Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47(+0,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
7,52(+0,3)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
7,57(-0,1)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-16)Asker, Askerlekene 201711.06.17
7,70(+0,3)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IK Tjalve01.04.024Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
8,00(+0,0)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024 (G-15)Asker, Askerlekene 201711.06.17
8,27(+0,3)Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.025Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,91(-1,0)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.023-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
11,82(-1,0)Thor Ignacio Skålvoll, Sportsklubben Vidar15.11.024-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,80(+1,7)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
10,81(+1,1)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.978-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,98(+1,2)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.934-fi-AOslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
10,99(+1,2)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-fi-AOslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,01(+1,7)Edem Agbo, IL i BUL03.12.993-h7Skara/SWE, SkaraRacet06.06.17
11,16(+1,5)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.925-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,17(+2,0)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
11,20(+1,2)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.937-fi-AOslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,23(+0,0)Kristoffer Buhagen, IL i BUL04.02.923-h2Trondheim, Trondheimslekene 201703.06.17
11,26(+1,6)Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-fi (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
-----10--------------------
11,31(+1,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,33(+1,7)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,39(+1,7)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.015-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,44(+0,6)Mickey Joe, IL i BUL14.08.916-h5Skara/SWE, SkaraRacet06.06.17
11,48(-1,4)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961-h1St. Lucia, Brisbane/AUS, UQ Sport Spring Series Meet16.07.17
11,52(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h3Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,54(+1,0)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992-h1Nottwill/SUI, World Para Athletics Junior Championships U2004.08.17
11,57(+1,1)Erik Lund, IL i BUL26.04.976-h2Hamar, NM Stafetter 201720.05.17
11,62(+0,0)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
11,64(+0,5)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
-----20--------------------
11,64(+0,4)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
11,72(+1,1)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852-h5Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,87(+0,5)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
11,87(+0,9)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015-h2 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,92(+1,2)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D-h1 (G-17)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
12,01(+1,1)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.864-h5Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
12,06(+0,6)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IK Tjalve01.04.022-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
12,13(+1,1)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.986-h5Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
12,20(+1,6)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.995-h3 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
12,24(+0,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.025-h2 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
-----30--------------------
12,54(+0,6)Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.025-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
13,09(+0,9)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.023 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
13,10(+0,7)Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.028-h2 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
13,34(-1,0)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.023-h1 (G-15/16)Oslo/NIH, Kretsstevne28.06.17
14,03(-2,3)Sanjeth Suthahar, Tamilsk barn og ungdom Idrettsklubb30.10.005-h1Nadderud, Løpsstevne04.05.17
14,37(+1,6)Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.823 (MV35)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
16,23(+1,8)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1 (MV80)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
18,19(+1,5)Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57(+4,6)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.972-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,68(+4,5)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-fi (G-16)Györ/HUN, European Youth Olympic Festival25.07.17
10,72(+3,2)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,72(+3,1)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.913-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,89(+2,5)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-fi-BLillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
10,97(+2,5)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.922-fi-BLillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,31(+2,3)Birmeij Wayu (ETH), IL i BUL27.08.973-h2Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,32(+2,5)Erik Lund, IL i BUL26.04.974-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,36(+3,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014-h1 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,41(+2,7)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h4Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,50(+2,6)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-fi (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,55(+2,5)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.976-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,82(+2,3)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
12,09(+2,8)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h2 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
13,12(+2,4)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.027-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
15,98(+4,8)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.968-h3Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,59(+1,4)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
17,08(+0,5)Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.941-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
18,08(+0,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
19,68(+0,5)Lars Johan L'abee-Lund, Bækkelagets SK26.04.785-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,59(+1,9)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.17
21,79(-0,2)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.975-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
22,04(+1,0)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h1Asker, Askerlekene 201710.06.17
22,40(+0,0)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h3Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
22,58(-0,5)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
22,63(-0,6)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.922-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
22,65(+1,0)Edem Agbo, IL i BUL03.12.994-h6Skara/SWE, SkaraRacet06.06.17
22,81(+1,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h2 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
22,88(+1,6)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
22,88(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.018-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
-----10--------------------
23,01(+1,0)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
23,09(+1,5)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h2 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
23,10(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961-h1St. Lucia, Brisbane/AUS, UQ Sport Spring Series Meet16.07.17
23,14(-0,5)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.876-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
23,33(-0,2)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
23,34(-1,2)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
23,39(-0,3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.933-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
23,62(+0,7)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
23,72(+0,7)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.855-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
23,83(+1,6)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
-----20--------------------
24,02(+0,7)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.986-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
24,14(+0,7)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
24,36(+1,1)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.997-h2 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
24,57(-0,5)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.022-h2 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
24,66(-0,7)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.865-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
24,71(+0,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983-h1 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
24,90(+1,2)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.023 (G-15)Asker, Askerlekene 201710.06.17
25,01(+1,1)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
25,03(-0,5)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.986-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
25,11(-0,5)Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.026-h2 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
-----30--------------------
26,47(+1,4)Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.023-h1 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
27,26(+1,4)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.025-h1 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
35,60(+0,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1 (MV80)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,55(+3,4)Luca Thompson, IL i BUL24.11.005-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
23,56(+2,7)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992Dubai/UAE, 9th Fazaa Para- Athletics Championships20.03.17
23,93(+2,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
25,98(+2,5)Odd-Olav Aga, Kjelsås IL19.02.981 (G-18/19)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,37Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
35,37Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
36,01Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.944-h3Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
36,72Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
37,32Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
38,16Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-16)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
39,78Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.023-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
46,67Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.022 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,64Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
50,07Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
50,14Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.943-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
50,53Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.923-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
51,79Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-17)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events10.06.17
51,82Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.987-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
52,45Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h2 (MJ19)Stangnes, Jr NM i friidrett 201711.08.17
52,93Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
53,07Mohamed Akli, IL i BUL08.09.004-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
53,10Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-h2 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
-----10--------------------
53,63Marcus Solheim, Bøler IF29.08.005-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
53,77Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
53,90Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.013-h1Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
54,13Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.985Nittedal, Løpsstevne16.05.17
54,32Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.996-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
54,34Brage Hogstad, IL i BUL19.05.016Nittedal, Løpsstevne16.05.17
55,55Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.016-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
55,79Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h1Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
57,16Anders Stokvold, IL i BUL25.07.726-h1Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
58,03Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.988Nittedal, Løpsstevne16.05.17
-----20--------------------
1,17,03Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.618-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,26,81Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
1,27,37Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.011-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
1,27,44Mohamed Akli, IL i BUL08.09.002-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
1,35,37Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.008-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,00Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982-fi-ANittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
1,53,09Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve13.04.894-h3Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.17
1,56,39Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.987-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
1,56,98Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.944-h2Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
1,57,24Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
1,57,44Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.901-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,57,83Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.964-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
1,58,17Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
1,58,19Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.002-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
1,58,5Michael Mørk, IK Tjalve15.10.992 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, Mt. Tabor HS vs Davie County vs RJ Reynolds HS Meet29.03.17
-----10--------------------
1,58,60Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.972-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,59,83Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.877-h3Gøteborg/SWE, Folksam Challenge10.06.17
2,01,12Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.001-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
2,01,33Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.983 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
2,01,35Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
2,01,51Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.008-h2Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
2,03,21Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.015-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201730.06.17
2,04,94Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.889-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
2,05,18Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-h1 (G-15)Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
2,06,34Herman Foss, IL i BUL12.10.995-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
-----20--------------------
2,06,63Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
2,06,95Mohamed Akli, IL i BUL08.09.004 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
2,07,51Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.006 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
2,10,94Armann Saastad Haugan, IL Koll18.01.024 (G-15)Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
2,11,11Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
2,12,98Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.018-h1Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
2,13,19Filip Meo, IL Koll19.03.028-h2 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
2,13,58Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.994 (MJ)Amarillo/TX/USA, District 3-5A Meet14.04.17
2,14,79Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.022 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
2,16,49Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.022-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
-----30--------------------
2,22,95Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611Oslo/NIH, Kretsstevne28.06.17
2,41,31Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.615-h1 (MV55)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
2,48,17Tormod Bønes, IL i BUL09.04.421-h1 (MV75)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
2,51,75Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV50)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,78Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,34,75Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.962Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,34,83Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.973Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,36,10Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.944Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,36,26Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.005Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,42,56Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.946Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,44,46Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.017Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,52,61Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.988Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,59,32Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02M (G-15)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
2,59,46Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.989Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
-----10--------------------
3,02,14Henrik Sunne Fjeld, Sportsklubben Vidar30.09.9510Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
3,09,75Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-16)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46,68Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve13.04.894Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
3,48,26Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h1 (G-U20)Grosseto/ITA, European Athletics U20 Championships20.07.17
3,52,08Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.842-fi-BJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
3,52,40Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.917Gavardo/ITA, XII Meeting Citta Di Gavardo04.06.17
3,55,64Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.907Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
3,56,27Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.979Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
4,00,38Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.962Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
4,01,73Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.9813-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
4,02,71Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.943-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
4,06,91Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.887-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
-----10--------------------
4,08,75Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.0010-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,09,51Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.872-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,10,60Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.9412-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
4,11,24Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.011-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
4,13,11Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.886-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,13,85Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h2 (MJ19)Stangnes, Jr NM i friidrett 201711.08.17
4,14,01Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.983-fi-DJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
4,17,41Herman Foss, IL i BUL12.10.999-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,18,02Samuel Hafsahl, Sportsklubben Vidar13.05.777Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
4,24,49Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9811-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
-----20--------------------
4,25,79Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0014-fi-DJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
4,26,41Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0211-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,39,17Jan Christian Kaltenborn, IK Tjalve05.04.8013-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,39,75Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.0011-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
5,06,07Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-17)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events11.06.17
5,11,07Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-17)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
5,36,5Tor Ivar Hvam, Kløfta IL622 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
5,49,39Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.616-h1 (MV55)Knarvik, Veteran NM 201725.06.17
5,50,5Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.675 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
6,09,65Tormod Bønes, IL i BUL09.04.421-h1 (MV75)Knarvik, Veteran NM 201725.06.17
-----30--------------------
6,23,1Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.524 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
6,58,7Knut Ove Woldvik, Kløfta IL646 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
6,58,7Aage Sjøberg, Stovnerkameratene17.03.498 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
7,10,0Dag H. Holum, Kløfta IL435 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
7,59,7Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.4411 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
8,08,9Thor Bogstad, Kløfta IL596 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46,33Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-fi-AJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
3,48,03Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.953-fi-AJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
3,59,84Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.9311-fi-BJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
4,36,17Bo Engdahl (SWE), IL Koll15.11.6317-fi-DJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,87Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.985 (G-U20)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.17
4,19,92Michael Mørk, IK Tjalve15.10.997-h7 (G-18/19)Columbia/SC/USA, Bojangles Track & Field Classic08.04.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57,14Filip Meo, IL Koll19.03.021 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
6,15,20Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.028-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
6,26,24Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.022-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
7,08,98Matthias Moxnes, Bækkelagets SK028 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,52,55Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.912Nembro/ITA, Meeting Internazionale Città di Nembro07.07.17
8,15,39Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.847Fana, Løpsstevne18.05.17
8,37,31Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.968-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
8,38,43Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9715-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
8,40,78Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.9412-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
8,57,14Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.884-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
9,04,88Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.004-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
9,12,26Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.986-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
9,14,15Herman Foss, IL i BUL12.10.998-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
9,21,55Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.9811-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
-----10--------------------
9,24,29Thomas Henriksen, Sportsklubben Vidar27.10.788-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
9,27,49Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.869-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
9,27,68Atle Smenes, Rustad IL10.11.895Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene20.05.17
9,32,99Harald Johnas Riiber, IL Heming08.04.9510-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
9,33,09Marcus Solheim, Bøler IF29.08.002-h1 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
9,34,70Magnus Mortensen Hellum, Røa IL001-h1 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
9,37,56Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0211-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
9,47,76Viktor Olsen Juklestad, Lyn Ski15.04.0115-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
9,58,89Håkon Hjelstuen, Lyn Ski04.02.9224Trondheim, Trondheimslekene 201704.06.17
10,07,12Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.6116-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
-----20--------------------
10,23,47Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.004-h1 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16,04Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.959-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.17

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20,16Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.913-fi-BHeusden/BEL, NACHT van de Atletiek22.07.17
14,05,78Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.8410-fi-COordegem/BEL, IFAM Outdoor27.05.17
14,46,70Audun Nordtveit, IK Tjalve08.06.881London/GBR, London Inter Club Challenge29.07.17
15,07,98Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8811-fi-FHeusden/BEL, NACHT van de Atletiek22.07.17
15,08,87Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (MJ19)Stangnes, Jr NM i friidrett 201713.08.17
16,43,52Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9812-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201730.06.17
17,33,30Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611 (MV55)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
17,38,11Herman Foss, IL i BUL12.10.9913 (MJ19)Stangnes, Jr NM i friidrett 201713.08.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,58,39Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.953Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
14,14,14Weldu Negash Gebretsadik (ERI), IL i BUL12.11.868Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
15,17,74Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.957 (MJ22)Stangnes, Jr NM i friidrett 201713.08.17

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,15,12Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.919Ostrava/CZE, 56th Ostrava Golden Spike (IAAF World Challenge Meeting)28.06.17
31,38.37Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.884Kristiansand, Stadionmila10.06.17
31,45,08Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.855Kristiansand, Stadionmila10.06.17
33,46,21Olaf Talmo, IL Koll01.06.0115Trondheim, KM Langdistanse17.05.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,38,94Martin Kjäll-Ohlsson (SWE), Sportsklubben Vidar12.06.7812-fi-AStockholm/SWE, Långlöparnas Kväll20.06.17

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,77(+1,2)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.915-h1Turku/FIN, Paavo Nurmi Games13.06.17
15,84(+1,8)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,32(+3,9)Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.951 (MJ22)Stangnes, Jr NM i friidrett 201713.08.17

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,52,85Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.986-fi-BOordegem/BEL, IFAM Outdoor27.05.17

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,47,39+Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-17)Oslo/NIH, Kretsstevne28.06.17

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,36,42Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-17)Oslo/NIH, Kretsstevne28.06.17

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,40,47Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MJ19)Stangnes, Jr NM i friidrett 201711.08.17

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,55,8Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.004Os, NM kappgang25.03.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Ivan Kristoffer Nilsen, IL i BUL28.03.891Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
2,02Storm Koksvik, IK Tjalve20.08.981 (G-18/19)Fana, Framolekene 201703.06.17
1,86Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
1,77Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-17)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events10.06.17
1,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-17)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
1,60Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.714Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
1,35Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV50)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
1,15Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,70Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.981 (G-18/19)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.17
4,40Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.952 (MJ22)Stangnes, Jr NM i friidrett 201712.08.17
3,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-16)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
3,55Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-17)Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
2,70Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02M (G-15)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,08(+1,0)Erik Lund, IL i BUL26.04.976Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
6,91(+1,8)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.971Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
6,81(+0,5)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963St. Lucia, Brisbane/AUS, UQ Sport Spring Series Meet 305.08.17
6,62(+1,7)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-17)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events10.06.17
6,61(+0,9)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011 (G-16)Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
6,61(+1,5)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.922Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
6,11(+0,6)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
6,08(-0,8)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991Nottwill/SUI, World Para Athletics Junior Championships U2006.08.17
6,03(+0,0)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.014 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
5,99(+1,6)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
-----10--------------------
5,70(+1,4)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-17)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
5,68(+1,9)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IK Tjalve01.04.022Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
5,54(-0,3)Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.023 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
4,47(+0,9)Thor Ignacio Skålvoll, Sportsklubben Vidar15.11.023 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
4,30(+1,7)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.025 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,00(+2,5)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.971Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,08(+0,9)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.921Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
14,72(+1,8)Erik Lund, IL i BUL26.04.971Fana, Framolekene 201704.06.17
13,40(+0,9)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
13,26(+1,5)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
11,88(+1,2)Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.024Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,73(+3,0)Storm Koksvik, IK Tjalve20.08.985 (MJ19)Stangnes, Jr NM i friidrett 201712.08.17
13,50(+2,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,20Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.983 (G-U23)Vecindario/ESP, European Throwing Cup12.03.17
13,67Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962 (MJ22)Stangnes, Jr NM i friidrett 201713.08.17
11,02Anders Martin Fjell, IL Koll17.04.744Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
8,66Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.713Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,19Michal Rozporski (POL), Sportsklubben Vidar20.12.881Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,44Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.964Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
46,41Magnus Røsholm Aunevik-Berntsen, IK Tjalve19.10.892Heggedal, Kastkarusell 118.05.17
46,36Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
43,10Thomas Rosvold, IK Tjalve21.07.671Greveskogen, Seriestevne04.07.17
37,26Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821 (MV35)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
35,99Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.681 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
35,29Oddmund Heir, Torodd IF04.06.712 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
29,68Ole Johan Heir, Torodd IF28.06.686 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
29,56Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Heggedal, Kastkarusell28.06.17
27,36Jo Anders Heir, Torodd IF09.05.753 (MV40)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
-----10--------------------
25,48Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Nittedal, Treningsstevne07.08.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,52Rosen Karamfilov (BUL), IK Tjalve04.01.891Heggedal, Kastkarusell 118.05.17

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
72,18Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
45,02Magnus Røsholm Aunevik-Berntsen, IK Tjalve19.10.893Oslo/Bi, Sleggestevne23.07.17
43,77Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601 (MV55)Bergen, Skansemyren kastkarusell 427.05.17
37,14Ole Johan Heir, Torodd IF28.06.682 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
27,17Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.714Løten, Løtenlekene25.05.17

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,95Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.682Nittedal, Norsk Spydgalla 201710.06.17
54,47Even Weiglin, IK Tjalve22.06.973Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
50,02Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962 (MJ22)Stangnes, Jr NM i friidrett 201713.08.17
41,73Oddmund Heir, Torodd IF04.06.713 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201725.06.17
29,82Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Løten, Løtenlekene25.05.17
25,74Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Nittedal, Treningsstevne07.08.17

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36Ole Johan Heir, Torodd IF28.06.682 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201725.06.17
5,98Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.713 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201725.06.17

Total requesttime: 1.4798851013184 seconds