Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,77(+0,8)Christian Wright, IL Tyrving17.03.061-fi Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
7,85(+0,8)Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
7,86(+1,5)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061-fi Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
7,89(+0,8)Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.062-fi Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
7,96(+1,5)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062-fi Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,06(+1,5)Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.063-fi Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,07(+1,6)Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061Jessheim, Norgeslekene10.08.19
8,08(-0,4)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Søgne, Søgnelekene14.09.19
8,12(+1,5)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.064-fi Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,14(+1,5)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.065-fi Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
-----10--------------------
8,18(-0,2)Sander Evjen-Brostrøm, Orkanger IL21.05.061-h2Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
8,18(-0,3)Emil Øverby, Hamar IL14.07.061-h1Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
8,32(+0,7)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061Ørsta, Ørstaleikane24.08.19
8,34(-1,2)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.061Nesodden, Pluggen friidrettsstevne22.09.19
8,35(+1,5)Lucas Falch Avestruz, IL Tyrving10.03.061-fi Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,35(-2,3)Sondre Härter Johansen, Moss IL21.03.061-fi Moss, KM 201914.09.19
8,36(+0,1)Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.063Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
8,41(+1,3)Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Bømlo, Seriestevne19.09.19
8,43(+1,3)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
8,43(+0,1)Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.064Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
-----20--------------------
8,45(+0,8)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.066-fi Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
8,45(-1,0)Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.062Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
8,46(+0,8)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
8,47(+1,5)Sondre Edland, Sørild FIK18.06.067-fi Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,48(+0,5)Elliot Mack Løvdal, IK Tjalve02.03.063-fi-ALillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,48(+1,9)Mustafa Zaid, Modum FIK061Geithus, Furumolekene 201914.09.19
8,50(-0,5)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.062-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
8,51(-0,1)Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.063-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
8,52(-0,5)Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,52(+0,3)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061-h2Sande, Kretsmesterskap25.05.19
-----30--------------------
8,52(-0,2)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061Overhalla, Seriestevne26.08.19
8,54(+1,5)Noah Dahl, Asker Sk. Friidrett05.10.062-fi Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,54(+0,9)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Hamar, Klubbmesterskap01.10.19
8,55(+1,0)Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Os, OsLekene 201921.09.19
8,57(+0,3)Tov Eng, IF Eiker-Kvikk11.02.062-h2Sande, Kretsmesterskap25.05.19
8,58(+0,2)Tobias Bruhn-Henriksen, Stryn T og IL30.07.061Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
8,58(+0,8)Linus Aleksander Oshaug, Ogndal IL27.06.061-h3Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,58(+0,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
8,59(+0,8)Tobias Kozlowski Nissen-Meyer, Sportsklubben Vidar11.05.063Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
8,59(-0,7)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.063-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----40--------------------
8,59(+0,6)James Willis, Frol IL15.04.061-h2Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
8,60(-0,3)Fridtjof Farhang, IL Tyrving16.01.061-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
8,63(+0,2)Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.061Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
8,64(+0,8)Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.062-h1Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,64(-0,3)Petter Finstuen Voldheim, Nordre Land friidrett01.09.062-h1Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
8,65(+0,8)Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.062-fi Haugesund, Mailekene 201918.05.19
8,66(+0,4)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061-h1Haugesund, Mailekene 201918.05.19
8,66(-1,8)Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.061-h3Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
8,66(-1,0)Mathias Rønhovde, Osterøy IL12.01.063-h1Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
8,66(+0,3)Henrik Haugslien, FIL Bamse05.08.064-h3Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
-----50--------------------
8,67(-0,7)Jonas Lillejordet, Hamar IL10.06.061Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
8,67(+0,8)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.064Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
8,69(-0,1)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.065-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
8,70(+1,5)Benjamin Carlsen-Brown, Nesøya IL02.01.063-fi Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,70(+0,2)Simen L. Sunde, Jølster IL01.07.062Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
8,72(+0,6)Abel Sæterbø Raaen, Bæverfjord IL14.09.061-h2Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
8,72(+1,0)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062Os, OsLekene 201921.09.19
8,73(+1,4)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061-h1Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
8,74(+1,5)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.064-fi Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,74(-1,2)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
-----60--------------------
8,76(+0,7)William Thomas Fearnley, Nittedal IL21.01.061Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19
8,77(+0,2)August Aa Berge, Hyen IL20.06.064Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
8,78(-0,3)Tobias Senneset Greff, IL Tyrving10.01.063-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
8,78(-0,1)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.061Porsgrunn, Nasjonalt Stevne28.08.19
8,79(+0,7)Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.061Harstad, Sesongavslutning 201915.09.19
8,79(+1,0)Gabriel Abotnes, Os Turn24.08.063Os, OsLekene 201921.09.19
8,80(+0,5)Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.066-fi-ALillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,80(+0,2)Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.061-h1Lye, Jærcup Lye22.08.19
8,81(-0,3)Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
8,81(-0,1)Kasper Tveit, IL Staal11.03.065-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
-----70--------------------
8,81(-1,0)Rasmus Halvorsen, IL Tyrving27.07.064Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
8,82(+0,8)Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.065-fi Haugesund, Mailekene 201918.05.19
8,84(+0,5)Johan Ranes Måsøval, Surnadal IL24.02.067-fi-ALillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,85(-0,9)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.062Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
8,86(-1,4)Marcus Rølleid Jensen, Aremark IF30.03.061-h1Moss, KM 201914.09.19
8,87(+0,3)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.063-h2Sande, Kretsmesterskap25.05.19
8,87(-1,0)Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.061Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
8,87(-0,3)Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.065-h1Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
8,88(-3,1)Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.061Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
8,89(+1,0)Jaran Anakin Finnema, Fana IL14.02.062-h2Fana, Karabinlekene 201910.05.19
-----80--------------------
8,89(-0,7)Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.064-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
8,89(-0,3)Tobi Kees van Merkensteijn, IL Skjalg18.03.063Sandnes, KM Rogaland21.06.19
8,90(-0,7)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.062-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
8,91(+0,0)Jonathan Wik, Norna-Salhus IL061Arna, Seriestevne18.09.19
8,92(+0,0)Vincent Richard Johansen, Fredrikstad IF25.08.061-fi-BLillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,92(+1,8)Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.061Oslo/Bi, Oslo Youth Meet 201917.07.19
8,93(-0,1)Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.061Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
8,93(-0,5)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061-h2Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
8,94(+0,8)Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.066-fi Haugesund, Mailekene 201918.05.19
8,94(-1,6)Joacim Brandsvik, Dimna IL17.02.062Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
-----90--------------------
8,97(+0,5)Peter Gilstad, Frol IL04.05.062Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
8,97(+0,2)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.063Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
8,98(+0,1)Lukas Aarø, IL Molde-Olymp28.10.062-h1Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
8,98(+0,2)Tjærand Aasarød Solberg, Byåsen IL16.01.064Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
9,00(+0,8)Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.065-h1Fana, Karabinlekene 201910.05.19
9,01(+0,0)Mathias Kaldahl, Grong IL11.01.061Grong, Gronglekene 201928.08.19
9,02(-0,2)Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.062-h2Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
9,05(-0,3)Vidar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.10.064Sandnes, KM Rogaland21.06.19
9,06(-0,9)Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.065Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
9,06(+0,0)Lucas Stauning Løwen, Fredrikstad IF16.02.064-fi-BLillehammer, Veidekkelekene22.06.19
-----100--------------------
9,06(+0,0)Johannes Minge Nygaard, Moss IL07.02.065-fi-BLillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,07(+0,3)Alexander Haugen, IF Sturla16.03.064-h2Sande, Kretsmesterskap25.05.19
9,07(-1,5)Alf Håvard Bråten Stensø, Flatås Idrettslag27.05.061-h1Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
9,07(-1,4)Teo Holm-Gabler, Sarpsborg IL14.06.063-h1Moss, KM 201914.09.19
9,08(+0,3)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.065-h2Sande, Kretsmesterskap25.05.19
9,11(-0,5)Jones Mehus Hamadeh, Stjørdal Friidrettsklubb19.06.063-h2Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
9,11(-0,8)Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.063-h3Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,12(+1,0)Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062-h2Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
9,12(-3,2)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.063-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
9,12(-0,4)Gabriel Ugland, Sørild FIK10.12.064Søgne, Søgnelekene14.09.19
-----110--------------------
9,12(-2,3)Aleksander Bernhoff-Jamt, Moss IL30.01.064-fi Moss, KM 201914.09.19
9,13(-0,1)Benjamin Flaat, Lyngdal IL11.11.063Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
9,15(+1,5)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.065-fi Asker, Askerlekene 201909.06.19
9,15(+1,0)Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.063-h2Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
9,15(+0,6)Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.063-h2Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
9,15(+0,7)Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.067-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
9,15(-1,0)Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.065Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
9,15(+0,0)Henrik Wik, Norna-Salhus IL27.12.064 (G-12/13)Leikvang, Løpsstevne05.10.19
9,16(-0,1)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.064Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
9,16(-1,6)Philip Reed, Lambertseter IF28.09.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
-----120--------------------
9,18(+1,9)Nicolai Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL26.04.061Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
9,18(-0,3)Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.061Suldal, Suldalsleikane 201929.06.19
9,19(+1,0)Tobias Heldal, Fana IL20.04.063-h2Fana, Karabinlekene 201910.05.19
9,19(+1,3)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
9,21(+0,1)Bork Emorsten, Bækkelagets SK08.01.061-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
9,22(+0,2)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.065Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
9,23(-2,3)Rasmus Ommedal Ohrstrand, Sarpsborg IL31.05.066-fi Moss, KM 201914.09.19
9,23(-1,6)Lucas Leander Tangvik, Heimdal IL11.12.061Oppdal, Oppdalsbank-lekene15.09.19
9,26(+1,0)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.064-h2Fana, Karabinlekene 201910.05.19
9,27(-0,2)Maximilian Ludvig Vik, Austevoll IK Friidrett19.11.061Austevoll, Austevollsmesterskap05.05.19
-----130--------------------
9,27(+0,4)Alex Hage, Måndalen IL09.04.061Måndalen, Rekrutteringsstevne27.05.19
9,27(+0,5)Håkon Uv, Frol IL30.03.063Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
9,28(-1,4)Daniel Soland Drabløs, Haugesund IL20.11.063Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 204.06.19
9,29(+0,0)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.065Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
9,30(-0,3)Iver Hauger Fremstad, Søndre Land IL05.12.066-h1Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
9,31(-0,3)Fredrikk Røe Nordvik, Halsa IL09.08.062 (G-11/13)Tingvoll, Treningsstevne06.06.19
9,31(+1,0)Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.061Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
9,31(+0,1)Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.063-h1Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
9,31(+0,1)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.067-h2Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
9,32(-3,1)Andreas Tveite, IL Runar09.12.065Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
-----140--------------------
9,34(+1,0)Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.066-h2Fana, Karabinlekene 201910.05.19
9,34(-0,5)Emil Creutzer Langslet, Ivrig21.02.065-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,36(-0,1)Tobias Slettingdalen Johansen, Tønsberg Friidrettsklubb03.02.063-h2Asker, Askerlekene 201909.06.19
9,40(-0,3)Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.066-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,41(+1,3)Martin Andre Enebakk, Ullensaker/Kisa IL07.03.061Jessheim, UKI-Karusellen06.06.19
9,42(-1,5)Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF05.08.061-h1Askim, Sparebanklekene12.05.19
9,42(+0,8)Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.062Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
9,42(-0,9)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.066Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
9,43(-0,3)Balder Myrseth, Sortland Friidrettsklubb15.07.062Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
9,44(+0,0)Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.067-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----150--------------------
9,45(+0,8)Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.063Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
9,49(-3,1)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.066Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
9,50(-1,7)Erling Berset, Surnadal IL04.06.066-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,50(+0,7)Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.068-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
9,51(-1,5)Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.062-h1Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
9,52(-0,7)Markus Duun Benjaminsen, IL Tyrving20.01.065-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,53(+0,3)Edvald Smogeli Opsann, Lillehammer IF27.09.061Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.19
9,53(-1,5)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.062-h1Askim, Sparebanklekene12.05.19
9,53(-0,3)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Suldal, Suldalsleikane 201929.06.19
9,54(-3,1)Tristan Leurelle, Ask Friidrett02.11.061Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
-----160--------------------
9,54(+0,7)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.064-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
9,55(-1,1)Fredrikk Røe Vaagan, Halsa IL09.08.061Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene 201914.09.19
9,56(-2,2)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.065Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
9,58(+0,4)Håkon Johan Nordhus, Haugesund IL16.05.065-h1Haugesund, Mailekene 201918.05.19
9,58(+0,5)Iver Heia, Overhalla IL14.01.062-h2Overhalla, Seriestevne05.06.19
9,59(-0,2)Martin Anshus, Meldal IL12.04.064-h2Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
9,61(-0,1)Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.064-h2Asker, Askerlekene 201909.06.19
9,63(-0,7)Vetle Kristiansen, Oppegård IL06.11.066-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,63(-0,6)Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.062Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201806.09.19
9,63(-1,2)Steffen Velle Josefsen, Ørsta IL09.10.061Sykkylven, Panoramaleikane07.09.19
-----170--------------------
9,64(-0,7)Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.063-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
9,64(-0,8)Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.066-h3Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,64(-0,2)Erik Dahlen, Skaun IL01.05.065-h2Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
9,64(+0,5)Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag122.08.19
9,64(+0,8)Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.061Vadsø, VTF-lekene 201921.09.19
9,65(-1,7)William Sire, Fredrikstad IF30.08.063-h2Askim, Sparebanklekene12.05.19
9,65(+1,5)Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.063-h1Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
9,66(+0,6)Stian Kolås, FIL Aks-7718.05.062Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
9,67(+0,7)Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.062-h1Sande, Kretsmesterskap25.05.19
9,67(+0,8)Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.063-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
-----180--------------------
9,67(-0,1)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.065-h2Asker, Askerlekene 201909.06.19
9,69(+0,0)Håvard Hågensen, Moss IL28.03.061Drøbak, Seriestevne25.05.19
9,70(+0,9)Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,72(+0,8)Ingolf Byberg Usken, IL Skjalg04.09.067-h2Haugesund, Mailekene 201918.05.19
9,72(-1,6)Benjamin Allan Hafström Tafjord, Ålesund Friidrettsklubb12.10.063Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
9,73(-1,7)Johannes Sloreby, Askim IF02.09.064-h2Askim, Sparebanklekene12.05.19
9,73(-1,6)Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF11.05.062Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
9,74(+0,5)Olav Birkeland Amundal, Frol IL07.12.064Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
9,75(-1,5)Mathias Aaserud, Brandbu IF11.02.061Brandbu, Mohagen Bil cup 621.09.19
9,76(-1,4)Mihkkal Áigin Javo, IL Nordlys17.09.061Hammerfest, Isbjørnlekene 201917.08.19
-----190--------------------
9,78(+0,9)Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.062Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,78(+1,1)Espen Tøge, Sola FIK28.07.062-h2Lye, Jærcup Lye22.08.19
9,79(+0,0)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062-h5Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
9,80(+1,3)Emil Harestad, IL Skjalg21.07.064-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
9,80(+0,1)Magne Sletta Lervik, Halsa IL23.06.064-h1Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
9,81(-0,7)Aksel Bartnes, FIK Orion24.10.063Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
9,82(+0,8)Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.065Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
9,82(+1,0)Theymen van Dijk, Vik IL10.09.062Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
9,83(+0,8)Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.066Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
9,84(+0,4)Filip Brakedal, Bremnes IL16.09.061Bømlo, Seriestevne09.05.19
-----200--------------------
9,84(-2,2)Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.066Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
9,85(+0,6)Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.063Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
9,88(+0,1)Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.066Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
9,89(-0,1)Sigurd Upsaker, Mandal & Halse IL21.06.065Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
9,89(-1,5)Ola Johnsrud, Brandbu IF30.08.062Brandbu, Mohagen Bil cup 621.09.19
9,91(+2,0)Oliver Bjørkedal Eide, Stryn T og IL29.05.062-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
9,91(-0,7)Axel Østlyngen, IL Tyrving27.06.065-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,93(+0,6)Erik Sørlie, Halsa IL05.08.064-h2Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
9,94(-0,7)Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.066-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,95(+0,1)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.062-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
-----210--------------------
9,95(-1,5)Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.064-h1Askim, Sparebanklekene12.05.19
9,95(-0,8)Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.067-h3Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,95(+0,2)Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.064-h1Lye, Jærcup Lye22.08.19
9,97(-2,2)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.067Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
9,97(+0,6)Edvard Røliaunet, Ogndal IL15.01.064-h1Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
10,00(+1,5)Trygve Joakimsen, Bodø Friidrettsklubb14.06.061 (G-Rekrutt)Bodø, Kretsstevne22.05.19
10,01(+0,9)Anders Sørskog-Mørkhagen, Hamar IL21.03.062Hamar, Klubbmesterskap01.10.19
10,02(+0,0)Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.068-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,03(+0,4)Mathias Østnor, Haugesund IL30.12.067-h1Haugesund, Mailekene 201918.05.19
10,03(+1,9)Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.062Overhalla, Seriestevne18.07.19
-----220--------------------
10,04(-1,2)Elias Hardersen, Nesodden IF15.09.062Nesodden, Pluggen friidrettsstevne22.09.19
10,10(-0,1)Johan Fredrik Kielland, Asker Sk. Friidrett08.12.065-h1Asker, Askerlekene 201909.06.19
10,16(+0,9)Amund Hovden Bjerck, Førde IL Friidrett14.05.063Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10,19(+0,2)Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.064Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
10,24(-1,7)Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
10,24(+1,3)Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.065Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
10,27(-0,2)Kristian Hyttnes Sødal, Kyrksæterøra IL31.08.066-h2Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
10,31(-0,7)Jakob Lillebø, IL Tyrving22.09.067-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
10,38(-1,8)William Bøhn-Bryntesen, Halden IL15.11.062Halden, Treningsstevne20.06.19
10,40(+0,8)Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.064-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
-----230--------------------
10,41(+2,0)Sokrates Ullebø Hool, Stryn T og IL27.07.063-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
10,41(-0,5)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.065Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
10,46(-1,7)Sander Kvalheim, Almenning IL05.10.063-h1Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
10,48(-0,5)Martin Frøystein, Voss IL08.12.061Voss, Seriestemne08.05.19
10,52(+0,7)Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.066Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
10,53(-1,1)Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.066-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
10,54(+0,8)Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.063Vadsø, VTF-lekene 201921.09.19
10,55(-3,2)Torbjørn Lending, Sandnes IL14.08.066-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
10,56(+0,4)Oliver Selle, Bremnes IL06.08.068-h1Haugesund, Mailekene 201918.05.19
10,61(-1,8)Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.064-h3Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
-----240--------------------
10,62(-0,1)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
10,62(-1,1)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.067-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
10,67(+0,4)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.064-h3Bergen/La, Seriestevne29.04.19
10,71(+2,0)Johan Skaare, Stryn T og IL02.10.064-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
10,72(+1,0)Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.063Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
10,77(+0,8)Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.064Vadsø, VTF-lekene 201921.09.19
10,79(-2,3)Adrian James Brasel, Sandnes IL26.07.065Lye, COOP-Jærcup20.05.19
10,81(+0,0)Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.065-h2Leirvik, Seriestemne09.09.19
10,82(+0,8)Matti Oscar Ballo, Vadsø Turnforening21.01.065Vadsø, VTF-lekene 201921.09.19
10,84(-0,2)Teo Mørk, Austevoll IK Friidrett23.09.062Austevoll, Austevollsmesterskap05.05.19
-----250--------------------
10,84(+0,2)Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.062Lyngdal, Treningsstevne09.05.19
10,93(+0,9)Elias Haug, Gjelsvik Skule03.11.064Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
11,14(-2,3)Harald Egelandsdal, Sandnes IL15.09.066Lye, COOP-Jærcup20.05.19
11,18(+0,4)Phillip Larsen Daae, Laksevåg TIL06.04.065-h3Bergen/La, Seriestevne29.04.19
11,84(-1,1)Benjamin Pujol, Fana IL22.09.068-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,06(-0,7)Kalle Boren (FIN), Moelven IL29.04.064Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,9(+2,0)Ryan Ragassyarmy, IK Våg061Søgne, Kretskarusell03.09.19
8,0(+0,5)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.061Søgne, KM/kretskarusell 201921.05.19
8,0(+0,5)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.062Søgne, KM/kretskarusell 201921.05.19
8,2(+0,3)Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.061-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
8,4(+0,3)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.062-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
8,4(ok)Gabriel Abotnes, Os Turn24.08.061Søfteland, Søfteland TIL 100-års jubileumsstemne20.05.19
8,4(-1,0)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.061Geithus, Distriktstevne06.06.19
8,5(+0,5)Kristian Liseth, Holum IL18.01.063Søgne, KM/kretskarusell 201921.05.19
8,5(-1,0)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.062Geithus, Distriktstevne06.06.19
8,6(-0,9)Kasper Tveit, IL Staal11.03.061Jørpeland, Ryfylkemesterskapet02.06.19
-----10--------------------
8,7(+0,3)Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.063-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
8,7(+0,2)Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.061-h1Bergen, Skansen Athletics 211.06.19
8,8(+0,2)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h1Bergen, Skansen Athletics 211.06.19
8,8(+0,2)Serge Lions Tambue Kamga, Bergens Turnforening13.01.062-h1Bergen, Skansen Athletics 211.06.19
8,8(+0,0)Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Stjørdal, Tønsåslekene 201925.08.19
8,9(+0,0)Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.062-h2Ås, Åpningsstevnet01.05.19
8,9(ok)Magnus Henriksen, IL Trio09.02.061Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19
9,1(ok)Michael Løland, IL Trio03.02.062Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19
9,3(+0,0)Vetle Kristiansen, Oppegård IL06.11.064-h2Ås, Åpningsstevnet01.05.19
9,3(+0,3)Martin Eilertsen, Fredrikstad IF04.08.064-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
-----20--------------------
9,3(-0,8)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.061Inderøy, Innherredskarusellen 1. stevne12.08.19
9,3(+0,0)Oliwer Strozak, Mjøsdalen IL23.03.061Osterøy, Seriestemne25.09.19
9,4(+0,0)Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.065-h2Ås, Åpningsstevnet01.05.19
9,4(+0,5)Daniel Kaddan, Mandal & Halse IL30.06.064Søgne, KM/kretskarusell 201921.05.19
9,4(+0,0)Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.062Stjørdal, Tønsåslekene 201925.08.19
9,6(+0,3)Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.065-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
9,6(ok)Gunnar Eikemo Steine, IL Trio28.06.063Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19
9,7(+0,5)Sigurd Upsaker, Mandal & Halse IL21.06.065Søgne, KM/kretskarusell 201921.05.19
9,7(+0,2)Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.066-h1Bergen, Skansen Athletics 211.06.19
9,8(+0,3)Kheineddine Bazman, Mjøsdalen IL061Osterøy, Seriestemne01.09.19
-----30--------------------
9,9(+0,1)Stein Steinaa, Halden IL05.07.061-h2Halden, Klubbmesterskap22.09.19
10,0(+0,3)Eliaz Eriksson, FIL Bamse29.07.066-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
10,0(+0,1)William Bøhn-Bryntesen, Halden IL15.11.062-h2Halden, Klubbmesterskap22.09.19
10,2(-0,8)William Lerstad Brækkan, Frol IL09.09.062Inderøy, Innherredskarusellen 1. stevne12.08.19
10,3(-0,1)Einar Gundersen, Gausdal FIK08.05.061Gausdal, Treningsstevne21.10.19
12,5(+0,0)Kristoffer Meløysund, SMIL Engavågen11.10.061Meløy, Åmøylekene 201908.06.19
19,3(ok)Brage Kvandal, IL Trio28.08.064Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,80(+2,5)Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061-fi Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,10(+3,6)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,1(+3,0)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061Sande, Treningsstevne21.09.19
8,29(+2,7)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.065-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
8,31(+2,7)Sondre Edland, Sørild FIK18.06.066-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
8,32(+2,7)Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.067-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
8,36(+4,0)James Willis, Frol IL15.04.061-h4Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,37(+2,6)Tov Eng, IF Eiker-Kvikk11.02.061Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
8,38(+3,0)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,47(+2,5)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.065-fi Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,55(+2,5)Linus Aleksander Oshaug, Ogndal IL27.06.066-fi Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,58(+3,4)Benjamin Bævre-Jensen, IL Tyrving04.12.065-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
8,58(+2,1)Abel Sæterbø Raaen, Bæverfjord IL14.09.062-fi Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
8,65(+3,0)Lukas Aarø, IL Molde-Olymp28.10.063-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,67(+2,5)Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
8,73(+2,1)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061Asker, Kretsstevne 4 - løp09.09.19
8,76(+2,8)Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061Tromsø, Treningsstevne 2019-416.09.19
8,82(+3,0)Sverre Ranes Olstad, Strindheim IL16.06.064-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,86(+2,5)Marcus Rølleid Jensen, Aremark IF30.03.061-h1Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
8,93(+3,6)Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.063-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
9,07(+2,6)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.064Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
9,07(+2,1)Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.065-fi Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
9,09(+3,7)Rasmus Ommedal Ohrstrand, Sarpsborg IL31.05.064-h2Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
9,19(+3,7)Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF05.08.065-h2Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
9,41(+2,2)Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.063Grimstad, KM 10-1427.05.19
9,57(+3,7)William Sire, Fredrikstad IF30.08.066-h2Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
9,60(+2,1)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062Asker, Kretsstevne 4 - løp09.09.19
9,66(+2,8)Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.062Tromsø, Treningsstevne 2019-416.09.19
10,37(+3,6)Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.065-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
10,54(+3,0)Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.065-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
11,31(+2,5)Niklas Szydlowski Olsen, Fredrikstad IF30.03.066-h1Sarpsborg, Olavslekene17.08.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,4Kristian Liseth, Holum IL18.01.061Holum, Karusellstevne14.05.19
8,6Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Børsa, Rema 1000 Lekene 201908.05.19
9,05Emanuel Dale, Fjellhug/Vereide IL04.02.062Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
9,2Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.062Holum, Karusellstevne14.05.19
9,3Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.062Børsa, Rema 1000 Lekene 201908.05.19
9,4Sivert Vikene, Valldal IL18.03.061Eidsdal, Storfjordstemne29.08.19
9,42Håkon Ruud Solberg, Vik IL23.09.061Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
9,61Theymen van Dijk, Vik IL10.09.062Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
9,7Daniel Kaddan, Mandal & Halse IL30.06.063Holum, Karusellstevne14.05.19
9,75Lauritz Drægni Nilsen, Risør IL21.03.063 (G-12)Risør, Kretskarusell11.06.19
9,8Amund Rødhammer, Eidsdal IL08.04.062Eidsdal, Storfjordstemne29.08.19
10,0Ole Martin Bjørneberg, Eidsdal IL21.07.063Eidsdal, Storfjordstemne29.08.19
10,30Herman Nilsen Byberg, Risør IL24.09.065 (G-12)Risør, Kretskarusell11.06.19
10,70Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.064Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
11,0Leonard Opdahl, Beitstad IL25.05.063Beitstad, TA-sprint28.05.19
11,7Thore Nikolai Hugdal, Beitstad IL064Beitstad, TA-sprint28.05.19

Feilplassert målkamera
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02(-0,4)Sador Mikael Tesfay, Ørsta IL05.10.064Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
10,25(-0,4)Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.065Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,54(-0,4)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061-h2Fana, Karabinlekene 201912.05.19
10,66(-0,4)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.062-h2Fana, Karabinlekene 201912.05.19
11,20(-0,1)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061-h1Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
11,22(-0,4)Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.063-h2Fana, Karabinlekene 201912.05.19
11,23(-0,4)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.064-h2Fana, Karabinlekene 201912.05.19
11,50(+2,0)Gabriel Abotnes, Os Turn24.08.061-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
11,58(+2,0)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
11,74(+1,9)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
11,79(-0,1)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.062-h1Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
11,88(-0,1)Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.063-h1Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
-----10--------------------
12,00(+2,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
12,00(+0,0)Henrik Wik, Norna-Salhus IL27.12.064 (G-12/13)Leikvang, Løpsstevne05.10.19
12,13(-0,6)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061-h2Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
12,29(-0,6)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062-h2Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
12,37(-0,4)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.065-h2Fana, Karabinlekene 201912.05.19
12,43(+2,0)Henrik Bjørndal, Norna-Salhus IL28.10.064-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
12,61(-0,6)Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.063-h2Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
12,69(+1,9)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
12,92(+1,1)Steffen Velle Josefsen, Ørsta IL09.10.061Ørsta, Rekrutteringscup 404.06.19
12,93(+1,9)Nicolai Møller, Asker Sk. Friidrett22.08.063Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
-----20--------------------
12,97(+2,0)Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.065-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
12,97(+2,0)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.066-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
13,07(+2,0)Johannes Handeland, Fana IL28.10.067-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
13,14(-0,4)Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.066-h2Fana, Karabinlekene 201912.05.19
13,14(-0,6)Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.064-h2Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
13,21(-1,4)Filip Brakedal, Bremnes IL16.09.061Bømlo, Seriestevne05.09.19
13,76(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062-h1Bergen/La, Seriestevne25.09.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,66(-0,8)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
12,71(+1,2)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,85(+0,9)Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.062 (G-14)Knarvik, Seriestevne20.06.19
13,04(-0,3)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
13,15(+0,9)Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.063 (G-14)Knarvik, Seriestevne20.06.19
13,35(-0,5)Sondre Härter Johansen, Moss IL21.03.061Moss, Klubbmesterskap21.09.19
13,39(-0,3)Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.061Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
13,44(+0,1)Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,48(-0,2)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061-fi Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,50(+2,0)Tov Eng, IF Eiker-Kvikk11.02.062-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
-----10--------------------
13,54(+1,2)Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.063-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,54(-1,2)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h2Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
13,55(-1,2)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.062-h2Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
13,56(-1,2)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
13,64(+1,0)Luka Tasetovic, Fredrikstad IF20.02.061-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,66(-0,1)Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.062-fi-ALillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,82(-0,7)Noah Dahl, Asker Sk. Friidrett05.10.061Asker, Askerlekene 201907.06.19
13,94(+1,7)Kasper Tveit, IL Staal11.03.064-h1 (G-12/14)Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
13,96(+0,1)Sverre Ranes Olstad, Strindheim IL16.06.062-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,98(-1,6)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
-----20--------------------
14,01(-0,8)Jonathan Wik, Norna-Salhus IL063-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
14,03(+2,0)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.063-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
14,03(+1,3)Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.061Greveskogen, Seriestevne/Lindboe-mangekamp12.10.19
14,04(-1,8)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.062-h2Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
14,06(+1,2)Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.065-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
14,06(+0,9)Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.065 (G-14)Knarvik, Seriestevne20.06.19
14,09(-2,6)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061Lillehammer, Eidsiva-stevnet13.08.19
14,10(+2,0)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.064-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
14,11(+0,2)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.061Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
14,14(-0,1)Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.065-fi-ALillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----30--------------------
14,17(+1,2)Jaran Anakin Finnema, Fana IL14.02.066-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
14,17(-0,7)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062Asker, Askerlekene 201907.06.19
14,18(+1,2)Gabriel Abotnes, Os Turn24.08.067-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
14,25(-0,6)Simen L. Sunde, Jølster IL01.07.061Jølster, Åpningstemne19.05.19
14,28(+0,0)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.063-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
14,28(-0,5)Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.061Kvernaland, COOP Jærcup12.09.19
14,33(-0,5)Aleksander Bernhoff-Jamt, Moss IL30.01.062Moss, Klubbmesterskap21.09.19
14,36(-0,1)Vincent Richard Johansen, Fredrikstad IF25.08.066-fi-ALillehammer, Veidekkelekene23.06.19
14,37(-0,9)Teo Holm-Gabler, Sarpsborg IL14.06.061-h1Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
14,42(-1,6)Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.062Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
-----40--------------------
14,46(-1,8)Henrik Haugslien, FIL Bamse05.08.063-h2Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
14,49(+0,1)Johannes Minge Nygaard, Moss IL07.02.063-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
14,50(+1,0)Tobias Bruhn-Henriksen, Stryn T og IL30.07.061-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
14,51(+0,1)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.064-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
14,56(+0,4)Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.062-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
14,57(-1,3)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
14,74(+0,0)Johan Ranes Måsøval, Surnadal IL24.02.064-h1Tingvoll, Treningsstevne22.08.19
14,74(-0,8)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.064-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
14,75(-1,0)Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.061Namsos, Namdalslekene16.06.19
14,76(-0,9)Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.063-h1Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
-----50--------------------
14,79(+0,4)Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.063-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
14,82(-2,1)Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Bømlo, Seriestevne17.06.19
14,82(+0,1)Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.065-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
14,96(-0,8)Oskar Ellingsund, Florø Turn og IF19.06.065-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
14,97(-1,0)Mathias Kaldahl, Grong IL11.01.062Namsos, Namdalslekene16.06.19
15,01(+1,0)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.061-fi-B (G-10/14)Asker, Askerlekene 201907.06.19
15,05(-0,6)Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.062Jølster, Åpningstemne19.05.19
15,05(-2,1)Theodor Størkson Hidle, Bremnes IL17.06.062Bømlo, Seriestevne17.06.19
15,09(+0,0)Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.064-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
15,10(-1,6)Andreas Tveite, IL Runar09.12.063Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
-----60--------------------
15,11(+1,0)Martin Eilertsen, Fredrikstad IF04.08.063-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
15,11(+1,0)Vetle Kristiansen, Oppegård IL06.11.064-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
15,27(+0,4)Johannes Sloreby, Askim IF02.09.064-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
15,32(-0,2)Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.065-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
15,46(-0,9)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.064-h1Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
15,50(+0,9)Iver Heia, Overhalla IL14.01.061Overhalla, Seriestevne20.05.19
15,50(+0,0)Fredrikk Røe Vaagan, Halsa IL09.08.065-h1Tingvoll, Treningsstevne22.08.19
15,53(+1,0)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.065-fi-B (G-10/14)Asker, Askerlekene 201907.06.19
15,54(+0,1)Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.067-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
15,74(+2,0)Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.065-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
-----70--------------------
15,78(-0,2)Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.066-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
15,80(-0,6)Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.063Jølster, Åpningstemne19.05.19
16,00(-1,5)Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.061-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
16,01(+0,0)Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag122.08.19
16,03(+0,0)Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.065-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
16,17(+1,0)Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.065-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
16,17(+0,0)Erling Berset, Surnadal IL04.06.066-h1Tingvoll, Treningsstevne22.08.19
16,20(-0,9)Håvard Hågensen, Moss IL28.03.065-h1Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
16,31(+1,2)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.068-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
16,35(-2,1)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.063Bømlo, Seriestevne17.06.19
-----80--------------------
16,40(+1,0)Oliver Bjørkedal Eide, Stryn T og IL29.05.062-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
16,52(+0,0)Johannes Handeland, Fana IL28.10.066-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
16,54(-0,7)Johan Fredrik Kielland, Asker Sk. Friidrett08.12.065Asker, Askerlekene 201907.06.19
16,58(+0,0)Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.067-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
16,60(-1,4)Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.062Kvernaland, COOP Jærcup12.09.19
16,63(-1,4)Petter Nesse, IL Skjalg07.01.063Kvernaland, COOP Jærcup12.09.19
16,75(-0,1)Einar Gundersen, Gausdal FIK08.05.061Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
16,77(+1,8)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
16,82(-1,5)Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.062-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
17,12(+1,0)Sokrates Ullebø Hool, Stryn T og IL27.07.063-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
-----90--------------------
17,32(-0,1)Halvor N. Hansen, Kongsvinger IL Friidrett09.10.061Kongsvinger, Premiestevne 105.06.19
17,72(+1,0)Johan Skaare, Stryn T og IL02.10.064-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
17,90(+0,9)Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.062Overhalla, Seriestevne20.05.19
18,44(-0,3)Mohammed Ahmed, Bremnes IL064Bømlo, Seriestevne17.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,0(-1,3)Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061Fosnes, Jøa Friidrettsleker NA-stevne19.05.19
14,0(+0,0)Jeton Ziberi, Lånke IL Friidrett21.01.061Stjørdal, Tønsåslekene 201925.08.19
14,2(-0,2)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.061Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
14,4(-0,2)Nils Næssvold, Oppegård IL06.06.063Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
14,6(-0,2)Vetle Kristiansen, Oppegård IL06.11.064Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
15,6(+0,0)Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.062Stjørdal, Tønsåslekene 201925.08.19
15,6(-0,2)Jonathan Vide Jansson, Ås IL05.08.065Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,3(+4,5)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061Sande, Treningsstevne21.09.19
13,86(+5,0)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
14,28(+5,0)Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.063Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
14,38(+2,6)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.062-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
14,58(+2,2)Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.061-fi-BLillehammer, Veidekkelekene23.06.19
15,01(+8,0)Marton Moksnes Fossan, IL Skjalg27.09.062Sola, COOP Jærcup04.06.19
15,09(+2,5)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
15,22(+8,0)Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.063Sola, COOP Jærcup04.06.19
15,32(+8,0)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.064Sola, COOP Jærcup04.06.19
15,37(+8,0)Vidar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.10.065Sola, COOP Jærcup04.06.19
15,63(+2,2)Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.062-fi-BLillehammer, Veidekkelekene23.06.19
16,16(+8,0)Jeremiah Alstveit, IL Skjalg17.06.066Sola, COOP Jærcup04.06.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,22Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.061Trondheim, Klubbmesterskap 201924.09.19
14,22Tjærand Aasarød Solberg, Byåsen IL16.01.061Trondheim, Klubbmesterskap 201924.09.19
14,37Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.063Trondheim, Klubbmesterskap 201924.09.19
14,43Alf Håvard Bråten Stensø, Flatås Idrettslag27.05.062Trondheim, Rekruttstevnet 201918.06.19
14,74Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.064Trondheim, Klubbmesterskap 201924.09.19
15,68Thomas Svoen, Førde IL Friidrett30.05.061Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,95(-3,7)Christian Wright, IL Tyrving17.03.061Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
20,51(-1,7)Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.061-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
20,67(+0,3)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061Overhalla, Seriestevne26.08.19
21,91(-3,7)Fridtjof Farhang, IL Tyrving16.01.062Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
22,14(-3,7)Tobias Senneset Greff, IL Tyrving10.01.063Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
22,55(-0,1)Philip Reed, Lambertseter IF28.09.062-h2 (G-11/12)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
22,99(-3,7)Sindre Haslestad Axelsen, IL Tyrving19.01.064Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
23,03(+0,0)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
23,10(+0,0)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
23,62(-3,7)Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.065Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
-----10--------------------
24,95(-3,7)Simon Lae Ring, IL Tyrving14.06.066Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,97(-0,3)Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
25,63(+0,9)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
25,66(+0,1)Christian Wright, IL Tyrving17.03.061Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,98(+0,1)Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.062Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
26,23(-1,5)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
26,36(+0,9)Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.062-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
26,63(+1,2)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.063-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
26,82(+0,9)Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.063-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
26,89(-2,1)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.061-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
27,10(+0,4)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----10--------------------
27,19(+1,3)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
27,19(+1,2)Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.065-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
27,19(-0,6)Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.063-h3Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
27,23(+0,1)Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.063Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
27,26(-2,0)Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.061Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
27,30(-1,5)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.064-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
27,42(+1,2)Sondre Edland, Sørild FIK18.06.066-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
27,43(-1,9)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061-h3Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
27,50(+0,9)Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.064-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
27,55(+1,2)Fridtjof Farhang, IL Tyrving16.01.067-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----20--------------------
27,56(-1,7)Elliot Mack Løvdal, IK Tjalve02.03.061-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
27,67(+1,3)Tov Eng, IF Eiker-Kvikk11.02.062-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
27,75(+0,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.064Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
27,78(+0,6)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Lillehammer, GD-stevnet21.09.19
27,85(-0,3)Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Os, OsLekene 201922.09.19
27,89(-2,1)Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.062-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
27,90(-1,1)Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.062-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
27,97(-1,9)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062-h3Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
28,06(-0,6)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.064-h3Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
28,20(-1,9)James Willis, Frol IL15.04.063-h3Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
-----30--------------------
28,23(+0,1)Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.061-h1Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
28,25(+1,3)Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.064-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
28,26(-0,3)Erik Øvergaard Aarvik, IL Gneist13.01.062Os, OsLekene 201922.09.19
28,28(-0,6)Jonas Lillejordet, Hamar IL10.06.066-h3Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
28,34(+1,3)Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.061-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
28,35(+1,3)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
28,36(+1,2)Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
28,36(+2,0)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061Jessheim, Norgeslekene11.08.19
28,39(+1,3)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.063-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
28,46(-1,7)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.062-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
-----40--------------------
28,50(+1,3)Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.064-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
28,51(-0,3)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.062Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
28,51(-1,1)Linus Aleksander Oshaug, Ogndal IL27.06.063-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
28,53(-1,9)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.064-h3Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
28,56(+0,1)Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.062-h1Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
28,58(+0,9)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.066-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
28,61(-1,1)Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.064-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
28,62(+0,3)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.061Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
28,65(-1,3)Sindre Snekkestad-Bjønness, Nøtterøy IF21.04.061-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
28,77(-1,3)Petter Finstuen Voldheim, Nordre Land friidrett01.09.062-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
-----50--------------------
28,81(-1,9)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.065-h3Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
28,82(+0,4)Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
28,93(-2,1)Kristian Liseth, Holum IL18.01.063-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
28,98(+2,0)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.062Jessheim, Norgeslekene11.08.19
28,98(-0,6)Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.062Stavanger, Skjalgstevnet03.09.19
29,01(+1,3)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.066-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
29,01(+0,7)Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.061Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
29,03(+0,0)Lukas Aarø, IL Molde-Olymp28.10.061-h1Molde, KM Møre og Romsdal18.08.19
29,08(+1,5)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062Sandnes, KM Rogaland22.06.19
29,16(-0,2)Peter Gilstad, Frol IL04.05.063-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
-----60--------------------
29,33(+1,5)Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.063Sandnes, KM Rogaland22.06.19
29,34(+0,8)Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.061-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
29,36(+0,3)Vincent Richard Johansen, Fredrikstad IF25.08.061-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
29,44(+1,0)Lucas Stauning Løwen, Fredrikstad IF16.02.063-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
29,44(+0,0)Simen L. Sunde, Jølster IL01.07.061Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
29,52(+1,3)Rasmus Halvorsen, IL Tyrving27.07.067-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
29,52(-1,7)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.065-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
29,61(+1,3)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.068-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
29,67(+0,8)Christopher Holberg, IL Heming29.01.063-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
29,68(-0,3)Gabriel Abotnes, Os Turn24.08.063Os, OsLekene 201922.09.19
-----70--------------------
29,75(+0,2)Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.061Harstad, Sesongavslutning 201915.09.19
29,79(+0,8)Sindre Haslestad Axelsen, IL Tyrving19.01.064-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
29,83(+0,3)Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.062Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
29,84(-1,3)William Thomas Fearnley, Nittedal IL21.01.063-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
29,89(+1,0)Vincent Berend Hole-Ruigrok, IL Tyrving15.09.061-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
29,95(-0,5)Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.062Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
29,99(-1,7)Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.062-h2Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
30,00(+0,0)Mads Kirkreit Gjethammer, Molde og Omegn IF13.09.062-h1Molde, KM Møre og Romsdal18.08.19
30,18(-0,6)Marton Moksnes Fossan, IL Skjalg27.09.063Stavanger, Skjalgstevnet03.09.19
30,21(-4,7)Marcus Rølleid Jensen, Aremark IF30.03.061-h2Moss, KM 201915.09.19
-----80--------------------
30,28(+0,4)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.064-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
30,30(-1,3)Henrik Haugslien, FIL Bamse05.08.065-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
30,32(+0,8)Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.065-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
30,33(-1,5)Johan Ranes Måsøval, Surnadal IL24.02.062-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
30,46(+0,0)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.063Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
30,47(+1,3)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.066-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
30,59(+1,0)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag229.08.19
30,60(-1,1)Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.065-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
30,69(-0,6)Vebjørn Jakobsen, Nordre Land friidrett27.02.061Lillehammer, Strandtorget-stevnet21.05.19
30,73(-0,1)Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF05.08.061-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
-----90--------------------
30,79(+0,0)Alex Hage, Måndalen IL09.04.063-h1Molde, KM Møre og Romsdal18.08.19
30,82(+0,9)Emil Creutzer Langslet, Ivrig21.02.062-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
30,88(-1,7)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.066-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
31,06(+1,7)Edvard Paasche, Haugesund IL07.05.061-h1Haugesund, Mailekene 201919.05.19
31,07(+0,9)Vetle Austad, IL Tyrving02.01.063-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
31,10(+1,7)Daniel Soland Drabløs, Haugesund IL20.11.062-h1Haugesund, Mailekene 201919.05.19
31,14(-0,6)Tobias Møllegaard Mikkelsen, IL Skjalg07.07.065Stavanger, Skjalgstevnet03.09.19
31,22(+1,2)Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.062Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
31,24(+0,3)William Sire, Fredrikstad IF30.08.062-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
31,34(+0,0)Emil Aslaksen Røed, Molde og Omegn IF12.09.064-h1Molde, KM Møre og Romsdal18.08.19
-----100--------------------
31,36(-1,1)Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.066-h2Haugesund, Mailekene 201919.05.19
31,41(+1,1)Henrik Wik, Norna-Salhus IL27.12.064 (G-12/13)Leikvang, Løpsstevne05.10.19
31,50(+0,9)Even Brustad Midttun, IL Tyrving10.08.064-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
31,51(-1,7)Andreas Tveite, IL Runar09.12.063-h2Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
31,53(+1,4)Jeremiah Alstveit, IL Skjalg17.06.062-h1Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
31,53(+0,3)Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.063-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
31,55(+0,4)Vidar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.10.063Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
31,56(-0,1)Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.063-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
31,60(+1,0)Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.065-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
31,65(+1,7)Mads Helland, IL Skjalg27.12.063-h1Haugesund, Mailekene 201919.05.19
-----110--------------------
31,68(+0,1)Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.066Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
31,74(-0,5)Steffen Velle Josefsen, Ørsta IL09.10.061Ørsta, Ørstaleikane25.08.19
31,76(+0,4)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.064Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
31,82(+1,5)Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.064-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
31,84(-3,4)Fredrikk Røe Nordvik, Halsa IL09.08.061-h3 (G-11/13)Tingvoll, Treningsstevne06.06.19
31,85(-4,7)Rasmus Ommedal Ohrstrand, Sarpsborg IL31.05.063-h2Moss, KM 201915.09.19
31,93(+0,1)Gabriel Ugland, Sørild FIK10.12.062Grimstad, Klubbmesterskap 201912.09.19
31,96(+1,0)Markus Duun Benjaminsen, IL Tyrving20.01.062-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
31,99(-1,7)Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.064-h2Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
32,08(+1,7)Ola Gudbrand Dalen, Gausdal FIK25.09.063Gausdal, Ucup Del 212.05.19
-----120--------------------
32,08(-0,2)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062Asker, Kretsstevne 4 - løp09.09.19
32,17(+1,7)Noah Aarøy, Haugesund IL27.05.066-h1Haugesund, Mailekene 201919.05.19
32,27(+1,0)Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.063-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
32,27(+0,0)Erik Sørlie, Halsa IL05.08.065-h1Molde, KM Møre og Romsdal18.08.19
32,28(-1,1)Martin Frøystein, Voss IL08.12.061Voss, Seriestemne08.05.19
32,32(-1,9)Emil Harestad, IL Skjalg21.07.064-h1Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
32,46(-3,6)Johannes Minge Nygaard, Moss IL07.02.064-fi Moss, KM 201915.09.19
32,47(+0,3)Aksel Bartnes, FIK Orion24.10.064-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
32,48(+0,3)Martin Eilertsen, Fredrikstad IF04.08.066Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
32,55(+1,4)Ingolf Byberg Usken, IL Skjalg04.09.063-h1Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
-----130--------------------
32,61(-1,3)Iver Hauger Fremstad, Søndre Land IL05.12.066-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
32,67(-0,2)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.064-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
32,71(+0,4)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.064Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
32,74(-0,1)Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.065-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
32,74(-2,1)Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.067-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
32,83(-0,2)Kristian Hyttnes Sødal, Kyrksæterøra IL31.08.065-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
32,87(-0,5)Benjamin Allan Hafström Tafjord, Ålesund Friidrettsklubb12.10.062Ørsta, Ørstaleikane25.08.19
32,97(+1,0)Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.065-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
33,08(-1,3)Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.061Namsos, Kleppenlekene14.09.19
33,17(+0,9)Johannes Sloreby, Askim IF02.09.065-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----140--------------------
33,33(-0,1)Olav Njålla Hognestad, Romerike Friidrett08.07.066-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
33,36(+0,4)Henrik Bjørndal, Norna-Salhus IL28.10.067-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
33,54(+0,0)Erling Berset, Surnadal IL04.06.066-h1Molde, KM Møre og Romsdal18.08.19
33,86(+0,3)Mathias Andersen, Fredrikstad IF13.05.067Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
34,14(+0,3)Luka Tasetovic, Fredrikstad IF20.02.068Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
34,22(+1,5)Theymen van Dijk, Vik IL10.09.061Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
34,69(+0,4)Einar Gundersen, Gausdal FIK08.05.061Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
34,87(-2,0)Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.063-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
34,93(-0,2)Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.066-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
35,03(+0,5)Stein Steinaa, Halden IL05.07.061Halden, Treningsstevne05.09.19
-----150--------------------
35,04(+0,1)Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.064-h1Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
35,10(+0,5)William Bøhn-Bryntesen, Halden IL15.11.062Halden, Treningsstevne05.09.19
35,32(+2,0)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.063Jessheim, Norgeslekene11.08.19
35,77(-1,8)Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.062Kvernaland, COOP Jærcup12.09.19
35,80(+0,1)Harald Egelandsdal, Sandnes IL15.09.065-h1Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
36,15(+0,4)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.068-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
36,21(-1,5)Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.064-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
36,56(+0,9)Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.063Målselv, Kretsmesterskap friidrett17.08.19
36,57(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062-h3Bergen/La, Seriestevne25.09.19
37,35(-0,7)Sander Kvalheim, Almenning IL05.10.064-h2Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
-----160--------------------
37,49(+0,5)Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.063Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
37,93(-1,5)Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.065-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,9(+1,4)Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.062-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
30,1(+1,4)Oliver Lausund Nore, Oppegård IL25.01.063-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
31,6(+1,4)Martin Eilertsen, Fredrikstad IF04.08.065-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
32,2(+1,4)Alexander Granås McNeish, Ås IL08.12.066-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,48(+5,1)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
25,87(+5,1)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
28,00(+3,3)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061-h2Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
28,04(+5,1)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.064-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
28,59(+2,3)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.063-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
28,65(+2,2)Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.061Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
29,07(+3,0)Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.062Porsgrunn, Karusellstevne21.08.19
29,22(+3,0)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.063Porsgrunn, Karusellstevne21.08.19
29,70(+2,2)Kasper Tveit, IL Staal11.03.063-h1 (G-12/14)Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
29,97(+2,5)Tobias Heldal, Fana IL20.04.067-h2Fana, Karabinlekene 201912.05.19
30,10(+3,3)Oskar Ellingsund, Florø Turn og IF19.06.063-h2Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
30,76(+3,0)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.063-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
30,79(+2,5)Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.062Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
30,83(+2,5)Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.063Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
30,94(+3,3)Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.064-h2Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
31,29(+2,2)Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.064-h1 (G-12/14)Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
31,63(+3,3)Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.066-h2Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
32,17(+3,0)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.064Porsgrunn, Karusellstevne21.08.19
32,25(+3,5)Martin Haug Teigen, IF Eiker-Kvikk08.08.064Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
33,79(+2,4)Einar Gundersen, Gausdal FIK08.05.061Lillehammer, Hamar Media Stevnet22.09.19
34,77(+2,5)Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.064Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
35,14(+2,3)Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.061Ålesund, Seriestevne03.06.19
35,88(+2,4)Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.061-h3Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
37,10(+2,5)Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.065Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,37(-2,1)Tobi Kees van Merkensteijn, Rogaland FIK18.03.066-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,75Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061Overhalla, Seriestevne18.07.19
41,71Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
42,21Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Arna, Seriestevne18.09.19
44,09Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Os, OsLekene 201921.09.19
44,33Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Skien, Telemark Karusellen No5 201905.10.19
44,39Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.061Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
44,45Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
44,78Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.062Os, OsLekene 201921.09.19
45,20Christian Wright, IL Tyrving17.03.061Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
45,95Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.063Os, OsLekene 201921.09.19
-----10--------------------
46,96Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.062Skien, Telemark Karusellen No5 201905.10.19
47,99Fridtjof Farhang, IL Tyrving16.01.062Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
48,40William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
48,58Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.063Skien, Telemark Karusellen No5 201905.10.19
48,71Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.063Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
50,25Tristan Leurelle, Ask Friidrett02.11.062Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
51,98Philip Reed, Lambertseter IF28.09.061-h1 (G-11/12)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
53,11Vincent Berend Hole-Ruigrok, IL Tyrving15.09.064Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
53,25Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.064-h4Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
53,41Jonathan Wik, Norna-Salhus IL062Arna, Seriestevne18.09.19
-----20--------------------
53,67Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
53,76Nicolai Møller, Asker Sk. Friidrett22.08.063Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
55,23Simon Lae Ring, IL Tyrving14.06.065Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
56,07Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.065-h4Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
57,60Sigurd Andreas Leikanger, Røa IL12.11.066Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,2Iver Hauger Fremstad, Søndre Land IL05.12.061Søndre Land, Høststevne 201928.09.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,26Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19
59,51Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.062 (G-14)Knarvik, Seriestevne20.06.19
1,00,84Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.061Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,01,19Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.063 (G-14)Knarvik, Seriestevne20.06.19
1,01,24Elliot Mack Løvdal, IK Tjalve02.03.062Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,03,55Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Vik, Titusenmeteren05.10.19
1,05,90Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.066 (G-14)Knarvik, Seriestevne20.06.19
1,05,93Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.061Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
1,06,82William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
1,06,97Lucas Stauning Løwen, Fredrikstad IF16.02.061Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
-----10--------------------
1,07,25Ole Henry Bjørnstad Bjor, Sarpsborg IL05.12.061Sarpsborg, Åpent klubbmesterskap24.09.19
1,10,57Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061Hornnes, Otra kretskarusell06.06.19
1,11,79Fredrikk Røe Vaagan, Halsa IL09.08.064-h1Tingvoll, Treningsstevne22.08.19
1,12,52Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
1,14,34Soracha Hankuntode, Sømna IL20.07.062Vik, Titusenmeteren05.10.19
1,16,35Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.062Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
1,17,11Maximilian Ludvig Vik, Austevoll IK Friidrett19.11.061Austevoll, Austevollsmesterskap05.05.19
1,18,92Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,16,5Serge Lions Tambue Kamga, Bergens Turnforening13.01.061Bergen, Skansen Athletics 325.06.19
1,22,2Michael Løland, IL Trio03.02.061Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19
1,23,8Magnus Henriksen, IL Trio09.02.062Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig tidtagning
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23Herman Nilsen Byberg, Risør IL24.09.063 (G-12)Risør, Kretskarusell11.06.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,94Karl Alvar Myhlback, Trysilgutten22.03.061-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,34,40Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061-h1Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
1,35,38Abel Sæterbø Raaen, Bæverfjord IL14.09.061Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,36,65Jonas Lillejordet, Hamar IL10.06.062-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,36,66Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.061-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,37,06Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Os, OsLekene 201921.09.19
1,37,26Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.062Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,38,10Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.062-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,38,22Sindre Snekkestad-Bjønness, Nøtterøy IF21.04.061-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,38,74Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.063-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
-----10--------------------
1,38,98Kristian Bråthen Børve, Asker Sk. Friidrett08.12.063-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,39,32Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.062-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
1,39,40Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.061-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,39,65Benjamin Røssum Jensen, Nittedal IL20.03.062-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,39,73Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.063-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,39,89Teodor Hansen, Ringerike Friidrettsklubb25.05.064-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,40,41Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.063Os, OsLekene 201921.09.19
1,40,60Erik Øvergaard Aarvik, IL Gneist13.01.064Os, OsLekene 201921.09.19
1,40,64Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.064-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,40,91Håkon Heir, Ås IL19.06.063Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
-----20--------------------
1,40,95James Willis, Frol IL15.04.063Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,41,22Elliot Mack Løvdal, IK Tjalve02.03.062Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,41,34Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.065-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,41,42Torjus Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar18.09.064Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,42,21Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.065-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,42,22Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.064Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,42,27Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Bodø, Sparebank 1 Lekene 201918.08.19
1,42,53Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.067-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,42,58Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.065Os, OsLekene 201921.09.19
1,42,83Tov Eng, IF Eiker-Kvikk11.02.068-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----30--------------------
1,43,16Andreas Tveite, IL Runar09.12.061Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
1,43,34Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.065Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,43,37Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.064-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,43,60Oddmund Søgnen, Skarphedin IL30.10.062Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
1,43,74Mads Kirkreit Gjethammer, Molde og Omegn IF13.09.062Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
1,44,10Sander Evjen-Brostrøm, Orkanger IL21.05.062Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
1,44,91Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.061Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
1,44,93Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.061Sveio, Haugesund Sparebank Cup 410.09.19
1,45,22Alf Håvard Bråten Stensø, Flatås Idrettslag27.05.063Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
1,45,25Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.066-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
-----40--------------------
1,45,25Henrik Christopher Besseberg, Drøbak/Frogn IL Friidrett25.09.067-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,45,31Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.063Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
1,45,35Vinter Andersson, Drøbak/Frogn IL Friidrett07.04.0610-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,45,64Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Hamar, Klubbmesterskap01.10.19
1,45,76Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.067Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,45,84Christopher Holberg, IL Heming29.01.065Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
1,46,00Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.061-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,46,13Sindre Haslestad Axelsen, IL Tyrving19.01.065Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,46,32Emil Creutzer Langslet, Ivrig21.02.0610-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,46,5Kasper Tveit, IL Staal11.03.061Jørpeland, Ryfylkemesterskapet02.06.19
-----50--------------------
1,46,50Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.064Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
1,46,60Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.064-h1Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
1,46,63Lucas Stauning Løwen, Fredrikstad IF16.02.0611-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,46,64Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
1,46,72Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.068Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,46,78Tobias Repstad Andersen, Moss IL25.01.064-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,47,41Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.066Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,47,52Vetle Austad, IL Tyrving02.01.062Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
1,48,12Rasmus Ommedal Ohrstrand, Sarpsborg IL31.05.061Moss, KM 201914.09.19
1,48,45Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
-----60--------------------
1,48,51Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.065-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,48,56Arn Alhaug, Hamar IL24.09.062Hamar, Klubbmesterskap01.10.19
1,48,70Sigurd Andreas Leikanger, Røa IL12.11.067Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
1,48,74Lucas Leander Tangvik, Heimdal IL11.12.061Oppdal, Oppdalsbank-lekene15.09.19
1,49,36Magnus Bøen Hope, Stavanger IF Friidrett19.04.061-h1Stavanger, Treningsstevne11.06.19
1,49,37William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.066-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,49,65Mads Helland, IL Skjalg27.12.062Sandnes, KM Rogaland21.06.19
1,49,79Ole Henry Bjørnstad Bjor, Sarpsborg IL05.12.068Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
1,49,97Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Søgne, Søgnelekene14.09.19
1,49,99Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.062Sveio, Haugesund Sparebank Cup 410.09.19
-----70--------------------
1,50,09Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.064-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,50,33Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.066-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,50,35Noah Dahl, Asker Sk. Friidrett05.10.064Asker, Askerlekene 201908.06.19
1,50,36Tobias Møllegaard Mikkelsen, IL Skjalg07.07.061-h2Stavanger, Treningsstevne11.06.19
1,50,41Tobias Utaker, Moss IL17.09.062Moss, KM 201914.09.19
1,50,44Jeremiah Alstveit, IL Skjalg17.06.061Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
1,50,70Mathias Linløkken, Lørenskog Friidrettslag06.07.063Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
1,50,75Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.063Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,50,94Alexander-Bork Carlsen Stien, Norna-Salhus IL19.07.061Arna, Seriestevne18.09.19
1,51,10Aksel Bartnes, FIK Orion24.10.068-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
-----80--------------------
1,51,21Emil Rygg, Steinkjer Friidrettsklubb31.10.063Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
1,51,26Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.062Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
1,51,38Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.065Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,51,68Mathias Heuer Thorstensen, Nittedal IL25.03.068-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,51,76Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.063Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
1,52,1Vemund Svendgård-Roe, Skogn IL19.05.062 (G-13/14)Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 213.06.19
1,52,12Vincent Berend Hole-Ruigrok, IL Tyrving15.09.061-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,52,27Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.064Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
1,52,52Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
1,52,77Emil Harestad, IL Skjalg21.07.065-h1Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
-----90--------------------
1,52,81Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.061Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
1,53,06Renzo Haugedal, Kristiansand IF Friidrett11.04.063-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,53,28Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.062-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,53,32Simen L. Sunde, Jølster IL01.07.061Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
1,53,58Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.062Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
1,53,61Mathias Nedrelid Vatne, Ørsta IL24.05.062Ørsta, Ørstaleikane24.08.19
1,53,73Emil Aslaksen Røed, Molde og Omegn IF12.09.069Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,54,11Kristian Steen Hofstad, IF Hellas12.03.063-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,54,46Noah Aarøy, Haugesund IL27.05.063Sveio, Haugesund Sparebank Cup 410.09.19
1,54,51Simon Gilje, Gjesdal IL10.01.065-h1 (G-12/14)Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
-----100--------------------
1,55,05Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.069-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,55,20Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.067-h1 (G-12/14)Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
1,55,23Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
1,55,25Martin Haug Teigen, IF Eiker-Kvikk08.08.062Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
1,55,48Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.062Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
1,55,52Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.062Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
1,55,54Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.064Sande, Kretsmesterskap25.05.19
1,55,79Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.066-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
1,55,82Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
1,55,88Gunnar Mo Gausvik, Norna-Salhus IL18.02.066Os, OsLekene 201921.09.19
-----110--------------------
1,56,22Oscar Næsheim, Fyllingen IL01.08.067-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,56,47Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.068-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,56,48Stein Steinaa, Halden IL05.07.063Moss, KM 201914.09.19
1,56,65Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.065-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,56,90Olav Gillebo, Sørum IL27.08.067Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
1,57,01Fredrik Nilssen, Nittedal IL21.04.068Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,57,10Michael Torp, Drøbak/Frogn IL Friidrett11.06.062Drøbak, Seriestevne25.05.19
1,57,11Tobias Senneset Greff, IL Tyrving10.01.064Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
1,57,20Alex Hage, Måndalen IL09.04.061Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
1,57,24Nicolai Møller, Asker Sk. Friidrett22.08.067Asker, Askerlekene 201908.06.19
-----120--------------------
1,57,72Simon Misund-Aasmyr, Midsund IL06.11.061Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
1,57,90Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.062Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
1,58,48Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.061Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
1,58,49Benjamin Flaat, Lyngdal IL11.11.063Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
1,58,49Vetle Kristiansen, Oppegård IL06.11.0610-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,58,71Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.063Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
1,58,75Andreas Rydland, Sandnes IL16.08.068-h1 (G-12/14)Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
1,58,97Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061Tromsø, Treningsstevne 2019-416.09.19
1,59,52Anders Sydney Svensson, Asker Sk. Friidrett14.06.068Asker, Askerlekene 201908.06.19
1,59,76Leo Thorsen Lødemel, Voss IL19.07.061Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
-----130--------------------
1,59,93Mihkkal Áigin Javo, IL Nordlys17.09.061Hammerfest, Isbjørnlekene 201917.08.19
2,00,20Håkon Uv, Frol IL30.03.062Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
2,00,29Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF05.08.061Askim, Sparebanklekene12.05.19
2,00,38Markus Duun Benjaminsen, IL Tyrving20.01.067-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,00,44Kristian Liseth, Holum IL18.01.066-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
2,00,57Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.063Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
2,00,78Edvard Paasche, Haugesund IL07.05.064Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
2,00,90Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.062Bømlo, Seriestevne24.08.19
2,00,94Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.061Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,01,08Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.064-h1 (MS)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
-----140--------------------
2,01,12Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.063Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
2,01,16Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.065Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
2,01,41Kristian Hyttnes Sødal, Kyrksæterøra IL31.08.065-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
2.01,46Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.063Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,01,63Vebjørn Jakobsen, Nordre Land friidrett27.02.062Lillehammer, Eidsiva-stevnet13.08.19
2,01,70Martinius Kandal Gjersøe, Tønsberg Friidrettsklubb20.12.062Sem, Vestfoldkarusellen 311.06.19
2,01,87Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.069Asker, Askerlekene 201908.06.19
2,01,94Steffen Velle Josefsen, Ørsta IL09.10.063Ørsta, Ørstaleikane24.08.19
2,02,16Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.061Trondheim, Klubbmesterskap 201924.09.19
2,02,55Marius Anderson, Dimna IL10.03.069Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----150--------------------
2,02,62Simon Lae Ring, IL Tyrving14.06.068Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
2,02,63Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.063Stavanger, Skjalgstevnet03.09.19
2,02,9Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.061-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
2,03,02Martin Anshus, Meldal IL12.04.066Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
2,03,02Mathias Aaserud, Brandbu IF11.02.061Brandbu, Mohagen Bil cup 421.08.19
2,03,32Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.062Målselv, Kretsmesterskap friidrett17.08.19
2,03,69Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.065Sande, Kretsmesterskap25.05.19
2,04,15Marton Moksnes Fossan, IL Skjalg27.09.062-h1Stavanger, Treningsstevne11.06.19
2,04,41Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
2,04,53Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.0611-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
-----160--------------------
2,04,79Edvald Smogeli Opsann, Lillehammer IF27.09.061Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.19
2,04,93Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.065Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
2,05,10Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.063Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
2,05,11Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.066Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
2,05,68Anders Sørskog-Mørkhagen, Hamar IL21.03.063Hamar, Klubbmesterskap01.10.19
2,06,0Ryan Ragassyarmy, IK Våg061Søgne, Kretskarusell03.09.19
2,06,19Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
2,07,68Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.064 (G-11/13)Bergen, Skansen Athletics 503.09.19
2,08,69Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
2,09,12Vidar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.10.069-h1 (G-12/14)Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
-----170--------------------
2,09,19Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.066-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
2,09,49Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.062Hammerfest, Isbjørnlekene 201917.08.19
2,09,97Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.063Arvika/SWE, Stjärnspelen 201928.07.19
2,10,15Ingolf Byberg Usken, IL Skjalg04.09.0610-h1 (G-12/14)Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
2,11,23Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.062Askim, Sparebanklekene12.05.19
2,12,18Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.063Bømlo, Seriestevne24.08.19
2,12,57Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.062Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
2,13,0William Lerstad Brækkan, Frol IL09.09.061Inderøy, Innherredskarusellen 1. stevne12.08.19
2,14,43Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.066Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
2,14,73Johannes Sloreby, Askim IF02.09.069Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
-----180--------------------
2,14,87Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.065Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
2,16,40Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.064Stavanger, Skjalgstevnet03.09.19
2,16,69Gabriel Ugland, Sørild FIK10.12.063Søgne, Søgnelekene14.09.19
2,17,87Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.062Vadsø, VTF-lekene 201921.09.19
2,18,63Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.0612-h1 (G-12/14)Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
2,24,75Gunnar Melien Ree, Meldal IL14.06.068Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
2,27,62Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.064Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
2,38,9Torbjørn Rosseland, Søgne IL062Søgne, Kretskarusell03.09.19
3,04,17Omar Alhamid, Bremnes IL01.09.062Bømlo, Seriestevne09.05.19
3,04,2Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.062Inderøy, Innherredskarusellen 1. stevne12.08.19
-----190--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,50Kalle Boren (FIN), Moelven IL29.04.064Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,67Magnus Berg Hole, Ellingsrud IL30.07.063Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19

Utilstrekkelig tidtagning
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57Kristian Liseth, Holum IL18.01.062Holum, Karusellstevne14.05.19
2,12Edvard Røliaunet, Ogndal IL15.01.063Beitstad, TA-sprint28.05.19
2,13Leonard Opdahl, Beitstad IL25.05.064Beitstad, TA-sprint28.05.19
2,39Thore Nikolai Hugdal, Beitstad IL065Beitstad, TA-sprint28.05.19

Feilplassert målkamera
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,79Sador Mikael Tesfay, Ørsta IL05.10.062Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
1,59,48Steffen Velle Josefsen, Ørsta IL09.10.063Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
2,10,64Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.065Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,15,71Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
2,19,78Jonas Lillejordet, Hamar IL10.06.061Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
2,19,80Benjamin Røssum Jensen, Nittedal IL20.03.061Nittedal, Åpent klubbmesterskap21.09.19
2,22,29Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,24,24Abel Sæterbø Raaen, Bæverfjord IL14.09.063-h1Tingvoll, Treningsstevne06.06.19
2,24,6Håkon Heir, Ås IL19.06.065 (MS)Ås, Kvalifiseringsstevnet26.08.19
2,26,5Henrik Christopher Besseberg, Drøbak/Frogn IL Friidrett25.09.066 (MS)Ås, Kvalifiseringsstevnet26.08.19
2,27,01Storm Kristoffer Veitsle, Nittedal IL15.02.062Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
2,27,3Tobias Repstad Andersen, Moss IL25.01.061Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
2,30,05Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.064-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
-----10--------------------
2,31,73Alf Håvard Bråten Stensø, Flatås Idrettslag27.05.061Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
2,32,69Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.061Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder11.06.19
2,33,48Emil Harestad, IL Skjalg21.07.065-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,34,0Martin Andre Enebakk, Ullensaker/Kisa IL07.03.061Jessheim, UKI-Karusellen26.09.19
2,34,9Isac Luther, IL Sandvin28.12.061Sande, Treningsstevne22.09.19
2,37,52Renzo Haugedal, Kristiansand IF Friidrett11.04.062Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder11.06.19
2,37,88Mathias Skrede Kallmyr, IL Bjarg25.04.063-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
2,38,7Nils Næssvold, Oppegård IL06.06.062Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
2,39,97Fredrik Nilssen, Nittedal IL21.04.063Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
2,41,43Tjærand Aasarød Solberg, Byåsen IL16.01.062Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
-----20--------------------
2,41,51Mathias Heuer Thorstensen, Nittedal IL25.03.062Nittedal, Løpsstevne15.05.19
2,41,88Aksel Bartnes, FIK Orion24.10.062Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
2,43,05Fredrikk Røe Vaagan, Halsa IL09.08.061Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene 201914.09.19
2,45,1Vetle Kristiansen, Oppegård IL06.11.063Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
2,47,03Mustafa Zaid, Modum FIK061Geithus, Furumolekene 201914.09.19
2,47,18Tobias Utaker, Moss IL17.09.061Moss, Treningsstevne03.05.19
2,48,89Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Sprintstevne08.08.19
2,49,83Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.063Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
2,49,85Isak Vars Vatne, Salsnes IL22.08.061Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,52,81Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.067-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
-----30--------------------
2,54,6Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.062Søgne, KM/kretskarusell 201921.05.19
2,57,32Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.062Kristiansand, Quartleker 201901.06.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,49,7Stein Steinaa, Halden IL05.07.062Steenwijk/NED, 2e Medaillewedstrijd Steenwijk12.07.19
4,15,02Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Bømlo, Seriestevne17.06.19
4,28,64Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Bømlo, Seriestevne17.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33,52Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.061Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
4,35,08Karl Alvar Myhlback, Trysilgutten22.03.061Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,35,86Kristian Bråthen Børve, Asker Sk. Friidrett08.12.062Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,38,37Kasper Fet Støtvig, Tønsberg Friidrettsklubb27.06.061-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,40,89Lars Opstad Vike, Andebu IL18.12.062-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,40,93Teodor Hansen, Ringerike Friidrettsklubb25.05.063-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,42,52Jonas Lillejordet, Hamar IL10.06.063Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,43,38Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.065-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,45,02Herman Øen Paulsrud, Nydalens SK09.08.066-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,45,59Tobias Repstad Andersen, Moss IL25.01.064Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
-----10--------------------
4,47,08Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.067-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,47,64Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Arna, Seriestevne12.08.19
4,47,88Henrik Christopher Besseberg, Drøbak/Frogn IL Friidrett25.09.068-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,50,25Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.065Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,54,46Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.067Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,55,37Torjus Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar18.09.068Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,57,24Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.0610-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,57,46Sigurd Andreas Leikanger, Røa IL12.11.069-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,57,73Sindre Haslestad Axelsen, IL Tyrving19.01.069Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,58,28Magnus Bøen Hope, Stavanger Friidrettsklubb19.04.061-h1 (G-12/13)Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
-----20--------------------
4,58,46Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.061-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
4,58,59Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.062-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
4,59,49Marcelo Hetland Strand, Sandnes IL11.03.061 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
4,59,85Mathias Skrede Kallmyr, IL Bjarg25.04.063-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
5,00,5Håkon Heir, Ås IL19.06.061Ås, Avslutningsstevnet09.10.19
5,01,06Isak Nundal, Jotun IL06.10.061Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
5,01,06Andreas Tveite, IL Runar09.12.0610Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
5,01,09Jeremiah Alstveit, IL Skjalg17.06.062 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
5,01,44Vetle Austad, IL Tyrving02.01.0612-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,02,40Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
-----30--------------------
5,02,40Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
5,03,71Emil Creutzer Langslet, Ivrig21.02.0611Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
5,04,00Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.064-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
5,04,94Ole Henry Bjørnstad Bjor, Sarpsborg IL05.12.062-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,04,95Niklas Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.02.061Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
5,05,70Mads Kirkreit Gjethammer, Molde og Omegn IF13.09.062Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
5.08,94Oddmund Søgnen, Skarphedin IL30.10.061Greveskogen, Seriestevne31.08.19
5,09,33Christopher Holberg, IL Heming29.01.0613-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,09,93Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.063Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
5,10,12Jørgen Hvatum, Ready30.12.064-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----40--------------------
5,11,20Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.0614-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,11,34Tobias Møllegaard Mikkelsen, IL Skjalg07.07.064 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
5,12,10Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.062Sola, COOP Jærcup04.06.19
5,15,25Kasper Tveit, IL Staal11.03.066Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
5,15,75Renzo Haugedal, Kristiansand IF Friidrett11.04.067Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
5,15,93Mads Helland, IL Skjalg27.12.064Sola, COOP Jærcup04.06.19
5,16,64Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.0613Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
5,16,91Emil Harestad, IL Skjalg21.07.065 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
5,17,80Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
5,18,72Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.068Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
-----50--------------------
5,19,01Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.069Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
5,19,06Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.0614Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
5,19,23Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.069-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
5,19,8Vinter Andersson, Drøbak/Frogn IL Friidrett07.04.062Ås, Avslutningsstevnet09.10.19
5,20,28Emil Aslaksen Røed, Molde og Omegn IF12.09.064Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
5,20,46Rasmus Ommedal Ohrstrand, Sarpsborg IL31.05.062Moss, KM 201915.09.19
5,21,1Vemund Svendgård-Roe, Skogn IL19.05.062 (G-13/14)Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 321.08.19
5,21,1Michael Torp, Drøbak/Frogn IL Friidrett11.06.063Ås, Avslutningsstevnet09.10.19
5,22,14Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Vik, Kretsstevne 415.08.19
5,22,87Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.062Porsgrunn, Karusellstevne21.08.19
-----60--------------------
5,23,54Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.0615Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
5,24,53Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.0611-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
5,25,39Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.0616Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
5,27,88Aksel Bartnes, FIK Orion24.10.063Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
5,28,14Ola Johnsrud, Brandbu IF30.08.061Brandbu, Mohagen Bil cup 621.09.19
5,28,48Kristian Steen Hofstad, IF Hellas12.03.067-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,30,17Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.065Haugesund, Mailekene 201919.05.19
5,30,76Mathias Nedrelid Vatne, Ørsta IL24.05.061Ørsta, Ørstaleikane25.08.19
5,32,37Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.067Haugesund, Mailekene 201919.05.19
5,32,88James Willis, Frol IL15.04.066Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
-----70--------------------
5,33,39Noah Aarøy, Haugesund IL27.05.068Haugesund, Mailekene 201919.05.19
5,34,75Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.069-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,35,50Edvard Paasche, Haugesund IL07.05.069Haugesund, Mailekene 201919.05.19
5,35,5Sivert Vikene, Valldal IL18.03.061Eidsdal, Storfjordstemne29.08.19
5,36,47Rasmus Halvorsen, IL Tyrving27.07.0610-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,37,40Lukas Viste, Sola FIK21.08.065Sola, COOP Jærcup04.06.19
5,37,69Mathias Aaserud, Brandbu IF11.02.062Brandbu, Mohagen Bil cup 621.09.19
5,42,84Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.0611-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,48,06Marius Anderson, Dimna IL10.03.063Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
5,49,85Marton Moksnes Fossan, IL Skjalg27.09.062Lye, Jærcup Lye22.08.19
-----80--------------------
5,53,42Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.067Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
5,53,5Birk Lilleheier, Ås IL29.03.064Ås, Avslutningsstevnet09.10.19
5,54,58Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.065-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
5,54,88Ola Gudbrand Dalen, Gausdal FIK25.09.063Gausdal, Ucup Del 212.05.19
5,56,06Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.062Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
5,58,43Gard Sønnesyn, IL Bjørn29.04.062Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
6,02,89Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF05.08.064Moss, KM 201915.09.19
6,05,26Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.063Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
6,06,15Stein Steinaa, Halden IL05.07.065Moss, KM 201915.09.19
6,07,99Benjamin Allan Hafström Tafjord, Ålesund Friidrettsklubb12.10.061Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
-----90--------------------
6,13,48Sivert Jøsang, Kopervik IL11.06.0611Haugesund, Mailekene 201919.05.19
6,23,7Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag519.09.19
6,31,12Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.062Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
6,32,24Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.066-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
6,55,9Ole Martin Bjørneberg, Eidsdal IL21.07.062Eidsdal, Storfjordstemne29.08.19

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57,36Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,51,38Henrik Nyberg, Asker Sk. Friidrett07.09.061 (G-14)Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,31,13Noah Marius Olsen, Hamna IL-friidrett02.03.061Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
11,33,4Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.062 (G-12/16)Seljord, Vest-Telemark karusellen03.08.19
11,43,5Alexander Helland, Norna-Salhus IL21.10.064 (G-12/14)Bergen, Løpsstevne16.11.19
11,59,05Renzo Haugedal, Kristiansand IF Friidrett11.04.061Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
12,28,9Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.066-h3 (MS)Osterøy, Osterøytrearen23.09.19
12,30,03Nicolai Møller, Asker Sk. Friidrett22.08.061Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,37,8Noah Aarø, ukjent063 (G-12/14)Bergen, Løpsstevne16.11.19
11,45,3Felix Joakim Carelius Almlöf, ukjent06.08.065 (G-12/14)Bergen, Løpsstevne16.11.19
11,57,6Kristian Holmgaard, ukjent16.02.066 (G-12/14)Bergen, Løpsstevne16.11.19
12,19,37Brage Skille, ukjent29.08.062Tromsø, Treningsstevne 222.05.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,61(+1,7)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
9,82(-0,5)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.061-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
9,92(+1,1)Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Os, OsLekene 201922.09.19
9,95(+1,7)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
10,00(+0,3)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
10,04(+0,0)Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.062Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
10,07(+1,2)Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.062Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
10,12(+1,1)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.063Os, OsLekene 201922.09.19
10,26(+0,5)Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.061-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
10,28(-1,1)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.062Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
-----10--------------------
10,31(+1,6)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
10,33(-1,1)Benjamin Carlsen-Brown, Nesøya IL02.01.064-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
10,43(-0,1)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
10,52(-0,6)Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
10,61(-0,5)Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.062-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
10,67(-1,1)Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.064Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
10,82(-2,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.065-fi Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
10,83(-1,9)Mads Helland, IL Skjalg27.12.063-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
10,86(-1,7)Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.063-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
10,88(+0,1)Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.062Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
-----20--------------------
11,00(+0,0)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
11,05(+1,0)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.063Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
11,06(+0,0)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.062Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
11,13(-1,7)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.065-fi Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
11,31(-0,2)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.064-h2Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
11,32(+0,2)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.061Geithus, Furumolekene 201914.09.19
11,33(-0,4)Tobias Senneset Greff, IL Tyrving10.01.061Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
11,46(-0,4)Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.063Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
11,54(+1,6)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.063Haugesund, Mailekene 201919.05.19
11,54(-0,5)Alex Hage, Måndalen IL09.04.063-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
-----30--------------------
11,73(-2,5)Rasmus Ommedal Ohrstrand, Sarpsborg IL31.05.061Moss, KM 201915.09.19
11,74(-2,5)Teo Holm-Gabler, Sarpsborg IL14.06.062Moss, KM 201915.09.19
11,77(+1,1)Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.064Os, OsLekene 201922.09.19
11,78(-1,9)Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.065-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
11,92(-0,4)Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.064Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
12,01(+1,5)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062Porsgrunn, Karusellstevne21.08.19
12,02(-0,1)Fredrikk Røe Nordvik, Halsa IL09.08.064-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
12,10(+1,6)Jonas Lillejordet, Hamar IL10.06.062Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
12,13(-1,7)Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.065-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
12,34(-0,8)Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.062-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----40--------------------
12,35(-1,1)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.066Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
12,40(-1,7)Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.066-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
12,48(+0,7)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
12,55(+1,3)Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.062Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
12,58(-2,5)Johannes Sloreby, Askim IF02.09.063Moss, KM 201915.09.19
12,59(-1,2)Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.062Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,92(+1,1)Gabriel Abotnes, Os Turn24.08.065Os, OsLekene 201922.09.19
13,00(-1,0)Andreas Tveite, IL Runar09.12.062Sandefjord, Vestfoldkarusellen 2019 stevne 205.06.19
13,01(-0,8)Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.065-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,04(-1,6)Tobias Møllegaard Mikkelsen, IL Skjalg07.07.062Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
-----50--------------------
13,35(-1,7)Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.063Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
13,41(+0,6)Marius Frostad Bruaset, Måndalen IL28.08.062Måndalen, Rekrutteringsstevne27.05.19
13,54(-0,2)Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.064-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
13,55(-1,7)Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.061Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
13,63(+1,6)Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.066Haugesund, Mailekene 201919.05.19
13,94(-0,6)Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.061-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
14,08(+0,0)Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.062Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201807.09.19
14,51(+0,5)Harald Egelandsdal, Sandnes IL15.09.062Sandnes, COOP Jærcup09.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,8(+1,7)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne21.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,75(+2,9)Mads Helland, IL Skjalg27.12.061Sandnes, KM Rogaland22.06.19
12,89(+2,4)Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.061Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
13,32(+4,1)Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.063Lenvik, Åpningsstevne01.06.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,64Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
13,00Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.062Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

Feilplassert målkamera
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,00(-1,1)Joacim Brandsvik, Dimna IL17.02.061Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
14,36(-1,1)Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.062Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,71(+0,2)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.062-h1 (G-14)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,04(+3,8)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061-h1 (G-14)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,34(-1,5)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
30,49(-1,5)Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.062-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
30,68(-0,3)Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.061Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
31,13(+1,8)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
31,31(+1,5)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
31,97(+1,5)Oskar Stattin, IK Hind08.05.064-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
32,22(-1,5)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.063-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
32,52(+0,4)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.061-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
33,06(-0,7)Mads Helland, IL Skjalg27.12.061Stavanger, Skjalgstevnet03.09.19
33,63(+1,1)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061Sande, Kretsmesterskap25.05.19
-----10--------------------
33,71(+1,1)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062Sande, Kretsmesterskap25.05.19
33,84(+0,4)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.062-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
34,19(+0,4)Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.063-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
34,36(-1,5)Tobias Heldal, Fana IL20.04.065-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
34,78(+1,1)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.063Sande, Kretsmesterskap25.05.19
35,53(+0,4)Emil Aslaksen Røed, Molde og Omegn IF12.09.064-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
35,76(-1,6)Teo Holm-Gabler, Sarpsborg IL14.06.061Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
36,23(+1,8)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.062-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
36,27(-2,0)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.062Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
36,64(+1,8)Fredrikk Røe Nordvik, Halsa IL09.08.063-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
-----20--------------------
38,00(+1,4)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag305.09.19
38,33(-3,1)Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.061Grimstad, Klubbmesterskap 201912.09.19
39,08(-3,1)Gabriel Ugland, Sørild FIK10.12.062Grimstad, Klubbmesterskap 201912.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,9(+0,0)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,16(+3,0)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.063-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
33,37(+3,0)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.064-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
33,68(+2,4)Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.061-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
34,73(+2,4)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.062-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
34,95(+2,4)Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.063-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
34,97(+2,1)Teo Holm-Gabler, Sarpsborg IL14.06.061-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
36,10(+2,1)Vincent Berend Hole-Ruigrok, IL Tyrving15.09.062-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
36,38(+2,1)Markus Duun Benjaminsen, IL Tyrving20.01.063-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
37,56(+2,4)Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.064-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
37,91(+2,1)Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.064-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,55Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.062-h1Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
33,83Sindre Snekkestad-Bjønness, Nøtterøy IF21.04.062-h2Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
35,06Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
37,56Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.063-h1Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
37,92Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.063-h2Hamar, Lerøylekene 201901.09.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,60(+1,4)Elias Hardersen, Nesodden IF15.09.062 (G-14)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,20,45Benjamin Røssum Jensen, Nittedal IL20.03.065 (G-U20)Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,24,4Sindre Snekkestad-Bjønness, Nøtterøy IF21.04.061Os, Søftelandsmarsjen26.10.19
5,31,25Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.061Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
5,37,85Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.062Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
5,52,65Lucas Stauning Løwen, Fredrikstad IF16.02.063Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
5,57,39Ole Henry Bjørnstad Bjor, Sarpsborg IL05.12.064Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
6,06,86Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.066Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
6,09,42Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.061Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
6,16,75Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.067Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
6,20,27Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.062Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
6,30,10Andreas Tveite, IL Runar09.12.068Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
-----10--------------------
6,30,20Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.069Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
6,30,40Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.063Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
6,31,73Emil Aslaksen Røed, Molde og Omegn IF12.09.064Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
6,42,53Tov Eng, IF Eiker-Kvikk11.02.062Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
6,43,63Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.065Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
6,44,78Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF05.08.061Moss, KM 201914.09.19
6,53,45Kasper Tveit, IL Staal11.03.061Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
6,54,37Emil Harestad, IL Skjalg21.07.062Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
6,56,04Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.063Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
7,02,59Petter Nesse, IL Skjalg07.01.064Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
-----20--------------------
7,12,97Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.0610Hamar, Lerøylekene 201931.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Bømlo, Seriestevne03.10.19
1,61Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
1,57Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061Haugesund, Mailekene 201919.05.19
1,55Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061Sortland, Sortlandsmesterskapet 201911.08.19
1,55Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Skien, Telemark Karusellen No5 201905.10.19
1,53Tobias Heldal, Fana IL20.04.061Bergen, Skansen Athletics 503.09.19
1,52Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
1,50Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
1,50Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
1,50Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
-----10--------------------
1,45Rolf Magnus Marstein Kristiansen, Heggedal FIK24.08.061Asker, Askerlekene 201909.06.19
1,45Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.062Asker, Askerlekene 201909.06.19
1,45Benjamin Carlsen-Brown, Nesøya IL02.01.063Asker, Askerlekene 201909.06.19
1,45Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.062Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,45Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.061Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
1,45Johannes Minge Nygaard, Moss IL07.02.061Moss, Klubbmesterskap21.09.19
1,45Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,45Sondre Härter Johansen, Moss IL21.03.062Moss, Klubbmesterskap21.09.19
1,43Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
1,42Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
-----20--------------------
1,41Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.061Askim, Sparebanklekene12.05.19
1,41Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.064Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
1,40Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.063Fana, Karabinlekene 201911.05.19
1,40Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.061Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
1,40Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.062Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
1,40Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
1,40Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.062Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
1,40Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061Geithus, Distriktstevne06.06.19
1,40Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.061Vik, Høgdegalla08.06.19
1,40Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.062Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
-----30--------------------
1,40Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
1,40Teo Holm-Gabler, Sarpsborg IL14.06.066Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,40James Willis, Frol IL15.04.061Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
1,40Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.064Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
1,40Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.064Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
1,40Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.064Moss, KM 201914.09.19
1,40Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.062Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
1,40Gabriel Abotnes, Os Turn24.08.063Os, OsLekene 201921.09.19
1,37Johannes Handeland, Fana IL28.10.064Fana, Karabinlekene 201911.05.19
1,36Edvard Røliaunet, Ogndal IL15.01.062Beitstad, TA-sprint28.05.19
-----40--------------------
1,35Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.062Geithus, Distriktstevne06.06.19
1,35Johan Ranes Måsøval, Surnadal IL24.02.061Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
1,35Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062Bergen, Skansen Athletics 211.06.19
1,35Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.067Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,35Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.065Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
1,35Linus Aleksander Oshaug, Ogndal IL27.06.065Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
1,35Alex Hage, Måndalen IL09.04.061Molde, KM Møre og Romsdal18.08.19
1,35Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
1,35Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061Stavanger, Skjalgstevnet03.09.19
1,35Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.064Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
-----50--------------------
1,35Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.064Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
1,35Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.061Tromsø, Treningsstevne 2019-416.09.19
1,33Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
1,33Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.061Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,33Magnus Henriksen, IL Trio09.02.061Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19
1,32Theymen van Dijk, Vik IL10.09.061Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
1,31Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.065Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
1,31Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.066Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
1,31Mathias Kaldahl, Grong IL11.01.068Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
1,30Joacim Brandsvik, Dimna IL17.02.061Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
-----60--------------------
1,30Sigurd Upsaker, Mandal & Halse IL21.06.063Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
1,30Jones Mehus Hamadeh, Stjørdal Friidrettsklubb19.06.063Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
1,30Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.063Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
1,30Rasmus Halvorsen, IL Tyrving27.07.0611Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,30Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.0610Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,30Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.068Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
1,30Rasmus Ommedal Ohrstrand, Sarpsborg IL31.05.066Moss, KM 201914.09.19
1,30Marcus Rølleid Jensen, Aremark IF30.03.068Moss, KM 201914.09.19
1,30Morgan Nicolai Hauge, Fredrikstad IF13.10.063Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
1,25Marius Anderson, Dimna IL10.03.061Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
-----70--------------------
1,25Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.063Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
1,25Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.063Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
1,25Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061Ski, Kretsstevne29.05.19
1,25Benjamin Flaat, Lyngdal IL11.11.064Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
1,25Håvard Hågensen, Moss IL28.03.066Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
1,25Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.068Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
1,25Serge Lions Tambue Kamga, Bergens Turnforening13.01.063Bergen, Skansen Athletics 211.06.19
1,25Vincent Berend Hole-Ruigrok, IL Tyrving15.09.0613Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,25Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.0611Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,25Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.0613Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
-----80--------------------
1,25Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.061Mandal, Kretskarusell28.08.19
1,23Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.061 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
1,22Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.065Fana, Karabinlekene 201911.05.19
1,20Petter Kragset-Hole, Ålesund Friidrettsklubb11.12.062Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
1,20Henrik Thorstad, IL Sandvin24.05.063Sande, Kretsmesterskap25.05.19
1,20Vetle Kristiansen, Oppegård IL06.11.064Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
1,20Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.062Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
1,20Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.062Ålesund, Seriestevne03.06.19
1,20Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.064Asker, Askerlekene 201909.06.19
1,20Johannes Sloreby, Askim IF02.09.0617Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----90--------------------
1,20Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.0618Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,20Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.061Arendal, Arendalslekene25.08.19
1,20Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.062Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,20Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF11.05.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
1,20Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.061Trondheim, Klubbmesterskap 201924.09.19
1,20Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.063Skien, Telemark Karusellen No5 201905.10.19
1,20Michael Løland, IL Trio03.02.062Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19
1,15Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.062Lye, COOP-Jærcup20.05.19
1,15Benjamin Allan Hafström Tafjord, Ålesund Friidrettsklubb12.10.063Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
1,15Daniel Melhus Hildrum, Strindheim IL06.06.064Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
-----100--------------------
1,15Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.067Fana, Framolekene 201902.06.19
1,15Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.061Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.19
1,15William Bøhn-Bryntesen, Halden IL15.11.063Halden, Treningsstevne20.06.19
1,15Erik Dahlen, Skaun IL01.05.062Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
1,15Kristian Hyttnes Sødal, Kyrksæterøra IL31.08.063Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
1,15Jeremiah Alstveit, IL Skjalg17.06.062Stavanger, Skjalgstevnet03.09.19
1,15Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.062Trondheim, Klubbmesterskap 201924.09.19
1,10Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.063Lye, COOP-Jærcup20.05.19
1,10Torbjørn Lending, Sandnes IL14.08.064Lye, COOP-Jærcup20.05.19
1,10Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.064Sande, Kretsmesterskap25.05.19
-----110--------------------
1,10Leonard Opdahl, Beitstad IL25.05.063Beitstad, TA-sprint28.05.19
1,10Erling Berset, Surnadal IL04.06.062Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
1,10Balder Myrseth, Sortland Friidrettsklubb15.07.063Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
1,10Martinius Kandal Gjersøe, Tønsberg Friidrettsklubb20.12.061Sem, Vestfoldkarusellen 311.06.19
1,10William Lerstad Brækkan, Frol IL09.09.062Inderøy, Innherredskarusellen 1. stevne12.08.19
1,10Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.062Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201807.09.19
1,06William Sire, Fredrikstad IF30.08.066Askim, Sparebanklekene12.05.19
1,06Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.062Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag229.08.19
0,85Thore Nikolai Hugdal, Beitstad IL064Beitstad, TA-sprint28.05.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,75Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
2,62Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
2,60Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
2,60Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Porsgrunn, Treningsstevne25.09.19
2,50Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
2,32Oskar Stattin, IK Hind08.05.062Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
2,12Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.062Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
2,10Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
2,07Marcus Rølleid Jensen, Aremark IF30.03.063Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,92Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.063Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
-----10--------------------
1,90Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
1,90Edvard Paasche, Haugesund IL07.05.064Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,82Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.064Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,80Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.062Stjørdal, Tønsåslekene 201925.08.19
1,80Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.062Moss, KM 201914.09.19
1,62Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.061Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
1,62Marius Anderson, Dimna IL10.03.066Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,60Niklas Szydlowski Olsen, Fredrikstad IF30.03.063Moss, KM 201914.09.19
1,42Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.067Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,40Marius Frostad Bruaset, Måndalen IL28.08.061Måndalen, Rekrutteringsstevne27.05.19
-----20--------------------

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30(+1,8)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
5,20(-0,3)Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
5,12(+0,3)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Hamar, Klubbmesterskap01.10.19
5,09(+0,7)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.062Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
5,03(+1,3)Sondre Härter Johansen, Moss IL21.03.061Moss, Klubbmesterskap21.09.19
5,00(+1,8)Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Bodø, Sparebank 1 Lekene 201918.08.19
4,89(-1,1)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
4,83(-0,5)Gabriel Abotnes, Os Turn24.08.061Os, OsLekene 201921.09.19
4,78(+0,8)Linus Aleksander Oshaug, Ogndal IL27.06.062Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
4,77(+0,7)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061Haugesund, Mailekene 201918.05.19
-----10--------------------
4,77(-1,4)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Larvik, Bøkeskoglekene 201925.08.19
4,75(-0,1)Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Bergen, Skansen Athletics 420.08.19
4,74(-0,8)Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.062Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
4,73(+0,3)William Thomas Fearnley, Nittedal IL21.01.061Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19
4,73(+1,7)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061Sande, Treningsstevne21.09.19
4,72(+0,3)Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.062Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
4,71(-0,7)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.063Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
4,71(+0,5)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.063Os, OsLekene 201921.09.19
4,68(-0,8)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.064Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
4,64(-2,3)Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.06(-)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
-----20--------------------
4,61(-0,6)Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.061Sandnes, KM Rogaland21.06.19
4,58(+1,2)Henrik Haugslien, FIL Bamse05.08.061Ås, Åpningsstevnet01.05.19
4,58(+0,9)Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.061Greveskogen, Seriestevne - hopp og kast09.07.19
4,57(+0,0)Fridtjof Farhang, IL Tyrving16.01.065Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
4,57(+1,5)Marcus Rølleid Jensen, Aremark IF30.03.06(-)Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
4,56(+0,9)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.062Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
4,55(+1,2)Sondre Edland, Sørild FIK18.06.061Grimstad, KM 10-1427.05.19
4,54(-0,3)Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061Stjørdal, Friidrettskarusell05.06.19
4,54(+0,0)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.061Porsgrunn, Nasjonalt Stevne28.08.19
4,54(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
-----30--------------------
4,53(+0,0)Tobias Bruhn-Henriksen, Stryn T og IL30.07.061Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
4,53(+1,1)Noah Dahl, Asker Sk. Friidrett05.10.061Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,52(+0,0)Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.066Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
4,51(-0,5)Benjamin Carlsen-Brown, Nesøya IL02.01.062Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,50(-0,8)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.061Søgne, KM/kretskarusell 201921.05.19
4,50(+0,0)August Aa Berge, Hyen IL20.06.061Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
4,48(-1,2)Tobi Kees van Merkensteijn, IL Skjalg18.03.062Sandnes, KM Rogaland21.06.19
4,47(+0,6)Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.062Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,47(+0,5)Johan Ranes Måsøval, Surnadal IL24.02.066Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
4,46(+2,0)Alexander Haugen, IF Sturla16.03.062Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
-----40--------------------
4,46(+0,0)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.063Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
4,46(+0,5)Mads Helland, IL Skjalg27.12.066Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
4,45(+0,0)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.061 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
4,44(+1,2)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.067Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
4,42(+0,2)Vidar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.10.063Sandnes, KM Rogaland21.06.19
4,42(-0,8)Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.064Sandnes, KM Rogaland21.06.19
4,40(+0,9)Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.068Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
4,38(+1,1)Gabriel Ugland, Sørild FIK10.12.062Grimstad, KM 10-1427.05.19
4,37(+0,0)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.068Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
4,35(+1,9)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
-----50--------------------
4,33(+0,0)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,32(+0,1)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
4,32(+0,7)Nicolai Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL26.04.06(-)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
4,32(+0,0)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,30(+1,6)Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.063Grimstad, KM 10-1427.05.19
4,28(-1,3)Peter Gilstad, Frol IL04.05.065Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
4,28(+0,1)Abel Sæterbø Raaen, Bæverfjord IL14.09.069Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
4,24(+1,0)Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.062Sveio, Haugesund Sparebank Cup 410.09.19
4,24(-0,7)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.065Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
4,23(+0,4)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.062Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
-----60--------------------
4,23(-1,3)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.066Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
4,23(+0,0)Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.062Porsgrunn, Nasjonalt Stevne28.08.19
4,22(+1,7)Rasmus Ommedal Ohrstrand, Sarpsborg IL31.05.063Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
4,21(+0,0)Trym Svanes, Nøtterøy IF01.02.063Larvik, Bøkeskoglekene 201925.08.19
4,19(-1,8)Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell16.07.19
4,19(+0,0)Sverre Ranes Olstad, Strindheim IL16.06.0611Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
4,19(+0,0)Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.062Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
4,18(-0,2)Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.063Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
4,17(+1,1)Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.06(-)Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
4,15(+0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Bergen, Skansen Athletics 114.05.19
-----70--------------------
4,15(-0,7)Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.061Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
4,14(+0,0)Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.06(-)Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
4,13(+0,0)Teo Holm-Gabler, Sarpsborg IL14.06.0611Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
4,13(+0,2)Benjamin Bævre-Jensen, IL Tyrving04.12.06(-)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
4,12(+1,0)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.062Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
4,12(+1,3)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.065 (G-12)Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
4,10(-2,0)Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.062Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
4,10(+0,0)Sindre Haslestad Axelsen, IL Tyrving19.01.0612Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
4,09(+0,0)Fredrikk Røe Vaagan, Halsa IL09.08.061Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene 201914.09.19
4,09(+0,0)Lucas Stauning Løwen, Fredrikstad IF16.02.063Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
-----80--------------------
4,08(-0,2)Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.061Oslo/Bi, Oslo Youth Meet 201917.07.19
4,07(+1,6)Benjamin Flaat, Lyngdal IL11.11.063Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
4,07(+1,0)Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.065Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,06(+2,0)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.062Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
4,05(+0,7)Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.067Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
4,05(+0,0)Martin Eilertsen, Fredrikstad IF04.08.064Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
4,04(+0,6)Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.063Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
4,04(+0,5)Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.06(-)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
4,04(+1,9)Ingolf Byberg Usken, IL Skjalg04.09.063Kvernaland, COOP Jærcup12.09.19
4,04(+0,0)Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.065Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
-----90--------------------
4,03(+0,0)Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.062Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
4,03(ok)Magnus Henriksen, IL Trio09.02.061Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19
4,02(+1,4)Johannes Minge Nygaard, Moss IL07.02.061Moss, Treningsstevne03.05.19
4,02(-1,4)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.062Askim, Sparebanklekene12.05.19
4,02(+0,0)Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.066Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
4,00(+1,0)Espen Tøge, Sola FIK28.07.065Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
3,99(+0,0)Mathias Kaldahl, Grong IL11.01.061Grong, Gronglekene 201928.08.19
3,98(+0,1)Jones Mehus Hamadeh, Stjørdal Friidrettsklubb19.06.068Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
3,97(-0,5)Fredrikk Røe Nordvik, Halsa IL09.08.062Tingvoll, Treningsstevne06.06.19
3,96(+0,5)Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.066Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
-----100--------------------
3,96(+0,0)Stian Kolås, FIL Aks-7718.05.061Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
3,96(+1,6)Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.0652Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
3,96(+0,0)Oliwer Strozak, Mjøsdalen IL23.03.061Osterøy, Seriestemne25.09.19
3,95(-1,3)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.066Fana, Karabinlekene 201911.05.19
3,95(-1,7)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.066Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
3,93(+0,0)Rasmus Halvorsen, IL Tyrving27.07.0617Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
3,93(+0,8)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.063 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
3,92(+1,4)Vetle Kristiansen, Oppegård IL06.11.065Ås, Åpningsstevnet01.05.19
3,92(-1,1)Mihkkal Áigin Javo, IL Nordlys17.09.061Hammerfest, Isbjørnlekene 201917.08.19
3,91(+2,0)Vebjørn Jakobsen, Nordre Land friidrett27.02.061Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
-----110--------------------
3,91(ok)Michael Løland, IL Trio03.02.062Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19
3,90(+0,2)Daniel Soland Drabløs, Haugesund IL20.11.066Haugesund, Mailekene 201918.05.19
3,90(-0,2)Sigurd Upsaker, Mandal & Halse IL21.06.065Søgne, KM/kretskarusell 201921.05.19
3,90(-0,7)Andreas Tveite, IL Runar09.12.065Larvik, Bøkeskoglekene 201925.08.19
3,90(+0,0)Håkon Ruud Solberg, Vik IL23.09.061Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
3,89(-2,4)Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF05.08.067Moss, KM 201915.09.19
3,88(+0,7)Lukas Aarø, IL Molde-Olymp28.10.061Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
3,88(-1,0)Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.062Oslo/Bi, Oslo Youth Meet 201917.07.19
3,88(+1,4)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.06(-)Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
3,87(+0,8)Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.062Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
-----120--------------------
3,86(+1,4)Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.0658Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
3,86(+0,0)Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.063Bergen, Skansen Athletics 420.08.19
3,86(+0,1)Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.061Tromsø, Treningsstevne 2019-416.09.19
3,86(ok)Gunnar Eikemo Steine, IL Trio28.06.063Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19
3,85(-1,2)Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.063Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
3,85(-0,6)Benjamin Allan Hafström Tafjord, Ålesund Friidrettsklubb12.10.061Ørsta, Ørstaleikane25.08.19
3,85(+1,1)Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.061Overhalla, Seriestevne26.08.19
3,85(-2,0)Johannes Sloreby, Askim IF02.09.068Moss, KM 201915.09.19
3,84(-0,1)Kevin Knutsen, Romerike Friidrett10.10.061Lillestrøm, Treningsstevne 10-14 år27.09.19
3,82(+0,2)Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.069Fana, Framolekene 201901.06.19
-----130--------------------
3,81(+0,0)Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.063Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
3,81(+0,6)Filip Brakedal, Bremnes IL16.09.061Bømlo, Seriestevne09.05.19
3,81(+1,3)Johannes Handeland, Fana IL28.10.06(-)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
3,80(+0,4)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.064Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
3,80(-0,2)Theymen van Dijk, Vik IL10.09.062Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
3,76(+0,9)Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.062Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201806.09.19
3,75(+1,6)Martin Frøystein, Voss IL08.12.061Voss, Seriestemne08.05.19
3,75(+0,0)Iver Hauger Fremstad, Søndre Land IL05.12.061Søndre Land, Høststevne 201928.09.19
3,73(+0,5)Tobias Slettingdalen Johansen, Tønsberg Friidrettsklubb03.02.062Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
3,73(+0,9)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.064 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
-----140--------------------
3,72(+1,5)Aksel Bartnes, FIK Orion24.10.06(-)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
3,71(+0,0)Alex Hage, Måndalen IL09.04.061Måndalen, Rekrutteringsstevne27.05.19
3,70(+1,9)Mathias Østnor, Haugesund IL30.12.068Haugesund, Mailekene 201918.05.19
3,70(+1,2)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.064Asker, Askerlekene 201908.06.19
3,70(+0,9)Erik Sørlie, Halsa IL05.08.063Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
3,70(-0,3)Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.063Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
3,67(+0,2)Alexander Granås McNeish, Ås IL08.12.068Ås, Åpningsstevnet01.05.19
3,67(+1,4)Vincent Kiedaisch, Lillesand IL19.11.067Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
3,67(-0,1)Andreas Rydland, Sandnes IL16.08.066Kvernaland, COOP Jærcup12.09.19
3,67(+1,1)Stein Steinaa, Halden IL05.07.061Halden, Klubbmesterskap22.09.19
-----150--------------------
3,66(+0,6)Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.067Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
3,66(+0,7)Simon Misund-Aasmyr, Midsund IL06.11.062Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
3,66(+0,6)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061Bergen/La, Seriestevne05.06.19
3,66(-0,3)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.065Asker, Askerlekene 201908.06.19
3,65(+1,4)Håvard Hågensen, Moss IL28.03.06(-)Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
3,64(+0,0)Erling Berset, Surnadal IL04.06.064Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
3,63(+0,9)Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.06(-)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
3,60(+0,7)Noah Aarøy, Haugesund IL27.05.069Haugesund, Mailekene 201918.05.19
3,59(-2,9)Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.065Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
3,58(+1,0)Andreas Melkeråen, Haugesund IL04.07.0610Haugesund, Mailekene 201918.05.19
-----160--------------------
3,58(+0,0)Vincent Richard Johansen, Fredrikstad IF25.08.0623Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
3,58(+0,0)Magne Sletta Lervik, Halsa IL23.06.065Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
3,57(+1,8)Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.06(-)Namsos, Kleppenlekene14.09.19
3,57(+1,2)Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.061Voss, Seriestemne18.09.19
3,55(+0,6)Emil Harestad, IL Skjalg21.07.0611Haugesund, Mailekene 201918.05.19
3,53(-3,0)Leo Thorsen Lødemel, Voss IL19.07.062Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
3,52(+1,4)Sador Mikael Tesfay, Ørsta IL05.10.061Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
3,52(+0,4)Marius Anderson, Dimna IL10.03.061Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
3,52(+0,0)Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.062Målselv, Kretsmesterskap friidrett17.08.19
3,52(-0,1)Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.0618Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
-----170--------------------
3,52(-1,1)Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.069Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
3,52(ok)Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.061Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell17.09.19
3,51(-0,5)Daniel Melhus Hildrum, Strindheim IL06.06.0610Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
3,50(+0,9)Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.0612Haugesund, Mailekene 201918.05.19
3,48(-0,9)William Sire, Fredrikstad IF30.08.066Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
3,48(+1,0)Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.0613Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
3,46(+0,1)Johan Fredrik Kielland, Asker Sk. Friidrett08.12.066Asker, Askerlekene 201908.06.19
3,45(+0,0)Niklas Kallekleiv, Mjøsdalen IL07.05.061Mjøsdalen, Seriestemne19.06.19
3,44(-1,3)Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.063Oslo/Bi, Oslo Youth Meet 201917.07.19
3,44(+0,1)Torbjørn Lending, Sandnes IL14.08.06(-)Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
-----180--------------------
3,43(+0,6)Oliver Bjørkedal Eide, Stryn T og IL29.05.062Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
3,43(+0,2)Sokrates Ullebø Hool, Stryn T og IL27.07.063Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
3,43(+0,3)Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.062Lyngdal, Treningsstevne09.05.19
3,43(+0,3)Tobias Møllegaard Mikkelsen, IL Skjalg07.07.069Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
3,43(+0,0)Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.062Sande, Treningsstevne25.09.19
3,40(+0,3)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Bømlo, Seriestevne24.08.19
3,38(+0,7)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.066Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
3,37(+0,9)Iver Heia, Overhalla IL14.01.062Overhalla, Seriestevne20.05.19
3,36(+1,0)Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.061Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
3,35(-1,0)Olav Njålla Hognestad, Romerike Friidrett08.07.068Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
-----190--------------------
3,35(+0,5)Joakim Tistel Grov, Vik IL11.10.061Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
3,33(+1,7)Balder Myrseth, Sortland Friidrettsklubb15.07.06(-)Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
3,33(+2,0)Jonathan Vide Jansson, Ås IL05.08.061Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
3,31(+1,7)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.0610Fana, Karabinlekene 201911.05.19
3,30(+1,0)Harald Egelandsdal, Sandnes IL15.09.0610Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
3,30(-0,6)Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.061Vadsø, VTF-lekene 201921.09.19
3,27(+0,4)Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
3,25(+0,3)Eliaz Eriksson, FIL Bamse29.07.069Ås, Åpningsstevnet01.05.19
3,25(-1,8)Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.0612Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
3,19(+0,0)Jakob Lillebø, IL Tyrving22.09.0624Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----200--------------------
3,18(-1,7)Johan Skaare, Stryn T og IL02.10.064Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
3,15(-0,3)Falk Snorrason, Heggedal FIK16.12.067Asker, Askerlekene 201908.06.19
3,15(ok)Brage Kvandal, IL Trio28.08.064Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19
3,12(+0,0)Niklas Szydlowski Olsen, Fredrikstad IF30.03.068Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
3,09(+0,4)Oliver Selle, Bremnes IL06.08.062Bømlo, Seriestevne09.05.19
3,08(+0,5)Maximilian Ludvig Vik, Austevoll IK Friidrett19.11.061Austevoll, Austevollsmesterskap05.05.19
3,03(+1,1)Petter Kragset-Hole, Ålesund Friidrettsklubb11.12.062Ålesund, Seriestevne06.05.19
3,02(+0,4)Marton Moksnes Fossan, IL Skjalg27.09.0611Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,96(-1,0)Matti Oscar Ballo, Vadsø Turnforening21.01.063Vadsø, VTF-lekene 201921.09.19
2,85(+0,8)Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.0616Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
-----210--------------------
2,34(+0,3)Eirik Seldal, IL Skjalg14.08.0615Haugesund, Mailekene 201918.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,85(+3,7)Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.062Fana, Karabinlekene 201911.05.19
4,80(+4,8)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
4,77(+2,5)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061Sortland, Sortlandsmesterskapet 201910.08.19
4,74(+4,3)Marcus Rølleid Jensen, Aremark IF30.03.061Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
4,63(+2,6)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.065Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
4,39(+3,6)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
4,37(+2,7)Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.064Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
4,34(+2,8)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.065Fana, Framolekene 201901.06.19
4,33(+2,3)Nicolai Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL26.04.061Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
4,33(+2,6)Benjamin Flaat, Lyngdal IL11.11.069Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
4,29(+2,6)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.066Fana, Framolekene 201901.06.19
4,28(+2,1)Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.062Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
4,19(+2,1)Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.061Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
4,19(+4,4)Benjamin Bævre-Jensen, IL Tyrving04.12.0640Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
4,14(+2,4)Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.0610Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
4,13(+2,4)Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF05.08.064Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
4,11(+2,4)Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.065Fana, Karabinlekene 201911.05.19
3,91(+2,6)Håvard Hågensen, Moss IL28.03.065Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
3,89(+3,2)Aksel Bartnes, FIK Orion24.10.062Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
3,87(+3,4)Johannes Handeland, Fana IL28.10.067Fana, Karabinlekene 201911.05.19
3,80(+2,1)Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.062Namsos, Kleppenlekene14.09.19
3,65(+2,1)Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.0662Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
3,57(+2,2)Torbjørn Lending, Sandnes IL14.08.0610 (G-12)Sandnes, Høstlekene 201925.08.19
3,53(+3,4)Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.065Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
3,47(+3,4)Balder Myrseth, Sortland Friidrettsklubb15.07.065Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
2,85(+4,7)Benjamin Pujol, Fana IL22.09.0611Fana, Framolekene 201901.06.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,78Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.061Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
4,78Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
4,28Edvard Paasche, Haugesund IL07.05.062Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
4,10Sivert Vikene, Valldal IL18.03.061Eidsdal, Storfjordstemne29.08.19
4,01Philip Reed, Lambertseter IF28.09.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
3,99Erling Berset, Surnadal IL04.06.065Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
3,99Tjærand Aasarød Solberg, Byåsen IL16.01.061Trondheim, Klubbmesterskap 201924.09.19
3,97Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061Bergen/La, Seriestevne29.04.19
3,96Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.066Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
3,95Daniel Kaddan, Mandal & Halse IL30.06.064Søgne, KM/kretskarusell 201921.05.19
3,91Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.063Trondheim, Klubbmesterskap 201924.09.19
3,84Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.061Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
3,78Ole Martin Bjørneberg, Eidsdal IL21.07.062Eidsdal, Storfjordstemne29.08.19
3,61Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062Bergen/La, Seriestevne29.04.19
3,56Lauritz Drægni Nilsen, Risør IL21.03.063 (G-12)Risør, Kretskarusell11.06.19
3,32Herman Nilsen Byberg, Risør IL24.09.064 (G-12)Risør, Kretskarusell11.06.19
3,08Amund Hovden Bjerck, Førde IL Friidrett14.05.062Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
3,06Sander Kvalheim, Almenning IL05.10.061 (G-Rekrutt)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
2,83Halvor N. Hansen, Kongsvinger IL Friidrett09.10.061Kongsvinger, Premiestevne 105.06.19

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,92(+0,9)Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Hornnes, Otra Hopp og Kast 125.07.19
10,78(+0,0)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
10,77(+0,9)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
10,43(+0,0)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.065Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,32(+0,7)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
10,29(+1,0)Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
10,26(-0,9)Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
10,23(-0,2)Lucas Falch Avestruz, IL Tyrving10.03.062Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
10,22(+0,0)William Thomas Fearnley, Nittedal IL21.01.062Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
10,18(-0,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.06(-)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
-----10--------------------
10,02(+1,4)Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.064Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
9,98(+1,4)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
9,77(+1,4)Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.061Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
9,67(+1,9)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.063Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
9,66(-2,0)Marcus Rølleid Jensen, Aremark IF30.03.061Halden, Treningsstevne04.07.19
9,50(+2,0)Lukas Aarø, IL Molde-Olymp28.10.064Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
9,49(+0,3)Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.065Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
9,47(+0,2)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.064Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
9,40(+1,9)Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.062Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
9,37(-2,1)Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.066Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
-----20--------------------
9,36(+0,8)Alexander Haugen, IF Sturla16.03.061Sande, Kretsmesterskap25.05.19
9,36(-0,5)Mads Helland, IL Skjalg27.12.067Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
9,33(+1,5)Ole Henry Bjørnstad Bjor, Sarpsborg IL05.12.06(-)Moss, KM 201914.09.19
9,24(+0,7)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
9,23(-1,5)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Mandal, Kretskarusell28.08.19
9,20(-0,7)Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.062Fana, Karabinlekene 201912.05.19
9,18(-0,5)Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.061Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
9,15(-0,9)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.066Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
9,15(-1,7)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.062Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
9,13(+0,9)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062Hornnes, Otra Hopp og Kast 125.07.19
-----30--------------------
9,13(1,5)Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.06(-)Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
9,08(-1,7)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.067Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
9,02(+0,0)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.065Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
9,00(+1,7)Rasmus Ommedal Ohrstrand, Sarpsborg IL31.05.06(-)Moss, KM 201914.09.19
9,00(+1,8)Johannes Minge Nygaard, Moss IL07.02.063Moss, KM 201914.09.19
8,96(+1,7)Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.064Moss, KM 201914.09.19
8,85(-0,2)Lucas Stauning Løwen, Fredrikstad IF16.02.068Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
8,75(-2,1)Emil Creutzer Langslet, Ivrig21.02.067Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
8,75(+0,8)Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.061Grimstad, Klubbmesterskap 201912.09.19
8,70(+1,1)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.064Sande, Kretsmesterskap25.05.19
-----40--------------------
8,70(+0,8)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.064Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
8,66(+1,8)Alex Hage, Måndalen IL09.04.06(-)Måndalen, Treningsstevne23.09.19
8,60(+1,1)Johannes Handeland, Fana IL28.10.06(-)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
8,58(+0,2)Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.068Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
8,57(-0,2)Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.069Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,55(-0,6)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.0610Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
8,50(+0,5)Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.062Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
8,46(-1,0)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.063Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
8,44(+0,0)Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.0610Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
8,42(+0,2)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061Bergen/La, Seriestevne25.09.19
-----50--------------------
8,32(+0,8)Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.06(-)Fana, Framolekene 201931.05.19
8,23(-1,0)Tobias Møllegaard Mikkelsen, IL Skjalg07.07.063Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
8,19(-0,7)Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.0613Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
8,09(+0,0)Ingolf Byberg Usken, IL Skjalg04.09.064Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
7,98(-0,4)Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.0614Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
7,97(+0,0)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
7,96(+0,8)Emil Harestad, IL Skjalg21.07.065Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
7,88(+0,6)William Bøhn-Bryntesen, Halden IL15.11.061Halden, Klubbmesterskap22.09.19
7,85(+0,2)Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.061Overhalla, Vindsprint Overhalla 201918.08.19
7,78(+0,8)Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.066Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
-----60--------------------
7,68(-0,3)Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.06(-)Sola, COOP Jærcup04.06.19
7,52(+2,0)Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.065Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
7,33(-0,5)Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.063Os, OsLekene 201922.09.19
7,25(+0,2)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062Bergen/La, Seriestevne25.09.19
7,24(+1,4)Petter Nesse, IL Skjalg07.01.063Sola, COOP Jærcup04.06.19
7,18(-2,3)Stein Steinaa, Halden IL05.07.062Halden, Treningsstevne05.09.19
7,15(+1,3)Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.061Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
7,08(+0,0)Even Ryslett Kaasa, Botne SK10.10.0611Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
6,88(+0,5)Harald Egelandsdal, Sandnes IL15.09.065Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
6,80(+1,9)Niklas Szydlowski Olsen, Fredrikstad IF30.03.065Moss, KM 201914.09.19
-----70--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,61(+3,0)Tobias Heldal, Fana IL20.04.061Fana, Karabinlekene 201912.05.19
10,31(+2,6)Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
9,62(+2,4)Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061Hornnes, Otra kretskarusell06.06.19
9,49(+2,8)Ole Henry Bjørnstad Bjor, Sarpsborg IL05.12.061Moss, KM 201914.09.19
9,46(+2,2)Rasmus Ommedal Ohrstrand, Sarpsborg IL31.05.062Moss, KM 201914.09.19
9,19(+2,4)Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.063Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
9,15(+3,0)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.064Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
8,77(+2,1)Alex Hage, Måndalen IL09.04.061Måndalen, Treningsstevne23.09.19
8,66(+2,2)Johannes Handeland, Fana IL28.10.063Fana, Karabinlekene 201912.05.19
8,38(+2,1)Gabriel Ugland, Sørild FIK10.12.062Grimstad, Klubbmesterskap 201912.09.19
8,33(+2,6)Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.063Fana, Framolekene 201931.05.19
7,78(+2,1)Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.062Sola, COOP Jærcup04.06.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,44Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 204.06.19
8,77Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.061Lye, Jærcup Lye22.08.19
7,48Daniel Soland Drabløs, Haugesund IL20.11.062Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 204.06.19

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,94(-0,1)Tobi Kees van Merkensteijn, Rogaland FIK18.03.0610Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51August Aa Berge, Hyen IL20.06.061Gloppen, Seriestemne22.05.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26Even Hem Bolle, Vestby IL27.10.061Ski, Kretsstevne21.08.19
12,59Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.062Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
12,30Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Lillehammer, Hamar Media Stevnet22.09.19
11,93Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
10,84Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
10,31Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.062Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
10,24Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.064Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
10,07Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.061Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
10,04Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Voss, Kaststemne07.08.19
9,97Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
-----10--------------------
9,88Aleksander Bernhoff-Jamt, Moss IL30.01.061Moss, Klubbmesterskap21.09.19
9,87Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.061Lye, Jærcup Lye22.08.19
9,83Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.061Brandbu, Mohagen Bil cup 621.09.19
9,76Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
9,66Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.061Askim, Sparebanklekene12.05.19
9,66Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.0612Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
9,63Mathias Kaldahl, Grong IL11.01.061Grong, Gronglekene 201928.08.19
9,53Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Os, OsLekene 201921.09.19
9,45Johan Ranes Måsøval, Surnadal IL24.02.067Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,43Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.062Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
-----20--------------------
9,41Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
9,36Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Mandal, Kretskarusell28.08.19
9,10Johannes Minge Nygaard, Moss IL07.02.068Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,08Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061Sande, Treningsstevne21.09.19
9,05Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.067Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
8,87Marcus Rølleid Jensen, Aremark IF30.03.063Moss, KM 201914.09.19
8,86Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.063Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
8,84Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.062Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
8,81Sondre Härter Johansen, Moss IL21.03.064Moss, KM 201914.09.19
8,78Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
-----30--------------------
8,63Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.061Gloppen, Loggane Open11.08.19
8,59Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.065Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
8,58Joacim Brandsvik, Dimna IL17.02.061Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
8,57Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.064Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
8,56Imre Valle Viken, Lånke IL Friidrett31.01.062Steinkjer, Ogndal hopp og kast31.07.19
8,54Even Ryslett Kaasa, Botne SK10.10.065Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
8,51Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.061Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
8,38Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.066Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
8,32Snorre Leander Hole, Midsund IL08.08.061Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene 201914.09.19
8,29Sverre Ranes Olstad, Strindheim IL16.06.069Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
-----40--------------------
8,24Linus Aleksander Oshaug, Ogndal IL27.06.066Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,13Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.067Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
8,12Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.061Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
8,00Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061Beitstad, TA-sprint28.05.19
8,00Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.062Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
8,00Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
7,99Amund Hovden Bjerck, Førde IL Friidrett14.05.061Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
7,98Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.062Greveskogen, Seriestevne - hopp og kast09.07.19
7,94Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.061Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
7,93Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.062Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
-----50--------------------
7,74Petter Nesse, IL Skjalg07.01.062Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
7,67Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.063Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
7,65Abel Sæterbø Raaen, Bæverfjord IL14.09.068Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
7,62Torbjørn Lending, Sandnes IL14.08.061Sandnes, KM Rogaland22.06.19
7,61Simon Misund-Aasmyr, Midsund IL06.11.061Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
7,56Erik Øvergaard Aarvik, IL Gneist13.01.062Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
7,55Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.061Jølster, Åpningstemne19.05.19
7,55Serge Lions Tambue Kamga, Bergens Turnforening13.01.061Bergen, Skansen Athletics 211.06.19
7,55Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Bergen, Skansen Athletics 420.08.19
7,51Sigurd Upsaker, Mandal & Halse IL21.06.062Mandal, Kretskarusell28.08.19
-----60--------------------
7,48James Willis, Frol IL15.04.067Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
7,48Andreas Rydland, Sandnes IL16.08.063Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
7,47Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.065Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
7,45Vidar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.10.064Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
7,44Mathias Andersen, Fredrikstad IF13.05.062Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
7,43Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF11.05.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
7,43Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061Notodden, Seriestevne 629.09.19
7,41Henrik Wik, Norna-Salhus IL27.12.062 (G-12/13)Leikvang, Løpsstevne05.10.19
7,35Rasmus Ommedal Ohrstrand, Sarpsborg IL31.05.061Gloppen, Seriestemne24.07.19
7,29Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.069Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
-----70--------------------
7,27Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.063Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
7,22Emanuel Dale, Fjellhug/Vereide IL04.02.062Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
7,21Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.063Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
7,19Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.068Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
7,19Jon-Erling Svendsen, Fredrikstad IF23.02.063Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
7,15Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.061Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
7,12Niklas Kallekleiv, Mjøsdalen IL07.05.061Mjøsdalen, Seriestemne19.06.19
7,07Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.0610Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
7,05Oliwer Strozak, Mjøsdalen IL23.03.061Osterøy, Seriestemne25.09.19
7,02Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.061Sola, COOP Jærcup04.06.19
-----80--------------------
7,01Philip Reed, Lambertseter IF28.09.062Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
6,98Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.066Haugesund, Mailekene 201918.05.19
6,97Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063Bergen, Skansen Athletics 420.08.19
6,96Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.061Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
6,95Filip Brakedal, Bremnes IL16.09.062Bømlo, Seriestevne09.05.19
6,94Nicolai Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL26.04.061Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
6,93Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.062Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
6,90Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.061Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
6,88Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.062Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
6,87Maximilian Ludvig Vik, Austevoll IK Friidrett19.11.061Austevoll, Austevollsmesterskap05.05.19
-----90--------------------
6,87Håkon Uv, Frol IL30.03.061Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
6,85Leonard Opdahl, Beitstad IL25.05.062Beitstad, TA-sprint28.05.19
6,82Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.062Sola, COOP Jærcup04.06.19
6,75Henrik Thorstad, IL Sandvin24.05.064Sande, Kretsmesterskap25.05.19
6,75Leo Thorsen Lødemel, Voss IL19.07.061Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
6,75Matti Oscar Ballo, Vadsø Turnforening21.01.062Vadsø, VTF-lekene 201921.09.19
6,73Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.061Løten, Kaststevne06.07.19
6,67Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.062Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201806.09.19
6,66Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.063Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
6,62Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.061Voss, Seriestemne05.06.19
-----100--------------------
6,59Håvard Vik, FIL Aks-7728.03.063Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
6,57Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
6,53Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
6,46Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.063Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
6,44Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.063Vadsø, VTF-lekene 201921.09.19
6,40Daniel Soland Drabløs, Haugesund IL20.11.061Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 204.06.19
6,40Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.063Asker, Askerlekene 201909.06.19
6,38Halvor N. Hansen, Kongsvinger IL Friidrett09.10.061Kongsvinger, Seriestevnet 115.05.19
6,36Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.063Grong, Gronglekene 201928.08.19
6,35Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
-----110--------------------
6,35Tobias Slettingdalen Johansen, Tønsberg Friidrettsklubb03.02.064Asker, Askerlekene 201909.06.19
6,32Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061Bergen/La, Seriestevne11.08.19
6,27Håkon Johan Nordhus, Haugesund IL16.05.068Haugesund, Mailekene 201918.05.19
6,26Brage Kvandal, IL Trio28.08.061Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19
6,23Niklas Szydlowski Olsen, Fredrikstad IF30.03.064Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
6,22Markus Andrè Selnæs, Stjørdal Friidrettsklubb23.05.064Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
6,14Magnus Henriksen, IL Trio09.02.062Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19
6,11Michael Løland, IL Trio03.02.063Husnes, Kvinnheradmeisterskapen20.10.19
6,07Teo Mørk, Austevoll IK Friidrett23.09.062Austevoll, Austevollsmesterskap05.05.19
6,07Martin Eilertsen, Fredrikstad IF04.08.065Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
-----120--------------------
6,06Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.064Ås, Åpningsstevnet01.05.19
6,06Iver Hauger Fremstad, Søndre Land IL05.12.0613Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
6,04Simen Rom Haugerud, Nordre Land friidrett27.01.0614Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
6,03Kevin Knutsen, Romerike Friidrett10.10.061Lillestrøm, Treningsstevne20.05.19
6,03Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.064Vadsø, VTF-lekene 201921.09.19
6,02Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.064Sola, COOP Jærcup04.06.19
5,97Dennis Aure Hansen, Hareid IL28.10.062Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
5,96Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.069Haugesund, Mailekene 201918.05.19
5,90Peter Gilstad, Frol IL04.05.065Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
5,89Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.066Ås, Åpningsstevnet01.05.19
-----130--------------------
5,80Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062Bergen/La, Seriestevne11.08.19
5,78Vincent Kiedaisch, Lillesand IL19.11.065Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
5,76Sondre Steinsnes Nypan, Haugesund IL08.06.062Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 204.06.19
5,68Mihkkal Áigin Javo, IL Nordlys17.09.064Hammerfest, Isbjørnlekene 201917.08.19
5,67Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.063Sortland, Sortlandsmesterskapet 201910.08.19
5,60Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.064Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
5,60Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.062Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag412.09.19
5,54Harald Egelandsdal, Sandnes IL15.09.064Lye, COOP-Jærcup20.05.19
5,52Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.062Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
5,38Petter Kragset-Hole, Ålesund Friidrettsklubb11.12.061Ålesund, Seriestevne06.05.19
-----140--------------------
5,38Anders Sørskog-Mørkhagen, Hamar IL21.03.062Hamar, Klubbmesterskap01.10.19
5,14August Aa Berge, Hyen IL20.06.061Gloppen, Seriestemne12.06.19
5,12Falk Snorrason, Heggedal FIK16.12.065Asker, Askerlekene 201909.06.19
5,06Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.066Sola, COOP Jærcup04.06.19
5,02Eliaz Eriksson, FIL Bamse29.07.067Ås, Åpningsstevnet01.05.19
4,71Eirik Seldal, IL Skjalg14.08.0611Haugesund, Mailekene 201918.05.19
4,70Kristoffer Meløysund, SMIL Engavågen11.10.061Meløy, Åmøylekene 201908.06.19
4,19Thore Nikolai Hugdal, Beitstad IL063Beitstad, TA-sprint28.05.19

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,90Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.063Arvika/SWE, Stjärnspelen 201927.07.19
20,89Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.064Arvika/SWE, Stjärnspelen 201927.07.19
18,14Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.061Voss, Seriestemne18.09.19
15,75Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.061Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
13,37Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.062Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,62Even Hem Bolle, Vestby IL27.10.061Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
34,60Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
32,98Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
32,10Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Fana, Gneist kaststevne 124.09.19
31,87Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.061Brandbu, Mohagen Bil cup 621.09.19
29,29Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
29,22Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
28,68Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Porsgrunn, Karusellstevne21.08.19
28,57Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
27,99Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.063Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
-----10--------------------
27,16Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.061Hornnes, Otra Hopp og Kast 125.07.19
26,45Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
26,01Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Voss, Kaststemne07.08.19
25,88Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.065Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
25,66Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Fana, Gneist kaststevne 124.09.19
25,10Brage Kleiva-Romtveit, Seljord IL23.10.061Notodden, Seriestevne 826.10.19
24,57Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.061Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
24,01Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.062Hornnes, Otra Hopp og Kast 125.07.19
23,38Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.066Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
23,12Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.067Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
-----20--------------------
22,91Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.064Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
22,83Imre Valle Viken, Lånke IL Friidrett31.01.062Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
22,80Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.068Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
22,77Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.062Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
22,51Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.063Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
22,35Marcus Rølleid Jensen, Aremark IF30.03.066Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
22,26Erik Øvergaard Aarvik, IL Gneist13.01.063Fana, Gneist kaststevne 124.09.19
22,06Even Ryslett Kaasa, Botne SK10.10.061Greveskogen, Seriestevne/Lindboe-mangekamp12.10.19
21,83Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.067Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
21,83Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.068Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
-----30--------------------
21,45Alex Hage, Måndalen IL09.04.064Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
20,85Petter Nesse, IL Skjalg07.01.062Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
20,84Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062Notodden, Seriestevne 629.09.19
20,64Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.065Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
20,30Niklas Szydlowski Olsen, Fredrikstad IF30.03.061Moss, KM 201914.09.19
20,01Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.062Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
19,86Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.061Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
19,81Håvard Vik, FIL Aks-7728.03.063Knarvik, Kaststevne25.04.19
19,08Jon-Erling Svendsen, Fredrikstad IF23.02.062Moss, KM 201914.09.19
19,05Ingolf Byberg Usken, IL Skjalg04.09.063Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
-----40--------------------
18,63Sverre Ranes Olstad, Strindheim IL16.06.066Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
18,20Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF05.08.063Moss, KM 201914.09.19
18,09Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.067Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
18,04Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.062Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
18,01Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.062Stavanger, Skjalgstevnet03.09.19
17,69Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.066Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
17,67Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.061Overhalla, Seriestevne26.08.19
17,43Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063Hornnes, Otra Hopp og Kast 125.07.19
17,19Sigurd Upsaker, Mandal & Halse IL21.06.062Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
17,13Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.0611Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
-----50--------------------
17,03Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.068Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
16,92Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.064Stavanger, Skjalgstevne29.08.19
16,81Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.068Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
16,63William Bøhn-Bryntesen, Halden IL15.11.061Halden, Klubbmesterskap22.09.19
16,40Ryan Ragassyarmy, IK Våg061Søgne, Kretskarusell03.09.19
16,05Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.064Porsgrunn, Karusellstevne21.08.19
15,71Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.062Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
15,59Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.061Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
15,37Halvor N. Hansen, Kongsvinger IL Friidrett09.10.061Kongsvinger, Seriestevnet 229.05.19
15,36Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.063Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
-----60--------------------
14,81Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061Tromsø, Kastekarusell 2-201912.06.19
14,49Stein Steinaa, Halden IL05.07.062Halden, Treningsstevne05.09.19
14,30Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.0610Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
13,76Iver Heia, Overhalla IL14.01.062Overhalla, Seriestevne20.05.19
12,87Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.066Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
12,62Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.0611Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
11,58Mathias Paulsen, Sandnes IL03.09.063Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
11,01Jeremiah Alstveit, IL Skjalg17.06.065Stavanger, Skjalgstevne29.08.19

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,51Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Bergen/La, Seriestevne25.09.19
35,80Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell17.09.19
33,77Even Ryslett Kaasa, Botne SK10.10.061Greveskogen, Seriestevne19.10.19
33,01Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061Bergen, Skansemyren kastkarusell 820.08.19
31,67Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.061Fana, Kaststevne-926.08.19
30,26Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.06MHeggedal, Kast-mangekampen 201929.09.19
28,31Even Hem Bolle, Vestby IL27.10.063Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
26,91Imre Valle Viken, Lånke IL Friidrett31.01.062Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
25,59Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.064Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
25,48Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.065Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
-----10--------------------
25,00Kristian Liseth, Holum IL18.01.063Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
24,89Sverre Ranes Olstad, Strindheim IL16.06.063Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
24,75Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061Notodden, Seriestevne 629.09.19
24,05Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.064Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
23,27Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.064Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
21,01Alex Hage, Måndalen IL09.04.065Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
20,74Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.063Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
20,68Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.066Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
20,61Petter Nesse, IL Skjalg07.01.061Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
20,50Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
-----20--------------------
20,36Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.062Sande, Kretsmesterskap25.05.19
20,30Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062Skien, Telemark Karusellen No5 201905.10.19
20,04Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.063Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
19,93Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.066Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
19,62Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.063Sande, Kretsmesterskap25.05.19
19,24Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.069Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
19,22Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.063Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
19,17Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
18,66Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.067Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
17,47Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.068Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
-----30--------------------
17,46Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.061Harstad, Sesongavslutning 201915.09.19
17,31Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.062Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
17,13Halvor N. Hansen, Kongsvinger IL Friidrett09.10.061Kongsvinger, Premiestevnet 219.09.19
16,69Iver Heia, Overhalla IL14.01.061Overhalla, Seriestevne18.07.19
16,49Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.067Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
16,19Håvard Vik, FIL Aks-7728.03.063Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
15,86Henrik Thorstad, IL Sandvin24.05.064Sande, Kretsmesterskap25.05.19
15,76Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.061Lillestrøm, Kaststevne05.09.19
15,62Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.0610Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
15,46Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.065Haugesund, Mailekene 201919.05.19
-----40--------------------
15,30Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.064Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
15,29Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.069Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
15,17Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.066Haugesund, Mailekene 201919.05.19
14,75Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061Holum, Karusellstevne14.05.19
12,61Petter Kragset-Hole, Ålesund Friidrettsklubb11.12.062Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
12,37Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.065Sande, Kretsmesterskap25.05.19
10,76Andreas Rydland, Sandnes IL16.08.063Lye, COOP-Jærcup20.05.19
10,07Tobias Møllegaard Mikkelsen, IL Skjalg07.07.062Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
8,08Eirik Seldal, IL Skjalg14.08.067Haugesund, Mailekene 201919.05.19
7,42Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.063Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
-----50--------------------

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,53Alan Lee Graadahl, Sportsklubben Vidar28.05.062Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
39,40Imre Valle Viken, Lånke IL Friidrett31.01.061Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
37,29Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
37,27Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.066Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
35,48Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
35,15Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Hornnes, Otra Hopp og Kast 328.07.19
35,13Aleksandrs Jakovlevs, Bøler IF06.07.062Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
33,54Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Voss, Kaststemne07.08.19
32,86Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.063Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
32,30Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.062Fana, Framolekene 201902.06.19
-----10--------------------
31,87Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.061Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
31,75Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Lillehammer, GD-stevnet21.09.19
31,44Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.064Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
31,41Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.062Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
30,33David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.061Nesodden, Pluggen friidrettsstevne22.09.19
30,21Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.065Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
30,10Aleksander Bernhoff-Jamt, Moss IL30.01.061Moss, Klubbmesterskap21.09.19
29,52Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
29,19Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.061Sandnes, KM Rogaland21.06.19
28,85Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.064Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
-----20--------------------
28,21Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.062Bømlo, Seriestevne19.09.19
28,17Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
28,09Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.064Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
27,79Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.064Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
27,78Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
27,66Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
27,60Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.068Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
27,58Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.062Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
27,21Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.062Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
27,17Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.063Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----30--------------------
26,90Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
26,44Andreas Tveite, IL Runar09.12.062Larvik, Bøkeskoglekene 201925.08.19
26,39Lukas Aarø, IL Molde-Olymp28.10.066Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
26,28Mads Helland, IL Skjalg27.12.061Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
26,10Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
25,69Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.066Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
25,57Even Hem Bolle, Vestby IL27.10.067Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
25,53Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.063Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,43Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
25,21Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.062Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
-----40--------------------
24,73Nicolai Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL26.04.061Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
24,00Mathias Kaldahl, Grong IL11.01.067Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
23,97Aksel Bartnes, FIK Orion24.10.061Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
23,68Joacim Brandsvik, Dimna IL17.02.061Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
23,68Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.061Ålesund, Seriestevne02.09.19
23,60Iver Heia, Overhalla IL14.01.063Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
23,52Niklas Szydlowski Olsen, Fredrikstad IF30.03.061Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
23,50Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
23,37Brage Kleiva-Romtveit, Seljord IL23.10.063Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
22,99Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.063Os, OsLekene 201922.09.19
-----50--------------------
22,91Halvor N. Hansen, Kongsvinger IL Friidrett09.10.061Kongsvinger, Seriestevnet 411.09.19
22,87Sondre Härter Johansen, Moss IL21.03.062Moss, KM 201915.09.19
22,78Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.061Harstad, Seriestevne 414.08.19
22,71Marcus Rølleid Jensen, Aremark IF30.03.063Moss, KM 201915.09.19
22,68Erik Dahlen, Skaun IL01.05.062Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
22,61Petter Nesse, IL Skjalg07.01.069Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
22,17Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.061Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
22,02Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.067Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
21,92Rasmus Ommedal Ohrstrand, Sarpsborg IL31.05.064Moss, KM 201915.09.19
21,86Balder Myrseth, Sortland Friidrettsklubb15.07.061Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
-----60--------------------
21,70Johannes Minge Nygaard, Moss IL07.02.062Moss, Klubbmesterskap21.09.19
21,39Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.062Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
21,32Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF05.08.062Askim, Sparebanklekene12.05.19
21,11Noah Aarøy, Haugesund IL27.05.061Sveio, Haugesund Sparebank Cup 410.09.19
20,96Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.065Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
20,55Oskar Ellingsund, Florø Turn og IF19.06.064Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
20,40Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.063Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
20,24Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Hornnes, Otra Hopp og Kast 227.07.19
20,04Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.064Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
19,86Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.069Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
-----70--------------------
19,79Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.0610Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
19,67Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.065Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
19,57Håkon Johan Nordhus, Haugesund IL16.05.066Haugesund, Mailekene 201918.05.19
19,50Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.0611Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
19,47Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.062Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
19,22Filip Brakedal, Bremnes IL16.09.062Bømlo, Seriestevne24.08.19
19,20Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.066Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
19,19Ingolf Byberg Usken, IL Skjalg04.09.062Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
19,08Andreas Melkeråen, Haugesund IL04.07.068Haugesund, Mailekene 201918.05.19
19,06Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062Kvernaland, COOP Jærcup12.09.19
-----80--------------------
18,90Leonard Opdahl, Beitstad IL25.05.062Steinkjer, Ogndal hopp og kast31.07.19
18,69Håvard Hågensen, Moss IL28.03.065Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
18,65Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.069Haugesund, Mailekene 201918.05.19
18,47Markus Andrè Selnæs, Stjørdal Friidrettsklubb23.05.062Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell17.09.19
18,45Lucas Stauning Løwen, Fredrikstad IF16.02.064Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
18,39Stein Steinaa, Halden IL05.07.061Halden, Klubbmesterskap22.09.19
18,21Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.066Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
17,98Sigurd Upsaker, Mandal & Halse IL21.06.062Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
17,79Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.061Grimstad, Klubbmesterskap 201922.08.19
17,78Torbjørn Lending, Sandnes IL14.08.064Kvernaland, COOP Jærcup12.09.19
-----90--------------------
17,55Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.066Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
17,51Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062Notodden, Seriestevne 629.09.19
17,19Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.061 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
17,16Benjamin Allan Hafström Tafjord, Ålesund Friidrettsklubb12.10.061Ørsta, Ørstaleikane25.08.19
17,10Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.062Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag229.08.19
17,09Tormund Dahl, Lånke IL Friidrett13.01.063Stjørdal, Tønsåslekene 201925.08.19
17,02Vincent Kiedaisch, Lillesand IL19.11.063Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
16,62Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.067Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
16,18Johannes Sloreby, Askim IF02.09.066Moss, KM 201915.09.19
15,70Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.063Hammerfest, Isbjørnlekene 201917.08.19
-----100--------------------
15,50Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.068Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
15,35Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
14,96Jon-Erling Svendsen, Fredrikstad IF23.02.068Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
14,84Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.062Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
14,61Marton Moksnes Fossan, IL Skjalg27.09.064Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
14,58Edvard Paasche, Haugesund IL07.05.062Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
14,45Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.0610Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
14,08Petter Kragset-Hole, Ålesund Friidrettsklubb11.12.063Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
13,75Martin Eilertsen, Fredrikstad IF04.08.069Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
13,38Mihkkal Áigin Javo, IL Nordlys17.09.065Hammerfest, Isbjørnlekene 201917.08.19
-----110--------------------
12,97Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.063Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
12,00Even Ryslett Kaasa, Botne SK10.10.0611Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
8,56Iver Hauger Fremstad, Søndre Land IL05.12.0612Hamar, Lerøylekene 201901.09.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,24Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.061 (G-14)Nadderud, Kaststevne19.09.19
12,14Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.061Leirvik, Seriestemne09.09.19

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,90Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061Mjøsdalen, Seriestemne03.07.19
43,57Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Bergen, Skansen Athletics 114.05.19
43,45Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.061Stjørdal, Karusellstevne15.08.19
42,89Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
40,15Sivert Vikene, Valldal IL18.03.061Eidsdal, Storfjordstemne29.08.19
38,22Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.062 (G-11/14)Sandnes, SI stevne15.05.19
37,86Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Bergen, Skansen Athletics 503.09.19
37,05Amund Rødhammer, Eidsdal IL08.04.062Eidsdal, Storfjordstemne29.08.19
36,90Joakim Tistel Grov, Vik IL11.10.061Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
36,36Halvor N. Hansen, Kongsvinger IL Friidrett09.10.061Kongsvinger, Premiestevnet 219.09.19
-----10--------------------
36,23Henrik Wik, Norna-Salhus IL27.12.064 (G-12/13)Leikvang, Løpsstevne05.10.19
36,12Erik Øvergaard Aarvik, IL Gneist13.01.062Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
35,02Ole Martin Bjørneberg, Eidsdal IL21.07.063Eidsdal, Storfjordstemne29.08.19
34,48Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.063Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
32,44Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.061Ålesund, Seriestevne06.05.19
23,70Theymen van Dijk, Vik IL10.09.062Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

Slengball 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,98Henrik Wik, Norna-Salhus IL27.12.063 (G-12/13)Leikvang, Løpsstevne05.10.19
19,00Kevin Knutsen, Romerike Friidrett10.10.061Lillestrøm, Treningsstevne20.05.19

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,78Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061Bergen, Skansemyren kastkarusell 820.08.19

3 Kamp (60m-Høyde-Kule)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1678Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF
9,73(-1,6)-1,20-7,43
11.05.06Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4199Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett
8,63(-0,6)-4,74(+0,6)-9,45-10,20(+0,0)-1,46-2,30,58
18.09.061Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201807.09.19
2762Håvard Rekve Lian, IL Tyrving
9,63(-0,6)-3,76(+0,9)-6,67-14,08(+0,0)-1,10-1,57,93
22.02.062Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201807.09.19

Kast 4 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2838Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett
30,26-9,17-31,54-29,35
30.12.061Asker, Kast-mangekampen 201929.09.19

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,31(+1,8)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
7,45(+1,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
7,53(+1,8)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.053-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
7,54(+0,8)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052-fi Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
7,55(+1,9)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051-fi Haugesund, Mailekene 201918.05.19
7,55(+1,2)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
7,57(+1,8)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.055-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
7,68(+1,9)Eirik Natvik, Stord IL04.02.053-fi Haugesund, Mailekene 201918.05.19
7,76(-0,3)Espen Skålheim, IL Sand31.01.052Suldal, Suldalsleikane 201929.06.19
7,79(+1,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----10--------------------
7,80(+1,2)Axel Frei, IL Norodd29.08.051-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
7,81(+1,8)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.057-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
7,84(+0,3)Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.052-fi-ALillehammer, Veidekkelekene22.06.19
7,85(+1,0)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.052-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
7,89(+0,8)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.053-fi Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
7,90(-1,5)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.052-h1Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,97(+1,2)Eirik Andre Kristiansen, Moss IL21.03.053-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
7,97(+0,8)Leo Wittsack, IF Hellas10.10.054-fi Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
7,98(+0,8)Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.051Sande, Kretsmesterskap25.05.19
8,01(+0,2)Per Antonio Kvisvik, Straumsnes IL08.02.052 (G-14/15)Tingvoll, Treningsstevne06.06.19
-----20--------------------
8,01(-0,1)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052-h3Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
8,01(-0,3)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.052Os, OsLekene 201921.09.19
8,02(+1)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051-h1Lye, Jærcup Lye22.08.19
8,04(+0,8)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.053Sandnes, KM Rogaland21.06.19
8,05(+0,1)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
8,05(+0,0)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051Larvik, Bøkeskoglekene 201925.08.19
8,07(+0,3)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.055-fi-ALillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,07(+1,2)Thai Drager, IL i BUL16.07.052Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
8,07(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,10(-0,5)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Asker, Askerlekene 201909.06.19
-----30--------------------
8,11(+1,0)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.052Jessheim, Norgeslekene10.08.19
8,11(+1,1)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.058-fi Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,13(+1,9)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.055-fi Haugesund, Mailekene 201918.05.19
8,13(+1,5)Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.052-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,15(-0,3)David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.051Bodø, Kretsstevne04.09.19
8,15(+0,9)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051Hamar, Klubbmesterskap01.10.19
8,16(+1,9)Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.052Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
8,20(-1,8)Haavard Nordahl Dommersnes, Sandnes IL15.04.053Lye, COOP-Jærcup20.05.19
8,20(-4,3)Samuel Nicolas Olsen, Gjettum Skole30.05.052-fi Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
8,20(-4,3)Thomas Støfring, Mølladammen Skole13.04.053-fi Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
-----40--------------------
8,22(-0,5)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL23.10.054-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,25(-0,5)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
8,26(-2,2)Torjus Sivle Dyngeland Lie, Ask Friidrett24.05.051-h3Fana, Framolekene 201901.06.19
8,27(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
8,27(+0,8)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.054Sandnes, KM Rogaland21.06.19
8,28(+0,3)Heine Steinar Sandvold, Gausdal FIK20.09.054-h2Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
8,29(-0,5)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.051Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
8,29(+0,7)Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.051Ørsta, Ørstaleikane24.08.19
8,30(+0,5)Eskil Engely-Løvlien, Brandbu IF08.04.051Brandbu, Mohagen Bil cup 421.08.19
8,31(+0,8)Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.052Sande, Kretsmesterskap25.05.19
-----50--------------------
8,32(+0,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051-fi-BLillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,34(-0,5)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.052Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,34(+0,0)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, Åpent klubbmesterskap19.09.19
8,36(+0,1)Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.054Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
8,38(-0,4)Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.051Larvik, Vestfoldkarusellen og åpningsstevne15.05.19
8,38(+0,5)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053-h3Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,39(+1,2)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.055-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,39(+1,0)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.053-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
8,39(-1,6)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
8,40(+0,3)Eirik Hasaas, IK Våg09.09.051Søgne, Søgnelekene14.09.19
-----60--------------------
8,41(-4,3)Oskar Fykerud, Gjettum Skole26.11.054-fi Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
8,42(-0,8)Daniel Kjønsvik, Kyrksæterøra IL08.06.054Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
8,42(+1,2)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.052Vik, Kretsstevne 304.07.19
8,42(-0,3)Patrick Kleven Reigstad, Os Turn19.01.053Os, OsLekene 201921.09.19
8,43(+1,1)Christoffer Heilevang, Førde IL Friidrett25.03.052Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
8,43(-1,4)Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.054-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,43(+1,5)August Reinfjord, Sømna IL06.04.053-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,44(-2,5)Oliver Eliassen Aske, Dimna IL06.03.052Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
8,44(+1,6)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
8,45(+1,9)Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.056-fi Haugesund, Mailekene 201918.05.19
-----70--------------------
8,45(+0,1)Hallvard Edvardsen Sagevik, Førde IL Friidrett13.03.055Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
8,47(+0,3)Lewi Udelhoven, IK Våg03.09.052Søgne, Søgnelekene14.09.19
8,49(+0,8)Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.055Sandnes, KM Rogaland21.06.19
8,49(+0,0)Adrian Malinowski, Sem IF23.03.054-h3Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
8,49(-0,7)Johannes Henrik Markiewicz, Hauger Skole03.04.051-h4Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
8,50(+0,7)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.051Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
8,50(+0,4)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19
8,53(+0,5)Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.054-h3Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,54(+1,1)Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.053Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
8,55(+1,4)Birk Torarin Ovesen, Sortland Friidrettsklubb02.04.051Sortland, Seriestevne 305.06.19
-----80--------------------
8,55(+1,3)Tobias Njå, Gjøvik FIK23.03.051Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
8,55(-0,7)Ludvik Hertzenberg, Mølladammen Skole21.04.052-h4Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
8,55(-0,3)Martin Hjertaker, Os Turn04.02.054Os, OsLekene 201921.09.19
8,58(-0,6)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052Drøbak, Seriestevne25.05.19
8,59(+0,1)Ryan Haanschoten, Søndre Land IL22.12.054-h1Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
8,60(+0,4)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19
8,62(+0,7)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.051Harstad, Sesongavslutning 201915.09.19
8,63(-3,7)Jonatan Øverland, IL Tyrving20.04.052-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
8,66(+2,0)Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051Grimstad, KM 10-1427.05.19
8,66(+1,3)Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.053-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
-----90--------------------
8,66(+1,3)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052Asker, Kretsstevne 4 - løp09.09.19
8,67(-0,7)Oskar Bekkevold, Bekkestua Skole02.01.053-h4Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
8,69(+0,1)Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.055Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
8,69(+0,4)Magnus Mikaelsen, Tønsberg Friidrettsklubb16.01.051Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
8,70(-0,5)Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.052Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
8,72(+0,8)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053Sande, Kretsmesterskap25.05.19
8,73(-1,4)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.053Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
8,73(-3,7)Tarald Flage Olsen, Bjørnegård Skole17.04.053-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
8,74(-0,4)Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.053-h2Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,74(+1,0)Oskar Wanning Gjerde, Ulvik IL14.07.051Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
-----100--------------------
8,74(+0,2)Oliver Børmark Sæther, Byåsen IL10.10.052Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
8,74(+0,3)Sander Ytterdahl, Lista IL24.05.053Søgne, Søgnelekene14.09.19
8,74(-4,2)Jonas Johansson-Kjellerød, Bekkestua Skole23.05.051-h3Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
8,74(-3,1)Andreas Veum, Ramstad Skole17.01.053-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
8,75(-0,6)Jonah-Elyas Ahmed-Likke, Drøbak/Frogn IL Friidrett09.07.053Drøbak, Seriestevne25.05.19
8,75(+0,2)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.052-fi-BLillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,75(+1,2)Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
8,75(-3,7)Jørgen Huse, Bjørnegård Skole05.04.054-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
8,77(-1,7)Sigve Saur Midtun, Jotun IL12.01.051Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
8,78(-0,5)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.053-h2Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
-----110--------------------
8,78(+1,3)Theodor Berg, Snåsa IL28.08.054-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,80(+1,2)Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.056-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,80(+0,5)Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.053Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
8,81(-1,8)Erik Jordal Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052Osterøy, Karusellstevne 428.08.19
8,82(-1,8)Dennis Lea Heimark, Sola FIK23.07.054Lye, COOP-Jærcup20.05.19
8,83(+0,1)Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
8,83(-2,2)Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.052Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
8,83(+0,7)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052Ørsta, Ørstaleikane24.08.19
8,84(+0,1)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.052-h6 (G-15)Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
8,84(+1,2)Anders Bergli Formo, Sørlia IL27.03.053Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
-----120--------------------
8,86(-1,6)Eirik Kvarven, Fyllingen IL07.01.057-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
8,87(+0,2)Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.055-h2Haugesund, Mailekene 201918.05.19
8,88(-0,5)Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.053Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
8,93(+1,0)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.053Jessheim, Norgeslekene10.08.19
8,93(+1,3)Brage Huru, Asker Sk. Friidrett24.08.053Asker, Kretsstevne 4 - løp09.09.19
8,95(-0,5)Vebjørn Landmark, Herkules Friidrett01.09.054Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
9,02(-3,1)Eilif Beyer, Bjørnegård Skole03.09.054-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,05(+1,7)Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.052Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
9,06(+0,1)Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.057Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
9,06(ok)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell17.09.19
-----130--------------------
9,06(-4,2)Henrik A. S. Mæhlum, Hundsund Skole06.06.052-h3Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,06(-3,7)Jesper Tuven Holter, Bekkestua Skole15.04.055-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,07(+0,0)Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.051Arna, Seriestevne18.09.19
9,08(-2,2)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051Grong, Gronglekene 201928.08.19
9,09(+1,3)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
9,10(+0,4)Eivind Bredahl, IL Skjalg21.07.055-h1Haugesund, Mailekene 201918.05.19
9,11(+1,0)Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.051Brandbu, Mohagen Bil cup 115.05.19
9,11(+0,1)Vegar Wekre Hjulstad, Ekne IL09.02.051Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
9,11(-4,2)Deep Flaglien, Bekkestua Skole01.06.053-h3Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,12(+0,3)Yasr Weldemoriam, Brandbu IF28.02.052Brandbu, Mohagen Bil cup 326.06.19
-----140--------------------
9,12(ok)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.052Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell17.09.19
9,13(+0,0)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.057-h3Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
9,13(+0,0)Sverre Stautland, Stord IL06.09.051-h2Leirvik, Seriestemne09.09.19
9,16(-0,5)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.054-h2Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
9,17(-3,7)Magnus Fraurud, Hundsund Skole03.10.056-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,19(+2,0)Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.052Grimstad, KM 10-1427.05.19
9,19(+0,2)Odin Gjølme, Byåsen IL18.06.053Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
9,20(-0,4)Simen Modin Engesæth, IL Runar28.01.052Larvik, Vestfoldkarusellen og åpningsstevne15.05.19
9,21(-1,2)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.053Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
9,22(-1,7)Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.057-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----150--------------------
9,22(+0,6)Ask Arntzen, Frosta IL11.05.051Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
9,24(-0,7)Mikkel Møllenhus, Ramstad Skole25.09.055-h4Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,26(+0,5)Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.054Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
9,27(-0,7)Andreas Nohr Olaisen, Eineåsen Skole19.06.056-h4Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,32(-3,1)Erlend Borge Eggen, Ringstabekk Skole055-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,33(+0,1)Elmer Tangstad, Mosvik IL17.06.052Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
9,33(+1,0)Jonas Mydland Hope, IL Skjalg06.07.054-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
9,36(-3,1)Henrik Brueland, Mølladammen Skole07.07.056-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,37(+2,0)Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.053Grimstad, KM 10-1427.05.19
9,38(-0,5)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.056Asker, Askerlekene 201909.06.19
-----160--------------------
9,41(-3,7)Marcus Hildingstam, IL Tyrving26.08.057-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,42(+1,8)Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19
9,45(-1,2)Ask Indset, IL Tyrving27.05.058-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,45(+0,3)Jonas Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.053Brandbu, Mohagen Bil cup 326.06.19
9,46(-0,7)Kristoffer T. Nagell-Erichsen Leski, Ramstad Skole17.03.057-h4Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,48(-1,6)Rasmus Nyvang, Almenning IL29.06.051-h2Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
9,49(1,7)Marcus Halås, Eide IL16.07.053Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
9,49(+0,8)Patrick Ingstad Vongraven, Stjørdal Friidrettsklubb03.10.053-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
9,50(-0,5)Nicholas Ommundsen, IK Grane23.03.055Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
9,51(+0,8)Fredrik Lingstad, Stjørdal Friidrettsklubb18.02.054-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
-----170--------------------
9,51(-3,1)Alexander Varberg, Ask Friidrett27.05.053Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
9,57(+1,7)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.053Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
9,60(-1,4)Andre Nordal Amdal, Stegaberg IL19.01.054Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 204.06.19
9,66(-4,2)Oskar Hessen Finholdt, Eineåsen Skole24.05.054-h3Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,67(+0,0)Filip Gravrok Hunstad, Stjørdal Friidrettsklubb23.10.053-h4Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.19
9,68(-3,1)Sofi Ahmad, Ask Friidrett04.01.054Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
9,70(-1,6)Simen Oppedal Iversen, Viksdalen IL13.07.054Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
9,70(-0,7)Gustav Emil Petersen, Ramstad Skole05.01.058-h4Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,73(+0,3)Storm Tretvoll, Brandbu IF16.03.054Brandbu, Mohagen Bil cup 326.06.19
9,74(-2,2)Simen Glesnes, Loddefjord IL13.09.055-h3Fana, Framolekene 201901.06.19
-----180--------------------
9,76(-0,6)Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.055-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
9,76(-3,1)Hektor Gammelsrød, Ask Friidrett15.09.055Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
9,76(-4,2)Sodais Alami, Gjettum Skole13.01.055-h3Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,77(-2,2)Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.052Grong, Gronglekene 201928.08.19
9,78(-3,1)Christian Haaland, Ringstabekk Skole057-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
9,79(-1,7)Tobias Furebotn, Jotun IL02.07.052Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
9,79(+0,1)Sondre H Melting, Mosvik IL01.11.053Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
9,79(+1,2)Brage Arumairasa, Sømna IL18.01.053Vik, Kretsstevne 304.07.19
9,85(1,7)Brage Nogva, Eide IL29.07.055Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
9,88(+1,4)Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.052Sortland, Seriestevne 305.06.19
-----190--------------------
10,04(+0,1)Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.053Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
10,06(-3,1)Gjermund Vines, Eineåsen Skole058-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
10,28(-2,2)Tobias Natland, Ask Friidrett04.02.054Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
10,35(-3,1)Oskar Natland, Ask Friidrett04.02.055Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
10,39(+0,5)Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.055Brandbu, Mohagen Bil cup 421.08.19
10,58(-0,2)Ole Gustav Røsholt-Belbo, Snåsa IL02.09.053Snåsa, TA-sprint28.05.19
10,64(-1,7)Sondre Bale, Jotun IL01.09.053Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
10,73(-1,4)Arn Aareskjold, Sandnes IL03.08.054-h1Sandnes, SI stevne15.05.19
10,77(+1,9)Markus Gjerde, Olden IL28.04.053Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
10,79(+0,0)Oskar Størksen Sæthre, Norna-Salhus IL04.11.052Arna, Seriestevne18.09.19
-----200--------------------
10,94(-1,4)Adrian Erik Hoftaniska Decsi, Vadsø Turnforening29.09.051Hammerfest, Isbjørnlekene 201917.08.19
10,98(-1,8)Jone Risa, Undheim IL02.06.055Lye, COOP-Jærcup20.05.19
11,17(+0,8)Farhan Abdulle Ibro, Bardu IL01.12.052Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
11,19(-2,2)Kristian Østerås, Grong IL02.08.053Grong, Gronglekene 201928.08.19
11,31(-2,2)Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.056-h3Fana, Framolekene 201901.06.19
11,32(-4,2)Gustav Stover Hannevik, Ramstad Skole31.07.057-h3Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,7(-1,1)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL23.10.051Osterøy, Karusellstevne 428.08.19
8,0(+0,0)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.051Bergen, Skansen Athletics 325.06.19
8,1(ok)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, Kretsstevne 505.09.19
8,2(-0,7)Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Årnes, Kretsstevne05.06.19
8,4(-0,5)Simon Solstad, Osterøy IL19.01.051Osterøy, Seriestevne11.09.19
8,4(+0,0)Johannes Loftås, Mjøsdalen IL02.09.052Osterøy, Seriestemne25.09.19
8,6(+0,0)Tobias Jeger Haukøy, Mjøsdalen IL29.10.053Osterøy, Seriestemne25.09.19
8,7(+1,0)Sander Ytterdahl, Lista IL24.05.051Søgne, KM/kretskarusell 201921.05.19
8,7(-2,4)Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.052Årnes, Kretsstevne22.05.19
8,7(-0,8)Marius Klepp, Inderøy IL28.11.051Inderøy, Innherredskarusellen 1. stevne12.08.19
-----10--------------------
9,2(+1,0)Amund Birkeland, Mandal & Halse IL26.07.052Søgne, KM/kretskarusell 201921.05.19
9,3(-0,5)Jonas S, Bruvik, Osterøy IL14.10.052Osterøy, Seriestevne11.09.19
10,4(ok)Vegard Eknes Kristensen, Eikanger IL14.05.051Ostereidet, Seriestemne25.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,40(+3,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
7,6(+3,0)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051Sande, Treningsstevne21.09.19
7,65(+2,4)Axel Frei, IL Norodd29.08.051-fi Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
7,72(+3,2)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
7,74(+2,4)Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.052-fi Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
7,99(+2,5)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.051Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
8,00(+2,4)Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053-fi Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,07(+2,5)Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.052Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
8,07(+2,5)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.053Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
8,24(+2,5)Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.054Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
8,24(+2,5)Hans Teodor Haugen, Stryn T og IL09.02.055-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,25(+2,4)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.055-fi Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,27(+2,4)Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.056-fi Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,62(+2,5)Sander Ytterdahl, Lista IL24.05.056-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,73(+2,1)Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.054-h3Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
8,85(+2,3)Gabriel Lande Norheim, Hattfjelldal IL23.02.052Vik, HSB-cup25.05.19
8,95(+3,2)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.052Hønefoss, Treningstevne08.05.19
8,98(+2,1)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
9,31(+3,2)Emil Aaning, Stryn T og IL21.09.054-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
11,12(+2,1)Kristian Østerås, Grong IL02.08.053Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,1Amund Birkeland, Mandal & Halse IL26.07.051Holum, Karusellstevne14.05.19
9,8Laurits Linge Glomnes, Valldal IL01.07.051Eidsdal, Storfjordstemne29.08.19
10,2Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-12)Bø, Treningsstevne13.06.19
10,59Markus Gjerde, Olden IL28.04.051Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19

Feilplassert målkamera
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,77(-1,9)Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.052Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
9,74(-1,9)Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.054Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,40(+0,5)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
9,77(-0,3)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-h1Arvika/SWE, Stjärnspelen 201927.07.19
9,78(+0,4)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,01(+0,3)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,03(-1,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Fana, Karabinlekene 201912.05.19
10,05(+0,4)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.056-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,43(-1,2)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.052Fana, Karabinlekene 201912.05.19
10,44(-1,2)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.053Fana, Karabinlekene 201912.05.19
10,74(+0,4)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.056-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,93(+0,0)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.057-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----10--------------------
10,94(+0,8)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.056-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,01(+1,9)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
11,01(+0,4)Magnus Mikaelsen, Tønsberg Friidrettsklubb16.01.051Greveskogen, Seriestevne19.10.19
11,10(-0,3)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h1Arvika/SWE, Stjärnspelen 201927.07.19
11,31(+1,9)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
11,32(+1,9)Eirik Christensen, Asker Sk. Friidrett23.02.053Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
11,34(-1,2)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.054Fana, Karabinlekene 201912.05.19
11,50(+0,3)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.057-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,53(+0,9)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.055-h2Arvika/SWE, Stjärnspelen 201927.07.19
11,60(-1,2)Eirik Kvarven, Fyllingen IL07.01.055Fana, Karabinlekene 201912.05.19
-----20--------------------
11,64(-0,6)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.059-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
18,14(+1,1)Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.051Ørsta, Rekrutteringscup 404.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,1(-1,3)Simon Solstad, Osterøy IL19.01.051Osterøy, Seriestevne11.09.19
12,3(-1,3)Jonas S, Bruvik, Osterøy IL14.10.052Osterøy, Seriestevne11.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,96(+4,4)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,7(+2,4)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,59(+0,6)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051Greveskogen, Lindboe-pokalstevne - mangekamp21.09.19
11,86(+1,0)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052-h1 (G-16)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201927.07.19
11,89(+1,7)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051-h1 (G-12/14)Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
11,90(+1,7)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.052-h1 (G-12/14)Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
11,93(+0,1)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Seriestevne19.09.19
12,00(+1,8)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051-fi-ALillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,12(+1,8)Axel Frei, IL Norodd29.08.052-fi-ALillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,26(-1,0)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
12,33(+1,4)Eirik Natvik, Stord IL04.02.052-h2 (G-15)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
12,36(+0,9)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051Knarvik, Seriestevne20.06.19
-----10--------------------
12,38(+1,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-fi-B (G-15)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
12,40(+0,2)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
12,54(-1,0)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.053-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
12,55(-2,0)Leo Wittsack, IF Hellas10.10.052Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
12,55(+1,8)Eirik Andre Kristiansen, Moss IL21.03.053-fi-ALillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,58(-0,5)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051-h2Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
12,60(-1,2)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
12,66(+1,8)Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.054-fi-ALillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,73(-0,3)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.052-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
12,78(-1,3)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL23.10.051Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
-----20--------------------
12,90(+1,8)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.055-fi-ALillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,92(-0,1)Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.052-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,95(+1,1)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,98(-0,9)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
13,02(-2,8)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051-h2Fana, Framolekene 201902.06.19
13,02(-2,0)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.053Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
13,06(-0,1)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.055-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,07(-2,0)Haavard Nordahl Dommersnes, Sandnes IL15.04.053Sola, COOP Jærcup04.06.19
13,11(-1,0)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
13,13(+1,8)Heine Steinar Sandvold, Gausdal FIK20.09.051Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
-----30--------------------
13,15(+1,1)Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.054-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,16(+1,1)Per Antonio Kvisvik, Straumsnes IL08.02.055-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,22(-0,5)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052Moss, Klubbmesterskap21.09.19
13,23(+0,0)Danial Ahmad Rana, Nittedal IL18.04.054Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,30(-0,5)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.052-h2Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
13,31(-0,3)Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.053-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
13,32(-0,3)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.054-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
13,33(+0,1)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051-fi-A (G-10/14)Asker, Askerlekene 201907.06.19
13,33(-0,5)Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.053-h2Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
13,35(+1,8)Sondre Liverød Folkestad, Tønsberg Friidrettsklubb15.03.051Greveskogen, Seriestevne31.08.19
-----40--------------------
13,37(+0,3)Magnus Mikaelsen, Tønsberg Friidrettsklubb16.01.051Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
13,39(-0,9)Sebastian Sætre, Ask Friidrett23.02.051-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,39(+0,7)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.053Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
13,40(-0,1)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.056-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,41(-2,8)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052-h2Fana, Framolekene 201902.06.19
13,47(-0,5)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.054-h2Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
13,48(-0,3)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.051Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
13,49(-0,9)William Jøranli, Asker Sk. Friidrett05.01.052Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
13,55(-0,5)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051Bodø, Kretsstevne18.09.19
13,56(-0,2)Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.051Porsgrunn, Nasjonalt Stevne28.08.19
-----50--------------------
13,60(+0,7)Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.054Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
13,64(-3,1)Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.053Jølster, Åpningstemne19.05.19
13,68(+1,2)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051Vik, Kretsstevne 304.07.19
13,71(+0,7)Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.055Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
13,74(+0,2)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
13,79(-0,9)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.052-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,79(-1,2)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
13,80(+0,1)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052-fi-A (G-10/14)Asker, Askerlekene 201907.06.19
13,84(+0,0)Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.055Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,85(-1,0)Eirik Christensen, Asker Sk. Friidrett23.02.052Asker, Askerlekene 201907.06.19
-----60--------------------
13,91(-0,9)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.054-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,92(-1,3)Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.054Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
13,94(+0,6)Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.051Måndalen, Rekrutteringsstevne27.05.19
13,95(+0,0)Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.056Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,95(-2,8)Martin Hjertaker, Os Turn04.02.053-h2Fana, Framolekene 201902.06.19
14,02(-0,4)Daniel Wiik Kjærran, FIL Aks-7705.07.054 (G-15)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
14,04(-2,0)Dennis Lea Heimark, Sola FIK23.07.055Sola, COOP Jærcup04.06.19
14,08(-1,4)Hristo Georgiev Miloshev, Sandnes IL08.03.053Kvernaland, COOP Jærcup12.09.19
14,09(-0,3)Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.052Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
14,18(+0,7)Damian Olaf Lubek, Haugesund IL06.08.056Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
-----70--------------------
14,26(-0,1)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.052Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
14,30(-0,9)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.054Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
14,38(-2,0)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.054Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
14,39(+0,1)Kristian Sheath, IK Hind03.02.051Harstad, Seriestevne 204.06.19
14,42(-0,3)Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.055-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
14,54(-0,1)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.057-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
14,56(-0,9)Brage Huru, Asker Sk. Friidrett24.08.054Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
14,57(-0,7)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051Namsos, Namdalslekene16.06.19
14,57(-0,5)Jonas Mydland Hope, IL Skjalg06.07.054Kvernaland, COOP Jærcup12.09.19
14,67(-2,0)Kristian Pålssønn Slotsvik, IF Hellas15.08.056Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
-----80--------------------
14,70(+0,5)Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.051Grimstad, Klubbmesterskap 201922.08.19
14,71(-0,6)Andreas Naterstad, Asker Sk. Friidrett14.07.055Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
14,81(-3,1)Kristian H Sunde, Jølster IL09.11.054Jølster, Åpningstemne19.05.19
15,03(-0,5)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
15,05(-2,0)Oliver Odden Granly, Ringerike Friidrettsklubb23.07.055Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
15,28(-1,1)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19
15,69(-0,7)Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.052Namsos, Namdalslekene16.06.19
15,76(-2,8)Simen Glesnes, Loddefjord IL13.09.056-h2Fana, Framolekene 201902.06.19
15,78(+0,2)Emil Aaning, Stryn T og IL21.09.054-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
15,87(+0,7)Martin Ferkingstad, Kopervik IL24.12.057Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
-----90--------------------
15,88(-0,8)Isak Wognild Moen, Lånke IL Friidrett31.07.054-h3Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.08.19
16,11(-1,1)Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19
16,30(-2,0)Benjamin Bang, IF Sturla05.07.057Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
17,72(+0,5)Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051Brandbu, Mohagen Bil cup 511.09.19
18,35(-2,1)Tobias Markhus, Bremnes IL20.09.051Bømlo, Seriestevne17.06.19
18,35(-0,5)Jone Risa, Undheim IL02.06.055Kvernaland, COOP Jærcup12.09.19
18,53(-0,7)Kristian Østerås, Grong IL02.08.053Namsos, Namdalslekene16.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,06(-2,0)Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.054Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,3(-0,2)Eirik Andre Kristiansen, Moss IL21.03.051Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
13,1(-0,2)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
13,6(-0,8)Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.052Årnes, Kretsstevne28.08.19
14,1(-1,3)Elias Brødbæk Kjeldsen, Grong IL10.05.051Fosnes, Jøa Friidrettsleker NA-stevne19.05.19
14,3(-0,2)Eirik Busk Mundal, Oppegård IL17.12.053Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
14,9(-1,3)Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.052Fosnes, Jøa Friidrettsleker NA-stevne19.05.19
15,3(-1,2)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.052Stjørdal, Friidrettskarusell05.06.19
17,7(-1,3)Kristian Østerås, Grong IL02.08.053Fosnes, Jøa Friidrettsleker NA-stevne19.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54(+2,1)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-foGreveskogen, Seriestevne - løp10.07.19
12,05(+2,1)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19
12,1(+4,5)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051Sande, Treningsstevne21.09.19
12,20(+3,4)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056-fi (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,30(+5,0)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
12,93(+3,8)David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.051Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
13,01(+5,0)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
13,05(+5,0)Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.053Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
13,06(+2,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h1 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
13,20(+2,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
13,33(+3,8)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.052Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
13,37(+3,8)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.053Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
13,90(+3,8)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.054Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19
14,37(+3,8)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.055Bodø, Sparebank 1 Lekene 201917.08.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,44Christoffer Heilevang, Førde IL Friidrett25.03.052Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
14,20Oliver Børmark Sæther, Byåsen IL10.10.051Trondheim, Klubbmesterskap 201924.09.19
14,95Odin Gjølme, Byåsen IL18.06.052Trondheim, Klubbmesterskap 201924.09.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,68(-3,9)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.051Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
22,75(-3,9)Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.052Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
25,19(-1,1)Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.051Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,53(+0,6)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,69(+0,4)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
24,40(+1,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
24,45(+0,8)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051Sandnes, KM Rogaland22.06.19
24,49(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,63(+0,6)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.053-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,63(-0,5)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051Stavanger, Skjalgstevnet03.09.19
24,90(+1,4)Leo Wittsack, IF Hellas10.10.051-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
24,96(+1,2)Eirik Natvik, Stord IL04.02.053-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
25,08(+1,7)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
-----10--------------------
25,14(+1,2)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.055-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
25,18(+0,3)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
25,20(+1,0)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
25,30(+1,2)Axel Frei, IL Norodd29.08.051Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
25,32(+0,4)Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.052Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
25,42(-2,7)Espen Skålheim, IL Sand31.01.052Suldal, Suldalsleikane 201930.06.19
25,45(+1,7)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.052-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
25,46(-1,5)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052-h1Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
25,60(-3,1)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
25,72(+1,4)Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.052-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
-----20--------------------
25,78(+1,2)Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.052Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
25,83(+1,2)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.058-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
25,84(-0,5)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
25,87(+1,2)Eirik Andre Kristiansen, Moss IL21.03.053Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
26,07(-0,3)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.053Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
26,09(+0,1)Haavard Nordahl Dommersnes, Sandnes IL15.04.054Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
26,13(+1,8)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.051Jessheim, Norgeslekene11.08.19
26,13(-2,0)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
26,15(+1,2)Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.054Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
26,17(+0,0)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Kil/SWE, Goliatspelen03.08.19
-----30--------------------
26,20(+1,7)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.053-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
26,21(+1,0)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.053Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
26,31(-1,7)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL23.10.051-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
26,33(+1,2)Heine Steinar Sandvold, Gausdal FIK20.09.055Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
26,38(+0,9)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
26,50(+1,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.056Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
26,54(+0,1)Danial Ahmad Rana, Nittedal IL18.04.051Nittedal, Løpsstevne15.05.19
26,59(+1,8)Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.051Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
26,63(-1,5)Daniel Kjønsvik, Kyrksæterøra IL08.06.051-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
26,74(-0,5)Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.052-h2Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
-----40--------------------
26,84(+1,2)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.057Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
26,85(+0,9)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
27,06(-0,2)Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
27,06(-1,9)Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.051-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
27,29(-0,8)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.051Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
27,30(+0,9)Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.057-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
27,33(+0,0)Oliver Eliassen Aske, Dimna IL06.03.052Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
27,38(-0,5)Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.053Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
27,38(+1,7)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.054-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
27,39(+2,0)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----50--------------------
27,39(-0,1)Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.056-h3Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
27,40(+0,1)Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051Grimstad, Klubbmesterskap 201912.09.19
27,44(+0,1)Dennis Lea Heimark, Sola FIK23.07.057Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
27,44(+0,9)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.051Målselv, Kretsmesterskap friidrett17.08.19
27,45(+0,8)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.054Sandnes, KM Rogaland22.06.19
27,46(+1,0)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
27,53(-1,5)August Reinfjord, Sømna IL06.04.051-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
27,58(+1,8)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.052Jessheim, Norgeslekene11.08.19
27,62(-0,8)Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.052Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
27,71(-0,5)Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.053-h2Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
-----60--------------------
27,72(-0,3)Hallvard Edvardsen Sagevik, Førde IL Friidrett13.03.054Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
27,73(-1,7)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.055-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
27,76(-0,2)Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.053-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
27,91(-6,0)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052Moss, KM 201915.09.19
27,94(-0,2)Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.051Porsgrunn, Nasjonalt Stevne28.08.19
27,96(+1,1)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052Vik, Kretsstevne 213.06.19
28,03(+2,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.053-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
28,04(+0,9)Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.052Målselv, Kretsmesterskap friidrett17.08.19
28,08(-1,5)Theodor Ben Zaiter Strømsvold, IL Skjalg17.05.054-h1Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
28,08(-1,7)Hans Teodor Haugen, Stryn T og IL09.02.056-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
-----70--------------------
28,13(+2,0)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
28,15(-1,5)Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
28,30(+0,7)Magnus Andersland, Fana IL30.07.054-h3Fana, Framolekene 201931.05.19
28,39(+0,4)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.053Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
28,46(+0,0)Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.054Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
28,46(-1,5)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.055-h1Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
28,47(-1,5)Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.053-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
28,52(-1,9)Per Antonio Kvisvik, Straumsnes IL08.02.052-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
28,53(+0,4)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.054Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
28,60(+0,3)Erik Jordal Østensen, Norna-Salhus IL26.04.057-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
-----80--------------------
28,61(+1,8)Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.052Gausdal, Ucup Del 212.05.19
28,61(-2,4)Adrian Malinowski, Sem IF23.03.051Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
28,70(+1,8)Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.053Gausdal, Ucup Del 212.05.19
28,71(+0,3)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.058-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
28,73(-2,4)Eirik Christensen, Asker Sk. Friidrett23.02.053-h1Asker, Askerlekene 201908.06.19
28,76(+1,2)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.058Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
28,89(+1,0)Kristian Sheath, IK Hind03.02.052Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
28,97(-1,9)Theodor Berg, Snåsa IL28.08.053-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
29,07(+2,0)Vebjørn Landmark, Herkules Friidrett01.09.055-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
29,09(-1,1)Ryan Haanschoten, Søndre Land IL22.12.053-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
-----90--------------------
29,13(-1,5)Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.056-h1Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
29,17(-0,7)Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.052Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
29,32(+0,2)Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.058Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
29,57(+2,0)Nerushanth Varathan, IF Sturla23.05.056-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
29,58(-0,7)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.053Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
29,72(+0,1)Ivar Arktander Djupvik, Sola FIK29.11.059Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
29,89(-0,4)Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.056-h2Asker, Askerlekene 201908.06.19
30,02(-1,7)Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.057-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
30,04(-1,1)Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.051Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
30,05(-1,5)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.055-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
-----100--------------------
30,08(+1,8)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053Jessheim, Norgeslekene11.08.19
30,09(+0,4)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.055Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
30,28(+2,0)Ask Indset, IL Tyrving27.05.057-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
30,40(+1,8)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.054Gausdal, Ucup Del 212.05.19
30,49(-1,1)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.055-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
30,54(-0,5)Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051Ørsta, Ørstaleikane25.08.19
30,71(-0,2)Ole Fossen Rosenberg, Nordre Land friidrett09.09.052Lillehammer, Eidsiva-stevnet13.08.19
30,81(-2,4)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.052Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
31,15(-1,1)Nikolai Svendsen, Norna-Salhus IL28.03.052Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
31,45(+0,9)Jonas Mydland Hope, IL Skjalg06.07.055-h1Haugesund, Mailekene 201919.05.19
-----110--------------------
32,04(+1,8)Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.055Gausdal, Ucup Del 212.05.19
32,21(-1,9)Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.054-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
32,24(+0,7)Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.055-h3Fana, Framolekene 201931.05.19
32,47(+0,0)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.054Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
33,87(-0,5)Rasmus Nyvang, Almenning IL29.06.053-h3Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
33,98(+1,7)Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.051Snåsa, Snåsaleikan13.06.19
34,00(+0,2)Elias Ramstad, IL Skjalg01.07.0510Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
34,01(-1,1)Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.056-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
35,14(-0,5)Sondre Gangsøy, Almenning IL29.09.054-h3Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
36,59(+2,0)Farhan Abdulle Ibro, Bardu IL01.12.052Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
-----120--------------------
37,77(-0,5)Kristian Østerås, Grong IL02.08.051Namsos, Kleppenlekene14.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,6(+1,5)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051Sande, Treningsstevne22.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,31(+2,2)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051-h1 (G-12/14)Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
25,04(+2,4)Thai Drager, IL i BUL16.07.051-h1Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,78(+2,4)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052-h1Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,89(+2,9)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.051Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
26,32(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h1Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
26,60(+2,4)Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051-h2Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
26,70(+3,0)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
26,98(+2,4)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.052-h2Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
27,33(+2,4)Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.051Ålesund, Seriestevne03.06.19
27,43(+2,2)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051Bodø, Sparebank 1 Lekene 201918.08.19
27,45(+2,4)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055-h1Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
27,96(+2,2)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052Bodø, Sparebank 1 Lekene 201918.08.19
28,97(+2,4)Jonas Zachariassen, Norna-Salhus IL09.11.053-h2Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
29,34(+2,4)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051Lillehammer, Hamar Media Stevnet22.09.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,78Oliver Odden Granly, Ringerike Friidrettsklubb23.07.051Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
31,23Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ulsteinvik, 30 kampen 201927.09.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,12Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,54Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,78Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
39,93Eirik Natvik, Stord IL04.02.051Os, OsLekene 201921.09.19
40,62Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051Arna, Seriestevne18.09.19
41,99Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
42,73Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051-h4Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
43,88Martin Hjertaker, Os Turn04.02.052Os, OsLekene 201921.09.19
43,93Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
45,10Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----10--------------------
45,59Eirik Christensen, Asker Sk. Friidrett23.02.051Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
45,87Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
46,00Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.051Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
46,14Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.052Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
46,56Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.053Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
46,59Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.052Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
47,34Lars Sparrevik, IL Koll16.08.056-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
47,99Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.051Skien, Telemark Karusellen No5 201905.10.19
48,14Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.053Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
48,67Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052Skien, Telemark Karusellen No5 201905.10.19
-----20--------------------
49,62Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.052-h4Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
52,62Sofi Ahmad, Ask Friidrett04.01.054Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
54,14Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
57,96Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,7Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051Søndre Land, Høststevne 201928.09.19
46,3Ryan Haanschoten, Søndre Land IL22.12.052Søndre Land, Høststevne 201928.09.19
49,1Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.053Søndre Land, Høststevne 201928.09.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,35Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
57,23Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.052 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
57,26Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
57,41Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051Sola, COOP Jærcup04.06.19
57,68Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
57,80Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
58,54David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.051Bodø, Kretsstevne04.09.19
58,86Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051Knarvik, Seriestevne20.06.19
58,97Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052Sola, COOP Jærcup04.06.19
59,21Birk Arvola, IK Hind01.04.051Harstad, Seriestevne 302.07.19
-----10--------------------
59,32Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, Titusenmeteren05.10.19
59,41Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051Arna, Seriestevne18.09.19
1,02,03Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.054Knarvik, Seriestevne20.06.19
1,02,03Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
1,02,59Theodor Ben Zaiter Strømsvold, Sandnes IL17.05.053Sola, COOP Jærcup04.06.19
1,03,59Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
1,03,85Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.054-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,04,54Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.055Knarvik, Seriestevne20.06.19
1,05,56Birk Torarin Ovesen, Sortland Friidrettsklubb02.04.051Sortland, Seriestevne 229.05.19
1,05,64Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
-----20--------------------
1,06,76Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.052Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
1,06,89Brage Huru, Asker Sk. Friidrett24.08.052Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
1,08,44Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
1,08,53Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.053Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
1,09,62Endre Maldal, Sandnes IL30.06.054Sola, COOP Jærcup04.06.19
1,14,63Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
1,23,78Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,7Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Seriestevne 412.09.19
1,06,4Sverre Stautland, Stord IL06.09.052-h1Leirvik, Seriestemne16.09.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,87Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
1,30,40Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.052-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,31,64Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.053-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,32,25Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.051Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
1,32,96Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,33,11Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.052-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,33,26Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.055-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,33,28Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051Sandnes, KM Rogaland21.06.19
1,33,58Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.056-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,33,68Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
-----10--------------------
1,33,88Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,34,14Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
1,34,55Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.055-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,34,74Orfan Hussaini, Strindheim IL25.03.052-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,34,90Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.053-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,35,41Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.054-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,36,45Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,36,75Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.051-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,36,79Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.052-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,36,95Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.052-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----20--------------------
1,37,04Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.055-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,37,10Christoffer Pedersen, Sem IF24.10.052Jessheim, Norgeslekene10.08.19
1,37,33Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.051-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,37,38Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.053-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,37,38Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053Jessheim, Norgeslekene10.08.19
1,37,67David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.051Bodø, Sparebank 1 Lekene 201918.08.19
1,37,93Magnus Andersland, Fana IL30.07.054-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,38,14Eirik Natvik, Stord IL04.02.051-h1Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
1,38,18Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.052Fana, Karabinlekene 201911.05.19
1,38,21Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
-----30--------------------
1,38,44Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.055-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,38,52Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.059-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,38,59Magnus Græsli, Leinstrand02.03.056-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,38,78Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051Grimstad, KM 10-1427.05.19
1,38,84Thai Drager, IL i BUL16.07.051Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,38,93Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.056-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,39,06Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.055-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,39,20Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.051Larvik, Vestfoldkarusellen og åpningsstevne15.05.19
1,39,25Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.052-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,39,28Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.053-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
-----40--------------------
1,39,41Daniel Kjønsvik, Kyrksæterøra IL08.06.051Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
1,39,60Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
1,39,63Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.0510-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,39,69Theodor Berg, Snåsa IL28.08.052-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,39,95Theodor Ben Zaiter Strømsvold, IL Skjalg17.05.054-h1Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
1,40,05Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051Lye, COOP-Jærcup20.05.19
1,40,44Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.053-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,40,44Oliver Børmark Sæther, Byåsen IL10.10.053-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
1,40,47Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.056-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,40,70Hristo Georgiev Miloshev, Sandnes IL08.03.051-h1 (G-12/14)Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
-----50--------------------
1,40,81Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.052Sandnes, KM Rogaland21.06.19
1,40,83Theodor Botten, Bodø Friidrettsklubb30.10.052Bodø, Sparebank 1 Lekene 201918.08.19
1,40,90Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.0513-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,41,08Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL23.10.057-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,41,15Oliver Finstad Nytrøen, Ullensaker/Kisa IL13.01.055Jessheim, Norgeslekene10.08.19
1,41,61Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,41,78Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.056Jessheim, Norgeslekene10.08.19
1,41,90Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.057Jessheim, Norgeslekene10.08.19
1,41,92Joakim Alstad, Kyrksæterøra IL05.08.052Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
1,42,10Mads Raa Raknes, Norna-Salhus IL23.11.058-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
-----60--------------------
1,42,10Mathias Rauset, Sandane Turn og Idrettslag06.09.051Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
1,42,57Edvard Leander Spjøtvold, Kyrksæterøra IL25.05.053Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
1,42,89Patrick Kleven Reigstad, Os Turn19.01.059-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,43,22Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052-h1 (G-11/14)Sandnes, SI stevne15.05.19
1,43,75Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051Moss, KM 201914.09.19
1,43,89Henrik Stensby, FIK Orion23.08.054-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,44,06Torje Seljeset, Hornindal IL28.01.056-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,44,27Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.054Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
1,44,41Simen Modin Engesæth, IL Runar28.01.056-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,44,42Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.0510-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
-----70--------------------
1,44,53Jens Dyrdahl, IL Sandvin28.06.052Sande, Kretsmesterskap25.05.19
1,45,08Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.051Målselv, Kretsmesterskap friidrett17.08.19
1,45,22Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.052Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
1,45,27August Reinfjord, Sømna IL06.04.052Vik, HSB-cup25.05.19
1,45,41Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.055-h1Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
1,45,64Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.0510-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,45,68Eirik Stensland Høgden, Modum FIK21.03.053Sande, Kretsmesterskap25.05.19
1,45,86Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,46,28Eimund Engtrø Husby, Leinstrand19.02.055-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,46,32Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.056-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----80--------------------
1,46,40Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.0511-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,47,34Kristian Sheath, IK Hind03.02.051Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
1,47,41Elmer Tangstad, Mosvik IL17.06.052Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
1,47,69Oliver Eliassen Aske, Dimna IL06.03.051Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
1,47,9Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051Ski, Kretsstevne19.06.19
1,47,97Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.057-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,48,13Joachim Stensland Valberg, Innstranda IL10.08.053Bodø, Sparebank 1 Lekene 201918.08.19
1,48,35Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.058-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,48,45Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.051Grimstad, Klubbmesterskap 201922.08.19
1,48,60Andreas Husby Nøklebye, Byåsen IL24.01.052Trondheim, Rekruttstevnet 201918.06.19
-----90--------------------
1,48,90Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.052Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
1,49,21Ivar Hommefoss Brunstad, Kristiansand IF Friidrett21.03.058-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,49,25Frode Hymer, Ås IL09.12.051Ås, Kretsstevne03.06.19
1,49,53Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.0510-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,49,92Sander Werket-Haug, IF Sturla20.09.054Sande, Kretsmesterskap25.05.19
1,50,06Endre Maldal, Sandnes IL30.06.054-h1 (G-12/14)Ålgård, Jærcup Ålgård 201923.09.19
1.50,77Magnus Klakegg, Jølster IL08.04.051Jølster, Åpningstemne19.05.19
1,51,32Jakob Ree Skrefsrud, Hamar IL18.03.052Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
1,51,53Sverre Stautland, Stord IL06.09.051Leirvik, Seriestemne09.09.19
1,52,48Anders Bergli Formo, Sørlia IL27.03.054Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
-----100--------------------
1,52,69Eldar Corneliussen, Sola FIK19.11.052Stavanger, Skjalgstevnet03.09.19
1,52,83Sondre H Melting, Mosvik IL01.11.055Steinkjer, TA-sprinten 2019 - fylkesfinale17.08.19
1,53,67Endre Bjørkøy, Kyrksæterøra IL26.08.055Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
1,53,70Magnus Mostad, Kyrksæterøra IL26.02.056Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
1,54,18Elias Brødbæk Kjeldsen, Grong IL10.05.051Namsos, Namdalslekene16.06.19
1.54,22Håkon Mallesvik, Jølster IL22.03.052Jølster, Åpningstemne19.05.19
1,55,71Ole Fossen Rosenberg, Nordre Land friidrett09.09.058-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,55,91Kasper Nordanger, Nesodden IF05.07.052 (G-12/14)Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,56,00Ask Arntzen, Frosta IL11.05.052Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
1,56,05Sondre Skorstad, Grong IL31.08.052Namsos, Namdalslekene16.06.19
-----110--------------------
1,56,47Felix Naue, Nesodden IF09.06.053 (G-12/14)Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,57,52Joakim Haug Gard, Haugesund IL31.12.051Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
1,57,92Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.053Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
1,58,01Oskar Wanning Gjerde, Ulvik IL14.07.051Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
1,58,16Sondre Hansen, Kyrksæterøra IL04.04.057Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
1,59,85Jørgen Netland, Lye IL18.01.054Lye, COOP-Jærcup20.05.19
2,00,70Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.053Sandefjord, Vestfoldkarusellen 2019 stevne 205.06.19
2,01,64Jonas Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051Brandbu, Mohagen Bil cup 115.05.19
2,01,79Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.0512-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
2,02,65Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.059-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
-----120--------------------
2,03,93Benjamin Bang, IF Sturla05.07.053Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
2,04,34Andreas Tveitaskog, Haugesund IL13.10.052Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
2,05,30Isak Wognild Moen, Lånke IL Friidrett31.07.053Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
2,07,75Hans Eirik Brox, Sommerlyst Skole21.07.051Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
2,09,25Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
2,10,76Sondre Bale, Jotun IL01.09.051Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
2,12,7Marius Klepp, Inderøy IL28.11.051Inderøy, Innherredskarusellen 1. stevne12.08.19
2,17,17Ole Gustav Røsholt-Belbo, Snåsa IL02.09.053Snåsa, TA-sprint28.05.19
2,17,32Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.053Brandbu, Mohagen Bil cup 421.08.19
2,36,62Kristian Østerås, Grong IL02.08.053Namsos, Namdalslekene16.06.19
-----130--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38,35Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.052Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
1,58,33Simeone Dorne (FRA), ISS15.02.053Sandnes, COOP Jærcup09.05.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,2Even Wexelsen, Løkken IF08.07.051Børsa, Rema 1000 Lekene 201908.05.19

Feilplassert målkamera
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,59Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.052Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
2,03,25Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.055Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,62Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
2,05,69Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,05,82Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.051Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
2,07,51Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.053 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,08,04Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.055 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,08,76Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051Os, OsLekene 201921.09.19
2,09,83Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.052-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,10,02Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,13,70Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.056 (G-15)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
2,14,14Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.052 (G-16)Geithus, Furumolekene 201914.09.19
-----10--------------------
2,14,49Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.052-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,15,30Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.055Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
2,16,41Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.052-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
2,16,72Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene 201914.09.19
2,16,75Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051Haugesund, Mailekene 201918.05.19
2,17,15Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL23.10.052Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,17,19Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.053-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
2,17,20Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.054-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
2,17,34Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.057 (G-15)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
2,17,73Magnus Græsli, Leinstrand02.03.053-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----20--------------------
2,17,81Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.057-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,18,06Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.051Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
2,18,07Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.055-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
2,18,60Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.052-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,18,64Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.057-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,19,10Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
2,19,52Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
2,19,65Oliver Børmark Sæther, Byåsen IL10.10.053-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,19,70Christoffer Pedersen, Sem IF24.10.051Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
2,19,79Filip Skari, Nittedal IL06.02.051Nittedal, Åpent klubbmesterskap21.09.19
-----30--------------------
2,19,9Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051Steenwijk/NED, 2e Medaillewedstrijd Steenwijk12.07.19
2,19,90Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.055Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
2,20,10Mads Raa Raknes, Norna-Salhus IL23.11.052Knarvik, Seriestevne20.06.19
2,20,26Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
2,20,88Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
2,21,09Simen Modin Engesæth, IL Runar28.01.053Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
2,21,49Yaman Evensen Masaman, Eineåsen Skole18.06.052-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,22,12Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051 (G-15)Namsos, Namdalslekene16.06.19
2,22,79Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.053-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,23,39Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.056Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
-----40--------------------
2,23,63Theodor Ben Zaiter Strømsvold, IL Skjalg17.05.053-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,26,54Lukas Skaatevik Skjønberg, Stord IL03.03.054-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,26,68Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.055-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,28,26Sverre Stautland, Stord IL06.09.055-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,29,21Sondre Veiseth, IL Tyrving15.02.051-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,29,30Daniel Wiik Kjærran, FIL Aks-7705.07.058 (G-15)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
2,29,54Tobias Njå, Gjøvik FIK23.03.052Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
2,29,65Jonas Vestnes, Bekkestua Skole21.05.052-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,30,9August Holth-Siegel, Ås IL25.09.057 (MS)Ås, Kvalifiseringsstevnet26.08.19
2,31,05Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.0510Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
-----50--------------------
2,31,59Pelle Sunde, Nittedal IL14.04.053Nittedal, Åpent klubbmesterskap21.09.19
2,31,75Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.05318 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
2,31,99Eirik Stensland Høgden, Modum FIK21.03.051Geithus, Furumolekene 201914.09.19
2,32,86Henning Eriksen, Hauger Skole11.05.053-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,33,87Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.052Haugesund, Mailekene 201918.05.19
2,34,06Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
2,34,4Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.051Jessheim, UKI-Karusellen26.09.19
2,35,03Olav Hallingstad, Mølladammen Skole02.01.054-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,35,06Sander Dahl-Engelsen, Hundsund Skole13.03.055-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,35,06Patrick Kleven Reigstad, Os Turn19.01.052Os, OsLekene 201921.09.19
-----60--------------------
2,35,27Joakim Haug Gard, Haugesund IL31.12.051Sveio, Haugesund Sparebank Cup 410.09.19
2,36,27Nicholas Johnsen, Hundsund Skole25.02.053-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,36,74Aksel Jørve, Bekkestua Skole09.04.054-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,37,08Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
2,37,32Fredrik Håland, Bekkestua Skole10.08.056-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,37,90Lars Sparrevik, IL Koll16.08.0512Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
2,38,79Sondre Lund-Roland, Mølladammen Skole15.12.055-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,39,13Heine Steinar Sandvold, Gausdal FIK20.09.052Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
2,39,2Eirik Busk Mundal, Oppegård IL17.12.052Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
2,39,21Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.052Sveio, Haugesund Sparebank Cup 410.09.19
-----70--------------------
2,40,72Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
2,40,81Aksel Holthe Johnsen, Mølladammen Skole18.11.057-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,41,07Henrik Ropstad, Bekkestua Skole11.10.058-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,41,97Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
2,42,05Daniel Nilsen, Ramstad Skole29.06.059-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,42,10Jørgen Hegge Dolven, Eineåsen Skole23.11.056-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,42,30Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.051Ørsta, Ørstaleikane24.08.19
2,43,39Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.051Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
2,43,69Christoffer Amble Kolstad, Eineåsen Skole17.11.057-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,45,52Ole Fossen Rosenberg, Nordre Land friidrett09.09.051Lillehammer, Eidsiva-stevnet13.08.19
-----80--------------------
2,46,30Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052Ørsta, Ørstaleikane24.08.19
2,47,27Sondre Aasen Lande, Spillum IL02.09.051Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,49,02Magnus Lindhjem-Godal, Eineåsen Skole25.03.0510-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,49,78Ola Noreng Carlsson, Gjettum Skole09.10.0511-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,50,60Jaran Lilleholt Klevberg, Hauger Skole31.10.058-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,50,88Erlend Borge Eggen, Ringstabekk Skole059-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2.53,3Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.052Jessheim, UKI-Karusellen26.09.19
2,53,52Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
2,54,32Siver Melbo Siljan, Ramstad Skole19.03.0510-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
2,55,60Oskar Wanning Gjerde, Ulvik IL14.07.051Ulvik, Seriestevne04.09.19
-----90--------------------
3,05,90Daniel Meling, Ramstad Skole18.08.0511-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
3,11,99Marcus Haugaard, Ramstad Skole28.07.0512-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
3,21,62Peter Hunstad, Gjettum Skole25.05.0512-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
3,27,57Tarald Flage Olsen, Bjørnegård Skole17.04.0513-h1Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19
4,46,23Mats Fernholt, Bjørnegård Skole11.03.0513-h2Nadderud, Skolemesterskap Bærum17.09.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,00,40Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19
3,08,33Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Seriestevne 629.09.19
3,09,44Frode Hymer, Ås IL09.12.054 (MS)Ås, Kvalifiseringsstevnet16.09.19
3,54,24Andre Nordal Amdal, Stegaberg IL19.01.051Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 204.06.19
3.55,43Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19
4,30,04Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,92Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,18,96Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
4,20,42Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.053-h1Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,20,86Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
4,22,94Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
4,24,66Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.055-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
4,28,42Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.054Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,29,92Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.052-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
4,30,51Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.053Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,32,15Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.053-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
-----10--------------------
4,32,32Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.051Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
4,32,47Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.054Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,37,23Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,38,49Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
4,38,71Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
4,39,87Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.053Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
4,39,89Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.054Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
4,40,51Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.054-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
4,40,92Orfan Hussaini, Strindheim IL25.03.055Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
4,41,15Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.056Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
-----20--------------------
4,43,45Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
4,44,25Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.057Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,44,30Magnus Græsli, Leinstrand02.03.056Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
4,45,16Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.056-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
4,47,03Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.057-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
4,47,21Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.051Lillehammer, Hamar Media Stevnet22.09.19
4,47,29Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,47,43Mads Raa Raknes, Norna-Salhus IL23.11.051Arna, Seriestevne18.09.19
4,47,95Torje Seljeset, Hornindal IL28.01.058-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
4,49,24Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.052Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
-----30--------------------
4,50,94Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.058Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,53,06Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.059-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
4,53,39Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
4,53,59Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051Moss, KM 201915.09.19
4,53,70Eimund Engtrø Husby, Leinstrand19.02.055-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
4,55,20Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.051-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
4,55,29Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.056-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
4,55,55Simen Modin Engesæth, IL Runar28.01.059Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
5,00,50Eirik Stensland Høgden, Modum FIK21.03.052 (G-16)Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
5,01,13Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.058Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
-----40--------------------
5,01,50Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.057-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
5,03,11Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.059Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
5,03,35Sverre Stautland, Stord IL06.09.056-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
5,16,9Laurits Linge Glomnes, Valldal IL01.07.051Eidsdal, Storfjordstemne29.08.19
5,18,91Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
5,19,44Heine Steinar Sandvold, Gausdal FIK20.09.053Gausdal, Ucup Del 212.05.19
5,21,77August Reinfjord, Sømna IL06.04.052Vik, Kretsstevne 415.08.19
5,25,48Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.051Sandnes, KM Rogaland22.06.19
5,25,56Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.052-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
5,26,24Gaute Fossan Steine, IL Sand30.06.051Suldal, Suldalsleikane 201930.06.19
-----50--------------------
5,28,46Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.052Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
5,30,43Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.051Ørsta, Ørstaleikane25.08.19
5,31,11Eldar Corneliussen, Sola FIK19.11.052Sandnes, KM Rogaland22.06.19
5,32,32Tobias Furebotn, Jotun IL02.07.051Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
5,34,30Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.051Lye, Jærcup Lye22.08.19
5,40,81Joakim Haug Gard, Haugesund IL31.12.053Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
5,43,75Andreas Tveitaskog, Haugesund IL13.10.051Haugesund, Mailekene 201919.05.19
5,47,67Jonas Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051Brandbu, Mohagen Bil cup 621.09.19
5,58,08Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.052Brandbu, Mohagen Bil cup 326.06.19
6,14,54Sondre Bale, Jotun IL01.09.051Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
-----60--------------------
6,35,76Jørgen Netland, Lye IL18.01.053Lye, Jærcup Lye22.08.19
6,37,51Jone Risa, Undheim IL02.06.054Lye, Jærcup Lye22.08.19
6,38,46Farhan Abdulle Ibro, Bardu IL01.12.051Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
7.02,99Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
7.03,32Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09,51Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051-fi-C (MJ)Steenwijk/NED, Banestevne05.07.19
5,41,83Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,52,82Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.054-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
5,55,63Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.056-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
6,02,62Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.054 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
6,13,17Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.0513-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
6,14,46Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.055 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
6,15,19Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.054-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
6,20,50Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.055 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
6,20,66Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051Fana, Karabinlekene 201910.05.19
6,20,84Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.059-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
6,24,39Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.0515-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----10--------------------
6,27,67Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.0510 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
6,29,84Mads Raa Raknes, Norna-Salhus IL23.11.053-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
6,30,64Oliver Finstad Nytrøen, Ullensaker/Kisa IL13.01.059 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
6,35,23Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.053Fana, Karabinlekene 201910.05.19
6,36,23Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.056-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
6,38,01Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.054Fana, Karabinlekene 201910.05.19
6,52,33Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051Lillehammer, GD-stevnet21.09.19
7,18,11Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.0514-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
10,03,62Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051Ulsteinvik, 30 kampen 201927.09.19
10,03,71Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052Ulsteinvik, 30 kampen 201927.09.19
-----20--------------------

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22,74Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051Asker, Kretsstevne 4 - løp09.09.19
9,42,95Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051 (G-15)Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
9,53,1Sondre Brattabø, IL Fri03.02.051Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
10,10,47Filip Skari, Nittedal IL06.02.05 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
10,10,88Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.05 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
10,23,16Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.052Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
10,43,15Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.051Tromsø, Løpestevne 217.07.19
11,07,3Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Seriestevne 519.09.19
11,19,86Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.053Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
11,33,7Noah Raknes, Osterøy IL18.10.052Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
-----10--------------------
12,19,87Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
12,27,6Isak Wognild Moen, Lånke IL Friidrett31.07.0517 (MJ)Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 213.06.19
12,33,24Sondre Aasen Lande, Spillum IL02.09.051 (G-12/14)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
14,01,78Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19
14,03,33Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19
15,04,39Markus Steffensen, Hamna IL-friidrett14.12.051Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
15,35,02Adrian Erik Hoftaniska Decsi, Vadsø Turnforening29.09.051 (G-15)Hammerfest, Isbjørnlekene 201917.08.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,55,3Aksel Bjørkhaug, ukjent14.10.051 (G-12/14)Bergen, Løpsstevne16.11.19
11,11,0Sander Tollevik, ukjent26.09.052 (G-12/14)Bergen, Løpsstevne16.11.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,23,67Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.055 (MS)Moss, Treningsstevne30.10.19
20,47,1Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Seriestevne 713.10.19

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,25(-0,5)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
12,11(+0,0)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
12,28(+0,4)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
12,40(+0,4)Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.052-fi Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
12,52(+1,2)Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.051Jessheim, Norgeslekene10.08.19
12,55(+1,1)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
12,86(-1,9)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
12,95(+0,2)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
13,17(-1,8)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.051Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
13,24(+0,8)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Geithus, Furumolekene 201914.09.19
-----10--------------------
13,26(+1,1)Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.053Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
13,41(+0,4)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.054-fi Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
13,45(+2,0)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, Treningsstevne01.08.19
13,68(-1,8)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.052Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
13,86(+0,2)Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.053-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
13,93(-2,4)Lewi Udelhoven, IK Våg03.09.054Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
14,31(+0,4)Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.057-fi Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
14,39(-0,2)Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.051Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
14,58(+0,2)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
14,65(-1,5)Kristian Pålssønn Slotsvik, IF Hellas15.08.054Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
-----20--------------------
14,79(+2,0)August Reinfjord, Sømna IL06.04.052Vik, Treningsstevne01.08.19
14,82(-2,4)Erik Jordal Østensen, Norna-Salhus IL26.04.055Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
14,83(+1,2)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.052Sarpsborg, Olavslekene17.08.19
14,87(-1,8)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.053Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
15,12(+1,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
15,14(+0,2)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.055-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
15,24(-1,8)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.054Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
15,34(+1,1)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.054Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
15,49(-1,8)Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.055Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
15,53(+0,0)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.052Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
-----30--------------------
16,16(-2,4)Eirik Hasaas, IK Våg09.09.056Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
16,21(-0,1)Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.051Porsgrunn, Nasjonalt Stevne28.08.19
16,24(-2,4)Jonas Mydland Hope, IL Skjalg06.07.057Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
16,41(+0,0)Eirik Andre Kristiansen, Moss IL21.03.054Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
17,34(-1,2)Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.051Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
18,67(-1,2)Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.052Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
19,24(+1,4)Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.051Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201911.08.19
19,52(-1,9)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.053-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
20,25(+1,5)Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,71(+1,8)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
28,55(-1,4)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Byrkjelo, Seriestemne08.08.19
30,25(+1,4)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
30,76(+1,8)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
30,76(+1,8)Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.054-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
32,00(+1,8)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
32,05(+0,7)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052Sande, Kretsmesterskap25.05.19
32,29(+1,8)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.053-h2Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
32,50(+1,4)Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.052-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
32,97(+1,1)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
-----10--------------------
33,04(+1,5)Ivar Hommefoss Brunstad, Kristiansand IF Friidrett21.03.051-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
33,12(+0,9)Erik Jordal Østensen, Norna-Salhus IL26.04.051Knarvik, Poengstevne28.09.19
33,62(+1,5)Sander Ytterdahl, Lista IL24.05.052-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
33,77(+1,5)Lewi Udelhoven, IK Våg03.09.053-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
33,84(+1,5)Eirik Hasaas, IK Våg09.09.054-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
33,89(-1,6)Eirik Andre Kristiansen, Moss IL21.03.052Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
34,00(+1,4)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.053-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
34,60(-1,0)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ulsteinvik, Treningstemne21.09.19
35,25(+1,4)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
35,55(+1,4)Sean Amer Sedler, Nesodden IF26.09.051Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19
-----20--------------------
36,35(-2,7)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.053Stjørdal, Midt-Norsk 201910.08.19
36,72(-1,6)Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.053Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
44,11(-1,4)Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,2(-1,1)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.051Osterøy, Karusellstevne 428.08.19
40,3(+0,0)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,74(+2,6)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.052-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
32,37(+2,6)Erik Jordal Østensen, Norna-Salhus IL26.04.053-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
32,81(+2,6)Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.055-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
33,35(+2,3)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.051-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
33,73(+2,3)Daniel Kjønsvik, Kyrksæterøra IL08.06.052-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
34,28(+2,3)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.053-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
34,52(+2,3)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.054-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
35,81(+2,3)Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.055-h1Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,39Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
31,17Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.052-h1Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
31,75Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.051-h2Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
32,09Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.051-h3Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
32,61Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.053-h1Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
33,76Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.053-h2Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
34,34Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052-h3Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
34,51Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.054-h2Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
35,20Henrik Stensby, FIK Orion23.08.053-h3Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
36,35Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.054-h1Hamar, Lerøylekene 201901.09.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,11Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Seriestevne15.08.19
43,94Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
50,78Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.052Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
54,87Henrik Stensby, FIK Orion23.08.053Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
55,33Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
57,95Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.054Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
58,88Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19
1,03,49Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,66Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Seriestevne19.09.19

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,45,64Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.053-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
5,14,69Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.0510-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
5,14,73Filip Skari, Nittedal IL06.02.051Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
5,15,79Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.052Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
5,33,84Henrik Stensby, FIK Orion23.08.053Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,11Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
5,19,52Magnus Græsli, Leinstrand02.03.051Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
5,19,94Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
5,24,94Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.052Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
5,37,77Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.051Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
5,43,75Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.052Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
5,46,79Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.053Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
5,49,02Theo Arctander Overvik, Målselv IL17.08.054Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
5,51,63Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.053Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
6,08,44Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.054Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
-----10--------------------
6,14,57Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051Moss, KM 201914.09.19
6,25,44Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.053Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
6,25,96Torje Seljeset, Hornindal IL28.01.054Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
6,32,11Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.055Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
7,38,91August Reinfjord, Sømna IL06.04.055Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
8,24,35Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.056Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201931.08.19
8.25,54Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051Ulsteinvik, 30 kampen 201927.09.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,02,00Magnus Græsli, Leinstrand02.03.051Os, Søftelandsmarsjen26.10.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,83Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Fana, Framolekene 201902.06.19
1,73Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
1,73Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
1,72Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052Fana, Framolekene 201902.06.19
1,70Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
1,66Martin Hjertaker, Os Turn04.02.051Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
1,66Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Seriestevne18.06.19
1,64Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.052Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
1,63Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.051Sandefjord, Sandefjordslekene 201918.08.19
1,60Heine Steinar Sandvold, Gausdal FIK20.09.051Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
-----10--------------------
1,60Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.051Asker, Askerlekene 201908.06.19
1,60Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.052Asker, Askerlekene 201908.06.19
1,58Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, HSB-cup25.05.19
1,56Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.054Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
1,56Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.057Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
1,55Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.051Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
1,51August Reinfjord, Sømna IL06.04.052Måndalen, Lerøy Lekene Midt-Nord 201901.09.19
1,50Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051Hønefoss, Treningstevne08.05.19
1,50Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.052Haugesund, Mailekene 201919.05.19
1,50Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.051Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
-----20--------------------
1,50Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.051Årnes, Kretsstevne05.06.19
1,50Birk Torarin Ovesen, Sortland Friidrettsklubb02.04.051Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
1,50Lukas Skaatevik Skjønberg, Stord IL03.03.053Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
1,50Hans Teodor Haugen, Stryn T og IL09.02.056Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
1,50Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
1,50Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
1,50Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051Søndre Land, Høststevne 201928.09.19
1,45Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.054Haugesund, Mailekene 201919.05.19
1,45Andreas Tveitaskog, Haugesund IL13.10.055Haugesund, Mailekene 201919.05.19
1,45Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
-----30--------------------
1,45Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.052Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
1,45