Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89(+0,8)Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.062-fi Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
8,43(+0,1)Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.064Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
8,48(+0,5)Elliot Mack Løvdal, IK Tjalve02.03.063-fi-ALillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,52(-0,5)Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,58(+0,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
8,59(+0,8)Tobias Kozlowski Nissen-Meyer, Sportsklubben Vidar11.05.063Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
8,90(-0,7)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.062-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
9,16(-1,6)Philip Reed, Lambertseter IF28.09.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
9,21(+0,1)Bork Emorsten, Bækkelagets SK08.01.061-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
9,54(+0,7)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.064-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
-----10--------------------
9,73(-1,6)Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF11.05.062Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
9,95(+0,1)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.062-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,39(-0,3)Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.061Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
13,56(-1,2)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
14,11(+0,2)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.061Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,38(+2,6)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.062-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,51(-1,7)Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.061-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
22,55(-0,1)Philip Reed, Lambertseter IF28.09.062-h2 (G-11/12)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,98(+0,1)Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.062Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
27,23(+0,1)Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.063Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
27,56(-1,7)Elliot Mack Løvdal, IK Tjalve02.03.061-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
27,75(+0,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.064Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
28,46(-1,7)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.062-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
29,67(+0,8)Christopher Holberg, IL Heming29.01.063-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,76(+3,0)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.063-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,39Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.061Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
44,45Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
51,98Philip Reed, Lambertseter IF28.09.061-h1 (G-11/12)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
57,60Sigurd Andreas Leikanger, Røa IL12.11.066Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,24Elliot Mack Løvdal, IK Tjalve02.03.062Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,12,52Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39,73Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.063-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,41,22Elliot Mack Løvdal, IK Tjalve02.03.062Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,41,42Torjus Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar18.09.064Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,42,53Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.067-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,44,91Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.061Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
1,45,84Christopher Holberg, IL Heming29.01.065Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
1,48,51Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.065-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,48,70Sigurd Andreas Leikanger, Røa IL12.11.067Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
2,04,41Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,43,38Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.065-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,45,02Herman Øen Paulsrud, Nydalens SK09.08.066-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,47,08Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.067-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,55,37Torjus Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar18.09.068Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,57,46Sigurd Andreas Leikanger, Røa IL12.11.069-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
5,09,33Christopher Holberg, IL Heming29.01.0613-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,10,12Jørgen Hvatum, Ready30.12.064-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,16,64Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.0613Hamar, Lerøylekene 201901.09.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,30,20Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.069Hamar, Lerøylekene 201931.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,35Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
1,23Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.061 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
1,20Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF11.05.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,68(-0,8)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.064Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
4,54(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
4,47(+0,6)Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.062Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,45(+0,0)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.061 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
3,93(+0,8)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.063 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
3,73(+0,9)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.064 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,78Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
4,01Philip Reed, Lambertseter IF28.09.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,18(-0,5)Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.061Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,24Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.064Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
9,97Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
8,00Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
7,93Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.062Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
7,43Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF11.05.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
7,27Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.063Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
7,01Philip Reed, Lambertseter IF28.09.062Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
6,90Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.061Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,75Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.061Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
13,37Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.062Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,22Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,50Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,53Alan Lee Graadahl, Sportsklubben Vidar28.05.062Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
35,13Aleksandrs Jakovlevs, Bøler IF06.07.062Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
27,66Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
26,10Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
17,19Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.061 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
15,35Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
14,45Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.0610Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
12,97Ahmed Heyabu, Groruddalen Friidrettsklubb11.08.063Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

3 Kamp (60m-Høyde-Kule)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1678Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF
9,73(-1,6)-1,20-7,43
11.05.06Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,79(+1,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
8,05(+0,1)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
8,07(+1,2)Thai Drager, IL i BUL16.07.052Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
8,07(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,11(+1,0)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.052Jessheim, Norgeslekene10.08.19
8,27(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
8,39(+1,2)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.055-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,39(-1,6)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
8,75(+0,2)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.052-fi-BLillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,38(-0,5)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.056Asker, Askerlekene 201909.06.19
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,99(+2,5)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.051Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,01(+0,3)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,74(+0,4)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.056-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,94(+0,8)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.056-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,50(+0,3)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.057-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,64(-0,6)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.059-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,38(+1,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-fi-B (G-15)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
12,95(+1,1)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,98(-0,9)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
13,40(-0,1)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.056-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,79(-1,2)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
14,26(-0,1)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.052Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
14,30(-0,9)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.054Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,20(+3,4)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056-fi (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
13,06(+2,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h1 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
13,20(+2,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,49(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
26,13(+1,8)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.051Jessheim, Norgeslekene11.08.19
26,38(+0,9)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
26,59(+1,8)Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.051Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
26,85(+0,9)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
27,58(+1,8)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.052Jessheim, Norgeslekene11.08.19
28,03(+2,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.053-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
30,08(+1,8)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053Jessheim, Norgeslekene11.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,04(+2,4)Thai Drager, IL i BUL16.07.051-h1Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,78(+2,4)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052-h1Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,89(+2,9)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.051Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
26,32(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h1Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
26,70(+3,0)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
27,45(+2,4)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055-h1Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,54Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
43,93Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
45,10Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
47,34Lars Sparrevik, IL Koll16.08.056-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,68Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,25Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.051Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
1,36,45Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,37,38Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053Jessheim, Norgeslekene10.08.19
1,38,52Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.059-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,38,84Thai Drager, IL i BUL16.07.051Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,41,61Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,45,86Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,82Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.051Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
2,18,64Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.057-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,19,10Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
2,19,52Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
2,20,88Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
2,22,79Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.053-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,31,05Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.0510Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
2,31,75Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.05318 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
2,37,90Lars Sparrevik, IL Koll16.08.0512Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
2,40,72Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
-----10--------------------
2,41,97Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20,86Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
4,30,51Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.053Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
4,37,23Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055Hamar, Lerøylekene 201901.09.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,13,17Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.0513-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
6,14,46Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.055 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
6,20,84Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.059-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55(+1,1)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
15,12(+1,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
15,34(+1,1)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.054Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,25(+1,4)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,39Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
34,34Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052-h3Hamar, Lerøylekene 201901.09.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,94Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
55,33Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.057Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
1,50Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
1,44Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,40Simen Fritsvold, IL Koll12.05.053Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
1,35Lars Sparrevik, IL Koll16.08.052Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,95Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053Oslo/NIH, KM stav - Oslo/Akershus12.09.19
2,15Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.054Oslo/NIH, KM stav - Oslo/Akershus12.09.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,37(+0,4)Thai Drager, IL i BUL16.07.051Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
4,80(+1,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
4,78(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
4,55(+0,0)Halyn Yalley, IL i BUL14.07.053Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,46(-0,7)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.051Jessheim, Norgeslekene11.08.19
4,44(+1,5)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
4,30(+0,0)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.0510Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,22(-1,4)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.054Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
4,54Lars Sparrevik, IL Koll16.08.052Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,88(-0,9)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
9,24(+1,1)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.058Hamar, Lerøylekene 201901.09.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,67Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
10,16Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.0512Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
8,61Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,39Lars Sparrevik, IL Koll16.08.051Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
8,39Simen Fritsvold, IL Koll12.05.052Jessheim, Norgeslekene10.08.19
8,00Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
6,83Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
5,69Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201806.09.19
5,61Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.055Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,76Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
12,79Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052Asker, Askerlekene 201908.06.19

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,60Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,09Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Elda/ESP, Cto Provincial Lanzamientos Largos JECV21.12.19
31,87Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
22,92William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
13,77Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051Asker, Askerlekene 201909.06.19

3 Kamp (60m-Lengde-Spyd)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1971William Schjerve Moe, Lambertseter IF
8,39(-1,6)-5,17()-22,92
11.11.05Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-80mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3912Andreas Wiesener Haga, IL Koll
8,64(-0,6)-4,72(+0,0)-7,70-15,63(+0,4)-1,46-1,48,12
20.02.052Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201807.09.19
3278Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll
9,43(-0,6)-4,20(+0,0)-5,69-15,41(+0,4)-1,37-1,49,80
24.06.053Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201807.09.19

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,74(+0,0)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.042-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,02(+0,0)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,10(+0,0)Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.041-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,23(+0,0)Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.045-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,60(+0,0)Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.042-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,01Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,89(+0,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,61(+1,2)Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,73(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.048-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02(+4,2)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,48(+2,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,13(-0,6)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042Moss, Treningsstevne03.05.19
12,21(+1,3)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h2Jessheim, UM06.09.19
12,34(-1,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.042Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
12,49(+0,9)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h2Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,69(+1,1)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h3Jessheim, UM06.09.19
12,77(+0,9)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.045-h2Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,98(-1,5)Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.046Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
13,52(-1,5)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.048Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
13,61(-1,9)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.047-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----10--------------------

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,83(-0,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,08(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,61(+1,1)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.19
25,55(+0,9)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
26,22(+0,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
27,54(+1,0)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,00(+3,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-fi Jessheim, UM08.09.19
24,11(+2,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,10(+2,1)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,25(+2,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h2Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,49(+2,5)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044-h2Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,20Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,49Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.047-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,67Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
41,38André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
42,53Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,8Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,76Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
53,72Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
56,84Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
58,97André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046 (G-17)Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
59,73Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.042 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,01,79Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,05,23Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.044 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,95Anass Safiani, IL i BUL17.11.047 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,38Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,12,98Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.0412 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,13,49Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043-h1Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
2,13,95Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.042-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,17,24Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
2,19,58Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
2,20,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.045Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,25,44Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.048-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,32,74André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.0411-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,37,34Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.042 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
-----10--------------------
2,41,04Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.043 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35,07Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.042Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,36,30Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,04,35Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.048Jessheim, UM08.09.19
6,17,03Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.0413Jessheim, UM08.09.19
6,34,41Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0410Jessheim, Norgeslekene11.08.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,47,81Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0419-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,03,08Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042 (MS)Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,24(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
19,92(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,99Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
46,58Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
47,19André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043-h1Jessheim, UM06.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,4André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041Ås, Kvalifiseringsstevnet26.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,50Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,40Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,03(+0,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
5,31(+0,8)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
4,54(+0,3)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,84(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,29(+1,5)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
8,96(+1,3)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
9,24Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
8,25André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
8,10Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.048Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
7,32Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043Geithus, Kastkarusell14.08.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,83Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042Røyken, Spikkestad Open28.07.19
29,95Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
21,77André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,40Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
26,74Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
21,36André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,10Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
23,35André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
22,63Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
18,81Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04PAsker, Kast-mangekampen 201929.09.19

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,61Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04PAsker, Kast-mangekampen 201929.09.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1377Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
21,47-6,30-31,09-18,81-6,61
26.11.042Asker, Kast-mangekampen 201929.09.19

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,95(+0,0)Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.033-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,97Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,64(+1,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h2Jessheim, UM06.09.19
11,84(+0,9)Gustav Moe, IL i BUL08.05.034-h4 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
12,01(+0,9)Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.034-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,31(+0,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,41(+1,6)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033-h1 (MS)Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,48(+1,6)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1 (MS)Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,51(+1,0)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
12,53(+0,1)Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
12,56(+0,4)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,91(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,36(-0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,95(+1,9)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,58(-4,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h1Jessheim, UM07.09.19
25,08(+0,1)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,50(-0,3)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.035Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,58(+0,2)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,95(-1,9)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.036Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,53(+2,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.031-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,30(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,57Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
40,86Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,29Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
54,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
1,02,12Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,26,95Gustav Moe, IL i BUL08.05.032 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,44,8Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.031Hønefoss, Treningstevne12.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,19Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,05,00Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.038-h3 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,08,90Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.039-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,30,23Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08,69Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,16Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.037-h1 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
5,00,72Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17,33Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.039Jessheim, UM08.09.19
9,35,07Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0313Jessheim, UM08.09.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16,64Anselm Reichenbach (GER), Oppsal IF30.08.034Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,49(+0,1)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,25(+1,1)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,33Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032Jessheim, UM06.09.19

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,26Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35,08Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.036Jessheim, UM06.09.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,26,24Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.034Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,93Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (MS)Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,78Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032 (MS)Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,70Jørgen Bergh, IL Koll29.12.031Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
1,68Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (MS)Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,40Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,15Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,38(+1,0)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.038-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
5,51(+0,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
5,41(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,72(+1,3)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,50(+2,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.038-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,47(-1,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
10,70(-3,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,01Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
6,93Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,63Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,60Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
54,22Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
28,12Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
24,52Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
18,69Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,08Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5920Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
11,91(+2,2)-6,27(+3,2)-12,01-1,90-54,85-16,72(+1,8)-35,63-2,85-48,85-5,00,72
11.02.0311 (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-300m-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5721Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
12,31(+0,3)-6,12(+0,7)-11,72-1,72-40,57-14,49(+0,1)-34,75-3,15-44,66-3,08,69
11.02.031Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Gutter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,46(+1,4)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival22.07.19
11,84(+0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,20(+0,1)Andreas Driot, IL i BUL07.06.028Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,30(+3,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,44(-3,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-h1Jessheim, UM07.09.19
23,80(-0,2)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,51(+1,3)Andreas Driot, IL i BUL07.06.025Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,20(+2,9)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.026-fi Jessheim, UM08.09.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,49Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
50,94Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
56,01Younes Abdellaue, Sportsklubben Vidar05.04.021 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap21.09.19
58,09Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.025-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,83Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1 (MS)Nesodden, Pluggen 600m16.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,39Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.025-fi-B (MS)Kessel-Louvain/BEL, Meeting voor Mon17.08.19
2,01,38Roderick Duodu, IL i BUL30.03.022-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,15,34Younes Abdellaue, Sportsklubben Vidar05.04.022 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap21.09.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54,03Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-fi-B (MS)Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
4,06,68Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,14,06Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.028-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,42,42Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35,70Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0212-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,45,26Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-fi-B (MS)Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,10,70Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023Jessheim, UM06.09.19
10,00,51Kornelius Kriszat-Løvfald, Nydalens SK11.09.0225-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,03,25Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,16,8Filip Meo, IL i BUL19.03.025 (MS)Bergen, Løpsstevne16.11.19
18,20,97Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.0220 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,33(+0,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,84(+0,3)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022-h1 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,15Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022Jessheim, UM07.09.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,97(-0,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
5,95(-0,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.0220Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,21(+1,0)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022Jessheim, UM06.09.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,96Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival22.07.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,53Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,98Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival23.07.19

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,10Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival23.07.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,34Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Jessheim, Norgeslekene10.08.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7761Sander Aae Skotheim, IL Koll
11,46(+1,4)-6,95(+1,3)-14,96-2,00-50,56-14,50(+2,6)-47,98-4,20-62,10-4,46,76
31.05.021 (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival23.07.19

Gutter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,16(+1,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-fi-B (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,22(+0,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Arcadia/CA/USA, Arcadia Invitational05.04.19
11,23(+1,1)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19
11,28(-0,4)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,28(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.013-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,43(+0,8)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
12,35(+1,4)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,08(+2,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-fi Jessheim, UM06.09.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,94(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,25(+0,6)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,67(+0,8)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,70(+2,0)Luca Thompson, IL i BUL24.11.006-fi Jessheim, UM08.09.19
22,77(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.016-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
23,11(+1,9)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.015-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
25,07(+0,1)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,59(+3,5)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,13(+3,5)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,37(+2,1)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,35Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
37,05Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,97Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-nat (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
49,38Leon Douglas, IL i BUL06.09.002-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
49,69Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201919.07.19
50,01Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19
50,84Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
50,85Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
52,01Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
52,94Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h1Jessheim, UM06.09.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,88Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h2 (MS)Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,31,44Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1.49.99Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-hH (MS)Oordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
1,54,23Leon Douglas, IL i BUL06.09.004-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
1,54,74Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-fi-C (MS)Gøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
1,56,32Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,57,87Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.002-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,11,18Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.009-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,10Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
4,02,78Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.009-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
4,06,33Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,27,75Christian André Olsen, IL i BUL18.10.013 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,37,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
4,58,41Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48,84Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,53,23Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.001-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,02,21Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.0113Jessheim, UM06.09.19
9,10,83Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0016-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,17,44Lars Young Vik, Persbråten VGS09.01.0121-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,32,23Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.007 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
16,23,07Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0016 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,49,78Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.004-fi-A (MS)Lillehammer, Fjellpulkenmila06.10.19

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,25(+0,7)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Jessheim, UM06.09.19
15,08(+0,7)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006Jessheim, UM06.09.19

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,33(-0,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (MS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,44(+1,6)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24,82Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.002Jessheim, UM07.09.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,63Tobias Lømo, IL Koll13.05.003 (MS)Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit27.06.19

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,52,24Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Jessheim, UM07.09.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53,48Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,14,23Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,28,50Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (MS)Os, NM Kappgang26.10.19

Kappgang 3 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,51+Tobias Lømo, IL Koll13.05.00 (G-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Kappgang 5 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,55+Tobias Lømo, IL Koll13.05.00 (G-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,29Tobias Lømo, IL Koll13.05.0026 (G-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012Jessheim, UM08.09.19
1,68Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala29.06.19
4,60Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
3,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004Jessheim, UM07.09.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19(+2,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.015 (G-U20)Kristiansand, Nordic U2018.08.19
6,47(+0,5)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.0114-kv (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
6,27(+0,3)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.007Jessheim, UM06.09.19
6,02(+0,1)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
5,64(-0,9)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,53(+0,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,04Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
9,93Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne15.05.19

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,43Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
34,63Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,67Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MJ)Nittedal, Treningsstevne12.08.19
56,10Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-kv (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7692Markus Rooth, IK Tjalve
11,26(-0,6)-7,08(-0,3)-14,15-1,85-49,69-14,56(-1,1)-43,43-4,60-56,95-4,37,28
22.12.013 (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
6281Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
11,23(+1,1)-6,23(+1,9)-10,30-1,68-50,01-15,46(-1,1)-31,57-3,74-50,33-5,00,20
10.12.004 (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp15.09.19

Gutter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,28(-0,8)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.982 (MS)Asker, Askerlekene 201909.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,00(+1,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-fi-A (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,07(-0,1)Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-fi-A (MS)Asker, Askerlekene 201907.06.19
11,23(+1,9)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-fi-B (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,29(+1,1)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.973-h1 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,37(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.984-h1 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,38(+1,8)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991 (MS)Greveskogen, Seriestevne31.08.19
11,51(+1,2)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994-fi (MS)Nottwil/SUI, ParAthletics 2019 WPA Grand Prix25.05.19
11,98(-0,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h6 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,91(+2,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.975-fi-A (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,29(+2,5)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,80(+2,5)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,59(+1,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,87(+1,1)Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-h6 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
21,97(+0,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,53(+1,9)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.972-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,89(+0,0)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,22(+0,3)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.995-h2 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
23,56(+1,9)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.995-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,98(+1,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982-h1 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,97Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.971 (MS)Asker, Askerlekene 201909.06.19
52,60Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991 (MS)Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
57,50Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.985 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,60Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,34,12Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.996 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,51Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h2 (MS)High Point/NC/USA, VertKlasse Meeting23.03.19
1,55,56Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.9810-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,02,88Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.989-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,13,85Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.973-h1 (MS)Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,14,46Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.994-h1 (MS)Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,15,94Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.995-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54,20Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.975-h1 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
3,54,20Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983 (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
3,56,37Michael Mørk, IK Tjalve15.10.992-h2 (MS)Charlotte/NC/USA, Charlotte Invitational12.04.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24,02Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.975-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,38,26Elias Jonsson, Nydalens SK13.03.9918-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,55,42Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.994-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,55,87Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.983 (MS)Lillehammer, GD-stevnet21.09.19
9,31,36Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.978-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,36,48Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.9811-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,37,12Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9912-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,01,21Øystein Rønning Strand, Kjelsås IL06.03.9924-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,44,19Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9713-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,25,98Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.979 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.19

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,66(-0,8)Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992 (MS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,80Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992 (MS)Leverkusen/GER, Bayer-Classics 201924.07.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,72(+1,6)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
6,19(+0,0)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992 (MS)New Haven/CT/USA, Mark Young Invitational20.04.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,59Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
12,69Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.984 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,55Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.986 (MS)Växjö/SWE, Kasttävling13.08.19
46,90Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981 (MS)Jessheim, Norgeslekene10.08.19

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,65Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.982 (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
74,23Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.991 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,74(+0,0)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.042-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
7,95(+0,0)Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.033-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,02(+0,0)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,10(+0,0)Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.041-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,23(+0,0)Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.045-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,60(+0,0)Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.042-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
7,97Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,01Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,89(+0,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,61(+1,2)Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,73(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.048-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02(+4,2)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046-h8 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,16(+1,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-fi-B (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,22(+0,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Arcadia/CA/USA, Arcadia Invitational05.04.19
11,23(+1,1)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19
11,28(-0,4)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,28(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.013-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,43(+0,8)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,46(+1,4)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival22.07.19
11,48(+2,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,64(+1,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h2 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,84(+0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
-----10--------------------
11,84(+0,9)Gustav Moe, IL i BUL08.05.034-h4 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
12,01(+0,9)Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.034-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,13(-0,6)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Moss, Treningsstevne03.05.19
12,20(+0,1)Andreas Driot, IL i BUL07.06.028 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,21(+1,3)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,31(+0,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,34(-1,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.042 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
12,35(+1,4)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,41(+1,6)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033-h1 (MS)Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,48(+1,6)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1 (MS)Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
-----20--------------------
12,49(+0,9)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,51(+1,0)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
12,53(+0,1)Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
12,56(+0,4)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,69(+1,1)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h3 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,77(+0,9)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.045-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,98(-1,5)Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.046 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
13,52(-1,5)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.048 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
13,61(-1,9)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.047-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,08(+2,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-fi (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,30(+3,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,91(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,36(-0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
18,83(-0,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,94(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,25(+0,6)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,67(+0,8)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,70(+2,0)Luca Thompson, IL i BUL24.11.006-fi (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
22,77(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.016-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
23,08(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,11(+1,9)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.015-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,44(-3,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-h1 (G-17)Jessheim, UM07.09.19
23,80(-0,2)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,95(+1,9)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----10--------------------
24,51(+1,3)Andreas Driot, IL i BUL07.06.025 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,58(-4,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h1 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
24,61(+1,1)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
25,07(+0,1)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
25,08(+0,1)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,50(-0,3)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.035 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,55(+0,9)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,58(+0,2)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,95(-1,9)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.036 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
26,22(+0,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
-----20--------------------
27,54(+1,0)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,59(+3,5)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,13(+3,5)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,37(+2,1)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,00(+3,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-fi (G-15)Jessheim, UM08.09.19
23,20(+2,9)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.026-fi (G-17)Jessheim, UM08.09.19
23,53(+2,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.031-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,11(+2,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,10(+2,1)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,25(+2,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h2 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,30(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,49(+2,5)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044-h2 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,35Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
36,20Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
37,05Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19
39,49Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,67Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
40,57Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
40,86Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
41,38André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
42,53Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,8Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet01.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,97Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-nat (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
49,38Leon Douglas, IL i BUL06.09.002-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
49,69Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201919.07.19
50,01Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19
50,49Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
50,76Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
50,84Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
50,85Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
50,94Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
52,01Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
-----10--------------------
52,29Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
52,94Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
53,72Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
54,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
56,01Younes Abdellaue, Sportsklubben Vidar05.04.021 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap21.09.19
56,84Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
58,09Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
58,97André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046 (G-17)Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
59,73Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.042 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,01,79Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
-----20--------------------
1,02,12Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,05,23Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.044 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,88Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h2 (MS)Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,26,95Gustav Moe, IL i BUL08.05.032 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,31,44Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,31,83Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1 (MS)Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,37,95Anass Safiani, IL i BUL17.11.047 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,44,8Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.031 (G-16)Hønefoss, Treningstevne12.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1.49.99Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-hH (MS)Oordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
1,51,39Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.025-fi-B (MS)Kessel-Louvain/BEL, Meeting voor Mon17.08.19
1,54,23Leon Douglas, IL i BUL06.09.004-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
1,54,74Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-fi-C (MS)Gøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
1,56,32Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,57,87Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.002-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,59,19Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,01,38Roderick Duodu, IL i BUL30.03.022-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,05,00Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.038-h3 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
-----10--------------------
2,08,90Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.039-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,10,38Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,11,18Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.009-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,12,98Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.0412 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,13,49Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
2,13,95Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.042-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,15,34Younes Abdellaue, Sportsklubben Vidar05.04.022 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap21.09.19
2,17,24Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
2,19,58Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
2,20,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.045 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
-----20--------------------
2,25,44Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.048-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,30,23Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
2,32,74André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.0411-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,37,34Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.042 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
2,41,04Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.043 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08,69Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54,03Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-fi-B (MS)Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,58,10Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
4,02,78Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.009-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
4,06,33Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,06,68Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,10,16Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.037-h1 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
4,14,06Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.028-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,27,75Christian André Olsen, IL i BUL18.10.013 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,35,07Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.042 (G-15)Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,36,30Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-h1 (G-15)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
-----10--------------------
4,37,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
4,42,42Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,58,41Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,00,72Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,04,35Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.048 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,17,03Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.0413 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,34,41Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0410 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35,70Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0212-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,45,26Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-fi-B (MS)Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,48,84Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,53,23Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.001-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,02,21Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.0113 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
9,10,70Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
9,10,83Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0016-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,17,33Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.039 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9,17,44Lars Young Vik, Persbråten VGS09.01.0121-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,35,07Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0313 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
-----10--------------------
9,47,81Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0419-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,00,51Kornelius Kriszat-Løvfald, Nydalens SK11.09.0225-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16,64Anselm Reichenbach (GER), Oppsal IF30.08.034 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,03,25Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,32,23Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.007 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
16,16,8Filip Meo, IL i BUL19.03.025 (MS)Bergen, Løpsstevne16.11.19
16,23,07Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0016 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
17,03,08Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042 (MS)Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
18,20,97Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.0220 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,49,78Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.004-fi-A (MS)Lillehammer, Fjellpulkenmila06.10.19

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,24(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
19,92(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,49(+0,1)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,33(+0,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19
15,25(+1,1)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,25(+0,7)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
14,84(+0,3)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022-h1 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
15,08(+0,7)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,33(-0,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (MS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,44(+1,6)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,99Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
46,58Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
47,19André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043-h1 (G-15)Jessheim, UM06.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,4André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-15)Ås, Kvalifiseringsstevnet26.08.19

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,15Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022 (G-17)Jessheim, UM07.09.19
41,33Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032 (G-16)Jessheim, UM06.09.19

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,26Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35,08Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.036 (G-16)Jessheim, UM06.09.19

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24,82Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.002 (G-18/19)Jessheim, UM07.09.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,63Tobias Lømo, IL Koll13.05.003 (MS)Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit27.06.19

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,52,24Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Jessheim, UM07.09.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53,48Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
17,26,24Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.034 (G-16)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,14,23Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,28,50Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (MS)Os, NM Kappgang26.10.19

Kappgang 3 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,51+Tobias Lømo, IL Koll13.05.00 (G-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Kappgang 5 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,55+Tobias Lømo, IL Koll13.05.00 (G-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,29Tobias Lømo, IL Koll13.05.0026 (G-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19
1,93Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (MS)Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
1,78Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032 (MS)Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,70Jørgen Bergh, IL Koll29.12.031 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
1,68Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (MS)Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,68Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19
1,50André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,50Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,40Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
-----10--------------------
1,40Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala29.06.19
4,60Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
4,25Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004 (G-18/19)Jessheim, UM07.09.19
3,15Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19(+2,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.015 (G-U20)Kristiansand, Nordic U2018.08.19
6,97(-0,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
6,47(+0,5)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.0114-kv (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
6,38(+1,0)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.038-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
6,27(+0,3)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.007 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
6,03(+0,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
6,02(+0,1)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012 (G-18/19)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
5,95(-0,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.0220 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
5,64(-0,9)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
5,51(+0,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
-----10--------------------
5,41(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,31(+0,8)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
4,72(+1,3)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
4,54(+0,3)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,50(+2,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.038-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,21(+1,0)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
12,84(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,53(+0,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
11,47(-1,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
11,29(+1,5)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
10,70(-3,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
8,96(+1,3)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
9,24Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
8,25André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
8,10Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.048 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
7,32Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043 (G-15)Geithus, Kastkarusell14.08.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,96Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival22.07.19
12,01Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
6,93Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,04Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
12,53Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
9,93Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Ski, Kretsstevne15.05.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,83Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042 (G-15)Røyken, Spikkestad Open28.07.19
29,95Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
21,77André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,98Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival23.07.19
35,63Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,43Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
34,63Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,40Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
26,74Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
21,36André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,10Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
23,35André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
22,63Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
18,81Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04P (G-15)Asker, Kast-mangekampen 201929.09.19

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,10Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival23.07.19
60,60Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
54,22Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
28,12Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
24,52Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
18,69Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,34Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
57,67Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MJ)Nittedal, Treningsstevne12.08.19
57,08Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
56,10Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-kv (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,61Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04P (G-15)Asker, Kast-mangekampen 201929.09.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7761Sander Aae Skotheim, IL Koll
11,46(+1,4)-6,95(+1,3)-14,96-2,00-50,56-14,50(+2,6)-47,98-4,20-62,10-4,46,76
31.05.021 (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival23.07.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7692Markus Rooth, IK Tjalve
11,26(-0,6)-7,08(-0,3)-14,15-1,85-49,69-14,56(-1,1)-43,43-4,60-56,95-4,37,28
22.12.013 (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
6281Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
11,23(+1,1)-6,23(+1,9)-10,30-1,68-50,01-15,46(-1,1)-31,57-3,74-50,33-5,00,20
10.12.004 (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp15.09.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5920Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
11,91(+2,2)-6,27(+3,2)-12,01-1,90-54,85-16,72(+1,8)-35,63-2,85-48,85-5,00,72
11.02.0311 (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-300m-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5721Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
12,31(+0,3)-6,12(+0,7)-11,72-1,72-40,57-14,49(+0,1)-34,75-3,15-44,66-3,08,69
11.02.031 (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1377Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
21,47-6,30-31,09-18,81-6,61
26.11.042 (G-15)Asker, Kast-mangekampen 201929.09.19

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,28(-0,8)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.982 (MS)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,74(+0,0)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.042-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
7,95(+0,0)Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.033-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,02(+0,0)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,10(+0,0)Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.041-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,23(+0,0)Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.045-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,60(+0,0)Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.042-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
7,97Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,01Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,89(+0,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,61(+1,2)Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,73(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.048-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02(+4,2)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046-h8 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,00(+1,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-fi-A (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,07(-0,1)Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-fi-A (MS)Asker, Askerlekene 201907.06.19
11,16(+1,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-fi-B (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,22(+0,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Arcadia/CA/USA, Arcadia Invitational05.04.19
11,23(+1,9)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-fi-B (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,23(+1,1)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19
11,28(-0,4)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,28(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.013-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,29(+1,1)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.973-h1 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,37(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.984-h1 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
-----10--------------------
11,38(+1,8)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991 (MS)Greveskogen, Seriestevne31.08.19
11,43(+0,8)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,46(+1,4)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival22.07.19
11,48(+2,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,51(+1,2)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994-fi (MS)Nottwil/SUI, ParAthletics 2019 WPA Grand Prix25.05.19
11,64(+1,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h2 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,84(+0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,84(+0,9)Gustav Moe, IL i BUL08.05.034-h4 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,98(-0,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h6 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
12,01(+0,9)Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.034-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----20--------------------
12,13(-0,6)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Moss, Treningsstevne03.05.19
12,20(+0,1)Andreas Driot, IL i BUL07.06.028 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,21(+1,3)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,31(+0,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,34(-1,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.042 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
12,35(+1,4)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,41(+1,6)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033-h1 (MS)Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,48(+1,6)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1 (MS)Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,49(+0,9)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,51(+1,0)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
-----30--------------------
12,53(+0,1)Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
12,56(+0,4)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,69(+1,1)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h3 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,77(+0,9)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.045-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,98(-1,5)Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.046 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
13,52(-1,5)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.048 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
13,61(-1,9)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.047-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,91(+2,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.975-fi-A (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,08(+2,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-fi (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,29(+2,5)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,30(+3,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,80(+2,5)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,91(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,59(+1,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
18,36(-0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
18,83(-0,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,87(+1,1)Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-h6 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
21,94(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
21,97(+0,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,25(+0,6)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,53(+1,9)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.972-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,67(+0,8)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,70(+2,0)Luca Thompson, IL i BUL24.11.006-fi (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
22,77(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.016-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,89(+0,0)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,08(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----10--------------------
23,11(+1,9)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.015-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,22(+0,3)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.995-h2 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
23,44(-3,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-h1 (G-17)Jessheim, UM07.09.19
23,56(+1,9)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.995-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,80(-0,2)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,95(+1,9)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,98(+1,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982-h1 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,51(+1,3)Andreas Driot, IL i BUL07.06.025 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,58(-4,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h1 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
24,61(+1,1)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
-----20--------------------
25,07(+0,1)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
25,08(+0,1)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,50(-0,3)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.035 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,55(+0,9)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,58(+0,2)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,95(-1,9)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.036 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
26,22(+0,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
27,54(+1,0)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,59(+3,5)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,13(+3,5)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,37(+2,1)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,00(+3,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-fi (G-15)Jessheim, UM08.09.19
23,20(+2,9)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.026-fi (G-17)Jessheim, UM08.09.19
23,53(+2,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.031-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,11(+2,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,10(+2,1)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,25(+2,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h2 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,30(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,49(+2,5)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044-h2 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,35Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
36,20Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
37,05Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19
39,49Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,67Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
40,57Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
40,86Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
41,38André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
42,53Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,8Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet01.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,97Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-nat (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
49,38Leon Douglas, IL i BUL06.09.002-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
49,69Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201919.07.19
50,01Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19
50,49Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
50,76Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
50,84Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
50,85Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
50,94Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
51,97Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.971 (MS)Asker, Askerlekene 201909.06.19
-----10--------------------
52,01Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
52,29Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
52,60Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991 (MS)Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
52,94Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
53,72Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
54,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
56,01Younes Abdellaue, Sportsklubben Vidar05.04.021 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap21.09.19
56,84Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
57,50Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.985 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
58,09Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----20--------------------
58,97André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046 (G-17)Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
59,73Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.042 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,01,79Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,02,12Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,05,23Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.044 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,88Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h2 (MS)Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,25,60Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,26,95Gustav Moe, IL i BUL08.05.032 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,31,44Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,31,83Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1 (MS)Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,34,12Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.996 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,37,95Anass Safiani, IL i BUL17.11.047 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,44,8Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.031 (G-16)Hønefoss, Treningstevne12.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1.49.99Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-hH (MS)Oordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
1,51,39Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.025-fi-B (MS)Kessel-Louvain/BEL, Meeting voor Mon17.08.19
1,54,23Leon Douglas, IL i BUL06.09.004-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
1,54,74Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-fi-C (MS)Gøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
1,55,51Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h2 (MS)High Point/NC/USA, VertKlasse Meeting23.03.19
1,55,56Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.9810-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,56,32Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,57,87Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.002-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,59,19Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,01,38Roderick Duodu, IL i BUL30.03.022-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
-----10--------------------
2,02,88Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.989-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,05,00Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.038-h3 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,08,90Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.039-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,10,38Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,11,18Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.009-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,12,98Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.0412 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,13,49Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
2,13,85Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.973-h1 (MS)Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,13,95Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.042-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----20--------------------
2,14,46Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.994-h1 (MS)Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,15,34Younes Abdellaue, Sportsklubben Vidar05.04.022 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap21.09.19
2,15,94Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.995-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
2,17,24Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
2,19,58Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
2,20,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.045 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,25,44Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.048-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,30,23Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
2,32,74André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.0411-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,37,34Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.042 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
-----30--------------------
2,41,04Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.043 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08,69Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54,03Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-fi-B (MS)Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,54,20Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.975-h1 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
3,54,20Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983 (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
3,56,37Michael Mørk, IK Tjalve15.10.992-h2 (MS)Charlotte/NC/USA, Charlotte Invitational12.04.19
3,58,10Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004 (MS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
4,02,78Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.009-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
4,06,33Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,06,68Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,10,16Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.037-h1 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
4,14,06Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.028-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----10--------------------
4,27,75Christian André Olsen, IL i BUL18.10.013 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,35,07Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.042 (G-15)Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,36,30Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-h1 (G-15)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
4,37,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
4,42,42Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,58,41Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,00,72Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,04,35Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.048 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,17,03Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.0413 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,34,41Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0410 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24,02Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.975-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,35,70Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0212-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,38,26Elias Jonsson, Nydalens SK13.03.9918-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,45,26Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-fi-B (MS)Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,48,84Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,53,23Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.001-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,55,42Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.994-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,55,87Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.983 (MS)Lillehammer, GD-stevnet21.09.19
9,02,21Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.0113 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
9,10,70Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
-----10--------------------
9,10,83Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0016-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,17,33Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.039 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9,17,44Lars Young Vik, Persbråten VGS09.01.0121-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,31,36Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.978-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,35,07Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0313 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9,36,48Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.9811-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,37,12Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9912-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,47,81Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0419-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,00,51Kornelius Kriszat-Løvfald, Nydalens SK11.09.0225-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,01,21Øystein Rønning Strand, Kjelsås IL06.03.9924-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16,64Anselm Reichenbach (GER), Oppsal IF30.08.034 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,44,19Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9713-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,03,25Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,32,23Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.007 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
16,16,8Filip Meo, IL i BUL19.03.025 (MS)Bergen, Løpsstevne16.11.19
16,23,07Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0016 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
16,25,98Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.979 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
17,03,08Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042 (MS)Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
18,20,97Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.0220 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,49,78Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.004-fi-A (MS)Lillehammer, Fjellpulkenmila06.10.19

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,24(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
19,92(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,49(+0,1)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,33(+0,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19
15,25(+1,1)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,25(+0,7)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
14,84(+0,3)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022-h1 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
15,08(+0,7)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,66(-0,8)Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992 (MS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19
15,33(-0,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (MS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,44(+1,6)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,99Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
46,58Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
47,19André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043-h1 (G-15)Jessheim, UM06.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,4André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-15)Ås, Kvalifiseringsstevnet26.08.19

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,15Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022 (G-17)Jessheim, UM07.09.19
41,33Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032 (G-16)Jessheim, UM06.09.19

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,26Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35,08Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.036 (G-16)Jessheim, UM06.09.19

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24,82Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.002 (G-18/19)Jessheim, UM07.09.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,63Tobias Lømo, IL Koll13.05.003 (MS)Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit27.06.19

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,52,24Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Jessheim, UM07.09.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53,48Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
17,26,24Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.034 (G-16)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,14,23Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,28,50Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (MS)Os, NM Kappgang26.10.19

Kappgang 3 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,51+Tobias Lømo, IL Koll13.05.00 (G-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Kappgang 5 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,55+Tobias Lømo, IL Koll13.05.00 (G-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,29Tobias Lømo, IL Koll13.05.0026 (G-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19
1,93Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (MS)Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
1,78Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032 (MS)Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,70Jørgen Bergh, IL Koll29.12.031 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
1,68Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (MS)Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,68Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19
1,50Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,50André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,40Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
-----10--------------------
1,40Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,80Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992 (MS)Leverkusen/GER, Bayer-Classics 201924.07.19
5,30Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala29.06.19
4,60Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
4,25Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004 (G-18/19)Jessheim, UM07.09.19
3,15Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19(+2,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.015 (G-U20)Kristiansand, Nordic U2018.08.19
6,97(-0,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
6,72(+1,6)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
6,47(+0,5)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.0114-kv (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
6,38(+1,0)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.038-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
6,27(+0,3)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.007 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
6,19(+0,0)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992 (MS)New Haven/CT/USA, Mark Young Invitational20.04.19
6,03(+0,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
6,02(+0,1)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012 (G-18/19)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
5,95(-0,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.0220 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
-----10--------------------
5,64(-0,9)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
5,51(+0,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
5,41(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,31(+0,8)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
4,72(+1,3)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
4,54(+0,3)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,50(+2,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.038-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,21(+1,0)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
12,84(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,53(+0,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
11,47(-1,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
11,29(+1,5)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
10,70(-3,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
8,96(+1,3)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
9,24Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
8,25André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
8,10Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.048 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
7,32Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043 (G-15)Geithus, Kastkarusell14.08.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,96Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival22.07.19
12,01Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
6,93Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,04Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
12,53Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
9,93Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne15.05.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,59Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
12,69Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.984 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,83Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042 (G-15)Røyken, Spikkestad Open28.07.19
29,95Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
21,77André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,98Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival23.07.19
35,63Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,43Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
34,63Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,55Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.986 (MS)Växjö/SWE, Kasttävling13.08.19
46,90Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981 (MS)Jessheim, Norgeslekene10.08.19

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,40Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
26,74Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
21,36André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,65Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.982 (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,10Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
23,35André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
22,63Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
18,81Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04P (G-15)Asker, Kast-mangekampen 201929.09.19

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,10Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival23.07.19
60,60Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
54,22Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
28,12Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
24,52Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
18,69Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
74,23Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.991 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
59,34Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
57,67Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MJ)Nittedal, Treningsstevne12.08.19
57,08Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
56,10Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-kv (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,61Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04P (G-15)Asker, Kast-mangekampen 201929.09.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7761Sander Aae Skotheim, IL Koll
11,46(+1,4)-6,95(+1,3)-14,96-2,00-50,56-14,50(+2,6)-47,98-4,20-62,10-4,46,76
31.05.021 (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival23.07.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7692Markus Rooth, IK Tjalve
11,26(-0,6)-7,08(-0,3)-14,15-1,85-49,69-14,56(-1,1)-43,43-4,60-56,95-4,37,28
22.12.013 (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
6281Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
11,23(+1,1)-6,23(+1,9)-10,30-1,68-50,01-15,46(-1,1)-31,57-3,74-50,33-5,00,20
10.12.004 (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp15.09.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5920Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
11,91(+2,2)-6,27(+3,2)-12,01-1,90-54,85-16,72(+1,8)-35,63-2,85-48,85-5,00,72
11.02.0311 (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-300m-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5721Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
12,31(+0,3)-6,12(+0,7)-11,72-1,72-40,57-14,49(+0,1)-34,75-3,15-44,66-3,08,69
11.02.031 (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1377Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
21,47-6,30-31,09-18,81-6,61
26.11.042 (G-15)Asker, Kast-mangekampen 201929.09.19

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,16(-0,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,28(-0,8)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.982Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,74(+0,0)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.042-h2Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
7,88(+0,3)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.822Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
7,95(+0,0)Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.033-h2Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,02(+0,0)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044-h2Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,10(+0,0)Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.041-h1Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,23(+0,0)Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.045-h2Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,60(+0,0)Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.042-h1Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,73(+0,0)Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.773-h1Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
-----10--------------------
9,02(+0,3)Terje Myhre, IL i BUL10.04.624Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
9,26(+0,0)Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.694-h1Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,86(+0,3)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.871Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
7,97Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,01Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,89(+0,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,61(+1,2)Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,73(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.048-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02(+4,2)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046-h8 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+1,4)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,00(+1,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-fi-AOslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,04(+0,8)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
11,07(-0,1)Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-fi-AAsker, Askerlekene 201907.06.19
11,07(+1,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,13(+1,9)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,16(+1,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,22(+0,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Arcadia/CA/USA, Arcadia Invitational05.04.19
11,23(+1,9)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,23(+1,1)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19
-----10--------------------
11,26(+1,9)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.856-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,28(-0,4)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,28(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.013-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,29(+1,1)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.973-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,37(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.984-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,38(+1,8)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991Greveskogen, Seriestevne31.08.19
11,43(+0,8)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,46(+1,4)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival22.07.19
11,48(+2,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,51(+1,2)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994-fi Nottwil/SUI, ParAthletics 2019 WPA Grand Prix25.05.19
-----20--------------------
11,64(+1,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h2 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,83(+0,5)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h2Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
11,84(+0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,84(+0,9)Gustav Moe, IL i BUL08.05.034-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,96(+0,7)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-fi-CJessheim, Norgeslekene10.08.19
11,97(+1,1)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
11,98(-0,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
12,01(+0,9)Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.034-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,13(-0,6)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Moss, Treningsstevne03.05.19
12,17(-0,7)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.825-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----30--------------------
12,20(+0,1)Andreas Driot, IL i BUL07.06.028 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,21(+1,3)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,31(+0,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,34(-1,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.042 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
12,35(+1,4)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014-h1Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,41(+1,6)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,42(-0,9)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,46(+0,9)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.667-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
12,48(+1,6)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,49(+1,0)Mickel Segalstad-Slaatto, IK Tjalve11.01.916-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
-----40--------------------
12,49(+0,9)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,51(+1,0)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
12,53(+0,1)Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h1Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
12,56(+0,4)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,69(+1,1)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h3 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,77(+0,9)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.045-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,81(+0,2)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.723 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,98(-1,5)Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.046 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
13,45(+0,9)Pathmanathan Nalliah, Tamil Sangam IL14.08.613-fi (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,52(-1,5)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.048 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
-----50--------------------
13,61(-1,9)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.047-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,84(+1,2)Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.683 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,23(+1,5)Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,34(+0,5)Terje Myhre, IL i BUL10.04.625-h2Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
14,50(+0,2)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.725 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,84(+0,6)John Kessel Solem, IL i BUL11.07.573 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
16,54(-1,2)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32(+0,2)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.875-h1Asker, Askerlekene 201907.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,88(+3,3)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,91(+2,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.975-fi-AOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,93(+3,1)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,08(+3,3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.934-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,08(+2,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-fi (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,25(+3,3)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.857-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,29(+2,5)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,30(+3,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,80(+2,5)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,91(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
12,27(+2,5)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-fi-BOslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,40(+2,5)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,59(+1,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
18,36(-0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
18,83(-0,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
19,89(-0,5)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.725-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
21,92(-0,5)Terje Myhre, IL i BUL10.04.626-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,61(-0,5)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.874-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,47(+1,3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.954-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
21,87(+1,1)Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
21,94(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
21,97(+0,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,11(-0,3)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.913-h1Hamar, NM Hamar 201903.08.19
22,25(+0,6)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,42(-0,3)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h2Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
22,53(+1,9)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.972-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,56(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,64(+0,6)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----10--------------------
22,67(+0,8)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
22,70(+2,0)Luca Thompson, IL i BUL24.11.006-fi (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
22,77(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.016-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,89(+0,0)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,08(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,11(+1,9)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.015-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,22(+0,3)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.995-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
23,44(-3,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-h1 (G-17)Jessheim, UM07.09.19
23,50(+0,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.855-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
23,56(+1,9)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.995-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----20--------------------
23,80(-0,2)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,95(+1,9)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,95(+0,4)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.767-sf2 (MV40)Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 201912.09.19
23,98(+1,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,51(+1,3)Andreas Driot, IL i BUL07.06.025 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,58(-4,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h1 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
24,61(+1,1)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
24,88(+0,3)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.787-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
25,07(+0,1)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013-h1Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
25,08(+0,1)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----30--------------------
25,15(-0,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
25,31(+0,2)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.824-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
25,49(-0,8)Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.736-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
25,50(-0,3)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.035 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,55(+0,9)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,58(+0,2)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,95(-1,9)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.036 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
26,22(+0,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
27,54(+1,0)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
28,01(-0,2)Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.562 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
-----40--------------------
28,60(-0,7)Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.683 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
29,15(-1,6)Terje Myhre, IL i BUL10.04.624 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
29,96(+0,2)Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
35,86(+0,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,38(+0,9)Justin Reeves (USA), IK Tjalve19.10.893-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,7(+1,9)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,59(+3,5)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,13(+3,5)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,37(+2,1)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,00(+3,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-fi (G-15)Jessheim, UM08.09.19
23,20(+2,9)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.026-fi (G-17)Jessheim, UM08.09.19
23,53(+2,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.031-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,05(+2,2)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.922Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
24,11(+2,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,05(+2,2)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.823Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
25,10(+2,1)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,15(+2,3)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.864-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,25(+2,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h2 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
25,30(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,49(+2,5)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044-h2 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,20Mikkel Aas, IL i BUL09.03.723 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
27,00Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,35Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
36,20Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
37,05Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19
39,49Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,67Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
40,15Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
40,57Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
40,86Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
41,38André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
42,53Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----10--------------------
42,72Mikkel Aas, IL i BUL09.03.724-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
43,20Anders Stokvold, IL i BUL25.07.725-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,8Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet01.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,97Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
48,71Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.952-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
49,38Leon Douglas, IL i BUL06.09.002-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
49,69Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201919.07.19
50,01Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19
50,49Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
50,76Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
50,84Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
50,85Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
50,94Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
-----10--------------------
51,39Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.951Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
51,44Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
51,97Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.971Asker, Askerlekene 201909.06.19
52,01Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
52,29Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
52,37Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.926Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
52,60Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
52,72Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h2Salzburg/AUT, European Company Sport Games 201927.06.19
52,94Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
53,18Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.945-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
-----20--------------------
53,72Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
54,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
56,01Younes Abdellaue, Sportsklubben Vidar05.04.021 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap21.09.19
56,20Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
56,20Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.732 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
56,84Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
57,50Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.985Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
58,09Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
58,40Anders Stokvold, IL i BUL25.07.723 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
58,97André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046 (G-17)Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
-----30--------------------
59,73Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.042 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,01,79Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,02,12Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,03,13Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.563 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,05,23Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.044 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,09,79Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,99Justin Reeves (USA), IK Tjalve19.10.894-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,88Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h2Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,24,95Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.907Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,25,60Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,26,95Gustav Moe, IL i BUL08.05.032Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,31,44Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,31,83Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,34,12Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.996Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,37,95Anass Safiani, IL i BUL17.11.047Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,44,8Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.031 (G-16)Hønefoss, Treningstevne12.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1.49.99Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-hHOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
1,51,39Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.025-fi-BKessel-Louvain/BEL, Meeting voor Mon17.08.19
1,54,23Leon Douglas, IL i BUL06.09.004-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
1,54,74Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-fi-CGøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
1,55,51Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h2High Point/NC/USA, VertKlasse Meeting23.03.19
1,55,56Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.9810-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,55,97Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.946-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
1,56,32Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,56,61Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.958-h1Tallahassee/FL/USA, FSU Relays22.03.19
1,57,02Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.901Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
-----10--------------------
1,57,87Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.002-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,58,19Martin Lager, IK Tjalve09.06.895-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,59,19Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,59,34Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.948-h2Hamar, NM Hamar 201903.08.19
2,01,30Johannes Rudjord Volden, Oslostudentenes IK Friidrett14.10.956-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,01,38Roderick Duodu, IL i BUL30.03.022-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
2,02,88Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.989-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,05,00Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.038-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,08,90Edvard Ryan Bergseth, Oslostudentenes IK Friidrett26.04.921-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
-----20--------------------
2,08,90Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.039-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,09,31Daniel Jørgen Børseth, Oslostudentenes IK Friidrett22.09.862-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,10,38Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,11,18Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.009-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,12,15Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.722 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,12,98Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.0412 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,13,49Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
2,13,85Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.973-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,13,95Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.042-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,14,46Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.994-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
-----30--------------------
2,15,34Younes Abdellaue, Sportsklubben Vidar05.04.022 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap21.09.19
2,15,94Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.995-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
2,17,24Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
2,19,58Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
2,20,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.045 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,25,44Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.048-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,29,96Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.613 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,30,23Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
2,32,74André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.0411-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,37,34Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.042 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
-----40--------------------
2,41,04Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.043 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
2,50,37Tormod Bønes, IL i BUL09.04.422-fi (MV75)Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 201913.09.19
2,53,68Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.616 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
4,24,5Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.443 (MV75)Jessheim, UKI-Karusellen26.09.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08,69Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,39,63Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.9311-fi-AGøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
3,54,03Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-fi-BKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,54,20Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.975-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
3,54,20Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983 (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
3,55,18Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.903-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,56,37Michael Mørk, IK Tjalve15.10.992-h2Charlotte/NC/USA, Charlotte Invitational12.04.19
3,56,58Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.9511-h2Gainesville/FL/USA, Florida Relays29.03.19
3,57,88Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.943Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
3,58,10Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
3,59,39Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9611-h3Sioux Falls/SD/USA, Howard Wood Dakota Relays04.05.19
-----10--------------------
4,00,06Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9315-fi-BJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,02,78Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.009-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
4,04,63Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.942-fi-DGøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
4,06,33Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,06,68Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,07,03Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.887Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,07,62Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.918Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,08,75Martin Lager, IK Tjalve09.06.894-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,10,16Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.037-h1 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
4,10,65Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.8714-hLOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
-----20--------------------
4,13,36Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.919Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,14,06Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.028-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,16,94Henrik Sunne Fjeld, Sportsklubben Vidar30.09.959-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,19,65Samuel Hafsahl, Sportsklubben Vidar13.05.7713-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,20,25Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.9415Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,27,75Christian André Olsen, IL i BUL18.10.013Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,30,48Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,35,07Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.042 (G-15)Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,36,24Rachid Bendriss, Frognerparken Idrettslag06.03.691 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,36,30Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-h1 (G-15)Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
-----30--------------------
4,37,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
4,42,42Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,44,52Tore Bjelland, IL i BUL27.08.872Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
4,50,71Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.612 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,58,41Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,00,72Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19
5,38,46Sturla Throndsen, Sportsklubben Vidar02.02.601 (MV55)Nittedal, POST NM 201930.08.19
5,41,04Torstein Brox, IL i BUL11.06.591 (MV)Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
5,51,23Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.674 (MV50)Jessheim, UKI-Karusellen06.06.19
5,53,57Tormod Bønes, IL i BUL09.04.423-fi (MV75)Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 201907.09.19
-----40--------------------
8,44,34Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.445 (MV75)Jessheim, UKI-Karusellen06.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,28,87+Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.9112Doha/QAT, IAAF World Athletics Championships06.10.19
6,04,35Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.048 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,17,03Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.0413 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,34,41Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0410 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,01,18Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.915Nembro/ITA, XXII Meeting Internazionale Città di Nembro28.06.19
8,03,65Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.963-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,19,26Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.932-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,24,02Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.975-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,31,36Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.9213-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,33,36Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.9111-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,33,89Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941Nittedal, Elite 800m08.06.19
8,34,49Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.901Hommelvik, Sjøsidestevnet 201920.08.19
8,35,70Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0212-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,37,10Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.883-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
-----10--------------------
8,38,26Elias Jonsson, Nydalens SK13.03.9918-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,40,12Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.9016-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,45,26Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,48,84Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,50,52Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.957-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,53,23Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.001-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,55,42Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.994-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,55,87Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.983Lillehammer, GD-stevnet21.09.19
8,59,16Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.916Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,01,59Lars Grønlund, Oslostudentenes IK Friidrett06.04.967-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----20--------------------
9,01,64Lars Jørgen Tvenge Granerud, Oslostudentenes IK Friidrett28.07.933Lillehammer, Veidekke-stevnet03.09.19
9,02,21Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.0113 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
9,09,04Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.948Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,10,17Kasper Stadaas, IL Heming21.02.9414-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,10,39Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.8817-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,10,70Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
9,10,83Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0016-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,11,85Gustav Rauø Vasdal, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.9118-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,17,10Knut Jonny Hjertvik, Oslostudentenes IK Friidrett25.05.908Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,17,33Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.039 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
-----30--------------------
9,17,44Lars Young Vik, Persbråten VGS09.01.0121-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,21,63Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.9412Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,22,82Christian Hannestad, IL i BUL02.03.923-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,23,42Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.934-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,27,97Henrik Eijsink, Nydalens SK10.07.963-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,31,36Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.978-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,35,07Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0313 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9,36,48Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.9811-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,37,12Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9912-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,40,61Jostein Knudsen Dal, IL i BUL22.08.9416Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
-----40--------------------
9,45,70Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.8416-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,46,15Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.7217-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,47,81Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0419-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,00,51Kornelius Kriszat-Løvfald, Nydalens SK11.09.0225-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,19,78Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611Asker, Kretsstevne 2 - løp26.08.19
11,01,21Øystein Rønning Strand, Kjelsås IL06.03.9924-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,50,86Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.9511Fana, TMG 201922.05.19
8,56,58James Clugnet (GBR), IL Heming04.12.965-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,58,72Alan Cherry (GBR), IL i BUL21.05.912Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,16,64Anselm Reichenbach (GER), Oppsal IF30.08.034 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
10,09,89Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.9022-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,30,07Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.9110-fi-AHeusden-Zolder/BEL, KBC Nacht20.07.19
13,47,66Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.9621-fi-AOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
14,14,52Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.934-fi-AWatford/GBR, Watford Grand Prix29.06.19
14,44,19Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9713-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,44,86Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.924-h2Hamar, NM Hamar 201902.08.19
14,48,68Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.8415-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,03,25Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,05,32Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.858-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,14,50Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.8811-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,22,15Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9613Duluth/MN/USA, NSIC Outdoor Track & Field Championships11.05.19
-----10--------------------
15,32,23Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.007 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
15,32,61Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.966Marsa/MLT, EAP Malta04.05.19
15,44,04Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.9018-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,48,23Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.916Jessheim, Norgeslekene11.08.19
15,53,3Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.941Ås, Avslutningsstevnet09.10.19
15,59,17Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.8820-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,16,8Filip Meo, IL i BUL19.03.025Bergen, Løpsstevne16.11.19
16,23,07Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0016 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
16,25,98Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.979Jessheim, Norgeslekene11.08.19
16,34,92Ottar Andreas Grønvold, Sportsklubben Vidar10.09.8226-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
-----20--------------------
16,45,17Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.8627-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
17,03,08Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
17,56,6Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.616Ås, Avslutningsstevnet09.10.19
18,20,97Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.0220 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,26,13Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.955-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,43,69Michael Tesfamichael (ERI), IL i BUL24.09.9017-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
17,20,05Dominic Anthony Hoff (GBR), Bøler IF11.02.741 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,24,78Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.911-fi-AKristiansand, Stadionmila31.08.19
29,36,88Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9317-fi-BLondon/GBR, European 10000 Cup (Night of the 10000)06.07.19
30,11,42Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.851-fi-BKristiansand, Stadionmila31.08.19
30,49,97Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.917-fi-AEnskede/SWE, Långlöparnas Kväll25.06.19
31,40,32Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.9013-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
32,02,48Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.8817-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
32,07,45Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.881-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
32,07,50Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.951Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
32,18,92Jørgen Håvåg Korum, Oslostudentenes IK Friidrett13.01.873-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
32,19,20Knut Jonny Hjertvik, Oslostudentenes IK Friidrett25.05.902Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
-----10--------------------
32,21,77Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.904-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
32,24,72Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.9619-fi-AEnskede/SWE, Långlöparnas Kväll25.06.19
32,53,52Victor Borge Svendsen, Sportsklubben Vidar02.12.9522-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
33,14,52David Andre Aasen, Oslo Politis IL19.09.899-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
33,17,38Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8810-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
33,19,81Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.942-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
33,22,28Fredrik Schwencke, Kamp/Vestheim IF11.05.9213Trondheim, KM langdistanse17.05.19
33,39,66Tore Bjelland, IL i BUL27.08.8712-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
33,49,78Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.004-fi-ALillehammer, Fjellpulkenmila06.10.19
34,29,37Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.9116Trondheim, KM langdistanse17.05.19
-----20--------------------
34,33,38Bjørnar Kjønnøy Slettvåg, Oslostudentenes IK Friidrett18.07.855-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
34,47,87Tony Gjerde, Bøler IF14.09.831 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
34,57,21Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.8619-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
35,01,09Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.9020-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
36,09,32Mats Kristoffersen, Sportsklubben Vidar31.03.921-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
37,47,71Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.843-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
39,09,70Steffen Aabel, Oslostudentenes IK Friidrett02.10.894-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,24,61Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.954-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
32,39,42Martin Kjäll-Ohlsson (SWE), Sportsklubben Vidar12.06.7818-fi-AGøteborg/SWE, DM 10000 meter för Göteborg01.05.19
33,40,44Christopher John James Bennett (GBR), Sportsklubben Vidar03.12.844-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
35,23,33Benjamin Thürer (GER), IL Koll26.04.877-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
37,27,54Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.902-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,86(+1,5)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-h3Saint Etienne/FRA, Championnats de France Elite27.07.19
14,66(-0,8)Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992Hamar, NM Hamar 201904.08.19
15,33(-0,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014Hamar, NM Hamar 201904.08.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,44(+1,6)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,88Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.953Hamar, NM Hamar 201902.08.19
57,18Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.957Hamar, NM Hamar 201902.08.19
59,26Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
1,04,61Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24,82Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.002 (G-18/19)Jessheim, UM07.09.19

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,15,82Dominic Anthony Hoff (GBR), Bøler IF11.02.741 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,63Tobias Lømo, IL Koll13.05.003Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit27.06.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53,48Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
17,26,24Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.034 (G-16)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,14,23Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,28,50Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Os, NM Kappgang26.10.19

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,29Tobias Lømo, IL Koll13.05.0026 (G-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Hamar, NM Hamar 201904.08.19
1,93Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Jessheim, UM08.09.19
1,78Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,70Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Bækkelaget, Hoppstevne 128.05.19
1,70Jørgen Bergh, IL Koll29.12.031 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
1,68Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,68Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19
1,50Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
1,50André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
-----10--------------------
1,43Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.692Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
1,40Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,40Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,30Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,28Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.773Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,80Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992Leverkusen/GER, Bayer-Classics 201924.07.19
5,30Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala29.06.19
4,90Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.951Quarteira/POR, Meeting Internacional de Atletismo do Algarve26.04.19
4,60Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
4,25Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004 (G-18/19)Jessheim, UM07.09.19
3,15Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+0,6)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
7,19(+2,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.015 (G-U20)Kristiansand, Nordic U2018.08.19
6,97(-0,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
6,72(+1,6)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
6,47(+0,5)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.0114-kv (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
6,38(+1,0)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.038-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
6,27(+0,3)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.007 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
6,19(+0,0)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992New Haven/CT/USA, Mark Young Invitational20.04.19
6,03(+0,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
6,02(+0,1)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012 (G-18/19)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
-----10--------------------
5,96(+0,0)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
5,95(-0,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.0220 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
5,64(-0,9)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
5,51(+0,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
5,41(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,31(+0,8)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
4,85(+0,2)Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
4,72(+1,3)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
4,54(+0,3)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
4,28(-0,4)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV55)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19
-----20--------------------
3,96(+0,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.725 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
2,66(+0,0)John Broholt, Stovnerkameratene17.09.342 (MV85)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,50(+2,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.038-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
2,88(+2,9)John Broholt, Stovnerkameratene17.09.342 (MV85)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,23(+1,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
14,21(+1,0)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022 (G-17)Jessheim, UM06.09.19
12,84(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,53(+0,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
11,47(-1,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
11,29(+1,5)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
10,70(-3,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-16)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
8,96(+1,3)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
8,52(-0,5)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19
8,43(-0,3)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----10--------------------
6,38(+0,0)John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,59Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
12,69Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.984 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
11,32Anders Martin Fjell, IL Koll17.04.741Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
10,77Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
9,57Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.953Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
8,99Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
8,98Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.822 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
8,82Jo Anders Heir, Torodd IF09.05.754 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
8,50Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.692Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,39Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.773Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
-----10--------------------
6,95Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,87Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962Hornnes, Otra invitational21.06.19
48,55Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.986Växjö/SWE, Kasttävling13.08.19
46,90Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981Jessheim, Norgeslekene10.08.19
35,17Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821 (MV35)Lyngdal, NM vinterkast for veteraner02.03.19
34,96Oddmund Heir, Torodd IF04.06.713 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
32,59Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
30,57Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Heggedal, Kastkarusell 312.09.19
27,35Jo Anders Heir, Torodd IF09.05.751 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
25,02Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.772Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
23,77Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
-----10--------------------
22,01Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.823Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
78,25Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901-fi-AFränkisch-Crumbach/GER, 17. Int. Sparkassen Hammerwurfmeeting09.06.19
44,59Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601Fana, Kaststevne-1101.09.19
36,65Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.982 (G-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
28,59Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Brandbu, Mohagen Bil cup 621.09.19
23,59Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
20,18Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.772Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
17,93Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
74,23Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.991 (G-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
59,34Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
57,67Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MJ)Nittedal, Treningsstevne12.08.19
57,08Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
56,10Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-kv (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
49,85Dag Halfdan Wergeland, IL i BUL24.05.893Nadderud, Kaststevne19.09.19
39,98Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
39,61Oddmund Heir, Torodd IF04.06.712 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
30,32Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.772Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
29,89Knut Egeland Moen, Bækkelagets SK17.07.703Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
-----10--------------------
26,34Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19
24,64Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Nittedal, Treningsstevne05.08.19
22,67Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.71PAsker, Kast-mangekampen 201929.09.19
21,77Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.828Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,47Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601 (MV55)Bergen, Skansemyren kastkarusell 820.08.19
7,00Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.71PAsker, Kast-mangekampen 201929.09.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1627Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF
26,18-8,61-29,25-22,67-7,00
23.08.714Asker, Kast-mangekampen 201929.09.19

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28(+0,2)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
8,35(+1,7)Nora Proctor, IL i BUL22.02.066-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
8,60(-0,2)Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.06MBækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201806.09.19
8,92(-0,2)Constance Maria Usler, Rustad IL12.05.064-h3Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
9,01(+0,5)Johanne Branting Haugseng, Bøler IF26.04.064-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,06(-0,4)Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.065Asker, Askerlekene 201909.06.19
9,27(+1,1)Solveig Louise Skjelbred Torp, Sportsklubben Vidar23.02.065-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,30(+0,5)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.067Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
9,37(+0,5)Karoline Smordalen, Bækkelagets SK22.03.064-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
9,44(+0,3)Ingrid Solheim, Sportsklubben Vidar25.01.065-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
-----10--------------------
9,74(+0,9)Emma Dreier Roaldset, Sportsklubben Vidar20.11.067-h6Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,95(+1,1)Stine Åkerholm, Bøler IF06.12.067-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
10,63(-0,5)Lisa Hjellbrekke Stensby, Lambertseter IF25.05.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
10,79(-0,5)Mathilde Marienborg Røgeberg, Lambertseter IF20.12.062Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,0(+1,6)Ingrid Solheim, Sportsklubben Vidar25.01.064-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,1Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061-h2 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,4Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.062-h2 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,7Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.063-h2 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
10,73Isabella Temesghen, Groruddalen Friidrettsklubb19.09.064Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,90(+0,7)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061-h1Hvidovre/DEN, Copenhagen Games08.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,44(+0,2)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
13,55(+0,2)Nora Proctor, IL i BUL22.02.062Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
13,95(+0,3)Maria Schjølberg, Sportsklubben Vidar14.10.062-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
14,73(+0,4)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.065-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,22(+2,1)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.062-fi Hvidovre/DEN, Copenhagen Games09.06.19
14,43(+2,3)Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.062 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
14,90(+2,3)Synne Herdal, Bækkelagets SK06.02.063 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
17,16(+2,3)Ingrid Norman Hansen, Bækkelagets SK29.11.066 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,75(-1,2)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,36(+0,7)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.063-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
27,90(+1,1)Nora Proctor, IL i BUL22.02.066-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
28,75(-1,4)Maria Schjølberg, Sportsklubben Vidar14.10.063-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
29,59(-1,1)Constance Maria Usler, Rustad IL12.05.063-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
30,08(-1,2)Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.062-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
32,78(+1,5)Emma Dreier Roaldset, Sportsklubben Vidar20.11.067-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
32,86(+0,8)Amalie Reim, Sportsklubben Vidar11.06.065-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,76(+2,7)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.062Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
29,88(+2,1)Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.061 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
30,99(+2,7)Signe Blomfeldt, Lambertseter IF24.07.064Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,04Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
1,16,09Thu-Dang Sophie Ly, Bækkelagets SK19.09.063 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42,13Constance Maria Usler, Rustad IL12.05.062-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
1,44,04Ingrid Solheim, Sportsklubben Vidar25.01.067-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
1,47,57Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.062-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,47,80Maria Schjølberg, Sportsklubben Vidar14.10.061-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
1,50,10Eira Engen Scheinert, Sportsklubben Vidar06.10.063-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
1,58,59Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.068-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
2,09,30Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.06MBækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201807.09.19
2,17,85Stine Åkerholm, Bøler IF06.12.0612-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,29,84Ingrid Solheim, Sportsklubben Vidar25.01.062Nittedal, Løpsstevne15.05.19
2,37,41Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.061 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
2,59,58Hanne Wærp Hauge, IL Koll05.01.061Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,07,36Ingrid Solheim, Sportsklubben Vidar25.01.064Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
5,23,26Constance Maria Usler, Rustad IL12.05.068Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
6,23,18Ellinor Bugge Tronsmo, Ready04.03.0618Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,50(+0,0)Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.06MBækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201807.09.19

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,73(+0,7)Signe Blomfeldt, Lambertseter IF24.07.063Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.06MBækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201807.09.19
1,30Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.062Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
1,25Karoline Smordalen, Bækkelagets SK22.03.065Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
1,20Lisa Hjellbrekke Stensby, Lambertseter IF25.05.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
1,05Hanne Wærp Hauge, IL Koll05.01.061Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,79(+0,0)Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.06MBækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201806.09.19
4,62(+1,2)Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.061 (J-11/13)Bækkelaget, Hoppstevne 128.05.19
4,59(-0,3)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.062Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
4,30(+1,2)Nora Proctor, IL i BUL22.02.0612Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
4,11(+1,8)Solveig Louise Skjelbred Torp, Sportsklubben Vidar23.02.0618Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
3,90(+1,2)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.066Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
3,82(+0,7)Thu-Dang Sophie Ly, Bækkelagets SK19.09.062 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
3,52(+0,0)Hanne Wærp Hauge, IL Koll05.01.061Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
3,25(-0,3)Isabella Temesghen, Groruddalen Friidrettsklubb19.09.063Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,64(+3,2)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.062Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50Mathilde Marienborg Røgeberg, Lambertseter IF20.12.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19

Lengde (Sone 1,0m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,48(+0,3)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.064Hvidovre/DEN, Copenhagen Games09.06.19

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.063Arvika/SWE, Stjärnspelen 201928.07.19
9,02Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.06MBækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201806.09.19
8,01Mathilde Marienborg Røgeberg, Lambertseter IF20.12.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
6,02Lisa Hjellbrekke Stensby, Lambertseter IF25.05.062Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
5,81Hanne Wærp Hauge, IL Koll05.01.061Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,68Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.064Helsingborg/SWE, Öresundsspelen07.07.19

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,19Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.065Hvidovre/DEN, Copenhagen Games08.06.19

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,87Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,32Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.06MAsker, Kast-mangekampen 201929.09.19

3 Kamp (60m-Høyde-Kule)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1669Lisa Hjellbrekke Stensby, Lambertseter IF
10,63(-0,5)-1,20-6,02
25.05.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4500Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK
8,60(-0,2)-4,79(+0,0)-9,02-12,50(+0,0)-1,31-2,09,30
24.03.062Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201807.09.19

Kast 4 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3049Camilla Hellum, Bækkelagets SK
30,49-10,39-23,84-32,32
24.09.061Asker, Kast-mangekampen 201929.09.19

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56(-0,1)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-fi Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,63(+0,3)Anna Sande, IL Koll04.01.052-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,65(-0,4)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.051-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
8,71(+0,9)Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.055-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
8,71(+1,9)Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.055Oslo/Bi, Oslo Youth Meet 201917.07.19
8,86(+0,9)Ana Victoria Ramirez, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.051Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
8,93(-1,2)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.054-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
9,02(-1,0)Elida Lilleberg, IL Koll15.12.054-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,02(+1,4)Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.055-h1Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
9,06(+1,4)Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.056-h1Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
-----10--------------------
9,14(+1,1)Marianne Mcclimans Bjerke, IL Koll06.11.056-h2Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
9,16(-0,1)Sanna Van't Land, IL i BUL24.06.057-h7Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,18(+0,4)Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.051-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
9,18(-0,5)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.057-h6Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,30(+0,9)Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.057-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
9,34(+0,9)Sanna Vantland, IL i BUL24.06.058-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
9,44(+0,9)Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.052Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
9,48(+0,3)Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.056-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,76(+0,4)Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.054-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
10,06(-0,5)Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
-----20--------------------

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,17(+1,7)Bertine Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar26.01.058-h11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,48(+2,2)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.055-h15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,78(+0,7)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-h3Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
14,10(-0,4)Anna Sande, IL Koll04.01.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
14,25(+0,8)Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.058-h1 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
14,44(+0,5)Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.053-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
14,54(+0,3)Sanna Van't Land, IL i BUL24.06.052Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
14,64(-0,4)Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.052Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
14,99(+0,5)Sanna Vantland, IL i BUL24.06.055-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
15,48(-0,6)Bertine Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar26.01.056-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,52(+2,3)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,75(-1,2)Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.053-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
22,12(-1,2)Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.054-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
23,19(-1,2)Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.055-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,76(+1,3)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
28,33(+2,0)Anna Sande, IL Koll04.01.057-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
29,06(+0,8)Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.051-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
29,15(+1,2)Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.052-h2Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
29,37(-3,3)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053 (J-15)Larvik, Bøkeskoglekene 201925.08.19
31,13(+1,5)Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.053-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.19
31,41(+1,2)Marianne Mcclimans Bjerke, IL Koll06.11.053-h2Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
31,49(-1,7)Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.054-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
32,57(-1,7)Sanna Vantland, IL i BUL24.06.055-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,73Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052-h2 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
47,01Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.051-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
49,32Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.052-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
51,88Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.051Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
52,33Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.053-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
53,44Bertine Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar26.01.057-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,52Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,06,46Anna Sande, IL Koll04.01.053Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,85Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.053-h2Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,41,45Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.054-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,42,55Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.052Jessheim, Norgeslekene10.08.19
1,45,99Anna Sande, IL Koll04.01.052-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,49,58Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.052-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,51,65Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.053-h1Hamar, Lerøylekene 201931.08.19
1,55,39Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.057Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,58Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.051 (J-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
2,25,60Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.053 (J-15)Nittedal, Løpsstevne15.05.19
2,28,77Anna Sande, IL Koll04.01.058Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
2,29,75Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.0513 (J-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,35,07Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.057Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55,13Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.055Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
4,56,01Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.056Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
5,23,70Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.0511Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
6,02,02Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.058Asker, Askerlekene 201908.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05,53Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.0513 (J-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97(+1,3)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.052-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
10,12(-0,6)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.056-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
10,41(+1,3)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.054-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
11,02(-0,4)Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.055-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,06(-1,0)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,46(+0,8)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.051-h3Hamar, Lerøylekene 201901.09.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,80Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.053 (J-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
1,50Amanda Sørland, Bækkelagets SK28.03.051Bækkelaget, Hoppstevne 128.05.19
1,46Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.051Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19
1,36Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.058Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
1,35Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.053Asker, Askerlekene 201908.06.19
1,35Anna Sande, IL Koll04.01.052Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
1,30Andrea Røkenes, Bækkelagets SK02.07.054Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
1,26Kisha Ugland, IL i BUL16.05.0511Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
1,20Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.055Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
1,20Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.055Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
-----10--------------------
1,20Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.051Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,82Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.056Hamar, Lerøylekene 201931.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,78(+0,5)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.051Bækkelaget, Hoppstevne 128.05.19
4,76(+1,5)Anna Sande, IL Koll04.01.052Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
4,66(+0,7)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.054Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,62(+0,0)Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.057-grp2 Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,41(+1,7)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.058Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,38(+0,0)Amanda Sørland, Bækkelagets SK28.03.053Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
4,13(+0,1)Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.054Asker, Askerlekene 201909.06.19
3,99(+2,0)Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.053Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
3,98(-2,1)Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.058Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
3,84(+0,9)Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.0511Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
-----10--------------------
3,82(+0,7)Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.054Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
3,67(+0,0)Ana Victoria Ramirez, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.052Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
3,61(-0,7)Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.0524Hamar, Lerøylekene 201931.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,89(+2,1)Anna Sande, IL Koll04.01.052Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,18(+2,8)Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.0510Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,15(+3,5)Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.054Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,06Sanna Van't Land, IL i BUL24.06.051Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
3,92Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.052Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
3,78Ana Victoria Ramirez, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.051Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
3,46Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
3,14Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.052Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38(+0,0)Amanda Sørland, Bækkelagets SK28.03.057Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
9,09(+0,0)Anna Sande, IL Koll04.01.0510Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
8,96(+0,3)Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.051Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
9,00Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.0525-grp1 Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
7,19Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.055Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
7,06Anna Sande, IL Koll04.01.052Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
6,88Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.052Oslo/Bi, Oslo Youth Meet 201917.07.19
6,85Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.056Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
6,75Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.05MBækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201806.09.19
6,65Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.051Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
6,65Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.053Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
6,51Ana Victoria Ramirez, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.052Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
-----10--------------------
5,27Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.052Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,07Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.057Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,79Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.054Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,40Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.054Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
17,50Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.0512Hamar, Lerøylekene 201901.09.19
14,96Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.051Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,54(+0,0)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,57(-1,5)Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,87(+0,0)Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.044 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,88(-1,5)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
9,09(-1,5)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.043Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
9,10(+0,0)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.046 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35(-1,4)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.042-fi Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,90(+0,0)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.045 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,97(-0,8)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044-h11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,91(-0,7)Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
12,98(+1,4)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h2Jessheim, UM06.09.19
13,31(-0,7)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
13,53(+1,7)Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042-h1Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
13,63(+0,8)Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.043-h6Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,80(+0,7)Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.045-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
14,04(+0,4)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
14,13(-0,7)Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.044Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
14,37(-2,0)Ella Holmen Legernes, Ready09.04.042-h1Asker, Askerlekene 201907.06.19
14,47(+0,9)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.045-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----10--------------------
14,49(-1,1)Anna Maria Kristiansen, Ready11.01.045-h2Asker, Askerlekene 201907.06.19
14,52(+1,7)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044-h1Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
14,72(+0,8)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.046-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
15,76(-2,0)Iben Sofie Nygaard, Ready15.03.045-h1Asker, Askerlekene 201907.06.19
15,94(-0,4)Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.042Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,99(+1,8)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.043-h1 (KS)Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
13,99(-1,2)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043 (J-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,84(+3,0)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.045-fi Jessheim, UM06.09.19
12,91(+3,6)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.044-sf1Jessheim, UM06.09.19
13,85(+2,3)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.045Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,30(+0,8)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.045-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,16(+0,8)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.044-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,99(+0,8)Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
26,72(+1,3)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.19
27,56(+1,0)Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.041-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
27,76(+0,8)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
27,87(-0,1)Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041-h2Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
28,14(-0,1)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h2Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
28,36(+2,0)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
29,52(+2,0)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.046-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
30,48(+0,1)Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.043 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,62(+1,3)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.19
29,25(+0,8)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,41(+2,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-fi Jessheim, UM08.09.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,02Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.042-h2 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
48,94Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h2 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,17Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h2 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,9Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.042-h1 (KS)Asker, Askerlekene 201908.06.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,59Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,07,72Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h1 (KS)Asker, Askerlekene 201909.06.19
1,10,82Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,15,91Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.043Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,27Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.047 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,71Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,29Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.046 (J-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,31,07Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.043-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,35,32Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.046-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,43,86Hedda Mimona Husøy Al-Zouki, Rustad IL17.09.043Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
2,45,13Malou A. Lindaas-Throndsen, Sportsklubben Vidar26.04.047-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,58Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.0411-fi (J-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,28,23Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.042Jessheim, UM08.09.19
7,49,16Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.047Jessheim, Norgeslekene11.08.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55,09Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.045 (J-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,44,81Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.043 (KS)Oslo/Bi, Siste sjansen07.07.19

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,73(-0,8)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.043Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,65(+0,5)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
36,61(+0,5)Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,15Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.041Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
53,71Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03,97Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.041Jessheim, UM06.09.19

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,56,44Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.043 (J-U20)Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.042Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
1,45Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,35Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.041Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
1,30Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.043Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
1,25Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.042Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,20Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.043Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04(+0,7)Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.041Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
4,79(+1,8)Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.043Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
4,77(+1,8)Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.043Jessheim, Norgeslekene11.08.19
4,73(-0,9)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19
4,55(+0,5)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.043 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
4,51(+2,0)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.046Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
4,49(-1,4)Ella Holmen Legernes, Ready09.04.0420Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,32(+0,1)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.044 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
4,26(-0,9)Anna Maria Kristiansen, Ready11.01.0427Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,23(+0,6)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.047Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
-----10--------------------
4,17(-1,8)Kaja Moen-Kristiansen, Ready28.04.0429Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,00(+0,3)Iben Sofie Nygaard, Ready15.03.046Asker, Askerlekene 201909.06.19
3,71(-0,7)Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.043Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05(+2,6)Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.041Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,87Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
4,79Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.0415-grp1 Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
4,45Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
4,43Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.043Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,37(+0,0)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.043Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,41Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
8,22Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
8,09Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.0410Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
7,57Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.042Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
7,35Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
7,11Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.042Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,69Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.042 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,74Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,19Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.044Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
18,65Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.043Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,75Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
19,58Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.042Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
18,87Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.043Oppegård, Oppegårdlekene25.08.19
11,60Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.043Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,95Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.044 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

7 Kamp (80mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2968Karoline Albrigtsen, IL i BUL
14,45(-0,8)-7,32-1,41-29,10(-0,2)-4,20(+0,2)-17,05-2,50,83
25.07.044Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
2421Sigrid Haugan, IL i BUL
16,09(-0,8)-7,87-1,20-28,97(-0,2)-3,74(+0,2)-10,83-2,49,13
20.10.046Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39(-1,6)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
8,47(+1,3)Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.031 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,52Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
9,66Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.032Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,08(-0,6)Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,17(+1,7)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h2Jessheim, UM06.09.19
13,47(-0,5)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.035-h3 (J-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
13,69(+1,1)Emma Celina Pytte Sagli, IK Tjalve14.07.035-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,80(+1,5)Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.034 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
15,64(-1,2)Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.035Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,86(+1,5)Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.036-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
26,88(+1,7)Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.034Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
27,06(ok)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03HGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
27,66(+0,2)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
28,26(+1,7)Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.036Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
30,58(-0,7)Maya Rostoft, IL Koll07.02.036-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
33,57(-0,9)Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.033 (J-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,66(+2,6)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03HArcadia/CA/USA, Arcadia Invitational05.04.19
28,20(+2,3)Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.035-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,87Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.033-h2 (J-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
1,01,02Christina Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar30.03.031-h1 (J-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
1,02,51Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.033-h5 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
1,04,73Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.035-h1 (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,05,22Maya Rostoft, IL Koll07.02.032Singapore/SGP, Track Meet09.03.19
1,28,92Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.031Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,20Johanna Ågesen Tofte, IK Tjalve19.07.031-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,16,28Christina Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar30.03.032-h1 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,20,24Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.038-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,49,13Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03HArcadia/CA/USA, Arcadia Invitational06.04.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52,65Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.031Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,53,06Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.033Kessel-Louvain/BEL, ISST Track & Field Championships27.05.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,01,34Christina Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar30.03.039Jessheim, UM08.09.19
11,14,22Tuva Anine Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar30.10.0310Jessheim, UM08.09.19

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,68(+1,1)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53(+1,6)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.035 (J-U18)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
15,59(+1,6)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.038 (J-U18)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35(+3,3)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033 (J-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
48,59Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.032-h1Jessheim, UM06.09.19

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,45Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.031-fi Kessel-Louvain/BEL, ISST Track & Field Championships28.05.19

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,13,36Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.035-h1 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03HArcadia/CA/USA, Arcadia Invitational05.04.19
1,40Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.035Bournemouth/GBR, Bournemouth AC Open31.03.19
1,40Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.033Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
1,40Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
1,15Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.031Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,00(+0,0)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03HArcadia/CA/USA, Arcadia Invitational06.04.19
4,97(+0,8)Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.036Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,94(+1,6)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.037Jessheim, UM08.09.19
3,89(+1,3)Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.036Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,00Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
4,04Maya Rostoft, IL Koll07.02.036Singapore/SGP, Track Meet09.03.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,80Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.031Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
10,13Mathilde Messel Moland, Bækkelagets SK27.03.032Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
10,07Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03HGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
9,18Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.0312Jessheim, UM07.09.19
7,90Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.033Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
7,20Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
6,72Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,66Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.031 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,82Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.032 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,25Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.039Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,00Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.031 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,81Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03HArcadia/CA/USA, Arcadia Invitational06.04.19
20,77Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
20,46Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.031Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
15,18Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.031Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

3 Kamp (60m-Høyde-Spyd)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1966Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF
8,39(-1,6)-1,40-20,77
22.03.03Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4170Kajsa Rooth, IK Tjalve
14,92(-0,5)-1,50-9,39-26,66(+2,6)-5,00(+0,0)-27,81-2,49,13
23.09.036Arcadia/CA/USA, Arcadia Invitational06.04.19

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,72(-1,1)June Meili Christensen Steihaug, IL Koll27.06.022Asker, Askerlekene 201909.06.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.021Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,91(+1,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,22(+1,2)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,29(+1,2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,65(+1,6)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.022-h3Jessheim, UM06.09.19
12,70(+0,9)Vilde Marstein, IL Koll05.06.028-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
13,21(+0,8)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.023-fi Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,84(+0,1)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.025-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
13,96(+0,3)June Meili Christensen Steihaug, IL Koll27.06.026-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
14,06(-0,3)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.026-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
14,37(-0,3)Sara Furnes, IL i BUL06.05.027-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
-----10--------------------
14,39(+1,3)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.025Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,93(+0,8)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,60(+0,9)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (J-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
24,77(+1,0)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,79(+1,1)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.022-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
26,67(-1,5)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.023-h4 (J-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
26,81(-0,2)Vilde Marstein, IL Koll05.06.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
27,53(+1,2)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.021-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
28,20(-0,2)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
28,24(+1,6)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.026-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
29,36(+1,1)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
29,40(+0,4)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
-----10--------------------
29,85(+1,1)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.025-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
31,14(+0,4)Maybel Boateng, IL i BUL15.12.025Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,61(+3,3)June Meili Christensen Steihaug, IK Tjalve27.06.024-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,11Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
40,54Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
42,77Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021 (J-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,56Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023-fi (J-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival24.07.19
56,62Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
1,00,27Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.024-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
1,01,63Solveig B Gran, IL i BUL02.03.025 (KS)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
1,10,79Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.021Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,13,55Sara Furnes, IL i BUL06.05.021Oslo/St, KM Oslo og Akershus13.09.19
1,16,58Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.022Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,57Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.025 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,97Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.023-fi-A (KS)Wroclaw/POL, Edward Listos Memorial29.05.19
2,12,48Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.024 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,14,30Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
2,15,45Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (J-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19
2,39,65Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
2,41,12Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
2,43,57Vilde Marstein, IL Koll05.06.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
2,51,95Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.028Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,59,57Maybel Boateng, IL i BUL15.12.029Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35,97Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.0212-nat (KS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,40,30Tora Estelle Hayler, Sportsklubben Vidar08.09.021Jessheim, UM06.09.19
10,53,64Tyra Sortåsløkken, Sportsklubben Vidar20.12.022Jessheim, UM06.09.19
11,45,45Maya Arnesen, IL Heming12.03.0214 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,47(-1,3)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
13,75(+0,1)Vilde Marstein, IL Koll05.06.023-h3 (J-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival25.07.19
14,18(+1,6)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023 (J-U18)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
14,71(+1,6)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.026 (J-U18)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
17,11(-1,1)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20(+3,3)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
13,60(+3,3)Vilde Marstein, IL Koll05.06.022Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,92(-0,9)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-fi (J-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
14,54(+0,1)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.022-h1 (J-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,16(+0,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
31,35(+1,6)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021 (J-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19
38,57(+1,6)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024 (J-15+)Nesodden, Pluggen friidrettsstevne29.08.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,25Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
47,19Solveig B Gran, IL i BUL02.03.023Jessheim, UM07.09.19

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,83Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023-nat (KS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,62Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,62Vilde Marstein, IL Koll05.06.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,55Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
1,52Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
1,50Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
1,45Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.023Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
1,20Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,15Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,83(+0,4)Vilde Marstein, IL Koll05.06.021Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
5,50(+0,7)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,31(+1,0)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.022Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
4,79(+0,2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,60(+1,0)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
4,57(+0,0)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.0212-grp2 Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
4,46(-0,3)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.024Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
4,25(+0,3)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.024Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
4,24(+1,9)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,88(+2,6)Vilde Marstein, IL Koll05.06.024 (J-U20)Kristiansand, Nordic U2017.08.19
4,29(+2,8)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.021Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07(+2,0)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021Jessheim, UM06.09.19
10,37(+0,8)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
9,51(+0,5)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.022Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
8,65(-0,1)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,09(+3,1)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021Jessheim, UM06.09.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
11,07Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (J-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
10,60Vilde Marstein, IL Koll05.06.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
9,27Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
9,12Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
8,52Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
6,72Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,96Solveig B Gran, IL i BUL02.03.023 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,42Vilde Marstein, IL Koll05.06.021Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
34,13Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
33,52Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
27,57Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
22,49Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.025Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
19,72Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
14,61Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
13,22Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.022Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,63Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5233Andrea Rooth, Lambertseter IF
13,92(-1,1)-1,62-9,00-24,85(-0,2)-5,50(+0,7)-33,52-2,16,18
06.03.021Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4884Vilde Marstein, IL Koll
14,24(-1,1)-1,62-10,60-26,81(-0,2)-5,59(+0,8)-37,73-2,43,57
05.06.022Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4261Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll
15,56(-1,1)-1,44-11,43-28,20(-0,2)-5,03(+0,8)-34,13-2,39,65
25.07.023Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4215Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve
17,11(-1,1)-1,47-9,12-25,50(-0,2)-4,79(+0,2)-21,87-2,14,30
28.03.024Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Jenter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86(+1,1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-h3 (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala29.06.19
12,32(+1,6)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.012-h2 (KS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
12,65(+1,6)Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.015-h2 (KS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
12,78(+1,4)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.015-fi Jessheim, UM06.09.19
13,07(+0,9)Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.012-h2 (KS)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
13,48(+0,1)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.016-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,78(+1,6)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.007-h2 (MS)Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
14,86(+0,3)Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.015 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,95(+4,1)Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.015-h1Jessheim, UM06.09.19
13,47(+3,2)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,40(+0,8)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
20,95(+1,1)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.013 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,39(+1,3)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-hG (KS)Oordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
24,81(+0,6)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.013-sf1 (KS)Hamar, NM Hamar 201903.08.19
25,55(+1,4)Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.016-sf2 (KS)Hamar, NM Hamar 201903.08.19
26,23(+1,5)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.015-h3 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
27,83(+1,2)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.017Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
27,92(+0,7)Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.013-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
28,00(-2,3)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003-h5 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
30,19(-2,2)Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.013-h1 (KS)Asker, Askerlekene 201908.06.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,47Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.012-h2 (KS)Asker, Askerlekene 201908.06.19
39,70Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,38Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001 (J-U20)Kristiansand, Nordic U2017.08.19
56,21Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.016-h2 (J-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201918.07.19
58,26Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.012Jessheim, UM06.09.19
58,79Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.013Jessheim, UM06.09.19
1,04,12Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.006-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,07,55Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.012-h1 (KS)Asker, Askerlekene 201909.06.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,44Christine Grønbech, IL i BUL16.02.002 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,78Sanne Njaastad, IK Tjalve16.04.002-fi-B (KS)Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
2,16,62Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.012 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
2,22,34Kristin Fagerli, IL i BUL08.01.001Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
2,24,44Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.003-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,43Sanne Njaastad, IK Tjalve16.04.003-nat (KS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
4,42,43Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.017-h1 (J-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
4,45,61Nora Sannes, Sportsklubben Vidar27.03.005 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,47,66Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.017 (KS)Brugnera/ITA, 15^ Edizione Meeting su Pista Brugnera20.07.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,53,48Nora Sannes, Sportsklubben Vidar27.03.003 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,53,93Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.014 (J-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
10,38,44mxRuna Ulvang, Kjelsås IL21.10.015-h2 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,13,37Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.014 (KS)Oslo/Bi, Siste sjansen07.07.19

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,40,41Lene Heimdal, IL Koll08.09.002 (KS)Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,06Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.012-fi (J-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
1,07,87Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003Jessheim, UM07.09.19
1,18,50Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.014-h1 (J-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19

Ikke godkjente resultater
Manglende hekk
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,73Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.013 (KS)Jessheim, Norgeslekene11.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.013 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.011Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,83(+1,9)Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
4,84(+0,8)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
4,51(+0,0)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.001Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,87(+0,1)Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
9,97(+0,0)Embla Amanda Bi Granly, IL i BUL23.09.014 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
8,82(+0,2)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.015 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,53Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.011 (KS)Asker, Askerlekene 201908.06.19
6,28Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001Oslo/NIH, Klubbmesterskap21.09.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,63Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.012 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19

Jenter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,02(+0,3)Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.971 (KS)Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,67(+1,3)Marte Mina Gravdal, Bækkelagets SK30.07.992 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,12(+1,6)Vilde Aasmo, IK Tjalve10.10.984-sf2 (KS)Hamar, NM Hamar 201902.08.19
12,60(+1,5)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
12,64(+1,6)Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.974-h2 (KS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
12,98(-0,9)Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.977-h5 (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
13,08(+1,8)Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.977-h2 (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
13,10(+0,8)Udoka C. Madu, IL i BUL06.04.983-fi-B (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,96(+3,6)Vilde Aasmo, IK Tjalve10.10.982-fo (KS)Sola, Vindsprint 201907.07.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,69(+0,9)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.992-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
27,49(+0,4)Anna Worpvik, IL i BUL09.03.987 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,35Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.993 (J-U23)Sigdal, NM Junior24.08.19
59,50Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,00,69Anna Worpvik, IL i BUL09.03.984 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
1,01,22Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992-h1 (KS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,66Malin Edland, IK Tjalve31.03.991-fi-B (KS)Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
2,15,24Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.995-h2 (KS)Hamar, NM Hamar 201903.08.19
2,17,30Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994-h1 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,17,91Sara Aarsvoll Svarstad, Sportsklubben Vidar16.01.979 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,22,11Emilie Fossumstuen Grøterud, IK Tjalve01.04.9710-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
3,04,35Hanna Taraldsrud Dormagen, Oslostudentenes IK Friidrett08.10.984 (KS)Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24,34Malin Edland, IK Tjalve31.03.992-nat (KS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
4,40,41mxSara Aarsvoll Svarstad, Sportsklubben Vidar16.01.977 (KS)Sandnes, Rehearsal ETCH08.08.19
4,48,40Emilie Fossumstuen Grøterud, IK Tjalve01.04.978-fi-B (KS)Jessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,41,31Nadia Hakouni (MAR), IL i BUL18.02.971 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,25,44Emilie Fossumstuen Grøterud, IK Tjalve01.04.9712 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,00,83Nadia Hakouni (MAR), IL i BUL18.02.972 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,61Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.996-fi-B (KS)Oordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
1,06,80Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994-h4 (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

Ikke godkjente resultater
Manglende hekk
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,49Anna Worpvik, IL i BUL09.03.981 (KS)Jessheim, Norgeslekene11.08.19

3000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,52,70Sara Aarsvoll Svarstad, Sportsklubben Vidar16.01.971 (J-U23)Sigdal, NM Junior23.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,35(+0,8)Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.972 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
5,05(+1,1)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991 (KS)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
4,87(+1,6)Marte Mina Gravdal, Bækkelagets SK30.07.995 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08(+1,6)Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.974 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
11,36(+1,0)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991 (KS)Bækkelaget, Hoppstevne 128.05.19
10,37(+0,7)Marte Mina Gravdal, Bækkelagets SK30.07.996 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,42(+2,4)Marte Mina Gravdal, Bækkelagets SK30.07.996 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,39Vilde Indseth Holten, IK Tjalve22.01.973 (KS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,38Vilde Indseth Holten, IK Tjalve22.01.971 (J-U23)Sigdal, NM Junior23.08.19

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39(-1,6)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap Lambertseter 201922.09.19
8,47(+1,3)Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.031 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
8,54(+0,0)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,57(-1,5)Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041 (J-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,72(-1,1)June Meili Christensen Steihaug, IL Koll27.06.022 (J-17)Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,87(+0,0)Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.044 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,88(-1,5)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042 (J-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
9,09(-1,5)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.043 (J-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
9,10(+0,0)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.046 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35(-1,4)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.042-fi (J-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,90(+0,0)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.045 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.021 (J-17)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,52Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031 (J-16)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
9,13Malin Merete Holmes Skyrud, Groruddalen Friidrettsklubb18.03.011 (J-18)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
9,66Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.032 (J-16)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,97(-0,8)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044-h11 (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86(+1,1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-h3 (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala29.06.19
11,91(+1,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi-A (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,22(+1,2)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-fi-A (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,29(+1,2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-fi-A (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,32(+1,6)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.012-h2 (KS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
12,65(+1,6)Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.015-h2 (KS)Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
12,65(+1,6)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.022-h3 (J-17)Jessheim, UM06.09.19
12,70(+0,9)Vilde Marstein, IL Koll05.06.028-fi-B (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,78(+1,4)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.015-fi (J-18/19)Jessheim, UM06.09.19
12,91(-0,7)Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041 (J-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
-----10--------------------
12,98(+1,4)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h2 (J-15)Jessheim, UM06.09.19
13,07(+0,9)Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.012-h2 (KS)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
13,08(-0,6)