Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,16(-0,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,28(-0,8)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.982Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,88(+0,3)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.822Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
7,92(+0,3)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.043Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
9,02(+0,3)Terje Myhre, IL i BUL10.04.624Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,86(+0,3)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.871Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
7,97Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,01Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,89(+0,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,61(+1,2)Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,73(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.048-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02(+4,2)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046-h8 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+1,4)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,00(+1,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-fi-AOslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,04(+0,8)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
11,07(-0,1)Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-fi-AAsker, Askerlekene 201907.06.19
11,07(+1,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,13(+1,9)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,16(+1,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,22(+0,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Arcadia/CA/USA, Arcadia Invitational05.04.19
11,23(+1,9)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,26(+1,9)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.856-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----10--------------------
11,28(-0,4)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,28(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.013-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,29(+1,1)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.973-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,37(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.984-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,43(+0,8)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,46(+1,4)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival22.07.19
11,48(+2,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,51(+1,2)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994-fi Nottwil/SUI, ParAthletics 2019 WPA Grand Prix25.05.19
11,75(-0,5)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
11,83(+0,5)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h2Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
-----20--------------------
11,84(+0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,84(+0,9)Gustav Moe, IL i BUL08.05.034-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,92(-0,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.19
11,96(+0,7)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-fi-CJessheim, Norgeslekene10.08.19
11,97(+1,1)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
11,98(-0,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
12,01(+0,9)Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.034-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,13(-0,6)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Moss, Treningsstevne03.05.19
12,17(-0,7)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.825-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
12,20(+0,1)Andreas Driot, IL i BUL07.06.028 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
-----30--------------------
12,31(+0,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,41(+1,6)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,42(-0,9)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,46(+0,9)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.667-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
12,48(+1,6)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,49(+1,0)Mickel Segalstad-Slaatto, IK Tjalve11.01.916-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,51(+0,7)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
12,51(+1,0)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
12,53(+0,1)Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h1Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
12,56(+0,4)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----40--------------------
12,75(+0,1)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h1Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
12,81(+0,2)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.723 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,04(+0,7)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
13,45(+0,9)Pathmanathan Nalliah, Tamil Sangam IL14.08.613-fi (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,61(-1,9)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.047-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,79(+0,5)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
13,84(+1,2)Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.683 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,23(+1,5)Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,34(+0,5)Terje Myhre, IL i BUL10.04.625-h2Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
14,50(+0,2)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.725 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----50--------------------
14,84(+0,6)John Kessel Solem, IL i BUL11.07.573 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
16,54(-1,2)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32(+0,2)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.875-h1Asker, Askerlekene 201907.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,88(+3,3)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,91(+2,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.975-fi-AOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,93(+3,1)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,08(+3,3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.934-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,15(+3,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.015-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,25(+3,3)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.857-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,29(+2,5)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,30(+3,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,39(+2,4)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,80(+2,5)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,91(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
12,23(+2,5)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.045-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
12,27(+2,5)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-fi-BOslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,40(+2,5)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
12,84(+2,5)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,59(+1,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
18,36(-0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
18,83(-0,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
19,89(-0,5)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.725-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
21,92(-0,5)Terje Myhre, IL i BUL10.04.626-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,61(-0,5)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.874-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,47(+1,3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.954-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
21,87(+1,1)Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
21,94(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
21,97(+0,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,11(-0,3)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.913-h1Hamar, NM Hamar 201903.08.19
22,25(+0,6)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,42(-0,3)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h2Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
22,53(+1,9)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.972-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,56(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,64(+0,6)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----10--------------------
22,67(+0,8)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,77(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.016-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,89(+0,0)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,08(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,11(+1,9)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.015-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,35(+0,4)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.994-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
23,50(+0,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.855-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
23,56(+1,9)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.995-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,80(-0,2)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,95(+1,9)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----20--------------------
23,97(+0,2)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.762 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
23,98(+1,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,51(+1,3)Andreas Driot, IL i BUL07.06.025 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,61(+1,1)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
25,08(+0,1)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,15(-0,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
25,48(-0,8)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.825-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
25,49(-0,8)Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.736-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
25,50(-0,3)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.035 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,55(+0,9)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
-----30--------------------
25,69(+1,9)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,95(-1,9)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.036 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
26,36(+0,1)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
27,54(+1,0)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
28,01(-0,2)Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.562 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,60(-0,7)Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.683 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
29,15(-1,6)Terje Myhre, IL i BUL10.04.624 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
29,96(+0,2)Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
35,86(+0,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,38(+0,9)Justin Reeves (USA), IK Tjalve19.10.893-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,7(+1,9)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,59(+3,5)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,13(+3,5)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,37(+2,1)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,53(+2,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.031-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,05(+2,2)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.922Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
25,05(+2,2)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.823Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
25,10(+2,1)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,15(+2,3)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.864-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,30(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,20Mikkel Aas, IL i BUL09.03.723 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
27,00Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,35Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
36,20Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,49Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,67Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
40,15Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
40,57Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
40,86Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
41,38André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
42,53Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
42,72Mikkel Aas, IL i BUL09.03.724-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
-----10--------------------
43,20Anders Stokvold, IL i BUL25.07.725-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,1Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
38,8Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet01.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,97Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
48,71Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.952-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
49,44Leon Douglas, IL i BUL06.09.001-h3Jessheim, Norgeslekene10.08.19
49,69Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201919.07.19
50,49Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
50,76Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
50,85Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
51,39Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.951Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
51,44Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
51,66Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
-----10--------------------
51,97Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.971Asker, Askerlekene 201909.06.19
52,01Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
52,29Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
52,37Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.926Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
52,72Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h2Salzburg/AUT, European Company Sport Games 201927.06.19
53,18Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.945-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
54,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
55,78Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
56,20Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
56,20Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.732 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----20--------------------
56,84Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
58,09Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
58,40Anders Stokvold, IL i BUL25.07.723 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,00,65André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
1,03,13Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.563 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,09,79Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,99Justin Reeves (USA), IK Tjalve19.10.894-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,88Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h2Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,24,95Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.907Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,25,60Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,26,95Gustav Moe, IL i BUL08.05.032Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,31,44Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,31,83Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,34,12Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.996Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,37,95Anass Safiani, IL i BUL17.11.047Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,44,8Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.031 (G-16)Hønefoss, Treningstevne12.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1.49.99Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-hHOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
1,51,94Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,55,09Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.007-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,55,51Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h2High Point/NC/USA, VertKlasse Meeting23.03.19
1,55,56Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.9810-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,56,32Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,56,61Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.958-h1Tallahassee/FL/USA, FSU Relays22.03.19
1,56,81Leon Douglas, IL i BUL06.09.001-h3Jessheim, Norgeslekene11.08.19
1,57,87Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.002-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,58,11Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.903Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
-----10--------------------
1,58,19Martin Lager, IK Tjalve09.06.895-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,58,61Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.941-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.19
1,59,19Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,59,34Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.948-h2Hamar, NM Hamar 201903.08.19
2,01,30Johannes Rudjord Volden, Oslostudentenes IK Friidrett14.10.956-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,02,88Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.989-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,05,00Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.038-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,08,15Roderick Duodu, IL i BUL30.03.027Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,08,90Edvard Ryan Bergseth, Oslostudentenes IK Friidrett26.04.921-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
-----20--------------------
2,08,90Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.039-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,09,31Daniel Jørgen Børseth, Oslostudentenes IK Friidrett22.09.862-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,10,38Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,11,18Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.009-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,12,15Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.722 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,12,98Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.0412 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,13,85Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.973-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,13,95Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.042-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,14,02Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.047-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,14,46Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.994-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
-----30--------------------
2,15,94Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.995-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
2,20,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.045 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,25,44Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.048-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,29,96Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.613 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,30,23Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
2,32,74André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.0411-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,53,68Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.616 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08,69Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,40,37Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.935-fi-ASollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
3,54,03Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-fi-BKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,54,20Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.975-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
3,55,18Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.903-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,56,37Michael Mørk, IK Tjalve15.10.992-h2Charlotte/NC/USA, Charlotte Invitational12.04.19
3,56,58Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.9511-h2Gainesville/FL/USA, Florida Relays29.03.19
3,57,35Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
3,57,88Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.943Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
3,58,10Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
3,59,39Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9611-h3Sioux Falls/SD/USA, Howard Wood Dakota Relays04.05.19
-----10--------------------
4,00,06Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9315-fi-BJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,06,33Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,06,62Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.0010Jessheim, Norgeslekene10.08.19
4,06,68Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,07,03Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.887Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,07,62Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.918Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,08,75Martin Lager, IK Tjalve09.06.894-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,10,65Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.8714-hLOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
4,13,36Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.919Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,14,06Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.028-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----20--------------------
4,16,94Henrik Sunne Fjeld, Sportsklubben Vidar30.09.959-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,19,65Samuel Hafsahl, Sportsklubben Vidar13.05.7713-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,20,25Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.9415Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,27,75Christian André Olsen, IL i BUL18.10.013Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,30,48Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,35,07Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.042 (G-15)Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,36,24Rachid Bendriss, Frognerparken Idrettslag06.03.691 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,37,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
4,39,46Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.046Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,42,42Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
-----30--------------------
4,44,52Tore Bjelland, IL i BUL27.08.872Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
4,50,71Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.612 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,58,41Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,00,72Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,13,50Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.0414-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
6,18,01Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
6,34,41Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0410 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,01,18Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.915Nembro/ITA, XXII Meeting Internazionale Città di Nembro28.06.19
8,03,65Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.963-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,19,26Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.932-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,24,02Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.975-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,31,36Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.9213-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,33,36Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.9111-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,33,89Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941Nittedal, Elite 800m08.06.19
8,35,70Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0212-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,38,26Elias Jonsson, Nydalens SK13.03.9918-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,40,12Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.9016-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----10--------------------
8,45,26Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,53,23Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.001-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,55,42Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.994-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,59,16Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.916Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,01,59Lars Grønlund, Oslostudentenes IK Friidrett06.04.967-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,09,04Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.948Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,10,17Kasper Stadaas, IL Heming21.02.9414-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,10,83Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0016-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,11,85Gustav Rauø Vasdal, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.9118-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,17,10Knut Jonny Hjertvik, Oslostudentenes IK Friidrett25.05.908Nittedal, Elite 800m08.06.19
-----20--------------------
9,17,44Lars Young Vik, Persbråten VGS09.01.0121-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,20,73Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.026-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
9,21,63Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.9412Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,22,24Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.036 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,27,97Henrik Eijsink, Nydalens SK10.07.963-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,31,36Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.978-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,36,48Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.9811-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,37,12Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9912-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,40,61Jostein Knudsen Dal, IL i BUL22.08.9416Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,42,73Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0310 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----30--------------------
9,45,70Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.8416-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,46,15Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.7217-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,47,81Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0419-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,00,51Kornelius Kriszat-Løvfald, Nydalens SK11.09.0225-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,01,21Øystein Rønning Strand, Kjelsås IL06.03.9924-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,50,86Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.9511Fana, TMG 201922.05.19
8,56,58James Clugnet (GBR), IL Heming04.12.965-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,58,72Alan Cherry (GBR), IL i BUL21.05.912Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,16,64Anselm Reichenbach (GER), Oppsal IF30.08.034 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
10,09,89Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.9022-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,30,07Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.9110-fi-AHeusden/BEL, KBC Nacht20.07.19
13,47,66Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.9621-fi-AOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
14,14,52Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.934-fi-AWatford/GBR, Watford Grand Prix29.06.19
14,44,19Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9713-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,44,86Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.924-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
14,48,68Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.8415-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,03,25Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,05,32Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.858-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,14,50Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.8811-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,22,15Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9613Duluth/MN/USA, NSIC Outdoor Track & Field Championships11.05.19
-----10--------------------
15,32,61Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.966Marsa/MLT, EAP Malta04.05.19
15,44,04Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.9018-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,48,23Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.916Jessheim, Norgeslekene11.08.19
15,59,17Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.8820-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,25,98Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.979Jessheim, Norgeslekene11.08.19
16,34,92Ottar Andreas Grønvold, Sportsklubben Vidar10.09.8226-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,45,17Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.8627-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,26,13Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.955-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,43,69Michael Tesfamichael (ERI), IL i BUL24.09.9017-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
17,20,05Dominic Anthony Hoff (GBR), Bøler IF11.02.741 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,06,27Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.915-fi-ALondon/GBR, European 10000 Cup (Night of the 10000)06.07.19
29,36,88Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9317-fi-BLondon/GBR, European 10000 Cup (Night of the 10000)06.07.19
30,38,55Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.8514-h2Hamar, NM Hamar 201904.08.19
30,49,97Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.917-fi-AEnskede/SWE, Långlöparnas Kväll25.06.19
31,40,32Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.9013-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
32,02,48Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.8817-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
32,07,45Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.881-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
32,18,92Jørgen Håvåg Korum, Oslostudentenes IK Friidrett13.01.873-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
32,21,77Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.904-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
32,24,72Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.9619-fi-AEnskede/SWE, Långlöparnas Kväll25.06.19
-----10--------------------
32,40,88Knut Jonny Hjertvik, Oslostudentenes IK Friidrett25.05.9019-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
32,53,52Victor Borge Svendsen, Sportsklubben Vidar02.12.9522-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
33,14,52David Andre Aasen, Oslo Politis IL19.09.899-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
33,17,38Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8810-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
33,19,81Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.942-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
33,22,28Fredrik Schwencke, Kamp/Vestheim IF11.05.9213Trondheim, KM langdistanse17.05.19
33,39,66Tore Bjelland, IL i BUL27.08.8712-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
34,29,37Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.9116Trondheim, KM langdistanse17.05.19
34,33,38Bjørnar Kjønnøy Slettvåg, Oslostudentenes IK Friidrett18.07.855-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
34,47,87Tony Gjerde, Bøler IF14.09.831 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----20--------------------
34,57,21Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.8619-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
35,01,09Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.9020-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
36,09,32Mats Kristoffersen, Sportsklubben Vidar31.03.921-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
37,47,71Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.843-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
39,09,70Steffen Aabel, Oslostudentenes IK Friidrett02.10.894-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,24,61Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.954-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
32,39,42Martin Kjäll-Ohlsson (SWE), Sportsklubben Vidar12.06.7818-fi-AGøteborg/SWE, DM 10000 meter för Göteborg01.05.19
33,40,44Christopher John James Bennett (GBR), Sportsklubben Vidar03.12.844-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
35,23,33Benjamin Thürer (GER), IL Koll26.04.877-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
37,27,54Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.902-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,86(+1,5)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-h3Saint Etienne/FRA, Championnats de France Elite27.07.19
14,66(-0,8)Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992Hamar, NM Hamar 201904.08.19
15,33(-0,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014Hamar, NM Hamar 201904.08.19

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,88Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.953Hamar, NM Hamar 201902.08.19
57,18Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.957Hamar, NM Hamar 201902.08.19
1,04,61Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,15,82Dominic Anthony Hoff (GBR), Bøler IF11.02.741 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,63Tobias Lømo, IL Koll13.05.003Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit27.06.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53,48Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
17,26,24Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.034 (G-16)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,14,23Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,55,66Tobias Lømo, IL Koll13.05.006Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit29.06.19

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,29Tobias Lømo, IL Koll13.05.0026 (G-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Hamar, NM Hamar 201904.08.19
1,93Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,85Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
1,78Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,70Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Bækkelaget, Hoppstevne 128.05.19
1,68Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,68Jørgen Bergh, IL Koll29.12.034Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,66Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
1,45André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.0413 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,30Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
-----10--------------------

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,80Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992Leverkusen/GER, Bayer-Classics 201924.07.19
5,30Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala29.06.19
4,90Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.951Quarteira/POR, Meeting Internacional de Atletismo do Algarve26.04.19
4,60Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
4,25Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,70Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
3,15Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+0,6)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
7,08(-0,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201919.07.19
6,97(-0,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
6,72(+1,6)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
6,47(+0,5)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.0114-kv (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
6,30(+0,4)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.038 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
6,19(+0,0)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992New Haven/CT/USA, Mark Young Invitational20.04.19
6,03(+0,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
5,97(+0,6)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
5,96(+0,0)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----10--------------------
5,95(-0,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.0220 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
5,41(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,31(+0,8)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
4,85(+0,2)Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
4,28(-0,4)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV55)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19
4,20(+0,0)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
3,96(+0,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.725 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
2,66(+0,0)John Broholt, Stovnerkameratene17.09.342 (MV85)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,88(+2,9)John Broholt, Stovnerkameratene17.09.342 (MV85)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,23(+1,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
12,84(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,29(+1,5)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
10,18(-0,7)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.0319 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
8,52(-0,5)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19
8,43(-0,3)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
6,38(+0,0)John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,23(+2,9)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,11Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Hamar, NM Hamar 201904.08.19
11,32Anders Martin Fjell, IL Koll17.04.741Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
9,57Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.953Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
8,99Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
8,98Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.822 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
8,82Jo Anders Heir, Torodd IF09.05.754 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,87Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962Hornnes, Otra invitational21.06.19
46,90Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981Jessheim, Norgeslekene10.08.19
35,17Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821 (MV35)Lyngdal, NM vinterkast for veteraner02.03.19
34,96Oddmund Heir, Torodd IF04.06.713 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
29,94Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Nittedal, Treningsstevne05.08.19
27,35Jo Anders Heir, Torodd IF09.05.751 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
23,53Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Nittedal, Treningsstevne05.08.19
22,01Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.823Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
78,25Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901-fi-AFränkisch-Crumbach/GER, 17. Int. Sparkassen Hammerwurfmeeting09.06.19
43,09Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.602Fana, Kaststevne-628.07.19
28,26Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Asker, Askerlekene 201907.06.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
68,90Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.991Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
59,34Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
57,67Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MJ)Nittedal, Treningsstevne12.08.19
54,18Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (MJ)Nittedal, Treningsstevne12.08.19
50,80Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
39,61Oddmund Heir, Torodd IF04.06.712 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
26,34Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19
24,64Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Nittedal, Treningsstevne05.08.19
21,77Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.828Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,92Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601 (MV55)Bergen, Skansemyren kastkarusell 104.05.19

Total requesttime: 4.3207170963287 seconds