Statistikk
Velg Klubb: Velg Klasse:
Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,76(+0,7)William Thomas Fearnley, Nittedal IL21.01.061Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,87Benjamin Røssum Jensen, Nittedal IL20.03.066-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,51,68Mathias Heuer Thorstensen, Nittedal IL25.03.068-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,80Benjamin Røssum Jensen, Nittedal IL20.03.061Nittedal, Løpsstevne15.05.19
2,41,51Mathias Heuer Thorstensen, Nittedal IL25.03.062Nittedal, Løpsstevne15.05.19

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,20,45Benjamin Røssum Jensen, Nittedal IL20.03.065 (G-U20)Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,73(+0,3)William Thomas Fearnley, Nittedal IL21.01.061Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,13(-1,6)William Thomas Fearnley, Nittedal IL21.01.063Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

Gutter 14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,23(+0,0)Danial Ahmad Rana, Nittedal IL18.04.054Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,54(+0,1)Danial Ahmad Rana, Nittedal IL18.04.051Nittedal, Løpsstevne15.05.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,62Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051Jessheim, Norgeslekene10.08.19
1,40,01Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.052Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
1,42,21Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.058-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,51Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.053 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,20,40Filip Skari, Nittedal IL06.02.056Nittedal, Løpsstevne15.05.19
2,28,85Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.059Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,96Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
4,42,08Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.0512-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
5,01,50Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.057-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,52,82Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.054-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
6,24,39Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.0515-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,10,47Filip Skari, Nittedal IL06.02.05 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
10,10,88Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.05 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17,14Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.056-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

Gutter 15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,10,31Ola Skaar, Nittedal IL03.06.0413 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19

Gutter 16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,99(+0,9)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.033Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,10(-0,6)Ole Holmboe, Nittedal IL06.03.033 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,02(+1,9)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.034-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,83Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.036-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,14,22Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.036-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31,91Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.0310 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
10,09,52Erlend Gløgård Stensrud, Nittedal IL07.07.037-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,49,05Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.031 (G-U20)Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19
4,50,77Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.032 (G-U20)Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,68Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.035 (MS)Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,97(+1,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne26.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89(-1,3)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.034Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

Gutter 17

Gutter 18/19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,26Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0114-fi-C (MS)Jessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,38,38Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0114-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,39,02Magnus Sedeniussen, Nittedal IL29.12.0111 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,01,70Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.013-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,25,71Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.012 (G-U20)Kristiansand, Nordic U2017.08.19

Gutter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,27(+1,0)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993-fi (MS)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,49(+0,9)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.996-h3 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,36Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993-h1 (MS)Hamar, NM Hamar 201902.08.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29,18Jonas Kristiansen, Nittedal IL04.09.999 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,54,21Even Olaus Seeberg, Nittedal IL08.07.9812 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,54Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972 (MS)Nittedal, Treningsstevne20.05.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,88Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.971 (MS)Nittedal, Treningsstevne11.06.19

Menn Junior 15-19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,99(+0,9)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.033 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,10(-0,6)Ole Holmboe, Nittedal IL06.03.033 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,02(+1,9)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.034-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,83Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.036-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,14,22Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.036-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,26Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0114-fi-C (MS)Jessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,38,38Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0114-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,31,91Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.0310 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,39,02Magnus Sedeniussen, Nittedal IL29.12.0111 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
10,09,52Erlend Gløgård Stensrud, Nittedal IL07.07.037-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
10,10,31Ola Skaar, Nittedal IL03.06.0413 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,01,70Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.013-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,49,05Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.031 (G-U20)Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19
4,50,77Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.032 (G-U20)Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,25,71Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.012 (G-U20)Kristiansand, Nordic U2017.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,68Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.035 (MS)Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,97(+1,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne26.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89(-1,3)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.034 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

Menn Junior 15-22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,27(+1,0)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993-fi (MS)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,99(+0,9)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.033 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,10(-0,6)Ole Holmboe, Nittedal IL06.03.033 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,49(+0,9)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.996-h3 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,02(+1,9)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.034-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,36Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993-h1 (MS)Hamar, NM Hamar 201902.08.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,83Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.036-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,14,22Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.036-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,26Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0114-fi-C (MS)Jessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,38,38Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0114-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,29,18Jonas Kristiansen, Nittedal IL04.09.999 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,31,91Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.0310 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,39,02Magnus Sedeniussen, Nittedal IL29.12.0111 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,54,21Even Olaus Seeberg, Nittedal IL08.07.9812 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
10,09,52Erlend Gløgård Stensrud, Nittedal IL07.07.037-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
10,10,31Ola Skaar, Nittedal IL03.06.0413 (MS)Nittedal, Elite 800m08.06.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,01,70Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.013-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,49,05Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.031 (G-U20)Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19
4,50,77Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.032 (G-U20)Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,25,71Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.012 (G-U20)Kristiansand, Nordic U2017.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,68Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.035 (MS)Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,97(+1,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne26.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89(-1,3)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.034 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,54Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972 (MS)Nittedal, Treningsstevne20.05.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,88Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.971 (MS)Nittedal, Treningsstevne11.06.19

Menn Senior

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,27(+1,0)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993-fi Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,99(+0,9)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.033 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,10(-0,6)Ole Holmboe, Nittedal IL06.03.033 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,49(+0,9)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.996-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,02(+1,9)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.034-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,36Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993-h1Hamar, NM Hamar 201902.08.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,83Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.036-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,14,22Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.036-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,26Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0114-fi-CJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,38,38Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0114-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,29,18Jonas Kristiansen, Nittedal IL04.09.999Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,31,91Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.0310Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,39,02Magnus Sedeniussen, Nittedal IL29.12.0111Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,54,21Even Olaus Seeberg, Nittedal IL08.07.9812Nittedal, Elite 800m08.06.19
10,09,52Erlend Gløgård Stensrud, Nittedal IL07.07.037-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
10,10,31Ola Skaar, Nittedal IL03.06.0413Nittedal, Elite 800m08.06.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,01,70Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.013-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,49,93Hans Christian Andresen Aarnes, Nittedal IL04.10.846-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,25,71Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.012 (G-U20)Kristiansand, Nordic U2017.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,68Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.035Bækkelaget, Hoppstevne 206.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,97(+1,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031Nittedal, Treningsstevne26.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89(-1,3)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.034 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,54Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972Nittedal, Treningsstevne20.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,25Michal Rozporski (POL), Nittedal IL20.12.881Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,88Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.971Nittedal, Treningsstevne11.06.19
35,70Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne19.07.19

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,66Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne19.07.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,55Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne19.07.19

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,27(+1,7)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.063-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,61(+0,9)Maja Louise Torjuul, Nittedal IL30.04.065-h6Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,35(+0,2)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061-fi Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
15,56(+0,3)Maja Louise Torjuul, Nittedal IL30.04.066-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,44(+0,7)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.064-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,01Tuva Grasbekk Pedersen, Nittedal IL07.10.066-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
1,49,25Nora Heuer Thorstensen, Nittedal IL25.03.062-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
1,49,83Mathea Andersen, Nittedal IL28.03.063-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,27Tuva Grasbekk Pedersen, Nittedal IL07.10.061Nittedal, Løpsstevne15.05.19
2,33,96Mathea Andersen, Nittedal IL28.03.063Nittedal, Løpsstevne15.05.19
2,38,33Nora Heuer Thorstensen, Nittedal IL25.03.064Nittedal, Løpsstevne15.05.19
2,47,18Kristin Helen Nystad, Nittedal IL23.02.065Nittedal, Løpsstevne15.05.19

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,37(+0,1)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.063-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,64(+1,0)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,49(+0,3)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061-fi (J-15)Jessheim, Norgeslekene10.08.19

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,71(-0,4)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.062Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,17Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061 (J-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,29(+1,8)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.068-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,40(+1,1)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.065Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,25Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Jessheim, Norgeslekene10.08.19

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,14Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.062Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,23(-0,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.052-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16(+2,1)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.054-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,01(+0,1)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.052-h13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,09(+0,5)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.051-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,73(+2,0)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.051-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
26,83(+2,0)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.052-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,86Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,73Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.052Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,29,92Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
2,33,27Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.051Nittedal, Løpsstevne15.05.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09,68Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.054 (J-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,79(+0,3)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.052-grp1 Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,74(+0,0)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.0510-grp2 Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,47(+1,0)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.05(-)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,90(+2,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.051 (J-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,01Sofie Lappegård, Nittedal IL25.06.051Løten, Kaststevne06.07.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,72Sofie Lappegård, Nittedal IL25.06.056 (KS)Jessheim, Norgeslekene11.08.19

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,27Sofie Lappegård, Nittedal IL25.06.051Nittedal, Treningsstevne23.07.19

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,82Sofie Lappegård, Nittedal IL25.06.051Nittedal, Treningsstevne05.08.19

Jenter 15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,50Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.048 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,32,77Maiken Storvik, Nittedal IL03.03.044Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
2,58,46Anna Bye-Ribaut, Nittedal IL04.08.045Nittedal, Løpsstevne15.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,49,86Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.049-fi-B (KS)Jessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45,30Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.043Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
7,22,42Maiken Storvik, Nittedal IL03.03.043 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
7,25,86Johanne Jarbeaux, Nittedal IL25.01.044 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
8,05,16Matilde Torgersen, Nittedal IL10.12.046 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
8,17,23Anna Bye-Ribaut, Nittedal IL04.08.047 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19

Jenter 16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,58(+0,3)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.034-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
15,87(+0,5)Dina Sofie Borg-Tahri, Nittedal IL01.07.039-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,50(-0,1)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.031Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30,90Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,16,10Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
7,45,80Hedda Finne Byrløkken, Nittedal IL26.08.035 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,62(+0,9)Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.031Nittedal, Treningsstevne26.06.19
3,70(+0,0)Dina Sofie Borg-Tahri, Nittedal IL01.07.0330-grp2 Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46(+0,2)Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.03(-)Nittedal, Treningsstevne28.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55(+2,3)Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.031Nittedal, Treningsstevne28.06.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031Løten, Kaststevne06.07.19
8,63Ingrid Marie Løiten Dalhus, Nittedal IL14.04.032Nittedal, Treningsstevne03.07.19
8,12Dina Sofie Borg-Tahri, Nittedal IL01.07.0330Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
7,37Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.0331Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.035 (KS)Jessheim, Norgeslekene11.08.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,98Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031Nittedal, Treningsstevne23.07.19

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,92Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.0315 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,73Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,80Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (KJ)Nittedal, Treningsstevne03.07.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,42Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.031Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19
17,62Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031Nittedal, Treningsstevne12.08.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,04Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.031 (KJ)Nittedal, Treningsstevne12.08.19

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,10Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031Greveskogen, Seriestevne kast13.04.19

Jenter 17

Jenter 18/19

Jenter 20/22

Kvinner Junior 15-19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,58(+0,3)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.034-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
15,87(+0,5)Dina Sofie Borg-Tahri, Nittedal IL01.07.039-h2 (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,50(-0,1)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.031 (J-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,50Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.048 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,30,90Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (J-16)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
2,32,77Maiken Storvik, Nittedal IL03.03.044 (J-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
2,58,46Anna Bye-Ribaut, Nittedal IL04.08.045 (J-15)Nittedal, Løpsstevne15.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,49,86Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.049-fi-B (KS)Jessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45,30Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.043 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
7,16,10Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
7,22,42Maiken Storvik, Nittedal IL03.03.043 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
7,25,86Johanne Jarbeaux, Nittedal IL25.01.044 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
7,45,80Hedda Finne Byrløkken, Nittedal IL26.08.035 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
8,05,16Matilde Torgersen, Nittedal IL10.12.046 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
8,17,23Anna Bye-Ribaut, Nittedal IL04.08.047 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,62(+0,9)Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (J-16)Nittedal, Treningsstevne26.06.19
3,70(+0,0)Dina Sofie Borg-Tahri, Nittedal IL01.07.0330-grp2 (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46(+0,2)Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.03(-)Nittedal, Treningsstevne28.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55(+2,3)Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (J-16)Nittedal, Treningsstevne28.06.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-16)Løten, Kaststevne06.07.19
8,63Ingrid Marie Løiten Dalhus, Nittedal IL14.04.032 (J-16)Nittedal, Treningsstevne03.07.19
8,12Dina Sofie Borg-Tahri, Nittedal IL01.07.0330 (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
7,37Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.0331 (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.035 (KS)Jessheim, Norgeslekene11.08.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,98Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-16)Nittedal, Treningsstevne23.07.19

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,92Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.0315 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,73Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,80Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (KJ)Nittedal, Treningsstevne03.07.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,42Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.031 (J-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19
17,62Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-16)Nittedal, Treningsstevne12.08.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,04Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.031 (KJ)Nittedal, Treningsstevne12.08.19

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,10Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-16)Greveskogen, Seriestevne kast13.04.19

Kvinner Junior 15-22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,58(+0,3)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.034-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
15,87(+0,5)Dina Sofie Borg-Tahri, Nittedal IL01.07.039-h2 (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,50(-0,1)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.031 (J-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,50Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.048 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,30,90Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (J-16)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
2,32,77Maiken Storvik, Nittedal IL03.03.044 (J-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
2,58,46Anna Bye-Ribaut, Nittedal IL04.08.045 (J-15)Nittedal, Løpsstevne15.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,49,86Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.049-fi-B (KS)Jessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45,30Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.043 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
7,16,10Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
7,22,42Maiken Storvik, Nittedal IL03.03.043 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
7,25,86Johanne Jarbeaux, Nittedal IL25.01.044 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
7,45,80Hedda Finne Byrløkken, Nittedal IL26.08.035 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
8,05,16Matilde Torgersen, Nittedal IL10.12.046 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19
8,17,23Anna Bye-Ribaut, Nittedal IL04.08.047 (KS)Nittedal, Elite 800m08.06.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,62(+0,9)Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (J-16)Nittedal, Treningsstevne26.06.19
3,70(+0,0)Dina Sofie Borg-Tahri, Nittedal IL01.07.0330-grp2 (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46(+0,2)Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.03(-)Nittedal, Treningsstevne28.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55(+2,3)Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (J-16)Nittedal, Treningsstevne28.06.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-16)Løten, Kaststevne06.07.19
8,63Ingrid Marie Løiten Dalhus, Nittedal IL14.04.032 (J-16)Nittedal, Treningsstevne03.07.19
8,12Dina Sofie Borg-Tahri, Nittedal IL01.07.0330 (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
7,37Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.0331 (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.035 (KS)Jessheim, Norgeslekene11.08.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,98Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-16)Nittedal, Treningsstevne23.07.19

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,92Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.0315 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,73Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,80Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (KJ)Nittedal, Treningsstevne03.07.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,42Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.031 (J-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19
17,62Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-16)Nittedal, Treningsstevne12.08.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,04Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.031 (KJ)Nittedal, Treningsstevne12.08.19

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,10Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-16)Greveskogen, Seriestevne kast13.04.19

Kvinner Senior

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,56(+1,2)Martine Nilsen, Nittedal IL25.09.945-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
13,58(+0,3)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.034-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
15,87(+0,5)Dina Sofie Borg-Tahri, Nittedal IL01.07.039-h2 (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,50(-0,1)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.031 (J-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,50Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.048Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,30,90Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (J-16)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
2,32,77Maiken Storvik, Nittedal IL03.03.044 (J-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
2,58,46Anna Bye-Ribaut, Nittedal IL04.08.045 (J-15)Nittedal, Løpsstevne15.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,49,86Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.049-fi-BJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45,30Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.043 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
7,16,10Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032Nittedal, Elite 800m08.06.19
7,22,42Maiken Storvik, Nittedal IL03.03.043Nittedal, Elite 800m08.06.19
7,25,86Johanne Jarbeaux, Nittedal IL25.01.044Nittedal, Elite 800m08.06.19
7,45,80Hedda Finne Byrløkken, Nittedal IL26.08.035Nittedal, Elite 800m08.06.19
8,05,16Matilde Torgersen, Nittedal IL10.12.046Nittedal, Elite 800m08.06.19
8,17,23Anna Bye-Ribaut, Nittedal IL04.08.047Nittedal, Elite 800m08.06.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,62(+0,9)Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (J-16)Nittedal, Treningsstevne26.06.19
3,70(+0,0)Dina Sofie Borg-Tahri, Nittedal IL01.07.0330-grp2 (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46(+0,2)Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.03(-)Nittedal, Treningsstevne28.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55(+2,3)Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (J-16)Nittedal, Treningsstevne28.06.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,04Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL12.06.952Hamar, NM Hamar 201902.08.19
8,66Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.035Jessheim, Norgeslekene11.08.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,56Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL12.06.951Nittedal, Treningsstevne11.06.19
28,98Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-16)Nittedal, Treningsstevne23.07.19

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,80Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (KJ)Nittedal, Treningsstevne03.07.19
38,24Lena Marie Hansen, Nittedal IL18.01.931Nittedal, Treningsstevne05.08.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,04Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.031 (KJ)Nittedal, Treningsstevne12.08.19

Menn veteran 30-34

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,25Michal Rozporski (POL), Nittedal IL20.12.881 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19

Menn veteran 35-39

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,49,93Hans Christian Andresen Aarnes, Nittedal IL04.10.846-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

Menn veteran 40-44

Menn veteran 45-49

Menn veteran 50-54

Menn veteran 55-59

Menn veteran 60-64

Menn veteran 65-69

Menn veteran 70-74

Menn veteran 75-79

Menn veteran 80-84

Menn veteran 85-89

Menn veteran 90-94

Menn veteran 95-99

Kvinner veteran 30-34

Kvinner veteran 35-39

Kvinner veteran 40-44

Kvinner veteran 45-49

Kvinner veteran 50-54

Kvinner veteran 55-59

Kvinner veteran 60-64

Kvinner veteran 65-69

Kvinner veteran 70-74

Kvinner veteran 75-79

Kvinner veteran 80-84

Kvinner veteran 85-89

Kvinner veteran 90-94

Kvinner veteran 95-99

Total requesttime: 20.429449081421 seconds