Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,16(-0,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,28(-0,8)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.982Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,33(+0,7)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021 (G-17)Overhalla, Seriestevne05.06.19
7,37(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,38(+0,0)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032-fi Elche/ESP, CTº Prov. Absoluto Alicante P.C. 1ª Jornada23.02.19
7,38(+0,3)Ask Viljar Skar Bulling, Ranheim IL14.05.971Tingvoll, Treningsstevne06.06.19
7,44(+1,0)Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.011Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
7,48(-1,6)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041-fi (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,48(-0,9)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011-h4 (G-18/19)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
7,49(+0,0)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.871-h7Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
-----10--------------------
7,51(-0,4)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,53(+0,4)Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.031 (G-16)Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
7,54(+0,0)Håkon Riple, Laksevåg TIL15.12.932-h7Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
7,54(-2,1)Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.001-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,56(-0,3)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.021 (G-17)Kongsvinger, Seriestevnet 115.05.19
7,56(+0,7)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-16)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
7,57(+0,1)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Treningstevne06.06.19
7,59(-0,4)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,61(-2,9)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,61(+1,0)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
-----20--------------------
7,64(-0,1)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,65(+0,0)Petter Paulsen Dalsplass, Trondheim Friidrett06.07.011-h6 (G-18)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.19
7,66(+0,0)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.023-h7 (G-17)Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
7,68(-0,1)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,68(-0,8)Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog Friidrettslag04.08.963Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,69(-2,1)Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.013-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,69(-1,6)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042-fi (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,69(+1,3)Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.032 (G-16)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,70(-0,1)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.011 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,70(-1,7)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.033-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
-----30--------------------
7,70(+0,6)Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.021 (G-17)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,71(-1,7)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,71(-1,8)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-17)Steinkjer, Seriestevne18.06.19
7,72(+1,9)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991Grimstad, Klubbmesterskap 201922.08.19
7,74(-0,9)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.013-h4 (G-18/19)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
7,75(+1,3)Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-18)Rjukan, Sprintstevne08.08.19
7,76(+0,4)Morten Solheim, IL Fri29.04.761-h5 (MV40)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
7,80(-0,4)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.043-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,80(-1,7)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.035-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,81(+0,6)Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.022 (G-17)Asker, Askerlekene 201909.06.19
-----40--------------------
7,82(-0,1)Jovany Nzita, Norna-Salhus IL10.01.021 (G-17)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,85(+0,6)Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.011 (G-18/19)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,86(+0,3)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022Tingvoll, Treningsstevne06.06.19
7,87(-0,1)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.034 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,87(-2,9)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.012-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,87(-1,1)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.042-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,88(-0,1)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.692Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,88(-0,1)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.035 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,88(+0,3)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.822Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
7,89(+0,1)Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (G-17)Bodø, Treningsstevne31.07.19
-----50--------------------
7,91(-4,9)Ole-Einar Skadberg, Egersunds IK21.07.021 (G-17)Egersund, Kretsstevne02.05.19
7,92(+0,3)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.043Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
7,92(-0,9)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.024-h4 (G-17)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
7,93(-0,3)Robin Haave, Kongsvinger IL Friidrett13.05.031 (G-16)Kongsvinger, Seriestevnet 115.05.19
7,95(+1,0)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.033Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
7,99(-0,4)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.044-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,99(-3,2)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
7,99(-3,1)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
8,00(-1,6)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-fi (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,01(+0,3)Marcos Wessel Kamsvåg, Straumsnes IL27.08.033Tingvoll, Treningsstevne06.06.19
-----60--------------------
8,02(-2,1)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.014-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,05(-0,1)André Veland Liland, Fana IL03.07.036 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,06(+0,4)Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.041-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,06(-1,6)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.044-fi (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,07(-1,7)Anders Vik, FIL Aks-7707.03.037-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,08(-0,3)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Bodø, Kretsstevne04.09.19
8,11(-0,1)Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.037 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,11(+0,1)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.932Førde, Treningstevne06.06.19
8,13(-1,1)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,14(-1,6)Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.045-fi (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
-----70--------------------
8,17(-0,5)Niklas Liland, Fana IL04.11.042-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,19(-0,2)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-16)Voss, Seriestemne28.08.19
8,22(-0,8)Frode Holt, IF Sturla14.07.644Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,24(-0,2)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
8,25(-0,5)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,26(-1,6)Tage Horn, Heggedal FIK26.08.046-fi (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,27(-0,5)Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.044-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,27(+1,3)Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-18)Rjukan, Sprintstevne08.08.19
8,29(-0,1)Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023-h3 (G-17)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
8,32(+0,1)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-15)Bodø, Treningsstevne31.07.19
-----80--------------------
8,33(-0,4)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,33(-1,6)Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
8,33(+0,7)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031 (G-16)Hønefoss, Treningstevne21.08.19
8,34(+1,3)Ole Martin Elle Uppsata, Lørenskog Friidrettslag24.01.033 (G-16)Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,34(+0,1)Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (G-18/19)Bodø, Treningsstevne31.07.19
8,34(+1,3)Mahmoud Dib, Rjukan Idrettslag12.12.861Rjukan, Sprintstevne08.08.19
8,35(-1,6)Bjarne Bergheim, Gloppen Friidrettslag15.07.962Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
8,35(+0,2)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-15)Ørsta, Rekrutteringscup 610.09.19
8,36(-0,2)Håkon Tharaldsen Danielsen, Voss IL09.04.041 (G-15)Voss, Seriestemne28.08.19
8,37(+0,3)Luka Snorrason, Heggedal FIK27.01.044-h2 (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
-----90--------------------
8,39(-1,1)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.046-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,40(-0,6)Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.041 (G-15)Drøbak, Seriestevne25.05.19
8,47(+0,4)Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.043-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,49(+0,7)Andreas Kvåle, Voss IL22.03.031 (G-16)Voss, Seriestemne05.06.19
8,51(-0,6)Oliver Steffenakk, Brønnøysund IL23.05.041 (G-15)Vik, Treningsstevne08.08.19
8,53(+0,7)Kristian Brandseth, Os Turn28.02.041 (G-15)Voss, Seriestemne05.06.19
8,53(+0,2)Asgeir Stensvold-Aasen, Straumsnes IL09.04.044 (G-14/15)Tingvoll, Treningsstevne06.06.19
8,56(+1,3)Pál Arpad Øyaland Nyiri, Rjukan Idrettslag13.01.021 (G-17)Rjukan, Sprintstevne08.08.19
8,60(-0,5)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.045-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,64(-0,6)Rolf Larsen, Bindal IL08.05.021 (G-17)Vik, Treningsstevne08.08.19
-----100--------------------
8,65(+1,9)Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.041Overhalla, Seriestevne18.07.19
8,70(+0,3)Christoffer Johansen, IL Norodd01.01.024Tingvoll, Treningsstevne06.06.19
8,70(-0,2)Benjamin Fauskanger, Bremnes IL10.01.041 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
8,73(+0,0)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041-h2 (G-15)Bergen/La, Seriestevne29.04.19
8,73(+0,4)Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.045-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,81(-2,1)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.682Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
8,93(+0,4)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.603-h5 (MV55)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
8,98(+0,7)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
9,01(+0,8)Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.041-h5 (G-15)Bergen/La, Seriestevne24.04.19
9,02(+0,3)Terje Myhre, IL i BUL10.04.624Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
-----110--------------------
9,17(-0,2)Christian Møgster Eide, Bremnes IL29.02.042 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
9,21(-0,7)Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (G-15)Strandebarm, Seriestemne08.05.19
9,22(+0,4)Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.574-h5 (MV60)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
9,38(+0,5)Håkon Rotvik, Overhalla IL27.09.041 (G-15)Overhalla, Seriestevne05.06.19
9,39(+0,2)William Lillefosse, Ørsta IL09.11.031 (G-16)Ørsta, Rekrutteringscup 610.09.19
9,44(-2,6)Morten Haug, Kongsvinger IL Friidrett26.11.661 (MV50)Kongsvinger, Seriestevnet 229.05.19
9,64(+0,7)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.482 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
10,26(+0,7)Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.483 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
10,31(-3,1)Emil Andre K. Jensen, Ask Friidrett033 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
10,37(+0,2)Ernst Fjeldstad, Sømna IL22.05.561 (MV60)Vik, Kretsstevne 304.07.19
-----120--------------------
10,50(+0,2)Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.041 (G-15)Lyngdal, Treningsstevne09.05.19
12,76(-2,9)Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.441 (MV75)Strandebarm, Seriestemne29.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,54(-2,1)Pawel Kucaj (POL), Haugesund IL06.07.001-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,86(+0,3)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.871Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
8,12(-0,5)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,19(-1,1)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.044-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,53(+0,2)Marceano Cadjambor Mendes Silva (POR), Ranheim IL27.12.041 (G-14)Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
8,90(+0,4)Igor Wojcik (POL), Rosendal TL03.11.046-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,3(-0,6)Petter Paulsen Dalsplass, Trondheim Friidrett06.07.011 (MJ)Stjørdal, Friidrettskarusell05.06.19
8,2(+0,0)Odd Geir Fagerli, Storfjord IL04.03.681Nordkjosbotn, Kveldsstevne10.09.19
8,4(+0,0)Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.942Nordkjosbotn, Kveldsstevne10.09.19
8,5(+1,8)Eirik Duesten, GTI27.08.801 (MV35)Stavanger, Kastkarusell 1011.09.19
8,9(+1,8)Knut Henry Dahlgren, GTI02.05.631 (MV55)Stavanger, Kastkarusell 1011.09.19
11,3(-1.3)Hans Østvold, Raumnes & Årnes IL01.09.531 (MV65)Årnes, Kretsstevne28.08.19
11,5(-1.3)John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.361 (MV80)Årnes, Kretsstevne28.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,50(+2,9)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031 (G-16)Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
7,55(+4,9)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne02.05.19
7,58(+2,9)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-15)Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
7,62(+2,2)Morten Solheim, IL Fri29.04.761 (MV40)Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19
7,63(+4,9)William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.012 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne02.05.19
7,74(+2,7)Eskil Homnelsund, Ålesund Friidrettsklubb031 (G-16)Ålesund, Seriestevne02.09.19
7,89(+2,2)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031 (G-16)Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19
7,90(+2,9)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042-h2 (G-15)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
8,06(+2,9)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.913-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
8,41(+4,9)Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.013 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne02.05.19
8,44(+2,2)Giovani Dos Santos (ANG), Turn & IL Hovding23.07.041 (G-15)Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19
8,81(+2,3)Bent Luther, IF Hellas21.04.664-h3 (MV)Drammen, Treningsstevne24.04.19
8,89(+2,3)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.036-h3 (G-16)Drammen, Treningsstevne24.04.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
7,97Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,01Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,1Stian Kjelstad Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.031 (G-16)Stjørdal, Karusellstevne15.08.19
8,4Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.711 (MV45)Stjørdal, Karusellstevne15.08.19
8,6Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-15)Husnes, Seriestevne24.04.19
10,4Roberts Naumenko, Rosendal TL02.03.044 (G-15)Husnes, Seriestevne24.04.19

Feilplassert målkamera
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,59(-1,4)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031 (G-16)Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
8,01(-1,4)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
8,17(-1,4)Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.032 (G-16)Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,24(+1,9)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.044-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
9,59(+0,3)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
9,63(+2,0)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.044-h5 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
9,67(+0,3)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.047-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
9,68(-2,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
9,69(+0,4)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041 (G-15)Kil/SWE, Goliatspelen03.08.19
9,77(-2,1)Clement Niyokindi, Norna-Salhus IL24.08.032 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
9,89(+0,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,02(+1,6)Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.021 (G-17)Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
10,15(-2,1)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041 (G-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
-----10--------------------
10,31(+0,1)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.046-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,37(-2,1)Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.042 (G-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
10,39(+1,6)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041 (G-15)Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
10,50(+1,2)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.046-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,61(+1,2)Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,72(-2,1)Niklas Liland, Fana IL04.11.043 (G-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
10,73(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.048-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,92(-1,4)Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne05.09.19
11,76(-1,4)Benjamin Fauskanger, Bremnes IL10.01.042 (G-15)Bømlo, Seriestevne05.09.19
11,96(-1,4)Christian Møgster Eide, Bremnes IL29.02.043 (G-15)Bømlo, Seriestevne05.09.19
-----20--------------------
12,15(+1,1)William Lillefosse, Ørsta IL09.11.031 (G-16)Ørsta, Rekrutteringscup 404.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,4(+2,4)Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031-h1 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.19
9,7(+2,4)Håkon Aasen, Botne SK15.08.032-h1 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.19
9,75(+2,2)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.044-h2 (G-15)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen07.07.19
9,98(+2,6)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.045-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,02(+4,2)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046-h8 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,06(+2,1)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.046-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,07(+3,1)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.046-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,22(+2,1)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.047-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,9(+2,4)Nils Tveite, Ås IL18.02.021-h1 (G-17)Ås, Åpningsstevnet01.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34(+1,1)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.962-fi-ASkara/SWE, Skara Racet06.06.19
10,44(+0,8)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-fi-ALillehammer, Veidekkelekene23.06.19
10,46(+1,1)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.984-fi-ASkara/SWE, Skara Racet06.06.19
10,61(+1,8)Even Meinseth, IL Gular22.05.962-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
10,68(+0,0)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961-fi-CSkara/SWE, Skara Racet06.06.19
10,69(+1,4)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
10,70(+1,6)Filip Bøe, Fana IL30.08.001-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
10,71(+1,5)Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.982-fi (G-U23)Sigdal, NM Junior23.08.19
10,72(+1,1)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.943-sf2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
10,73(-0,7)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.963-h3Napoli/ITA, Summer Universiade 201908.07.19
-----10--------------------
10,79(+0,5)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-h4Hamar, NM Hamar 201902.08.19
10,81(+1,9)Christian Marthinussen, Fana IL28.12.831-h2Sola, Vindsprint 201907.07.19
10,82(+1,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.915-fi-ASkara/SWE, Skarakampen24.08.19
10,87(+1,0)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861-fi-AOslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
10,87(+1,8)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
10,88(+0,5)Muhammed Dodou Jatta, Norna-Salhus IL30.01.982-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,89(+1,8)Jacob Vaula, Stord IL01.08.014-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
10,90(+0,6)Simen Sigurdsen, Ranheim IL22.01.931-h3Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
10.91(+0,7)Martin Roe, IL Fri01.04.92DGötzis/AUT, Hypomeeting #4525.05.19
10,91(+1,8)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.995-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
-----20--------------------
10,93(+1,5)Håvard Becker, Sem IF18.04.993-fi (G-U23)Sigdal, NM Junior23.08.19
10,94(+1,6)Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.002-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
10,97(+1,7)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-17)Ulsteinvik, Treningstemne18.06.19
10,98(+1,4)Nils-Paul Skåra, IL Tyrving26.03.872-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
10,98(+1,2)Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.972-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,00(+1,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-fi-AOslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,00(+0,3)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.894-fi-FSkara/SWE, Skara Racet06.06.19
11,01(+2,0)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,04(+0,8)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
11,04(+1,5)Iver Koppen, IL Tyrving21.04.994-fi (G-U23)Sigdal, NM Junior23.08.19
-----30--------------------
11,06(+1,6)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.023-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
11,07(+0,6)Kofi Appietu Adom, Ranheim IL20.12.963-h3Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
11,07(-0,1)Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-fi-AAsker, Askerlekene 201907.06.19
11,07(+1,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,07(-1,3)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.002-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,08(+1,9)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.923-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,08(+1,1)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DRibeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League06.07.19
11,09(+1,8)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h2 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
11,12(+1,5)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.975-h3Hamar, NM Hamar 201902.08.19
11,12(+0,8)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.965-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
-----40--------------------
11,13(+1,9)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,14(+1,8)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.022-h2 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
11,15(+1,3)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011-fi Greveskogen, Seriestevne - løp10.07.19
11,15(+1,9)Samuel Gyedu, IL Tyrving01.05.942-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,16(+1,0)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011 (G-18/19)Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
11,16(+1,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,19(+1,6)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-fi (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,20(+0,5)Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.007-h4Hamar, NM Hamar 201902.08.19
11,20(+1,5)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.041-fi (G-15)Jessheim, UM06.09.19
11,21(+1,7)Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.902-h3Sundsvall/SWE, Sundsvall Windsprint28.07.19
-----50--------------------
11,22(+0,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Arcadia/CA/USA, Arcadia Invitational05.04.19
11,22(-1,7)Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
11,23(+1,9)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,24(+1,4)Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.954-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,26(+1,9)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.856-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,27(+1,0)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993-fi Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,28(-0,4)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,28(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.013-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,28(+1,2)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-h3 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
11,29(+1,1)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.973-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
-----60--------------------
11,32(+1,2)Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.005-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,32(+0,5)Sondre Gjesdal, Norna-Salhus IL19.05.983-h3 (G-U23)Sigdal, NM Junior23.08.19
11,33(-0,3)Espen Tveit, Ranheim IL21.12.911-h2Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
11,33(+0,6)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.935-h3Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
11,35(+0,1)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
11,36(+1,6)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.033-fi (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,37(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.984-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,38(+1,9)Stuart Gallina Ottersen, Trondheim Friidrett09.11.995-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,38(+1,8)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991Greveskogen, Seriestevne31.08.19
11,39(+1,9)Helge Sveindal Rosfjord, Lyngdal IL14.03.976-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----70--------------------
11,39(+0,8)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.004-h7 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,41(-0,2)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h3Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
11,42(+0,4)Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.975-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,42(-0,3)Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.944-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
11,42(+1,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-sf1 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,42(+1,6)Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.034-fi (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,42(+1,6)Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.034-fi (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,43(-0,3)Marcus K. Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.962-h2Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
11,43(+0,8)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,45(+0,9)Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.012-fi-BJessheim, Norgeslekene10.08.19
-----80--------------------
11,45(+2,0)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.003-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,46(+0,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,46(+1,4)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival22.07.19
11,48(+2,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,48(+1,8)Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.984-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,48(+1,5)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.026-fi-CMölndal/SWE, Sky Is The Limit03.08.19
11,49(-0,6)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18/19)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
11,49(+0,2)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-sf1Elda/ESP, PROV. ABSOLUTO ALICANTE A.L. 1ª Jornada + Control Delegacion Alicante16.06.19
11,49(+1,5)Haakon Eieland, Søgne IL20.02.042-fi (G-15)Jessheim, UM06.09.19
11,50(+1,8)Fredrik Klakken Heggelund, Hamar IL10.06.034-sf1 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
-----90--------------------
11,51(+1,2)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994-fi Nottwil/SUI, ParAthletics 2019 WPA Grand Prix25.05.19
11,52(+1,9)Robert Sheath, IK Hind16.01.021 (G-18/19)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201910.08.19
11,52(+1,9)Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.022-h3 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
11,53(+1,1)Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.011Hommelvik, Seriestevne23.07.19
11,53(+2,0)Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.004-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,54(+1,0)Petter Paulsen Dalsplass, Trondheim Friidrett06.07.014-fi-DSundsvall/SWE, Sundsvall Windsprint28.07.19
11,55(-1,0)Andreas Andersen Kjernlie, Fana IL30.05.952-h2Fana, TMG 201922.05.19
11,55(+2,0)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.043-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,55(+1,6)Sander Konradsen, Hattfjelldal IL06.06.033-h2 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,56(+1,8)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.035-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----100--------------------
11,56(+0,1)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.002-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,57(+1,8)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.036-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,57(+0,0)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851Vik, Sommardagstevnet25.07.19
11,58(-0,2)Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.003-h5 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
11,60(+0,5)Christian Delphin, FIK Orion15.09.011 (G-18/19)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
11,60(+1,4)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-sf2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
11,60(+2,0)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.015-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,61(+0,7)Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.986-h3Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,61(-0,7)Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.002-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,61(+1,8)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h3 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
-----110--------------------
11,61(+1,8)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.035-sf1 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,62(+0,9)Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.951-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,62(-1,5)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
11,62(+1,4)Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021Overhalla, Vindsprint Overhalla 201918.08.19
11,62(+1,8)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.023-h2 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
11,63(+1,8)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.037-sf1 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,64(+0,0)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-16)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
11,64(+1,2)Sander Steen Myrvang, Ullensaker/Kisa IL07.02.006-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,64(+1,5)Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.977-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,64(+1,6)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----120--------------------
11,64(+0,5)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.023-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,64(+0,1)Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.003-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,64(+0,7)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,64(+1,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h2 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,65(+0,0)Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.003-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,67(-0,5)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.874-fi-AFana, Framolekene 201902.06.19
11,67(+0,9)Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011 (G-18/19)Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
11,68(+1,2)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-17)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
11,68(+1,5)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,70(-0,5)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
-----130--------------------
11,70(+1,8)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.024-h2 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
11,71(-0,6)Olav Havn, FIK Orion02.04.985-h1Sandnes, KM Rogaland21.06.19
11,71(+1,5)Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.031-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,71(+0,1)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,72(+1,3)Håkon Riple, Laksevåg TIL15.12.934-fi-AFana, Karabinlekene 201911.05.19
11,73(+0,5)Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.011-h1Jessheim, Norgeslekene10.08.19
11,75(-0,5)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
11,75(-0,2)Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.991Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
11,76(-0,5)Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.92DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
11,76(-0,7)Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.011-foLyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
-----140--------------------
11,76(+1,8)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.034-h3 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,77(+0,0)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.004-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,77(+1,1)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
11,77(+1,2)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.005-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,79(+0,8)Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.037-sf2 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,80(+1,5)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.043-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,80(+0,8)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.038-sf2 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,81(+1,1)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
11,81(+1,3)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
11,82(-2,7)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.982Stavanger, Treningsstevne11.06.19
-----150--------------------
11,82(+0,5)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.022-h1Jessheim, Norgeslekene10.08.19
11,83(+0,5)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h2Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
11,83(+1,1)Scott Ygård, IF Hellas06.01.031 (G-16)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
11,84(-2,0)John Mandius Hauge, Fana IL18.12.901-h1Fana, TMG 201922.05.19
11,84(+0,9)Paul-Louis O'rock, Moelven IL13.04.895-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,84(+0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,84(+0,1)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,84(-0,5)Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.014-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,84(+0,1)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.024-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,84(+0,9)Gustav Moe, IL i BUL08.05.034-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----160--------------------
11,84(+1,4)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.044-sf2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
11,85(-0,6)Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.991Moss, Treningsstevne03.05.19
11,86(+1,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,87(+0,1)Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.036-fi (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,87(-0,2)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.977-foBergen/La, Nussen Open05.06.19
11,87(-0,8)Tobias Bergvik, BUL-Tromsø Friidrett02.01.021 (G-17)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
11,88(+0,5)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.033-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,88(+0,1)Ask Viljar Skar Bulling, Ranheim IL14.05.972Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
11,88(+1,4)Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.045-sf2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
11,89(+0,1)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.018-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----170--------------------
11,92(+0,0)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.034 (G-16)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
11,93(+1,1)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
11,93(+1,7)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.018-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,94(-0,3)Helge Sampson, Haugesund IL25.05.011 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
11,95(+0,1)Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.024 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,96(+0,9)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.022-h1Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
11,96(+0,7)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-fi-CJessheim, Norgeslekene10.08.19
11,96(+0,1)Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.011 (G-18/19)Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
11,96(+1,4)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.022Fredrikstad, Treningsstevne26.08.19
11,97(+1,1)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----180--------------------
11,98(+1,9)Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog Friidrettslag04.08.968-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,98(-0,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,99(+0,2)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
11,99(+0,9)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.033 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,99(-1,8)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012 (MJ)Larvik, Åpent KM veteraner Vestfold29.05.19
11,99(+1,8)Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.025-h2 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
11,99(+1,4)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.046-sf2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,00(-2,1)Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.011-h2Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
12,01(+0,9)Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.034-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,01(+1,8)Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.026-h2 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
-----190--------------------
12,01(+2,0)Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.017-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
12,02(+0,4)Roar Tranås, Jøa IL10.07.031 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
12,02(+1,1)Morten Solheim, IL Fri29.04.763 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,03(+0,1)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021-h1 (G-17)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,03(+1,8)Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.036-h3 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
12,04(-0,1)Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021 (G-17)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
12,04(-0,1)Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031 (G-16)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
12,05(-0,8)Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.022 (G-17)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
12,06(-0,2)Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001Grimstad, Klubbmesterskap 201922.08.19
12,06(+1,8)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.037-h3 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
-----200--------------------
12,07(+1,1)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.774 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,08(+0,8)Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
12,08(+1,4)Mathias Hille Arnesen, Romerike Friidrett13.02.032-h1Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,09(-0,6)Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
12,11(+0,7)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.988-h3Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,11(+2,0)Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-18)Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag229.08.19
12,12(+0,6)Henrik Nesse, Haugesund IL26.01.015-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,12(+0,9)Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.045-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
12,13(-0,6)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Moss, Treningsstevne03.05.19
12,14(-0,8)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-17)Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
-----210--------------------
12,16(+1,1)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.043-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,17(-0,6)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.013 (G-18/19)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
12,17(+0,7)Christian Kongolo, Søndre Land IL15.01.954-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
12,17(-0,7)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.825-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
12,17(+0,0)Trym Henriksbø Gjerstad, Hattfjelldal IL18.12.021 (G-17)Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
12,17(+0,8)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.044-h1 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,18(+1,8)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.926-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,18(+0,5)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.025-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,19(-0,6)Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.042-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
12,19(-0,3)Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.031 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
-----220--------------------
12,19(+0,0)Espen Shields, Sortland Friidrettsklubb25.04.011 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
12,19(+0,8)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.045-h1 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,20(+1,8)Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.002 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 115.05.19
12,20(+0,1)Andreas Driot, IL i BUL07.06.028 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,20(-0,2)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992Grimstad, Klubbmesterskap 201922.08.19
12,21(+1,3)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,22(+1,2)Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031 (G-16)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
12,22(-0,2)Håvar Solbakken Befring, Raufoss Idrettslag Friidrett25.03.031 (G-16)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
12,22(+0,0)John Gøthesen, Haugesund IL08.12.015-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,22(-0,5)Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.031 (G-16)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
-----230--------------------
12,23(+0,0)Stein Magne Eliseussen, IK Hind27.09.892Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
12,24(-0,5)Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.01D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,24(+0,0)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.017-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
12,24(+0,0)Tobias Johansen, IK Hind22.08.032 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
12,25(+0,3)Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 326.06.19
12,26(+0,6)Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.023 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
12,26(+0,7)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.043 (G-15)Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
12,28(-0,4)Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.021 (G-17)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
12,28(+1,7)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.046-fi-A (G-15)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
12,28(+1,1)Marius Eidsli, Skaun IL07.09.045-h3 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
-----240--------------------
12,29(-1,9)Peter Wilke, Gloppen Friidrettslag22.02.961Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
12,30(-0,7)Håkon Aasen, Botne SK15.08.033 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
12,30(+2,0)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-15)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
12,31(+0,2)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.034-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,31(+0,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,31(-0,8)Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.971Bergen/La, Seriestevne11.08.19
12,33(+1,6)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.691-h2Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
12,33(+0,5)Baba Robert Alexandru, Ullensaker/Kisa IL15.07.964-h1Jessheim, Norgeslekene10.08.19
12,34(+1,5)Martin Sandstaa, Sandefjord Turn & IF15.04.012 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
12,35(+1,6)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
-----250--------------------
12,35(-0,7)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.035 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
12,35(+1,4)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014-h1Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,36(-0,5)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.033 (G-16)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
12,37(+1,8)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201910.08.19
12,39(-1,3)Glenn Breland, GTI18.12.871-h1Sandnes, SI stevne15.05.19
12,40(+1,8)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041-h1 (G-15)Lye, Jærcup Lye22.08.19
12,41(+0,1)Jovany Nzita, Norna-Salhus IL10.01.022-h1 (G-17)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,41(+1,6)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,41(+0,0)Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.035-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,41(+1,2)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
-----260--------------------
12,41(-0,1)Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.034-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
12,42(-0,9)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,43(+1,6)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
12,43(+0,0)Trym Olsson Røen, Søndre Land IL01.09.981Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19
12,43(-0,3)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043 (G-15)Asker, Askerlekene 201907.06.19
12,43(+0,2)Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.027-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,44(+0,5)Robin Haave, Kongsvinger IL Friidrett13.05.036-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,44(+0,1)Anders Boye, Rindal IL03.01.945Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
12,45(-0,7)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
12,46(+1,6)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.664-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
-----270--------------------
12,46(+0,9)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.667-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
12,48(+1,6)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,48(-0,5)Peder Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb24.10.024-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,49(+1,0)Mickel Segalstad-Slaatto, IK Tjalve11.01.916-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,49(+0,2)Torbjørn Ian Kain Barth-Jørgensen, BUL-Tromsø Friidrett30.01.891Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
12,49(-1,0)Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.963Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
12,49(-1,9)Ole Martin Flatjord, Gloppen Friidrettslag14.09.942Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
12,49(+0,9)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,50(+0,8)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.036-h8 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,50(+0,5)Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.015-h1Jessheim, Norgeslekene10.08.19
-----280--------------------
12,51(+1,0)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
12,52(+0,3)William Kollberg, IF Hellas30.04.04M (G-15)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,52(+0,9)Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.035 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
12,52(+1,9)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-15)Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
12,52(+0,2)Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,53(+0,1)Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h1Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
12,53(+0,7)Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.044 (G-15)Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
12,56(+0,4)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,56(+1,5)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.938-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,56(+0,7)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.025-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----290--------------------
12,57(+1,2)Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (MJ)Vik, Kretsstevne 304.07.19
12,59(-1,2)Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.73D (MV45)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,60(-1,3)Brage H Nybakk, Sem IF02.04.031 (G-16)Larvik, Vestfoldkarusellen og åpningsstevne15.05.19
12,60(+0,9)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.037-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,60(+1,4)Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.024Fredrikstad, Treningsstevne26.08.19
12,61(-0,3)Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.041 (G-15)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
12,61(+0,0)Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.042 (G-15)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
12,61(+2,0)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042 (G-15)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
12,62(+1,8)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-15)Greveskogen, Seriestevne31.08.19
12,63(-2,6)Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
-----300--------------------
12,64(-0,9)Even Sæther Svensli, Sunndal IL Friidrett13.04.031 (G-16)Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
12,65(-0,1)Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.035-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
12,65(+0,0)Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.022 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
12,66(+1,3)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
12,66(-1,3)Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.044-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,67(+0,0)Vetle Sigurdsen Hansen, BUL-Tromsø Friidrett28.11.023 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
12,68(+1,1)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.032 (G-16)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
12,68(+1,9)Mathias Olivares, Fagernes IL07.04.031 (G-16)Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
12,68(-0,3)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.041 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
12,69(-3,5)William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.013 (G-18/19)Egersund, Jubileumsstevne EIK 100 år18.08.19
-----310--------------------
12,69(+1,1)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h3 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,70(+0,2)André Veland Liland, Fana IL03.07.035-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,71(+0,2)Kristoffer Hørven, Asker Sk. Friidrett30.04.826-h1Asker, Askerlekene 201907.06.19
12,71(+1,6)Marcos Wessel Kamsvåg, Straumsnes IL27.08.036-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,71(+0,0)Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.023 (G-17)Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
12,72(-1,8)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013 (MJ)Larvik, Åpent KM veteraner Vestfold29.05.19
12,74(-2,1)Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.035-h2Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
12,75(-2,6)Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.003 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
12,76(+0,9)Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042 (G-15)Knarvik, Seriestevne20.06.19
12,76(+0,7)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.042 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
-----320--------------------
12,77(+0,8)Hamid Ahmadi, IK Grane22.10.005Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
12,77(+1,5)Frode Holt, IF Sturla14.07.641-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,77(+0,9)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.045-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,78(+1,6)Patrick Wik, IL Fri05.10.046-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,78(+1,2)Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.035-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
12,79(+0,2)Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.036-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,79(-0,9)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
12,79(+0,3)Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.866Grimstad, Sprintstevne26.06.19
12,80(+0,8)Marius Ræstad Vikse, Haugesund IL02.05.013 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
12,81(+0,2)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.723 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----330--------------------
12,81(+0,9)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,82(-0,1)Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.023 (G-17)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
12,83(-0,5)Anders Vik, FIL Aks-7707.03.035 (G-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
12,83(+0,8)Ronny Eide, Haugesund IL17.06.701Haugesund, Sommerstevne25.07.19
12,83(-0,3)Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.043 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics01.08.19
12,85(-2,6)Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.014 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
12,85(+1,6)Sebastian Frøiland, Sandnes IL11.07.043 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
12,85(+1,6)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
12,87(-0,9)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
12,88(-1,9)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.044-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----340--------------------
12,88(+0,9)Mohammad Hussain Akbar Sultan, Grue IL07.01.044-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,88(+1,8)Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.042-h1 (G-15)Lye, Jærcup Lye22.08.19
12,88(-0,6)Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.871Bergen, Skansen Athletics 503.09.19
12,89(-0,9)Jonas Martin Hall-Volden, IL Norodd25.04.043 (G-15)Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
12,89(+1,0)Mathias Kjønstad Ukkelberg, Frol IL05.11.031 (G-16)Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
12,91(-0,5)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,91(+1,2)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.033 (G-16)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
12,91(+1,4)Teodor Heldal, Fana IL08.10.044-h2 (G-15)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
12,91(-0,6)Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.044-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
12,91(-0,6)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.042 (G-15)Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
-----350--------------------
12,92(+0,0)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.035 (G-16)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
12,92(-0,8)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.034Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
12,93(-0,4)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-15)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
12,93(-0,7)Christian Sagvik-Fuldseth, IL Tyrving25.08.044-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,93(+1,4)Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.025Fredrikstad, Treningsstevne26.08.19
12,95(-1,2)Niklas Liland, Fana IL04.11.041-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,95(+0,6)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.044 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
12,95(-0,3)Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.044 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics01.08.19
12,96(-0,4)Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023 (G-17)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
12,96(+0,3)Håvard Funderud, Romerike Friidrett24.09.044 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
-----360--------------------
12,98(+1,2)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.023-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
12,98(-1,9)Andreas Kvilesjø, Sarpsborg IL14.05.032 (G-16)Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
12,98(+0,2)Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041 (G-15)Namsos, Namdalslekene16.06.19
12,99(+0,6)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042 (G-15)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
12,99(+2,0)Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-18)Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag229.08.19
13,00(+1,1)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.044-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,00(+0,9)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642-fi (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,00(+1,8)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.044-h1 (G-15)Lye, Jærcup Lye22.08.19
13,01(-2,6)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.032 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
13,01(+1,8)Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.045-h1 (G-15)Lye, Jærcup Lye22.08.19
-----370--------------------
13,02(+0,9)Mahmoud Dib, Rjukan Idrettslag12.12.861Rjukan, Sprintstevne08.08.19
13,03(-0,6)Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.037 (G-16)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
13,03(+0,3)Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.045 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,03(+1,6)Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
13,03(-0,2)Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.034Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
13,04(+2,0)Gisle Andersen, Rjukan Idrettslag22.09.003 (G-18)Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag229.08.19
13,05(-0,6)Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.043-h1 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
13,06(+1,1)Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.045-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,09(-0,8)Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (G-18/19)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
13,10(-0,6)Ole Holmboe, Nittedal IL06.03.033 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.19
-----380--------------------
13,10(+1,8)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.042 (G-15)Greveskogen, Seriestevne31.08.19
13,12(-0,2)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.035Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
13,13(+1,3)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.044 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
13,16(+1,5)Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.023 (G-17)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
13,17(-0,1)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.038-h5 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
13,18(-0,9)Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.034-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,19(-0,5)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.042 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
13,20(-0,1)Vetle Ryan Hestvik, Namsen Friidrettsforening04.11.036-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
13,22(+0,9)Andreas Halle, FIL Aks-7718.04.043 (G-15)Knarvik, Seriestevne20.06.19
13,22(+2,0)Eilev Bråthen, Rjukan Idrettslag004 (G-18)Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag229.08.19
-----390--------------------
13,24(-1,2)Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.011 (G-18)Steinkjer, Seriestevne15.08.19
13,25(-1,3)David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.041 (G-15)Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
13,26(+0,2)Ole Martin Elle Uppsata, Lørenskog Friidrettslag24.01.035 (G-16)Asker, Askerlekene 201907.06.19
13,28(+0,6)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.043 (G-15)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
13,28(-2,6)Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.021 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
13,29(-1,7)Johannes Gujord, Halsa IL24.01.045-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,30(-0,2)Martin Ness, Viksdalen IL04.08.041 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
13,31(+0,7)Richard Solheim, Almenning IL21.04.043 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
13,34(+0,7)Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.032 (G-16)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
13,35(+1,9)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042-h1 (G-15)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
-----400--------------------
13,35(-1,5)Fredrik Liland, Fana IL21.09.025-h1 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
13,36(+1,5)Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.034-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,37(+1,6)Einar Nese Johnsen, Frøyland IL06.09.046 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
13,37(+1,4)Didrik Monstad-Thorvaldsen, Fredrikstad IF23.02.036Fredrikstad, Treningsstevne26.08.19
13,38(+0,0)Mats Mølstre, Haugesund IL10.06.016-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,38(+1,0)Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.531Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
13,40(+1,1)Christoffer Mørk Gundersen, Ås IL08.04.843 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,41(-0,8)Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
13,42(+0,9)Johannes Olai Silnes, Ski IL Friidrett11.11.036 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,43(-0,7)Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.014-foLyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
-----410--------------------
13,43(+0,6)Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,45(+0,9)Pathmanathan Nalliah, Tamil Sangam IL14.08.613-fi (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,46(-0,7)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.044 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
13,53(-0,2)Oliver Steffenakk, Brønnøysund IL23.05.041 (G-15)Vik, Treningsstevne08.08.19
13,55(-1,3)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.046-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,61(-1,9)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.047-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,62(-0,9)Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.043 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
13,64(-2,2)Tage Horn, Heggedal FIK26.08.046-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,65(+0,1)Per Gunnar Brødreskift, IL Molde-Olymp30.08.941Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
13,66(-1,6)Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.046-h5 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----420--------------------
13,66(+0,1)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611 (MV)Fagernes, Treningsstevne26.08.19
13,68(+0,2)Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.042 (G-15)Overhalla, Vindsprint Overhalla 201918.08.19
13,70(-2,7)Samuel Runde, IL Skjalg16.01.047 (G-15/18)Sola, COOP Jærcup04.06.19
13,71(+1,5)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,72(+1,0)William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.028-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,73(+1,4)Sander Oppen, IF Sturla17.12.045-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,74(+0,6)Johan Andreas Løland, GTI02.05.592 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,74(-0,2)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne28.08.19
13,75(+0,6)Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.044 (G-15)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
13,75(-0,2)Rolf Larsen, Bindal IL08.05.021 (G-17)Vik, Treningsstevne08.08.19
-----430--------------------
13,76(-0,4)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.043 (G-15)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
13,78(+1,4)Matheo Bakke Delgado, Moss IL23.08.046-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,78(-1,7)Asgeir Stensvold-Aasen, Straumsnes IL09.04.046-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,79(-2,6)Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.022 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
13,79(+0,5)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
13,80(-0,7)Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.047-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,83(+0,9)Pál Arpad Øyaland Nyiri, Rjukan Idrettslag13.01.021 (G-17)Rjukan, Sprintstevne08.08.19
13,84(+1,4)Lasse Halvor Johannesen, Ullensaker/Kisa IL30.06.796Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
13,84(+1,2)Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.683 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,87(+0,2)Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.711-h1 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
-----440--------------------
13,88(+0,8)Bjørn Fjære, Haugesund IL17.12.014 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
13,88(-1,9)Richard Solheim, Almenning IL21.04.041 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
13,95(-2,6)Fredrik Haslie Green, Ås IL17.02.042Ås, Kretsstevne03.06.19
14,01(-1,0)Martin Monsen, Os Turn08.04.034 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
14,06(+1,2)Sander Johansen, Sømna IL09.11.041 (G-15)Vik, Kretsstevne 304.07.19
14,08(-0,2)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
14,09(-0,3)Sigurd Sten Gunset Hansen, Fredrikstad IF03.05.045 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics01.08.19
14,15(+1,1)Bent Luther, IF Hellas21.04.661Sande, Kretsmesterskap25.05.19
14,17(-2,6)Nils Tveite, Ås IL18.02.023Ås, Kretsstevne03.06.19
14,17(-0,2)Gaël Gelis, Sørild FIK984Grimstad, Klubbmesterskap 201922.08.19
-----450--------------------
14,23(+1,5)Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,25(+1,5)Asbjørn Helge Andre Gaasø, Strindheim IL06.10.616-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,25(+1,6)Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
14,30(-0,2)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.603-h3 (MV55)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
14,33(-1,4)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.033-h1 (G-16)Drammen, Treningsstevne05.06.19
14,34(+0,5)Terje Myhre, IL i BUL10.04.625-h2Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
14,35(+0,2)Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.734 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,38(+1,4)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.047-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
14,45(-3,5)Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.014 (G-18/19)Egersund, Jubileumsstevne EIK 100 år18.08.19
14,46(-0,5)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.043 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
-----460--------------------
14,50(+0,2)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.725 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,54(+0,0)Lionel Egou Gylland, IL Dalebrand20.10.011 (G-18/19)Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
14,57(-0,6)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.492-h1 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
14,57(-0,3)Linus Johansson Fjeld, Fredrikstad IF22.09.046 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics01.08.19
14,58(-0,3)Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.042 (G-15)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
14,62(+1,0)Helge Tysse, Osterøy IL01.03.642Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
14,71(+0,2)Iver Nygård Juul, Kolvereid IL07.09.033 (G-16)Namsos, Namdalslekene16.06.19
14,79(+1,8)Joakim Hermansen, Søgne IL16.02.977-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
14,79(+1,1)William Lillefosse, Ørsta IL09.11.032 (G-16)Ørsta, Rekrutteringscup 610.09.19
14,83(+1,2)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----470--------------------
14,84(+0,6)John Kessel Solem, IL i BUL11.07.573 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,86(-0,3)Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.047 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics01.08.19
14,93(-0,2)Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.574-h3 (MV60)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
15,11(+0,7)Bjørn Borge, IF Hellas19.06.532 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
15,12(+0,0)Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.044 (G-15)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
15,25(-0,9)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
15,27(-0,2)Werner Reinfjord, Sømna IL27.08.651Vik, Treningsstevne08.08.19
15,42(+0,2)Runar Heimlid, Stryn T og IL28.11.031-h1 (G-16)Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
15,48(+1,5)Poul Espen Dahl, IF Hellas31.10.608-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
15,49(-2,7)Erling Bleie, Finnøy IL29.04.486Stavanger, Treningsstevne11.06.19
-----480--------------------
15,53(-0,7)Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.827-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
15,62(+1,5)Rune Øverland, Tønsberg Friidrettsklubb15.05.619-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
15,70(-0,9)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
15,73(+0,0)Øystein Gjerdrum, Romerike Friidrett15.07.521 (MV65)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
15,77(+0,7)Frithjof Lyng-Nielsen, Strindheim IL11.09.533 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
15,80(+0,6)Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.045 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
15,93(+1,0)Markus Haaland Sandberg, Frol IL29.11.041 (G-15)Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
15,98(+0,0)Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.451 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
16,34(+0,0)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041 (G-15)Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
16,39(+0,0)Ivar Opsahl, Ullensaker/Kisa IL29.04.472 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
-----490--------------------
16,50(+0,0)Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.561 (MV60)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
16,54(-1,2)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
16,58(-0,9)Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.47D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
16,62(-0,9)Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.45D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
16,92(-1,2)Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.382 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
16,94(+1,7)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
17,22(-0,6)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.425-h1 (MV75)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
17,53(-0,9)Håvard Oppen, Midsund IL18.11.871Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
17,97(-0,2)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
18,92(-0,9)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37D (MV80)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
-----500--------------------
19,80(-1,2)John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.363 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
21,76(-1,2)Henning Høgheim, Ullensaker/Kisa IL31.12.394 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
25,63(+0,0)Endre Nesheim, IL Tyrving14.06.371 (MV80)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
26,37(+0,4)Knut Brandstorp, Røros IL29.12.312 (MV85)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,09(+1,5)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.894-h3Hamar, NM Hamar 201902.08.19
11,29(+1,6)Timofej Porjajev (EST), IL Nybrott03.01.032-fi (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,58(+1,5)Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.996-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,63(+1,1)Erik Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.014-h2 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
11,75(-1,8)David Kumwenda (ZAM), IL Tyrving13.04.018-fi-AOslo/St, Groruddalslekene18.08.19
11,79(+0,0)Abdulqader Altom (SUD), IL Pioner27.03.951Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
11,84(-0,6)Pawel Kucaj (POL), Haugesund IL06.07.006-h1Sandnes, KM Rogaland21.06.19
11,91(-1,2)Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.001 (G-19)Steinkjer, Seriestevne15.08.19
11,99(+0,1)Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.025 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,15(+1,4)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.047-sf2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,24(+0,7)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-15)Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
12,28(+1,3)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.045-h2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,32(+0,2)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.875-h1Asker, Askerlekene 201907.06.19
12,32(+0,8)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.046-h1 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,38(-1,6)Suleyman Abdale Mahmud (SOM), Trondheim Friidrett28.09.013 (G-18/19)Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
12,38(-2,1)Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.894-h2Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
12,52(+0,9)Shamali Sulemankheil (AFG), Sarpsborg IL08.11.018-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
12,74(+0,6)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041 (G-15)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
12,99(-0,7)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
13,30(+0,4)Kristinn Rafn Bjarnason (ISL), Follafoss IL16.08.042 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
13,81(+0,5)Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.961Brandbu, Mohagen Bil cup 421.08.19
14,07(-0,7)Giovani Dos Santos (ANG), Turn & IL Hovding23.07.045 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
14,17(+0,7)Olof Gøtestam (SWE), Ringerike Friidrettsklubb05.11.671Hønefoss, Treningstevne22.05.19
14,76(-2,7)Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.048 (G-15/18)Sola, COOP Jærcup04.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,5(-1,1)Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.001 (G-18/19)Årnes, Kretsstevne05.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,28(+2,2)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.962-h14Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
10,37(+2,3)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-fi Hamar, NM Hamar 201902.08.19
10,39(+2,3)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.982-fi Hamar, NM Hamar 201902.08.19
10,67(+3,1)Christian Marthinussen, Fana IL28.12.831-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,75(+2,3)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.985-fi Hamar, NM Hamar 201902.08.19
10,78(+2,3)Jacob Vaula, Stord IL01.08.011-fi (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
10,86(+2,2)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.863-fi-AOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,88(+3,3)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,89(+2,2)Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.974-fi-AOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,91(+2,8)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
10,91(+2,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.975-fi-AOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,93(+3,3)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.923-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,93(+3,1)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,94(+2,7)Iver Koppen, IL Tyrving21.04.992-h1 (G-U23)Sigdal, NM Junior23.08.19
10,96(+2,7)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.973-h1 (G-U23)Sigdal, NM Junior23.08.19
11,00(+2,3)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.022-fi (G-17)Jessheim, UM06.09.19
11,02(+2,3)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.023-fi (G-17)Jessheim, UM06.09.19
11,02(+2,3)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.023-fi (G-17)Jessheim, UM06.09.19
11,04(+3,0)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.893-fi-ASola, Vindsprint 201907.07.19
11,05(+2,1)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011-foGreveskogen, Seriestevne - løp10.07.19
11,08(+3,3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.934-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,08(+2,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-fi (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,22(+2,3)Petter Paulsen Dalsplass, Trondheim Friidrett06.07.016-fi (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,25(+3,3)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.857-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,26(+2,4)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,29(+2,5)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,30(+3,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,31(+2,3)Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.007-fi (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,34(+3,4)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.025-h2Mölndal/SWE, Sky Is The Limit03.08.19
11,36(+2,3)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851Vik, HSB-cup25.05.19
11,36(+2,3)Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.025-fi (G-17)Jessheim, UM06.09.19
11,37(+2,8)Robert Sheath, IK Hind16.01.023-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,38(+2,5)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002-h2 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,39(+2,4)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,41(+3,1)Erik Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.014-h3 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,46(+2,8)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.024-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,46(+2,3)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.026-fi (G-17)Jessheim, UM06.09.19
11,52(+2,2)Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.004Sandnes, Rehearsal ETCH08.08.19
11,52(+2,5)Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.005-h2 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,56(+2,1)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-h4 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,58(+2,5)Helge Sampson, Haugesund IL25.05.016-h2 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,59(+2,7)Ask Viljar Skar Bulling, Ranheim IL14.05.974-h1 (G-U23)Sigdal, NM Junior23.08.19
11,60(+2,2)Scott Ygård, IF Hellas06.01.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,63(+2,3)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.028-fi (G-17)Jessheim, UM06.09.19
11,64(+2,4)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-17)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
11,64(+2,5)Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.013-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,68(+2,3)Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.033-h1 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,69(+2,8)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.025-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,70(+3,1)David Kumwenda (ZAM), IL Tyrving13.04.015-h3 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,71(+2,3)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.034-h1 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,71(+3,1)Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.016-h3 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,72(+3,3)Abdulqader Altom (SUD), IL Pioner27.03.951Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
11,72(+2,5)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023-h1 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
11,73(+3,2)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.021 (G-17)Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
11,79(+2,1)Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.032-fo (G-16)Greveskogen, Seriestevne - løp10.07.19
11,79(+2,7)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.044-sf1 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
11,80(+2,5)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,80(+2,1)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.035-h4 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,81(+2,3)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
11,88(+2,1)Morten Solheim, IL Fri29.04.761 (MV40)Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19
11,88(+2,3)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.035-h1 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,90(+2,1)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.771-h1Sola, Vindsprint 201907.07.19
11,91(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,93(+2,1)Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.971Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19
12,02(+2,7)Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.046-sf1 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,03(+2,4)Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.891-fi-BSola, Vindsprint 201907.07.19
12,04(+2,9)Henrik Nesse, Haugesund IL26.01.011 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
12,05(+2,7)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.047-sf1 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,07(+2,4)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922-fi-BSola, Vindsprint 201907.07.19
12,09(+2,4)Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.033-fi-BSola, Vindsprint 201907.07.19
12,10(+2,3)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.013-h3Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
12,13(+2,3)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-16)Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
12,14(+2,7)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.048-sf1 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,18(+3,4)Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.037-fi Sandnes, KM Rogaland21.06.19
12,19(+2,9)Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
12,27(+2,5)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-fi-BOslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,29(+2,1)Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021 (G-17)Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19
12,30(+2,5)Nematullah Ghaznawi, Mandal & Halse IL001 (G-18/19)Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
12,31(+2,4)Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.934-fi-BSola, Vindsprint 201907.07.19
12,31(+2,1)Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.935-h1Sola, Vindsprint 201907.07.19
12,34(+3,7)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.042 (MJ)Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
12,35(+2,3)Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.042 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
12,40(+2,5)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
12,41(+5,1)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Bodø, Kretsstevne22.05.19
12,42(+2,1)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031 (G-16)Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19
12,43(+2,1)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.032 (G-16)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
12,44(+2,5)Emil Skjemstad, Tverlandet IL04.04.022 (G-17)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
12,45(+3,7)Mathias Olivares, Fagernes IL07.04.033 (MJ)Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
12,46(+2,2)Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.732Suldal, Suldalsleikane 201929.06.19
12,47(+2,9)Thomas Liabø Karlsen, Haugesund IL27.11.012 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
12,48(+2,5)Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.023 (G-17)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
12,56(+2,4)Sander Skarland, Overhalla IL08.04.031 (G-16)Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
12,58(+2,5)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-17)Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
12,59(+2,9)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-15)Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
12,61(+2,3)Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.041-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
12,70(+3,2)Marcus André Gustavsen Nysveen, Ringerike Friidrettsklubb28.06.021 (G-17)Hønefoss, Treningstevne08.05.19
12,77(+2,4)Joel de Vries (NED), Kolvereid IL26.11.032 (G-16)Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
12,80(+2,4)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV55)Greveskogen, Seriestevne31.08.19
12,84(+2,1)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.042 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
12,84(+5,1)Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (MJ19)Bodø, Kretsstevne22.05.19
12,95(+2,5)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.002 (G-18/19)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
12,96(5,1)Sigve Prytz, Innstrandens IL29.03.021 (G-17)Bodø, Kretsstevne22.05.19
13,40(+2,1)Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.033 (G-16)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
13,42(+2,5)Mikael Camitz, Bodø Friidrettsklubb25.03.024 (G-17)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
13,57(+2,6)Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.042 (G-15)Vik, HSB-cup25.05.19
13,63(+2,1)Giovani Dos Santos (ANG), Turn & IL Hovding23.07.041 (G-15)Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19
13,93(+2,4)Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.731 (MV45)Greveskogen, Seriestevne31.08.19
14,01(+2,6)Sander Johansen, Sømna IL09.11.043 (G-15)Vik, HSB-cup25.05.19
14,09(+2,3)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.043 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
14,16(+2,5)Idar Eriksen, Rognan IL10.10.821Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
15,00(+3,2)Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.041 (G-12)Hønefoss, Treningstevne08.05.19
16,93(+2,4)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Greveskogen, Seriestevne31.08.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,2Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.00 (G-18/19)Kutztown/PA/USA, Kutztown Area High School vs Conrad Weiser High School02.04.19
11,91Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-16)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201910.08.19
12,6Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.042 (G-15)Børsa, Rema 1000 Lekene 201908.05.19
13,3Stian Kjelstad Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.031 (G-16)Stjørdal, Karusellstevne15.08.19
13,7Jonas Lian, Børsa IL18.04.043 (G-15)Børsa, Rema 1000 Lekene 201908.05.19
13,8Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.711 (MV45)Stjørdal, Karusellstevne15.08.19
14,48Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.043 (G-15)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
15,54Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV75)Kristiansand, Sommerstevne17.07.19
16,4Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481 (MV70)Telford/GBR, Midland Veterans' League Division North01.05.19

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,14(-0,8)Torje Klevmo, Deloitte06.01.8710-foBergen/La, Nussen Open05.06.19
12,14(+1,6)Julian René Bastesen, Juventud Atletica Elche20.07.042-fi-BElche/ESP, CTº PROVINCIAL INDIVIDUAL MASTER A.L. + Control ABS.06.07.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,22(-0,6)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
16,36(-0,6)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.932-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
16,40(+1,1)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
16,42(-0,6)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.963-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
16,44(+1,5)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-h1Overhalla, Seriestevne28.05.19
16,59(+1,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
16,66(-0,6)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.934-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
16,98(+1,0)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.962-h2København/DEN, Sparta Copenhagen Games18.08.19
17,05(+1,8)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-h2Overhalla, Seriestevne28.05.19
17,05(+1,6)Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.001-h2 (G-18/19)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
-----10--------------------
17,32(+1,6)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-h2 (G-16)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
17,48(-0,9)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Ås, Kretsstevne03.06.19
18,11(+1,6)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033-h2 (G-16)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
18,12(+0,0)Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.951Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
18,15(-0,5)Paul-Louis O'rock, Moelven IL13.04.891-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
18,27(-2,9)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.031Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
18,30(+0,0)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
18,36(-0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
18,67(+0,0)Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.022 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
18,71(+1,6)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.044-h2 (G-15)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
-----20--------------------
18,83(-0,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
19,18(-2,9)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
19,28(+0,0)Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.023 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
19,45(-2,9)Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.034Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
19,60(+1,6)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.915-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
19,89(-0,5)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.725-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
19,91(+0,0)Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.024 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
20,09(-2,9)Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.045Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
20,43(-3,4)Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne05.09.19
21,92(-0,5)Terje Myhre, IL i BUL10.04.626-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
-----30--------------------
22,73(-3,4)Benjamin Fauskanger, Bremnes IL10.01.042 (G-15)Bømlo, Seriestevne05.09.19
23,54(-3,4)Christian Møgster Eide, Bremnes IL29.02.043 (G-15)Bømlo, Seriestevne05.09.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,61(-0,5)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.874-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,09(+3,9)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne02.05.19
18,94(+3,9)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Egersund, Kretsstevne02.05.19
20,58(+3,9)Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.012 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne02.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,01(+1,1)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.983-h2 (G-U23)Gävle/SWE, European Athletics Under 23 Championships 201912.07.19
21,36(+1,3)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
21,38(+1,3)Filip Bøe, Fana IL30.08.003-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
21,40(+0,2)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
21,47(+1,3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.954-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
21,47(+1,3)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
21,58(+0,0)Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.981-h2 (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
21,59(+1,3)Håvard Becker, Sem IF18.04.995-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
21,60(+1,3)Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.933-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
21,67(+0,9)Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.971-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----10--------------------
21,73(+1,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-sf1Hamar, NM Hamar 201903.08.19
21,74(-0,4)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.943-sf2Hamar, NM Hamar 201903.08.19
21,81(+1,3)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.985-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
21,87(+1,1)Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
21,87(+2,0)Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.002-fi (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
21,93(+1,2)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.963-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
21,94(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
21,97(+0,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,01(+0,9)Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.902-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,02(-0,3)Sondre Amundsen, IL Fri24.03.991Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
-----20--------------------
22,05(+0,2)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.865-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,07(+0,9)Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.998-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,09(-0,4)Martin Roe, IL Fri01.04.923-h2Hamar, NM Hamar 201903.08.19
22,10(+0,9)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.913-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,10(-1,8)Jacob Vaula, Stord IL01.08.011-sf1 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
22,11(-0,3)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.913-h1Hamar, NM Hamar 201903.08.19
22,12(+1,3)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,14(-0,3)Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.962-h2Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
22,16(+2,0)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.013-fi (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
22,25(+0,6)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----30--------------------
22,25(+0,0)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011-sf3 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
22,25(+0,3)Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.941-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
22,29(+0,6)Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.952-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,30(+1,9)Espen Tveit, Ranheim IL21.12.911-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,33(+0,2)Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.973-h3 (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
22,33(+2,0)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.014-fi (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
22,34(+0,0)Iver Koppen, IL Tyrving21.04.991-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
22,34(+0,0)Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.975-h3Hamar, NM Hamar 201903.08.19
22,35(+0,9)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.895-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,37(+1,3)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.022-h2Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
-----40--------------------
22,41(+0,5)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021-h3 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
22,42(-0,3)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h2Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
22,49(+0,0)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
22,49(+0,9)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.996-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,51(-1,6)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,52(+0,3)Sondre Gjesdal, Norna-Salhus IL19.05.982-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
22,53(+1,9)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.972-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,56(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,57(-1,7)Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.014-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,59(+1,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----50--------------------
22,59(+1,3)Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.003-h2Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
22,62(+1,2)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
22,62(+0,3)Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.973-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
22,64(+0,6)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,65(+0,0)Nils-Paul Skåra, IL Tyrving26.03.874-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
22,65(+1,9)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.983-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,66(+0,0)Kofi Appietu Adom, Ranheim IL20.12.962Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
22,67(+0,8)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,69(+1,3)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.19
22,70(+2,0)Luca Thompson, IL i BUL24.11.006-fi (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
-----60--------------------
22,71(+1,9)Peter Svoren, IL Tyrving18.04.011-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,72(-1,4)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971-h1 (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
22,75(+0,1)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001-h1Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
22,76(+1,1)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.962-h1Skive/DEN, Mandagsstævne13.05.19
22,77(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.016-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,77(+1,3)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.003-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,81(+1,7)Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,82(+0,0)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
22,82(-1,7)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.009-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,84(+1,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.897-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
-----70--------------------
22,85(+0,6)Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.002-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,87(+1,9)Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.984-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,89(+0,0)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
22,89(+0,2)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.033-h4 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
22,90(+1,7)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011-h1 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
22,90(+0,8)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
22,90(-0,6)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h2 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
22,91(-0,6)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-h2 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
22,92(+1,1)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
22,94(-2,2)Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
-----80--------------------
22,96(-2,3)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.024-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,96(-2,8)Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.011-h2Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
22,97(+0,8)Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.002-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,98(+0,6)Samuel Gyedu, IL Tyrving01.05.945-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,99(+1,7)Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.002-h1 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
23,02(+1,1)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.032-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,03(+1,1)Christian Delphin, FIK Orion15.09.012-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,04(-1,3)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.026-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,05(+0,5)Robert Sheath, IK Hind16.01.024-h3 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,08(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----90--------------------
23,09(-0,6)Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.023-h6 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
23,10(+1,1)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.033-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,11(+1,9)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.015-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,13(+1,7)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.042-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,14(+0,0)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.997-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,15(+0,6)Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.964-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
23,16(+1,1)Helge Sampson, Haugesund IL25.05.013-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,16(+1,1)Olav Havn, FIK Orion02.04.982Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
23,16(+2,0)Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,22(+0,3)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.995-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
-----100--------------------
23,23(+1,3)Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.017-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,24(+1,1)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,39(-0,9)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.033-fi-AElche/ESP, Ctº Provincial Abs. de Clubes P.C. Alicante19.01.19
23,43(+0,0)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.928-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,44(+1,1)Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.035-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,44(-3,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-h1 (G-17)Jessheim, UM07.09.19
23,50(+0,6)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021 (G-17)Kongsvinger, Seriestevnet 115.05.19
23,50(+0,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.855-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
23,50(-0,6)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.004-h6 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
23,54(-0,6)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.035-h6 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
-----110--------------------
23,56(+1,9)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.995-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,58(+0,6)Helge Sveindal Rosfjord, Lyngdal IL14.03.972-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,59(+0,4)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-15)Porsgrunn, Karusellstevne21.08.19
23,60(+1,3)Mads Rognerud, Ås IL25.06.016-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.19
23,64(+0,7)Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 115.05.19
23,64(+0,6)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.022 (G-17)Kongsvinger, Seriestevnet 115.05.19
23,64(-0,1)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.972-h2Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
23,66(+1,4)Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,68(+1,1)Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,69(+1,3)Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.014-h2Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
-----120--------------------
23,70(+1,2)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.011-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,70(+1,1)Leon Douglas, Nesodden IF06.09.005-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,70(+0,2)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
23,70(-0,2)Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.003-h7 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
23,71(+1,4)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
23,71(+0,6)Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.973-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,72(-2,3)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.028-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,73(-0,7)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,73(+0,6)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023-h3 (G-17)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
23,75(+1,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.036-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----130--------------------
23,75(+1,2)Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.031-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,76(+1,7)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.013-h1 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
23,76(+1,7)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-h2 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
23,77(-0,5)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.034-h3 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,77(-2,3)Petter Paulsen Dalsplass, Trondheim Friidrett06.07.015-h2 (G-18/19)Jessheim, UM07.09.19
23,80(-0,2)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,81(-1,2)Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.953-h2Asker, Askerlekene 201908.06.19
23,81(-2,1)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.023-h2 (G-17)Jessheim, UM07.09.19
23,82(+1,2)Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.032-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,83(-1,6)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851-h1Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
-----140--------------------
23,85(+0,5)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.027-h3 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,85(-2,8)Sander Konradsen, Hattfjelldal IL06.06.033-h2Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
23,86(+0,5)Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.034-h3 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
23,89(+1,7)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,89(-1,1)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.025-h2 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
23,94(+1,9)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.031-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,95(+1,9)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,95(+1,9)Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.996-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,97(+0,2)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.762 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
23,98(+1,4)Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.033-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----150--------------------
23,98(+1,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,98(+0,2)Ask Viljar Skar Bulling, Ranheim IL14.05.975-h3 (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
23,98(-1,1)Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.016-h2 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
24,02(+1,3)Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.021 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,04(+1,1)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041 (G-15)Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
24,06(+1,4)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.034-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,08(-4,3)Sture Måseide, Dimna IL17.05.004-h1 (G-18/19)Jessheim, UM07.09.19
24,10(-0,2)Fredrik Klakken Heggelund, Hamar IL10.06.031 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
24,11(-3,1)Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.034-sf1 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
24,12(+1,0)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-17)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
-----160--------------------
24,12(+0,8)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
24,12(-0,8)Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031 (G-16)Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
24,14(+1,7)Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog Friidrettslag04.08.963-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,15(+1,0)Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.041-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,16(+0,0)Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.995Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
24,16(+1,7)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.044-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,16(+1,0)Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.901-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
24,18(+1,3)Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.022 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,18(+0,6)Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001Grimstad, Klubbmesterskap 201912.09.19
24,19(-0,6)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
-----170--------------------
24,21(+1,7)Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.984-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,22(+1,3)Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.017-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.19
24,23(+1,7)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.045-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,23(-0,7)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.033-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,26(+0,9)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.19
24,27(+1,3)Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.023 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,27(+1,4)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.035-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,27(+1,7)Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.046-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,27(+0,2)Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.763 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
24,28(-1,1)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.035-h5 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
-----180--------------------
24,30(+1,6)Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041 (G-15)Søgne, Klubbstevne27.08.19
24,31(+1,7)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.771-h1Sola, Vindsprint 201907.07.19
24,32(+0,7)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h1 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
24,33(-0,1)Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.973-h2Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
24,34(+0,6)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
24,36(-1,5)Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.001 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
24,36(+1,3)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.024 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,37(+2,0)Martin Sandstaa, Sandefjord Turn & IF15.04.013-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,37(+1,7)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
24,39(+1,2)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.012-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----190--------------------
24,39(+1,7)Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.032-h1Sola, Vindsprint 201907.07.19
24,42(+1,9)Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.033-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,43(+1,4)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
24,43(-0,9)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.032-h7 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,46(+1,2)Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.021 (G-17)Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
24,48(-0,5)Clement Niyokindi, Norna-Salhus IL24.08.034-h2 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
24,49(+0,7)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.015-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201931.05.19
24,49(+0,0)Roar Tranås, Jøa IL10.07.033-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
24,49(+1,4)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.021Fredrikstad, Treningsstevne26.08.19
24,51(+1,3)Andreas Driot, IL i BUL07.06.025 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
-----200--------------------
24,51(+1,2)Henrik Nesse, Haugesund IL26.01.013-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,52(-1,5)Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.012 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
24,54(+1,2)Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,55(+2,0)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h3 (G-18/19)Fana, Framolekene 201931.05.19
24,58(+0,8)Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (G-17)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
24,58(-4,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h1 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
24,59(+1,5)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.046-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,59(+1,2)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.033-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,60(-1,2)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021 (G-17)Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
24,61(+1,1)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
-----210--------------------
24,61(-0,8)Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.032 (G-16)Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
24,62(+0,5)Peder Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb24.10.021-h1 (G-17)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
24,62(+0,9)William Kollberg, IF Hellas30.04.044-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.19
24,65(-0,9)Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034-h7 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,68(+0,6)Stian Flo, Sørild FIK04.03.852Grimstad, Klubbmesterskap 201912.09.19
24,69(+0,2)Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.031-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
24,71(+1,0)Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.043-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,72(+1,1)Alexander Lundlie Brandslet, Hommelvik IL10.04.011 (G-18/19)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
24,74(+0,0)Eskil Gauslaa Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.032 (G-16)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
24,74(+1,2)John Gøthesen, Haugesund IL08.12.015-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----220--------------------
24,74(+0,2)Morten Solheim, IL Fri29.04.765 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
24,77(-2,1)Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.027-h2 (G-17)Jessheim, UM07.09.19
24,79(+0,6)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,80(+2,0)Tobias Bergvik, BUL-Tromsø Friidrett02.01.021 (G-17)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
24,84(+1,2)Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.016-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,84(-0,8)Birk Staven, Nesodden IF28.02.032-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
24,85(+1,2)Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,88(+0,3)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.787-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
24,93(+1,4)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,96(-2,6)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043-h3 (G-15)Jessheim, UM07.09.19
-----230--------------------
24,98(+1,1)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.042-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
25,00(+0,6)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.993Grimstad, Klubbmesterskap 201912.09.19
25,01(+2,0)Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.015-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,02(+1,9)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.034-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,05(+0,0)Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.033 (G-16)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
25,06(-4,0)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.036-h2 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
25,07(+0,1)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013-h1Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
25,08(+0,1)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,10(+1,1)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.032-h1Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
25,11(+1,1)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.042 (G-15)Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
-----240--------------------
25,11(+0,8)Stein Magne Eliseussen, IK Hind27.09.892Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
25,11(-0,1)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.035-h2 (G-16)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
25,14(+0,9)Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.042 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane25.08.19
25,15(+1,4)Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.037-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,15(-0,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
25,16(+1,8)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-15)Harstad, Seriestevne 414.08.19
25,17(+0,5)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.022-h1 (G-17)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
25,20(-1,5)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 201925.08.19
25,27(-0,7)Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
25,29(+1,4)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.041-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----250--------------------
25,31(+0,2)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.824-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
25,32(-0,1)Nicky Thomas Draganchuk, Herkules Friidrett09.01.011 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne28.08.19
25,33(+0,1)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.041-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,35(-0,1)Marius Eidsli, Skaun IL07.09.042 (G-15)Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
25,38(+1,2)Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
25,38(+0,1)Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.033-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,38(+1,9)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.035-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,38(+0,2)Jon Ivar Hallaraune, Sømna IL26.03.981Vik, Treningsstevne01.08.19
25,39(+1,7)Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.015-h1 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
25,39(+1,2)Nematullah Ghaznawi, Mandal & Halse IL001 (G-18/19)Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
-----260--------------------
25,44(-0,8)Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.033 (G-16)Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
25,45(+0,6)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.666-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
25,46(+0,8)Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
25,47(-2,0)Glenn Breland, GTI18.12.871-h2Sandnes, SI stevne15.05.19
25,47(-1,2)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.036-h5 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
25,47(-1,5)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.022 (G-17)Lillehammer, Eidsiva-stevnet13.08.19
25,49(+0,1)Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.034-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,49(-0,8)Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.736-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
25,50(-0,3)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.035 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,50(+0,8)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.045-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
-----270--------------------
25,52(+1,7)Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.934-h1Sola, Vindsprint 201907.07.19
25,53(-1,5)Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.011Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
25,54(+0,0)Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.041-h2 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics02.08.19
25,55(+0,9)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,57(-0,6)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.044-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
25,58(-0,7)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.692 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
25,59(-0,6)Einar Bjøru, Sømna IL12.08.012 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
25,59(+1,0)Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.046-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,63(-1,7)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
25,64(+2,0)Torbjørn Ian Kain Barth-Jørgensen, BUL-Tromsø Friidrett30.01.891Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
-----280--------------------
25,64(+1,4)Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.023Fredrikstad, Treningsstevne26.08.19
25,65(-1,2)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041 (G-15)Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
25,66(-1,9)Håkon Aasen, Botne SK15.08.034 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
25,69(+1,9)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,72(+1,5)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
25,73(+1,2)David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.021 (G-17)Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
25,75(-1,2)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (G-15)Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
25,77(+0,0)Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.034-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
25,80(+0,1)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,80(+1,1)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
-----290--------------------
25,82(-3,6)Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.963-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
25,82(+0,0)Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.013Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
25,82(-3,7)Sander Steen Myrvang, Ullensaker/Kisa IL07.02.006-h4 (G-18/19)Jessheim, UM07.09.19
25,83(+0,1)André Veland Liland, Fana IL03.07.035-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
25,83(-1,7)Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.021 (G-17)Larvik, Bøkeskoglekene 201925.08.19
25,84(+1,4)Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.042-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,86(+1,7)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.033-h1 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
25,87(+2,0)Vetle Sigurdsen Hansen, BUL-Tromsø Friidrett28.11.022 (G-17)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
25,94(-1,2)Kristoffer Hørven, Asker Sk. Friidrett30.04.826-h2Asker, Askerlekene 201908.06.19
25,95(-1,9)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.036 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
-----300--------------------
26,01(+0,0)Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.034 (G-16)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
26,04(+1,7)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.935-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
26,13(+0,1)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.044-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
26,14(-1,2)Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
26,14(-0,7)Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.046-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
26,22(+1,1)Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.032 (G-16)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
26,22(+1,1)Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.043 (G-15)Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
26,22(+0,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
26,32(+1,5)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
26,32(-1,6)Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
-----310--------------------
26,33(+1,2)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-17)Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
26,35(+1,5)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.043 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
26,36(+1,0)Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.042-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
26,36(+1,2)Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.034-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
26,41(+0,0)Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.864Grimstad, Sprintstevne26.06.19
26,51(+0,7)Niklas Liland, Fana IL04.11.042-h1 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
26,52(-1,2)Yasin Tobi, Sørild FIK24.04.033 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
26,55(+1,1)Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.042 (G-15)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
26,60(-0,8)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
26,61(-1,5)Stian Melteig Brekkan, Nittedal IL14.07.013 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
-----320--------------------
26,66(-1,3)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.037-h6 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
26,67(-0,2)Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.022 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
26,71(+0,9)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane25.08.19
26,74(+1,4)Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.022-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201931.05.19
26,78(+1,4)Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.024Fredrikstad, Treningsstevne26.08.19
26,83(+0,8)Ole-Einar Skadberg, Egersunds IK21.07.027-h2 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
26,84(-0,4)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-16)Voss, Seriestemne28.08.19
26,92(-0,5)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031-h1Sandnes, SI stevne15.05.19
26,94(+1,2)Mats Mølstre, Haugesund IL10.06.017-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
26,94(+1,4)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042-h1 (G-15)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
-----330--------------------
26,95(+0,8)Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.961Lyngdal, KM/Agdermesterskap senior og veteran28.05.19
26,96(-0,8)Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.044-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
26,96(+1,1)David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.043 (G-15)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
27,01(+1,4)Ignacy Jacob Dabrowsky, IL Sandvin07.10.043-h1 (G-15)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
27,13(+0,8)Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (G-18/19)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
27,15(+0,2)Einar Nese Johnsen, Frøyland IL06.09.043 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
27,16(-1,6)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
27,19(-2,4)Håvard Funderud, Romerike Friidrett24.09.043 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
27,29(+0,1)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.046-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
27,36(+0,5)Marius Kvinnsland, ISS07.03.028-h2 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
-----340--------------------
27,42(+0,4)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-15)Porsgrunn, Karusellstevne21.08.19
27,43(-0,2)Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
27,53(+0,9)Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601Gausdal, Ucup Del 212.05.19
27,53(+0,9)Nikolai Gylthe Berget, Hamar IL27.05.032 (G-16)Gausdal, Ucup Del 212.05.19
27,54(+1,0)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
27,66(+0,5)Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.711 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
27,73(+1,2)William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.026-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
27,82(+0,2)Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.531 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
27,83(+0,6)Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.043 (G-15)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
27,87(+1,4)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.043-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----350--------------------
27,89(+0,6)Oliver Steffenakk, Brønnøysund IL23.05.041 (G-15)Vik, Treningsstevne01.08.19
27,93(ok)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne09.05.19
28,01(-0,2)Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.562 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,06(-0,3)Richard Solheim, Almenning IL21.04.042 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
28,07(+0,9)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.046-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
28,08(+0,9)Samuel Runde, IL Skjalg16.01.047-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
28,39(+1,4)Matheo Bakke Delgado, Moss IL23.08.044-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
28,45(+0,8)Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.042Lyngdal, KM/Agdermesterskap senior og veteran28.05.19
28,45(-0,2)Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.593 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,51(-0,1)Sigurd Sten Gunset Hansen, Fredrikstad IF03.05.042-h1 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics02.08.19
-----360--------------------
28,60(-0,7)Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.683 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,65(+0,5)Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.0110-h2 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
28,70(+0,6)Erling Andre Flo, Sørild FIK23.02.885Grimstad, Klubbmesterskap 201912.09.19
28,73(-2,7)Hallvard H Samland, Herand IL24.05.861Strandebarm, Seriestemne29.05.19
28,81(+1,0)Bjørn Fjære, Haugesund IL17.12.013 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
28,87(-2,2)Teodor Flatin Rosbach, Dimna IL14.12.033 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
28,90(+0,0)Odin Tobias Grønli Hertwich, Byåsen IL29.09.036-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
28,91(-1,6)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,92(+1,4)Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.044-h1 (G-15)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
28,94(-0,2)Asle Benoni, Ås IL20.11.574 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
-----370--------------------
28,94(+0,6)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.605-h3 (MV55)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
28,94(+0,0)Linus Johansson Fjeld, Fredrikstad IF22.09.043-h2 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics02.08.19
28,96(+0,6)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.044 (G-15)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
29,12(+1,0)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.045-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
29,15(-1,6)Terje Myhre, IL i BUL10.04.624 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
29,42(+0,9)Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.738-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.19
29,60(+0,8)Daniel Berg, Ballangen Friidrett23.05.942Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
29,96(+0,2)Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
29,99(+0,2)Bjarne Skumsnes, GTI31.05.543 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
30,28(-1,9)Benjamin Fauskanger, Bremnes IL10.01.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.06.19
-----380--------------------
30,30(+0,3)Sander Johansen, Sømna IL09.11.041 (G-15)Vik, Kretsstevne 213.06.19
30,49(-0,5)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
30,64(+1,0)Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.046-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
30,65(+1,4)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.045-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
31,25(-0,1)Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.044-h1 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics02.08.19
31,59(-3,0)Christoffer Johansen, IL Norodd01.01.024-h5 (G-17)Tingvoll, Treningsstevne06.06.19
32,31(-1,9)Christian Møgster Eide, Bremnes IL29.02.042 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.06.19
32,43(-0,5)Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.492 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
32,62(+0,1)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
32,63(-2,7)Dag Rune Skarstein, Herand IL10.05.751 (MV40)Strandebarm, Seriestemne29.05.19
-----390--------------------
33,72(-0,5)Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.453 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
34,72(-0,1)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
34,79(-0,1)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.421 (MV75)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
34,97(+0,1)Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.381 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
35,54(+1,8)Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.828-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
35,55(+0,0)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
35,86(+0,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
37,39(+0,0)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532 (MV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
41,76(+1,8)Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV70)Lyngdal, KM/Agdermesterskap senior og veteran28.05.19
43,30(+0,1)Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
-----400--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,69(+0,0)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.897-h3Hamar, NM Hamar 201903.08.19
23,27(+2,0)Erik Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.018-fi (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
23,53(-3,1)Timofej Porjajev (EST), IL Nybrott03.01.031-sf1 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
23,83(+0,0)Abdulqader Altom (SUD), IL Pioner27.03.952Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
23,94(+0,9)Suleyman Abdale Mahmud (SOM), Trondheim Friidrett28.09.011-h1 (MJ)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
24,08(-2,8)Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.004-h2Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
24,15(+0,1)David Kumwenda (ZAM), IL Tyrving13.04.012-h1Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
24,38(+0,9)Justin Reeves (USA), IK Tjalve19.10.893-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,42(+1,7)Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.893-h1Sola, Vindsprint 201907.07.19
24,74(+1,8)Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.027-fi-CWroclaw/POL, Edward Listos Memorial29.05.19
24,79(+1,7)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.044-h2 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
24,91(+1,0)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.044-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,58(-0,3)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
25,74(+1,0)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,78(+0,5)Yanis Amrani (ALG), ISS26.05.024-h2 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
25,88(-0,8)Gabriel A Acosta Perdomo (BRA), ISS15.03.041-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
25,93(-3,0)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.046-h1 (G-15)Jessheim, UM07.09.19
25,94(+1,1)Shameel Tennegedara (SRI), Raufoss Idrettslag Friidrett24.05.042 (G-15)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
26,08(-0,7)Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.045-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
26,16(+0,5)Harsya Brahmanto (INA), ISS18.03.036-h2 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
26,44(-0,7)Ghebremedhn Teklebrhan Hagos (ERI), Kongsvinger IL Friidrett24.08.981 (G-U23)Kongsvinger, Seriestevnet 229.05.19
26,55(+1,4)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041-h1 (G-15)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
26,63(-1,5)Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.013 (G-17)Lillehammer, Eidsiva-stevnet13.08.19
27,46(+0,4)Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
27,76(-0,1)Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.031 (G-16)Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
27,97(+0,5)Kilian Mientus (GER), ISS30.03.039-h2 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
27,99(+1,7)Joel de Vries (NED), Kolvereid IL26.11.031 (G-16)Snåsa, Snåsaleikan13.06.19
28,41(-0,8)Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.048-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
28,61(-0,8)Donatien De Cazenove (FRA), ISS26.09.049-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
28,71(+0,5)Igor Wojcik (POL), Rosendal TL03.11.043-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
28,72(+0,2)Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.044 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
29,59(-0,8)Brady Northrop (UTL), ISS24.02.0410-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,9(+0,0)Odd Geir Fagerli, Storfjord IL04.03.681Nordkjosbotn, Kveldsstevne10.09.19
27,8(+0,0)Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.942Nordkjosbotn, Kveldsstevne10.09.19
31,7(+1,9)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,01(+2,7)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h9Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
21,59(+3,5)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
21,70(+2,5)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.941-h2Sola, Vindsprint 201907.07.19
21,70(+2,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
21,71(+3,5)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
21,76(+2,5)Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.002-h2Sola, Vindsprint 201907.07.19
22,05(+3,5)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.864-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,13(+3,5)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,23(+2,1)Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.971-h6Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
22,24(+2,9)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021-fi (G-17)Jessheim, UM08.09.19
22,34(+2,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.895-h8Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
22,36(+2,9)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-fi (G-17)Jessheim, UM08.09.19
22,37(+2,1)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
22,37(+3,0)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,49(+2,5)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.893-h2Sola, Vindsprint 201907.07.19
22,63(+2,1)Nils-Paul Skåra, IL Tyrving26.03.872-h6Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
22,88(+3,0)Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.022-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,89(+2,7)Timofej Porjajev (EST), IL Nybrott03.01.031-fi (G-16)Jessheim, UM08.09.19
22,92(+2,9)Robert Sheath, IK Hind16.01.025-fi (G-17)Jessheim, UM08.09.19
23,00(+3,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-fi (G-15)Jessheim, UM08.09.19
23,01(+3,0)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.042-fi (G-15)Jessheim, UM08.09.19
23,12(+3,0)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.023-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,20(+2,9)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.026-fi (G-17)Jessheim, UM08.09.19
23,22(+2,7)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.033-fi (G-16)Jessheim, UM08.09.19
23,26(+3,0)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.024-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,35(+2,9)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.027-fi (G-17)Jessheim, UM08.09.19
23,44(+2,1)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.032-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,44(+2,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.034-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,50(+3,1)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.021-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,53(+2,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.031-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
23,55(+2,7)Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.036-fi (G-16)Jessheim, UM08.09.19
23,60(+2,7)Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-17)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
23,63(+2,7)Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-18/19)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
23,67(+3,0)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.044-fi (G-15)Jessheim, UM08.09.19
23,77(+3,0)Haakon Eieland, Søgne IL20.02.045-fi (G-15)Jessheim, UM08.09.19
23,85(+2,1)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
23,89(+3,1)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,94(+3,1)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.023-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,94(+2,1)Fredrik Klakken Heggelund, Hamar IL10.06.035-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,98(+2,2)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,98(+3,0)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.046-fi (G-15)Jessheim, UM08.09.19
24,04(+2,3)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033 (G-16)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
24,05(+2,2)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.922Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
24,16(+2,4)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
24,16(+2,7)Scott Ygård, IF Hellas06.01.031-h1 (G-16)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
24,24(+2,5)Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.971Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19
24,27(+2,4)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.016-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,42(+3,1)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.024-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,44(+3,4)Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.011 (G-18/19)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
24,58(+3,0)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.048-fi (G-15)Jessheim, UM08.09.19
24,79(+2,9)Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.032 (G-16)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
24,80(+2,2)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,82(+3,1)Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.025-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,04(+2,2)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-15)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201918.08.19
25,05(+2,2)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.823Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
25,08(+3,0)Vinjar Aurstad Berland, Lillehammer IF22.02.025-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,10(+2,1)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,15(+2,3)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.864-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,26(+2,2)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201918.08.19
25,29(+2,2)Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.045-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,30(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,31(+3,5)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.692-h2Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
25,37(+2,7)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-15)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
25,44(+2,4)Torbjørn Ian Kain Barth-Jørgensen, BUL-Tromsø Friidrett30.01.891Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
25,72(+2,8)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042 (G-15)Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
25,86(+2,2)Christian Sagvik-Fuldseth, IL Tyrving25.08.046-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,91(+3,4)Frode Holt, IF Sturla14.07.641Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
26,06(+3,5)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.033-h2Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
26,21(+2,3)Mathias Sandviken Nesse, FIL Aks-7708.01.023-h1 (G-17)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
26,30(+2,3)Fredrik Liland, Fana IL21.09.024-h1 (G-17)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
26,68(+2,7)Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.044-h2 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
26,8(+2,2)Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-18/19)Notodden, Seriestevne 304.07.19
27,00(+3,4)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
27,28(+2,4)Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.021 (G-17)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
27,33(+3,0)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.042 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
27,54(+2,9)Sander Oppen, IF Sturla17.12.041 (G-15)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
27,87(+2,9)Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.042 (G-15)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
28,13(+3,4)Bent Luther, IF Hellas21.04.663Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
28,67(+3,4)Jakob Wang, IF Hellas16.09.944Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
30,94(+2,7)Trygve Arne Kollberg, IF Hellas31.08.714-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
32,4(+2,2)Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.611 (MV55)Notodden, Seriestevne 304.07.19
32,75(+3,0)Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.044 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
36,02(+2,2)Ernst Fjeldstad, Sømna IL22.05.561 (MV60)Vik, Kretsstevne 213.06.19
39,68(+2,7)Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.961Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,07Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.005-fi (G-18/19)Shillington/PA/USA, BCIAA Firing Championship11.05.19
23,9Trym Henriksbø Gjerstad, Hattfjelldal IL18.12.021 (G-17)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201918.08.19
24,86Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.021 (G-17)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
24,95Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
26,20Mikkel Aas, IL i BUL09.03.723 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
26,29Ronny Eide, Haugesund IL17.06.701Haugesund, Sommerstevne25.07.19
26,69Oskar Pedersen, Stavanger IF Friidrett10.05.982Haugesund, Sommerstevne25.07.19
27,00Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,28Christoffer Mørk Gundersen, Ås IL08.04.842 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
33,90Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.041 (G-15)Hønefoss, Treningstevne22.05.19
34,65Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.042 (G-15)Hønefoss, Treningstevne22.05.19
41,22Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV70)Kristiansand, HIL-treff05.06.19

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,63(+1,5)David Philipsson, Holmemstranda IL23.03.891Måndalen, Rekrutteringsstevne26.08.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,95Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991Overhalla, Seriestevne18.07.19
34,79Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.971Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
34,89Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.901Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
35,20Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.982Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
35,35Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
36,20Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
36,24Peter Svoren, IL Tyrving18.04.012Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
36,51Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
36,81Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.001Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
36,89Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.022Overhalla, Seriestevne18.07.19
-----10--------------------
36,96Nils-Paul Skåra, IL Tyrving26.03.873-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
37,05Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19
37,15Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18/19)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
37,51Olav Havn, FIK Orion02.04.982Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
37,57Christian Delphin, FIK Orion15.09.011 (G-18/19)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
37,58Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.033Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
37,64Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-17)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
37,85Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971-h2Bergen/La, Seriestevne24.04.19
38,01Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.047-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
38,07Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021 (G-17)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
-----20--------------------
38,08Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.002Overhalla, Seriestevne28.05.19
38,12Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.982 (G-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19
38,14Robert Sheath, IK Hind16.01.021 (G-17)Harstad, Seriestevne 121.05.19
38,34Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.022 (G-17)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
38,63Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.042-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
38,66Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.033 (G-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19
38,67Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.19
39,04Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031Asker, Askerlekene 201908.06.19
39,04Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012 (G-18/19)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
39,10Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----30--------------------
39,36Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,47Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.034 (G-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19
39,49Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,50Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-16)Harstad, Seriestevne 121.05.19
39,61Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.048-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,67Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
40,15Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
40,34Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.042-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
40,57Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
40,64Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.961Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
-----40--------------------
40,66Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.047-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
40,84Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.048-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
40,86Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
41,27Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.032 (G-16)Harstad, Seriestevne 121.05.19
41,30Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042 (G-15)Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
41,38André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
41,51Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
41,62Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.041 (G-15)Lye, COOP-Jærcup20.05.19
41,76William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031 (G-16)Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
41,92August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041 (G-15)Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
-----50--------------------
42,53Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
42,69Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.045 (G-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19
42,72Mikkel Aas, IL i BUL09.03.724-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
42,84Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
43,20Anders Stokvold, IL i BUL25.07.725-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
43,52Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.034Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
43,99Nikolai Gylthe Berget, Hamar IL27.05.031 (G-16)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
45,09Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.032 (G-16)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
45,11Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.046 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics01.08.19
47,63Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV55)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
-----60--------------------
47,63Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.048 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics01.08.19
52,75Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.049 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics01.08.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,75Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.049-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,8Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet01.05.19
45,1Fredrik Haslie Green, Ås IL17.02.042-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet01.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,54Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-fi Hamar, NM Hamar 201903.08.19
47,03Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.994-h2Sandnes, European Athletics Team Championships 2019 First League09.08.19
47,75Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.942-fi Hamar, NM Hamar 201903.08.19
47,97Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
48,11Simen Sigurdsen, Ranheim IL22.01.932-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
48,18Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.973-fi-AJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
48,57Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.975-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
48,71Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.952-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
48,93Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.971-fi (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
48,95Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.014-fi-AFana, TMG 201922.05.19
-----10--------------------
48,95Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.905-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
49,01Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.992-fi (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
49,21Leon Douglas, Nesodden IF06.09.003-h3 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
49,36Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993-h1Hamar, NM Hamar 201902.08.19
49,38Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012-h3Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
49,53Espen Tveit, Ranheim IL21.12.912-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
49,54Håvard Becker, Sem IF18.04.992-h3Jessheim, Norgeslekene10.08.19
49,69Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201919.07.19
49,72Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
49,75Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.004-h3 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
-----20--------------------
49,78Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.001-h2 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
49,81Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
49,83Filip Bøe, Fana IL30.08.005-fi-AFana, TMG 201922.05.19
49,90Martin Roe, IL Fri01.04.92DArona/ESP, IX International Meeting Combined Events08.06.19
49,98Simon Grimstad, Dimna IL08.02.996-fi-AFana, TMG 201922.05.19
50,10Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DRibeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League06.07.19
50,13Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013-h3Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
50,18Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.999-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
50,21Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h2 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
50,23Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.011Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
-----30--------------------
50,37Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
50,49Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
50,53Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.972-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
50,61Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.996-h1Hamar, NM Hamar 201902.08.19
50,68Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.002-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
50,74Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.983-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
50,76Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
50,84Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
50,85Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
50,86Mads Rognerud, Ås IL25.06.012-h2 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
-----40--------------------
50,87Peter Svoren, IL Tyrving18.04.013-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
50,89Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.983-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
50,89Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.951Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
50,93Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.996-h3Jessheim, Norgeslekene10.08.19
50,94Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
50,99Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
51,01Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.004-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
51,04Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.941Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
51,12Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.965-h3Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
51,28Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
-----50--------------------
51,39Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.951Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
51,40Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h2Jessheim, Norgeslekene10.08.19
51,44Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
51,45Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.011 (G-18/19)Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
51,50Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.002Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
51,52Christian Delphin, FIK Orion15.09.014-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
51,59Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.004-h2 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
51,62Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.014-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
51,62Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.975-fi (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
51,65Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.011 (G-18)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
-----60--------------------
51,65Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.005-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
51,66Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
51,69Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
51,74Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.011-h2Fana, Framolekene 201902.06.19
51,81Olav Havn, FIK Orion02.04.984Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
51,90Sindre Tøllefsen, Sortland Friidrettsklubb30.01.014-h2 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
51,97Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.971Asker, Askerlekene 201909.06.19
52,01Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
52,08Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.035-h2 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
52,14Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.031-h1Jessheim, Norgeslekene10.08.19
-----70--------------------
52,18Thomas Blücher, IL Gneist05.09.006-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
52,29Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
52,30Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.973Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
52,31Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.032 (G-18/19)Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
52,31Robert Sheath, IK Hind16.01.021-h1 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
52,37Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.926Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
52,41Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
52,43Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
52,43Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
52,64Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.031 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
-----80--------------------
52,71Sigurd Landsverk Evjen, Ranheim IL06.09.992Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
52,72Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h2Salzburg/AUT, European Company Sport Games 201927.06.19
52,81Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
52,83Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
52,89Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.022 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
52,92Nahom Kibreab Ghebrehiwet, Ørsta IL14.11.013-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
52,94Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
53,03Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.035-fi-DWroclaw/POL, Edward Listos Memorial29.05.19
53,14Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021 (G-17)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
53,18Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.945-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
-----90--------------------
53,20Thomas Syrstad, Strindheim IL27.10.961-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
53,25Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991Sortland, Sortlandsmesterskapet 201910.08.19
53,26Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.994-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
53,32Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.031 (G-16)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
53,33Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.963-fi-BViby/DEN, Løbestævne11.05.19
53,41Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.032Asker, Askerlekene 201909.06.19
53,43Anders Boye, Rindal IL03.01.943Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
53,45Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
53,72Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
53,74Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
-----100--------------------
53,78Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-16)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201910.08.19
53,80Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032-h1Jessheim, Norgeslekene10.08.19
54,22Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.022-h1 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
54,27Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.041 (G-15)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
54,28Helge Sveindal Rosfjord, Lyngdal IL14.03.971Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
54,37Martin Sandstaa, Sandefjord Turn & IF15.04.011-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
54,41Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
54,48Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.971Bergen/La, Seriestevne11.08.19
54,49Jakob Granheim, Målselv IL05.04.012 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
54,54Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
-----110--------------------
54,55Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
54,64Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
54,66Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.002Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
54,70Elias Røyneberg, Sarpsborg IL17.01.011-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
54,73Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
54,74Kristoffer Nordhus, Stavanger IF Friidrett26.06.951-h2Stavanger, Treningsstevne18.06.19
54,79Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.031 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
54,81Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.012-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
54,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
54,91Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.033 (G-16)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
-----120--------------------
54,91Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
54,96Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.005-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
55,04Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.011 (G-18)Stavanger, Treningsstevne11.06.19
55,14Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.013 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
55,17Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.034 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
55,21Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
55,26Anders Nyhus Røsbjørgen, Selsbakk IF12.10.025-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
55,27Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.034 (G-16)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
55,41Morten Solheim, IL Fri29.04.762 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
55,50Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.013-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
-----130--------------------
55,54Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.043-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
55,57Peder Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb24.10.023 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
55,61Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.034-h5 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
55,62Peder Talsnes, Strindheim IL16.02.974Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
55,63Eirik Fredriksen, Fredrikstad IF29.03.014-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
55,82Glenn Breland, GTI18.12.872Sola, COOP Jærcup04.06.19
55,89Trym Henriksbø Gjerstad, Hattfjelldal IL18.12.021-h1 (G-17)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
55,89Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.016-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
55,91Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (G-17)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
55,98Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041 (G-15)Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
-----140--------------------
56,12Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.92DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
56,14Marcus Nordstrand, Ås IL10.07.003-h1Jessheim, Norgeslekene10.08.19
56,15Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
56,17Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.031 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
56,19Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031 (G-16)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
56,20Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
56,20Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.732 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
56,21Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
56,21Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.021 (G-17)Arna, Seriestevne12.08.19
56,25Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.007Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
-----150--------------------
56,25Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.022 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
56,34Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
56,59Robert Kviebakk Falkevik, Varegg IL04.11.897-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
56,64Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19
56,66Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.013-h2Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
56,73Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.014 (MJ)Larvik, Vestfoldkarusellen og åpningsstevne15.05.19
56,84Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
57,04Håvard Nyheim Grytnes, IL Skjalg12.02.041 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
57,04Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.044-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
57,06Kristian Brandseth, Os Turn28.02.044-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
-----160--------------------
57,08Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-15)Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
57,11Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
57,11Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.773 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
57,18Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.031 (G-15/18)Sola, COOP Jærcup04.06.19
57,18Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.021 (G-17)Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
57,27Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.024-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
57,46Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
57,49Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.042 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane24.08.19
57,50Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.985Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
57,53Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.932-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
-----170--------------------
57,55Yasin Tobi, Sørild FIK24.04.032 (G-16)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
57,60Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.036 (G-16)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
57,63Odd Einar Tveit, Stavanger Friidrettsklubb19.08.773-h2Stavanger, Treningsstevne18.06.19
57,64Vinjar Aurstad Berland, Lillehammer IF22.02.024 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
57,71Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042 (G-15)Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
57,75Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.011-h1 (G-18/19)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
57,89Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.046-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
57,94Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Gloppen, Seriestemne24.07.19
57,98Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.964Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
58,00Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.005 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
-----180--------------------
58,03Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-15)Knarvik, Seriestevne20.06.19
58,09Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
58,15Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.032-h1 (G-16)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
58,22Linus Degland Heiervang, IL Tyrving24.05.048-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
58,34Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Sandnes, KM Rogaland22.06.19
58,35Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
58,37Leiv Børge Mjølhus, GTI07.12.914-h2Stavanger, Treningsstevne18.06.19
58,37Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.042 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
58,39Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.022-h1 (G-17)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
58,40Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.047-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
-----190--------------------
58,40Anders Stokvold, IL i BUL25.07.723 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
58,41Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.694-h2Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
58,51Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.022-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
59,21Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-15)Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
59,26Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.025 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
59,47Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.033 (G-16)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
59,47Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
59,57Vetle Sigurdsen Hansen, BUL-Tromsø Friidrett28.11.023 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
59,62Petter Paulsen Dalsplass, Trondheim Friidrett06.07.011 (G-18)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.19
59,73Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.042 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
-----200--------------------
59,78Oliver Hole, Midsund IL04.05.042-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,00,05Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,00,13Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.935Sola, COOP Jærcup04.06.19
1,00,45Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.036-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,00,65André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
1,00,76Atle Nordli, IL Tyrving27.04.641 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,00,93Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.037-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
1,01,30Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.043 (G-15)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
1,01,40Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.044 (G-15)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
1,01,41Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----210--------------------
1,01,43Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (G-18/19)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
1,01,71Eirik Duesten, GTI27.08.801-h1Stavanger, Treningsstevne18.06.19
1,01,75Frode Holt, IF Sturla14.07.64D (MV55)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,01,76Bent Luther, IF Hellas21.04.663 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,01,79Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,01,81Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.042 (G-15/18)Sola, COOP Jærcup04.06.19
1,01,95Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041 (G-15)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
1,02,19Emil Skjemstad, Tverlandet IL04.04.023 (G-17)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
1,02,25Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.592 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,02,35Sigbjørn Høydal, GTI09.11.783-h1Stavanger, Treningsstevne18.06.19
-----220--------------------
1,02,35Johannes Gujord, Halsa IL24.01.043-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,02,43Asbjørn Helge Andre Gaasø, Strindheim IL06.10.612 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,02,89Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.73D (MV45)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,02,96Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042 (G-15)Knarvik, Seriestevne20.06.19
1,03,11Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.643 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,03,13Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.563 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,03,63William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.027-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,03,84Simon Limstrand, Rana FIK06.03.002 (G-18/19)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
1,03,85Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.661 (MV50)Gloppen, Seriestemne24.07.19
1,03,97Christoffer Mørk Gundersen, Ås IL08.04.841 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----230--------------------
1,04,17Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.043 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
1,04,43Andreas Halle, FIL Aks-7718.04.043 (G-15)Knarvik, Seriestevne20.06.19
1,04,48Glenn Rikard Haugen, GTI25.06.875-h2Stavanger, Treningsstevne18.06.19
1,04,60Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.041 (G-15)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
1,04,70Asle Benoni, Ås IL20.11.574 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,04,95Lasse Halvor Johannesen, Ullensaker/Kisa IL30.06.794 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,05,12Kurt Arild Midtun, Voss IL07.11.674 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,05,23Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.044 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,05,45Jakob Wang, IF Hellas16.09.942-h1Drammen, Treningsstevne05.06.19
1,05,60Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----240--------------------
1,06,35Bjarne Skumsnes, GTI31.05.544-h1Stavanger, Treningsstevne18.06.19
1,06,78Kai Roger Bjørnstad, IF Sturla25.10.724-h2 (MV)Drammen, Treningsstevne24.04.19
1,07,17Helge Tysse, Osterøy IL01.03.643-h2 (MV55)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,09,79Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,10,02Teodor Munkhaugen Eggan, Leinstrand25.12.045-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,10,15Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.046-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,10,61Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,11,32Tobias August Luther, IF Hellas11.08.033-h1 (G-16)Drammen, Treningsstevne05.06.19
1,11,82Erik Wagner-Larsen, IL Gular04.05.441 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,11,91Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.492 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----250--------------------
1,11,97Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.614-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
1,12,17Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.042 (G-15)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
1,12,17Dan Torbjørnsen, Fitjar IL741Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
1,16,43Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,17,24Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.493 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,17,84Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.422 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,18,03Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,21,97Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.381 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,22,34Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.362 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,32,36Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.47D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
-----260--------------------
1,51,79Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37D (MV80)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
3,15,61Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.50D (MV65)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,53Abdulqader Altom (SUD), IL Pioner27.03.951-h1Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
53,14Timofej Porjajev (EST), IL Nybrott03.01.031-h1 (G-16)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
53,65Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.891Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
54,81Suleyman Abdale Mahmud (SOM), Trondheim Friidrett28.09.011-h1 (G-18/19)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
55,56Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-15)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
57,08Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.026-fi-DWroclaw/POL, Edward Listos Memorial29.05.19
58,99Justin Reeves (USA), IK Tjalve19.10.894-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
59,42Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
1,01,11Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.043Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
1,02,19Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.042-h1Stavanger, Treningsstevne18.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,1Stian Flo, Sørild FIK04.03.851Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
53,9Kristoffer Heggeriset, FIK Ren-Eng25.01.961Rendalen, Treningsstevne06.08.19
55,7Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Notodden, Seriestevne 412.09.19
56,0Ola Hellenes, Snøgg Friidrett912Notodden, Seriestevne 412.09.19
57,8Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-18/19)Notodden, Seriestevne 412.09.19
1,00,2Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
1,03,8Gaël Gelis, Sørild FIK983Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
1,04,2Lasse Halvor Johannesen, Ullensaker/Kisa IL30.06.791 (MV40)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19
1,13,6Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
1,39,5Gisle Sellevold, IF Klypetussen13.01.511 (MV65)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
-----10--------------------

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,88Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h2Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,18,62Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.992-h2Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,19,25Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.971Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,19,64Leon Douglas, Nesodden IF06.09.003-h2Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,21,11Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,22,40Anders Boye, Rindal IL03.01.945Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,22,59Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.976Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,22,82Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.951-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,23,05Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.942-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,23,15Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.013-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
-----10--------------------
1,23,45Thomas Blücher, IL Gneist05.09.004-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,23,92Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.035-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,24,08Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.001-h3 (G-18/19)Ålesund, Seriestevne06.05.19
1,24,10Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.016-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,24,41Stian Flo, Sørild FIK04.03.851Grimstad, Klubbmesterskap 201922.08.19
1,24,70Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.907-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,24,95Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.907Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,25,38Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.034-h2Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,25,60Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,26,39Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.038-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
-----20--------------------
1,26,95Gustav Moe, IL i BUL08.05.032Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,27,4Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.021 (G-17)Ski, Kretsstevne19.06.19
1,28,87Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.998Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,29,16Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031-h1 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
1,29,38Filip Holdhus, IL Gneist03.05.049-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,30,0Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031-h1 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.19
1,30,73Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.042-h1 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
1,30,92Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.013Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,31,32Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.044Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,31,44Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
-----30--------------------
1,31,83Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,31,85Ole Christer Kvellestad, Stord IL19.06.001 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
1,33,29Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011-h1Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,33,65Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.032-h1Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,34,12Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.996Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,34,16Emil Wiik, Asker Sk. Friidrett21.11.971Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,34,52Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.021 (G-17)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
1,34,56Bård Inge Bø, Fitjar IL13.02.771Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
1,35,09Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-17)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
1,35,17Eirik Fredriksen, Fredrikstad IF29.03.013-h1Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
-----40--------------------
1,35,26Henrik Aas, Asker Sk. Friidrett26.07.002Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,35,78Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
1,35,79Simen Løbak, Asker Sk. Friidrett31.05.003Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,36,46Birk Staven, Nesodden IF28.02.034-h1Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,36,50Jonas Berglund Aalberg, Asker Sk. Friidrett06.06.884Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,37,11Eirik Asdøl, Asker Sk. Friidrett23.01.935Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,37,68Hallvard Moian Nydal, Asker Sk. Friidrett27.10.886Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,37,68Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042-h1Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,37,95Anass Safiani, IL i BUL17.11.047Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,38,06Fredrik Liland, Fana IL21.09.021 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
-----50--------------------
1,38,74Linus Degland Heiervang, IL Tyrving24.05.048Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,38,82Marcus Holter Larsen, Asker Sk. Friidrett15.03.037Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,40,11Jonas Maukon Myhr, Asker Sk. Friidrett16.10.038Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,40,43Jens Christian Grymyr, Asker Sk. Friidrett12.01.9910Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,41,29Bjørn Ketil Sørvik, Bremnes IL26.06.751Bømlo, Seriestevne09.05.19
1,41,42Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.995-h1Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,41,91Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
1,41,99Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
1,42,31Marcus Ånderå, Bremnes IL24.08.041 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
1,44,8Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.031 (G-16)Hønefoss, Treningstevne12.06.19
-----60--------------------
1,45,61Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.041 (G-15)Hønefoss, Treningstevne22.05.19
1,45,63Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (G-15)Strandebarm, Seriestemne08.05.19
1,46,32Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.693-h1Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,46,90Lars Måge, Strandebarm IL07.02.731 (MV45)Strandebarm, Seriestemne08.05.19
1,47,73Ove Måge, Strandebarm IL07.02.732 (MV45)Strandebarm, Seriestemne08.05.19
1,47,74Andreas Kvåle, Voss IL22.03.031 (G-16)Voss, Seriestemne20.05.19
1,49,63Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.042 (G-15)Hønefoss, Treningstevne22.05.19
1,52,46Anders Lervik, Asker Sk. Friidrett18.09.9911Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,57,20Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
1,57,32Ole Stornes Iversen, Asker Sk. Friidrett20.07.0112Asker, Holmenkolluttak07.05.19
-----70--------------------
1,58,80Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.033-h1 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
1,59,06Emil Håkon Lier, Asker Sk. Friidrett14.11.9713Asker, Holmenkolluttak07.05.19
2,00,2Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-15)Husnes, Seriestevne05.06.19
2,01,35Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
2,07,77Richard Solheim, Almenning IL21.04.041 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
2,20,80Ibrahim Hussein, Rjukan Idrettslag041 (G-15)Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag412.09.19
3,23,73Tore Martin Svanheld, Bremnes IL653Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19,77Philip Lonmon (GER), Steinkjer Friidrettsklubb28.07.962Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,22,21Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Strindheim IL11.06.914Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,40,34Ryan Wah Jackson (CAN), Asker Sk. Friidrett11.03.979Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,50,14Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.041 (G-15)Vik, Sommardagstevnet25.07.19
2,02,2Igor Wojcik (POL), Rosendal TL03.11.042 (G-15)Husnes, Seriestevne05.06.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,52Ola Huglen, ukjent23.07.041 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19

Utilstrekkelig tidtagning
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-15)Geithus, Distriktstevne06.06.19
1,53Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.042 (G-15)Geithus, Distriktstevne06.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,85Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.915Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
1,47,74Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.976Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
1,48,45Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.931-fi Hamar, NM Hamar 201904.08.19
1,49,56Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.992-fi-DOordegem/BEL, Memorial Leon Buyle01.06.19
1.49.99Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-hHOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
1,50,37Ådne Svahn Dæhlin, IL Gular26.06.822-h1Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,50,49Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.972-fi-BRehlingen/GER, Internationales Pfingstsportfest09.06.19
1,50,95Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.002-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,51,09Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.991-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
1,51,39Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.025-fi-BKessel-Louvain/BEL, Meeting voor Mon17.08.19
-----10--------------------
1,51,60Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.013-h1Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,51,86Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.001Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
1,52,37Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.952-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
1,52,42Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.945-fi-EKortrijk/BEL, 22th Guldendensporenmeeting13.07.19
1,52,45Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.944-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,52,75Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.934-h1Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,52,80Thomas M Heggøy, IL Gular25.05.943Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
1,52,80Sondre Dingsør, IL Gular03.02.961Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
1,52,81Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.005-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,52,84Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.942-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----20--------------------
1,52,89Leon Douglas, Nesodden IF06.09.004-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
1,53,65Kristoffer Janson Grindedal, IL Gular12.05.895-h1Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,54,36Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.005-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
1,54,70Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.016Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
1,54,74Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-fi-CGøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
1,54,86Mats Hauge, IL Gular16.07.974-hNatBStockholm/SWE, IAAF Diamond League - Bauhaus Galan30.05.19
1,54,87Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.017Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
1,55,43Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.037-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
1,55,50Anders Boye, Rindal IL03.01.944Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
1,55,51Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h2High Point/NC/USA, VertKlasse Meeting23.03.19
-----30--------------------
1,55,56Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.9810-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,55,59Mats Morgan Langøy, Ullensaker/Kisa IL08.03.013-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
1,55,75Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.972 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
1,55,78Thomas Blücher, IL Gneist05.09.006Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
1,55,79Ådne Andersen, Dimna IL18.01.945-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
1,55,97Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.946-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
1,56,06Marius Vedvik, IL Gular18.03.921Bergen, Skansen Athletics 503.09.19
1,56,25Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.974-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
1,56,26Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.937-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
1,56,29Martin Mæle, IL Gneist14.03.008Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
-----40--------------------
1,56,32Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,56,43Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.922Bergen, Skansen Athletics 503.09.19
1,56,46Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.033-h2Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,56,57Salim Bukari, IL Skjalg28.06.021-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
1,56,61Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.958-h1Tallahassee/FL/USA, FSU Relays22.03.19
1,56,65Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.038-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
1,56,75Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.011-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,56,81Abduljaleel Hir, Steinkjer Friidrettsklubb22.09.951Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
1,56,85Thomas Syrstad, Strindheim IL27.10.962-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,56,97Johannes Teigland, IL Gular17.04.959-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
-----50--------------------
1,57,02Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.901Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
1,57,08Robin Wathne Nedrehagen, IL Gular27.02.995-fi-BFana, TMG 201922.05.19
1,57,31Tomas Skjæråsen, Varegg IL13.02.956-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,57,31Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.983 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
1,57,51Peder Talsnes, Strindheim IL16.02.974 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
1,57,56Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.015-h2 (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
1,57,60Sindre Solbakken Omvik, Rosendal Turnlag18.08.937-fi-BFana, TMG 201922.05.19
1,57,72Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.992-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
1,57,74Espen Tveit, Ranheim IL21.12.913-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,57,76Sigurd Landsverk Evjen, Ranheim IL06.09.996-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----60--------------------
1.57,83Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.011 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne28.08.19
1,57,86Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.013-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
1,57,87Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.002-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,57,94Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.0310Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
1,58,14Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
1,58,15Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.028-h1Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,58,19Martin Lager, IK Tjalve09.06.895-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,58,23Ragnar Nersten, IL Gular11.09.981-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.19
1,58,27Marius Ingebrigtsen, IL Skjalg03.09.022 (G-17)Jessheim, UM08.09.19
1,58,30Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.869-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----70--------------------
1,58,35Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.932-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,58,53Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.006-h2Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,58,83Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.031-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,58,86Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.014Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
1,58,89Adrian Westlie, Askim IF04.04.011-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,58,96Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.986 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
1,59,13Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.931-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
1,59,19Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,59,26Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.995Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
1,59,30Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.023 (G-17)Jessheim, UM08.09.19
-----80--------------------
1,59,34Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.948-h2Hamar, NM Hamar 201903.08.19
1,59,35Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.981Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
1,59,59Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.018-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,59,59Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.012-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,59,86Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.024-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
1,59,92Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.002-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,59,94Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.19
2,00,32Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.025-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,00,33Håkon Hanssønn Jakobsen, Ullensaker/Kisa IL17.01.965-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.19
2,00,39Brage H Nybakk, Sem IF02.04.034-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
-----90--------------------
2,00,49Sindre Tøllefsen, Sortland Friidrettsklubb30.01.014-h1 (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
2,00,50Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.983-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,00,65Nahom Kibreab Ghebrehiwet, Ørsta IL14.11.015-h1 (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
2,00,66Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.018-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
2,00,67Ole Sivert Røyrhus, Stranda IL11.03.034-h3 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
2,00,71Kaspar Lilja, Ås IL02.03.966-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,01,14Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.013-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,01,26Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.909-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
2,01,30Johannes Rudjord Volden, Oslostudentenes IK Friidrett14.10.956-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,01,38Roderick Duodu, IL i BUL30.03.022-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
-----100--------------------
2,01,54Ole Petter Fjeld, Tønsberg Friidrettsklubb26.08.951Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
2,01,56Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.035-h3 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
2,01,57Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
2,01,64Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.956Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
2,01,69Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
2,01,76Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031-h1 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,02,07Georg Ovesen, Kristiansand Løpeklubb16.07.021 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,02,1Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.914Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
2,02,31Johannes Alne, Haugesund IL12.02.756-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,02,48Oddne Kristoffer Teigenes, IL Gular13.12.997-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
-----110--------------------
2,02,64Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.038-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
2,02,81Gustav Janovskis Heldal, Mosvik IL20.07.911-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,02,86Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.024 (G-17)Jessheim, UM08.09.19
2,02,88Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.989-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,02,92Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032-h1 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,03,04Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.973-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,03,15Elias Røyneberg, Sarpsborg IL17.01.012-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,03,57John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.031 (G-16)Namsos, Namdalslekene16.06.19
2,03,58Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031 (G-16)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
2,03,70Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.0210-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
-----120--------------------
2,03,77Jacob Pérez Wibe, Mosvik IL29.07.035-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
2,03,97Matias Førde, Jølster IL26.11.981Førde, Treningstevne06.06.19
2,04,00Emil Kullerud, Sarpsborg IL24.11.007-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,04,04Kristian Pytten, Kristiansand Løpeklubb07.08.009-h1 (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
2,04,06Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.034-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,04,29Anders Nyhus Røsbjørgen, Selsbakk IF12.10.023Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,04,85Johan Sebastian Steenfat Evensen, Ullensaker/Kisa IL01.02.968-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.19
2,04,98Jakob Granheim, Målselv IL05.04.013-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,05,00Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.038-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
-----130--------------------
2,05,02Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.025 (G-17)Jessheim, UM08.09.19
2,05,12Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.035 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,05,13Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.043-h1 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,05,21Mads Nilsen, Herkules Friidrett14.11.017-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
2,05,22Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.034-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,05,29Tobias Johansen, IK Hind22.08.031-h1 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
2,05,39Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.035-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,05,4Marcus Nordstrand, Ås IL10.07.002Ås, Kvalifiseringsstevnet26.08.19
2,05,5Halvor Mikkelsen, FIK Ren-Eng05.11.032 (G-14/16)Rendalen, Treningsstevne06.08.19
2,05,65Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.987Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
-----140--------------------
2,05,66Erik Kårvatn, Rindal IL07.03.031-h2 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
2,05,79Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.036-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,05,86Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.044-h1 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,06,13Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.006Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,06,21Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.031 (G-16)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
2.06,24Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.031Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
2,06,29Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.948-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,06,47Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.037-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,06,67Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.033 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
2,06,88Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.035-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----150--------------------
2,06,90August Lunde, Byåsen IL04.09.038Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
2,06,96Milan Frenay, Halden IL25.05.032-h1 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
2,07,01Geir Storetvedt Skaten, IL Gular17.04.7412Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,07,12Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.031 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
2,07,34Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.049-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,07,36Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.044-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,07,57Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.026 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,07,57Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.021 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
2,07,66Filip Holdhus, IL Gneist03.05.0413Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,07,80Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.935-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----160--------------------
2.07,88Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,08,02Lars Sæterlid Hella, Varegg IL29.07.0114Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,08,06Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.914-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,08,15Ibrahim Buras, Lillehammer IF21.08.011 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.19
2,08,15Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041-h1 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,08,27Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.044 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
2,08,30Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031 (G-16)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
2,08,30Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.032-h1 (G-16)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
2,08,43Kasper Kjær Jørgensen, Nesodden IF20.05.037-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,08,60Andreas Grøteide Polden, Stord IL22.03.915-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
-----170--------------------
2,08,83Øyvind Bjordal, Osterøy IL08.07.7215Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,08,90Edvard Ryan Bergseth, Oslostudentenes IK Friidrett26.04.921-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,08,90Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.039-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,08,9Eirik Dæhli Ryen, FIK Ren-Eng23.02.034 (G-14/16)Rendalen, Treningsstevne06.08.19
2,08,90Numan Khogyanai, Fredrikstad IF10.12.027-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.19
2,08,99Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.017Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
2,09,06Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.012 (G-18/19)Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
2,09,12Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.047-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,09,16Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand Løpeklubb29.07.0310-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,09,31Daniel Jørgen Børseth, Oslostudentenes IK Friidrett22.09.862-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
-----180--------------------
2,09,35Vegard Havn, Stord IL28.09.977-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,09,65Andreas Døske, Haugesund IL26.05.0311-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,09,72Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.021-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,09,96Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,10,07Halvor Løvli, Ullensaker/Kisa IL04.02.034-h1 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
2,10,08Eirik Fredriksen, Fredrikstad IF29.03.013 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,10,10Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.038-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,10,18Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.035-h1 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
2,10,20Robert Kviebakk Falkevik, Varegg IL04.11.896-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
2,10,28Christian Lauvdal Bie, Sørild FIK12.12.021Grimstad, Klubbmesterskap 201922.08.19
-----190--------------------
2,10,38Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,10,4Petter Solhaug Sæter, FIK Ren-Eng05.06.045 (G-14/16)Rendalen, Treningsstevne06.08.19
2,10,44Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.048-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,10,49Casper Rønning, Ivrig14.03.048 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,10,59Geir Johnson, Ask Friidrett25.02.738-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,10,69Andreas Østerbø, Brekke IL28.10.031 (G-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
2,10,75Kristian Brandseth, Os Turn28.02.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,10,90Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.041 (G-15)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
2,10,94Vebjørn Røed, Bodø Friidrettsklubb21.02.021 (G-17)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
2,10,98Nils Tveite, Ås IL18.02.024Ås, Kretsstevne03.06.19
-----200--------------------
2,11,02Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.043-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,11,18Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.009-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,11,80Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,11,87Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,12,04Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.043-h1 (G-15)Jessheim, UM07.09.19
2,12,04Iver Brekke Bruksås, Heggedal FIK11.02.043-h1 (G-15)Jessheim, UM07.09.19
2,12,07Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.035-h1 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,12,09Eirik Rønnekleiv, Hyen IL18.01.031 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2,12,12Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.691 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,12,15Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.722 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
-----210--------------------
2,12,23Fredrik Liland, Fana IL21.09.027 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,12,3Eivind Larsen, Ås IL864Ås, Kvalifiseringsstevnet26.08.19
2,12,42Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.031 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,12,43Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.031-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
2,12,58Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.041-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,12,68Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.011 (G-18/19)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
2,12,71Eirik Bjørk Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL08.12.043 (G-15)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
2,12,87Magnus Sørslett, Ballangen Friidrett26.12.032 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
2,12,91Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.035-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,12,93August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.045-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----220--------------------
2,12,98Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.0412 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,13,02Andreas Dixon, Fana IL03.04.012 (G-18/19)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
2,13,08Martijn Langeweg, Ringerike Friidrettsklubb23.02.006-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,13,09Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.0011Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
2,13,34Emil Hagevik Bakke, Trysilgutten12.11.989-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,13,40Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021-h1 (G-17)Tingvoll, Treningsstevne06.06.19
2,13,46David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.023-h5 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
2,13,49Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
2,13,57Nikolai Gylthe Berget, Hamar IL27.05.031 (G-16)Lillehammer, Strandtorget-stevnet21.05.19
2.13,59Odd Einar Tveit, Stavanger IF Friidrett19.08.773Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
-----230--------------------
2,13,71Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.047-h1 (G-15)Jessheim, UM07.09.19
2,13,74Benjamin Hus Ripel, Rosendal TL19.01.959-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,13,79Yasin Tobi, Sørild FIK24.04.031 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
2,13,85Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.973-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,13,89Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.046-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,13,91Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.7310-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,13,95Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.042-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,14,22Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.036-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
2,14,25Mads Hagen Fraurud, FIK Orion30.01.014 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,14,32Mats Ivar Klingen, Namdal løpeklubb09.12.001 (G-19)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
-----240--------------------
2,14,46Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.994-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,14,75Eirik Tveiten, Sørild FIK01.09.992Grimstad, Klubbmesterskap 201922.08.19
2,14,90Nathaniel Tveit Strømsvold, Hjelmeland IL25.02.031 (G-16)Egersund, Jubileumsstevne EIK 100 år18.08.19
2.14,91Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,14,92Ola Skaar, Nittedal IL03.06.046 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
2,14,95Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.048-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,15,01Steinar Frønsdal, Hjelmeland IL10.11.042 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
2,15,01Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.043Hommelvik, Seriestevne23.07.19
2,15,22Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.7811-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,15,51Gunnar Berger Barlien Berg, Namsen Friidrettsforening21.02.033-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
-----250--------------------
2,15,55Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.037-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,15,55Andreas Rivenes, Tønsberg Friidrettsklubb11.08.031Greveskogen, Seriestevne - løp/hopp24.08.19
2,15,6Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.032 (G-16)Nittedal, Løpsstevne15.05.19
2,15,67Tobias Svendheim, IL Fri14.02.041 (G-15)Knarvik, Seriestevne20.06.19
2,15,78Thomas Gunnlaugsson, Ask Friidrett15.08.7712-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,15,88Espen Sundsvik, Frol IL14.02.931Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,15,91Oliver Hole, Midsund IL04.05.043 (G-15)Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
2,15,94Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.995-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
2,15,96Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 115.05.19
2,16,48Eivind Johan Rønneberg Fagereng, Egersunds IK08.07.043 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
-----260--------------------
2,16,74Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041 (G-15)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,16,92Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,16,93Linus Degland Heiervang, IL Tyrving24.05.045-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,17,05Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.047-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
2,17,06Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-18)Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
2,17,82Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.042 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2,17,88Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.033 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
2,18,33Lars Kaland Kovacs, Horten Friidrettsklubb06.07.031 (G-16)Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
2,18,53Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.964-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,18,96Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011 (G-18/19)Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
-----270--------------------
2,19,31Jørgen Sæther, Leinstrand16.09.034-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,19,60Mathias Kjønstad Ukkelberg, Frol IL05.11.039-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2.19,81Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,20,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.045 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,20,02Glenn Breland, GTI18.12.871Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
2,20,18William Kollberg, IF Hellas30.04.042-h1 (G-15)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
2,20,27Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2,20,38Nicolai Solheim Gjetanger, Ringerike Friidrettsklubb14.12.031 (G-16)Hønefoss, Treningstevne08.05.19
2,20,41Torkil Klingen, Spillum IL28.10.021 (G-17)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,21,09Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.042 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
-----280--------------------
2,21,16Olav Tande Solberg, Vollan Idrettsklubb28.10.035-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,21,44Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-16)Voss, Seriestemne05.06.19
2,21,49Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.002-h1 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,21,54Tor Morten Klingen, Namdal løpeklubb04.04.682Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,21,63Andreas Kvåle, Voss IL22.03.032 (G-16)Voss, Seriestemne05.06.19
2,21,73Tobias Bergslid, Namdal løpeklubb13.08.002 (G-19)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,21,79Marius Kvinnsland, ISS07.03.028 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,22,1Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.041 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
2,22,67Henrik Peterson, Kristiansand IF Friidrett02.03.048-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,22,68Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.034 (G-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
-----290--------------------
2,22,69Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.591 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,22,81Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (G-18/19)Vik, Sommardagstevnet25.07.19
2,22,89Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.612 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,23,04Ivar Bakka, Sauda IL18.02.805-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,23,53Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.043-h1 (G-15)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
2,23,72Kristian Douglas Tranaas, Namsen Friidrettsforening23.06.036-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,23,85Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.022 (G-17)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
2,23,97Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.045 (G-15)Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
2,23,98Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.043 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,24,38Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.031 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
-----300--------------------
2,24,83Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.041 (G-15)Hønefoss, Treningstevne08.05.19
2,25,03Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.029 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,25,20Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.042 (G-15)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,25,22Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.042 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
2,25,35Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.821 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,25,37Martin Aksland, Sandnes IL30.04.022 (G-17)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
2,25,42Håvard Græsli, Leinstrand04.02.037-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,25,44Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.592 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,25,44Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.048-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,25,51Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.046 (G-15)Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
-----310--------------------
2,25,83Markus Finskud, Ullensaker/Kisa IL05.11.049-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,25,92Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.8513-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,26,47Elias Holter Steinset, Brandbu IF29.12.041 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil cup 421.08.19
2,26,52Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.044 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
2,26,81Tobias Devik, Namsen Friidrettsforening02.08.032 (G-16)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,26,86Bjørnar Nedrebø, Sandnes IL18.05.732-h1Sandnes, SI stevne15.05.19
2,27,09Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.993Grimstad, Klubbmesterskap 201922.08.19
2,27,23Karl Henrik Lilleheier, Ås IL06.11.716Ås, Kretsstevne03.06.19
2,27,33Per Gunnar Brødreskift, IL Molde-Olymp30.08.941Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
2,27,41Johannes Gujord, Halsa IL24.01.044-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----320--------------------
2,27,50Christoffer Mørk Gundersen, Ås IL08.04.842 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,27,64Gaël Gelis, Sørild FIK984Grimstad, Klubbmesterskap 201922.08.19
2,27,65Øivind Bernes, Mjøsdalen IL16.01.583 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,27,86Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.045-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,27,95Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.046 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics02.08.19
2,29,20Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.048 (G-15)Aalborg/DEN, Youth Games in Athletics02.08.19
2,29,37Even Røthe, Namdal løpeklubb07.02.043 (G-15)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,29,76Johannes Iversen, Selsbakk IF04.03.043 (G-15)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
2,29,96Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.613 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,30,23Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
-----330--------------------
2,30,24Mauritz Hjelle Laugen, Ålesund Friidrettsklubb11.07.041 (G-15)Ålesund, Seriestevne03.06.19
2,30,72Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
2,31,25Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.033 (G-16)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
2,31,34Gisle Raknes, Osterøy IL24.08.702 (MV45)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
2,31,92Thomas Haarberg, Stadsbygd IL07.06.047 (G-15)Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
2,32,74André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.0411-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,34,5Haakon Gunby, IL Fri28.06.663 (KS)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
2,35,13Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,35,58Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.046-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
2,35,84Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.791 (MV40)Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
-----340--------------------
2,35,94Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
2,36,28Bjarne Skumsnes, GTI31.05.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,36,39Jonathan Nordraak, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.01.042 (G-15)Drøbak, Seriestevne25.05.19
2,36,46Steffen Hestø, Vemundvik IL31.01.993 (G-19)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,36,9Peter Beseth, Skaun IL01.07.042 (G-15)Børsa, Rema 1000 Lekene 201908.05.19
2,37,00Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.0413 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,38,13Harald Nygård, FIL Aks-7726.09.513 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,38,31Teodor Munkhaugen Eggan, Leinstrand25.12.047-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,38,35Arvid Supphellen, Gjerpen Idrettsforening10.01.604 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,38,39Odin Tobias Grønli Hertwich, Byåsen IL29.09.036-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
-----350--------------------
2,38,9Helge Tysse, Osterøy IL01.03.644 (KS)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
2,38,9Knut Arve Engesæt, IL Fri08.01.645 (KS)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
2,40,06Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.044-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
2,40,19Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.584 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,40,43Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.032 (G-16)Namsos, Namdalslekene16.06.19
2,40,56Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-15)Sandefjord, Vestfoldkarusellen 2019 stevne 205.06.19
2,41,2Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (G-18/19)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201918.08.19
2,41,43Håvard Nufsfjord, Namdal løpeklubb24.11.693Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,43,08Pål Feseth Heggli, Stjørdal Friidrettsklubb18.10.6310Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
2,43,5Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601 (MV55)Ostereidet, Seriestemne27.08.19
-----360--------------------
2,44,53Tommy Jacobsen, Askim IF25.06.625 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,45,48Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.041 (G-15)Lillehammer, Eidsiva-stevnet13.08.19
2,47,36Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.049-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,47,62Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,49,44Markus Haaland Sandberg, Frol IL29.11.041 (G-15)Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
2,50,32Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.492 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,51,81Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Haugesund, Sommerstevne25.07.19
2,53,37Thor Askey, ISS27.05.0415 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,53,59Dag Jensen, Larvik Turn & IF10.05.631 (MV)Larvik, Åpent KM veteraner Vestfold29.05.19
2,53,68Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.616 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
-----370--------------------
2,54,47Per Laksfors, Strindheim IL05.07.493 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,54,84Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.042 (G-15)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
2,55,50Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
2,56,95John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
2,58,09Roy Enge, Spillum IL02.10.724Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
3,02,12Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,02,54Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.454 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,04,58Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.432 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,05,85Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.561 (MV60)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
3,11,83Arvid Syrstad, Skaun IL24.11.495 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
-----380--------------------
3,18,84Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,21,86Ivar Bølset, Triumf12.01.362 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,33,17Jørgen Haukø Skorstad, Namdal løpeklubb10.11.845Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
3,58,00Henning Høgheim, Ullensaker/Kisa IL31.12.393 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
4,58,39Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.711Ørsta, Ørstaleikane24.08.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,10Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.9711London/GBR, IAAF Diamond League - Müller Anniversary Games20.07.19
1,53,46Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Strindheim IL11.06.917-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,54,22Philip Lonmon (GER), Steinkjer Friidrettsklubb28.07.963Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
1,55,16Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.036-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
2,01,32Suleyman Abdale Mahmud (SOM), Trondheim Friidrett28.09.011 (G-18/19)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
2,04,01Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.016-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
2,04,04Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.041 (G-17)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
2,04,53Fannar Thor Heiduson (ISL), Mandal & Halse IL23.06.002 (G-18/19)Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
2,04,89Abdulqader Altom (SUD), IL Pioner27.03.951Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
2,07,66Robel Alem Issac (ERI), Herkules Friidrett10.04.003Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
2,11,30Ghebremedhn Teklebrhan Hagos (ERI), Kongsvinger IL Friidrett24.08.981 (G-U23)Kongsvinger, Premiestevne 105.06.19
2,13,13Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,15,07Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.043-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,16,20Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.031 (G-16)Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
2,16,56Rex Hinchliffe (AUS), Lillehammer IF11.01.621 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,16,83Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.044-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,23,71Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.045 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
2,34,59Antonio Ferrera Gutierrez (ESP), ISS22.09.0212 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,39,75Donatien De Cazenove (FRA), ISS26.09.0414 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,42,12Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.041 (G-15)Vik, HSB-cup25.05.19

Ikke godkjente resultater
Feilplassert målkamera
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,06Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.042 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
4,47,51Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.711Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56,72Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.001Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
3,08,69Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,09,91Bjørn Ketil Sørvik, Bremnes IL26.06.751Bømlo, Seriestevne17.06.19
3,13,28Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,17,79William Kollberg, IF Hellas30.04.04M (G-15)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,30,16Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.002Lausanne/SUI, IAAF Diamond League - Athletissima05.07.19
3,30,82Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.934Lausanne/SUI, IAAF Diamond League - Athletissima05.07.19
3,39,63Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.9311-fi-AGøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
3,40,23Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.916-fi-AOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
3,42,75Jacob Boutera, IL Gular29.04.961-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,43,77Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.899-fi-ASollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
3,44,04Marius Vedvik, IL Gular18.03.923-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,45,06Mats Hauge, Haugesund IL16.07.973-fi-BWatford/GBR, Watford Grand Prix29.06.19
3,45,08Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.911-fi-AJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
3,46,29Erik Udø Pedersen, Kristiansand Løpeklubb09.04.944-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
-----10--------------------
3,46,69Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.005-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,46,84Ådne Andersen, Dimna IL18.01.941-fi-BHuizingen/BEL, 6th Flanders Cup - ALLONSIUS SPORT24.08.19
3,46,91Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.016-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,46,99Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.997-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,47,07Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.948-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,47,38Per Svela, IL Gular19.03.925-fi-AJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
3,48,38Abduljaleel Hir, Steinkjer Friidrettsklubb22.09.952-fi-BKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,49,07Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.993-fi-BSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
3,49,20Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.9811-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,49,64Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981Stavanger, Treningsstevne11.06.19
-----20--------------------
3,52,94Thomas M Heggøy, IL Gular25.05.941Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
3,53,28Sindre Solbakken Omvik, Rosendal Turnlag18.08.932Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
3,53,44Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.9711-fi-BGøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
3,54,03Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-fi-BKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,54,16Vidar Dahle, IL Gular26.02.888-fi-BEltham/GBR, BMC Grand Prix20.07.19
3,54,20Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.975-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
3,54,20Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983 (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
3,55,18Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.903-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,55,39Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.981-fi-CGøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
3,55,52Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.934-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
-----30--------------------
3,56,14Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.992-fi-CSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
3,56,37Michael Mørk, IK Tjalve15.10.992-h2Charlotte/NC/USA, Charlotte Invitational12.04.19
3,56,58Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.9511-h2Gainesville/FL/USA, Florida Relays29.03.19
3,57,01Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.975 (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
3,57,20Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.013Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
3,57,30Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.939-fi Hamar, NM Hamar 201903.08.19
3,57,88Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.943Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
3,58,10Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
3,58,35Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.997 (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
3,58,71Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.014Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
-----40--------------------
3,58,77Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.004-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
3,59,39Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9611-h3Sioux Falls/SD/USA, Howard Wood Dakota Relays04.05.19
3,59,47Andreas Iden, IL Gneist10.03.953-fi-DKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,59,72Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.963-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
3,59,93Anders Boye, Rindal IL03.01.944-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,00,06Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9315-fi-BJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,00,33Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.935Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,00,38Mats Morgan Langøy, Ullensaker/Kisa IL08.03.013-fi-CGøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
4,01,11Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,01,16Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.916Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
-----50--------------------
4,01,37Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.862Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,01,50Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.903Hommelvik, Seriestevne23.07.19
4,01,83Tomas Skjæråsen, Varegg IL13.02.953Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,01,91Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.004-fi-DKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
4,02,16Ørjan Grønnevig, Stavanger IF Friidrett14.02.912Egersund, Jubileumsstevne EIK 100 år18.08.19
4,02,18Salim Bukari, IL Skjalg28.06.021-h1Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,02,46Ibrahim Buras, Lillehammer IF21.08.018-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
4,02,67Eivind Øygard, Jølster IL18.02.921Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,02,78Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.009-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
4,02,91Marius Ingebrigtsen, IL Skjalg03.09.027-fi-CSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
-----60--------------------
4,03,04Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.891-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
4,04,10Alexander Kirkeberg, Namdal løpeklubb24.06.961Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
4,04,56Ole Petter Fjeld, Tønsberg Friidrettsklubb26.08.952Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
4,04,63Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.942-fi-DGøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
4,04,91Trym Tønnesen, Halden IL04.02.005Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,05,08Johannes Teigland, IL Gular17.04.956Jessheim, Norgeslekene10.08.19
4,06,17Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.031-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,06,33Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,06,68Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,06,84Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.025-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
-----70--------------------
4,06,94Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.015-fi-CJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,07,03Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.887Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,07,61Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.013-h1 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
4,07,62Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.918Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,08,25Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.984Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,08,75Martin Lager, IK Tjalve09.06.894-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,08,85Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.962Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
4,09,03Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.021 (G-17)Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
4,09,21Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.927-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,09,57Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.018-h2 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
-----80--------------------
4,09,60John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.033Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
4,10,45Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.945-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,10,65Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.8714-hLOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
4,11,08Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.001 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
4,11,10Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.038-h1 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
4,11,18Øystein Kvaal Østerbø, Strindheim IL07.07.8110-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
4,11,39Fredrik Torgersen, Varegg IL21.05.911-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,12,31Lars-Olav Måkestad Apold, IL Gular05.06.921-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
4,12,41Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.031 (G-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
4,12,64Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
-----90--------------------
4,12,77Matias Førde, Jølster IL26.11.986-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
4,12,88Harald Østberg Amundsen, Asker Sk. Friidrett18.09.981Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,12,95August Lunde, Byåsen IL04.09.032-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,13,26Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0114-fi-CJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,13,32Erland Kvisle, Asker Sk. Friidrett28.03.962Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,13,36Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.919Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,13,49Daniel Jacobsen, Haugesund IL30.12.9815-fi-CJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,14,01Hågen Urseth, FIK Ren-Eng12.01.8810Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,14,06Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.028-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,14,17Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.035-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----100--------------------
4,14,22Jørgen Moen, FIK Ren-Eng21.06.9111Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,14,30Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.983-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,14,61Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.031Sandnes, Rehearsal ETCH08.08.19
4,15,29Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.029-h2 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
4,15,94Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.0312Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,16,00Adrian Westlie, Askim IF04.04.017Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,16,11Simon Bø-Sande, Sandnes IL02.11.922Sandnes, Rehearsal ETCH08.08.19
4,16,13Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.9513Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,16,16Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.914-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
4,16,31Lars-Erik Nordby, Halden IL24.11.896Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
-----110--------------------
4,16,45Lars Sæterlid Hella, Varegg IL29.07.015-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
4,16,49Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.037Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,16,59John Gopal Bjerga, IL Gular03.11.961Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
4,16,75Eirik Andreas Mortensbakke, Asker Sk. Friidrett11.01.993Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,16,94Henrik Sunne Fjeld, Sportsklubben Vidar30.09.959-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,16,94Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.026-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,17,08Steinar Bøe, Rindal IL20.07.9714Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,17,22Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,17,24Emil Kullerud, Sarpsborg IL24.11.008Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,17,35Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.971-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
-----120--------------------
4,17,58Simen Bergseth, IL Skjalg13.01.923Stavanger, Treningsstevne11.06.19
4,17,75Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.016-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
4,17,78Joachim Tranvåg, Rindal IL16.03.9110-fi-AExeter/GBR, BMC Regional Races External27.08.19
4,18,19Alf Ante Idland Tornensis, Gjesdal IL16.11.003Sandnes, Rehearsal ETCH08.08.19
4,18,23Vegard Havn, Stord IL28.09.977-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
4,18,27Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.0211-h2 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
4,18,61Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.0412-h2 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
4,18,70Sjur Kvisle, Asker Sk. Friidrett28.08.994Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,18,70Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.012-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,19,13Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.032 (G-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
-----130--------------------
4,19,17Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,19,5Kaspar Lilja, Ås IL02.03.961-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
4,19,65Samuel Hafsahl, Sportsklubben Vidar13.05.7713-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,20,08Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.0315Jessheim, Norgeslekene10.08.19
4,20,10Øyvind Wiger, Modum FIK01.08.771 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,20,25Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.9415Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,20,76Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.0415-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,20,95Henrik Vik Tolo, Asker Sk. Friidrett23.04.995Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,21,17Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.004-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,21,34Daniel Dukstad, Voss IL02.01.021-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
-----140--------------------
4,21,42Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.0210-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,21,83Mikkel Thomassen, Lillehammer IF13.10.031 (G-16)Lillehammer, Strandtorget-stevnet21.05.19
4,21,89Peder Talsnes, Strindheim IL16.02.971Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
4,22,01Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.035Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
4,22,5Marcus Nordstrand, Ås IL10.07.002-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
4,22,88Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,23,0Nils Tveite, Ås IL18.02.023-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
4,23,07Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.9411Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,23,41Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.031 (G-16)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
4,23,54Johannes Alne, Haugesund IL12.02.758-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
-----150--------------------
4,23,90Øyvind Bjordal, Osterøy IL08.07.7212Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,25,39Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.019Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,25,46Andreas Heierstad, Ivrig24.02.033Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
4,25,53Arild Moen, Lånke IL Friidrett10.05.806Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
4,25,68Jarle Risa, Undheim IL20.05.761Lye, Jærcup Lye22.08.19
4,25,76Anders Nyhus Røsbjørgen, Selsbakk IF12.10.027Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
4,26,10Andreas Døske, Haugesund IL26.05.033-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,26,26Martin Schei, Stord IL06.05.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,26,36Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.031-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,26,48Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.033 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
-----160--------------------
4,26,76Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.931Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
4,26,79André Seliussen, IL Gneist05.04.0117Jessheim, Norgeslekene10.08.19
4,27,15Svein Ove Risa, Undheim IL07.03.742Lye, Jærcup Lye22.08.19
4,27,25Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.032-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,27,36Magnus-Johan Færø, Eikanger IL15.12.951Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
4,27,65Mads Nilsen, Herkules Friidrett14.11.0119Jessheim, Norgeslekene10.08.19
4,27,75Christian André Olsen, IL i BUL18.10.013Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,27,81Robel Alem, Herkules Friidrett10.04.001 (G-18/19)Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
4,27,98Jonas Torgersen, Asker Sk. Friidrett11.07.916Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,28,27Stian Flo, Sørild FIK04.03.851Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
-----170--------------------
4,28,40Henrik Aas, Asker Sk. Friidrett26.07.007Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,28,42Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
4,28,8Milan Frenay, Halden IL25.05.033 (G-16)Steenwijk/NED, 2e Medaillewedstrijd Steenwijk12.07.19
4,28,86Ludvik Markussen Ytterdal, Ålesund Friidrettsklubb21.02.011 (G-18/19)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
4,29,12Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,29,38Øystein Wergeland, Sandnes IL02.01.845Stavanger, Treningsstevne11.06.19
4,29,59Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,30,05Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.021 (G-17)Hønefoss, Treningstevne21.08.19
4,30,10Simen Løbak, Asker Sk. Friidrett31.05.008Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,30,22Ådne Hernes, Fana IL08.04.023-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----180--------------------
4,30,43Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand Løpeklubb29.07.031 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
4,30,48Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,30,69Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.041 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,31,09Casper Rønning, Ivrig14.03.044Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
4,31,87Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,31,96Martin Roe, IL Fri01.04.92DArona/ESP, IX International Meeting Combined Events09.06.19
4,32,09Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.868Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
4,32,32Eirik Asdøl, Asker Sk. Friidrett23.01.939Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,32,68Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.041 (G-15)Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,32,72Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.031 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
-----190--------------------
4,32,78Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.012 (G-17)Lillehammer, Eidsiva-stevnet13.08.19
4,33,05Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.0419-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,33,16Stian Birkeland, IL Skjalg31.07.019Egersund, Jubileumsstevne EIK 100 år18.08.19
4,33,47Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.024-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,34,31Tobias Svendheim, IL Fri14.02.042-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,34,42Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.032 (G-16)Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,34,57Lars Ole Hageskal, Kyrksæterøra IL25.06.761 (MV40)Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
4,34,81Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,35,01Trygve Andresen, Varegg IL09.03.799-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,35,07Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.042 (G-15)Asker, Askerlekene 201908.06.19
-----200--------------------
4,35,29Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,35,37Emil Wiik, Asker Sk. Friidrett21.11.9710Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,35,59Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.035 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,35,90Odd Einar Tveit, Stavanger Friidrettsklubb19.08.771Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
4,35,95August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.042 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,36,15Christian Lauvdal Bie, Sørild FIK12.12.022Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
4,36,24Rachid Bendriss, Frognerparken Idrettslag06.03.691 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,36,30Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-h1 (G-15)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
4,37,00Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.024Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,37,15Børge Harestad, IL Skjalg21.04.802Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
-----210--------------------
4,37,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
4,37,30Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.011 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
4,37,76Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.781 (MV40)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
4,38,18Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.041 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
4,38,21Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.042 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,38,38Erik Kårvatn, Rindal IL07.03.033-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,38,42Eirik Fredriksen, Fredrikstad IF29.03.013 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,38,49Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
4,38,65Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.035Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,39,22Hallvard Moian Nydal, Asker Sk. Friidrett27.10.8812Asker, Holmenkolluttak07.05.19
-----220--------------------
4,39,89Fredrik Liland, Fana IL21.09.022 (G-17)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
4,40,36Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.034 (G-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
4,40,71Andreas Rivenes, Tønsberg Friidrettsklubb11.08.033 (G-16)Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,40,78Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011 (MJ)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,42,27Martijn Langeweg, Ringerike Friidrettsklubb23.02.002Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,42,35Thomas Hetland, Egersunds IK21.07.7612Egersund, Jubileumsstevne EIK 100 år18.08.19
4,42,42Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,42,74Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.035-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,43,19Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.731 (MV45)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
4,43,32Jens Christian Grymyr, Asker Sk. Friidrett12.01.9913Asker, Holmenkolluttak07.05.19
-----230--------------------
4,43,48Lars Kaland Kovacs, Horten Friidrettsklubb06.07.032 (G-16)Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
4,43,73Vegard Aarstad, Ås IL05.08.027Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
4,43,78Emil Hagevik Bakke, Trysilgutten12.11.981Gausdal, Ucup Del 212.05.19
4,44,12Bjørn Sundvor, Stavanger IF Friidrett14.01.8413Egersund, Jubileumsstevne EIK 100 år18.08.19
4,44,18Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.047Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,44,44Steinar Frønsdal, Hjelmeland IL10.11.042 (G-15/18)Sola, COOP Jærcup04.06.19
4,44,49Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.0314-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,44,52Tore Bjelland, IL i BUL27.08.872Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
4,45,52Bjarte Eikanger, IL Gneist20.07.721Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
4,45,60Jørgen Sæther, Leinstrand16.09.032 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
-----240--------------------
4,45,62Numan Khogyanai, Fredrikstad IF10.12.022 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,45,74Jørgen Tvedt, Norna-Salhus IL22.12.951Bergen, Skansen Athletics 503.09.19
4,46,66Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.611 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,47,16Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.0020Jessheim, Norgeslekene10.08.19
4,47,21Nikolai Gylthe Berget, Hamar IL27.05.031 (G-16)Gausdal, Ucup Del 212.05.19
4,47,50Magnus Bøe, IL Tyrving21.07.9814Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,47,75Oliver Hole, Midsund IL04.05.041 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane25.08.19
4,48,00Daniel Måkestad Fadnes, Solnut IL13.09.043 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,49,07Jonas Maukon Myhr, Asker Sk. Friidrett16.10.0315Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,50,53Leif Johannes Omland, Stavanger Friidrettsklubb06.03.822Sandnes, KM Rogaland22.06.19
-----250--------------------
4,50,71Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.612 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,51,32Henrik Peterson, Kristiansand IF Friidrett02.03.041 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
4,51,83Kristian Brandseth, Os Turn28.02.044 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,52,03Eirik Nilsen Onarheim, Stord IL10.03.957-h1Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,53,06Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.031 (G-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
4,53,44Oddvar Rønning, Lånke IL Friidrett03.09.803Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
4,53,57David Vik, Haugesund IL10.11.041 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
4,53,68Anders Bjørkhaug, Førde IL Friidrett28.04.751Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
4,53,70Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.031 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
4,53,96Sigur Johan Lillefjell, Steinkjer Friidrettsklubb28.07.032 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
-----260--------------------
4,54,02Henrik Braune, Stavanger IF Friidrett05.07.866Stavanger, Treningsstevne11.06.19
4,54,71Rolv-Jørgen Bredesen, Sømna IL03.04.731Vik, Kretsstevne 213.06.19
4,55,04Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.036-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,55,22Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,55,47Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.041 (G-15)Hønefoss, Treningstevne21.08.19
4,56,12Heat Hines, Haugesund IL02.12.021 (G-17)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
4,56,19Øivind Bernes, Mjøsdalen IL16.01.581 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,56,44Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DRibeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League07.07.19
4,57,07Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.042-h1 (G-15)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
4,57,76Andreas K. Dahle, Sømna IL11.05.891Vik, Kretsstevne 415.08.19
-----270--------------------
4,58,41Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,58,49Olav Tande Solberg, Vollan Idrettsklubb28.10.035-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,58,72Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.792 (MV40)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
4,59,03Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.821 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,59,06Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,59,31Marcus Holter Larsen, Asker Sk. Friidrett15.03.0316Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,59,70Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.041-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
5,00,29Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.043 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
5,00,37Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.021 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
5,00,69Oscar Smogeli Opsann, Lillehammer IF09.10.041 (G-15)Lillehammer, Eidsiva-stevnet13.08.19
-----280--------------------
5,00,72Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19
5,01,37Bjørnar Nedrebø, Sandnes IL18.05.732 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,02,21Nani Kula, Ullensaker/Kisa IL0120-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
5,02,25Bjarte Vik, Osterøy IL02.11.691 (MV50)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
5,03,99Ivar Bakka, Sauda IL18.02.801Suldal, Suldalsleikane 201930.06.19
5,04,58Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.851Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
5,05,44Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (G-18/19)Vik, Treningsstevne01.08.19
5,07,04Atle Nordbotten, IL Skjalg11.12.587Stavanger, Treningsstevne11.06.19
5,07,73Håkon Kyllo, IL Dalebrand24.10.634Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
5,08,14Eskil Dahlen, Øystre Slidre IL28.10.643 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----290--------------------
5,09,88Lars Måge, Strandebarm IL07.02.731 (MV45)Strandebarm, Seriestemne29.05.19
5,10,33Ole Stornes Iversen, Asker Sk. Friidrett20.07.0117Asker, Holmenkolluttak07.05.19
5,10,6Bård Sundsli, Snøgg Friidrett29.07.932Notodden, Seriestevne 304.07.19
5,12,16Fredrik Andersen, Egersunds IK16.05.7714Egersund, Jubileumsstevne EIK 100 år18.08.19
5,12,21Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.993Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
5,12,44Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.042 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.19
5,12,75Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,13,12Ove Måge, Strandebarm IL07.02.732 (MV45)Strandebarm, Seriestemne29.05.19
5,13,59Ørjar Evensen, Sømna IL28.08.696Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
5,16,41Knut Hegvold, Strindheim IL19.09.6111Kingston upon Thames/GBR, Rosenheim League Final21.08.19
-----300--------------------
5,16,64Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.044 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
5,17,40Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-16)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
5,17,70Dennis Jepsen, IL Skjalg06.04.048Stavanger, Treningsstevne11.06.19
5,18,26Haakon Gunby, IL Fri28.06.662Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
5,19,14Knut Arve Engesæt, IL Fri08.01.643Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
5,20,96Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-15)Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
5,23,66Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,23,72Einar Nese Johnsen, Frøyland IL06.09.044 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
5,24,39Mathias Kjønstad Ukkelberg, Frol IL05.11.031 (G-16)Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
5,25,37Harald Nygård, FIL Aks-7726.09.512 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----310--------------------
5,25,92Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.021 (G-17)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
5,27,56Tore Engen, Nord-Odal idrettslag04.06.582 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,28,56Bjarne Skumsnes, GTI31.05.543 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,29,26Anders Lervik, Asker Sk. Friidrett18.09.9918Asker, Holmenkolluttak07.05.19
5,32,97Åsmund Skålevik, Ask Friidrett23.02.766Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
5,33,14Trond Mikal Lohne, Søgne IL15.11.032 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
5,33,88Emil Håkon Lier, Asker Sk. Friidrett14.11.9719Asker, Holmenkolluttak07.05.19
5,34,65Werner Reinfjord, Sømna IL27.08.652Vik, Kretsstevne 415.08.19
5,37,57Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,37,61Hallvard H Samland, Herand IL24.05.861Strandebarm, Seriestemne29.05.19
-----320--------------------
5,37,84Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.6515Egersund, Jubileumsstevne EIK 100 år18.08.19
5,38,67Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.042 (G-15)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
5,39,05Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.73D (MV45)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,39,29Trond Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb15.10.715Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
5,40,10Inge Visnes, Almenning IL08.03.741 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
5,40,90Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.492 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,47,25Ronny Førland, IL Fri23.07.721 (MV45)Arna, Seriestevne12.08.19
5,50,21Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.043-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
5,50,35Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.92DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,51,2Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.611 (MV55)Notodden, Seriestevne 304.07.19
-----330--------------------
5,54,91Christoffer Mørk Gundersen, Ås IL08.04.842 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,54,95Frode Holt, IF Sturla14.07.64D (MV55)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,55,45Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV65)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
5,56,61Per Laksfors, Strindheim IL05.07.493 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,56,8Arne Steen, Snøgg Friidrett23.12.591 (MV60)Notodden, Seriestevne 304.07.19
6,01,58Olav Hagland, GTI16.02.484 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
6,04,1Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.561 (MV60)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19
6,09,06Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62D (MV55)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
6,16,33Rune Gjertsen, Egersunds IK01.05.6016Egersund, Jubileumsstevne EIK 100 år18.08.19
6,19,11Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.431 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----340--------------------
6,27,18Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
6,35,76Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.455 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
6,48,11Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
6,51,86Ingar Romslo, IL Fri13.09.541 (MV65)Arna, Seriestevne12.08.19
7,05,64Dag Rune Skarstein, Herand IL10.05.751 (MV40)Strandebarm, Seriestemne29.05.19
7,06,6Tommy Storøygard, Rjukan Idrettslag21.05.733Notodden, Seriestevne 304.07.19
7,21,62Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
7,26,15Marius Brekke Bergh, Almenning IL24.08.902Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
9,11,68Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.47D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
13,29,61Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.50D (MV65)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
-----350--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,83Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.036-fi Hamar, NM Hamar 201903.08.19
3,58,66Zerei Kbrom Mezngi (ERI), IL Skjalg12.01.862Stavanger, Treningsstevne11.06.19
3,59,29Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Strindheim IL11.06.912-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,06,38Abdalla Targan Yousif (SUD), Herkules Friidrett28.09.961Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
4,12,33Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.041 (G-17)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
4,17,85Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.012 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,27,95Arek Zielinkiewicz (POL), Lillehammer IF05.03.852Lillehammer, Strandtorget-stevnet21.05.19
4,35,34Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.025-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,36,13Ryan Wah Jackson (CAN), Asker Sk. Friidrett11.03.9711Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,37,75Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,41,07Kidane Ressom Sereke (ERI), Bodø Friidrettsklubb20.07.891Bodø, Sparebank 1 Lekene 201918.08.19
4,41,26Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.043 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
4,43,12Ghebremedhn Teklebrhan Hagos (ERI), Kongsvinger IL Friidrett24.08.981 (G-U23)Kongsvinger, Seriestevnet 411.09.19
5,05,4Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041 (G-15)Notodden, Seriestevne 304.07.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,38,03Tesfamichael Bieday Rezene, Meløy FK04.10.031 (G-16)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201918.08.19
6,11,64David Philipsson, Holmemstranda IL23.03.891Måndalen, Rekrutteringsstevne26.08.19
6,31,73Jan Ove Giske, ukjent26.08.541Ålesund, Seriestevne14.08.19

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,49,60Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.932London/GBR, IAAF Diamond League - Müller Anniversary Games21.07.19
3,51,30Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.004Palo Alto/CA/USA, IAAF Diamond League - Prefontaine Classic30.06.19
4,33,43Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.031 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
4,43,44Joachim Tranvåg, Rindal IL16.03.911-fi-AExeter/GBR, West Country Miles19.06.19
4,54,64Milan Frenay, Halden IL25.05.031-fi-B (MJ)Steenwijk/NED, Banestevne05.07.19
4,57,67Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09,5+Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.919Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
5,12,6+Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9317Roma/ITA, IAAF Diamond League - Golden Gala Pietro Mennea06.06.19
5,17,6+Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.009London/GBR, IAAF Diamond League - Müller Anniversary Games20.07.19
5,52,16Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
5,54,45Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.043 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
5,56,30Daniel Aakervik, Aurskog/Høland Friidrettslag13.02.044 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
5,56,35Oskar Opstad Vike, Andebu IL07.01.041 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,58,09Østen Brovold Midtsundstad, Vaaler IF24.03.045 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
5,59,08Øyvind Wiger, Modum FIK01.08.771Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
6,03,95Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.046 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
-----10--------------------
6,04,21Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.047 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,04,35Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.048 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,04,56Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.049 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,06,25Tobias Svendheim, IL Fri14.02.0410 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,07,59Casper Rønning, Ivrig14.03.043 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
6,09,74Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.0411 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,10,96August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0412 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,17,03Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.0413 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,18,43Iver Brekke Bruksås, Heggedal FIK11.02.0414 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,20,32Eirik Bjørk Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL08.12.0415 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
-----20--------------------
6,20,36Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.0416 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,23,22Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.0417 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,24,56Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.0418 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,24,70Knut Borkholm-Røstum, IF Sturla07.06.021 (G-18/19)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
6,26,34Henrik Peterson, Kristiansand IF Friidrett02.03.048 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
6,27,66Oliver Hole, Midsund IL04.05.0419 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,29,21Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.048 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
6,32,47Daniel Måkestad Fadnes, Solnut IL13.09.044-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
6,34,41Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0410 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
6,36,08Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.0422 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
-----30--------------------
6,37,07Per Ingvar Tollehaug, IF Eiker-Kvikk08.04.032 (G-18/19)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
6,40,84Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
6,43,67Nani Kula, Ullensaker/Kisa IL0111 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
6,44,28Simen Cook Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL01.03.0412 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
6,51,85Mikkel Sletvold, Ullensaker/Kisa IL13.04.0413 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
6,54,28Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.046-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
6,58,22Mikael Kristoffer Galteland Birkelund, Asker Sk. Friidrett07.09.041 (G-15)Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
7,06,06Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.0423 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
7,06,70Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.0414 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
7,07,99Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.0411 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----40--------------------
7,10,24Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
7,28,13Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-15)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,53,98Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.042 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,26,04Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.042-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
6,37,31Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.045-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,36,85Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.914Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
7,52,8+Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9316Roma/ITA, IAAF Diamond League - Golden Gala Pietro Mennea06.06.19
7,54,95Marius Vedvik, IL Gular18.03.921-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
7,55,51Per Svela, IL Gular19.03.922-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
7,57,2+Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.007London/GBR, IAAF Diamond League - Müller Anniversary Games20.07.19
8,01,18Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.915Nembro/ITA, XXII Meeting Internazionale Città di Nembro28.06.19
8,03,65Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.963-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,04,43Mats Hauge, IL Gular16.07.974-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,05,92Erik Udø Pedersen, Kristiansand Løpeklubb09.04.945-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,06,41Jacob Boutera, IL Gular29.04.966-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
-----10--------------------
8,06,66Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.897Fana, TMG 201922.05.19
8,07,25Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.987-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,13,16Abduljaleel Hir, Steinkjer Friidrettsklubb22.09.951-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,15,32Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.922-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,17,99Ludvik Markussen Ytterdal, Ålesund Friidrettsklubb21.02.011 (G-18/19)Ålesund, Seriestevne06.05.19
8,18,44Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.001-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,18,91Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.948-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,19,21Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.939-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,19,26Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.932-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,19,70Trond Einar Moen Pedersli, Strindheim IL21.02.944-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----20--------------------
8,20,63Sindre Solbakken Omvik, Rosendal TL18.08.9310-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,20,97Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.9711-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,22,38Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.9114-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,22,69Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.975-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,23,20Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.994-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,23,65Ådne Andersen, Dimna IL18.01.941-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,23,97Eivind Øygard, Jølster IL18.02.926-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,24,02Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.975-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,24,04Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.996-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,24,21Andreas Iden, IL Gneist10.03.957-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----30--------------------
8,24,81Vidar Dahle, IL Gular26.02.887-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,25,77Ole Petter Fjeld, Tønsberg Friidrettsklubb26.08.959-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,28,21Erlend Gjerdevik Sørtveit, Strindheim IL17.12.949-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,30,54Odd Gundersen Sagbakken, FIK Ren-Eng03.07.9710-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,30,75Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.9712-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,31,36Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.9213-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,32,72Trym Tønnesen, Halden IL04.02.0019-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,33,36Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.9111-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,33,89Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941Nittedal, Elite 800m08.06.19
8,34,49Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.901Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
-----40--------------------
8,35,53Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.902Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
8,35,70Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0212-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,36,09Thomas M Heggøy, IL Gular25.05.9415-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,36,66Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.9613-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,37,10Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.883-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,37,43Trond Ørjan Eide, Strindheim IL18.01.903Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
8,38,26Elias Jonsson, Nydalens SK13.03.9918-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,38,38Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0114-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,38,92Jonatan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.002 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
8,38,94Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.011-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
-----50--------------------
8,39,97Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.8615-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,40,12Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.9016-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,40,76Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.9717-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,40,76Sverre Solligård, Svorkmo N.O.I.04.01.9118-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,41,22Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.0121-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,41,65Kristian Pytten, Kristiansand Løpeklubb07.08.0019-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,42,48Håvard Lalit Øglænd, Stavanger Friidrettsklubb13.12.9622Vught/NED, Harry Schulting Games30.05.19
8,42,55Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.0120-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,42,99William Nessjøen Solheim, IF Sturla17.12.964-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,43,90Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.933-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
-----60--------------------
8,44,47Markus Kjærner-Semb, Varegg IL10.11.9822-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,44,86Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.004-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,45,26Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,45,81Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.0322-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,46,10Johannes Teigland, IL Gular17.04.9523-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,46,36Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.035-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,46,45Iver Matias Linge Glomnes, Strindheim IL24.06.961-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
8,46,46Anders Boye, Rindal IL03.01.942-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,46,75Simon Steinshamn, Tingvoll Friidrettsklubb18.03.9922-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,47,39Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.0024-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----70--------------------
8,47,49Stian Hoelgaard, Gjesdal IL25.09.9125-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,47,86Martin Kirkeberg Mørk, IF Hellas16.01.0126-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,48,84Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,49,89Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.9824-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,50,07Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.981Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,50,12Kristian Ulriksen, Tromsø Løpeklubb02.10.8625-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,50,39Markus Loftås, Osterøy IL08.04.948-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,50,52Alexander Kirkeberg, Namdal løpeklubb24.06.962-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
8,50,52Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.957-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,50,70Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.944-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----80--------------------
8,50,73Eivind Flugstad Østberg, Gjøvik FIK02.01.881Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
8,51,10Jacob Hystad, Stord IL20.11.909-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,51,49Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.929-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,51,92Tomas Skjæråsen, Varegg IL13.02.955-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,53,23Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.001-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,53,35Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
8,53,38Fredrik Torgersen, Varegg IL21.05.9110-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,53,39Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.9210-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,53,59Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,53,97Jo-Inge Sandvik, Svorkmo N.O.I.10.05.936-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----90--------------------
8,54,12Mats Morgan Langøy, Ullensaker/Kisa IL08.03.017-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,54,26Thomas Førland Asgautsen, Stavanger Friidrettsklubb13.03.8911-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,54,54Lasse Blom, Sømna IL24.11.833-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,54,61Lars-Erik Nordby, Halden IL24.11.8912-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,55,11Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.018-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,55,20Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.018 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
8,55,42Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.994-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,55,91Lars-Olav Måkestad Apold, IL Gular05.06.921-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
8,56,43Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.0227-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,57,18Daniel Jacobsen, Haugesund IL30.12.9811-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
-----100--------------------
8,57,37Ulrik Astrup Arnesen, Strindheim IL28.01.976-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,57,45Nikolas Jon Aarland, IL Gular12.07.8812-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,58,69Ronny Losoa, Sigdal FIK01.10.804Nittedal, Elite 800m08.06.19
8,59,09Ibrahim Buras, Lillehammer IF21.08.011 (G-18/19)Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
8,59,16Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.916Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
8,59,17Svein Halvor Dahl, Skarphedin IL03.07.881Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
8,59,34Oskar Spets Storhov, SK Freidig30.01.991 (MJ)Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
8,59,58Petter Soleng Skinstad, Gjøvik FIK30.09.892Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
8,59,84Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.0029-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,00,29Christoffer Callesen, Heggedal FIK29.03.8811-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----110--------------------
9,00,52Hågen Urseth, FIK Ren-Eng12.01.8812-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,01,41Øivind Løining Bjerkseth, Royal Sport30.09.8813-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,01,59Lars Grønlund, Oslostudentenes IK Friidrett06.04.967-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,01,64Lars Jørgen Tvenge Granerud, Oslostudentenes IK Friidrett28.07.933Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
9,02,21Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.0113 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
9,03,29Ola Matre, Heggedal FIK31.12.8913-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,03,35Joachim Tranvåg, Rindal IL16.03.9116-h6London/GBR, Hercules Wimbledon 3000m Night Open26.06.19
9,03,54Mikkel Thomassen, Lillehammer IF13.10.031 (G-16)Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
9,04,84Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.9715-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,04,94Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.0410-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----120--------------------
9,05,17Anders Haga, Åsen IL16.02.9811-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,05,83Lars Maukon Muren, NTNUI22.02.933-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,05,91Matias Førde, Jølster IL26.11.981Byrkjelo, Seriestemne08.08.19
9,06,13Øyvind Wiger, Modum FIK01.08.7713-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,06,44Kristoffer By Vollset, Klæbu Løpeklubb19.02.961Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
9,06,99Matias Førde, Jølster IL26.11.981 (G-20/22)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,07,30Kjell Arne Trælnes, Sømna IL19.01.802Vik, Kretsstevne 109.05.19
9,08,70Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.034-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,08,95Morten Hansen, Lørenskog Friidrettslag24.12.9514-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,09,04Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.948Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
-----130--------------------
9,09,42Kristian Vatne, BUL-Tromsø Friidrett22.12.001Tromsø, Løpestevne 217.07.19
9,09,45Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.022Tromsø, Løpestevne 217.07.19
9,10,12Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.032 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,10,14Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.952Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9,10,17Kasper Stadaas, IL Heming21.02.9414-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,10,22Henrik Vik Tolo, Asker Sk. Friidrett23.04.9915-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,10,39Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.8817-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,10,46Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.023Tromsø, Løpestevne 217.07.19
9,10,47Nils Tveite, Ås IL18.02.022 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,10,70Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
-----140--------------------
9,10,76Vebjørn Røed, Bodø Friidrettsklubb21.02.0215-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,10,80Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.9716-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,10,83Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0016-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,10,96Vegard Havn, Stord IL28.09.975-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,11,08Alexander Hofstad, Rindal IL29.04.904Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
9,11,27Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9,11,85Gustav Rauø Vasdal, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.9118-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,11,99Erlend Kringeland, Stord IL21.04.034 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9,12,19Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.946-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,12,48Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.024 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
-----150--------------------
9,12,82Gjøran Tefre, Førde IL Friidrett25.11.942Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,12,91Sigurd Rønning, Modum FIK28.05.977Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,13,02Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.025 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
9,13,28Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.026 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
9,13,87Sindre Hoff, Viksdalen IL03.11.833Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,14,13Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.033 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,14,16Håkon Kolstø, Haugesund IL16.08.947-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,14,56Jørgen Moen, FIK Ren-Eng21.06.9117-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,14,57Hans Urset, BUL-Tromsø Friidrett07.04.035 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9,14,58August Lunde, Byåsen IL04.09.034-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----160--------------------
9,14,78Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,15,02Sture Andersen, Tromsø Løpeklubb02.09.751 (MV35)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,15,85Tore Akerlie, Voss IL19.02.991 (G-20/22)Voss, Seriestemne05.06.19
9,15,96Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.023 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,15,96Kristian Riseth Hammer, Svorkmo N.O.I.01.08.892Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
9,15,99Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.918-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,16,41Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.038 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9,16,56Henrik Anker-Nilssen, Nesodden IF04.07.0220-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,16,73Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.933Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
9,17,10Knut Jonny Hjertvik, Oslostudentenes IK Friidrett25.05.908Nittedal, Elite 800m08.06.19
-----170--------------------
9.17,13Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-17)Jølster, Åpningstemne19.05.19
9,17,16Knut Borkholm-Røstum, IF Sturla07.06.029 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
9,17,33Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.039 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9,17,44Lars Young Vik, Persbråten VGS09.01.0121-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,17,62Ola Anders Tjensvoll, Undheim IL02.09.921Lye, COOP-Jærcup20.05.19
9,18,04Eirik Nordvik, Steinkjer Friidrettsklubb17.09.815-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,18,16Ola Wang Ørjavik, Tromsø Løpeklubb05.12.971Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,18,28Jon Arne Gaundal, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.886-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,18,32Gustav Janovskis Heldal, Mosvik IL20.07.912-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,18,65Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.0310 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
-----180--------------------
9,18,97Andreas Heierstad, Ivrig24.02.035 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,21,34Svein Ove Risa, Undheim IL07.03.742Lye, COOP-Jærcup20.05.19
9,21,63Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.9412Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,21,81Henrik Velle, FIK Ren-Eng28.11.911-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,22,02Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.7420-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,22,25Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.025 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,22,44Vegard Johnsen, Narvik IL02.09.953Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,22,46John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.037-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,22,59Magnus-Johan Færø, Eikanger IL15.12.9522-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,22,77Andreas Grøteide Polden, Stord IL22.03.9118-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
-----190--------------------
9,22,79Johan Nordeng, Sortland Friidrettsklubb02.09.031Sortland, Sortlandsmesterskapet 201910.08.19
9,22,82Christian Hannestad, IL i BUL02.03.923-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,23,42Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.934-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,25,16Jonas Riseth, Namdal løpeklubb04.06.946-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,25,87Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.037-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,25,88John Magnus Haugen, Hommelvik IL08.03.966Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
9,26,23Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.021 (G-17)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
9,26,46Ådne Hernes, Fana IL08.04.021-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
9,26,53Gjermund Erikstein-Midtbø, Skarphedin IL12.11.918-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,26,87Martin Schei, Stord IL06.05.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
-----200--------------------
9,27,75Håvard Jakobsen, Namdal løpeklubb07.08.721 (MV35)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
9,27,87Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.037 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,27,89Johannes Thomsen, Stord IL20.08.831Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
9,27,97Henrik Eijsink, Nydalens SK10.07.963-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,28,65Tage Augustson, Varegg IL17.11.8919-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,28,84Bendik Blix, Tromsø Løpeklubb05.11.023Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
9,29,04Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.943Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,29,18Jonas Kristiansen, Nittedal IL04.09.999Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,29,33Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.035-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,30,26Eirik Flesjå Olsen, Sørumsand IF10.07.8810-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
-----210--------------------
9,30,47Andreas Døske, Haugesund IL26.05.036-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,30,57Andreas Vågen, IL Fri15.05.0018 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
9,30,66Emil Kullerud, Sarpsborg IL24.11.006-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,30,91Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.0320-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,31,26Roger Thompson, IL Driv Friidrett04.03.767-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,31,36Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.978-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,31,51Geir Storetvedt Skaten, IL Gular17.04.747-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,31,78André Haugsbø, Gaular IL10.03.794Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,31,91Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.001 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,32,3Knut Hegvold, Strindheim IL19.09.612London/GBR, Rosenheim League Division East17.07.19
-----220--------------------
9,32,30Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.0311 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9,32,58Øyvind Bjordal, Osterøy IL08.07.729-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,32,60Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.0312 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9,33,00Michael Brian Watts, Strindheim IL06.05.888-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9.33,99Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.002 (G-18/19)Jølster, Åpningstemne19.05.19
9,34,37Trygve Andresen, Varegg IL09.03.799-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,34,52Sigmund Ofstad, Rindal IL27.07.894Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
9,34,77Marius Viken Vesterås, Gjøvik FIK10.10.991 (G-U23)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
9,34,87Håvard Tømmerdal, NTNUI02.03.939-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,34,87Martin Ødegård Lunde, Trondheim Friidrett15.02.8512-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
-----230--------------------
9,35,07Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0313 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9,35,22Jonas Petterson, Gjøvik FIK08.01.021 (G-17)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
9,35,89Amund Hoel, Åsen IL17.07.9724-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,35,93Jostein Knudsen Dal, Kragerø IF Friidrett22.08.9410-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,36,46Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.7810-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,36,48Christian Lauvdal Bie, Sørild FIK12.12.027 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,36,48Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.9811-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,37,12Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9912-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,37,67Kristian E Skogvold, Gjerdrum IL03.01.9913-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,38,17Milan Frenay, Halden IL25.05.0316 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
-----240--------------------
9,38,34Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.867Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
9,38,48Arild Moen, Lånke IL Friidrett10.05.808Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
9,39,02Magnus Sedeniussen, Nittedal IL29.12.0111Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,39,35Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.039 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,40,57Henrik Johnsen, BUL-Tromsø Friidrett07.02.8615-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,41,71Eirik Dalva Skaale, Stavanger IF Friidrett16.03.793Lye, COOP-Jærcup20.05.19
9,42,01Alexander Moritsgård, Gloppen Friidrettslag11.04.941Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
9,42,81Lars Ole Hageskal, Kyrksæterøra IL25.06.766Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
9,43,53Marius Renå, Hommelvik IL22.09.9910-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,43,6Pål Åge Joten, FIK Ren-Eng01.01.921Rendalen, Treningsstevne06.08.19
-----250--------------------
9,44,49Dag Einar Bøtun, Stavanger Friidrettsklubb06.01.924Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,44,88Mårten Soleng Skinstad, Gjøvik FIK18.04.972 (G-U23)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
9,45,70Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.8416-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,45,79Sindre Øwre Haugan, Hommelvik IL03.10.959Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
9,46,15Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.7217-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,46,46Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.032 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,46,95Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.7310-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,47,1Sondre Tysseland, Samnanger11.02.931Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
9,47,55Henrik Angermund, Varegg IL28.11.8011-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,47,81Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0419-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----260--------------------
9,47,92Are Gederaas Denstad, Vollan Idrettsklubb16.01.9011-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,47,98Martin Ødegård Lunde, Trondheim Friidrett15.02.8520-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,48,2Eirik Finne, T&IF Viking05.01.932Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
9,48,99Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.028 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,49,44Isak Skari Berger, Lillehammer IF04.04.021 (G-17)Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
9,49,49Halvor Løvli, Ullensaker/Kisa IL04.02.0314-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,49,85Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.022 (G-17)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,50,08Håvard Kvam, Kolbukameratene15.05.011 (G-18/19)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
9,50,13Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand Løpeklubb29.07.0311 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,50,67Erik Christiansen, Svorkmo N.O.I.08.08.9112-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
-----270--------------------
9,50,84Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.011 (G-18/19)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
9,50,86Einar Mortensen, Tromsø Løpeklubb03.12.812 (MV35)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,51,54Nicolai Solheim Gjetanger, Ringerike Friidrettsklubb14.12.033 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,51,58Markus Moen Riste, Gjøvik FIK09.03.012 (G-18/19)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
9,52,75Thomas Hetland, Egersunds IK21.07.764Lye, COOP-Jærcup20.05.19
9,52,88Bjørn Arve Bønå, Brønnøysund IL27.02.753Vik, Kretsstevne 109.05.19
9,52,89Nils Henrik Kvale, Gjøvik FIK24.11.013 (G-18/19)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
9,53,24Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.004Tromsø, Løpestevne 217.07.19
9,53,64Magnus Sørslett, Ballangen Friidrett26.12.032 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
9,53,75Jonatan Grand Graversen, BUL-Tromsø Friidrett31.08.013 (G-18/19)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
-----280--------------------
9,53,90Torbjørn Aaberge Nes, Sogndal IL06.10.012 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,54,02Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.9323-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,54,08Brian Landøy, Jølster IL04.10.965Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,54,21Even Olaus Seeberg, Nittedal IL08.07.9812Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,54,22Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.013 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,54,33Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.836Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,58,18Sigve Andersen, Tromsø Løpeklubb26.03.744Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
9,58,56Lars Schjølberg Evensen, Fana IL01.09.024Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
9,58,71Alexander Nybakk, Ringerike Friidrettsklubb02.06.982Hønefoss, Treningstevne08.05.19
9,59,29Morten Kolltveit, Tørvikbygd IL20.10.885Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
-----290--------------------
9,59,59Erling Flataker, Hommelvik IL11.05.9510Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
10,00,10Marius Haugen Strandhaug, Lillehammer IF04.09.031 (G-16)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
10,00,10Fredrik Liland, Fana IL21.09.029 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
10,00,39Matias Oppedal, Fana IL19.02.9011-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
10,00,51Kornelius Kriszat-Løvfald, Nydalens SK11.09.0225-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,00,85Herman Andreas Andersen, Ås IL28.04.984Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
10,00,86Fredrik Fuglerud Flugstad, Gjøvik FIK07.01.992Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
10,01,41Stein Henrik Olaussen, Varegg IL14.07.8412-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
10,01,93Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.0113-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
10,02,41Erlend Sørheim, Varegg IL26.11.0113-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
-----300--------------------
10,03,4Eirik Tvedt Aastvedt, Osterøy IL19.05.953Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
10,03,56Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.0414-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
10,04,54Martin Reppen, Namdal løpeklubb15.10.011 (G-U23)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
10.04,64Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,05,72Geir Sandbakken, Lillehammer IF21.10.815Tromsø, Løpestevne 217.07.19
10,06,20Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.031 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
10,06,50Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.042 (G-15)Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
10,07,36Bjarte Mørkve, Voss IL16.10.921Voss, Seriestemne05.06.19
10,07,56Gjermund Hanssen Alfonsson Urset, BUL-Tromsø Friidrett02.11.681 (MV50)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,08,03Stian Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett23.09.756Tromsø, Løpestevne 217.07.19
-----310--------------------
10,08,78Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.0322 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
10,09,52Erlend Gløgård Stensrud, Nittedal IL07.07.037-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
10,10,31Ola Skaar, Nittedal IL03.06.0413Nittedal, Elite 800m08.06.19
10,10,78Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.031 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
10,12,30Bjørn Sundvor, Stavanger IF Friidrett14.01.845Lye, COOP-Jærcup20.05.19
10,13,18Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.0313 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
10,13,48Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10,13,50Vegard Skaflestad Hegrenes, Førde IL Friidrett09.03.967Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10,14,48Andreas Rivenes, Tønsberg Friidrettsklubb11.08.0314 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
10,14,79Asbjørn Lohne, Søgne IL22.01.812Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder11.06.19
-----320--------------------
10,15,08Emil Richstad Ellingsen, Hommelvik IL06.09.002 (G-18/19)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
10,15,35Martijn Langeweg, Ringerike Friidrettsklubb23.02.0024-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
10,15,4Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.904Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
10,16,62Kristoffer Andersson, Sørild FIK821Grimstad, Klubbmesterskap 201912.09.19
10,16,85Halvor Utistog Kleiv, Vinje IL29.10.0315 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
10,17,2Sondre Myking, Osterøy IL22.02.041 (G-15)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
10,17,47Johannes Bjørnhaug Hammer, Jægervatnet IL09.11.988Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,18,00Geir Olav Larsen, Ringerike Friidrettsklubb28.01.873Hønefoss, Treningstevne08.05.19
10,18,40Sivert Moen, Målselv IL04.05.989Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,18,97Henrik Peterson, Kristiansand IF Friidrett02.03.043Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder11.06.19
-----330--------------------
10,19,00Olav Sivertsen Mønstre, Voss IL05.01.001 (G-19)Voss, Seriestemne05.06.19
10,19,78Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
10,24,29Eivind Blindheim, Voss IL22.04.942Voss, Seriestemne05.06.19
10.24,66Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,25,24Simen Granvold, Gjøvik FIK16.05.004 (G-18/19)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
10,27,27Simen Aure Skogedal, Asker Sk. Friidrett13.01.031 (G-16)Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
10,27,32Christer Sælen, IL Fri09.12.811 (MV35)Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
10,27,55Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.0323 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
10,27,57Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,28,06Torstein Blikra, Gaular IL18.01.994Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
-----340--------------------
10,29,02Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.0313-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
10,29,12Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.8223-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,30,1Anders Brakvatne Mjelde, Osterøy IL05.05.995Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
10,30,75Olve Ure, Voss IL01.11.002 (G-19)Voss, Seriestemne05.06.19
10,31,21Magnus Reite-Bjellaas, Jølster IL30.11.023 (G-17)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10.32,51Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.022 (G-17)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,36,56Tor Morten Klingen, Namdal løpeklubb04.04.681 (MV50)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
10,39,19Rune Nordgård, Hurdal IL11.06.803Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
10,39,19Amund Riiser, Førde IL Friidrett08.07.777Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
10,41,14Andreas Berntsen Løvland, Nordkjosbotn IL15.10.007Tromsø, Løpestevne 217.07.19
-----350--------------------
10,41,6Sverre Alvik, IL Tyrving14.06.741 (MV45)Fevik, Løbestævne05.05.19
10,41,63Oscar Smogeli Opsann, Lillehammer IF09.10.041 (G-15)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.19
10,41,7Roar Borgerås, Snøgg Friidrett06.09.741 (MV45)Notodden, Seriestevne 210.05.19
10,43,17Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (MJ)Vik, Kretsstevne 109.05.19
10,43,26Audun Berntsen Løvland, Nordkjosbotn IL06.03.038Tromsø, Løpestevne 217.07.19
10,43,66Andreas K. Dahle, Sømna IL11.05.894Vik, Kretsstevne 109.05.19
10,44,83Ole Leirvik, Namdal løpeklubb02.11.722 (MV35)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
10,45,17Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.049Tromsø, Løpestevne 217.07.19
10,45,45Øivind Bernes, Mjøsdalen IL16.01.581 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
10,45,59André Jensen, Tromsø Løpeklubb10.03.833 (MV35)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
-----360--------------------
10,46,03Roar Brøndbo, Namdal løpeklubb17.08.692 (MV50)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
10,47,10Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.991 (G-20/22)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
10,47,51Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.047Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
10,48,22Trygve Hermansen, Førde IL Friidrett19.09.788Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10,49,2Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.042 (G-15)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
10,49,6Jan Roar Solberg, Osterøy IL17.04.791 (MV40)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
10,50,05Robin Benonisen, BUL-Tromsø Friidrett31.01.9811Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,52,39Peter Vedal Utnes, Tromsø Løpeklubb16.07.816Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
10,56,79Steinar Westerberg, Sømna IL10.07.695Vik, Kretsstevne 109.05.19
10,57,9Bjørnar Eidsheim, Eikanger IL30.05.681 (MV50)Ostereidet, Seriestemne27.08.19
-----370--------------------
10,58,90Marius Hartvigsen Nilsen, Brønnøysund IL10.03.012 (MJ)Vik, Kretsstevne 109.05.19
11,00,42Kristoffer Buvarp, Steinkjer Friidrettsklubb11.08.0126-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,01,21Øystein Rønning Strand, Kjelsås IL06.03.9924-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,01,49Olaus Orheim Mundal, Fjærland IL01.06.032 (G-16)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
11,02,64Ørjar Evensen, Sømna IL28.08.696Vik, Kretsstevne 109.05.19
11,04,32Bård Henning Kvinen, Egersunds IK19.03.792 (MV40)Egersund, Kretsstevne02.05.19
11,08,41Albert Devik, Røyrvik IF13.10.012 (G-U23)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
11,08,68Sander Marken, Brønnøysund IL27.04.003 (MJ)Vik, Kretsstevne 109.05.19
11,09,61Vidar Nufsfjord, Namdal løpeklubb13.05.713 (MV35)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
11,10,87Bendik Lae Steinsrud, Raufoss Idrettslag Friidrett22.04.015 (G-18/19)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
-----380--------------------
11,12,19Lars Måge, Strandebarm IL07.02.731 (MV45)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
11,15,0Helge Færø, FIL Aks-7710.10.601 (MV55)Ostereidet, Seriestemne27.08.19
11,16,06Tobias Sørslett Samuelsen, Ballangen Friidrett28.03.034 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
11,17,88Ingve Aalbu, Egersunds IK27.11.763 (MV40)Egersund, Kretsstevne02.05.19
11,18,70Nils Andre Reinfjord, Sømna IL20.01.727Vik, Kretsstevne 109.05.19
11,19,95Daniel Berg, Ballangen Friidrett23.05.941Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
11,21,47Leif Inge Nesvåg, Egersunds IK05.11.794 (MV40)Egersund, Kretsstevne02.05.19
11,24,51Svein August Gillesøy, Førde IL Friidrett18.04.002 (G-18/19)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
11,25,36Simen Bækken, Syril IL20.09.889Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
11,25,51Morten Pettersen, BUL-Tromsø Friidrett07.04.043 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
-----390--------------------
11,26,66Philip Vang, Ask Friidrett822 (MV35)Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
11,27,08Even Røthe, Namdal løpeklubb07.02.041 (G-15/17)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
11,29,01Stian Vallestad Alvær, Førde IL Friidrett09.12.779Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
11,30,2Brigt Strømmen, IL Fri18.09.591 (MV60)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
11,30,75Cato Hansen, Sortland Friidrettsklubb29.07.711 (MV45)Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
11,33,3Kenneth Larssen, IL Express28.09.751 (MV40)Fevik, Løbestævne05.05.19
11,33,94Torgrim Sagerup, Salangen Friidrett24.03.044 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
11,35,78Åsmund Skålevik, Ask Friidrett23.02.761 (MV40)Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
11,36,51Tore Engen, Nord-Odal idrettslag04.06.582 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
11,36,6Gisle Raknes, Osterøy IL24.08.703 (MV45)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
-----400--------------------
11,36,70Mads Richstad Ellingsen, Hommelvik IL09.03.021 (G-17)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
11,37,03Stig Morten Villanger, Ask Friidrett17.07.631 (MV55)Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
11,37,72Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
11,38,74Even Løkken, Strindheim IL28.10.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
11,39,65Martin Lillefjell, Sømna IL17.06.878Vik, Kretsstevne 109.05.19
11,40,89Tor Erling Sund, Bodø Friidrettsklubb25.04.8010Tromsø, Løpestevne 217.07.19
11,40,9Bjørn Helge Kleppe, Mjøsdalen IL14.08.621 (MV55)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
11,43,50Harald Nygård, FIL Aks-7726.09.513 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
11,43,88Marcus Ånderå, Bremnes IL24.08.041 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
11,44,22Leif Magne Øvrebust, Sømna IL10.07.639Vik, Kretsstevne 109.05.19
-----410--------------------
11,44,6Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.691 (MV50)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
11,44,90Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.032 (G-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
11,45,74Bjarne Otto Lyngbø, Ask Friidrett05.05.632 (MV55)Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
11,46,6Eirik Duesten, GTI27.08.801 (MV35)Stavanger, Kastkarusell 1011.09.19
11,52,29Peter Beseth, Skaun IL01.07.041 (G-15)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
11,53,03Andreas Vannebo, Spillum IL26.01.683 (MV50)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
11,58,06Erlend Mosheim, Brønnøysund IL20.12.014 (MJ)Vik, Kretsstevne 109.05.19
11,59,65Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.491 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,05,3Aksel Øvsthus, Mjøsdalen IL29.10.531 (MV65)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
12,12,81John Arne Nyland, Sortland Friidrettsklubb22.08.653Sortland, Sortlandsmesterskapet 201910.08.19
-----420--------------------
12,15,69Helge Åse, Egersunds IK09.04.711 (MV45)Egersund, Kretsstevne02.05.19
12,16,2Olav Hefre, Snøgg Friidrett16.06.872Notodden, Seriestevne 210.05.19
12,18,2Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.611 (MV55)Notodden, Seriestevne 412.09.19
12,22,8Rune Gjerstad, Mjøsdalen IL08.04.572 (MV60)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
12,26,5Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.602 (MV55)Ostereidet, Seriestemne27.08.19
12,26,7Henning Hoshovde, Osterøy IL23.10.917Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
12,27,61Anders Ahlquist, BUL-Tromsø Friidrett04.03.837Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
12,28,27Torbjørn Eiken, Nykirke05.09.531 (MV65)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
12,32,3Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.021 (G-17)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
12,34,1John Gunnar Svartdal, Snøgg Friidrett17.10.751 (MV40)Notodden, Seriestevne 210.05.19
-----430--------------------
12,37,01Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.651 (MV50)Egersund, Kretsstevne02.05.19
12,37,50Roy Enge, Spillum IL02.10.724 (MV35)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
12,40,57Olav Egebakken, Egersunds IK03.08.702 (MV45)Egersund, Kretsstevne02.05.19
12,55,3Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.859Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
12,55,66Jonas Engevik Vørøs, Stord IL18.08.011 (G-18)Voss, Seriestemne05.06.19
12,58,50Olav Lian Nese, Tønsberg Friidrettsklubb08.04.641 (MV55)Greveskogen, Seriestevne - løp/hopp24.08.19
12,58,7Magne Vikne, Osterøy IL01.07.542 (MV65)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
13,04,2Bjørn Åge Langrind, Snøgg Friidrett21.10.621 (MV55)Notodden, Seriestevne 210.05.19
13,05,81Olav Hagland, GTI16.02.482 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,17,86Øystein Skagen, Førde IL Friidrett25.04.7710Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
-----440--------------------
13,29,3John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV75)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
13,34,07Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.563 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,37,12Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.453 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,37,8Helge Tysse, Osterøy IL01.03.642 (MV55)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
13,41,15Arvid Syrstad, Skaun IL24.11.494 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,50,70Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,50,72Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.432 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,58,1Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.9112Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
14,01,9Terje Rosnes, Mjøsdalen IL07.06.523 (MV65)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
14,05,9Gunnar Hauge, Eikanger IL21.07.551 (MV60)Ostereidet, Seriestemne27.08.19
-----450--------------------
14,13,97Inge Vinje, Tønsberg Friidrettsklubb19.11.451 (MV70)Greveskogen, Seriestevne - løp/hopp24.08.19
14,27,9Johnny Mostraum, Osterøy IL16.07.694 (MV50)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
14,32,3Richard Bertelsen, Mjøsdalen IL11.03.705 (MV45)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
14,32,7Øystein Øvsthus, Mjøsdalen IL06.04.583 (MV60)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
14,34,15Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532 (MV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
14,46,3Jørn Fjellskålnes, Osterøy IL27.12.746 (MV45)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
14,49,5Vidar Aasgård, FIL Aks-7718.12.692 (MV50)Ostereidet, Seriestemne27.08.19
14,56,1Mats Hatland, Mjøsdalen IL17.07.8913Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
15,07,3Arild Fotland, Søfteland TIL31.07.594 (MV60)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
15,25,87Ivar Bølset, Triumf12.01.361 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----460--------------------
15,43,3Ronny Eide, Mjøsdalen IL24.10.793 (MV40)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
16,41,3Bjørn-Erik Nielsen, Snøgg Friidrett25.04.632 (MV55)Notodden, Seriestevne 210.05.19
16,58,4Johannes Gjerstad, Osterøy IL10.10.652 (MV50)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
16,58,8Eivind Solberg, Osterøy IL03.06.555 (MV60)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
18,48,4Karl J Reigstad, Osterøy IL13.08.442 (MV75)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16,42Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.037Gøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
8,39,26Salim Elhaj Haroun Yousif (SUD), Egersunds IK20.08.902-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,46,78Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Strindheim IL11.06.9123-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,50,86Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.9511Fana, TMG 201922.05.19
8,56,58James Clugnet (GBR), IL Heming04.12.965-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,58,72Alan Cherry (GBR), IL i BUL21.05.912Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,09,09Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.041 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,16,64Anselm Reichenbach (GER), Oppsal IF30.08.034 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,31,68Sharmarke Ahmed Shire (SOM), Ski IL Friidrett08.05.0119 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
9,32,88Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.012 (G-18/19)Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
9,39,71Abraham Syum (ERI), Mandal & Halse IL12.03.841Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder11.06.19
9,41,7Kidane Ressom Sereke (ERI), Bodø Friidrettsklubb20.07.891Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
9,43,85Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.032-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
9,48,82Arek Zielinkiewicz (POL), Lillehammer IF05.03.8512-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
10,09,89Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.9022-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,27,9Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041 (G-15)Notodden, Seriestevne 210.05.19
13,08,27Volkmar Kelle (GER), Fossum IF26.11.492Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
13,56,2Guy le Gall (FRA), Hannevikas IL06.01.581 (MV60)Fevik, Løbestævne05.05.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18,4+Alexander Østberg, Stanford University15.02.97Palo Alto/CA/USA, Payton Jordan Invitational02.05.19
9,21,57Edvin Frost, ukjent05.07.952Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,26,71Erik Valnes, ukjent14.04.964Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,27,58Arnt Gunnar Winther, ukjent11.09.965Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,44,19Olav Severinsen, ukjent08.12.986Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,44,67Jakob Sørlie Pettersen, NTG Tromsø16.04.011 (G-18/19)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,50,79Trym Silsand Gerhardsen, NTG Tromsø23.01.012 (G-18/19)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,51,25Sigurd Engen, ukjent20.06.987Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,51,97Kristoffer Hansen, Studentspretten28.07.885Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,55,70Sivert Nordeng, Alsvåg IL20.11.032Sortland, Sortlandsmesterskapet 201910.08.19
9,56,00Tesfamichael Bieday Rezene, Meløy FK04.10.031 (G-16)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
10,04,41Jakob Brones Engen, NTG Tromsø29.02.004 (G-18/19)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,15,10Eirik Frøseth Solheim, Artilleribataljonen26.04.8914-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
10,17,55Jørgen Yksnøy Rakvåg, Sogn CK24.08.916Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
10,26,29Jakob Degerstrøm Hanssen, NTG Tromsø16.10.021 (G-17)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,28,23Eirik Gerhardsen, ukjent25.01.9910Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,47,34Carl Joacim Fensbekk, ukjent03.09.895Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
10,52,3Vetle Myhre, ukjent06.08.871Fevik, Løbestævne05.05.19
11,09,3Lars Olav Brattabø, ukjent11.05.732 (MV45)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
11,44,3Trond Lone, Thunestvedt AS05.04.946Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
12,50,5Hans Kristian Birkeland, Hjellvik29.10.888Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
13,37,5Øystein Veseth, Fotlandsvåg IL12.11.9010Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
13,52,1Henrik Selstø Greve, Lobas04.11.9211Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
14,09,7Ståle Daltveit, Thunestvedt AS13.10.752 (MV40)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
14,21,2Roald Martinsen, Lobas12.09.704 (MV45)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
14,24,1Eivind Mosevoll, Hjellvik693 (MV50)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
14,57,66Jørgen Haukø Skorstad, Flesktrim IL10.11.845 (MV35)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
15,04,5Jostein Mjelde, Thunestvedt AS661 (MV50)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
15,23,6Kjell Ivar Moen, ukjent10.02.451 (MV70)Fevik, Løbestævne05.05.19
15,33,4Stian B. Johannessen, Thunestvedt AS9114Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
15,58,1Øyvind S Fotland, Thunestvedt AS21.07.001 (G-19)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
19,59,0Knut Erik Reigstad, Tide Buss17.06.8515Osterøy, Osterøytrearen13.05.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,02,03Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.002London/GBR, IAAF Diamond League - Müller Anniversary Games20.07.19
13,11,75Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9314Roma/ITA, IAAF Diamond League - Golden Gala Pietro Mennea06.06.19
13,15,38Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.915-fi-AHeusden-Zolder/BEL, KBC Nacht20.07.19
13,29,46Marius Vedvik, IL Gular18.03.926-fi-AOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
13,30,07Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.9110-fi-AHeusden-Zolder/BEL, KBC Nacht20.07.19
13,35,09Per Svela, IL Gular19.03.9212-fi-AOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
13,47,66Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.9621-fi-AOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
14,07,09Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.9214-fi-CHeusden-Zolder/BEL, KBC Nacht20.07.19
14,08,69Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
14,09,56Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.894-h1Hamar, NM Hamar 201902.08.19
-----10--------------------
14,13,50Ørjan Grønnevig, Stavanger IF Friidrett14.02.912-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,14,52Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.934-fi-AWatford/GBR, Watford Grand Prix29.06.19
14,21,35Ådne Andersen, Dimna IL18.01.948-fi Napoli/ITA, Summer Universiade 201913.07.19
14,21,38Jonatan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.003 (G-U20)Kristiansand, Nordic U2018.08.19
14,23,01Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.934Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
14,23,77Trond Einar Moen Pedersli, Strindheim IL21.02.947-h1Hamar, NM Hamar 201902.08.19
14,24,48Erik Udø Pedersen, Kristiansand Løpeklubb09.04.948-h1Hamar, NM Hamar 201902.08.19
14,26,47Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.006-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,28,70Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.979-h1Hamar, NM Hamar 201902.08.19
14,29,92Eivind Øygard, Jølster IL18.02.928-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
-----20--------------------
14,39,46Einar Johan Melsom, IL Tyrving14.10.991Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
14,39,96Lars Lunde, Stord IL20.05.979Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
14,40,00Ole Petter Fjeld, Tønsberg Friidrettsklubb26.08.9511-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,40,72Alexander Kirkeberg, Namdal løpeklubb24.06.962-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
14,42,06Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.9810-h1Hamar, NM Hamar 201902.08.19
14,43,69Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.914-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
14,43,78Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.941Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
14,44,19Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9713-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,44,86Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.924-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
14,47,10Odd Gundersen Sagbakken, FIK Ren-Eng03.07.9711Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
-----30--------------------
14,48,35Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.9914-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,48,68Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.8415-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,49,21Andreas Iden, IL Gneist10.03.9516-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,51,19Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.982 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
14,54,90Martin Kirkeberg Mørk, IF Hellas16.01.012 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
14,55,05Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.983 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
14,56,19Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.905-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
14,56,85Ola Sakshaug, Kristiansand Løpeklubb19.09.846-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
14,57,10Trym Tønnesen, Halden IL04.02.003 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
14,59,59Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.014 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
-----40--------------------
15,01,07Iver Matias Linge Glomnes, Strindheim IL24.06.962-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,01,70Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.013-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,01,72Sverre Solligård, Svorkmo N.O.I.04.01.918-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
15,02,32Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.004-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,02,78Kristian Ulriksen, Tromsø Løpeklubb02.10.8615-fi-FHeusden-Zolder/BEL, KBC Nacht20.07.19
15,02,83Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.994 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
15,03,25Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,04,21John Deighan Hanssen, Asker Sk. Friidrett22.05.8610-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
15,04,92Magnus Warvik, NTNUI29.07.947-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,05,32Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.858-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
-----50--------------------
15,08,11Simon Steinshamn, Tingvoll Friidrettsklubb18.03.995 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
15,13,11Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.976 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
15,13,97Trond Ørjan Eide, Strindheim IL18.01.901Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
15,14,50Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.8811-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,18,01Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.9612-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,18,88Lasse Blom, Sømna IL24.11.831Vik, Kretsstevne 304.07.19
15,18,95Erlend Gjerdevik Sørtveit, Strindheim IL17.12.9411-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
15,22,15Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9613Duluth/MN/USA, NSIC Outdoor Track & Field Championships11.05.19
15,22,75Kjell Arne Trælnes, Sømna IL19.01.802Vik, Kretsstevne 304.07.19
15,24,17Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.8613-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
-----60--------------------
15,28,03Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.016Fana, TMG 201922.05.19
15,28,04Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.0015-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
15,32,23Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.007 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
15,32,61Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.966Marsa/MLT, EAP Malta04.05.19
15,32,93Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.921-h1Arna, Seriestevne12.08.19
15,33,23Espen Aakervik, Aurskog/Høland Friidrettslag19.04.011 (G-18/19)Vik, Sommardagstevnet25.07.19
15,36,77Fredrik Torgersen, Varegg IL21.05.912-h1Arna, Seriestevne12.08.19
15,37,18Ola Matre, Heggedal FIK31.12.8915-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,41,13Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.038 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
15,41,83Simen Bergseth, IL Skjalg13.01.924-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
-----70--------------------
15,42,05Daniel Jacobsen, Haugesund IL30.12.9816-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,43,73Espen Joensen, IL Fri18.08.924-h1Arna, Seriestevne12.08.19
15,44,04Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.9018-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,46,06Jon Arne Gaundal, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.882Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
15,46,81Henning Offigstad, Bratsberg IL24.07.853Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
15,46,98Tage Augustson, Varegg IL17.11.895-h1Arna, Seriestevne12.08.19
15,47,19Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.945Jessheim, Norgeslekene11.08.19
15,48,23Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.916Jessheim, Norgeslekene11.08.19
15,54,23Stian Sundsvik, Frol IL18.07.964Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
15,54,30Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.985Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
-----80--------------------
15,54,74Kristoffer Petersen Skonnord, Lillehammer IF14.12.931Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
15,57,83Sture Andersen, Tromsø Løpeklubb02.09.751Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
15,59,17Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.8820-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,01,25Joachim Tranvåg, Rindal IL16.03.9118-h7London/GBR, London Finsbury Park Open 5000m28.06.19
16,01,71Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031Trondheim, KM langdistanse17.05.19
16,02,65Øyvind Wiger, Modum FIK01.08.771 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
16,05,46Kristen Aaby, Sigdal FIK10.10.611 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
16,06,17Hallvard Nilsen, IL Gular11.09.782 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
16,06,97Bendik Blix, Tromsø Løpeklubb05.11.022Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
16,07,44Øystein St