Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,90Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,07Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.933-h5Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,08Mathias Narum, IL i BUL19.09.971-fi-BBærum, Bassen Sprint20.01.18
7,12Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-fi-BBærum, Bassen Sprint20.01.18
7,17Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,21Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h2 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,22Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.935-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,22Thomas Graftås, IL i BUL12.09.012-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,23Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
7,24Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi-CBærum, Bassen Sprint20.01.18
-----10--------------------
7,26Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.967-fi Bærum, Indoor Games106.01.18
7,28Mickey Joe, IL i BUL14.08.917-h4Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,32Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,33Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
7,34Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-fi-A (G-17)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
7,52Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.853-h1Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
7,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.014-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,52Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-h3 (G-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,53Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
7,66Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.015-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----20--------------------
7,67Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.986-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,69Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.986-h2Bærum, Julestemne02.12.17
7,75Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033-h2 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,82Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.881-h1Bærum, Julestemne02.12.17
7,84Rune Bråten Liholt, IK Tjalve13.11.762-h1Bærum, Julestemne02.12.17
8,03Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,04Andreas Driot, IL i BUL07.06.026-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,05Felix Christensen, IL i BUL20.04.021-h1Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
8,20Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.025 (G-16)Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,29Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.003-h2Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
-----30--------------------
8,31Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,38Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
8,49Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-fi-EBærum, Bassen Sprint20.01.18
8,66Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,67Abraham Rossinow, Ready26.12.035-h3 (G-14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,70Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.032-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,91Andreas Tvete, Sportsklubben Vidar19.08.038-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,44Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,96Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,37Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h5Bærum, Bassen Sprint20.01.18
22,58Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
22,73Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,77Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
22,95Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011-h2Bærum, Bassen Sprint20.01.18
23,01Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h2Bærum, Bassen Sprint20.01.18
23,29Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h2Bærum, Julestemne02.12.17
23,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,73Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.854-h4Bærum, NM innendørs 201803.02.18
23,74Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h2 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
-----10--------------------
23,83Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h1 (G-U23)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,92Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013-h7Bærum, Bassen Sprint20.01.18
24,34Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.783-fi (MV40)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
24,84Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,96Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h5Bærum, Bassen Sprint20.01.18
25,02Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.024-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
25,08Rune Bråten Liholt, IK Tjalve13.11.763-h2Bærum, Julestemne02.12.17
25,14Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.881-h1Bærum, Julestemne02.12.17
25,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.034-h2 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,91Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----20--------------------
26,11Felix Christensen, IL i BUL20.04.023-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,44Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.023-h3 (G-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,45Andreas Driot, IL i BUL07.06.025-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,91Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,10Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,26Anders Stokvold, IL i BUL25.07.723 (MV45)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
27,60Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.023-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,64Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,87Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,52Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.035-h4 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----30--------------------
29,12Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.034-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
30,66Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV60)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
33,12Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.035-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
36,17Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353-fi (MV80)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,78Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.033-h3 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,85Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h7 (MV40)Madrid/ESP, 12th European Masters Athletics Championships Indoor22.03.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,25Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
53,85Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.013-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
55,74Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18
59,01Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18
59,01Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.885-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,26,14Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.981-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,27,34Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,27,91Mohamed Akli, IL i BUL08.09.005-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,28,83Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012-h1Bærum, Julestemne02.12.17
1,31,35Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006-h1Bærum, Julestemne02.12.17
1,32,57Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,41,91Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.038 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,43,78Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.033-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,44,34Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.023 (G-16)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,45,14Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----10--------------------
1,47,28Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,50Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,40,52+Mariusz Wozniak (POL), Sportsklubben Vidar08.04.883Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,65Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,03,31Bendik Lillemoen Skaalerud, Oslostudentenes IK Friidrett03.09.983-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,05,37Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,05,54Herman Foss, IL i BUL12.10.992-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,05,73Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,05,84Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.014-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,06,05Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008 (G-18/19)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,07,93Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,08,37Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,10,13Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
-----10--------------------
2,10,84Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.943-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,18,11Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,29,51Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,36,34Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.036-h1 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06,99Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,21,66+Mariusz Wozniak (POL), Sportsklubben Vidar08.04.883Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36,7Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, Reagan Last Chance Polar Bear01.02.18
2,49,79Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18
2,50,10Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027Bærum, Indoor Games106.01.18
2,51,30Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h1Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,56,94Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
3,27,01Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV40)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,38Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
3,05,11Mariusz Wozniak (POL), Sportsklubben Vidar08.04.883Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54,87Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.847-h3Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,16,92Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.878-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,22,13Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.024 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,25,19Herman Foss, IL i BUL12.10.9910-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,26,08Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006 (G-18/19)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,27,16Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.014 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,38,66Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.018 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,05,94Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.037 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26,16Michael Mørk, IK Tjalve15.10.996 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, RHFitPro HS Elite Invitational27.01.18
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14,10Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.954-h1Nashville/TN/USA, Commodore Invitational13.01.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10,06Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03,04Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.961Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
8,17,30Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.9511-h2College Station/TX/USA, SEC Indoor Championships24.02.18
8,21,08Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.847-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,42,39Karl Fremstad, IK Tjalve09.11.966-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,54,09Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8811-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
9,11,16Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9615-h1Mankato/MN/USA, Ted Nelson Classic03.02.18
9,14,82Dag Einar Bøtun, Oslostudentenes IK Friidrett06.01.923Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,17,09Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.024Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,22,38Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.945Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,26,82Ulrik Astrup Arnesen, IL Heming28.01.9715-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
-----10--------------------
9,55,42Jørgen Enkerud, Sportsklubben Vidar24.11.009Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,16,56Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.956-h2Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.18

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-h1Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas de Calais13.02.18
8,77Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30,36Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
5,44,51Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,15,34Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.002Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,95Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,90Storm Koksvik, IK Tjalve20.08.982Bærum, Hoppstevne19.01.18
1,80Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
1,78Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
1,73Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV40)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
1,63Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18
1,61Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,45Jørgen Bergh, IL Koll29.12.035 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-16)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
1,44Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.951Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,42Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
1,32Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,32Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631 (MV55)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,28Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,10Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
1,06Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
1,05Tormod Guldvog, Lambertseter IF22.11.701 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
1,00Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.031 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
-----10--------------------
0,95Shahid Aasmund Skar, Lambertseter IF21.06.752 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,80Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.954Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,30Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,47Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,90Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Erik Lund, IL i BUL26.04.972Bærum, NM innendørs 201803.02.18
6,75Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,69Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962 (G-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
6,54Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
6,42Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
6,18Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
6,06Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03H (G-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
5,64Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.024 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,62Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
5,61Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
-----10--------------------
5,56Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.016 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,33Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (G-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,88Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.0213 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,84Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,61Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.022 (G-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,06Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.0314 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,04Jørgen Bergh, IL Koll29.12.0315 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
3,85Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,10Ousman Touray, IL i BUL13.01.952Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
3,05Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
3,02Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,99Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,98Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.9213Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,92Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,86Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,84Anders Stokvold, IL i BUL25.07.721 (MV45)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
2,79Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.771Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,76Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.953Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
-----10--------------------
2,74Lars Ødegård, Bækkelagets SK30.07.762Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,68Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631 (MV50)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,56Thomas Graftås, IL i BUL12.09.014 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,56Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,44Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,41Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,40Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,38Tormod Guldvog, Lambertseter IF22.11.701 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,35Jonathan Holen, IL i BUL14.07.017 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,34Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
-----20--------------------
2,30Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV60)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
2,20Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.032 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,10Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.354Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,10Shahid Aasmund Skar, Lambertseter IF21.06.752 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,06Felix Christensen, IL i BUL20.04.029 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,22Erik Lund, IL i BUL26.04.971Bærum, NM innendørs 201804.02.18
14,48Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.924Bærum, NM innendørs 201804.02.18
13,08Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
13,04Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
11,88Theodore Einar Fremstad-waldron, IL i BUL18.07.021Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
6,22Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV80)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,67Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
9,24Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV40)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
8,30Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712 (MV45)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

Total requesttime: 3.3512709140778 seconds