
-----30--------------------
1,21Kine Elisabeth Linnes, IL Stein16.04.066Trondheim, Lerøylekene06.09.20
1,21Andrine Fjellro Strømsnes, Brandbu IF02.10.0612Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,20Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.063Rjukan, Corona stevne 509.06.20
1,20Camilla Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF08.02.064Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
1,20Ingrid Maria Romstad, Moss IL25.07.061Moss, Åpent klubbmesterskap20.09.20
1,15Helene Monsen, IK Hind27.05.063Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
1,15Julie Lie Karlberg, Snøgg Friidrett28.10.064Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
1,12Veslemøy Kvamsø Olsen, Stegaberg IL06.04.061Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 408.09.20
1,10Elise Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK15.08.062Grimstad, Klubbstevne10.09.20
1,05Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.063Grimstad, Klubbstevne10.09.20
-----40--------------------

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,25Nora Eikeng, Urædd Friidrett24.03.061Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
2,62Mari Sofie Borø Een, Mandal & Halse IL26.06.061Haugesund, Lerøylekene08.09.20
2,56Mari Henriksen, Ås IL10.05.061Ski, KM stavhopp Oslo og Akershus10.09.20
2,42Ina Hamre, Sandnes IL10.06.062Haugesund, Lerøylekene08.09.20
2,22Vega Drangfelt, BUL-Tromsø Friidrett07.02.061Trondheim, Lerøylekene05.09.20
2,22Kaija Emilie Rypås Holck, Modum FIK28.12.063Rjukan, Lerøylekene05.09.20
2,22Alida Haaland, Sørild FIK03.02.063Haugesund, Lerøylekene08.09.20
2,20Birte Skeide Sætre, Dimna IL07.08.061Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
2,20Mirian Gjertsen Barkbu, Jardar IL10.01.061Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
2,10Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.061Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
-----10--------------------
2,10Oda Natalie Rørstad Jensen, Nøtterøy IF08.04.061Greveskogen, Treningsstevne14.09.20
2,07Dina Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.063Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,97Erika Vedø-Carlsen, IK Hind22.06.064Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,90Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.062Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
1,62Maia Kristine Hepsø, Ranheim IL07.05.065Trondheim, Lerøylekene05.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36(+1,1)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
5,31(+0,4)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
5,27(+0,9)Sunniva Indahl, Ski IL Friidrett23.07.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
5,18(+0,1)Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.061Os, OsLekene 202026.09.20
5,07(+0,0)Nina Næss Bolme, Surnadal IL07.11.061Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
5,05(+1,2)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061Leikvang, Norna young 120.05.20
4,94(-1,3)Maja Kristin Sørmo, Hattfjelldal IL21.12.061Trondheim, Lerøylekene05.09.20
4,84(+1,3)Emma Hagen, Seljord IL12.06.061Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,81(+0,5)Ronja Johnsen Skåtøy, Egersunds IK28.10.061Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
4,71(-0,9)Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.062Os, OsLekene 202026.09.20
-----10--------------------
4,67(+1,9)Claudia Gjøstein-Scott, Fyllingen IL15.08.063Leikvang, Norna young 120.05.20
4,66(+1,2)Maren Sjåvik, Hattfjelldal IL07.04.06(-)Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
4,65(+0,5)Birte Skeide Sætre, Dimna IL07.08.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
4,64(+0,4)Åsne Øverlie Isaksen, Mandal & Halse IL13.01.061Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
4,63(+1,5)Aurora Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.061Moss, Treningsstevne17.06.20
4,60(-0,8)Borghild Oline Holstad, Hareid IL25.04.063Trondheim, Lerøylekene05.09.20
4,53(+1,4)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.061Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20
4,51(-0,4)Eline Folvik, Nesøya IL22.06.061Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,48(+1,1)Åse Vik Larsen, Hattfjelldal IL05.02.06(-)Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
4,48(+0,1)Helene Hoddevik Sunnset, IL Gneist13.01.064Fana, Gneistspelen 202023.08.20
-----20--------------------
4,48(-0,6)Erika Ryan Øien, Ogndal IL15.07.061Namsos, Kleppenlekene12.09.20
4,45(+0,2)Kaija Emilie Rypås Holck, Modum FIK28.12.061Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
4,45(+0,1)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.063Os, OsLekene 202026.09.20
4,44(+0,4)Oda Natalie Rørstad Jensen, Nøtterøy IF08.04.061Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20
4,43(+1,9)Tida Sanyang, IL i BUL21.09.063Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,41(+1,6)Mari Sofie Borø Een, Mandal & Halse IL26.06.061Kristiansand, Treningsstevne23.07.20
4,41(+0,3)Marija Miksyte, Nøtterøy IF18.06.062Rjukan, Lerøylekene05.09.20
4,40(+1,3)Pernille Hatten Engerbakk, Trysilgutten01.06.062Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
4,40(-1,4)Erika Rose Huitson, Gjesdal IL12.12.062Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
4,38(-0,5)Eline Yazhi Bjørndal, IL Molde-Olymp10.02.061Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
-----30--------------------
4,36(+2,0)Emma Kvinen, Sandnes IL31.12.065Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,35(+0,0)Ulrikke Bjørkmo Eliassen, Rana FIK09.08.062Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,33(+0,6)Marie Folgerø, Bremnes IL25.08.062Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,33(-0,9)Siren Habbestad Ersland, Bremnes IL07.02.062Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
4,32(-0,8)Emma Hageselle, Dimna IL02.02.064Trondheim, Lerøylekene05.09.20
4,28((+1,0))Alida Haaland, Sørild FIK03.02.061Arendal, Arendalslekene22.08.20
4,27(+0,0)Elise Aarflot, Ørsta IL26.04.064Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
4,25(+1,7)Camilla Uldal, Kristiansand IF Friidrett07.06.06(-)Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,25(-1,0)Signe Kristine Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.061Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
4,24(+1,6)Sanne Hviding Berg-Thomassen, IL Skjalg17.05.06(-)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
-----40--------------------
4,24(+1,5)Christina Mjøs, Aurland IL25.01.067Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,23(+0,0)Johanne Gylthe Berget, Hamar IL06.09.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
4,22(+0,0)Patricja Luiza Kibalcica, Sandnessjøen IL17.03.067Trondheim, Lerøylekene05.09.20
4,21(+1,2)Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.061Bergen/La, Seriestevne10.06.20
4,19(+0,0)Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.061Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
4,18(+0,1)Alva Moen, Fana IL17.04.061Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
4,18(+0,0)Helene Ramslien, FIL Aks-7716.05.061Knarvik, Seriestevne16.06.20
4,17(+0,6)Tora Kvitvang Benan, Steinkjer Friidrettsklubb30.04.062Steinkjer, Seriestevne 409.07.20
4,17(+0,3)Marie Juell Gevelt, Nøtterøy IF20.03.064Rjukan, Lerøylekene05.09.20
4,16(+0,4)Tiri Iselin Minde-Bøe, FIL Aks-7703.02.062Knarvik, Seriestevne16.06.20
-----50--------------------
4,13(+1,2)Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.06(-)Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
4,12(-0,7)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.062Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
4,11(+1,3)Ingrid Westberg, Fredrikstad IF25.03.06(-)Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
4,09(-0,2)Elise Møller Soland, Hinna IL04.04.062Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
4,09(+0,8)Nora Proctor, IL i BUL22.02.06(-)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,08(+0,5)Ann-Elida Gjerstad Hansen, Fana IL17.02.062Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
4,08(-2,0)Guro Elizabeth Strindeberg, IF Hellas05.02.061Sande, Treningsstevne17.06.20
4,08(+1,1)Nora Sofie Figved Kvanvig, IL Skjalg22.03.063Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
4,06(+0,0)Ingrid Solberg, Fyllingen IL01.05.063Leikvang, Norna young 303.06.20
4,05(+0,0)Hermine Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.062Moss, Treningsstevne17.06.20
-----60--------------------
4,02(+1,4)Camilla Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF08.02.062Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
4,00(+0,0)Irmelin Billdal, Steinkjer Friidrettsklubb03.06.064Steinkjer, Seriestevne 409.07.20
3,99(+0,0)Mathea Aakerhus Øgstad, Verdal Friidrettsklubb25.10.061Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
3,97(+0,9)Maia Kristine Hepsø, Ranheim IL07.05.062Trondheim, Seriestevne 226.05.20
3,97(+0,0)Erika Vedø-Carlsen, IK Hind22.06.061Harstad, Seriestevne 102.06.20
3,97(+0,0)Johanne Mengqian Røskar, Tingvoll Friidrettsklubb09.11.061Tingvoll, Treningsstevne02.07.20
3,95(+0,4)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.063Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
3,92(+0,0)Oleanna Utgård-Weltzien, Oppegård IL20.03.063Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
3,91(+0,0)Serine Brakstad, FIL Aks-7704.10.063Knarvik, Seriestevne16.06.20
3,89(+0,6)Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.063Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
-----70--------------------
3,88(+1,0)Linnea Hagset Krogsæter, Ålesund Friidrettsklubb15.12.061Ålesund, Seriestevne17.08.20
3,88(+1,5)Aziza Al Sayed Ali, IK Grane13.09.062Arendal, Arendalslekene22.08.20
3,86(-1,7)Ingrid Hastadklev Skotvoll, Stjørdal Friidrettsklubb08.07.061Stjørdal, Sona-Lekene05.07.20
3,84(+0,0)Kine Elisabeth Linnes, IL Stein16.04.0612Trondheim, Lerøylekene05.09.20
3,82(-2,3)Ane Wingsternes Lund, Ask Friidrett15.09.065Os, OsLekene 202026.09.20
3,80(0,0)Sanna Wolden, Byåsen IL06.05.062Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
3,79(+0,4)Hannah Louise Strøm, IF Sturla03.07.067Rjukan, Lerøylekene05.09.20
3,78(+0,8)Johanna Thørring Krogstad, Byåsen IL07.09.063Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
3,76(+1,7)Norah Delin Indrelid, IL Skjalg03.01.063Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
3,74(+0,2)Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.062Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
-----80--------------------
3,73(+0,0)Mari Henriksen, Ås IL10.05.061Ås, Kretsstevne18.06.20
3,71(+0,8)Thea Sofie Madsen, IL Skjalg13.05.064Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
3,70(+1,2)Sunniva Johnstad, Ask Friidrett12.08.062Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
3,70(+0,0)Ingfrid Klokset, Tomrefjord IL05.11.0615Trondheim, Lerøylekene05.09.20
3,67(-0,7)Amélie Bauer-Furnes, Fana IL06.03.064Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
3,67(+1,1)Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.062Grimstad, Klubbstevne03.09.20
3,64(+0,3)Mari Steen Myrvang, Ullensaker/Kisa IL30.08.069Rjukan, Lerøylekene05.09.20
3,63(+0,7)Nora Louise Sand, IL Skjalg10.10.064Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
3,63(-1,1)Helena Utheim Borgen, Narvik IL02.01.0617Trondheim, Lerøylekene05.09.20
3,60(-1,1)Eiril Hermansen Fagerli, Botne SK04.02.062Greveskogen, Mangekamp 10-14 år20.06.20
-----90--------------------
3,60(+0,7)Matilde Tørudbakken Slettan, Hamar IL20.10.061Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
3,59(+1,2)Tomine Hansen, IL Skjalg14.11.065Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
3,58(+1,4)Annveig Meyenberg, Romerike Friidrett22.05.063Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
3,57(+1,0)Vigdis Johanne Bønå Herring, Brønnøysund IL21.02.061Vik, Seriestevne21.05.20
3,57(-0,9)Mina Ims, Sandnes IL12.06.066Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
3,57(+1,0)Maren Øglænd, Hinna IL26.09.0613Haugesund, Lerøylekene08.09.20
3,53(+1,5)Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.06(-)Rjukan, Treningsstevne Corona 214.05.20
3,53(+0,8)Astrid Guldberg, Ask Friidrett31.08.063Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
3,53(+0,0)Anna Torve Lyse, Sandefjord Turn & IF07.03.0610Rjukan, Lerøylekene05.09.20
3,51(+0,5)Alicia Tambac, Rjukan Idrettslag18.07.0612Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----100--------------------
3,51(+0,0)Solveig Helen Wattø Aasgaard, Ålesund Friidrettsklubb06.11.061Ålesund, Seriestevne28.09.20
3,45(+2,0)Helene Monsen, IK Hind27.05.063Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
3,45(+1,3)Hanne Kulkarni, Sandnes IL06.07.065Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
3,40(+0,0)Ingrid Maria Romstad, Moss IL25.07.063Moss, Treningsstevne17.06.20
3,38(+0,0)Milena Husøy, Dimna IL08.06.062Ulsteinvik, Seriestemne28.09.20
3,18(-1,7)Thu-Dang Sophie Ly, Bækkelagets SK19.09.062Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
3,18(+0,2)Veslemøy Kvamsø Olsen, Stegaberg IL06.04.061Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
3,17(+0,0)Ann Katrin Hoem, Selbu IL061Selbu, Selbu-stevne07.09.20
3,16(-0,3)Julie Lie Karlberg, Snøgg Friidrett28.10.063Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
3,14(+1,3)Andrine Fjellro Strømsnes, Brandbu IF02.10.0613Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----110--------------------
3,08(+1,6)Ingvild Welander Bjørgo, Kristiansand IF Friidrett14.03.06(-)Haugesund, Lerøylekene08.09.20
3,00(+0,5)Elise Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK15.08.063Grimstad, Klubbstevne03.09.20
2,98(+0,0)Emma Sorthe Røsberg, IL Molde-Olymp17.11.062Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
2,82(+1,3)Linéa Wangen Hansen, Vadsø Turnforening28.06.061Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20
2,78(+0,1)Linnea Solum Bakken, Overhalla IL08.03.061Grong, Gronglekene 202026.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31(+3,0)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
4,75(+2,6)Maren Sjåvik, Hattfjelldal IL07.04.061Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
4,61(+2,5)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.061Byrkjelo, Seriestemne17.09.20
4,59(+4,4)Åse Vik Larsen, Hattfjelldal IL05.02.062Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
4,52(+2,3)Nora Proctor, IL i BUL22.02.062Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,45(832)Elise Aarflot, Ørsta IL26.04.061Ørsta, Treningsstemne15.09.20
4,39(+4,2)Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.061Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
4,29(+2,8)Camilla Uldal, Kristiansand IF Friidrett07.06.066Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,28(+2,2)Sanne Hviding Berg-Thomassen, IL Skjalg17.05.061Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
4,15(+2,5)Ingvild Welander Bjørgo, Kristiansand IF Friidrett14.03.069Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,13(+3,3)Ingrid Westberg, Fredrikstad IF25.03.062Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
4,09(+4,2)Stella Skiri, Oppegård IL21.03.062Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
4,01(+2,2)Erika Vedø-Carlsen, IK Hind22.06.062Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
3,96(+2,1)Nora Vangen, Byåsen IL05.09.063Trondheim, Seriestevne 226.05.20
3,70(+4,1)Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.061Rjukan, Treningsstevne Corona 214.05.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,05Maia Kristine Hepsø, Ranheim IL07.05.061Hommelvik, Sjøsidestevnet 202018.08.20
3,33Emma Alnæs Sandbraaten, Romerike Friidrett12.07.064Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
3,14Hedvig Garseg, Askim IF15.10.061Askim, Treningsstevne22.06.20

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,82(-0,1)Sofie Muurmans Hasselbergsen, Heimhug Iul22.05.061Bodø, Kretsstevne30.06.20

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50(+0,0)Sunniva Vik, Fitjar IL10.08.061 (J-8)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54(+0,0)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061Arna, Askokarusellen23.09.20
10,35(+0,2)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Rjukan, Lerøylekene06.09.20
10,30(+1,0)Åse Vik Larsen, Hattfjelldal IL05.02.061Vik, Seriestevne04.06.20
10,05(+2,0)Helene Hoddevik Sunnset, IL Gneist13.01.06(-)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,96(+0,3)Maja Kristin Sørmo, Hattfjelldal IL21.12.061Hattfjelldal, Hattfjelldalstevne14.06.20
9,90(-0,6)Maren Sjåvik, Hattfjelldal IL07.04.062Vik, Seriestevne04.06.20
9,76(-0,3)Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.061Halden, Treningsstevne30.05.20
9,60(+1,3)Birte Skeide Sætre, Dimna IL07.08.063Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,59(+0,4)Eline Yazhi Bjørndal, Molde og Omegn IF10.02.064Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,55(ok)Alva Moen, Sømna IL17.04.061Vik, Seriestevne01.08.20
-----10--------------------
9,51(+1,9)Claudia Gjøstein-Scott, Fyllingen IL15.08.063Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,49(+0,7)Patricja Luiza Kibalcica, Sandnessjøen IL17.03.065Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,45(+0,0)Erika Vedø-Carlsen, IK Hind22.06.061Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
9,43(+0,7)Hannah Louise Strøm, IF Sturla03.07.062Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,42(+0,7)Johanne Gylthe Berget, Hamar IL06.09.063Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,39(+0,5)Oda Natalie Rørstad Jensen, Nøtterøy IF08.04.064Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,38(+2,0)Mari Sofie Borø Een, Mandal & Halse IL26.06.06(-)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,37(+0,0)Signe Kristine Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.062Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
9,34(+0,2)Tida Sanyang, IL i BUL21.09.06(-)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
9,29(+0,5)Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.065Rjukan, Lerøylekene06.09.20
-----20--------------------
9,27(-0,1)Johanne Mengqian Røskar, Tingvoll Friidrettsklubb09.11.061Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
9,14(+1,9)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.065Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,14(+1,1)Marie Juell Gevelt, Nøtterøy IF20.03.067Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,13(-1,6)Åsne Øverlie Isaksen, Mandal & Halse IL13.01.062Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
9,03(+1,6)Sanne Hviding Berg-Thomassen, IL Skjalg17.05.06(-)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,00(+1,1)Alida Haaland, Sørild FIK03.02.063Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
9,00(+0,3)Dina Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.068Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,99(+0,7)Hermine Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.062Sarpsborg, Treningsstevne02.07.20
8,92(+1,7)Kaija Emilie Rypås Holck, Modum FIK28.12.062Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
8,86(+1,5)Thea Sofie Madsen, IL Skjalg13.05.068Haugesund, Lerøylekene06.09.20
-----30--------------------
8,82(+0,0)Elise Aarflot, Ørsta IL26.04.061 (J-15)Ørsta, Treningsstemne18.08.20
8,79(+0,3)Camilla Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF08.02.061Greveskogen, Seriestevne01.08.20
8,62(+1,3)Alicia Tambac, Rjukan Idrettslag18.07.069Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,54(+0,0)Emma Hagen, Seljord IL12.06.0610Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,38(+1,0)Irmelin Billdal, Steinkjer Friidrettsklubb03.06.06(-)Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,34(+1,9)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.069Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,29(+0,0)Helena Utheim Borgen, Narvik IL02.01.0612Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,26(+1,2)Matilde Tørudbakken Slettan, Hamar IL20.10.06(-)Brandbu, Mohagen bil cup 419.08.20
8,22(+1,4)Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.062Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
8,16(+0,0)Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.062Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
-----40--------------------
8,03(+0,8)Mari Henriksen, Ås IL10.05.0613Rjukan, Lerøylekene06.09.20
7,91(-0,3)Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.061Leikvang, Norna 904.10.20
7,40(+0,8)Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.061Grimstad, Klubbstevne20.08.20
7,26(+0,1)Marika Iversen, Sandnessjøen IL28.11.064Hattfjelldal, Hattfjelldalstevne14.06.20
7,05(-1,4)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.062Leikvang, Norna 904.10.20
7,02(+0,2)Eiril Hermansen Fagerli, Botne SK04.02.0614Rjukan, Lerøylekene06.09.20
6,49(+0,5)Andrine Fjellro Strømsnes, Brandbu IF02.10.0615Rjukan, Lerøylekene06.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,26(+2,2)Helene Hoddevik Sunnset, IL Gneist13.01.061Haugesund, Lerøylekene06.09.20
10,23(+3,1)Hannah Louise Strøm, IF Sturla03.07.061Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
9,81(+3,6)Mari Sofie Borø Een, Mandal & Halse IL26.06.062Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,48(+2,5)Tida Sanyang, IL i BUL21.09.061Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
9,48(+2,1)Sanne Hviding Berg-Thomassen, IL Skjalg17.05.064Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,47(+3,7)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.062Fana, Gneistspelen 202022.08.20
9,02(+5,5)Alida Haaland, Sørild FIK03.02.067Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,82(+2,2)Irmelin Billdal, Steinkjer Friidrettsklubb03.06.069Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,39(+2,1)Matilde Tørudbakken Slettan, Hamar IL20.10.062Brandbu, Mohagen bil cup 419.08.20

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,28Mari Henriksen, Ås IL10.05.061Ås, Kretsstevne14.09.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,94Mali Halldorsson, Kongsvinger IL Friidrett26.05.061Ski, Kretsstevne26.09.20
11,30Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
10,75Helene Ramslien, FIL Aks-7716.05.061Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
10,12Stella Skiri, Oppegård IL21.03.062Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
10,03Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.061Bergen/La, Seriestevne17.06.20
9,96Mathilde Alfarnes Amundsen, Stord IL19.01.061Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
9,81Tomine Svendheim, IL Fri02.03.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
9,40Åse Vik Larsen, Hattfjelldal IL05.02.061Vik, Seriestevne04.06.20
9,38Sunniva Indahl, Ski IL Friidrett23.07.061Ski, Kretsstevne19.08.20
9,30Patricja Luiza Kibalcica, Sandnessjøen IL17.03.061Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----10--------------------
9,25Hannah Johannessen, Moss IL27.12.061Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
8,96Julie Lie Karlberg, Snøgg Friidrett28.10.061Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
8,89Thea Steiro Belsvik, Herkules Friidrett29.06.062Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
8,82Birte Skeide Sætre, Dimna IL07.08.061Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
8,79Signe Kristine Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.061Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
8,76Nora Eikeng, Urædd Friidrett24.03.063Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
8,73Ida Petersen Amble, IL Tyrving13.07.063Rjukan, Lerøylekene05.09.20
8,69Linnea Groseth, Modum FIK01.04.061Geithus, Kastkarusell02.09.20
8,54Eiril Hermansen Fagerli, Botne SK04.02.064Rjukan, Lerøylekene05.09.20
8,54Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.065Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----20--------------------
8,47Helene Hoddevik Sunnset, IL Gneist13.01.063Haugesund, Lerøylekene08.09.20
8,45Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061Bergen, Kaststevne30.09.20
8,35Elise Møller Soland, Hinna IL04.04.064Haugesund, Lerøylekene08.09.20
8,27Johanne Gylthe Berget, Hamar IL06.09.061Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
8,24Pernille Hatten Engerbakk, Trysilgutten01.06.062Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
8,22Nora Sofie Figved Kvanvig, IL Skjalg22.03.061Kristiansand, Treningsstevne23.07.20
7,99Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.062Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
7,96Ingrid Klepp, Inderøy IL13.07.062Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
7,95Tiril Bergland, IL Skjalg22.08.061Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
7,93Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.064Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
-----30--------------------
7,84Vega Drangfelt, BUL-Tromsø Friidrett07.02.062Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
7,64Erika Ryan Øien, Ogndal IL15.07.061Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
7,61Amalie Nitteberg, Nesodden IF12.05.061Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
7,59Camilla Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF08.02.064Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
7,56Ingrid Krutnes, Hattfjelldal IL28.04.063Hattfjelldal, Hattfjelldalstevne14.06.20
7,44Alida Haaland, Sørild FIK03.02.061Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
7,44Rita Lund Mauseth, Sørum IL21.02.061Lillestrøm, Høststevne19.09.20
7,41Marija Miksyte, Nøtterøy IF18.06.0612Rjukan, Lerøylekene05.09.20
7,40Johanne Hay Opsahl, IL Skjalg25.04.063Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
7,39Vigdis Johanne Bønå Herring, Brønnøysund IL21.02.061Vik, Seriestevne21.05.20
-----40--------------------
7,37Siren Habbestad Ersland, Bremnes IL07.02.061Os, OsLekene 202027.09.20
7,34Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.065Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
7,22Emma Pontén Fredman, Ranheim IL30.12.061Trondheim, Kastkarusell25.08.20
7,17Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.061Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
7,17Sigrid Overrein, Ogndal IL23.03.061Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast02.09.20
7,14Oleanna Utgård-Weltzien, Oppegård IL20.03.063Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
7,00Maren Sjåvik, Hattfjelldal IL07.04.063Vik, Seriestevne04.06.20
6,92Emma Hageselle, Dimna IL02.02.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
6,88Erika Vedø-Carlsen, IK Hind22.06.061Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
6,88Signe Rønningen, Stadsbygd IL07.03.061Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
-----50--------------------
6,83Anna Torve Lyse, Sandefjord Turn & IF07.03.0614Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,70Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.0615Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,69Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061 (J-14/16)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
6,67Emma Alnæs Sandbraaten, Romerike Friidrett12.07.063Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
6,66Hermine Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.061Moss, Treningsstevne17.06.20
6,47Linéa Wangen Hansen, Vadsø Turnforening28.06.061Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
6,41Elise Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK15.08.062Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
6,41Julie Nyborg, Gjøvik FIK23.01.061Brandbu, Mohagen bil cup 526.08.20
6,30Frida Kristine Buer, Drøbak-Frogn IL Friidrett22.09.0617Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,28Ingrid Hastadklev Skotvoll, Stjørdal Friidrettsklubb08.07.061Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
-----60--------------------
6,27Amalie Solli-Mork, Holmemstranda IL18.05.068Trondheim, Lerøylekene06.09.20
6,21Emma Sorthe Røsberg, IL Molde-Olymp17.11.063Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
5,94Annveig Meyenberg, Romerike Friidrett22.05.064Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,93Marie Folgerø, Bremnes IL25.08.062Bømlo, Seriestevne01.10.20
5,87Lykke Bjørkmo-Johansen, Rana FIK21.01.063Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
5,84Julie Torlin Erichsen, Brandbu IF12.02.0618Rjukan, Lerøylekene05.09.20
5,70Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.062Bergen, Kaststevne30.09.20
5,64Helene Monsen, IK Hind27.05.064Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
5,61Marit Nordhagen, Nesbyen IL30.04.061Nesbyen, Treningsstevne02.09.20
5,54Linnea Solum Bakken, Overhalla IL08.03.063Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
-----70--------------------
5,42Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.062 (J-14/16)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
5,34Helena Utheim Borgen, Narvik IL02.01.062Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
5,28Amanda Cahrausa, Nesbyen IL23.05.062Nesbyen, Treningsstevne02.09.20
5,26Dina Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.0610Trondheim, Lerøylekene06.09.20
5,19Isa Ingeborg Sørbakk, Snåsa IL11.09.0612Trondheim, Lerøylekene06.09.20
4,88Nora Nikolaisen, Brandbu IF01.11.0619Rjukan, Lerøylekene05.09.20
4,68Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.063Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
4,35Marte Langøy Olsen, Brønnøysund IL19.12.062Vik, Seriestevne21.05.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,20Helene Totland, Kvinnherad HK17.05.061Husnes, Seriestevne12.08.20
7,21Marilis Tera (EST), Kvinnherad HK24.05.062Husnes, Seriestevne12.08.20
4,10Mina Warberg, Kvinnherad HK063Husnes, Seriestevne12.08.20

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,05Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.061Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
22,65Iben Skartveit, IL Skjalg17.01.061Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,66Helene Ramslien, FIL Aks-7716.05.061Knarvik, Lokalt Kaststevne21.05.20
28,71Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
27,88Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.062Haugesund, Lerøylekene08.09.20
27,58Ida Petersen Amble, IL Tyrving13.07.061Rjukan, Lerøylekene05.09.20
26,40Maren Sjåvik, Hattfjelldal IL07.04.061Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
25,95Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.062Rjukan, Lerøylekene05.09.20
25,15Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.063Rjukan, Lerøylekene05.09.20
24,14Julie Lie Karlberg, Snøgg Friidrett28.10.062Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
23,89Åse Vik Larsen, Hattfjelldal IL05.02.062Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
23,73Linnea Groseth, Modum FIK01.04.064Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----10--------------------
23,00Nora Sofie Figved Kvanvig, IL Skjalg22.03.061Kristiansand, Treningsstevne09.07.20
22,63Johanne Gylthe Berget, Hamar IL06.09.061Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
22,35Maia Kristine Hepsø, Ranheim IL07.05.062Trondheim, Lerøylekene06.09.20
21,98Mari Sofie Borø Een, Mandal & Halse IL26.06.063Haugesund, Lerøylekene08.09.20
21,65Ingrid Krutnes, Hattfjelldal IL28.04.061Overhalla, Seriestevne08.08.20
20,35Hannah Wessmann, IK Våg10.12.061Kristiansand, Treningsstevne11.06.20
20,34Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061Bergen, Kaststevne30.09.20
19,85Tiri Iselin Minde-Bøe, FIL Aks-7703.02.062Knarvik, Seriestevne16.06.20
19,81Vega Drangfelt, BUL-Tromsø Friidrett07.02.061Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
19,54Emma Pontén Fredman, Ranheim IL30.12.064Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----20--------------------
18,08Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.063Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
17,79Norah Delin Indrelid, IL Skjalg03.01.061Sandnes, Kaststevne 320.06.20
17,62Erika Vedø-Carlsen, IK Hind22.06.062Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
17,59Eiril Hermansen Fagerli, Botne SK04.02.067Rjukan, Lerøylekene05.09.20
16,57Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.062Rjukan, Treningsstevne Corona 428.05.20
16,45Helene Monsen, IK Hind27.05.061Harstad, Seriestevne 601.09.20
16,32Sigrid Overrein, Ogndal IL23.03.061Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast02.09.20
15,72Maren Øglænd, Hinna IL26.09.064Haugesund, Lerøylekene08.09.20
15,37Johanne Hay Opsahl, IL Skjalg25.04.063Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
15,00Andrine Fjellro Strømsnes, Brandbu IF02.10.068Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----30--------------------
14,40Helena Utheim Borgen, Narvik IL02.01.061Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
13,92Camilla Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF08.02.065Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
13,66Alida Haaland, Sørild FIK03.02.062Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
13,56Nora Nikolaisen, Brandbu IF01.11.069Rjukan, Lerøylekene05.09.20
13,14Dina Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.068Trondheim, Lerøylekene06.09.20
12,96Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.065Haugesund, Lerøylekene08.09.20
12,68Siren Habbestad Ersland, Bremnes IL07.02.061Bømlo, Seriestevne01.10.20
12,56Jenny Hermine Bjørneset, Ørsta IL07.08.069Trondheim, Lerøylekene06.09.20
12,17Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.062Bergen, Kaststevne30.09.20
10,33Isa Ingeborg Sørbakk, Snåsa IL11.09.0610Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----40--------------------

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,66Helene Totland, Kvinnherad HK17.05.061Husnes, Seriestevne12.08.20
14,57Marilis Tera (EST), Kvinnherad HK24.05.062Husnes, Seriestevne12.08.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,31Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.061Rjukan, Kvalifiseringsstevne 618.08.20

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,44Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.061Moss, KM 2020 Østfold13.09.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,80Julie Lie Karlberg, Snøgg Friidrett28.10.061Lillestrøm, Høststevne19.09.20
44,57Helene Ramslien, FIL Aks-7716.05.061Bergen, Skansemyren kastkarusell 804.08.20
37,82Eiril Hermansen Fagerli, Botne SK04.02.061Heggedal, Askerlekene 202025.09.20
30,55Elise Møller Soland, Hinna IL04.04.061Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
29,90Ida Petersen Amble, IL Tyrving13.07.063Rjukan, Lerøylekene06.09.20
29,07Linnea Groseth, Modum FIK01.04.061Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
27,59Emma Pontén Fredman, Ranheim IL30.12.061Trondheim, Lerøylekene05.09.20
26,62Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.062Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
26,52Ingrid Krutnes, Hattfjelldal IL28.04.061Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
25,25Vega Drangfelt, BUL-Tromsø Friidrett07.02.061Tromsø, Treningsstevne 3 / Kastekarusell 816.09.20
-----10--------------------
22,20Maren Øglænd, Hinna IL26.09.063Haugesund, Lerøylekene06.09.20
21,13Signe Kristine Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.062Tromsø, Kastekarusell 726.08.20
20,75Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.066Rjukan, Lerøylekene06.09.20
20,54Maren Sjåvik, Hattfjelldal IL07.04.062Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
20,48Stella Skiri, Oppegård IL21.03.067Rjukan, Lerøylekene06.09.20
20,40Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.064Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
20,19Eline Yazhi Bjørndal, Molde og Omegn IF10.02.064Trondheim, Lerøylekene05.09.20
19,87Mathea W. Sanne, IL Skjalg17.10.064Haugesund, Lerøylekene06.09.20
19,64Birte Skeide Sætre, Dimna IL07.08.061Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
18,59Johanne Hay Opsahl, IL Skjalg25.04.063Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
-----20--------------------
18,36Tida Sanyang, IL i BUL21.09.068Rjukan, Lerøylekene06.09.20
17,11Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.065Haugesund, Lerøylekene06.09.20
16,81Dina Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.065Trondheim, Lerøylekene05.09.20
16,61Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.062Rjukan, Treningsstevne Corona 112.05.20
14,35Heidi Hol-Edvardsen, IL Molde-Olymp27.10.061Molde, Treningsstevne09.06.20
14,32Emma Sorthe Røsberg, IL Molde-Olymp17.11.062Molde, Treningsstevne09.06.20
14,06Nora Nikolaisen, Brandbu IF01.11.069Rjukan, Lerøylekene06.09.20
12,80Ingrid Westberg, Fredrikstad IF25.03.0610Rjukan, Lerøylekene06.09.20
12,71Jenny Hermine Bjørneset, Ørsta IL07.08.066Trondheim, Lerøylekene05.09.20
12,43Isa Ingeborg Sørbakk, Snåsa IL11.09.067Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----30--------------------
11,22Andrine Fjellro Strømsnes, Brandbu IF02.10.0611Rjukan, Lerøylekene06.09.20
10,29Alicia Tambac, Rjukan Idrettslag18.07.061Rjukan, VU-spel Rjukan04.07.20

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,73Mali Halldorsson, Kongsvinger IL Friidrett26.05.061Ski, Kretsstevne26.09.20
37,44Alvilde Kvaran, Rjukan Idrettslag01.08.061Larvik, Avslutningsstevne i Spyd14.09.20
36,54Mathilde Alfarnes Amundsen, Stord IL19.01.061Leirvik, Seriestemne21.09.20
35,90Birte Skeide Sætre, Dimna IL07.08.061Ulsteinvik, Seriestemne30.09.20
35,74Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.061Haugesund, Lerøylekene06.09.20
34,78Johanne Gylthe Berget, Hamar IL06.09.061Greveskogen, Mangekamp 10-14 år20.06.20
30,67Johanne Hay Opsahl, IL Skjalg25.04.061Sandnes, Kaststevne 427.06.20
30,24Iben Thorstensen Jensen, IL Skjalg15.03.061Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
30,01Eiril Hermansen Fagerli, Botne SK04.02.061Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20
28,70Stella Skiri, Oppegård IL21.03.064Rjukan, Lerøylekene06.09.20
-----10--------------------
28,32Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
28,31Tomine Svendheim, IL Fri02.03.062Fana, Gneistspelen 202022.08.20
28,00Signe Kristine Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.061Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
27,74Åsne Øverlie Isaksen, Mandal & Halse IL13.01.062Haugesund, Lerøylekene06.09.20
27,73Helene Ramslien, FIL Aks-7716.05.063Haugesund, Lerøylekene06.09.20
27,50Nora Eikeng, Urædd Friidrett24.03.063Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
27,42Camilla Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF08.02.062Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
26,69Norah Delin Indrelid, IL Skjalg03.01.061Sandnes, Avslutningsstevne03.10.20
26,55Anna Torve Lyse, Sandefjord Turn & IF07.03.064Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
26,32Pernille Hatten Engerbakk, Trysilgutten01.06.065Rjukan, Lerøylekene06.09.20
-----20--------------------
25,87Maren Sjåvik, Hattfjelldal IL07.04.061Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
24,38Ane Steine Randen, Lørenskog Friidrettslag03.03.067Rjukan, Lerøylekene06.09.20
24,36Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.065Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
23,80Oda Natalie Rørstad Jensen, Nøtterøy IF08.04.068Rjukan, Lerøylekene06.09.20
22,29Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.063Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
21,89Thea Sofie Madsen, IL Skjalg13.05.065Haugesund, Lerøylekene06.09.20
21,20Julie Lie Karlberg, Snøgg Friidrett28.10.0610Rjukan, Lerøylekene06.09.20
21,18Linnea Groseth, Modum FIK01.04.0611Rjukan, Lerøylekene06.09.20
21,05Helene Monsen, IK Hind27.05.063Trondheim, Lerøylekene05.09.20
20,18Amalie Nitteberg, Nesodden IF12.05.061Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
-----30--------------------
19,24Hermine Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.0612Rjukan, Lerøylekene06.09.20
18,99Nora Sofie Figved Kvanvig, IL Skjalg22.03.062Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
18,57Emma Pontén Fredman, Ranheim IL30.12.061Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
18,38Synnøve Gilstedt Hundven, Halden IL08.08.061Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
18,21Vega Drangfelt, BUL-Tromsø Friidrett07.02.062Tromsø, Kastekarusell 217.06.20
17,90Erika Ryan Øien, Ogndal IL15.07.065Trondheim, Lerøylekene05.09.20
17,73Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.061Bergen, Kaststevne30.09.20
16,94Isa Ingeborg Sørbakk, Snåsa IL11.09.067Trondheim, Lerøylekene05.09.20
16,40Alida Haaland, Sørild FIK03.02.061Grimstad, Klubbstevne10.09.20
16,24Erika Vedø-Carlsen, IK Hind22.06.061Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
-----40--------------------
15,62Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.062Bergen, Kaststevne30.09.20
15,61Aurora Ellefsen, Fredrikstad IF23.06.0613Rjukan, Lerøylekene06.09.20
14,82Lykke Bjørkmo-Johansen, Rana FIK21.01.062Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
12,38Matilde Tørudbakken Slettan, Hamar IL20.10.0614Rjukan, Lerøylekene06.09.20
11,56Quinty Frenay, Halden IL05.03.062Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20
11,48Elise Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK15.08.062Grimstad, Klubbstevne10.09.20
10,20Andrea Evenstad, Sørild FIK08.01.063Grimstad, Klubbstevne10.09.20
8,92Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.0615Rjukan, Lerøylekene06.09.20
7,56Nora Nikolaisen, Brandbu IF01.11.0616Rjukan, Lerøylekene06.09.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,80Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
25,27Stella Skiri, Oppegård IL21.03.06Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
24,92Birte Skeide Sætre, Dimna IL07.08.062 (J-15)Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,67Mathilde Alfarnes Amundsen, Stord IL19.01.061Leirvik, Seriestemne21.09.20
51,11Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
35,33Maiken Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.01.061Rjukan, Corona stevne 509.06.20
30,51Malin Delos Santos, Rjukan Idrettslag10.06.062Rjukan, Corona stevne 509.06.20

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,81Helene Ramslien, FIL Aks-7716.05.061Knarvik, Seriestevne kast 5-kamp21.06.20

4 Kamp (60m-Lengde-Kule-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3927Tomine Svendheim, IL Fri
8,34(-0,8)-5,31(+3,0)-9,81-1,39,99
02.03.061Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
2996Birte Skeide Sætre, Dimna IL
8,82(-0,8)-4,65(+0,5)-8,47-2,03,90
07.08.062Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
2859Johanne Gylthe Berget, Hamar IL
9,23(-0,8)-4,23(+0,0)-7,97-1,58,76
06.09.063Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
2828Emma Hageselle, Dimna IL
8,85(-0,8)-4,26(+1,7)-6,92-1,59,39
02.02.064Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3459Helene Ramslien, FIL Aks-77
NM-10,75-33,26-26,58-11,86
16.05.061Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20

Total requesttime: 12.315734863281 seconds