Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,72Even Meinseth, IL Gular22.05.961-fi-ALeikvang, Norna Indoor30.01.21
6,72Jacob Vaula, IL Gular01.08.012-fi-ALeikvang, Norna Indoor30.01.21
6,76Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.983-fi-ALeikvang, Norna Indoor30.01.21
6,80Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-fi-AMoelv, Nyttårsstevne23.01.21
6,94Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-fi-ALeikvang, Nornaraketten10.01.21
6,94Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Treningstemne19.01.21
6,96Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.004-h1Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,04Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.982-h1Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
7,07Martin Roe, IL Fri01.04.92HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,09Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
-----10--------------------
7,09Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.914-fi-ALeikvang, Norna Indoor30.01.21
7,09Kenny Emi Tijani-Ajay, IK Tjalve05.05.035-fi-ABærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,12Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,13Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h5Virgina Beach/VA/USA, 1st Annual Kenneth Giles Norfolk State Invitational12.02.21
7,13Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,13Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,14Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,15Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.025-fi-ALeikvang, Norna Indoor30.01.21
7,15Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h1Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,16Simon Grimstad, Dimna IL08.02.992Ulsteinvik, Treningstemne19.01.21
-----20--------------------
7,17Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.033-h1Bærum, Vintersprinten 202106.02.21
7,17Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001Stange, Treningsstevne17.02.21
7,17Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,19Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.022-foBærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,20Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h2Leikvang, Nornaraketten10.01.21
7,21Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,22Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00HMankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship25.02.21
7,23Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.991Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
7,23Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,24Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.983-h1Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
-----30--------------------
7,24Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-fi-BBærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,25Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002-h2Leikvang, Nornaraketten10.01.21
7,25Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.035-h2Valencia/ESP, Campeonato Autonómico de Combinadas Absoluto-Master P.C.16.01.21
7,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,29Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord, Trondheim Friidrett16.12.962Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
7,30Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022-h2Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
7,30Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.004-fi-BLeikvang, Norna Indoor30.01.21
7,30Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043-h1Leikvang, Gular Sprint28.02.21
7,32Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,32Scott Ygård, Sportsklubben Vidar06.01.034-foBærum, Nyttårssprinten16.01.21
-----40--------------------
7,36Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,37Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,38Sebastian Plows, IL Gular29.11.016-fi-ALeikvang, Nornaraketten10.01.21
7,39Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
7,39Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h1Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,43Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033-h1Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
7,43Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,45Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,45Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.006-h1Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
-----50--------------------
7,46Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.062 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,48Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,49Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.024Stange, Treningsstevne17.02.21
7,50Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,51Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
7,54Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.002-fi-BMoelv, Nyttårsstevne23.01.21
7,60Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,60Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,60Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,63Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
-----60--------------------
7,67Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
7,69Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
7,71Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,72Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.053 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,74Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.033Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,78Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.042-h2 (G-17)Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
7,79Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.054 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,79Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.053-h2 (G-16)Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
7,89Lorenzo Koanda, Sørild FIK12.04.994Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,94Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----70--------------------
7,99Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.062-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,00Sondre Edland, Sørild FIK18.06.062 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
8,04Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h2 (G-15)Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
8,12Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,14Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.055 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,18Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,19Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.063-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,21Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
8,32Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.064-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,33Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----80--------------------
8,41Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,51Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,52Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.035Grimstad, Treningsstevne13.12.20
8,57Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.062 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,64Arian Roohandeh Ulseth, IL Norodd08.06.053 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,85Matteus Fossum, Skogn IL03.04.064-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
9,57Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.065Stange, Treningsstevne17.02.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044-h1Leikvang, Gular Sprint28.02.21
7,83Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,38Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
11,62Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
11,78Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,13Julian Lillejord Ahsam, Sandnes IL01.05.053 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,28Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
12,31Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.031 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,36Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,42Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,84Tobi Kees van Merkensteijn, IL Skjalg18.03.063 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,94Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.064 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
-----10--------------------
13,19Håkon Seljeskog, Sandnes IL045 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,09Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h1Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
21,73Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011Leikvang, Gular Sprint28.02.21
21,88Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.001-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
22,03Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.982Leikvang, Norna Indoor31.01.21
22,14Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Treningstemne07.02.21
22,24Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911Stange, Treningsstevne17.02.21
22,24Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.032Stange, Treningsstevne17.02.21
22,30Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h2Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
22,36Kenny Emi Tijani-Ajay, IK Tjalve05.05.032-h1Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
22,48Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
-----10--------------------
22,69Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-h2 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
22,71Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
22,73Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.001-h1Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
23,01Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ulsteinvik, Treningstemne19.01.21
23,02Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
23,05Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002-h1Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
23,20Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
23,31Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
23,50Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023Stange, Treningsstevne17.02.21
23,54Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----20--------------------
23,61Sture Måseide, Dimna IL17.05.001Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
23,63Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.981Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
23,63Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-17)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
23,89Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
23,94Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
24,20Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
24,26Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
24,31Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
24,33Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Treningsstevne13.12.20
24,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
-----30--------------------
24,53Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
24,68Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
24,80Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032Grimstad, Treningsstevne13.12.20
24,83Julian Lillejord Ahsam, Sandnes IL01.05.052 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
24,87Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
25,38Sondre Edland, Sørild FIK18.06.062 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
25,46Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
25,64Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
25,64Lorenzo Koanda, Sørild FIK12.04.993Grimstad, Treningsstevne13.12.20
25,66Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
-----40--------------------
25,86Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
26,01Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
26,26Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.041-h4 (G-17)Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
26,53Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.054-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
26,82Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052-h2 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
26,93Tobi Kees van Merkensteijn, IL Skjalg18.03.063 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
27,09Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
27,20Brede Glærum Falkevik, IL Norodd26.10.053 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
28,02Arian Roohandeh Ulseth, IL Norodd08.06.054 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
28,50Eskil Grimstad Kirkebø, Hareid IL27.08.062 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
-----50--------------------
30,53Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.063 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,83Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042 (G-17)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
25,51Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,09Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
49,40Tor-Junor Kringstad Vedde, IL Gular07.06.971Leikvang, Gular Sprint28.02.21
49,83Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leikvang, Norna Indoor31.01.21
49,94Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.002Leikvang, Norna Indoor31.01.21
49,95Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
50,30Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032Valencia/ESP, Campeonato Autonómico de Combinadas Absoluto-Master P.C.16.01.21
50,39Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
50,45Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032Stange, Treningsstevne17.02.21
50,58Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002Leikvang, Gular Sprint28.02.21
51,02Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
-----10--------------------
52,54Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
52,54Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.003Stange, Treningsstevne17.02.21
53,52Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041Grimstad, Treningsstevne13.12.20
53,70Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.031 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
53,88Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
54,13Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
54,62Marius Vedvik, IL Gular18.03.923Leikvang, Gular Sprint28.02.21
55,64Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.004Stange, Treningsstevne17.02.21
56,42Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.061 (G-15)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
56,73Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.032Grimstad, Treningsstevne13.12.20
-----20--------------------
57,60Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
57,95Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
58,13Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.044 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
1,01,79Brede Glærum Falkevik, IL Norodd26.10.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,97Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,26,3Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.021 (G-18/19)Steinkjer, Innherredskarusellen15.10.20
1,27,77Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.032-h1Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,27,86Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.051-h4Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,28,35Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h4Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,29,74Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051-h3Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,29,85Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062-h3Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,30,2Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,30,49Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.033-h3Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,31,28Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.054-h3Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
-----10--------------------
1,35,25Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,35,62Lukas Landro Lie, Ask Friidrett27.03.042-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,36,1Matteus Fossum, Skogn IL03.04.062 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,36,2Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.063 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,38,11Frank Otto Meinseth, Sørild FIK19.07.641Grimstad, Treningsstevne13.12.20
1,39,8Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.064 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,41,45Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061Stange, Treningsstevne17.02.21
1,41,88Thomas Gunnlaugsson, Ask Friidrett15.08.773-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,86Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
1,51,90Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,09Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.973Torun/POL, Copernicus Cup17.02.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,11Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.991Bærum, Løpsstevne13.02.21
2,34,13Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032Bærum, Løpsstevne13.02.21
2,38,51Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,40,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,44,60Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,49,83Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
2,50,53Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,55,52Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,56,43Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
2,57,12Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00HMankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship26.02.21
-----10--------------------
2,58,75Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08,01Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.006-fi-BBrookings/SD/USA, SDSU Last Chance20.02.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,31,80Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Liévin/FRA, Meeting Hauts-De-France Pas-De-Calais09.02.21
3,40,09Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9312Liévin/FRA, Meeting Hauts-De-France Pas-De-Calais09.02.21
3,43,88Jacob Boutera, Ullensaker/Kisa IL29.04.961Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
3,48,73Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
4,09,10Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.981Stange, Treningsstevne02.12.20
4,19,01Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.952Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
5,01,72Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052Stange, Treningsstevne02.12.20
5,02,94Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (G-14)Stange, Treningsstevne02.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,38,03Reinhard Kuhs (SWE), Lillehammer IF14.10.603Stange, Treningsstevne02.12.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17,83+Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.98Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
5,19,03Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.001Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,19,47Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.992Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,19,86Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.963Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,32,66Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.005Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,37,22Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.036Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,37,74Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.047Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,42,22Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.038Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,52,93Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.039Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,05,85Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----10--------------------
6,20,06Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.0210Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,48,84Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30,14Isaac Tesfamichael (ERI), Leksvik Il01.07.934Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,51,82Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
7,54,33Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.931Bærum, ToRun 300021.02.21
7,58,01Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.921Leikvang, 3000m EM Challenge23.02.21
7,58,41Marius Vedvik, IL Gular18.03.922Leikvang, 3000m EM Challenge23.02.21
8,12,79Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,14,62Eivind Trym Wikshåland, IL Gular16.11.972Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,14,70Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
8,15,07Trym Tønnesen, Halden IL04.02.003Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,22,64Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.974Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,26,3Håvard Eidsmo, SK Freidig13.09.982Gøteborg/SWE, Bannister Running Invitational WE #313.02.22
-----10--------------------
8,26,85Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.012Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
8,27,14Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.011-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
8,27,31Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.993Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
8,28,71Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.983Leikvang, 3000m EM Challenge23.02.21
8,37,06Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.925Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,39,56André Seliussen, IL Gneist05.04.012-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
8,48,49Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.962Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
8,49,94Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.034Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
8,50,22Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.013-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
8,51,19Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.966Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
-----20--------------------
8,52,35Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.057Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
9,06,41Biniam Hayleab, IL Gneist24.07.974-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
9,09,62Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.045-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
9,10,14Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.046-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
9,16,53Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.027-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
10,02,56Bjarte Eikanger, IL Gneist20.07.722-h1Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
10,18,40Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.043-h1Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
10,56,48Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist064-h1Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-fi Kirchberg/LUX, CMCM indoor meeting13.02.21
8,29Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,38Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leikvang, Gular Sprint28.02.21
8,49Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.011Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
8,58Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
8,72Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,86Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.002Leikvang, Gular Sprint28.02.21
8,95Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,96Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.006-h2Brookings/SD/USA, SDSU Last Chance20.02.21
9,02Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
-----10--------------------
9,18Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
2,00Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Leikvang, Kengurukarusell 107.01.21
1,98Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,91Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,90Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.911Bærum, Sprint hopp treningsstevne30.01.21
1,90Inge Eide Johnsen, Ranheim IL08.01.981Ranheim, Høydestevne Innendørs18.02.21
1,89Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,88Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00HMankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship25.02.21
1,86Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
-----10--------------------
1,86Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (MJ)Bærum, Treningsstevne 126.02.21
1,85Martin Roe, IL Fri01.04.92HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,80Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-15)Hvam, Treningsstevne10.12.20
1,76Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,75Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,74Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,74Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032 (MJ)Bærum, Treningsstevne 126.02.21
1,73Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,70Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,70Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
-----20--------------------
1,67Tobias Heldal, Fana IL20.04.063 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,61Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,56Theodor Aase, Haugesund IL26.04.064 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,55Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,55Mads Rimstad, Raumnes & Årnes IL27.07.751 (MV45)Hvam, Treningsstevne19.12.20
1,51Jagathveek Anandhan, Sandnes IL22.04.065 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,51Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.066 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,50Frode Myrvang, Ullensaker/Kisa IL17.01.671 (MV50)Hvam, Treningsstevne10.12.20
1,50Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,46Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.067 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
-----30--------------------
1,41Linus Lyssy Sjølie, Kristiansand IF Friidrett08.07.068 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,40Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.063 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,25Oliver Selle, Bremnes IL06.08.064 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Leikvang, Norna 904.10.20
1,61Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne09.07.20
1,55Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.911Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
1,54Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.001Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,53Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,51Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving20.05.982Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
1,50Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,50Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,49Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,49Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.922Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
-----10--------------------
1,48Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-15)Hvam, Treningsstevne19.12.20
1,45Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,45Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
1,45Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
1,44Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,44Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
1,40Sondre Kolbjørnsen, IL Gneist12.08.953Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,40Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,40Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-14)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,40Christian Kongolo, Søndre Land IL15.01.952Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
-----20--------------------
1,35Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,35Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,34Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,34Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,30Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,30Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,30Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-15)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,30Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,29Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.723Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,29Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-15)Vik, Kretsstevne02.12.20
-----30--------------------
1,26Brage Arumairasa, Sømna IL18.01.052 (G-15)Vik, Kretsstevne02.12.20
1,25Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,25Frode Myrvang, Ullensaker/Kisa IL17.01.671 (MV50)Hvam, Treningsstevne10.12.20
1,21Mads Rimstad, Raumnes & Årnes IL27.07.751 (MV45)Hvam, Treningsstevne31.12.20
1,20Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,20Sture Måseide, Dimna IL17.05.004Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,20Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.991Ranheim, Treningsstevne30.10.20
1,20Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.001Ranheim, Treningsstevne30.10.20
1,20John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,15Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20
-----40--------------------
1,15Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,15Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.972Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,15Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,15Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.061 (G-15)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
1,14Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,10Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.063 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,10Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061 (G-14)Stjørdal, Seriestevne04.10.20
1,10Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
1,09Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.734Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,04Harald Nybru, Sandnes IL18.09.565Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
-----50--------------------
1,00Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20
1,00Kevin Skåra, Egersunds IK20.11.061 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp26.11.20
1,00Musa Andersen, Bardu IL791 (MV)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
1,00Felina Ibro Abdulle, Bardu IL052 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
0,90Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,74Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Kalmar/SWE, Stavhoppstouren 306.02.21
5,48Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Uppsala/SWE, Stavhoppstouren #216.01.21
5,30Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.011 (G-18/19)Bergen/Hø, Fana Høst Stav-113.09.20
4,90Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
4,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,65Martin Roe, IL Fri01.04.921Leikvang, Nornaraketten10.01.21
4,60Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,40Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,00Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
3,90Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-16)Bergen/Hø, Fana Høst Stav-113.09.20
-----10--------------------
3,80Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
3,60Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
3,30Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
3,20Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
3,12Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-14)Haugesund, Lerøylekene08.09.20
2,86Kjetil Hannemyr, Kongsberg IF21.03.911Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
2,80Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,80Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00HMankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship26.02.21
2,65Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061 (G-15)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 228.02.21
2,50Harald Nybru, Sandnes IL18.09.562Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
-----20--------------------
2,02Linus Lyssy Sjølie, Kristiansand IF Friidrett08.07.063 (G-14)Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,92Theodor Aase, Haugesund IL26.04.064 (G-14)Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,92Jagathveek Anandhan, Sandnes IL22.04.065 (G-14)Haugesund, Lerøylekene08.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,62Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,24Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,24Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,21Martin Roe, IL Fri01.04.92HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,84Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011Leikvang, Nornaraketten10.01.21
6,80Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,79Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.007Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship27.02.21
6,69Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.982Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
6,69Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
-----10--------------------
6,63Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
6,44Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,33Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
6,24Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
6,19Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,17Inge Eide Johnsen, Ranheim IL08.01.982Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
6,06Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032Leikvang, Nornaraketten10.01.21
6,04Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001Ulsteinvik, Treningstemne19.01.21
5,95Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
-----20--------------------
5,90Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
5,73Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,67Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
5,59Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-14)Stange, Treningsstevne02.12.20
5,55Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,54Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.032 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,32Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
5,26Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
5,21Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,18Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051Stange, Treningsstevne02.12.20
-----30--------------------
5,02Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,98Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.062 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,89Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,86Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,83Keerthan Sivapalan, Dimna IL051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
4,58Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,35Mads Rimstad, Raumnes & Årnes IL27.07.751 (MV45)Hvam, Treningsstevne31.12.20
4,19Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
4,09Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051 (G-15)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
3,98Daniel Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.064 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----40--------------------
3,15Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.065 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,78Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,20Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne09.07.20
3,14Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
3,10Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.891Moelv, Treningsstevne14.02.21
3,09Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.991Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
3,08Håkon Solli Henriksen, Nittedal IL24.06.931Nittedal, Seriestevne31.08.20
3,08Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Leikvang, Norna 904.10.20
3,08Edem Agbo, IL i BUL01.12.991Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
3,07Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-18/19)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
3,06Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
3,06Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.962Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
-----10--------------------
3,06Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
3,05Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.001Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
3,05Emil Haaland, Søgne IL26.11.921Lunde, Treningsstevne15.12.20
3,03Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
3,03Sivert Sellevold, IL Gular04.12.001Leikvang, Nornaraketten10.01.21
3,02Myron Weinberg, Kristiansand IF Friidrett09.12.991 (G-20/22)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
3,01Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
3,00Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
3,00Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992Leikvang, Nornaraketten10.01.21
2,98Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Leikvang, Norna 904.10.20
-----20--------------------
2,98Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving20.05.982Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
2,98Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
2,97Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.913Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
2,94Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.994Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
2,94Fredrik Simensen, IL Sandvin24.06.921Sande, Klubbstevne16.12.20
2,94Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.004Leikvang, Nornaraketten10.01.21
2,93Sondre Kolbjørnsen, IL Gneist12.08.953Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,93Sondre Evensen, Tønsberg Friidrettsklubb18.10.031Greveskogen, Seriestevne31.10.20
2,93Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.004Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
2,92Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.922Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
-----30--------------------
2,90Andreas Myklebust Benoni, Ås IL28.03.881Ås, Lagseriestevne28.10.20
2,89Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,88Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.913Moelv, Treningsstevne14.02.21
2,86John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,85Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,85Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.032Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
2,84Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.952Stavanger, Kveldsstevne13.10.20
2,83Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991Nittedal, Treningsstevne23.07.20
2,83Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-14)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
2,83Christian Kongolo, Søndre Land IL15.01.951Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
-----40--------------------
2,83Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
2,83Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,83Christian Øydne, Søgne IL14.09.051 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,82Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,82Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
2,82Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.935Leikvang, Nornaraketten10.01.21
2,81Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
2,81Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012Greveskogen, Seriestevne31.10.20
2,79Iver Koppen, IL Tyrving21.04.995Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
2,79Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
-----50--------------------
2,78Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,77Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,77Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,74Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.034Stavanger, Kveldsstevne13.10.20
2,74Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,73Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.025Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,73Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.036Leikvang, Nornaraketten10.01.21
2,71Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Ås, Lagseriestevne28.10.20
2,71Jon Olav Bjørhusdal, Sandnes IL03.01.681Ranheim, Treningsstevne30.10.20
2,71Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-15)Vik, Kretsstevne02.12.20
-----60--------------------
2,70Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,69Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.005Stavanger, Kveldsstevne13.10.20
2,68Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.032 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,68Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.992Ranheim, Treningsstevne30.10.20
2,67Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001Bergen/La, Seriestevne12.08.20
2,67Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,67Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.031 (G-17)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,66Lars Espedal, Sandnes IL10.10.943Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,65Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18)Bergen/La, Seriestevne12.08.20
2,65Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
-----70--------------------
2,65Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.725Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,64Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,63Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.872Bergen/La, Seriestevne12.08.20
2,63Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.003Ranheim, Treningsstevne30.10.20
2,63Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.005Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
2,62Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-15)Hvam, Treningsstevne19.12.20
2,60Sture Måseide, Dimna IL17.05.004Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,60Christian Wright, IL Tyrving17.03.061 (G-14)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,59Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053Greveskogen, Seriestevne31.10.20
2,57Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.736Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
-----80--------------------
2,56Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.045 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,56Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031 (G-17)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
2,55Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.973Bergen/La, Seriestevne12.08.20
2,55Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.891Fana, Norna 1111.10.20
2,55Fredrik Vidringstad, Søgne IL27.05.041 (G-16)Lunde, Treningsstevne15.12.20
2,53Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,53Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,53Trond Fjeld, Søgne IL09.02.761 (MV40)Lunde, Treningsstevne15.12.20
2,53Kaj Weslien, Kongsberg IF04.06.822Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
2,51Knut Henry Dahlgren, GTI02.05.631 (MV55)Stavanger, Veteran kaststevne 1216.09.20
-----90--------------------
2,50Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.062 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,50Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,50Ørjan Aasmo, Sandnes IL10.04.657Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,50Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,48Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,48Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.053 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,48Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-14)Vik, Kretsstevne02.12.20
2,47Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.054 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,46Jakob Johannesen, Kragerø IF Friidrett13.11.981Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,46Thai Drager, IL i BUL16.07.051Ås, Kretsstevne07.10.20
-----100--------------------
2,46Brage Arumairasa, Sømna IL18.01.052 (G-15)Vik, Kretsstevne02.12.20
2,46Trond Alexander Velikov, Kongsberg IF03.09.052 (G-15)Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
2,46Linus Lyssy Sjølie, Kristiansand IF Friidrett08.07.061 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,45Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,45Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
2,44Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.032Nittedal, Treningsstevne09.07.20
2,44Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,44Thomas Ødegaard, IL Gneist17.11.726Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,41Bjarne Hauge, Fjellhug/Vereide IL16.09.541 (MV65)Sandane, Seriestemne hopp u/t29.10.20
2,40Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
-----110--------------------
2,40Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,40Mads Rimstad, Raumnes & Årnes IL27.07.751 (MV45)Hvam, Treningsstevne19.12.20
2,37Helge Helø Klemetsdal, Ås IL02.07.982Ås, Kretsstevne07.10.20
2,37Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,37Are Torsvik, Sandnes IL14.02.628Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,37Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.779Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,37Oliver Selle, Bremnes IL06.08.063 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,36Vegard Wiig Fjeld, Søgne IL03.12.031 (G-17)Lunde, Treningsstevne15.12.20
2,36Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.064 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,34Asle Benoni, Ås IL20.11.573Ås, Lagseriestevne28.10.20
-----120--------------------
2,34Daniel Sandnes, Kristiansand IF Friidrett01.03.062 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,33Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051 (G-15)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
2,32Kenneth Dale Nilsen, Norna-Salhus IL22.06.734Leikvang, Norna 904.10.20
2,32Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-15)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
2,31Ivar Fadnes, GTI09.08.701 (MV50)Stavanger, Veteran kulestevne 115.12.20
2,26Rolf Herikstad, GTI05.02.821 (MV35)Stavanger, Veteran romjulskulestevne 229.12.20
2,24Ivar Stokkan, Lånke IL Friidrett28.07.551 (MV65)Stjørdal, Seriestevne10.10.20
2,24Jarl H. Bøe, GTI11.04.671 (MV50)Stavanger, Veteran romjulskulestevne 229.12.20
2,21Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.065 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,19Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Stjørdal, Seriestevne04.10.20
-----130--------------------
2,19Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV75)Stjørdal, Seriestevne04.10.20
2,18Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV75)Kristiansand, HIL-treff09.09.20
2,18Arne Warem, Gjesdal IL27.12.4610Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,17Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.753Ås, Kretsstevne07.10.20
2,17Kjell Arne Tronstad, Lånke IL Friidrett05.07.651 (MV55)Stjørdal, Seriestevne10.10.20
2,17Tore Drange, GTI14.09.561 (MV60)Stavanger, Veteran romjulskulestevne 229.12.20
2,15Kevin Skåra, Egersunds IK20.11.061 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp26.11.20
2,14Tov Røysland, Rjukan Idrettslag08.05.064 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,14Harald Nybru, Sandnes IL18.09.5611Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,14Felina Ibro Abdulle, Bardu IL052 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
-----140--------------------
2,13Jon Besse Fjeld, Søgne IL13.02.491 (MV70)Lunde, Treningsstevne15.12.20
2,12Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.041 (G-16)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,10Peter Skog, Kristiansand IF Friidrett30.08.063 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,10Musa Andersen, Bardu IL791 (MV)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
2,09Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.065 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,08Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.063 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,05Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.066Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
2,02Helmer G. Lunde, Kristiansand IF Friidrett19.11.052 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,00Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK/Veteraner28.09.20
2,00Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.061 (G-15)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
-----150--------------------
1,96Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Tønsberg, Veteranstevne22.12.20
1,71Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.373Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
1,54Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL14.04.421 (MV75)Hvam, Treningsstevne19.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,82Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.893Stavanger, Kveldsstevne13.10.20
2,79Aidas Aleksonis (LTU), Kongsberg IF18.05.861Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
2,62Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.044 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,28Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.962Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05Uno Hanslien, Bilpost16.04.661 (MV50)Fet, OBIK/Veteraner28.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,68Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
14,64Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
11,89Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051Stange, Treningsstevne02.12.20
11,52Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.001Ranheim, Treningsstevne30.10.20
11,06Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-14)Stange, Treningsstevne02.12.20
10,81Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.992Ranheim, Treningsstevne30.10.20

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991Leikvang, Nornaraketten10.01.21
9,15Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002Leikvang, Nornaraketten10.01.21
8,99Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.013Leikvang, Nornaraketten10.01.21
8,90Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.891Moelv, Treningsstevne14.02.21
8,85Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.912Moelv, Treningsstevne14.02.21
8,78Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
8,73Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
8,73Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
8,72Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.914Leikvang, Nornaraketten10.01.21
8,66Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033Moelv, Treningsstevne14.02.21
-----10--------------------
8,63Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
8,59Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.935Leikvang, Nornaraketten10.01.21
8,50Filip Bøe, Fana IL30.08.002Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
8,40Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
8,19Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,98Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.722Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,64Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,50Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,48Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.733Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,28Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
-----20--------------------
7,16Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-15)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
6,86Mads Rimstad, Raumnes & Årnes IL27.07.751 (MV45)Hvam, Treningsstevne19.12.20
6,80Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
6,47Harald Nybru, Sandnes IL18.09.565Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
6,46Knut Henry Dahlgren, GTI02.05.631 (MV55)Stavanger, Veteran romjulskulestevne 229.12.20
6,35Bjørn Arne Kristiansen, Heggedal FIK27.06.681 (MV50)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20
6,18Arne Warem, Gjesdal IL27.12.466Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
5,92Tore Drange, GTI14.09.561 (MV60)Stavanger, Veteran romjulskulestevne 229.12.20
5,75Jarl H. Bøe, GTI11.04.671 (MV50)Stavanger, Veteran romjulskulestevne 229.12.20
5,66Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20
-----30--------------------
4,74Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20
4,47John Broholt, Stovnerkameratene17.09.342 (MV85)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,56Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.961Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14Marino Øien, Bilpost29.04.551 (MV65)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,09Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Växjö/SWE, Kultävling01.02.21
15,57Martin Roe, IL Fri01.04.921Leikvang, Nornaraketten10.01.21
15,42Stig Ove Dahlen Selnes, Namsen Friidrettsforening19.07.941Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
13,84Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
13,65Fredrik Simensen, IL Sandvin24.06.921Sande, Klubbstevne16.12.20
13,25Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.022Leikvang, Nornaraketten10.01.21
12,36Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
11,79Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001Ulsteinvik, Treningstemne07.02.21
11,63Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.912Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
11,61Sondre Kolbjørnsen, IL Gneist12.08.953Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
-----10--------------------
11,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
11,03Sebastian Rolland, IL Gular15.08.024Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
10,88Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
10,09Rolf Herikstad, GTI05.02.821 (MV35)Stavanger, Veteran romjulskulestevne 229.12.20
9,92Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00HMankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship25.02.21
9,05Tore Drange, GTI14.09.561 (MV60)Stavanger, Veteran romjulskulestevne 229.12.20
8,99Ivar Fadnes, GTI09.08.701 (MV50)Stavanger, Veteran kulestevne 115.12.20
8,98Knut Henry Dahlgren, GTI02.05.631 (MV55)Stavanger, Veteran romjulskulestevne 229.12.20
8,85Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,16Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Track & Field Championships25.02.21
22,24Jon Nerdal, Norna-Salhus IL17.02.961Nashville/TN/USA, Music City Challenge12.02.21
15,90Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.0110Fayetteville/AR/USA, Arkansas Qualifier05.02.21

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5521Toralv Opsal, Dimna IL
7,17-6,80-13,84-1,91-8,72-4,60-2,38,51
09.03.981Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4766Gjert Høie Sjursen, IL Gneist
7,23-6,63-12,21-1,76-8,82-3,80-2,58,75
09.01.002Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4561Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
7,45-6,24-11,20-1,74-9,02-4,00-2,56,43
10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
4489Olav Gissinger, Ranheim IL
7,37-6,44-8,85-1,70-8,95-3,60-2,44,60
14.02.003Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4481Mathias Kollberg, IF Hellas
7,22-6,71-9,92-1,88-8,98-2,80-2,57,12
30.06.004Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship26.02.21
4156Simen Sebastian Hansen, Ås IL
7,63-5,95-10,88-1,61-9,18-3,30-2,50,53
30.04.004Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Total requesttime: 0.40992593765259 seconds