Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,68Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-sf1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
6,79Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.953-fi Bærum, NM innendørs 201803.02.18
6,89Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-fi-ALeikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
6,90Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.983-sf2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
6,90Christian Marthinussen, Fana IL28.12.835-fi Bærum, NM innendørs 201803.02.18
6,90Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
6,96Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-fi (G-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201827.01.18
6,96Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.962-h6Bærum, NM innendørs 201803.02.18
6,96Øystein Klareng, FIK Orion16.11.966-sf1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,00Andres Stokka Andersen, Sandnes IL07.02.922-h2Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----10--------------------
7,00Martin Roe, IL Fri01.04.921-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,00Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,01Nils-Paul Skåra, IL Tyrving26.03.871-h2Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,01Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.922-h4Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,02Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.862-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,04Jonas Andre Ose, Dimna IL13.06.021 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
7,04Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.872-h4Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,05Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.002-fi-ASandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,06Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.932-h2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,06Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.894-h3Bærum, NM innendørs 201803.02.18
-----20--------------------
7,07Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.902-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
7,07Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.933-h5Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,08Mathias Narum, IL i BUL19.09.971-fi-BBærum, Bassen Sprint20.01.18
7,09Simen Sigurdsen, Ranheim IL22.01.937-fi-ASteinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,10Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.892Ranheim, Adventstevnet03.12.17
7,10Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,10Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.975-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,12Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-fi-BBærum, Bassen Sprint20.01.18
7,12Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.995-fi-ASteinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,12Iver Koppen, IK Hind21.04.991-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----30--------------------
7,14Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h1 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
7,15Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.895-h5Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,17Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.005-h4Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,17Kofi Appietu Adom, Ranheim IL20.12.965-h3Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,17Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,17Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.903-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,17Samuel Gyedu, IL Tyrving01.05.947-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,18Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.915-fi-BBærum, Bassen Sprint20.01.18
7,19Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.992-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,20Stephen Owusu, IL Skjalg02.04.983-h2Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
-----40--------------------
7,21Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h2 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,22Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.935-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,22Thomas Graftås, IL i BUL12.09.012-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,23Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
7,23Jevis Akvama, Moelven IL31.05.894-h5Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,24Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.996-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
7,24Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi-CBærum, Bassen Sprint20.01.18
7,25Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.995-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,25Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.995-fi-ALeikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
7,26Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.967-fi Bærum, Indoor Games106.01.18
-----50--------------------
7,27Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.965-h5Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,28Mickey Joe, IL i BUL14.08.917-h4Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,29Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001-h1 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
7,30Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.012Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
7,30Jacob Vaula, Stord IL01.08.012-h1 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
7,31Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.986-h3Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,31Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.021-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,32Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,33Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
7,33Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-18/19)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
-----60--------------------
7,33Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
7,33Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021 (G-16)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
7,34Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-fi-A (G-17)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
7,35Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.003-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,36Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.954-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,37Ask Viljar Skar Bulling, Sonans VGS14.05.974-fi-ASteinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,37Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.006-h6Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,37Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.013-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,38Even W. Skogsrud, FIK Orion04.07.002 (G-18/19)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
7,38Pawel Kucaj, Haugesund IL06.07.001-fi-BSandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----70--------------------
7,38Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.002-fi-BSandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,38Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.987-h2Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,38Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.992-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,39Martin Skaar, Gloppen Friidrettslag27.04.011 (MJ)Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
7,39Hans Christian Walker, Sandnes IL22.03.955-fi-ASandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,39Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.977-h6Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,39Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.001-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,40Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.937-h4Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,41Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,43Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.875-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
-----80--------------------
7,43Helge Sampson, Haugesund IL25.05.011-h1 (G-17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,43Helge Sveindal Rosfjord, Lyngdal IL14.03.974-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,44Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.012 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
7,44Scott Ygård, IF Hellas06.01.031-fi (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,44Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.001-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,44Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.005-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,45Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-18)Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
7,46Filip Aas, Ullensaker/Kisa IL24.08.001-h1Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
7,46Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
7,46Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.022-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
-----90--------------------
7,46Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.012-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus03.02.18
7,48David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.994 (G-18/19)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
7,49Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.013 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
7,49Sindre Steinbakke Kallestad, Gausdal FIK08.11.994-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,49Sondre Gjesdal, Norna-Salhus IL19.05.985-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,50Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,51Magnus William Lid Unger, Nesodden IF29.11.017-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,52Odin Hallquist, Fana IL01.10.971-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
7,52Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.853-h1Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
7,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.014-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----100--------------------
7,52Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.005-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,53Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.013-h1 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,53Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,54Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h1 (G-15)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,54Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-fi (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,54Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,55Tobias Bergvik, BUL-Tromsø Friidrett02.01.021-h2 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,56Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991-fi Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
7,56Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.014-h1 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,56Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.012-fi-ASteinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
-----110--------------------
7,56Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.004-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,56Bendik Bull-Hansen, Larvik Turn & IF03.03.995-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,57Sture Måseide, Dimna IL17.05.001 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
7,57Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.023-fi-BSandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,57Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.033-fi (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,58William Møystad Heiertz, FIK Orion21.02.011 (G-17)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
7,58Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.723-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
7,59Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.012 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
7,59Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h1 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,59Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
-----120--------------------
7,59Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.022-h2 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,59Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.004-h1 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
7,60Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.775-fi-BSandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,60Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.002-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,61Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
7,61Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus03.02.18
7,61Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,61Alexander Aloyseus, Kristiansand IF Friidrett03.02.954-h6Glasgow/GBR, Scottish University Championships10.02.18
7,62Lars Ådland, IL Tyrving09.07.022-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,63Runar Surdal, Lyngdal IL27.01.893-fi Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
-----130--------------------
7,63Carlos Rodriguez Rebollo, Sandnes IL897-h2Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
7,63Paul-Louis O'rock, Narvik IL13.04.894-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,63Alexander Nyberget, Askim IF29.04.003Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
7,63Jens Peter Fylling, Valder IL16.01.922Ulsteinvik, Dimna Games 201827.01.18
7,63Johannes Stenhouse Ytrearne, Fana IL13.05.023-h3 (G-16)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201827.01.18
7,63Andreas Dixon, Fana IL03.04.013-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,63Erlend Moe, Fana IL26.11.003-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,64Martin Simengård, Gausdal FIK22.06.992 (G-18/19)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
7,65Kacper Marczyk, Steinkjer Friidrettsklubb04.02.031 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,65Besnik Zenelaj, Osterøy IL14.04.005-h1 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
-----140--------------------
7,66Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-15)Leirvik, Hallstemne28.12.17
7,66Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.015-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,67Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.983Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
7,67Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.012-h1 (G-17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,67Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.014-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,67Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.025-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,67Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.986-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,68Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.991 (G-18/19)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
7,68Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.984-h2Bærum, Julestemne02.12.17
7,68Christian Delphin, FIK Orion15.09.012 (G-17)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
-----150--------------------
7,68Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.022 (G-16)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
7,68Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.013-h1 (G-17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,69Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.986-h2Bærum, Julestemne02.12.17
7,69Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.023-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,69Jens Martin Bolstad, Fana IL03.01.946-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,70Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.991Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
7,70Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023 (G-16)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
7,70Aanund Tveitå, Otra IL13.09.032 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,70Sander Ringstad Kanestrøm, Dimna IL04.09.984-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,73Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.024 (G-16)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
-----160--------------------
7,73Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.024-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,74Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (G-17)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
7,74Bjørnar Osland Yndestad, Førde IL Friidrett09.04.011 (G-17)Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
7,75Kasper Aune Dahl, FIK Orion14.07.023-h2 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
7,75Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.014-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
7,75Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033-h2 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,76Jørgen Kornerud, IF Sturla27.02.945-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,76Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.025-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,78Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.023-h1 (G-15)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,79Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.013 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
-----170--------------------
7,79Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,79Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.006-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,80Sondre Yri Aaberg, Sørild FIK03.08.023-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,81Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.932Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
7,82Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.881-h1Bærum, Julestemne02.12.17
7,82Martin Rogerio Flaten, Lyngdal IL01.11.021-h3 (G-13/17)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,82Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035-fi (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,83Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Leirvik, Hallstemne28.12.17
7,83Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.975Ranheim, RIL-Klubbmesterskap07.01.18
7,84Rune Bråten Liholt, IK Tjalve13.11.762-h1Bærum, Julestemne02.12.17
-----180--------------------
7,84Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011 (G-17)Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
7,84Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.023 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,84Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.014 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,84Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.023-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,84Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.024-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,85Francis Kelleher, IL Tyrving06.12.022-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
7,85Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.003-h1Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
7,85Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.034 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,86Andreas H. Christiansen, IF Sturla03.06.933-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
7,86Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.024-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----190--------------------
7,87Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.002 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,87Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,87Jack Chen, IF Sturla08.02.036 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,87Sindre Jetmundsen Haugland, Fana IL28.02.015-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,88Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.005-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,89Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.005-h1 (G-19)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201827.01.18
7,89Roar Fjellet, Hamar friidrett05.04.665-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,90Vetle Nilsen, Sørild FIK21.04.025-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,91Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.012-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
7,91Ask Lindbråten, Søndre Land IL26.11.995-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----200--------------------
7,93Sindre Østgård, FIK Orion10.02.026 (G-16)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
7,93Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.022 (G-16)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
7,93Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.022 (G-16)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
7,93Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.737-fi-BSandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,93Thomas Alexander Jonassen, Sørild FIK02.12.024-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,93Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.016-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,94Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.023-h2 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,94Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.024 (G-16)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
7,94Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,95Emil Grytten, Spjelkavik og Omegn Friidrett04.04.002 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
-----210--------------------
7,95Lars Tore Nås, Eide IL30.10.003Ulsteinvik, Dimna Games 201827.01.18
7,95Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,96Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.693-h1 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,96Espen Shields, Sortland Friidrettsklubb25.04.015-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,97Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.031-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
7,97Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.021 (G-16)Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
7,97Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.017-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus03.02.18
7,97Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.031-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,97Joakim J Magnussen, Osterøy IL19.01.016-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,97Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.006-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----220--------------------
7,98Amund Lillemo, FIK Orion23.06.012 (G-16/17)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
7,98Kim Daniel Saugestad Krutå, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.021-h1 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,98Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.025-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,99Morten Solheim, IL Fri29.04.765Ranheim, Adventstevnet03.12.17
8,00Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.034-h1 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,01Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.033-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,01Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.037-fi (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,02Ivar Løwø, IL Pioner27.02.024-h2 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,03Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,04Emil Åseth Kristiansen, FIK Orion10.03.032 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
-----230--------------------
8,04Gaute Øymo Mælen, Strandebarm IL11.11.035-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,04Andreas Driot, IL i BUL07.06.026-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,04Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.016-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,05Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.014 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
8,06Frode Holt, IF Sturla14.07.644-h1Bærum, Julestemne02.12.17
8,06Robin Haave, Kongsvinger IL Friidrett13.05.036-h3 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,06Elias Lein Staven, Namsen Friidrettsforening26.07.022-h1 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,06Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.027-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,07Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.016-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus03.02.18
8,09Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021-h1 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
-----240--------------------
8,09Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.026 (G-16)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
8,09Martin Biuso, Ringerike Friidrettsklubb18.05.034-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,10Odin Imsen Horn, Fyllingen IL25.05.031-h2 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,10Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.021-fi-A (G-16)Porsgrunn, KM Telemark innendørs21.01.18
8,11Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
8,11Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.013 (G-17)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
8,11Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.015 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
8,13Stian Kjelstad Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.031 (G-14)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
8,13Lasse Moen, Sørild FIK28.06.025-h3Grimstad, Treningsstevne18.01.18
8,13Brage H Nybakk, Sem IF02.04.034-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----250--------------------
8,14Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.962-h1Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
8,14Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.032-h1 (G-15)Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
8,15Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.037 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
8,16Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.694Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
8,16Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.732 (MV)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
8,16Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011-fi-A (G-17)Porsgrunn, KM Telemark innendørs21.01.18
8,16Simen Nåmdal, Fyllingen IL10.11.006-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,19Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.025-h2 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,20Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.011 (G-16)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.17
8,20Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
-----260--------------------
8,21Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.036-h1 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,21Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.034-h1 (G-15)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
8,21Anders Vik, FIL Aks-7707.03.032-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,22Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.033-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,22Felix Christensen, IL i BUL20.04.026-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,24Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-18)Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
8,24Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.032 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,24Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.002 (G-18/19)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
8,26Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-15)Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
8,26Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.035-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----270--------------------
8,27Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.012 (G-17)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
8,27Håvard Seim Berentsen, Fana IL17.08.033-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,29William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
8,29Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.003-h2Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,29André Veland Liland, Fana IL03.07.034-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,30Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.034-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,30Vegard Remnes, Sandnessjøen IL14.02.023-h1 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,31Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.015 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
8,31Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,31Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032-h2Grimstad, Treningsstevne18.01.18
-----280--------------------
8,31Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.032-h2 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,31Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.034-h2 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,32Jonas Svendsen, Sørild FIK14.07.003-h2Grimstad, Treningsstevne18.01.18
8,33Mats Mølstre, Haugesund IL10.06.017-h1 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,34Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (G-15)Leirvik, Hallstemne28.12.17
8,35Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.026-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,36Ole-Einar Skadberg, Egersunds IK21.07.025-h1 (G-15)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
8,38Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
8,42Eirik Nilsen Onarheim, Stord IL10.03.952Leirvik, Hallstemne28.12.17
8,42Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.032 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
-----290--------------------
8,46Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.033-h1 (G-15)Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
8,46Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.861-h1Grimstad, Treningsstevne18.01.18
8,49Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-fi-EBærum, Bassen Sprint20.01.18
8,49Jakob Dahl, Ålesund Friidrettsklubb18.04.023 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
8,50Fredrik Liland, Fana IL21.09.025-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,51Henrik Malt, Ask Friidrett02.08.035-h2 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,52Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.032 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
8,54Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.026-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,55Magnus Nicolaysen, Askim IF06.10.021 (G-16)Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
8,56Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.032 (G-14)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
-----300--------------------
8,59Mathias Olivares, Fagernes IL07.04.031 (G-14)Leira, Klubbmesterskap30.12.17
8,61Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.016-h1 (G-17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
8,61Håkon Aasen, Botne SK15.08.037-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,63Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.027-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,63Are Torsvik, Sandnes IL14.02.625-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
8,63Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.037-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,64Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.022-fi-A (G-16)Porsgrunn, KM Telemark innendørs21.01.18
8,66Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.021 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutt 130.11.17
8,66Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,67Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.032-h1Grimstad, Treningsstevne18.01.18
-----310--------------------
8,67Abraham Rossinow, Ready26.12.035-h3 (G-14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,69Martin Kim Klingsheim, Haugesund IL23.11.032 (G-14)Haugesund, Romjulsstevne29.12.17
8,70Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.032-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,70Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.012 (G-16)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.17
8,70Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761 (MV40)Leirvik, Hallstemne28.12.17
8,71Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.034-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
8,71Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.027-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,73Jakob Wang, IF Hellas16.09.948-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,74Christian Bie, Sørild FIK12.12.025-h2Grimstad, Treningsstevne18.01.18
8,75Oscar Westergren, IK Grane08.02.035-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----320--------------------
8,83Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.007 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
8,83Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.038-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,84Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.013-h1Grimstad, Treningsstevne18.01.18
8,87Karsten André Roa Ladstein, Oppegård IL22.07.036-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,90Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.033 (G-15)Leirvik, Hallstemne28.12.17
8,91Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.037-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,91Andreas Tvete, Sportsklubben Vidar19.08.038-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,92Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.032-h1 (G-15)Porsgrunn, KM Telemark innendørs21.01.18
8,93Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.032 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
8,97Erik Kvamme Solberg, Norna-Salhus IL26.06.037-h2 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
-----330--------------------
9,07Mikkel Berglund, Ringerike Friidrettsklubb26.02.037-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,09Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar friidrett12.04.034 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
9,14Isak Opdal Svarliaunet, Overhalla IL29.11.034 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,17Arne Warem, Gjesdal IL27.12.464-h1 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
9,17Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.038-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,18Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-15)Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
9,20Kristoffer Haugland, FIL Aks-7704.04.036-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
9,23Johannes Føll, Stadsbygd IL30.07.031 (G-14)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
9,36William Lillefosse, Ørsta IL09.11.033 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
9,40Tobias August Luther, IF Hellas11.08.036-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
-----340--------------------
9,44Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,45Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.484-h13 (MV65)Sheffield/GBR, Open Graded Indoor Athletics Meeting19.11.17
9,46Joakim Hermansen, Søgne IL16.02.973-h2Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
9,63Truls Olsen, Løten Friidrett18.01.031 (G-15)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
9,64Øystein Gjerdrum, Romerike Friidrett15.07.524-h2Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
9,70Mathias Aaberg, Sørild FIK05.10.034-h1Grimstad, Treningsstevne18.01.18
9,91Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.825-h1Bærum, Julestemne02.12.17
10,04Daniel Opdal, Beitstad IL20.12.032 (G-14)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
10,39Andreas Larsen, Sørild FIK17.09.005-h1Grimstad, Treningsstevne18.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,20Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.893-fi-ASandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,34Konrad Pieszak (POL), Egersunds IK13.12.936-h2Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,46Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.992-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,77Niladri Banerjee (IND), Fana IL06.11.897-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,81Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.022 (G-15)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
8,06Donavan Milos Sturckugelis (LAT), FIK Orion04.05.993 (G-18/19)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
8,19Turuman Hunde (ETH), Steinkjer Friidrettsklubb05.12.012 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,6Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-15)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
7,6Glenn Breland, GTI18.12.871Sandnes, Treningsstevne 112.12.17
7,8Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Sandnes, Treningsstevne 112.12.17
8,1Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
8,1Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-16)Notodden, Treningsstevne30.12.17
8,3Vegard Remnes, Sandnessjøen IL14.02.022 (G-16)Bodø, Treningsstevne18.11.17
8,4Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.022 (G-15)Notodden, Treningsstevne30.12.17
8,7Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.023 (G-15)Notodden, Treningsstevne30.12.17
8,8Graham Armstrong, GTI27.01.601 (MV55)Sandnes, Treningsstevne 112.12.17
9,1Tore Hjortland, GTI25.10.672 (MV55)Sandnes, Treningsstevne 112.12.17
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,07Imran Mahmood, ukjent08.03.923-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,26Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
11,79Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.992-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
11,93Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
11,97Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,07Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,11Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.013-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,12Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,46Jack Chen, IF Sturla08.02.031-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,69Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.032-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,69Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.014-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
-----10--------------------
12,84Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.033-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
13,48Mathias Olivares, Fagernes IL07.04.031 (G-14)Leira, Klubbmesterskap30.12.17
13,51Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.034-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
13,83Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
13,88Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (G-17)Bodø, Innendørsstevne18.01.18
14,01Mikael Camitz, Bodø Friidrettsklubb25.03.021 (G-16)Bodø, Innendørsstevne18.01.18
14,35August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-15)Bodø, Innendørsstevne18.01.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,31Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-fi Bærum, NM innendørs 201804.02.18
21,60Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-h4Bærum, NM innendørs 201803.02.18
21,79Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.931-h7Bærum, NM innendørs 201803.02.18
21,80Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.951-h1Malmø/SWE, Pallas Spelen 201828.01.18
21,87Simen Sigurdsen, Ranheim IL22.01.931-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
21,93Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h5Bærum, NM innendørs 201803.02.18
21,94Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012-fi-BBærum, NM innendørs 201804.02.18
21,96Even Pettersen, Trondheim Friidrett12.10.931-h3Bærum, NM innendørs 201803.02.18
22,02Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.992-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
22,05Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861-h6Bærum, Bassen Sprint20.01.18
-----10--------------------
22,10Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961-h6Bærum, NM innendørs 201803.02.18
22,12Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.991-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,18Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.971-h7Bærum, Bassen Sprint20.01.18
22,22Martin Roe, IL Fri01.04.921-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
22,28Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.902-h2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
22,33Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.002-h2Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
22,33Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-h4Bærum, NM innendørs 201803.02.18
22,37Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h5Bærum, Bassen Sprint20.01.18
22,39Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
22,48Jonas Andre Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Dimna Games 201827.01.18
-----20--------------------
22,52Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.891-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
22,56Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.002-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,56Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.892Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,58Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
22,61Samuel Gyedu, IL Tyrving01.05.942-h3Bærum, NM innendørs 201803.02.18
22,69Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.973-h4Bærum, NM innendørs 201803.02.18
22,73Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,74Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001-h4Bærum, Bassen Sprint20.01.18
22,74Iver Koppen, IK Hind21.04.991-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,77Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
-----30--------------------
22,82Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011-h1 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
22,83Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
22,91Håvard Becker, Sem IF18.04.992-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,92Jevis Akvama, Moelven IL31.05.892-h3Bærum, Bassen Sprint20.01.18
22,92Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,95Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011-h2Bærum, Bassen Sprint20.01.18
22,97Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.993-h2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
23,01Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h2Bærum, Bassen Sprint20.01.18
23,06Sondre Gjesdal, Norna-Salhus IL19.05.982-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
23,17Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.982-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----40--------------------
23,20Stephen Owusu, IL Skjalg02.04.982-h3Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
23,28Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.001-h1 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
23,28Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
23,29Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h2Bærum, Julestemne02.12.17
23,33Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
23,39Ask Viljar Skar Bulling, Ranheim IL14.05.973-h5Bærum, NM innendørs 201803.02.18
23,39Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.022-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,40Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921-h2Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
23,42Peter Svoren, IL Tyrving18.04.011-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,44Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.974-h6Bærum, NM innendørs 201803.02.18
-----50--------------------
23,45Andreas Dixon, Fana IL03.04.012-h1 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
23,47Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.011 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
23,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,53Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.983-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
23,58Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.992-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,64Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.003-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,67Sture Måseide, Dimna IL17.05.001 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
23,68Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.012-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,70Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021 (G-15)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
23,71Jesper Møll Vårdal, Mandal & Halse IL07.07.993-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----60--------------------
23,73Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.854-h4Bærum, NM innendørs 201803.02.18
23,73Jacob Vaula, Stord IL01.08.012-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
23,75Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011-h2 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
23,85Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
23,86Hans Christian Walker, Sandnes IL22.03.952-h2Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
23,87Helge Sveindal Rosfjord, Lyngdal IL14.03.971-h6Grimstad, Treningsstevne18.01.18
23,87Helge Sampson, Haugesund IL25.05.011-h2 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
23,89Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,89Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,90David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.991 (G-18/19)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
-----70--------------------
23,91Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.002-h1 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
23,92Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Adventsspel18.11.17
23,92Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021 (G-16)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
23,92Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013-h7Bærum, Bassen Sprint20.01.18
23,96Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.031-h4 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
23,97Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.021-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
24,04Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
24,05Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.004-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,07Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012-h2 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
24,13Bendik Bull-Hansen, Larvik Turn & IF03.03.994-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----80--------------------
24,18Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.011-h1 (G-17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
24,18Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
24,19Glenn Breland, GTI18.12.871-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
24,23Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.771-h1 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
24,25Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus04.02.18
24,31Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.013-h1 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
24,36Christian Delphin, FIK Orion15.09.011 (G-17)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
24,36William Møystad Heiertz, FIK Orion21.02.011 (G-17)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
24,37Kasper Aune Dahl, FIK Orion14.07.022-h3 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
24,38Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----90--------------------
24,40Magnus William Lid Unger, Nesodden IF29.11.011-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
24,40Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.032-h4 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
24,40Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
24,43Erlend Moe, Fana IL26.11.003-h1 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
24,47Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.993-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,48Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.991 (G-18/19)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
24,49Johannes Stenhouse Ytrearne, Fana IL13.05.022-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
24,51Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.012-h3 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
24,52Martin Simengård, Gausdal FIK22.06.992 (G-18/19)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
24,53Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----100--------------------
24,58Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,63Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.021-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,68Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.022-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,69Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
24,70Lars Ådland, IL Tyrving09.07.021-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,75Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.981Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
24,75Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,75Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.013-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,77Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.022-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,78Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021-h1 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----110--------------------
24,81Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.011-h3 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
24,84Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,85Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,89Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.012-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
24,89Sindre Steinbakke Kallestad, Gausdal FIK08.11.995-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,90Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
24,93Kacper Marczyk, Steinkjer Friidrettsklubb04.02.031 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
24,96Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h5Bærum, Bassen Sprint20.01.18
24,96Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021-h1 (G-16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
24,99Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021-h2 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----120--------------------
24,99Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.003-h2Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
25,00Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.021 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
25,02Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.024-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
25,02Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991-h5Grimstad, Treningsstevne18.01.18
25,02Kim Daniel Saugestad Krutå, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.022 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
25,03Sindre Østgård, FIK Orion10.02.023-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
25,05Jens Martin Bolstad, Fana IL03.01.942-h3Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,05Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.024 (G-16)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
25,08Rune Bråten Liholt, IK Tjalve13.11.763-h2Bærum, Julestemne02.12.17
25,08Pawel Kucaj, Haugesund IL06.07.001 (G-17)Haugesund, Romjulsstevne29.12.17
-----130--------------------
25,11Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.732-h1 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
25,12Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.013-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
25,13Aanund Tveitå, Otra IL13.09.032-h6Grimstad, Treningsstevne18.01.18
25,13Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001-h2 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
25,14Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.881-h1Bærum, Julestemne02.12.17
25,14Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032-h2 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,15Jacob Fartein M Fjørtoft, Dimna IL22.02.001 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
25,20Sindre Jetmundsen Haugland, Fana IL28.02.012-h3 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
25,21Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h2 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,33Thomas Alexander Jonassen, Sørild FIK02.12.023-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----140--------------------
25,38Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.023 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
25,43Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.033-h2 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,49Andreas Nergård, Norna-Salhus IL17.02.023-h2 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,49Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021-h3 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
25,51Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.013-h1 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
25,53Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.992Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
25,55Simen Nieuwlaat, Rygge IL13.07.874-h3Bærum, Indoor Games106.01.18
25,55Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.033-h2 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
25,57Sondre Yri Aaberg, Sørild FIK03.08.023-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
25,61Emil Åseth Kristiansen, FIK Orion10.03.032 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
-----150--------------------
25,66Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.001-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
25,67Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.033-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
25,70Morten Solheim, IL Fri29.04.762-h1Ranheim, Adventstevnet03.12.17
25,72Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.032-h3 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
25,76Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.693Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
25,77Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022-h2 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
25,77Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.012-h1 (G-17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
25,78Martin Rogerio Flaten, Lyngdal IL01.11.023-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
25,79Joakim J Magnussen, Osterøy IL19.01.013-h3 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
25,80Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.023 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
-----160--------------------
25,81Francis Kelleher, IL Tyrving06.12.021-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
25,81Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032-h1 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
25,82Roar Fjellet, Hamar friidrett05.04.661 (MV)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
25,83Lars Tore Nås, Eide IL30.10.003Ulsteinvik, Dimna Games 201827.01.18
25,88Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.034-h2 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,89Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-16)Haugesund, Romjulsstevne29.12.17
25,89Vetle Nilsen, Sørild FIK21.04.024-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
25,91Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.031-h4 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,91Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
25,92Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.032-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----170--------------------
25,95Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,00Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.692Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
26,00Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.012-h2 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
26,06Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.014-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,16Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.015-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
26,17Robin Haave, Kongsvinger IL Friidrett13.05.033-h3 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
26,19Jonas Svendsen, Sørild FIK14.07.003-h2 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
26,27Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.002-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
26,27Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.024-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,29Martin Biuso, Ringerike Friidrettsklubb18.05.031-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----180--------------------
26,45Andreas Driot, IL i BUL07.06.025-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,47Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.022 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201701.10.17
26,48Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.005-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,49Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.933Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
26,52William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
26,53Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.031-h2 (G-15)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
26,55Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
26,61Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.014-h1 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
26,63Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.032-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,75William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.013-h1 (G-17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----190--------------------
26,76Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031-h1 (G-15)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
26,78Abdi Dahir Rabi, Bækkelagets SK28.03.033-h3 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
26,78Gaute Øymo Mælen, Strandebarm IL11.11.033-h1 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
26,79Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
26,87Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.031 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
26,91Brage H Nybakk, Sem IF02.04.033-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,91Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,91Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.015-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,07Thorbjørn Albertsen, Turn & IL Hovding28.09.022-h3 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
27,09Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----200--------------------
27,10Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,13Mats Mølstre, Haugesund IL10.06.012-h3 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
27,22André Veland Liland, Fana IL03.07.031-h3 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
27,24Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.025-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,26Vegard Remnes, Sandnessjøen IL14.02.024 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
27,28Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.021-h2Grimstad, Treningsstevne18.01.18
27,32Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.034-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,36Anders Stokvold, IL i BUL25.07.723-h1Bærum, Julestemne02.12.17
27,39Odin Imsen Horn, Fyllingen IL25.05.032-h4 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
27,40Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.013-h3 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----210--------------------
27,40Bastian Berthelsen, IL Tyrving30.01.035-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,46Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.031-h1Grimstad, Treningsstevne18.01.18
27,50Jakob Dahl, Ålesund Friidrettsklubb18.04.022 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
27,54Sjur Vassgård, Eide IL24.02.004Ulsteinvik, Dimna Games 201827.01.18
27,56Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.031-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
27,60Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.031 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
27,60Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.023-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,64Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,65Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.032 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
27,65Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.032-h2 (G-15)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----220--------------------
27,69Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.035-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,70Håvard Seim Berentsen, Fana IL17.08.033-h4 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
27,77Stian Kjelstad Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.032-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
27,78Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.034-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,80Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.035-h3 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
27,82Christian Bie, Sørild FIK12.12.023-h4Grimstad, Treningsstevne18.01.18
27,82Ole-Einar Skadberg, Egersunds IK21.07.022-h1 (G-16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
27,84Isak Eriksen, IL Tyrving17.07.031-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
27,87Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,91Emil Grytten, Spjelkavik og Omegn Friidrett04.04.003 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
-----230--------------------
27,92Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.031-h1 (G-15)Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
27,93Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021-h1 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
28,03Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.023-h3 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
28,26Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.014-h1 (G-17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
28,32Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.033 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
28,32Henrik Malt, Ask Friidrett02.08.032-h3 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
28,36Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.033-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
28,50Jakob Wang, IF Hellas16.09.944-h1Bærum, Julestemne02.12.17
28,52Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.035-h4 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
28,69Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
-----240--------------------
28,71Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
28,84Oscar Westergren, IK Grane08.02.036-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,85David Jee Woo Ødegaard, Moss IL22.07.035-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,96Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.034 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
29,12Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.034-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
29,22Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.033-h2 (G-15)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
29,26Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.012-h2Grimstad, Treningsstevne18.01.18
29,54Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.025-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
29,60Brage Strugstad Qviller, FIK Orion10.07.031 (G-15)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
29,63Martin Kim Klingsheim, Haugesund IL23.11.032 (G-14)Haugesund, Romjulsstevne29.12.17
-----250--------------------
29,76Anders Skretting, Hinna IL05.10.032-h1 (G-15)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
30,04Mikkel Berglund, Ringerike Friidrettsklubb26.02.034-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
30,27Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924-h2Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
30,65Isak Opdal Svarliaunet, Overhalla IL29.11.033 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
30,80Erik Kvamme Solberg, Norna-Salhus IL26.06.034-h3 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
30,98Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar friidrett12.04.035 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
31,27Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.036-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
32,86Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.825-h1Bærum, Julestemne02.12.17
33,12Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.035-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
33,31Andreas Larsen, Sørild FIK17.09.003-h1Grimstad, Treningsstevne18.01.18
-----260--------------------
33,37Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.484-h11Sheffield/GBR, Sheffield Festival Indoor Open28.01.18
34,41Daniel Opdal, Beitstad IL20.12.031 (G-14)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
34,54Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
36,69Jack Chen, IF Sturla08.02.034-h1 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,15Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.891-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
25,68Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.022-h1 (G-15)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,59Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-fi Bærum, NM innendørs 201803.02.18
48,44Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.951-h1Malmø/SWE, Pallas Spelen 201827.01.18
48,71Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.992-h2Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
49,25Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.903-fi Bærum, NM innendørs 201803.02.18
49,30Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
49,98Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.992-h3Bærum, Bassen Sprint20.01.18
51,10Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.973-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
51,25Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.013Ulsteinvik, Dimna Games 201827.01.18
51,68Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.973-h2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
51,73Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.013-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
-----10--------------------
51,83Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
52,16Carl Valdemar Ebbesen, IL Tyrving13.03.991-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
52,18Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h2Bærum, Bassen Sprint20.01.18
52,18Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.001-h1 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
52,20Andreas Dixon, Fana IL03.04.011-h1 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
52,23Jesper Møll Vårdal, Mandal & Halse IL07.07.992-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
52,33Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012-h2Bærum, Bassen Sprint20.01.18
52,34Peter Svoren, IL Tyrving18.04.013-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
52,40Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.971-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
52,76Eivind Drabløs, IL Tyrving17.11.932-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----20--------------------
53,13Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.002Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
53,25Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
53,48Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus03.02.18
53,77Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.991 (G-18/19)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
53,81Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
53,90Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
54,19Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.984-h2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
54,50Georg Ovesen, Kristiansand Løpeklubb16.07.024-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
54,52Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.011-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
54,66Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012-h1 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
-----30--------------------
55,29Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.983-h2Bærum, Bassen Sprint20.01.18
55,31Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.011 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
55,40Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.031-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18
55,74Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18
55,93Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18
56,11Sander Lindevik, Kristiansand Løpeklubb28.12.015-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
56,36Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.994-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
56,52Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.013-h1 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
56,76Erlend Moe, Fana IL26.11.002-h1 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
56,90Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
-----40--------------------
57,25Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
57,36Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
57,41Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.011 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
57,42Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.692Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
57,77Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
57,98Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.015-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
58,00Jakob Ross, Tingvoll Friidrettsklubb984Ulsteinvik, Dimna Games 201827.01.18
58,09Daniel Ottesen Engan, Dimna IL20.02.021 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
58,55Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.032-h1 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
58,66Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.032-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----50--------------------
58,75Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.012 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
59,01Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18
59,01Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.885-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18
59,02Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.033-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,00,07Even Madland Larsen, Stavanger Friidrettsklubb13.08.001-h1 (J-15)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,01,85Adrian Knudsen, Hinna IL04.10.014-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,02,78Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.013 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
1,03,19Andreas Døske, Haugesund IL26.05.032 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
1,03,66Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.033-h1 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
1,06,65Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761 (MV)Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
-----60--------------------
1,06,74Bjarne Skumsnes, GTI31.05.541-h1 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,08,08Graham Armstrong, GTI27.01.602-h1 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,09,26Johannes Føll, Stadsbygd IL30.07.031 (G-14)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
1,10,30Arne Warem, Gjesdal IL27.12.463-h1 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,11,53Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021-h1 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,77Latif Hoseini (AFG), Ogndal IL23.09.001 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,17Martin Mæle, Amalie Skram VGS14.03.002-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,06Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.951-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,21,11Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.972-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,21,70Haben Brhane Gebrehiwet, Strindheim IL11.06.913-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,21,75Kristian Skage Nordlund, Steinkjer Friidrettsklubb08.05.994-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,22,10Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.005-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,23,43Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.996-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,23,65Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.977-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,24,85Thomas Blücher, IL Gneist05.09.001-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,24,86Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,25,08Thomas Syrstad, Strindheim IL27.10.961-fi-BRanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
-----10--------------------
1,25,47Trond Ørjan Eide, Strindheim IL18.01.903-fi-BRanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,26,14Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.981-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,26,65Carl Valdemar Ebbesen, IL Tyrving13.03.992-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,26,71Leonard Johan Nesheim, IL Gular04.01.952-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,27,05Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.933-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,27,34Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,27,73Sigurd Frengstad, FIK Ren-Eng15.07.021 (G-15)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
1,27,76Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,27,91Mohamed Akli, IL i BUL08.09.005-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,28,14Jostein Steffensen, Steinkjer Friidrettsklubb06.12.964-fi-BRanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
-----20--------------------
1,28,19Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
1,28,27Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h1Bærum, Julestemne02.12.17
1,28,83Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012-h1Bærum, Julestemne02.12.17
1,29,07Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.003-h1Bærum, Julestemne02.12.17
1,29,15Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.001 (G-16/17)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,29,27Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.024-h1Bærum, Julestemne02.12.17
1,29,93Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.961-fi-CRanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,30,0Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981 (G-18/19)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
1,30,04Anders Nyhus Røsbjørgen, Selsbakk IF12.10.022-fi-CRanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,30,35Vegard Myklegard Kristiansen, Selsbakk IF02.02.023-fi-CRanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
-----30--------------------
1,31,35Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006-h1Bærum, Julestemne02.12.17
1,31,88Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.986-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,31,98Andreas Nergård, Norna-Salhus IL17.02.022-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,32,57Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,32,99Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,33,08Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,33,94Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,33,99Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,34,83Martin Mæle, IL Gneist14.03.003-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,36,22Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.033-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
-----40--------------------
1,36,51Erlend Sørheim, Varegg IL26.11.011-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,36,82Fredrik Liland, Fana IL21.09.023-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,36,83Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.024-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,37,55Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,37,91Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.034 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,38,28Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.035 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,39,03Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.034-fi-CRanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,39,28Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.012 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
1,40,64Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.991 (G-18/19)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,41,7Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
-----50--------------------
1,41,91Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.038 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,44,39Elias Nilsen, Ørsta IL19.07.012-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,45,75Daniel Oppen, IF Sturla26.02.031-h1 (G-14)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,45,87Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.034-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,47,28Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,47,82Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.022 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,48,7Kristoffer Buvarp, Steinkjer Friidrettsklubb11.08.012 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
1,49,40Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar friidrett12.04.032 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,49,76Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.033 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,51,9Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-15)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
-----60--------------------
1,54,99Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.023 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,57,4Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.013 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
1,57,46Nicolai Gjetanger, Ringerike Friidrettsklubb14.12.039 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,57,59Mikkel Berglund, Ringerike Friidrettsklubb26.02.0310 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,58,58Simen Smedsrud, Nordre Eidsvoll IL08.10.032-h1 (G-14)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,41Merih Solomon (UTL), Strindheim IL15.07.912-fi-BRanheim, Vinterligaen stevne 231.01.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,62Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.912Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
1,51,20Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.995Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
1,52,01Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.002-h4Bærum, NM innendørs 201804.02.18
1,53,43Sverre Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.961Ulsteinvik, Dimna Games 201827.01.18
1,53,90Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.994-h4Bærum, NM innendørs 201804.02.18
1,54,65Sigurd Tveit, Kristiansand IF Friidrett16.03.005-h4Bærum, NM innendørs 201804.02.18
1,54,75Ådne Andersen, Dimna IL18.01.942Ulsteinvik, Dimna Games 201827.01.18
1,56,79Kristian Skage Nordlund, Steinkjer Friidrettsklubb08.05.991-h3Bærum, NM innendørs 201804.02.18
1,57,27Robin Wathne Nedrehagen, Haugesund IL01.05.992-h3Bærum, NM innendørs 201804.02.18
1,58,06Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.923-h3Bærum, NM innendørs 201804.02.18
-----10--------------------
1,58,38Lars Lunde, Stord IL20.05.971-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,58,62Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.012-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,58,80Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.991-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,59,35Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.001-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,00,11Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.932-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,01,30Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.934-h3Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,01,36Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.005-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,01,59Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.021 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,01,96Carl Valdemar Ebbesen, IL Tyrving13.03.993-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,02,37Amaru R. J Wijman, Halden IL28.09.992-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
-----20--------------------
2,02,40Simen Nieuwlaat, Rygge IL13.07.871-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,02,65Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,02,90Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.011 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,03,03Georg Ovesen, Kristiansand IF Friidrett16.07.022-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,03,31Bendik Lillemoen Skaalerud, Oslostudentenes IK Friidrett03.09.983-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,03,48Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.024-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,04,20Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,04,22Vebjørn Aleksander Østlie, Moss IL23.11.995-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,04,29Jostein Steffensen, Steinkjer Friidrettsklubb06.12.961-h1Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
2,05,05Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.021 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----30--------------------
2,05,37Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,05,54Herman Foss, IL i BUL12.10.992-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,05,56Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,05,72Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.032 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,05,73Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,06,10Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.021-h1 (G-15/16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,06,20Andrè Juvland, Herkules Friidrett30.06.946-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,06,79Sander Lindevik, Kristiansand IF Friidrett28.12.012 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,06,79Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.007-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,06,99Abdullahi Rabi, Bækkelagets SK031-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----40--------------------
2,07,20Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.005-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,08,14Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.993 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,08,29Marcus Frandsen, Mandal & Halse IL20.09.995-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,08,92Martin Aske, IL Skjalg12.03.032-h1 (G-15/16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,09,06Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,09,30Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,09,43Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.021 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
2,10,14Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.031-h1 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,10,49Marius Ingebrigtsen, IL Skjalg023-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,10,71Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----50--------------------
2,10,84Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.943-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,11,44Elias Røyneberg, Sarpsborg IL17.01.013 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,11,83John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.977-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,12,13Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.021 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
2,12,41Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.004Ulsteinvik, Dimna Games 201827.01.18
2,12,72Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.014 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,12,76Nikolai Eltervaag Enes, IL Skjalg03.06.014-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,13,28Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.741Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
2,13,33Martijn Langeweg, Ringerike Friidrettsklubb23.02.001 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,13,34Fredrik Frossdal, IF Sturla15.03.992 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----60--------------------
2,14,05Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
2,14,14Simen Sletten, FIK Ren-Eng04.07.884-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,14,36Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032-h1 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,14,52Daniel Ottesen Engan, Dimna IL20.02.023 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
2,14,68August Anton Winsnes, Dimna IL15.08.031 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
2,15,15Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.034-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,15,34Fredrik Reite, Fagerlia Videregående skole26.07.011 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
2,15,37Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.027-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,15,58Even Madland Larsen, Stavanger Friidrettsklubb13.08.005-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,15,77Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----70--------------------
2,16,00Mathias Sträng, Moss IL12.11.995-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,16,14Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.033-h1 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,16,29Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.034-h1 (G-15/16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,16,32Muhanad Aswad, IL Skjalg886-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,16,91Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.035-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,17,49Torbjørn Aareskjold, Sola FIK19.12.712-h1 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,17,71Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.031 (G-15)Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
2,17,75Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031 (G-15)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
2,18,11Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,18,36Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.015 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----80--------------------
2,18,79Ole Leirvik, Namdal løpeklubb02.11.721 (MV35)Ås/SWE, Hissmoforsspelen28.01.18
2,19,88Jostein Henri Liland, Sandefjord Turn & IF08.03.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,19,98Jone Osland, Bjerkreim IL13.10.035-h1 (G-15/16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,20,28Eirik Nilsen Onarheim, Stord IL10.03.951Haugesund, Romjulsstevne29.12.17
2,20,81Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.021 (G-16)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
2,21,16Andreas Døske, Haugesund IL26.05.032 (G-14)Haugesund, Romjulsstevne29.12.17
2,21,27Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.034-h1 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,21,84Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.981Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
2,23,03Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.016 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,23,72Fredrik Liland, Fana IL21.09.023-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----90--------------------
2,24,15Daan Thomas Achterberg, Herkules Friidrett13.06.036 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,24,66Karsten André Roa Ladstein, Oppegård IL22.07.031-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,24,77Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.035-h1 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,24,80Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,25,25Christian Stamm, Moss IL28.02.037-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,25,35Magnus Nicolaysen, Askim IF06.10.021 (G-16)Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
2,25,86Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.037 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,26,49Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.028 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,26,50Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.033-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,27,99Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.036-h1 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----100--------------------
2,29,51Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,30,39Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.037-h1 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,30,87Aleksander Jørgensen, Haugesund IL20.02.037-h1 (G-15/16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,31,32Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.035-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,33,35Mahamed Abukar Siidi, IL Gular991-h1 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,36,06Bjarne Skumsnes, GTI31.05.541-h1 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,40,63Oscar Westergren, IK Grane08.02.036-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,40,66Nicolai Gjetanger, Ringerike Friidrettsklubb14.12.037-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,48,49Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.016 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,62Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.022 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
2,13,13Milion Angesom Gebremedhin (ERI), IL Gneist12.07.011 (G-17)Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
2,15,34Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.011 (G-17)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
2,41,87Reinhard Kuhs (SWE), Lillehammer IF14.10.601 (MV)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,23Martin Mæle, Amalie Skram VGS14.03.006-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,00Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.912Apeldoorn/NED, 10e AV PEC 1910 Indoor27.01.18
2,27,33Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.951-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,28,29Haben Brhane Gebrehiwet, Strindheim IL11.06.912-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,28,89Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.973-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,29,92Trond Einar Moen Pedersli, Strindheim IL21.02.944-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,30,14Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.921Bærum, Indoor Games106.01.18
2,34,06Trond Ørjan Eide, Strindheim IL18.01.901-fi-BRanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,34,33Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.992-fi-BRanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,34,66Kristian Skage Nordlund, Steinkjer Friidrettsklubb08.05.995-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,35,10Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.992Bærum, Indoor Games106.01.18
-----10--------------------
2,35,11Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.006-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,35,71Erlend Gjerdevik Sørtveit, Strindheim IL17.12.943-fi-BRanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,36,02Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.977-fi-ARanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,36,7Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, Reagan Last Chance Polar Bear01.02.18
2,37,33Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.933Bærum, Indoor Games106.01.18
2,39,90Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.944Bærum, Indoor Games106.01.18
2,40,46Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.965-fi-BRanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,42,33Thomas Syrstad, Strindheim IL27.10.961-fi-CRanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,42,99Jostein Steffensen, Steinkjer Friidrettsklubb06.12.962-fi-CRanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,43,00Simen Nieuwlaat, Rygge IL13.07.875Bærum, Indoor Games106.01.18
-----20--------------------
2,44,67Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.936Bærum, Indoor Games106.01.18
2,45,86Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.031 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,46,34Vegard Myklegard Kristiansen, Selsbakk IF02.02.023-fi-CRanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,46,38Abdi Dahir Rabi, Bækkelagets SK28.03.032 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,47,34Sigurd Saxe Sandvik, Byåsen IL17.11.034-fi-CRanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,50,10Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027Bærum, Indoor Games106.01.18
2,50,98Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.033 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,53,63Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.034 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,56,60Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.035-fi-CRanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,56,94Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
-----30--------------------
3,09,27Jostein Henri Liland, IL Runar08.03.039 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,35,81Merih Solomon (UTL), Strindheim IL15.07.914-fi-BRanheim, Vinterligaen stevne 127.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,40,31Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.007Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas de Calais13.02.18
3,48,91Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.892Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
3,49,16Ådne Andersen, Dimna IL18.01.943Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
3,49,76Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.894-h3Bærum, NM innendørs 201803.02.18
3,49,98Marius Vedvik, IL Gular18.03.925-h3Bærum, NM innendørs 201803.02.18
3,54,75Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.996-h3Bærum, NM innendørs 201803.02.18
3,54,87Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.847-h3Bærum, NM innendørs 201803.02.18
3,55,94Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.938-h3Bærum, NM innendørs 201803.02.18
3,58,55Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.991-h2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
3,59,06Lars Lunde, Stord IL20.05.972-h2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
-----10--------------------
3,59,16Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
3,59,61Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.923-h2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
3,59,64Jens Larsen Åstveit, IL Gular11.05.972-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
3,59,95Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.994-h2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,01,25Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.995-h2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,01,60Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.913-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,02,25Sondre Dingsør, IL Gular03.02.966-h2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,03,59Kristian Skage Nordlund, Steinkjer Friidrettsklubb08.05.991-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,04,23Ivar Stefansson, IL Gular04.05.925-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,05,66Einar Johan Melsom, IL Tyrving14.10.992-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
-----20--------------------
4,06,51Robin Wathne Nedrehagen, Haugesund IL01.05.993-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,07,42Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.944-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,07,76Eivind Klokkehaug, Ullensaker/Kisa IL27.07.915-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,08,72Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.957-h2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,10,59Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.002 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
4,11,75Amaru R. J Wijman, Halden IL28.09.996-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,12,22Salim Bukari, IL Skjalg28.06.021-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
4,12,39Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.937-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,12,86Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.938-h2Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,13,40Martin Mæle, IL Gneist14.03.006-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
-----30--------------------
4,16,35Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.937-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,16,78Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.011 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,16,92Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.878-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,17,38Georg Ovesen, Kristiansand IF Friidrett16.07.029-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,22,96Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,23,91Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.031 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,25,19Herman Foss, IL i BUL12.10.9910-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,27,16Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.014 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,27,73Terje Simmenes, Osterøy IL19.04.739-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,29,38Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
-----40--------------------
4,29,63Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.023-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
4,30,34Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.015 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,32,70Erlend Sørheim, Varegg IL26.11.011-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,34,18Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.022-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,37,35Marius Ingebrigtsen, IL Skjalg024-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
4,37,98Andreas Nergård, Norna-Salhus IL17.02.023-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,38,66Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.018 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,38,79Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.021 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
4,39,84Jørgen Eikeberg Langøy, Fana IL12.06.024-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,40,70Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
-----50--------------------
4,41,92Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.014 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus04.02.18
4,42,03Nils Tveite, Ås IL18.02.029 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,42,52Trygve Andresen, Varegg IL09.03.7910-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,42,67Ole Leirvik, Namdal løpeklubb02.11.722Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
4,49,26Torbjørn Aareskjold, Sola FIK19.12.715-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
4,50,02Fredrik Liland, Fana IL21.09.025-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,55,81Håkon Kristoffersen, Strindheim IL02.02.993Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
5,06,53Adrian Knudsen, Hinna IL04.10.016-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
5,14,09Kristoffer Buvarp, Steinkjer Friidrettsklubb11.08.011 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
5,19,90Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.012 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
-----60--------------------
5,21,39Kristoffer Haugland, FIL Aks-7704.04.033 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
5,41,13Bjarne Skumsnes, GTI31.05.547-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
6,04,79Olav Hagland, GTI16.02.488-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,69Filip Zizka (CZE), IL Gular06.03.938-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,42,04Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.022 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,21,07Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991Ranheim, Vinterliga-Finalen07.02.18
4,22,62Haben Brhane Gebrehiwet, Strindheim IL11.06.912Ranheim, Vinterliga-Finalen07.02.18
4,33,83Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003Ranheim, Vinterliga-Finalen07.02.18
4,36,17Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.964Ranheim, Vinterliga-Finalen07.02.18
4,44,03Jostein Steffensen, Steinkjer Friidrettsklubb06.12.965Ranheim, Vinterliga-Finalen07.02.18
4,46,60Vegard Myklegard Kristiansen, Selsbakk IF02.02.026Ranheim, Vinterliga-Finalen07.02.18
5,00,19Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.037Ranheim, Vinterliga-Finalen07.02.18
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14,10Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.954-h1Nashville/TN/USA, Commodore Invitational13.01.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10,06Abdullahi Rabi, Bækkelagets SK031 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,10,23Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,32,13Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.034 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,32,82Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.035 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,58,81Daniel Oppen, IF Sturla26.02.037 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56,74Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,03,04Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.961Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
8,12,57Marius Vedvik, IL Gular18.03.926Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
8,17,18Trond Einar Moen Pedersli, Strindheim IL21.02.944-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,19,62Per Svela, IL Gular19.03.925-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,19,99Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.952-h2Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational27.01.18
8,20,35Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.986-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,21,08Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.847-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,21,73Trond Ørjan Eide, Strindheim IL18.01.908-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,22,30Lars Lunde, Stord IL20.05.979-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
-----10--------------------
8,23,94Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.9710-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,24,31Petter M. Rypdal, Strindheim IL30.10.9311-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,29,56Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.901-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,29,68Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.9912-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,29,80Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.962-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,32,65Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.891-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,34,2Øystein Kvaal Østerbø, Strindheim IL07.07.811 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
8,34,25Jacob Boutera, IL Gular29.04.961-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,36,3Jon Aukrust Osmoen, NTNUI03.11.924Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
8,37,25Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.992-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
-----20--------------------
8,38,80Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.921Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
8,38,9Erlend Gjerdevik Sørtveit, Strindheim IL17.12.945Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
8,39,15Ivar Stefansson, IL Gular04.05.923-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,39,47Alexander Kirkeberg, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.965-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,39,69Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.993-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,41,76Ole Mikal Tørsdal, Haugesund IL21.06.915-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,42,39Karl Fremstad, IK Tjalve09.11.966-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,43,47Einar Johan Melsom, IL Tyrving14.10.997-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,44,00Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.878-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,44,34Jens Bøhmer, IL Gular29.04.939-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
-----30--------------------
8,48,83Sindre Solbakken Omvik, Rosendal TL18.08.934-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,49,64Kristian Skage Nordlund, Steinkjer Friidrettsklubb08.05.996-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,49,98Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.9710-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,51,03Jon Arne Gaundal, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.888-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,51,2Mats Bjørgum, Strindheim IL21.02.946Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
8,51,30Eskil Kinneberg, Ullensaker/Kisa IL17.05.927Gøteborg/SWE, Bannister Running Opening27.01.18
8,54,07Trym Tønnesen, Halden IL04.02.001Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,54,09Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8811-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,55,19Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.969-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,57,52Fredrik Sætran, BUL-Tromsø Friidrett30.06.9313-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
-----40--------------------
8,58,70Ronny Losoa, Sigdal FIK01.10.802Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,02,3Håkon Raadal Bjørlo, NTNUI26.10.971 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,03,84Helge Langen, Rindal IL16.03.8514-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
9,06,34Sverre Solligård, Strindheim IL04.01.9110-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,10,6Olai Stensland Lillevold, NTNUI20.09.962 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,10,91Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.006-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,11,16Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9615-h1Mankato/MN/USA, Ted Nelson Classic03.02.18
9,14,82Dag Einar Bøtun, Oslostudentenes IK Friidrett06.01.923Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,15,5Carl Petter Lyngen, Frol IL30.07.929Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,16,02Amaru R. J Wijman, Halden IL28.09.9911Gøteborg/SWE, Bannister Running Opening27.01.18
-----50--------------------
9,17,09Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.024Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,17,6Alexander Hofstad, Rindal IL29.04.9011Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,19,07Jan Sandstad Næss, Mosvik IL20.07.911-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,22,38Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.945Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,22,5August Lunde, Byåsen IL04.09.031 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,25,4Mats Eidsmo, Freidig07.05.002 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,26,52Eirik Nordvik, Steinkjer Friidrettsklubb17.09.812-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,26,82Ulrik Astrup Arnesen, IL Heming28.01.9715-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
9,28,7Herman Ryen Martinsen, Fredrikstad IF22.12.983 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,28,91Johannes Thomsen, Stord IL20.03.837-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
-----60--------------------
9,29,4Lars Morten Bardal, Rindal IL15.08.8513Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,29,95Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,31,54Olger Breivik Pedersen, Dimna IL11.08.896Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,35,7Erik Grimstad, Namdal løpeklubb16.01.9114Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,36,60Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.022-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,37,97Øystein Wergeland, Sandnes IL02.01.8417-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
9,40,69Roger Thompson, IL Driv Friidrett04.03.767Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,42,25Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.021-h2 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,43,49Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.023-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,47,3Bendik Støa-Aanensen, Bratsberg IL04.07.8716Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
-----70--------------------
9,53,19Benjamin Hus Ripel, Rosendal TL19.01.958-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,55,26Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.988Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,55,42Jørgen Enkerud, Sportsklubben Vidar24.11.009Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,56,62Andreas Nergård, Norna-Salhus IL17.02.023-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,57,6David Sommervold Folde, Rindal IL25.02.8818Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,59,7Stian Oldervik, Rindal IL31.07.8319Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,59,95Didrik Prestegård Hansen, Norna-Salhus IL26.09.024-h1 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
10,00,3Erlend Bjerkås, Bratsberg IL09.02.792 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,01,5Eivind Johan Haltli, Rindal IL18.11.793 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,02,84Victor Ribsskog Lie, Mosvik IL07.02.9210Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----80--------------------
10,04,3Knut Ødegaard, Bratsberg IL01.10.751 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,13,5Mattis Amundsen, Namdal løpeklubb23.09.9221Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,15,1Trygve Johan Kjellemo Tegnander, Ranheim IL19.08.011 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,18,4Lars Erik Vandsvik, Ytterøy IL08.10.8722Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,20,54Fredrik Frossdal, IF Sturla15.03.9912Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
10,23,7Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.032 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,25,7Thomas Lillevestre, Bratsberg IL15.09.8923Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,25,9Øystein Lie, Frosta IL09.02.701 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,28,0Erik Christiansen, Orkanger IL08.08.9124Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,28,2Tommy André Haugen, Rindal IL21.07.8725Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
-----90--------------------
10,29,39Ole Leirvik, Namdal løpeklubb02.11.722Ås/SWE, Hissmoforsspelen27.01.18
10,29,8Helge Klungland, Svorkmo N.O.I.24.04.631 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,31,1Tom Frode Theigmann, Rindal IL01.06.732 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,33,85Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.022-h2 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
10,40,1Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.033 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,41,4Arne Berg, Meldal IL02.01.8728Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,43,6Ole Sæterbø, Rindal IL27.11.9229Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,53,4Eivind Anshus, Meldal IL22.10.773 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,03,1Sture Thoresen, Heimdal IL30.08.034 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,05,3Arne Moe, Strindheim IL30.10.704 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
-----100--------------------
11,06,3Ola Haseth Balestrand, Rindal IL03.03.828 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,07,4Kasper Sæterhaug Knudsen, Strindheim IL17.06.035 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,12,3Knut Arild Knudsen, Byaasen Skiklub22.02.715 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,15,3Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.592 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,32,9Bjørn Stavnes, Strindheim IL15.10.581 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,35,8Sigurd Eriksson, Strindheim IL22.12.683 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,36,8Casper Bergmann Henriksen, Ranheim IL26.10.8931Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,37,4Rune Holmen, Strindheim IL10.03.696 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,40,6Bård Roll, Nidelv IL28.09.572 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,44,18Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011-h2 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
-----110--------------------
11,46,8Geir-Arve M Clausen, IL Dalebrand10.01.675 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,50,9Jørgen Tilseth Løvseth, Namdal løpeklubb24.04.8733Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,52,5Øyvind Øyen, Strindheim IL05.11.583 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,58,2Halvor Bakken, Strindheim IL31.08.026 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,58,8Per Arve Sørngård, Strindheim IL31.08.544 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
12,23,2Tor Jarle Bolme, Rindal IL10.01.545 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
12,25,38Magne Bergslid, Namsen Friidrettsforening18.11.633Ås/SWE, Hissmoforsspelen27.01.18
12,30,4Alexander Walton, Strindheim IL30.12.778 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
12,31,9Steinar Svorkdal, Svorkmo N.O.I.20.01.614 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
12,40,1Jens Troøyen, Strindheim IL09.03.027 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
-----120--------------------
13,13,3Jon Roald Sandvik, Svorkmo N.O.I.05.10.596 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
13,19,4Paul Håkon Almås, Hommelvik IL02.07.576 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
13,21,7Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.492 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
13,23,1Knut Ove Hellandsjø, Orkanger IL19.02.657 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
13,33,1Bjørn Svorkdal, Svorkmo N.O.I.21.07.658 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
14,35,6Ole Andreas Gussøy Vorland, Sjetne IL10.06.0310 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,54,5Merih Solomon (UTL), Strindheim IL15.07.917Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,18,1Oskar Andrén (SWE), IL Leik9412Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,21,77Milion Angesom Gebremedhin (ERI), IL Gneist12.07.011-h1 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
10,05,37Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.0111Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
10,56,2Peter Svensson (SWE), NTNUI14.01.641 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,12,4Henning Offigstad, Synergy Cycling24.07.858Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,16,4Gaute Friestad, Strongmanrun9510Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,43,6Øyvind Utengen, Fysmed Klinikken8915Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,07,8Alexander Granheim, Asko752 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,25,5Jonas Grønli, ukjent022 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,33,2Andreas Svorkdal, ukjent965 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,33,7Bjarte Holmgard, ukjent8627Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,34,2Mads Grimsbu, ukjent804 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,44,6Arild Olav Sagvold, Team Nava733 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
10,49,2Petter Sagvold, Team Nava17.12.023 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,02,8Marcus Nordahl, Trondheim Triatlonklubb21.08.826 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,05,8Tomas Moe Skjølsvold, Julefet Fellesfront09.10.827 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,22,1Jonas Johnsen, ukjent993 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,33,8Geir Inge Lien, ukjent22.07.682 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,36,9Magnus Nordahl Andersen, ukjent8632Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,38,5Jan Magne Avlesbug, Trondheim Triatlonklubb13.03.644 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,45,6Christian Adelsten Tangvik, Roger Tangviks Løpeklubb727 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,49,8Are Saltnes Tømmerås, Blomsterbyen015 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,52,8Ståle Tømmerås, Rosenborg skole708 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,53,4Halvor Hoveid, NTNU Bil29.10.511 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,58,7Håvard Ulvan, Heimdal Bolig746 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
12,04,7Christofer Klevsjø, ukjent8834Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
12,06,3Kjetil Grun, Increo Interactive Creations AS777 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
12,22,3Fredrik Wilhelmsen, Dips ASA633 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
12,44,4Johan Sandgrind, ukjent8535Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
12,47,7Frank Stoum, Klæbu Kommune22.02.7410 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
12,54,2Ole Edvin Nystad, ukjent7911 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
12,57,1Knut-Even Bergstad, Rosenborg skole07.05.719 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
13,05,2John-Atle Skjerve, Teeness BIL8536Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
13,07,6Arne Ingebrigtsen, ukjent686 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
13,10,0Knut Solbakken, Trondheim Triatlonklubb615 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
13,24,0Roy Ingebrigtsen, ukjent7110 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
13,30,9Roald Lilletvedt, ukjent11.11.607 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
13,31,8Morten Wikstrøm, Increo Interactive Creations AS8112 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
13,59,6Kåre Th. Claussen, ukjent11.02.679 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
14,20,9Jan Arthur Aune, Livsglede7311 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
14,52,5Fredrik Husby Strand, St. Olavs Hospital8539Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
15,21,6Ronny Rønnes, ukjent6510 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
20,15,5Knut Ragnar Holm, NTNU Bil13.06.441 (MV70)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,16,56Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.956-h2Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.18

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-h1Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas de Calais13.02.18
8,11Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.992Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,35Jostein André Kvikstad, Bodø Friidrettsklubb31.12.931Bodø, Innendørsstevne18.01.18
8,45Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
8,50Martin Roe, IL Fri01.04.921-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
8,77Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,84Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.004Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,86Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.885Bærum, NM innendørs 201804.02.18
9,05Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.986Bærum, NM innendørs 201804.02.18
9,07Håvard Becker, Sem IF18.04.997Bærum, NM innendørs 201804.02.18
-----10--------------------

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,26Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-h2 (MJ22)Tampere/FIN, Open Pirkanmaan hallikisat10.02.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30,36Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
4,50,38Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
5,07,64Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
5,44,51Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
7,19,58William Lillefosse, Ørsta IL09.11.031 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,56,69Fredrik Vaeng Røtnes, BUL-Tromsø Friidrett20.03.961Bærum, NM innendørs 201804.02.18
25,15,34Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.002Bærum, NM innendørs 201804.02.18
26,32,80Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
2,06Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.912Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,06Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.003Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,00Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.964Bærum, NM innendørs 201804.02.18
1,95Håvard Becker, Sem IF18.04.991 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,95Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.004Malmø/SWE, Pallas Spelen 201828.01.18
1,95Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,90Storm Koksvik, IK Tjalve20.08.982Bærum, Hoppstevne19.01.18
1,90Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.982Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,90Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
-----10--------------------
1,90Myron Weinberg, Kristiansand IF Friidrett09.12.992 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,85Runar Surdal, Lyngdal IL27.01.891Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
1,85Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,85Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.999Bærum, NM innendørs 201804.02.18
1,77Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,75Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,75Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (G-17)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,75Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-15)Leirvik, Hallstemne28.12.17
1,75Bård Inge Bø, Fitjar IL13.02.771 (MV40)Leirvik, Hallstemne28.12.17
1,75Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011 (G-17)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
-----20--------------------
1,75Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,75Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
1,75Magnus Marstein Olsen, FIK Orion18.04.004 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,73Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.021 (G-15)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
1,70Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.021 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,70Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,70Scott Ygård, IF Hellas06.01.031 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,65Tor Jansen, Nesodden IF11.06.025 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,65Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.032 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,65Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.012 (G-17)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
-----30--------------------
1,65Lasse Bøe-Hansen, Nordre Fjell Friidrett28.11.033 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,65Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,65Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.035 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,65Elias Nilsen, Ørsta IL19.07.011 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,65Sander Rye Daae, Fana IL15.05.021 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,61Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.034 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,61Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,61Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.026 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,60Esten S. Kringhaug, Bodø Friidrettsklubb08.02.021 (G-16)Bodø, Treningsstevne18.11.17
1,60Frode Holt, IF Sturla14.07.641Bærum, Julestemne02.12.17
-----40--------------------
1,60Ulf Tudem, Sandefjord Turn & IF25.09.513Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
1,60Ruben Welfler, Eidanger Idrettslag09.06.991 (G-18/19)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,60Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.036 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,60Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-15)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
1,60Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.021 (G-16)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
1,60Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.014 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,60Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,59Elias Lein Staven, Namsen Friidrettsforening26.07.021 (G-17)Ås/SWE, Hissmoforsspelen28.01.18
1,58Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
1,57Gaute Aasberg Andreassen, Sem IF08.12.039 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
-----50--------------------
1,55Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.921Leirvik, Hallstemne28.12.17
1,55Sindre Østgård, FIK Orion10.02.021 (G-16)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
1,55Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.037 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,55Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.032 (G-15/16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,55Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.024 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,53Sondre Overskeid, Ski IL Friidrett07.06.0310 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,50August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-15)Bodø, Treningsstevne18.11.17
1,50Vegard Remnes, Sandnessjøen IL14.02.022 (G-16)Bodø, Treningsstevne18.11.17
1,50Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.713Bærum, Julestemne02.12.17
1,50Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (G-15)Leirvik, Hallstemne28.12.17
-----60--------------------
1,50Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032 (G-15)Leirvik, Hallstemne28.12.17
1,50Casper Laulund-Pedersen, Eidanger Idrettslag02.03.002 (G-18/19)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,50Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,50Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.036 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,50Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.022 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,45Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.592Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,45Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.031 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
1,45Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.039 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,45Jørgen Bergh, IL Koll29.12.035 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,41Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.0311 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
-----70--------------------
1,40Emil Åseth Kristiansen, FIK Orion10.03.031 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,40Emil Grytten, Spjelkavik og Omegn Friidrett04.04.001 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
1,40Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.022 (G-16)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
1,40Brage H Nybakk, Sem IF02.04.037 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,35Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.032 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,35Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar friidrett12.04.033 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,35Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-15)Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
1,32Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,30Truls Olsen, Løten Friidrett18.01.034 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,25Graham Armstrong, GTI27.01.602 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----80--------------------
1,15Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.741Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
0,90Wilhelm Knut Trym, Stavanger IF Friidrett30.09.333 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.731 (MV)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
1,60Turuman Hunde (ETH), Steinkjer Friidrettsklubb05.12.011 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
1,50Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.992Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Martin Fagelund, IF Sturla11.08.951Bærum, NM innendørs 201803.02.18
1,67Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.952Bærum, NM innendørs 201803.02.18
1,66Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Leikvang, Stevne i hopp u/t27.10.17
1,60Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.981Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
1,55Mons Martin Borgen, Os Turn06.12.941Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,55Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (MJ)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
1,55Espen Berntzen Høgstedt, Ranheim IL03.04.975Bærum, NM innendørs 201803.02.18
1,52Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
1,50Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002 (MJ)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
1,50Morten Haave, IL Tyrving21.09.866Bærum, NM innendørs 201803.02.18
-----10--------------------
1,47Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-16)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,45Casper Laulund-Pedersen, Eidanger Idrettslag02.03.001 (G-17)Porsgrunn, Treningsstevne20.12.17
1,45Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-16)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
1,45Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.024 (MJ)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
1,41Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
1,40Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.011 (G-16)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.17
1,40Fredrik Stuhr, Fana IL02.06.792Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,40Thomas Bekken, Ask Friidrett11.04.741 (MV40)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.01.18
1,40Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.961 (MJ22)Ski, Kretsstevne16.01.18
1,39Jens Storhaug, Sandnes IL12.11.661Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
-----20--------------------
1,39Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.722Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
1,39Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t20.11.17
1,38Jonas Andre Ose, Dimna IL13.06.021 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
1,36Haakon Aarø, Norna-Salhus IL10.10.692Leikvang, Stevne i hopp u/t27.10.17
1,35Mathusan Jeganathan, Bremnes IL14.07.991 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne04.12.17
1,35Kolbjørn Høgåsen, Lillehammer IF05.02.631Lillehammer, Romjulssprinten26.12.17
1,35Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.012 (G-16)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.17
1,35Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-16)Søndre Land, Trenigsstevne28.12.17
1,35Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.873Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,35Thomas Mellin-Olsen, IL Gular08.11.773Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
-----30--------------------
1,35Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Bømlo, Seriestevne08.01.18
1,35Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.002 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,35Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,35Egil Solvi, IL Fri04.09.561 (MV60)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t29.01.18
1,34Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,34Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,33Tommy Dale, Sømna IL15.08.711Vik, Kretsstevne02.11.17
1,33Fredrik Holtan, Tønsberg Friidrettsklubb14.05.821 (MV35)Tønsberg, LUT og HUT for Veteraner07.12.17
1,33Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.591 (MV55)Tønsberg, LUT og HUT for Veteraner07.12.17
1,33Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
-----40--------------------
1,32Daniel Knoop, Bremnes IL17.08.832Bømlo, Seriestevne08.01.18
1,31Vidar Vedå, Stord IL14.06.721 (MV45)Leirvik, Hoppstemne u/t20.11.17
1,31Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.12.17
1,30Jacob Fartein M Fjørtoft, Dimna IL22.02.001 (G-17)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
1,30Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.501 (MV65)Sandane, Seriestemne hopp u/t26.10.17
1,30Roger Vestrum, Søndre Land IL16.11.771Søndre Land, KM hopp u/tilløp11.11.17
1,30Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t16.11.17
1,30Ruben Welfler, Eidanger Idrettslag09.06.991 (G-18/19)Porsgrunn, Treningsstevne20.12.17
1,30Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,30Johannes Stenhouse Ytrearne, Fana IL13.05.023 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
-----50--------------------
1,30Sander Rye Daae, Fana IL15.05.024 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,30Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022 (G-16)Bergen, Seriestevne i hopp u/t14.01.18
1,29Geir Solheim, Bremnes IL18.04.711 (MV45)Bømlo, Seriestevne05.02.18
1,28Freddy Åge Indrebø, Ask Friidrett20.01.611 (MV55)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,28Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.721 (MV45)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,28Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.602 (MV55)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,28Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (G-15)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,27Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.921Leirvik, Hoppstemne u/t20.11.17
1,26Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.021 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
1,26Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.972Bømlo, Seriestevne04.12.17
-----60--------------------
1,26Arne Reigstad, Osterøy IL03.10.672Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
1,25Marius Grinden, Løten Friidrett11.02.911Løten, Treningsstevne hopp12.12.17
1,25Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.021 (G-16)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,25Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.022 (G-16)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,24Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
1,24Glenn Breland, GTI18.12.874Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
1,24William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.011 (G-17)Egersund, Hopp uten tilløp25.01.18
1,22Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.002 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,21Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-15)Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
1,20Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031 (G-15)Bømlo, Seriestevne06.11.17
-----70--------------------
1,20Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.001 (G-18)Askøy, Seriestevne i hopp u/t16.11.17
1,20Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.011 (G-16)Egersund, Hopp uten tilløp30.11.17
1,20Mattis Hviding Fuglebrenden, Løten Friidrett27.05.011 (G-16)Løten, Treningsstevne hopp12.12.17
1,20Kjetil Reistad Aasen, Løten Friidrett25.09.822Løten, Treningsstevne hopp12.12.17
1,20Jan Borgen, Os Turn02.08.461 (MV65)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,20Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011 (G-17)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,20Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.023 (G-16)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,20Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.024 (G-16)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,19Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.031 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
1,19Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t20.11.17
-----80--------------------
1,16Helge Kvarven, Bremnes IL21.06.695Bømlo, Seriestevne04.12.17
1,15Sture Måseide, Dimna IL17.05.002 (G-17)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
1,15Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.022 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
1,15Truls Olsen, Løten Friidrett18.01.031 (G-14)Løten, Treningsstevne hopp12.12.17
1,15Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.031 (G-14)Porsgrunn, Treningsstevne20.12.17
1,15Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.025 (G-16)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,14Fredrik Liland, Fana IL21.09.025 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,10Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.023 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
1,10Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV55)Askøy, Seriestevne i hopp u/t16.11.17
1,10Tore Drange, GTI14.09.561 (MV60)Sandnes, Treningsstevne 121.11.17
-----90--------------------
1,10Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.021 (G-15)Porsgrunn, Treningsstevne20.12.17
1,10Anders Lie Hagen, Heggedal FIK24.05.981 (G-18/19)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
1,10Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.481 (MV70)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
1,09Max Bloch, Stord IL25.09.021 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t18.12.17
1,05Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531 (MV60)Sandane, Seriestemne hopp u/t26.10.17
1,05Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981 (MJ)Askøy, Seriestevne i hopp u/t16.11.17
1,05Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.021 (G-16)Haus, Hopp u.t.29.11.17
1,05Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.026 (G-16)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,04Thore Gamst, Laksevåg TIL25.06.661 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,00Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.462 (MV70)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
-----100--------------------
0,98Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Tønsberg, LUT og HUT for Veteraner07.12.17
0,95Mikkel Berglund, Ringerike Friidrettsklubb26.02.031 (G-15)Ringerike, Treningsstevne23.01.18
0,95Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV80)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
0,95Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.361 (MV80)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
0,95John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV75)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
0,90Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.432Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
0,90Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV70)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t29.01.18
0,90Gunnar Langved, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.541 (MV60)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
0,85Brynjar Røgeberg, Sandefjord Turn & IF12.05.344 (MV80)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.993 (MJ)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
1,38Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,22Zaki Haidary (AFG), Bremnes IL05.07.974Bømlo, Seriestevne08.01.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,56Eirik Greibrokk Dolve, Fana IL05.05.951Tartu/EST, Martin Kutman Memorial24.01.18
5,46Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Stockholm/SWE, Just Pole Vault06.01.18
5,24Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.991Gøteborg/SWE, Sky Is The Limit29.07.17
4,90Fredrik Weiseth, Ranheim IL05.12.943Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,80Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.954Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,70Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.001 (G-17)Cortland/NY/USA, Section 4 Large School Meet25.11.17
4,62Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.943Tartu/EST, Tartu Ülikooli aastalõpu teivashüppevõistlus28.12.17
4,61Martin Roe, IL Fri01.04.921Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,60Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.885Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,30Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----10--------------------
4,30Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,10Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-16)Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
4,00Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.001 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,53Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
3,52Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.032 (G-14)Leikvang, Stavstevne09.12.17
3,52Ivar Løwø, IL Pioner27.02.022 (G-15)Tartu/EST, Tartu Ülikooli aastalõpu teivashüppevõistlus28.12.17
3,50Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012 (G-17)Bærum, Indoor Games106.01.18
3,47Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
3,30Geir Røsvoll, Ranheim IL02.07.683Ranheim, RIL-Klubbmesterskap07.01.18
3,11Ole Hartvig Nissen Viken, IL Fri20.06.601Leikvang, Stavstevne og tresteg u/t25.11.17
-----20--------------------
2,90Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,90Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,82Bjørn Kubon, Fana IL06.07.672Leikvang, Stavstevne09.12.17
2,73Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (G-15)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
2,73Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.032 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
2,71Kjetil Torvund, IL Fri05.09.702Leikvang, Stavstevne og tresteg u/t25.11.17
2,70Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
2,60Henrik Thane Lange, IL Tyrving13.03.022 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,40Scott Ygård, IF Hellas06.01.032 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,30Jonas Andre Ose, Dimna IL13.06.021 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
-----30--------------------
2,20Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.031 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
1,90Jacob Fartein M Fjørtoft, Dimna IL22.02.001 (G-17)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
1,90Karsten Nordli, IL Pioner04.01.501 (MV65)Finnsnes, Stavstevne08.12.17
1,80Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.022 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
1,20Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.023 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,21Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.981 (G-18/19)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
3,01Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.724Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18

Ikke godkjente resultater
Ikke godkjent
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.991 (G-18/19)Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit13.01.18
4,72Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.012 (G-17)Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit13.01.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,50Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.964Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
7,42Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.961Bloomington/IN/USA, Indiana v Tennessee Duals06.01.18
7,21Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.016Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
7,09Erik Lund, IL i BUL26.04.972Bærum, NM innendørs 201803.02.18
6,86Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Ulsteinvik, Dimna Games 201827.01.18
6,75Myron Weinberg, Kristiansand IF Friidrett09.12.991 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
6,75Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,62Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
6,61Odin Hallquist, Fana IL01.10.976Malmø/SWE, Pallas Spelen 201828.01.18
6,56Håvard Becker, Sem IF18.04.992 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----10--------------------
6,42Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
6,39Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.005Bærum, NM innendørs 201803.02.18
6,38Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.926Bærum, NM innendørs 201803.02.18
6,35Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.001 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
6,34Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.013 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
6,23Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
6,20Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,19Alexander Aloyseus, Kristiansand IF Friidrett03.02.956Glasgow/GBR, Scottish University Championships10.02.18
6,18Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.003 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
6,17Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
-----20--------------------
6,15Pawel Kucaj, Haugesund IL06.07.002 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
6,15Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,14Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.004 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
6,10Jostein André Kvikstad, Bodø Friidrettsklubb31.12.931Bodø, Treningsstevne18.11.17
6,09Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.003 (G-17)Ithaca/NY/USA, 607 Invitational15.12.17
5,98Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
5,94Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.001 (G-17)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
5,94Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
5,92Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
5,92Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
-----30--------------------
5,91Jørgen Kornerud, IF Sturla27.02.941Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,90Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
5,86Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.001Bærum, Julestemne02.12.17
5,83Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.004 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
5,81Jonas Andre Ose, Dimna IL13.06.021 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
5,81Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
5,79Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.011 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
5,79Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.022 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
5,76Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.004 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,75Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.022 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
-----40--------------------
5,71Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.001Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
5,66Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,65Sindre Fidje Andersen, Granli IL01.09.031 (G-15)Arendal, Grane Games 201803.02.18
5,64Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.022 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,64Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.024 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,64Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.996 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,62Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011 (G-17)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
5,61Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,59Elias Lein Staven, Namsen Friidrettsforening26.07.021 (G-17)Ås/SWE, Hissmoforsspelen28.01.18
5,56Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.016 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----50--------------------
5,55Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.017 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,52Martin Rogerio Flaten, Lyngdal IL01.11.022 (G-15)Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
5,52Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.032 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
5,51Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.024Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
5,50Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.023 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
5,48Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Leirvik, Hallstemne28.12.17
5,48Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.028 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,47Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.007 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,46Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.014 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
5,45Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.023 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----60--------------------
5,41Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.033 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
5,41Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011 (G-17)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
5,38Lars Ådland, IL Tyrving09.07.025 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
5,36Sondre Yri Aaberg, Sørild FIK03.08.023 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,30Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.032 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,29Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
5,27Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.033 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,26Anders Vik, FIL Aks-7707.03.034 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
5,25Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.012 (G-17)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
5,25Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-15)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
-----70--------------------
5,23Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.035 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
5,22Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.034 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,21Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.021 (G-16)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
5,20Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (G-17)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
5,20Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.922Leirvik, Hallstemne28.12.17
5,20Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.016 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
5,18Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.001 (G-18/19)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
5,15Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.691Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
5,15Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.932Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
5,13Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
-----80--------------------
5,10Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.035 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
5,10Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
5,09Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.036 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
5,08Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.004 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
5,05Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
5,02Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.035 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,01Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.027 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,00Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.031 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
4,99Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.032 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
4,99Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.021 (G-16)Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
-----90--------------------
4,99William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.015Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
4,98Emil Grytten, Spjelkavik og Omegn Friidrett04.04.001 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
4,96Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.036 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,96William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.036 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,93Magnus Storfjord, IK Grane17.04.032 (G-15)Arendal, Grane Games 201803.02.18
4,92Johannes Stenhouse Ytrearne, Fana IL13.05.022 (G-16)Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
4,91Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.022 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
4,90Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.024 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,87Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.037 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,86Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.037 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----100--------------------
4,85Brage H Nybakk, Sem IF02.04.036 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
4,84Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,84Geir Arne Kjønstad, NTNUI16.12.691Ranheim, Hoppstevne17.01.18
4,80Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-15)Leirvik, Hallstemne28.12.17
4,80Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.0310 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,79Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.023 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
4,79Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.025 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,76Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.036Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
4,75Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.028 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,74Francis Kelleher, IL Tyrving06.12.028 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
-----110--------------------
4,73Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.034 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,73Gaute Aasberg Andreassen, Sem IF08.12.038 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,68Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.005 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,64Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032 (G-15)Leirvik, Hallstemne28.12.17
4,60Daniel Oppen, IF Sturla26.02.031 (G-14)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
4,59August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-15)Bodø, Treningsstevne18.11.17
4,47Sjur Vassgård, Eide IL24.02.002Ulsteinvik, Dimna Games 201827.01.18
4,39Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.037Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
4,36Jacob Fartein M Fjørtoft, Dimna IL22.02.001 (G-17)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
4,32Sture Måseide, Dimna IL17.05.002 (G-17)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
-----120--------------------
4,32Jakob Wang, IF Hellas16.09.943Bærum, Julestemne02.12.17
4,32Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.037 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
4,31Oscar Westergren, IK Grane08.02.033 (G-15)Arendal, Grane Games 201803.02.18
4,23Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.0313 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,22André Veland Liland, Fana IL03.07.0310 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,17Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011 (G-17)Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
4,16Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.0311 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,14Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.007 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
4,06Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.0314 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,04Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.031 (G-14)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
-----130--------------------
4,04Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.4816Sheffield/GBR, Sheffield Festival Indoor Open28.01.18
4,04Jørgen Bergh, IL Koll29.12.0315 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,02Erik Kvamme Solberg, Norna-Salhus IL26.06.038 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
4,02Sondre Overskeid, Ski IL Friidrett07.06.0316 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,00Faniel Abrah, Steinkjer Friidrettsklubb031 (G-14)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
3,85Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
3,64Håkon Aasen, Botne SK15.08.0317 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
3,59Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (G-17)Bodø, Innendørsstevne18.01.18
3,34William Lillefosse, Ørsta IL09.11.033 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
3,27Daniel Opdal, Beitstad IL20.12.032 (G-14)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
-----140--------------------
3,10Ronny Eide, Haugesund IL17.06.708Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,79Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.431 (MV75)Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,67Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.995 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,63Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.981Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
5,57Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
5,22Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.031 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
5,13Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,66Daniel Oppen, IF Sturla26.02.033 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,32Thomas Wiborg, Herkules Friidrett04.11.871Bærum, NM innendørs 201804.02.18
3,24Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.952Bærum, NM innendørs 201804.02.18
3,20Reidar Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb15.03.963Bærum, NM innendørs 201804.02.18
3,20Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.874Bærum, NM innendørs 201804.02.18
3,18Nils-Paul Skåra, IL Tyrving26.03.875Bærum, NM innendørs 201804.02.18
3,14Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Leikvang, Stevne i hopp u/t27.10.17
3,13Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
3,12Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
3,12Vetle Utsi Onstad, Fagernes IL15.07.876Bærum, NM innendørs 201804.02.18
3,11Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.981Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
-----10--------------------
3,10Ousman Touray, IL i BUL13.01.952Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
3,10Fredrik Holtan, Tønsberg Friidrettsklubb14.05.821 (MV35)Tønsberg, LUT og HUT for Veteraner07.12.17
3,08Jostein André Kvikstad, Bodø Friidrettsklubb31.12.931Bodø, Innendørsstevne18.01.18
3,07Daniel Knoop, Bremnes IL17.08.831Bømlo, Seriestevne04.12.17
3,07Håkon Førrisdal, Asker Sk. Friidrett20.05.978Bærum, NM innendørs 201804.02.18
3,06Håkon Solli Henriksen, Nittedal IL24.06.931Nittedal, Seriedugnad17.09.17
3,05Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.9210Bærum, NM innendørs 201804.02.18
3,03Mons Martin Borgen, Os Turn06.12.941Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
3,03Øystein Klareng, FIK Orion16.11.9611Bærum, NM innendørs 201804.02.18
3,02Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
-----20--------------------
3,01Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.995 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
3,00Andres Stokka Andersen, Sandnes IL07.02.921Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
3,00Thomas Mellin-Olsen, IL Gular08.11.772Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,99Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,99Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.991 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,98Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.9213Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,96Bjørn Erik Stavenjord, Fagernes IL23.03.922Leira, Klubbmesterskap30.12.17
2,95Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.006 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,94Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-15)Søndre Land, KM hopp u/tilløp11.11.17
2,94Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.007 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
-----30--------------------
2,93Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981 (MJ)Askøy, Seriestevne i hopp u/t16.11.17
2,90Helge Sampson, Haugesund IL25.05.011 (G-15/17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,90Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.9715Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,89Ketill Hanstveit, Norna-Salhus IL02.11.731Leikvang, Stevne i hopp22.12.17
2,89Magnus Kleppe, Fyllingen IL04.07.653Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,88Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.912Leikvang, Stevne i hopp22.12.17
2,88Jens Peter Fylling, Valder IL16.01.921Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
2,88Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.029 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,87Martin Fagelund, IF Sturla11.08.9516Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,86Fredrik Simensen, IL Sandvin24.06.921Sande, Treningsstevne11.10.17
-----40--------------------
2,86Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,85Sondre Kolbjørnsen, IL Gneist12.08.952Leikvang, Stevne i hopp u/t27.10.17
2,85Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.591 (MV55)Tønsberg, LUT og HUT for Veteraner07.12.17
2,85Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.9910 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,85Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.9911 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,84Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991Nittedal, Seriedugnad27.10.17
2,83Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.002 (MJ)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,81Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.874Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,81Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.0012 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,81Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.9717Bærum, NM innendørs 201804.02.18
-----50--------------------
2,80Casper Laulund-Pedersen, Eidanger Idrettslag02.03.001 (G-17)Porsgrunn, Treningsstevne20.12.17
2,80Pawel Kucaj, Haugesund IL06.07.001Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,80Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.012 (G-15/17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,79Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.9518Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,79Elias Berheim, Ask Friidrett031 (G-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t12.02.18
2,78Jon Vaardal-Lunde, T&IF Viking05.08.002 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,78Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.022 (G-16)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
2,77Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.723Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
2,77Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.974Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
2,77Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021 (G-16)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
-----60--------------------
2,77Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,76Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.981 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,76Ask Lindbråten, Søndre Land IL26.11.991 (G-18/19)Søndre Land, KM hopp u/tilløp11.11.17
2,76Thomas Bekken, Ask Friidrett11.04.741 (MV40)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.01.18
2,75Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.952Stavanger, Seriestevne07.09.17
2,75Jens Storhaug, Sandnes IL12.11.664Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
2,75Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.001 (G-18)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.12.17
2,75Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.001 (G-18)Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
2,74Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Haus, Hopp u.t.29.11.17
2,73Mathias Johan Johansen, IL Skjalg10.04.913Stavanger, Seriestevne07.09.17
-----70--------------------
2,73Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.016Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
2,73Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.031 (G-14)Ålesund, Seriestevne29.11.17
2,73Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.972Bømlo, Seriestevne04.12.17
2,73Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.01.18
2,73Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.011 (G-17)Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
2,72Haakon Aarø, Norna-Salhus IL10.10.693Leikvang, Stevne i hopp u/t27.10.17
2,72Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.961 (MJ)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
2,72Glenn Breland, GTI18.12.871Sandnes, Treningsstevne 112.12.17
2,72Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t18.12.17
2,71Jonas Andre Ose, Dimna IL13.06.021 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
-----80--------------------
2,70Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.022 (G-16)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,70Torkel Mosdal, Ask Friidrett23.12.931Askøy, Seriestevne i hopp u/t12.02.18
2,69Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.764Bømlo, Seriestevne06.11.17
2,69Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Sandnes, Treningsstevne 112.12.17
2,69Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.002 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,69Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
2,68Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
2,67Mathusan Jeganathan, Bremnes IL14.07.991 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne04.12.17
2,66Jørgen Svenni, IL Tyrving11.09.997Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
2,65Øyvind S Fotland, Osterøy IL21.07.001 (G-18)Haus, Hopp u.t.29.11.17
-----90--------------------
2,65Besnik Zenelaj, Osterøy IL14.04.002 (G-18)Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
2,65Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.023 (G-16)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,64Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.032 (G-14)Ålesund, Seriestevne29.11.17
2,64Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031 (G-15)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
2,63Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.978Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
2,63Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992 (G-18/19)Søndre Land, KM hopp u/tilløp11.11.17
2,63Ronny Eide, Haugesund IL17.06.701 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,62Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,62Ruben Welfler, Eidanger Idrettslag09.06.992 (G-18/19)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
2,61Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (G-17)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
-----100--------------------
2,61Kjetil Reistad Aasen, Løten Friidrett25.09.821Løten, Treningsstevne hopp12.12.17
2,60Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV45)Leirvik, Hoppstemne u/t20.11.17
2,60Marius Grinden, Løten Friidrett11.02.912Løten, Treningsstevne hopp12.12.17
2,60Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.941Notodden, Treningsstevne30.12.17
2,59Bård Øina, Fana IL16.01.731 (MV45)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,59Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.003 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
2,58Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.002 (G-17)Søndre Land, KM hopp u/tilløp11.11.17
2,58Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.003 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,57Johannes Stenhouse Ytrearne, Fana IL13.05.021 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,56Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV55)Askøy, Seriestevne i hopp u/t16.11.17
-----110--------------------
2,56Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-16)Bergen, Seriestevne i hopp u/t14.01.18
2,55Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.501 (MV65)Sandane, Seriestemne hopp u/t26.10.17
2,55Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.924Bømlo, Seriestevne04.12.17
2,55Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.722 (MV45)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,55Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
2,54Helge Kvarven, Bremnes IL21.06.695Bømlo, Seriestevne04.12.17
2,54Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.004Leikvang, Stevne i hopp22.12.17
2,54Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011 (G-17)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,54Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.023 (G-15/17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,53Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t16.11.17
-----120--------------------
2,53Jacob Vaula, Stord IL01.08.011 (G-17)Leirvik, Hoppstemne u/t20.11.17
2,53Viljar Ørnes, Rjukan Idrettslag25.02.011 (G-16)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
2,53Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.023 (G-16)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
2,53Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-17)Rjukan, Treningsstevne14.02.18
2,52Leo Cirotzki, Sogndal IL23.05.031 (G-14)Sogndal, Seriestevne29.10.17
2,52Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.021 (G-16)Haus, Hopp u.t.29.11.17
2,52Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-16)Egersund, Hopp uten tilløp30.11.17
2,52Geir Arne Kjønstad, NTNUI16.12.692Ranheim, Hoppstevne17.01.18
2,52Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.024 (G-16)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,51Arne Reigstad, Osterøy IL03.10.672Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
-----130--------------------
2,51Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.034 (G-15/17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,50Erling Ytrehus, Kristiansand IF Friidrett01.02.641 (MV50)Kristiansand, HIL Treff30.08.17
2,50Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.004Stavanger, Seriestevne07.09.17
2,50Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.009Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
2,50Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (G-16)Vik, Kretsstevne02.11.17
2,50Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.035Leikvang, Stevne i hopp22.12.17
2,50Marius Gannsen, GTI19.03.641 (MV50)Sandnes, Treningsstevne 430.01.18
2,49Jacob Fartein M Fjørtoft, Dimna IL22.02.001 (G-17)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
2,49Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002Trondheim, Seriestevne03.10.17
2,49Tommy Dale, Sømna IL15.08.711Vik, Kretsstevne02.11.17
-----140--------------------
2,48Ørjan Aasmo, Sandnes IL10.04.657Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
2,48Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031 (G-15)Bømlo, Seriestevne06.11.17
2,48Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.031 (G-14)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,48Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.001 (G-18)Ringerike, Treningsstevne23.01.18
2,47Graham Armstrong, GTI27.01.601 (MV55)Sandnes, Treningsstevne 112.12.17
2,47Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.601 (MV55)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,46Martijn Langeweg, Ringerike Friidrettsklubb23.02.002 (G-18)Ringerike, Treningsstevne23.01.18
2,46Joel Rørbakken, IL Fri27.08.001 (G-18/19)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t29.01.18
2,45Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.985Stavanger, Seriestevne07.09.17
2,45Elias Nilsen, Ørsta IL19.07.011 (G-16)Ørsta, Treningsstemne06.12.17
-----150--------------------
2,45Tore Hjortland, GTI25.10.672 (MV55)Sandnes, Treningsstevne 112.12.17
2,45Are Torsvik, Sandnes IL14.02.622 (MV55)Sandnes, Treningsstevne 112.12.17
2,43Bjarne Hauge, Fjellhug/Vereide IL16.09.541 (MV60)Sandane, Seriestemne hopp u/t26.10.17
2,43Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-16)Søndre Land, KM hopp u/tilløp11.11.17
2,43Sindre Jairo Rødland, Egersunds IK31.03.012 (G-16)Egersund, Hopp uten tilløp30.11.17
2,42Sture Måseide, Dimna IL17.05.002 (G-17)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
2,42Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t16.11.17
2,42Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,42Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-16)Bergen, Seriestevne i hopp u/t14.01.18
2,41Lasse Bøe-Hansen, Nordre Fjell Friidrett28.11.033 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
-----160--------------------
2,41Odin Imsen Horn, Fyllingen IL25.05.034 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,40Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-14)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
2,40Mats Mølstre, Haugesund IL10.06.015 (G-15/17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,39Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.022 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
2,39Roger Vestrum, Søndre Land IL16.11.771Søndre Land, KM hopp u/tilløp11.11.17
2,39Håkon Litland, Laksevåg TIL24.02.011 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
2,39Truls Olsen, Løten Friidrett18.01.031 (G-14)Løten, Treningsstevne hopp12.12.17
2,39Jan Borgen, Os Turn02.08.461 (MV70)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,38Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.025 (G-16)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,37Sander Hisdal, IL Tyrving02.05.0210Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
-----170--------------------
2,37Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.035 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,37Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (G-17)Bodø, Innendørsstevne18.01.18
2,36Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.026 (G-16)Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,36Arne Warem, Gjesdal IL27.12.462 (MV)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,35Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.983Trondheim, Seriestevne03.10.17
2,35Sigurd Landsverk Evjen, Ranheim IL06.09.994Trondheim, Seriestevne03.10.17
2,35Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-15)Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
2,34Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.036 (G-15/17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,34Kjell Olav Storflor, IL Dalebrand02.10.551 (MV60)Stjørdal, Klubb- og seriestevne04.02.18
2,33William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.013 (G-16)Egersund, Hopp uten tilløp30.11.17
-----180--------------------
2,33Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t18.12.17
2,33Stian Frostad Gulichsen, Norna-Salhus IL24.01.016Leikvang, Stevne i hopp22.12.17
2,33Stein Fossen, IL Fri03.11.681 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,33Marcus André Gustavsen Nysveen, Ringerike Friidrettsklubb28.06.021 (G-16)Ringerike, Treningsstevne23.01.18
2,33William Tangstad, Rjukan Idrettslag06.06.012 (G-17)Rjukan, Treningsstevne14.02.18
2,32Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.778Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
2,32Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-16)Notodden, Treningsstevne11.11.17
2,32Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.482Haus, Hopp u.t.29.11.17
2,31Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021 (G-15)Bergen, Klubbstevne24.10.17
2,31Lars Bjørnemo, Egersunds IK24.06.521 (MV65)Egersund, Hopp uten tilløp30.11.17
-----190--------------------
2,31Mattis Hviding Fuglebrenden, Løten Friidrett27.05.011 (G-16)Løten, Treningsstevne hopp12.12.17
2,30Bjørn Arild Ersland, GTI29.09.651 (MV50)Sandnes, Treningsstevne 112.12.17
2,30Anders Laukvik, Snøgg Friidrett19.06.671Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
2,29Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.021 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
2,29Eskil Gauslaa Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.033 (G-14)Ålesund, Seriestevne29.11.17
2,27Jan Egil Sjåstad, Lånke IL Friidrett08.02.661 (MV50)Stjørdal, Seriestevne03.10.17
2,27Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.014 (G-16)Egersund, Hopp uten tilløp30.11.17
2,27Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV65)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t29.01.18
2,27Ghulam Shafiri, Rjukan Idrettslag941Rjukan, Treningsstevne14.02.18
2,26Aleksander Kristiansen Meyer, Norna-Salhus IL15.06.964Leikvang, Stevne i hopp u/t27.10.17
-----200--------------------
2,26Sigbjørn Skard, Stord IL23.05.671 (MV50)Leirvik, Hoppstemne u/t18.12.17
2,26Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.432Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,26Gunnar Langved, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.541 (MV60)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
2,26Jan Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.07.752Rjukan, Treningsstevne14.02.18
2,25Ludvig Langeland, Rjukan Idrettslag28.06.031 (G-14)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
2,24Bård Kjetil Aske, Fjellhug/Vereide IL21.09.631 (MV50)Sandane, Seriestemne hopp u/t26.10.17
2,23Bjarte Andre Lohne, Osterøy IL28.10.663Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
2,23August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-15)Bodø, Innendørsstevne18.01.18
2,22Nicolai Gjetanger, Ringerike Friidrettsklubb14.12.031 (G-15)Ringerike, Treningsstevne23.01.18
2,22Tommy Storøygard, Rjukan Idrettslag21.05.733Rjukan, Treningsstevne14.02.18
-----210--------------------
2,21John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV75)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
2,20Odd Bergh, Tønsberg Friidrettsklubb28.06.371 (MV80)Greveskogen, Lindboestevne23.09.17
2,20Tore Drange, GTI14.09.561 (MV60)Sandnes, Treningsstevne 430.01.18
2,19Christer Sælen, IL Fri09.12.811 (MV35)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t29.01.18
2,18Magne Vikne, Osterøy IL01.07.544Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
2,18Anders Horn, Tønsberg Friidrettsklubb21.07.451 (MV70)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
2,17Freydar Olsen, Laksevåg TIL15.03.571 (MV60)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,17Andres Sætre, Rjukan Idrettslag28.06.541 (MV)Rjukan, Treningsstevne14.02.18
2,16Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.023 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
2,16Fredrik Liland, Fana IL21.09.025 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
-----220--------------------
2,14Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.361 (MV80)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
2,13Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021 (G-15)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
2,13Mikael Camitz, Bodø Friidrettsklubb25.03.021 (G-16)Bodø, Innendørsstevne18.01.18
2,12Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.013 (G-16)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
2,12John Bernes, Osterøy IL28.12.443Haus, Hopp u.t.29.11.17
2,11Thore Gamst, Laksevåg TIL25.06.662 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,11Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.011 (G-17)Bømlo, Seriestevne08.01.18
2,11Tore Macody Lund, GTI05.05.481 (MV70)Sandnes, Treningsstevne 309.01.18
2,10Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532 (MV60)Sandane, Seriestemne hopp u/t26.10.17
2,10Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.383 (MV80)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
-----230--------------------
2,09Gunnar Kvassheim, Egersunds IK14.06.531 (MV60)Egersund, Hopp uten tilløp30.11.17
2,08Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV70)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t29.01.18
2,05Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Tønsberg, LUT og HUT for Veteraner07.12.17
2,05Max Bloch, Stord IL25.09.021 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t18.12.17
2,04Anders Jaarvik, GTI02.05.634 (MV55)Sandnes, Treningsstevne 112.12.17
2,04Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.482 (MV70)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
2,02Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022 (G-15)Notodden, Treningsstevne30.12.17
1,95Karl J Reigstad, Osterøy IL13.08.445Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
1,90William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.481 (MV65)Kristiansand, HIL Treff30.08.17
1,90Mikkel Berglund, Ringerike Friidrettsklubb26.02.032 (G-15)Ringerike, Treningsstevne23.01.18
-----240--------------------
1,89Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.05.032 (G-15)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,87Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV70)Stjørdal, Seriestevne03.10.17
1,71Svein Arne Angvik, IL Fri07.03.452 (MV70)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t29.01.18
1,64Tore Nikolai Sund, GTI17.08.441 (MV70)Sandnes, Treningsstevne 121.11.17
1,61Brynjar Røgeberg, Sandefjord Turn & IF12.05.345 (MV80)Tønsberg, KM veteran - Hopp u/t06.02.18
1,46Einar Rønning, IL Dalebrand04.11.611 (MV55)Stjørdal, Klubb- og seriestevne04.02.18
1,44Gunnar Tellevik, Ask Friidrett16.06.331 (MV85)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,06Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.993 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,85Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.891Stavanger, Seriestevne07.09.17
2,67Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.003 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,39Zaki Haidary (AFG), Bremnes IL05.07.972Bømlo, Seriestevne06.11.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,22Erik Lund, IL i BUL26.04.971Bærum, NM innendørs 201804.02.18
14,69Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.002Bærum, NM innendørs 201804.02.18
14,68Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.013Bærum, NM innendørs 201804.02.18
14,48Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.924Bærum, NM innendørs 201804.02.18
14,39Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.911Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
14,26Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.001 (G-18/19)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
14,24Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.836Bærum, NM innendørs 201804.02.18
14,01Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
13,65Sondre Rinde, Norna-Salhus IL28.01.982Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
13,11Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.001 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
-----10--------------------
13,08Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
12,97Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.989Bærum, NM innendørs 201804.02.18
12,96Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.0010Bærum, NM innendørs 201804.02.18
12,59Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-17)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
12,57Pawel Kucaj, Haugesund IL06.07.001 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
12,32Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.002 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
11,92Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
11,88Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.021Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
11,82Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.022 (G-16)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
11,80Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.022 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----20--------------------
11,73Sander Rye Daae, Fana IL15.05.028 (G-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201827.01.18
11,72Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
11,63Frode Holt, IF Sturla14.07.641Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
11,48Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
11,47Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.031 (G-15)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
11,44Elias Lein Staven, Namsen Friidrettsforening26.07.021 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
11,44Ask Lindbråten, Søndre Land IL26.11.993 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
11,05Ivar Løwø, IL Pioner27.02.022 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
10,93Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.021 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
10,74Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.004 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----30--------------------
10,73Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.033 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
10,35Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
10,28Lars Ådland, IL Tyrving09.07.023 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
10,22Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.033 (G-15)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
10,18Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.034 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,72Daniel Oppen, IF Sturla26.02.035 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,73Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48 (MV65)Sheffield/GBR, Open Graded Indoor Athletics Meeting19.11.17

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,19Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.911Leikvang, Stavstevne og tresteg u/t25.11.17
8,85Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
8,79Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.922Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
8,75Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-16)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
8,73Ketill Hanstveit, Norna-Salhus IL02.11.732Leikvang, Stevne i hopp22.12.17
8,45Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.022 (G-16)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
8,43Sondre Rinde, Norna-Salhus IL28.01.983Leikvang, Stevne i hopp22.12.17
8,35Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.723Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
8,13Fredrik Stuhr, Fana IL02.06.792Leikvang, Stavstevne og tresteg u/t25.11.17
8,09Casper Laulund-Pedersen, Eidanger Idrettslag02.03.001 (G-18/19)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
-----10--------------------
7,98Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
7,97Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
7,82Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.031 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
7,82Besnik Zenelaj, Osterøy IL14.04.001 (G-18)Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
7,81Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.002 (G-18)Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
7,70Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.004Leikvang, Stevne i hopp22.12.17
7,52Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.961Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
7,47Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.591Bærum, Hoppstevne 208.11.17
7,39Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (G-17)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
7,37Arne Reigstad, Osterøy IL03.10.672Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
-----20--------------------
7,22Ruben Welfler, Eidanger Idrettslag09.06.992 (G-18/19)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
7,18Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV40)Sandnes, Treningsstevne 121.11.17
7,15Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-14)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
7,15Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-15)Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
7,05Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.023 (G-16)Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
7,03Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-16)Notodden, Treningsstevne30.12.17
7,00Viljar Ørnes, Rjukan Idrettslag25.02.011 (G-16)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
6,97Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.774Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
6,86Marius Gannsen, GTI19.03.641 (MV50)Sandnes, Treningsstevne 430.01.18
6,84Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV55)Sandnes, Treningsstevne 430.01.18
-----30--------------------
6,74Håkon Litland, Laksevåg TIL24.02.011 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
6,66Ludvig Langeland, Rjukan Idrettslag28.06.031 (G-14)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
6,44William Tangstad, Rjukan Idrettslag06.06.012 (G-16)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
6,25Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.483Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
6,07Anders Laukvik, Snøgg Friidrett19.06.671Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
6,04Tore Drange, GTI14.09.561 (MV60)Sandnes, Treningsstevne 121.11.17
6,02Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021 (G-15)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
5,85Tore Macody Lund, GTI05.05.481 (MV70)Sandnes, Treningsstevne 309.01.18
5,75Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.013 (G-16)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
4,98Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.05.032 (G-14)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
-----40--------------------
4,43Tore Nikolai Sund, GTI17.08.441 (MV70)Sandnes, Treningsstevne 121.11.17
3,71Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.431 (MV70)Ostereidet, Seriestemne05.09.17

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,67Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
17,60Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.955Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
15,06Martin Roe, IL Fri01.04.921Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
13,93Fredrik Simensen, IL Sandvin24.06.923Bærum, NM innendørs 201803.02.18
13,40Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
13,10Torkel Bjørbæk, Bodø Friidrettsklubb26.09.992Bærum, Indoor Games106.01.18
13,00Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
12,85Toralv Opsal, Dimna IL09.03.984Bærum, NM innendørs 201803.02.18
12,80Kurt Andreas Sandberg Lund, Oppstad IL04.05.881Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
11,57Sondre Kolbjørnsen, IL Gneist12.08.952Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
-----10--------------------
11,43Vegar Sellæg Brenne, Namsen Friidrettsforening07.03.781Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
11,13Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761 (MV)Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
11,05Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV45)Leirvik, Hallstemne28.12.17
11,05Sigurd Njerve, Norna-Salhus IL12.09.711 (MV45)Leirvik, Hallstemne28.12.17
10,99Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.701Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
10,84Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.661Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
10,83Erik Drange Tønnessen, Ørsta IL29.08.773Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
10,09Gøran Moen, Fana IL24.02.711 (MV45)Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
10,06Mats Tonning, Stord IL06.01.762 (MV40)Leirvik, Hallstemne28.12.17
10,00Frode Myrvang, Ullensaker/Kisa IL17.01.671Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
-----20--------------------
9,94Rune Haugsvær, Sauda IL27.05.691Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
9,86Kjetil Reistad Aasen, Løten Friidrett25.09.821 (MV)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
9,83Geir Røsvoll, Ranheim IL02.07.681Ranheim, RIL-Klubbmesterskap07.01.18
9,29Jens Peter Fylling, Valder IL16.01.924Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
9,17Anders Laukvik, Snøgg Friidrett19.06.671Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
9,12Glenn Breland, GTI18.12.871Sandnes, Treningsstevne 112.12.17
9,12Didrik Friele Faye, Fana IL14.02.712 (MV45)Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
9,03Joakim Hermansen, Søgne IL16.02.971Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
8,93Øystein Sanderud, Oppstad IL13.10.692 (MV)Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
8,42Terje Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.562Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
-----30--------------------
8,29Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Bærum, Julestemne02.12.17
8,11Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
8,09Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.563Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
7,95Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.921Leirvik, Hallstemne28.12.17
7,59Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822Bærum, Julestemne02.12.17
7,54Poul Espen Dahl, IF Hellas31.10.602Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
7,21Ronny Eide, Haugesund IL17.06.702Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
6,45Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.963Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
5,83Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.741Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
5,02Jakob Wang, IF Hellas16.09.944Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----40--------------------
4,99Aleksander Kristiansen Meyer, Norna-Salhus IL15.06.963Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,58Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.991Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,71Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.975Clemson/SC/USA, Tiger Paw Invite10.02.18
18,96Jon Nerdal, Norna-Salhus IL17.02.963Minneapolis/MN/USA, Snowshoe Open16.02.18

Total requesttime: 1.0346240997314 seconds