Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,33(+1,4)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891-h9Oslo/NIH, Treningsstevne06.09.17
7,47(+0,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
7,52(+0,3)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
7,57(-0,1)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-16)Asker, Askerlekene 201711.06.17
7,63(+1,4)Adrian Bach, IL i BUL14.12.932-h9Oslo/NIH, Treningsstevne06.09.17
7,70(+0,3)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IK Tjalve01.04.024Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
7,75(+0,0)Fabian Sivertsen, Lambertseter IF15.02.021-h1 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap 201724.09.17
7,94(+1,4)Rune Bråten Liholt, IK Tjalve13.11.763-h9Oslo/NIH, Treningsstevne06.09.17
8,00(+0,0)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024 (G-15)Asker, Askerlekene 201711.06.17
8,27(+0,3)Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.025Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
-----10--------------------

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,91(-1,0)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.023-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
11,82(-1,0)Thor Ignacio Skålvoll, Sportsklubben Vidar15.11.024-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,80(+1,7)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
10,81(+1,1)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.978-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,98(+1,2)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.934-fi-AOslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
10,99(+1,2)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-fi-AOslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,01(+1,7)Edem Agbo, IL i BUL03.12.993-h7Skara/SWE, SkaraRacet06.06.17
11,13(+0,7)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
11,16(+1,5)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.925-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,17(+2,0)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
11,23(+0,0)Kristoffer Buhagen, IL i BUL04.02.923-h2Trondheim, Trondheimslekene 201703.06.17
11,26(+1,6)Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-fi (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
-----10--------------------
11,31(+1,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,32(+0,9)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-fi (G-17)Fana, UM 201701.09.17
11,33(+1,7)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,35(+1,7)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.897-h3Sandnes, NM 201725.08.17
11,37(+1,3)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h1 (G-16)Fana, UM 201701.09.17
11,39(+1,7)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.015-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,39(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Ulvik, Ulvikaleikane 201625.06.17
11,44(+0,6)Mickey Joe, IL i BUL14.08.916-h5Skara/SWE, SkaraRacet06.06.17
11,45(-1,0)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.984-h3 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
11,54(+1,0)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992-h1Nottwill/SUI, World Para Athletics Junior Championships U2004.08.17
-----20--------------------
11,57(+1,1)Erik Lund, IL i BUL26.04.976-h2Hamar, NM Stafetter 201720.05.17
11,62(+0,0)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
11,64(+0,4)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
11,72(+1,1)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852-h5Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,81(-0,4)Adrian Bach, IL i BUL14.12.931-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
11,87(+0,5)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
11,87(+0,9)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015-h2 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,92(+1,2)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D-h1 (G-17)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
11,92(+0,5)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.981Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
12,01(+1,1)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.864-h5Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
-----30--------------------
12,06(+0,6)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IK Tjalve01.04.022-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
12,13(+1,1)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.986-h5Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
12,20(+1,6)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.995-h3 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
12,24(+0,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.025-h2 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
12,27(-0,4)Rune Bråten Liholt, IK Tjalve13.11.764-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
12,35(+1,6)Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.882-h1Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
12,40(-0,4)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.666-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
12,44(+1,6)Anders Riiber, IL i BUL07.04.723-h1Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
12,54(+0,6)Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.025-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
12,86(-0,2)Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.028-h2 (G-15)Fana, UM 201701.09.17
-----40--------------------
13,09(+0,9)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.023 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
13,10(+0,7)Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.028-h2 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
13,29(+0,7)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.023Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
14,03(-2,3)Sanjeth Suthahar, Tamilsk barn og ungdom Idrettsklubb30.10.005-h1Nadderud, Løpsstevne04.05.17
14,37(+1,6)Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.823 (MV35)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
16,23(+1,8)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1 (MV80)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
18,19(+1,5)Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57(+4,6)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.972-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,68(+4,5)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-fi (G-16)Györ/HUN, European Youth Olympic Festival25.07.17
10,72(+3,2)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,72(+3,1)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.913-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,89(+2,5)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-fi-BLillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
10,97(+2,5)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.922-fi-BLillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,02(+5,4)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-h2Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
11,11(+5,4)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982-h2Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
11,19(+2,7)Kristoffer Buhagen, IL i BUL04.02.923Børsa, Orkdal Sparebank Lekene 201713.08.17
11,31(+2,3)Birmeij Wayu (ETH), IL i BUL27.08.973-h2Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,32(+2,5)Erik Lund, IL i BUL26.04.974-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,36(+3,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014-h1 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,45(+5,4)Adrian Bach, IL i BUL14.12.933-h2Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
11,50(+2,6)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-fi (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,55(+2,5)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.976-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,63(+5,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.854-h2Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
11,82(+2,3)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
12,09(+2,8)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h2 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
13,12(+2,4)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.027-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
15,98(+4,8)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.968-h3Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,59(+1,4)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
17,08(+0,5)Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.941-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
18,08(+0,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
19,68(+0,5)Lars Johan L'abee-Lund, Bækkelagets SK26.04.785-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,59(+1,9)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.17
21,79(-0,2)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.975-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
22,04(+1,0)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h1Asker, Askerlekene 201710.06.17
22,40(+0,0)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h3Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
22,58(-0,5)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
22,63(-0,6)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.922-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
22,65(+1,0)Edem Agbo, IL i BUL03.12.994-h6Skara/SWE, SkaraRacet06.06.17
22,81(+1,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h2 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
22,86(-0,1)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-h1Sandnes, NM 201726.08.17
22,88(+1,6)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
-----10--------------------
22,88(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.018-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
22,98(+0,1)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
23,01(+1,0)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
23,09(+1,5)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h2 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
23,10(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961-h1St. Lucia, Brisbane/AUS, UQ Sport Spring Series Meet16.07.17
23,33(-0,2)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
23,34(-1,2)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
23,35(-0,3)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.897-h3Sandnes, NM 201726.08.17
23,48(+1,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.853-h2Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
23,62(+0,7)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
-----20--------------------
23,64(+1,4)Adrian Bach, IL i BUL14.12.934-h2Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
23,83(+1,6)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
24,02(+0,7)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.986-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
24,14(+0,7)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
24,28(-0,8)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.983-h2Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201720.08.17
24,36(+1,1)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.997-h2 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
24,41(+0,5)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.023-sf2 (G-15)Fana, UM 201702.09.17
24,45(+0,1)Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
24,66(-0,7)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.865-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
24,71(+0,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983-h1 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
-----30--------------------
24,86(-1,1)Rune Bråten Liholt, IK Tjalve13.11.763-h1Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201720.08.17
24,90(+1,2)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.023 (G-15)Asker, Askerlekene 201710.06.17
25,01(+1,1)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
25,11(-0,5)Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.026-h2 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
26,47(+1,4)Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.023-h1 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
27,26(+1,4)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.025-h1 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
34,87(-2,6)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.354-fi (MV80)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia04.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,55(+3,4)Luca Thompson, IL i BUL24.11.005-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
23,17(+4,0)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h1Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
23,56(+2,7)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992Dubai/UAE, 9th Fazaa Para- Athletics Championships20.03.17
23,93(+2,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
24,72(+2,7)Rune Bråten Liholt, IK Tjalve13.11.764-h1 (MV40)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia03.08.17
24,76(+4,0)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
25,44(+4,0)Anders Riiber, IL i BUL07.04.723-h1Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
25,55(+4,0)Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.884-h1Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
25,98(+2,5)Odd-Olav Aga, Kjelsås IL19.02.981 (G-18/19)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
26,90(+4,0)Anders Stokvold, IL i BUL25.07.725-h1Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,7Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Ulvik, Ulvikaleikane 201625.06.17

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,37Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
35,37Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
36,01Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.944-h3Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
36,72Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
37,32Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
38,16Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-16)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
39,78Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.023-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
39,78Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661Asker, Kretsstevne 228.08.17
42,19Anders Stokvold, IL i BUL25.07.722Asker, Kretsstevne 228.08.17
46,67Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.022 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
-----10--------------------

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,64Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
50,07Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
50,14Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.943-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
50,53Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.923-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
51,79Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-17)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events10.06.17
51,82Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.987-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
52,27Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.941-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
52,45Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h2 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
52,57Marcus Solheim, Bøler IF29.08.002-h1 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
52,93Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
-----10--------------------
53,07Mohamed Akli, IL i BUL08.09.004-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
53,10Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-h2 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
53,77Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
53,90Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.013-h1Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
54,02Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1 (G-15)Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
54,13Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.985Nittedal, Løpsstevne16.05.17
54,32Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.996-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
54,34Brage Hogstad, IL i BUL19.05.016Nittedal, Løpsstevne16.05.17
54,67Adrian Bach, IL i BUL14.12.933-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
55,53Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-fi (MV50)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia02.08.17
-----20--------------------
55,55Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.016-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
57,16Anders Stokvold, IL i BUL25.07.726-h1Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
58,03Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.988Nittedal, Løpsstevne16.05.17
59,51Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.884-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
1,17,03Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.618-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,26,81Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
1,27,37Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.011-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
1,27,44Mohamed Akli, IL i BUL08.09.002-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
1,35,37Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.008-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,00Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982-fi-ANittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
1,53,09Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve13.04.894-h3Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.17
1,54,70Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.985-h2 (G-18/19)Fana, UM 201703.09.17
1,56,89Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.941-h2Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201720.08.17
1,56,96Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.948Jessheim, UKI 800 m høstfest01.09.17
1,57,24Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
1,57,44Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.901-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,57,83Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.964-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
1,58,19Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.002-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
1,58,5Michael Mørk, IK Tjalve15.10.992 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, Mt. Tabor HS vs Davie County vs RJ Reynolds HS Meet29.03.17
-----10--------------------
1,58,60Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.972-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,59,35Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.003-h2Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201720.08.17
1,59,83Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.877-h3Gøteborg/SWE, Folksam Challenge10.06.17
2,00,35Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
2,01,33Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.983 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
2,01,35Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
2,01,37Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.015-h2Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201720.08.17
2,01,51Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.008-h2Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
2,04,94Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.889-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
2,05,00Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.017 (G-16)Fana, UM 201702.09.17
-----20--------------------
2,05,18Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-h1 (G-15)Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
2,05,81Mohamed Akli, IL i BUL08.09.007-h1 (G-17)Fana, UM 201703.09.17
2,06,34Herman Foss, IL i BUL12.10.995-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
2,06,63Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
2,07,51Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.006 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
2,07,84Armann Saastad Haugan, IL Koll18.01.021-h1 (G-15)Fana, UM 201702.09.17
2,11,11Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
2,13,19Filip Meo, IL Koll19.03.028-h2 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
2,13,58Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.994 (MJ)Amarillo/TX/USA, District 3-5A Meet14.04.17
2,14,79Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.022 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
-----30--------------------
2,16,49Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.022-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
2,19,01Harald Horn, IL Koll07.07.023 (G-15)Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
2,22,95Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611Oslo/NIH, Kretsstevne28.06.17
2,25,5Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.021 (G-14/15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 125.09.17
2,41,31Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.615-h1 (MV55)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
2,43,2Sturla Throndsen, Sportsklubben Vidar02.02.602 (MV55)Jessheim, UKI-karusellens 6. løp30.09.17
2,45,53Håvard Torsteinson Hasås, IL i BUL14.07.871Oslo/Bi, Høststevne27.09.17
2,45,86Tormod Bønes, IL i BUL09.04.422Oslo/Bi, Høststevne27.09.17
2,51,75Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV50)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
4,05,0Thor Bogstad, Kløfta IL10.04.595 (MV55)Jessheim, UKI-karusellens 6. løp30.09.17
-----40--------------------
4,13,2Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442 (MV70)Jessheim, UKI-karusellens 6. løp30.09.17

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,78Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,34,75Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.962Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,34,83Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.973Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,36,10Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.944Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,36,26Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.005Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,42,56Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.946Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,44,46Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.017Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,52,61Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.988Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,59,32Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02M (G-15)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
2,59,46Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.989Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
-----10--------------------
3,02,14Henrik Sunne Fjeld, Sportsklubben Vidar30.09.9510Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
3,09,75Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-16)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46,68Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve13.04.894Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
3,47,83Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
3,52,08Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.842-fi-BJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
3,52,40Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.917Gavardo/ITA, XII Meeting Citta Di Gavardo04.06.17
3,55,64Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.907Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
3,56,27Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.979Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
4,00,38Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.962Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
4,01,73Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.9813-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
4,02,21Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201719.08.17
4,03,27Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.003Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
-----10--------------------
4,06,91Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.887-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,09,51Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.872-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,10,60Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.9412-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
4,11,24Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.011-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
4,11,49Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.003Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201719.08.17
4,13,11Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.886-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,13,85Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h2 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
4,14,01Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.983-fi-DJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
4,17,41Herman Foss, IL i BUL12.10.999-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,18,02Samuel Hafsahl, Sportsklubben Vidar13.05.777Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
-----20--------------------
4,24,49Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9811-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
4,25,79Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0014-fi-DJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
4,25,99Marcus Solheim, Bøler IF29.08.006Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201719.08.17
4,26,41Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0211-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,39,17Jan Christian Kaltenborn, IK Tjalve05.04.8013-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,39,75Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.0011-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
4,43,79Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.617Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201719.08.17
4,44,12Henrik Sunne Fjeld, Sportsklubben Vidar30.09.957Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
4,59,23Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
5,06,07Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-17)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events11.06.17
-----30--------------------
5,11,07Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-17)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
5,36,5Tor Ivar Hvam, Kløfta IL14.04.622 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
5,49,39Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.616-h1 (MV55)Knarvik, Veteran NM 201725.06.17
5,50,5Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.675 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
5,53,5Tormod Bønes, IL i BUL09.04.421Oslo/Bi, 1500 m treningsstevne12.10.17
6,23,1Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.524 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
6,58,7Knut Ove Woldvik, Kløfta IL28.10.646 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
6,58,7Aage Sjøberg, Stovnerkameratene17.03.498 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
7,10,0Dag H. Holum, Kløfta IL02.11.435 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
7,59,7Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.4411 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
-----40--------------------
8,08,9Thor Bogstad, Kløfta IL10.04.596 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46,33Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-fi-AJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
3,48,03Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.953-fi-AJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
3,59,84Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.9311-fi-BJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
4,36,17Bo Engdahl (SWE), IL Koll15.11.6317-fi-DJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,87Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.985 (G-U20)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.17
4,19,92Michael Mørk, IK Tjalve15.10.997-h7 (G-18/19)Columbia/SC/USA, Bojangles Track & Field Classic08.04.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49,30Filip Meo, IL Koll19.03.022 (G-15)Fana, UM 201703.09.17
5,58,31Armann Saastad Haugan, IL Koll18.01.024 (G-15)Fana, UM 201703.09.17
6,08,27Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0211 (G-15)Fana, UM 201703.09.17
6,26,24Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.022-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
7,08,98Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.028 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,52,55Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.912Nembro/ITA, Meeting Internazionale Città di Nembro07.07.17
8,15,39Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.847Fana, Løpsstevne18.05.17
8,20,12Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
8,35,20Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.905Børsa, Orkdal Sparebank Lekene 201713.08.17
8,37,31Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.968-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
8,38,43Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9715-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
8,40,78Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.9412-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
8,50,46Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.008 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
8,57,14Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.884-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
9,04,44Herman Foss, IL i BUL12.10.9911 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
-----10--------------------
9,12,26Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.986-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
9,18,81Rune Busch, Sportsklubben Vidar12.05.8616Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.17
9,21,55Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.9811-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
9,24,29Thomas Henriksen, Sportsklubben Vidar27.10.788-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
9,27,49Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.869-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
9,27,68Atle Smenes, Rustad IL10.11.895Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene20.05.17
9,32,99Harald Johnas Riiber, IL Heming08.04.9510-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
9,33,09Marcus Solheim, Bøler IF29.08.002-h1 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
9,34,70Magnus Mortensen Hellum, Røa IL17.06.001-h1 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
9,37,56Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0211-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
-----20--------------------
9,47,76Viktor Olsen Juklestad, Lyn Ski15.04.0115-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
9,58,89Håkon Hjelstuen, Lyn Ski04.02.9224Trondheim, Trondheimslekene 201704.06.17
10,07,12Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.6116-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
10,08,3Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.022 (G-15)Ski, Kretsstevne27.09.17
10,23,47Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.004-h1 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
16,49,9Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.491 (MV65)Ski, Kretsstevne27.09.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14,33Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.956Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.17

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20,16Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.913-fi-BHeusden/BEL, NACHT van de Atletiek22.07.17
14,05,78Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.8410-fi-COordegem/BEL, IFAM Outdoor27.05.17
14,46,70Audun Nordtveit, IK Tjalve08.06.881London/GBR, London Inter Club Challenge29.07.17
15,07,98Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8811-fi-FHeusden/BEL, NACHT van de Atletiek22.07.17
15,08,87Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17
15,57,89Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.881Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201720.08.17
16,06,71Rune Busch, Sportsklubben Vidar12.05.861-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
16,43,52Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9812-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201730.06.17
17,33,30Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611 (MV55)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
17,38,11Herman Foss, IL i BUL12.10.9913 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17
-----10--------------------
19,36,63Magnus Sandaas Gill, Bøler IF22.03.014-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
20,18,27Theodor Raaberg, Bøler IF09.11.995-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,58,39Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.953Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
14,14,14Weldu Negash Gebretsadik (ERI), IL i BUL12.11.868Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
15,17,74Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.957 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,15,12Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.919Ostrava/CZE, 56th Ostrava Golden Spike (IAAF World Challenge Meeting)28.06.17
30,03,84Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.848-fi Sandnes, NM 201727.08.17
31,38.37Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.884Kristiansand, Stadionmila10.06.17
31,45,08Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.855Kristiansand, Stadionmila10.06.17
33,46,21Olaf Talmo, IL Koll01.06.0115Trondheim, KM Langdistanse17.05.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,10,46Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.933-fi Sandnes, NM 201727.08.17
32,38,94Martin Kjäll-Ohlsson (SWE), Sportsklubben Vidar12.06.7812-fi-AStockholm/SWE, Långlöparnas Kväll20.06.17

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,77(+1,2)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.915-h1Turku/FIN, Paavo Nurmi Games13.06.17
15,84(+1,8)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,32(+3,9)Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.951 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,31,23Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.004 (G-17)Fana, UM 201702.09.17

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,52,85Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.986-fi-BOordegem/BEL, IFAM Outdoor27.05.17

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,47,39+Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-17)Oslo/NIH, Kretsstevne28.06.17

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,36,42Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-17)Oslo/NIH, Kretsstevne28.06.17

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,40,47Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,55,8Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.004Os, NM kappgang25.03.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Ivan Kristoffer Nilsen, IL i BUL28.03.891Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
2,02Storm Koksvik, IK Tjalve20.08.981 (G-18/19)Fana, Framolekene 201703.06.17
1,88Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-15)Fana, UM 201702.09.17
1,77Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-17)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events10.06.17
1,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-17)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
1,60Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.714Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
1,40Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
1,35Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV50)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
1,30Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.981 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
1,15Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
-----10--------------------

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,70Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.981 (G-18/19)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.17
4,50Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.955-fi Sandnes, NM 201726.08.17
3,91Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-16)Fana, UM 201701.09.17
3,55Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-17)Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
2,70Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02M (G-15)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,08(+1,0)Erik Lund, IL i BUL26.04.976Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
6,91(+1,8)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.971Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
6,81(+0,5)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963St. Lucia, Brisbane/AUS, UQ Sport Spring Series Meet 305.08.17
6,68(+1,1)Storm Koksvik, IK Tjalve20.08.983 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
6,62(+1,7)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-17)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events10.06.17
6,61(+0,9)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011 (G-16)Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
6,61(+1,5)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.922Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
6,11(+0,6)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
6,08(-0,8)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991Nottwill/SUI, World Para Athletics Junior Championships U2006.08.17
6,06(+1,5)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
-----10--------------------
6,03(+0,0)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.014 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
6,03(-0,1)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
5,99(+0,0)Fabian Sivertsen, Lambertseter IF15.02.021 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap 201724.09.17
5,85(+1,8)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013 (G-16)Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
5,78(+0,0)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
5,70(+1,4)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-17)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
5,68(+1,9)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IK Tjalve01.04.022Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
5,54(-0,3)Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.023 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
5,32(+0,1)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
5,25(+0,0)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
-----20--------------------
5,07(+1,4)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
4,93(-0,8)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
4,47(+0,9)Thor Ignacio Skålvoll, Sportsklubben Vidar15.11.023 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
4,30(+1,7)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.025 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
3,99(+1,9)Henrik Sunne Fjeld, Sportsklubben Vidar30.09.955Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,00(+2,5)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.971Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,08(+0,9)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.921Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
14,72(+1,8)Erik Lund, IL i BUL26.04.971Fana, Framolekene 201704.06.17
14,60(-0,7)Sindre Almsengen, IK Tjalve16.02.853-fi Sandnes, NM 201726.08.17
13,69(-1,2)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-15)Fana, UM 201701.09.17
13,64(+0,0)Storm Koksvik, IK Tjalve20.08.982 (G-18/19)Fana, UM 201702.09.17
13,26(+1,5)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
11,95(-0,2)Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.025 (G-15)Fana, UM 201701.09.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,73(+3,0)Storm Koksvik, IK Tjalve20.08.985 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201712.08.17

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,40Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981-fi Sandnes, NM 201727.08.17
13,67Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17
11,02Anders Martin Fjell, IL Koll17.04.744Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
10,34Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
9,01Tord Bakke Arvesen, Bækkelagets SK19.02.892Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
8,66Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.713Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
8,14Simen Røra Skogstad, Bækkelagets SK06.01.934Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
8,05Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
7,70Per Olaf Nicolaisen, IK Tjalve16.02.614Moss, Treningsstevne14.10.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,49Michal Rozporski (POL), Sportsklubben Vidar20.12.881Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,73Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.961Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
46,41Magnus Røsholm Aunevik-Berntsen, IK Tjalve19.10.892Heggedal, Kastkarusell 118.05.17
46,36Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
43,10Thomas Rosvold, IK Tjalve21.07.671Greveskogen, Seriestevne04.07.17
37,26Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821 (MV35)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
35,99Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.681 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
35,29Oddmund Heir, Torodd IF04.06.712 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
30,41Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Greveskogen, Seriestevne28.10.17
29,68Ole Johan Heir, Torodd IF28.06.686 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
29,23Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.772Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
-----10--------------------
27,36Jo Anders Heir, Torodd IF09.05.753 (MV40)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
25,48Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Nittedal, Treningsstevne07.08.17
22,92Tord Bakke Arvesen, Bækkelagets SK19.02.893Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
16,41Simen Røra Skogstad, Bækkelagets SK06.01.934Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,52Rosen Karamfilov (BUL), IK Tjalve04.01.891Heggedal, Kastkarusell 118.05.17

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
74,27Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901-fi Sandnes, NM 201726.08.17
46,20Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601 (MV55)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1221.10.17
45,02Magnus Røsholm Aunevik-Berntsen, IK Tjalve19.10.893Oslo/Bi, Sleggestevne23.07.17
37,68Thomas Rosvold, IK Tjalve21.07.672Greveskogen, Seriestevne28.10.17
37,14Ole Johan Heir, Torodd IF28.06.682 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
29,50Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Løten, Treningsstevne21.10.17

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,95Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.682Nittedal, Norsk Spydgalla 201710.06.17
54,47Even Weiglin, IK Tjalve22.06.973Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
50,02Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17
45,64Robin Johansen, IL i BUL31.12.961 (MJ22)Ski, Kretsstevne07.10.17
44,27Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.772Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
41,73Oddmund Heir, Torodd IF04.06.713 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201725.06.17
38,05Lars Ytterhaug, Bækkelagets SK29.08.813Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
30,36Simen Røra Skogstad, Bækkelagets SK06.01.934Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
29,82Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Løten, Løtenlekene25.05.17
25,74Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Nittedal, Treningsstevne07.08.17
-----10--------------------
22,95Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.981 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
20,64Tord Bakke Arvesen, Bækkelagets SK19.02.895Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
17,16Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36Ole Johan Heir, Torodd IF28.06.682 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201725.06.17
8,29Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.71PLøten, Kast 5-kamp14.10.17

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1729Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF
26,86-8,46-29,05-25,18-8,29
23.08.715Løten, Kast 5-kamp14.10.17

Total requesttime: 2.8121950626373 seconds