Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,95Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.913-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,03Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,08Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,10Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.957-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,15Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.934-h5Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,18Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,23Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985-h3Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
7,23Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,23Thomas Graftås, IL i BUL12.09.013-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,28Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----10--------------------
7,47Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.027-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
7,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-DBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,52Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.856-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,62Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.998-h6Staten Island/NY/USA, NYC Gotham Cup18.01.19
7,64Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-EBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,64Eivind Nyberg Sagli, IK Tjalve916-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,65Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,66Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-fi-EBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,70Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-h2 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
-----20--------------------
7,70Andreas Driot, IL i BUL07.06.024-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,74Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.003-h1Bærum, Julestemne01.12.18
7,83Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
7,89Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,96Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,05Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.032-h1 (G-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,07Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,08Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.026-h6Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,12Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.037-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,15Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----30--------------------
8,28Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.042-h1 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,32André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,90Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.044-h1 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,95Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
9,05Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.048-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,85Theo Getz Couessurel (FRA), Lambertseter IF08.07.035-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,78Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,23Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,32Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,66Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,52André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,65Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.044-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,92Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
22,55Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
22,56Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
22,65Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,03Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,19Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,63Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,88Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.853-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,14Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022-h3 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
24,37Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
24,54Andreas Driot, IL i BUL07.06.023-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,74Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,80Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.764-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,86Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,19Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,46Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,63Marlon Rustad, Lambertseter IF024-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,70Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,09Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,19Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----20--------------------
26,21Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.023-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
26,30Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041-h1 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
27,01André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
32,92Marius Holm Tveit, Sportsklubben Vidar29.12.045-h2 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,58Theo Getz Couessurel (FRA), Lambertseter IF08.07.032-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,21Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.956Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
51,98Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.954-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
53,72Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
53,93Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.015-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
54,87Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
57,36Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,08Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.001-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,28,31Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,28,64Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,35,75Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005-h1Bærum, Julestemne01.12.18
1,36,23Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,37,51Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,37,89Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,26Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.952-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,02,47Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,03,50Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,06,13Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.997-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,13,58Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.003-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,13,76Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.993-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,14,75Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,16,39Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,26,07Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.038-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,45,15Theo Getz Couessurel (FRA), Lambertseter IF08.07.039-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,02,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54,34Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.965Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
4,07,24Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,12,36Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.873-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,28,39Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.022 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15,11Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994-h2Clemson/SC/USA, Bob Pollock Invitational25.01.19
4,27,47Endre Wigaard, IL i BUL25.06.961-h2 (KS)Mankato/MN/USA, Ted Nelson Classic02.02.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,02Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.952Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.19
4,13,26Michael Mørk, IK Tjalve15.10.995-h1Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.19
4,22,43Endre Wigaard, IL i BUL25.06.965-h4Brookings/SD/USA, SDSU Indoor Classic09.02.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,32,09Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.045 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12,42Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.963-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
8,49,26Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,50,28Ole Kasper Harlem Fosser, IL Heming994Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.912Bærum, Nordenkampen10.02.19
8,39Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.996-fi Albuquerque/NM/USA, New Mexico Classic02.02.19
9,02Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,85Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012Bærum, Tjalves høydestevne18.01.19
1,70Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.014 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,70Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,65Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,55Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.041 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,50André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,30Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Theo Getz Couessurel (FRA), Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
1,50Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,50Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,45Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
1,15Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
1,10Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
1,05Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Albuquerque/NM/USA, Don Kirby Elite Invitational08.02.19
5,15Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (G-18/19)Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit19.01.19
4,60Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,40Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.982Ranheim, Adventstevnet02.12.18
4,20Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,85Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,65Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
6,46Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
6,28Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
6,07Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
6,06Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.9937Staten Island/NY/USA, NYC Gotham Cup18.01.19
5,94Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.001Bærum, Julestemne01.12.18
5,94Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.016 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
5,78Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
-----10--------------------
5,72Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
5,30Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,06Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,75Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.039 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,27Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,97Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,94Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,90Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,60Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,43Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.003Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,35Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,35Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.645Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,29Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.681 (MV50)Jessheim, Åpent stevne18.10.18
2,26Øystein Helleren, Bækkelagets SK04.03.776Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,05Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
-----10--------------------

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,66Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
14,29Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,61Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
11,10Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.045 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,58Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Bærum, Kulestevne05.01.19
9,92Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

Total requesttime: 2.8004159927368 seconds