Statistikk
Velg Klubb: Velg Klasse:
Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs

Gutter 13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,76Amund Sæther Arntsen, Nittedal IL23.01.074Jessheim, 1500 Elite04.06.20

Gutter 14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,32Storm Kristoffer Veitsle, Nittedal IL15.02.064-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16,06Benjamin Røssum Jensen, Nittedal IL20.03.064Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28,92Storm Kristoffer Veitsle, Nittedal IL15.02.061Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,13,29Mathias Heuer Thorstensen, Nittedal IL25.03.069Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,20,7Benjamin Røssum Jensen, Nittedal IL20.03.061Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,07,7Truls von der Lippe, Nittedal IL13.11.062Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,08,8Mats Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.063Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,09,9Anders Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.064Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,21,8Erik Tveit Ødegård, Nittedal IL26.10.065Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
13,52,1Filip Cyren, Nittedal IL06.08.067Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Gutter 15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,89Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,42,21Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,54Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.055-h2 (MS)Kristiansand, Stadionmila07.08.20
2,13,03Filip Skari, Nittedal IL06.02.055 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,13,88Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.057-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,14,80Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.055-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,33,31Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,67Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.053 (MS)Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
4,21,28Filip Skari, Nittedal IL06.02.051 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,23,35Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.052 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,32,61Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.053 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,21,55Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.054 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,01,22Filip Skari, Nittedal IL06.02.055-h2Jessheim, UM 202030.08.20
6,06,70Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.054-h1Jessheim, UM 202030.08.20
6,27,90Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.0510-h1Jessheim, UM 202030.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31,08Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.057-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,31,04Filip Skari, Nittedal IL06.02.051-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,32,13Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.053-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,48,84Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.056-h2 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
10,24,1Henrik Omland, Nittedal IL11.10.056 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,46,2Pelle Sunde, Nittedal IL14.04.059 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,5Elias Stangvik, Nittedal IL29.06.0511 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,8Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.0512 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,28,7Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.0513 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,48,9Markus Hannestad, Nittedal IL26.04.056 (G-14)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
-----10--------------------
12,10,0Philip Larsen, Nittedal IL30.01.0515 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,18,6Sigurd Høisæter Brattlien, Nittedal IL20.07.0516 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,57,0Henrik Hansen Andersen, Nittedal IL06.08.0517 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,16,00Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.052-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,37,13Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051Jessheim, UM 202028.08.20
4,48,58Filip Skari, Nittedal IL06.02.053Jessheim, UM 202028.08.20
4,52,89Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.057Jessheim, UM 202028.08.20
5,00,73Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058Jessheim, UM 202028.08.20

Gutter 16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,28(-3,2)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.044 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,96Ola Skaar, Nittedal IL03.06.0410 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,23Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.0412 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,39,6Ola Skaar, Nittedal IL03.06.048 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Gutter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,87(+0,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031-h7 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,39Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.032-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,63Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.034 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,05,99Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,43,61Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.037-h2Jessheim, UM 202028.08.20
9,03,62Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.032-h1Jessheim, UM 202028.08.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34,12Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.03 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,64Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne10.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16(+1,0)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.037 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,72(-0,4)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Gutter 18/19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,52(-0,2)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,98Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012 (G-19)Osterøy, HTB karusell 129.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,49Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.014-h3 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,4Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011 (MS)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Ikke godkjente resultater
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,2Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202022.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,41,21Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.014-h1 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,40,7Sondre Selberg, Nittedal IL24.04.014 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,42,4Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.011 (MS)Nittedal, Treningsstevne05.09.20

Gutter 20/22

Menn Junior 15-19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,87(+0,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031-h7 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,09(+5,6)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
12,78(+5,6)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.045 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,52(-0,2)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,28(-3,2)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.044 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,98Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012 (G-19)Osterøy, HTB karusell 129.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,49Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.014-h3 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,4Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011 (MS)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Ikke godkjente resultater
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,2Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202022.08.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,39Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.032-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,31,89Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,42,21Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,63Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.034 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,59,54Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.055-h2 (MS)Kristiansand, Stadionmila07.08.20
2,09,96Ola Skaar, Nittedal IL03.06.0410 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,13,03Filip Skari, Nittedal IL06.02.055 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,13,88Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.057-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,14,80Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.055-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,33,31Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,23Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.0412 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,67Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.053 (MS)Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
4,05,99Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,21,28Filip Skari, Nittedal IL06.02.051 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,23,35Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.052 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,32,61Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.053 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,21,55Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.054 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,01,22Filip Skari, Nittedal IL06.02.055-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,06,70Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.054-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,27,90Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.0510-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31,08Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.057-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,41,21Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.014-h1 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,43,61Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.037-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
9,03,62Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.032-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
9,31,04Filip Skari, Nittedal IL06.02.051-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,32,13Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.053-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,40,7Sondre Selberg, Nittedal IL24.04.014 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,48,84Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.056-h2 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
10,24,1Henrik Omland, Nittedal IL11.10.056 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,39,6Ola Skaar, Nittedal IL03.06.048 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
-----10--------------------
10,46,2Pelle Sunde, Nittedal IL14.04.059 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,5Elias Stangvik, Nittedal IL29.06.0511 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,8Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.0512 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,28,7Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.0513 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,48,9Markus Hannestad, Nittedal IL26.04.056 (G-14)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,10,0Philip Larsen, Nittedal IL30.01.0515 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,18,6Sigurd Høisæter Brattlien, Nittedal IL20.07.0516 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,57,0Henrik Hansen Andersen, Nittedal IL06.08.0517 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,16,00Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.052-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34,12Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.03 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
4,37,13Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
4,48,58Filip Skari, Nittedal IL06.02.053 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
4,52,89Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.057 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
5,00,73Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,42,4Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.011 (MS)Nittedal, Treningsstevne05.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,64Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne10.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16(+1,0)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.037 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,72(-0,4)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Menn Junior 15-22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,87(+0,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031-h7 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,4(-0,4)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991 (MS)Nittedal, Treningsstevne23.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,09(+5,6)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
12,78(+5,6)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.045 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,52(-0,2)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,28(-3,2)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.044 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,98Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012 (G-19)Osterøy, HTB karusell 129.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,49Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.014-h3 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,4Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011 (MS)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Ikke godkjente resultater
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,2Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202022.08.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,39Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.032-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,31,89Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,42,21Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,63Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.034 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,59,54Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.055-h2 (MS)Kristiansand, Stadionmila07.08.20
2,09,96Ola Skaar, Nittedal IL03.06.0410 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,13,03Filip Skari, Nittedal IL06.02.055 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,13,88Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.057-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,14,80Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.055-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,33,31Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,23Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.0412 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,67Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.053 (MS)Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
4,05,99Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,21,28Filip Skari, Nittedal IL06.02.051 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,23,35Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.052 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,32,61Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.053 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,21,55Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.054 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,01,22Filip Skari, Nittedal IL06.02.055-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,06,70Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.054-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,27,90Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.0510-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31,08Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.057-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,41,21Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.014-h1 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,43,61Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.037-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
9,03,62Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.032-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
9,31,04Filip Skari, Nittedal IL06.02.051-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,32,13Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.053-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,40,7Sondre Selberg, Nittedal IL24.04.014 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,48,84Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.056-h2 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
10,24,1Henrik Omland, Nittedal IL11.10.056 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,39,6Ola Skaar, Nittedal IL03.06.048 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
-----10--------------------
10,46,2Pelle Sunde, Nittedal IL14.04.059 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,5Elias Stangvik, Nittedal IL29.06.0511 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,8Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.0512 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,28,7Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.0513 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,48,9Markus Hannestad, Nittedal IL26.04.056 (G-14)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,10,0Philip Larsen, Nittedal IL30.01.0515 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,18,6Sigurd Høisæter Brattlien, Nittedal IL20.07.0516 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,57,0Henrik Hansen Andersen, Nittedal IL06.08.0517 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,16,00Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.052-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34,12Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.03 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
4,37,13Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
4,48,58Filip Skari, Nittedal IL06.02.053 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
4,52,89Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.057 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
5,00,73Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,42,4Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.011 (MS)Nittedal, Treningsstevne05.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,64Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne10.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16(+1,0)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.037 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,72(-0,4)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Menn Senior

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,87(+0,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031-h7Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,4(-0,4)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991Nittedal, Treningsstevne23.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,09(+5,6)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011Nittedal, Løpsstevne13.06.20
12,78(+5,6)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.045Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,52(-0,2)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,28(-3,2)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.044Nittedal, Løpsstevne13.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,98Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012 (G-19)Osterøy, HTB karusell 129.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,49Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.014-h3Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,4Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Ikke godkjente resultater
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,2Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011-h1Fana, Gneistspelen 202022.08.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,39Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.032-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,31,89Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,42,21Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058Jessheim, Muliglekene24.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,63Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.034Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,59,54Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.055-h2Kristiansand, Stadionmila07.08.20
2,09,96Ola Skaar, Nittedal IL03.06.0410 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,13,03Filip Skari, Nittedal IL06.02.055Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,13,88Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.057-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,14,80Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.055-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,33,31Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,23Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.0412 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,67Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.053Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
4,05,99Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,21,28Filip Skari, Nittedal IL06.02.051 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,23,35Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.052 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,32,61Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.053 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,21,55Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.054 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,01,22Filip Skari, Nittedal IL06.02.055-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,06,70Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.054-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,27,90Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.0510-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31,08Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.057-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,41,21Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.014-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,43,61Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.037-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
9,03,62Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.032-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
9,31,04Filip Skari, Nittedal IL06.02.051-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,32,13Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.053-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,40,7Sondre Selberg, Nittedal IL24.04.014Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,48,84Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.056-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,54,9Knut Nystad, Nittedal IL09.06.705Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,24,1Henrik Omland, Nittedal IL11.10.056Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
-----10--------------------
10,24,9Helge Mikkelsen Olsen, Nittedal IL01.02.857Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,39,6Ola Skaar, Nittedal IL03.06.048Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,46,2Pelle Sunde, Nittedal IL14.04.059Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,00,9Ulf Dobloug, Nittedal IL01.07.6810Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,5Elias Stangvik, Nittedal IL29.06.0511Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,8Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.0512Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,28,7Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.0513Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,48,9Markus Hannestad, Nittedal IL26.04.056 (G-14)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,10,0Philip Larsen, Nittedal IL30.01.0515Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,18,6Sigurd Høisæter Brattlien, Nittedal IL20.07.0516Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
-----20--------------------
12,57,0Henrik Hansen Andersen, Nittedal IL06.08.0517Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,16,00Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.052-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,42,4Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.011Nittedal, Treningsstevne05.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,64Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031Nittedal, Treningsstevne10.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16(+1,0)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.037Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,88(+3,0)Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.971Nittedal, Hoppstevne27.05.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,72(-0,4)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,57Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne09.07.20
12,15Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,55Michal Rozporski (POL), Nittedal IL20.12.881Nittedal, Seriestevne31.08.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,07Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne09.07.20
31,64Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972Nittedal, Treningsstevne20.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,98Michal Rozporski (POL), Nittedal IL20.12.881Nittedal, Seriestevne31.08.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,27Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne09.07.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,86Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

Jenter 13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05(+0,3)Linnea Bratteng, Nittedal IL23.04.071Nittedal, Løpsstevne15.05.20
15,59(+0,2)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.072Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
15,70(+0,2)Maren Haave Harstad, Nittedal IL07.05.073Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
15,74(-3,7)Pernille Linnea Løvhaugen-Bjerke, Nittedal IL074Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
17,33(-3,7)Lilly Grindstad, Nittedal IL076Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
18,44(+0,3)Vilde Måseide, Nittedal IL31.07.077Nittedal, Løpsstevne15.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,60(+1,2)Linnea Bratteng, Nittedal IL23.04.071Nittedal, Løpsstevne15.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,51Eline Skaar, Nittedal IL01.01.071Nittedal, Løpsstevne15.05.20
1,15,81Maren Haave Harstad, Nittedal IL07.05.071Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,16,08Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.072Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,24,07Vilde Måseide, Nittedal IL31.07.073Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,7Eline Skaar, Nittedal IL01.01.071Nittedal, Treningsstevne01.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39,6Eline Skaar, Nittedal IL01.01.073-h2Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,50Eline Skaar, Nittedal IL01.01.072Nittedal, Løpsstevne13.06.20
2,33,83Oda Skari, Nittedal IL18.03.077Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
3,13,36Maren Haave Harstad, Nittedal IL07.05.074Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56,19Eline Skaar, Nittedal IL01.01.073Jessheim, 1500 Elite04.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33Linnea Bratteng, Nittedal IL23.04.072Nittedal, Hoppstevne03.06.20
1,30Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.071Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,82(+1,9)Pernille Linnea Løvhaugen-Bjerke, Nittedal IL073Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
3,62(+2,0)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.074Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
3,28(-1,0)Vilde Måseide, Nittedal IL31.07.072Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
3,16(+1,8)Lilly Grindstad, Nittedal IL076Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,37(+4,0)Maren Haave Harstad, Nittedal IL07.05.072Nittedal, Hoppstevne27.05.20

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,37Pernille Linnea Løvhaugen-Bjerke, Nittedal IL072Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
7,26Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.071Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,91Vilde Måseide, Nittedal IL31.07.076Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35(+0,1)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.063-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,96(+1,3)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,44(+0,8)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.062Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,98(+0,4)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,04Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.062Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,52Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,01,46Tuva Grasbekk Pedersen, Nittedal IL07.10.065Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,12,63Mathea Andersen, Nittedal IL28.03.067Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,26,42Liva Lynghammar, Nittedal IL05.05.0610Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,43,60Kristin Helen Nystad, Nittedal IL23.02.062Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,54,8Mathea Andersen, Nittedal IL28.03.061Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,10,7Tuva Grasbekk Pedersen, Nittedal IL07.10.062Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,03,2Liva Lynghammar, Nittedal IL05.05.063Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,03,3Kristin Helen Nystad, Nittedal IL23.02.064Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22(+0,2)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13(+1,5)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061 (J-15)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,47(+1,8)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,53Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36(+1,1)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,35(+0,2)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Rjukan, Lerøylekene06.09.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,30Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,71Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,32Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,11Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

Jenter 15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,00(-0,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.053 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
13,08(+0,2)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,56(-1,1)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.052-h1 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
26,91(+1,1)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051-h1 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,57Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,39,83Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.052 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11,66Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.051 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,43,16Emma Hovengen Lundin, Nittedal IL052 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,43,58Mimi Skjærvik Mork, Nittedal IL22.11.053 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,11,48Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,26,4Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.056 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,23Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.057Jessheim, UM 202028.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05(-0,1)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,32(+0,1)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.0518Jessheim, UM 202029.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41(+5,5)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.053 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81(+1,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.051Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,37Sofie Lappegård, Nittedal IL25.06.054Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Jenter 16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,17Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.041-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,96Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.042 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,51,32Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.047Jessheim, UM 202030.08.20
12,08,2Johanne Jarbeaux, Nittedal IL25.01.044 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,22,09Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.043Jessheim, UM 202028.08.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,84Hedda Østbakken Folkenborg, Nittedal IL041 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

Jenter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,50(-0,1)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.032Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
17,30(-1,7)Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.036-h2 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,45(+0,8)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.035-h2Jessheim, UM 202029.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,84Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04,14Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.0312 (KS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,12,7Synne Selberg, Nittedal IL30.09.031 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,23,4Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,00,7Lea Sofie Bratland, Nittedal IL04.04.033 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51,80mxVilde Martinsen, Nittedal IL10.06.035 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05,99Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.035Jessheim, UM 202029.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,51(+1,2)Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.037 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,16Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031Jessheim, Norgeslekene09.08.20
6,00Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-18/19)Brandbu, Gast-stevnet13.09.20
6,91Sofie Mielenz, Nittedal IL031 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,26Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,83Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.032Løten, Kaststevne20.06.20
12,97Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,65Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031Fana, Karabinlekene04.09.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,25Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.036 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,60Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.031Jessheim, UM 202029.08.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,49Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.033 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
18,32Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-18/19)Brandbu, Gast-stevnet13.09.20

Jenter 18/19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,21,2Maria Vestengen, Nittedal IL26.04.025 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Jenter 20/22

Kvinner Junior 15-19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,00(-0,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.053 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
13,08(+0,2)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
13,50(-0,1)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.032 (J-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
17,30(-1,7)Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.036-h2 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,56(-1,1)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.052-h1 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
26,91(+1,1)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051-h1 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
27,45(+0,8)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.035-h2 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,57Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,17Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.041-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,27,84Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (J-17)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
2,39,83Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.052 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,96Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.042 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,04,14Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.0312 (KS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
5,11,66Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.051 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,43,16Emma Hovengen Lundin, Nittedal IL052 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,43,58Mimi Skjærvik Mork, Nittedal IL22.11.053 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,11,48Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.051 (J-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,51,32Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.047 (J-16)Jessheim, UM 202030.08.20
11,12,7Synne Selberg, Nittedal IL30.09.031 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,23,4Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,00,7Lea Sofie Bratland, Nittedal IL04.04.033 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,08,2Johanne Jarbeaux, Nittedal IL25.01.044 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,21,2Maria Vestengen, Nittedal IL26.04.025 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,26,4Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.056 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,22,09Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.043 (J-16)Jessheim, UM 202028.08.20
5,36,23Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.057 (J-15)Jessheim, UM 202028.08.20
5,51,80mxVilde Martinsen, Nittedal IL10.06.035 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05,99Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.035 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05(-0,1)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,32(+0,1)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.0518 (J-15)Jessheim, UM 202029.08.20
3,51(+1,2)Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.037 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41(+5,5)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.053 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81(+1,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.051 (J-15)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,16Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-17)Jessheim, Norgeslekene09.08.20
6,00Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032 (J-17)Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-18/19)Brandbu, Gast-stevnet13.09.20
6,91Sofie Mielenz, Nittedal IL031 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
6,84Hedda Østbakken Folkenborg, Nittedal IL041 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,26Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,83Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.032 (J-17)Løten, Kaststevne20.06.20
12,97Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,65Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-17)Fana, Karabinlekene04.09.20
34,37Sofie Lappegård, Nittedal IL25.06.054 (J-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,25Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.036 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,60Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.031 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,49Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.033 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
18,32Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-18/19)Brandbu, Gast-stevnet13.09.20

Kvinner Junior 15-22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,00(-0,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.053 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
13,08(+0,2)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
13,50(-0,1)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.032 (J-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
17,30(-1,7)Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.036-h2 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,56(-1,1)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.052-h1 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
26,91(+1,1)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051-h1 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
27,45(+0,8)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.035-h2 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,57Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,17Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.041-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,27,84Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (J-17)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
2,39,83Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.052 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,96Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.042 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,04,14Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.0312 (KS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
5,11,66Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.051 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,43,16Emma Hovengen Lundin, Nittedal IL052 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,43,58Mimi Skjærvik Mork, Nittedal IL22.11.053 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,11,48Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.051 (J-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,51,32Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.047 (J-16)Jessheim, UM 202030.08.20
11,12,7Synne Selberg, Nittedal IL30.09.031 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,23,4Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,00,7Lea Sofie Bratland, Nittedal IL04.04.033 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,08,2Johanne Jarbeaux, Nittedal IL25.01.044 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,21,2Maria Vestengen, Nittedal IL26.04.025 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,26,4Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.056 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,22,09Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.043 (J-16)Jessheim, UM 202028.08.20
5,36,23Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.057 (J-15)Jessheim, UM 202028.08.20
5,51,80mxVilde Martinsen, Nittedal IL10.06.035 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05,99Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.035 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05(-0,1)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,32(+0,1)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.0518 (J-15)Jessheim, UM 202029.08.20
3,51(+1,2)Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.037 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41(+5,5)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.053 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81(+1,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.051 (J-15)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,16Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-17)Jessheim, Norgeslekene09.08.20
6,00Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032 (J-17)Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-18/19)Brandbu, Gast-stevnet13.09.20
6,91Sofie Mielenz, Nittedal IL031 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
6,84Hedda Østbakken Folkenborg, Nittedal IL041 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,26Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,83Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.032 (J-17)Løten, Kaststevne20.06.20
12,97Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,65Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-17)Fana, Karabinlekene04.09.20
34,37Sofie Lappegård, Nittedal IL25.06.054 (J-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,25Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.036 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,60Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.031 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,49Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.033 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
18,32Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-18/19)Brandbu, Gast-stevnet13.09.20

Kvinner Senior

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,00(-0,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.053Nittedal, Løpsstevne13.06.20
13,08(+0,2)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
13,50(-0,1)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.032 (J-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
17,30(-1,7)Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.036-h2 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,56(-1,1)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.052-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
26,91(+1,1)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051-h1Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
27,45(+0,8)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.035-h2 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,57Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,17Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.041-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,27,84Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (J-17)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
2,39,83Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.052 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,96Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.042 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,04,14Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.0312Jessheim, Norgeslekene08.08.20
5,11,66Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.051 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,43,16Emma Hovengen Lundin, Nittedal IL052 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,43,58Mimi Skjærvik Mork, Nittedal IL22.11.053 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,11,48Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.051 (J-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,51,32Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.047 (J-16)Jessheim, UM 202030.08.20
11,12,7Synne Selberg, Nittedal IL30.09.031Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,23,4Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,00,7Lea Sofie Bratland, Nittedal IL04.04.033Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,08,2Johanne Jarbeaux, Nittedal IL25.01.044Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,21,2Maria Vestengen, Nittedal IL26.04.025Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,26,4Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.056Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05,99Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.035 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05(-0,1)Nora Kvervavik Bakkom, Nittedal IL18.02.051 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,32(+0,1)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.0518 (J-15)Jessheim, UM 202029.08.20
3,51(+1,2)Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.037 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41(+5,5)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.053 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81(+1,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.051 (J-15)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-18/19)Brandbu, Gast-stevnet13.09.20
6,91Sofie Mielenz, Nittedal IL031 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
6,84Hedda Østbakken Folkenborg, Nittedal IL041 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,26Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,83Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.032 (J-17)Løten, Kaststevne20.06.20
12,97Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,25Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.036Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,49Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.033Jessheim, Muliglekene24.05.20
18,32Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-18/19)Brandbu, Gast-stevnet13.09.20

Menn veteran 30-34

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,57Paul Redford, Nittedal IL07.05.901 (MS)Nittedal, Treningsstevne09.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,55Michal Rozporski (POL), Nittedal IL20.12.881 (MS)Nittedal, Seriestevne31.08.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,07Paul Redford, Nittedal IL07.05.901 (MS)Nittedal, Treningsstevne09.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,98Michal Rozporski (POL), Nittedal IL20.12.881 (MS)Nittedal, Seriestevne31.08.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,27Paul Redford, Nittedal IL07.05.901 (MS)Nittedal, Treningsstevne09.07.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,86Paul Redford, Nittedal IL07.05.901 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20

Menn veteran 35-39

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,24,9Helge Mikkelsen Olsen, Nittedal IL01.02.857 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Menn veteran 40-44

Menn veteran 45-49

Menn veteran 50-54

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54,9Knut Nystad, Nittedal IL09.06.705 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,00,9Ulf Dobloug, Nittedal IL01.07.6810 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Menn veteran 55-59

Menn veteran 60-64

Menn veteran 65-69

Menn veteran 70-74

Menn veteran 75-79

Menn veteran 80-84

Menn veteran 85-89

Menn veteran 90-94

Menn veteran 95-99

Kvinner veteran 30-34

Kvinner veteran 35-39

Kvinner veteran 40-44

Kvinner veteran 45-49

Kvinner veteran 50-54

Kvinner veteran 55-59

Kvinner veteran 60-64

Kvinner veteran 65-69

Kvinner veteran 70-74

Kvinner veteran 75-79

Kvinner veteran 80-84

Kvinner veteran 85-89

Kvinner veteran 90-94

Kvinner veteran 95-99

Total requesttime: 42.38895201683 seconds